jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Janvāris  >
TCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCP
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Piektdiena, 31. Jan. 2020. gada
Basketbols
Tunisija - National A League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Bizertin - AS Hammamet70:8917:00
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Craiova - CSM Galati85:6718:00
 ABC Athletic Constanta - CSM Sighetu Marmatiei101:8618:30
 Gaz Metan Medias - CSM 2007 Focsani93:8720:00
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hebraica Macabi - CA Aguada89:8602:00
Portugāle - Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Vagos - ACR Vale De Cambra55:7323:44
Indonēzija - IBL Preseason
 NotikumsRezultātsLaiks
 NSH Jakarta - Pacific Caesar Surabaya90:8109:59
 Satria Muda BritAma Jakarta - Amartha Hangtuah81:7212:00
 Bima Perkasa Jogja - Indonesia Patriots74:9314:00
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SL Iat Leotar Trebinje - Igokea75:11120:00
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grindavik - Fjolnir91:7520:30
 Stjarnan - Umfn Njardvik89:8422:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Prazsky - Basket Kosire94:10320:30
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shimane Susanoo Magic - Chiba Jets79:9011:29
 Brave Thunders Kawasaki - Alvark Tokyo86:7612:04
Turcija - TB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ege University - Izmir BSB102:8614:00
 Ted Ankara Kolejliler - UPS Spor15:59
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anadolu Basket Ankara - Yalova Beledyie73:6115:30
 Duzce Genclik - Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket65:8017:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Szolnoki Olaj - Zalakeramia-Zte KK73:7819:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ufimets Ufa - CSKA-2 Moscow74:7015:59
 Samara SGEU - Kupol-Rodniki Izhevsk82:6418:00
Krievija - Superlīga - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Irkut Irkuts - Altay Basket Barnaul64:7113:10
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vevey Riviera Basket - Regio Basel75:5420:30
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield Sharks - Surrey United81:7621:30
 Glasgow Rocks - Plymouth Raiders67:7621:30
 Worcester Wolves - Newcastle Eagles77:7221:30
 Leicester Riders - London Lions83:7621:59
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norrkoping Dolphins - Udominate Umea Basket85:7120:00
 IK Eos - Mark Basket43:7020:00
 Hogsbo Basket - Visby Ladies87:6420:00
 IK Eos - Mark Basket43:7020:00
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Perdew Fort Wayne Mastodons - North Dakota State Bison44:5800:00
 Hawaii Rainbow Warriors - UC Irvine Anteaters94:7006:59
Sievietes - Turcija - TKB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antalya 07 Basketbol - Bosna 3487:5715:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abdullah Gul University - Adana Basketbol93:9715:00
 Canik - Adana Botas50:9417:00
 Galatasaray - Cukurova Basketbol90:7917:00
 Galatasaray Medical Park - Cukurova Basketbol90:7917:00
 Fenerbahce - Ormanspor Genclik85:7018:59
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mann Filter Zaragoza - Embutidos Pajariel58:5120:30
 Araski Aes - Porta XI Ensino52:6820:30
 Bizkaia - Valencia BC78:7821:00
 Perfumerias Avenida - CD Zamarat96:5221:30
 Campus Promete - SPAR City Girona57:7321:45
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sao Jose Unimed - Basquete Cearense83:10400:59
 Botafogo - Unifacisa76:8101:00
 Sao Jose Unimed - Basquete Cearense83:10401:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Canoe NC - Caceres Patrimonio De La Humanidad95:8121:00
 Club Melilla Baloncesto - Blancos de Rueda Valladolid69:6921:15
 CE Lleida Basquet - Amics Castello87:8021:59
 Lobe Huesca - San Sebastian Gipuzkoa BC69:8921:59
 CE Lleida Basquet - Amics Castello87:8022:00
 Lobe Huesca - Lagun Aro GBC69:8922:00
Pasaule - Dubai International Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 As De Sale - Mighty Sports76:8017:00
 Hoops - Al Riyadhi Beirut90:9118:59
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hong Kong Eastern Long Lions - Singapore Slingers67:7314:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zagrebas KK Dubrava - Alkar88:8121:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Willebroek - Telindus BC Oostende79:7821:30
 Willebroek - Base Oostende79:7821:30
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Obras Sanitaras - Atenas101:7603:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kouvot Kouvola - Kataja Joensuu81:7318:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goyang Orions - LG Sakers68:7012:00
 Seoul Samsung Thunders - KCC Egis70:7712:00
 Goyang Orions - Changwon LG Sakers68:7012:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Jerusalem - Hapoel Tel-Aviv80:9113:30
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Zealand Breakers - Adelaide 36ers113:8908:29
 Cairns Taipans - Wollongong Hawks99:7511:00
 Cairns Taipans - Illawara Hawks99:7511:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spojnia Stargard - Trefl Sopot78:6918:44
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Gries Oberhoffen - Poitiers Basket 8688:9721:00
 Saint-Quentin - Ujap Quimper65:8021:00
 Saint-Chamond - ADA Blois78:8521:00
 Fos Ouest - Antibes Sharks59:7421:00
 JA Vichy Clermont - Nantes Atlantique89:9321:00
 Denain-Voltaire - Souffelweyersheim68:7421:00
 Aix-Maurienne - Evreux Alm73:7521:00
 Denain-Voltaire - Souffelweyersheim68:7421:00
 Rouen Spo - Nancy Sluc Basket75:8821:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Portel - Cholet Basket71:7821:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AVIS/UTILITAS Rapla - BK Ogre75:8919:00
 VEF Rīga - Valmiera Glass VIA102:8419:30
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zadar - Mornar83:8921:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - Anadolu Efes Istanbul78:8520:00
 Valencia - Panathinaikos AO94:8721:59
 Valencia BC - Panathinaikos AO94:8722:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 James Madison Dukes - College of Charlston68:8701:30
 Washington Huskies - Arizona Wildcats72:7503:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors109:11502:00
 Washington Wizards - Charlotte Hornets121:10702:00
 Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers127:11702:29
 Boston Celtics - Golden State Warriors119:10403:00
 Los Angeles Clippers - Sacramento Kings103:12405:29
 Denver Nuggets - Utah Jazz106:10005:29
 Los Angeles Clippers - Sacramento Kings103:12405:30
 Denver Nuggets - Utah Jazz106:10005:30
Futbols
Gibraltārs - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Josephs FC - Lions Gibraltar5:321:30
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haverfordwest - Svansijas Universitāte FC0:121:30
 Taffs Well - Afan Lido3:221:30
 Ammanford - Llanelli AFC21:30
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kortrijk - Standard Liege3:121:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfco Beerschot Wilrijk - Westerlo1:021:30
Mjanma - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zwekapin United - Magway FC0:011:30
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubba Al-Husun - Al-Thaid2:115:10
 Masfoot Sports Club - Al-Hamriyah1:515:10
 Dibba Al Fujairah - Al Oruba0:315:10
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerkyra Corfu - Ergotelis0:415:00
 Kassiopi - Ergotelis0:415:00
 Panahaiki - Apollon Larisas4:015:59
 Panachaiki - Apollon Larisas4:016:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uganda Revenue Authority FC - Kampala City Council FC2:115:00
 Maroons FC - Tooro United FC1:115:30
Sievietes - Mexico - Liga MX Femenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cruz Azul - Atletico San Luis0:023:45
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ladies Genk - Standard Femina de Lige0:121:00
 KAA Gent - Club Brugge2:121:30
 Oud-Heverlee Leuven - RSC Anderlecht0:221:30
Pasaule - International Youth - CONMEBOL pirmsolimpiskais turnīrs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venecuēla(Jaun.) - Argentīna(Jaun.)1:400:59
 Kolumbija(U20) - Čīle(Jaun.)0:003:30
Pasaule - Atlantic Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brondby - Norrkoping2:018:00
 FC Kobenhavn - FK Astana1:021:59
 FC Copenhagen - FK Astana1:022:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torpedo-BELAZ - Neman Grodno1:110:00
 Widzew Lodz - Gryf Wejherowo4:012:00
 Brann - AC Horsens1:014:00
 Sonderjyske - Bohemians 19052:014:00
 Pelister Bitola - Bregalnica Stip0:214:00
 Sundsvall - AIK Stockholm1:014:00
 Botev Plovdiv - Carsko Selo 20154:115:00
 Nordsjelland - Liefering4:216:00
 Odd BK - Notodden7:016:00
 Sturm Graz - Domzale4:116:30
 CSKA Sofia - Viktoria Plzen0:317:00
 TUS Bad Gleichenberg - SV Wildon6:117:15
 Brommapojkarna - Ostersunds FK0:417:30
 FCI Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond0:117:45
 Norrby IF - Jonkoping1:018:00
 Start - Mjondalen2:118:00
 Grorud - Stabaek3:118:30
 Grorud - Stabek3:018:30
 SC Weiz - SV Lafnitz0:1119:00
 First Vienna - Rapid Vienna II1:019:00
 IFK Hassleholm - Hassleholms1:020:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASI D'Abengourou - Sporting Club De Gagnoa1:117:30
 AF Amadou Diallo - Asec Mimosas1:320:00
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karela FC - ALL Stars3:017:00
 Inter Allies FC - King Faisal4:217:30
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Rustaq - Al-Nahda1:115:10
 AL Nassr FC - Oman FC2:215:35
 Muscat - AL Arouba1:017:50
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Honduras - Real Espana1:203:15
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazma SC - Al Salmiya2:116:54
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humble Lions - Cavalier SC2:100:00
Brazīlija - Amazonense - Primeiro Turno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacional AM - Manaus Fc/Am0:001:30
Brazīlija - Mato-Grossense čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Operario MT - Nova Mutum EC MT0:202:10
 DOM Bosco MT - Uniao Rondonopolis MT1:202:10
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo RJ - Resende2:100:15
 Vasco da Gama - Cabofriense0:116:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novorizontino SP - Bragantino SP0:000:15
 Santos - Inter De Limeira SP2:000:15
 Novorizontino SP - Bragantino SP0:000:15
 Santos - Inter De Limeira SP2:000:15
 Ponte Preta - Corinthians2:102:29
 Mirassol - Guarani SP1:102:30
 Ponte Preta - Corinthians2:102:30
Brazīlija - Paranense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parana - Cascavel PR1:200:30
 Cianorte PR - Atletico Paranaense3:101:00
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Criciuma - Tubarao (U20)0:000:00
 Marcilio Dias - Concordia SC2:102:00
 Avai - Brusque SC0:102:30
Brazīlija - Goiano
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vila Nova - Gremio Anapolis1:001:30
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio Porto Alegre - SAO Jose RS2:102:30
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 IR Tanger - Rapide Oued Zem0:020:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Barrio Mexico - FC Puntarenas2:121:00
 Municipal Turrialba - Municipal Garabito0:022:00
 Municipal Santa Ana - Curridabat FC7:223:00
 Santa Rosa FC - AD Cartagena3:323:00
 AD Guanacasteca - Carmelita0:123:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guadalupe FC - Herediano0:003:59
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube Aurora - Jorge Wilstermann2:102:30
 Guabira Montero - Oriente Petrolero1:202:30
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Sportivo Luqueno - Guairena FC1:123:00
Katara - Stars Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wakra - AL Shahaniya4:115:35
 Al Gharrafa - Qatar SC0:017:44
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pars Jonoubi Jam - Gol Gohar1:113:15
 Paykan FC - Shahin Bushehr1:313:30
 Tractor Sazi Tabriz FC - ZOB Ahan Isfahan FC2:113:45
 Nassaji Mazandaran - Saipa1:314:00
 Nassaji Mazandaran - Saipa Karadj FC1:314:00
 Foolad Mobarakeh Sepahan SC - Foolad Kuzestan FC2:115:30
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cucuta Deportivo - Millonarios1:101:04
 Santa Fe - Envigado1:101:05
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cape Umoya United FC - Jomo Cosmos0:115:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritzburg United - FC Cape Town1:120:00
 Maritzburg United - Cape Town City FC1:120:00
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abha Club - Al Hilal1:215:00
 Al-Hazm - Al-Taawon0:017:25
 Al-Raed - Al Ittihad1:119:15
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mumbai City FC - Northeast United FC1:015:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chennai City - Mohun Bagan AC2:315:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico San Luis(U20) - Chivas Guadalajara1:018:00
 Atlas - Tijuana3:419:45
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oaxaca - Cimarrones De Sonora3:004:30
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oaxaca - Cimarrones De Sonora3:004:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Zapresic - Istra 19612:018:59
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias3:120:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partick Thistle - Ayr Utd.1:121:04
Austrālija - RietumAustrālijas Nakts sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forrestfield United - Kingsley SC3:414:29
Austrālija - National Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney FC(Jaun.) - Melbourne Victory(Jaun.)5:107:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney FC - Brisbane Roar1:010:30
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Yavne - Beitar Ironi1:112:00
Izraēla - Liga Bet South
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Qalansawe - Hapoel Kiryat Ono2:010:30
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Ironi Baka AL Gharbiye0:112:44
 Hakoah Amidar Ramat Gan - Football Club Holon Yirmiyahu0:112:44
 Maccabi Herzelia - FC Ironi or Yehuda1:313:15
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Rishon Lezion1:015:00
 Hapoel Afula - Hapoel Katamon Jerusalem FC0:215:00
 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Nazareth Illit1:115:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Ashkelon1:015:00
 Hapoel Petah Tikva - SC Kfar Qasem1:215:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grasshoppers - Vaduz1:221:00
Somija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KuPS Kuopio - Lahti1:018:30
 Kerho 07 - FF Jaro2:219:30
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Martin Formosa - Defensores De Belgrano De Villa Ramallo1:222:45
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Porvenir - FC Midland1:221:59
 CD Y Mutual Lenadro Niceforo Alem - Berazategui3:321:59
 CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - Berazategui3:322:00
 Sportivo Italiano - Dep Laferrere1:122:00
 Ituzaingo - San Martin De Burzaco1:122:00
 El Porvenir - Ferrocarril Midland1:222:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Velez Sarsfield - Aldosivi1:102:09
Čīle - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coquimbo - Audax Italiano23:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adanaspor AS - Osmanlispor FK3:118:00
 Adanaspor AS - Ankaraspor3:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buyuksehyr Bld.spor - Genclerbirligi3:118:59
 Istanbul Basaksehir FK - Genclerbirligi3:119:00
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Excelsior - NAC Breda2:221:00
 Maastricht - Jong PSV3:121:00
 NEC Nijmegen - Cambuur0:221:00
 Den Bosch - AZ Alkmaar(U23)3:021:00
 Almere - Telstar4:221:00
 FC Eindhoven - De Graafschap1:121:00
 Volendam - Helmond Sport2:121:00
 FC Oss - Roda0:021:00
 Almere - Telstar4:221:00
 NEC Nijmegen - Cambuur0:221:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZ Alkmaar - Waalwijk4:021:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panaderia Pulido San Mateo - UD Tamaraceite0:123:00
 CD Buzanada - CD Santa Ursula1:223:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tenerife - Sporting Gijon2:121:59
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Birmingham City(U23) - Nottingham Forest FC(U23)1:315:30
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norwich City(Jun.) - Manchester United(Jun.)1:221:00
 Manchester City(Jun.) - FC Everton(Jun.)4:121:00
 Chelsea FC(Jun.) - Leicester City(Jun.)2:221:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cardiff - Reading1:121:44
 Derby County - Stoke City4:021:44
 Cardiff - Reading1:121:45
 Derby County - Stoke City4:021:45
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cremonese - Pisa3:421:59
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 SP. Braga (U23) - Vitoria Guimaraes (U23)4:012:59
 Vitoria Setubal (U23) - CD Aves (U23)3:215:00
 Academica Coimbra (U23) - Sporting CP (U23)1:217:00
 Benfica (U23) - Portimonense (U23)0:218:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benfica - Belenenses3:221:00
 Rio Ave - Famalicao2:223:14
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunkerque - Red Star FC 931:118:59
 FC Bastia Borgo - Ajaccio GFCO2:121:00
 Bourg-Peronnas - Toulon Le Las2:121:00
 Avranches - Le Puy3:121:00
 Creteil - Cholet3:021:00
 Villefranche Sur Saone - US Quevilly Rouen2:021:00
 Concarneau - Boulogne0:221:00
 Laval - Lyon Duchere1:121:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajaccio - Chateauroux0:121:00
 Le Havre - Lens0:021:00
 Le Mans UC 72 - Nancy1:121:00
 Niort - Paris FC4:421:00
 Chambly Thelle - Caen0:121:00
 Troyes - Grenoble Foot1:221:00
 Clermont - Orleans3:121:00
 Rodez Aveyron - Valenciennes1:121:00
 Guingamp - Auxerre1:021:00
 Niort - Paris FC4:421:00
 Le Havre - Lens0:021:00
 Guingamp - Auxerre1:021:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rennes - Nantes3:221:44
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Verl - SV Lippstadt 081:020:00
 Schalke 04 II - Bonner SC2:020:00
 Germania Halberstadt - Berliner AK1:520:00
 Schalke 04 - Bonner SC2:020:00
 Verl - SV Lippstadt 081:020:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hallescher FC - Viktoria Koln3:420:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jahn Regensburg - Greuther Furth0:219:30
 Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld0:019:30
 Jahn Regensburg - Greuther Furth0:219:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hertha Berlin - Schalke 040:021:30
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Lida - HK Brest4:118:00
 HC Bobruisk - HK Vitebsk4:518:00
 Belarus U-18 - HC Baranovichi5:318:00
 Himik-SKA - HC Mogilev4:118:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 MoDo - Brynas1:119:00
 Lulea - Leksand9:220:00
 AIK Stockholm - HV 710:620:00
 Djurgarden - Linkoping3:220:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes6:501:00
 Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies4:002:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 North Bay Battalion - Guelph Storm3:402:00
 Niagara Icedogs - Ottawa 67'S2:302:00
 Peterborough Petes - Sault Ste Marie Greyhounds1:202:05
 Windsor Spitfires - Flint Firebirds3:802:05
 Barrie Colts - Sudbury Wolves2:202:30
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altai Torpedo - Beibarys Atyrau1:808:00
 Altai Torpedo - Beibarys1:808:00
 Jertis Pavlodar - HC Kulager Petropavlsk5:115:00
 HC Astana - HC Temirtau1:315:00
 Arlan - Gornyak Rudny5:115:00
 HC Astana - HC Temirtau1:315:00
 Almaty - HC Aktobe3:615:30
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Kharkiv - HC Donbass18:04
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unia Oswiecim - Tauron KH Gks Katowice2:118:59
 Jastrzebie JKH GKS - Podhale Nowy Targ4:319:00
 Unia Oswiecim - Tauron KH Gks Katowice2:119:00
 Gorniczy Klub Sportowy Tychy - Stoczniowiec Gdansk3:119:00
 Janow - Torun20:00
 KH Zaglebie Sosnowiec - MKS Cracovia Krakow2:420:00
 Janow - Torun1:520:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buffalo Sabres - Montreal Canadiens1:302:00
 New Jersey Devils - Nashville Predators5:502:29
 Arizona Coyotes - Los Angeles Kings2:204:30
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Visbi-Roma - HC Halmstad Hammers1:420:00
 HC Hudiksvalls - HC Borlange7:320:00
 IF Lindlovens - IK Ostersunds2:420:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiruna Aif - HC Vannas5:120:00
 Malungs IF - Gripen HC Nykoping1:720:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjorkloven - Vasteras1:020:00
 Timra - AIF Tingsrids3:220:00
 Bofors - Vita Hasten6:420:00
 Vasterviks - Almtuna4:320:00
 Mora - MoDo5:420:00
 Bjorkloven - Vasteras1:020:00
Krievija - VHL-B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kristall - 2 Saratov - HK Orenburg1:115:59
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amurskie Tigry - SKA-19462:205:00
 Ska-Varyagi - CSKA Red Army1:717:00
 HK Riga - Loko1:217:00
 Ska-Varyagi - CSKA Red Army1:717:00
 HK Riga - Loko1:217:00
 MHK Dinamo St Petersburg - Mytish Atlanty2:217:29
 Kapitan - MHK Spartak Moscow5:418:00
 MHK Krylia Sovetov - MHC Dynamo Moscow1:518:00
 Kapitan - MHK Spartak Moscow5:418:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sariarka - Nomad Nur-Sultan3:215:00
 Buran Voronezh - Juznij Ural3:115:30
 CSK VVS Samara - HK Torpedo Gorkii3:417:00
 HC Ryazan - ORG2:418:00
 KRS-BSU - Ceng Tou3:118:00
 HK Dynamo Tver - Dizelj5:118:00
 KRS-BSU - Ceng Tou3:118:00
 HC Ryazan - ORG2:418:00
 HC Rostov - Zvezda Chekhov1:118:30
Eiropa - Erste Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyergyoi HK - Fehervari Titanok4:218:30
 Ujpest Budapest - Hokiklub Budapest6:019:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - CSKA Moscow4:311:00
 Admiral Vladivostok - Salavat Julaev3:611:29
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nīderlande (U20) - Beļģija(U20)6:106:00
 Horvātija (U20) - Ķīna (U20)3:009:30
 Korejas Republika(U20) - Israēla(U20)12:59
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Nice - Rouen0:321:00
 Grenoble - Chamonix-Morzine HC9:321:00
 Angers - Briancon6:321:30
 Gap - Amiens3:321:30
 Anglet Hormadi Elite - Mulhouse4:221:30
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Narvik - Stavanger2:220:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orli Znojmo - SAPA Fehervar AV192:219:30
 Red Bull Salzburg - HC Bolzano-Bozen Foxes2:120:14
 Liwest Linz - Innsbruck6:320:15
 EC VSV - Dornbirn0:020:15
 EC Vienna Capitals - EC Graz 99ers5:220:15
 Red Bull Salzburg - HC Bolzano-Bozen Foxes2:120:15
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Visp - HC Biasca2:220:45
 HC Thurgau - HC Ajoie2:321:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Lugano - HC Davos5:320:44
 Lausanne HC - Zurich4:220:44
 EV Zug - Rapperswil Jona Lakers4:120:45
 Langnau Tigers - EHC Biel2:020:45
 HC Lugano - HC Davos5:320:45
 HC Ambri Piotta - SC Bern3:020:45
 Lausanne HC - Zurich4:220:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herning Blue Fox - Sonderjyske Ishockey3:220:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kassel Huskies - Lausitzer Fuchse2:220:30
 Landshut Cannibals - SC Bietigheim Steelers3:420:30
 EK Bad Tolz - ESV Kaufbeuren2:520:30
 Wolfe Freiburg - Heilbronner Falken4:420:30
 Frankfurt Lions - EV Ravensburg3:120:30
 EHC Bayreuth - EK Bad Nauheim4:221:00
 Eispiraten Crimmitschau - Dresdner Eislowen7:521:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nurnberg Ice Tigers - Fischtown Pinguins1:320:29
 Eisbaren Berlin - Straubing Tigers1:220:29
 Wolfsburg Grizzly - Adler Mannheim4:220:29
 SERC Wild Wings - Dusseldorfer EG Metro Stars1:220:30
 Nurnberg Ice Tigers - Fischtown Pinguins1:320:30
 ERC Ingolstadt - Iserlohn Roosters1:120:30
 Krefeld Pinguine - Kolner Haie8:220:30
 Eisbaren Berlin - Straubing Tigers1:220:30
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spisska Nova Ves - HK Skalica5:218:30
 HK Trnava - SKP Zilina3:518:30
 HK 95 Povazska Bystrica - HK Levice3:519:00
 HC Topolcany - MHK Martin2:119:00
 HC Bratislava - HK Spartak Dubnica6:220:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHK 32 Liptovsky Mikulas - DVTK Jegesmedvek2:318:00
 HKM Zvolen - Dukla Trencin6:118:59
 HC 07 Detva - Nove Zamky1:318:59
 HKM Zvolen - Dukla Trencin6:119:00
 HC Kosice - SKP Poprad2:119:00
 HKM Nitra - Banska Bystrica2:519:00
 HC 07 Detva - Nove Zamky1:319:00
 Mac Budapest - HK Dukla Michalovce3:120:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Sparta Prague5:118:00
 Plzen - Mountfield HK2:218:30
 Kladno - Karlovy Vary4:418:59
 Liberec - Vitkovice1:118:59
 Kometa Brno - Mlada Boleslav1:118:59
 Kladno - Karlovy Vary4:419:00
 Pardubice - Litvinov1:219:00
 HC Olomouc - Zlin3:119:00
 Liberec - Vitkovice1:119:00
 Kometa Brno - Mlada Boleslav1:119:00
Somija - SM-Līga(U20)
 NotikumsRezultātsLaiks
 HPK Hameenlinna - Pelicans2:214:00
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iisalmen Peli-Karhut - Koo-Vee8:418:30
 Kiekko-Vantaa - HT Keupa3:818:30
 SaPKo - Peliitat2:118:30
 Hermes - Kettera0:618:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JYP Jyvaskyla - SaiPa Lappeenranta5:118:30
 TPS Turku - Lukko Rauma0:318:30
 HPK Hameenlinna - Karpat Oulu2:618:30
 JYP Jyvaskyla - SaiPa Lappeenranta5:118:30
 Pelicans Lahti - KalPa Kuopio3:318:30
 Ilves Tampere - Tappara Tampere3:318:30
 Jukurit - Assat Pori1:318:30
 Ilves Tampere - Tappara Tampere3:318:30
 Jukurit - Assat Pori1:318:30
 TPS Turku - Lukko Rauma0:318:30
 HPK Hameenlinna - Karpat Oulu2:618:30
Teniss
WTA - Newport Beach
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kalinina Anhelina - Tounsenda Teilora0:200:00
 Kalinina Anhelina - Taunsende Teilore0:200:00
 Gibsa Nikola - Vandervēge Koko0:200:35
 Vogele Stefanie - Makheila Kristīna2:120:00
 Vandervēge Koko - Tounsenda Teilora1:221:00
 Pagula Džesika - Brengle Madisona1:221:00
 Vandervēge Koko - Taunsende Teilore1:221:00
 Maria Tatjana - Podoroska Nadja1:222:30
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gamarra Martins Ingrida - Klaine Peidža2:115:59
 Vedder Eva - Lavendera Elise2:015:59
 Gamarra Martins Ingrida - Klaine Peidža2:116:00
 Vedder Eva - Lavendera Elise2:016:00
 Kissella Joelle - NG, Taylor1:218:20
 Piai Eduarda - Noel Alexa0:219:20
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ainitdinova Gozala - Brancaccio Nuria2:110:25
 Rossi Federica - Liauw A Fong Noa1:210:30
 Maleckova Jesika - Kraus Sinja2:010:30
 Hatouka Jūlija - Orange Margaux2:010:30
WTA - ITF - Monakora (Maljorka)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rozatello Kamilla - Marfutina Marija0:212:00
 Kenele Karina - Ryser Valentina0:212:00
 Rozatello Kamilla - Marfutina Marija0:212:00
 Kenele Karina - Ryser Valentina0:212:00
 Jerolimos Margota - Robbe Alice2:013:30
 Lima Alise - Hodzic Mina1:213:40
WTA - ITF - Burnie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakhimova Kamilla - Badosa Giberta Paula0:201:55
 Popoviča Ivana - Muramatsu Čihiro2:102:00
 Mijersa Abbī - Ingliša Medisone0:203:00
 Kabrera Lizete - Vikerija Sačija0:204:50
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raina Ankita - Valterta Simona2:104:30
 Kuearuma Supapitča - Kunga Leonija1:204:30
 Čeapchandeja Patčarina - Wang Xin YU1:204:30
 Amanmuradova Akgula - Pakē Šloe0:204:30
WTA - ITF - Andrezjē–Buteona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stojanovic Nina - Govorcova Olga0:212:00
 Freča Magdalena - Bonaventure Isaline1:213:25
 Freča Magdalena - Bonaventure Isalina1:213:25
 Fridsema Anna-Lena - Ruse Arantksa0:217:00
 Natalija Vihļanceva - Sramkova Rebeka2:018:59
WTA - Dubultspēles - Newport Beach
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galfi D / Hesse A - Hozumi E / Yonehara M1:201:25
 Carter H / Stefani L - Hozumi E / Yonehara M2:022:39
WTA - Dubultspēles - Austrālijas Atklātais Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hsieh S / Strycova B - Baboša T./ Mladenoviča K.0:207:45
 Hsieh S / Strycova B - Baboša T./Mladenoviča K.0:207:45
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Noikrists Maksimilians - Pavlašeks Adams0:205:49
 Tseng Chun Hsin - Sultanovs Kumouns0:206:55
 Pecotičs Matija - Sekiguči Šuiči2:006:59
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shevchenko Alexander - Ornago Fabrizio2:010:00
 Pazs Juan Pablo - Perčiots Metjū2:011:14
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estavezs Maksimiliano - Kirkovs Vasils1:216:00
 Rai Ajeet - Bojers Dastijs H0:216:00
 Kissells Čads - Farrens Konors2:117:50
 Daly Walkin B / Petit G - Marcondes I / Pereira J2:118:09
 Chappell Nick - Kiršhaimers Strongs0:218:45
ATP - ITF Future - Veigy-Foncenex
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ežupovičs Elmārs - Gautiers Aleksis1:212:00
 Roberts Kventins - Tčutakians Maksims2:114:49
 Heijmans Kristofers - Kornū-Šovēns Antuāns2:017:05
 Martineo Mateo - Parkers Stuarts2:019:30
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guerjeri Andreas - Onklins Gutjers1:211:55
 Tepavičs Marko - Bovy, Arnaud2:012:10
 Baezs Sebastians - Berrettini Jakopo2:012:40
 Echargui Moez - Džonsons Luks0:212:55
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Piros Zsombor - Nagijs Peters2:109:00
 Bortolotti Marko - Lazarovs Aleksandrs1:209:00
 Jekans Mircea - Galoppini Dāvids0:209:00
 Bartolotti Marco - Lazarovs Aleksandrs1:209:24
 Skatovs Timofejs - Alcaraz Garfia Carlos0:212:09
ATP - ITF Future - ASV
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baranko Kosano Havjers - Nava Emilio0:217:25
 Pena Lopez Manuel - Ritšards Aleksandrs2:117:29
ATP - ITF Future - ASV - Weston
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baranko Kosano Havjers - Nava Emilio0:217:25
 Kvinzi Džianluidži - Torebko Pīters2:117:30
 Pena Lopez Manuel - Ritšards Aleksandrs2:117:30
ATP - Jauktās dubultspēles - Austrālijas Atklātais Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kontinen H / Dabrowski G - Mektic N / Krejcikova B1:204:30
 Mattek-Sands B / Murray J - Sharma A / Smith J P2:006:04
ATP - Challenger - Punta del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serundolo Francisko - Monterio Tiago Moura0:200:44
 Kuevas Martins - Bagnis Fakundo0:202:50
 Martins Andrejs - Bagnis Fakundo2:021:00
 Blankaneo Žeofrejs - Meligeni Rodrigezs Alves Felipe0:221:00
 Martins Andrejs - Bagnis Fakundo2:021:00
 Blankaneo Žeofrejs - Meligeni Rodrigezs Alves Felipe0:221:00
ATP - Challenger - Newport Beach
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krjugers Mičels - Sarmiento Reimonds2:120:00
 Galans Riveros Daniels Elahi - Jubenks Kristofers2:122:30
 Klans Bredlijs - Džonsons Stīvs0:223:09
ATP - Challenger - Dubultspēles - Ņūportbīča
 NotikumsRezultātsLaiks
 Behar A / Escobar G - Martinez L D / Reyes-Varela M A2:101:50
 Bangoura S / Korda S - Copil M / Eubanks C1:202:00
 Goransson A / Rungkat C - Sancic A / Weissborn T0:221:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Punta del Este
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mena F / Ugo Carabelli C - Hidalgo D / Meligeni Rodrigues Alves F0:201:35
 Cerundolo J M / Tirante T A - Etcheverry T M / Olivo R2:103:05
 LUZ O / Matos R - Alvarez N / Galdos S2:023:09
ATP - Challenger - Dubultspēles - Quimper
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golubev A / Nedovyesov A - Clayton S / Glasspool L2:014:00
ATP - Challenger - Dubultspēles - Bērnija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pasha N / Schnur M - Margaroli L / Vavassori A0:203:59
 Heliovaara H / Verbeek S - Gojo B / LI Z2:006:15
ATP - Challenger - Kempere
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolars Zdeneks - Maksims Hanvjērs1:215:30
 Kopriva Vits - Ilkels Cems1:217:34
 Burgē Matias - Bahingers Matiass2:019:54
 Zverevs Miša - Lacko Lukašs1:221:24
ATP - Challenger - Bērnija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Li Že - Kublers Jasons1:202:00
 Hanfmans Janniks - Pervolarakis Mikails2:002:00
 Li Že - Kublers Jasons1:202:00
 Hanfmans Janniks - Pervolarakis Mikails2:002:00
 Daniels Taro - Safvats Mohameds2:004:30
 Bolts Alekss - Klarks Džejs1:206:09
ATP - Austrālijas Atklātais Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tīms Dominiks - Zverevs Aleksandrs3:110:30
Telpu futbols
PČ Kvalifikācija - UEFA Elites raunds
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltkrievija - Itālija3:519:30
 Portugāle - Somija2:222:30
Eiropa - EČ kval.
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anglija - Izraēla1:118:30
 Dānija - Igaunija4:218:59
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sims Jr Anthony - Angulo Roamer Alexis0:102:30
 Roman Daniel - Akhmadaliev Murodjon0:104:20
 Farmer Tevin - Diaz Jr Joseph0:105:30
 Paul Jake - Gib Ali Eson1:006:45
 Demetrius Andrade - Luke Keeler1:007:15
 Ilunga Makabu - Cieslak Michal1:022:00
Handbols
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucuresti - CSM Bucuresti32:2518:25
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lindesberg - AIK28:2720:00
 Rimbo HK - Bodens BK36:3720:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Slovenj Gradec - RD Loka30:2620:00
 RK Trimo Trebnje - MRD Dobova27:2320:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gummersbach - VfL Bad Schwartau27:1220:30
 TuS N-Lubbecke - TV Emsdetten27:2020:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balatonfuredi - Cyeb Budakalasz29:2219:00
 Vaci Kse - Veszprem26:3919:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PIF - Grifk21:2619:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 JS Cherbourg Manche HB - Ivry22:3321:30
 GFC Ajaccio Handball - Paris Handball25:3921:30
 Creteil - Billere33:2021:30
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MK Beer Sheva - Hapoel Kiryat Ono23:2014:00
 Maccabi Rishon Le Zion - Maccabi Dimona33:2314:00
 Hapoel Ashdod - A.S Ramat Hasharon31:3715:00
 Maccabi Kiryat Motzkin - A.H Ness Zioana30:3116:00
 Bnei Herzliya - MK Holon23:2716:00
 Hapoel Rishon LeZion - Ironi Rehovot26:2516:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moser Medical UHK Krems - Fivers WAT Margareten28:2920:00
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Kopavogs - UMF Stjarnan32:2821:30
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chambray Touraine - Bourg De Peage21:2221:30
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovan Duslo Sala - SSK Presov27:3119:00
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alcobendas - Porrino21:2222:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Leverkusen - Thuringer34:2518:59
Sievietes - Polija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Zaglebie Lubin - SPR Jks Jaroslaw33:2519:00
Sievietes - Challenge kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Bjelovar - Maccabi Rishon Letzion23:2517:00
Sievietes - Dānija - Damehandboldlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Kobenhavn - Nykobing18:2920:29
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaustik - Lokomotiv25:2415:59
 Permskie Medvedi - Chehovskie Medvedi31:3516:00
 Kaustik - Dinamo Chelyabinsk25:2416:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordsjalland - Lemvig Handbold24:2318:59
 Bjerringbro-Silkeborg - FHK Elite33:2920:00
 Kolding KIF - Tvis Holstebro22:2520:00
Florbols
Pasaules Čempionāts - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lielbritānija - Islande3:1011:00
 Austrija - Francija4:313:00
 Latvija - Vācija6:119:00
 Dānija - Igaunija6:620:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiikerit - Nokian KrP3:319:00
Volejbols
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanti Schaffhausen - Volley Toggenburg3:021:00
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Subotica - Jedinstvo Stara Pazova0:320:00
 Klek MD Zrenjanin - Partizan Beograd3:221:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puijo - Salon Viesti83:9618:00
Sievietes - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OZZ Zaporizhya - Khimik Yuzhny3:011:00
 Bilozgar MedUniv. Vinnytsya - VK Polissia1:317:00
Sievietes - Filipīnas - NCAA, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lyceum Lady Pirates - CSJL Knights2:306:00
 MIT Cardinals - San Sebastian Lady Stags0:308:00
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia-SU Sofia - Rakovski Dimitrovgrad3:215:00
 VK Beroe Stara Zagora - Perun Varna3:018:00
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Thiras - AOF Porfyras3:019:30
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yesilyurt - Fenerbahce0:315:00
 Thy - Vakifbank Turk Telekom0:318:00
Vīrieši - Pasaule - Copa Libertadores
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ciudad De Buenos Aires - Minas Tenis Clube1:320:00
 Personal Bolivar - Obras San Juan3:023:09
Vīrieši - Alžīrija - Division Excellence
 NotikumsRezultātsLaiks
 ES Djelfa - MRH Bounif0:317:00
Vīrieši - Irāna - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoorsun Ramsar - Kimiagar Tehran3:114:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OC Limbaži/Msģ - Saaremaa VK0:318:59
Vīrieši - Indonēzija - BSI Prolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palembang Bank Sumsel Babel - Surabaya Samator2:312:59
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jtekt Stings - FC Tokyo3:012:15
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 PSM - River Plate0:302:30
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Middelfart VK - VK Vestsjaelland3:121:00
Vīrieši - Filipīnas - NCAA
 NotikumsRezultātsLaiks
 LPU Pirates - CSJL Knights1:303:55
 MIT Cardinals - SSC-R Stags3:009:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB Stars - Suwon KEPCO Vixtorm3:212:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherno More - Montana1:318:00
 Slaviya Sofia - Dobrunja0:318:00
 Pirin Balkanstroy - Arda3:018:00
 Marek Dupnitsa - Hebar Pazardzhik0:318:15
 Levski Volley - CSKA Sofia1:318:30
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nice - Tourcoing Lille3:221:00
 Cannes - Nantes2:321:00
 Nice - Tourcoing Lille3:221:00
 Cannes - Nantes2:321:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribnica - Novi Pazar Junior3:220:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS UWM Olsztyn - Trefl Sopot Gdansk0:318:30
 AZS UWM Olsztyn - Lotos Trefl Gdansk0:318:30
 MKS Banimex Bedzin - PGE Skra Belchatow0:321:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI - Olympiakos Piraeus0:318:30
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 WP-35 - Veitera4:519:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vetlanda BK - Bollnas2:320:00
 Broberg/Soderhamn - IFK Vanersborg6:120:00
 IK Sirius BK - AIK Stockholm2:620:00
 Sandvikens - Aby/Tjureda IF10:220:00
 Hammarby - Villa-Lidkoping2:520:00
 Frillesas BK - IFK Motala Bandy4:220:00
Regbijs
Pasaule - Super Rugby
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blues - Chiefs29:3708:05
 Brumbies - Reds27:2410:15
 Sharks - Vodacom Blue Bulls23:1519:10
Līdz 20 gadiem - Sešu Nāciju turnīrs(U20)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Īrija(U20) - Skotija(U20)38:2621:15
 Velsa(U20) - Itālija(U20)7:1721:35
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newport - EBBW Vale20:321:30
 Llanelli - Llandovery24:2121:30
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mont De Marsan - Aurillac23:2021:00
 Montauban - Oyonnax21:1521:00
 Rugby Club Vannes - Pays D Aix16:621:00
 Rouen Normandy - Beziers Herault18:1921:00
 Valence Romans Drome - Colomiers17:1821:00
 USA Perpignan - Carcassonnaise53:1021:45
Anglija - RFU Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yorkshire Carnegie - Nottingham10:6221:45
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dewsbury Rams - Leigh Centurions10:3621:30
Anglija - Rugby League Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St Helens - Salford Red Devils48:821:45
 Hull Kingston Rovers - Wakefield Trinity Wildcats30:1221:45
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Adrijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Crvena Zvezda - Jadran Split9:1321:15
Snūkers
German Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viljamss Robijs - Slesors Eliots3:515:00
 Mērfijs Šauns - Donaldsons Skots5:215:00
 Žao Ksintongs - Vilsons Gerijs5:115:00
 Mans Mičels - Robertsons Nīls0:515:00
 Viljamss Robijs - Slesors Eliots3:515:00
 Žao Ksintongs - Vilsons Gerijs5:115:00
 Mērfijs Šauns - Donaldsons Skots5:215:00
 Mans Mičels - Robertsons Nīls0:515:00
 Dots Grems - Selt Metjū5:221:00
 Džordžiu Maikls - Tramps Džuds1:521:00
 Dots Grems - Selt Metjū5:221:00
 Džordžiu Maikls - Tramps Džuds1:521:00
Šautriņas
The Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Michael Smith - Mensur Suljovic1:021:09
 Aspinalls Nathans - Džeimss Veids1:022:04
 Maikls van Gervens - Džonnijs Klejtons0:123:00
 Cross Rob - Adrians Luiss0:123:49
Galda Teniss
Jauktās Dubultspeles - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 XU X / Liu S - HO K K / Lee H C3:011:00
 Franziska P / Solja P - Wong C T / Dooh H K3:011:00
 Pistej L / Balazova B - LIN Y J / Cheng I C1:311:40
 Mizutani J / Ito M - LIN Y J / Cheng I C3:019:00
 XU X / Liu S - Franziska P / Solja P3:219:00
Sievietes - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wang Manyu - Šibata Saki4:215:00
 Chen Meng - Qian Tianyi4:115:00
 Išikava Kasumi - Sun Yingsha0:415:00
 Zhang Rui - Lju Šivena1:415:50
 Ito Mima - Hashimoto Honoka4:115:50
 Žu Julinga - Solja Petrissa4:015:50
 HE Zhuojia - Wang Yidi0:415:50
Sievietes - Dubultspēles - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mittelham N / Solja P - Choi H / Shin Y3:112:20
 Hirano M / Ishikawa K - Chen S-Y / Cheng H-T3:112:20
 Chen M / Wang M - LEE H C / Soo W Y M3:012:20
 Ding N / Sun Y - LIN Y / YU M3:012:20
 Chen M / Wang M - Mittelham N / Solja P3:117:20
Vīrieši - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhao Zihao - Duda Benedikts4:319:40
 Bols Timo - Fans Žendongs2:419:40
 Ma Longs - XU Chenhao4:120:30
 Niva Koki - Lins Gaojuans3:420:30
 Čuangs Čži-Juaņs - Ovčarovs Dmitrijs3:421:20
 Gauzijs Simons - Čo Seungmins1:421:20
 Ksju Ksins - Oikava Mizuki4:122:10
 Lin Jun-Ju - Mizutani Jun3:422:10
Vīrieši - Dubultspēles - German Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dyjas J / Nuytinck C - Franziska P / Ovtcharov D3:213:00
 Togami S / Uda Y - CHO D / Jang W2:313:00
 Jung Y / Lee S - FAN Z / Zhou Y3:113:00
 Allegro M / Lambiet F - LIN G / MA L0:313:00
 Dyjas J / Nuytinck C - LIN G / MA L2:316:40
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra Cavalry - Adelaide Bite6:610:00
E-Sports
Starcraft 2 - Wardi TV
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soo - Cure1:313:00
 HeroMarine - ShowTime2:314:15
 Scarlett - uThermal1:316:45
CS:GO - BLAST Premier Spring Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Faze Clan - Ninjas IN Pyjamas2:017:29
 Liquid - Made in Brazil2:021:30
CS:GO - Great Universe Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Youngsters - Espada2:117:00
Dota 2 - Hainan Master Invitational Spring - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jfshfh178 - Ursus Gaming2:014:00
 Forze - Hellraisers1:217:00
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Five Brothers - Future.club0:210:30
 Team Aspirations - Future.club2:012:40
 Five Brothers - Team Lightning2:014:35
LoL - VCS Vietnam
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Flash - Evos Esports1:212:00
 Marines Esports - Cerberus Esports2:015:00
LoL - LEC Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rogue - Origen0:118:59
 Misfits - SK Gaming1:020:00
 Team Vitality - G2 Esports0:121:00
 MAD Lions - Excel Esports0:121:50
 Schalke 04 - Fnatic0:122:50
LoL - Oceanic Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avant Garde - Legacy eSports0:107:00
 Order - Gravitas1:008:00
 Mammoth - Dire Wolves0:110:00
Skvošs
Sievietes - Cleveland Classic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mackevica Ineta - Sobhi Sabrina2:300:00
 Youssef Salma - Hamed Menna0:300:00
 Ahmed Farida Mohamed - Turnbull Jessica3:000:45
 Hany Mayar - Cardwell Sarah3:000:45
 Šanine Nadine - Gallach Marina De Juan3:001:30
 Serme Anna - Blatchford Olivia0:301:30
 Naughton Hollie - Hemingway Ali3:202:15
 Pfister Nadia - Nasser Menna1:302:15