jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūnijs  >
POTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Otrdiena, 09. Jūn. 2020. gada
Futbols
Ukraina - Vyscha League Kriviy Rih Region
 NotikumsRezultātsLaiks
 HFC Penuel Kriviy Rih - Hirnik Kryvyi Rih U190:218:29
Krievija - Liga Pro 6vs6(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zelenie Berety - Krasnie Maki4:307:59
 Zelenie Berety - Zheltie Tulpany5:309:00
 Krasnie Maki - Zheltie Tulpany3:410:00
 Krasnie Maki - Zelenie Berety4:510:59
 Zheltie Tulpany - Zelenie Berety6:512:00
 Zheltie Tulpany - Krasnie Maki4:613:00
 Belye Rozy - Ryzhiye Lisy3:113:59
 Belye Rozy - Sinie Ptitsy2:115:00
 Ryzhiye Lisy - Sinie Ptitsy4:416:00
 Ryzhiye Lisy - Belye Rozy4:416:59
 Sinie Ptitsy - Belye Rozy2:318:00
 Sinie Ptitsy - Ryzhiye Lisy3:119:00
 Belye Rozy - Sinie Ptitsy5:321:00
 Ryzhiye Lisy - Sinie Ptitsy3:422:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lillestrom - Kristiansund1:114:00
 Valerenga - Bodo/Glimt1:015:00
 Zurich - Aarau5:115:00
 Will - Vaduz1:216:30
 Stabek - Odd BK2:019:00
 Trņe - Opatija2:419:00
 Stromsgodset - Raufoss3:019:00
 Rosenborg - Ranheim1:019:00
 St. Gallen - Schaffhausen4:219:00
 Trņe - NK Opatija2:419:00
 Lahden Reipas - FC Kuusysi5:119:30
 FC Espoo - JaPS1:519:30
 FC Espoo - Japs1:519:30
 Vaasa PS - VIFK5:120:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pyunik - Banants1:217:30
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Varnsdorf - 1.SK Prostejov1:318:00
 Banik Sokolov - Usti Nad Labem3:118:00
Izraēla - States Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Tel Aviv2:020:30
Izraēla - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Tel Aviv2:020:30
Bulgārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia2:020:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Varda - Mezokovesd-Zsory1:117:54
 Ujpest FC - VSC Debreceni3:119:59
 Honved - Videoton1:122:04
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lechia Gdansk - Cracovia Krakow1:319:00
 Piast Gliwice - Gornik Zabrze0:019:00
 Lechia Gdansk - Cracovia Krakow1:319:00
 Piast Gliwice - Gornik Zabrze0:019:00
 Lech Poznan - Pogon Szczecin4:021:29
 Zaglebie Lubin - Kielce Korona1:121:29
 Lech Poznan - Pogon Szczecin4:021:30
 Zaglebie Lubin - Kielce Korona1:121:30
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vejle - Skive1:219:00
 Nykobing FC - Kolding IF2:219:59
 Vendsyssel FF - Hvidovre1:119:59
 Nykobing FC - Kolding IF2:220:00
 Vendsyssel FF - Hvidovre1:120:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gil Vicente - Famalicao1:322:59
Vācija - DFB Pokal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saarbrucken - Bayer Leverkusen0:321:45
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uerdingen - 1860 Munchen1:319:59
 Viktoria Koln - Meppen1:319:59
 Bayern Munchen II - FSV Zwickau2:019:59
 Viktoria Koln - Meppen1:320:00
 Bayern Munchen II - FSV Zwickau2:020:00
 Uerdingen - 1860 Munchen1:320:00
 Hansa Rostock - 1. FC Magdeburg3:121:29
 Hallescher FC - Waldhof Mannheim3:021:29
 Hansa Rostock - FC Magdeburg3:121:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynamo Dresden - Greuther Furth1:119:30
Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saarbrucken - Bayer Leverkusen0:321:44
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKN St.Polten - Admira Wacker0:319:30
 Wattens - Mattersburg1:119:30
 SKN St.Polten - Admira Wacker0:319:30
 Wattens - Mattersburg1:119:30
 Austria Vienna - Altach0:221:29
Basketbols
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHP Riesen Ludwigsburg - Skyliners Frankfurt80:7717:30
 Alba Berlin - Brose Baskets98:9121:29
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys 2 - Wei Chuan Dragons 29:208:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys - Uni-President Lions6:713:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lotte Giants - Hanwha Eagles9:312:29
 LG Twins - SK Wyverns3:512:29
 Samsung Lions - Nexen Heroes3:512:29
 NC Dinos - Doosan Bears12:812:29
 KT Wiz - KIA Tigers2:312:29
 LG Twins - SK Wyverns2:212:30
 Samsung Lions - Nexen Heroes3:512:30
 NC Dinos - Doosan Bears12:812:30
 KT Wiz - KIA Tigers2:312:30
 Lotte Giants - Hanwha Eagles9:312:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seibu Lions - Rakuten Golden Eagles7:507:00
 Chiba Lotte Marines - Chunichi Dragons4:1107:00
 Yakult Swallows - Nippon Ham Fighters5:307:00
 Hiroshima Carp - Hanshin Tigers8:107:59
 Yokohama Bay Stars - Yomiuri Giants6:812:00
 Softbank Hawks - Orix Buffaloes2:012:00
Šahs
Starptautisks turnīrs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grischuk Alexander - Aronian Levon8:1021:00
Snūkers
Championship League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Craigie Sam - Deils Dominiks3:000:25
 Vaits Maikls - Bonds Naidžels3:000:25
 Craigie Sam - Deils Dominiks3:000:25
 Alens Marks - Odonnell Martin2:201:20
 O'Salivans Ronijs - Chandler Harvey3:016:59
 Fords Toms - Venbo Liangs2:217:00
 O'Salivans Ronijs - Chandler Harvey3:017:00
 Binghams Stjuarts - Craigie Sam1:317:50
 Odonnell Martin - Volestons Bens3:118:34
 Binghams Stjuarts - Chandler Harvey3:019:30
 O'Salivans Ronijs - Craigie Sam3:120:30
 Odonnell Martin - Venbo Liangs3:120:45
 O'Salivans Ronijs - Binghams Stjuarts0:321:29
 Fords Toms - Volestons Bens0:322:30
 Craigie Sam - Chandler Harvey3:022:35
 Odonnell Martin - Fords Toms1:323:10
 Venbo Liangs - Volestons Bens0:323:39
E-Sports
Starcraft - Gold Series Team Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team GP - Dragon Phoenix Gaming1:514:00
 Brave Star Gaming - Kaizi Gaming4:315:05
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Red Wings (APHEX) - Los Angeles Kings (SHKET)3:110:59
 Detroit Red Wings (APHEX) - Ottawa Senators (MISTYEYE)2:311:19
 Los Angeles Kings (SHKET) - Ottawa Senators (MISTYEYE)3:311:39
 Los Angeles Kings (SHKET) - Detroit Red Wings (APHEX)4:412:00
 Ottawa Senators (MISTYEYE) - Detroit Red Wings (APHEX)9:112:20
 Ottawa Senators (MISTYEYE) - Los Angeles Kings (SHKET)4:212:40
 St. Louis Blues (SHKET) - Calgary Flames (MISTYEYE)2:716:59
 St. Louis Blues (SHKET) - Nashville Predators (SCRATE)3:117:19
 Calgary Flames (MISTYEYE) - Nashville Predators (SCRATE)6:217:39
 Calgary Flames (MISTYEYE) - St. Louis Blues (SHKET)5:018:00
 Nashville Predators (SCRATE) - St. Louis Blues (SHKET)1:218:20
 Nashville Predators (SCRATE) - Calgary Flames (MISTYEYE)0:1018:40
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sweden (MISTYEYE) - Russia (SHKET)2:007:59
 Sweden (MISTYEYE) - Canada (APHEX)1:208:19
 Russia (SHKET) - Canada (APHEX)0:008:39
 Russia (SHKET) - Sweden (MISTYEYE)2:309:00
 Canada (APHEX) - Sweden (MISTYEYE)3:309:20
 Canada (APHEX) - Russia (SHKET)3:209:40
 FINLAND (SHKET) - Czech Republic (MISTYEYE)1:213:59
 FINLAND (SHKET) - United States (SCRATE)1:414:19
 Czech Republic (MISTYEYE) - United States (SCRATE)4:214:39
 Czech Republic (MISTYEYE) - FINLAND (SHKET)4:415:00
 United States (SCRATE) - FINLAND (SHKET)1:115:20
 United States (SCRATE) - Czech Republic (MISTYEYE)1:215:40
Rainbow Six - Spain Nationals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Electrify Esports - Wygers1:021:15
 Flamengo Stars - Cream Esports1:022:30
Rainbow Six - Six Masters, Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rhythm - LFO0:112:00
 LFO - Rhythm0:113:00
 Elevate - Okami0:114:15
 Okami - Elevate1:015:30
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Lakers (SPHYNX) - Houston Rockets (JASMINE)104:7911:39
 San Antonio Spurs (MILLA) - Golden State Warriors (TAMI)83:9713:39
 Denver Nuggets (MOANA) - Portland Trail Blazers (SPHYNX)93:10315:20
 San Antonio Spurs (MILLA) - Portland Trail Blazers (SPHYNX)73:8416:20
 Philadelphia 76ers (MISSY) - Los Angeles Lakers (READDLE)83:9216:59
 Los Angeles Lakers (READDLE) - Houston Rockets (JUDI)93:8519:39
 Utah Jazz (RETA) - San Antonio Spurs (POTTER)108:9522:39
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Orleans Pelicans (JEMA11) - Dallas Mavericks (APHEX)67:4613:59
 Memphis Grizzlies (ZO0M) - San Antonio Spurs (CRUEL)62:5513:59
 New Orleans Pelicans (JEMA11) - Dallas Mavericks (APHEX)67:4614:00
 Houston Rockets (FOSTERS23) - San Antonio Spurs (CRUEL)59:5014:30
 Memphis Grizzlies (ZO0M) - Dallas Mavericks (APHEX)61:6614:30
 Houston Rockets (FOSTERS23) - San Antonio Spurs (CRUEL)58:5014:30
 Memphis Grizzlies (ZO0M) - Dallas Mavericks (APHEX)61:6614:30
 San Antonio Spurs (CRUEL) - New Orleans Pelicans (JEMA11)62:5715:00
 Houston Rockets (FOSTERS23) - Memphis Grizzlies (ZO0M)64:4715:00
 San Antonio Spurs (CRUEL) - New Orleans Pelicans (JEMA11)62:5715:00
 Houston Rockets (FOSTERS23) - Memphis Grizzlies (ZO0M)64:4715:00
 New Orleans Pelicans (JEMA11) - Memphis Grizzlies (ZO0M)46:6215:29
 Houston Rockets (FOSTERS23) - Dallas Mavericks (APHEX)65:5915:29
 New Orleans Pelicans (JEMA11) - Memphis Grizzlies (ZO0M)46:6215:30
 Houston Rockets (FOSTERS23) - Dallas Mavericks (APHEX)65:5915:30
 New Orleans Pelicans (JEMA11) - Houston Rockets (FOSTERS23)29:6416:00
 San Antonio Spurs (CRUEL) - Dallas Mavericks (APHEX)64:7016:00
 New Orleans Pelicans (JEMA11) - Houston Rockets (FOSTERS23)29:6416:00
 Dallas Mavericks (APHEX) - New Orleans Pelicans (JEMA11)45:3016:30
 San Antonio Spurs (CRUEL) - Memphis Grizzlies (ZO0M)70:4516:30
 San Antonio Spurs (CRUEL) - Houston Rockets (FOSTERS23)49:4716:59
 Dallas Mavericks (APHEX) - Memphis Grizzlies (ZO0M)73:7717:00
 San Antonio Spurs (CRUEL) - Houston Rockets (FOSTERS23)49:4717:00
 Memphis Grizzlies (ZO0M) - Houston Rockets (FOSTERS23)58:6317:30
 New Orleans Pelicans (JEMA11) - San Antonio Spurs (CRUEL)45:6517:30
 Dallas Mavericks (APHEX) - Houston Rockets (FOSTERS23)63:7618:00
 Memphis Grizzlies (ZO0M) - New Orleans Pelicans (JEMA11)57:6318:00
 Houston Rockets (FOSTERS23) - New Orleans Pelicans (JEMA11)56:3818:29
 Dallas Mavericks (APHEX) - San Antonio Spurs (CRUEL)41:6718:29
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets (SCRATE) - Washington Wizards (88FIREBURN)66:6007:59
 Miami Heat (ZO0M) - Atlanta Hawks (ANTONIO)53:6608:00
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (ANTONIO)58:7708:30
 Miami Heat (ZO0M) - Washington Wizards (88FIREBURN)69:5508:30
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Miami Heat (ZO0M)55:7009:00
 Atlanta Hawks (ANTONIO) - Charlotte Hornets (SCRATE)72:4209:00
 Charlotte Hornets (SCRATE) - Miami Heat (ZO0M)63:5609:29
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Washington Wizards (88FIREBURN)61:6909:30
 Charlotte Hornets (SCRATE) - Miami Heat (ZO0M)63:5609:30
 Charlotte Hornets (SCRATE) - Orlando Magic (BAD_TRIP)73:7210:00
 Atlanta Hawks (ANTONIO) - Washington Wizards (88FIREBURN)73:4810:00
 Charlotte Hornets (SCRATE) - Orlando Magic (BAD_TRIP)73:7210:00
 Atlanta Hawks (ANTONIO) - Washington Wizards (88FIREBURN)73:4810:00
 Washington Wizards (88FIREBURN) - Charlotte Hornets (SCRATE)65:5610:30
 Atlanta Hawks (ANTONIO) - Miami Heat (ZO0M)73:5910:30
 Washington Wizards (88FIREBURN) - Miami Heat (ZO0M)51:6810:59
 Atlanta Hawks (ANTONIO) - Orlando Magic (BAD_TRIP)82:5810:59
 Washington Wizards (88FIREBURN) - Miami Heat (ZO0M)51:6811:00
 Charlotte Hornets (SCRATE) - Atlanta Hawks (ANTONIO)47:8311:30
 Miami Heat (ZO0M) - Orlando Magic (BAD_TRIP)78:5511:30
 Miami Heat (ZO0M) - Charlotte Hornets (SCRATE)82:5312:00
 Washington Wizards (88FIREBURN) - Orlando Magic (BAD_TRIP)66:5912:00
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Charlotte Hornets (SCRATE)70:6712:29
 Washington Wizards (88FIREBURN) - Atlanta Hawks (ANTONIO)52:7312:29
Basketbols - NBA Cyber - NBA Cyber, Central Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicago Bulls (FOSTERS23) - Cleveland Cavaliers (CRUEL)59:5200:00
 Cleveland Cavaliers (CRUEL) - Indiana Pacers (MILLER)43:6800:29
 Indiana Pacers (MILLER) - Chicago Bulls (FOSTERS23)67:5801:00
 Cleveland Cavaliers (CRUEL) - Chicago Bulls (FOSTERS23)57:5501:30
 New York Knicks (FOSTERS23) - Detroit Pistons (MILLER)20:30
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Detroit Pistons (MILLER)21:30
 Detroit Pistons (MILLER) - New York Knicks (FOSTERS23)22:00
 Charlotte Hornets (CRUEL) - New York Knicks (FOSTERS23)22:30
 Indiana Pacers (MILLER) - Cleveland Cavaliers (CRUEL)74:6622:59
 Chicago Bulls (FOSTERS23) - Indiana Pacers (MILLER)58:6723:30
Basketbols - NBA Cyber - All Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons (MILLER) - Charlotte Hornets (CRUEL)83:9219:59
 New York Knicks (FOSTERS23) - Detroit Pistons (MILLER)76:6620:30
 New York Knicks (FOSTERS23) - Charlotte Hornets (CRUEL)66:5821:00
 Charlotte Hornets (CRUEL) - Detroit Pistons (MILLER)83:5721:29
 Detroit Pistons (MILLER) - New York Knicks (FOSTERS23)69:6322:00
 Charlotte Hornets (CRUEL) - New York Knicks (FOSTERS23)56:4522:30
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazil (VEEP) - Spain (OOLANCER)3:004:00
 France (SPECIALIST) - Belgium (BAPHOMET)4:004:00
 Germany (PHANTOM) - Spain (OOLANCER)0:404:09
 Brazil (VEEP) - Belgium (BAPHOMET)1:204:10
 Spain (OOLANCER) - France (SPECIALIST)2:204:20
 Germany (PHANTOM) - Brazil (VEEP)1:204:20
 France (SPECIALIST) - Brazil (VEEP)2:204:30
 Germany (PHANTOM) - Belgium (BAPHOMET)1:204:30
 Spain (OOLANCER) - Belgium (BAPHOMET)4:104:39
 Belgium (BAPHOMET) - France (SPECIALIST)1:404:50
 Spain (OOLANCER) - Brazil (VEEP)1:104:50
 Spain (OOLANCER) - Germany (PHANTOM)5:005:00
 Belgium (BAPHOMET) - Brazil (VEEP)1:305:00
 France (SPECIALIST) - Spain (OOLANCER)0:305:10
 Brazil (VEEP) - Germany (PHANTOM)7:105:10
 Brazil (VEEP) - France (SPECIALIST)0:205:20
 Mexico (SUPERNOVA) - Denmark (CARLWHIZZER)0:413:59
 Poland (WALKER) - Austria (JENKO)5:114:00
 Mexico (SUPERNOVA) - Denmark (CARLWHIZZER)0:414:00
 Poland (WALKER) - Denmark (CARLWHIZZER)0:014:10
 Switzerland (QUAVO) - Austria (JENKO)4:014:10
 Switzerland (QUAVO) - Poland (WALKER)1:314:19
 Austria (JENKO) - Mexico (SUPERNOVA)1:014:20
 Switzerland (QUAVO) - Poland (WALKER)1:314:20
 Mexico (SUPERNOVA) - Poland (WALKER)2:114:30
 Switzerland (QUAVO) - Denmark (CARLWHIZZER)0:314:30
 Mexico (SUPERNOVA) - Switzerland (QUAVO)1:214:40
 Austria (JENKO) - Denmark (CARLWHIZZER)1:214:40
 Denmark (CARLWHIZZER) - Mexico (SUPERNOVA)3:314:50
 Austria (JENKO) - Poland (WALKER)0:414:50
 Austria (JENKO) - Switzerland (QUAVO)0:515:00
 Denmark (CARLWHIZZER) - Poland (WALKER)2:015:00
 Austria (JENKO) - Switzerland (QUAVO)0:515:00
 Denmark (CARLWHIZZER) - Poland (WALKER)2:015:00
 Poland (WALKER) - Switzerland (QUAVO)1:215:10
 Mexico (SUPERNOVA) - Austria (JENKO)1:215:10
 Poland (WALKER) - Mexico (SUPERNOVA)2:115:20
 Denmark (CARLWHIZZER) - Switzerland (QUAVO)3:115:20
 Denmark (CARLWHIZZER) - Austria (JENKO)2:115:30
 Switzerland (QUAVO) - Mexico (SUPERNOVA)6:215:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Milan (PHANTOM) - Torino (AVENTON)0:120:30
 Inter (STIG) - Torino (AVENTON)1:520:40
 AS Roma (CORVIN) - Inter (STIG)1:520:50
 AS Roma (CORVIN) - Torino (AVENTON)3:321:00
 AC Milan (PHANTOM) - Inter (STIG)0:221:00
 Atalanta (BOBBY) - Torino (AVENTON)0:221:09
 AC Milan (PHANTOM) - AS Roma (CORVIN)2:421:09
 Atalanta (BOBBY) - Inter (STIG)1:521:20
 Torino (AVENTON) - AC Milan (PHANTOM)1:021:20
 Torino (AVENTON) - Inter (STIG)1:121:29
 Inter (STIG) - AS Roma (CORVIN)4:021:40
 Inter (STIG) - AC Milan (PHANTOM)4:021:49
 Torino (AVENTON) - AS Roma (CORVIN)2:121:50
 AS Roma (CORVIN) - AC Milan (PHANTOM)4:022:00
 Torino (AVENTON) - Atalanta (BOBBY)2:022:00
Soccer - eSports Battle - Night Euro 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spain (FLEWLESS_PHOENIX) - Belgium (BLACKSTAR98)2:000:06
 Portugal (CHELLOVEKK) - Germany (TAKA)0:000:06
 Spain (FLEWLESS_PHOENIX) - Belgium (BLACKSTAR98)2:000:06
 Germany (TAKA) - Spain (FLEWLESS_PHOENIX)2:200:18
 Belgium (BLACKSTAR98) - France (FEARGGWP)0:200:18
 Germany (TAKA) - Spain (FLEWLESS_PHOENIX)2:200:18
 Germany (TAKA) - France (FEARGGWP)0:300:29
 Portugal (CHELLOVEKK) - Spain (FLEWLESS_PHOENIX)1:400:30
 Germany (TAKA) - France (FEARGGWP)0:300:30
 Belgium (BLACKSTAR98) - Germany (TAKA)1:300:42
 France (FEARGGWP) - Portugal (CHELLOVEKK)2:100:42
 Spain (FLEWLESS_PHOENIX) - France (FEARGGWP)1:200:54
 Portugal (CHELLOVEKK) - Belgium (BLACKSTAR98)1:100:54
 Spain (FLEWLESS_PHOENIX) - France (FEARGGWP)1:200:54
 Belgium (BLACKSTAR98) - Spain (FLEWLESS_PHOENIX)3:201:06
 Germany (TAKA) - Portugal (CHELLOVEKK)1:301:06
 France (FEARGGWP) - Belgium (BLACKSTAR98)1:201:18
 Spain (FLEWLESS_PHOENIX) - Germany (TAKA)1:101:18
 France (FLEWLESS_PHOENIX) - Spain (CHELLOVEKK)23:30
 Belgium (FEARGGWP) - Portugal (TAKA)3:223:30
 Portugal (TAKA) - Germany (BLACKSTAR98)0:123:42
 Spain (CHELLOVEKK) - Belgium (FEARGGWP)0:023:42
 Belgium (FEARGGWP) - France (FLEWLESS_PHOENIX)23:54
 Germany (BLACKSTAR98) - Spain (CHELLOVEKK)1:023:54
Soccer - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:100:06
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:000:18
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)3:100:29
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)0:001:05
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)2:201:18
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester United (KRAFTVK)0:223:30
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (UPCAKE22)2:023:30
 Manchester United (KRAFTVK) - Liverpool FC (KRAY)0:123:42
 Manchester City (UPCAKE22) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)0:023:42
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (UPCAKE22)1:323:53
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:223:53
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Spain La Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla (BOMBI1T0) - Real Madrid (GUSTAVO)2:208:30
 FC Barcelona (KODAK) - Atletico Madrid (D1PSEN)1:108:30
 Atletico Madrid (D1PSEN) - Sevilla (BOMBI1T0)0:008:42
 Real Madrid (GUSTAVO) - CF Valencia (MR.JAB)0:108:42
 Sevilla (BOMBI1T0) - FC Barcelona (KODAK)0:008:54
 CF Valencia (MR.JAB) - Atletico Madrid (D1PSEN)2:208:54
 Atletico Madrid (D1PSEN) - Real Madrid (GUSTAVO)1:109:06
 FC Barcelona (KODAK) - CF Valencia (MR.JAB)0:009:06
 CF Valencia (MR.JAB) - Sevilla (BOMBI1T0)3:009:18
 Real Madrid (GUSTAVO) - FC Barcelona (KODAK)2:209:18
 Real Madrid (GUSTAVO) - Sevilla (BOMBI1T0)0:109:30
 Atletico Madrid (D1PSEN) - FC Barcelona (KODAK)0:009:30
 Sevilla (BOMBI1T0) - Atletico Madrid (D1PSEN)0:409:42
 CF Valencia (MR.JAB) - Real Madrid (GUSTAVO)2:309:42
 FC Barcelona (KODAK) - Sevilla (BOMBI1T0)2:209:54
 Atletico Madrid (D1PSEN) - CF Valencia (MR.JAB)3:109:54
 Real Madrid (GUSTAVO) - Atletico Madrid (D1PSEN)1:210:05
 CF Valencia (MR.JAB) - FC Barcelona (KODAK)0:110:05
 Real Madrid (GUSTAVO) - Atletico Madrid (D1PSEN)1:210:06
 CF Valencia (MR.JAB) - FC Barcelona (KODAK)0:110:06
 Sevilla (BOMBI1T0) - CF Valencia (MR.JAB)3:110:18
 FC Barcelona (KODAK) - Real Madrid (GUSTAVO)1:010:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX) - Everton (CHELLOVEKK)19:00
 Wolverhampton Wanderers (FEARGGWP) - Leicester City (TAKA)2:019:00
 Leicester City (TAKA) - Crystall Palace (BLACKSTAR98)1:119:12
 Everton (CHELLOVEKK) - Wolverhampton Wanderers (FEARGGWP)1:119:12
 Wolverhampton Wanderers (FEARGGWP) - West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX)19:24
 Crystall Palace (BLACKSTAR98) - Everton (CHELLOVEKK)0:019:24
 West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX) - Crystall Palace (BLACKSTAR98)19:36
 Everton (CHELLOVEKK) - Leicester City (TAKA)0:019:36
 Crystall Palace (BLACKSTAR98) - Wolverhampton Wanderers (FEARGGWP)0:119:48
 Crystall Palace (BLACKSTAR98) - Leicester City (TAKA)2:020:12
 Leicester City (TAKA) - Everton (CHELLOVEKK)1:220:36
 West Ham United (FLEWLESS_PHOENIX) - Leicester City (TAKA)20:48
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Milan (STALKER) - AC Milan (VAL)4:214:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Chelsea FC (SAMSON)2:114:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Paris Saint Germain (SAM)2:014:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Glasgow Rangers (DESO)5:414:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Manchester United (KARNEHSON)0:114:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:214:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:115:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - CSKA Moscow (GARRY)1:615:00
 Chelsea FC (SAMSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:315:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Inter Milan (STALKER)3:515:20
 Paris Saint Germain (SAM) - FC Porto (ALEXX00000)2:515:20
 AC Milan (VAL) - Borussia Dortmund (TEOK)0:215:20
 FC Porto (ALEXX00000) - AC Milan (VAL)3:415:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:315:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Paris Saint Germain (SAM)5:015:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Manchester United (KARNEHSON)0:116:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:316:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Chelsea FC (SAMSON)0:316:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:416:20
 Chelsea FC (SAMSON) - CSKA Moscow (GARRY)2:316:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Glasgow Rangers (DESO)1:216:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - FC Porto (ALEXX00000)3:416:40
 AC Milan (VAL) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:216:40
 Inter Milan (STALKER) - Borussia Dortmund (TEOK)3:116:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:117:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Inter Milan (STALKER)2:217:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - AC Milan (VAL)1:217:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Paris Saint Germain (SAM)3:317:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Manchester United (KARNEHSON)3:417:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Chelsea FC (SAMSON)2:317:20
 AC Milan (VAL) - CSKA Moscow (GARRY)4:217:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Glasgow Rangers (DESO)0:117:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)3:117:40
 Inter Milan (STALKER) - SL Benfica (PAULARASYOU)4:318:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:218:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - FC Porto (ALEXX00000)3:218:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Borussia Dortmund (TEOK)4:118:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Inter Milan (STALKER)2:018:20
 CSKA Moscow (GARRY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:218:20
 Glasgow Rangers (DESO) - AC Milan (VAL)3:118:40
 Manchester United (KARNEHSON) - Chelsea FC (SAMSON)1:118:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Paris Saint Germain (SAM)1:218:40
 AC Milan (VAL) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:119:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Manchester United (KARNEHSON)0:219:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Glasgow Rangers (DESO)3:019:00
 FC Porto (ALEXX00000) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:319:20
 Inter Milan (STALKER) - CSKA Moscow (GARRY)4:319:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:119:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - FC Porto (ALEXX00000)1:319:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Inter Milan (STALKER)1:219:40
 CSKA Moscow (GARRY) - Borussia Dortmund (TEOK)0:219:40
 Manchester United (KARNEHSON) - AC Milan (VAL)1:320:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Paris Saint Germain (SAM)1:020:00
 Inter Milan (STALKER) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)2:320:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Manchester United (KARNEHSON)1:120:20
 AC Milan (VAL) - Chelsea FC (SAMSON)1:120:20
 FC Porto (ALEXX00000) - CSKA Moscow (GARRY)4:320:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Glasgow Rangers (DESO)3:120:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Bayern Munchen (SPYPSY)3:020:40
 Glasgow Rangers (DESO) - FC Porto (ALEXX00000)0:421:00
 CSKA Moscow (GARRY) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:421:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Borussia Dortmund (TEOK)3:321:00
 Chelsea FC (SAMSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:021:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Inter Milan (STALKER)0:521:20
 Paris Saint Germain (SAM) - AC Milan (VAL)2:421:20
 Inter Milan (STALKER) - Chelsea FC (SAMSON)2:021:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Paris Saint Germain (SAM)2:021:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Manchester United (KARNEHSON)2:021:40
 Inter Milan (STALKER) - Chelsea FC (SAMSON)2:021:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)4:222:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - CSKA Moscow (GARRY)6:322:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Glasgow Rangers (DESO)2:222:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Bayern Munchen (SPYPSY)0:322:20
 Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000)1:522:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:422:20
 Manchester United (KARNEHSON) - FC Porto (ALEXX00000)1:522:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:422:20
 Chelsea FC (SAMSON) - Borussia Dortmund (TEOK)1:122:39
 Paris Saint Germain (SAM) - Inter Milan (STALKER)0:122:39
 Chelsea FC (SAMSON) - Borussia Dortmund (TEOK)1:122:40
 AC Milan (VAL) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:422:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Inter Milan (STALKER)0:122:40
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Belgium (KRAFTVK)1:001:30
 SPAIN (LABOTRYAS) - Brazil (UPCAKE22)0:201:30
 Brazil (UPCAKE22) - PORTUGAL (MELTOSIK)0:001:41
 Belgium (KRAFTVK) - Germany (KRAY)01:42
 Brazil (UPCAKE22) - PORTUGAL (MELTOSIK)0:001:42
 Germany (KRAY) - Brazil (UPCAKE22)01:54
 PORTUGAL (MELTOSIK) - SPAIN (LABOTRYAS)1:301:54
 SPAIN (LABOTRYAS) - Germany (KRAY)02:06
 Brazil (UPCAKE22) - Belgium (KRAFTVK)3:102:06
 Belgium (KRAFTVK) - SPAIN (LABOTRYAS)0:202:17
 Germany (KRAY) - PORTUGAL (MELTOSIK)02:18
 Belgium (KRAFTVK) - SPAIN (LABOTRYAS)0:202:18
 Belgium (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)3:102:30
 Brazil (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)1:202:30
 Belgium (KRAFTVK) - PORTUGAL (MELTOSIK)3:102:30
 Brazil (UPCAKE22) - SPAIN (LABOTRYAS)1:202:30
 Germany (KRAY) - Belgium (KRAFTVK)02:42
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Brazil (UPCAKE22)0:102:42
 SPAIN (LABOTRYAS) - PORTUGAL (MELTOSIK)1:302:53
 Brazil (UPCAKE22) - Germany (KRAY)02:54
 SPAIN (LABOTRYAS) - PORTUGAL (MELTOSIK)1:302:54
 Belgium (KRAFTVK) - Brazil (UPCAKE22)2:203:06
 Germany (KRAY) - SPAIN (LABOTRYAS)03:06
 PORTUGAL (MELTOSIK) - Germany (KRAY)03:18
 SPAIN (LABOTRYAS) - Belgium (KRAFTVK)1:203:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)2:006:00
 Manchester City (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAFTVK)2:306:00
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - FC Barcelona (UPCAKE22)2:006:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)2:006:11
 Real Madrid (KRAFTVK) - Liverpool FC (KRAY)06:12
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Manchester City (MELTOSIK)2:006:12
 Liverpool FC (KRAY) - FC Barcelona (UPCAKE22)06:24
 Manchester City (MELTOSIK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)0:206:24
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAY)06:36
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAFTVK)1:106:36
 Real Madrid (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)3:206:47
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (MELTOSIK)06:48
 Real Madrid (KRAFTVK) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)3:206:48
 Real Madrid (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:107:00
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)1:407:00
 Real Madrid (KRAFTVK) - Manchester City (MELTOSIK)0:107:00
 Liverpool FC (KRAY) - Real Madrid (KRAFTVK)07:12
 Manchester City (MELTOSIK) - FC Barcelona (UPCAKE22)1:207:12
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)0:107:23
 FC Barcelona (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAY)07:24
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Manchester City (MELTOSIK)0:107:24
 Liverpool FC (KRAY) - Paris Saint Germain (LABOTRYAS)07:36
 Real Madrid (KRAFTVK) - FC Barcelona (UPCAKE22)3:007:36
 Paris Saint Germain (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAFTVK)4:307:48
 Manchester City (MELTOSIK) - Liverpool FC (KRAY)07:48
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Feyenoord (BAPHOMET) - PSV (VEEP)2:800:00
 Braga (OOLANCER) - CSKA Moscow (PHANTOM)3:000:00
 PSV (VEEP) - CSKA Moscow (PHANTOM)1:000:10
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - Braga (OOLANCER)1:400:10
 Feyenoord (BAPHOMET) - CSKA Moscow (PHANTOM)1:000:20
 PSV (VEEP) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)0:200:20
 Feyenoord (BAPHOMET) - Braga (OOLANCER)0:400:30
 CSKA Moscow (PHANTOM) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)0:300:30
 Gent (WALKER) - Basaksehir (JENKO)3:111:00
 Celtic (SUPERNOVA) - Sporting (CARLWHIZZER)1:211:00
 Shakhtar Donetsk (QUAVO) - Basaksehir (JENKO)5:011:10
 Gent (WALKER) - Sporting (CARLWHIZZER)2:111:10
 Basaksehir (JENKO) - Celtic (SUPERNOVA)2:311:19
 Shakhtar Donetsk (QUAVO) - Gent (WALKER)1:011:20
 Basaksehir (JENKO) - Celtic (SUPERNOVA)2:311:20
 Celtic (SUPERNOVA) - Gent (WALKER)2:311:30
 Shakhtar Donetsk (QUAVO) - Sporting (CARLWHIZZER)0:211:30
 Celtic (SUPERNOVA) - Gent (WALKER)2:311:30
 Basaksehir (JENKO) - Sporting (CARLWHIZZER)0:211:39
 Celtic (SUPERNOVA) - Shakhtar Donetsk (QUAVO)1:411:40
 Basaksehir (JENKO) - Gent (WALKER)1:711:50
 Sporting (CARLWHIZZER) - Celtic (SUPERNOVA)5:011:50
 Basaksehir (JENKO) - Shakhtar Donetsk (QUAVO)1:412:00
 Sporting (CARLWHIZZER) - Gent (WALKER)1:012:00
 Celtic (SUPERNOVA) - Basaksehir (JENKO)3:012:10
 Gent (WALKER) - Shakhtar Donetsk (QUAVO)1:112:10
 Sporting (CARLWHIZZER) - Shakhtar Donetsk (QUAVO)3:212:20
 Gent (WALKER) - Celtic (SUPERNOVA)2:212:20
 Sporting (CARLWHIZZER) - Shakhtar Donetsk (QUAVO)3:212:20
 Sporting (CARLWHIZZER) - Basaksehir (JENKO)4:112:29
 Shakhtar Donetsk (QUAVO) - Celtic (SUPERNOVA)1:212:30
 Sporting (CARLWHIZZER) - Basaksehir (JENKO)4:112:30
 Sevilla (STIG) - Manchester United (FASQER)5:213:00
 SS Lazio (SKRIPP) - Inter (FORCEMAJOR!)3:113:10
 Inter (FORCEMAJOR!) - Sevilla (STIG)2:413:20
 SS Lazio (SKRIPP) - Manchester United (FASQER)2:213:30
 Sevilla (STIG) - SS Lazio (SKRIPP)1:113:39
 Inter (FORCEMAJOR!) - Manchester United (FASQER)3:113:40
 Sevilla (STIG) - SS Lazio (SKRIPP)1:113:40
 Manchester United (FASQER) - Sevilla (STIG)0:613:50
 Inter (FORCEMAJOR!) - SS Lazio (SKRIPP)1:214:00
 Sevilla (STIG) - Inter (FORCEMAJOR!)3:214:10
 Manchester United (FASQER) - SS Lazio (SKRIPP)0:314:20
 SS Lazio (SKRIPP) - Sevilla (STIG)1:314:30
 Manchester United (FASQER) - Inter (FORCEMAJOR!)0:214:30
 Braga (VEEP) - Feyenoord (BAPHOMET)2:122:59
 Braga (VEEP) - CSKA Moscow (AVENTON)1:123:10
 PSV (OOLANCER) - Feyenoord (BAPHOMET)2:123:10
 PSV (OOLANCER) - Braga (VEEP)2:123:19
 Feyenoord (BAPHOMET) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)2:323:19
 PSV (OOLANCER) - Braga (VEEP)2:123:20
 Feyenoord (BAPHOMET) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)2:323:20
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - Braga (VEEP)0:023:30
 PSV (OOLANCER) - CSKA Moscow (AVENTON)0:023:30
 Dynamo Kyiv (SPECIALIST) - PSV (OOLANCER)0:323:39
 Feyenoord (BAPHOMET) - CSKA Moscow (AVENTON)1:123:39
 Feyenoord (BAPHOMET) - Braga (VEEP)0:223:50
 CSKA Moscow (AVENTON) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)4:123:50
 Feyenoord (BAPHOMET) - Braga (VEEP)0:223:50
 CSKA Moscow (AVENTON) - Dynamo Kyiv (SPECIALIST)4:123:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle United (WALKER) - Southampton (JENKO)4:007:59
 Aston Villa (SUPERNOVA) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)0:207:59
 Newcastle United (WALKER) - Southampton (JENKO)4:008:00
 Bournemouth (QUAVO) - Southampton (JENKO)2:108:10
 Newcastle United (WALKER) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)3:008:10
 Bournemouth (QUAVO) - Southampton (JENKO)2:108:10
 Southampton (JENKO) - Aston Villa (SUPERNOVA)2:108:19
 Bournemouth (QUAVO) - Newcastle United (WALKER)3:108:19
 Southampton (JENKO) - Aston Villa (SUPERNOVA)2:108:20
 Bournemouth (QUAVO) - Newcastle United (WALKER)3:108:20
 Bournemouth (QUAVO) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)0:008:30
 Aston Villa (SUPERNOVA) - Newcastle United (WALKER)0:108:30
 Southampton (JENKO) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)0:208:39
 Aston Villa (SUPERNOVA) - Bournemouth (QUAVO)2:608:39
 Southampton (JENKO) - Crystal Palace (CARLWHIZZER)0:208:40
 Aston Villa (SUPERNOVA) - Bournemouth (QUAVO)2:608:40
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Aston Villa (SUPERNOVA)1:108:50
 Southampton (JENKO) - Newcastle United (WALKER)0:508:50
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Aston Villa (SUPERNOVA)1:108:50
 Southampton (JENKO) - Bournemouth (QUAVO)0:709:00
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Newcastle United (WALKER)3:309:00
 Southampton (JENKO) - Bournemouth (QUAVO)0:709:00
 Newcastle United (WALKER) - Bournemouth (QUAVO)2:509:09
 Aston Villa (SUPERNOVA) - Southampton (JENKO)3:209:10
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Bournemouth (QUAVO)1:609:20
 Newcastle United (WALKER) - Aston Villa (SUPERNOVA)2:109:20
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Bournemouth (QUAVO)1:609:20
 Newcastle United (WALKER) - Aston Villa (SUPERNOVA)2:109:20
 Bournemouth (QUAVO) - Aston Villa (SUPERNOVA)3:009:29
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Southampton (JENKO)5:009:29
 Bournemouth (QUAVO) - Aston Villa (SUPERNOVA)3:009:30
 Crystal Palace (CARLWHIZZER) - Southampton (JENKO)5:009:30
 Everton FC (STIG) - West Ham United (BOBBY)2:115:29
 Leicester (PHANTOM) - Wolverhampton Wanderers (AVENTON)0:315:29
 Everton FC (STIG) - Wolverhampton Wanderers (AVENTON)3:215:40
 West Ham United (BOBBY) - Leicester (PHANTOM)0:115:49
 Watford (CORVIN) - Everton FC (STIG)2:315:50
 Leicester (PHANTOM) - Everton FC (STIG)2:216:00
 Watford (CORVIN) - Wolverhampton Wanderers (AVENTON)1:216:00
 Leicester (PHANTOM) - Watford (CORVIN)2:316:09
 Wolverhampton Wanderers (AVENTON) - Leicester (PHANTOM)5:016:20
 West Ham United (BOBBY) - Everton FC (STIG)2:416:20
 Wolverhampton Wanderers (AVENTON) - Everton FC (STIG)0:116:30
 West Ham United (BOBBY) - Watford (CORVIN)2:216:30
 Leicester (PHANTOM) - West Ham United (BOBBY)1:116:39
 Everton FC (STIG) - Watford (CORVIN)1:216:40
 Everton FC (STIG) - Leicester (PHANTOM)3:116:50
 Wolverhampton Wanderers (AVENTON) - Watford (CORVIN)3:116:50
 Everton FC (STIG) - Leicester (PHANTOM)3:116:50
 Watford (CORVIN) - Leicester (PHANTOM)2:116:59
 Wolverhampton Wanderers (AVENTON) - West Ham United (BOBBY)2:016:59
 Watford (CORVIN) - Leicester (PHANTOM)2:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Monaco (STIG) - Paris Saint Germain (FASQER)3:010:30
 Losc Lille (VITO) - Lyon (FORCEMAJOR!)10:30
 Marseille (SKRIPP) - Lyon (FORCEMAJOR!)1:110:39
 Losc Lille (VITO) - Paris Saint Germain (FASQER)10:40
 Marseille (SKRIPP) - Lyon (FORCEMAJOR!)1:110:40
 Marseille (SKRIPP) - Losc Lille (VITO)10:50
 Lyon (FORCEMAJOR!) - AS Monaco (STIG)1:110:50
 Marseille (SKRIPP) - Paris Saint Germain (FASQER)3:110:59
 AS Monaco (STIG) - Losc Lille (VITO)11:00
 Marseille (SKRIPP) - Paris Saint Germain (FASQER)3:111:00
 AS Monaco (STIG) - Marseille (SKRIPP)6:011:10
 Lyon (FORCEMAJOR!) - Paris Saint Germain (FASQER)5:011:10
 Paris Saint Germain (FASQER) - AS Monaco (STIG)0:511:20
 Lyon (FORCEMAJOR!) - Losc Lille (VITO)11:20
 Lyon (FORCEMAJOR!) - Marseille (SKRIPP)1:111:30
 Paris Saint Germain (FASQER) - Losc Lille (VITO)11:30
 AS Monaco (STIG) - Lyon (FORCEMAJOR!)4:111:40
 Losc Lille (VITO) - Marseille (SKRIPP)11:40
 Paris Saint Germain (FASQER) - Marseille (SKRIPP)0:411:50
 Paris Saint Germain (FASQER) - Lyon (FORCEMAJOR!)1:012:00
 Marseille (SKRIPP) - AS Monaco (STIG)1:212:00
 Paris Saint Germain (FASQER) - Lyon (FORCEMAJOR!)1:012:00
 Girondins Bordeaux (KLEXTER) - Saint-Etienne (DINOTOTLI)0:220:00
 OGC Nice (TRANQUIL) - Stade Rennais (FRIC)4:320:00
 Montpellier (KISHE) - Stade Rennais (FRIC)1:220:10
 OGC Nice (TRANQUIL) - Saint-Etienne (DINOTOTLI)0:320:10
 Montpellier (KISHE) - OGC Nice (TRANQUIL)2:220:19
 Stade Rennais (FRIC) - Girondins Bordeaux (KLEXTER)0:020:20
 Montpellier (KISHE) - OGC Nice (TRANQUIL)2:220:20
 Montpellier (KISHE) - Saint-Etienne (DINOTOTLI)3:220:30
 Girondins Bordeaux (KLEXTER) - OGC Nice (TRANQUIL)0:520:30
 Stade Rennais (FRIC) - Saint-Etienne (DINOTOTLI)1:120:39
 Girondins Bordeaux (KLEXTER) - Montpellier (KISHE)0:220:40
 Stade Rennais (FRIC) - OGC Nice (TRANQUIL)0:320:50
 Saint-Etienne (DINOTOTLI) - Girondins Bordeaux (KLEXTER)4:220:50
 Stade Rennais (FRIC) - Montpellier (KISHE)2:121:00
 Saint-Etienne (DINOTOTLI) - OGC Nice (TRANQUIL)3:321:00
 Girondins Bordeaux (KLEXTER) - Stade Rennais (FRIC)1:021:10
 OGC Nice (TRANQUIL) - Montpellier (KISHE)2:121:10
 OGC Nice (TRANQUIL) - Girondins Bordeaux (KLEXTER)1:121:20
 Saint-Etienne (DINOTOTLI) - Montpellier (KISHE)1:221:20
 Montpellier (KISHE) - Girondins Bordeaux (KLEXTER)4:021:30
 Saint-Etienne (DINOTOTLI) - Stade Rennais (FRIC)2:121:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (PHANTOM) - Borussia Monchengladbach (AVENTON)0:518:00
 Borussia Dortmund (STIG) - Borussia Monchengladbach (AVENTON)2:018:10
 FC Bayern Munich (CORVIN) - Borussia Dortmund (STIG)1:218:20
 Bayer 04 Leverkusen (PHANTOM) - Borussia Dortmund (STIG)1:418:30
 FC Bayern Munich (CORVIN) - Borussia Monchengladbach (AVENTON)2:218:30
 Bayer 04 Leverkusen (PHANTOM) - FC Bayern Munich (CORVIN)1:518:40
 Borussia Monchengladbach (AVENTON) - Bayer 04 Leverkusen (PHANTOM)2:018:50
 RB Leipzig (BOBBY) - Borussia Dortmund (STIG)1:418:50
 Borussia Monchengladbach (AVENTON) - Borussia Dortmund (STIG)1:119:00
 RB Leipzig (BOBBY) - FC Bayern Munich (CORVIN)2:319:00
 Borussia Monchengladbach (AVENTON) - Borussia Dortmund (STIG)1:119:00
 RB Leipzig (BOBBY) - FC Bayern Munich (CORVIN)2:319:00
 Bayer 04 Leverkusen (PHANTOM) - RB Leipzig (BOBBY)5:019:09
 Borussia Dortmund (STIG) - FC Bayern Munich (CORVIN)2:119:10
 Borussia Dortmund (STIG) - Bayer 04 Leverkusen (PHANTOM)3:119:20
 Borussia Monchengladbach (AVENTON) - FC Bayern Munich (CORVIN)1:219:20
 FC Bayern Munich (CORVIN) - Bayer 04 Leverkusen (PHANTOM)4:019:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Brugge (DINOTOTLI) - Olympiacos (TRANQUIL)2:100:00
 Benfica (KLEXTER) - Lokomotiv Moscow (IRVINGTON)1:300:10
 Olympiacos (TRANQUIL) - Benfica (KLEXTER)1:200:20
 Club Brugge (DINOTOTLI) - Lokomotiv Moscow (IRVINGTON)2:100:30
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Borussia Dortmund (BAPHOMET)7:001:30
 Manchester City (VEEP) - Tottenham Hotspur (OOLANCER)2:301:30
 Real Madrid (PHANTOM) - Tottenham Hotspur (OOLANCER)1:401:40
 Manchester City (VEEP) - Borussia Dortmund (BAPHOMET)4:001:40
 Real Madrid (PHANTOM) - Manchester City (VEEP)1:301:50
 Tottenham Hotspur (OOLANCER) - Atletico Madrid (SPECIALIST)5:101:50
 Real Madrid (PHANTOM) - Borussia Dortmund (BAPHOMET)1:002:00
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Manchester City (VEEP)1:102:00
 Tottenham Hotspur (OOLANCER) - Borussia Dortmund (BAPHOMET)4:002:10
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Real Madrid (PHANTOM)3:102:10
 Tottenham Hotspur (OOLANCER) - Manchester City (VEEP)3:202:20
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Atletico Madrid (SPECIALIST)3:302:20
 Tottenham Hotspur (OOLANCER) - Real Madrid (PHANTOM)5:002:30
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Manchester City (VEEP)2:002:30
 Ajax Amsterdam (FRIC) - Bayer 04 Leverkusen (DINOTOTLI)0:402:40
 Manchester City (VEEP) - Real Madrid (PHANTOM)4:102:40
 Atletico Madrid (SPECIALIST) - Tottenham Hotspur (OOLANCER)1:102:40
 Bayer 04 Leverkusen (DINOTOTLI) - Chelsea (MILLER)3:102:50
 Ajax Amsterdam (FRIC) - CF Valencia (TRANQUIL)2:202:50
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Real Madrid (PHANTOM)3:102:50
 Manchester City (VEEP) - Atletico Madrid (SPECIALIST)1:102:50
 Bayer 04 Leverkusen (DINOTOTLI) - CF Valencia (TRANQUIL)2:303:00
 Ajax Amsterdam (FRIC) - Atalanta (KLEXTER)1:303:00
 Borussia Dortmund (BAPHOMET) - Tottenham Hotspur (OOLANCER)2:203:00
 Real Madrid (PHANTOM) - Atletico Madrid (SPECIALIST)1:303:00
 CF Valencia (TRANQUIL) - Atalanta (KLEXTER)3:103:10
 Chelsea (MILLER) - Ajax Amsterdam (FRIC)1:203:10
 Bayer 04 Leverkusen (DINOTOTLI) - Atalanta (KLEXTER)3:303:20
 CF Valencia (TRANQUIL) - Chelsea (MILLER)3:003:20
 Bayer 04 Leverkusen (DINOTOTLI) - Ajax Amsterdam (FRIC)3:003:30
 Atalanta (KLEXTER) - Chelsea (MILLER)1:303:30
 Liverpool (WALKER) - FC Barcelona (JENKO)2:217:00
 Paris Saint Germain (SUPERNOVA) - FC Bayern Munich (CARLWHIZZER)1:317:00
 Juventus (QUAVO) - FC Barcelona (JENKO)7:117:10
 Liverpool (WALKER) - FC Bayern Munich (CARLWHIZZER)0:317:10
 Juventus (QUAVO) - Liverpool (WALKER)1:017:19
 FC Barcelona (JENKO) - Paris Saint Germain (SUPERNOVA)0:117:19
 Juventus (QUAVO) - Liverpool (WALKER)1:017:20
 Juventus (QUAVO) - FC Bayern Munich (CARLWHIZZER)0:617:30
 Paris Saint Germain (SUPERNOVA) - Juventus (QUAVO)3:417:39
 FC Barcelona (JENKO) - FC Bayern Munich (CARLWHIZZER)1:417:39
 Paris Saint Germain (SUPERNOVA) - Juventus (QUAVO)3:417:40
 FC Barcelona (JENKO) - FC Bayern Munich (CARLWHIZZER)1:417:40
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Paris Saint Germain (SUPERNOVA)2:017:50
 FC Barcelona (JENKO) - Liverpool (WALKER)0:217:50
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Paris Saint Germain (SUPERNOVA)2:017:50
 FC Barcelona (JENKO) - Liverpool (WALKER)0:217:50
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Liverpool (WALKER)1:118:00
 FC Barcelona (JENKO) - Juventus (QUAVO)1:318:00
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Liverpool (WALKER)1:118:00
 FC Barcelona (JENKO) - Juventus (QUAVO)1:318:00
 Liverpool (WALKER) - Juventus (QUAVO)1:318:09
 Paris Saint Germain (SUPERNOVA) - FC Barcelona (JENKO)2:018:10
 Liverpool (WALKER) - Juventus (QUAVO)1:318:10
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Juventus (QUAVO)1:318:20
 Liverpool (WALKER) - Paris Saint Germain (SUPERNOVA)4:118:20
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - Juventus (QUAVO)1:318:20
 Liverpool (WALKER) - Paris Saint Germain (SUPERNOVA)4:118:20
 FC Bayern Munich (CARLWHIZZER) - FC Barcelona (JENKO)3:018:30
 Juventus (QUAVO) - Paris Saint Germain (SUPERNOVA)6:018:30
 Lokomotiv Moscow (KLEXTER) - Shakhtar Donetsk (DINOTOTLI)0:223:00
 Club Brugge (TRANQUIL) - SL Benfica (FRIC)0:123:00
 Olympiacos (KISHE) - SL Benfica (FRIC)2:223:10
 Club Brugge (TRANQUIL) - Shakhtar Donetsk (DINOTOTLI)1:023:10
 SL Benfica (FRIC) - Lokomotiv Moscow (KLEXTER)2:323:20
 Lokomotiv Moscow (KLEXTER) - Club Brugge (TRANQUIL)3:323:30
 Lokomotiv Moscow (KLEXTER) - Olympiacos (KISHE)2:323:40
 SL Benfica (FRIC) - Shakhtar Donetsk (DINOTOTLI)5:423:40
 SL Benfica (FRIC) - Club Brugge (TRANQUIL)1:023:50
 Shakhtar Donetsk (DINOTOTLI) - Lokomotiv Moscow (KLEXTER)1:123:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Valladolid (MILLER) - Real Betis (DINOTOTLI)1:105:00
 Getafe (TRANQUIL) - Villarreal (FRIC)1:105:00
 Athletic Club (KLEXTER) - Villarreal (FRIC)2:205:10
 Getafe (TRANQUIL) - Real Betis (DINOTOTLI)0:105:10
 Athletic Club (KLEXTER) - Getafe (TRANQUIL)0:105:20
 Villarreal (FRIC) - Real Valladolid (MILLER)0:005:20
 Real Valladolid (MILLER) - Getafe (TRANQUIL)1:005:30
 Athletic Club (KLEXTER) - Real Betis (DINOTOTLI)1:305:30
 Villarreal (FRIC) - Real Betis (DINOTOTLI)0:005:39
 Real Valladolid (MILLER) - Athletic Club (KLEXTER)1:005:39
 Villarreal (FRIC) - Real Betis (DINOTOTLI)0:005:40
 Real Valladolid (MILLER) - Athletic Club (KLEXTER)1:005:40
 Real Betis (DINOTOTLI) - Real Valladolid (MILLER)2:205:50
 Villarreal (FRIC) - Getafe (TRANQUIL)3:305:50
 Real Betis (DINOTOTLI) - Real Valladolid (MILLER)2:205:50
 Villarreal (FRIC) - Athletic Club (KLEXTER)1:106:00
 Real Betis (DINOTOTLI) - Getafe (TRANQUIL)1:206:00
 Real Valladolid (MILLER) - Villarreal (FRIC)4:106:10
 Getafe (TRANQUIL) - Athletic Club (KLEXTER)3:106:10
 Getafe (TRANQUIL) - Real Valladolid (MILLER)1:206:20
 Real Betis (DINOTOTLI) - Athletic Club (KLEXTER)0:206:20
 Real Betis (DINOTOTLI) - Villarreal (FRIC)1:206:30
 Athletic Club (KLEXTER) - Real Valladolid (MILLER)0:006:30
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toluca - CA San Luis5:022:00
 Leon - Santos Laguna2:122:45
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night English Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (KRAY)00:06
 Manchester United (UPCAKE22) - Liverpool FC (KRAFTVK)1:100:06
 Manchester City (KRAY) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)00:18
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)1:000:18
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)3:100:30
 Manchester United (UPCAKE22) - Arsenal FC (LABOTRYAS)2:000:30
 Manchester City (KRAY) - Liverpool FC (KRAFTVK)00:42
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester United (UPCAKE22)2:100:42
 Manchester United (UPCAKE22) - Manchester City (KRAY)00:54
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)1:000:54
 Manchester City (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS)01:06
 Liverpool FC (KRAFTVK) - Manchester United (UPCAKE22)0:001:06
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester City (KRAY)01:18
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Liverpool FC (KRAFTVK)2:201:18
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Manchester United (KRAFTVK)0:223:30
 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manchester City (UPCAKE22)2:023:30
 Manchester United (KRAFTVK) - Liverpool FC (KRAY)0:123:42
 Manchester City (UPCAKE22) - Tottenham Hotspur (MELTOSIK)0:023:42
 Liverpool FC (KRAY) - Manchester City (UPCAKE22)1:323:54
 Tottenham Hotspur (MELTOSIK) - Arsenal FC (LABOTRYAS)0:223:54
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - International Friendlies
 NotikumsRezultātsLaiks
 Germany (GENAD) - Spain (PABLIK)3:015:00
 Brazil (MOONEYCB) - Belgium (OLLE)0:015:00
 Spain (PABLIK) - Portugal (INQUISITOR)2:015:11
 Belgium (OLLE) - Germany (GENAD)2:215:12
 Spain (PABLIK) - Portugal (INQUISITOR)2:015:12
 Germany (GENAD) - Brazil (MOONEYCB)1:315:24
 Portugal (INQUISITOR) - Belgium (OLLE)0:115:24
 Germany (GENAD) - Brazil (MOONEYCB)1:315:24
 Portugal (INQUISITOR) - Belgium (OLLE)0:115:24
 Brazil (MOONEYCB) - Portugal (INQUISITOR)4:015:36
 Belgium (OLLE) - Spain (PABLIK)0:015:36
 Brazil (MOONEYCB) - Portugal (INQUISITOR)4:015:36
 Portugal (INQUISITOR) - Germany (GENAD)0:315:47
 Spain (PABLIK) - Brazil (MOONEYCB)0:015:48
 Portugal (INQUISITOR) - Germany (GENAD)0:315:48
 Belgium (OLLE) - Brazil (MOONEYCB)0:016:00
 Spain (PABLIK) - Germany (GENAD)3:116:00
 Belgium (OLLE) - Brazil (MOONEYCB)0:016:00
 Spain (PABLIK) - Germany (GENAD)3:116:00
 Portugal (INQUISITOR) - Spain (PABLIK)1:316:12
 Germany (GENAD) - Belgium (OLLE)2:016:12
 Portugal (INQUISITOR) - Spain (PABLIK)1:316:12
 Belgium (OLLE) - Portugal (INQUISITOR)3:116:23
 Brazil (MOONEYCB) - Germany (GENAD)0:116:23
 Belgium (OLLE) - Portugal (INQUISITOR)3:116:24
 Spain (PABLIK) - Belgium (OLLE)0:116:36
 Portugal (INQUISITOR) - Brazil (MOONEYCB)0:216:36
 Spain (PABLIK) - Belgium (OLLE)16:36
 Germany (GENAD) - Portugal (INQUISITOR)3:016:48
 Brazil (MOONEYCB) - Spain (PABLIK)2:016:48
 Germany (GENAD) - Portugal (INQUISITOR)3:016:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (MOONEYCB) - FC Porto (OLLE)0:017:30
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - Manchester United (PABLIK)3:417:30
 CF Valencia (MOONEYCB) - FC Porto (OLLE)0:017:30
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - Manchester United (PABLIK)3:417:30
 Manchester United (PABLIK) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)0:117:42
 FC Porto (OLLE) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)0:217:42
 Manchester United (PABLIK) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)0:117:42
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - CF Valencia (MOONEYCB)1:217:53
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - FC Porto (OLLE)2:017:54
 FC Porto (OLLE) - Manchester United (PABLIK)1:118:06
 CF Valencia (MOONEYCB) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)1:018:06
 FC Porto (OLLE) - Manchester United (PABLIK)1:118:06
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)0:118:18
 Manchester United (PABLIK) - CF Valencia (MOONEYCB)0:318:18
 Manchester United (PABLIK) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)5:018:29
 FC Porto (OLLE) - CF Valencia (MOONEYCB)2:018:29
 Manchester United (PABLIK) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)5:018:30
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - Manchester United (PABLIK)1:018:42
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - FC Porto (OLLE)2:018:42
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - Manchester United (PABLIK)1:018:42
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - FC Porto (OLLE)2:018:42
 CF Valencia (MOONEYCB) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)1:018:54
 FC Porto (OLLE) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)1:218:54
 CF Valencia (MOONEYCB) - Bayer 04 Leverkusen (GENAD)1:018:54
 FC Porto (OLLE) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)1:218:54
 Manchester United (PABLIK) - FC Porto (OLLE)1:019:05
 Ajax Amsterdam (INQUISITOR) - CF Valencia (MOONEYCB)0:219:06
 Manchester United (PABLIK) - FC Porto (OLLE)1:019:06
 CF Valencia (MOONEYCB) - Manchester United (PABLIK)2:319:18
 Bayer 04 Leverkusen (GENAD) - Ajax Amsterdam (INQUISITOR)0:119:18
 CF Valencia (MOONEYCB) - Manchester United (PABLIK)2:319:18
FIFA - FIFA 2020 - Pro Player Cup XBox
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spqr Deny7 - Mgcf Mx7474:104:00
 Matheustracz99 - MVA Fineto2:304:00
 Spqr Vols - Bundled Felipe Abd2:304:20
 Mlongaray7 - MGCF C4mst3r1:204:20
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (NIKKITTA) - Paris Saint Germain (HRUSCH)1:008:00
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - FC Barcelona (DANGERDIM77)2:108:00
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Real Madrid (NIKKITTA)2:008:12
 Paris Saint Germain (HRUSCH) - Manchester City (WHITE_BOY1927)0:108:12
 Real Madrid (NIKKITTA) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)1:408:24
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - FC Barcelona (DANGERDIM77)3:408:24
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Paris Saint Germain (HRUSCH)0:008:36
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Manchester City (WHITE_BOY1927)2:208:36
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Real Madrid (NIKKITTA)0:108:48
 Paris Saint Germain (HRUSCH) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)0:208:48
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)2:109:00
 Paris Saint Germain (HRUSCH) - Real Madrid (NIKKITTA)0:009:00
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Paris Saint Germain (HRUSCH)1:009:11
 Real Madrid (NIKKITTA) - FC Barcelona (DANGERDIM77)1:109:12
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Paris Saint Germain (HRUSCH)1:009:12
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Real Madrid (NIKKITTA)1:109:24
 FC Barcelona (DANGERDIM77) - Manchester City (WHITE_BOY1927)2:209:24
 Paris Saint Germain (HRUSCH) - FC Barcelona (DANGERDIM77)2:309:36
 Manchester City (WHITE_BOY1927) - Liverpool FC (ORLOVSKY1)1:309:36
 Paris Saint Germain (HRUSCH) - FC Barcelona (DANGERDIM77)2:309:36
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Paris Saint Germain (HRUSCH)1:309:47
 Real Madrid (NIKKITTA) - Manchester City (WHITE_BOY1927)1:009:48
 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Paris Saint Germain (HRUSCH)1:309:48
 Manchester City (MOONEYCB) - Liverpool FC (OLLE)3:019:30
 Real Madrid (GENAD) - Paris Saint Germain (PABLIK)3:119:30
 Liverpool FC (OLLE) - Real Madrid (GENAD)0:019:41
 Paris Saint Germain (PABLIK) - FC Barcelona (INQUISITOR)1:019:42
 Liverpool FC (OLLE) - Real Madrid (GENAD)0:019:42
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Liverpool FC (OLLE)0:019:54
 Real Madrid (GENAD) - Manchester City (MOONEYCB)0:019:54
 Manchester City (MOONEYCB) - FC Barcelona (INQUISITOR)0:020:06
 Liverpool FC (OLLE) - Paris Saint Germain (PABLIK)0:120:06
 Manchester City (MOONEYCB) - FC Barcelona (INQUISITOR)0:020:06
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Real Madrid (GENAD)1:120:17
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Manchester City (MOONEYCB)2:120:18
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Real Madrid (GENAD)1:020:30
 Liverpool FC (OLLE) - Manchester City (MOONEYCB)1:020:30
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (PABLIK)0:120:42
 Real Madrid (GENAD) - Liverpool FC (OLLE)1:020:42
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Paris Saint Germain (PABLIK)0:120:42
 Manchester City (MOONEYCB) - Real Madrid (GENAD)0:020:53
 Liverpool FC (OLLE) - FC Barcelona (INQUISITOR)0:020:53
 Manchester City (MOONEYCB) - Real Madrid (GENAD)0:020:54
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Manchester City (MOONEYCB)0:121:06
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)0:021:06
 FC Barcelona (INQUISITOR) - Manchester City (MOONEYCB)0:121:06
 Paris Saint Germain (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE)0:021:06
 Manchester City (MOONEYCB) - Paris Saint Germain (PABLIK)1:221:18
 Real Madrid (GENAD) - FC Barcelona (INQUISITOR)1:121:18
 Manchester City (MOONEYCB) - Paris Saint Germain (PABLIK)1:221:18
 Real Madrid (GENAD) - FC Barcelona (INQUISITOR)1:121:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Nations League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Netherlands (NIKKITTA) - England (HRUSCH)1:014:30
 Italy (ORLOVSKY1) - Spain (DANGERDIM77)1:114:30
 Spain (DANGERDIM77) - Netherlands (NIKKITTA)0:314:42
 England (HRUSCH) - Portugal (WHITE_BOY1927)1:214:42
 Portugal (WHITE_BOY1927) - Spain (DANGERDIM77)2:114:53
 Netherlands (NIKKITTA) - Italy (ORLOVSKY1)1:114:54
 Portugal (WHITE_BOY1927) - Spain (DANGERDIM77)2:114:54
 Spain (DANGERDIM77) - England (HRUSCH)1:115:06
 Italy (ORLOVSKY1) - Portugal (WHITE_BOY1927)0:015:06
 Spain (DANGERDIM77) - England (HRUSCH)1:115:06
 Italy (ORLOVSKY1) - Portugal (WHITE_BOY1927)0:015:06
 Portugal (WHITE_BOY1927) - Netherlands (NIKKITTA)1:115:18
 England (HRUSCH) - Italy (ORLOVSKY1)1:115:18
 England (HRUSCH) - Netherlands (NIKKITTA)1:015:30
 Spain (DANGERDIM77) - Italy (ORLOVSKY1)3:115:30
 Netherlands (NIKKITTA) - Spain (DANGERDIM77)3:315:42
 Portugal (WHITE_BOY1927) - England (HRUSCH)4:115:42
 Italy (ORLOVSKY1) - Netherlands (NIKKITTA)0:115:54
 Spain (DANGERDIM77) - Portugal (WHITE_BOY1927)1:315:54
 England (HRUSCH) - Spain (DANGERDIM77)0:016:05
 Portugal (WHITE_BOY1927) - Italy (ORLOVSKY1)2:116:06
 England (HRUSCH) - Spain (DANGERDIM77)0:016:06
 Netherlands (NIKKITTA) - Portugal (WHITE_BOY1927)1:216:18
 Italy (ORLOVSKY1) - England (HRUSCH)0:016:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK)17:00
 Bayern Munich (FEARGGWP) - SSC Napoli (TAKA)3:017:00
 SSC Napoli (TAKA) - Real Madrid (BLACKSTAR98)1:217:12
 Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK) - Bayern Munich (FEARGGWP)1:117:12
 Bayern Munich (FEARGGWP) - Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX)17:24
 Real Madrid (BLACKSTAR98) - Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK)2:017:24
 Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX) - Real Madrid (BLACKSTAR98)17:36
 Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK) - SSC Napoli (TAKA)0:117:36
 SSC Napoli (TAKA) - Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX)17:48
 Real Madrid (BLACKSTAR98) - Bayern Munich (FEARGGWP)0:117:48
 Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK) - Paris Saint Germain (FLEWLESS_PHOENIX)18:00
 SSC Napoli (TAKA) - Bayern Munich (FEARGGWP)2:018:00
 Real Madrid (BLACKSTAR98) - SSC Napoli (TAKA)2:218:12
 Bayern Munich (FEARGGWP) - Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK)0:018:12
 Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK) - Real Madrid (BLACKSTAR98)1:318:24
 SSC Napoli (TAKA) - Tottenham Hotspur (CHELLOVEKK)1:318:36
 Bayern Munich (FEARGGWP) - Real Madrid (BLACKSTAR98)0:118:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - German Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - Bayern Munich (GUSTAVO)0:110:30
 RB Leipzig (KODAK) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)0:010:30
 Bayern Munich (GUSTAVO) - FC Leverkusen (MR.JAB)0:010:41
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)1:210:42
 Bayern Munich (GUSTAVO) - FC Leverkusen (MR.JAB)0:010:42
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - RB Leipzig (KODAK)2:010:54
 FC Leverkusen (MR.JAB) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)2:510:54
 RB Leipzig (KODAK) - FC Leverkusen (MR.JAB)2:111:06
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - Bayern Munich (GUSTAVO)1:111:06
 RB Leipzig (KODAK) - FC Leverkusen (MR.JAB)2:111:06
 Bayern Munich (GUSTAVO) - RB Leipzig (KODAK)1:111:17
 FC Leverkusen (MR.JAB) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)1:111:18
 Bayern Munich (GUSTAVO) - RB Leipzig (KODAK)1:111:18
 Bayern Munich (GUSTAVO) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)1:311:30
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - RB Leipzig (KODAK)2:111:30
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)1:211:42
 FC Leverkusen (MR.JAB) - Bayern Munich (GUSTAVO)2:111:42
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - FC Leverkusen (MR.JAB)2:211:53
 RB Leipzig (KODAK) - Borussia Dortmund (BOMBI1T0)3:011:54
 Borussia Monchengladbach (D1PSEN) - FC Leverkusen (MR.JAB)2:211:54
 Bayern Munich (GUSTAVO) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)0:212:06
 FC Leverkusen (MR.JAB) - RB Leipzig (KODAK)1:112:06
 Bayern Munich (GUSTAVO) - Borussia Monchengladbach (D1PSEN)0:212:06
 FC Leverkusen (MR.JAB) - RB Leipzig (KODAK)1:112:06
 Borussia Dortmund (BOMBI1T0) - FC Leverkusen (MR.JAB)4:012:18
 RB Leipzig (KODAK) - Bayern Munich (GUSTAVO)1:112:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC (NIKKITTA) - Manchester City (HRUSCH)0:110:00
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)3:110:00
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Arsenal FC (NIKKITTA)0:010:12
 Manchester City (HRUSCH) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)0:210:12
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)2:110:23
 Arsenal FC (NIKKITTA) - Manchester United (ORLOVSKY1)3:110:24
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)2:110:24
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Manchester City (HRUSCH)2:310:36
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)3:210:36
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Manchester City (HRUSCH)2:310:36
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)3:210:36
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Arsenal FC (NIKKITTA)2:110:48
 Manchester City (HRUSCH) - Manchester United (ORLOVSKY1)1:110:48
 Manchester City (HRUSCH) - Arsenal FC (NIKKITTA)0:211:00
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Manchester United (ORLOVSKY1)2:311:00
 Arsenal FC (NIKKITTA) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)4:211:12
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Manchester City (HRUSCH)0:211:12
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Arsenal FC (NIKKITTA)3:111:24
 Tottenham Hotspur (DANGERDIM77) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)1:011:24
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Manchester United (ORLOVSKY1)3:311:35
 Manchester City (HRUSCH) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)1:011:35
 Liverpool FC (WHITE_BOY1927) - Manchester United (ORLOVSKY1)3:311:36
 Manchester City (HRUSCH) - Tottenham Hotspur (DANGERDIM77)1:011:36
 Arsenal FC (NIKKITTA) - Liverpool FC (WHITE_BOY1927)0:011:48
 Manchester United (ORLOVSKY1) - Manchester City (HRUSCH)1:111:48
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Manchester City (PABLIK)1:013:00
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester United (OLLE)0:213:00
 Manchester United (OLLE) - Tottenham Hotspur (GENAD)2:113:12
 Manchester City (PABLIK) - Liverpool FC (INQUISITOR)3:013:12
 Manchester United (OLLE) - Tottenham Hotspur (GENAD)2:113:12
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester United (OLLE)1:113:23
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Arsenal FC (MOONEYCB)3:013:24
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester United (OLLE)1:113:24
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:013:36
 Manchester United (OLLE) - Manchester City (PABLIK)1:013:36
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Liverpool FC (INQUISITOR)0:013:36
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (GENAD)2:013:48
 Manchester City (PABLIK) - Arsenal FC (MOONEYCB)1:213:48
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Tottenham Hotspur (GENAD)2:013:48
 Manchester City (PABLIK) - Tottenham Hotspur (GENAD)1:213:59
 Manchester United (OLLE) - Arsenal FC (MOONEYCB)0:014:00
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Manchester United (OLLE)0:014:12
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Manchester City (PABLIK)1:014:12
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (GENAD)2:014:24
 Manchester United (OLLE) - Liverpool FC (INQUISITOR)1:114:24
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Tottenham Hotspur (GENAD)2:014:24
 Manchester United (OLLE) - Liverpool FC (INQUISITOR)1:114:24
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Arsenal FC (MOONEYCB)0:114:35
 Manchester City (PABLIK) - Manchester United (OLLE)0:114:35
 Liverpool FC (INQUISITOR) - Arsenal FC (MOONEYCB)0:114:36
 Manchester City (PABLIK) - Manchester United (OLLE)0:114:36
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Liverpool FC (INQUISITOR)3:114:48
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester City (PABLIK)1:114:48
 Tottenham Hotspur (GENAD) - Liverpool FC (INQUISITOR)3:114:48
 Arsenal FC (MOONEYCB) - Manchester City (PABLIK)1:114:48
 Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Manchester City (CHELLOVEKK)21:30
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Liverpool FC (TAKA)1:121:30
 Liverpool FC (TAKA) - Manchester United (BLACKSTAR98)1:021:42
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)0:021:42
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX)21:54
 Manchester United (BLACKSTAR98) - Manchester City (CHELLOVEKK)0:221:54
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Liverpool (TAKA)4:122:05
 Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Manchester United (BLACKSTAR98)22:06
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Liverpool FC (TAKA)4:122:06
 Liverpool FC (TAKA) - Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX)22:18
 Manchester United (BLACKSTAR98) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)2:122:18
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX)22:30
 Liverpool FC (TAKA) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)1:022:30
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Manchester City (CHELLOVEKK)1:022:41
 Manchester United (BLACKSTAR98) - Liverpool FC (TAKA)3:122:42
 Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham Hotspur (FEARGGWP)22:54
 Manchester City (CHELLOVEKK) - Manchester United (BLACKSTAR98)0:222:54
 Manchester United (BLACKSTAR98) - Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX)23:06
 Liverpool FC (TAKA) - Manchester City (CHELLOVEKK)2:523:06
 Tottenham Hotspur (FEARGGWP) - Manchester United (BLACKSTAR98)3:023:17
 Arsenal FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Liverpool FC (TAKA)23:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)1:012:29
 Shakhtar Donetsk (NIKKITTA) - CSKA Moscow (HRUSCH)2:012:30
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)1:012:30
 Spartak Moscow (DANGERDIM77) - Shakhtar Donetsk (NIKKITTA)1:112:42
 CSKA Moscow (HRUSCH) - Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927)1:412:42
 Shakhtar Donetsk (NIKKITTA) - Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1)1:112:54
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)0:012:54
 Spartak Moscow (DANGERDIM77) - CSKA Moscow (HRUSCH)0:013:05
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927)1:013:06
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - Shakhtar Donetsk (NIKKITTA)0:113:18
 CSKA Moscow (HRUSCH) - Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1)2:313:18
 CSKA Moscow (HRUSCH) - Shakhtar Donetsk (NIKKITTA)0:013:30
 Spartak Moscow (DANGERDIM77) - Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1)0:213:30
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - CSKA Moscow (HRUSCH)1:213:41
 Shakhtar Donetsk (NIKKITTA) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)1:013:42
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - CSKA Moscow (HRUSCH)1:213:42
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - Shakhtar Donetsk (NIKKITTA)0:013:54
 Spartak Moscow (DANGERDIM77) - Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927)4:113:54
 CSKA Moscow (HRUSCH) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)0:014:06
 Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927) - Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1)1:214:06
 CSKA Moscow (HRUSCH) - Spartak Moscow (DANGERDIM77)0:014:06
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - CSKA Moscow (HRUSCH)0:014:17
 Shakhtar Donetsk (NIKKITTA) - Dinamo Kyiv (WHITE_BOY1927)3:114:18
 Lokomotiv Moscow (ORLOVSKY1) - CSKA Moscow (HRUSCH)0:014:18
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 KAB Kabush - NFC Nyancat FC3:010:30
 PWR Pele Warriors - TES Tundra2:210:55
LoL - Dutch League - Summer Split
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynasty - Team Thrll0:122:00
 Mcon Esports - Team Echo Zulu0:123:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Electronik Generation - Offset Esports1:000:00
 For The Win Esports - Boavista FC0:101:00
 Offset Esports - For The Win Esports0:122:00
 Boavista FC - Samclan Esports Club1:023:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue Esports Club - K1ck Esports Club1:021:30
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Funplus Phoenix - LNG Esports1:212:00
 Rogue Warriors - Topsports Gaming0:214:50
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Bl4ze Esports0:113:30
CS:GO - DreamHack Masters Spring EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astralis - Ninjas IN Pyjamas1:215:00
 G2 Esports - Natus Vincere2:019:00
 BIG - Faze Clan2:022:09
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Movistar Riders - AGO Gaming0:111:50
 North - Ambush E-Sport1:013:20
 Movistar Riders - Ambush E-Sport2:017:50
CS:GO - LouvardGame
 NotikumsRezultātsLaiks
 Misterya Esport - Fragbox Gaming1:022:00
 Epsilon - Clear1:023:00
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Control - Rooster0:113:10
 Skyfire - Forbidden1:013:10
CS:GO - Winners League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Singularity - Team LDLC0:119:00
CS:GO - ESL ANZ Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Renegades - Truckers With Attitude0:211:30
 Ex-Paradox Gaming - Order0:213:39
CS:GO - ESL Pro League - Kvalifikācijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Infinity Esports - Triumph Gaming0:201:00
CS:GO - Hellcase Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere Junior - Japaleno2:016:59
 Espada - Hard Legion Esports2:019:59
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team GamerLegion - Sprout1:019:00
 Sprout - Unicorns of Love1:019:59
Dota 2 - OMG Summer Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR4ZY - Cyberium2:020:00
Dota 2 - China Dota 2 - Huya Legendary League - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dota Hero - Neon Esports2:006:00
 Fnatic - Team Sirius2:009:00
 Clcombat Team - TNC Pro Team0:212:00
Dota 2 - Beyond Epic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cyber Legacy - Vikin.GG1:212:00
 Cyberium.s - Extremum0:218:00
 Team Empire Hope - Cyberium.s2:020:30
Dota 2 - BLAST Bounty Hunt
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Liquid - Team Nigma1:217:30
 Alliance - Ninjas IN Pyjamas2:020:30
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 KHAN - Team Empire Hope0:213:30
 OG Seed - Nemiga Gaming2:016:30
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 IVY - Esport Rhein-Neckar1:122:30
Dota 2 - Huya Legendary League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clcombat Team - TNC Pro Team0:212:00
Dota 2 - BTS Southeast Asia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Adroit - Geek Fam0:207:00
 Team Adroit - Execration2:009:25
 Cignal Ultra - T1 Gaming0:211:20
 Neon Esports - Reality Rift1:114:00
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ghazaryan Seda - Poghosyan Asya3:008:19
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam0:308:19
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:208:39
 Khlghatyan Rima - Asoyan Valya0:308:39
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:109:20
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane3:109:40
 Ghazaryan Seda - Khlghatyan Rima3:109:40
 Hambardzumyan Mariam - Asoyan Valya0:310:00
 Poghosyan Asya - Khlghatyan Rima1:310:20
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa1:310:39
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa2:311:19
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane0:312:40
 Harutyunyan Oksanna - Hambardzumyan Mariam3:113:39
 Ghazaryan Mane - Simonyan Anahit3:013:39
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:014:00
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane1:314:20
 Poghosyan Asya - Hambardzumyan Mariam1:314:39
 Khlghatyan Rima - Ghazaryan Seda0:315:20
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa0:315:20
 Simonyan Anahit - Ghazaryan Mane1:315:40
 Matevosyan, Hasmik - Galstyan, Marine3:016:20
 Vardanyan, Rubina - Khachatryan Hasmik3:016:39
 Galstyan, Marine - Khachatryan Hasmik0:317:19
 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik1:317:39
 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine3:018:20
 Matevosyan, Hasmik - Khachatryan Hasmik3:118:40
 Khachatryan Hasmik - Matevosyan, Hasmik0:319:20
 Hovhannisyan, Mery - Matevosyan, Hasmik1:320:39
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina1:321:00
 Galstyan, Marine - Matevosyan, Hasmik1:321:20
 Matevosyan, Hasmik - Hovhannisyan, Mery3:122:39
 Matevosyan, Hasmik - Galstyan, Marine3:123:19
 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik3:123:39
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telnaya Galyna - Efimova Anastasia2:308:00
 Gubskaya Ekaterina - Helshtein Anna3:108:00
 Kurdova Roksolana - Voytekhova Mariya1:308:30
 Gubskaya Ekaterina - Andreeva Lilia3:009:00
 Telnaya Galyna - Voytekhova Mariya3:209:00
 Kurdova Roksolana - Efimova Anastasia2:309:30
 Helshtein Anna - Dubrova Alisa1:309:30
 Gubskaya Ekaterina - Dubrova Alisa3:210:00
 Voytekhova Mariya - Efimova Anastasia0:310:30
 Andreeva Lilia - Helshtein Anna3:111:30
 Andreeva Lilia - Gubskaya Ekaterina3:012:00
 Helshtein Anna - Gubskaya Ekaterina2:313:00
 Kurdova Roksolana - Telnaya Galyna0:313:00
 Efimova Anastasia - Voytekhova Mariya1:313:30
 Dubrova Alisa - Andreeva Lilia1:313:30
 Schekotikhina Natalya - Dotsenko Mariya3:115:14
 Emelyanenko Yulia - Litovchenko Marina3:015:44
 Schekotikhina Natalya - Litovchenko Marina3:216:15
 Emelyanenko Yulia - Dotsenko Mariya2:316:44
 Schekotikhina Natalya - Emelyanenko Yulia3:017:15
 Litovchenko Marina - Dotsenko Mariya3:017:45
 Dotsenko Mariya - Schekotikhina Natalya2:318:15
 Litovchenko Marina - Emelyanenko Yulia1:318:45
 Litovchenko Marina - Schekotikhina Natalya2:319:15
 Dotsenko Mariya - Emelyanenko Yulia3:219:45
 Emelyanenko Yulia - Schekotikhina Natalya2:320:15
 Dotsenko Mariya - Litovchenko Marina3:020:45
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voloshyna Yuliia - Kravchuk Tamara3:215:40
 Chilikina Evgeniya - Tiutiunyk Iryna0:316:09
 Zharkova Karina - Slashova Marina3:216:40
 Voloshyna Yuliia - Tiutiunyk Iryna3:017:10
 Slashova Marina - Kravchuk Tamara2:317:40
 Chilikina Evgeniya - Zharkova Karina3:218:09
 Voloshyna Yuliia - Slashova Marina3:118:40
 Zharkova Karina - Tiutiunyk Iryna1:319:09
 Chilikina Evgeniya - Kravchuk Tamara0:319:39
 Voloshyna Yuliia - Zharkova Karina0:320:10
 Chilikina Evgeniya - Slashova Marina3:020:40
 Tiutiunyk Iryna - Kravchuk Tamara3:021:09
 Voloshyna Yuliia - Chilikina Evgeniya1:321:40
 Zharkova Karina - Kravchuk Tamara2:322:09
 Slashova Marina - Tiutiunyk Iryna0:322:40
Vīrieši - Vācija - Dusseldorf Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qiu Dang - Meissnar, Cedric3:011:04
 Ovtcharov, Dimitrij - Hippler Tobias3:011:39
 Mengel, Steffen - Jha, Kanak2:312:14
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mkrtchyan Andranik - Galoyan Ruben2:300:20
 Avakimyan Davit - Grigoryan Erik0:300:40
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:000:40
 Apraliyan Shant - Altunyan Karen0:301:00
 Sahakyan Andranik - Galoyan Ruben3:001:00
 Nazaryan Mushegh - Grigoryan Erik1:301:20
 Gevorgyan Gegham - Apraliyan Shant3:001:39
 Parsadanyan Samvel - Altunyan Karen3:101:59
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik1:301:59
 Galoyan Ruben - Avakimyan Davit3:202:19
 Gevorgyan Gegham - Jokaklian Trasdamad3:102:19
 Nazaryan Mushegh - Mkrtchyan Andranik3:102:39
 Sahakyan Andranik - Avakimyan Davit3:103:00
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:303:00
 Parsadanyan Samvel - Jokaklian Trasdamad3:004:20
 Galoyan Ruben - Nazaryan Mushegh0:204:20
 Sahakyan Andranik - Mkrtchyan Andranik0:304:39
 Altunyan Karen - Apraliyan Shant3:004:39
 Avakimyan Davit - Nazaryan Mushegh2:304:59
 Jokaklian Trasdamad - Gevorgyan Gegham0:304:59
 Altunyan Karen - Parsadanyan Samvel1:305:19
 Grigoryan Erik - Galoyan Ruben3:005:19
 Jokaklian Trasdamad - Apraliyan Shant1:305:39
 Nazaryan Mushegh - Sahakyan Andranik1:305:39
 Altunyan Karen - Gevorgyan Gegham2:306:00
 Galoyan Ruben - Mkrtchyan Andranik2:306:00
 Parsadanyan Samvel - Apraliyan Shant3:006:20
 Grigoryan Erik - Avakimyan Davit2:306:20
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:006:40
 Galoyan Ruben - Sahakyan Andranik0:306:40
 Parsadanyan Samvel - Gevorgyan Gegham0:307:00
 Grigoryan Erik - Nazaryan Mushegh1:307:00
 Avakimyan Davit - Mkrtchyan Andranik3:007:20
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:307:20
 Grigoryan Erik - Sahakyan Andranik2:307:39
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:007:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun0:316:00
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben2:316:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit3:016:39
 Gaibakyan Ruben - Ghotanyan Davit3:117:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Papyan Karen3:117:39
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:218:20
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit3:218:40
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:020:19
 Ghotanyan Davit - Baghdasaryan Varuzhan1:320:39
 Harutyunyan Harutyun - Baghdasaryan Varuzhan3:221:20
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben0:321:40
 Papyan Karen - Baghdasaryan Varuzhan1:322:00
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:222:20
 Gaibakyan Ruben - Baghdasaryan Varuzhan0:322:39
 Harutyunyan Harutyun - Papyan Karen3:023:00
 Baghdasaryan Varuzhan - Ghotanyan Davit1:323:19
 Papyan Karen - Harutyunyan Harutyun0:323:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kim Dmitriy - Sarma Sergey3:200:20
 Vavrenyuk Sergey - Nechitaylo Evgeniy1:300:20
 Chilikin Aleksandr - Gaynyuk Vladimir1:300:55
 Novikov Yuriy - Smetenko Vadim1:300:55
 Borodachev Aleksander - Kostuk Borys2:301:30
 Smetenko Vadim - Vavrenyuk Sergey3:101:30
 Chilikin Aleksandr - Sarma Sergey0:302:04
 Naida Alexander - Grishchenko Aleksandr3:002:05
 Novikov Yuriy - Nechitaylo Evgeniy3:002:05
 Chilikin Aleksandr - Kim Dmitriy2:302:39
 Novikov Yuriy - Vavrenyuk Sergey1:302:40
 Naida Alexander - Kostuk Borys0:302:40
 Gaynyuk Vladimir - Sarma Sergey3:003:14
 Smetenko Vadim - Nechitaylo Evgeniy2:303:15
 Gaynyuk Vladimir - Sarma Sergey3:003:15
 Sarma Sergey - Kim Dmitriy2:303:49
 Grishchenko Aleksandr - Kostuk Borys2:303:49
 Nechitaylo Evgeniy - Vavrenyuk Sergey3:103:50
 Smetenko Vadim - Novikov Yuriy2:304:24
 Borodachev Aleksander - Naida Alexander3:204:24
 Smetenko Vadim - Novikov Yuriy2:304:25
 Gaynyuk Vladimir - Chilikin Aleksandr1:304:25
 Alistratov Aleksandr - Morgun Gleb3:109:00
 Ermolaev Aleksandr - Maleev Nikita1:309:14
 Shapoval Aleksandr - Akimov Igor0:309:30
 Zaitsev Oleksandr - Kovalenko Sergey0:309:45
 Alistratov Aleksandr - Akimov Igor2:310:00
 Ermolaev Aleksandr - Kovalenko Sergey3:210:15
 Shapoval Aleksandr - Morgun Gleb2:310:30
 Zaitsev Oleksandr - Maleev Nikita1:310:45
 Alistratov Aleksandr - Shapoval Aleksandr0:311:00
 Ermolaev Aleksandr - Zaitsev Oleksandr3:211:15
 Akimov Igor - Morgun Gleb0:311:30
 Kovalenko Sergey - Maleev Nikita0:311:45
 Morgun Gleb - Alistratov Aleksandr1:312:00
 Maleev Nikita - Ermolaev Aleksandr3:212:14
 Akimov Igor - Shapoval Aleksandr3:112:30
 Kovalenko Sergey - Zaitsev Oleksandr3:212:44
 Akimov Igor - Alistratov Aleksandr3:013:00
 Kovalenko Sergey - Ermolaev Aleksandr1:313:15
 Morgun Gleb - Shapoval Aleksandr0:313:30
 Maleev Nikita - Zaitsev Oleksandr0:313:44
 Shapoval Aleksandr - Alistratov Aleksandr3:013:59
 Zaitsev Oleksandr - Ermolaev Aleksandr3:114:15
 Turchenko Dmitriy - Grushko Vadim3:214:30
 Kosarev semen - Stepanov Denis0:314:30
 Turchenko Dmitriy - Grushko Vadim3:214:30
 Maleev Nikita - Kovalenko Sergey3:114:45
 Korobeynik Sergey - Povalyaev Valentin3:215:00
 Lebedev Denis - Shtaer Arkadiy2:315:00
 Povalyaev Valentin - Lebedev Denis3:215:30
 Ratushniak Vladislav - Trofimov Nikita3:115:30
 Stepanov Denis - Shtaer Arkadiy3:015:30
 Grushko Vadim - Korobeynik Sergey2:316:00
 Mosyuk Mikhail - Krutko Aleksey1:316:00
 Kosarev semen - Turchenko Dmitriy3:116:00
 Turchenko Dmitriy - Stepanov Denis3:116:30
 Ratushniak Vladislav - Krutko Aleksey0:316:30
 Korobeynik Sergey - Kosarev semen0:316:30
 Mosyuk Mikhail - Trofimov Nikita1:317:00
 Lebedev Denis - Grushko Vadim0:317:00
 Shtaer Arkadiy - Povalyaev Valentin3:017:00
 Ratushniak Vladislav - Mosyuk Mikhail2:317:30
 Stepanov Denis - Povalyaev Valentin3:117:30
 Grushko Vadim - Shtaer Arkadiy3:017:30
 Ratushniak Vladislav - Mosyuk Mikhail2:317:30
 Grushko Vadim - Shtaer Arkadiy3:017:30
 Turchenko Dmitriy - Korobeynik Sergey3:118:00
 Kosarev semen - Lebedev Denis3:218:00
 Krutko Aleksey - Trofimov Nikita3:218:00
 Turchenko Dmitriy - Korobeynik Sergey3:118:00
 Krutko Aleksey - Trofimov Nikita3:218:00
 Korobeynik Sergey - Stepanov Denis1:318:29
 Trofimov Nikita - Ratushniak Vladislav3:118:30
 Korobeynik Sergey - Stepanov Denis1:318:30
 Lebedev Denis - Turchenko Dmitriy3:118:30
 Krutko Aleksey - Mosyuk Mikhail3:119:00
 Povalyaev Valentin - Grushko Vadim1:319:00
 Shtaer Arkadiy - Kosarev semen1:319:00
 Kosarev semen - Povalyaev Valentin3:119:30
 Krutko Aleksey - Ratushniak Vladislav0:319:30
 Stepanov Denis - Grushko Vadim2:319:30
 Kosarev semen - Povalyaev Valentin3:119:30
 Trofimov Nikita - Mosyuk Mikhail3:120:00
 Turchenko Dmitriy - Shtaer Arkadiy1:320:00
 Korobeynik Sergey - Lebedev Denis3:120:00
 Shtaer Arkadiy - Korobeynik Sergey1:320:30
 Lebedev Denis - Stepanov Denis3:220:30
 Mosyuk Mikhail - Ratushniak Vladislav1:320:30
 Trofimov Nikita - Krutko Aleksey3:221:00
 Povalyaev Valentin - Turchenko Dmitriy0:321:00
 Grushko Vadim - Kosarev semen0:321:00
 Boychuk Vladimir - Pasternak Vladimir3:122:00
 Chukanov Marat - Kobets Vitalii1:322:00
 Chetverikov Oleg - Sarma Sergey0:322:35
 Rybakov Yuriy - Ptitsyn Dmitriy0:322:35
 Chernetskiy Igor - Gusev Vitaliy3:022:35
 Boychuk Vladimir - Ptitsyn Dmitriy0:323:10
 Sokoltsov Yevhenii - Sarma Sergey1:323:10
 Chukanov Marat - Gusev Vitaliy3:023:10
 Rybakov Yuriy - Pasternak Vladimir1:323:45
 Chernetskiy Igor - Kobets Vitalii3:123:45
Vīrieši - Czech TT Star Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Konecny Tomas - Olivares Felipe3:009:00
 Reitspies David - Prokopcovs Dmitrijs3:009:30
 David Petr - Vrablik Jiri1:309:55
 Kleprliks Jakubs - Tregler Tomas1:310:40
 Konecny Tomas - Prokopcovs Dmitrijs3:011:05
 Reitspies David - David Petr3:211:25
 Kleprliks Jakubs - Olivares Felipe3:011:50
 Vrablik Jiri - Tregler Tomas1:312:20
 Konecny Tomas - David Petr3:012:40
 Kleprliks Jakubs - Prokopcovs Dmitrijs3:013:15
 Olivares Felipe - Tregler Tomas0:313:35
 Reitspies David - Vrablik Jiri1:313:55
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernayvskiy Serhii - Zholubak Volodymyr3:000:20
 Yurkov Artem - Hrymovskyi Oleksii3:000:49
 Halynskyi Mykola - Zholubak Roman2:307:59
 Masko Yevhen - Dukhovenko Oleksandr3:008:04
 Zholubak Volodymyr - Chernayvskiy Serhii1:308:10
 Yurenev Oleh - Tsoi Konstiantyn3:108:15
 Yolkin Anton - Derypaska Roman2:308:34
 Hrymovskyi Oleksii - Gudimenko Evgeniy3:208:40
 Kononikhin Volodymyr - Yatsenko Sergey1:308:45
 Hudushyn Ihor - Yakimenko Stefan1:308:50
 Komendant Yuriy - Sharanyuk Oleksandr3:208:55
 Naplokov Oleksii - Teteruk Michael2:309:00
 Fedorchenko Andriy - Kirsanov Konstantin3:009:05
 Yurkov Artem - Strilnyk Yaroslav3:209:10
 Pechenyuk Valery - Chernyshov Dmytro3:109:14
 Semenenko Vadym - Troian Andrii0:309:20
 Holomoz Aleksey - Hrytsai Andrii1:309:25
 Zholubak Roman - Ivanov Viktor1:309:30
 Masko Yevhen - Derypaska Roman1:309:34
 Zholubak Volodymyr - Gudimenko Evgeniy2:309:40
 Yurenev Oleh - Yatsenko Sergey2:309:44
 Semenets Sergey - Khairov Dmytro3:209:49
 Kovalenko Vladislav - Portnov Hennadii3:109:55
 Halynskyi Mykola - Teteruk Michael3:010:00
 Kirsanov Konstantin - Dukhovenko Oleksandr1:310:04
 Strilnyk Yaroslav - Chernayvskiy Serhii0:310:10
 Chernyshov Dmytro - Tsoi Konstiantyn3:110:15
 Hudushyn Ihor - Troian Andrii1:310:20
 Komendant Yuriy - Hrytsai Andrii3:210:24
 Naplokov Oleksii - Kurchitsky Vladislav0:310:30
 Yolkin Anton - Fedorchenko Andriy3:210:35
 Hrymovskyi Oleksii - Yurkov Artem3:110:40
 Kononikhin Volodymyr - Pechenyuk Valery3:210:44
 Khairov Dmytro - Yakimenko Stefan3:110:50
 Portnov Hennadii - Sharanyuk Oleksandr1:310:55
 Teteruk Michael - Zholubak Roman1:310:59
 Masko Yevhen - Kirsanov Konstantin3:211:04
 Zholubak Volodymyr - Strilnyk Yaroslav0:311:10
 Yurenev Oleh - Chernyshov Dmytro2:311:15
 Semenenko Vadym - Semenets Sergey3:111:20
 Holomoz Aleksey - Kovalenko Vladislav3:111:25
 Naplokov Oleksii - Ivanov Viktor3:111:30
 Fedorchenko Andriy - Derypaska Roman1:311:34
 Yurkov Artem - Gudimenko Evgeniy3:111:40
 Pechenyuk Valery - Yatsenko Sergey0:311:45
 Hudushyn Ihor - Khairov Dmytro3:211:50
 Komendant Yuriy - Portnov Hennadii3:011:54
 Kurchitsky Vladislav - Halynskyi Mykola0:312:00
 Yolkin Anton - Dukhovenko Oleksandr3:012:05
 Hrymovskyi Oleksii - Chernayvskiy Serhii1:312:09
 Kononikhin Volodymyr - Tsoi Konstiantyn2:312:15
 Semenets Sergey - Troian Andrii0:312:20
 Kovalenko Vladislav - Hrytsai Andrii2:312:25
 Naplokov Oleksii - Zholubak Roman1:312:30
 Masko Yevhen - Fedorchenko Andriy3:012:34
 Zholubak Volodymyr - Yurkov Artem0:312:40
 Yurenev Oleh - Pechenyuk Valery3:012:45
 Semenenko Vadym - Yakimenko Stefan3:012:49
 Holomoz Aleksey - Sharanyuk Oleksandr3:112:55
 Teteruk Michael - Kurchitsky Vladislav0:313:00
 Yolkin Anton - Kirsanov Konstantin3:013:04
 Hrymovskyi Oleksii - Strilnyk Yaroslav3:013:09
 Kononikhin Volodymyr - Chernyshov Dmytro0:313:15
 Hudushyn Ihor - Semenets Sergey3:013:20
 Komendant Yuriy - Kovalenko Vladislav0:313:24
 Ivanov Viktor - Halynskyi Mykola3:113:30
 Derypaska Roman - Dukhovenko Oleksandr3:213:35
 Gudimenko Evgeniy - Chernayvskiy Serhii0:313:40
 Yatsenko Sergey - Tsoi Konstiantyn3:113:45
 Semenenko Vadym - Khairov Dmytro1:313:50
 Holomoz Aleksey - Portnov Hennadii3:013:55
 Masko Yevhen - Yolkin Anton3:114:04
 Yurenev Oleh - Kononikhin Volodymyr2:314:15
 Troian Andrii - Yakimenko Stefan3:214:19
 Hrytsai Andrii - Sharanyuk Oleksandr3:014:25
 Naplokov Oleksii - Halynskyi Mykola3:014:30
 Fedorchenko Andriy - Dukhovenko Oleksandr3:114:34
 Yurkov Artem - Chernayvskiy Serhii1:314:40
 Pechenyuk Valery - Tsoi Konstiantyn3:114:45
 Hudushyn Ihor - Semenenko Vadym3:114:50
 Komendant Yuriy - Holomoz Aleksey3:214:54
 Teteruk Michael - Ivanov Viktor2:315:00
 Kirsanov Konstantin - Derypaska Roman1:315:05
 Strilnyk Yaroslav - Gudimenko Evgeniy1:315:09
 Chernyshov Dmytro - Yatsenko Sergey3:115:14
 Semenets Sergey - Yakimenko Stefan1:315:20
 Kovalenko Vladislav - Sharanyuk Oleksandr3:115:25
 Kilyakin Petro - Klim Vladislav3:115:30
 Sazhnev Vitalii - Kovalchuk Oleksandr1:315:34
 Mrykh Maksym - Bilobrov Volodymyr3:215:44
 Khairov Dmytro - Troian Andrii0:315:49
 Portnov Hennadii - Hrytsai Andrii0:315:55
 Voronenkov Vladimir - Korniyenko Nikolay3:216:00
 Havrysh Daniil - Pirvelli Rodion2:316:04
 Bereza Viktor - Tkachenko Yaroslav2:316:15
 Ivchenko Kirill - Kyilo Vitalii1:316:24
 Kilyakin Petro - Korniyenko Nikolay3:216:30
 Koshkodan Igor - Prokopenko Dmitry1:316:44
 Ivchenko Denis - Voronin Mikhail3:016:55
 Voronenkov Vladimir - Klim Vladislav0:317:00
 Sazhnev Vitalii - Pirvelli Rodion1:317:04
 Mrykh Maksym - Tkachenko Yaroslav0:317:15
 Yevhen Kyi - Marchuk Maksym2:317:25
 Kilyakin Petro - Voronenkov Vladimir3:217:30
 Babenko Pavlo - Kovalchuk Oleksandr0:317:34
 Prokopenko Dmitry - Bilobrov Volodymyr3:017:45
 Zaporozhets Dmitriy - Kokunin Yuriy3:217:50
 Ivchenko Kirill - Voronin Mikhail3:217:54
 Korniyenko Nikolay - Klim Vladislav2:318:00
 Havrysh Daniil - Moroz Kostiantyn1:318:05
 Bereza Viktor - Koshkodan Igor3:218:14
 Kurtenko Andrey - Levytskyi Vitalii2:318:20
 Marchuk Maksym - Kyilo Vitalii3:018:25
 Voronenkov Vladimir - Kilyakin Petro2:318:29
 Sazhnev Vitalii - Babenko Pavlo1:318:34
 Mrykh Maksym - Prokopenko Dmitry2:318:44
 Kovalchuk Pavlo - Krasutskyi Adam1:318:49
 Ivchenko Denis - Yevhen Kyi0:318:55
 Moroz Kostiantyn - Pirvelli Rodion1:319:04
 Koshkodan Igor - Tkachenko Yaroslav1:319:15
 Zaporozhets Dmitriy - Levytskyi Vitalii3:119:20
 Ivchenko Kirill - Marchuk Maksym1:319:24
 Havrysh Daniil - Kovalchuk Oleksandr3:119:35
 Bereza Viktor - Bilobrov Volodymyr3:219:44
 Krasutskyi Adam - Kokunin Yuriy2:319:50
 Yevhen Kyi - Voronin Mikhail3:019:55
 Korniyenko Nikolay - Kilyakin Petro1:319:59
 Sazhnev Vitalii - Moroz Kostiantyn1:320:04
 Mrykh Maksym - Koshkodan Igor3:120:15
 Kurtenko Andrey - Kovalchuk Pavlo3:020:20
 Ivchenko Denis - Kyilo Vitalii3:020:25
 Havrysh Daniil - Babenko Pavlo0:320:34
 Bereza Viktor - Prokopenko Dmitry1:320:45
 Zaporozhets Dmitriy - Krasutskyi Adam3:220:50
 Ivchenko Kirill - Yevhen Kyi1:320:54
 Pirvelli Rodion - Kovalchuk Oleksandr2:321:05
 Tkachenko Yaroslav - Bilobrov Volodymyr3:021:14
 Kovalchuk Pavlo - Levytskyi Vitalii2:321:20
 Ivchenko Denis - Marchuk Maksym1:321:25
 Sazhnev Vitalii - Havrysh Daniil2:321:34
 Mrykh Maksym - Bereza Viktor2:321:44
 Kurtenko Andrey - Kokunin Yuriy3:021:49
 Voronin Mikhail - Kyilo Vitalii3:221:55
 Moroz Kostiantyn - Kovalchuk Oleksandr0:322:04
 Koshkodan Igor - Bilobrov Volodymyr3:222:15
 Zaporozhets Dmitriy - Kovalchuk Pavlo2:322:20
 Ivchenko Kirill - Ivchenko Denis1:322:24
 Babenko Pavlo - Pirvelli Rodion0:322:35
 Prokopenko Dmitry - Tkachenko Yaroslav2:322:45
 Kurtenko Andrey - Krasutskyi Adam2:322:50
 Yevhen Kyi - Kyilo Vitalii3:222:55
 Levytskyi Vitalii - Kokunin Yuriy2:323:20
 Marchuk Maksym - Voronin Mikhail3:223:25
 Zaporozhets Dmitriy - Kurtenko Andrey3:123:50
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg2:300:00
 Pandur Ivan - Pyshkin Sergey3:000:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg2:300:00
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill1:300:30
 Alexander Frolov - Shirokov Vladimir3:201:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:101:30
 Pandur Ivan - Pashkov Nikolay1:301:30
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich1:307:00
 Sayanov Denis - Ogay Sergey1:307:00
 Suharkov Oleg - Kryuchkov Evgenii3:007:00
 Vladimir Nemashkalo - Serebrennikov Alexandr3:007:30
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor2:307:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy0:307:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly0:307:59
 Ogay Sergey - Vladimir Nemashkalo3:008:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly0:308:00
 Kryuchkov Evgenii - Arutiunyan Artem3:008:00
 Serebrennikov Alexandr - Sayanov Denis2:308:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey1:308:30
 Matveev Igor - Suharkov Oleg0:308:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey1:308:30
 Kryuchkov Evgenii - Matveev Igor0:308:55
 Sayanov Denis - Vladimir Nemashkalo3:009:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly3:009:00
 Ogay Sergey - Serebrennikov Alexandr2:309:29
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy0:309:30
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey2:310:59
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir3:210:59
 Shagarov Oleg - Pravednov Andrey3:010:59
 Novikov Ilya - Kuzmin Sergey2:311:00
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir3:211:00
 Shagarov Oleg - Pravednov Andrey3:011:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Zhulyabin Vladimir0:311:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery3:111:30
 Alexander Frolov - Rakhmanov Viktor3:111:30
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Zhulyabin Vladimir0:311:30
 Alexander Frolov - Rakhmanov Viktor3:111:30
 Pravednov Andrey - Vladimir Safonov0:312:00
 Kuzmin Sergey - Basmanov Dmitry Evgenievich3:012:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov1:312:00
 Pravednov Andrey - Vladimir Safonov0:312:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov1:312:00
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor3:112:29
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg0:312:29
 Rakhmanov Viktor - Elistratov Igor3:112:30
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya3:012:30
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg0:312:30
 Shagarov Oleg - Vladimir Safonov3:113:00
 Elistratov Igor - Alexander Frolov0:313:00
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:013:00
 Elistratov Igor - Alexander Frolov0:313:00
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:013:00
 Kuzmin Sergey - Zhulyabin Vladimir1:313:30
 Shirokov Vladimir - Rakhmanov Viktor0:313:30
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery3:113:30
 Klimentev Vladimir - Pandur Ivan1:315:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey1:315:00
 Andreev Danila - Khudaiberdiev Zhasur1:315:00
 Klimentev Vladimir - Pandur Ivan1:315:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey1:315:00
 Pashkov Nikolay - Yusipov Timofey0:315:29
 Demic Ying - Pinkovskii Pavel0:315:29
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey0:315:30
 Pashkov Nikolay - Yusipov Timofey0:315:30
 Demic Ying - Pinkovskii Pavel0:315:30
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:116:00
 Pandur Ivan - Pashkov Nikolay3:116:00
 Khudaiberdiev Zhasur - Demic Ying3:216:00
 Pandur Ivan - Pashkov Nikolay3:116:00
 Yanshaev Alexey - Gribkov Alexander3:116:00
 Pinkovskii Pavel - Andreev Danila3:116:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg0:316:30
 Pinkovskii Pavel - Andreev Danila3:116:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg0:316:30
 Yusipov Timofey - Klimentev Vladimir3:116:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:116:59
 Klimentev Vladimir - Pashkov Nikolay2:316:59
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander3:117:00
 Andreev Danila - Demic Ying2:317:00
 Pandur Ivan - Yusipov Timofey1:317:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Pinkovskii Pavel1:317:30
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey0:317:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis1:319:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:319:00
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis1:319:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy1:319:00
 Kryuchkov Evgenii - Homutov Serguei2:319:30
 Molodtsov Denis - Ogay Sergey0:320:00
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:320:00
 Homutov Serguei - Suharkov Oleg3:020:30
 Merkushin Yuriy - Bazilevsky Vitaly3:220:30
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:321:00
 Vladimir Nemashkalo - Ogay Sergey1:321:00
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich0:321:00
 Molodtsov Denis - Serebrennikov Alexandr3:121:30
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy2:321:30
 Matveev Igor - Homutov Serguei0:321:30
 Alexander Frolov - Abramov Kirill1:322:59
 Vladimir Safonov - Evgeniy Ilyukhin3:222:59
 Alexander Frolov - Abramov Kirill1:323:00
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Menshikov Andrey3:123:00
 Kuzmin Sergey - Zhulyabin Vladimir0:323:30
 Pravednov Andrey - Ivanov Valery0:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Solovey Vitaliy - Yarovoi Oleksandr3:200:05
 Protopopov Vitaly - Illiushchenko Serhii1:300:10
 Pugach Prokhor - Volokhov Vladislav1:300:34
 Uchen Mykola - Belanchik Dmitriy3:000:40
 Khvysiuk Andrii - Treschetka Mykolay3:000:45
 Komar Vadim - Solovey Vitaliy3:101:05
 Illiushchenko Serhii - Paukov Vadim3:201:10
 Pugach Prokhor - Yarovoi Oleksandr3:001:35
 Uchen Mykola - Illiushchenko Serhii1:301:40
 Khvysiuk Andrii - Tovkach Mykola2:301:45
 Solovey Vitaliy - Volokhov Vladislav3:102:05
 Protopopov Vitaly - Belanchik Dmitriy3:102:10
 Pugach Prokhor - Solovey Vitaliy0:302:35
 Uchen Mykola - Protopopov Vitaly0:302:40
 Komar Vadim - Yarovoi Oleksandr3:203:05
 Belanchik Dmitriy - Paukov Vadim2:303:10
 Demchuk Igor - Tovkach Mykola0:303:15
 Pugach Prokhor - Komar Vadim3:203:34
 Khvysiuk Andrii - Demchuk Igor3:003:45
 Yarovoi Oleksandr - Volokhov Vladislav3:104:04
 Tovkach Mykola - Treschetka Mykolay3:004:15
 Nikolenko Maxim - Boiko Serhii3:007:50
 Obidnyi Oleg - Rubcov Nikita1:307:55
 Levadniy Aleksandr - Tsybulin Sergey3:108:25
 Nesterenko Artem - Yanishevskiy Ilya1:308:30
 Matviienko Serhii - Sokur Mihail3:108:34
 Baklykov Andrey - Bedriychuk Viktor3:208:40
 Torrisi Thomas - Tarnavsky Vadim0:308:45
 Danilyuk Nazar - Gordiy Andrey3:208:50
 Tkachenko Oleksandr - Shcherbak Denys2:309:00
 Buryak Borys - Gerasimov Oleksandr1:309:05
 Kazmirchuk Vadim - Volynets Oleg0:309:09
 Simonchuk David - Berezynskyi Serhii3:209:15
 Abroskin Yuriy - Shevcov Uriy1:309:20
 Kushnyr Vasiliy - Kovalchuk Nazar3:209:25
 Nikolenko Maxim - Tsybulin Sergey3:009:35
 Obidnyi Oleg - Yanishevskiy Ilya1:309:40
 Anton Myrza - Sokur Mihail3:009:45
 Berezynskyi Serhii - Bedriychuk Viktor2:309:49
 Moshynskyy Oleg - Hladun Valerii2:309:55
 Yaremchuk Dmytro - Gordiy Andrey0:310:00
 Shcherbak Denys - Boiko Serhii3:210:10
 Gerasimov Oleksandr - Rubcov Nikita0:310:15
 Matviienko Serhii - Kazmirchuk Vadim3:010:20
 Baklykov Andrey - Simonchuk David3:210:25
 Torrisi Thomas - Shevcov Uriy2:310:30
 Danilyuk Nazar - Kushnyr Vasiliy3:110:35
 Levadniy Aleksandr - Tkachenko Oleksandr2:310:44
 Nesterenko Artem - Buryak Borys3:110:50
 Anton Myrza - Volynets Oleg1:310:55
 Simonchuk David - Bedriychuk Viktor3:111:00
 Hladun Valerii - Tarnavsky Vadim2:311:04
 Yaremchuk Dmytro - Kovalchuk Nazar3:211:10
 Nikolenko Maxim - Shcherbak Denys3:011:19
 Obidnyi Oleg - Gerasimov Oleksandr3:011:25
 Kazmirchuk Vadim - Sokur Mihail3:111:30
 Baklykov Andrey - Berezynskyi Serhii3:111:34
 Abroskin Yuriy - Moshynskyy Oleg1:311:39
 Kushnyr Vasiliy - Gordiy Andrey3:011:45
 Tkachenko Oleksandr - Tsybulin Sergey0:311:55
 Buryak Borys - Yanishevskiy Ilya3:212:00
 Anton Myrza - Kazmirchuk Vadim3:212:05
 Baklykov Andrey - Bedriychuk Viktor12:10
 Torrisi Thomas - Hladun Valerii3:012:14
 Yaremchuk Dmytro - Kushnyr Vasiliy0:312:20
 Levadniy Aleksandr - Boiko Serhii1:312:30
 Nesterenko Artem - Rubcov Nikita3:112:34
 Matviienko Serhii - Volynets Oleg3:012:40
 Berezynskyi Serhii - Baklykov Andrey3:112:44
 Moshynskyy Oleg - Shevcov Uriy3:012:49
 Danilyuk Nazar - Kovalchuk Nazar3:212:55
 Nikolenko Maxim - Tkachenko Oleksandr1:313:04
 Obidnyi Oleg - Buryak Borys1:313:09
 Anton Myrza - Matviienko Serhii3:113:15
 Baklykov Andrey - Bedriychuk Viktor3:213:20
 Abroskin Yuriy - Tarnavsky Vadim2:313:24
 Yaremchuk Dmytro - Danilyuk Nazar3:113:30
 Levadniy Aleksandr - Shcherbak Denys2:313:40
 Nesterenko Artem - Gerasimov Oleksandr3:013:44
 Volynets Oleg - Sokur Mihail3:013:50
 Simonchuk David - Berezynskyi Serhii3:113:55
 Torrisi Thomas - Moshynskyy Oleg3:013:59
 Kovalchuk Nazar - Gordiy Andrey3:014:04
 Tsybulin Sergey - Boiko Serhii3:014:15
 Yanishevskiy Ilya - Rubcov Nikita1:314:19
 Berezynskyi Serhii - Bedriychuk Viktor0:314:30
 Abroskin Yuriy - Hladun Valerii3:014:35
 Nikolenko Maxim - Levadniy Aleksandr3:214:50
 Obidnyi Oleg - Nesterenko Artem0:314:54
 Simonchuk David - Baklykov Andrey0:315:05
 Torrisi Thomas - Abroskin Yuriy3:115:10
 Shevcov Uriy - Tarnavsky Vadim15:10
 Danilyuk Nazar - Kushnyr Vasiliy1:315:15
 Tkachenko Oleksandr - Boiko Serhii3:215:25
 Buryak Borys - Rubcov Nikita2:315:30
 Maksiuta Volodymyr - Scherinskiy Andrey3:115:35
 Moshynskyy Oleg - Tarnavsky Vadim3:115:45
 Pidleteichuk Petro - Presnyakov Mikhail0:315:50
 Cherednichenko Pavlo - Kolesnik Petr1:315:55
 Shcherbak Denys - Tsybulin Sergey1:316:00
 Gerasimov Oleksandr - Yanishevskiy Ilya1:316:04
 Kalugin Vladislav - Molochko Aleksey3:016:10
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey2:316:15
 Tkachuk Oleksii - Ivasiv Volodymyr3:116:24
 Maksimchuk Artem - Rubtsov Sergey3:116:30
 Kovalov Oleksandr - Skachenko Serhii3:216:35
 Chermensky Andrey - Ponomarenko Sergey1:316:40
 Samaray Maksym - Scherinskiy Andrey2:316:45
 Nechyporuk Vadym - Yunchyk Valentyn1:316:50
 Vakarash Roman - Presnyakov Mikhail2:317:00
 Fashchevskiy Ivan - Kolesnik Petr3:217:04
 Veliev Anton - Skachenko Serhii3:017:10
 Kovalov Oleksandr - Chermensky Andrey3:217:15
 Maksiuta Volodymyr - Kalugin Vladislav3:117:20
 Vahta Dmitriy - Kotik Andrey2:317:25
 Pidleteichuk Petro - Tkachuk Oleksii1:317:34
 Cherednichenko Pavlo - Maksimchuk Artem3:217:40
 Veliev Anton - Ponomarenko Sergey0:317:45
 Chermensky Andrey - Skachenko Serhii3:017:50
 Samaray Maksym - Molochko Aleksey3:217:55
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym1:318:00
 Vakarash Roman - Ivasiv Volodymyr3:218:09
 Fashchevskiy Ivan - Rubtsov Sergey1:318:14
 Veliev Anton - Chermensky Andrey0:318:20
 Kovalov Oleksandr - Ponomarenko Sergey0:318:25
 Kalugin Vladislav - Scherinskiy Andrey1:318:30
 Vahta Dmitriy - Yunchyk Valentyn3:218:34
 Tkachuk Oleksii - Presnyakov Mikhail0:318:44
 Maksimchuk Artem - Kolesnik Petr3:218:49
 Veliev Anton - Kovalov Oleksandr3:218:55
 Ponomarenko Sergey - Skachenko Serhii3:019:00
 Samaray Maksym - Kalugin Vladislav2:319:05
 Nechyporuk Vadym - Kotik Andrey3:019:09
 Vakarash Roman - Tkachuk Oleksii1:319:20
 Fashchevskiy Ivan - Maksimchuk Artem3:019:24
 Maksiuta Volodymyr - Molochko Aleksey3:019:40
 Vahta Dmitriy - Nechyporuk Vadym1:319:44
 Pidleteichuk Petro - Ivasiv Volodymyr3:119:55
 Cherednichenko Pavlo - Rubtsov Sergey3:219:59
 Kolos Maksym - Kinash Sergey3:120:05
 Yehorov Kyrylo - Chaplyanka Anatoliy3:120:10
 Samaray Maksym - Maksiuta Volodymyr0:320:15
 Gritsienko Nazar - Yunchyk Valentyn2:320:20
 Vakarash Roman - Pidleteichuk Petro3:020:30
 Fashchevskiy Ivan - Cherednichenko Pavlo0:320:34
 Semenets Oleksandr - Kinash Sergey1:320:40
 Kolos Maksym - Yehorov Kyrylo1:320:45
 Molochko Aleksey - Scherinskiy Andrey1:320:50
 Vahta Dmitriy - Gritsienko Nazar0:320:54
 Ivasiv Volodymyr - Presnyakov Mikhail0:321:05
 Rubtsov Sergey - Kolesnik Petr1:321:09
 Semenets Oleksandr - Chaplyanka Anatoliy1:321:15
 Yehorov Kyrylo - Kinash Sergey3:121:20
 Yunchyk Valentyn - Kotik Andrey3:221:30
 Semenets Oleksandr - Yehorov Kyrylo3:021:50
 Kolos Maksym - Chaplyanka Anatoliy3:121:55
 Semenets Oleksandr - Kolos Maksym2:322:25
 Chaplyanka Anatoliy - Kinash Sergey3:022:30
 Illiushchenko Serhii - Anton Myrza0:323:10
 Solovey Vitaliy - Komar Vadim1:323:35
 Bosak Viktor - Melkumyan Samvel1:323:45
Volejbols
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Fox - Ural City3:212:00
Vīrieši - Čehija - Regional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Praha Podoli A - TJ Sokol Smichov A2:319:00
 TJ Sokol Modrany A - TJ Praga3:219:00
 TJ Praha Podoli A - TJ Sokol Smichov A2:319:00
 TJ Sokol Modrany A - TJ Praga3:219:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Empire - Lions1:310:20
 Titans - Payp3:212:09
 Alliance - Enerdzhi3:213:50
 Berkut - Vityaz0:315:44
Šautriņas
Remote Darts League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paul Hogan - Veenstra Richard5:1000:40
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adams Hakvals - Marks Vebsters0:112:29
 Mičels Skots - Adams Hakvals0:512:55
 Marks Vebsters - Mičels Skots2:513:20
 Ričijs Edhauss - Adams Hakvals1:013:44
 Kay Keelan - Marks Vebsters3:514:10
 Warburton Michael - Mičels Skots0:114:34
 Adams Hakvals - Kay Keelan5:415:00
 Marks Vebsters - Warburton Michael5:215:40
 Mičels Skots - Ričijs Edhauss0:116:04
 Warburton Michael - Adams Hakvals5:316:30
 Ričijs Edhauss - Marks Vebsters5:316:55
 Kay Keelan - Mičels Skots0:117:19
 Ričijs Edhauss - Warburton Michael2:517:45
 Kay Keelan - Ričijs Edhauss0:118:09
 Warburton Michael - Kay Keelan4:518:40
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M1:217:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:218:30
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Nazaretyan E / Isahakyan G2:114:20
 Mnatsakanyan Z / Poghosyan R - Rsyan S / Isahakyan S2:115:10
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:009:50
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:010:30
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg1:211:20
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar0:212:10
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:013:00
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis2:113:40
Teniss
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nefedova Anastasia - Sevinga Sofija2:000:40
 Zarazua Renata - Ivanova Daša00:50
 Mendezs Seone - Clousing, Keisha R.2:001:04
 Kalieva Elvina - Gamiza Andrea1:201:09
 Jaksiča Jovana - Van Ngujena Šanelle2:001:10
 Kalieva Elvina - Gamiza Andrea1:201:10
 Lepčenko Varvara - Halbauere Elī2:001:50
 Halbauere Elī - Nefedova Anastasia2:015:00
 Parksa Alisia - Udvardi Panna2:015:00
 Van Ngujena Šanelle - Sleeth Layne0:215:00
 Ksu Šilina - Stefanī Luisa2:016:35
 Ivanova Daša - Zarazua Renata0:216:45
 Halbauere Elī - Sleeth Layne0:217:25
 Van Ngujena Šanelle - Nefedova Anastasia0:218:40
 Olmosa Žuliana - Gamiza Andrea2:019:00
 Ksu Šilina - Parksa Alisia0:219:00
 Olmosa Žuliana - Gamiza Andrea2:019:00
 Udvardi Panna - Stefanī Luisa2:019:20
 Hanna Čanga - Wijesundera, Rushri2:021:05
 Olmosa Žuliana - Wijesundera, Rushri2:022:20
Exhibition Games - TSS Tour Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lopicic Andela - Curoviča Tamara0:210:59
 Malesevic Tamara - Jovanovski Bojana2:012:14
 Jovanovic Mirjana - Sretenovic Tijana0:213:30
 Radanoviča Dejana - Gaoui Jasmēna2:015:29
Exhibition Games - German Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rosenkranz Mats - Helers Peters2:010:59
 Masurs Daniels - Kravits Kevins2:010:59
 Rosenkranz Mats - Helers Peters2:011:00
 Lencs Julians - Vehnelt Kai1:212:25
 Bahingers Matiass - Simons Tobiass0:213:59
 Strufs Jans-Lennards - Sanchez Martinez Benito2:015:09
 Golovčiks Pēters - Velte Milans0:216:15
 Otte Oskars - Wiskandt, Max2:016:50
 Hanfmans Janniks - Rehberg Max Hans2:017:54
Exhibition Games - TSS Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krštins Pedža - Daljevs Pavle2:010:59
 Džumhurs Damirs - Petrovic Luka2:012:20
 Teodorovic Petar - Zekičs Miljans0:212:20
 Miladinovic Marko - Malesevičs Nemaņa1:212:29
 Cacičs Nikola - Milojevic Nikola0:213:30
 Butulija Boris - Petrovic Danilo0:215:29
Exhibition Games - TPG Exhibition Series (no advantage)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diezs Stīvens - Žaume Pla Malfeito2:010:00
 Džiustino Lorenso - Serhio Martos Gornes2:011:10
 Džiustino Lorenso - Martos Gornes Sergio2:011:10
 Vilella Martinezs Mario - Slobodčikovs Rolands2:012:14
 Diezs Stīvens - Martins Tifons Pols2:013:35
 Zapata Miralles Bernabe - Žaume Pla Malfeito2:014:54
 Vilella Martinezs Mario - Serhio Martos Gornes2:016:00
 Vilella Martinezs Mario - Martos Gornes Sergio2:016:00
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altamirano Kolins - Langmo Kristians1:200:05
 Lorenci Paolo - Mejia Nikolass2:115:29
 Baker Blu - Draxl, Liam1:215:29
 Lorenci Paolo - Mejia Nikolass2:115:30
 Baker Blu - Draxl, Liam1:215:30
 Mihaels Redlickis - Rojs Smits0:217:34
 Redlicki Martins - Chappell Nick0:219:00
 Holts Brandons - Altamirano Kolins0:220:39
 Nakashima Brandon - Langmo Kristians2:021:44
 Adamson Alec - Korvins Feliks1:223:34
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dolehaide Karolīna - Osuigve Vitnija2:021:00
 Fernandeza Lejlaha Annija - Rodžersa Šelbija2:121:00
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskobedo Ernesto - Svajda Zachary2:101:00
 Žirons Markoss - Džonsons Stīvs2:001:59
 Blanšs Ulisess - Fretendželo Bjorns0:216:59
 Sangrēns Tenijs - Torpegārds Mikaels0:219:00
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novaks Deniss - Hampels Lenijs1:210:00
 Osvalds Filips - Kopps Sandro0:212:29
 Ofners Sebastians - Picčers Dāvids2:114:50
 Midlers Lukass - Neumayer Lukas2:017:34
 Trinkers Jonass - Alexander Erler0:218:49
Exhibition Games - Marbello kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolasinski Filip - Wozniak Michal2:110:00
 Vojčiks Jans - Mikula Mičals1:212:05
 Galka Jan - Gajevskis Kamils2:013:24
 Kolasinski Filip - Mikula Mičals0:215:20
 Vojčiks Jans - Galka Jan1:216:55
 Wozniak Michal - Gajevskis Kamils1:218:49
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carnevale-Miino Tommaso - Lapides Sam01:25
 Mersjē Tailers - Tabilo Alehandro0:215:00
 Mersjē Tailers - Ore Žuniors Aleksanders0:216:24
 Rīse Hunters - Bernard John2:117:19
 Tabilo Alehandro - Ore Žuniors Aleksanders2:019:00
 Cullimore Keaton - Bernard John1:220:45
 Cullimore Keaton - Rīse Hunters22:55
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mladenov Adrian - Kanev Georgi0:210:00
 Todorov Dimitr - Ganchev Ivko0:211:30
 Yordanov Yordan - Mikhailov Manol0:213:00
 Avzhiev Dimitr - Lyubomir Shketrov0:214:30
 Sevov Rumen - Mirchev Rumen2:016:00
 Tanev Ivan - Slavov Gergi0:217:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony5:501:00
 Besheniye Psy - Voiny Suomi2:906:49
 Goryachiye - Gladiator7:607:50
 Voiny Suomi - Goryachiye3:609:49
 Krasnyye Krylia - Stalker9:611:50
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant4:512:49
 Stalker - Ershistyye Tigry6:413:50
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia1:714:50
 Stalker - Ledovyy Desant5:215:49
 Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia7:216:50
 Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka5:717:50
 Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery5:718:49
 Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery0:220:50
 Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony7:1021:49
 Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi8:522:50