jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Trešdiena, 03. Jūn. 2020. gada
Futbols
Krievija - Liga Pro 6vs6(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krasnie Maki - Zheltie Tulpany6:510:00
 Krasnie Maki - Zelenie Berety5:610:59
 Zheltie Tulpany - Zelenie Berety3:412:00
 Zheltie Tulpany - Krasnie Maki5:413:00
 Belye Rozy - Ryzhiye Lisy2:313:59
 Belye Rozy - Sinie Ptitsy2:415:00
 Ryzhiye Lisy - Sinie Ptitsy3:316:00
 Ryzhiye Lisy - Belye Rozy3:516:59
 Sinie Ptitsy - Belye Rozy3:318:00
 Sinie Ptitsy - Ryzhiye Lisy5:319:00
 Belye Rozy - Ryzhiye Lisy2:419:59
 Belye Rozy - Sinie Ptitsy3:421:00
 Ryzhiye Lisy - Sinie Ptitsy0:222:00
Turkmenistan - Reserve League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merw II - Sagadam FK II4:216:00
Baltkrievija - AFL čempionāts, Pirmā līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Racing - Standard2:019:59
 Favorit - Libertas6:021:14
Kosova - Kosovo FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Ballkani - KF Feronikeli0:016:59
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Juventud Escazucena - Futbal Consultants Moravia1:123:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovan Bratislava - FC Nitra2:116:59
 Olimpija Ljubljana - NK Nafta0:118:00
 NK Radomlje - Roltek Dob3:118:00
 Olimpija Ljubljana - NK Nafta0:118:00
 NK Radomlje - Roltek Dob3:118:00
 Slavia Kromeriz - Blansko0:218:29
 FK Bospor Bohumin - SSK Bilovec4:118:29
 Slavia Kromeriz - Blansko0:218:30
 SK Benesov - FC Viktoria Plzen B1:619:00
 Benesov - FC Viktoria Plzen B1:619:00
Melnkalne - Otrā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Decic Tuzi - Bokelj2:118:29
 Mornar Bar - FK Drezga1:118:29
 FK Arsenal - Lovcen0:018:30
 FK Jedinstvo - FK Ibar Rozaje0:018:30
 FK Decic Tuzi - Bokelj2:118:30
 Mornar Bar - FK Drezga1:118:30
 FK Jezero - FK Otrant Ulcinj2:018:30
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sutjeska - OFK Petrovac0:019:00
 Grbalj - Zeta0:219:00
 Mladost Podgorica - Buducnost1:321:00
 FK Iskra Danilovgrad - FK Kom2:021:00
 Mladost Podgorica - Buducnost1:321:00
 Rudar - FK Mladost Ljeskopolje0:321:00
Sievietes - Lietuva - A Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Banga Gargzdai - Gintra Universitetas0:1619:59
Sievietes - Igaunija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev2:219:00
 Saku Sporting - Nomme Kalju12:019:00
Sievietes - Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 DSC Arminia Bielefeld - SC Sand3:214:00
 1. FFC Turbine Potsdam - Essen Schonebeck1:314:15
 FSV Gutersloh - VFL Wolfsburg0:320:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ararat-Armenia - FC Lori Vanadzor0:017:30
Sīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hutteen Sporting Club - Al-Fatowah4:116:59
 Taliya SC - Al Karamah0:117:00
 Al-Shorta SC - Al-Wahda0:117:00
 AL Jazeera - Nawair SC0:017:00
 Jableh Sc - Al-Ittihad SC Aleppo0:417:00
 Al-Sahel SC - AL Jaish Syr0:417:00
 Al-Wathba SC - Tishreen SC2:017:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laci - Teuta Durres1:118:00
 Flamurtari - Vllaznia1:318:00
 Kukesi - Luftetari Gjirokaster2:118:00
 Bylis Ballsh - FK Tirana1:318:00
 Laci - Teuta Durres1:118:00
 Partizani Tirana - Skenderbeu1:221:00
Serbija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cukaricki - Radnicki Nis3:216:00
 FK Radnik Surdulica - Partizan Belgrad1:218:29
 Vojvodina - Mladost Lucani0:021:00
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Polkowice - KS Legionovia Legionowo1:216:00
 Gryf Wejherowo - Pogon Siedlce2:318:00
 Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow0:218:00
 Stalowa Wola - Olimpia Elblag2:218:00
 Elana Torun - Stal Rzeszow1:418:00
 Resovia - Blektini Stargard1:118:00
 Elana Torun - Stal Rzeszow1:418:00
 Stalowa Wola - Olimpia Elblag2:218:00
 Lech 2 Poznan - Garbania Krakow2:218:00
 Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow0:218:00
 Lech II Poznan - Garbarnia Krakow2:218:00
 Widzew Lodz - Skra Czestochowa1:220:10
 Widzew Lodz - SKRA Czestochowa1:220:10
 Katowice - Gornik Leczna2:121:05
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GKS Jastrzebie - Warta Poznan1:219:09
 Olimpia Grudziadz - Podbeskidzie Bielsko-Biala1:221:40
Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Honved - Mezokovesd-Zsory2:121:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Hadera - Sectzya Nes Ziona2:219:44
 Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva1:120:30
 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa2:020:45
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nomme Kalju - FCI Levadia Tallinn2:019:00
 Narva Trans - Viljandu JK Tulevik0:219:00
 Nomme Kalju - FCI Levadia Tallinn2:019:00
 Paide Linnameeskond - Flora Tallinn1:319:30
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti Nad Labem - Vlasim2:018:00
 Usti Nad Labem - Graffin Vlasim2:018:00
 Banik Sokolov - Pardubice1:219:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovacko - Karvina2:019:00
 Ceske Budejovice - Sigma Olomouc2:019:00
 Banik Ostrava - Viktoria Plzen0:219:00
 Opava - Bohemians 19050:119:00
 Slovacko - Karvina2:019:00
 Ceske Budejovice - Sigma Olomouc2:019:00
 Opava - Bohemians 19050:119:00
 Banik Ostrava - Viktoria Plzen0:219:00
 Sparta Prague - Teplice3:021:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portimonense - Gil Vicente1:021:00
 Famalicao - Porto2:123:15
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hallescher FC - Eintracht Braunschweig0:119:59
 Bayern Munchen II - Preussen Munster3:219:59
 Duisburg - Carl Zeiss Jena1:119:59
 Bayern Munchen II - Preussen Munster3:220:00
 Duisburg - Carl Zeiss Jena1:120:00
 Hallescher FC - Eintracht Braunschweig0:120:00
 Chemnitzer - SG Sonnenhof0:121:29
 Kaiserslautern - 1860 Munchen1:121:29
 Chemnitzer - Sonnenhof Grossaspach0:121:30
 Kaiserslautern - 1860 Munchen1:121:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hannover 96 - Dynamo Dresden3:019:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Werder Bremen - Eintracht Frankfurt0:321:29
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LASK Linz - Hartberg1:219:30
 Sturm Graz - Wolfsberger1:219:30
 LASK Linz - Hartberg1:219:30
 Sturm Graz - Wolfsberger1:219:30
 Red Bull Salzburg - Rapid Vienna2:021:29
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uni-President Lions 2 - Chinatrust Brothers 23:508:00
 Fubon Guardians 2 - Rakuten Monkeys 24:708:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians - Uni-President Lions3:1213:35
 Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys8:413:35
 Fubon Guardians - Uni-President Lions3:1213:35
 Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys8:413:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KT Wiz - Doosan Bears7:212:29
 LG Twins - Samsung Lions6:1212:29
 KIA Tigers - Lotte Giants11:212:29
 Hanwha Eagles - Nexen Heroes2:612:29
 NC Dinos - SK Wyverns8:612:29
 LG Twins - Samsung Lions6:1212:30
 KIA Tigers - Lotte Giants11:212:30
 Hanwha Eagles - Nexen Heroes2:612:30
 NC Dinos - SK Wyverns8:612:30
 KT Wiz - Doosan Bears7:212:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yakult Swallows - Chunichi Dragons3:507:00
 Yokohama Bay Stars - Rakuten Golden Eagles1:707:00
 Hanshin Tigers - Hiroshima Carp10:307:59
 Orix Buffaloes - Softbank Hawks5:1012:00
Basketbols
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaws Unleashed - Camer108:9512:29
 Eagle BBQ - Fire Phoenix88:9816:30
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gazaryan Milena - Simonyan Anahit3:208:39
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:111:00
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane3:112:20
 Gazaryan Milena - Ghazaryan Mane1:313:00
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa1:313:20
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:013:39
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena2:314:19
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:014:39
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:315:00
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam3:215:40
 Khachatryan Hasmik - Matevosyan, Hasmik1:316:20
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:216:39
 Khachatryan Hasmik - Galstyan, Marine3:017:00
 Matevosyan, Hasmik - Hovhannisyan, Mery3:017:19
 Vardanyan, Rubina - Khachatryan Hasmik1:317:39
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine1:318:00
 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik3:118:20
 Hovhannisyan, Mery - Khachatryan Hasmik0:319:20
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina0:320:19
 Hovhannisyan, Mery - Matevosyan, Hasmik0:320:39
 Matevosyan, Hasmik - Vardanyan, Rubina2:321:40
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:022:20
 Matevosyan, Hasmik - Hovhannisyan, Mery3:022:39
 Matevosyan, Hasmik - Galstyan, Marine3:023:19
 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik3:223:40
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novosad Alina - Efimova Anastasia3:108:00
 Gud Veronik - Stepanovskaya Valeriya3:208:30
 Novosad Alina - Stepanovskaya Valeriya0:309:00
 Gud Veronik - Efimova Anastasia0:309:30
 Novosad Alina - Gud Veronik0:310:00
 Stepanovskaya Valeriya - Efimova Anastasia3:210:30
 Gud Veronik - Novosad Alina3:211:00
 Efimova Anastasia - Stepanovskaya Valeriya2:311:30
 Efimova Anastasia - Gud Veronik3:112:00
 Stepanovskaya Valeriya - Novosad Alina3:012:29
 Efimova Anastasia - Novosad Alina0:313:00
 Stepanovskaya Valeriya - Gud Veronik3:213:30
 Kovtun Nadiia - Tsoma Svitlana0:316:50
 Malyuta Martha - Kovalenko Valentina1:317:20
 Trofimova Antonina - Kuznets Olena3:017:50
 Kovtun Nadiia - Kovalenko Valentina2:318:20
 Kuznets Olena - Tsoma Svitlana0:318:49
 Malyuta Martha - Trofimova Antonina1:319:20
 Kovtun Nadiia - Kuznets Olena3:019:50
 Trofimova Antonina - Kovalenko Valentina3:020:20
 Malyuta Martha - Tsoma Svitlana2:320:50
 Kovtun Nadiia - Trofimova Antonina3:121:20
 Malyuta Martha - Kuznets Olena2:321:49
 Kovalenko Valentina - Tsoma Svitlana3:022:20
 Kovtun Nadiia - Malyuta Martha3:022:50
 Trofimova Antonina - Tsoma Svitlana3:123:20
 Kuznets Olena - Kovalenko Valentina2:323:50
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gevorgyan Gegham - Apraliyan Shant3:000:00
 Sahakyan Andranik - Nazaryan Mushegh2:300:00
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:000:40
 Galoyan Ruben - Grigoryan Erik0:300:40
 Jokaklian Trasdamad - Parsadanyan Samvel0:301:20
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:001:39
 Mkrtchyan Andranik - Galoyan Ruben2:301:39
 Parsadanyan Samvel - Apraliyan Shant3:001:59
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:001:59
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:002:19
 Altunyan Karen - Parsadanyan Samvel0:302:39
 Sahakyan Andranik - Galoyan Ruben3:103:00
 Jokaklian Trasdamad - Apraliyan Shant3:103:00
 Apraliyan Shant - Parsadanyan Samvel1:303:20
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik3:103:20
 Avakimyan Davit - Nazaryan Mushegh2:304:20
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham0:304:20
 Apraliyan Shant - Jokaklian Trasdamad1:304:39
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:204:39
 Jokaklian Trasdamad - Gevorgyan Gegham0:304:59
 Galoyan Ruben - Nazaryan Mushegh1:304:59
 Apraliyan Shant - Altunyan Karen0:305:19
 Grigoryan Erik - Avakimyan Davit0:305:19
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik1:305:39
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen1:306:00
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik3:106:00
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:006:20
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben3:206:20
 Avakimyan Davit - Sahakyan Andranik1:306:40
 Jokaklian Trasdamad - Apraliyan Shant1:306:40
 Grigoryan Erik - Nazaryan Mushegh3:207:00
 Altunyan Karen - Apraliyan Shant3:007:00
 Galoyan Ruben - Mkrtchyan Andranik2:307:20
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:107:20
 Apraliyan Shant - Jokaklian Trasdamad3:207:39
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik1:307:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben1:309:20
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun0:309:40
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:210:00
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben1:310:20
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan3:210:40
 Gaibakyan Ruben - Baghdasaryan Varuzhan1:311:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun1:312:40
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:013:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:013:59
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun0:314:19
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:214:39
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan3:215:20
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:315:40
 Hovanhannistan Melkon - Nikoghosyan Narek3:016:20
 Vardanian Davit - Nikoghosyan Narek3:116:39
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon0:317:19
 Nikoghosyan Narek - Malkhasyan Gagik3:017:39
 Nikoghosyan Narek - Hovanhannistan Melkon0:318:20
 Malkhasyan Gagik - Nikoghosyan Narek2:320:19
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:020:39
 Nikoghosyan Narek - Malkhasyan Gagik3:022:20
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:322:39
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit3:123:19
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik3:023:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ptitsyn Dmitriy - Kushko Dmitriy2:300:20
 Sarma Sergey - Gusev Vitaliy3:000:20
 Chukanov Marat - Berezan Oleg2:300:55
 Demchenko Vladislav - Marchenko Denis0:300:55
 Naumovich Vladimir - Gnoevoy Kirill0:300:55
 Demchenko Vladislav - Marchenko Denis0:300:55
 Marchenko Denis - Ptitsyn Dmitriy3:201:30
 Berezan Oleg - Sarma Sergey0:301:30
 Chukanov Marat - Gusev Vitaliy3:102:04
 Demchenko Vladislav - Kushko Dmitriy3:102:04
 Naumovich Vladimir - Chernetskiy Igor2:302:05
 Chukanov Marat - Gusev Vitaliy3:102:05
 Demchenko Vladislav - Kushko Dmitriy3:102:05
 Chukanov Marat - Sarma Sergey3:202:39
 Demchenko Vladislav - Ptitsyn Dmitriy2:302:39
 Chukanov Marat - Sarma Sergey3:202:40
 Demchenko Vladislav - Ptitsyn Dmitriy2:302:40
 Naumovich Vladimir - Chilikin Aleksandr3:102:40
 Gnoevoy Kirill - Chernetskiy Igor1:303:14
 Berezan Oleg - Gusev Vitaliy2:303:14
 Gnoevoy Kirill - Chernetskiy Igor1:303:15
 Marchenko Denis - Kushko Dmitriy3:103:15
 Gusev Vitaliy - Sarma Sergey1:303:49
 Kushko Dmitriy - Ptitsyn Dmitriy1:303:49
 Chernetskiy Igor - Chilikin Aleksandr3:203:50
 Gusev Vitaliy - Sarma Sergey1:303:50
 Kushko Dmitriy - Ptitsyn Dmitriy1:303:50
 Marchenko Denis - Demchenko Vladislav3:204:24
 Gnoevoy Kirill - Naumovich Vladimir1:304:24
 Berezan Oleg - Chukanov Marat1:304:24
 Marchenko Denis - Demchenko Vladislav3:204:25
 Berezan Oleg - Chukanov Marat1:304:25
 Gnoevoy Kirill - Naumovich Vladimir1:304:25
 Krutko Aleksey - Diachenko Viacheslav2:308:00
 Gorchakov Vadim - Budiak Igor3:108:00
 Kim Dmitriy - Bonishchuk Taras0:308:30
 Krutko Aleksey - Matveev Denis0:309:00
 Gorchakov Vadim - Bonishchuk Taras3:109:00
 Morgun Gleb - Kosarev semen3:109:14
 Yolkin Anton - Diachenko Viacheslav1:309:29
 Reva Aleksandr - Andreev Oleg3:209:29
 Yolkin Anton - Diachenko Viacheslav1:309:30
 Reva Aleksandr - Andreev Oleg3:209:30
 Kim Dmitriy - Budiak Igor2:309:30
 Shapoval Aleksandr - Rodin Aleksey3:009:45
 Krutko Aleksey - Yolkin Anton2:310:00
 Gorchakov Vadim - Kim Dmitriy3:010:00
 Kievskiy Yuriy - Andreev Oleg0:310:00
 Morgun Gleb - Rodin Aleksey3:210:15
 Matveev Denis - Diachenko Viacheslav2:310:30
 Bonishchuk Taras - Budiak Igor3:010:30
 Reva Aleksandr - Dotsenko Vladislav3:010:30
 Shapoval Aleksandr - Kosarev semen2:310:44
 Budiak Igor - Bonishchuk Taras1:311:00
 Diachenko Viacheslav - Krutko Aleksey3:011:00
 Kievskiy Yuriy - Reva Aleksandr0:311:00
 Morgun Gleb - Shapoval Aleksandr1:311:15
 Matveev Denis - Yolkin Anton3:211:30
 Andreev Oleg - Dotsenko Vladislav1:311:30
 Bonishchuk Taras - Kim Dmitriy3:011:30
 Rodin Aleksey - Kosarev semen2:311:45
 Dotsenko Vladislav - Kievskiy Yuriy1:312:00
 Matveev Denis - Krutko Aleksey3:112:00
 Bonishchuk Taras - Gorchakov Vadim1:312:00
 Kosarev semen - Morgun Gleb2:312:15
 Diachenko Viacheslav - Yolkin Anton1:312:30
 Budiak Igor - Kim Dmitriy3:112:30
 Andreev Oleg - Reva Aleksandr3:112:30
 Kim Dmitriy - Gorchakov Vadim3:113:00
 Yolkin Anton - Krutko Aleksey0:313:00
 Andreev Oleg - Kievskiy Yuriy0:313:00
 Rodin Aleksey - Morgun Gleb1:313:15
 Dotsenko Vladislav - Reva Aleksandr0:313:30
 Budiak Igor - Gorchakov Vadim1:313:30
 Diachenko Viacheslav - Matveev Denis0:313:30
 Kosarev semen - Shapoval Aleksandr3:113:45
 Reva Aleksandr - Kievskiy Yuriy0:314:00
 Shapoval Aleksandr - Morgun Gleb3:114:15
 Grishchenko Aleksandr - Tkachev Sergey0:314:30
 Dotsenko Vladislav - Andreev Oleg1:314:30
 Kosarev semen - Rodin Aleksey2:314:45
 Kovalchuk Oleksandr - Kutniy Ilya2:315:00
 Popov Mihail - Dukhovenko Oleksandr15:00
 Ermolaev Aleksandr - Novikov Yuriy3:015:14
 Pavlyuk Oleg - Tsubera Roman2:315:30
 Teteruk Michael - Kutniy Ilya3:215:30
 Dukhovenko Oleksandr - Kovalchuk Oleksandr3:215:30
 Vavrenyuk Sergey - Sedin Volodymyr3:115:44
 Makarenko Roman - Grishchenko Aleksandr3:216:00
 Varchenko Mikhail - Kebalo Denis3:216:00
 Ermolaev Aleksandr - Sedin Volodymyr1:316:15
 Grishchenko Aleksandr - Teteruk Michael2:316:30
 Pavlyuk Oleg - Kebalo Denis2:316:30
 Vavrenyuk Sergey - Novikov Yuriy3:216:44
 Kovalchuk Oleksandr - Tkachev Sergey3:117:00
 Makarenko Roman - Teteruk Michael1:317:00
 Varchenko Mikhail - Tsubera Roman3:017:00
 Ermolaev Aleksandr - Vavrenyuk Sergey0:317:15
 Tkachev Sergey - Kutniy Ilya1:317:30
 Teteruk Michael - Dukhovenko Oleksandr0:317:30
 Sedin Volodymyr - Novikov Yuriy1:317:45
 Grishchenko Aleksandr - Butkov Maksim0:318:00
 Makarenko Roman - Kovalchuk Oleksandr1:318:00
 Novikov Yuriy - Ermolaev Aleksandr2:318:15
 Kovalchuk Oleksandr - Grishchenko Aleksandr3:018:29
 Tsubera Roman - Pavlyuk Oleg3:118:30
 Sedin Volodymyr - Vavrenyuk Sergey0:318:45
 Dukhovenko Oleksandr - Tkachev Sergey3:019:00
 Sedin Volodymyr - Ermolaev Aleksandr0:319:15
 Teteruk Michael - Tkachev Sergey1:319:30
 Kebalo Denis - Pavlyuk Oleg3:119:30
 Makarenko Roman - Dukhovenko Oleksandr3:219:30
 Novikov Yuriy - Sedin Volodymyr3:119:45
 Grishchenko Aleksandr - Kutniy Ilya2:320:00
 Butkov Maksim - Kovalchuk Oleksandr1:320:00
 Tsubera Roman - Varchenko Mikhail3:020:00
 Vavrenyuk Sergey - Ermolaev Aleksandr3:120:15
 Kutniy Ilya - Butkov Maksim2:320:30
 Kovalchuk Oleksandr - Teteruk Michael2:320:30
 Varchenko Mikhail - Pavlyuk Oleg3:120:30
 Novikov Yuriy - Vavrenyuk Sergey3:120:45
 Dukhovenko Oleksandr - Grishchenko Aleksandr2:321:00
 Tkachev Sergey - Makarenko Roman3:021:00
 Tsubera Roman - Kebalo Denis3:021:00
 Shalgorodskiy Nikolay - Pasternak Vladimir2:322:00
 Diachenko Ivan - Kovalenko Vladislav1:322:00
 Stepanov Denis - Turchenko Dmitriy3:222:00
 Shalgorodskiy Nikolay - Pasternak Vladimir2:322:00
 Stepanov Denis - Turchenko Dmitriy3:222:00
 Boychuk Vladimir - Rybakov Yuriy0:322:35
 Diachenko Ivan - Gusev Vitaliy1:323:10
 Shalgorodskiy Nikolay - Rybakov Yuriy0:323:10
 Boychuk Vladimir - Pasternak Vladimir0:323:45
 Shtaer Arkadiy - Turchenko Dmitriy1:323:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malinka Roman - Fedorchenko Andriy1:308:04
 Mytsyk Alexander - Melnykov Volodymyr1:308:15
 Vadim Ishchuk - Zayets Alexey3:208:20
 Baranovskiy Sergey - Derypaska Roman3:008:34
 Leonenko Oleksandr - Dynaburg Leonid2:308:45
 Kolodiy Denis - Merzlikin Valery3:008:50
 Matiushenko Andrii - Likhitsky Alexander3:008:54
 Masko Yevhen - Zemyancev Sergei1:309:05
 Kozlov Denys - Solomko Serhii3:009:15
 Muliukin Yevhen - Aliyev Anar3:209:20
 Naida Alexander - Panyshkin Andrey0:309:25
 Malinka Roman - Derypaska Roman3:209:34
 Mytsyk Alexander - Dynaburg Leonid0:309:44
 Vadim Ishchuk - Merzlikin Valery1:309:49
 Kurischenko Yuriy - Karchevskiy Timur2:309:55
 Zemyancev Sergei - Fedorchenko Andriy3:110:04
 Solomko Serhii - Melnykov Volodymyr3:110:15
 Aliyev Anar - Zayets Alexey3:110:20
 Matiushenko Andrii - Panyshkin Andrey0:310:24
 Baranovskiy Sergey - Masko Yevhen1:310:35
 Leonenko Oleksandr - Kozlov Denys1:310:45
 Kolodiy Denis - Muliukin Yevhen3:010:50
 Karchevskiy Timur - Likhitsky Alexander2:310:55
 Malinka Roman - Zemyancev Sergei1:311:04
 Mytsyk Alexander - Solomko Serhii2:311:15
 Vadim Ishchuk - Aliyev Anar3:011:19
 Naida Alexander - Kurischenko Yuriy1:311:25
 Masko Yevhen - Derypaska Roman2:311:34
 Kozlov Denys - Dynaburg Leonid3:011:45
 Muliukin Yevhen - Merzlikin Valery3:111:50
 Matiushenko Andrii - Karchevskiy Timur3:211:54
 Baranovskiy Sergey - Fedorchenko Andriy3:212:05
 Leonenko Oleksandr - Melnykov Volodymyr3:212:14
 Kolodiy Denis - Zayets Alexey3:012:20
 Kurischenko Yuriy - Panyshkin Andrey2:312:25
 Malinka Roman - Masko Yevhen1:312:34
 Mytsyk Alexander - Kozlov Denys1:312:44
 Vadim Ishchuk - Muliukin Yevhen2:312:49
 Naida Alexander - Likhitsky Alexander2:312:55
 Baranovskiy Sergey - Zemyancev Sergei3:013:04
 Leonenko Oleksandr - Solomko Serhii3:213:15
 Kolodiy Denis - Aliyev Anar3:013:20
 Matiushenko Andrii - Kurischenko Yuriy0:313:24
 Derypaska Roman - Fedorchenko Andriy3:113:35
 Dynaburg Leonid - Melnykov Volodymyr3:013:44
 Merzlikin Valery - Zayets Alexey3:013:50
 Naida Alexander - Karchevskiy Timur3:113:55
 Malinka Roman - Baranovskiy Sergey0:314:04
 Mytsyk Alexander - Leonenko Oleksandr0:314:15
 Vadim Ishchuk - Kolodiy Denis3:214:20
 Panyshkin Andrey - Likhitsky Alexander1:314:25
 Masko Yevhen - Fedorchenko Andriy3:014:34
 Kozlov Denys - Melnykov Volodymyr3:014:45
 Muliukin Yevhen - Zayets Alexey2:314:50
 Matiushenko Andrii - Naida Alexander3:014:54
 Zemyancev Sergei - Derypaska Roman3:015:05
 Solomko Serhii - Dynaburg Leonid2:315:14
 Aliyev Anar - Merzlikin Valery2:315:20
 Kurischenko Yuriy - Likhitsky Alexander3:215:25
 Shulepov Maksym - Voronenkov Vladimir3:115:30
 Voronin Mikhail - Paniotov Aleksandr3:215:34
 Stroilov Oleh - Myrzak Volodymyr1:315:44
 Karchevskiy Timur - Panyshkin Andrey1:315:55
 Korniyenko Nikolay - Klim Vladislav2:316:00
 Turchenko Tymur - Romanenko Andrii3:016:04
 Gusak Yuri - Poturidis George1:316:15
 Pitsyk Sergey - Evgeniy Ivanov3:016:24
 Boiko Leonid - Voronenkov Vladimir3:016:30
 Hnoievoi Roman - Kolesnik Yuriy3:216:35
 Obukhov Vitalii - Khomutovsky Julius3:216:44
 Kuzin Aleksandr - Obrazkov Oleg2:316:55
 Shulepov Maksym - Korniyenko Nikolay1:317:00
 Voronin Mikhail - Romanenko Andrii3:217:04
 Stroilov Oleh - Poturidis George3:117:15
 Kobets Vitalii - Sokoltsov Yevhenii0:317:25
 Boiko Leonid - Klim Vladislav3:217:30
 Kolesnik Yuriy - Paniotov Aleksandr2:317:34
 Khomutovsky Julius - Myrzak Volodymyr0:317:45
 Pitsyk Sergey - Obrazkov Oleg1:317:54
 Korniyenko Nikolay - Voronenkov Vladimir3:118:00
 Turchenko Tymur - Hnoievoi Roman3:118:05
 Gusak Yuri - Obukhov Vitalii3:218:14
 Sokoltsov Yevhenii - Evgeniy Ivanov3:118:25
 Shulepov Maksym - Klim Vladislav3:118:29
 Voronin Mikhail - Kolesnik Yuriy0:318:35
 Stroilov Oleh - Khomutovsky Julius1:318:44
 Kuzin Aleksandr - Kobets Vitalii3:218:55
 Boiko Leonid - Korniyenko Nikolay2:319:00
 Hnoievoi Roman - Romanenko Andrii2:319:04
 Obukhov Vitalii - Poturidis George3:219:15
 Pitsyk Sergey - Sokoltsov Yevhenii3:219:24
 Klim Vladislav - Voronenkov Vladimir1:319:30
 Turchenko Tymur - Paniotov Aleksandr1:319:35
 Gusak Yuri - Myrzak Volodymyr0:319:44
 Kobets Vitalii - Obrazkov Oleg2:319:55
 Boiko Leonid - Shulepov Maksym3:120:00
 Voronin Mikhail - Hnoievoi Roman2:320:04
 Stroilov Oleh - Obukhov Vitalii3:020:15
 Kuzin Aleksandr - Evgeniy Ivanov3:220:25
 Turchenko Tymur - Kolesnik Yuriy3:220:34
 Gusak Yuri - Khomutovsky Julius3:120:45
 Pitsyk Sergey - Kobets Vitalii3:020:54
 Romanenko Andrii - Paniotov Aleksandr3:121:05
 Poturidis George - Myrzak Volodymyr1:321:14
 Kuzin Aleksandr - Sokoltsov Yevhenii3:021:25
 Voronin Mikhail - Turchenko Tymur1:321:34
 Stroilov Oleh - Gusak Yuri1:321:44
 Obrazkov Oleg - Evgeniy Ivanov3:221:55
 Hnoievoi Roman - Paniotov Aleksandr2:322:04
 Obukhov Vitalii - Myrzak Volodymyr3:222:15
 Pitsyk Sergey - Kuzin Aleksandr3:122:24
 Kolesnik Yuriy - Romanenko Andrii3:222:35
 Khomutovsky Julius - Poturidis George0:322:44
 Kobets Vitalii - Evgeniy Ivanov3:122:55
 Sokoltsov Yevhenii - Obrazkov Oleg3:223:25
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey2:300:00
 Pashkov Nikolay - Klimentev Vladimir3:000:00
 Shirokov Vladimir - Elistratov Igor0:300:00
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:000:29
 Pyshkin Sergey - Igor Tukh3:200:29
 Alexander Frolov - Abramov Kirill1:300:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey3:101:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor3:101:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov0:301:30
 Pashkov Nikolay - Pyshkin Sergey1:301:30
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov0:301:30
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey1:301:30
 Pashkov Nikolay - Pyshkin Sergey1:301:30
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:107:00
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor3:107:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey0:307:00
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor3:107:00
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:107:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey0:307:00
 Kryuchkov Evgenii - Homutov Serguei0:307:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis0:307:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy1:307:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:107:59
 Matveev Igor - Kryuchkov Evgenii3:007:59
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly3:108:00
 Matveev Igor - Kryuchkov Evgenii3:008:00
 Ogay Sergey - Vladimir Nemashkalo3:008:00
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:208:30
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem3:108:30
 Molodtsov Denis - Sayanov Denis3:208:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:208:30
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem3:108:30
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly0:309:00
 Sayanov Denis - Vladimir Nemashkalo3:109:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly0:309:00
 Sayanov Denis - Vladimir Nemashkalo3:109:00
 Arutiunyan Artem - Kryuchkov Evgenii0:309:00
 Ogay Sergey - Molodtsov Denis3:109:30
 Matveev Igor - Homutov Serguei3:009:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy3:109:30
 Matveev Igor - Homutov Serguei3:210:30
 Abramov Kirill - Shirokov Vladimir3:210:59
 Kuzmin Sergey - Menshikov Andrey0:310:59
 Abramov Kirill - Shirokov Vladimir3:211:00
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg3:111:00
 Kuzmin Sergey - Menshikov Andrey0:311:00
 Elistratov Igor - Alexander Frolov3:211:30
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery0:311:30
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:111:30
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery0:311:30
 Shagarov Oleg - Pravednov Andrey3:012:00
 Shirokov Vladimir - Elistratov Igor1:312:00
 Shagarov Oleg - Pravednov Andrey3:012:00
 Shirokov Vladimir - Elistratov Igor1:312:00
 Menshikov Andrey - Novikov Ilya3:012:00
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov3:012:29
 Alexander Frolov - Abramov Kirill3:112:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey3:112:30
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov3:012:30
 Vladimir Safonov - Pravednov Andrey3:213:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:113:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor0:313:00
 Vladimir Safonov - Pravednov Andrey3:213:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:113:00
 Shagarov Oleg - Ivanov Valery3:113:30
 Menshikov Andrey - Basmanov Dmitry Evgenievich3:113:30
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov3:013:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg3:215:00
 Rakhmanov Viktor - Pinkovskii Pavel2:315:00
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey3:015:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg3:215:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:015:29
 Pashkov Nikolay - Vukolov Andrey3:115:29
 Yanshaev Alexey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:215:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:015:30
 Pashkov Nikolay - Vukolov Andrey3:115:30
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey2:316:00
 Pinkovskii Pavel - Khudaiberdiev Zhasur3:116:00
 Pyshkin Sergey - Pashkov Nikolay0:316:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey2:316:00
 Pinkovskii Pavel - Khudaiberdiev Zhasur3:116:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Rakhmanov Viktor0:316:30
 Vukolov Andrey - Klimentev Vladimir0:316:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Vakar Sergey2:316:30
 Vukolov Andrey - Klimentev Vladimir0:316:30
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey1:316:59
 Rakhmanov Viktor - Khudaiberdiev Zhasur2:316:59
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey1:317:00
 Rakhmanov Viktor - Khudaiberdiev Zhasur2:317:00
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay3:017:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:217:30
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:317:30
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:017:30
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy1:317:30
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:017:30
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr3:219:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy2:319:00
 Kryuchkov Evgenii - Suharkov Oleg3:219:00
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr3:219:00
 Matveev Igor - Homutov Serguei0:319:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy0:319:30
 Serebrennikov Alexandr - Ogay Sergey0:319:59
 Suharkov Oleg - Matveev Igor0:319:59
 Serebrennikov Alexandr - Ogay Sergey0:320:00
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:320:00
 Suharkov Oleg - Matveev Igor0:320:00
 Merkushin Yuriy - Bazilevsky Vitaly0:320:30
 Homutov Serguei - Kryuchkov Evgenii3:020:30
 Merkushin Yuriy - Bazilevsky Vitaly0:320:30
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:321:00
 Vladimir Nemashkalo - Ogay Sergey3:021:00
 Kryuchkov Evgenii - Matveev Igor1:321:00
 Suharkov Oleg - Homutov Serguei1:321:29
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:221:30
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy2:321:30
 Suharkov Oleg - Homutov Serguei1:321:30
 Elistratov Igor - Demic Ying0:322:59
 Pandur Ivan - Ramenskiy Igor3:123:00
 Elistratov Igor - Demic Ying0:323:00
 Pravednov Andrey - Evgeniy Ilyukhin1:323:30
 Menshikov Andrey - Basmanov Dmitry Evgenievich3:223:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Semenets Oleksandr - Metla Oleksii1:300:05
 Uchen Mykola - Belanchik Dmitriy3:100:09
 Tsikhotskiy Maxim - Matcyk Andrey0:300:14
 Vacak Viacheslav - Paukov Vadim3:200:40
 Michalus Alexander - Trachuk Viktor1:300:44
 Yehorov Kyrylo - Semenets Oleksandr3:201:05
 Khvysiuk Andrii - Tsikhotskiy Maxim3:001:15
 Derevinskiy Dmitriy - Metla Oleksii3:201:35
 Vacak Viacheslav - Belanchik Dmitriy3:101:40
 Michalus Alexander - Matcyk Andrey2:301:44
 Semenets Oleksandr - Ivanchatenko Vladislav3:002:05
 Uchen Mykola - Vadim Paukov0:302:10
 Tsikhotskiy Maxim - Trachuk Viktor0:302:15
 Derevinskiy Dmitriy - Semenets Oleksandr3:002:34
 Vacak Viacheslav - Uchen Mykola3:002:40
 Michalus Alexander - Tsikhotskiy Maxim3:002:45
 Yehorov Kyrylo - Metla Oleksii2:303:05
 Paukov Vadim - Illiushchenko Serhii3:203:10
 Khvysiuk Andrii - Matcyk Andrey3:003:14
 Derevinskiy Dmitriy - Yehorov Kyrylo0:303:35
 Michalus Alexander - Khvysiuk Andrii0:303:44
 Metla Oleksii - Ivanchatenko Vladislav3:204:04
 Matcyk Andrey - Trachuk Viktor0:304:15
 Alekseenko Dmytro - Laevsky Maksim3:207:50
 Artem Borysov - Reva Anatoliy3:007:55
 Skachenko Serhii - Vovk Vitalii3:008:25
 Zakladnyi Mykola - Shepel Vasiliy3:208:30
 Pismenniy Evgeniy - Omelchuk Ivan3:208:34
 Semeniuk Illya - Kostjuk Oleksandr2:308:39
 Kovalchuk Nazar - May Ivan3:108:50
 Veliev Anton - Ivanov Ruslan0:309:00
 Kiulo Sergey - Vasylchuk Pavlo3:009:05
 Molochko Anton - Maksiuta Volodymyr3:009:09
 Stelmashchuk Stanislav - Hilitukha Serhii0:309:14
 Filatov Sergey - Lytvynenko Mykola3:009:20
 Verbyany Vasily - Didukh Viktor1:309:25
 Alekseenko Dmytro - Vovk Vitalii3:109:34
 Artem Borysov - Shepel Vasiliy0:309:40
 Drobov Dmytro - Omelchuk Ivan3:209:44
 Shipilov Anton - Kostjuk Oleksandr3:209:49
 Dubrovin Dmitry - Vorobuov Ygor1:309:55
 Kushnyr Vasiliy - May Ivan1:310:00
 Ivanov Ruslan - Laevsky Maksim3:210:09
 Vasylchuk Pavlo - Reva Anatoliy1:310:15
 Pismenniy Evgeniy - Molochko Anton2:310:20
 Semeniuk Illya - Stelmashchuk Stanislav3:210:24
 Kovalchuk Nazar - Verbyany Vasily3:210:35
 Skachenko Serhii - Veliev Anton3:210:45
 Zakladnyi Mykola - Kiulo Sergey2:310:50
 Drobov Dmytro - Maksiuta Volodymyr1:310:55
 Shipilov Anton - Hilitukha Serhii3:211:00
 Dubrovin Dmitry - Lytvynenko Mykola3:211:04
 Kushnyr Vasiliy - Didukh Viktor1:311:10
 Alekseenko Dmytro - Ivanov Ruslan1:311:20
 Artem Borysov - Vasylchuk Pavlo3:011:25
 Molochko Anton - Omelchuk Ivan3:111:30
 Stelmashchuk Stanislav - Kostjuk Oleksandr2:311:34
 Filatov Sergey - Vorobuov Ygor1:311:39
 Verbyany Vasily - May Ivan3:011:45
 Veliev Anton - Vovk Vitalii3:211:54
 Kiulo Sergey - Shepel Vasiliy1:312:00
 Drobov Dmytro - Molochko Anton3:212:05
 Shipilov Anton - Stelmashchuk Stanislav3:012:09
 Dubrovin Dmitry - Filatov Sergey3:112:14
 Kushnyr Vasiliy - Verbyany Vasily0:312:20
 Skachenko Serhii - Laevsky Maksim3:112:30
 Zakladnyi Mykola - Reva Anatoliy3:212:34
 Pismenniy Evgeniy - Maksiuta Volodymyr3:212:40
 Semeniuk Illya - Hilitukha Serhii3:012:44
 Yakovliev Hlib - Lytvynenko Mykola2:312:49
 Kovalchuk Nazar - Didukh Viktor2:312:55
 Alekseenko Dmytro - Veliev Anton2:313:04
 Artem Borysov - Kiulo Sergey3:113:09
 Drobov Dmytro - Pismenniy Evgeniy3:013:15
 Shipilov Anton - Semeniuk Illya3:113:20
 Dubrovin Dmitry - Yakovliev Hlib2:313:24
 Kushnyr Vasiliy - Kovalchuk Nazar3:113:30
 Skachenko Serhii - Ivanov Ruslan3:213:40
 Zakladnyi Mykola - Vasylchuk Pavlo3:213:44
 Maksiuta Volodymyr - Omelchuk Ivan2:313:50
 Hilitukha Serhii - Kostjuk Oleksandr1:313:55
 Lytvynenko Mykola - Vorobuov Ygor3:114:00
 Didukh Viktor - May Ivan2:314:04
 Vovk Vitalii - Laevsky Maksim3:114:15
 Shepel Vasiliy - Reva Anatoliy2:314:20
 Artem Borysov - Zakladnyi Mykola1:314:45
 Alekseenko Dmytro - Skachenko Serhii3:114:50
 Veliev Anton - Laevsky Maksim3:215:25
 Kiulo Sergey - Reva Anatoliy3:015:30
 Presnyakov Mikhail - Pidleteichuk Petro3:215:49
 Kaznacheiev Andrii - Makarchuk Konstantin0:315:55
 Ivanov Ruslan - Vovk Vitalii1:316:00
 Vasylchuk Pavlo - Shepel Vasiliy1:316:04
 Molochko Aleksey - Samaray Maksym0:316:10
 Chyzh Pavlo - Treschetka Mykolay3:216:15
 Maksimiv Sergey - Tkachuk Oleksii3:016:24
 Panichev Eduard - Polosa Maksym1:316:30
 Skok Pavel - Tuzhylin Alexander3:116:35
 Limonov Anton - Broyakovskiy Vsevolod1:316:40
 Samaray Maksym - Solovyov Ihor3:116:45
 Kryvyi Ivan - Tovkach Mykola1:316:50
 Zenyuk Andrey - Pidleteichuk Petro0:317:00
 Rusin Dmytro - Makarchuk Konstantin2:317:04
 Melnik Valeriy - Tuzhylin Alexander0:317:10
 Skok Pavel - Limonov Anton3:217:15
 Bortnikov Igor - Treschetka Mykolay0:317:25
 Presnyakov Mikhail - Maksimiv Sergey2:317:34
 Kaznacheiev Andrii - Panichev Eduard2:317:40
 Melnik Valeriy - Broyakovskiy Vsevolod3:217:45
 Limonov Anton - Tuzhylin Alexander2:317:50
 Samaray Maksym - Scherinskiy Andrey2:317:55
 Chyzh Pavlo - Kryvyi Ivan0:318:00
 Zenyuk Andrey - Tkachuk Oleksii2:318:09
 Rusin Dmytro - Polosa Maksym3:018:14
 Melnik Valeriy - Limonov Anton2:318:20
 Skok Pavel - Broyakovskiy Vsevolod2:318:25
 Bortnikov Igor - Tovkach Mykola1:318:34
 Maksimiv Sergey - Pidleteichuk Petro3:118:44
 Panichev Eduard - Makarchuk Konstantin0:318:49
 Melnik Valeriy - Skok Pavel0:318:55
 Broyakovskiy Vsevolod - Tuzhylin Alexander2:319:00
 Kryvyi Ivan - Treschetka Mykolay1:319:09
 Zenyuk Andrey - Maksimiv Sergey0:319:20
 Rusin Dmytro - Panichev Eduard3:119:24
 Solovyov Ihor - Scherinskiy Andrey2:319:40
 Bortnikov Igor - Kryvyi Ivan2:319:44
 Presnyakov Mikhail - Tkachuk Oleksii3:019:55
 Kaznacheiev Andrii - Polosa Maksym1:320:00
 Rubtsov Eduard - Chaplyanka Anatoliy2:320:05
 Kozyr Ivan - Kryshtal Dmytro3:020:10
 Chyzh Pavlo - Tovkach Mykola1:320:20
 Zenyuk Andrey - Presnyakov Mikhail0:320:30
 Rusin Dmytro - Kaznacheiev Andrii3:020:34
 Kolos Maksym - Chaplyanka Anatoliy3:120:40
 Rubtsov Eduard - Kozyr Ivan1:320:45
 Solovyov Ihor - Molochko Aleksey2:320:50
 Bortnikov Igor - Chyzh Pavlo0:320:54
 Tkachuk Oleksii - Pidleteichuk Petro0:321:05
 Polosa Maksym - Makarchuk Konstantin1:321:09
 Kolos Maksym - Kryshtal Dmytro2:321:15
 Kozyr Ivan - Chaplyanka Anatoliy3:221:20
 Tovkach Mykola - Treschetka Mykolay3:121:30
 Kolos Maksym - Kozyr Ivan1:321:50
 Rubtsov Eduard - Kryshtal Dmytro3:221:55
 Scherinskiy Andrey - Molochko Aleksey3:222:00
 Kolos Maksym - Rubtsov Eduard1:322:25
 Kryshtal Dmytro - Chaplyanka Anatoliy3:122:30
 Vacak Viacheslav - Holoborodko Yevhenii3:122:40
 Baystryuchenko Dmitriy - Komar Vadim3:123:35
 Vacak Viacheslav - Protopopov Vitaly3:223:40
 Medvedev Aleksandr - Melkumyan Samvel3:023:45
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Cheaib Dauud1:410:50
 Happeks Svens - Kviu Liangs4:111:39
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Happeks Svens0:412:40
 Kviu Liangs - Cheaib Dauud0:413:30
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Kviu Liangs4:114:30
 Happeks Svens - Cheaib Dauud0:415:20
Snūkers
Championship League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kings Marks - Bērds Sems1:316:59
 Vilsons Kirens - Feilongs Čens2:217:00
 Perijs Džo - Chandler Harvey2:218:20
 Dejs Raians - Burdens Alfijs3:018:20
 Dejs Raians - Feilongs Čens2:219:40
 Perijs Džo - Bērds Sems2:220:10
 Vilsons Kirens - Burdens Alfijs3:021:00
 Kings Marks - Chandler Harvey1:321:29
 Burdens Alfijs - Feilongs Čens3:022:39
 Perijs Džo - Kings Marks2:223:20
 Vilsons Kirens - Dejs Raians1:323:54
E-Sports
Counter Strike - Mythic Invite League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thunder Logic - RAP Gang1:102:00
 Recon 5 - Mythic1:102:00
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Bruins (MISTYEYE) - Vegas Golden Knights (SCRATE)8:310:59
 Boston Bruins (MISTYEYE) - Dallas Stars (APHEX)9:311:19
 Vegas Golden Knights (SCRATE) - Dallas Stars (APHEX)1:111:39
 Vegas Golden Knights (SCRATE) - Boston Bruins (MISTYEYE)2:612:00
 Dallas Stars (APHEX) - Boston Bruins (MISTYEYE)2:112:20
 Dallas Stars (APHEX) - Vegas Golden Knights (SCRATE)2:312:40
 New York Islanders (JOKER) - Winnipeg Jets (FOLEN)3:616:59
 New York Islanders (JOKER) - Arizona Coyotes (APHEX)8:217:19
 Winnipeg Jets (FOLEN) - Arizona Coyotes (APHEX)3:517:39
 Winnipeg Jets (FOLEN) - New York Islanders (JOKER)1:118:00
 Arizona Coyotes (APHEX) - New York Islanders (JOKER)4:318:20
 Arizona Coyotes (APHEX) - Winnipeg Jets (FOLEN)0:318:40
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sweden (MISTYEYE) - Canada (SCRATE)4:407:59
 Sweden (MISTYEYE) - Russia (APHEX)6:308:19
 Canada (SCRATE) - Russia (APHEX)2:108:39
 Canada (SCRATE) - Sweden (MISTYEYE)4:109:00
 Russia (APHEX) - Sweden (MISTYEYE)2:509:20
 Russia (APHEX) - Canada (SCRATE)2:209:40
 Czech Republic (JOKER) - UNITED STATES (FOLEN)2:313:59
 Czech Republic (JOKER) - Finland (APHEX)6:314:19
 UNITED STATES (FOLEN) - Finland (APHEX)8:514:39
 UNITED STATES (FOLEN) - Czech Republic (JOKER)4:315:00
 Finland (APHEX) - Czech Republic (JOKER)0:515:20
 Finland (APHEX) - UNITED STATES (FOLEN)0:515:40
Rainbow Six - Six Masters, Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elevate - Wildcard Gaming0:112:00
 Wildcard Gaming - Elevate1:013:15
 Rhythm - Team Ferox0:114:25
 Team Ferox - Rhythm1:015:30
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Memphis Grizzlies (ASH) - New Orleans Pelicans (MILLER)67:3000:00
 Memphis Grizzlies (ASH) - San Antonio Spurs (IAMDEVILWALK)69:4700:29
 New Orleans Pelicans (MILLER) - San Antonio Spurs (IAMDEVILWALK)59:6301:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Memphis Grizzlies (ASH)53:7501:30
 San Antonio Spurs (IAMDEVILWALK) - Memphis Grizzlies (ASH)52:7022:59
 San Antonio Spurs (IAMDEVILWALK) - New Orleans Pelicans (MILLER)57:5523:30
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Toronto Raptors (88FIREBURN)81:4613:59
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Boston Celtics (CRUEL)51:4813:59
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Toronto Raptors (88FIREBURN)81:4614:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Boston Celtics (CRUEL)51:4814:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Toronto Raptors (88FIREBURN)52:5214:30
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (ANTONIO)59:6414:30
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Toronto Raptors (88FIREBURN)65:6614:30
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Brooklyn Nets (ANTONIO)59:6414:30
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Boston Celtics (CRUEL)59:4715:00
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Brooklyn Nets (ANTONIO)40:5515:00
 Boston Celtics (CRUEL) - Brooklyn Nets (ANTONIO)61:6215:29
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Toronto Raptors (88FIREBURN)71:4915:29
 Boston Celtics (CRUEL) - Brooklyn Nets (ANTONIO)61:6215:30
 Boston Celtics (CRUEL) - Toronto Raptors (88FIREBURN)75:5016:00
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)57:4516:00
 Boston Celtics (CRUEL) - Toronto Raptors (88FIREBURN)75:5016:00
 Atlanta Hawks (FOSTERS23) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)57:4516:00
 Boston Celtics (CRUEL) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)48:3916:30
 Toronto Raptors (88FIREBURN) - Brooklyn Nets (ANTONIO)46:5816:30
 Toronto Raptors (88FIREBURN) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)51:6016:59
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)69:6117:00
 Toronto Raptors (88FIREBURN) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)51:6017:00
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)67:4217:30
 Boston Celtics (CRUEL) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)44:6517:30
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Philadelphia 76ers (SLEEPY)67:4217:30
 Boston Celtics (CRUEL) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)44:6517:30
 Brooklyn Nets (ANTONIO) - Boston Celtics (CRUEL)63:6518:00
 Toronto Raptors (88FIREBURN) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)39:7018:00
 Toronto Raptors (88FIREBURN) - Boston Celtics (CRUEL)40:5218:29
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)44:5618:29
 Toronto Raptors (88FIREBURN) - Boston Celtics (CRUEL)40:5218:30
 Philadelphia 76ers (SLEEPY) - Atlanta Hawks (FOSTERS23)44:5618:30
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Miami Heat (JOKER)57:6107:59
 Orlando Magic (ZO0M) - Charlotte Hornets (CRUEL)49:4407:59
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Miami Heat (JOKER)57:6108:00
 Orlando Magic (ZO0M) - Miami Heat (JOKER)51:6308:30
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Atlanta Hawks (SLEEPY)58:4208:30
 Orlando Magic (ZO0M) - Miami Heat (JOKER)51:6308:30
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Charlotte Hornets (CRUEL)53:3909:00
 Orlando Magic (ZO0M) - Atlanta Hawks (SLEEPY)49:4509:00
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Charlotte Hornets (CRUEL)53:3909:00
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Atlanta Hawks (SLEEPY)63:5609:29
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Miami Heat (JOKER)57:7209:29
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Atlanta Hawks (SLEEPY)63:5609:30
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Miami Heat (JOKER)63:7110:00
 Washington Wizards (FOSTERS23) - Orlando Magic (ZO0M)55:4710:00
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Miami Heat (JOKER)63:7110:00
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Orlando Magic (ZO0M)58:7710:30
 Miami Heat (JOKER) - Atlanta Hawks (SLEEPY)58:4410:30
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Washington Wizards (FOSTERS23)47:5410:59
 Miami Heat (JOKER) - Orlando Magic (ZO0M)67:7310:59
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Washington Wizards (FOSTERS23)47:5411:00
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Washington Wizards (FOSTERS23)49:5711:30
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Orlando Magic (ZO0M)56:5811:30
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Washington Wizards (FOSTERS23)49:5711:30
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Charlotte Hornets (CRUEL)49:5812:00
 Miami Heat (JOKER) - Washington Wizards (FOSTERS23)71:6612:00
 Atlanta Hawks (SLEEPY) - Charlotte Hornets (CRUEL)49:5812:00
 Orlando Magic (ZO0M) - Washington Wizards (FOSTERS23)40:5312:29
 Miami Heat (JOKER) - Charlotte Hornets (CRUEL)63:5812:29
 Orlando Magic (ZO0M) - Washington Wizards (FOSTERS23)40:5312:30
 Miami Heat (JOKER) - Charlotte Hornets (CRUEL)63:5812:30
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utah Jazz (IAMDEVILWALK) - Oklahoma City (ASH)44:6519:59
 Utah Jazz (IAMDEVILWALK) - Denver Nuggets (MILLER)59:5920:30
 Oklahoma City (ASH) - Denver Nuggets (MILLER)61:4621:00
 Oklahoma City (ASH) - Utah Jazz (IAMDEVILWALK)69:4521:29
 Denver Nuggets (MILLER) - Utah Jazz (IAMDEVILWALK)64:5522:00
 Denver Nuggets (MILLER) - Oklahoma City (ASH)51:6122:30
Soccer - Serie A eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 UC Sampdoria (TIGO) - Genoa CFC (DIABLO)4:014:10
 ACF Fiorentina (JACKOB) - AS Roma (TOTTI)1:114:25
 Bologna FC (THUNDER) - Cagliari Calcio (FREDDY)2:114:54
 AS Roma (TOTTI) - Cagliari Calcio (FREDDY)9:115:25
 Udinese Calcio (BLACK) - Bologna FC (THUNDER)3:115:40
 Udinese Calcio (BLACK) - AS Roma (TOTTI)0:416:09
Soccer - Champions League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (ALPHA) - Manchester City (ARCHI)0:219:59
 Real Madrid (TACOMA) - Manchester City (ARCHI)2:220:30
 Liverpool FC (HOVHAR) - Paris Saint Germain (ALPHA)4:321:14
 Liverpool FC (HOVHAR) - Real Madrid (TACOMA)3:221:44
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poland (INDRA13_27) - Mexico (RYUK)1:204:00
 Austria (BAPHOMET) - Switzerland (ZAZABAK)0:004:00
 Denmark (AVENTON) - Poland (INDRA13_27)6:004:09
 Austria (BAPHOMET) - Mexico (RYUK)2:204:09
 Denmark (AVENTON) - Poland (INDRA13_27)6:004:10
 Austria (BAPHOMET) - Poland (INDRA13_27)5:104:20
 Denmark (AVENTON) - Switzerland (ZAZABAK)0:104:20
 Austria (BAPHOMET) - Poland (INDRA13_27)5:104:20
 Switzerland (ZAZABAK) - Poland (INDRA13_27)1:004:30
 Denmark (AVENTON) - Mexico (RYUK)4:104:30
 Switzerland (ZAZABAK) - Poland (INDRA13_27)1:004:30
 Denmark (AVENTON) - Austria (BAPHOMET)3:104:39
 Switzerland (ZAZABAK) - Mexico (RYUK)2:104:39
 Denmark (AVENTON) - Austria (BAPHOMET)3:104:40
 Mexico (RYUK) - Poland (INDRA13_27)0:204:50
 Switzerland (ZAZABAK) - Austria (BAPHOMET)1:204:50
 Mexico (RYUK) - Poland (INDRA13_27)0:204:50
 Poland (INDRA13_27) - Denmark (AVENTON)0:604:59
 Mexico (RYUK) - Austria (BAPHOMET)0:104:59
 Poland (INDRA13_27) - Denmark (AVENTON)0:605:00
 Poland (INDRA13_27) - Austria (BAPHOMET)1:105:10
 Switzerland (ZAZABAK) - Denmark (AVENTON)3:205:10
 Poland (INDRA13_27) - Austria (BAPHOMET)1:105:10
 Mexico (RYUK) - Denmark (AVENTON)0:205:19
 Poland (INDRA13_27) - Switzerland (ZAZABAK)1:005:19
 Austria (BAPHOMET) - Denmark (AVENTON)0:405:30
 Mexico (RYUK) - Switzerland (ZAZABAK)1:205:30
 Austria (BAPHOMET) - Denmark (AVENTON)0:405:30
 Spain (ISHKING11) - Germany (SIMA)3:214:00
 Belgium (MISTYEYE) - France (WALKER)2:314:00
 Spain (ISHKING11) - France (WALKER)0:314:10
 Brazil (ZO0M) - Belgium (MISTYEYE)0:214:10
 Spain (ISHKING11) - Belgium (MISTYEYE)0:214:20
 Brazil (ZO0M) - Germany (SIMA)1:214:20
 Germany (SIMA) - Belgium (MISTYEYE)3:114:30
 Brazil (ZO0M) - France (WALKER)0:314:30
 Germany (SIMA) - Belgium (MISTYEYE)3:114:30
 Germany (SIMA) - France (WALKER)0:014:40
 Brazil (ZO0M) - Spain (ISHKING11)1:314:40
 France (WALKER) - Belgium (MISTYEYE)3:214:50
 Germany (SIMA) - Spain (ISHKING11)3:014:50
 Belgium (MISTYEYE) - Brazil (ZO0M)2:215:00
 France (WALKER) - Spain (ISHKING11)1:015:00
 Germany (SIMA) - Brazil (ZO0M)2:215:10
 Belgium (MISTYEYE) - Spain (ISHKING11)1:215:10
 Belgium (MISTYEYE) - Germany (SIMA)0:315:20
 France (WALKER) - Brazil (ZO0M)3:115:20
 Belgium (MISTYEYE) - Germany (SIMA)0:315:20
 Spain (ISHKING11) - Brazil (ZO0M)1:015:30
 France (WALKER) - Germany (SIMA)3:215:30
 England (SUPERNOVA) - Argentina (STIG)1:518:00
 Netherlands (PHANTOM) - Portugal (SPURSMAX)2:518:00
 England (SUPERNOVA) - Argentina (STIG)1:518:00
 Netherlands (PHANTOM) - Portugal (SPURSMAX)2:518:00
 Uruguay (REDDEVIL) - Netherlands (PHANTOM)3:118:09
 England (SUPERNOVA) - Portugal (SPURSMAX)2:318:10
 England (SUPERNOVA) - Netherlands (PHANTOM)3:018:20
 Uruguay (REDDEVIL) - Argentina (STIG)2:418:20
 Argentina (STIG) - Netherlands (PHANTOM)4:118:30
 Uruguay (REDDEVIL) - Portugal (SPURSMAX)1:118:30
 Argentina (STIG) - Portugal (SPURSMAX)4:118:40
 Uruguay (REDDEVIL) - England (SUPERNOVA)0:018:40
 Portugal (SPURSMAX) - Netherlands (PHANTOM)2:018:49
 Argentina (STIG) - England (SUPERNOVA)4:018:50
 Portugal (SPURSMAX) - Netherlands (PHANTOM)2:018:50
 Portugal (SPURSMAX) - England (SUPERNOVA)5:219:00
 Netherlands (PHANTOM) - Uruguay (REDDEVIL)0:119:00
 Argentina (STIG) - Uruguay (REDDEVIL)0:319:09
 Netherlands (PHANTOM) - England (SUPERNOVA)0:119:10
 Netherlands (PHANTOM) - Argentina (STIG)1:319:20
 Portugal (SPURSMAX) - Uruguay (REDDEVIL)1:319:20
 England (SUPERNOVA) - Uruguay (REDDEVIL)2:119:30
 Portugal (SPURSMAX) - Argentina (STIG)2:519:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (ISHKING11) - Atalanta (SIMA)0:107:59
 Juventus (JENKO) - Inter (WALKER)1:407:59
 SSC Napoli (ISHKING11) - Atalanta (SIMA)0:108:00
 Juventus (JENKO) - Inter (WALKER)1:408:00
 SSC Napoli (ISHKING11) - Inter (WALKER)1:108:10
 Lazio (PRAYM) - Juventus (JENKO)1:308:10
 SSC Napoli (ISHKING11) - Inter (WALKER)1:108:10
 Lazio (PRAYM) - Juventus (JENKO)1:308:10
 SSC Napoli (ISHKING11) - Juventus (JENKO)0:108:19
 Lazio (PRAYM) - Atalanta (SIMA)3:108:19
 SSC Napoli (ISHKING11) - Juventus (JENKO)0:108:20
 Lazio (PRAYM) - Atalanta (SIMA)3:108:20
 Atalanta (SIMA) - Juventus (JENKO)1:108:30
 Lazio (PRAYM) - Inter (WALKER)0:208:30
 Atalanta (SIMA) - Juventus (JENKO)1:108:30
 Atalanta (SIMA) - Inter (WALKER)1:208:39
 Lazio (PRAYM) - SSC Napoli (ISHKING11)1:208:39
 Atalanta (SIMA) - Inter (WALKER)1:208:40
 Lazio (PRAYM) - SSC Napoli (ISHKING11)1:208:40
 Atalanta (SIMA) - SSC Napoli (ISHKING11)3:308:50
 Inter (WALKER) - Juventus (JENKO)2:108:50
 Atalanta (SIMA) - SSC Napoli (ISHKING11)3:308:50
 Inter (WALKER) - Juventus (JENKO)2:108:50
 Juventus (JENKO) - Lazio (PRAYM)1:009:00
 Inter (WALKER) - SSC Napoli (ISHKING11)3:109:00
 Juventus (JENKO) - Lazio (PRAYM)1:009:00
 Juventus (JENKO) - SSC Napoli (ISHKING11)1:109:09
 Atalanta (SIMA) - Lazio (PRAYM)0:209:09
 Juventus (JENKO) - SSC Napoli (ISHKING11)1:109:10
 Atalanta (SIMA) - Lazio (PRAYM)0:209:10
 Juventus (JENKO) - Atalanta (SIMA)1:309:20
 Inter (WALKER) - Lazio (PRAYM)2:009:20
 SSC Napoli (ISHKING11) - Lazio (PRAYM)1:109:29
 Inter (WALKER) - Atalanta (SIMA)4:009:29
 SSC Napoli (ISHKING11) - Lazio (PRAYM)1:109:30
 Udinese Calcio (PHANTOM) - Sampdoria (SPURSMAX)1:420:30
 Sassuolo (SUPERNOVA) - ACF Fiorentina (STIG)2:120:30
 Sassuolo (SUPERNOVA) - Sampdoria (SPURSMAX)1:220:40
 Parma (REDDEVIL) - Udinese Calcio (PHANTOM)4:220:40
 Sassuolo (SUPERNOVA) - Udinese Calcio (PHANTOM)5:120:50
 Parma (REDDEVIL) - ACF Fiorentina (STIG)3:320:50
 Parma (REDDEVIL) - Sampdoria (SPURSMAX)4:221:00
 ACF Fiorentina (STIG) - Sampdoria (SPURSMAX)4:021:10
 Parma (REDDEVIL) - Sassuolo (SUPERNOVA)2:121:10
 Sampdoria (SPURSMAX) - Udinese Calcio (PHANTOM)6:121:20
 ACF Fiorentina (STIG) - Sassuolo (SUPERNOVA)1:021:20
 Sampdoria (SPURSMAX) - Udinese Calcio (PHANTOM)6:121:20
 Udinese Calcio (PHANTOM) - Parma (REDDEVIL)1:321:29
 Sampdoria (SPURSMAX) - Sassuolo (SUPERNOVA)5:521:30
 ACF Fiorentina (STIG) - Parma (REDDEVIL)4:121:40
 Udinese Calcio (PHANTOM) - Sassuolo (SUPERNOVA)1:221:40
 Udinese Calcio (PHANTOM) - ACF Fiorentina (STIG)0:421:49
 Sampdoria (SPURSMAX) - Parma (REDDEVIL)1:321:50
 Sampdoria (SPURSMAX) - ACF Fiorentina (STIG)1:222:00
 Sassuolo (SUPERNOVA) - Parma (REDDEVIL)3:122:00
 Sampdoria (SPURSMAX) - ACF Fiorentina (STIG)1:222:00
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)3:100:18
 Manchester City (KRAY) - Manchester United (MELTOSIK)1:100:18
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Manchester United (MELTOSIK)0:200:29
 Manchester City (KRAY) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)0:300:42
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (MELTOSIK)2:000:54
 Manchester City (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)3:401:05
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)0:301:18
 Manchester United (MELTOSIK) - Manchester City (KRAY)2:101:18
 Manchester City (KRAFTVK) - Manchester United (KRAY)2:123:42
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:023:53
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (VRICO)0:108:30
 Atletico Madrid (LION) - CF Valencia (SKROMNUY)2:208:30
 FC Barcelona (VRICO) - Real Madrid (HRUSCH)1:108:42
 CF Valencia (SKROMNUY) - FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT)1:108:42
 Real Madrid (HRUSCH) - CF Valencia (SKROMNUY)3:008:54
 FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT) - Atletico Madrid (LION)0:008:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - FC Barcelona (VRICO)0:109:06
 Atletico Madrid (LION) - Real Madrid (HRUSCH)1:109:06
 Real Madrid (HRUSCH) - FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT)1:009:18
 FC Barcelona (VRICO) - Atletico Madrid (LION)1:109:18
 CF Valencia (SKROMNUY) - Atletico Madrid (LION)0:209:30
 FC Barcelona (VRICO) - FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT)1:109:30
 FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (SKROMNUY)0:009:42
 Real Madrid (HRUSCH) - FC Barcelona (VRICO)1:109:42
 FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (SKROMNUY)0:009:42
 Atletico Madrid (LION) - FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT)2:009:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - Real Madrid (HRUSCH)0:109:54
 Atletico Madrid (LION) - FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT)2:009:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - Real Madrid (HRUSCH)0:109:54
 FC Barcelona (VRICO) - CF Valencia (SKROMNUY)2:010:05
 Real Madrid (HRUSCH) - Atletico Madrid (LION)1:010:05
 FC Barcelona (VRICO) - CF Valencia (SKROMNUY)2:010:06
 FC Sevilla (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (HRUSCH)0:110:18
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)3:106:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Glasgow Rangers (DESO)1:306:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Galatasaray (GEROGIANNISC)2:106:20
 FC Porto (ALEXX00000) - SSC Napoli (GOSAS)3:306:20
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)3:306:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Manchester United (KARNEHSON)1:306:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Inter Milan (STALKER)2:207:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:007:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:007:00
 Inter Milan (STALKER) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:007:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Borussia Dortmund (TEOK)2:107:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:007:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - CSKA Moscow (GARRY)5:207:40
 Manchester United (KARNEHSON) - SSC Napoli (GOSAS)1:007:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:107:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Manchester United (KARNEHSON)4:208:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Glasgow Rangers (DESO)4:108:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:008:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Porto (ALEXX00000)1:208:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Inter Milan (STALKER)3:208:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:008:20
 FC Porto (ALEXX00000) - SL Benfica (PAULARASYOU)4:308:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Lokomotiv Moscow (BURTON)0:308:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:108:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - SSC Napoli (GOSAS)4:209:00
 Glasgow Rangers (DESO) - CSKA Moscow (GARRY)4:309:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:309:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Manchester United (KARNEHSON)2:309:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Galatasaray (GEROGIANNISC)4:209:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Glasgow Rangers (DESO)2:109:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - FC Porto (ALEXX00000)3:309:40
 Inter Milan (STALKER) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:209:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:209:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Inter Milan (STALKER)4:010:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:310:00
 Manchester United (KARNEHSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:410:00
 SSC Napoli (GOSAS) - CSKA Moscow (GARRY)2:510:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Borussia Dortmund (TEOK)0:410:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:210:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:210:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - SSC Napoli (GOSAS)1:210:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Glasgow Rangers (DESO)3:210:40
 Inter Milan (STALKER) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:211:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - FC Porto (ALEXX00000)3:111:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Manchester United (KARNEHSON)1:211:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER)0:311:20
 Glasgow Rangers (DESO) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:011:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:011:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Borussia Dortmund (TEOK)0:611:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:511:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:111:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - CSKA Moscow (GARRY)2:412:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:012:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - SSC Napoli (GOSAS)1:112:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)5:112:20
 Inter Milan (STALKER) - Glasgow Rangers (DESO)4:112:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON)2:112:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Inter Milan (STALKER)2:312:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:412:40
 Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000)1:212:40
 CSKA Moscow (GARRY) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:313:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:013:00
 SSC Napoli (GOSAS) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:213:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Borussia Dortmund (TEOK)4:113:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - CSKA Moscow (GARRY)3:113:20
 Inter Milan (STALKER) - SSC Napoli (GOSAS)2:013:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Borussia Dortmund (TEOK)4:113:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Glasgow Rangers (DESO)4:113:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Galatasaray (GEROGIANNISC)0:013:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Manchester United (KARNEHSON)1:013:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - FC Porto (ALEXX00000)1:414:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:114:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:114:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:314:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:314:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Inter Milan (STALKER)0:114:20
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Belgium (KRAFTVK)0:001:30
 Belgium (KRAFTVK) - Germany (KRAY)2:001:41
 Brazil (UPCAKE22) - PORTUGAL (MELTOSIK)01:42
 PORTUGAL (MELTOSIK) - SPAIN (LABOTRYAS)3:001:54
 Brazil (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)02:30
 Belgium (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)2:002:30
 Germany (KRAY) - Belgium (KRAFTVK)1:002:42
 Brazil (UPCAKE22) - Germany (KRAY)02:54
 Belgium (KRAFTVK) - Brazil (UPCAKE22)03:06
 Germany (KRAY) - SPAIN (LABOTRYAS)2:203:06
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Germany (KRAY)3:203:18
 SPAIN (LABOTRYAS) - Belgium (KRAFTVK)2:203:18
FIFA - FIFA 2020 - Premier League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelsea FC (JACKOB) - Arsenal FC (TIGO)2:412:29
 Crystal Palace (BLACK) - Leicester City (THUNDER)0:312:29
 Wolverhampton Wanderers (DIABLO) - Everton (TONY)4:413:15
 Leicester City (THUNDER) - West Ham United (TOTTI)0:013:30
 Everton (TONY) - Crystal Palace (BLACK)0:113:44
 Wolverhampton Wanderers (DIABLO) - Chelsea FC (JACKOB)3:213:44
FIFA - FIFA 2020 - FIFA World Cup eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Argentina (DANSEL) - Spain (TACOMA)1:217:15
 France (FRANKI) - Holland (ALPHA)17:45
 Germany (HANK) - Argentina (DANSEL)3:418:14
 Germany (HANK) - England (HOVHAR)1:419:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAFTVK)2:106:00
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)06:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)06:12
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Real Madrid (KRAY)5:306:12
 Real Madrid (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)06:24
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:006:24
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)06:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAY)3:106:36
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:306:47
 Real Madrid (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)3:106:47
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:306:48
 Real Madrid (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)3:106:48
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)07:00
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:007:00
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (UPCAKE22)07:12
 Real Madrid (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)2:007:12
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)1:107:23
 Real Madrid (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)3:307:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)2:207:48
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAY)1:307:48
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)2:207:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Manchester United (UPCAKE22)04:00
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - FC Porto (KRAFTVK)0:104:00
 Manchester United (UPCAKE22) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)04:12
 FC Porto (KRAFTVK) - CF Valencia (KRAY)1:204:12
 CF Valencia (KRAY) - Manchester United (UPCAKE22)04:24
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)1:104:24
 Manchester United (UPCAKE22) - FC Porto (KRAFTVK)04:36
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - CF Valencia (KRAY)2:204:36
 CF Valencia (KRAY) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)1:104:48
 FC Porto (KRAFTVK) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)1:204:48
 Manchester United (UPCAKE22) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)05:00
 FC Porto (KRAFTVK) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)2:105:00
 CF Valencia (KRAY) - FC Porto (KRAFTVK)0:205:12
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - Manchester United (UPCAKE22)05:12
 Manchester United (UPCAKE22) - CF Valencia (KRAY)05:24
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)0:405:24
 FC Porto (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)05:36
 CF Valencia (KRAY) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)2:205:36
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - FC Porto (KRAFTVK)1:105:48
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - CF Valencia (KRAY)3:105:48
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - KAA Gent (STIG)0:313:00
 Sporting CP (PHANTOM) - Basaksehir (DIMQAA)1:313:00
 Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - KAA Gent (STIG)0:313:00
 Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - Basaksehir (DIMQAA)0:113:09
 Celtic (REDDEVIL) - KAA Gent (STIG)1:413:20
 Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA) - Sporting CP (PHANTOM)5:113:20
 KAA Gent (STIG) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)2:213:50
 Basaksehir (DIMQAA) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)2:013:59
 Sporting CP (PHANTOM) - Celtic (REDDEVIL)1:413:59
 Basaksehir (DIMQAA) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)2:014:00
 Sporting CP (PHANTOM) - Shakhtar Donetsk (SUPERNOVA)1:214:10
 KAA Gent (STIG) - Celtic (REDDEVIL)3:114:10
 Basaksehir (DIMQAA) - Celtic (REDDEVIL)2:114:19
 Sporting CP (PHANTOM) - KAA Gent (STIG)0:314:19
 Basaksehir (DIMQAA) - Celtic (REDDEVIL)2:114:20
 Basaksehir (DIMQAA) - KAA Gent (STIG)2:114:30
 Saint Etienne (ISHKING11) - Wolfsburg (SIMA)1:616:59
 RCD Espanyol (MISTYEYE) - Eintracht Frankfurt (WALKER)1:116:59
 Saint Etienne (ISHKING11) - Wolfsburg (SIMA)1:617:00
 Saint Etienne (ISHKING11) - Eintracht Frankfurt (WALKER)0:017:10
 Getafe (ZO0M) - RCD Espanyol (MISTYEYE)0:417:10
 Saint Etienne (ISHKING11) - Eintracht Frankfurt (WALKER)0:017:10
 Saint Etienne (ISHKING11) - RCD Espanyol (MISTYEYE)1:217:19
 Getafe (ZO0M) - Wolfsburg (SIMA)0:117:20
 Wolfsburg (SIMA) - RCD Espanyol (MISTYEYE)3:117:30
 Getafe (ZO0M) - Eintracht Frankfurt (WALKER)2:417:30
 Wolfsburg (SIMA) - RCD Espanyol (MISTYEYE)3:117:30
 Getafe (ZO0M) - Eintracht Frankfurt (WALKER)2:417:30
 Wolfsburg (SIMA) - Eintracht Frankfurt (WALKER)2:117:39
 Wolfsburg (SIMA) - Saint Etienne (ISHKING11)1:317:50
 Eintracht Frankfurt (WALKER) - RCD Espanyol (MISTYEYE)3:117:50
 Wolfsburg (SIMA) - Saint Etienne (ISHKING11)1:317:50
 Eintracht Frankfurt (WALKER) - Saint Etienne (ISHKING11)2:018:00
 RCD Espanyol (MISTYEYE) - Saint Etienne (ISHKING11)2:018:10
 RCD Espanyol (MISTYEYE) - Wolfsburg (SIMA)3:218:20
 Eintracht Frankfurt (WALKER) - Getafe (ZO0M)2:018:20
 Eintracht Frankfurt (WALKER) - Wolfsburg (SIMA)1:118:30
 Saint Etienne (ISHKING11) - Getafe (ZO0M)3:118:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (SUPERNOVA) - Arsenal FC (STIG)1:415:29
 Manchester City (PHANTOM) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)0:115:29
 Manchester United (SUPERNOVA) - Arsenal FC (STIG)1:415:30
 Liverpool FC (REDDEVIL) - Manchester City (PHANTOM)3:015:40
 Manchester United (SUPERNOVA) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)2:415:40
 Manchester United (SUPERNOVA) - Manchester City (PHANTOM)2:015:49
 Liverpool FC (REDDEVIL) - Arsenal FC (STIG)2:115:50
 Arsenal FC (STIG) - Manchester City (PHANTOM)2:116:00
 Liverpool FC (REDDEVIL) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)4:116:00
 Arsenal FC (STIG) - Manchester City (PHANTOM)2:116:00
 Liverpool FC (REDDEVIL) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)4:116:00
 Arsenal FC (STIG) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)2:416:10
 Liverpool FC (REDDEVIL) - Manchester United (SUPERNOVA)3:116:10
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Manchester City (PHANTOM)5:216:20
 Arsenal FC (STIG) - Manchester United (SUPERNOVA)4:216:20
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Manchester City (PHANTOM)5:216:20
 Manchester City (PHANTOM) - Liverpool FC (REDDEVIL)1:116:30
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Manchester United (SUPERNOVA)2:116:30
 Manchester City (PHANTOM) - Manchester United (SUPERNOVA)0:216:39
 Arsenal FC (STIG) - Liverpool FC (REDDEVIL)1:216:40
 Manchester City (PHANTOM) - Arsenal FC (STIG)1:116:50
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Liverpool FC (REDDEVIL)1:216:50
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Arsenal FC (STIG)2:317:00
 Manchester United (SUPERNOVA) - Liverpool FC (REDDEVIL)2:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montpellier (PHANTOM) - Girondins Bourdeux (DIMQAA)0:410:30
 Stade Rennais (SUPERNOVA) - OGC Nice (STIG)0:310:30
 Saint Etienne (REDDEVIL) - Montpellier (PHANTOM)2:110:39
 Stade Rennais (SUPERNOVA) - Girondins Bourdeux (DIMQAA)3:210:40
 Saint Etienne (REDDEVIL) - OGC Nice (STIG)2:410:50
 Stade Rennais (SUPERNOVA) - Montpellier (PHANTOM)3:110:50
 OGC Nice (STIG) - Montpellier (PHANTOM)3:110:59
 Saint Etienne (REDDEVIL) - Girondins Bourdeux (DIMQAA)0:010:59
 OGC Nice (STIG) - Montpellier (PHANTOM)3:111:00
 Saint Etienne (REDDEVIL) - Girondins Bourdeux (DIMQAA)0:011:00
 OGC Nice (STIG) - Girondins Bourdeux (DIMQAA)3:011:10
 Saint Etienne (REDDEVIL) - Stade Rennais (SUPERNOVA)1:011:10
 OGC Nice (STIG) - Girondins Bourdeux (DIMQAA)3:011:10
 Girondins Bourdeux (DIMQAA) - Montpellier (PHANTOM)2:111:19
 OGC Nice (STIG) - Stade Rennais (SUPERNOVA)2:211:20
 Girondins Bourdeux (DIMQAA) - Stade Rennais (SUPERNOVA)2:011:30
 Montpellier (PHANTOM) - Saint Etienne (REDDEVIL)1:211:30
 OGC Nice (STIG) - Saint Etienne (REDDEVIL)3:111:39
 Montpellier (PHANTOM) - OGC Nice (STIG)1:411:50
 Girondins Bourdeux (DIMQAA) - Saint Etienne (REDDEVIL)0:011:50
 Montpellier (PHANTOM) - OGC Nice (STIG)1:411:50
 Girondins Bourdeux (DIMQAA) - Saint Etienne (REDDEVIL)0:011:50
 Girondins Bourdeux (DIMQAA) - OGC Nice (STIG)2:012:00
 Stade Rennais (SUPERNOVA) - Saint Etienne (REDDEVIL)1:212:00
 Girondins Bourdeux (DIMQAA) - OGC Nice (STIG)2:012:00
 Losc Lille (KLEXTER) - Marseille (SPECIALIST)0:320:00
 Monaco (FRIC) - Paris Saint Germain (TRANQUIL)1:320:00
 Losc Lille (KLEXTER) - Paris Saint Germain (TRANQUIL)0:320:10
 Lyon (FLESHKA77) - Monaco (FRIC)5:020:10
 Losc Lille (KLEXTER) - Monaco (FRIC)0:120:20
 Lyon (FLESHKA77) - Marseille (SPECIALIST)0:420:20
 Marseille (SPECIALIST) - Monaco (FRIC)6:120:30
 Lyon (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (TRANQUIL)2:220:30
 Marseille (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (TRANQUIL)3:020:40
 Lyon (FLESHKA77) - Losc Lille (KLEXTER)2:020:40
 Marseille (SPECIALIST) - Losc Lille (KLEXTER)5:020:50
 Paris Saint Germain (TRANQUIL) - Monaco (FRIC)2:220:50
 Monaco (FRIC) - Lyon (FLESHKA77)1:221:00
 Paris Saint Germain (TRANQUIL) - Losc Lille (KLEXTER)2:021:00
 Monaco (FRIC) - Lyon (FLESHKA77)1:221:00
 Monaco (FRIC) - Losc Lille (KLEXTER)1:221:10
 Marseille (SPECIALIST) - Lyon (FLESHKA77)2:121:10
 Monaco (FRIC) - Marseille (SPECIALIST)1:621:20
 Paris Saint Germain (TRANQUIL) - Lyon (FLESHKA77)1:321:20
 Paris Saint Germain (TRANQUIL) - Marseille (SPECIALIST)1:321:30
 Losc Lille (KLEXTER) - Lyon (FLESHKA77)0:621:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Werder Bremen (RYUK) - VfL Wolfsburg (BAPHOMET)0:200:00
 Schalke 04 (INDRA13_27) - Hertha BSC (AVENTON)1:400:00
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - Hertha BSC (AVENTON)0:300:10
 Schalke 04 (INDRA13_27) - VfL Wolfsburg (BAPHOMET)2:200:10
 Werder Bremen (RYUK) - Hertha BSC (AVENTON)0:400:20
 Schalke 04 (INDRA13_27) - FSV Mainz 05 (ZAZABAK)1:100:20
 VfL Wolfsburg (BAPHOMET) - Hertha BSC (AVENTON)0:200:30
 Werder Bremen (RYUK) - FSV Mainz 05 (ZAZABAK)0:300:30
 FC Bayern Munich (ISHKING11) - RB Leipzig (SIMA)2:311:00
 Bayer 04 Leverkusen (JENKO) - Borussia Dortmund (WALKER)1:411:00
 FC Bayern Munich (ISHKING11) - Borussia Dortmund (WALKER)1:111:10
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - Bayer 04 Leverkusen (JENKO)2:211:10
 FC Bayern Munich (ISHKING11) - Bayer 04 Leverkusen (JENKO)1:211:20
 RB Leipzig (SIMA) - Bayer 04 Leverkusen (JENKO)1:111:30
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - Borussia Dortmund (WALKER)1:111:30
 RB Leipzig (SIMA) - Borussia Dortmund (WALKER)1:511:40
 Borussia Monchengladbach (PRAYM) - FC Bayern Munich (ISHKING11)2:111:40
 Borussia Dortmund (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (JENKO)1:011:50
 RB Leipzig (SIMA) - FC Bayern Munich (ISHKING11)2:211:50
 Borussia Dortmund (WALKER) - FC Bayern Munich (ISHKING11)1:112:00
 Bayer 04 Leverkusen (JENKO) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)2:112:00
 Bayer 04 Leverkusen (JENKO) - FC Bayern Munich (ISHKING11)3:112:09
 RB Leipzig (SIMA) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)0:312:10
 Bayer 04 Leverkusen (JENKO) - RB Leipzig (SIMA)0:012:20
 Borussia Dortmund (WALKER) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)0:212:20
 Bayer 04 Leverkusen (JENKO) - RB Leipzig (SIMA)0:012:20
 Borussia Dortmund (WALKER) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)0:212:20
 Borussia Dortmund (WALKER) - RB Leipzig (SIMA)0:312:30
 FC Bayern Munich (ISHKING11) - Borussia Monchengladbach (PRAYM)0:312:30
 FC Schalke 04 (RYUK) - Werder Bremen (SPURSMAX)0:322:59
 Hertha BSC (BAPHOMET) - FSV Mainz 05 (ZAZABAK)4:122:59
 FC Schalke 04 (RYUK) - Werder Bremen (SPURSMAX)0:323:00
 Hertha BSC (BAPHOMET) - FSV Mainz 05 (ZAZABAK)4:123:00
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - FC Schalke 04 (RYUK)5:023:10
 Hertha BSC (BAPHOMET) - Werder Bremen (SPURSMAX)2:523:10
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - FC Schalke 04 (RYUK)5:023:10
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - FSV Mainz 05 (ZAZABAK)3:023:20
 Hertha BSC (BAPHOMET) - FC Schalke 04 (RYUK)7:123:20
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - FC Schalke 04 (RYUK)1:223:30
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Werder Bremen (SPURSMAX)1:223:30
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - FC Schalke 04 (RYUK)1:223:30
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - Werder Bremen (SPURSMAX)0:123:39
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Hertha BSC (BAPHOMET)2:123:39
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - Werder Bremen (SPURSMAX)0:123:40
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Hertha BSC (BAPHOMET)2:123:40
 Werder Bremen (SPURSMAX) - FC Schalke 04 (RYUK)1:023:50
 FSV Mainz 05 (ZAZABAK) - Hertha BSC (BAPHOMET)1:323:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)1:300:00
 Chelsea FC (SPECIALIST) - CF Valencia (KLEXTER)3:000:00
 SSC Napoli (FRIC) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)1:100:09
 Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL) - CF Valencia (KLEXTER)2:200:09
 SSC Napoli (FRIC) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)1:100:10
 Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL) - CF Valencia (KLEXTER)2:200:10
 Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL) - SSC Napoli (FRIC)3:100:20
 Chelsea FC (SPECIALIST) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)3:100:20
 Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL) - SSC Napoli (FRIC)3:100:20
 Chelsea FC (SPECIALIST) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)3:100:20
 CF Valencia (KLEXTER) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)1:800:29
 Chelsea FC (SPECIALIST) - SSC Napoli (FRIC)5:100:29
 CF Valencia (KLEXTER) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)1:800:30
 Chelsea FC (SPECIALIST) - SSC Napoli (FRIC)5:100:30
 Salzburg (BAPHOMET) - SL Benfica (ZAZABAK)0:101:30
 Galatasaray (INDRA13_27) - Club Brugge (RYUK)3:301:30
 Lokomotiv Moscow (AVENTON) - Galatasaray (INDRA13_27)2:001:40
 Salzburg (BAPHOMET) - Club Brugge (RYUK)3:201:40
 Lokomotiv Moscow (AVENTON) - SL Benfica (ZAZABAK)3:001:50
 Salzburg (BAPHOMET) - Galatasaray (INDRA13_27)3:101:50
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - FC Barcelona (TRANQUIL)0:201:59
 Paris Saint Germain (MILLER) - Juventus (SPECIALIST)0:301:59
 SL Benfica (ZAZABAK) - Galatasaray (INDRA13_27)2:202:00
 Lokomotiv Moscow (AVENTON) - Club Brugge (RYUK)4:002:00
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - FC Barcelona (TRANQUIL)0:202:00
 Paris Saint Germain (MILLER) - Juventus (SPECIALIST)0:302:00
 SL Benfica (ZAZABAK) - Club Brugge (RYUK)3:002:10
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Juventus (SPECIALIST)0:502:10
 Lokomotiv Moscow (AVENTON) - Salzburg (BAPHOMET)2:102:10
 Liverpool FC (IAMDEVILWALK) - Paris Saint Germain (MILLER)3:302:10
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Juventus (SPECIALIST)0:502:10
 Liverpool FC (IAMDEVILWALK) - Paris Saint Germain (MILLER)3:302:10
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Paris Saint Germain (MILLER)1:102:19
 Liverpool FC (IAMDEVILWALK) - FC Barcelona (TRANQUIL)0:402:19
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Paris Saint Germain (MILLER)1:102:20
 Club Brugge (RYUK) - Galatasaray (INDRA13_27)4:002:20
 Liverpool FC (IAMDEVILWALK) - FC Barcelona (TRANQUIL)0:402:20
 SL Benfica (ZAZABAK) - Salzburg (BAPHOMET)2:002:20
 FC Barcelona (TRANQUIL) - Paris Saint Germain (MILLER)1:102:30
 Liverpool FC (IAMDEVILWALK) - Juventus (SPECIALIST)0:402:30
 Galatasaray (INDRA13_27) - Lokomotiv Moscow (AVENTON)1:202:30
 Club Brugge (RYUK) - Salzburg (BAPHOMET)1:502:30
 FC Barcelona (TRANQUIL) - Paris Saint Germain (MILLER)1:102:30
 Liverpool FC (IAMDEVILWALK) - Juventus (SPECIALIST)0:402:30
 Liverpool FC (IAMDEVILWALK) - FC Bayern Munich (KLEXTER)1:202:39
 FC Barcelona (TRANQUIL) - Juventus (SPECIALIST)0:502:39
 Liverpool FC (IAMDEVILWALK) - FC Bayern Munich (KLEXTER)1:202:40
 FC Barcelona (TRANQUIL) - Juventus (SPECIALIST)0:502:40
 Galatasaray (INDRA13_27) - Salzburg (BAPHOMET)4:002:40
 SL Benfica (ZAZABAK) - Lokomotiv Moscow (AVENTON)0:302:40
 Juventus (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (MILLER)2:002:50
 FC Barcelona (TRANQUIL) - FC Bayern Munich (KLEXTER)2:002:50
 Galatasaray (INDRA13_27) - SL Benfica (ZAZABAK)2:102:50
 Club Brugge (RYUK) - Lokomotiv Moscow (AVENTON)3:402:50
 Juventus (SPECIALIST) - Paris Saint Germain (MILLER)2:002:50
 FC Barcelona (TRANQUIL) - FC Bayern Munich (KLEXTER)2:002:50
 Juventus (SPECIALIST) - FC Bayern Munich (KLEXTER)6:103:00
 Paris Saint Germain (MILLER) - Liverpool FC (IAMDEVILWALK)1:103:00
 Juventus (SPECIALIST) - FC Bayern Munich (KLEXTER)6:103:00
 Paris Saint Germain (MILLER) - Liverpool FC (IAMDEVILWALK)1:103:00
 Club Brugge (RYUK) - SL Benfica (ZAZABAK)3:403:00
 Salzburg (BAPHOMET) - Lokomotiv Moscow (AVENTON)0:403:00
 FC Barcelona (TRANQUIL) - Liverpool FC (IAMDEVILWALK)2:103:09
 Paris Saint Germain (MILLER) - FC Bayern Munich (KLEXTER)4:103:09
 FC Barcelona (TRANQUIL) - Liverpool FC (IAMDEVILWALK)2:103:10
 Juventus (SPECIALIST) - Liverpool FC (IAMDEVILWALK)6:103:20
 Paris Saint Germain (MILLER) - FC Barcelona (TRANQUIL)0:203:20
 Juventus (SPECIALIST) - Liverpool FC (IAMDEVILWALK)6:103:20
 Paris Saint Germain (MILLER) - FC Barcelona (TRANQUIL)0:203:20
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Liverpool FC (IAMDEVILWALK)3:103:29
 Juventus (SPECIALIST) - FC Barcelona (TRANQUIL)3:103:29
 FC Bayern Munich (KLEXTER) - Liverpool FC (IAMDEVILWALK)3:103:30
 Juventus (SPECIALIST) - FC Barcelona (TRANQUIL)3:103:30
 Atalanta (KLEXTER) - Valencia (SPECIALIST)2:223:00
 Ajax Amsterdam (FRIC) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)2:323:00
 Atalanta (KLEXTER) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)0:323:10
 SL Benfica (FLESHKA77) - Ajax Amsterdam (FRIC)3:123:10
 Atalanta (KLEXTER) - Ajax Amsterdam (FRIC)5:123:19
 SL Benfica (FLESHKA77) - Valencia (SPECIALIST)3:123:19
 Atalanta (KLEXTER) - Ajax Amsterdam (FRIC)5:123:20
 SL Benfica (FLESHKA77) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)2:123:30
 Valencia (SPECIALIST) - Ajax Amsterdam (FRIC)5:123:30
 SL Benfica (FLESHKA77) - Atalanta (KLEXTER)3:023:40
 Valencia (SPECIALIST) - Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL)0:023:40
 Valencia (SPECIALIST) - Atalanta (KLEXTER)4:223:50
 Bayer 04 Leverkusen (TRANQUIL) - Ajax Amsterdam (FRIC)2:123:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (KLEXTER) - CF Valencia (TRANQUIL)0:405:00
 Sevilla (IAMDEVILWALK) - FC Barcelona (MILLER)0:105:10
 Sevilla (IAMDEVILWALK) - CF Valencia (TRANQUIL)0:605:20
 CF Valencia (TRANQUIL) - FC Barcelona (MILLER)0:005:30
 Sevilla (IAMDEVILWALK) - Real Madrid (KLEXTER)1:105:39
 CF Valencia (TRANQUIL) - Atletico Madrid (SPECIALIST)1:205:39
 Sevilla (IAMDEVILWALK) - Real Madrid (KLEXTER)1:105:40
 CF Valencia (TRANQUIL) - Real Madrid (KLEXTER)1:005:50
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - FC Barcelona (MILLER)1:105:50
 CF Valencia (TRANQUIL) - Real Madrid (KLEXTER)1:005:50
 FC Barcelona (MILLER) - Sevilla (IAMDEVILWALK)1:306:00
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Real Madrid (KLEXTER)2:106:00
 FC Barcelona (MILLER) - Sevilla (IAMDEVILWALK)1:306:00
 CF Valencia (TRANQUIL) - Sevilla (IAMDEVILWALK)2:106:09
 FC Barcelona (MILLER) - Real Madrid (KLEXTER)2:106:09
 CF Valencia (TRANQUIL) - Sevilla (IAMDEVILWALK)2:106:10
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Sevilla (IAMDEVILWALK)9:106:20
 FC Barcelona (MILLER) - CF Valencia (TRANQUIL)1:206:20
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - CF Valencia (TRANQUIL)7:106:29
 Real Madrid (KLEXTER) - Sevilla (IAMDEVILWALK)0:306:29
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universidad Nacional - Guadalajara Chivas1:822:00
 CA San Luis - Toluca1:222:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)00:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (KRAY)0:000:06
 Manchester City (KRAY) - Manchester United (MELTOSIK)1:100:18
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)3:100:18
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)00:30
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Manchester United (MELTOSIK)0:200:30
 Manchester United (MELTOSIK) - Liverpool FC (UPCAKE22)00:42
 Manchester City (KRAY) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)0:300:42
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester City (KRAY)00:54
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (MELTOSIK)2:000:54
 Tottenham Hotspur (KRAFTVK) - Liverpool FC (UPCAKE22)01:06
 Manchester City (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)3:401:06
 Manchester United (MELTOSIK) - Manchester City (KRAY)2:101:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (KRAFTVK)0:301:18
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (KRAFTVK)1:223:30
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:023:30
 Manchester City (KRAFTVK) - Manchester United (KRAY)2:123:42
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:123:42
 Manchester United (KRAY) - Liverpool FC (UPCAKE22)2:023:54
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:023:54
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portugal (INQUISITOR) - Germany (GENAD)0:115:00
 Spain (PABLIK) - Brazil (MOONEYCB)2:115:00
 Brazil (MOONEYCB) - Belgium (OLLE)1:115:11
 Germany (GENAD) - Spain (PABLIK)1:015:12
 Brazil (MOONEYCB) - Belgium (OLLE)1:115:12
 Belgium (OLLE) - Germany (GENAD)1:115:24
 Spain (PABLIK) - Portugal (INQUISITOR)0:015:24
 Portugal (INQUISITOR) - Belgium (OLLE)1:215:36
 Germany (GENAD) - Brazil (MOONEYCB)1:115:36
 Portugal (INQUISITOR) - Belgium (OLLE)1:215:36
 Germany (GENAD) - Brazil (MOONEYCB)1:115:36
 Belgium (OLLE) - Spain (PABLIK)1:015:47
 Brazil (MOONEYCB) - Portugal (INQUISITOR)0:015:48
 Belgium (OLLE) - Spain (PABLIK)1:015:48
 Brazil (MOONEYCB) - Spain (PABLIK)2:116:00
 Germany (GENAD) - Portugal (INQUISITOR)1:216:00
 Belgium (OLLE) - Brazil (MOONEYCB)0:116:12
 Spain (PABLIK) - Germany (GENAD)1:116:12
 Belgium (OLLE) - Brazil (MOONEYCB)0:116:12
 Spain (PABLIK) - Germany (GENAD)1:116:12
 Germany (GENAD) - Belgium (OLLE)0:016:23
 Portugal (INQUISITOR) - Spain (PABLIK)3:016:24
 Belgium (OLLE) - Portugal (INQUISITOR)0:216:36
 Brazil (MOONEYCB) - Germany (GENAD)0:016:36
 Belgium (OLLE) - Portugal (INQUISITOR)0:216:36
 Spain (PABLIK) - Belgium (OLLE)2:116:48
 Portugal (INQUISITOR) - Brazil (MOONEYCB)0:216:48
FIFA - FIFA 2020 - Pro Player Cup - PS4
 NotikumsRezultātsLaiks
 Doutoratcgouvea - Mhenrique_r102:119:39
 Igorfury7 - Doutoratcgouvea0:322:20
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (PABLIK) - CF Valencia (MOONEYCB)3:017:30
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)0:017:30
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - Manchester United (PABLIK)2:117:42
 CF Valencia (MOONEYCB) - FC Porto (OLLE)0:117:42
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - Manchester United (PABLIK)2:117:42
 FC Porto (OLLE) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)0:017:53
 Manchester United (PABLIK) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)2:017:53
 FC Porto (OLLE) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)0:017:54
 Manchester United (PABLIK) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)2:017:54
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - FC Porto (OLLE)0:118:06
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - CF Valencia (MOONEYCB)2:018:06
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - FC Porto (OLLE)0:118:06
 FC Porto (OLLE) - Manchester United (PABLIK)2:318:18
 CF Valencia (MOONEYCB) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)3:018:18
 CF Valencia (MOONEYCB) - Manchester United (PABLIK)1:118:30
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)2:018:30
 FC Porto (OLLE) - CF Valencia (MOONEYCB)2:018:42
 Manchester United (PABLIK) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)1:118:42
 FC Porto (OLLE) - CF Valencia (MOONEYCB)2:018:42
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - Manchester United (PABLIK)0:018:54
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - FC Porto (OLLE)1:018:54
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - Manchester United (PABLIK)0:018:54
 FC Porto (OLLE) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)0:019:05
 CF Valencia (MOONEYCB) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)0:119:06
 Manchester United (PABLIK) - FC Porto (OLLE)0:219:18
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - CF Valencia (MOONEYCB)0:219:18
 Manchester United (PABLIK) - FC Porto (OLLE)0:219:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Real Madrid (GENAD)1:119:30
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Manchester City (MOONEYCB)0:219:30
 Real Madrid (GENAD) - Paris Saint Germain (PABLIK)0:119:41
 Manchester City (MOONEYCB) - Liverpool FC (OLLE)0:219:42
 Real Madrid (GENAD) - Paris Saint Germain (PABLIK)0:119:42
 Liverpool FC (OLLE) - Real Madrid (GENAD)0:019:54
 Paris Saint Germain (PABLIK) - FC Barcelona (INQUISITOR)2:119:54
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Liverpool FC (OLLE)1:120:06
 Real Madrid (GENAD) - Manchester City (MOONEYCB)1:120:06
 Liverpool FC (OLLE) - Paris Saint Germain (PABLIK)1:020:17
 Manchester City (MOONEYCB) - FC Barcelona (INQUISITOR)4:020:18
 Liverpool FC (OLLE) - Paris Saint Germain (PABLIK)1:020:18
 Manchester City (MOONEYCB) - Paris Saint Germain (PABLIK)1:020:30
 Real Madrid (GENAD) - FC Barcelona (INQUISITOR)1:220:30
 Liverpool FC (OLLE) - Manchester City (MOONEYCB)2:020:42
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Real Madrid (GENAD)1:120:42
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (PABLIK)0:120:53
 Real Madrid (GENAD) - Liverpool FC (OLLE)1:020:54
 Manchester City (MOONEYCB) - Real Madrid (GENAD)0:321:06
 Liverpool FC (OLLE) - FC Barcelona (INQUISITOR)1:221:06
 Manchester City (MOONEYCB) - Real Madrid (GENAD)0:321:06
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)0:121:18
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Manchester City (MOONEYCB)1:121:18
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)0:121:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (LION) - Borussia Dortmund (SKROMNUY)0:110:30
 Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Monchengladbach (VRICO)0:110:30
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - RB Leipzig (HRUSCH)1:110:41
 Borussia Dortmund (SKROMNUY) - Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT)0:210:42
 Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (LION)3:010:54
 RB Leipzig (HRUSCH) - Borussia Dortmund (SKROMNUY)0:210:54
 Borussia Dortmund (SKROMNUY) - Borussia Monchengladbach (VRICO)1:111:06
 Bayer 04 Leverkusen (LION) - RB Leipzig (HRUSCH)0:211:06
 Borussia Dortmund (SKROMNUY) - Borussia Monchengladbach (VRICO)1:111:06
 Bayer 04 Leverkusen (LION) - RB Leipzig (HRUSCH)0:211:06
 RB Leipzig (HRUSCH) - Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT)0:111:17
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (LION)0:111:17
 RB Leipzig (HRUSCH) - Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT)0:111:18
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (LION)0:111:18
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT)1:211:30
 Borussia Dortmund (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (LION)0:011:30
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT)1:211:30
 Borussia Dortmund (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (LION)0:011:30
 Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Dortmund (SKROMNUY)1:111:42
 RB Leipzig (HRUSCH) - Borussia Monchengladbach (VRICO)0:011:42
 Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Dortmund (SKROMNUY)1:111:42
 RB Leipzig (HRUSCH) - Borussia Monchengladbach (VRICO)0:011:42
 Bayer 04 Leverkusen (LION) - Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT)1:111:53
 Borussia Dortmund (SKROMNUY) - RB Leipzig (HRUSCH)2:211:53
 Bayer 04 Leverkusen (LION) - Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT)1:111:54
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Borussia Dortmund (SKROMNUY)0:112:06
 RB Leipzig (HRUSCH) - Bayer 04 Leverkusen (LION)2:012:06
 Borussia Monchengladbach (VRICO) - Borussia Dortmund (SKROMNUY)0:112:06
 Bayer 04 Leverkusen (LION) - Borussia Monchengladbach (VRICO)1:112:18
 Bayern Munich (BOULEVARD_PROSPECT) - RB Leipzig (HRUSCH)1:212:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (GENAD)0:213:00
 Manchester City (PABLIK) - Arsenal FC (MOONEYCB)2:013:00
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (GENAD)0:213:00
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Manchester City (PABLIK)0:113:12
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester United (OLLE)2:113:12
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Manchester City (PABLIK)0:113:12
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester United (OLLE)2:113:12
 Manchester United (OLLE) - Tottenham Hotspur (GENAD)0:313:23
 Manchester City (PABLIK) - Liverpool FC (INQUISITOR)1:113:23
 Manchester United (OLLE) - Tottenham Hotspur (GENAD)0:313:24
 Manchester City (PABLIK) - Liverpool FC (INQUISITOR)1:113:24
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Arsenal FC (MOONEYCB)0:113:36
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester United (OLLE)0:013:36
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Arsenal FC (MOONEYCB)0:113:36
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester United (OLLE)0:013:36
 Manchester United (OLLE) - Manchester City (PABLIK)1:013:48
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Liverpool FC (INQUISITOR)1:113:48
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester City (PABLIK)1:114:00
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Liverpool FC (INQUISITOR)3:014:00
 Manchester United (OLLE) - Arsenal FC (MOONEYCB)1:014:12
 Manchester City (PABLIK) - Tottenham Hotspur (GENAD)1:014:12
 Manchester United (OLLE) - Arsenal FC (MOONEYCB)1:014:12
 Manchester City (PABLIK) - Tottenham Hotspur (GENAD)1:014:12
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester City (PABLIK)2:214:24
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Manchester United (OLLE)1:014:24
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester City (PABLIK)2:214:24
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Manchester United (OLLE)1:014:24
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (GENAD)0:014:35
 Manchester United (OLLE) - Liverpool FC (INQUISITOR)2:214:35
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (GENAD)0:014:36
 Manchester City (PABLIK) - Manchester United (OLLE)1:114:48
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Arsenal FC (MOONEYCB)1:014:48
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dallas Mavericks (TAMI) - Milwaukee Bucks (JASMINE)106:10412:09
 San Antonio Spurs (TAMI) - Golden State Warriors (SPHYNX)88:11913:30
 Denver Nuggets (DIAMOND) - Portland Trail Blazers (MOANA)91:8415:09
 Golden State Warriors (SPHYNX) - Denver Nuggets (DIAMOND)125:10516:09
 Philadelphia 76ers (POTTER) - Los Angeles Lakers (HARDEN)87:8516:59
 Minnesota Timberwolves (ELLKA) - Miami Heat (POTTER)83:10521:00
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magic Gaming - Netsgc61:6602:00
 76ers GC - Hawks Talon GC02:00
 Celtics Crossover Gaming - Grizz Gaming69:5904:00
Overwatch - Overwatch Contenders Season - Pacific
 NotikumsRezultātsLaiks
 FAR East Society - UND3:214:00
Overwatch - Overwatch Contenders Season - Ķīna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cosmos ET Veritas - T1W3:211:00
 Team CC - Flag Gaming0:313:00
 Hangzhou Academy - Light Gaming3:014:50
CS:GO - BLAST Premier Spring Showdown Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Gen.g Esports1:000:44
 Made in Brazil - Chaos0:002:00
 Evil Geniuses - Cloud91:023:30
CS:GO - BLAST Premier Spring Showdown EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ence Esports - SAW1:016:30
 Team Dignitas - Virtus Pro1:017:45
 Ninjas IN Pyjamas - Ence Esports0:019:00
 Fnatic - Mousesports1:020:15
 Astralis - Team Vitality0:121:40
CS:GO - DreamHack Masters Spring Oceania
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Avant Gaming0:210:59
 Renegades - Chiefs Esports Club2:114:30
CS:GO - Finnish Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - SJ Gaming1:218:00
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard Legion Esports - Fate0:111:50
 C0ntact Gaming - Smash Esports0:113:20
 Hard Legion Esports - C0ntact Gaming0:217:50
CS:GO - 99Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unicorns of Love - Divizon1:019:00
 Ex-Euronics Gaming - Planetkey Dynamics2:021:30
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lynn Vision Gaming - O2 Esports0:209:00
 Onethree.tsg - TSG Zero2:111:25
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forbidden - Rooster0:113:10
 Mako - Overt1:014:10
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yeah! Gaming - Team One Esports1:003:00
 Swedish Canadians - Morning Light1:004:00
 RBG Esports - Polar Ace1:005:10
 Kova Esports - X6TENCE18:00
 Izako Boars - Big Omen Academy0:121:00
CS:GO - ESL Pro European Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intech Tenerife Titans - 9ine2:118:00
 Team Heretics - AGO Gaming2:018:00
 Elites Esports - Movistar Riders0:221:00
 Sprout - Endpoint2:021:00
 Elites Esports - Movistar Riders0:221:00
CS:GO - Hellcase Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Sinners Esports2:016:59
 Nemiga - Skade2:120:00
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 AA - Polar Ace1:003:00
 Ex-Faint Gaming - Rugratz0:104:00
 Recon 5 - blood, sweat, and tears1:005:30
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - Team GamerLegion17:00
 Pro100 - Movistar Riders0:117:00
 Pro100 - Nordavind0:118:00
 Pact - Endpoint1:018:00
Dota 2 - ESL Dota2 - CIS Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vp.prodigy - Nigma2:121:25
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Family Team - OG Seed2:116:30
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 5upjungz - Recast Gaming1:122:30
Dota 2 - Huya Legendary League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clcombat Team - Neon Esports0:206:00
 Clcombat Team - Lgd.int2:008:30
 Rise Esports - Ocean2:010:59
 Rise Esports - TNC Pro Team0:213:24
 Boom ID - TNC Pro Team0:215:29
Dota 2 - Oceanic Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flashpoint Gaming - Burgers Flippers2:011:00
 Sincerely Fury - Sweaty Soldiers2:013:30
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flytomoon - Team Empire Hope2:013:00
 Flytomoon - Flytomoon 2.02:015:45
 Hellraisers - Team Unique0:218:00
Dota 2 - ESL One Birmingham
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cdec Gaming - Royal Never Give UP1:213:59
 Team Secret - Alliance1:217:00
 Vp.prodigy - Nigma2:121:25
Triatlons
Vīrieši - Olimpiskās spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pereira Joao - Polyansky Dmitry1:017:14
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:113:30
 Foxes - Panthers3:015:00
 Panthers - Foxes1:322:15
 Foxes - Panthers3:023:55
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eurasia - Red Fox1:310:00
 Energy - Ural City3:012:00
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Slavoj Ledenice - SK Cechie Uhrineves3:019:00
 Sokol Nove Vysocany - Sokol Chodov2:319:00
 Vssk Mff Praha F - TJ Brevnov2:319:00
 TJ Sokol Vysocany B - TJ Sokol Vysehrad B3:219:00
 TJ Orion Praha A - Reporyje3:019:00
 KRC - TJ Petriny C3:019:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 University - Ural Raiders3:106:15
 Military - Ural Elevation1:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Empire - Titans3:010:15
 Vityaz - Payp3:012:20
Šautriņas
Remote Darts League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Farlama Lorraine - Veenstra Richard1:600:05
 Kamerons Deivids - Paul Hogan0:100:29
 Kamerons Deivids - Veenstra Richard6:300:55
 Paul Hogan - Farlama Lorraine6:201:30
 James Richardson - Chaney Joe1:022:59
 Tricole Thibault - Pace Stacey6:123:30
PDC Home Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wilkinson Carl - Džonnijs Klejtons2:600:00
 Garijs Andersons - De Dekers Maiks1:021:34
 Deivs Čisnols - Džells Klāsens0:122:04
 De Dekers Maiks - Džells Klāsens0:122:30
 Garijs Andersons - Deivs Čisnols6:322:55
 Deivs Čisnols - De Dekers Maiks6:523:25
 Džells Klāsens - Garijs Andersons0:123:54
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fallon Sherrock - Adamss Martins0:112:29
 Marsh Scott - Fallon Sherrock1:012:55
 Adamss Martins - Marsh Scott5:213:20
 Evans David - Fallon Sherrock1:013:44
 Pols Nikolsons - Adamss Martins4:514:10
 Džeims Hubbards - Marsh Scott0:114:34
 Fallon Sherrock - Pols Nikolsons2:515:00
 Adamss Martins - Džeims Hubbards5:115:40
 Marsh Scott - Evans David0:116:04
 Džeims Hubbards - Fallon Sherrock1:516:30
 Evans David - Adamss Martins5:416:55
 Pols Nikolsons - Marsh Scott0:117:19
 Evans David - Džeims Hubbards5:117:45
 Pols Nikolsons - Evans David0:118:09
 Džeims Hubbards - Pols Nikolsons0:118:34
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M0:217:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:218:30
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:010:40
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:011:20
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:012:10
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis1:212:50
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar0:213:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:014:20
Teniss
LiveScore Cup, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pliskova Karolīna - Zahlavova Stricova Barbora2:016:30
 Pliskova Kristīna - Martincova Terēza1:219:00
Russia Daily Pro Tour, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rusakovich Julia - Selitskaya Natalya1:219:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šibahara Ena - Whittle Sophia1:201:15
 Halbauere Elī - Mandlik Elizabeth0:213:59
 Udvardi Panna - Livianu Džesika1:214:00
 Halbauere Elī - Mandlik Elizabeth0:214:00
 Jaksiča Jovana - Stevarta Katerina0:215:14
 Nefedova Anastasia - Khazaniuka Deniza2:015:55
 Halbauere Elī - Udvardi Panna0:218:05
 Livianu Džesika - Mandlik Elizabeth2:018:20
 Olmosa Žuliana - Montez Pamela0:219:04
 Stevarta Katerina - Khazaniuka Deniza2:019:04
 Olmosa Žuliana - Montez Pamela0:219:05
 Jaksiča Jovana - Nefedova Anastasia2:019:40
 Klosa Marija - Hanna Čanga0:220:34
 Klosa Marija - Montez Pamela0:222:09
 Hanna Čanga - Olmosa Žuliana0:223:50
Exhibition Games - New Zealand Premier League, Men Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heap D / Klintcharov A - Alexander M / Potts C0:209:00
 McLachan B / McLachan R - Colenbrander M / Sitak A2:110:00
Exhibition Games - New Zealand Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heap Connor - Becroft Isaac1:209:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bojers Dastijs H - Korvins Feliks0:200:00
 Arkonada Džordi - Hohmann Ronald2:115:00
 Kings Evans - Mejia Nikolass2:115:00
 Mihaels Redlickis - Dmitrijs Popko2:116:20
 Lorenci Paolo - Zverevs Miša0:216:20
 Redlicki Martins - Braimers Geidžs0:219:00
 Sarkisjans Aleksandrs - Korvins Feliks0:220:39
 Sarmiento Reimonds - Chappell Nick2:122:15
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lēba Džeimija - Breidija Dženifera0:216:59
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nakashima Brandon - Eskobedo Ernesto2:002:52
 Sangrēns Tenijs - Vulfs Džfrijs Džons1:219:00
Exhibition Games - Marbello kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Michalski Daniel - Terčinskis Mateušs2:110:00
 Zielinskis Jans - Dembeks Mičals2:111:50
 Rajski Maciej - Kolasinski Filip1:214:19
 Michalski Daniel - Dembeks Mičals2:016:04
 Rajski Maciej - Zielinskis Jans0:217:39
 Terčinskis Mateušs - Kolasinski Filip0:219:09
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hassans Bendžamins - Šmits Konstantīns0:210:59
 Borns Janniks Stefans - Čoinskis Jans0:212:29
 Broska Florians - Naw Hazem0:213:55
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orhon Sinan - Cerretani Jamie0:200:29
 Murillo Sebastian - Bradford Carter2:001:35
 Bradford Carter - Orhon Sinan2:102:25
 Mandlik Mark - Draxl, Liam0:115:49
 Mersjē Tailers - Schachter Noah1:216:55
 Mandlik Mark - Kasiatore Henrijs Patriks2:019:04
 Mersjē Tailers - Perez Brandon0:219:59
 Draxl, Liam - Kasiatore Henrijs Patriks2:021:05
 Perez Brandon - Schachter Noah0:222:20
Spring Tour(3rd set in super tie-break format)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bezrukov Ivan - Lutkovskii Roman1:212:00
 Lutkovskii Radimir - Maksims Makrousovs2:013:30
 Bezrukov Ivan - Golovin Aleksey0:215:00
 Yevloyev Tamerlan - Komarovs Kirils2:018:00
 Yevloyev Tamerlan - Lutkovskii Sviatoslav0:222:30
Russia Daily Challenge Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basalygo Timofey - Kolyshkov Gleb10:00
Russia Daily Pro Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gumenyuk Roman - Laska Annei0:203:00
 Malakhovich Mikhail - Gumenyuk Roman0:209:00
 Skindzer Zhan - Avsievich Artem1:213:00
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Simov Tihomir - Zgurov Philip2:010:00
 Zhelev Plamen - Hristov Miroslav11:30
 Kanev Georgi - Apostolov Veselin2:013:00
 Georgiev Anton - Dimov Deyan2:014:30
 Georgiev Ivalyo - Todorov Todor2:016:00
 Mladenov Adrian - Sevov Rumen0:217:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goryachiye - Gladiator6:306:49
 Voiny Suomi - Besheniye Psy5:707:50
 Gladiator - Voiny Suomi8:308:50
 Goryachiye - Besheniye Psy5:709:49
 Stalker - Krasnyye Krylia4:511:50
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant3:812:49
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry8:413:50
 Ledovyy Desant - Stalker7:814:50
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant6:315:49
 Ershistyye Tigry - Stalker1:516:50
 Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery7:117:50
 Zvukovaya Ataka - Lyutiye Vepri1:318:49
 Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri6:520:50
 Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi5:321:49
 Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony3:322:50