jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Otrdiena, 30. Jūn. 2020. gada
Futbols
Islande - 4 divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB - Kria3:522:59
 Lettir - Uppsveitir3:222:59
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arman Gohar Sirjan - Navad Urmia FC2:017:45
 MES Kerman FC - Mes Rafsanjan0:017:45
 Oxin Alborz - Fajr Sepasi2:017:50
 Qashqai Shiraz - Sepidrood Rasht1:018:00
 Rayka Babol FC - Niroye Zamini Tehran1:118:20
 Persepolis Pakdasht - Esteghlal Khuzestan0:118:20
 Aluminium Arak FC - Shahrdari Tabriz7:018:25
 Damash Gilan FC - Khosheh Talaei0:118:30
 Malavan Bandar Anzali FC - Baderan Tehran2:018:30
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torpedo Moscow - Chertanovo3:217:00
 Mas Taborsko - FC Viktoria Plzen B2:118:00
 Tabor Sezana - Unione Triestina1:319:00
Moldova - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Petrocub - FC Sfintul Gheorghe0:021:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buducnost - OFK Petrovac1:121:00
 Grbalj - FK Kom0:121:00
 FK Iskra Danilovgrad - Zeta3:121:00
 Grbalj - FK Kom0:121:00
 Sutjeska - Rudar2:021:00
 Mladost Podgorica - FK Mladost Ljeskopolje0:021:00
 Buducnost - OFK Petrovac1:121:00
 Mladost Podgorica - FK Mladost Ljeskopolje0:021:00
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 SQC Binh Dinh - Tdcs Dong Thap2:112:30
Vjetnama - V-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thanh Hoa - Than Quang Ninh2:013:00
 NAM Dinh - Song Lam Nghe An3:014:00
 Hong Linh HA Tinh FC - Binh Duong1:114:00
 TT Ha Noi - Sai Gon FC0:115:14
Sievietes - ASV - NWSL Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Dash - Utah Royals FC3:319:30
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBV Vestmannaeyjar - Valur Reykjavik1:321:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Verl - Lokomotive Leipzig1:117:00
Zviedrija - 1. Divīzija ziemeļi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sylvia IF - Karlstad3:120:00
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilniaus Vytis - Dziugas1:016:00
 Utenis Utena - Sveikata0:219:00
 Kazlu Rūdas FK Šilas - FK Vilnus Bfa2:319:00
 FSK Radviliskis - Lietava Jonava1:519:45
 DFK Dainava Alytus - FK Atmosphere3:020:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Saprissa - Alajuelense1:005:30
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odra Opole - Chojniczanka Chojnice0:016:00
 Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Sosnowiec1:116:59
 Warta Poznan - Chrobry Glogow1:218:40
 GKS Jastrzebie - Stal Mielec1:221:40
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keciorengucu Ankara - Menemen Belediyespor2:117:30
 Adanaspor AS - Altinordu0:019:00
 Giresunspor - Bursaspor0:119:59
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiva Zagreb - NK Varazdin2:019:55
 Slaven Belupo - Istra 19613:019:55
 Lokomotiva Zagreb - NK Varazdin2:019:55
 Slaven Belupo - Istra 19613:019:55
 HNK Gorica - Hajduk Split3:122:04
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSMS Iasi - FC Hermanstadt2:319:59
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Marmurek - Hapoel Kaukab2:120:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva1:020:15
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koge HB - Vejle2:119:00
 Kolding IF - Skive2:119:59
 Naestved - Viborg2:219:59
 Kolding IF - Skive2:120:00
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tallinna Legion - JK Tallinna Kalev0:019:00
 Flora Tallinn - Narva Trans3:119:30
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Moscow - Krylya Sovietov Samara1:118:00
 CSKA Moscow - Spartak Moscow2:020:30
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tenerife - Deportivo La Coruna1:120:30
 Elche - Cadiz0:022:44
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mallorca - Celta Vigo5:120:30
 Leganes - Sevilla0:322:00
 FC Barcelona - Atletico Madrid2:222:59
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Jelgava - Riga FC0:318:00
 FK Liepaja - RFS2:519:59
 FK Liepaja - Rīgas Futbola Skola2:520:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schaffhausen - Vaduz2:219:15
 Winterthur - Aarau5:219:15
 Schaffhausen - Vaduz2:219:15
 Winterthur - Aarau5:219:15
 Lausanne - FC Stade LS Ouchy0:021:29
 Grasshoppers - Will4:121:29
 Lausanne - FC Stade LS Ouchy0:021:30
 Grasshoppers - Will4:121:30
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Servette - Young Boys1:121:29
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Famalicao - Portimonense0:119:00
 Vitoria Guimaraes - Vitoria Setubal2:021:14
 Rio Ave - Sporting Braga4:323:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imolese Calcio - Union Arzignanochiampo0:018:29
 US Pergolettese 1932 - Pianese3:318:29
 Imolese Calcio - Union Arzignanochiampo0:018:30
 US Pergolettese 1932 - Pianese3:318:30
 AZ Picerno - Rende3:019:00
 Ravenna - Fano Calcio0:119:30
 Sicula Leonzio - Bisceglie1:019:59
 Giana Erminio - Olbia Calcio1:121:00
 Catania - Virtus Francavilla3:221:29
 Novara - Albinoleffe0:021:29
 Catanzaro - Teramo0:021:29
 Catania - Virtus Francavilla3:221:30
 Catanzaro - Teramo0:021:30
 Novara - Albinoleffe0:021:30
 Padova - Sambenedettese0:021:44
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torino - Lazio1:220:30
 Genoa - Juventus1:322:44
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mattersburg - Wattens4:121:29
 Admira Wacker - SKN St.Polten0:321:29
 Altach - Austria Vienna1:221:29
 Admira Wacker - SKN St.Polten0:321:30
 Mattersburg - Wattens4:121:30
 Altach - Austria Vienna1:221:30
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Millwall - Swansea City1:119:00
 Cardiff - Charlton Athletic0:019:59
 Barnsley - Blackburn Rovers2:019:59
 Reading - Brentford0:319:59
 Cardiff - Charlton Athletic0:020:00
 Barnsley - Blackburn Rovers2:020:00
 Reading - Brentford0:320:00
 Queens Park Rangers - Fulham FC1:220:30
 Leeds United - Luton Town1:121:44
 Wigan Athletic - Stoke City3:021:44
 Leeds United - Luton Town1:121:45
 Wigan Athletic - Stoke City3:021:45
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brighton & Hove Albion - Manchester United0:322:15
Basketbols
Sīrija - Līga D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Taleea - AL Wathba SC58:9918:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayi Rocket - Xinjiang Tigers83:7606:00
 Fujian Sturgeons - Shenzhen Leopards106:9907:00
 Zhejiang Golden Bulls - Beijing Ducks90:9210:30
 Jilin Northeast Tigers - Jiangsu Zhongtian Steel102:10510:59
 Jilin Northeast Tigers - Jiangsu Dragons102:10511:00
 Nanjing Tongxi Monkey King - Liaoning Flying Leopards107:12014:34
 Shanxi Loongs - Shandong Golden Stars103:10215:00
Jaunzēlande - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taranaki Mountainairs - Hobart Huskies93:10908:30
 Nelson Giants - Franklin Bulls69:7510:30
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions - Hunters76:8113:00
 Bull - Gemini Star100:9014:30
 Zhong Xin Brothers - Buck122:9916:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barcelona - Baskonia Vitoria Gasteiz67:6921:00
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uni-President Lions 2 - Chinatrust Brothers 213:608:00
 Fubon Guardians 2 - Wei Chuan Dragons 28:508:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers7:213:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NC Dinos - Lotte Giants8:1012:29
 LG Twins - KT Wiz4:312:29
 Samsung Lions - SK Wyverns4:112:29
 Nexen Heroes - Doosan Bears11:212:29
 NC Dinos - Lotte Giants8:812:30
 LG Twins - KT Wiz3:312:30
 Nexen Heroes - Doosan Bears11:212:30
 Samsung Lions - SK Wyverns4:112:30
 KIA Tigers - Hanwha Eagles12:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines15:412:00
 Chunichi Dragons - Hanshin Tigers5:012:00
 Seibu Lions - Orix Buffaloes3:212:00
 Chunichi Dragons - Hanshin Tigers5:012:00
 Yomiuri Giants - Yokohama Bay Stars5:212:00
 Seibu Lions - Orix Buffaloes3:212:00
 Yomiuri Giants - Yokohama Bay Stars5:212:00
 Yakult Swallows - Hiroshima Carp12:00
Volejbols
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Elevation - Military3:106:00
 Ural Raiders - Academy2:308:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Titans - Empire1:310:35
 Alliance - Lions3:112:15
 Eagles-Pro - Legion2:314:15
 Molot - Uragan Pro1:316:15
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiakos Piraeus - Foinikas Syrou2:319:00
 Olympiakos Piraeus - AO Foinikas Sirou2:319:00
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes22:30
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Stars - Eurasia0:310:40
 Ural City - Red Fox3:112:10
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polija - Čehija3:021:29
Telpu futbols
Spānija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Movistar - Vina Albali Caldepenas3:316:30
Handbols
Syria - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Talia - AL Shoalah34:2313:00
E-Sports
Rainbow Six - APAC League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Talon Esports - Scarz1:012:30
 Fnatic - PET Nora-Rengo1:013:45
 Cloud9 - Guts Gaming0:114:45
 Giants Gaming - Cyclops Athlete Gaming1:016:00
 Xavier Esports - FAV Gaming0:117:15
 Q-Confirm - Electrify Esports1:018:30
Rainbow Six - NA League - US Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eunited - Disrupt Gaming1:201:00
 Tempo Storm - Susquehanna Soniqs0:204:00
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Knicks (TRANQUIL) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)59:5803:00
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - Charlotte Hornets (MILLER)72:5003:36
 Charlotte Hornets (MILLER) - New York Knicks (TRANQUIL)51:4304:12
 Washington Wizards (IAMDEVILWALK) - New York Knicks (TRANQUIL)65:6204:48
 Charlotte Hornets (MILLER) - Washington Wizards (IAMDEVILWALK)50:6405:24
 New York Knicks (TRANQUIL) - Charlotte Hornets (MILLER)61:5806:00
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Knicks (MILLER) - Boston Celtics (TRANQUIL)46:5700:12
 Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK) - Philadelphia 76ers (ANTONIO)51:7400:12
 Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK) - Boston Celtics (TRANQUIL)60:6000:48
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - New York Knicks (MILLER)70:4400:48
 New York Knicks (MILLER) - Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK)51:6301:24
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - Boston Celtics (TRANQUIL)87:3701:24
 Boston Celtics (TRANQUIL) - New York Knicks (MILLER)60:4502:00
 Philadelphia 76ers (ANTONIO) - Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK)89:5402:00
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Netsgc - Cavs Legion GC69:6302:00
 Magic Gaming - Hornets Venom GT54:7002:00
 Hawks Talon GC - Warriors Gaming Squad61:6104:00
Dota 2 - Asia Summer Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neon Esports - Flower Gaming3:010:00
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esport Rhein-Neckar - Euronics Gaming1:120:15
 Pato Dando Vueltas HD - Topf Voll Ott0:223:00
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cdec Gaming - Ig.vitality2:010:59
 Royal Never Give UP - Sparking Arrow Gaming2:113:55
Dota 2 - Arena of Blood
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga Gaming - Cyberium2:013:55
 Family Team - Team Empire1:216:55
LoL - NLC, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dusty - Fnatic Rising0:120:00
 Barrage Esports - Phelan Gaming0:121:00
LoL - Dutch League - Summer Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Echo Zulu - PSV Esports1:020:00
 Team Thrll - Defusekids1:021:00
 Team Echo Zulu - Dynasty1:022:00
 Team Thrll - Mcon Esports1:023:00
LoL - Riot LoL - Prime League Pro Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 OP Innogy Esport - Unicorns of Love Sexy Edition1:019:00
 FC Schalke 04 Evolution - mYinsanity1:019:55
 AD Hoc Gaming - Team Gamerlegion1:021:00
 SK Gaming Prime - BIG0:122:00
 Euronics Gaming - Mousesports0:123:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Offset Esports - Electronik Generation0:100:00
 Boavista FC - For The Win Esports1:001:00
 For The Win Esports - Offset Esports1:022:00
 Samclan Esports Club - Boavista FC1:023:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 7more7 Pompa Team - Rogue Esports Club0:118:30
 Gentlemens Gaming - Pride1:019:30
 K1ck Esports Club - Komputronik H34t0:120:30
 Illuminar Gaming - Piratesports1:021:30
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 LNG Esports - Bilibili Gaming0:212:00
 Royal Never Give Up - Team We1:213:59
CS:GO - Nine to Five
 NotikumsRezultātsLaiks
 S-Gaming - Orgless52:010:00
 Izako Boars - Team Singularity2:010:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heroic - North2:016:00
 Ninjas IN Pyjamas - GODSENT0:218:44
 G2 Esports - Movistar Riders2:122:00
 ENCE - FaZe Clan2:022:00
 G2 Esports - Movistar Riders2:122:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bl4ze Esports - Reckoning Esports1:011:30
CS:GO - Finnish Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veto Esports - Helsinki Reds1:018:00
 SJ Gaming - Conquer Gaming1:019:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Fate0:211:55
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Triumph Gaming - Thunder Logic2:004:00
CS:GO - ESL ANZ Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Downfall - Ground Zero Gaming0:211:30
 Downfall - Ground Zero0:211:30
CS:GO - Hellcase Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Sprout0:212:00
 Havu Gaming - Nemiga0:215:00
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 New England Whalers - Keep The Comms Up2:001:59
 Swedish Canadians - Mythic1:202:00
 Levitate Esports - Chaos0:202:00
 Recon 5 - Oceanus Gaming2:002:00
 New England Whalers - Keep The Comms Up2:002:00
 Recon 5 - Chaos0:204:30
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - Sprout1:219:00
 Endpoint - AGO Gaming2:019:00
 Fate - ALTERNATE aTTaX0:219:00
 Nemiga - Sprout1:219:00
 ALTERNATE aTTaX - Endpoint2:122:05
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina2:316:20
 Galstyan, Marine - Khachatryan Hasmik0:316:40
 Hovhannisyan, Mery - Bakhchajyan Elen3:017:00
 Vardanyan, Rubina - Khachatryan Hasmik2:317:20
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery3:217:40
 Khachatryan Hasmik - Bakhchajyan Elen3:018:00
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina2:318:20
 Hovhannisyan, Mery - Khachatryan Hasmik3:218:40
 Khachatryan Hasmik - Galstyan, Marine3:019:20
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:320:20
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:020:40
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:021:20
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery2:321:40
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:022:00
 Vardanyan, Rubina - Bakhchajyan Elen3:022:20
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery0:322:40
 Galstyan, Marine - Bakhchajyan Elen1:323:00
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina0:323:20
 Hovhannisyan, Mery - Bakhchajyan Elen2:323:40
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gubskaya Ekaterina - Lapa Anna3:107:59
 Krasikova Anna - Stefanyuk Alina2:308:30
 Zaytseva Viktoriya - Emelyanenko Yulia3:008:45
 Gubskaya Ekaterina - Stefanyuk Alina3:109:00
 Dotsenko Mariya - Schekotikhina Natalya3:209:15
 Krasikova Anna - Lapa Anna0:309:30
 Zaytseva Viktoriya - Schekotikhina Natalya3:009:44
 Gubskaya Ekaterina - Krasikova Anna3:010:00
 Dotsenko Mariya - Emelyanenko Yulia3:210:15
 Stefanyuk Alina - Lapa Anna0:310:30
 Zaytseva Viktoriya - Dotsenko Mariya3:110:45
 Lapa Anna - Gubskaya Ekaterina2:310:59
 Schekotikhina Natalya - Emelyanenko Yulia3:011:15
 Stefanyuk Alina - Krasikova Anna3:211:30
 Emelyanenko Yulia - Zaytseva Viktoriya3:111:45
 Stefanyuk Alina - Gubskaya Ekaterina3:112:00
 Schekotikhina Natalya - Dotsenko Mariya3:112:14
 Lapa Anna - Krasikova Anna3:012:30
 Schekotikhina Natalya - Zaytseva Viktoriya3:012:44
 Lapa Anna - Stefanyuk Alina2:313:30
 Dotsenko Mariya - Zaytseva Viktoriya3:013:44
 Emelyanenko Yulia - Schekotikhina Natalya3:014:15
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Efimova Anastasia - Farladanska Ganna1:307:59
 Mikhailik Yana - Yureneva Svitlana3:008:15
 Gud Veronik - Stepanovskaya Valeriya1:308:30
 Mydvetskaya Anastasia - Tsiupko Oleksandra3:208:45
 Sozoniuk Yevheniia - Farladanska Ganna3:009:00
 Pryshchepa Viktoriia - Yureneva Svitlana2:309:15
 Efimova Anastasia - Gud Veronik3:009:30
 Mikhailik Yana - Mydvetskaya Anastasia2:309:44
 Sozoniuk Yevheniia - Stepanovskaya Valeriya3:110:00
 Pryshchepa Viktoriia - Tsiupko Oleksandra3:010:15
 Gud Veronik - Farladanska Ganna2:310:30
 Mydvetskaya Anastasia - Yureneva Svitlana3:110:44
 Efimova Anastasia - Stepanovskaya Valeriya3:110:59
 Mikhailik Yana - Tsiupko Oleksandra0:311:15
 Sozoniuk Yevheniia - Gud Veronik3:111:30
 Pryshchepa Viktoriia - Mydvetskaya Anastasia0:311:45
 Stepanovskaya Valeriya - Farladanska Ganna3:212:00
 Tsiupko Oleksandra - Yureneva Svitlana3:112:15
 Sozoniuk Yevheniia - Efimova Anastasia3:012:29
 Pryshchepa Viktoriia - Mikhailik Yana1:312:44
 Malyuta Martha - Kravchuk Tamara3:015:40
 Voloshyna Yuliia - Zharkova Karina1:316:09
 Tiutiunyk Iryna - Dyakun Tatyana3:216:39
 Malyuta Martha - Zharkova Karina3:117:10
 Dyakun Tatyana - Kravchuk Tamara3:117:39
 Voloshyna Yuliia - Tiutiunyk Iryna0:318:09
 Malyuta Martha - Dyakun Tatyana0:318:40
 Tiutiunyk Iryna - Zharkova Karina3:219:09
 Voloshyna Yuliia - Kravchuk Tamara3:019:39
 Malyuta Martha - Tiutiunyk Iryna0:320:10
 Voloshyna Yuliia - Dyakun Tatyana0:320:39
 Zharkova Karina - Kravchuk Tamara3:121:09
 Malyuta Martha - Voloshyna Yuliia3:121:40
 Tiutiunyk Iryna - Kravchuk Tamara3:122:09
 Dyakun Tatyana - Zharkova Karina3:222:39
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:109:40
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:010:20
 Gaibakyan Ruben - Ghotanyan Davit1:311:00
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit1:320:20
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit2:321:40
 Nikoghosyan Narek - Malkhasyan Gagik22:20
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rybakov Yuriy - Zharko Igor0:300:05
 Lukander Daniil - Ptitsyn Dmitriy0:300:40
 Gaynyuk Vladimir - Diachenko Ivan3:100:55
 Ptitsyn Dmitriy - Rybakov Yuriy3:101:15
 Diachenko Ivan - Sarma Sergey3:001:30
 Lukander Daniil - Zharko Igor2:301:50
 Gaynyuk Vladimir - Gusev Vitaliy3:202:04
 Gaynyuk Vladimir - Sarma Sergey3:102:39
 Diachenko Ivan - Gusev Vitaliy1:303:14
 Zharko Igor - Rybakov Yuriy0:303:34
 Gusev Vitaliy - Sarma Sergey2:303:49
 Ptitsyn Dmitriy - Lukander Daniil1:304:09
 Diachenko Ivan - Gaynyuk Vladimir3:104:24
 Mosyuk Mikhail - Ivashkin Aleksander1:307:59
 Novikov Yuriy - Doroshenko Artem3:108:30
 Matveev Denis - Aseev Dmitriy0:308:30
 Vavrenyuk Sergey - Shapoval Aleksandr3:109:00
 Mosyuk Mikhail - Aseev Dmitriy3:009:00
 Novikov Yuriy - Shapoval Aleksandr2:309:29
 Matveev Denis - Ivashkin Aleksander0:309:29
 Novikov Yuriy - Shapoval Aleksandr2:309:30
 Matveev Denis - Ivashkin Aleksander0:309:30
 Vavrenyuk Sergey - Doroshenko Artem1:310:00
 Mosyuk Mikhail - Matveev Denis1:310:00
 Aseev Dmitriy - Ivashkin Aleksander3:210:30
 Novikov Yuriy - Vavrenyuk Sergey0:310:30
 Ivashkin Aleksander - Mosyuk Mikhail3:011:00
 Shapoval Aleksandr - Doroshenko Artem3:011:00
 Aseev Dmitriy - Matveev Denis0:311:30
 Doroshenko Artem - Novikov Yuriy3:011:30
 Shapoval Aleksandr - Vavrenyuk Sergey1:312:00
 Aseev Dmitriy - Mosyuk Mikhail0:312:00
 Shapoval Aleksandr - Novikov Yuriy2:312:30
 Ivashkin Aleksander - Matveev Denis3:112:30
 Vavrenyuk Sergey - Novikov Yuriy1:313:30
 Ivashkin Aleksander - Aseev Dmitriy3:013:30
 Doroshenko Artem - Shapoval Aleksandr3:114:00
 Oleksenko Bogdan - Butkov Maksim2:314:30
 Metelskiy Vladimir - Borodachev Aleksander3:114:30
 Goloveshkin Aleksey - Lazebny Ruslan0:314:45
 Oleksenko Bogdan - Borodachev Aleksander3:115:00
 Goradze Artur - Morgun Gleb3:115:00
 Solovey Vitaliy - Derevinskiy Dmitriy0:315:00
 Krokhmal Vitaliy - Akimov Igor3:215:14
 Derevinskiy Dmitriy - Lebedev Denis3:115:30
 Borodachev Aleksander - Shtaer Arkadiy3:015:30
 Alekseev Safrat - Alistratov Aleksandr0:315:30
 Kalenik Sergey - Krokhmal Vitaliy3:015:44
 Butkov Maksim - Solovey Vitaliy1:316:00
 Metelskiy Vladimir - Oleksenko Bogdan1:316:00
 Goradze Artur - Alistratov Aleksandr3:216:00
 Yunusov Elshad - Goloveshkin Aleksey3:116:15
 Lebedev Denis - Shtaer Arkadiy3:216:30
 Alekseev Safrat - Morgun Gleb3:216:30
 Solovey Vitaliy - Metelskiy Vladimir1:316:30
 Medvedev Yuriy - Yunusov Elshad3:216:44
 Lebedev Denis - Butkov Maksim1:317:00
 Shtaer Arkadiy - Derevinskiy Dmitriy3:217:00
 Goradze Artur - Alekseev Safrat3:117:00
 Akimov Igor - Kalenik Sergey0:317:15
 Butkov Maksim - Shtaer Arkadiy3:117:30
 Borodachev Aleksander - Derevinskiy Dmitriy0:317:30
 Alistratov Aleksandr - Morgun Gleb3:017:30
 Lazebny Ruslan - Akimov Igor3:217:45
 Oleksenko Bogdan - Solovey Vitaliy0:318:00
 Morgun Gleb - Goradze Artur1:318:00
 Metelskiy Vladimir - Lebedev Denis3:018:00
 Goloveshkin Aleksey - Medvedev Yuriy3:218:15
 Lebedev Denis - Oleksenko Bogdan1:318:29
 Solovey Vitaliy - Borodachev Aleksander1:318:29
 Lebedev Denis - Oleksenko Bogdan1:318:30
 Alistratov Aleksandr - Alekseev Safrat3:018:30
 Krokhmal Vitaliy - Goloveshkin Aleksey1:318:45
 Shtaer Arkadiy - Metelskiy Vladimir2:319:00
 Derevinskiy Dmitriy - Butkov Maksim1:319:00
 Alistratov Aleksandr - Goradze Artur3:019:00
 Kalenik Sergey - Lazebny Ruslan0:319:15
 Metelskiy Vladimir - Derevinskiy Dmitriy1:319:30
 Morgun Gleb - Alekseev Safrat3:219:30
 Borodachev Aleksander - Butkov Maksim3:119:30
 Yunusov Elshad - Kalenik Sergey2:319:44
 Oleksenko Bogdan - Shtaer Arkadiy3:220:00
 Alekseev Safrat - Goradze Artur0:320:00
 Solovey Vitaliy - Lebedev Denis0:320:00
 Medvedev Yuriy - Krokhmal Vitaliy3:220:15
 Lebedev Denis - Borodachev Aleksander2:320:30
 Shtaer Arkadiy - Solovey Vitaliy0:320:30
 Morgun Gleb - Alistratov Aleksandr0:320:30
 Akimov Igor - Medvedev Yuriy2:320:45
 Butkov Maksim - Metelskiy Vladimir3:121:00
 Derevinskiy Dmitriy - Oleksenko Bogdan3:021:00
 Lazebny Ruslan - Yunusov Elshad0:321:14
 Rybakov Yuriy - Pasternak Vladimir3:221:45
 Sarma Sergey - Diachenko Ivan1:322:00
 Zakharov Yan - Lukander Daniil3:222:20
 Gaynyuk Vladimir - Plyushch Pavel3:022:35
 Rybakov Yuriy - Lukander Daniil1:322:55
 Sarma Sergey - Plyushch Pavel3:123:10
 Zakharov Yan - Pasternak Vladimir3:123:30
 Gaynyuk Vladimir - Diachenko Ivan3:223:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olejnik Martin - Olivares Felipe3:009:00
 Horejsi Miroslavs - Vrablik Jiri1:309:25
 Bajger Ondrej - Onderka Frantisek1:309:50
 Gavlas Antonin - Reitspies David3:010:15
 Olejnik Martin - Vrablik Jiri2:310:40
 Horejsi Miroslavs - Bajger Ondrej3:011:05
 Gavlas Antonin - Olivares Felipe3:012:25
 Onderka Frantisek - Reitspies David2:312:45
 Olejnik Martin - Bajger Ondrej3:013:30
 Gavlas Antonin - Vrablik Jiri3:113:50
 Olivares Felipe - Reitspies David0:314:10
 Horejsi Miroslavs - Onderka Frantisek2:314:40
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sedin Volodymyr - Chepurnyi Artem1:300:20
 Vlasenko Valeriy - Kozachenko Anatoly1:300:49
 Krasutskyi Adam - Obischenko Andrey3:208:10
 Sokoltsov Yevhenii - Kim Dmitriy3:208:35
 Skhabitsky Sergey - Kolesnykov Valeriy3:008:40
 Hudushyn Ihor - Kononikhin Volodymyr3:008:50
 Makarenko Roman - Turchenko Tymur3:208:55
 Rubanka Ihor - Kokunin Yuriy1:309:10
 Yakubov Marat - Semenets Sergey1:309:20
 Likhitsky Alexander - Kaminskiy Sergey3:209:25
 Evgeniy Ivanov - Kim Dmitriy0:309:35
 Krasutskyi Adam - Kolesnykov Valeriy3:209:40
 Yakimenko Stefan - Lymarenko Oleksandr0:309:49
 Kolesnik Yuriy - Naida Alexander3:009:55
 Kokunin Yuriy - Obischenko Andrey3:210:09
 Hudushyn Ihor - Semenets Sergey3:210:20
 Makarenko Roman - Kaminskiy Sergey3:210:24
 Sokoltsov Yevhenii - Marchenko Serhii3:010:35
 Skhabitsky Sergey - Rubanka Ihor2:310:39
 Lymarenko Oleksandr - Kononikhin Volodymyr3:010:50
 Naida Alexander - Turchenko Tymur1:310:55
 Evgeniy Ivanov - Kovalenko Vladislav3:111:05
 Krasutskyi Adam - Kokunin Yuriy2:311:10
 Yakubov Marat - Yakimenko Stefan3:011:19
 Likhitsky Alexander - Kolesnik Yuriy3:111:25
 Rubanka Ihor - Kolesnykov Valeriy3:011:39
 Hudushyn Ihor - Lymarenko Oleksandr2:311:50
 Makarenko Roman - Naida Alexander3:011:54
 Skhabitsky Sergey - Obischenko Andrey3:112:09
 Yakimenko Stefan - Semenets Sergey3:212:20
 Kolesnik Yuriy - Kaminskiy Sergey1:312:25
 Evgeniy Ivanov - Marchenko Serhii3:012:34
 Krasutskyi Adam - Rubanka Ihor0:312:40
 Yakubov Marat - Kononikhin Volodymyr3:012:49
 Likhitsky Alexander - Turchenko Tymur3:012:55
 Sokoltsov Yevhenii - Kovalenko Vladislav1:313:04
 Skhabitsky Sergey - Kokunin Yuriy3:213:09
 Hudushyn Ihor - Yakimenko Stefan3:013:20
 Makarenko Roman - Kolesnik Yuriy1:313:25
 Kolesnykov Valeriy - Obischenko Andrey1:313:39
 Yakubov Marat - Lymarenko Oleksandr3:013:50
 Likhitsky Alexander - Naida Alexander3:113:55
 Evgeniy Ivanov - Sokoltsov Yevhenii1:314:04
 Krasutskyi Adam - Skhabitsky Sergey2:314:10
 Semenets Sergey - Kononikhin Volodymyr0:314:19
 Kaminskiy Sergey - Turchenko Tymur3:114:25
 Rubanka Ihor - Obischenko Andrey3:014:39
 Hudushyn Ihor - Yakubov Marat3:214:50
 Makarenko Roman - Likhitsky Alexander3:214:54
 Kovalenko Vladislav - Kim Dmitriy0:315:05
 Kokunin Yuriy - Kolesnykov Valeriy3:115:09
 Yakimenko Stefan - Kononikhin Volodymyr3:115:20
 Kolesnik Yuriy - Turchenko Tymur3:015:25
 Kovpak Egor - Vadim Ishchuk3:115:29
 Derypaska Roman - Yolkin Anton3:115:34
 Kozachenko Anatoly - Chepurnyi Artem2:315:44
 Lymarenko Oleksandr - Semenets Sergey0:315:49
 Naida Alexander - Kaminskiy Sergey1:315:55
 Evtodiy Victor - Aliyev Anar3:016:00
 Trofimov Nikita - Voytekhov Timur2:316:04
 Chernayvskiy Serhii - Sedin Volodymyr3:116:15
 Havrysh Daniil - Panyshkin Andrey2:316:24
 Muliukin Yevhen - Vadim Ishchuk16:30
 Masko Yevhen - Korovychenko Valentyn0:316:35
 Vlasenko Valeriy - Hrymovskyi Oleksii3:016:44
 Kirsanov Konstantin - Moroz Kostiantyn3:216:55
 Kovpak Egor - Aliyev Anar1:317:00
 Derypaska Roman - Voytekhov Timur3:217:04
 Kozachenko Anatoly - Sedin Volodymyr2:317:15
 Kovalchuk Oleksandr - Babenko Pavlo3:117:25
 Korovychenko Valentyn - Yolkin Anton3:117:34
 Hrymovskyi Oleksii - Chepurnyi Artem3:017:45
 Tkachenko Artem - Burdelnyy Sergey3:117:50
 Havrysh Daniil - Moroz Kostiantyn2:317:54
 Trofimov Nikita - Masko Yevhen0:318:05
 Chernayvskiy Serhii - Vlasenko Valeriy0:318:14
 Solomko Serhii - Levytskyi Vitalii3:218:20
 Babenko Pavlo - Panyshkin Andrey0:318:25
 Kovpak Egor - Mrykh Maksym3:018:30
 Derypaska Roman - Korovychenko Valentyn3:218:34
 Kozachenko Anatoly - Hrymovskyi Oleksii3:218:44
 Vasko Vitaly - Kovalchuk Pavlo3:118:49
 Kirsanov Konstantin - Kovalchuk Oleksandr0:318:55
 Muliukin Yevhen - Evtodiy Victor2:319:00
 Muliukin Yevhen - Aliyev Anar2:319:00
 Masko Yevhen - Voytekhov Timur0:319:04
 Vlasenko Valeriy - Sedin Volodymyr3:219:15
 Tkachenko Artem - Levytskyi Vitalii3:119:20
 Havrysh Daniil - Babenko Pavlo2:319:24
 Evtodiy Victor - Vadim Ishchuk0:319:30
 Trofimov Nikita - Yolkin Anton2:319:35
 Chernayvskiy Serhii - Chepurnyi Artem2:319:44
 Kovalchuk Pavlo - Burdelnyy Sergey3:119:50
 Kovalchuk Oleksandr - Moroz Kostiantyn0:319:55
 Muliukin Yevhen - Kovpak Egor3:220:00
 Derypaska Roman - Masko Yevhen2:320:04
 Kozachenko Anatoly - Vlasenko Valeriy0:320:15
 Solomko Serhii - Vasko Vitaly3:220:19
 Kirsanov Konstantin - Panyshkin Andrey0:320:25
 Evtodiy Victor - Mrykh Maksym3:120:30
 Trofimov Nikita - Korovychenko Valentyn3:020:34
 Chernayvskiy Serhii - Hrymovskyi Oleksii1:320:45
 Tkachenko Artem - Kovalchuk Pavlo3:220:50
 Havrysh Daniil - Kovalchuk Oleksandr2:320:54
 Aliyev Anar - Vadim Ishchuk2:321:00
 Voytekhov Timur - Yolkin Anton3:021:05
 Sedin Volodymyr - Chepurnyi Artem0:321:14
 Vasko Vitaly - Levytskyi Vitalii1:321:20
 Kirsanov Konstantin - Babenko Pavlo1:321:25
 Kovpak Egor - Evtodiy Victor3:121:29
 Derypaska Roman - Trofimov Nikita2:321:34
 Kozachenko Anatoly - Chernayvskiy Serhii2:321:44
 Solomko Serhii - Burdelnyy Sergey2:321:49
 Moroz Kostiantyn - Panyshkin Andrey0:321:55
 Masko Yevhen - Yolkin Anton1:122:04
 Vlasenko Valeriy - Chepurnyi Artem1:322:15
 Tkachenko Artem - Vasko Vitaly0:322:20
 Havrysh Daniil - Kirsanov Konstantin0:322:24
 Mrykh Maksym - Aliyev Anar1:322:30
 Korovychenko Valentyn - Voytekhov Timur3:122:35
 Hrymovskyi Oleksii - Sedin Volodymyr0:322:44
 Solomko Serhii - Kovalchuk Pavlo1:322:50
 Kovalchuk Oleksandr - Panyshkin Andrey3:222:55
 Levytskyi Vitalii - Burdelnyy Sergey3:123:19
 Babenko Pavlo - Moroz Kostiantyn3:123:25
 Tkachenko Artem - Solomko Serhii0:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhulyabin Vladimir - Pandur Ivan3:200:00
 Bazilevsky Vitaly - Yanshaev Alexey0:300:00
 Demic Ying - Elistratov Igor3:100:00
 Bazilevsky Vitaly - Yanshaev Alexey0:300:00
 Vladimir Petrov - Merzlikin Dmitry1:300:29
 Kuzmin Sergey - Sukharnikov Nikita1:300:29
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander2:300:30
 Vladimir Petrov - Merzlikin Dmitry1:300:30
 Kuzmin Sergey - Sukharnikov Nikita1:300:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey3:101:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor1:301:00
 Sukharnikov Nikita - Pandur Ivan0:301:00
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey3:101:00
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor1:301:00
 Zhulyabin Vladimir - Kuzmin Sergey2:301:30
 Bazilevsky Vitaly - Skotnikov Sergey Yurevich1:301:30
 Demic Ying - Vladimir Petrov1:301:30
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:107:00
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Stanislavovic Viktor3:107:00
 Petrochenko Dmitry - Smirnov Igor0:307:00
 Shirokov Vladimir - Andreev Danila3:107:00
 Kolesnikov Dmitriy - Ivanov Viktor3:107:00
 Petrochenko Dmitry - Smirnov Igor0:307:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey3:107:30
 Sayanov Denis - Pravednov Andrey3:007:30
 Alexander Frolov - Demic Ying3:007:30
 Sayanov Denis - Pravednov Andrey3:007:30
 Alexander Frolov - Demic Ying3:007:30
 Andreev Danila - Alexander Frolov2:307:59
 Smirnov Igor - Sayanov Denis2:307:59
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:107:59
 Andreev Danila - Alexander Frolov2:308:00
 Smirnov Igor - Sayanov Denis2:308:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:108:00
 Nikulin Sergey - Kolesnikov Dmitriy2:308:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:208:30
 Demic Ying - Shirokov Vladimir0:308:30
 Petrochenko Dmitry - Sayanov Denis3:109:00
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:109:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov1:309:00
 Andreev Danila - Demic Ying3:109:29
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikulin Sergey3:109:29
 Smirnov Igor - Pravednov Andrey3:109:29
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Nikulin Sergey3:109:30
 Andreev Danila - Demic Ying3:109:30
 Smirnov Igor - Pravednov Andrey3:109:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:210:59
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:010:59
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:211:00
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry1:311:00
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:011:00
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery1:311:30
 Elistratov Igor - Pinkovskii Pavel1:311:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis0:311:30
 Elistratov Igor - Pinkovskii Pavel1:311:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis0:311:30
 Vladimir Safonov - Minchenkov Igor3:112:00
 Lavrinenko Dmitry - Vladimir Nemashkalo0:312:00
 Vladimir Petrov - Elistratov Igor0:312:00
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:212:30
 Pinkovskii Pavel - Merzlikin Dmitry2:312:30
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg1:312:30
 Merzlikin Dmitry - Elistratov Igor2:313:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:113:00
 Aleksandr Skrebnev - Vladimir Nemashkalo2:313:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:113:00
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis2:313:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery1:313:30
 Vladimir Petrov - Pinkovskii Pavel1:313:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery1:313:30
 Gribkov Alexander - Skotnikov Sergey Yurevich2:315:00
 Pandur Ivan - Zhulyabin Vladimir0:315:00
 Homutov Serguei - Matveev Igor1:315:00
 Pandur Ivan - Zhulyabin Vladimir0:315:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg1:315:30
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:015:30
 Poletaev Igor - Arutiunyan Artem3:015:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Yanshaev Alexey2:316:00
 Matveev Igor - Poletaev Igor2:316:00
 Zhulyabin Vladimir - Kuzmin Sergey1:316:00
 Arutiunyan Artem - Homutov Serguei3:216:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander0:316:30
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:216:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey3:117:00
 Homutov Serguei - Poletaev Igor3:117:00
 Pandur Ivan - Kuzmin Sergey1:317:00
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:117:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Nikiforov Oleg2:317:30
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya1:317:30
 Shirokov Vladimir - Demic Ying3:219:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin2:319:00
 Kolesnikov Dmitriy - Nikulin Sergey3:119:00
 Shirokov Vladimir - Demic Ying3:219:00
 Sayanov Denis - Evgeniy Ilyukhin2:319:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly1:319:30
 Smirnov Igor - Pravednov Andrey1:319:30
 Alexander Frolov - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:019:30
 Evgeniy Ilyukhin - Smirnov Igor2:319:59
 Demic Ying - Alexander Frolov1:319:59
 Evgeniy Ilyukhin - Smirnov Igor2:320:00
 Nikulin Sergey - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:320:00
 Demic Ying - Alexander Frolov1:320:00
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis3:220:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Shirokov Vladimir1:320:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:320:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Shirokov Vladimir1:320:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:320:30
 Sayanov Denis - Smirnov Igor0:321:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov3:221:00
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:321:00
 Nikulin Sergey - Bazilevsky Vitaly1:321:29
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey1:321:30
 Nikulin Sergey - Bazilevsky Vitaly1:321:30
 Demic Ying - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:121:30
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey3:122:59
 Merzlikin Dmitry - Pinkovskii Pavel3:222:59
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey3:123:00
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr0:323:00
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery2:323:30
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill2:323:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:023:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery2:323:30
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill2:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baystryuchenko Dmitriy - Kryshtal Dmytro2:300:05
 Krysak Andrey - Guchok Andrey3:100:15
 Chaplyanka Anatoliy - Selin Andriy3:000:35
 Tovkach Mykola - Lohosha Dmytro2:300:45
 Yehorov Kyrylo - Baystryuchenko Dmitriy1:301:05
 Bosak Viktor - Krysak Andrey3:001:15
 Chaplyanka Anatoliy - Kryshtal Dmytro3:101:35
 Tovkach Mykola - Guchok Andrey1:301:45
 Baystryuchenko Dmitriy - Selin Andriy2:302:04
 Krysak Andrey - Lohosha Dmytro0:302:15
 Chaplyanka Anatoliy - Baystryuchenko Dmitriy1:302:34
 Tovkach Mykola - Krysak Andrey3:202:45
 Yehorov Kyrylo - Kryshtal Dmytro3:203:05
 Bosak Viktor - Guchok Andrey0:303:14
 Chaplyanka Anatoliy - Yehorov Kyrylo2:303:34
 Tovkach Mykola - Bosak Viktor0:303:44
 Kryshtal Dmytro - Selin Andriy1:304:04
 Guchok Andrey - Lohosha Dmytro3:104:15
 Vakulin Artem - Ponomarenko Sergey2:307:50
 Artem Borysov - Vasylchuk Pavlo2:307:55
 Riabukhin Anton - Kovalov Oleksandr1:308:25
 Buryak Borys - Shepel Vasiliy0:308:30
 Krivenko Vitalii - Govorunets Alexander3:208:35
 Paukov Vadim - Furman Oleg3:008:40
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym3:008:45
 Pidleteichuk Petro - Piskorskyu Igor2:308:50
 Yakovenko Anatoliy - Skachenko Serhii3:109:00
 Reva Anatoliy - Yarovoi Oleksandr2:309:05
 Matviienko Serhii - Volynets Oleg0:309:10
 Gabrelyan Daniil - Sydorenko Andrii3:209:15
 Vahta Dmitriy - Kotik Andrey1:309:20
 Zenyuk Andrey - Kolos Yury3:109:25
 Kizian Volodymyr - Ivanov Leonid3:209:30
 Vakulin Artem - Kovalov Oleksandr2:309:34
 Artem Borysov - Shepel Vasiliy3:109:40
 Panchenko Bogdan - Alexander Govorunets1:309:44
 Panchenko Bogdan - Govorunets Alexander1:309:45
 Sazonov Eugene - Furman Oleg3:209:49
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym1:309:55
 Presnyakov Mikhail - Piskorskyu Igor1:310:00
 Akhlamov Sergiy - Omelchuk Bogdan3:110:04
 Skachenko Serhii - Ponomarenko Sergey0:310:09
 Yarovoi Oleksandr - Vasylchuk Pavlo2:310:15
 Krivenko Vitalii - Matviienko Serhii0:310:20
 Paukov Vadim - Gabrelyan Daniil1:310:24
 Gritsienko Nazar - Vahta Dmitriy1:310:30
 Pidleteichuk Petro - Zenyuk Andrey3:010:35
 Palamarchuk Valeriy - Kizian Volodymyr3:210:39
 Riabukhin Anton - Yakovenko Anatoliy3:010:44
 Buryak Borys - Reva Anatoliy2:310:50
 Panchenko Bogdan - Volynets Oleg3:210:55
 Sazonov Eugene - Sydorenko Andrii0:311:00
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym3:111:05
 Presnyakov Mikhail - Kolos Yury3:111:10
 Akhlamov Sergiy - Ivanov Leonid2:311:15
 Vakulin Artem - Skachenko Serhii2:311:19
 Artem Borysov - Yarovoi Oleksandr0:311:25
 Matviienko Serhii - Govorunets Alexander3:111:30
 Gabrelyan Daniil - Furman Oleg3:111:35
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey1:311:40
 Zenyuk Andrey - Piskorskyu Igor3:111:45
 Kizian Volodymyr - Omelchuk Bogdan0:311:50
 Yakovenko Anatoliy - Kovalov Oleksandr2:311:54
 Reva Anatoliy - Shepel Vasiliy3:112:00
 Panchenko Bogdan - Matviienko Serhii1:312:05
 Sazonov Eugene - Gabrelyan Daniil0:312:10
 Nechyporuk Vadym - Vahta Dmitriy3:112:14
 Presnyakov Mikhail - Zenyuk Andrey3:212:20
 Akhlamov Sergiy - Kizian Volodymyr3:012:25
 Riabukhin Anton - Ponomarenko Sergey3:212:30
 Buryak Borys - Vasylchuk Pavlo1:312:35
 Krivenko Vitalii - Volynets Oleg1:312:40
 Paukov Vadim - Sydorenko Andrii1:312:45
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey3:212:50
 Pidleteichuk Petro - Kolos Yury3:212:55
 Palamarchuk Valeriy - Ivanov Leonid3:213:00
 Vakulin Artem - Yakovenko Anatoliy1:313:05
 Artem Borysov - Reva Anatoliy0:313:10
 Panchenko Bogdan - Krivenko Vitalii3:113:15
 Sazonov Eugene - Paukov Vadim0:313:20
 Sazonov Eugene - Vadim Paukov0:313:20
 Kotik Andrey - Vahta Dmitriy1:313:24
 Presnyakov Mikhail - Pidleteichuk Petro0:313:30
 Akhlamov Sergiy - Palamarchuk Valeriy1:313:35
 Riabukhin Anton - Skachenko Serhii3:113:40
 Buryak Borys - Yarovoi Oleksandr2:313:44
 Volynets Oleg - Govorunets Alexander3:113:50
 Sydorenko Andrii - Furman Oleg3:113:55
 Nechyporuk Vadym - Gritsienko Nazar3:013:59
 Kolos Yury - Piskorskyu Igor2:314:05
 Ivanov Leonid - Omelchuk Bogdan3:014:10
 Kovalov Oleksandr - Ponomarenko Sergey3:114:15
 Shepel Vasiliy - Vasylchuk Pavlo3:114:20
 Gritsienko Nazar - Vahta Dmitriy3:014:34
 Vakulin Artem - Riabukhin Anton2:314:50
 Artem Borysov - Buryak Borys3:114:54
 Yakovenko Anatoliy - Ponomarenko Sergey0:315:25
 Reva Anatoliy - Vasylchuk Pavlo3:015:30
 Bondarchuk Alexander - Sidorenko Vadim3:215:35
 Protopopov Vitaly - Illiushchenko Serhii2:315:40
 Sydorak Nazarii - Vakarash Roman3:015:49
 Grabskiy Andrey - Cherednichenko Pavlo1:315:55
 Skachenko Serhii - Kovalov Oleksandr1:316:00
 Yarovoi Oleksandr - Shepel Vasiliy2:316:04
 Ulianchych Mykola - Kubov Vadim3:016:10
 Yaskov Dmytro - Sokur Mihail3:016:15
 Rybachuk Roman - Berezynskyi Serhii2:316:20
 Aksenin Vasyl - Vorsulyak Yaroslav0:316:24
 Maksimchuk Artem - Kolesnik Petro3:216:30
 Tsybulin Sergey - Krutko Aleksey3:216:35
 Nikolenko Maxim - Kovalchuk Nazar1:316:40
 Solovyov Ihor - Sidorenko Vadim2:316:45
 Kazmirchuk Vadim - Illiushchenko Serhii3:216:50
 Mosuk Nazar - Simonchuk David3:116:55
 Ivasiv Volodymyr - Vakarash Roman3:116:59
 Fashchevskiy Ivan - Cherednichenko Pavlo2:317:04
 Tkachenko Oleksandr - Krutko Aleksey3:117:10
 Tsybulin Sergey - Nikolenko Maxim0:317:15
 Bondarchuk Alexander - Ulianchych Mykola3:017:20
 Protopopov Vitaly - Yaskov Dmytro1:317:25
 Simonchuk David - Berezynskyi Serhii3:217:30
 Sydorak Nazarii - Aksenin Vasyl3:017:34
 Grabskiy Andrey - Maksimchuk Artem0:317:39
 Tkachenko Oleksandr - Kovalchuk Nazar3:217:45
 Nikolenko Maxim - Krutko Aleksey3:017:50
 Solovyov Ihor - Kubov Vadim1:317:55
 Kazmirchuk Vadim - Sokur Mihail1:318:00
 Rybachuk Roman - Mosuk Nazar3:018:05
 Ivasiv Volodymyr - Vorsulyak Yaroslav3:018:09
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petr3:218:14
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petro3:218:15
 Tkachenko Oleksandr - Nikolenko Maxim1:318:20
 Tsybulin Sergey - Kovalchuk Nazar3:218:25
 Ulianchych Mykola - Sidorenko Vadim1:318:30
 Yaskov Dmytro - Illiushchenko Serhii3:018:35
 Mosuk Nazar - Berezynskyi Serhii3:018:40
 Aksenin Vasyl - Vakarash Roman1:318:44
 Maksimchuk Artem - Cherednichenko Pavlo1:318:49
 Tkachenko Oleksandr - Tsybulin Sergey1:318:55
 Kovalchuk Nazar - Krutko Aleksey3:019:00
 Solovyov Ihor - Ulianchych Mykola1:319:05
 Kazmirchuk Vadim - Yaskov Dmytro1:319:10
 Rybachuk Roman - Simonchuk David3:219:15
 Ivasiv Volodymyr - Aksenin Vasyl3:119:20
 Fashchevskiy Ivan - Maksimchuk Artem3:119:24
 Bondarchuk Alexander - Kubov Vadim3:019:40
 Protopopov Vitaly - Sokur Mihail1:319:45
 Berezynskyi Serhii - Mosuk Nazar0:319:50
 Sydorak Nazarii - Vorsulyak Yaroslav3:119:55
 Grabskiy Andrey - Kolesnik Petro3:120:00
 Rubtsov Eduard - Vakulenko Denis2:320:05
 Kozyr Ivan - Vovk Vitalii2:320:10
 Solovyov Ihor - Bondarchuk Alexander1:320:15
 Kazmirchuk Vadim - Protopopov Vitaly1:320:20
 Simonchuk David - Rybachuk Roman3:220:25
 Ivasiv Volodymyr - Sydorak Nazarii1:320:30
 Fashchevskiy Ivan - Grabskiy Andrey1:320:34
 Laevsky Maksim - Vakulenko Denis0:320:40
 Rubtsov Eduard - Kozyr Ivan3:220:45
 Kubov Vadim - Sidorenko Vadim3:120:50
 Sokur Mihail - Illiushchenko Serhii3:120:55
 Rybachuk Roman - Mosuk Nazar1:321:00
 Vorsulyak Yaroslav - Vakarash Roman1:321:05
 Kolesnik Petr - Cherednichenko Pavlo0:321:09
 Kolesnik Petro - Cherednichenko Pavlo0:321:10
 Laevsky Maksim - Vovk Vitalii0:321:15
 Kozyr Ivan - Vakulenko Denis3:221:20
 Berezynskyi Serhii - Simonchuk David3:221:34
 Laevsky Maksim - Kozyr Ivan3:121:50
 Rubtsov Eduard - Vovk Vitalii2:321:55
 Simonchuk David - Mosuk Nazar3:122:09
 Laevsky Maksim - Rubtsov Eduard3:022:25
 Vovk Vitalii - Vakulenko Denis0:322:30
 Berezynskyi Serhii - Rybachuk Roman3:122:44
 Yehorov Kyrylo - Baystryuchenko Dmitriy0:323:35
 Savchenko Andriy - Medvedev Aleksandr3:023:45
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warburton Michael - Endijs Dženkinss0:112:34
 Mičels Skots - Warburton Michael0:112:55
 Endijs Dženkinss - Mičels Skots5:013:20
 Evans David - Warburton Michael1:013:44
 Marks Vebsters - Endijs Dženkinss3:514:10
 Ričijs Edhauss - Mičels Skots1:014:34
 Warburton Michael - Marks Vebsters4:515:00
 Endijs Dženkinss - Ričijs Edhauss4:515:40
 Mičels Skots - Evans David0:116:04
 Ričijs Edhauss - Warburton Michael4:516:30
 Evans David - Endijs Dženkinss5:116:55
 Marks Vebsters - Mičels Skots0:117:19
 Evans David - Ričijs Edhauss5:417:45
 Marks Vebsters - Evans David0:118:09
 Ričijs Edhauss - Marks Vebsters0:118:34
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H2:011:20
 Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan L2:012:40
 Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan L2:014:00
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Papyan Milena2:010:00
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S1:209:20
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:008:40
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:010:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:113:20
Teniss
Exhibition Games - Sievietes - Vācijas pro sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schultheiss Carmen - Steur Joelle Lilly Sophie1:211:00
 Šhaedera Laura - Mueller Sarah2:011:00
 Zīgemunda Laura - Romy Koelzer2:012:40
 Ponomara Lisa - Hering Katharina2:013:40
 Jebavija Jasmine - Rivkin Nicole0:214:05
 Gerlača Katarina - Schunk Nastasja Mariana0:215:10
 Korpatsča Tamara - Matvijenko Lisa2:015:30
 Nimeijere Jule - Hodzic Mina2:016:20
 Zaja Anna - Middendorf Julia2:017:05
 Bartela Mona - Werner Karolīne2:117:40
Exhibition Games - Sievietes - ASV Pro Tenisa sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hance Kimmi - Montez Pamela0:201:30
Exhibition Games - Sievietes - Čehijas elites kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pliskova Kristīna - Aleksandrova Jekaterina2:113:00
 Vondroušova Marketa - Kvitova Petra2:014:30
 Bartunkova Nikola - Fruhvirtova Linda1:216:00
Exhibition Games - Sievietes - Austrumeiropas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kostiča Natālija - Boniča Barbara2:111:00
 Pitera Katržina - Joksovic Doroteja2:012:20
 Radanoviča Dejana - Djakovic Mihaela2:014:10
 Tomova Viktorija - Anila Cemre2:016:20
 Šinikova Izabella - Klincov Bojana1:217:05
 Kovinic Danka - Marinkoviča Bojana2:017:15
 Jorovica Ivana - Vangelova Ani2:021:00
Exhibition Games - Sievietes - Itālijas nacionālā tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rossi Federica - Turati Anna0:210:00
 Lavino Irene - Spiteri Dālija0:210:00
Exhibition Games - Vīrieši - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cerretani Jamie - Goldhoffs Džordžs0:220:54
Exhibition Games - Vīrieši - ASV Pro Tenisa sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altamirano Kolins - Bobrovs Bogdans2:000:00
 Tabilo Alehandro - Dmitrijs Popko1:215:00
 Kings Evans - El Midavijs Adams2:015:00
 Arkonada Džordi - Mejia Nikolass1:216:35
 Tabilo Alehandro - Draxl, Liam2:017:45
 Chappell Nick - Altamirano Kolins0:219:00
 Sarmiento Reimonds - Nedeļko Ivans2:120:20
 Korvins Feliks - Ortlip Joshua2:021:40
Exhibition Games - Vīrieši - Itālijas nacionālā tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Darderi Luciano - Fabiano Tomass0:211:25
 Vavassori Andrea - Bartolotti Marco2:011:25
 Vavassori Andrea - Bortolotti Marko2:011:25
 Ortenzi Gian Marco - Moroni Gians Marko0:213:00
 Vanni Luka - Fonio Džovanni2:013:44
 Džiustino Lorenso - Arnaboldi Federico2:015:05
 Taberners Karloss - Pellegrino Andrea2:116:09
 Arnaboldi Andrea - Brankačio Rauls0:216:44
 Kivattsevs Kirils - Anduhars Pablo0:219:35
 Sonego Lorenco - Passaro Francesco2:022:09
Exhibition Games - Eastern European Championship, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kostiča Natālija - Boniča Barbara2:110:59
 Radanoviča Dejana - Djakovic Mihaela2:014:10
 Šinikova Izabella - Klincov Bojana1:217:04
 Kovinic Danka - Marinkoviča Bojana2:017:15
 Jorovica Ivana - Vangelova Ani2:021:00
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haviv Raz - Cohen Amit1:210:00
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aklera Jardena - Tahana Maija1:215:34
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vojciks Jakubs - Metz David2:015:00
 Schachter Noah - Cerretani Jamie2:016:50
 Cerretani Jamie - Goldhoffs Džordžs0:220:55
Exhibition Games - German Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klasena Anna - Virges Angelina2:110:59
 Schultheiss Carmen - Steur Joelle Lilly Sophie1:210:59
 Šhaedera Laura - Mueller Sarah2:010:59
 Zīgemunda Laura - Romy Koelzer2:012:40
 Ponomara Lisa - Heringa Katarina2:013:39
 Jebavija Jasmine - Rivkin Nicole0:214:04
 Gerlača Katarina - Schunk Nastasja Mariana0:215:09
 Korpatsča Tamara - Matvijenko Lisa2:015:29
 Nimeijere Jule - Hodzic Mina2:016:20
 Zaja Anna - Middendorf Julia2:017:04
 Bartela Mona - Werner Karolīne2:117:39
Exhibition Games - Dubultspēles - Sievietes - Čehijas elites kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pliskova Ka. / Pliskova Kr. - Krejčikova B. / Siņiakova K.1:218:15
Exhibition Games - Dubultspēles - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pliskova Ka. / Pliskova Kr. - Krejčikova B. / Siņiakova K.1:218:14
Exhibition Games - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pliskova Kristīna - Aleksandrova Jekaterina2:113:00
 Vondroušova Marketa - Kvitova Petra2:014:30
 Bartunkova Nikola - Fruhvirtova Linda1:216:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altamirano Kolins - Bobrovs Bogdans2:000:00
 Tabilo Alehandro - Popko Dmitrijs1:215:00
 Kings Evans - El Midavijs Adams2:015:00
 Arkonada Džordi - Mejia Nikolass1:216:35
 Tabilo Alehandro - Draxl, Liam2:017:45
 Chappell Nick - Altamirano Kolins0:219:00
 Korvins Feliks - Ortlip Joshua2:021:40
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Li Ann - Osuigve Vitnija0:221:00
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blanšs Ulisess - Jubenks Kristofers2:018:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hance Kimmi - Montez Pamela0:201:30
 Khazaniuka Deniza - Ksu Šilina1:215:00
 Nefedova Anastasia - Udvardi Panna2:015:00
 Portillo Ramireza Marija Hose - Newborn Rhiann2:016:15
 Halbauere Elī - Jaksiča Jovana0:216:15
 Ksu Šilina - Udvardi Panna2:017:30
 Khazaniuka Deniza - Nefedova Anastasia1:217:30
 Jaksiča Jovana - Portillo Ramireza Marija Hose2:018:44
 Manasse Megana - Olmosa Žuliana0:219:00
 Sofija Čang - Manasse Megana2:022:44
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frendov Emil - Gospodinov Daniel2:110:00
 Georgiev Ivalyo - Dafinov Aleksandr0:214:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony4:301:00
 Gladiator - Voiny Suomi8:206:50
 Goryachiye - Besheniye Psy7:307:50
 Gladiator - Goryachiye7:609:49
 Stalker - Krasnyye Krylia5:611:50
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry6:412:49
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant4:413:50
 Ershistyye Tigry - Stalker1:514:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry6:215:49
 Ledovyy Desant - Stalker6:416:50
 Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka4:217:50
 Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri5:518:49
 Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi4:320:50
 Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony6:121:49
 Zolotye Drakony - Chernye Grifony3:422:50
Pludmales volejbols
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barber N / Overlander L - Borger K / Muller S1:213:00
 Behrens K / Tillmann C - Grune A L / Schneider I1:213:59
 Klinke L / Ottens L - Stautz A / Welsch L2:115:00
 Gernert M / Schulz S - Kortzinger L / Schneider S2:116:00
 Grune A L / Schneider I - Barber N / Overlander L1:216:59
 Borger K / Muller S - Stautz A / Welsch L2:018:00
 Kortzinger L / Schneider S - Klinke L / Ottens L2:119:00
 Behrens K / Tillmann C - Gernert M / Schulz S0:219:59