jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Svētdiena, 07. Jūn. 2020. gada
Futbols
Krievija - Liga Pro 6vs6(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belye Rozy - Zelenie Berety4:410:00
 Belye Rozy - Ryzhiye Lisy3:210:59
 Zelenie Berety - Ryzhiye Lisy4:512:00
 Zelenie Berety - Belye Rozy2:513:00
 Sinie Ptitsy - Zheltie Tulpany2:313:59
 Krasnie Maki - Sinie Ptitsy6:215:00
 Zheltie Tulpany - Krasnie Maki4:316:00
 Zheltie Tulpany - Sinie Ptitsy4:516:59
 Krasnie Maki - Zheltie Tulpany5:319:00
 Sinie Ptitsy - Zheltie Tulpany3:319:59
 Krasnie Maki - Sinie Ptitsy4:521:00
Turkmenistan - Yokary Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Energetik Turkmenbasy Mary - Ahal FC0:516:09
 Balkan FK - Merw Mary2:116:30
 Kopetdag Ashgabat - Shagadam Turkmenbashi1:116:59
Burundi - Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Musongati FC - Inter Stars1:016:00
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Prishtina - KF Ferizaj8:119:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 TPV - Jazz Pori0:313:00
 Breidablik - HK Kopavogs3:115:00
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hung Vuong An Giang - XM Fico Tay Ninh1:011:30
 Sanna Khanh Hoa Bvn - Dong Tam Long AN4:113:00
 CLB Bong Da Hue - BA Ria Vung Tau FC1:313:00
 Sanna Khanh Hoa Bvn - Dong Tam Long AN4:113:00
Fēru Salas - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IF Fuglajordur - AB Argir4:216:59
 KI Klaksvik - NSI Runavik1:116:59
 Eb/Streymur - Skala IF1:016:59
 KI Klaksvik - NSI Runavik1:117:00
 IF Fuglajordur - AB Argir4:217:00
 Vikingur Gota - B36 Torshavn4:219:00
Melnkalne - Otrā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Decic Tuzi - Mornar Bar4:218:29
 Lovcen - FK Jezero0:218:29
 FK Otrant Ulcinj - FK Jedinstvo1:018:29
 Lovcen - FK Jezero0:218:30
 Bokelj - FK Ibar Rozaje2:118:30
 FK Drezga - FK Arsenal3:118:30
 FK Decic Tuzi - Mornar Bar4:218:30
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grbalj - Mladost Podgorica0:019:00
 FK Kom - Rudar1:121:00
 OFK Petrovac - FK Iskra Danilovgrad4:121:00
 Zeta - FK Mladost Ljeskopolje1:121:00
 OFK Petrovac - FK Iskra Danilovgrad4:121:00
 Zeta - FK Mladost Ljeskopolje1:121:00
 FK Kom - Rudar1:121:00
 Buducnost - Sutjeska2:021:29
Sievietes - Lietuva - A Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kauno FM Zara - FK Utenis Utena7:013:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MSV Duisburg - SC Sand0:215:00
 SC Freiburg - USV Jena6:015:00
 1. FFC Turbine Potsdam - Bayern Munich1:515:00
 1. FC Koln - Essen Schonebeck1:015:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ararat - Artsakh0:018:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Rosa FC - Curridabat FC1:221:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Limon - Cartagines1:200:00
 Deportivo Saprissa - Municipal Grecia2:204:59
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bylis Ballsh - Teuta Durres1:018:00
 Luftetari Gjirokaster - FK Tirana0:518:00
 Flamurtari - Skenderbeu0:118:00
 Partizani Tirana - Kukesi1:318:00
 Laci - Vllaznia5:218:00
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seongnam FC - Daegu FC1:213:00
 Suwon Bluewings - Gwangju FC0:113:00
 Seongnam FC - Daegu FC1:213:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Radnicki Nis - Rad Beograd4:316:00
 Mladost Lucani - FK Macva Sabac2:118:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASK Bravo - Triglav1:019:00
 Domzale - Maribor1:221:29
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istra 1961 - HNK Rijeka1:319:55
 Lokomotiva Zagreb - Osijek0:122:04
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalaegerszeg - Puskas Academia2:019:55
 Zalaegerszeg - Puskas Akademia2:019:55
 Ferencvaros - Diosgyor VTK3:022:04
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stal Rzeszow - Widzew Lodz0:014:04
 Olimpia Elblag - Resovia2:116:59
 Garbania Krakow - KS Polkowice4:016:59
 Blektini Stargard - Znicz Pruszkow4:317:00
 Olimpia Elblag - Resovia2:117:00
 Garbarnia Krakow - KS Polkowice4:017:00
 SKRA Czestochowa - Katowice1:018:29
 Skra Czestochowa - Katowice1:018:30
 Bytovia Bytow - Gryf Wejherowo1:119:00
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaglebie Sosnowiec - Stomil Olsztyn2:113:39
 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice1:216:09
 Sandecja Nowy Sacz - RKS Radomiak Radom1:218:00
 Odra Opole - GKS Jastrzebie1:218:00
 Sandecja Nowy Sacz - RKS Radomiak Radom1:218:00
 Odra Opole - GKS Jastrzebie1:218:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakow Czestochowa - LKS Lodz1:113:30
 Arka Gdynia - Slask Wroclaw2:116:00
 Wisla Krakow - Legia Warszawa1:318:29
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beroe Stara - Cherno More Varna3:020:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sectzya Nes Ziona - Maccabi Netanya1:019:44
 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa2:220:45
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Larissa - Asteras Tripolis1:219:15
 PAOK Thessaloniki - Olympiakos Piraeus0:119:30
 AEK Athens - Panathinaikos1:121:29
Islande - Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik1:022:15
Islande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skautafelag Reykjavikur - Uppsveitir2:016:59
 UMF Samherjar - Nokkvi3:016:59
 Isbjorninn - Bjorninn Reykjavik3:317:00
 Skautafelag Reykjavikur - Uppsveitir2:017:00
 Léttir - Reynir Sandgerdi1:922:00
Baltkrievija - ALF Championship, Basic League(2x35min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vargi - Energia0:013:00
 Junior - Avtozak2:213:59
 BY Torpedo 2 - Kryly Radzimy 20:313:59
Baltkrievija - ALF Championship, Second League (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 BHT - Dublin0:614:30
 Devays - Los Amigos1:616:00
 Black Label - Club LT0:319:59
Baltkrievija - AFL čempionāts, Pirmā līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertas - Sputnik0:215:00
 Favorit - Racing0:117:30
 Standard - Stolica1:220:45
Baltkrievija - AFL čempionāts, augstākā Līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zapad-3 - Urozhaynaya2:215:44
 Instat - Eksitek8:216:59
 Zhodino-Uzhnoe - UNI Minsk0:318:14
 Minsk - Dubl3:118:44
 Curva Nord - Gazgolder0:319:30
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Brest (Res) - FC Minsk0:015:00
 Dinamo Brest (Res) - FC Minsk (Rez.)0:015:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Vitebsk - BATE Borisov2:216:00
 Belshina Bobruisk - Dinamo Minsk0:418:00
 Shakhtyor Soligorsk - FC Zvezda-Bgu Minsk1:019:59
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raplamaa JK - Parnu JK Poseidon Nirvaana2:013:00
 Jogeva Noorus-96 - Pohja-Tallinna JK Volta2:118:00
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viljandu JK Tulevik - Kuressaare5:013:00
 Nomme Kalju - Flora Tallinn1:215:00
 Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond0:219:00
 Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond0:219:00
Lietuva - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilniaus Riteriai - Banga Gargzdai0:116:59
Ukraina - Vyscha League Kriviy Rih Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC IDS Kriviy Rih - FC Kolos Novopillya2:210:59
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpik Donetsk - Mariupol2:213:59
 Dynamo Kiev - Olexandria5:116:59
 FC Lviv - SC Dnipro-11:219:30
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Naestved - Koge HB2:115:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Horsens - Brondby3:218:00
 Odense - Esbjerg3:118:00
 FC Copenhagen - Randers2:118:00
 Hobro - Lyngby BK2:218:00
 Odense - Esbjerg3:118:00
 Sonderjyske - Silkeborg2:218:00
 AC Horsens - Brondby3:218:00
 Aalborg - AGF Aarhus2:318:00
 Nordsjelland - Midtjylland0:118:00
 Aalborg - AGF Aarhus2:318:00
 Sonderjyske - Silkeborg2:218:00
 Nordsjelland - Midtjylland0:118:00
 FC Copenhagen - Randers Freja2:118:00
 Hobro - Lyngby BK2:218:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Graffin Vlasim - Dukla Prague2:018:00
 Zbrojovka Brno - Trinec5:018:00
 Vysehrad - MFK Chrudim1:318:00
 Pardubice - Vitkovice2:118:00
 Vlasim - Dukla Prague2:018:00
 Slavoj Vysehrad - MFK Chrudim1:318:00
 Zbrojovka Brno - Trinec5:018:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karvina - Ceske Budejovice0:016:00
 Opava - Slovacko1:116:00
 Karvina - Ceske Budejovice0:016:00
 Sigma Olomouc - Banik Ostrava2:318:00
 Teplice - Jablonec1:218:00
 Slavia Praha - Viktoria Plzen0:019:59
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Ave - Pacos de Ferreira2:322:59
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Preussen Munster - Unterhaching2:113:59
 Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern1:215:00
 Ingolstadt 04 - Sonnenhof Grossaspach1:118:00
 Ingolstadt 04 - SG Sonnenhof1:118:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hannover 96 - Heidenheim2:114:30
 Erzgebirge Aue - Karlsruher1:014:30
 VfB Stuttgart - Osnabruck0:014:30
 Hannover 96 - Heidenheim2:114:30
 VfB Stuttgart - Osnabruck0:014:30
 Erzgebirge Aue - Karlsruher1:014:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Werder Bremen - Wolfsburg0:114:30
 FC Union Berlin - Schalke 041:116:30
 Augsburg - 1. FC Koln1:119:00
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austria Klagenfurt - Kapfenberg3:211:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolfsberger - LASK Linz3:318:00
 Hartberg - Red Bull Salzburg0:618:00
 Rapid Vienna - Sturm Graz4:020:30
Basketbols
Nikaragva - Karlos Ulloa piemiņas nacionālais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Costa Caribe - San Isidro78:7901:59
 Jinotega - Matagalpa93:9903:00
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaws Unleashed - Fire Phoenix115:9704:00
 Camer - The Thunder Armor115:10705:30
 The Desert Wolf - Eagle BBQ96:7407:04
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skyliners Frankfurt - Alba Berlin72:8116:00
 Fehtas SC Rasta - MHP Riesen Ludwigsburg76:8119:59
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wei Chuan Dragons 2 - Uni-President Lions 24:1308:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chinatrust Brothers - Uni-President Lions9:812:05
 Rakuten Monkeys - Fubon Guardians12:05
 Chinatrust Brothers - Uni-President Lions9:812:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nexen Heroes - LG Twins1:810:59
 Hanwha Eagles - NC Dinos2:810:59
 Doosan Bears - KIA Tigers3:210:59
 SK Wyverns - Samsung Lions0:310:59
 Lotte Giants - KT Wiz5:210:59
 Doosan Bears - KIA Tigers3:211:00
 Nexen Heroes - LG Twins1:811:00
 Lotte Giants - KT Wiz5:211:00
 Hanwha Eagles - NC Dinos2:811:00
 SK Wyverns - Samsung Lions0:311:00
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seibu Lions - Chunichi Dragons11:107:00
 Yokohama Bay Stars - Nippon Ham Fighters4:007:00
 Chiba Lotte Marines - Rakuten Golden Eagles1:607:00
 Orix Buffaloes - Hiroshima Carp6:307:30
 Yomiuri Giants - Yakult Swallows7:207:59
 Hanshin Tigers - Softbank Hawks2:107:59
Regbijs
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra Raiders - Newcastle Knights18:3409:05
 Gold Coast Titans - Wests Tigers28:2311:30
Snūkers
Championship League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Robertsons Nīls - Kārtijs Ešlijs1:316:59
 Makgils Entonijs - Stedmans Kregs2:217:00
 Robertsons Nīls - Kārtijs Ešlijs1:317:00
 Havkinss Berijs - Miahs Hamads3:018:40
 Maflins Kurt - Dohertijs Kens1:318:55
 Havkinss Berijs - Stedmans Kregs3:019:30
 Maflins Kurt - Kārtijs Ešlijs2:220:10
 Makgils Entonijs - Miahs Hamads3:120:39
 Robertsons Nīls - Dohertijs Kens2:221:55
 Havkinss Berijs - Makgils Entonijs2:222:40
 Robertsons Nīls - Maflins Kurt3:123:19
E-Sports
Counter Strike - eLeague Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brute - Team Sampi2:113:00
 Rams - Gunrunners1:216:00
 Sinners Esports - eSuba3:018:30
Rocket League - Fusion - EU, 3x3
 NotikumsRezultātsLaiks
 Renault Vitality - Oxygen Esports1:422:00
Rainbow Six - European Open Clash
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Virtus.pro0:218:00
Starcraft 2 - TeamLiquid StarLeague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trap - Innovation2:316:00
 Soo - Innovation4:318:10
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Penguins (APHEX) - ST. Louis Blues (H_8)5:110:59
 Pittsburgh Penguins (APHEX) - Nashville Predators (MAGISTR)2:611:19
 ST. Louis Blues (H_8) - Nashville Predators (MAGISTR)2:1211:39
 ST. Louis Blues (H_8) - Pittsburgh Penguins (APHEX)2:212:00
 Nashville Predators (MAGISTR) - Pittsburgh Penguins (APHEX)2:212:20
 Nashville Predators (MAGISTR) - ST. Louis Blues (H_8)10:212:40
 New York Rangers (MISTYEYE) - Edmonton Oilers (H_8)6:416:59
 New York Rangers (MISTYEYE) - Carolina Hurricanes (MAGISTR)5:717:19
 Edmonton Oilers (H_8) - Carolina Hurricanes (MAGISTR)4:717:39
 Edmonton Oilers (H_8) - New York Rangers (MISTYEYE)1:718:00
 Carolina Hurricanes (MAGISTR) - New York Rangers (MISTYEYE)4:418:20
 Carolina Hurricanes (MAGISTR) - Edmonton Oilers (H_8)7:218:40
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canada (APHEX) - Russia (H_8)1:207:59
 Canada (APHEX) - Sweden (MAGISTR)2:508:19
 Russia (H_8) - Sweden (MAGISTR)3:708:39
 Russia (H_8) - Canada (APHEX)1:409:00
 Sweden (MAGISTR) - Canada (APHEX)2:109:20
 Sweden (MAGISTR) - Russia (H_8)12:109:40
 United States (MISTYEYE) - Finland (H_8)6:513:59
 United States (MISTYEYE) - Czech Republic (MAGISTR)7:114:19
 Finland (H_8) - Czech Republic (MAGISTR)2:914:39
 Finland (H_8) - United States (MISTYEYE)7:415:00
 Czech Republic (MAGISTR) - United States (MISTYEYE)3:715:20
 Czech Republic (MAGISTR) - Finland (H_8)6:315:40
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Milwaukee Bucks (WILLOW) - Boston Celtics (MOANA)75:6911:10
 Denver Nuggets (MOANA) - Portland Trail Blazers (WILLOW)81:7715:20
 Golden State Warriors (TAMI) - Denver Nuggets (MOANA)73:6416:20
 Philadelphia 76ers (POTTER) - Los Angeles Lakers (HARDEN)98:7816:59
 Milwaukee Bucks (READDLE) - Los Angeles Lakers (HARDEN)74:9518:00
 Los Angeles Lakers (HARDEN) - Dallas Mavericks (JUDI)94:7918:29
 Dallas Mavericks (JUDI) - Philadelphia 76ers (POTTER)99:10219:09
 Philadelphia 76ers (POTTER) - Brooklyn Nets (MISSY)84:9919:39
 Brooklyn Nets (MISSY) - Boston Celtics (ELLKA)87:5220:10
 Utah Jazz (JUDI) - San Antonio Spurs (HARDEN)81:9222:39
 Denver Nuggets (ELLKA) - Portland Trail Blazers (READDLE)92:9123:19
 Miami Heat (MISSY) - Utah Jazz (JUDI)78:7223:50
Basketbols - NBA Cyber, Western Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denver Nuggets (CRUEL) - Golden State Warriors (88FIREBURN)68:7113:59
 Utah Jazz (JOKER) - Dallas Mavericks (APHEX)72:6713:59
 Denver Nuggets (CRUEL) - Golden State Warriors (88FIREBURN)68:7114:00
 Utah Jazz (JOKER) - Golden State Warriors (88FIREBURN)78:5914:30
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Denver Nuggets (CRUEL)65:5714:30
 Utah Jazz (JOKER) - Golden State Warriors (88FIREBURN)78:5914:30
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Denver Nuggets (CRUEL)65:5714:30
 Utah Jazz (JOKER) - Denver Nuggets (CRUEL)51:5715:00
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Dallas Mavericks (APHEX)68:5715:00
 Dallas Mavericks (APHEX) - Denver Nuggets (CRUEL)46:7115:29
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Golden State Warriors (88FIREBURN)73:6915:29
 Dallas Mavericks (APHEX) - Denver Nuggets (CRUEL)46:7115:30
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Utah Jazz (JOKER)72:6816:00
 Dallas Mavericks (APHEX) - Golden State Warriors (88FIREBURN)73:8816:00
 Portland Trail Blazers (SLEEPY) - Utah Jazz (JOKER)72:6816:00
 Dallas Mavericks (APHEX) - Golden State Warriors (88FIREBURN)73:8816:00
 Dallas Mavericks (APHEX) - Utah Jazz (JOKER)66:7116:30
 Golden State Warriors (88FIREBURN) - Denver Nuggets (CRUEL)60:7716:30
 Dallas Mavericks (APHEX) - Utah Jazz (JOKER)66:7116:30
 Golden State Warriors (88FIREBURN) - Utah Jazz (JOKER)73:7116:59
 Denver Nuggets (CRUEL) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)56:3816:59
 Golden State Warriors (88FIREBURN) - Utah Jazz (JOKER)73:7117:00
 Denver Nuggets (CRUEL) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)56:3817:00
 Dallas Mavericks (APHEX) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)66:7017:30
 Denver Nuggets (CRUEL) - Utah Jazz (JOKER)59:5217:30
 Golden State Warriors (88FIREBURN) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)76:6318:00
 Denver Nuggets (CRUEL) - Dallas Mavericks (APHEX)60:5118:00
 Utah Jazz (JOKER) - Portland Trail Blazers (SLEEPY)57:4918:29
 Golden State Warriors (88FIREBURN) - Dallas Mavericks (APHEX)53:7018:29
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic (ANTONIO) - Chicago Bulls (88FIREBURN)68:5407:59
 Indiana Pacers (JOKER) - Detroit Pistons (BOBBY)62:5407:59
 Orlando Magic (ANTONIO) - Chicago Bulls (88FIREBURN)68:5408:00
 Indiana Pacers (JOKER) - Detroit Pistons (BOBBY)62:5408:00
 Indiana Pacers (JOKER) - Chicago Bulls (88FIREBURN)54:6208:30
 Cleveland Cavaliers (SLEEPY) - Orlando Magic (ANTONIO)51:6108:30
 Indiana Pacers (JOKER) - Chicago Bulls (88FIREBURN)54:6208:30
 Cleveland Cavaliers (SLEEPY) - Orlando Magic (ANTONIO)51:6108:30
 Cleveland Cavaliers (SLEEPY) - Detroit Pistons (BOBBY)64:5409:00
 Indiana Pacers (JOKER) - Orlando Magic (ANTONIO)66:5109:00
 Cleveland Cavaliers (SLEEPY) - Detroit Pistons (BOBBY)64:5409:00
 Cleveland Cavaliers (SLEEPY) - Chicago Bulls (88FIREBURN)69:5509:29
 Detroit Pistons (BOBBY) - Orlando Magic (ANTONIO)54:6009:29
 Cleveland Cavaliers (SLEEPY) - Chicago Bulls (88FIREBURN)69:5509:30
 Detroit Pistons (BOBBY) - Chicago Bulls (88FIREBURN)62:8510:00
 Cleveland Cavaliers (SLEEPY) - Indiana Pacers (JOKER)54:5610:00
 Detroit Pistons (BOBBY) - Chicago Bulls (88FIREBURN)62:8510:00
 Cleveland Cavaliers (SLEEPY) - Indiana Pacers (JOKER)54:5610:00
 Detroit Pistons (BOBBY) - Indiana Pacers (JOKER)59:6810:30
 Chicago Bulls (88FIREBURN) - Orlando Magic (ANTONIO)50:7610:30
 Chicago Bulls (88FIREBURN) - Indiana Pacers (JOKER)70:10210:59
 Orlando Magic (ANTONIO) - Cleveland Cavaliers (SLEEPY)61:4510:59
 Chicago Bulls (88FIREBURN) - Indiana Pacers (JOKER)70:10211:00
 Orlando Magic (ANTONIO) - Cleveland Cavaliers (SLEEPY)61:4511:00
 Detroit Pistons (BOBBY) - Cleveland Cavaliers (SLEEPY)62:6611:30
 Orlando Magic (ANTONIO) - Indiana Pacers (JOKER)68:6211:30
 Orlando Magic (ANTONIO) - Detroit Pistons (BOBBY)78:7412:00
 Chicago Bulls (88FIREBURN) - Cleveland Cavaliers (SLEEPY)70:6812:00
 Chicago Bulls (88FIREBURN) - Detroit Pistons (BOBBY)83:6312:29
 Indiana Pacers (JOKER) - Cleveland Cavaliers (SLEEPY)67:5712:29
Basketbols - NBA Cyber - Atlantic Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK)70:5900:00
 Philadelphia 76ers (TRANQUIL) - Toronto Raptors (CRUEL)59:5000:29
 Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK) - Toronto Raptors (CRUEL)55:6301:00
 Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)60:4401:30
 Toronto Raptors (CRUEL) - Philadelphia 76ers (TRANQUIL)47:4422:59
 Toronto Raptors (CRUEL) - Brooklyn Nets (IAMDEVILWALK)77:5623:30
Basketbols - NBA Cyber - All Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Lakers (CRUEL) - Los Angeles Clippers (TRANQUIL)62:5519:59
 Los Angeles Lakers (CRUEL) - Milwaukee Bucks (IAMDEVILWALK)59:6820:30
 Los Angeles Clippers (TRANQUIL) - Milwaukee Bucks (IAMDEVILWALK)70:6321:00
 Los Angeles Clippers (TRANQUIL) - Los Angeles Lakers (CRUEL)39:6321:29
 Milwaukee Bucks (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Lakers (CRUEL)44:7122:00
 Milwaukee Bucks (IAMDEVILWALK) - Los Angeles Clippers (TRANQUIL)52:5622:30
Soccer - Serie A eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 ACF Fiorentina (BLACK) - AS Roma (FREDDY)5:212:00
 UC Sampdoria (THUNDER) - Torino FC (JACKOB)2:612:14
 Genoa CFC (TONY) - Udinese Calcio (TIGO)2:612:14
 Bologna FC (NREK) - Cagliari Calcio (TOTTI)1:312:29
 Udinese Calcio (TIGO) - Torino FC (JACKOB)2:412:44
 Genoa CFC (TONY) - ACF Fiorentina (BLACK)1:412:44
 Torino FC (JACKOB) - ACF Fiorentina (BLACK)2:313:15
 Udinese Calcio (TIGO) - Bologna FC (NREK)2:113:15
 Cagliari Calcio (TOTTI) - UC Sampdoria (THUNDER)0:413:30
 AS Roma (FREDDY) - Genoa CFC (TONY)2:613:30
 ACF Fiorentina (BLACK) - Bologna FC (NREK)5:113:44
Soccer - Champions League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Madrid (ARTA) - Paris Saint Germain (TACOMA)5:123:10
 FC Barcelona (HANK) - Liverpool FC (DANSEL)0:123:10
 Liverpool FC (DANSEL) - Paris Saint Germain (TACOMA)3:323:39
 FC Barcelona (HANK) - Napoli (ALPHA)1:423:39
 Manchester City (ARCHI) - Atletico Madrid (ARTA)1:023:54
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Germany (BAPHOMET) - Spain (SPURSMAX)0:604:00
 Germany (BAPHOMET) - Belgium (AVENTON)0:204:10
 Brazil (INDRA13_27) - Spain (SPURSMAX)1:204:20
 Germany (BAPHOMET) - France (SPECIALIST)1:304:20
 Brazil (INDRA13_27) - Belgium (AVENTON)3:104:30
 Brazil (INDRA13_27) - Germany (BAPHOMET)0:404:40
 Spain (SPURSMAX) - Belgium (AVENTON)0:404:40
 Spain (SPURSMAX) - Germany (BAPHOMET)2:304:50
 France (SPECIALIST) - Brazil (INDRA13_27)4:005:00
 Belgium (AVENTON) - Germany (BAPHOMET)1:205:00
 France (SPECIALIST) - Germany (BAPHOMET)4:205:10
 Spain (SPURSMAX) - Brazil (INDRA13_27)1:005:10
 Belgium (AVENTON) - Brazil (INDRA13_27)3:005:20
 Belgium (AVENTON) - Spain (SPURSMAX)5:305:30
 Germany (BAPHOMET) - Brazil (INDRA13_27)2:205:30
 Mexico (SKRIPP) - Poland (CARLWHIZZER)0:513:59
 Denmark (QUAVO) - Switzerland (SIMA)3:113:59
 Mexico (SKRIPP) - Switzerland (SIMA)0:114:10
 Austria (WALKER) - Denmark (QUAVO)2:314:10
 Mexico (SKRIPP) - Denmark (QUAVO)0:314:19
 Austria (WALKER) - Poland (CARLWHIZZER)0:314:19
 Poland (CARLWHIZZER) - Denmark (QUAVO)0:114:30
 Austria (WALKER) - Switzerland (SIMA)1:214:30
 Poland (CARLWHIZZER) - Denmark (QUAVO)0:114:30
 Poland (CARLWHIZZER) - Switzerland (SIMA)1:114:39
 Austria (WALKER) - Mexico (SKRIPP)2:014:39
 Poland (CARLWHIZZER) - Switzerland (SIMA)1:114:40
 Austria (WALKER) - Mexico (SKRIPP)2:014:40
 Switzerland (SIMA) - Denmark (QUAVO)1:314:50
 Poland (CARLWHIZZER) - Mexico (SKRIPP)4:114:50
 Denmark (QUAVO) - Austria (WALKER)1:215:00
 Switzerland (SIMA) - Mexico (SKRIPP)1:215:00
 Poland (CARLWHIZZER) - Austria (WALKER)4:015:09
 Switzerland (SIMA) - Austria (WALKER)0:215:20
 Denmark (QUAVO) - Poland (CARLWHIZZER)1:115:20
 Mexico (SKRIPP) - Austria (WALKER)1:215:29
 Switzerland (SIMA) - Poland (CARLWHIZZER)0:415:29
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta (BAPHOMET) - AS Roma (ISHKING11)0:320:30
 Inter (PHANTOM) - Torino (SUPERNOVA)1:220:30
 Atalanta (BAPHOMET) - Torino (SUPERNOVA)1:120:40
 Atalanta (BAPHOMET) - Inter (PHANTOM)4:020:50
 AC Milan (REDDEVIL) - AS Roma (ISHKING11)4:120:50
 AS Roma (ISHKING11) - Inter (PHANTOM)5:521:00
 AC Milan (REDDEVIL) - Torino (SUPERNOVA)3:221:00
 AS Roma (ISHKING11) - Torino (SUPERNOVA)2:221:10
 AC Milan (REDDEVIL) - Atalanta (BAPHOMET)4:021:10
 Torino (SUPERNOVA) - Inter (PHANTOM)4:221:20
 AS Roma (ISHKING11) - Atalanta (BAPHOMET)1:221:20
 Torino (SUPERNOVA) - Atalanta (BAPHOMET)1:421:30
 Inter (PHANTOM) - AC Milan (REDDEVIL)0:121:30
 AS Roma (ISHKING11) - AC Milan (REDDEVIL)1:221:40
 Inter (PHANTOM) - Atalanta (BAPHOMET)1:121:40
 Inter (PHANTOM) - AS Roma (ISHKING11)0:121:50
 Torino (SUPERNOVA) - AC Milan (REDDEVIL)1:521:50
 Torino (SUPERNOVA) - AS Roma (ISHKING11)2:422:00
 Atalanta (BAPHOMET) - AC Milan (REDDEVIL)1:122:00
Soccer - eSports Battle - Italian Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter (NIKKITTA) - Atalanta (FOGGY)1:119:30
 SSC Napoli (DM1TRENA) - Inter (NIKKITTA)3:119:42
 Atalanta (FOGGY) - Lazio (HRUSCH)2:019:42
 Lazio (HRUSCH) - SSC Napoli (DM1TRENA)1:119:54
 SSC Napoli (DM1TRENA) - Atalanta (FOGGY)2:420:06
 Atalanta (FOGGY) - Inter (NIKKITTA)0:020:30
 Inter (NIKKITTA) - SSC Napoli (DM1TRENA)1:020:42
 Lazio (HRUSCH) - Atalanta (FOGGY)1:020:42
 SSC Napoli (DM1TRENA) - Lazio (HRUSCH)3:020:54
 Atalanta (FOGGY) - SSC Napoli (DM1TRENA)1:221:06
 Inter (NIKKITTA) - Lazio (HRUSCH)0:021:18
Soccer - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - FC Bayern Munich (ARCOS)1:000:36
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - SSC Napol I(VRICO)4:100:36
 SSC Napol I(VRICO) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)1:000:47
 FC Bayern Munich (ARCOS) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:100:47
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)0:601:00
 SSC Napol I(VRICO) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)1:101:00
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)0:201:12
 FC Bayern Munich (ARCOS) - SSC Napol I(VRICO)2:301:12
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - FC Bayern Munich (ARCOS)2:101:23
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:301:23
 SSC Napol I(VRICO) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)4:201:36
 FC Bayern Munich (ARCOS) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)0:001:36
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Bayern Munich (ARCOS)0:201:48
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - SSC Napol I(VRICO)0:101:48
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK)1:206:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)3:206:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:006:00
 Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK)1:206:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)3:206:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Glasgow Rangers (DESO)4:306:20
 FC Porto (ALEXX00000) - SSC Napoli (GOSAS)4:106:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:106:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Glasgow Rangers (DESO)4:306:20
 FC Porto (ALEXX00000) - SSC Napoli (GOSAS)4:106:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Manchester United (KARNEHSON)1:406:40
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)2:106:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:206:40
 CSKA Moscow (GARRY) - FC Porto (ALEXX00000)2:106:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Manchester United (KARNEHSON)1:406:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:407:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Inter Milan (STALKER)0:307:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:007:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:407:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:007:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Inter Milan (STALKER)0:307:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Borussia Dortmund (TEOK)1:107:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:007:20
 Inter Milan (STALKER) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:107:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Borussia Dortmund (TEOK)1:107:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:007:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - CSKA Moscow (GARRY)2:307:39
 Manchester United (KARNEHSON) - SSC Napoli (GOSAS)1:307:39
 Glasgow Rangers (DESO) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:207:39
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - CSKA Moscow (GARRY)2:307:40
 Manchester United (KARNEHSON) - SSC Napoli (GOSAS)1:307:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Galatasaray (GEROGIANNISC)3:207:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Manchester United (KARNEHSON)1:508:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:008:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Glasgow Rangers (DESO)0:108:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Porto (ALEXX00000)1:308:19
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:308:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Inter Milan (STALKER)4:108:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Porto (ALEXX00000)1:308:20
 FC Porto (ALEXX00000) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:408:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:008:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:108:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - SSC Napoli (GOSAS)2:309:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:009:00
 Glasgow Rangers (DESO) - CSKA Moscow (GARRY)1:009:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Galatasaray (GEROGIANNISC)4:109:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Glasgow Rangers (DESO)3:109:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Manchester United (KARNEHSON)1:309:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - FC Porto (ALEXX00000)3:409:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)5:309:40
 Inter Milan (STALKER) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:109:40
 Manchester United (KARNEHSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:510:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Inter Milan (STALKER)2:210:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:110:00
 SSC Napoli (GOSAS) - CSKA Moscow (GARRY)3:410:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Borussia Dortmund (TEOK)1:310:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:210:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Glasgow Rangers (DESO)4:110:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Galatasaray (GEROGIANNISC)2:210:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - SSC Napoli (GOSAS)2:210:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - FC Porto (ALEXX00000)5:211:00
 Inter Milan (STALKER) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:311:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Manchester United (KARNEHSON)1:011:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER)1:111:20
 Glasgow Rangers (DESO) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:411:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:311:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:111:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Borussia Dortmund (TEOK)5:111:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:111:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Galatasaray (GEROGIANNISC)4:112:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - CSKA Moscow (GARRY)2:512:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - SSC Napoli (GOSAS)4:212:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:112:20
 Inter Milan (STALKER) - Glasgow Rangers (DESO)1:112:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Manchester United (KARNEHSON)0:012:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:212:40
 Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000)0:312:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Inter Milan (STALKER)3:212:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:013:00
 SSC Napoli (GOSAS) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:313:00
 CSKA Moscow (GARRY) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:313:00
 Inter Milan (STALKER) - SSC Napoli (GOSAS)2:113:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Borussia Dortmund (TEOK)1:113:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - CSKA Moscow (GARRY)3:013:20
 FC Porto (ALEXX00000) - Glasgow Rangers (DESO)1:213:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:213:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Manchester United (KARNEHSON)0:113:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:114:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - FC Porto (ALEXX00000)2:014:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:014:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:114:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Inter Milan (STALKER)0:514:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:314:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Liverpool FC (TANTO)1:014:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Real Madrid (MAVERIK)4:014:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:214:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Juventus Turin (BEN)1:115:00
 AC Milan (VAL) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:015:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:015:00
 Liverpool FC (TANTO) - Chelsea FC (SAMSON)0:215:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - FC Barcelona (KARETSOS4)3:115:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - AC Milan (VAL)0:415:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Manchester City (SONEVIQUE)0:215:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)5:415:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)1:215:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Paris Saint Germain (SAM)1:416:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:016:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Real Madrid (MAVERIK)4:116:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:216:20
 Juventus Turin (BEN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:216:20
 AC Milan (VAL) - Liverpool FC (TANTO)0:016:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN)0:316:40
 Real Madrid (MAVERIK) - AC Milan (VAL)2:316:40
 Liverpool FC (TANTO) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:016:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Chelsea FC (SAMSON)0:417:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:217:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Manchester City (SONEVIQUE)4:117:00
 AC Milan (VAL) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:317:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Paris Saint Germain (SAM)1:017:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:017:20
 Juventus Turin (BEN) - Liverpool FC (TANTO)2:217:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:417:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Real Madrid (MAVERIK)3:017:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:118:00
 Liverpool FC (TANTO) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:318:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Juventus Turin (BEN)2:318:00
 Paris Saint Germain (SAM) - AC Milan (VAL)1:218:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Chelsea FC (SAMSON)1:318:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Manchester City (SONEVIQUE)0:018:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Paris Saint Germain (SAM)4:318:40
 AC Milan (VAL) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:418:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:118:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Real Madrid (MAVERIK)3:019:00
 Juventus Turin (BEN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:119:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Liverpool FC (TANTO)3:219:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:519:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)4:219:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Juventus Turin (BEN)2:119:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - FC Barcelona (KARETSOS4)4:019:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - AC Milan (VAL)3:319:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Chelsea FC (SAMSON)0:219:40
 Juventus Turin (BEN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:520:00
 AC Milan (VAL) - Manchester City (SONEVIQUE)5:120:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)4:120:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:220:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Paris Saint Germain (SAM)0:220:20
 Liverpool FC (TANTO) - Real Madrid (MAVERIK)0:120:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)4:120:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Liverpool FC (TANTO)1:120:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:220:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:121:00
 Chelsea FC (SAMSON) - AC Milan (VAL)3:221:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Juventus Turin (BEN)1:321:00
 Juventus Turin (BEN) - Manchester City (SONEVIQUE)3:021:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Chelsea FC (SAMSON)0:321:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)3:221:20
 Liverpool FC (TANTO) - Paris Saint Germain (SAM)2:421:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:421:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:321:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Real Madrid (MAVERIK)5:222:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Liverpool FC (TANTO)4:122:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:122:00
 AC Milan (VAL) - FC Barcelona (KARETSOS4)5:122:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)0:122:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Juventus Turin (BEN)2:022:20
 Juventus Turin (BEN) - AC Milan (VAL)0:222:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Manchester City (SONEVIQUE)2:222:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Chelsea FC (SAMSON)1:422:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Paris Saint Germain (SAM)2:223:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:423:00
 Liverpool FC (TANTO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:323:00
FIFA - FIFA 2020 - Premier League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolverhampton Wanderers (TONY) - Everton (FREDDY)6:115:40
 Manchester United (NREK) - Crystal Palace (JACKOB)4:315:40
 Arsenal FC (THUNDER) - Watford FC (TOTTI)2:015:55
 Wolverhampton Wanderers (TONY) - Chelsea FC (BLACK)5:416:09
 Everton (FREDDY) - Crystal Palace (JACKOB)16:09
FIFA - FIFA 2020 - FIFA World Cup eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 England (ALPHA) - France (ZAYN)2:217:15
 Spain (HOVHAR) - Belgium (DANSEL)2:117:30
 France (ZAYN) - Spain (HOVHAR)1:218:14
 Portugal (ARCHI) - Spain (HOVHAR)1:218:44
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Real Madrid (SKROMNUY)2:004:30
 FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (VRICO)0:004:30
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Real Madrid (SKROMNUY)2:004:30
 FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (VRICO)0:004:30
 Paris Saint Germain (VRICO) - MANCHESTER CITY (ARCOS)0:104:41
 Real Madrid (SKROMNUY) - FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT)0:104:41
 Paris Saint Germain (VRICO) - MANCHESTER CITY (ARCOS)0:104:42
 Real Madrid (SKROMNUY) - FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT)0:104:42
 FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)0:204:54
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Real Madrid (SKROMNUY)0:104:54
 FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)0:204:54
 Real Madrid (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (VRICO)1:205:06
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - MANCHESTER CITY (ARCOS)0:205:06
 Real Madrid (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (VRICO)1:205:06
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - MANCHESTER CITY (ARCOS)0:205:06
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT)2:205:17
 Paris Saint Germain (VRICO) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)1:005:17
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT)2:205:18
 Paris Saint Germain (VRICO) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)1:005:18
 Real Madrid (SKROMNUY) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)2:405:30
 Paris Saint Germain (VRICO) - FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT)0:005:30
 Real Madrid (SKROMNUY) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)2:405:30
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Paris Saint Germain (VRICO)2:005:42
 FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (SKROMNUY)1:105:42
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Paris Saint Germain (VRICO)2:005:42
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT)0:005:53
 Real Madrid (SKROMNUY) - MANCHESTER CITY (ARCOS)0:105:53
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT)0:005:54
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)1:006:06
 Paris Saint Germain (VRICO) - Real Madrid (SKROMNUY)1:006:06
 MANCHESTER CITY (ARCOS) - Liverpool FC (LAIKINGDAST)1:006:06
 Paris Saint Germain (VRICO) - Real Madrid (SKROMNUY)1:006:06
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (VRICO)1:306:18
 FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT) - MANCHESTER CITY (ARCOS)0:006:18
 Liverpool FC (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (VRICO)1:306:18
 FC Barcelona (BOULEVARD_PROSPECT) - MANCHESTER CITY (ARCOS)0:006:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST) - FC Porto (SKROMNUY)0:002:30
 Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (VRICO)0:102:30
 Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST) - FC Porto (SKROMNUY)0:002:30
 Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (VRICO)0:102:30
 Manchester United (VRICO) - CF Valencia (ARCOS)0:002:42
 FC Porto (SKROMNUY) - Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT)2:302:42
 Manchester United (VRICO) - CF Valencia (ARCOS)0:002:42
 Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST)0:202:53
 CF Valencia (ARCOS) - FC Porto (SKROMNUY)0:002:53
 Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST)0:202:54
 FC Porto (SKROMNUY) - Manchester United (VRICO)1:203:06
 Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST) - CF Valencia (ARCOS)1:003:06
 FC Porto (SKROMNUY) - Manchester United (VRICO)1:203:06
 Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST) - CF Valencia (ARCOS)1:003:06
 CF Valencia (ARCOS) - Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT)1:103:18
 Manchester United (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST)4:103:18
 CF Valencia (ARCOS) - Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT)1:103:18
 Manchester United (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST)4:103:18
 FC Porto (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST)2:103:29
 Manchester United (VRICO) - Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT)1:003:29
 FC Porto (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST)2:103:30
 Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Porto (SKROMNUY)0:003:42
 CF Valencia (ARCOS) - Manchester United (VRICO)1:103:42
 Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Porto (SKROMNUY)0:003:42
 FC Porto (SKROMNUY) - CF Valencia (ARCOS)0:203:54
 Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST) - Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT)1:103:54
 FC Porto (SKROMNUY) - CF Valencia (ARCOS)0:203:54
 Manchester United (VRICO) - FC Porto (SKROMNUY)0:004:05
 CF Valencia (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST)0:104:05
 Manchester United (VRICO) - FC Porto (SKROMNUY)0:004:06
 CF Valencia (ARCOS) - Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST)0:104:06
 Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (ARCOS)2:004:18
 Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST) - Manchester United (VRICO)0:104:18
 Ajax Amsterdam (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (ARCOS)2:004:18
 Bayer 04 Leverkusen (LAIKINGDAST) - Manchester United (VRICO)0:104:18
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynamo Kyiv (AVENTON) - Feyenoord (BAPHOMET)1:100:00
 CSKA Moscow (SPECIALIST) - PSV (INDRA13_27)2:000:00
 Dynamo Kyiv (AVENTON) - Feyenoord (BAPHOMET)1:100:00
 CSKA Moscow (SPECIALIST) - PSV (INDRA13_27)2:000:00
 CSKA Moscow (SPECIALIST) - Feyenoord (BAPHOMET)3:000:09
 Braga (SPURSMAX) - PSV (INDRA13_27)4:300:10
 Dynamo Kyiv (AVENTON) - PSV (INDRA13_27)3:000:20
 CSKA Moscow (SPECIALIST) - Braga (SPURSMAX)5:000:20
 Feyenoord (BAPHOMET) - PSV (INDRA13_27)0:300:29
 Dynamo Kyiv (AVENTON) - Braga (SPURSMAX)3:000:30
 Celtic (PRAYM) - Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER)1:111:00
 Gent (MISTYEYE) - Sporting (SIMA)1:111:00
 Celtic (PRAYM) - Sporting (SIMA)1:111:10
 Basaksehir (DIMQAA) - Gent (MISTYEYE)2:211:10
 Celtic (PRAYM) - Gent (MISTYEYE)4:211:20
 Basaksehir (DIMQAA) - Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER)0:211:20
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Gent (MISTYEYE)2:511:30
 Basaksehir (DIMQAA) - Sporting (SIMA)2:411:30
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Sporting (SIMA)3:011:40
 Basaksehir (DIMQAA) - Celtic (PRAYM)0:011:40
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Celtic (PRAYM)2:111:50
 Sporting (SIMA) - Gent (MISTYEYE)0:011:50
 Sporting (SIMA) - Celtic (PRAYM)1:012:00
 Gent (MISTYEYE) - Basaksehir (DIMQAA)0:212:00
 Gent (MISTYEYE) - Celtic (PRAYM)1:212:10
 Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER) - Basaksehir (DIMQAA)3:012:10
 Gent (MISTYEYE) - Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER)1:412:20
 Sporting (SIMA) - Basaksehir (DIMQAA)0:112:20
 Sporting (SIMA) - Shakhtar Donetsk (CARLWHIZZER)0:112:30
 Celtic (PRAYM) - Basaksehir (DIMQAA)2:112:30
 FC Sevilla (YOSHI) - Manchester United (SUPERNOVA)0:213:00
 Inter (KISER) - Manchester United (SUPERNOVA)3:213:10
 Lazio (REDDEVIL) - FC Sevilla (YOSHI)1:413:10
 Lazio (REDDEVIL) - Manchester United (SUPERNOVA)5:113:30
 Bayer 04 Leverkusen (ISHKING11) - Inter (KISER)1:413:50
 Manchester United (SUPERNOVA) - FC Sevilla (YOSHI)2:313:50
 Manchester United (SUPERNOVA) - Inter (KISER)3:014:00
 Bayer 04 Leverkusen (ISHKING11) - Lazio (REDDEVIL)0:114:10
 FC Sevilla (YOSHI) - Inter (KISER)1:214:10
 FC Sevilla (YOSHI) - Bayer 04 Leverkusen (ISHKING11)5:214:20
 Manchester United (SUPERNOVA) - Lazio (REDDEVIL)1:314:20
 Manchester United (SUPERNOVA) - Bayer 04 Leverkusen (ISHKING11)2:514:30
 Inter (KISER) - Lazio (REDDEVIL)0:314:30
 Braga (PHANTOM) - PSV (BAPHOMET)2:123:00
 Feyenoord Rotterdam (AVENTON) - CSKA Moscow (OOLANCER)2:023:00
 Dynamo Kyiv (INDRA13_27) - Braga (PHANTOM)5:023:10
 Feyenoord Rotterdam (AVENTON) - PSV (BAPHOMET)1:023:10
 Dynamo Kyiv (INDRA13_27) - CSKA Moscow (OOLANCER)1:023:20
 Dynamo Kyiv (INDRA13_27) - PSV (BAPHOMET)0:023:30
 Dynamo Kyiv (INDRA13_27) - Feyenoord Rotterdam (AVENTON)0:523:40
 CSKA Moscow (OOLANCER) - Feyenoord Rotterdam (AVENTON)1:023:50
 PSV (BAPHOMET) - Braga (PHANTOM)2:223:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle United (MISTYEYE) - Aston Villa (SIMA)1:207:59
 Bournemouth (PRAYM) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)2:107:59
 Newcastle United (MISTYEYE) - Aston Villa (SIMA)1:208:00
 Bournemouth (PRAYM) - Aston Villa (SIMA)2:008:10
 Southampton (DIMQAA) - Newcastle United (MISTYEYE)2:008:10
 Bournemouth (PRAYM) - Aston Villa (SIMA)2:008:10
 Southampton (DIMQAA) - Newcastle United (MISTYEYE)2:008:10
 Bournemouth (PRAYM) - Newcastle United (MISTYEYE)1:508:19
 Southampton (DIMQAA) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)2:008:19
 Bournemouth (PRAYM) - Newcastle United (MISTYEYE)1:508:20
 Southampton (DIMQAA) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)2:008:20
 Southampton (DIMQAA) - Aston Villa (SIMA)1:008:30
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Newcastle United (MISTYEYE)5:108:30
 Southampton (DIMQAA) - Aston Villa (SIMA)1:008:30
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Newcastle United (MISTYEYE)5:108:30
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Aston Villa (SIMA)3:008:39
 Southampton (DIMQAA) - Bournemouth (PRAYM)1:108:40
 Aston Villa (SIMA) - Newcastle United (MISTYEYE)2:308:50
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Bournemouth (PRAYM)1:008:50
 Aston Villa (SIMA) - Newcastle United (MISTYEYE)2:308:50
 Newcastle United (MISTYEYE) - Southampton (DIMQAA)3:309:00
 Aston Villa (SIMA) - Bournemouth (PRAYM)0:009:00
 Newcastle United (MISTYEYE) - Southampton (DIMQAA)3:309:00
 Aston Villa (SIMA) - Bournemouth (PRAYM)0:009:00
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Southampton (DIMQAA)1:109:09
 Newcastle United (MISTYEYE) - Bournemouth (PRAYM)4:009:09
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Southampton (DIMQAA)1:109:10
 Newcastle United (MISTYEYE) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)1:309:20
 Aston Villa (SIMA) - Southampton (DIMQAA)0:409:20
 Newcastle United (MISTYEYE) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)1:309:20
 Aston Villa (SIMA) - Southampton (DIMQAA)0:409:20
 Aston Villa (SIMA) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)1:509:29
 Bournemouth (PRAYM) - Southampton (DIMQAA)1:309:29
 Aston Villa (SIMA) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)1:509:30
 Bournemouth (PRAYM) - Southampton (DIMQAA)1:309:30
 Leicester (BAPHOMET) - Wolverhampton (ISHKING11)0:215:30
 Watford (PHANTOM) - West Ham United (SUPERNOVA)1:115:30
 Leicester (BAPHOMET) - West Ham United (SUPERNOVA)1:215:40
 Everton (REDDEVIL) - Watford (PHANTOM)3:115:40
 Leicester (BAPHOMET) - Watford (PHANTOM)2:015:50
 Everton (REDDEVIL) - Wolverhampton (ISHKING11)3:215:50
 Wolverhampton (ISHKING11) - Watford (PHANTOM)1:116:00
 Everton (REDDEVIL) - West Ham United (SUPERNOVA)2:216:00
 Wolverhampton (ISHKING11) - West Ham United (SUPERNOVA)1:316:10
 Everton (REDDEVIL) - Leicester (BAPHOMET)3:316:10
 Wolverhampton (ISHKING11) - Leicester (BAPHOMET)0:216:20
 West Ham United (SUPERNOVA) - Watford (PHANTOM)3:116:20
 West Ham United (SUPERNOVA) - Leicester (BAPHOMET)1:316:30
 Watford (PHANTOM) - Everton (REDDEVIL)0:516:30
 Watford (PHANTOM) - Leicester (BAPHOMET)2:216:39
 Wolverhampton (ISHKING11) - Everton (REDDEVIL)2:316:39
 Watford (PHANTOM) - Leicester (BAPHOMET)2:216:40
 Watford (PHANTOM) - Wolverhampton (ISHKING11)2:116:50
 West Ham United (SUPERNOVA) - Everton (REDDEVIL)3:316:50
 Watford (PHANTOM) - Wolverhampton (ISHKING11)2:116:50
 West Ham United (SUPERNOVA) - Wolverhampton (ISHKING11)2:416:59
 Leicester (BAPHOMET) - Everton (REDDEVIL)3:316:59
 West Ham United (SUPERNOVA) - Wolverhampton (ISHKING11)2:417:00
 Leicester (BAPHOMET) - Everton (REDDEVIL)3:317:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marseille (YOSHI) - Lyon (SUPERNOVA)1:010:30
 Monaco (KISER) - Losc Lille (ISHKING11)1:310:30
 Marseille (YOSHI) - Lyon (SUPERNOVA)1:010:30
 Paris Saint Germain (REDDEVIL) - Marseille (YOSHI)4:210:39
 Monaco (KISER) - Lyon (SUPERNOVA)1:310:39
 Paris Saint Germain (REDDEVIL) - Marseille (YOSHI)4:210:40
 Monaco (KISER) - Lyon (SUPERNOVA)1:310:40
 Monaco (KISER) - Marseille (YOSHI)1:310:50
 Paris Saint Germain (REDDEVIL) - Losc Lille (ISHKING11)1:110:50
 Monaco (KISER) - Marseille (YOSHI)1:310:50
 Paris Saint Germain (REDDEVIL) - Losc Lille (ISHKING11)1:110:50
 Losc Lille (ISHKING11) - Marseille (YOSHI)0:410:59
 Paris Saint Germain (REDDEVIL) - Lyon (SUPERNOVA)3:010:59
 Losc Lille (ISHKING11) - Marseille (YOSHI)0:411:00
 Paris Saint Germain (REDDEVIL) - Lyon (SUPERNOVA)3:011:00
 Losc Lille (ISHKING11) - Lyon (SUPERNOVA)1:311:10
 Paris Saint Germain (REDDEVIL) - Monaco (KISER)2:011:10
 Losc Lille (ISHKING11) - Lyon (SUPERNOVA)1:311:10
 Paris Saint Germain (REDDEVIL) - Monaco (KISER)2:011:10
 Losc Lille (ISHKING11) - Monaco (KISER)3:111:19
 Lyon (SUPERNOVA) - Marseille (YOSHI)5:411:19
 Losc Lille (ISHKING11) - Monaco (KISER)3:111:20
 Lyon (SUPERNOVA) - Marseille (YOSHI)5:411:20
 Lyon (SUPERNOVA) - Monaco (KISER)3:011:30
 Marseille (YOSHI) - Paris Saint Germain (REDDEVIL)1:011:30
 Lyon (SUPERNOVA) - Monaco (KISER)3:011:30
 Marseille (YOSHI) - Paris Saint Germain (REDDEVIL)1:011:30
 Losc Lille (ISHKING11) - Paris Saint Germain (REDDEVIL)2:311:39
 Marseille (YOSHI) - Monaco (KISER)0:211:39
 Losc Lille (ISHKING11) - Paris Saint Germain (REDDEVIL)2:311:40
 Marseille (YOSHI) - Losc Lille (ISHKING11)1:411:50
 Lyon (SUPERNOVA) - Paris Saint Germain (REDDEVIL)0:311:50
 Marseille (YOSHI) - Losc Lille (ISHKING11)1:411:50
 Lyon (SUPERNOVA) - Paris Saint Germain (REDDEVIL)0:311:50
 Monaco (KISER) - Paris Saint Germain (REDDEVIL)1:412:00
 Lyon (SUPERNOVA) - Losc Lille (ISHKING11)3:112:00
 Montpellier (IRVINGTON) - OGC Nice (MILLER)1:219:59
 Stade Rennais (FLESHKA77) - Girondins Bourdeux (RYUK)5:119:59
 Stade Rennais (FLESHKA77) - OGC Nice (MILLER)2:020:10
 Saint-Etienne (KLEXTER) - Montpellier (IRVINGTON)3:420:10
 Stade Rennais (FLESHKA77) - Montpellier (IRVINGTON)3:120:19
 Saint-Etienne (KLEXTER) - Girondins Bourdeux (RYUK)0:020:19
 Saint-Etienne (KLEXTER) - OGC Nice (MILLER)1:020:30
 Saint-Etienne (KLEXTER) - Stade Rennais (FLESHKA77)0:220:39
 Girondins Bourdeux (RYUK) - OGC Nice (MILLER)1:320:39
 Saint-Etienne (KLEXTER) - Stade Rennais (FLESHKA77)0:220:40
 Girondins Bourdeux (RYUK) - OGC Nice (MILLER)1:320:40
 OGC Nice (MILLER) - Montpellier (IRVINGTON)2:220:50
 Girondins Bourdeux (RYUK) - Stade Rennais (FLESHKA77)1:420:50
 Montpellier (IRVINGTON) - Saint-Etienne (KLEXTER)0:221:00
 OGC Nice (MILLER) - Stade Rennais (FLESHKA77)2:321:00
 Girondins Bourdeux (RYUK) - Saint-Etienne (KLEXTER)0:021:09
 Montpellier (IRVINGTON) - Stade Rennais (FLESHKA77)0:421:09
 Girondins Bourdeux (RYUK) - Saint-Etienne (KLEXTER)0:021:10
 Montpellier (IRVINGTON) - Girondins Bourdeux (RYUK)2:221:20
 OGC Nice (MILLER) - Saint-Etienne (KLEXTER)0:321:20
 Montpellier (IRVINGTON) - Girondins Bourdeux (RYUK)2:221:20
 OGC Nice (MILLER) - Saint-Etienne (KLEXTER)0:321:20
 Stade Rennais (FLESHKA77) - Saint-Etienne (KLEXTER)2:221:29
 OGC Nice (MILLER) - Girondins Bourdeux (RYUK)0:221:29
 Stade Rennais (FLESHKA77) - Saint-Etienne (KLEXTER)2:221:30
 OGC Nice (MILLER) - Girondins Bourdeux (RYUK)0:221:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach (BAPHOMET) - Borussia Dortmund (ISHKING11)3:218:00
 Bayern Munich (PHANTOM) - RB Leipzig (SUPERNOVA)0:218:00
 Bayer 04 (REDDEVIL) - Bayern Munich (PHANTOM)3:018:10
 Borussia Monchengladbach (BAPHOMET) - RB Leipzig (SUPERNOVA)1:018:10
 Borussia Monchengladbach (BAPHOMET) - Bayern Munich (PHANTOM)3:218:20
 Bayer 04 (REDDEVIL) - Borussia Dortmund (ISHKING11)1:218:20
 Bayer 04 (REDDEVIL) - RB Leipzig (SUPERNOVA)2:318:30
 Borussia Dortmund (ISHKING11) - Bayern Munich (PHANTOM)2:118:30
 Borussia Dortmund (ISHKING11) - RB Leipzig (SUPERNOVA)0:118:40
 Borussia Dortmund (ISHKING11) - Borussia Monchengladbach (BAPHOMET)3:318:50
 RB Leipzig (SUPERNOVA) - Bayern Munich (PHANTOM)2:018:50
 Bayern Munich (PHANTOM) - Bayer 04 (REDDEVIL)5:419:00
 RB Leipzig (SUPERNOVA) - Borussia Monchengladbach (BAPHOMET)2:319:00
 Bayern Munich (PHANTOM) - Borussia Monchengladbach (BAPHOMET)0:519:10
 Borussia Dortmund (ISHKING11) - Bayer 04 (REDDEVIL)4:219:10
 Bayern Munich (PHANTOM) - Borussia Dortmund (ISHKING11)0:419:20
 RB Leipzig (SUPERNOVA) - Bayer 04 (REDDEVIL)2:119:20
 RB Leipzig (SUPERNOVA) - Borussia Dortmund (ISHKING11)1:119:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk (SKMGERY) - Club Brugge (FLESHKA77)1:200:00
 Olympiacos (RYUK) - Benfica (KLEXTER)2:200:00
 Lokomotiv Moscow (MILLER) - Benfica (KLEXTER)4:100:09
 Olympiacos (RYUK) - Club Brugge (FLESHKA77)2:500:10
 Lokomotiv Moscow (MILLER) - Benfica (KLEXTER)4:100:10
 Shakhtar Donetsk (SKMGERY) - Benfica (KLEXTER)3:100:20
 Olympiacos (RYUK) - Lokomotiv Moscow (MILLER)1:400:20
 Shakhtar Donetsk (SKMGERY) - Benfica (KLEXTER)3:100:20
 Olympiacos (RYUK) - Lokomotiv Moscow (MILLER)1:400:20
 Shakhtar Donetsk (SKMGERY) - Lokomotiv Moscow (MILLER)1:000:29
 Club Brugge (FLESHKA77) - Benfica (KLEXTER)2:000:30
 Tottenham Hotspur (BAPHOMET) - Atletico Madrid (SPURSMAX)4:301:30
 Manchester City (SPECIALIST) - Real Madrid (AVENTON)1:001:30
 Tottenham Hotspur (BAPHOMET) - Real Madrid (AVENTON)0:301:40
 Borussia Dortmund (INDRA13_27) - Atletico Madrid (SPURSMAX)6:001:50
 Tottenham Hotspur (BAPHOMET) - Manchester City (SPECIALIST)3:401:50
 Borussia Dortmund (INDRA13_27) - Real Madrid (AVENTON)0:402:00
 Atletico Madrid (SPURSMAX) - Manchester City (SPECIALIST)0:502:00
 Bayer 04 Leverkusen (RYUK) - Lyon (TRANQUIL)2:302:00
 Atletico Madrid (SPURSMAX) - Real Madrid (AVENTON)4:402:10
 Borussia Dortmund (INDRA13_27) - Tottenham Hotspur (BAPHOMET)1:102:10
 Atalanta (FLESHKA77) - Lyon (TRANQUIL)0:002:10
 Real Madrid (AVENTON) - Manchester City (SPECIALIST)0:002:20
 Atletico Madrid (SPURSMAX) - Tottenham Hotspur (BAPHOMET)0:302:20
 Real Madrid (AVENTON) - Tottenham Hotspur (BAPHOMET)1:302:30
 Ajax Amsterdam (IAMDEVILWALK) - Lyon (TRANQUIL)3:102:30
 Chelsea (MILLER) - Lyon (TRANQUIL)1:002:40
 Atletico Madrid (SPURSMAX) - Borussia Dortmund (INDRA13_27)2:302:40
 Manchester City (SPECIALIST) - Tottenham Hotspur (BAPHOMET)4:002:40
 Lyon (TRANQUIL) - Bayer 04 Leverkusen (RYUK)4:202:50
 Real Madrid (AVENTON) - Borussia Dortmund (INDRA13_27)5:002:50
 Manchester City (SPECIALIST) - Atletico Madrid (SPURSMAX)3:002:50
 Lyon (TRANQUIL) - Atalanta (FLESHKA77)1:103:00
 Tottenham Hotspur (BAPHOMET) - Borussia Dortmund (INDRA13_27)2:303:00
 Real Madrid (AVENTON) - Atletico Madrid (SPURSMAX)4:203:00
 Lyon (TRANQUIL) - Ajax Amsterdam (IAMDEVILWALK)1:203:20
 Lyon (TRANQUIL) - Chelsea (MILLER)3:103:30
 Barcelona (QUAVO) - Juventus (SIMA)2:117:00
 Paris Saint Germain (WALKER) - Barcelona (QUAVO)1:117:10
 Paris Saint Germain (WALKER) - FC Bayern Munich (CARLWHIZZER)1:217:20
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Barcelona (QUAVO)6:217:30
 Paris Saint Germain (WALKER) - Juventus (SIMA)0:117:30
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Juventus (SIMA)3:017:40
 Juventus (SIMA) - Barcelona (QUAVO)0:217:50
 Barcelona (QUAVO) - Paris Saint Germain (WALKER)1:318:00
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Paris Saint Germain (WALKER)4:218:10
 Juventus (SIMA) - Paris Saint Germain (WALKER)0:218:20
 Barcelona (QUAVO) - FC Bayern Munich (CARLWHIZZER)0:018:20
 Juventus (SIMA) - FC Bayern Munich (CARLWHIZZER)0:418:30
 Lokomotiv Moscow (FLESHKA77) - Shakhtar Donetsk (RYUK)7:123:00
 Benfica (KLEXTER) - Club Brugge (IRVINGTON)1:123:10
 Lokomotiv Moscow (FLESHKA77) - Olympiacos (MILLER)2:123:10
 Benfica (KLEXTER) - Shakhtar Donetsk (RYUK)3:623:20
 Lokomotiv Moscow (FLESHKA77) - Club Brugge (IRVINGTON)1:123:20
 Benfica (KLEXTER) - Olympiacos (MILLER)1:323:30
 Shakhtar Donetsk (RYUK) - Club Brugge (IRVINGTON)0:423:30
 Shakhtar Donetsk (RYUK) - Olympiacos (MILLER)2:223:40
 Benfica (KLEXTER) - Lokomotiv Moscow (FLESHKA77)0:223:40
 Shakhtar Donetsk (RYUK) - Lokomotiv Moscow (FLESHKA77)1:323:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Betis (MILLER) - Real Valladolid (RYUK)2:005:30
 Real Valladolid (RYUK) - Real Betis (MILLER)1:206:20
 Athletic Club (FLESHKA77) - Villarreal (IAMDEVILWALK)3:406:29
 Getafe (TRANQUIL) - Real Betis (MILLER)1:206:29
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guadalajara Chivas - Puebla FC0:122:00
 Universidad Nacional - Gallos Blancos Queretaro2:322:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)1:000:00
 SSC Napol I(VRICO) - FC Bayern Munich (ARCOS)0:000:12
 FC Bayern Munich (ARCOS) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)1:100:24
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - FC Bayern Munich (ARCOS)1:000:36
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - SSC Napol I(VRICO)4:100:36
 SSC Napol I(VRICO) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)1:000:48
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)0:601:00
 FC Bayern Munich (ARCOS) - SSC Napol I(VRICO)2:301:12
 Tottenham Hotspur (SKROMNUY) - FC Bayern Munich (ARCOS)2:101:24
 SSC Napol I(VRICO) - Tottenham Hotspur (SKROMNUY)4:201:36
 FC Bayern Munich (ARCOS) - Paris Saint Germain (LAIKINGDAST)0:001:36
 Paris Saint Germain (LAIKINGDAST) - SSC Napol I(VRICO)0:101:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Euro 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spain (SLEZAINTIMA) - Belgium (DM1TRENA)1:113:00
 France (NIKKITTA) - Portugal (FOGGY)1:013:00
 Belgium (DM1TRENA) - France (NIKKITTA)2:113:12
 Portugal (FOGGY) - Germany (HRUSCH)3:013:12
 France (NIKKITTA) - Spain (SLEZAINTIMA)0:013:24
 Germany (HRUSCH) - Belgium (DM1TRENA)3:113:24
 Belgium (DM1TRENA) - Portugal (FOGGY)1:113:36
 Spain (SLEZAINTIMA) - Germany (HRUSCH)0:113:36
 Germany (HRUSCH) - France (NIKKITTA)0:213:48
 Portugal (FOGGY) - Spain (SLEZAINTIMA)0:113:48
 Portugal (FOGGY) - France (NIKKITTA)0:014:00
 Belgium (DM1TRENA) - Spain (SLEZAINTIMA)2:214:00
 France (NIKKITTA) - Belgium (DM1TRENA)1:114:12
 Germany (HRUSCH) - Portugal (FOGGY)4:314:12
 Spain (SLEZAINTIMA) - France (NIKKITTA)0:114:24
 Belgium (DM1TRENA) - Germany (HRUSCH)0:014:24
 Portugal (FOGGY) - Belgium (DM1TRENA)1:114:36
 Germany (HRUSCH) - Spain (SLEZAINTIMA)0:214:36
 France (NIKKITTA) - Germany (HRUSCH)0:014:48
 Spain (SLEZAINTIMA) - Portugal (FOGGY)0:414:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (SLEZAINTIMA) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:215:00
 FC Porto (NIKKITTA) - Manchester United (FOGGY)1:115:00
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - FC Porto (NIKKITTA)1:115:12
 Manchester United (FOGGY) - Ajax Amsterdam (HRUSCH)0:115:12
 FC Porto (NIKKITTA) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)0:015:24
 Ajax Amsterdam (HRUSCH) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:115:24
 CF Valencia (SLEZAINTIMA) - Ajax Amsterdam (HRUSCH)0:015:36
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - Manchester United (FOGGY)2:315:36
 Ajax Amsterdam (HRUSCH) - FC Porto (NIKKITTA)0:015:48
 Manchester United (FOGGY) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)1:115:48
 Manchester United (FOGGY) - FC Porto (NIKKITTA)1:116:00
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)1:116:00
 FC Porto (NIKKITTA) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)1:116:12
 Ajax Amsterdam (HRUSCH) - Manchester United (FOGGY)2:016:12
 CF Valencia (SLEZAINTIMA) - FC Porto (NIKKITTA)1:016:24
 Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA) - Ajax Amsterdam (HRUSCH)1:016:24
 Manchester United (FOGGY) - Bayer 04 Leverkusen (DM1TRENA)2:416:36
 Ajax Amsterdam (HRUSCH) - CF Valencia (SLEZAINTIMA)1:116:36
 FC Porto (NIKKITTA) - Ajax Amsterdam (HRUSCH)1:116:48
 CF Valencia (SLEZAINTIMA) - Manchester United (FOGGY)2:116:48
FIFA - FIFA 2020 - Pro Player Cup XBox
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spqr Felipe - STRM Dijan5:001:59
 Strmrampazzo - MVA Fineto2:401:59
 MGCF C4mst3r - Leofaical0:602:19
 Strm Bezerra - STRM Dijan1:102:39
 Bundled Felipe Abd - MVA Fineto1:002:39
 Matheustracz99 - Moux I10i1:103:00
 MGCF C4mst3r - Tomazi21l1:403:00
 Strmrampazzo - Leofaical2:403:20
 Matheustracz99 - STRM Dijan5:203:40
 MGCF C4mst3r - MVA Fineto0:303:40
 Spqr Felipe - Strm Bezerra3:204:00
 Strmrampazzo - Bundled Felipe Abd2:404:00
 Leofaical - Tomazi21l2:604:20
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (NIKKITTA) - Liverpool FC (FOGGY)0:217:30
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Manchester CITY (DM1TRENA)1:117:30
 Manchester CITY (DM1TRENA) - Paris Saint Germain (NIKKITTA)1:417:42
 Liverpool FC (FOGGY) - Real Madrid (HRUSCH)0:117:42
 Paris Saint Germain (NIKKITTA) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)1:117:54
 Real Madrid (HRUSCH) - Manchester CITY (DM1TRENA)1:117:54
 Manchester CITY (DM1TRENA) - Liverpool FC (FOGGY)0:418:06
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Real Madrid (HRUSCH)2:118:06
 Real Madrid (HRUSCH) - Paris Saint Germain (NIKKITTA)1:118:18
 Liverpool FC (FOGGY) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)2:018:18
 Liverpool FC (FOGGY) - Paris Saint Germain (NIKKITTA)3:018:30
 Manchester CITY (DM1TRENA) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)0:218:30
 Paris Saint Germain (NIKKITTA) - Manchester CITY (DM1TRENA)3:018:42
 Real Madrid (HRUSCH) - Liverpool FC (FOGGY)1:118:42
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Paris Saint Germain (NIKKITTA)2:218:54
 Manchester CITY (DM1TRENA) - Real Madrid (HRUSCH)2:118:54
 Liverpool FC (FOGGY) - Manchester CITY (DM1TRENA)2:219:06
 Real Madrid (HRUSCH) - FC Barcelona (SLEZAINTIMA)0:019:06
 Paris Saint Germain (NIKKITTA) - Real Madrid (HRUSCH)0:019:18
 FC Barcelona (SLEZAINTIMA) - Liverpool FC (FOGGY)0:019:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (JKEY) - SSC Napoli (BOMBI1T0)1:110:30
 Bayern Munich (D1PSEN) - Paris Saint Germain (KODAK)2:110:30
 Paris Saint Germain (KODAK) - Real Madrid (JKEY)5:110:41
 SSC Napoli (BOMBI1T0) - Tottenham Hotspur (LOMIK)10:42
 Paris Saint Germain (KODAK) - Real Madrid (JKEY)5:110:42
 Tottenham Hotspur (LOMIK) - Paris Saint Germain (KODAK)10:54
 Real Madrid (JKEY) - Bayern Munich (D1PSEN)0:510:54
 Bayern Munich (D1PSEN) - Tottenham Hotspur (LOMIK)11:06
 Paris Saint Germain (KODAK) - SSC Napoli (BOMBI1T0)1:411:06
 Tottenham Hotspur (LOMIK) - Real Madrid (JKEY)11:18
 SSC Napoli (BOMBI1T0) - Bayern Munich (D1PSEN)0:611:18
 SSC Napoli (BOMBI1T0) - Real Madrid (JKEY)1:111:30
 Paris Saint Germain (KODAK) - Bayern Munich (D1PSEN)1:111:30
 Tottenham Hotspur (LOMIK) - SSC Napoli (BOMBI1T0)11:42
 Real Madrid (JKEY) - Paris Saint Germain (KODAK)1:211:42
 Bayern Munich (D1PSEN) - Real Madrid (JKEY)2:311:53
 Paris Saint Germain (KODAK) - Tottenham Hotspur (LOMIK)11:54
 Bayern Munich (D1PSEN) - Real Madrid (JKEY)2:311:54
 SSC Napoli (BOMBI1T0) - Paris Saint Germain (KODAK)1:112:06
 Tottenham Hotspur (LOMIK) - Bayern Munich (D1PSEN)12:06
 Bayern Munich (D1PSEN) - SSC Napoli (BOMBI1T0)1:212:18
 Real Madrid (JKEY) - Tottenham Hotspur (LOMIK)12:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Arsenal FC (SKROMNUY)2:022:00
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester City (VRICO)3:222:00
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Arsenal FC (SKROMNUY)2:022:00
 Arsenal FC (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:122:12
 Manchester City (VRICO) - Liverpool FC (ARCOS)0:122:12
 Liverpool FC (ARCOS) - Arsenal FC (SKROMNUY)4:122:23
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:122:23
 Liverpool FC (ARCOS) - Arsenal FC (SKROMNUY)4:122:24
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:122:24
 Arsenal FC (SKROMNUY) - Manchester City (VRICO)0:222:36
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (ARCOS)2:222:36
 Arsenal FC (SKROMNUY) - Manchester City (VRICO)0:222:36
 Liverpool FC (ARCOS) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:122:48
 Manchester City (VRICO) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:122:48
 Liverpool FC (ARCOS) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:122:48
 Manchester City (VRICO) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:122:48
 Manchester City (VRICO) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:122:59
 Arsenal FC (SKROMNUY) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:122:59
 Manchester City (VRICO) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:123:00
 Arsenal FC (SKROMNUY) - Manchester United (LAIKINGDAST)0:123:00
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Arsenal FC (SKROMNUY)1:023:12
 Liverpool FC (ARCOS) - Manchester City (VRICO)3:023:12
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Arsenal FC (SKROMNUY)1:023:12
 Liverpool FC (ARCOS) - Manchester City (VRICO)3:023:12
 Arsenal FC (SKROMNUY) - Liverpool FC (ARCOS)0:123:24
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:123:24
 Arsenal FC (SKROMNUY) - Liverpool FC (ARCOS)0:123:24
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:123:24
 Liverpool FC (ARCOS) - Manchester United (LAIKINGDAST)2:123:35
 Manchester City (VRICO) - Arsenal FC (SKROMNUY)0:023:35
 Liverpool FC (ARCOS) - Manchester United (LAIKINGDAST)2:123:36
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (ARCOS)0:023:48
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Manchester City (VRICO)0:223:48
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (ARCOS)0:023:48
 Manchester United (LAIKINGDAST) - Manchester City (VRICO)0:223:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow (JKEY) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0)0:008:30
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Lokomotiv Moscow (KODAK)1:008:30
 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)08:42
 Lokomotiv Moscow (KODAK) - Spartak Moscow (JKEY)0:108:42
 Spartak Moscow (JKEY) - CSKA Moscow (D1PSEN)0:208:53
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - Lokomotiv Moscow (KODAK)08:54
 Spartak Moscow (JKEY) - CSKA Moscow (D1PSEN)0:208:54
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)09:06
 Lokomotiv Moscow (KODAK) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0)1:109:06
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - Spartak Moscow (JKEY)09:18
 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - CSKA Moscow (D1PSEN)1:109:18
 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Spartak Moscow (JKEY)2:409:30
 Lokomotiv Moscow (KODAK) - CSKA Moscow (D1PSEN)1:109:30
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0)09:42
 Spartak Moscow (JKEY) - Lokomotiv Moscow (KODAK)0:009:42
 Lokomotiv Moscow (KODAK) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)09:54
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Spartak Moscow (JKEY)0:209:54
 Shakhtar Donetsk (LOMIK) - CSKA Moscow (D1PSEN)10:06
 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Lokomotiv Moscow (KODAK)0:010:06
 Spartak Moscow (JKEY) - Shakhtar Donetsk (LOMIK)10:18
 CSKA Moscow (D1PSEN) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0)2:010:18
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team We - Suning Gaming1:212:00
 Bilibili Gaming - Vici Gaming0:214:54
LoL - TCL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aurora - 1907 Fenerbahce Esports0:113:59
 Supermassive Esports - HWA Gaming0:115:00
 Bursaspor Esports - Royal Bandits0:116:00
 Galatasaray Esports - Galakticos0:116:59
 Besiktas Esports Club - Dark Passage1:018:00
LoL - CBLOL Brazil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo Esports - Intz E-Sports0:119:00
 Keyd Stars - Kabum Esports0:121:00
 Santos E-Sports - Pain Gaming1:022:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Knockturnal Esports - Fsociety Esports1:011:30
CS:GO - BLAST Premier Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions E.c. - Ence Esports0:213:30
 Ninjas IN Pyjamas - Team Vitality1:216:20
 Evil Geniuses - Gen.g Esports2:020:30
CS:GO - DreamHack Masters Spring Oceania
 NotikumsRezultātsLaiks
 Renegades - Avant Gaming3:205:50
CS:GO - DreamHack Masters Spring Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tyloo - Vici Gaming3:211:30
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endpoint - Forze2:015:50
 C0ntact Gaming - Complexity Gaming0:218:50
 Endpoint - Complexity Gaming1:221:50
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forbidden - Paradox Gaming0:114:10
CS:GO - UCC
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard4u - Natus Vincere Junior2:011:55
 Team LDLC - Giants2:014:55
Dota 2 - ESL Dota2 - CIS Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alliance - Team Secret0:316:00
Dota 2 - Huya Legendary League
 NotikumsRezultātsLaiks
 TNC Pro Team - Dota Hero1:106:00
 TNC Pro Team - Team Sirius1:109:05
 Clcombat Team - Reality Rift1:111:25
 Boom ID - Team Sirius1:114:00
Dota 2 - Liga Pro Gaming
 NotikumsRezultātsLaiks
 0-900 Skr - Egoboys1:223:00
Dota 2 - ESL One Birmingham
 NotikumsRezultātsLaiks
 LGD-Gaming - Invictus Gaming3:110:59
 Alliance - Team Secret0:316:00
 Quincy Crew - CR4ZY3:021:00
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reality Rift - Geek Fam1:107:00
 Fnatic - T1 Gaming2:009:00
 Team Adroit - T1 Gaming1:111:55
 Fnatic - Execration2:014:25
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khlghatyan Rima - Asoyan Valya0:307:59
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane3:107:59
 Ghazaryan Seda - Hambardzumyan Mariam3:008:19
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa1:308:19
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena3:108:39
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane0:309:00
 Khlghatyan Rima - Hambardzumyan Mariam3:209:00
 Parsadanyan Raisa - Gazaryan Milena3:209:20
 Asoyan Valya - Harutyunyan Oksanna3:009:20
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam1:309:40
 Ghazaryan Seda - Poghosyan Asya3:009:40
 Gazaryan Milena - Ghazaryan Mane2:310:00
 Khlghatyan Rima - Harutyunyan Oksanna3:010:00
 Gazaryan Milena - Ghazaryan Mane2:310:00
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa1:310:20
 Hambardzumyan Mariam - Poghosyan Asya3:110:20
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:210:39
 Asoyan Valya - Ghazaryan Seda0:310:39
 Gazaryan Milena - Stepanyan Mariam1:311:20
 Ghazaryan Mane - Parsadanyan Raisa2:312:20
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:112:40
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:113:00
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:013:40
 Ghazaryan Mane - Stepanyan Mariam3:114:00
 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik3:116:00
 Galstyan, Marine - Matevosyan, Hasmik0:317:39
 Matevosyan, Hasmik - Galstyan, Marine3:120:20
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grushko Irina - Krasikova Anna1:307:59
 Povaliaieva Maryna - Stefanyuk Alina3:108:30
 Grushko Irina - Stefanyuk Alina0:309:00
 Povaliaieva Maryna - Krasikova Anna1:309:29
 Grushko Irina - Povaliaieva Maryna3:110:00
 Stefanyuk Alina - Krasikova Anna3:110:30
 Krasikova Anna - Grushko Irina3:111:00
 Stefanyuk Alina - Povaliaieva Maryna0:311:30
 Stefanyuk Alina - Grushko Irina3:112:00
 Krasikova Anna - Povaliaieva Maryna3:012:30
 Povaliaieva Maryna - Grushko Irina0:313:00
 Krasikova Anna - Stefanyuk Alina3:113:30
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubrova Alisa - Gubskaya Ekaterina0:308:15
 Kurdova Roksolana - Mikhailik Yana3:008:19
 Hassan Anzhela - Yaroshenko Tatyana2:308:45
 Yureneva Svitlana - Mydvetskaya Anastasia3:208:50
 Harmash Nadiia - Andreeva Lilia3:109:14
 Voytekhova Mariya - Mikhailik Yana3:109:20
 Dubrova Alisa - Yaroshenko Tatyana0:309:45
 Kurdova Roksolana - Yureneva Svitlana0:309:49
 Andreeva Lilia - Gubskaya Ekaterina2:310:15
 Voytekhova Mariya - Mydvetskaya Anastasia2:310:20
 Hassan Anzhela - Harmash Nadiia2:310:44
 Yureneva Svitlana - Mikhailik Yana3:210:50
 Dubrova Alisa - Andreeva Lilia0:311:15
 Kurdova Roksolana - Mydvetskaya Anastasia0:311:20
 Harmash Nadiia - Yaroshenko Tatyana3:011:45
 Voytekhova Mariya - Yureneva Svitlana1:311:50
 Hassan Anzhela - Gubskaya Ekaterina1:312:15
 Mydvetskaya Anastasia - Mikhailik Yana3:112:20
 Dubrova Alisa - Harmash Nadiia3:212:45
 Voytekhova Mariya - Kurdova Roksolana3:012:50
 Hassan Anzhela - Andreeva Lilia2:313:15
 Yaroshenko Tatyana - Gubskaya Ekaterina1:313:45
 Dubrova Alisa - Hassan Anzhela3:114:15
 Harmash Nadiia - Gubskaya Ekaterina3:114:45
 Andreeva Lilia - Yaroshenko Tatyana0:315:15
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurtenko Victoria - Kurtenko Alina2:308:34
 Sova Aleksandra - Tsiupko Oleksandra3:109:09
 Melnik Olga - Kurtenko Alina0:309:44
 Kurtenko Victoria - Sova Aleksandra3:010:20
 Melnik Olga - Tsiupko Oleksandra3:010:55
 Sova Aleksandra - Kurtenko Alina0:311:30
 Melnik Olga - Sova Aleksandra3:112:05
 Kurtenko Victoria - Tsiupko Oleksandra3:112:40
 Melnik Olga - Kurtenko Victoria3:213:15
 Tsiupko Oleksandra - Kurtenko Alina0:313:50
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grigoryan Erik - Nazaryan Mushegh1:300:00
 Galoyan Ruben - Sahakyan Andranik0:300:20
 Altunyan Karen - Parsadanyan Samvel2:300:40
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik3:000:40
 Gevorgyan Gegham - Apraliyan Shant3:001:00
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik3:201:00
 Jokaklian Trasdamad - Parsadanyan Samvel1:301:20
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham0:301:39
 Galoyan Ruben - Avakimyan Davit1:301:39
 Parsadanyan Samvel - Apraliyan Shant3:001:59
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik3:001:59
 Sahakyan Andranik - Avakimyan Davit3:102:19
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad1:302:19
 Nazaryan Mushegh - Galoyan Ruben3:002:39
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:002:39
 Jokaklian Trasdamad - Apraliyan Shant3:003:00
 Grigoryan Erik - Avakimyan Davit1:303:00
 Mkrtchyan Andranik - Galoyan Ruben2:303:20
 Parsadanyan Samvel - Altunyan Karen3:103:20
 Apraliyan Shant - Jokaklian Trasdamad2:304:20
 Sahakyan Andranik - Nazaryan Mushegh2:304:20
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben0:304:39
 Gevorgyan Gegham - Altunyan Karen3:004:39
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen1:304:59
 Avakimyan Davit - Nazaryan Mushegh3:104:59
 Mkrtchyan Andranik - Sahakyan Andranik3:205:19
 Apraliyan Shant - Gevorgyan Gegham0:305:19
 Jokaklian Trasdamad - Gevorgyan Gegham0:305:39
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik3:005:39
 Sahakyan Andranik - Galoyan Ruben3:006:00
 Apraliyan Shant - Altunyan Karen0:306:00
 Mkrtchyan Andranik - Avakimyan Davit3:206:20
 Jokaklian Trasdamad - Apraliyan Shant3:106:20
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik3:106:40
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham1:306:40
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad1:307:00
 Mkrtchyan Andranik - Nazaryan Mushegh2:307:00
 Gevorgyan Gegham - Apraliyan Shant3:007:20
 Avakimyan Davit - Galoyan Ruben3:007:20
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:207:39
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik1:307:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit3:016:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:217:19
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun2:317:39
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan1:318:40
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan3:119:20
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:020:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun0:320:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit3:121:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:022:00
 Ghotanyan Davit - Harutyunyan Harutyun3:222:20
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:022:39
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen3:122:59
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:323:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gavrilov Yuriy - Gorelov Vladislav3:200:20
 Gimadeev Ruslan - Saenko Oleg3:200:20
 Khakhamidi Pavel - Maxim Balakirev0:300:20
 Vakhrushev Victor - Derevinskiy Dmitriy1:300:55
 Khakhamidi Igor - Kuzmenko Vladimir2:300:55
 Mashtakov Alexander - Yunusov Elshad3:100:55
 Khakhamidi Igor - Kuzmenko Vladimir2:300:55
 Mashtakov Alexander - Yunusov Elshad3:100:55
 Derevinskiy Dmitriy - Khakhamidi Pavel1:301:30
 Yunusov Elshad - Gimadeev Ruslan3:201:30
 Khakhamidi Igor - Gorelov Vladislav3:202:04
 Mashtakov Alexander - Saenko Oleg3:102:04
 Vakhrushev Victor - Maxim Balakirev3:102:05
 Mashtakov Alexander - Saenko Oleg3:102:05
 Mashtakov Alexander - Gimadeev Ruslan3:202:39
 Khakhamidi Igor - Gavrilov Yuriy3:002:39
 Vakhrushev Victor - Khakhamidi Pavel1:302:40
 Kuzmenko Vladimir - Gorelov Vladislav1:303:14
 Derevinskiy Dmitriy - Maxim Balakirev2:303:14
 Yunusov Elshad - Saenko Oleg2:303:15
 Derevinskiy Dmitriy - Maxim Balakirev2:303:15
 Gorelov Vladislav - Gavrilov Yuriy3:103:49
 Saenko Oleg - Gimadeev Ruslan3:203:49
 Gorelov Vladislav - Gavrilov Yuriy3:103:50
 Maxim Balakirev - Khakhamidi Pavel3:003:50
 Derevinskiy Dmitriy - Vakhrushev Victor3:204:24
 Kuzmenko Vladimir - Khakhamidi Igor3:204:24
 Yunusov Elshad - Mashtakov Alexander3:004:24
 Aseev Dmitriy - Mosyuk Mikhail0:308:00
 Zemyancev Sergei - Mosyuk Mikhail0:309:00
 Aseev Dmitriy - Kibka Yevhen09:00
 Fedorchenko Andriy - Zemyancev Sergei3:010:00
 Kibka Yevhen - Mosyuk Mikhail3:010:30
 Mosyuk Mikhail - Fedorchenko Andriy3:111:00
 Kibka Yevhen - Zemyancev Sergei0:311:30
 Kibka Yevhen - Fedorchenko Andriy3:112:00
 Mosyuk Mikhail - Zemyancev Sergei1:312:30
 Mosyuk Mikhail - Kibka Yevhen1:313:30
 Fedorchenko Andriy - Kuzo Lev2:314:30
 Kutniy Ilya - Kryvorotko Yevhen0:314:30
 Fedorchenko Andriy - Kuzo Lev2:314:30
 Malinka Roman - Grishchenko Aleksandr1:315:00
 Kirsanov Konstantin - Burylov Vladimir1:315:00
 Khorolsky Vitaly - Kalenik Sergey2:315:14
 Grishchenko Aleksandr - Kirsanov Konstantin0:315:29
 Babenko Pavlo - Kovrikov Andrey0:315:29
 Grishchenko Aleksandr - Kirsanov Konstantin0:315:30
 Kuzo Lev - Burylov Vladimir0:315:30
 Babenko Pavlo - Kovrikov Andrey0:315:30
 Saenko Oleg - Akimov Igor1:315:44
 Fedorchenko Andriy - Kutniy Ilya3:116:00
 Kryvorotko Yevhen - Malinka Roman0:316:00
 Varchenko Mikhail - Pavlyuk Oleg0:316:00
 Khorolsky Vitaly - Akimov Igor3:016:15
 Kutniy Ilya - Kuzo Lev3:116:30
 Babenko Pavlo - Pavlyuk Oleg2:316:30
 Malinka Roman - Fedorchenko Andriy0:316:30
 Saenko Oleg - Kalenik Sergey0:316:45
 Kirsanov Konstantin - Kryvorotko Yevhen3:216:59
 Varchenko Mikhail - Kovrikov Andrey0:317:00
 Burylov Vladimir - Grishchenko Aleksandr3:017:00
 Khorolsky Vitaly - Saenko Oleg3:117:15
 Kryvorotko Yevhen - Burylov Vladimir2:317:30
 Kuzo Lev - Grishchenko Aleksandr2:317:30
 Babenko Pavlo - Varchenko Mikhail3:117:30
 Kryvorotko Yevhen - Burylov Vladimir2:317:30
 Kuzo Lev - Grishchenko Aleksandr2:317:30
 Akimov Igor - Kalenik Sergey0:317:45
 Fedorchenko Andriy - Kirsanov Konstantin3:118:00
 Pavlyuk Oleg - Kovrikov Andrey0:318:00
 Kalenik Sergey - Khorolsky Vitaly3:218:14
 Malinka Roman - Kuzo Lev1:318:29
 Kirsanov Konstantin - Kutniy Ilya0:318:30
 Malinka Roman - Kuzo Lev1:318:30
 Kovrikov Andrey - Babenko Pavlo3:118:30
 Akimov Igor - Saenko Oleg3:018:45
 Pavlyuk Oleg - Varchenko Mikhail2:319:00
 Grishchenko Aleksandr - Kryvorotko Yevhen1:319:00
 Burylov Vladimir - Fedorchenko Andriy0:319:00
 Akimov Igor - Khorolsky Vitaly0:319:15
 Pavlyuk Oleg - Babenko Pavlo3:219:30
 Kuzo Lev - Kryvorotko Yevhen0:319:30
 Fedorchenko Andriy - Grishchenko Aleksandr3:019:30
 Kalenik Sergey - Saenko Oleg3:019:45
 Kutniy Ilya - Burylov Vladimir3:120:00
 Malinka Roman - Kirsanov Konstantin3:120:00
 Kovrikov Andrey - Varchenko Mikhail0:320:00
 Saenko Oleg - Khorolsky Vitaly3:120:15
 Kirsanov Konstantin - Kuzo Lev2:320:30
 Burylov Vladimir - Malinka Roman1:320:30
 Varchenko Mikhail - Babenko Pavlo0:320:30
 Kryvorotko Yevhen - Fedorchenko Andriy2:321:00
 Grishchenko Aleksandr - Kutniy Ilya1:321:00
 Kovrikov Andrey - Pavlyuk Oleg3:121:00
 Gavrilov Yuriy - Gorelov Vladislav3:222:00
 Khakhamidi Pavel - Isakov Vyacheslav0:322:00
 Voytenko Evgeniy - Kuleshov Nikolay22:00
 Gavrilov Yuriy - Gorelov Vladislav3:222:00
 Khakhamidi Igor - Plyushch Pavel1:322:35
 Stepanov Denis - Vakhrushev Victor2:322:35
 Khakhamidi Igor - Plyushch Pavel1:322:35
 Gavrilov Yuriy - Plyushch Pavel1:323:10
 Voytenko Evgeniy - Kushko Dmitriy3:123:10
 Khakhamidi Pavel - Vakhrushev Victor0:323:10
 Voytenko Evgeniy - Kushko Dmitriy3:123:10
 Khakhamidi Pavel - Vakhrushev Victor0:323:10
 Stepanov Denis - Isakov Vyacheslav2:323:45
 Khakhamidi Igor - Gorelov Vladislav2:323:45
 Stepanov Denis - Isakov Vyacheslav2:323:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matveev Denis - Diachenko Viacheslav3:007:59
 Shyndel Igor - Sazhnev Vitalii0:308:04
 Krutko Aleksey - Kanunnikov Ilya2:308:30
 Moroz Kostiantyn - Pirvelli Rodion3:208:34
 Oleksandr Liushnia - Yevhen Kyi1:308:54
 Ivashkin Aleksander - Diachenko Viacheslav2:309:00
 Mishchenko Alexander - Kovalchuk Oleksandr0:309:05
 Marchuk Maksym - Ivchenko Kirill3:109:25
 Matveev Denis - Krutko Aleksey1:309:29
 Shyndel Igor - Pirvelli Rodion0:309:34
 Ivchenko Denis - Litvinov Vladislav3:209:55
 Ivashkin Aleksander - Kanunnikov Ilya3:010:00
 Kovalchuk Oleksandr - Sazhnev Vitalii3:110:04
 Oleksandr Liushnia - Ivchenko Kirill3:010:24
 Krutko Aleksey - Diachenko Viacheslav0:310:30
 Moroz Kostiantyn - Mishchenko Alexander1:310:35
 Litvinov Vladislav - Yevhen Kyi0:310:55
 Matveev Denis - Kanunnikov Ilya3:111:00
 Shyndel Igor - Kovalchuk Oleksandr3:111:04
 Marchuk Maksym - Ivchenko Denis3:211:25
 Ivashkin Aleksander - Krutko Aleksey3:111:30
 Mishchenko Alexander - Pirvelli Rodion2:311:34
 Oleksandr Liushnia - Litvinov Vladislav3:011:54
 Kanunnikov Ilya - Diachenko Viacheslav3:112:00
 Moroz Kostiantyn - Sazhnev Vitalii3:112:05
 Ivchenko Denis - Ivchenko Kirill3:112:25
 Ivashkin Aleksander - Matveev Denis3:112:30
 Shyndel Igor - Mishchenko Alexander1:312:34
 Marchuk Maksym - Yevhen Kyi0:312:55
 Moroz Kostiantyn - Kovalchuk Oleksandr1:313:05
 Pirvelli Rodion - Sazhnev Vitalii2:313:35
 Marchuk Maksym - Litvinov Vladislav1:313:55
 Shyndel Igor - Moroz Kostiantyn3:114:04
 Ivchenko Kirill - Yevhen Kyi0:314:25
 Mishchenko Alexander - Sazhnev Vitalii0:314:34
 Oleksandr Liushnia - Marchuk Maksym3:114:54
 Kovalchuk Oleksandr - Pirvelli Rodion3:015:05
 Ivchenko Denis - Yevhen Kyi3:115:25
 Hudushyn Ihor - Troian Andrii3:215:30
 Rubtsov Eduard - Tkachev Sergey0:315:34
 Gudimenko Evgeniy - Mischenko Vladislav2:315:44
 Litvinov Vladislav - Ivchenko Kirill3:215:55
 Yakubov Marat - Khairov Dmytro1:316:00
 Chepurnyi Artem - Makarenko Roman0:316:05
 Nazarov Anatoliy - Yurkov Artem3:216:15
 Likhitsky Alexander - Tkachev Sergey3:016:35
 Hrymovskyi Oleksii - Zholubak Volodymyr3:216:44
 Kurchitsky Vladislav - Kozachenko Anatoly3:016:50
 Sotnikov Eduard - Reva Vadim3:016:55
 Hudushyn Ihor - Khairov Dmytro3:117:00
 Rubtsov Eduard - Chepurnyi Artem2:317:05
 Gudimenko Evgeniy - Yurkov Artem3:117:15
 Gudimenko Dmytro - Trunov Mihail2:317:19
 Khurtak Evgeniy - Syvych Viktor3:017:25
 Semenets Sergey - Troian Andrii2:317:30
 Likhitsky Alexander - Makarenko Roman3:117:35
 Zholubak Volodymyr - Mischenko Vladislav1:317:45
 Nadoporozhsky Alexey - Kozachenko Anatoly3:117:50
 Tymchenko Volodymyr - Reva Vadim3:117:55
 Yakubov Marat - Yurenev Oleh3:018:00
 Chepurnyi Artem - Tkachev Sergey0:318:05
 Nazarov Anatoliy - Hrymovskyi Oleksii3:018:14
 Kurchitsky Vladislav - Gudimenko Dmytro3:218:20
 Syvych Viktor - Sydorenko Andrii3:118:25
 Hudushyn Ihor - Semenets Sergey1:318:30
 Rubtsov Eduard - Makarenko Roman0:318:35
 Gudimenko Evgeniy - Zholubak Volodymyr3:018:44
 Nadoporozhsky Alexey - Trunov Mihail1:318:49
 Sotnikov Eduard - Khurtak Evgeniy1:318:55
 Yurenev Oleh - Khairov Dmytro3:119:00
 Likhitsky Alexander - Chepurnyi Artem3:119:04
 Hrymovskyi Oleksii - Yurkov Artem3:119:15
 Gudimenko Dmytro - Kozachenko Anatoly1:319:20
 Tymchenko Volodymyr - Syvych Viktor3:119:25
 Yakubov Marat - Troian Andrii0:319:30
 Makarenko Roman - Tkachev Sergey3:019:35
 Nazarov Anatoliy - Mischenko Vladislav1:319:44
 Kurchitsky Vladislav - Trunov Mihail1:319:50
 Khurtak Evgeniy - Reva Vadim3:119:55
 Hudushyn Ihor - Yurenev Oleh0:320:00
 Likhitsky Alexander - Rubtsov Eduard3:120:04
 Gudimenko Evgeniy - Hrymovskyi Oleksii1:320:15
 Nadoporozhsky Alexey - Gudimenko Dmytro1:320:19
 Sotnikov Eduard - Sydorenko Andrii3:220:25
 Yakubov Marat - Semenets Sergey1:320:30
 Nazarov Anatoliy - Zholubak Volodymyr2:320:45
 Trunov Mihail - Kozachenko Anatoly3:020:50
 Tymchenko Volodymyr - Khurtak Evgeniy1:320:55
 Khairov Dmytro - Troian Andrii0:321:00
 Yurkov Artem - Mischenko Vladislav2:321:14
 Nadoporozhsky Alexey - Kurchitsky Vladislav3:021:20
 Sotnikov Eduard - Syvych Viktor0:321:25
 Hudushyn Ihor - Yakubov Marat3:021:29
 Gudimenko Evgeniy - Nazarov Anatoliy0:321:44
 Reva Vadim - Sydorenko Andrii3:121:55
 Yurenev Oleh - Troian Andrii3:122:00
 Hrymovskyi Oleksii - Mischenko Vladislav3:222:15
 Tymchenko Volodymyr - Sotnikov Eduard3:222:25
 Semenets Sergey - Khairov Dmytro1:322:30
 Zholubak Volodymyr - Yurkov Artem2:322:44
 Khurtak Evgeniy - Sydorenko Andrii3:022:55
 Syvych Viktor - Reva Vadim0:323:25
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:200:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Alexander Frolov3:100:00
 Zhulyabin Vladimir - Pandur Ivan2:300:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Alexander Frolov3:100:00
 Ivanov Valery - Vladimir Safonov3:100:29
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Pandur Ivan3:001:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Abramov Kirill3:101:30
 Evgeniy Ilyukhin - Ivanov Valery3:101:30
 Zhulyabin Vladimir - Kuzmin Sergey3:201:30
 Evgeniy Ilyukhin - Ivanov Valery3:101:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Abramov Kirill3:101:30
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:307:00
 Kryuchkov Evgenii - Homutov Serguei3:107:00
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay0:307:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey2:307:00
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay0:307:00
 Matveev Igor - Suharkov Oleg3:007:30
 Pyshkin Sergey - Pandur Ivan3:007:30
 Yanshaev Alexey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:107:30
 Pyshkin Sergey - Pandur Ivan3:007:30
 Matveev Igor - Suharkov Oleg3:007:30
 Homutov Serguei - Matveev Igor1:307:59
 Pashkov Nikolay - Pyshkin Sergey3:007:59
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey3:007:59
 Homutov Serguei - Matveev Igor1:308:00
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey3:008:00
 Pashkov Nikolay - Pyshkin Sergey3:008:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:208:30
 Suharkov Oleg - Kryuchkov Evgenii3:008:30
 Pandur Ivan - Klimentev Vladimir0:308:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Gribkov Alexander3:208:30
 Pandur Ivan - Klimentev Vladimir0:308:30
 Kryuchkov Evgenii - Matveev Igor1:309:00
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey3:009:00
 Gribkov Alexander - Yanshaev Alexey3:109:00
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey3:009:00
 Pashkov Nikolay - Pandur Ivan0:309:29
 Vakar Sergey - Ivanov Viktor2:309:29
 Homutov Serguei - Suharkov Oleg1:309:29
 Vakar Sergey - Ivanov Stanislavovic Viktor2:309:30
 Pashkov Nikolay - Pandur Ivan0:309:30
 Alexander Frolov - Khudaiberdiev Zhasur3:110:59
 Ogay Sergey - Serebrennikov Alexandr0:310:59
 Alexander Frolov - Khudaiberdiev Zhasur3:111:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Kolesnikov Dmitriy3:111:00
 Ogay Sergey - Serebrennikov Alexandr0:311:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor3:211:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:211:30
 Molodtsov Denis - Sayanov Denis1:311:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey3:211:30
 Molodtsov Denis - Sayanov Denis1:311:30
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy3:112:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Abramov Kirill2:312:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:112:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey0:312:29
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:212:29
 Elistratov Igor - Alexander Frolov3:012:30
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:212:30
 Sayanov Denis - Ogay Sergey0:312:30
 Ogay Sergey - Molodtsov Denis3:113:00
 Alexander Frolov - Abramov Kirill2:313:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy0:313:00
 Ogay Sergey - Molodtsov Denis3:113:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Elistratov Igor0:313:30
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis1:313:30
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey3:013:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Elistratov Igor0:313:30
 Pinkovskii Pavel - Rakhmanov Viktor3:015:00
 Kuzmin Sergey - Menshikov Andrey3:115:00
 Pravednov Andrey - Evgeniy Ilyukhin1:315:00
 Kuzmin Sergey - Menshikov Andrey3:115:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila0:315:29
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya1:315:29
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg1:315:30
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya1:315:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Andreev Danila0:315:30
 Evgeniy Ilyukhin - Ivanov Valery1:316:00
 Rakhmanov Viktor - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:016:00
 Menshikov Andrey - Zhulyabin Vladimir3:016:00
 Rakhmanov Viktor - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:016:00
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel3:116:30
 Shagarov Oleg - Pravednov Andrey1:316:30
 Andreev Danila - Pinkovskii Pavel3:116:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey1:316:30
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:116:59
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery0:316:59
 Kuzmin Sergey - Zhulyabin Vladimir3:217:00
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery0:317:00
 Pinkovskii Pavel - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:117:00
 Evgeniy Ilyukhin - Shagarov Oleg1:317:30
 Menshikov Andrey - Novikov Ilya3:017:30
 Rakhmanov Viktor - Andreev Danila1:317:30
 Menshikov Andrey - Novikov Ilya3:017:30
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:219:00
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:019:00
 Klimentev Vladimir - Pandur Ivan0:119:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg3:219:00
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem3:019:00
 Vakar Sergey - Ivanov Viktor3:119:30
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey1:319:59
 Pandur Ivan - Pyshkin Sergey3:119:59
 Nikiforov Oleg - Vakar Sergey1:320:00
 Arutiunyan Artem - Homutov Serguei1:320:00
 Suharkov Oleg - Matveev Igor3:020:30
 Pashkov Nikolay - Klimentev Vladimir3:020:30
 Suharkov Oleg - Matveev Igor3:020:30
 Pashkov Nikolay - Klimentev Vladimir3:020:30
 Matveev Igor - Homutov Serguei3:121:00
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey3:121:00
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey2:321:00
 Pandur Ivan - Pashkov Nikolay3:021:29
 Arutiunyan Artem - Suharkov Oleg1:321:30
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:121:30
 Abramov Kirill - Shirokov Vladimir1:322:59
 Merkushin Yuriy - Bazilevsky Vitaly3:022:59
 Abramov Kirill - Shirokov Vladimir1:323:00
 Merkushin Yuriy - Bazilevsky Vitaly3:023:00
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:023:00
 Kolesnikov Dmitriy - Kirilenko Andrey1:323:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Elistratov Igor2:323:30
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis2:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baystryuchenko Dmitriy - Kryshtal Dmytro1:300:00
 Zaitsev Andrii - Arzanov Dmitry3:100:29
 Zinov Nikita - Halai Dmitry3:100:40
 Baystryuchenko Dmitriy - Arzanov Dmitry1:302:00
 Udod Illia - Halai Dmitry3:002:10
 Zaitsev Andrii - Yehorov Kyrylo3:002:30
 Zinov Nikita - Udod Illia2:303:40
 Halai Dmitry - Gaysin Ivan3:104:10
 Gogenko Sergiy - Artem Gubenko1:307:50
 Kuznetsov Ihor - Harenko Stanislav3:107:55
 Telnoy Nikolay - Tsybulin Sergey2:308:25
 Gladkih Ivan - Yanishevskiy Ilya1:308:30
 Melkumyan Samvel - Kuharchuk Aleksandr3:208:40
 Oleskevych Olexander - Kovalchuk Nazar0:308:50
 Reva Anatoliy - Demchenko Vladislav1:308:55
 Pismenniy Evgeniy - Levadniy Aleksandr2:309:00
 Onischenko Ruslan - Shcytka Oleksandr2:309:05
 Medvedev Aleksandr - Tsykhotskiy Andrey0:309:15
 Verbyany Vasily - May Ivan1:309:25
 Gogenko Sergiy - Tsybulin Sergey3:009:35
 Kuznetsov Ihor - Yanishevskiy Ilya3:009:40
 Tuchkevych Volodymyr - Kuharchuk Aleksandr3:109:50
 Didukh Viktor - Kovalchuk Nazar3:010:00
 Rusin Dmytro - Demchenko Vladislav3:210:05
 Levadniy Aleksandr - Artem Gubenko0:310:10
 Shcytka Oleksandr - Harenko Stanislav1:310:15
 Melkumyan Samvel - Medvedev Aleksandr2:310:25
 Oleskevych Olexander - Verbyany Vasily0:310:35
 Reva Anatoliy - Timchenko Roman3:010:40
 Telnoy Nikolay - Pismenniy Evgeniy3:110:45
 Gladkih Ivan - Onischenko Ruslan1:310:50
 Tuchkevych Volodymyr - Tsykhotskiy Andrey2:311:00
 Didukh Viktor - May Ivan0:311:10
 Gogenko Sergiy - Levadniy Aleksandr3:011:19
 Kuznetsov Ihor - Shcytka Oleksandr3:111:25
 Medvedev Aleksandr - Kuharchuk Aleksandr2:311:35
 Verbyany Vasily - Kovalchuk Nazar3:011:45
 Timchenko Roman - Demchenko Vladislav0:311:50
 Pismenniy Evgeniy - Tsybulin Sergey3:211:54
 Onischenko Ruslan - Yanishevskiy Ilya1:312:00
 Tuchkevych Volodymyr - Medvedev Aleksandr3:012:09
 Didukh Viktor - Verbyany Vasily3:212:20
 Rusin Dmytro - Timchenko Roman3:212:25
 Telnoy Nikolay - Artem Gubenko1:312:29
 Gladkih Ivan - Harenko Stanislav1:312:34
 Melkumyan Samvel - Andrey Tsykhotskiy0:312:44
 Melkumyan Samvel - Tsykhotskiy Andrey0:312:45
 Oleskevych Olexander - May Ivan1:312:55
 Reva Anatoliy - Popovichuk Evgeniy3:013:00
 Gogenko Sergiy - Pismenniy Evgeniy3:213:04
 Kuznetsov Ihor - Onischenko Ruslan1:313:09
 Tuchkevych Volodymyr - Melkumyan Samvel0:313:20
 Didukh Viktor - Oleskevych Olexander3:013:30
 Rusin Dmytro - Reva Anatoliy2:313:35
 Telnoy Nikolay - Levadniy Aleksandr3:113:39
 Gladkih Ivan - Shcytka Oleksandr1:313:44
 Tsykhotskiy Andrey - Kuharchuk Aleksandr3:113:55
 May Ivan - Kovalchuk Nazar1:314:04
 Popovichuk Evgeniy - Demchenko Vladislav1:314:10
 Tsybulin Sergey - Artem Gubenko2:314:15
 Yanishevskiy Ilya - Harenko Stanislav3:114:19
 Gogenko Sergiy - Telnoy Nikolay0:314:50
 Kuznetsov Ihor - Gladkih Ivan3:214:54
 Pismenniy Evgeniy - Artem Gubenko3:015:25
 Onischenko Ruslan - Harenko Stanislav3:115:30
 Synytsia Andrii - Dibrova Sergey2:315:35
 Mosuk Nazar - Gaponov Aleksey3:215:50
 Levadniy Aleksandr - Tsybulin Sergey1:316:00
 Shcytka Oleksandr - Yanishevskiy Ilya1:316:04
 Udovichenko Serhii - Volynets Oleg3:016:10
 Michalus Alexander - Trachuk Viktor0:316:15
 Plishilo Volodymyr - Kravets Yaroslav3:116:25
 Panchenko Bogdan - Dibrova Sergey3:016:45
 Khvysiuk Andrii - Salivonchyk Vasil3:216:50
 Pesternykov Denys - Gaponov Aleksey1:317:00
 Synytsia Andrii - Udovichenko Serhii0:317:20
 Tsikhotskiy Maxim - Trachuk Viktor0:317:25
 Mosuk Nazar - Plishilo Volodymyr1:317:35
 Panchenko Bogdan - Volynets Oleg3:017:55
 Michalus Alexander - Khvysiuk Andrii2:318:00
 Pesternykov Denys - Kravets Yaroslav3:218:10
 Kubrak Serhii - Ivanica Yaroslav3:018:20
 Volokhov Vladislav - Pugach Prokhor2:318:25
 Udovichenko Serhii - Dibrova Sergey3:218:30
 Tsikhotskiy Maxim - Salivonchyk Vasil0:318:34
 Plishilo Volodymyr - Gaponov Aleksey1:318:45
 Zakladnyi Mykola - Komar Vadim3:018:55
 Kubrak Serhii - Pugach Prokhor3:119:00
 Panchenko Bogdan - Udovichenko Serhii2:319:05
 Khvysiuk Andrii - Trachuk Viktor0:319:09
 Pesternykov Denys - Plishilo Volodymyr3:219:20
 Komar Vadim - Ivanica Yaroslav3:219:30
 Volokhov Vladislav - Zakladnyi Mykola3:219:35
 Synytsia Andrii - Volynets Oleg3:119:40
 Tsikhotskiy Maxim - Khvysiuk Andrii0:319:44
 Mosuk Nazar - Kravets Yaroslav0:319:55
 Kubrak Serhii - Komar Vadim3:220:05
 Zakladnyi Mykola - Pugach Prokhor3:020:10
 Panchenko Bogdan - Synytsia Andrii0:320:15
 Michalus Alexander - Salivonchyk Vasil3:020:19
 Pesternykov Denys - Mosuk Nazar3:020:30
 Volokhov Vladislav - Ivanica Yaroslav0:320:40
 Kubrak Serhii - Zakladnyi Mykola3:020:45
 Volynets Oleg - Dibrova Sergey0:320:50
 Tsikhotskiy Maxim - Michalus Alexander0:320:54
 Kravets Yaroslav - Gaponov Aleksey2:321:05
 Volokhov Vladislav - Komar Vadim3:221:15
 Pugach Prokhor - Ivanica Yaroslav3:221:20
 Salivonchyk Vasil - Trachuk Viktor3:121:30
 Kubrak Serhii - Volokhov Vladislav3:121:50
 Zakladnyi Mykola - Ivanica Yaroslav3:021:55
 Komar Vadim - Pugach Prokhor3:022:25
 Illiushchenko Serhii - Protopopov Vitaly3:022:40
 Holoborodko Yevhenii - Paukov Vadim3:223:10
 Belanchik Dmitriy - Protopopov Vitaly1:323:40
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes3:113:30
 Foxes - Panthers1:315:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Fox - Ural Stars2:314:00
 Ural Mountains - Eurasia3:016:00
 Ural City - Energy3:118:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Military - University3:006:10
 Ural Raiders - AIR Force3:108:00
 Ural Elevation - Academy3:220:00
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M0:214:20
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:215:10
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S2:109:10
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis2:010:00
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:010:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:111:30
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar0:212:10
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:013:00
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:013:40
Teniss
Smash Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tsvetkov Konstantin - Gest Yan2:110:30
 Raitsov Vadim - Lavrentiev Ruslan2:012:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klosa Marija - Mohamad Shatoo2:000:14
 Elija Džennifera - Mandlik Elizabeth0:215:00
 Elī Dženifera - Mandlik Elizabeth0:215:00
 Meličara Nikola - Sevinga Sofija0:215:00
 Aikawa Mayuka - Bleka Harrikaine Tira2:115:00
 Glīsone Kvinna - Nefedova Anastasia0:216:50
 Sleeth Layne - Ksu Šilina1:217:04
 Parksa Alisia - Livianu Džesika2:017:19
 Elī Dženifera - Aikawa Mayuka2:118:49
 Elija Džennifera - Aikawa Mayuka2:118:50
 Montez Pamela - Klosa Marija2:019:00
 Meličara Nikola - Bleka Harrikaine Tira1:219:59
 Šibahara Ena - Olmosa Žuliana1:220:04
 Nefedova Anastasia - Ksu Šilina2:020:10
 Glīsone Kvinna - Livianu Džesika2:021:09
 Parksa Alisia - Sleeth Layne2:021:09
 Glīsone Kvinna - Livianu Džesika2:021:10
 Parksa Alisia - Sleeth Layne2:021:10
 Šibahara Ena - Montez Pamela0:221:25
Exhibition Games - Valencia Tennis Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bautista-Aguts Roberto - Alex De Minaur14:30
Exhibition Games - New Zealand Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reynolds Finn - KH Jordan2:000:29
 Klintčarovs Aleksandrs - Žangs Kriss2:001:30
 Sisam Macsen - Becroft Isaac1:201:30
 Stoupe Džordžs - Hunt Alex2:106:05
 Satchel Benn - Statham Oliver0:207:00
 Rai Ajeet - Venus Mike0:207:59
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bojers Dastijs H - Braimers Geidžs0:200:14
 El Midavijs Adams - Arkonada Džordi2:115:00
 Altamirano Kolins - Chappell Nick2:019:00
 Kirčheimers Strongs - Mejia Nikolass1:219:59
 Holts Brandons - Korvins Feliks2:020:19
 Langmo Kristians - Adamson Alec2:021:49
 Dmitrijs Popko - Lorenci Paolo2:122:30
 Nakashima Brandon - Redlicki Martins2:023:15
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kopps Sandro - Rodionovs Jurijs1:210:00
 Tīms Dominiks - Hampels Lenijs2:012:29
 Novaks Deniss - Noikrists Maksimilians2:014:04
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borns Janniks Stefans - Gelharts Luka0:210:59
 Hassans Bendžamins - Naw Hazem1:212:29
 Šmits Konstantīns - Čoinskis Jans2:114:25
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zarazua Patricio - Burnette Sean2:013:59
 Murillo Sebastian - Mandlik Mark14:00
 Zarazua Patricio - Burnette Sean2:014:00
 Carnevale-Miino Tommaso - Mersjē Tailers1:214:39
 Bradford Carter - Mersjē Tailers1:216:59
 Bradford Carter - Murillo Sebastian18:10
 Murillo Sebastian - Okungbowa Courage18:50
 Burnette Sean - Daciek Patrick0:220:50
 Bradford Carter - Carnevale-Miino Tommaso0:221:34
 Daciek Patrick - Zarazua Patricio2:022:00
Russia Daily Challenge Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malakhovich Mikhail - Kolyshkov Gleb2:013:00
 Laska Annei - Malakhovich Mikhail2:123:15
Russia Daily Pro Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sholomitsky Ilya - Sharlay Semen2:012:00
 Gumenyuk Roman - Riman Edward2:017:00
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apostolov Veselin - Tanev Boncho2:010:00
 Dimov Deyan - Georgiev Ivalyo0:211:30
 Zapryanov Ivan - Yordanov Yordan2:113:00
 Sevov Rumen - Mikhailov Manol0:214:30
 Simov Tihomir - Lyubomir Shketrov0:216:00
 Avzhiev Dimitr - Zhelev Plamen2:017:30
Šautriņas
Remote Darts League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaney Joe - Oshea John5:500:10
 Tomsons Džastins - Veenstra Richard5:500:40
 Tomsons Džastins - Oshea John3:601:20
 Veenstra Richard - Chaney Joe6:402:05
 Jim Williams - James Richardson2:623:00
 Paul Hogan - Tonijs O Šī4:623:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony5:500:50
 Voiny Suomi - Gladiator2:406:49
 Besheniye Psy - Goryachiye6:307:50
 Gladiator - Besheniye Psy8:309:50
 Stalker - Ledovyy Desant2:312:00
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry1:512:49
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia4:313:50
 Ershistyye Tigry - Stalker6:414:50
 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry3:115:49
 Krasnyye Krylia - Stalker2:716:50
 Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery7:317:50
 Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi3:218:49
 Zvukovaya Ataka - Lyutiye Vepri5:720:50
 Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi4:721:49
 Chernye Grifony - Zolotye Drakony5:522:50
MMA
UFC - UFC 250
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burns Herbert - Evan Dunham1:001:35
 Menifield Alonzo - Clark Devin0:101:55
 Perez Alex - Formiga Jussier1:002:35
 Byrd Charles - Pitolo Maki0:103:00
 Stamann Cody - Kelleher Brian1:003:30
 Heinisch Ian - Meerschaert Gerald1:004:05
 Caceres Alex - Hooper Chase1:004:30
 Eddie Wineland - O'Malley Sean0:105:15
 Neil Magny - Tony Martin1:005:35
 Aljamain Sterling - Sandhagen Cory1:006:05
 Cody Garbrandt - Raphael Assuncao1:006:30
 Amanda Nunes - Spencer Felicia1:006:55