jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Piektdiena, 05. Jūn. 2020. gada
Futbols
Krievija - Liga Pro 6vs6(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zheltie Tulpany - Sinie Ptitsy4:507:59
 Zheltie Tulpany - Ryzhiye Lisy3:409:00
 Sinie Ptitsy - Ryzhiye Lisy5:210:00
 Sinie Ptitsy - Zheltie Tulpany6:510:59
 Krasnie Maki - Zelenie Berety3:413:59
 Krasnie Maki - Belye Rozy3:315:00
 Zelenie Berety - Belye Rozy3:516:00
 Zelenie Berety - Krasnie Maki7:216:59
 Belye Rozy - Krasnie Maki1:318:00
 Krasnie Maki - Belye Rozy2:521:00
 Zelenie Berety - Belye Rozy1:522:00
Turkmenistan - Reserve League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Asgabat II - FC Altyn Asyr II1:416:30
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dornbirn - Amstetten0:419:30
 SV Horn - Liefering1:119:30
 Austria Wien II - Blau-Weis Linz3:019:30
 Dornbirn - Amstetten0:419:30
 Austria Wien II - Blau-Weis Linz3:019:30
 FAC Team Fur Wien - Vorwarts Steyr0:019:30
 SV Horn - Liefering1:119:30
 Ried - SV Lafnitz3:121:25
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valerenga - Jerv1:215:00
 SK Sered - Banska Bystrica2:116:30
 SFK Vrchovina - FC Velke Mezirici2:018:29
 Slavia Kromeriz - Brumov6:118:29
 SFK Vrchovina - FC Velke Mezirici2:018:30
 1 HFK Olomouc - SK Unicov1:218:30
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tallinna Legion II - FC Helios Tartu2:019:30
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tdcs Dong Thap - XO SO Kien Thiet Can Tho5:411:30
 PHO Hien FC - Binh Phuoc2:113:00
Vjetnama - V-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hai Phong - TP Ho Chi Minh FC0:013:00
 NAM Dinh - CLB Viettel1:214:00
 Sai Gon FC - Binh Duong0:015:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoffenheim - Bayer Leverkusen4:120:15
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Limon - Municipal Grecia0:200:00
 Guadalupe FC - Alajuelense3:004:00
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon Utd - Gangwon1:213:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novi Sad - Backa Topola1:319:00
 Vozdovac - Napredak1:021:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Aluminij - Mura 051:319:59
 Celje - Rudar Velenje2:022:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hajduk Split - Inter Zapresic2:121:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 VSC Debreceni - Kaposvari Rakoczi1:121:00
 VSC Debreceni - Kaposvar1:121:00
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wigry Suwalki - Miedz Legnica1:116:30
 Stal Mielec - Puszcza Niepolomice0:018:40
 Chrobry Glogow - GKS Belchatow1:021:09
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kielce Korona - Piast Gliwice1:219:00
 Gornik Zabrze - Lechia Gdansk2:221:29
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Plovdiv - Etar2:018:44
 Lokomotiv Plovdiv - Etar 1924 Veliko Tarnovo2:018:45
 Levski Sofia - Ludogorets0:121:00
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selfoss - Snaefell5:022:15
 IR Reykjavik - KA Asvellir3:122:15
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolding IF - Viborg3:118:29
 Skive - Vendsyssel FF1:319:59
 Fredericia - Vejle1:221:00
Baltkrievija - ALF Championship, Second League (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orel - Celtic3:720:30
 Mzkt - BY Torpedo1:221:14
 Metrostroi - Kryly Radzimy1:021:44
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Mozyr(res.) - Neman Grodno (Res.)1:113:00
 FC Isloch (Res.) - FC Ruh Brest(Rez.)4:116:00
 Slutsk(Rez.) - Torpedo Zhodino res.2:017:30
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wigwam Smolevichy - FC Gorodeya4:119:00
Lietuva
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kedainiai Nevezis - VMFD Zalgiris-31:117:30
 Dziugas - FK Panevezys B2:018:00
 Vilniaus Vytis - FK Kauno Zalgiris B2:019:00
 Šauļu futbola akadēmija - Riteriai B3:119:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Clara - Sporting Braga3:221:00
 Aves - Belenenses0:223:15
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Magdeburg - Uerdingen1:119:59
 FC Magdeburg - Uerdingen1:120:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greuther Furth - Sandhausen1:219:30
 VfL Bochum - St. Pauli2:019:30
 Greuther Furth - Sandhausen1:219:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Freiburg - Borussia Monchengladbach1:021:29
Basketbols
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaws Unleashed - Eagle BBQ116:9812:30
 Camer - The Desert Wolf89:11214:30
 The Thunder Armor - Fire Phoenix91:10116:30
Regbijs
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penrith Panthers - New Zealand Warriors26:010:59
 Melbourne Storm - S. Sydney Rabbitohs22:812:55
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wei Chuan Dragons 2 - Fubon Guardians 210:408:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers - Uni-President Lions8:713:35
 Rakuten Monkeys - Fubon Guardians6:513:35
 Chinatrust Brothers - Uni-President Lions8:713:35
 Rakuten Monkeys - Fubon Guardians6:513:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanwha Eagles - NC Dinos2:1312:29
 Doosan Bears - KIA Tigers5:112:29
 SK Wyverns - Samsung Lions4:112:29
 Lotte Giants - KT Wiz6:412:29
 Nexen Heroes - LG Twins6:312:29
 Hanwha Eagles - NC Dinos2:1312:30
 Doosan Bears - KIA Tigers5:112:30
 SK Wyverns - Samsung Lions4:112:30
 Lotte Giants - KT Wiz6:412:30
 Nexen Heroes - LG Twins6:312:30
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gazaryan Milena - Stepanyan Mariam2:308:19
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:009:20
 Gazaryan Milena - Parsadanyan Raisa0:309:40
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:010:00
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:010:20
 Ghazaryan Mane - Gazaryan Milena3:010:39
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane2:310:59
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena3:111:19
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam3:213:20
 Ghazaryan Mane - Parsadanyan Raisa3:113:39
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam2:314:00
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:314:19
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:014:39
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa2:315:20
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane0:315:40
 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery3:116:20
 Matevosyan, Hasmik - Khachatryan Hasmik3:216:39
 Hovhannisyan, Mery - Khachatryan Hasmik0:317:19
 Matevosyan, Hasmik - Galstyan, Marine3:017:39
 Matevosyan, Hasmik - Hovhannisyan, Mery3:018:20
 Galstyan, Marine - Khachatryan Hasmik1:318:40
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:020:19
 Galstyan, Marine - Matevosyan, Hasmik1:320:39
 Hovhannisyan, Mery - Matevosyan, Hasmik2:321:20
 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik3:221:40
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:122:00
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina0:322:20
 Matevosyan, Hasmik - Galstyan, Marine3:122:39
 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina0:322:59
 Matevosyan, Hasmik - Hovhannisyan, Mery3:023:19
 Matevosyan, Hasmik - Vardanyan, Rubina0:323:39
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yaroshenko Tatyana - Lesnaya Yaroslava2:309:14
 Orobinskaya Yulia - Zaytseva Viktoriya3:209:44
 Yaroshenko Tatyana - Zaytseva Viktoriya2:310:15
 Orobinskaya Yulia - Lesnaya Yaroslava3:210:44
 Yaroshenko Tatyana - Orobinskaya Yulia1:311:15
 Zaytseva Viktoriya - Lesnaya Yaroslava3:011:45
 Lesnaya Yaroslava - Yaroshenko Tatyana3:012:15
 Zaytseva Viktoriya - Orobinskaya Yulia3:112:44
 Zaytseva Viktoriya - Yaroshenko Tatyana1:313:15
 Lesnaya Yaroslava - Orobinskaya Yulia1:313:45
 Orobinskaya Yulia - Yaroshenko Tatyana3:114:15
 Lesnaya Yaroslava - Zaytseva Viktoriya2:314:45
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trigub Julia - Gordinskaya Anastasia3:108:54
 Borodacheva Olena - Severina Yevgeniya3:009:25
 Stefanyuk Alina - Gordinskaya Anastasia3:109:55
 Trigub Julia - Borodacheva Olena3:010:24
 Stefanyuk Alina - Severina Yevgeniya0:310:55
 Borodacheva Olena - Gordinskaya Anastasia3:211:25
 Trigub Julia - Severina Yevgeniya3:011:54
 Stefanyuk Alina - Borodacheva Olena0:312:25
 Severina Yevgeniya - Gordinskaya Anastasia0:312:55
 Stefanyuk Alina - Trigub Julia0:313:24
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik2:300:20
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:101:00
 Galoyan Ruben - Nazaryan Mushegh1:301:20
 Mkrtchyan Andranik - Avakimyan Davit2:301:39
 Sahakyan Andranik - Nazaryan Mushegh3:001:59
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:002:20
 Sahakyan Andranik - Avakimyan Davit0:303:00
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben3:004:20
 Gevorgyan Gegham - Apraliyan Shant3:004:39
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik3:104:39
 Apraliyan Shant - Altunyan Karen0:304:59
 Avakimyan Davit - Galoyan Ruben3:004:59
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:005:19
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik3:005:19
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:005:39
 Galoyan Ruben - Sahakyan Andranik2:305:39
 Apraliyan Shant - Jokaklian Trasdamad3:106:00
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik2:306:00
 Apraliyan Shant - Gevorgyan Gegham0:306:20
 Nazaryan Mushegh - Avakimyan Davit1:306:20
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik3:006:40
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:006:40
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik3:006:40
 Nazaryan Mushegh - Galoyan Ruben3:207:00
 Altunyan Karen - Apraliyan Shant3:007:00
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik3:107:20
 Jokaklian Trasdamad - Apraliyan Shant3:207:20
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik3:107:20
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik2:307:39
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen1:307:39
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik2:307:40
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben0:308:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun1:308:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen1:309:40
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit10:20
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:310:39
 Gaibakyan Ruben - Papyan Karen0:312:20
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:013:00
 Gaibakyan Ruben - Ghotanyan Davit3:113:20
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:014:00
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen3:114:39
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun0:315:00
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit0:315:20
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:115:40
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik0:316:20
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit1:317:39
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon3:018:40
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit0:319:00
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon0:319:20
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:220:19
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit1:320:39
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik1:321:00
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik2:321:20
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:222:00
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon3:022:39
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon3:023:19
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khorolsky Vitaly - Kalenik Sergey2:300:20
 Gusev Vitaliy - Gaynyuk Vladimir3:100:20
 Chilikin Aleksandr - Sarma Sergey0:300:20
 Yunusov Elshad - Lazebny Ruslan3:100:55
 Diachenko Ivan - Gnoevoy Kirill2:300:55
 Sokoltsov Yevhenii - Berezan Oleg1:300:55
 Lazebny Ruslan - Khorolsky Vitaly0:301:30
 Gnoevoy Kirill - Chilikin Aleksandr1:301:30
 Berezan Oleg - Gusev Vitaliy3:001:30
 Yunusov Elshad - Kalenik Sergey3:002:04
 Sokoltsov Yevhenii - Gaynyuk Vladimir0:302:05
 Yunusov Elshad - Kalenik Sergey3:002:05
 Sokoltsov Yevhenii - Gusev Vitaliy0:302:39
 Yunusov Elshad - Khorolsky Vitaly2:302:40
 Sokoltsov Yevhenii - Gusev Vitaliy0:302:40
 Gnoevoy Kirill - Sarma Sergey2:303:14
 Lazebny Ruslan - Kalenik Sergey3:203:15
 Berezan Oleg - Gaynyuk Vladimir3:103:15
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly2:303:49
 Sarma Sergey - Chilikin Aleksandr1:303:50
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly2:303:50
 Gaynyuk Vladimir - Gusev Vitaliy3:003:50
 Berezan Oleg - Sokoltsov Yevhenii0:304:24
 Gnoevoy Kirill - Diachenko Ivan0:304:24
 Lazebny Ruslan - Yunusov Elshad3:104:25
 Berezan Oleg - Sokoltsov Yevhenii0:304:25
 Paniotov Aleksandr - Bortsov Dmitriy3:208:00
 Kurischenko Yuriy - Tkachev Sergey3:108:00
 Butkov Maksim - Karchevskiy Timur1:308:30
 Lebedev Denis - Petrov Nikita0:308:30
 Ermolaev Aleksandr - Novikov Yuriy1:309:00
 Paniotov Aleksandr - Petrov Nikita3:009:00
 Kurischenko Yuriy - Karchevskiy Timur2:309:00
 Butkov Maksim - Tkachev Sergey0:309:29
 Lebedev Denis - Bortsov Dmitriy3:009:30
 Vavrenyuk Sergey - Doroshenko Artem3:009:30
 Kurischenko Yuriy - Butkov Maksim3:110:00
 Ermolaev Aleksandr - Doroshenko Artem1:310:00
 Paniotov Aleksandr - Lebedev Denis3:010:00
 Ermolaev Aleksandr - Doroshenko Artem1:310:00
 Karchevskiy Timur - Tkachev Sergey2:310:30
 Vavrenyuk Sergey - Novikov Yuriy1:310:30
 Petrov Nikita - Bortsov Dmitriy0:310:30
 Vavrenyuk Sergey - Novikov Yuriy1:310:30
 Tkachev Sergey - Kurischenko Yuriy1:311:00
 Bortsov Dmitriy - Paniotov Aleksandr3:011:00
 Karchevskiy Timur - Butkov Maksim3:011:30
 Petrov Nikita - Lebedev Denis3:111:30
 Doroshenko Artem - Novikov Yuriy3:011:30
 Karchevskiy Timur - Kurischenko Yuriy1:312:00
 Petrov Nikita - Paniotov Aleksandr0:312:00
 Novikov Yuriy - Ermolaev Aleksandr3:012:00
 Tkachev Sergey - Butkov Maksim3:112:30
 Doroshenko Artem - Vavrenyuk Sergey2:312:30
 Bortsov Dmitriy - Lebedev Denis0:312:30
 Doroshenko Artem - Ermolaev Aleksandr3:113:00
 Lebedev Denis - Paniotov Aleksandr1:313:00
 Butkov Maksim - Kurischenko Yuriy0:313:00
 Tkachev Sergey - Karchevskiy Timur1:313:30
 Novikov Yuriy - Vavrenyuk Sergey3:213:30
 Bortsov Dmitriy - Petrov Nikita3:013:30
 Vavrenyuk Sergey - Ermolaev Aleksandr3:113:59
 Cherepnin Maksym - Burylov Vladimir2:314:30
 Grishchenko Aleksandr - Kuzo Lev1:314:30
 Novikov Yuriy - Doroshenko Artem1:314:30
 Cherepnin Maksym - Burylov Vladimir2:314:30
 Pirvelli Rodion - Kryvorotko Yevhen3:215:00
 Sazhnev Vitalii - Teteruk Michael0:315:00
 Gedz Valentin - Reznichenko Denis0:315:14
 Shapoval Aleksandr - Nechitaylo Evgeniy1:315:30
 Kuzo Lev - Kryvorotko Yevhen3:215:30
 Teteruk Michael - Pirvelli Rodion3:215:30
 Gutnichenko Aleksey - Oleynik Ivan3:115:45
 Shapoval Aleksandr - Kosarev semen3:216:00
 Kovalenko Sergey - Kosarev semen0:316:00
 Burylov Vladimir - Sazhnev Vitalii3:116:00
 Grishchenko Aleksandr - Cherepnin Maksym0:316:00
 Gedz Valentin - Oleynik Ivan1:316:15
 Cherepnin Maksym - Kuzo Lev0:316:30
 Gutnichenko Aleksey - Reznichenko Denis3:216:44
 Pirvelli Rodion - Burylov Vladimir1:317:00
 Kryvorotko Yevhen - Teteruk Michael3:217:00
 Kovalenko Sergey - Nechitaylo Evgeniy3:017:00
 Gedz Valentin - Gutnichenko Aleksey0:317:15
 Burylov Vladimir - Kryvorotko Yevhen2:317:30
 Shapoval Aleksandr - Kovalenko Sergey3:117:30
 Kuzo Lev - Teteruk Michael3:117:30
 Oleynik Ivan - Reznichenko Denis1:317:45
 Grishchenko Aleksandr - Pirvelli Rodion3:218:00
 Cherepnin Maksym - Sazhnev Vitalii3:118:00
 Kosarev semen - Nechitaylo Evgeniy1:318:00
 Grishchenko Aleksandr - Pirvelli Rodion3:218:00
 Reznichenko Denis - Gedz Valentin3:018:15
 Nechitaylo Evgeniy - Shapoval Aleksandr3:118:29
 Pirvelli Rodion - Cherepnin Maksym3:218:29
 Sazhnev Vitalii - Kuzo Lev3:218:30
 Nechitaylo Evgeniy - Shapoval Aleksandr3:118:30
 Oleynik Ivan - Gutnichenko Aleksey1:318:45
 Kryvorotko Yevhen - Grishchenko Aleksandr3:219:00
 Kosarev semen - Kovalenko Sergey3:119:00
 Teteruk Michael - Burylov Vladimir2:319:00
 Oleynik Ivan - Gedz Valentin3:219:15
 Grishchenko Aleksandr - Teteruk Michael3:019:30
 Kosarev semen - Shapoval Aleksandr3:019:30
 Kuzo Lev - Burylov Vladimir1:319:30
 Reznichenko Denis - Gutnichenko Aleksey1:319:45
 Cherepnin Maksym - Kryvorotko Yevhen0:320:00
 Sazhnev Vitalii - Pirvelli Rodion3:020:00
 Gutnichenko Aleksey - Gedz Valentin3:220:15
 Pirvelli Rodion - Kuzo Lev1:320:30
 Kryvorotko Yevhen - Sazhnev Vitalii3:020:30
 Kovalenko Sergey - Shapoval Aleksandr3:120:30
 Reznichenko Denis - Oleynik Ivan3:120:45
 Teteruk Michael - Cherepnin Maksym3:021:00
 Burylov Vladimir - Grishchenko Aleksandr3:121:00
 Nechitaylo Evgeniy - Kosarev semen3:221:00
 Sarma Sergey - Kovalenko Vladislav1:322:00
 Diachenko Ivan - Chernetskiy Igor3:022:00
 Sarma Sergey - Kovalenko Vladislav1:322:00
 Berezan Oleg - Gaynyuk Vladimir0:322:35
 Diachenko Ivan - Gnoevoy Kirill3:123:10
 Chetverikov Oleg - Chernetskiy Igor3:123:45
 Berezan Oleg - Kovalenko Vladislav0:323:45
 Deynega Maksim - Smetenko Vadim3:223:45
 Chetverikov Oleg - Chernetskiy Igor3:123:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olejnik Martin - Konecny Tomas3:009:00
 Beness Mihals - Kleprliks Jakubs3:109:30
 Seibert Jakub - Prokopcovs Dmitrijs1:310:05
 Vrablik Jiri - Horejsi Miroslavs0:310:40
 Olejnik Martin - Kleprliks Jakubs3:111:10
 Beness Mihals - Seibert Jakub3:211:30
 Vrablik Jiri - Konecny Tomas3:112:20
 Prokopcovs Dmitrijs - Horejsi Miroslavs3:112:40
 Olejnik Martin - Seibert Jakub3:113:15
 Vrablik Jiri - Kleprliks Jakubs3:213:35
 Konecny Tomas - Horejsi Miroslavs3:014:05
 Beness Mihals - Prokopcovs Dmitrijs0:314:35
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ratushniak Vladislav - Trofimov Nikita3:107:59
 Trydukh Igor - Hnoievoi Roman1:308:04
 Blashkun Aleksandr - Zapletniuk Anatolii3:008:15
 Gatsenko Igor - Myrzak Volodymyr0:308:19
 Mosyuk Mikhail - Ivashkin Aleksander1:308:30
 Maxim Balakirev - Turchenko Tymur0:308:34
 Krasutskyi Adam - Zaporozhets Dmitriy0:308:45
 Kindzersky Yuri - Obukhov Vitalii3:208:50
 Bochkovskiy Vadim - Trofimov Nikita0:309:00
 Sokolov Sergey - Kolesnik Yuriy1:309:05
 Dynaburg Leonid - Burdelnyy Sergey3:009:14
 Kunchurov Dmitriy - Malashcenko Ihor3:009:20
 Ratushniak Vladislav - Mosyuk Mikhail2:309:29
 Trydukh Igor - Turchenko Tymur0:309:34
 Blashkun Aleksandr - Zaporozhets Dmitriy2:309:44
 Gatsenko Igor - Obukhov Vitalii2:309:49
 Bochkovskiy Vadim - Ivashkin Aleksander3:010:00
 Kolesnik Yuriy - Hnoievoi Roman2:310:04
 Burdelnyy Sergey - Zapletniuk Anatolii0:310:15
 Malashcenko Ihor - Myrzak Volodymyr3:010:20
 Mosyuk Mikhail - Trofimov Nikita3:010:30
 Maxim Balakirev - Sokolov Sergey3:110:35
 Krasutskyi Adam - Dynaburg Leonid3:110:45
 Kindzersky Yuri - Kunchurov Dmitriy2:310:50
 Ratushniak Vladislav - Ivashkin Aleksander3:110:59
 Trydukh Igor - Kolesnik Yuriy2:311:05
 Blashkun Aleksandr - Burdelnyy Sergey1:311:15
 Gatsenko Igor - Malashcenko Ihor3:211:19
 Bochkovskiy Vadim - Mosyuk Mikhail3:011:30
 Sokolov Sergey - Turchenko Tymur3:111:34
 Dynaburg Leonid - Zaporozhets Dmitriy3:011:45
 Kunchurov Dmitriy - Obukhov Vitalii3:011:50
 Ivashkin Aleksander - Trofimov Nikita2:312:00
 Maxim Balakirev - Hnoievoi Roman0:312:05
 Krasutskyi Adam - Zapletniuk Anatolii3:212:14
 Kindzersky Yuri - Myrzak Volodymyr3:012:20
 Bochkovskiy Vadim - Ratushniak Vladislav2:312:30
 Trydukh Igor - Sokolov Sergey3:212:34
 Blashkun Aleksandr - Dynaburg Leonid3:112:45
 Gatsenko Igor - Kunchurov Dmitriy0:312:49
 Maxim Balakirev - Kolesnik Yuriy2:313:05
 Krasutskyi Adam - Burdelnyy Sergey3:113:15
 Kindzersky Yuri - Malashcenko Ihor1:313:20
 Turchenko Tymur - Hnoievoi Roman3:213:35
 Zaporozhets Dmitriy - Zapletniuk Anatolii3:213:44
 Obukhov Vitalii - Myrzak Volodymyr3:013:50
 Trydukh Igor - Maxim Balakirev1:314:04
 Blashkun Aleksandr - Krasutskyi Adam3:114:15
 Gatsenko Igor - Kindzersky Yuri3:214:20
 Sokolov Sergey - Hnoievoi Roman0:314:34
 Dynaburg Leonid - Zapletniuk Anatolii1:314:45
 Kunchurov Dmitriy - Myrzak Volodymyr3:014:50
 Kolesnik Yuriy - Turchenko Tymur3:115:05
 Burdelnyy Sergey - Zaporozhets Dmitriy0:315:14
 Malashcenko Ihor - Obukhov Vitalii3:015:20
 Levshin Anatoly - Zholubak Mykhailo0:315:30
 Yolkin Anton - Derypaska Roman3:115:34
 Udovenko Ivan - Zhuravlov Oleksandr3:115:44
 Boiko Leonid - Havrysh Daniil3:116:00
 Kirsanov Konstantin - Fedorchenko Andriy1:316:04
 Leonenko Oleksandr - Varchenko Vladimir3:116:15
 Kyilo Vitalii - Sergey Khandetsky1:316:25
 Retynskyi Serhii - Zotov Hlib3:016:30
 Malinka Roman - Masko Yevhen3:216:35
 Smyk Vasil - Sobko Valentyn1:316:44
 Mrykh Maksym - Kondratenko Vasiliy3:016:50
 Pitsyk Sergey - Evgeniy Ivanov3:016:55
 Levshin Anatoly - Havrysh Daniil0:317:00
 Yolkin Anton - Fedorchenko Andriy3:117:04
 Udovenko Ivan - Varchenko Vladimir1:317:15
 Kovpak Egor - Tkachenko Yaroslav3:117:19
 Gomilko Oleksandr - Obrazkov Oleg1:317:25
 Zotov Hlib - Zholubak Mykhailo1:317:30
 Masko Yevhen - Derypaska Roman1:317:34
 Sobko Valentyn - Zhuravlov Oleksandr0:317:45
 Skorobahatyi Yevhen - Havryliuk Bohdan2:317:50
 Kyilo Vitalii - Evgeniy Ivanov3:217:54
 Boiko Leonid - Retynskyi Serhii3:118:00
 Kirsanov Konstantin - Malinka Roman3:118:05
 Leonenko Oleksandr - Smyk Vasil2:318:14
 Mrykh Maksym - Tkachenko Yaroslav3:118:20
 Obrazkov Oleg - Sergey Khandetsky3:218:25
 Levshin Anatoly - Zotov Hlib3:218:30
 Yolkin Anton - Masko Yevhen3:218:34
 Udovenko Ivan - Sobko Valentyn2:318:44
 Havryliuk Bohdan - Kondratenko Vasiliy2:318:49
 Pitsyk Sergey - Gomilko Oleksandr3:218:55
 Retynskyi Serhii - Havrysh Daniil3:119:00
 Malinka Roman - Fedorchenko Andriy1:319:04
 Smyk Vasil - Varchenko Vladimir3:119:15
 Kovpak Egor - Skorobahatyi Yevhen1:319:20
 Kyilo Vitalii - Obrazkov Oleg1:319:24
 Boiko Leonid - Zholubak Mykhailo1:319:30
 Kirsanov Konstantin - Derypaska Roman2:319:35
 Leonenko Oleksandr - Zhuravlov Oleksandr0:319:44
 Mrykh Maksym - Havryliuk Bohdan1:319:50
 Gomilko Oleksandr - Evgeniy Ivanov1:319:55
 Levshin Anatoly - Retynskyi Serhii3:220:00
 Yolkin Anton - Malinka Roman3:020:04
 Udovenko Ivan - Smyk Vasil3:120:15
 Skorobahatyi Yevhen - Tkachenko Yaroslav1:320:20
 Pitsyk Sergey - Sergey Khandetsky3:120:25
 Boiko Leonid - Zotov Hlib0:320:30
 Kirsanov Konstantin - Masko Yevhen1:320:34
 Leonenko Oleksandr - Sobko Valentyn3:220:45
 Kovpak Egor - Kondratenko Vasiliy3:120:50
 Kyilo Vitalii - Gomilko Oleksandr2:320:54
 Havrysh Daniil - Zholubak Mykhailo0:321:00
 Fedorchenko Andriy - Derypaska Roman3:121:05
 Varchenko Vladimir - Zhuravlov Oleksandr2:321:14
 Mrykh Maksym - Skorobahatyi Yevhen3:121:20
 Pitsyk Sergey - Obrazkov Oleg3:021:25
 Levshin Anatoly - Boiko Leonid2:321:30
 Yolkin Anton - Kirsanov Konstantin3:021:34
 Udovenko Ivan - Leonenko Oleksandr3:121:44
 Kovpak Egor - Havryliuk Bohdan3:121:49
 Evgeniy Ivanov - Sergey Khandetsky3:121:55
 Retynskyi Serhii - Zholubak Mykhailo0:322:00
 Malinka Roman - Derypaska Roman0:322:04
 Smyk Vasil - Zhuravlov Oleksandr2:322:15
 Tkachenko Yaroslav - Kondratenko Vasiliy3:022:20
 Kyilo Vitalii - Pitsyk Sergey0:322:24
 Zotov Hlib - Havrysh Daniil0:322:30
 Masko Yevhen - Fedorchenko Andriy3:022:35
 Sobko Valentyn - Varchenko Vladimir3:222:45
 Mrykh Maksym - Kovpak Egor2:322:50
 Gomilko Oleksandr - Sergey Khandetsky3:022:55
 Skorobahatyi Yevhen - Kondratenko Vasiliy1:323:20
 Obrazkov Oleg - Evgeniy Ivanov3:023:25
 Havryliuk Bohdan - Tkachenko Yaroslav2:323:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elistratov Igor - Demic Ying3:100:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy2:300:00
 Ogay Sergey - Serebrennikov Alexandr3:000:00
 Sayanov Denis - Molodtsov Denis3:000:29
 Kirilenko Andrey - Merkushin Yuriy1:300:30
 Abramov Kirill - Alexander Frolov3:100:30
 Sayanov Denis - Molodtsov Denis3:000:30
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr3:101:00
 Alexander Frolov - Demic Ying3:101:00
 Merkushin Yuriy - Kolesnikov Dmitriy0:301:00
 Alexander Frolov - Demic Ying3:101:00
 Bazilevsky Vitaly - Kirilenko Andrey3:201:30
 Ogay Sergey - Sayanov Denis1:301:30
 Elistratov Igor - Abramov Kirill2:301:30
 Bazilevsky Vitaly - Kirilenko Andrey3:201:30
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:207:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya3:107:00
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem2:307:00
 Suharkov Oleg - Kryuchkov Evgenii3:107:30
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Safonov3:107:30
 Kuzmin Sergey - Pandur Ivan0:307:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey2:308:00
 Arutiunyan Artem - Suharkov Oleg2:308:00
 Shagarov Oleg - Evgeniy Ilyukhin3:008:00
 Kryuchkov Evgenii - Homutov Serguei2:308:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery3:208:30
 Pandur Ivan - Basmanov Dmitry Evgenievich0:308:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery3:208:30
 Ivanov Valery - Evgeniy Ilyukhin3:209:00
 Homutov Serguei - Suharkov Oleg3:209:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey3:109:00
 Homutov Serguei - Suharkov Oleg3:209:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Kuzmin Sergey3:109:00
 Arutiunyan Artem - Kryuchkov Evgenii1:309:29
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:109:29
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:209:29
 Arutiunyan Artem - Kryuchkov Evgenii1:309:30
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:109:30
 Klimentev Vladimir - Igor Tukh3:110:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Elistratov Igor1:310:59
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander1:310:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Elistratov Igor1:311:00
 Klimentev Vladimir - Igor Tukh3:111:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Yanshaev Alexey1:311:30
 Abramov Kirill - Shirokov Vladimir3:111:30
 Vukolov Andrey - Pashkov Nikolay0:311:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Yanshaev Alexey1:311:30
 Abramov Kirill - Shirokov Vladimir3:111:30
 Vukolov Andrey - Pashkov Nikolay0:311:30
 Gribkov Alexander - Ivanov Stanislavovic Viktor0:312:00
 Elistratov Igor - Abramov Kirill3:112:00
 Gribkov Alexander - Ivanov Viktor0:312:00
 Igor Tukh - Vukolov Andrey3:012:00
 Pashkov Nikolay - Klimentev Vladimir3:112:29
 Shirokov Vladimir - Khudaiberdiev Zhasur2:312:29
 Pashkov Nikolay - Klimentev Vladimir3:112:30
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:012:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Abramov Kirill1:313:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:113:00
 Klimentev Vladimir - Vukolov Andrey3:013:00
 Nikiforov Oleg - Ivanov Viktor3:113:00
 Igor Tukh - Pashkov Nikolay0:313:30
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir3:213:30
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey1:313:30
 Pinkovskii Pavel - Andreev Danila3:015:00
 Kolesnikov Dmitriy - Bazilevsky Vitaly3:215:00
 Serebrennikov Alexandr - Vladimir Nemashkalo1:315:00
 Pinkovskii Pavel - Andreev Danila3:015:00
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:115:29
 Sayanov Denis - Ogay Sergey0:315:29
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:115:30
 Sayanov Denis - Ogay Sergey0:315:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Demic Ying3:115:30
 Bazilevsky Vitaly - Kirilenko Andrey3:216:00
 Vladimir Nemashkalo - Sayanov Denis3:116:00
 Andreev Danila - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:016:00
 Vladimir Nemashkalo - Sayanov Denis3:116:00
 Bazilevsky Vitaly - Kirilenko Andrey3:216:00
 Ogay Sergey - Serebrennikov Alexandr3:016:30
 Demic Ying - Pinkovskii Pavel0:316:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Kolesnikov Dmitriy1:316:30
 Ogay Sergey - Serebrennikov Alexandr3:016:30
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis0:316:59
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:216:59
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey1:317:00
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:217:00
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis0:317:00
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:017:30
 Vladimir Nemashkalo - Ogay Sergey0:317:30
 Andreev Danila - Demic Ying3:017:30
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly3:218:29
 Pinkovskii Pavel - Andreev Danila3:018:29
 Ogay Sergey - Vladimir Nemashkalo3:018:29
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:119:00
 Suharkov Oleg - Matveev Igor2:319:00
 Menshikov Andrey - Basmanov Dmitry Evgenievich3:019:00
 Suharkov Oleg - Matveev Igor2:319:00
 Menshikov Andrey - Basmanov Dmitry Evgenievich3:019:00
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:119:00
 Arutiunyan Artem - Kryuchkov Evgenii2:319:30
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:019:30
 Arutiunyan Artem - Kryuchkov Evgenii2:319:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:119:30
 Novikov Ilya - Pandur Ivan3:019:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya1:319:59
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem1:319:59
 Pravednov Andrey - Shagarov Oleg0:319:59
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem1:320:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Novikov Ilya1:320:00
 Pravednov Andrey - Shagarov Oleg0:320:00
 Kryuchkov Evgenii - Suharkov Oleg2:320:30
 Pandur Ivan - Menshikov Andrey3:220:30
 Vladimir Safonov - Evgeniy Ilyukhin1:320:30
 Kryuchkov Evgenii - Suharkov Oleg2:320:30
 Pandur Ivan - Menshikov Andrey3:220:30
 Menshikov Andrey - Novikov Ilya3:121:00
 Evgeniy Ilyukhin - Shagarov Oleg1:321:00
 Suharkov Oleg - Arutiunyan Artem2:321:00
 Menshikov Andrey - Novikov Ilya3:121:00
 Evgeniy Ilyukhin - Shagarov Oleg1:321:00
 Matveev Igor - Kryuchkov Evgenii3:121:29
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan1:321:29
 Pravednov Andrey - Vladimir Safonov3:021:29
 Matveev Igor - Kryuchkov Evgenii3:121:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan1:321:30
 Pravednov Andrey - Vladimir Safonov3:021:30
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay0:322:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Shirokov Vladimir3:122:59
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey1:322:59
 Elistratov Igor - Alexander Frolov2:323:30
 Pyshkin Sergey - Igor Tukh2:323:30
 Elistratov Igor - Alexander Frolov2:323:30
 Pyshkin Sergey - Igor Tukh2:323:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:123:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baystryuchenko Dmitriy - Derevinskiy Dmitriy3:100:05
 Paukov Vadim - Holoborodko Yevhenii3:100:09
 Matcyk Andrey - Trachuk Viktor1:300:15
 Semenec Aleksandr - Arzanov Dmitry2:300:34
 Semenets Oleksandr - Arzanov Dmitry2:300:35
 Yaskov Dmytro - Anton Myrza1:300:40
 Khvysiuk Andrii - Michalus Alexander3:100:45
 Kinash Sergey - Baystryuchenko Dmitriy1:301:04
 Holoborodko Yevhenii - Protopopov Vitaly1:301:09
 Salivonchyk Vasil - Matcyk Andrey3:201:15
 Semenets Oleksandr - Derevinskiy Dmitriy3:101:35
 Yaskov Dmytro - Holoborodko Yevhenii1:301:39
 Khvysiuk Andrii - Trachuk Viktor1:301:45
 Paukov Vadim - Anton Myrza1:302:10
 Matcyk Andrey - Michalus Alexander2:302:15
 Semenec Aleksandr - Baystryuchenko Dmitriy3:102:34
 Semenets Oleksandr - Baystryuchenko Dmitriy3:102:35
 Yaskov Dmytro - Paukov Vadim2:302:40
 Khvysiuk Andrii - Matcyk Andrey3:102:45
 Kinash Sergey - Derevinskiy Dmitriy3:003:05
 Salivonchyk Vasil - Trachuk Viktor0:303:15
 Semenec Aleksandr - Kinash Sergey3:003:34
 Semenets Oleksandr - Kinash Sergey3:003:35
 Khvysiuk Andrii - Salivonchyk Vasil3:103:44
 Derevinskiy Dmitriy - Arzanov Dmitry3:004:04
 Trachuk Viktor - Michalus Alexander3:004:15
 Kubrak Serhii - Stasevskiy Oleg3:007:50
 Gladkih Ivan - Artem Borysov3:007:55
 Zakladnyi Mykola - Ivanchatenko Vladislav3:008:25
 Onischenko Ruslan - Volokhov Vladislav1:308:30
 Herasymenko Andrii - Halai Dmitry3:108:34
 Kotik Andrey - Vahta Dmitriy1:308:39
 Sklifos Serhii - Gorkavenko Yevgen2:308:45
 Stelmashchuk Stanislav - Aksenin Vasyl1:308:50
 Fashchevskiy Ivan - Myronchenko Mykhaylo3:209:00
 Kolesnik Petr - Cherednichenko Pavlo2:309:05
 Shvidkiy Vadim - Evtodiy Victor3:109:09
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym2:309:14
 Kalinichenko Volodymyr - Kolomiiets Dmytro2:309:20
 Kostjuk Oleksandr - Vorsulyak Yaroslav3:209:25
 Pokydko Sergey - Stasevskiy Oleg2:309:34
 Dereha Ruslan - Artem Borysov3:109:40
 Gaysin Ivan - Halai Dmitry0:309:45
 Yunchyk Valentyn - Vahta Dmitriy0:309:49
 Gamyanin Alexey - Velchev Andriy0:309:55
 Semeniuk Illya - Aksenin Vasyl0:310:00
 Kubrak Serhii - Myronchenko Mykhaylo0:310:09
 Gladkih Ivan - Cherednichenko Pavlo2:310:15
 Herasymenko Andrii - Shvidkiy Vadim3:010:20
 Kotik Andrey - Gritsienko Nazar2:310:24
 Sklifos Serhii - Kolomiiets Dmytro3:110:30
 Stelmashchuk Stanislav - Kostjuk Oleksandr1:310:35
 Zakladnyi Mykola - Fashchevskiy Ivan0:310:44
 Onischenko Ruslan - Kolesnik Petr1:310:50
 Gaysin Ivan - Evtodiy Victor1:310:55
 Yunchyk Valentyn - Nechyporuk Vadym0:310:59
 Velchev Andriy - Gorkavenko Yevgen2:311:05
 Semeniuk Illya - Vorsulyak Yaroslav2:311:10
 Pokydko Sergey - Ivanchatenko Vladislav3:211:20
 Dereha Ruslan - Volokhov Vladislav3:211:25
 Shvidkiy Vadim - Halai Dmitry1:311:30
 Gritsienko Nazar - Vahta Dmitriy3:011:34
 Kalinichenko Volodymyr - Gamyanin Alexey3:111:40
 Kostjuk Oleksandr - Aksenin Vasyl1:311:45
 Myronchenko Mykhaylo - Stasevskiy Oleg1:311:55
 Cherednichenko Pavlo - Artem Borysov3:112:00
 Gaysin Ivan - Shvidkiy Vadim0:312:05
 Yunchyk Valentyn - Gritsienko Nazar3:112:09
 Sklifos Serhii - Velchev Andriy0:312:14
 Semeniuk Illya - Kostjuk Oleksandr3:212:20
 Kubrak Serhii - Zakladnyi Mykola0:312:30
 Gladkih Ivan - Onischenko Ruslan3:112:34
 Herasymenko Andrii - Evtodiy Victor3:112:40
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym3:112:44
 Gamyanin Alexey - Kolomiiets Dmytro2:312:49
 Stelmashchuk Stanislav - Vorsulyak Yaroslav3:212:55
 Pokydko Sergey - Myronchenko Mykhaylo2:313:04
 Dereha Ruslan - Cherednichenko Pavlo1:313:09
 Gaysin Ivan - Herasymenko Andrii0:313:15
 Gaysin Ivan - Geratschenko Andriy0:313:15
 Yunchyk Valentyn - Kotik Andrey3:013:20
 Kalinichenko Volodymyr - Gorkavenko Yevgen2:313:24
 Semeniuk Illya - Stelmashchuk Stanislav3:013:30
 Fashchevskiy Ivan - Ivanchatenko Vladislav1:313:40
 Kolesnik Petr - Volokhov Vladislav3:213:44
 Evtodiy Victor - Halai Dmitry0:313:50
 Nechyporuk Vadym - Vahta Dmitriy1:313:55
 Sklifos Serhii - Gamyanin Alexey0:313:59
 Vorsulyak Yaroslav - Aksenin Vasyl3:014:04
 Zakladnyi Mykola - Stasevskiy Oleg3:214:15
 Onischenko Ruslan - Artem Borysov3:214:20
 Kalinichenko Volodymyr - Velchev Andriy2:314:34
 Pokydko Sergey - Fashchevskiy Ivan3:014:50
 Dereha Ruslan - Kolesnik Petr3:014:54
 Kolomiiets Dmytro - Gorkavenko Yevgen0:315:09
 Aksenin Vasyl - Kostjuk Oleksandr1:315:15
 Zakladnyi Mykola - Myronchenko Mykhaylo3:015:25
 Onischenko Ruslan - Cherednichenko Pavlo1:315:30
 Viktors Jefimovs - Lyevshyn Vitaliy3:115:35
 Sklifos Serhii - Kalinichenko Volodymyr0:315:44
 Haievyi Nazarii - Maksimiv Sergey2:315:49
 Orlovskiy Sergey - Skachenko Serhii1:315:55
 Kubrak Serhii - Ivanchatenko Vladislav3:216:00
 Gladkih Ivan - Volokhov Vladislav1:316:04
 Pysar Dmytro - Didukh Oleksandr3:116:10
 Kotov Viktor - Malashevsky Vladimir2:316:15
 Gamyanin Alexey - Gorkavenko Yevgen3:116:20
 Zenyuk Dmitry - Zharskiy Vitaliy2:316:25
 Vakulin Artem - Maksimenko Artem3:016:30
 Pokydko Sergey - Zakladnyi Mykola3:116:35
 Dereha Ruslan - Onischenko Ruslan0:316:39
 Viktors Jefimovs - Didukh Oleksandr2:316:45
 Shevchuk Oleg - Gavrilyuk Oleg3:016:50
 Velchev Andriy - Kolomiiets Dmytro3:216:55
 Piskorskyu Igor - Maksimiv Sergey0:317:00
 Nemchenko Denis - Skachenko Serhii0:317:04
 Kubrak Serhii - Fashchevskiy Ivan3:017:10
 Gladkih Ivan - Kolesnik Petr1:317:15
 Pysar Dmytro - Lyevshyn Vitaliy0:317:20
 Guchok Andrey - Malashevsky Vladimir3:017:25
 Haievyi Nazarii - Zenyuk Dmitry1:317:34
 Orlovskiy Sergey - Vakulin Artem0:317:40
 Ivanchatenko Vladislav - Stasevskiy Oleg0:317:45
 Volokhov Vladislav - Artem Borysov3:017:50
 Viktors Jefimovs - Pysar Dmytro2:317:55
 Kotov Viktor - Shevchuk Oleg3:118:00
 Piskorskyu Igor - Zharskiy Vitaliy2:318:09
 Nemchenko Denis - Maksimenko Artem3:118:14
 Pokydko Sergey - Kubrak Serhii0:318:20
 Dereha Ruslan - Gladkih Ivan0:318:25
 Didukh Oleksandr - Lyevshyn Vitaliy3:218:30
 Guchok Andrey - Gavrilyuk Oleg3:218:34
 Zenyuk Dmitry - Maksimiv Sergey3:118:44
 Vakulin Artem - Skachenko Serhii2:318:49
 Fashchevskiy Ivan - Stasevskiy Oleg1:318:55
 Shevchuk Oleg - Malashevsky Vladimir2:319:09
 Piskorskyu Igor - Zenyuk Dmitry0:319:20
 Nemchenko Denis - Vakulin Artem1:319:24
 Myronchenko Mykhaylo - Ivanchatenko Vladislav3:019:30
 Cherednichenko Pavlo - Volokhov Vladislav2:319:35
 Guchok Andrey - Shevchuk Oleg3:119:44
 Haievyi Nazarii - Zharskiy Vitaliy0:319:55
 Orlovskiy Sergey - Maksimenko Artem1:320:00
 Kotov Viktor - Gavrilyuk Oleg3:120:20
 Piskorskyu Igor - Haievyi Nazarii3:120:30
 Nemchenko Denis - Orlovskiy Sergey3:120:34
 Guchok Andrey - Kotov Viktor3:120:54
 Zharskiy Vitaliy - Maksimiv Sergey1:321:05
 Maksimenko Artem - Skachenko Serhii3:221:09
 Gavrilyuk Oleg - Malashevsky Vladimir3:221:30
 Kozyr Ivan - Kostuk Borys3:221:50
 Chaplyanka Anatoliy - Kolos Maksym1:321:55
 Semenets Oleksandr - Kostuk Borys1:322:25
 Kozyr Ivan - Chaplyanka Anatoliy3:122:30
 Udod Illia - Gaysin Ivan3:122:40
 Semenets Oleksandr - Kolos Maksym0:323:00
 Chaplyanka Anatoliy - Kostuk Borys2:323:05
 Semenets Oleksandr - Chaplyanka Anatoliy2:323:35
 Udod Illia - Shvidkiy Vadim2:323:40
 Kozyr Ivan - Kolos Maksym2:323:40
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bluhms Florians - Kviu Liangs4:210:50
 Gonzales Eduardo - Cheaib Dauud0:411:39
 Bluhms Florians - Gonzales Eduardo4:312:40
 Cheaib Dauud - Kviu Liangs4:113:30
 Bluhms Florians - Cheaib Dauud2:414:30
 Gonzales Eduardo - Kviu Liangs0:415:20
Snūkers
Championship League
 NotikumsRezultātsLaiks
 O'Salivans Ronijs - Kishan Hirani3:018:00
 Milkinss Roberts - Dans Maiks3:018:00
 O'Salivans Ronijs - Kishan Hirani3:018:00
 Fords Toms - Berns Jans3:019:00
 Veikelins Kriss - Džordžiu Maikls3:019:00
 Fords Toms - Berns Jans3:019:00
 Veikelins Kriss - Kishan Hirani2:220:00
 Fords Toms - Dans Maiks3:020:15
 Milkinss Roberts - Berns Jans2:221:20
 O'Salivans Ronijs - Džordžiu Maikls3:022:15
 Fords Toms - Milkinss Roberts3:122:24
 O'Salivans Ronijs - Veikelins Kriss3:023:10
 Dans Maiks - Berns Jans1:323:25
 Džordžiu Maikls - Kishan Hirani1:323:54
E-Sports
Starcraft 2 - CasterMuse StarLeague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Calm - Shinee1:013:00
 Mind - Beast0:113:00
Counter Strike - VOKA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enginebr - Trvpremeslo0:219:00
Counter Strike - La Liga - Pro Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 NO Limit Gaming - Loto Gaming0:203:15
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Penguins (H_8) - Saint Louis Blues (HAXXPOWER)3:310:59
 Pittsburgh Penguins (H_8) - Nashville Predators (MAGISTR)4:911:19
 Saint Louis Blues (HAXXPOWER) - Nashville Predators (MAGISTR)6:211:39
 Nashville Predators (MAGISTR) - Pittsburgh Penguins (H_8)10:212:20
 Montreal Canadiens (PHANTOM) - Colorado Avalanche (SCRATE)2:316:59
 Montreal Canadiens (PHANTOM) - Chicago Blackhawks (MAGISTR)4:617:19
 Colorado Avalanche (SCRATE) - Chicago Blackhawks (MAGISTR)0:617:39
 Colorado Avalanche (SCRATE) - Montreal Canadiens (PHANTOM)5:418:00
 Chicago Blackhawks (MAGISTR) - Montreal Canadiens (PHANTOM)7:418:20
 Chicago Blackhawks (MAGISTR) - Colorado Avalanche (SCRATE)3:218:40
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Finland (H_8) - Czech Republic (HAXXPOWER)1:707:59
 Finland (H_8) - United States (MAGISTR)4:408:19
 Czech Republic (HAXXPOWER) - United States (MAGISTR)4:208:39
 Czech Republic (HAXXPOWER) - Finland (H_8)7:109:00
 United States (MAGISTR) - Finland (H_8)7:209:20
 United States (MAGISTR) - Czech Republic (HAXXPOWER)5:109:40
 Canada (PHANTOM) - Russia (SCRATE)0:513:59
 Canada (PHANTOM) - Sweden (MAGISTR)1:814:19
 Russia (SCRATE) - Sweden (MAGISTR)1:614:39
 Russia (SCRATE) - Canada (PHANTOM)5:315:00
 Sweden (MAGISTR) - Canada (PHANTOM)4:115:20
 Sweden (MAGISTR) - Russia (SCRATE)5:115:40
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Memphis Grizzlies (ASH) - New Orleans Pelicans (MILLER)60:4200:00
 Memphis Grizzlies (ASH) - San Antonio Spurs (IAMDEVILWALK)68:5200:29
 New Orleans Pelicans (MILLER) - San Antonio Spurs (IAMDEVILWALK)61:5001:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Memphis Grizzlies (ASH)36:5801:30
 San Antonio Spurs (TRANQUIL) - Memphis Grizzlies (ASH)25:5122:59
 San Antonio Spurs (TRANQUIL) - New Orleans Pelicans (MILLER)52:5823:30
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denver Nuggets (ASH) - Utah Jazz (FOSTERS23)58:5413:59
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Dallas Mavericks (CRUEL)57:5213:59
 Denver Nuggets (ASH) - Utah Jazz (FOSTERS23)58:5414:00
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Dallas Mavericks (CRUEL)57:5214:00
 Denver Nuggets (ASH) - Dallas Mavericks (CRUEL)71:5814:30
 Golden State Warriors (JOKER) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)67:4914:30
 Denver Nuggets (ASH) - Dallas Mavericks (CRUEL)71:5814:30
 Golden State Warriors (JOKER) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)67:4914:30
 Golden State Warriors (JOKER) - Utah Jazz (FOSTERS23)78:5715:00
 Denver Nuggets (ASH) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)58:5115:00
 Golden State Warriors (JOKER) - Utah Jazz (FOSTERS23)78:5715:00
 Denver Nuggets (ASH) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)58:5115:00
 Golden State Warriors (JOKER) - Dallas Mavericks (CRUEL)58:6515:29
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)59:4315:29
 Golden State Warriors (JOKER) - Dallas Mavericks (CRUEL)58:6515:30
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Dallas Mavericks (CRUEL)65:4116:00
 Golden State Warriors (JOKER) - Denver Nuggets (ASH)74:6716:00
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Dallas Mavericks (CRUEL)65:4116:00
 Golden State Warriors (JOKER) - Denver Nuggets (ASH)74:6716:00
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Denver Nuggets (ASH)58:5516:30
 Dallas Mavericks (CRUEL) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)55:5316:30
 Dallas Mavericks (CRUEL) - Denver Nuggets (ASH)58:5716:59
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Golden State Warriors (JOKER)47:7016:59
 Dallas Mavericks (CRUEL) - Denver Nuggets (ASH)58:5717:00
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Golden State Warriors (JOKER)47:7017:00
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Golden State Warriors (JOKER)47:6017:30
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Denver Nuggets (ASH)50:6117:30
 Utah Jazz (FOSTERS23) - Golden State Warriors (JOKER)47:6017:30
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Denver Nuggets (ASH)50:6117:30
 Dallas Mavericks (CRUEL) - Golden State Warriors (JOKER)60:8818:00
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Utah Jazz (FOSTERS23)43:6718:00
 Dallas Mavericks (CRUEL) - Utah Jazz (FOSTERS23)53:4118:29
 Denver Nuggets (ASH) - Golden State Warriors (JOKER)69:6218:29
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cleveland Cavaliers (SCRATE) - Orlando Magic (JOKER)58:7007:59
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Orlando Magic (JOKER)71:6608:30
 Chicago Bulls (BOBBY) - Cleveland Cavaliers (SCRATE)44:5408:30
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Orlando Magic (JOKER)71:6608:30
 Indiana Pacers (ANTONIO) - Cleveland Cavaliers (SCRATE)43:5409:00
 Chicago Bulls (BOBBY) - Detroit Pistons (FOSTERS23)54:6909:00
 Chicago Bulls (BOBBY) - Orlando Magic (JOKER)36:5609:29
 Detroit Pistons (FOSTERS23) - Cleveland Cavaliers (SCRATE)46:5409:29
 Detroit Pistons (FOSTERS23) - Orlando Magic (JOKER)50:6810:00
 Chicago Bulls (BOBBY) - Indiana Pacers (ANTONIO)50:5810:00
 Detroit Pistons (FOSTERS23) - Orlando Magic (JOKER)50:6810:00
 Chicago Bulls (BOBBY) - Indiana Pacers (ANTONIO)50:5810:00
 Detroit Pistons (FOSTERS23) - Indiana Pacers (ANTONIO)54:5910:30
 Orlando Magic (JOKER) - Cleveland Cavaliers (SCRATE)65:5810:30
 Detroit Pistons (FOSTERS23) - Indiana Pacers (ANTONIO)54:5910:30
 Orlando Magic (JOKER) - Cleveland Cavaliers (SCRATE)65:5810:30
 Orlando Magic (JOKER) - Indiana Pacers (ANTONIO)58:6610:59
 Cleveland Cavaliers (SCRATE) - Chicago Bulls (BOBBY)66:4110:59
 Orlando Magic (JOKER) - Indiana Pacers (ANTONIO)58:6611:00
 Cleveland Cavaliers (SCRATE) - Indiana Pacers (ANTONIO)52:5211:30
 Detroit Pistons (FOSTERS23) - Chicago Bulls (BOBBY)60:3911:30
 Cleveland Cavaliers (SCRATE) - Indiana Pacers (ANTONIO)57:6411:30
 Detroit Pistons (FOSTERS23) - Chicago Bulls (BOBBY)60:3911:30
 Cleveland Cavaliers (SCRATE) - Detroit Pistons (FOSTERS23)73:4412:00
 Orlando Magic (JOKER) - Detroit Pistons (FOSTERS23)71:7812:29
Basketbols - NBA Cyber - Northwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utah Jazz (TRANQUIL) - Oklahoma City (ASH)52:5719:59
 Utah Jazz (TRANQUIL) - Denver Nuggets (MILLER)62:4320:30
 Oklahoma City (ASH) - Denver Nuggets (MILLER)76:8421:00
 Oklahoma City (ASH) - Utah Jazz (TRANQUIL)58:3621:29
 Denver Nuggets (MILLER) - Utah Jazz (TRANQUIL)55:5222:00
 Denver Nuggets (MILLER) - Oklahoma City (ASH)72:6722:30
Soccer - Serie A eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 UC Sampdoria (NREK) - Genoa CFC (BLACK)1:111:45
 Cagliari Calcio (TOTTI) - Udinese Calcio (TIGO)2:011:45
Soccer - Bundesliga eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Schalke 04 (FRANKI) - Borussia Monchengladbach (ARCHI)19:44
 SC Freiburg (ARTA) - Borussia Monchengladbach (ARCHI)2:220:15
 Borussia Monchengladbach (ARCHI) - Eintracht Frankfurt (ZAYN)3:520:45
 VFL Wolfsburg (HOVHAR) - SC Freiburg (ARTA)1:321:29
 Hoffenheim (DANSEL) - Borussia Dortmund (TACOMA)4:421:44
Soccer - Champions League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Milan (FREDDY) - RB Leipzig (TOTTI)0:509:14
 SL Benfica (TONY) - Olympique Lyonnais (NREK)3:409:29
 Tottenham Hotspur (THUNDER) - RB Leipzig (TOTTI)0:309:44
 Ajax Amsterdam (TIGO) - SL Benfica (TONY)5:010:15
 CF Valencia (BLACK) - Inter Milan (FREDDY)5:110:30
 Olympique Lyonnais (NREK) - Ajax Amsterdam (TIGO)1:310:30
 Tottenham Hotspur (THUNDER) - Olympique Lyonnais (NREK)3:210:44
 RB Leipzig (TOTTI) - SL Benfica (TONY)5:210:44
 CF Valencia (BLACK) - Tottenham Hotspur (THUNDER)3:310:59
 Inter Milan (FREDDY) - Ajax Amsterdam (TIGO)0:1310:59
 Paris Saint Germain (HANK) - Manchester City (ARTA)0:222:24
 Atletico Madrid (ZAYN) - FC Barcelona (ALPHA)1:122:39
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mexico (ZAZABAK) - Switzerland (SPECIALIST)2:104:00
 Denmark (AVENTON) - Switzerland (SPECIALIST)0:104:40
 France (PRAYM) - Spain (KISER)2:014:00
 Belgium (DIMQAA) - Brazil (QUAVO)1:214:00
 France (PRAYM) - Brazil (QUAVO)2:114:10
 Germany (WALKER) - Belgium (DIMQAA)3:114:10
 France (PRAYM) - Belgium (DIMQAA)1:214:20
 Germany (WALKER) - Brazil (QUAVO)2:314:30
 Spain (KISER) - Belgium (DIMQAA)0:114:30
 Spain (KISER) - Brazil (QUAVO)1:214:40
 Germany (WALKER) - France (PRAYM)0:314:40
 Spain (KISER) - France (PRAYM)1:414:50
 Brazil (QUAVO) - Belgium (DIMQAA)1:614:50
 Spain (KISER) - France (PRAYM)1:414:50
 Belgium (DIMQAA) - Germany (WALKER)1:315:00
 Brazil (QUAVO) - France (PRAYM)1:315:00
 Belgium (DIMQAA) - France (PRAYM)2:315:10
 Belgium (DIMQAA) - Spain (KISER)3:115:20
 Brazil (QUAVO) - Germany (WALKER)3:315:20
 Brazil (QUAVO) - Spain (KISER)3:015:29
 France (PRAYM) - Germany (WALKER)5:015:29
 Brazil (QUAVO) - Spain (KISER)3:015:30
 France (PRAYM) - Germany (WALKER)5:015:30
 Argentina (YOSHI) - Portugal (STIG)1:318:00
 England (ISHKING11) - Netherlands (OOLANCER)0:418:00
 Argentina (YOSHI) - Netherlands (OOLANCER)4:318:09
 Uruguay (VEEP) - England (ISHKING11)3:118:10
 Argentina (YOSHI) - Netherlands (OOLANCER)4:318:10
 Uruguay (VEEP) - Portugal (STIG)1:218:20
 Argentina (YOSHI) - England (ISHKING11)2:218:20
 Portugal (STIG) - England (ISHKING11)1:118:30
 Uruguay (VEEP) - Netherlands (OOLANCER)0:318:30
 Uruguay (VEEP) - Argentina (YOSHI)4:418:40
 Portugal (STIG) - Netherlands (OOLANCER)3:118:40
 Portugal (STIG) - Argentina (YOSHI)3:118:49
 Netherlands (OOLANCER) - England (ISHKING11)4:018:49
 Portugal (STIG) - Argentina (YOSHI)3:118:50
 England (ISHKING11) - Uruguay (VEEP)1:319:00
 Portugal (STIG) - Uruguay (VEEP)1:319:09
 England (ISHKING11) - Argentina (YOSHI)4:219:09
 Portugal (STIG) - Uruguay (VEEP)1:319:10
 Netherlands (OOLANCER) - Uruguay (VEEP)0:119:20
 England (ISHKING11) - Portugal (STIG)2:219:20
 Argentina (YOSHI) - Uruguay (VEEP)6:319:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazio (CARLWHIZZER) - SSC Napoli (MRPANDA)0:108:00
 Inter Milan (JENKO) - Atalanta (QUAVO)0:408:00
 Juventus (WALKER) - Inter Milan (JENKO)3:008:10
 Lazio (CARLWHIZZER) - Atalanta (QUAVO)3:008:10
 Lazio (CARLWHIZZER) - Inter Milan (JENKO)5:208:20
 Juventus (WALKER) - SSC Napoli (MRPANDA)2:308:20
 SSC Napoli (MRPANDA) - Inter Milan (JENKO)2:008:30
 Juventus (WALKER) - Atalanta (QUAVO)2:008:30
 SSC Napoli (MRPANDA) - Inter Milan (JENKO)2:008:30
 Juventus (WALKER) - Atalanta (QUAVO)2:008:30
 SSC Napoli (MRPANDA) - Atalanta (QUAVO)2:108:40
 Juventus (WALKER) - Lazio (CARLWHIZZER)1:108:40
 SSC Napoli (MRPANDA) - Lazio (CARLWHIZZER)2:208:50
 Atalanta (QUAVO) - Inter Milan (JENKO)3:108:50
 Atalanta (QUAVO) - Lazio (CARLWHIZZER)0:109:00
 Inter Milan (JENKO) - Juventus (WALKER)1:509:00
 Inter Milan (JENKO) - Lazio (CARLWHIZZER)1:509:09
 SSC Napoli (MRPANDA) - Juventus (WALKER)2:009:10
 Inter Milan (JENKO) - SSC Napoli (MRPANDA)0:309:20
 Atalanta (QUAVO) - Juventus (WALKER)3:009:20
 Atalanta (QUAVO) - SSC Napoli (MRPANDA)2:209:29
 Lazio (CARLWHIZZER) - Juventus (WALKER)2:109:29
 Atalanta (QUAVO) - SSC Napoli (MRPANDA)2:209:30
 Lazio (CARLWHIZZER) - Juventus (WALKER)2:109:30
 UC Sampdoria (ISHKING11) - ACF Fiorentina (OOLANCER)0:320:30
 Parma (YOSHI) - Sassuolo (STIG)3:320:30
 Udinese Calcio (VEEP) - UC Sampdoria (ISHKING11)3:220:39
 Parma (YOSHI) - ACF Fiorentina (OOLANCER)3:420:40
 Udinese Calcio (VEEP) - UC Sampdoria (ISHKING11)3:220:40
 Udinese Calcio (VEEP) - Sassuolo (STIG)1:020:50
 Parma (YOSHI) - UC Sampdoria (ISHKING11)2:320:50
 Udinese Calcio (VEEP) - ACF Fiorentina (OOLANCER)0:321:00
 Sassuolo (STIG) - ACF Fiorentina (OOLANCER)1:121:10
 Udinese Calcio (VEEP) - Parma (YOSHI)2:121:10
 Sassuolo (STIG) - Parma (YOSHI)1:221:20
 ACF Fiorentina (OOLANCER) - UC Sampdoria (ISHKING11)5:421:20
 ACF Fiorentina (OOLANCER) - Parma (YOSHI)1:321:30
 UC Sampdoria (ISHKING11) - Udinese Calcio (VEEP)1:321:30
 UC Sampdoria (ISHKING11) - Parma (YOSHI)4:121:40
 Sassuolo (STIG) - Udinese Calcio (VEEP)3:121:40
 ACF Fiorentina (OOLANCER) - Udinese Calcio (VEEP)1:321:49
 ACF Fiorentina (OOLANCER) - Sassuolo (STIG)5:122:00
 Parma (YOSHI) - Udinese Calcio (VEEP)1:322:00
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester United (KRAFTVK)0:000:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (KRAY)1:100:06
 Manchester City (KRAY) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:100:18
 Manchester United (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:100:18
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:100:29
 Manchester United (KRAFTVK) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:000:29
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:000:42
 Manchester City (KRAY) - Manchester United (KRAFTVK)1:100:42
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester City (KRAY)1:100:54
 Manchester City (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:201:05
 Manchester United (KRAFTVK) - Liverpool FC (UPCAKE22)3:001:05
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (KRAFTVK)1:101:18
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (KRAY)0:001:18
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)0:023:42
 Manchester City (KRAFTVK) - Manchester United (KRAY)1:123:42
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:223:53
 Manchester United (KRAY) - Liverpool FC (UPCAKE22)0:023:53
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (WILLOW) - Milwaukee Bucks (TAMI)78:8709:29
 Los Angeles Clippers (MOANA) - Houston Rockets (WILLOW)86:7911:10
 Golden State Warriors (SPHYNX) - Minnesota Timberwolves (MOANA)101:9315:09
 Portland Trail Blazers (MILLA) - Golden State Warriors (SPHYNX)104:10715:40
 Philadelphia 76ers (JUDI) - Los Angeles Lakers (HARDEN)79:9116:59
 Houston Rockets (RETA) - Milwaukee Bucks (ELLKA)88:9417:30
 Milwaukee Bucks (ELLKA) - Los Angeles Lakers (HARDEN)86:10318:00
 Los Angeles Clippers (READDLE) - Houston Rockets (RETA)103:9319:09
 Los Angeles Lakers (HARDEN) - Houston Rockets (RETA)100:8819:39
 San Antonio Spurs (ELLKA) - Golden State Warriors (RETA)87:9721:29
NBA2K - NBA2K League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Netsgc - Celtics Crossover Gaming64:7602:45
 Pistons GT - Grizz Gaming62:5103:20
 Netsgc - Celtics Crossover Gaming60:5503:29
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (SKROMNUY)1:108:30
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:208:42
 Sevilla (VRICO) - Atletico Madrid (ARCOS)1:108:42
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:208:42
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST)2:108:53
 Atletico Madrid (ARCOS) - FC Barcelona (SKROMNUY)1:008:53
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (LAIKINGDAST)2:108:54
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Sevilla (VRICO)3:009:06
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Atletico Madrid (ARCOS)1:009:06
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Sevilla (VRICO)3:009:06
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Atletico Madrid (ARCOS)1:009:06
 Atletico Madrid (ARCOS) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:009:18
 Sevilla (VRICO) - CF Valencia (LAIKINGDAST)0:109:18
 Sevilla (VRICO) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)1:109:30
 FC Barcelona (SKROMNUY) - CF Valencia (LAIKINGDAST)3:109:30
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (SKROMNUY)0:209:42
 Atletico Madrid (ARCOS) - Sevilla (VRICO)0:109:42
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:209:54
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Atletico Madrid (ARCOS)3:109:54
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:209:54
 FC Barcelona (SKROMNUY) - Atletico Madrid (ARCOS)3:109:54
 Atletico Madrid (ARCOS) - CF Valencia (LAIKINGDAST)0:110:05
 Sevilla (VRICO) - FC Barcelona (SKROMNUY)3:110:06
 Atletico Madrid (ARCOS) - CF Valencia (LAIKINGDAST)0:110:06
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Atletico Madrid (ARCOS)1:010:18
 CF Valencia (LAIKINGDAST) - Sevilla (VRICO)1:210:18
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Real Madrid (MAVERIK)2:206:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Liverpool FC (TANTO)2:006:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)4:006:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:106:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Juventus Turin (BEN)1:206:20
 AC Milan (VAL) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)3:106:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:106:20
 Liverpool FC (TANTO) - Chelsea FC (SAMSON)1:306:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:006:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - AC Milan (VAL)0:406:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Manchester City (SONEVIQUE)1:407:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:207:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:107:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:507:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Real Madrid (MAVERIK)4:207:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Paris Saint Germain (SAM)1:107:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:307:40
 Juventus Turin (BEN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:207:40
 AC Milan (VAL) - Liverpool FC (TANTO)5:207:40
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:107:59
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN)0:107:59
 Real Madrid (MAVERIK) - AC Milan (VAL)1:507:59
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:108:00
 Real Madrid (MAVERIK) - AC Milan (VAL)1:508:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN)0:108:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)1:008:19
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Chelsea FC (SAMSON)1:008:19
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)1:008:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Manchester City (SONEVIQUE)4:208:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:508:39
 Chelsea FC (SAMSON) - Paris Saint Germain (SAM)3:008:39
 Manchester City (SONEVIQUE) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:508:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Paris Saint Germain (SAM)3:008:40
 AC Milan (VAL) - Ajax Amsterdam (COBRA4)4:208:40
 Juventus Turin (BEN) - Liverpool FC (TANTO)1:109:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)4:209:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Real Madrid (MAVERIK)3:109:00
 Juventus Turin (BEN) - Liverpool FC (TANTO)1:109:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Real Madrid (MAVERIK)3:109:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:209:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Juventus Turin (BEN)0:309:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:209:20
 Liverpool FC (TANTO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:609:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Juventus Turin (BEN)0:309:20
 Liverpool FC (TANTO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:609:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Chelsea FC (SAMSON)3:409:40
 Paris Saint Germain (SAM) - AC Milan (VAL)1:209:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Manchester City (SONEVIQUE)2:009:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Chelsea FC (SAMSON)3:409:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Manchester City (SONEVIQUE)2:009:40
 Paris Saint Germain (SAM) - AC Milan (VAL)1:209:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:110:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Paris Saint Germain (SAM)0:310:00
 AC Milan (VAL) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:010:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:110:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Paris Saint Germain (SAM)0:310:00
 AC Milan (VAL) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:010:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK)4:110:20
 Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:110:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Liverpool FC (TANTO)1:110:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK)4:110:20
 Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:110:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Liverpool FC (TANTO)1:110:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Juventus Turin (BEN)3:210:39
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:110:39
 Paris Saint Germain (SAM) - Juventus Turin (BEN)3:210:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)0:310:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:110:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:110:59
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - AC Milan (VAL)3:110:59
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:111:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Chelsea FC (SAMSON)0:111:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - AC Milan (VAL)3:111:00
 AC Milan (VAL) - Manchester City (SONEVIQUE)2:011:19
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:211:19
 AC Milan (VAL) - Manchester City (SONEVIQUE)2:011:20
 Juventus Turin (BEN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:611:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:211:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Paris Saint Germain (SAM)0:311:39
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:411:39
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Paris Saint Germain (SAM)0:311:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:411:40
 Liverpool FC (TANTO) - Real Madrid (MAVERIK)1:111:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:012:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Liverpool FC (TANTO)1:312:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:512:00
 Chelsea FC (SAMSON) - AC Milan (VAL)2:012:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:212:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Juventus Turin (BEN)3:312:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:312:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Chelsea FC (SAMSON)1:312:40
 Juventus Turin (BEN) - Manchester City (SONEVIQUE)0:212:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:213:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:513:00
 Liverpool FC (TANTO) - Paris Saint Germain (SAM)1:313:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Real Madrid (MAVERIK)2:113:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:013:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO)4:013:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:013:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Real Madrid (MAVERIK)2:113:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:213:40
 AC Milan (VAL) - FC Barcelona (KARETSOS4)3:013:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Juventus Turin (BEN)3:013:40
 Juventus Turin (BEN) - AC Milan (VAL)1:513:59
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Manchester City (SONEVIQUE)1:114:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Chelsea FC (SAMSON)2:314:00
 Juventus Turin (BEN) - AC Milan (VAL)1:514:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Paris Saint Germain (SAM)2:314:20
 Liverpool FC (TANTO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:214:20
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPAIN (LABOTRYAS) - Brazil (UPCAKE22)3:001:30
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Belgium (KRAFTVK)1:001:30
 Belgium (KRAFTVK) - Germany (KRAY)1:301:41
 Brazil (UPCAKE22) - PORTUGAL (MELTOSIK)1:001:41
 PORTUGAL (MELTOSIK) - SPAIN (LABOTRYAS)3:101:54
 Germany (KRAY) - Brazil (UPCAKE22)3:001:54
 Brazil (UPCAKE22) - Belgium (KRAFTVK)1:302:06
 SPAIN (LABOTRYAS) - Germany (KRAY)1:002:06
 Germany (KRAY) - PORTUGAL (MELTOSIK)4:302:17
 Belgium (KRAFTVK) - SPAIN (LABOTRYAS)0:002:17
 Brazil (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)1:202:30
 Belgium (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)2:202:30
 Brazil (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)1:202:30
 Belgium (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)2:202:30
 Germany (KRAY) - Belgium (KRAFTVK)1:002:42
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Brazil (UPCAKE22)0:102:42
 Brazil (UPCAKE22) - Germany (KRAY)1:002:53
 SPAIN (LABOTRYAS) - PORTUGAL (MELTOSIK)2:302:53
 Brazil (UPCAKE22) - Germany (KRAY)1:002:54
 Belgium (KRAFTVK) - Brazil (UPCAKE22)0:003:06
 Germany (KRAY) - SPAIN (LABOTRYAS)1:003:06
 Belgium (KRAFTVK) - Brazil (UPCAKE22)0:003:06
 Germany (KRAY) - SPAIN (LABOTRYAS)1:003:06
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Germany (KRAY)0:003:18
 SPAIN (LABOTRYAS) - Belgium (KRAFTVK)1:403:18
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Germany (KRAY)0:003:18
FIFA - FIFA 2020 - Premier League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolverhampton Wanderers (BLACK) - Leicester City (FREDDY)7:314:25
 Crystal Palace (TOTTI) - Chelsea FC (THUNDER)3:014:25
 West ham united (TIGO) - Wolverhampton Wanderers (BLACK)0:114:39
 Chelsea FC (THUNDER) - Arsenal FC (NREK)1:214:54
 Chelsea FC (THUNDER) - West ham united (TIGO)1:215:25
 Arsenal FC (NREK) - Leicester City (FREDDY)4:015:25
 Wolverhampton Wanderers (BLACK) - Everton (TONY)6:415:40
 Leicester City (FREDDY) - West ham united (TIGO)0:515:55
 Wolverhampton Wanderers (BLACK) - Chelsea FC (THUNDER)2:116:09
 Everton (TONY) - Crystal Palace (TOTTI)0:016:09
FIFA - FIFA 2020 - FIFA World Cup eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spain (HOVHAR) - Italy (ZAYN)2:416:59
 Belgium (ARTA) - Portugal (TACOMA)4:217:15
 England (ARCHI) - Portugal (TACOMA)2:817:45
 Italy (ZAYN) - Germany (HANK)1:218:00
 Argentina (ALPHA) - Belgium (ARTA)1:318:00
 Netherlands (DANSEL) - Portugal (TACOMA)1:218:14
 Belgium (ARTA) - Germany (HANK)0:118:29
 Portugal (TACOMA) - Spain (HOVHAR)3:318:44
 Germany (HANK) - England (ARCHI)4:219:00
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:106:00
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:106:00
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:106:00
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:106:00
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Real Madrid (KRAY)4:206:11
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)0:006:11
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Real Madrid (KRAY)4:206:12
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)0:006:12
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)3:106:24
 Real Madrid (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:106:24
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)3:106:24
 Real Madrid (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:106:24
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:206:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAY)1:106:36
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:206:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAY)1:106:36
 Real Madrid (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)2:206:47
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:106:47
 Real Madrid (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)2:206:48
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:106:48
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:107:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:007:00
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:107:00
 Real Madrid (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:107:12
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (UPCAKE22)0:007:12
 Real Madrid (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:107:12
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAY)1:107:23
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)1:107:23
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAY)1:107:24
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)1:107:24
 Liverpool FC (KRAFTVK) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:307:36
 Real Madrid (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:107:36
 Liverpool FC (KRAFTVK) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:307:36
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAY)1:007:48
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:007:48
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAY)1:007:48
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)0:007:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - FC Porto (KRAFTVK)2:104:00
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Manchester United (UPCAKE22)3:004:00
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - FC Porto (KRAFTVK)2:104:00
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Manchester United (UPCAKE22)3:004:00
 Manchester United (UPCAKE22) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)2:204:12
 FC Porto (KRAFTVK) - CF Valencia (KRAY)0:004:12
 Manchester United (UPCAKE22) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)2:204:12
 FC Porto (KRAFTVK) - CF Valencia (KRAY)0:004:12
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)0:204:23
 CF Valencia (KRAY) - Manchester United (UPCAKE22)0:004:23
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)0:204:24
 Manchester United (UPCAKE22) - FC Porto (KRAFTVK)0:104:36
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - CF Valencia (KRAY)2:104:36
 Manchester United (UPCAKE22) - FC Porto (KRAFTVK)0:104:36
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - CF Valencia (KRAY)2:104:36
 CF Valencia (KRAY) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)1:104:48
 FC Porto (KRAFTVK) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)0:404:48
 CF Valencia (KRAY) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)1:104:48
 Manchester United (UPCAKE22) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)0:004:59
 FC Porto (KRAFTVK) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)2:204:59
 Manchester United (UPCAKE22) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)0:005:00
 FC Porto (KRAFTVK) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)2:205:00
 CF Valencia (KRAY) - FC Porto (KRAFTVK)3:105:12
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - Manchester United (UPCAKE22)1:105:12
 CF Valencia (KRAY) - FC Porto (KRAFTVK)3:105:12
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - Manchester United (UPCAKE22)1:105:12
 Manchester United (UPCAKE22) - CF Valencia (KRAY)1:305:24
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)2:105:24
 Manchester United (UPCAKE22) - CF Valencia (KRAY)1:305:24
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - Ajax Amsterdam (MELTOSIK)2:105:24
 FC Porto (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)2:405:35
 CF Valencia (KRAY) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)2:005:35
 FC Porto (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)2:405:36
 CF Valencia (KRAY) - Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS)2:005:36
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - CF Valencia (KRAY)0:205:48
 Bayer 04 Leverkusen (LABOTRYAS) - FC Porto (KRAFTVK)3:005:48
 Ajax Amsterdam (MELTOSIK) - CF Valencia (KRAY)0:205:48
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Sporting (SUPERNOVA)1:113:00
 Gent (YOSHI) - Celtic (STIG)2:413:00
 Gent (YOSHI) - Sporting (SUPERNOVA)2:213:10
 Basaksehir (INDRA13_27) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)3:113:10
 Gent (YOSHI) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)2:213:20
 Basaksehir (INDRA13_27) - Celtic (STIG)0:313:20
 Celtic (STIG) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)4:013:30
 Basaksehir (INDRA13_27) - Sporting (SUPERNOVA)0:213:30
 Celtic (STIG) - Sporting (SUPERNOVA)3:113:39
 Basaksehir (INDRA13_27) - Gent (YOSHI)1:313:39
 Celtic (STIG) - Sporting (SUPERNOVA)3:113:40
 Basaksehir (INDRA13_27) - Gent (YOSHI)1:313:40
 Sporting (SUPERNOVA) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)2:013:50
 Celtic (STIG) - Gent (YOSHI)3:313:50
 Sporting (SUPERNOVA) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)2:013:50
 Sporting (SUPERNOVA) - Gent (YOSHI)1:114:00
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Basaksehir (INDRA13_27)1:314:00
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Gent (YOSHI)1:214:10
 Celtic (STIG) - Basaksehir (INDRA13_27)5:114:10
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Gent (YOSHI)1:214:10
 Celtic (STIG) - Basaksehir (INDRA13_27)5:114:10
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Celtic (STIG)3:414:19
 Sporting (SUPERNOVA) - Basaksehir (INDRA13_27)4:214:20
 Gent (YOSHI) - Basaksehir (INDRA13_27)3:214:30
 Sporting (SUPERNOVA) - Celtic (STIG)2:014:30
 Gent (YOSHI) - Basaksehir (INDRA13_27)3:214:30
 Sporting (SUPERNOVA) - Celtic (STIG)2:014:30
 Eintracht Frankfurt (DIMQAA) - RCD Espanyol (QUAVO)1:217:00
 Stade Rennais (PRAYM) - RCD Espanyol (QUAVO)3:117:10
 Getafe (WALKER) - Eintracht Frankfurt (DIMQAA)1:217:10
 Stade Rennais (PRAYM) - RCD Espanyol (QUAVO)3:117:10
 Getafe (WALKER) - Eintracht Frankfurt (DIMQAA)1:217:10
 Getafe (WALKER) - VfL Wolfsburg (KISER)3:017:19
 Stade Rennais (PRAYM) - Eintracht Frankfurt (DIMQAA)1:317:19
 Getafe (WALKER) - RCD Espanyol (QUAVO)2:017:30
 Getafe (WALKER) - Stade Rennais (PRAYM)1:117:40
 RCD Espanyol (QUAVO) - Eintracht Frankfurt (DIMQAA)1:217:50
 VfL Wolfsburg (KISER) - Stade Rennais (PRAYM)2:317:50
 RCD Espanyol (QUAVO) - Stade Rennais (PRAYM)0:318:00
 Eintracht Frankfurt (DIMQAA) - Getafe (WALKER)3:118:00
 Eintracht Frankfurt (DIMQAA) - Stade Rennais (PRAYM)2:218:09
 VfL Wolfsburg (KISER) - Getafe (WALKER)1:218:09
 Eintracht Frankfurt (DIMQAA) - VfL Wolfsburg (KISER)4:118:20
 RCD Espanyol (QUAVO) - Getafe (WALKER)1:018:20
 RCD Espanyol (QUAVO) - VfL Wolfsburg (KISER)3:018:30
 Stade Rennais (PRAYM) - Getafe (WALKER)1:118:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (YOSHI) - Tottenham Hotspur (STIG)0:215:30
 Arsenal FC (ISHKING11) - Manchester City (OOLANCER)0:415:30
 Liverpool FC (YOSHI) - Manchester City (OOLANCER)2:315:40
 Manchester United (VEEP) - Arsenal FC (ISHKING11)2:115:40
 Liverpool FC (YOSHI) - Arsenal FC (ISHKING11)1:115:49
 Manchester United (VEEP) - Tottenham Hotspur (STIG)3:415:49
 Liverpool FC (YOSHI) - Arsenal FC (ISHKING11)1:115:50
 Manchester United (VEEP) - Tottenham Hotspur (STIG)3:415:50
 Tottenham Hotspur (STIG) - Arsenal FC (ISHKING11)3:116:00
 Manchester United (VEEP) - Manchester City (OOLANCER)1:216:00
 Tottenham Hotspur (STIG) - Manchester City (OOLANCER)1:116:10
 Manchester United (VEEP) - Liverpool FC (YOSHI)1:216:10
 Tottenham Hotspur (STIG) - Liverpool FC (YOSHI)2:116:20
 Manchester City (OOLANCER) - Arsenal FC (ISHKING11)3:016:20
 Tottenham Hotspur (STIG) - Liverpool FC (YOSHI)2:116:20
 Manchester City (OOLANCER) - Arsenal FC (ISHKING11)3:016:20
 Arsenal FC (ISHKING11) - Manchester United (VEEP)0:316:30
 Manchester City (OOLANCER) - Liverpool FC (YOSHI)4:116:30
 Arsenal FC (ISHKING11) - Manchester United (VEEP)0:316:30
 Manchester City (OOLANCER) - Liverpool FC (YOSHI)4:116:30
 Tottenham Hotspur (STIG) - Manchester United (VEEP)3:216:39
 Arsenal FC (ISHKING11) - Liverpool FC (YOSHI)1:316:39
 Tottenham Hotspur (STIG) - Manchester United (VEEP)3:216:40
 Arsenal FC (ISHKING11) - Liverpool FC (YOSHI)1:316:40
 Manchester City (OOLANCER) - Manchester United (VEEP)3:116:50
 Arsenal FC (ISHKING11) - Tottenham Hotspur (STIG)0:216:50
 Liverpool FC (YOSHI) - Manchester United (VEEP)1:217:00
 Manchester City (OOLANCER) - Tottenham Hotspur (STIG)3:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 OGC Nice (YOSHI) - Saint Etienne (STIG)1:210:30
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - Montpellier (SUPERNOVA)0:010:30
 OGC Nice (YOSHI) - Montpellier (SUPERNOVA)5:110:39
 Stade Rennais (INDRA13_27) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)1:410:40
 OGC Nice (YOSHI) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)4:210:50
 Stade Rennais (INDRA13_27) - Saint Etienne (STIG)0:110:50
 Stade Rennais (INDRA13_27) - Montpellier (SUPERNOVA)1:111:00
 Saint Etienne (STIG) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)0:011:00
 Stade Rennais (INDRA13_27) - OGC Nice (YOSHI)1:311:10
 Saint Etienne (STIG) - Montpellier (SUPERNOVA)4:011:10
 Montpellier (SUPERNOVA) - Girondins Bourdeux (ISHKING11)1:311:20
 Saint Etienne (STIG) - OGC Nice (YOSHI)3:511:20
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - Stade Rennais (INDRA13_27)3:011:30
 Montpellier (SUPERNOVA) - OGC Nice (YOSHI)2:311:30
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - Stade Rennais (INDRA13_27)3:011:30
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - OGC Nice (YOSHI)3:311:39
 Saint Etienne (STIG) - Stade Rennais (INDRA13_27)1:011:40
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - OGC Nice (YOSHI)3:311:40
 Montpellier (SUPERNOVA) - Stade Rennais (INDRA13_27)2:011:50
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - Saint Etienne (STIG)1:111:50
 Montpellier (SUPERNOVA) - Stade Rennais (INDRA13_27)2:011:50
 Girondins Bourdeux (ISHKING11) - Saint Etienne (STIG)1:111:50
 OGC Nice (YOSHI) - Stade Rennais (INDRA13_27)3:012:00
 Montpellier (SUPERNOVA) - Saint Etienne (STIG)1:212:00
 Lille (FRIC) - Marseille (IRVINGTON)3:020:00
 Monaco (RYUK) - Lyon (DINOTOTLI)0:420:00
 Monaco (RYUK) - Marseille (IRVINGTON)3:320:10
 Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK) - Lille (FRIC)2:120:10
 Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK) - Lyon (DINOTOTLI)1:220:19
 Monaco (RYUK) - Lille (FRIC)2:120:20
 Lyon (DINOTOTLI) - Lille (FRIC)1:020:30
 Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK) - Marseille (IRVINGTON)7:220:30
 Lyon (DINOTOTLI) - Marseille (IRVINGTON)2:020:40
 Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK) - Monaco (RYUK)4:320:40
 Lyon (DINOTOTLI) - Monaco (RYUK)2:320:50
 Marseille (IRVINGTON) - Lille (FRIC)1:320:50
 Lille (FRIC) - Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK)3:221:00
 Marseille (IRVINGTON) - Monaco (RYUK)0:521:00
 Lille (FRIC) - Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK)3:221:00
 Lyon (DINOTOTLI) - Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK)1:021:09
 Lille (FRIC) - Monaco (RYUK)2:221:09
 Lyon (DINOTOTLI) - Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK)1:021:10
 Lille (FRIC) - Monaco (RYUK)2:221:10
 Lille (FRIC) - Lyon (DINOTOTLI)1:321:20
 Marseille (IRVINGTON) - Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK)1:621:20
 Monaco (RYUK) - Paris Saint Germain (IAMDEVILWALK)1:521:30
 Marseille (IRVINGTON) - Lyon (DINOTOTLI)0:221:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfL Wolfsburg (ZAZABAK) - FC Koln (SPURSMAX)1:100:00
 Eintracht Frankfurt (SPECIALIST) - Hoffenheim (VEEP)2:000:00
 VfL Wolfsburg (ZAZABAK) - Hoffenheim (VEEP)0:100:10
 Werder Bremen (AVENTON) - FC Koln (SPURSMAX)4:200:10
 VfL Wolfsburg (ZAZABAK) - Werder Bremen (AVENTON)0:300:20
 Eintracht Frankfurt (SPECIALIST) - FC Koln (SPURSMAX)4:000:20
 Hoffenheim (VEEP) - FC Koln (SPURSMAX)2:100:30
 Eintracht Frankfurt (SPECIALIST) - Werder Bremen (AVENTON)1:100:30
 RB Leipzig (CARLWHIZZER) - Borussia Monchengladbach (MRPANDA)2:111:00
 FC Bayern (JENKO) - Bayer 04 Leverkusen (QUAVO)3:011:00
 RB Leipzig (CARLWHIZZER) - Bayer 04 Leverkusen (QUAVO)1:211:10
 Borussia Dortmund (WALKER) - FC Bayern (JENKO)3:011:10
 RB Leipzig (CARLWHIZZER) - Bayer 04 Leverkusen (QUAVO)1:211:10
 RB Leipzig (CARLWHIZZER) - FC Bayern (JENKO)4:111:20
 Borussia Dortmund (WALKER) - Borussia Monchengladbach (MRPANDA)1:011:20
 Borussia Monchengladbach (MRPANDA) - FC Bayern (JENKO)2:111:30
 Borussia Dortmund (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (QUAVO)0:311:30
 Borussia Dortmund (WALKER) - RB Leipzig (CARLWHIZZER)1:211:40
 Borussia Monchengladbach (MRPANDA) - Bayer 04 Leverkusen (QUAVO)1:111:40
 Borussia Monchengladbach (MRPANDA) - RB Leipzig (CARLWHIZZER)2:311:50
 Bayer 04 Leverkusen (QUAVO) - FC Bayern (JENKO)2:111:50
 FC Bayern (JENKO) - Borussia Dortmund (WALKER)1:212:00
 Bayer 04 Leverkusen (QUAVO) - RB Leipzig (CARLWHIZZER)5:312:00
 Borussia Monchengladbach (MRPANDA) - Borussia Dortmund (WALKER)2:312:10
 FC Bayern (JENKO) - RB Leipzig (CARLWHIZZER)1:412:10
 FC Bayern (JENKO) - Borussia Monchengladbach (MRPANDA)1:412:20
 Bayer 04 Leverkusen (QUAVO) - Borussia Dortmund (WALKER)2:312:20
 Bayer 04 Leverkusen (QUAVO) - Borussia Monchengladbach (MRPANDA)2:212:30
 RB Leipzig (CARLWHIZZER) - Borussia Dortmund (WALKER)1:012:30
 FC Koln (SPECIALIST) - TSG Hoffenheim (BAPHOMET)0:222:59
 Werder Bremen (VEEP) - Eintracht Frankfurt (SPURSMAX)4:223:00
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Werder Bremen (VEEP)2:023:10
 FC Koln (SPECIALIST) - Eintracht Frankfurt (SPURSMAX)4:223:10
 FC Koln (SPECIALIST) - Werder Bremen (VEEP)0:423:20
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - TSG Hoffenheim (BAPHOMET)4:023:20
 TSG Hoffenheim (BAPHOMET) - Werder Bremen (VEEP)0:323:30
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Eintracht Frankfurt (SPURSMAX)3:023:30
 TSG Hoffenheim (BAPHOMET) - Eintracht Frankfurt (SPURSMAX)3:223:40
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - FC Koln (SPECIALIST)1:123:40
 Eintracht Frankfurt (SPURSMAX) - Werder Bremen (VEEP)0:123:50
 TSG Hoffenheim (BAPHOMET) - FC Koln (SPECIALIST)0:123:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (FRIC) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)2:100:00
 Chelsea FC (TRANQUIL) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)0:200:10
 Bayer 04 Leverkusen (DINOTOTLI) - Ajax Amsterdam (FLESHKA77)3:100:20
 SSC Napoli (FRIC) - Chelsea FC (TRANQUIL)1:100:20
 Bayer 04 Leverkusen (DINOTOTLI) - Chelsea FC (TRANQUIL)1:100:29
 Lokomotiv Moscow (SPURSMAX) - Galatasaray (ZAZABAK)2:201:40
 Olympiacos (AVENTON) - SL Benfica (SPECIALIST)2:302:10
 FC Bayern Munich (IAMDEVILWALK) - Paris Saint Germain (FRIC)1:102:10
 SL Benfica (SPECIALIST) - Club Brugge (VEEP)2:302:30
 Galatasaray (ZAZABAK) - Lokomotiv Moscow (SPURSMAX)1:302:30
 FC Bayern Munich (IAMDEVILWALK) - Liverpool FC (KLEXTER)4:302:30
 SL Benfica (SPECIALIST) - Lokomotiv Moscow (SPURSMAX)5:002:50
 Paris Saint Germain (FRIC) - FC Bayern Munich (IAMDEVILWALK)2:103:00
 Liverpool FC (KLEXTER) - Barcelona FC (IRVINGTON)0:103:00
 Liverpool FC (KLEXTER) - FC Bayern Munich (IAMDEVILWALK)1:703:20
 Barcelona FC (IRVINGTON) - FC Bayern Munich (IAMDEVILWALK)2:203:29
 Liverpool FC (KLEXTER) - Juventus (TRANQUIL)2:203:29
 CF Valencia (RYUK) - SSC Napoli (DINOTOTLI)6:223:00
 Ajax Amsterdam (FRIC) - Chelsea FC (IRVINGTON)2:023:00
 Bayer 04 Leverkusen (IAMDEVILWALK) - Ajax Amsterdam (FRIC)2:123:10
 CF Valencia (RYUK) - Chelsea FC (IRVINGTON)3:023:10
 CF Valencia (RYUK) - Ajax Amsterdam (FRIC)0:223:20
 SSC Napoli (DINOTOTLI) - Ajax Amsterdam (FRIC)1:123:30
 SSC Napoli (DINOTOTLI) - Chelsea FC (IRVINGTON)3:023:39
 Bayer 04 Leverkusen (IAMDEVILWALK) - CF Valencia (RYUK)3:123:39
 SSC Napoli (DINOTOTLI) - Chelsea FC (IRVINGTON)3:023:40
 Chelsea FC (IRVINGTON) - Ajax Amsterdam (FRIC)0:123:50
 SSC Napoli (DINOTOTLI) - CF Valencia (RYUK)1:323:50
 Chelsea FC (IRVINGTON) - Ajax Amsterdam (FRIC)0:123:50
 SSC Napoli (DINOTOTLI) - CF Valencia (RYUK)1:323:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (IAMDEVILWALK) - Real Madrid (KLEXTER)4:405:30
 Real Madrid (KLEXTER) - CF Valencia (FRIC)1:005:50
 Real Madrid (KLEXTER) - FC Sevilla (TRANQUIL)0:106:30
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leon - Tigres Uanl4:122:00
 Necaxa - Atlas FC0:122:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester United (KRAFTVK)0:000:06
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (KRAY)1:100:06
 Manchester City (KRAY) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:100:18
 Manchester United (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:100:18
 Manchester United (KRAFTVK) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:000:30
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:100:30
 Manchester City (KRAY) - Manchester United (KRAFTVK)1:100:42
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:000:42
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:100:54
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Manchester City (KRAY)1:100:54
 Manchester City (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:201:06
 Manchester United (KRAFTVK) - Liverpool FC (UPCAKE22)3:001:06
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (KRAY)0:001:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester United (KRAFTVK)1:101:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (UPCAKE22)1:123:30
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (KRAFTVK)1:123:30
 Liverpool FC (UPCAKE22) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)0:023:42
 Manchester City (KRAFTVK) - Manchester United (KRAY)1:123:42
 Manchester United (KRAY) - Liverpool FC (UPCAKE22)0:023:54
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:223:54
FIFA - FIFA 2020 - Bundesliga SRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Freiburg SRL - Borussia Monchengladbach SRL0:213:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazil (PABLIK) - Portugal (MOONEYCB)3:315:00
 Belgium (INQUISITOR) - Spain (WHITE_BOY1927)15:00
 Spain (WHITE_BOY1927) - Brazil (PABLIK)2:215:11
 Portugal (MOONEYCB) - Germany (DM1TRENA)1:115:11
 Spain (WHITE_BOY1927) - Brazil (PABLIK)2:215:12
 Germany (DM1TRENA) - Spain (WHITE_BOY1927)0:115:24
 Brazil (PABLIK) - Belgium (INQUISITOR)1:315:24
 Germany (DM1TRENA) - Spain (WHITE_BOY1927)0:115:24
 Brazil (PABLIK) - Belgium (INQUISITOR)1:315:24
 Belgium (INQUISITOR) - Germany (DM1TRENA)3:215:36
 Spain (WHITE_BOY1927) - Portugal (MOONEYCB)0:115:36
 Portugal (MOONEYCB) - Belgium (INQUISITOR)2:015:47
 Germany (DM1TRENA) - Brazil (PABLIK)3:115:47
 Portugal (MOONEYCB) - Belgium (INQUISITOR)2:015:48
 Germany (DM1TRENA) - Brazil (PABLIK)3:115:48
 Spain (WHITE_BOY1927) - Belgium (INQUISITOR)0:116:00
 Portugal (MOONEYCB) - Brazil (PABLIK)1:116:00
 Brazil (PABLIK) - Spain (WHITE_BOY1927)4:016:12
 Germany (DM1TRENA) - Portugal (MOONEYCB)3:016:12
 Brazil (PABLIK) - Spain (WHITE_BOY1927)4:016:12
 Germany (DM1TRENA) - Portugal (MOONEYCB)3:016:12
 Belgium (INQUISITOR) - Brazil (PABLIK)0:016:23
 Spain (WHITE_BOY1927) - Germany (DM1TRENA)2:216:23
 Belgium (INQUISITOR) - Brazil (PABLIK)0:016:24
 Portugal (MOONEYCB) - Spain (WHITE_BOY1927)2:216:36
 Germany (DM1TRENA) - Belgium (INQUISITOR)3:116:36
 Portugal (MOONEYCB) - Spain (WHITE_BOY1927)2:216:36
 Brazil (PABLIK) - Germany (DM1TRENA)1:416:48
 Belgium (INQUISITOR) - Portugal (MOONEYCB)0:116:48
 Brazil (PABLIK) - Germany (DM1TRENA)1:416:48
 Belgium (INQUISITOR) - Portugal (MOONEYCB)0:116:48
FIFA - FIFA 2020 - Pro Player Cup - PS4
 NotikumsRezultātsLaiks
 Patryck - Tike - Wlb_gustavo3:219:59
 Erikgaygher14 - Wlb_gustavo3:121:40
 Rdt_hergesel - Spqr_matheustan1:422:20
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto (INQUISITOR) - Manchester United (WHITE_BOY1927)1:017:30
 CF Valencia (PABLIK) - Ajax Amsterdam (MOONEYCB)1:217:30
 Ajax Amsterdam (MOONEYCB) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)2:217:42
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - CF Valencia (PABLIK)0:017:42
 Ajax Amsterdam (MOONEYCB) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)2:217:42
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - CF Valencia (PABLIK)0:017:42
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - Manchester United (WHITE_BOY1927)3:117:53
 CF Valencia (PABLIK) - FC Porto (INQUISITOR)0:017:53
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - Manchester United (WHITE_BOY1927)3:117:54
 FC Porto (INQUISITOR) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:018:06
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Ajax Amsterdam (MOONEYCB)2:118:06
 FC Porto (INQUISITOR) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:018:06
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - CF Valencia (PABLIK)1:218:18
 Ajax Amsterdam (MOONEYCB) - FC Porto (INQUISITOR)2:218:18
 Ajax Amsterdam (MOONEYCB) - CF Valencia (PABLIK)0:118:30
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - FC Porto (INQUISITOR)2:218:30
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - Ajax Amsterdam (MOONEYCB)2:018:42
 CF Valencia (PABLIK) - Manchester United (WHITE_BOY1927)1:118:42
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - Ajax Amsterdam (MOONEYCB)2:018:42
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:218:54
 FC Porto (INQUISITOR) - CF Valencia (PABLIK)1:118:54
 Manchester United (WHITE_BOY1927) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:218:54
 FC Porto (INQUISITOR) - CF Valencia (PABLIK)1:118:54
 Ajax Amsterdam (MOONEYCB) - Manchester United (WHITE_BOY1927)0:119:05
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - FC Porto (INQUISITOR)1:119:05
 Ajax Amsterdam (MOONEYCB) - Manchester United (WHITE_BOY1927)0:119:06
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - FC Porto (INQUISITOR)1:119:06
 FC Porto (INQUISITOR) - Ajax Amsterdam (MOONEYCB)0:119:18
 CF Valencia (PABLIK) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:119:18
 FC Porto (INQUISITOR) - Ajax Amsterdam (MOONEYCB)0:119:18
 CF Valencia (PABLIK) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:119:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (PABLIK) - FCBarcelona (MOONEYCB)2:219:30
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (WHITE_BOY1927)0:019:30
 FCBarcelona (MOONEYCB) - Real Madrid (DM1TRENA)3:119:41
 Paris Saint Germain (WHITE_BOY1927) - Manchester City (PABLIK)0:319:42
 FCBarcelona (MOONEYCB) - Real Madrid (DM1TRENA)3:119:42
 Manchester City (PABLIK) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:019:54
 Real Madrid (DM1TRENA) - Paris Saint Germain (WHITE_BOY1927)1:219:54
 Manchester City (PABLIK) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:019:54
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Real Madrid (DM1TRENA)0:020:06
 Paris Saint Germain (WHITE_BOY1927) - FCBarcelona (MOONEYCB)0:020:06
 Real Madrid (DM1TRENA) - Manchester City (PABLIK)1:120:17
 FCBarcelona (MOONEYCB) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:120:18
 Real Madrid (DM1TRENA) - Manchester City (PABLIK)1:120:18
 Paris Saint Germain (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:020:30
 FCBarcelona (MOONEYCB) - Manchester City (PABLIK)2:120:30
 Real Madrid (DM1TRENA) - FCBarcelona (MOONEYCB)0:020:42
 Manchester City (PABLIK) - Paris Saint Germain (WHITE_BOY1927)2:020:42
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester City (PABLIK)1:120:53
 Paris Saint Germain (WHITE_BOY1927) - Real Madrid (DM1TRENA)2:220:54
 FCBarcelona (MOONEYCB) - Paris Saint Germain (WHITE_BOY1927)0:221:06
 Real Madrid (DM1TRENA) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:021:06
 Liverpool FC (INQUISITOR) - FCBarcelona (MOONEYCB)0:021:18
 Manchester City (PABLIK) - Real Madrid (DM1TRENA)3:121:18
 Liverpool FC (INQUISITOR) - FCBarcelona (MOONEYCB)0:021:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Dortmund (LAIKINGDAST) - Borussia Monchengladbach (SKROMNUY)2:010:30
 RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayern Munich (VRICO)2:210:30
 Bayern Munich (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)0:010:42
 Borussia Monchengladbach (SKROMNUY) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT)1:210:42
 RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Dortmund (LAIKINGDAST)1:110:54
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Borussia Monchengladbach (SKROMNUY)2:110:54
 RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Dortmund (LAIKINGDAST)1:110:54
 Borussia Monchengladbach (SKROMNUY) - Bayern Munich (VRICO)1:211:06
 Borussia Dortmund (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:011:06
 Borussia Monchengladbach (SKROMNUY) - Bayern Munich (VRICO)1:211:06
 Borussia Dortmund (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:011:06
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT)2:111:17
 Bayern Munich (VRICO) - Borussia Dortmund (LAIKINGDAST)2:211:17
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT)2:111:18
 Borussia Monchengladbach (SKROMNUY) - Borussia Dortmund (LAIKINGDAST)0:211:30
 Bayern Munich (VRICO) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT)1:011:30
 RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Borussia Monchengladbach (SKROMNUY)3:111:42
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Bayern Munich (VRICO)1:011:42
 Borussia Monchengladbach (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)3:211:53
 Borussia Dortmund (LAIKINGDAST) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT)2:011:53
 Borussia Monchengladbach (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)3:211:54
 Borussia Dortmund (LAIKINGDAST) - RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT)2:011:54
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Borussia Dortmund (LAIKINGDAST)1:212:06
 Bayern Munich (VRICO) - Borussia Monchengladbach (SKROMNUY)1:212:06
 RB Leipzig (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)3:012:18
 Borussia Dortmund (LAIKINGDAST) - Bayern Munich (VRICO)1:112:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (PABLIK) - Liverpool FC (MOONEYCB)0:313:00
 Manchester United (INQUISITOR) - Manchester City (WHITE_BOY1927)0:213:00
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Tottenham Hotspurs (DM1TRENA)2:013:12
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Arsenal FC (PABLIK)2:113:12
 Arsenal FC (PABLIK) - Manchester United (INQUISITOR)0:213:23
 Tottenham Hotspurs (DM1TRENA) - Manchester City (WHITE_BOY1927)3:113:23
 Arsenal FC (PABLIK) - Manchester United (INQUISITOR)0:213:24
 Manchester United (INQUISITOR) - Tottenham Hotspurs (DM1TRENA)1:113:36
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (MOONEYCB)2:113:36
 Manchester United (INQUISITOR) - Tottenham Hotspurs (DM1TRENA)1:113:36
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (MOONEYCB)2:113:36
 Tottenham Hotspurs (DM1TRENA) - Arsenal FC (PABLIK)0:113:48
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Manchester United (INQUISITOR)0:013:48
 Tottenham Hotspurs (DM1TRENA) - Arsenal FC (PABLIK)0:113:48
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Manchester United (INQUISITOR)0:013:48
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Arsenal FC (PABLIK)0:014:00
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Manchester United (INQUISITOR)1:014:00
 Arsenal FC (PABLIK) - Manchester City (WHITE_BOY1927)0:214:12
 Tottenham Hotspurs (DM1TRENA) - Liverpool FC (MOONEYCB)0:014:12
 Arsenal FC (PABLIK) - Manchester City (WHITE_BOY1927)0:214:12
 Tottenham Hotspurs (DM1TRENA) - Liverpool FC (MOONEYCB)0:014:12
 Manchester United (INQUISITOR) - Arsenal FC (PABLIK)1:114:24
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspurs (DM1TRENA)0:114:24
 Manchester United (INQUISITOR) - Arsenal FC (PABLIK)1:114:24
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspurs (DM1TRENA)0:114:24
 Tottenham Hotspurs (DM1TRENA) - Manchester United (INQUISITOR)0:014:35
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Manchester City (WHITE_BOY1927)4:014:35
 Tottenham Hotspurs (DM1TRENA) - Manchester United (INQUISITOR)0:014:36
 Liverpool FC (MOONEYCB) - Manchester City (WHITE_BOY1927)4:014:36
 Arsenal FC (PABLIK) - Tottenham Hotspurs (DM1TRENA)1:214:48
 Manchester United (INQUISITOR) - Liverpool FC (MOONEYCB)1:114:48
 Arsenal FC (PABLIK) - Tottenham Hotspurs (DM1TRENA)1:214:48
 Manchester United (INQUISITOR) - Liverpool FC (MOONEYCB)1:114:48
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 RLB Royal Bears - PSG Shemyakin Onze1:213:24
 NFC Nyancat FC - Gambit Esports1:114:15
 Rob Papa Krych - Ez1 Ez1d 111:117:54
 TES Tundra - Rob Papa Krych3:119:09
 Rob Papa Krych - PWR Pele Warriors3:320:25
 Ez1 Ez1d 11 - TES Tundra1:121:14
Call of Duty - Call of Duty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Guerrillas - Toronto Ultra23:00
Hearthstone - Blizzard - Grandmasters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ryvius - Posesi3:212:00
 Flurry - Kin05312:315:35
 Bunnyhoppor - Seiko3:116:50
 Hunterace - Felkeine2:321:00
 Lnguagehackr - Empanizado3:222:00
Overwatch - Overwatch Contenders Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 British Hurricane - Shu'S Money Crew EU3:121:00
 Young And Beautiful - EX Oblivione0:323:00
Overwatch - Overwatch Contenders Season - Ziemeļamerika
 NotikumsRezultātsLaiks
 Noble - Karasuno1:301:00
 Square One - Saints3:002:55
Overwatch - Overwatch Contenders Season - Koreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 WGS Laurels Nine - Runaway0:309:00
CS:GO - BLAST Premier Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mousesports - Astralis2:013:30
 Team Vitality - Team Dignitas2:116:20
 Gen.g Esports - Triumph Gaming2:120:30
CS:GO - BLAST Premier Spring Showdown Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Cloud90:100:34
 Evil Geniuses - Triumph Gaming0:002:00
CS:GO - DreamHack Masters Spring Oceania
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Chiefs Esports Club2:010:59
CS:GO - DreamHack Masters Spring Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beyond Esports - Lucid Dream2:014:30
CS:GO - CBCS 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boom.id - Redemption Poa2:023:00
CS:GO - Finnish Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kova Esports - Veto Esports0:218:00
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endpoint - Havu Gaming0:111:50
 North - Gambit Youngsters0:113:20
 Endpoint - North2:117:50
CS:GO - 99Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NO Limit Gaming - Berzerk1:119:00
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 O2 Esports - Onethree.tsg1:209:00
CS:GO - Sector MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere Junior - Hard Legion Esports2:016:00
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGF Esport - Pact0:116:59
 Cleantmix - Apeks0:119:00
 Fate - Espada0:119:59
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Infinity Esports - New England Whalers0:104:00
 Rugratz - New England Whalers0:104:59
 Recon 5 - Polar Ace1:005:00
 Warriors International - blood, sweat, and tears0:106:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Skade1:019:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edward Gaming - Team We1:212:00
 Snake Esports - Suning Gaming0:215:00
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 The Chiefs eSports Club - Pentanet.gg0:109:00
 Avant Garde - Mammoth1:010:00
 Order - Gravitas1:010:55
 Legacy eSports - Dire Wolves1:012:00
Dota 2 - ESL Dota2 - CIS Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Secret - Nigma2:117:25
 Alliance - Vp.prodigy2:019:30
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Empire Hope - Family Team2:114:55
 4 Zoomers - Nemiga Gaming0:218:30
Dota 2 - Huya Legendary League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dota Hero - Boom ID1:106:00
 Rise Esports - Boom ID0:207:59
 Rise Esports - Dota Hero1:110:00
 TNC Pro Team - Ocean1:112:00
Dota 2 - Oceanic Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adio Chula - Flashpoint Gaming0:211:00
Dota 2 - ESL One Birmingham
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming - Cdec Gaming2:013:59
 Team Secret - Nigma2:117:25
 Alliance - Vp.prodigy2:019:30
 Evil Geniuses - Business Associates2:121:40
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:013:30
 Foxes - Panthers3:115:00
 Panthers - Foxes3:022:15
 Foxes - Panthers3:023:55
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Stars - Energy3:010:00
 Red Fox - Ural Mountains3:212:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Raiders - University0:306:10
 AIR Force - Ural Elevation3:108:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vityaz - Payp1:310:20
 Empire - Titans0:312:20
Šautriņas
Remote Darts League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herewini Darren - Kamerons Deivids1:600:00
 Tricole Thibault - Batlers Larrijs0:000:29
 Tricole Thibault - Kamerons Deivids5:501:00
 Batlers Larrijs - Herewini Darren6:401:30
 Pace Stacey - Osborne Tina1:022:59
 Tērnere Laura - Farlama Lorraine0:123:54
PDC Home Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džonnijs Klejtons - Cross Rob6:100:25
 Aspinalls Nathans - Džells Klāsens6:321:35
 Garijs Andersons - Džonnijs Klejtons6:222:05
 Džells Klāsens - Džonnijs Klejtons2:622:25
 Aspinalls Nathans - Garijs Andersons6:522:50
 Garijs Andersons - Džells Klāsens6:323:20
 Džonnijs Klejtons - Aspinalls Nathans4:623:45
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džeims Hubbards - Pols Nikolsons0:112:29
 Evans David - Džeims Hubbards0:112:55
 Pols Nikolsons - Evans David5:113:20
 Marsh Scott - Džeims Hubbards0:113:44
 Adamss Martins - Pols Nikolsons1:514:10
 Fallon Sherrock - Evans David0:114:34
 Džeims Hubbards - Adamss Martins1:515:00
 Pols Nikolsons - Fallon Sherrock2:515:40
 Evans David - Marsh Scott1:016:04
 Fallon Sherrock - Džeims Hubbards1:016:30
 Marsh Scott - Pols Nikolsons4:516:55
 Adamss Martins - Evans David0:117:19
 Marsh Scott - Fallon Sherrock5:217:45
 Adamss Martins - Marsh Scott1:018:09
 Fallon Sherrock - Adamss Martins0:118:34
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M1:217:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:218:30
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S2:009:50
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar0:210:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:111:20
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:012:10
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis2:012:50
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:013:40
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:114:20
Teniss
Smash Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raitsov Vadim - Gest Yan2:010:30
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elija Džennifera - Bleka Harrikaine Tira2:114:00
 Livianu Džesika - Fanning Emily2:014:00
 Glīsone Kvinna - Ksu Šilina0:216:30
 Jaksiča Jovana - Halbauere Elī2:116:59
 Lepčenko Varvara - Sevinga Sofija2:018:09
 Udvardi Panna - Khazaniuka Deniza0:218:55
 Stevarta Katerina - Mandlik Elizabeth0:219:00
 Olmosa Žuliana - Klosa Marija2:019:39
 Hanna Čanga - Guillermo Lorraine M2:021:05
 Olmosa Žuliana - Guillermo Lorraine M2:122:55
Exhibition Games - Valencia Tennis Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alex De Minaur - Anduhars Pablo2:017:30
 Karreno-Busta Pablo - Bautista-Aguts Roberto0:219:20
Exhibition Games - LiveScore Kauss Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pliskova Karolīna - Siniakova Katerina2:016:30
 Mučova Karolina - Pliskova Kristīna2:119:00
Exhibition Games - New Zealand Premier League, Men Doubles
 NotikumsRezultātsLaiks
 McLachan B / Zhang C - Reynolds F / Whaanga Z1:202:30
Exhibition Games - New Zealand Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maklahans Bens - Sisam Macsen2:101:30
 Statham Oliver - Heap Dylan2:007:00
 Statham Hose - Klintčarovs Aleksandrs2:007:59
 Venus Mike - Tīrnijs Fins0:209:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stalder Reese - Korvins Feliks0:200:00
 Arkonada Džordi - Kings Evans2:019:00
 Sarkisjans Aleksandrs - Bojers Dastijs H2:119:30
 Sarmiento Reimonds - Ortlip Joshua2:121:25
 Braimers Geidžs - Stalder Reese0:223:04
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lēba Džeimija - Dolehaide Karolīna2:119:00
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blanšs Ulisess - Makdonalds Makenzijs0:216:59
 Torpegārds Mikaels - Vulfs Džfrijs Džons0:221:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osvalds Filips - Picčers Dāvids0:215:00
 Tīms Dominiks - Rodionovs Jurijs2:117:00
 Ofners Sebastians - Alexander Erler2:019:04
Exhibition Games - Marbello kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Terčinskis Mateušs - Dembeks Mičals0:210:00
 Kolasinski Filip - Zielinskis Jans1:211:19
 Rajski Maciej - Michalski Daniel1:213:09
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hassans Bendžamins - Borns Janniks Stefans2:010:59
 Šmits Konstantīns - Naw Hazem2:012:29
 Čoinskis Jans - Broska Florians1:213:59
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harper Cleeve - Metz David14:00
 Bradford Carter - Metz David1:221:00
 Daciek Patrick - Schachter Noah1:221:29
 Mandlik Mark - Draxl, Liam1:222:44
 Vojciks Jakubs - Mersjē Tailers1:223:15
Russia Daily Premier Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fiļins Pāvels - Volodkevich Ivan16:00
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Simov Tihomir - Zhelev Plamen2:010:00
 Mitev Kristian - Mikhailov Manol2:011:30
 Slavov Gergi - Kolev Martin0:213:00
 Ganchev Ivko - Georgiev Anton2:114:30
 Zhivkov Ivan - Avzhiev Dimitr0:216:00
 Zapryanov Ivan - Sevov Rumen0:217:30
 Yordanov Yordan - Mladenov Adrian2:119:00
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voiny Suomi - Goryachiye4:506:49
 Besheniye Psy - Gladiator6:307:50
 Goryachiye - Besheniye Psy7:709:49
 Stalker - Ershistyye Tigry2:312:00
 Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant3:512:49
 Ledovyy Desant - Stalker3:113:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry2:114:50
 Stalker - Krasnyye Krylia3:115:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant1:416:50
 Zvukovaya Ataka - Bystriye Rysi5:717:50
 Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery4:818:49
 Reaktivnye Bizony - Zolotye Drakony9:621:49
 Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi4:822:50