jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Novembris  >
PSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPS
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Sestdiena, 30. Nov. 2019. gada
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPM Shoeters Den Bosch - Donar Groningen65:5921:00
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Targu Jiu - CSM Miercurea Ciuc87:7317:00
 ABC Athletic Constanta - CSO Voluntari78:8518:00
 U-Mobitelco Cluj - CS Dinamo Bucuresti101:9019:00
 BCM Pitesti - BC Timisoara96:9920:30
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Puente Alto - CD Atletico Puerto Varas79:8423:00
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol74:8016:00
 Apop Paphos - ETHA Engomis60:6819:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Runa Mosow - BK Uralmash Yekaterinburg71:6615:59
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Centrum Tigers Oslo - Tromso Storm70:6617:00
 Asker Aliens - Nidaros Jets105:6818:00
 Gimle BK - Ammerud75:8319:00
Urugvaja - Liga Capital
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Nacional - Urunday Universitario69:7702:15
Venecuēla - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comuna el Cementerio - Espartanos Basket Team95:9921:59
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norrkoping Dolphins - IK Eos61:5716:00
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiakos Pireus - AO Eleutheria Mochatou75:6213:00
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubrovnikas Zkk Ragusa - KK Zadar101:6016:30
 ZKK Split - ZKK Tresnjevka59:8616:45
 KK Flumen Sancti Viti - ZKK Zagreb55:8017:30
 ZKK Pula - Zagrebas Zkk Medvešak55:8418:30
 Sibenikas Jolli Jbs - Plamen Pozega110:5719:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKB Euroleasing Vasas - Beac-Ujbuda85:6219:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elazig IL Ozel Idare - Adana Basketbol95:8613:00
 Izmit Belediyespor - Cukurova Basketbol92:7916:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shandong Sports Lottery - Shaanxi Tianze88:7613:30
 Fujian - Heilongjiang Dragons90:7713:30
 Wuhan Shengfan - Sichuan Jinqiang Blue Whale65:7713:30
 Shanxi Xing Rui Flame - Zhejiang Golden Bulls94:8413:30
 Tianjin Gold Lions - Hebei73:8713:30
 Guangdong Dolphins - Shanghai Octopus91:7013:30
 Xinjiang Wojiang - Jiangsu Phoenixs83:9514:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASD Basket Costa - Andros Basket Palermo53:6218:00
 Virtus Pallacanestro Bologna - Pallacanestro Torino77:8521:45
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Araski Aes - Bizkaia40:5919:30
 Porta XI Ensino - Al-Qazeres Extremadura100:5220:00
 Cadi ICG Software - Universidad Del Pais Vasco55:5621:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra Capitals - Townsville Fire87:7808:00
 Melbourn Boomers - Sydney Flames94:8110:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheongju KB Stars - Shinsegae Coolcat8:709:59
 Cheongju KB Stars - Bucheon KEB-Hana77:6810:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Politechnika Gdanska - Widzew Lodz70:6717:00
 Inea Azs Poznan - AZS Uniwersytet Gdanski68:6517:00
 Wisla Krakow - AZS Umcs Lublin52:7018:00
Sievietes - Francija - LFB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lattes Montpellier - Bourges63:8019:30
 Lyon - Flammes Carolo89:7921:00
 Basket Landes - Tarbes89:4521:00
 Landerneau Bretagne Basket - Charnay Basket Bourgogne Sud70:6021:00
 Hainaut Basket - Roche Vendee Basket Club65:7421:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pato Basquete - SC Corinthians Paulista68:8001:00
 SAO Paulo FC - Basquete Cearense92:7302:10
 Itabom Bauru - Botafogo71:7817:45
 Sao Jose Unimed - BC Brasilia92:9423:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qingdao Eagles - Jiangsu Tongxi115:12213:34
 Bayi Rocket - Guangzhou Longlions112:11613:34
 Shenzhen Leopards - Zhejiang Guangsha Lions113:9713:34
 Shandong Golden Stars - Shanghai Sharks119:8513:34
 Shenzhen Leopards - Zhejiang Guangsha Lions113:9713:35
 Bayi Rocket - Guangzhou Longlions112:11613:35
 Qingdao Eagles - Nanjing Tongxi Monkey King115:12213:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Svendborg Rabbits - Vaerlose82:9615:00
Pasaule - Amerikas Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Aguada - Quimsa88:8800:00
 Flamengo Petrobras - Deportivo Valdivia82:7102:15
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Braves - Hong Kong Eastern Long Lions102:8912:59
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vros Darda - KK Skrljevo108:9618:00
 Split Ko - Hermes Analitica Zagreb86:7120:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sencur - Hopsi Polzela92:9020:00
 Helios Domzale - Zlatorog Lasko98:8120:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernomorets Burgas - Academic Sofia84:8618:00
 Yambol - Rilski Sportist66:12018:00
 Spartak Pleven - Balkan Botevgrad77:10018:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Deportivo Hispano Americano - Comunicaciones100:8602:00
 Instituto Atletico Central Cordoba - Argentino Junin80:7002:00
 Regatas - Estudiantes76:6802:30
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karhut Kauhajoen - Salon Vilpas70:6917:00
 Lahti Basketball - Pyrinto Tampere84:8817:00
 KTP Basket - Helsinki Seagulls101:8517:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 LG Sakers - Incheon ET Land Elephants63:6108:00
 Changwon LG Sakers - Incheon ET Land Elephants63:6108:00
 Goyang Orions - KCC Egis87:7309:59
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nahariya - Hapoel Holon95:10918:09
 Maccabi Haifa - Maccabi Tel-Aviv75:9320:00
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oberwart - UBSC Raiffeisen Graz87:7318:30
 Vienna D.c. Timberwolves - Kapfenberg Bulls61:9118:30
 Raiffelsen Wels - Swans Gmunden72:10621:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfum Umea - Boras Basket86:8017:04
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynamo-Bipa Odessa - BC Himik86:7314:00
 MBK Nikolaev - SK Prometey73:9216:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Zealand Breakers - Wollongong Hawks91:7908:29
 New Zealand Breakers - Illawara Hawks91:7908:30
 Brisbane Bullets - South East Melbourne Phoenix95:11011:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GTK Fluor Gliwice - Gipsar Stal Ostrow64:8515:59
 Anwil Wloclawek - MKS Dabrowa Gornicza112:8817:00
 Trefl Sopot - Siden Torun63:8018:30
 Spojnia Stargard - Legia Warszawa71:6920:30
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas JK - ITU BK83:8012:00
 Banvitspor - Bahcesehir Koleji82:6814:14
 Banvit Bandirma - Bahcesehir Okullari82:6814:15
 Darussafaka Cooper Tires - Tofas Bursa69:6116:30
 IAU Buyukcekmece Basketbol - Turk Telekom91:9018:59
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Agriniou - Eleftheroupoli74:7217:00
 Oiakas Nafpliou - AO Pagkratiou82:7417:00
 GS Dafni Dafniou - GS Xarilaos Trikoupis76:8217:00
 ASA Koroivos Amaliadas - AO Triton75:6717:00
 AE Psuchikou - Filippos Veroias73:6217:00
 AS Karditsas - Apollon Patron65:8117:00
 AS Diagoras Driopideon - Olympiakos Pireus84:8817:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gymnastikos Larisas Faros - AO Ionikos Nikaias68:7915:30
 A.G.O Aegean Rethimo - Aris Thessaloniki70:6316:15
 Peristeri - GS Ermis Agias101:6316:45
 Iraklis Thessaloniki - GS Lavriou92:6216:45
 AEK Athens - ASP Promitheas73:6817:00
 Panionios On Telecoms - PAOK Thessaloniki97:8718:59
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburg Towers - BBC Bayreuth81:9521:30
 Fehtas SC Rasta - Mitteldeutscher BC84:8821:30
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija70:7416:30
 Pieno Zvaigzdes - Lietkabelis78:7517:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tartu Universitate - VEF Rīga56:8315:59
 Jūrmala - AVIS/UTILITAS Rapla70:5217:00
 BK Ogre - Liepāja102:6817:00
 Tallinna Kalev/TLU - Tal Tech98:7717:00
 Valmiera Glass VIA - BC Valga-Valka/Maks&Moorits100:8619:00
 Latvijas Universitāte - Rakvere Tarvas78:8620:00
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mornar - Buducnost78:7821:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marin Peixegalego - Aguas de Sousas Ourense55:6520:30
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Pablo Inmobiliaria Burgos - Unicaja Malaga77:6018:59
 Valencia BC - Rio Natura Monbus86:7618:59
 San Pablo Inmobiliaria Burgos - Unicaja Malaga77:6019:00
 Valencia BC - Rio Natura Monbus86:7619:00
 Manresa - UCAM Murcia93:9221:30
 River Andorra - Baskonia Vitoria Gasteiz97:8221:30
 Assignia Manresa - UCAM Murcia93:9221:30
 River Andorra - Baskonia Vitoria Gasteiz97:8221:30
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nancy Sluc Basket - Aix-Maurienne69:7621:00
 Souffelweyersheim - Fos Ouest77:9421:00
 Ujap Quimper - Antibes Sharks71:6621:00
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roanne - Pau-Lacq-Orthez97:10021:00
 Orleans - Strasbourg IG77:8621:00
 Chalon/Saone - Bourg64:7921:30
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bava Virtus Pozzuoli - Bawer Matera74:8820:00
 Rucker Sanve San Vendemiano - Virtus Basket Padova66:6421:30
 Fortitudo Alessandria - Etrusca San Miniato75:8621:30
 Basket Monfalcone - Elachem Vigevano 195568:6621:45
 MG Kvis Piadena - Coelsanus Robur ET Fides Varese77:7722:00
 Gilbertina Basket Soresina - Tramarossa Vicenza75:6922:00
 Mamy EU Oleggio - Irritec Costa D Orlando76:7922:00
 US Empolese - Basket Cecina66:5522:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eurobasket Roma - Capo d'Orlando81:7718:00
 Bergamo Basket - Trapani72:8518:00
 Eurobasket Roma - Capo d'Orlando81:7718:00
 Bergamo Basket - Trapani72:8518:00
 Tezenis Verona - Urania Milano79:8621:44
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dolomiti Energia Trento - Enel Brindisi78:6721:30
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alabama State Hornets - Chicago State Cougars67:5418:00
 Ten. Chattanooga Mocs - Jacksonville State Gamecocks63:6020:29
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic - Toronto Raptors83:9002:00
 Detroit Pistons - Charlotte Hornets107:11002:00
 New York Knicks - Philadelphia 76ers95:10102:29
 Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks110:11902:29
 New York Knicks - Philadelphia 76ers95:10102:30
 Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks110:11902:30
 Indiana Pacers - Atlanta Hawks94:9403:00
 Miami Heat - Golden State Warriors122:10503:00
 Memphis Grizzlies - Utah Jazz94:10303:00
 Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans109:10403:00
 Indiana Pacers - Atlanta Hawks105:10403:00
 Miami Heat - Golden State Warriors122:10503:00
 Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans109:10403:00
 Memphis Grizzlies - Utah Jazz94:10303:00
 San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers107:9703:30
 Phoenix Suns - Dallas Mavericks113:12003:59
 Portland Trail Blazers - Chicago Bulls107:10305:00
 Los Angeles Lakers - Washington Wizards125:10305:29
Futbols
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Brugge - Mouscron1:018:59
 Zulte-Waregem - Eupen1:021:00
 Charleroi - Waasland-Beveren2:021:00
 Genk - Sint-Truiden1:221:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virton - Westerlo1:118:00
 Roeselare - Lommel United3:121:30
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Township Rollers - Miscellaneous SC3:016:00
 Gaborone United - Orapa United0:119:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Etincelles - Gasogi United2:115:00
 APR FC - Musanze5:015:00
 Gicumbi - Heroes FC2:215:00
 APR FC - Musanze5:015:00
 Gicumbi - Heroes FC2:215:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thagafi Tulkarem - Jabal EL Mokaber0:116:00
 Hilal Al-Quds - Shabab AL Amari2:116:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kabwe Youth Soccer Acad - Red Arrows1:112:59
 Lumwana Radiants - Power Dynamos0:115:00
 Nkana - Green Eagles0:015:00
 Kabwe Warriors - Mufulira Wanderers2:115:00
Luksemburga - Division Nationale
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jeunesse Esch - US Hostert1:219:30
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wikki Tourist - Heartland FC Owerri1:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Club De Gagnoa - Societe Omnisport2:217:30
 AS Tanda - ASI D'Abengourou0:117:30
 Asec Mimosas - Bassam1:120:00
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester 62 FC - Mons Calpe SC1:417:00
 ST Josephs FC - Europa Point FC5:019:15
Dienvidkoreja - K Līga 1 - Classic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busan lPark - Anyang1:007:00
 Seongnam FC - Jeju United3:108:00
 Gyeongnam - Incheon Utd0:008:00
 Sangju Sangmu - Suwon Bluewings4:108:00
 Gyeongnam - Incheon Utd0:008:00
 Seongnam FC - Jeju United3:108:00
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siquinala FC - Municipal1:219:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GOR Mahia FC - Ulinzi Stars0:014:00
 Wazito FC - Chemelil Sugar FC6:014:00
 Nzoia United - AFC Leopards SC2:214:00
 Kariobangi Sharks - Kenya Commercial Bank2:514:00
 Nzoia United - AFC Leopards SC2:214:00
 GOR Mahia FC - Ulinzi Stars0:014:00
 Wazito FC - Chemelil Sugar FC6:014:00
 Kariobangi Sharks - Kenya Commercial Bank2:514:00
Malta - FA Trophy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mqabba - Pieta Hotspurs FC0:315:00
 Balzan Youths - San Gwann FC3:015:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avenir Rjich - AS Oued Ellil1:015:00
 ES Hammam Sousse - SS Sfaxien2:115:00
 Croissant Sportif De Msaken - CO Mednine1:015:00
 AS Marsa - Jendouba Sport3:115:00
 Club Menzel Bouzelfa - AS Kasserine2:015:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metlaoui - US Tataouine1:015:00
 Africain - AS Slimane2:015:00
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubba Al-Husun - Emirates Club1:114:35
 Masfoot Sports Club - Dibba Al Fujairah1:314:40
 AL Bataeh (AAE) - Al Oruba2:114:40
AAE - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Dhafra - Al Nasr0:216:00
 Al Ittihad Kalba - Al Jazira2:116:00
 Al Wasl - Ajman3:218:30
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MC Oran - US Biskra0:016:00
 MC Alger - CR Belouizdad2:216:00
 Ain M'Lila - USM Bel Abbes3:016:00
 Bordj Bou Arreridj - NA Hussein Dey1:016:00
 Saoura - ASO Chlef0:019:00
 Constantine - ES Setif3:119:45
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waitakere - Southern United2:504:00
Sievietes - Mexico
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uanl - Monterrey1:105:05
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyor Eto - MTK Budapest0:414:30
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ladies Genk - Club Brugge0:117:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 RCD Espanyol Barcelona - Cajasol Trigueros U.0:012:00
 Real Betis Balompie - Atletico Madrid Feminas2:216:30
 Valencia Feminas CF - FC Barcelona0:417:00
 Athletic Bilbao - Cdef Logrono3:018:30
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Jets - Canberra United2:307:30
 Melbourne City FC - Adelaide United1:010:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sassuolo Calcio Femminile - Inter Milan1:013:00
 ASD Pink Sport Time Bari - Empoli FC0:015:30
 Juventus Women - Fiorentina Women FC1:021:45
Sievietes - Vācija - 2. Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ingolstadt 04 - SG 99 Andernach1:211:15
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MSV Duisburg - USV Jena0:014:00
Bosnija un Hercogovina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sloboda - FK Tuzla City1:114:00
 FK Sarajevo - Zeljeznicar1:317:00
 Zrinjski - Mladost Doboj Kakanj1:117:00
Maķedonija - Pirmā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GP Skopje - FC Struga Trim1:114:00
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Qoqon 1912 - Navbahor Namangan1:112:00
 Andijon - Qizilqum Zarafshon1:012:00
 Lok. Taškenta - Pakhtakor Tashkent0:012:00
 Bunyodkor - Sogdiyona Jizzax2:212:00
 Metalourg Bekobod - Surkhon Termez2:012:00
Gruzija - Pirmā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Telavi - Baia Zugdidi2:012:00
 Samtredia - Shuqura FC2:112:00
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metallurg Rustavi - Dila Gori2:212:00
 Saburtalo Tbilisi - Sioni Bolnisi5:112:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Potosi - Guabira Montero1:021:00
Honkonga - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yuen Long District SA - Rangers FC4:408:30
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gabala - Zira3:012:59
 Keshla - Sumqayit2:115:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oxin Alborz - Esteghlal Khuzestan0:012:45
 Malavan Bandar Anzali FC - Aluminium Arak FC1:012:45
 Persepolis Pakdasht - Rayka Babol FC1:112:45
 Fajr Sepasi - Mes Rafsanjan2:112:45
 Arman Gohar Sirjan - Qashqai Shiraz1:112:45
 MES Kerman FC - Niroye Zamini Tehran2:112:45
 Navad Urmia FC - Baderan Tehran3:012:45
 Khosheh Talaei - Sepidrood Rasht2:112:45
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Padideh Khorasan FC - Sanat Naft Abadan FC0:112:30
 Foolad Mobarakeh Sepahan SC - Esteghlal FC2:213:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polokwane City - Bloemfontein Celtic0:115:30
 Black Leopards - Lamontville Golden Arrows2:118:00
 Cape Town City FC - Highlands Park0:018:00
 Supersport United - Vasco da Gama1:120:15
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ettehad El Sakandary - El Ismaily3:019:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rad Beograd - Vojvodina1:217:00
 FK Radnik Surdulica - Cukaricki3:317:00
 Habitfarm Javor - Radnicki Nis0:717:00
 Napredak - Indija1:317:00
 Crvena Zvezda - Vozdovac2:019:00
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penybont - Gap Connahs Quay0:016:30
 Carmarthen Town - Bala Town0:316:30
 Barry Town - Newtown0:116:30
 Airbus UK - The New Saints0:1216:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEK Larnaca - Anorthosis1:218:00
 Ethnikos Achna - AEL Limassol0:119:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico De Kolkata - Mumbai City FC2:215:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aizawl FC - Mohun Bagan AC0:010:30
 Gokulam Kerala FC - Neroca FC2:115:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterrey - Chivas Guadalajara1:017:00
 Atlas - America1:018:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zacatepec - Oaxaca1:303:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Internacional RS(U20) - Atletico Mineiro MG (U20)2:122:30
Brazīlija - B Sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parana - Botafogo SP3:300:15
 Oeste - Criciuma1:202:29
 America MG - Sao Bento1:221:30
 Cuiaba - Vila Nova1:221:30
 Vitoria BA - Coritiba1:221:30
 Figueirense - Operario PR1:121:30
 Atletico GO - Sport Recife0:021:30
 Londrina - Guarani SP2:021:30
 Bragantino SP - CRB2:021:30
Slovēnija - 2. SNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Brežice 1919 - Roltek Dob1:214:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tabor Sezana - NK Aluminij1:114:00
 Celje - Mura 051:014:49
 Maribor - Triglav0:217:55
Horvātija - 2. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Orijent 1919 - NK Solin3:214:00
 NK Dubrava - Kustosija1:214:30
 NK Osijek II - Medimurje Cakovec2:114:30
 Hrvatski Dragovoljac - NK Sesvete3:214:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Varazdin - Osijek1:115:59
 Istra 1961 - Dinamo Zagreb1:218:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Universitatea Craiova1:017:30
 SC FC Voluntari SA - Steaua Bucharest20:30
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunakanyar-Vac - Szeged 20111:214:00
 MTK Budapest - Szolnoki MAV1:018:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalaegerszeg - VSC Debreceni0:216:45
 Varda - Honved2:018:00
 Puskas Academia - Mezokovesd-Zsory1:118:00
 Paksi SE - Ujpest FC2:418:00
 Diosgyor VTK - Videoton1:320:30
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blektini Stargard - Widzew Lodz1:314:00
 Skra Czestochowa - Lech II Poznan0:014:00
 Stal Rzeszow - Garbarnia Krakow2:314:00
 Olimpia Elblag - Elana Torun0:218:00
 Gornik Leczna - KS Polkowice2:118:00
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala2:113:40
 GKS Jastrzebie - Stomil Olsztyn1:214:00
 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz1:317:00
 Sandecja Nowy Sacz - Puszcza Niepolomice0:118:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arka Gdynia - Pogon Szczecin1:115:59
 Piast Gliwice - Slask Wroclaw0:318:30
 Legia Warszawa - Kielce Korona4:021:00
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botev Galabovo - CSKA 19484:513:30
 Spartak Varna - Kariana Erden1:214:30
 Spartak Pleven - Neftochimik 1962 Bourgas1:214:30
 Lokomotiv Sofia - Hebar Pazardzhik3:314:30
 OFC Pomorie - Litex Lovech2:314:30
 Montana 1921 - Chernomorets Balchik6:115:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherno More Varna - Botev Vratsa4:112:30
 Carsko Selo 2015 - Botev Plovdiv0:315:00
 Beroe Stara - Levski Sofia1:117:30
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Institute - Coleraine2:015:00
 Dungannon - Crusaders1:617:00
 Cliftonville - Glentoran0:217:00
 Warrenpoint Town - Ballymena2:117:00
 Carrick Rangers - Glenavon6:217:00
 Linfield - Larne1:017:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Roar - Central Coast Mariners2:008:00
 Newcastle Jets - Western Sydney Wanderers2:010:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Raanana - Sectzya Nes Ziona0:015:00
 Hapoel Haifa - Maccabi Netanya1:315:00
 Hapoel Raanana - Sectzya Nes Ziona0:015:00
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel Aviv0:117:30
 FC Ashdod - Hapoel Kfar Saba0:018:00
 Hapoel Beer Sheva - Bnei Yehuda1:219:50
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AE Larissa FC (U19) - Volos Nps (U19)1:313:30
 OFI (U19) - AEK Athens (U19)1:315:00
 Panionios (U19) - Panaitolikos (U19)4:115:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kissamikos - Apollon Larisas1:215:00
 Enosi Panaspropyrgiakou Doxas - Ialysos1:015:00
 Niki Volou - AO Nea Kavala2:015:00
 AS Elpis Skoutareos - Kalamata2:015:00
 Trikala - OF Ierapetras3:015:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panionios - Panaitolikos3:017:15
 Larissa - Volos Nps2:117:15
 OFI Crete - AEK Athens1:019:30
Japāna - J3 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kataller Toyama - FC Tokyo U232:007:00
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kawasaki Frontale - Yokohama1:406:59
 Gamba Osaka - Matsumoto Yamaga4:106:59
 Jubilo Iwata - Nagoya Grampus2:106:59
 FC Tokyo - Urawa Reds1:107:00
 Kashima Antlers - Vissel Kobe1:307:00
 Kawasaki Frontale - Yokohama1:407:00
 Sagan Tosu - Consadole Sapporo0:207:00
 Jubilo Iwata - Nagoya Grampus2:107:00
 Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse2:107:00
 Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima1:007:00
 Gamba Osaka - Matsumoto Yamaga4:107:00
 Vegalta Sendai - Oita Trinita2:007:00
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Senica(U19) - Podbrezova(U19)1:212:00
 FK Poprad (U19) - Ruzomberok(U19)2:012:00
 Spartak Trnava(U19) - Zilina(U19)6:512:00
 Slovan Bratislava(U19) - Dunajska Streda2:212:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunajska Streda - FC Nitra1:014:29
 Zlate Moravce - FK Senica0:015:00
 Trencin - FK Pohronie0:115:00
 SK Sered - Zemplin0:215:00
 Zlate Moravce - FK Senica0:015:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Lviv - SC Dnipro-10:214:00
 Zorya Lugansk - Karpaty Lviv2:014:00
 FC Lviv - SC Dnipro-10:214:00
 Zorya Lugansk - Karpaty Lviv2:014:00
 FC Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka1:017:00
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportivo Italiano - Ferrocarril Midland0:122:00
 Canuelas FC - Berazategui1:022:00
 Argentino De Merlo - CS Dock Sud2:022:00
 Ituzaingo - Dep Laferrere0:122:00
 CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem - General Lamadrid1:222:00
 Victoriano Arenas - Deportivo Merlo0:022:00
Argentīna - Primera D Metropolitana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puerto Nuevo - Yupanqui1:222:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Telmo - Villa San Carlos0:121:59
 Sacachispas - Defensores Unidos0:021:59
 San Telmo - Villa San Carlos0:122:00
 Sacachispas - Defensores Unidos0:022:00
 Tristan Suarez - Argentino De Quilmes1:022:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gimnasia y Esgrima de Jujuy - Sarmiento de Junin1:302:09
 All Boys - Deportivo Riestra2:022:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banfield - Gimnasia La Plata1:100:00
 Racing Club - Defensa y Justicia1:102:10
 Estudiantes La Plata - Tucuman1:122:34
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istanbul Basaksehir AS(U19) - Antalyaspor AS(U19)1:112:00
 Goztepe AS (U19) - Fenerbahce (U19)0:213:30
 Umraniyespor (U19) - Akhisarspor (U19)0:213:30
 Istanbulspor AS (U19) - Erokspor (U19)1:013:30
 Genclerbirligi(U19) - Afjet Afyonspor (U19)3:313:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hekimoglu Trabzon - Gumushanespor1:012:00
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yomraspor - Catalca Spor1:112:00
 Kasimpasa Erokspor - Agrispor0:112:00
 1877 Alemdag Spor - Fethiyespor1:312:30
 Sile Yildizspor - Sultanbeyli Belediyespor0:112:30
 Somaspor - Bursa Niluferspor0:112:30
 Yeni Altindag Belediyespor - Modafen FK1:412:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keciorengucu Ankara - Altinordu2:112:59
 Erzurum BB - Osmanlispor FK2:015:30
 Adanaspor AS - Bursaspor2:318:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sivasspor - Kasimpasa2:014:00
 Rizespor - Torku Konyaspor3:114:00
 Sivasspor - Kasimpasa2:014:00
 Rizespor - Konyaspor3:114:00
 Alanyaspor - Ankaragucu5:016:30
 Goztepe - Fenerbahce2:218:59
Pasaule - CAF Confederations Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 USM Alger - Wydad Casablanca1:118:00
 Mamelodi Sundowns - Petro Luanda3:021:00
Pasaule - CAF Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mazembe - El Zamalek3:015:00
 USM Alger - Wydad Casablanca1:118:00
 Primeiro De Agosto - Zesco United FC1:118:00
 Raja Casablanca - Esperance Tunis0:221:00
 Mamelodi Sundowns - Petro Luanda3:021:00
Pasaule - Persijas Līča Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuveita - Omāna1:216:30
 Bahreina - Sauda Arābija0:219:00
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Noordwijk - De Treffers4:115:30
 GVVV - Volendam(U23)3:115:30
 Amsterdamsche FC - Kozakken Boys2:015:30
 Scheveningen - VV IJsselmervogels0:115:30
 ASWH - Rijnsburgse Boys1:216:00
 Spakenburg - Quick Boys2:016:00
 Katwijk - Sparta Rotterdam(U23)2:116:30
 HHC - Excelsior5:016:30
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Willem II - Sparta Rotterdam4:019:30
 Fortuna Sittard - Groningen1:020:44
 Heracles Almelo - Den Haag4:021:44
Krievija - Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Petersburg(Jaun) - Spartak Moscow(Jaun)2:012:00
 Lokomotiv Moscow(Jaun) - Dynamo Moscow(Jaun)0:112:00
 PFC Soči (Jaun) - FC Orenburg (Jaun)3:112:00
 Zenit Petersburg(Jaun) - Spartak Moscow(Jaun)2:012:00
 Lokomotiv Moscow(Jaun) - Dinamo Moscow0:112:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krylya Sovietov Samara - FC Ufa0:112:59
 Rostov - Ural Ekaterinburg0:015:30
 Akhmat Grozny - Rubin Kazan1:118:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Viera CF - UD Gran Tarajal1:114:30
 UD Las Palmas C - Lanzarote0:015:00
 UC Cartes - SD Barreda Balompie1:216:30
 Atzeneta UE - Crevillente Deportivo1:017:00
 Binisalem - CD Ferriolense3:017:30
 CD Villacanas - CD Torrijos3:117:30
 Menor Club De futbol - Deportiva Minera1:017:30
 Vilamarxant CF - Villarreal C0:218:30
 CD Santa Ursula - Atletico Tacoronte0:018:30
 Igualada CF - Granollers0:119:00
 CD Laredo - UM Escobedo1:119:00
 Estrella Grana El Palmar CF - FC Cartagena II2:119:15
 Urduliz FT - Tolosa CF0:019:30
 Rayo Cantabria - SD Textil Escudo1:019:30
 Platges De Calvia - CD Llosetense0:020:00
 CP Moralo - Racing Valverdeno2:021:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Oviedo B - Getafe B2:116:45
 Amorebieta - Barakaldo3:217:00
 Osasuna B - Deportivo Alaves B3:117:30
 UD Levante B - Espanyol B0:218:00
 Atl Madrid B - Real Madrid Castilla2:018:00
 Villarrubia CF - Real Murcia2:118:00
 Orihuela CF - CF La Nucia0:018:00
 Sabadell - SD Ejea2:119:00
 Arenas Club De Getxo - Real Sociedad B1:019:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alcorcon - SD Huesca0:217:00
 Mirandes - Sporting Gijon0:017:00
 Tenerife - Almeria1:318:59
 Ponferradina - Albacete1:119:00
 Tenerife - Almeria1:319:00
 Zaragoza - Girona FC3:322:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alaves - Real Madrid1:214:00
 Real Sociedad - Eibar4:117:00
 Mallorca - Real Betis1:219:30
 Valencia - Villareal2:121:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Stade LS Ouchy - Grasshoppers0:118:00
 Kriens - Lausanne1:218:30
 Will - Schaffhausen1:118:30
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sion - Thun2:120:00
 Neuchatel Xamax FC - Zurich0:120:00
 Sion - Thun2:120:00
 Neuchatel Xamax FC - Zurich0:120:00
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Queens Park - Edinburgh City2:117:00
 Annan Athletic - Cove Rangers6:117:00
 Elgin City - Stirling Albion1:217:00
 Brechin City - Stenhousemuir1:217:00
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clyde - Dumbarton1:217:00
 Forfar - Peterhead2:117:00
 Falkirk - Stranraer3:017:00
 Montrose - Raith0:117:00
 Airdrieonians - East Fife4:017:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee FC - Queen of the South1:217:00
 Dunfermline - Partick Thistle5:117:00
 Alloa Athletic - Inverness0:217:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aberdeen - St. Mirren2:117:00
 Livingston - Hamilton Academica0:017:00
 Motherwell - St. Johnstone4:017:00
 Aberdeen - St. Mirren2:117:00
 Hibernian - Kilmarnock2:217:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sigma Olomouc - Slovan Liberec1:015:30
 Zlin - Slovacko2:115:30
 Pribram - Sparta Prague0:118:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portimonense (U23) - Academica Coimbra (U23)2:113:00
 Sporting CP (U23) - CD Aves (U23)3:213:00
 CF Belenenses (U23) - Benfica (U23)0:014:45
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Associacao Oliveirense - AD Fafe0:117:00
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estoril(U19) - Benfica(U19)2:212:45
 CD Tondela (U19) - Belenenses(U19)2:117:00
 Rio Ave(U19) - CD Feirense(U19)4:217:00
 CD Aves(U19) - Leixoes(U19)1:217:00
 Futebol Clube Alverca (U19) - Vilafranquense(U19)3:017:00
 FC Vizela(U19) - Nacional Madeira(U19)0:117:00
 Vitoria Setubal(U19) - Sporting CP(U19)2:317:00
 Amora FC(U19) - Uniao de Leiria(U19)4:117:00
 Vitoria Guimaraes(U19) - Sporting Braga(U19)1:117:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Farense - Chaves1:012:59
 Vilafranquense - Academica3:217:00
 Estoril - Leixoes1:119:15
 Varzim - Penafiel1:019:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moreirense - Aves3:217:29
 Benfica - Maritimo4:020:00
 Portimonense - Famalicao2:122:30
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crotone(Jaun) - Frosinone(Jaun)0:011:44
 AC Pisa 1909(Jaun) - Benevento1:212:00
 Spezia(Jaun) - Cittadella(Jaun)1:212:00
 AC Pisa 1909(Jaun) - Benevento1:212:00
 Spezia(Jaun) - Cittadella(Jaun)1:212:00
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fiorentina(Jaun) - Atalanta Bergamo (Jaun)0:112:00
 Sampdoria(Jaun) - Juventus(Jaun)0:214:00
 Bologna(Jaun) - Genoa(Jaun)1:015:30
 Pescara(Jaun) - Empoli(Jaun)2:315:30
 Torino(Jaun) - Lazio Roma (Jaun)1:015:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Arzignanochiampo - Virtus Vecomp Verona1:121:45
 Como - Juventus (U23)1:121:45
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cremonese - Livorno0:016:00
 Frosinone - Empoli4:016:00
 Venezia - Benevento0:216:00
 Crotone - Cittadella1:116:00
 Salernitana - Ascoli1:119:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brescia - Atalanta0:315:59
 Genoa - Torino0:118:59
 Fiorentina - Lecce0:121:44
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Orleans(U19) - RC Lens(U19)3:115:30
 Paris FC(U19) - Torcy Pvmf(U19)0:015:30
 Estac Troyes(U19) - Dijon Asptt(U19)3:219:00
 Quevilly RM(U19) - C Chartres Football(U19)6:219:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sochaux - Troyes0:115:30
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Racing Strasbourg - Olympique Lyon1:218:30
 Lille - Dijon1:021:00
 Nimes - Metz1:121:00
 Reims - Girondins de Bordeaux1:121:00
 Montpellier - Amiens4:221:00
 Nice - Angers3:121:00
 Reims - Girondins de Bordeaux1:121:00
 Lille - Dijon1:021:00
 Olympique Nimes - Metz1:121:00
 Montpellier - Amiens4:221:00
 Nice - Angers3:121:00
Vācija - Šlēsvigas-Holšteinas Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weiche Flensburg - TSV Bordesholm2:314:30
 PSV Union Neumünster - SV Eichede0:015:00
 Oldenburger SV - TSV Kropp5:115:00
 TSB Flensburg - VfB Lubeck II1:415:00
 SV Eutin 08 - Inter Turkspor Kiel0:215:00
Vācija - Hessenlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Eintracht Stadtallendorf - FC 1931 Eddersheim3:115:00
 Turk Gucu Friedberg - FSV Fernwald2:215:30
 1. Hanauer FC 93 - VfB Ginsheim0:415:30
 SV Rot-Weiss Hadamar - SV Steinbach8:015:30
 SC Waldgirmes - TUS Dietkirchen3:115:30
 Hessen Dreieich - KSV Baunatal0:216:00
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bremer SV - Blumenthaler SV8:014:00
 BTS Neustadt - Werder Bremen Iii1:014:00
 SG Aumund Vegesack - Brinkumer SV1:515:30
Vācija - Bavārijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ismaning - TSV 1880 Wasserburg3:015:00
 TSV Nordlingen - SV Kirschanschoering2:315:00
 TSV Landsberg - TSV Kottern0:015:00
 TSV 1865 Dachau - TSV Schwabmünchen1:015:00
 TSV Karlburg - Bayern Hof1:115:00
 FC Pipinsried - Ingolstadt II3:115:00
 DJK Gebenbach - SpVgg Ansbach3:315:00
 Atsv 1898 Erlangen - TSV Abtswind4:215:00
 1860 Munich II - TSV Schwaben Augsburg0:015:00
 ASV Cham - 1. FC Sand1:116:00
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brandenburger SC Süd - SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin1:114:00
 Torgelower Greif - FC Hertha 03 Zehlendorf1:214:00
 FSV Martinroda - Askania Bernburg3:114:00
 VfB 1921 Krieschow - FC Eilenburg0:114:00
 Atlas Delmenhorst - FC Hagen/Uthlede0:315:00
 SSV Reutlingen - TSV Ilshofen2:015:00
 FSV 08 Bissingen - 1 Cfr Pforzheim1:015:00
 Goeppinger SV - SV Sandhausen II2:115:00
 VfL Halle 96 - FSV Wacker 90 Nordhausen II1:415:00
 HSC Tundern - U.s.i. Lupo-Martini0:415:00
 VfB Stuttgart II - SV Oberachern3:115:00
 FV Ravensburg - Spfr Dorfmerkingen3:115:00
 1. FC Rielasingen-Arlen - FC 08 Villingen1:115:00
 MTV Gifhorn - 1. FC Germ Egestorf/Langreder1:215:00
 SC Staaken 1919 - 1 FC Lok Stendal4:315:00
 FC Hertha Wiesbach - TUS Mechtersheim1:115:30
 Arminia Ludwigshafen - SpVgg Elversberg 07 II1:215:30
 TSG Pfeddersheim - FV Engers 070:115:30
 SV Linx - Nottingen3:115:30
 Freiburger FC - Stuttgart Kickers1:115:30
 FV Diefflen - Koblenz3:215:30
 TSV Schott Mainz - FC Karbach6:015:30
 FV Dudenhofen - Wormatia Worms0:115:30
 Röchling Völklingen - Hassia Bingen6:116:00
 Sportfreunde Eisbachtal - Eintracht Trier1:416:30
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaiserslautern(U19) - 1. FC Heidenheim2:112:00
 Chemnitzer FC - Holstein Kiel(U19)0:412:00
 St. Pauli(U19) - Dynamo Dresden(U19)1:312:00
 Wolfsburg(U19) - Hertha Berlin(U19)1:313:00
 Energie Cottbus - 1. FC Union Berlin(U19)1:213:00
 FSV Mainz 05(U19) - Hoffenheim(U19)1:214:00
 FC Ingolstadt 04(U19) - VfB Stuttgart(U19)0:114:00
 Eintracht Frankfurt(U19) - SpVgg Greuther Fürth(U19)1:014:00
 Augsburg(U19) - SSV Ulm 18461:114:00
 Bayer Leverkusen(U19) - Arminia Bielefeld(U19)3:014:00
 1. FC Magdeburg(U19) - Hamburger SV(U19)0:014:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hannover II - Luneburg5:314:00
 Hamburg II - Wolfsburg II2:414:00
 Schweinfurt - TSV 1860 Rosenheim4:315:00
 VfB Eichstätt - Memmingen1:015:00
 SV Rodinghausen - Verl1:115:00
 Elversberg - SSV Ulm 18461:015:00
 FSV Frankfurt - Astoria Walldorf2:015:00
 TSV Steinbach - Saarbrucken1:015:00
 Bahlinger - Aalen1:015:00
 Bayreuth - Augsburg II1:115:00
 TSV Rain/Lech - Heimstetten2:115:00
 Greuther Furth ll - Viktoria Aschaffenburg1:115:00
 Homburg - FC Giessen0:015:00
 Pirmasens - Bayern Alzenau2:015:00
 Wuppertaler - Fortuna Dusseldorf II0:315:00
 Alemannia Aachen - Sportfreunde Lotte3:115:00
 Werder Bremen II - Holstein Kiel II3:115:00
 Borussia Dortmund II - SV Bergisch Gladbach 094:015:00
 SV Turkgucu Ataspor Munchen - Buchbach4:115:00
 Nurnberg II - Illertissen4:115:00
 SW Rehden - Weiche Flensburg0:016:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemnitzer - Uerdingen1:115:00
 Viktoria Koln - Kaiserslautern2:415:00
 Hansa Rostock - Wurzburger Kickers1:015:00
 Hallescher FC - Duisburg1:015:00
 Sonnenhof Grossaspach - FC Magdeburg1:215:00
 Preussen Munster - Waldhof Mannheim1:315:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynamo Dresden - Holstein Kiel1:214:00
 VfL Bochum - Erzgebirge Aue2:014:00
 St. Pauli - Hannover 960:114:00
 1. FC Nurnberg - Wehen Wiesbaden0:214:00
 VfL Bochum - Erzgebirge Aue2:014:00
 St. Pauli - Hannover 960:114:00
 Dynamo Dresden - Holstein Kiel1:214:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Koln - Augsburg1:116:30
 Hoffenheim - Dusseldorf Fortuna1:116:30
 Paderborn - RB Leipzig2:316:30
 Hertha Berlin - Borussia Dortmund1:216:30
 Paderborn - RB Leipzig2:316:30
 1. FC Koln - Augsburg1:116:30
 Hoffenheim - Dusseldorf Fortuna1:116:30
 Bayern Munich - Bayer Leverkusen1:219:30
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vorwarts Steyr - Kapfenberg2:015:00
 Dornbirn - Ried0:515:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wattens - Sturm Graz1:518:00
 SKN St.Polten - Mattersburg0:018:00
 Austria Vienna - Hartberg5:018:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enfield Town - Frinchley2:217:00
 Brightlingsea Regent - Cheshunt FC1:117:00
 Potters Bar Town - Bowers Pitsea0:217:00
 Carshalton Ath - Cray Wanderers4:017:00
 Merstham - Bishop Stortford2:217:00
 Lewes - Folkestone Invicta0:017:00
 Hornchurch - Bognor Regis0:017:00
 Horsham - Margate0:317:00
 Haringey Borough - Worthing FC2:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dorking Wanderers - Welling Utd2:017:00
 Weymouth FC - Hungerford Town2:117:00
 Slough Town - Tonbridge Angels0:017:00
 Bath City - Dartford3:017:00
 Wealdstone FC - Concord Rangers3:017:00
 Oxford City - Dulwich Hamlet2:117:00
 Braintree Town - Richmond Borough FC0:417:00
 Eastbourne Borough - Chippenham Town2:117:00
 St. Albans City - Chelmsford City1:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hayes & Yeading United - Wimborne Town3:117:00
 Langley - Hendon2:217:00
 Metropolitan Police - Chesham Utd2:117:00
 Beaconsfield Sycob FC - Truro City0:117:00
 Farnborough Town - Dorchester Town3:117:00
 Yate Town - Harrow Borough2:117:00
 Merthyr Town - Hartley Wintney3:217:00
 Tiverton Town - Gosport Borough2:317:00
 Poole Town - Taunton Town0:117:00
 Tamworth - Lowestoft Town4:117:00
 Bromsgrove Rovers - Royston Town FC1:117:00
 ST Ives Town - Stratford Town2:217:00
 Rushall Olympic - Banbury United1:117:00
 Walton Casuals - Salisbury City2:117:00
 Hitchin Town - Barwell FC4:117:00
 Biggleswade Town - Hednesford1:017:00
 Leiston - Nuneaton Town1:117:00
 Diamonds - Stourbridge3:217:00
 Peterborough Sports FC - Redditch United7:017:00
 Swindon Supermarine - Weston-super-Mare3:217:00
 Alvechurch - Kings Langley17:00
 Coalville Town - Needham Market FC17:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grantham Town - Matlock Town17:00
 FC United of Manchester - Lancaster City3:217:00
 Ashton Utd - Radcliffe Bor0:317:00
 Buxton FC - Mickleover Sports0:117:00
 Atherton Collieries - Bamber Bridge4:117:00
 Warrington Town - Nantwich Town3:117:00
 Hyde - Witton Albion0:017:00
 Scarborough Athletic - Whitby Town2:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hereford United - Farsley AFC1:117:00
 Darlington - Telford2:317:00
 Kidderminster Harriers - Southport0:117:00
 Kings Lynn - Gateshead1:017:00
 Chester City - Bradford Park Avenue2:117:00
 Leamington - Guiseley2:217:00
 Blyth Spartans - Brackley Town0:617:00
 York City - Alfreton Town1:017:00
 Gloucester City - Kettering Town2:217:00
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bromley - Yeovil1:117:00
 Torquay United - Stockport1:517:00
 Aldershot - Chesterfield2:217:00
 Sutton Utd - Harrogate Town3:117:00
 Boreham Wood - Woking1:017:00
 Maidenhead United - Barrow0:417:00
 Ebbsfleet United - Wrexham2:117:00
 Chorley - Redbridge1:017:00
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Macclesfield - Bradford City1:117:00
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portsmouth FC - Altrincham2:117:00
 Oldham - Burton Albion0:117:00
 Walsall - Oxford United0:117:00
 Shrewsbury - Mansfield Town2:017:00
 Forest Green Rovers - Carlisle United2:217:00
 Cheltenham - Port Vale1:317:00
 Kingstonian - AFC Fylde0:217:00
 Eastleigh - Crewe1:119:30
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlton Athletic - Sheffield Wednesday1:314:29
 Birmingham City - Millwall1:117:00
 Stoke City - Blackburn Rovers1:217:00
 Nottingham Forest - Cardiff0:117:00
 Birmingham City - Millwall1:117:00
 Nottingham Forest - Cardiff0:117:00
 Brentford - Luton Town7:017:00
 Bristol City - Huddersfield5:217:00
 Barnsley - Hull City3:117:00
 Derby County - Queens Park Rangers1:117:00
 Barnsley - Hull City3:117:00
 Bristol City - Huddersfield5:217:00
 Leeds United - Middlesbrough4:017:00
 Stoke City - Blackburn Rovers1:217:00
 Wigan Athletic - Reading1:317:00
 Derby County - Queens Park Rangers1:117:00
 Leeds United - Middlesbrough4:017:00
 Wigan Athletic - Reading1:317:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle United - Manchester City2:214:29
 Burnley FC - Crystal Palace0:217:00
 Chelsea FC - West Ham United0:117:00
 Tottenham Hotspur - Bournemouth3:217:00
 Chelsea FC - West Ham United0:117:00
 Burnley FC - Crystal Palace0:217:00
 Tottenham Hotspur - Bournemouth3:217:00
 Liverpool FC - Brighton & Hove Albion2:117:00
 Southampton - Watford2:119:30
Hokejs
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HS Rīga - HK Liepaja2:212:59
 HS Rīga - HK Liepāja/ Optibet2:213:00
 HK Mogo - HK Zemgale LLU0:613:30
 HK Dinaburga Daugapils - HK Prizma2:217:00
 HK Olimp Riga - HK Kurbads6:217:30
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtyor Solihorsk - HK Gomel2:112:00
 Dinamo Molodechno - Yunost Minsk2:215:30
 Neman - Metalurg Zhlobin5:116:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daemyung Killer Whales - Tohoku Free Blades3:308:00
 Sakhalin - OJI Eagles2:208:10
 Anyang Halla - Nikko Kobe Ice Bucks4:010:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brynas - HV 717:216:00
 AIK Stockholm - Linkoping1:016:30
 Djurgarden - SDE Hockey3:119:00
 Leksand - Goteborg HC 12:019:15
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moncton Wildcats - Armada Blainville Boisbriand8:501:00
 Charlottetown Islanders - VAL Dor Foreurs3:301:30
 Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies2:402:30
 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres2:123:00
 Baie-Comeau Drakkar - Gatineau Olympiques7:423:00
 Sagueneens Chicoutimi - Rouyn-Noranda Huskies7:323:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince Albert Raiders - Swift Current Broncos4:103:00
 Moose Jaw Warriors - Medicine Hat Tigers0:603:00
 Brandon Wheat Kings - Kootenay Ice7:403:30
 Calgary Hitmen - Regina Pats4:104:00
 Lethbridge Hurricanes - Saskatoon Blades3:304:00
 Kamloops Blazers - Portland Winter Hawks1:105:00
 Spokane Chiefs - Vancouver Giants2:205:05
 Tri-City Americans - Victoria Royals1:305:05
 Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen5:423:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamilton Bulldogs - Peterborough Petes3:502:00
 Kingston Frontenacs - North Bay Battalion4:302:00
 Sudbury Wolves - Barrie Colts2:202:05
 Sarnia Sting - Niagara Icedogs2:502:05
 London Knights - Windsor Spitfires6:302:30
 Kitchener Rangers - Owen Sound Attack3:002:30
 Guelph Storm - Saginaw Spirit6:202:30
 Ottawa 67'S - Oshawa Generals4:321:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Temirtau - HC Kulager Petropavlsk3:313:00
 HC Aktobe - Gornyak Rudny3:214:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guildford Flames - Coventry Blaze5:420:00
 Manchester Storm - Dundee Stars3:021:00
 Sheffield Steelers - Cardiff Devils3:721:00
 Fife Flyers - Belfast Giants5:121:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC RT Torax Poruba - Chomutov4:517:00
 HC Frydek Mistek - Ceske Budejovice2:418:00
 HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov1:118:00
 HC Banik Sokolov - Slavia Prague3:518:00
 SK Kadan - Litomerice2:618:00
 Jestrabi Prostejov - HC Benatky Nad Jizerou3:318:00
 Horacka Trebic - HC Slovan Ustecti Lvi1:218:30
 HC AZ Havirov 2010 - HC Dukla Jihlava3:119:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Red Army - Kapitan2:212:00
 Loko - Sahalinskie Akuly5:012:00
 MHK Spartak Moscow - Amurskie Tigry2:512:00
 Loko - Sahalinskie Akuly5:012:00
 CSKA Red Army - Kapitan2:212:00
 Almaz - HC Taifun4:212:59
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelmet - Kazcink-Torpedo3:111:00
 Jermak Angarsk - HC Rostov1:111:00
 Gornyak Uchaly - Sariarka1:112:00
 HK Torpedo Gorkii - Toros0:012:00
 Sokol Kr - Buran Voronezh5:112:00
 HK Torpedo Gorkii - Toros0:012:00
 Juznij Ural - Nomad Nur-Sultan5:214:00
 Molot Prikamje - KRS Peking3:014:00
 Juznij Ural - Nomad Nur-Sultan5:214:00
 Molot Prikamje - KRS Peking3:014:00
 Ijstal - KRS Heilongjiang2:215:00
 SKA-Neva - MHK Dinamo St Petersburg0:615:59
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Csikszereda - Fehervari Titanok8:118:30
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Red Bull Salzburg U20 - HK Olimpija7:320:15
 EK Zell AM See - Vienna Capitals II5:420:30
 FBI Veu Feldkirch - Asiago4:320:30
 HC Pustertal - Vipiteno2:421:00
 HC Gherdeina - EC Die Adler Kitzbuhel4:421:30
 Cortina - Ritten4:221:30
 Fassa - HC Jesenice5:221:30
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Csikszereda - Fehervari Titanok8:118:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Red Star Kunlun - Avangard Omsk2:209:00
 Amur Khabarovsk - Spartak Moscow5:009:00
 HC Red Star Kunlun - Avangard Omsk2:209:00
 Amur Khabarovsk - Spartak Moscow5:009:00
 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julaev1:014:00
 Dinamo Rīga - SKA St. Petersburg3:516:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Capitals - Tampa Bay Lightning3:300:00
 Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes1:100:59
 Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins5:202:00
 Carolina Hurricanes - Nashville Predators0:302:29
 Dallas Stars - St. Louis Blues1:303:30
 New Jersey Devils - New York Rangers0:420:00
 Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers3:321:59
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bridgeport Sound Tigers - Springfield Thunderbirds4:102:00
 Grand Rapids Griffins - Manitoba Moose2:402:00
 Syracuse Crunch - Laval Rocket2:402:00
 Lehigh Valley Phantoms - Wilkes-Barre Penguins5:502:05
 Albany Devils - Belleville Senators2:602:05
 Rochester Americans - Toronto Marlies2:202:05
 Rockford IceHogs - Chicago Wolves4:203:00
 San Jose Barracuda - Bakersfield Condors3:404:00
 Colorado Eagles - Stockton Heat5:204:05
 Ontario Reign - San Diego Gulls2:105:00
 Toronto Marlies - Utica Comets3:420:29
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furuset Ishockey IF - Ringerike Ihk2:517:00
 Tonsberg Og Omegn Ihk - Gjovik Mammuts5:318:00
 Comet Halden - Haugesund9:318:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gruner Ishockey - Stavanger2:917:00
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hockey Academy Zug - HC Sierre-Anniviers3:217:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rapperswil Jona Lakers - HC Lugano2:120:44
 Servette HC - SC Bern1:220:45
 Langnau Tigers - HC Ambri Piotta4:320:45
 HC Fribourg Gotteron - Lausanne HC2:220:45
 HC Davos - Zurich0:520:45
 Rapperswil Jona Lakers - HC Lugano2:120:45
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kettera - Roki5:517:00
 Peliitat - SaPKo3:617:00
 TuTo - Hokki8:217:00
 Iisalmen Peli-Karhut - Hermes3:317:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lukko Rauma - Assat Pori2:517:00
 HPK Hameenlinna - Pelicans Lahti2:117:00
 JYP Jyvaskyla - KalPa Kuopio4:117:00
 HPK Hameenlinna - Pelicans Lahti2:117:00
 Tappara Tampere - HIFK1:418:30
 Karpat Oulu - SaiPa Lappeenranta2:118:30
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Ornskoldsviks - SK Lejons3:316:00
 Pitea - Kiruna Aif2:216:00
 HC Boras - HC Dalen6:116:00
 HC Vimmerbju - AIF Tranas1:416:00
 Stromsbro IF - Segeltorps IF3:317:00
 HC Halmstad Hammers - Tiringe Sos5:317:00
 HC Vannas - Kiruna6:417:00
 Gripen HC Nykoping - Malungs IF6:217:00
 IF Nibro - Troja-Ljungby0:617:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skelleftea AIK - Malmo4:316:15
 Oskarshamn - Vaxjo Lakers1:216:15
 Leksand - Rogle3:216:15
 Skelleftea AIK - Malmo4:316:15
 Oskarshamn - Vaxjo Lakers1:216:15
 Orebro - Djurgarden2:518:59
 Farjestad - Vastra Frolunda4:118:59
 Linkoping - Lulea1:318:59
 HV 71 - Brynas3:218:59
 Farjestad - Vastra Frolunda4:119:00
 Orebro - Djurgarden2:519:00
 Linkoping - Lulea1:319:00
 HV 71 - Brynas3:219:00
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 IR Reykjavik - Fjoelnir36:2918:00
 Fram - Valur Reykjavik18:3118:30
 HK Kopavogs - Haukar26:2820:14
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dijon - Strasbourg Schiltigheim HB34:2921:30
Itālija - Seria
 NotikumsRezultātsLaiks
 Conversano - Semat Fondi24:1820:00
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steaua Bucharest - CSM Bucuresti28:3115:30
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SL Benfica - ADA Maia-Ismai35:2217:00
 Delta Belenenses - ABC/UMinho33:2117:30
 AA Aguas Santas - SP C Horta25:2020:00
 Vitoria FC - FC Gaia22:2720:00
 AM Madeira And Sad - FC Porto Vitalis26:3220:00
 AA Avanca - Boavista FC27:1920:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MSK Povazska Bystrica - Kosice Crows31:3019:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RD Ribnica Riko Hise - RK Slovenj Gradec30:2320:00
 RK Jeruzalem Ormoz - RK Trimo Trebnje29:2520:00
 RD Koper - MRD Dobova22:2720:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samot 65 - RK Dubocica28:3220:00
 RK Rudar - Dinamo Pancevo22:2520:00
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MTS Chrzanow - KU Azs UW Warszawa26:2019:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pogon Handball Szczecin - Gornik Zabrze26:3117:00
 KS Azoty Pulawy - MKS Kalisz37:2718:00
 Mmts Kwidzyn - SPR Tarnow33:2918:00
 SPR Stal Mielec - KS Gwardia Opole34:2620:15
 Wisla Plock - Chrobry Glogow42:2321:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 St. Gallen - Winterthur27:2718:30
 Endingen - Wacker Thun25:2919:00
 Zurich - RTV 1879 Basel29:2319:00
 Bern - HSC Suhr Aarau27:1920:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umag - Rkhm Dubrovnik40:3220:00
 Zamet - Spacva-Vinkovci26:2620:00
 Porec - Gorica25:2520:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Csurgoi KK - Oroshazi22:2018:59
 Mezokovesdi - Balatonfuredi22:3118:59
 Csurgoi - Oroshazi22:2019:00
 Komloi Bsk - Dabas34:2719:00
 Mezokovesdi - Balatonfuredi22:3119:00
 Tatabanja - Cyeb Budakalasz34:2319:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hifk - Bk-4627:3116:00
 SIF - Aifk33:2117:15
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SHC Malomerice - Veseli21:2612:00
 Brno - Hranice25:2113:00
 Koprivnice - Lovosice30:2917:00
 Zubri - Plzen25:1719:00
 Jicin - Dukla Prague24:3619:00
Austrija - Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voslauer HC - UHC Hollabrunn21:2518:30
 HBA Fivers Wat Margareten - SU Falkensteiner Katschberg St. Pölten38:3219:00
 UHC Goldmann Druck Tulln - ATV Trofaiach31:2819:00
 Tecton Wat Atzgersdorf - Union Korneuburg34:3020:00
 HC Bruck - Union Juri Leoben33:2720:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 ULZ Sparkasse Schwaz - HSG Graz28:2819:00
 Moser Medical UHK Krems - Ferlach31:2420:00
 Alpla HC Hard - SG West Wien34:3020:00
 Fivers WAT Margareten - HC Linz AG38:2421:15
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Chelyabinsk - Spartak Moscow24:2511:00
 Zarja Kaspija - Fakel29:2912:00
 Permskie Medvedi - SKIF30:2212:00
 Zarja Kaspija - Fakel29:2912:00
 Permskie Medvedi - SKIF30:2212:00
 Sgau-Saratov - Dinamo-Viktor22:2815:00
 Kaustik - Universitet Neva25:3015:59
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Hallvard - Il Runar24:2318:59
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 TyresoHF - Kungalvs HK24:2315:00
 Torslanda HK - Hammarby21:2417:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redbergslids - Onnereds HK31:2617:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjerringbro-Silkeborg - Skanderborg31:2517:00
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur - Haukar Hafnarfjördur29:1515:30
 Valur - Haukar29:1515:30
 HK Kopavogs - Ka/Thor32:2718:00
Sievietes - Turcija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Izmir BSB SK - Kastamonu Belediyesi22:3515:59
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Pisek - DHK Banik Most25:3616:00
 MSK Dunajska Streda - SSK Presov29:2817:00
 HC Britterm Veseli Nad Moravou - Iuventa Michalovce25:3018:00
 DHK Zora Olomouc - HK Hodonin25:2318:30
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melnkalne - Senegāla29:2508:00
 Serbija - Angola32:2508:00
 Vācija - Brazīlija30:2408:00
 Japāna - Argentīna24:2008:00
 Rumānija - Spānija16:3111:00
 Francija - Dienvidkoreja27:2911:00
 Nīderlande - Slovēnija26:3211:00
 Rumānija - Spānija16:3111:00
 Ungārija - Kazahstāna39:1511:00
 Francija - Dienvidkoreja27:2911:00
 Holande - Slovēnija26:3211:00
 Krievija - Ķīna26:1111:00
 Ungārija - Kazahstāna39:1511:00
 Krievija - Ķīna26:1111:00
 Zviedrija - Kongo26:1613:30
 Dānija - Austrālija37:1213:30
 Norvēģija - Kuba47:1613:30
 Dānija - Austrālija37:1213:30
 Norvēģija - Kuba47:1613:30
 Zviedrija - Kongo26:1613:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers BM - Globalcaja Ciudad Encantada28:2412:00
 Frigorificos Morrazo Cangas - Anaitasuna26:3118:30
 Puerto Sagunto - BM Huesca28:2719:30
 Viveros Herol Bm. Nava - Angel Zimenez P. Genil24:2519:30
 Puerto Sagunto - BM Huesca28:2719:30
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chekhovskie Medvedi - Kadetten Schaffhausen29:2715:00
 Vive Kielce - Meshkov Brest30:2415:59
 Vive Kielce - HC Brest (BLR)30:2416:00
 Pick Szeged - PPD Zagreb33:2318:30
 THW Kiel - Montpellier33:3218:30
 Pick Szeged - PPD Zagreb33:2318:30
 RK Eurofarm Rabotnik - Bidasoa Irun25:2318:30
 THW Kiel - Montpellier33:3218:30
 RK Eurofarm Rabotnik - Bidasoa Irun25:2318:30
 Sporting CP - Savehof27:2018:59
 Tatran Presov - Riihimaki Cocks30:1918:59
 Sporting CP - Savehof27:2019:00
 Tatran Presov - Riihimaki Cocks30:1919:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TV Emsdetten - Huttenberg27:2720:00
 HSG Krefeld - ThSV Eisenach24:2820:00
 Bayer Dormagen - SG BBM Bietigheim33:3020:30
 TUS Ferndorf - HSG Konstanz28:2820:30
 HSC 2000 Coburg - HSV Hamburg35:2920:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GWD Minden - Rhein Neckar Lowen24:2821:30
Teniss
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pigossi Laura - Monnet Carole1:211:00
WTA - ITF - Milovice
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanepi Kaija - Noskova, Linda2:012:30
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakatsume Himeno - Garland Joanna2:005:00
 Abduraimova Nigina - Jeonga Sunama2:006:39
WTA - ITF - Solarīno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dodina Oseana - De Vrūma Indija0:211:00
 Korpatsča Tamara - Radvanska Urszula1:213:30
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corneanu Oana Smaranda - Astakhova Darya0:210:30
 Noelija Zeballosa - Oliynykova Oleksandra2:012:20
ATP - ITF Future - Telde
 NotikumsRezultātsLaiks
 Musialeks Aleksis - Sītens Neitans0:212:59
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imais Shintaro - Nam Ji Sung2:005:00
 Lī Daks Hī - Baks Florents2:007:25
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oliels Išais - Pecotičs Matija0:210:30
 Smirnovs Artjoms - Bobrovs Bogdans2:012:24
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ortega-Olmedo Roberto - Michalski Daniel0:209:59
 Fakundo Huarezs - Ornago Fabrizio2:009:59
 Ortega-Olmedo Roberto - Michalski Daniel0:210:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frinzi Mattia - Satrals Jans0:211:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slobodčikovs Rolands - Zekičs Miljans1:209:25
 Kotovs Pavels - Agabiguns Sarps2:109:30
ATP - ITF Future - Urugvaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hidalgo Gabriels Alehandro - Rodriguez Taverna Santiago FA1:215:30
 Comesana Francisco - Kestelboims Mariano0:215:30
ATP - ITF Future - Dominican Republic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hards Niks - Altmaiers Daniels0:215:55
 Čoinskis Jans - Jubb Paul2:015:59
ATP - Dubultspēles - Deivisa kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rehman H A / Shoaib M - Nedunchezhiyan J / Paes L0:207:50
ATP - Deivisa Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shoaib Muhammad - Nagals Sumits09:10
 Rehman Huzaifa Abdul - Ramanatans Ramkumars10:40
Bokss
Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Braekhus Cecilia - Bustos Victoria Noelia1:021:00
Matchups
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hughie Fury - Sour Pavel20:00
 Zhilei Zhang - Andriy Rudenko1:021:00
 Bowen Sam - Cacace Anthony0:121:00
 Maxwell Samuel - Parker Connor1:021:40
 Cordina Joseph - Tinoco Enrique1:022:00
 Tete Zolani - Casimero Johnriel0:122:10
 Besputin Alexander - Butaev Radzhab1:023:00
Pludmales futbols
Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itālija - Krievija7:721:15
 Japāna - Portugāle3:323:00
Snūkers
Lielbritānijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kings Marks - Haotians Lu6:115:00
 O'Salivans Ronijs - Pengfei Tians6:015:00
 Berns Jans - Holts Maikls6:515:00
 Stīvenss Metjū - Dejs Raians6:515:00
 Fu Marko - Vilsons Kirens6:515:00
 Hangs Li - Goudongs Ksjau6:415:00
 Binghams Stjuarts - Golds Martins6:415:00
 Saengkhams Nopons - Makgils Entonijs6:315:00
 Fu Marko - Vilsons Kirens6:515:00
 Binghams Stjuarts - Golds Martins6:415:00
 Stīvenss Metjū - Dejs Raians6:515:00
 O'Salivans Ronijs - Pengfei Tians6:015:00
 Donaldsons Skots - Volestons Bens4:621:00
 Hamiltons Entonijs - Keihils Džeimss6:321:00
 Alens Marks - Džounss Džaks6:521:00
 Havkinss Berijs - Makmanuss Alans4:621:00
 Viljamss Robijs - Robertsons Nīls4:621:00
 Haighfilds Liams - Selbijs Marks3:621:00
 Velss Daniels - Šaravs Edens2:621:00
 Un-Nohs Tepčaija - Žao Ksintongs4:621:00
 Havkinss Berijs - Makmanuss Alans4:621:00
 Haighfilds Liams - Selbijs Marks3:621:00
 Alens Marks - Džounss Džaks6:521:00
 Viljamss Robijs - Robertsons Nīls4:621:00
Regbijs
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benetton Treviso - Cardiff Blues28:3117:00
 Newport Gwent Dragons - Zebre12:3919:15
 Connacht - Kings24:1219:15
 Glasgow Warriors - Leinster10:2321:35
 Ospreys - Cheetahs13:1821:35
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Exeter Chiefs - London Wasps38:317:00
 Worcester Warriors - Sale Sharks20:1317:00
 Northampton Saints - Leicester Tigers36:1317:00
Francija - Čempionāts Top 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Racing-Metro 92 - Union Bordeaux Begles30:3416:30
 La Rochelle - Castres Olympique22:1319:00
 Clermont Auvergne - Agen30:1319:00
 Section Paloise - Toulon9:1919:00
 Montpellier - Lyon Olympique Universitaire33:821:45
Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Velsa - Barbarians43:3316:45
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS E Leclerc Radomka Radom - Wroclaw3:119:00
 Chemik Police - Lodz3:019:00
 Energa Mks Kalisz - Bydgoszcz1:319:30
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Duedingen - Volley Toggenburg3:018:30
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Beograd - ZOK UB2:319:30
 Zeleznicar Lajkovac - Klek MD Zrenjanin3:020:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brondby VK - VK Vestsjaelland3:115:00
 Fortuna Odense Volley - Aarhus3:116:00
 Team Koge Wildcard - Holte IF0:316:00
 Gentofte Volley - Frederiksberg3:118:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liigaploki - Salon Viesti3:117:00
 Puijo - Hameenlinna1:317:00
 Oriveden Ponnistus Orivesi - LP Kangasala1:317:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Scmu Arges Pitesti - Dinamo Romprest Bucuresti0:313:30
 U Jolidon Cluj - Rapid Aibo Bucuresti3:114:00
 CS Medgidia - CSO Voluntari 20053:017:00
 Volei Alba Blaj - Stiinta Bacau3:018:00
Sievietes - Ķīna - China Volleyball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beijing Auto - Shangdong LS Bank3:110:00
 Evergrade - Jiangsu3:010:00
 Fujian Xi Meng Bao - He Bei3:010:00
 Tianjin Bridgstone - Liaoning Huachen Auto3:010:00
 Henan Zhengzhou - Sichuan University2:310:00
 Shanghai Dunlop - BA YI3:210:00
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakovski Dimitrovgrad - Maritsa Plovdiv0:317:00
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Italia - Olbia3:117:00
 Helvia Recina Macerata - LPM Bam Mondovi3:218:00
 Barricalla Collegno - Futura Volley Giovani Busto Arsizio0:318:00
Sievietes - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOK Kastela DC - Mladost Zagreb0:317:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Springendal Set-up 65 - Peelpush Meijel3:218:00
 Zwolle Volleyball - Sliedrecht Sport1:321:00
 VC Sneek - Eurosped Almelo1:321:00
 Alterno Apeldoorn - TT Papendal/Arnhem3:021:00
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibsa CV Gran Canaria - CV Madrid Chamberi3:115:00
 C V Sant Cugat Tma - CV Haris0:317:00
 CV Kiele Socuellamos - CV Barcelona3:019:00
 Avarca de Menorca - Horo Rioja Volley1:320:00
 MAY Deco Voleibol Logrono - AD Algar Surmenor3:120:00
 Feel Volley Alcobendas - Juvasa Cajasol Volleyball3:020:00
Sievietes - Austrija - AVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 TI Volley - Sparkasse Klagenfurt0:317:30
 Askö Linz-Steg - TSV Sparkasse Hartberg3:019:30
 Psvbg Salzburg - Sokol Post NO1:321:30
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Kupele Brusno - Slavia UK Bratislava0:317:00
 Nove Mesto Nad Vahom - VC Dobre ZO Slovenska Presov3:119:00
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vrilissia - AON Zirinios0:317:45
 AO Lamias 2013 - Xanth3:018:00
 AEK Athens - GS Panionios3:018:45
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiacos Piraeus - Aias Euosmou3:016:00
 AON Panaxiakos - ASP Thetis3:219:00
 Panathinaikos Athens - AO Markopoulou3:019:00
 AO Ilisiakos - AO Thiras0:319:00
 AOF Porfyras - Ilioupoli GS3:020:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hylte/Halmstad Volley - Varnamo FK3:114:00
 Gislaveds Vbk - Lunds VK1:315:00
 VBF Rig Falköping - Svedala Vbk3:015:30
 Lindesberg Volley BK - Linkopings VC3:116:00
 Sollentuna VK - Engelholms VS2:318:00
Sievietes - Japāna - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denso Airybees - Toyota Autobody Queensesis3:205:00
 Toray Arrows - Hitachi Rivale0:305:00
 Hisamitsu Springs - Kurobe Aqua Fairies3:106:00
 PFU Blue Cats - Himeji Victorina VC3:108:00
 Nec Red Rockets - Ageo Medics0:308:00
 JT Marvelous - Okayama Seagulls3:009:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR Flamengo - Sesi Volleyball Bauru0:301:00
 Volei Nestle Osasco - Rexona Ades Rio2:302:30
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olomouc - Ostrava3:118:00
 Olymp Prague - Brno SG0:318:00
 VK Dukla Liberec - Frydek-Mistek2:319:00
 Kralovo Pole - Sternberk3:019:00
 Prerov - Prostejov1:320:00
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris - MO Mougins VB3:121:00
 Nancy - TFOC3:021:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 RC Cannes - Institut Federal De Volley-Ball3:020:00
 Mulhouse - Beziers2:321:00
 VBC Chamalieres - Volley Club Marcq Baroeul1:321:00
 Nantes - AS Saint Raphael VB3:121:00
 Paris - MO Mougins VB3:121:00
 Nancy - Terville Florange Olympique3:021:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilsbiburg - VC Wiesbaden3:020:00
 Thuringen - Stuttgart0:320:00
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ted Kolejliler - Mardin B Sehir BLD3:112:00
 Besiktas - Nilufer Belediye1:313:00
 Aydin B.Sehir Bld. - Yesilyurt0:314:00
 Fenerbahce - Ankara Karayollari3:018:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KGC Pro VC - Hungkuk Pink Spiders2:309:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenisei Krasnoyarsk - Dinamo Kazan0:311:00
 Dinamo Krasnodara - Avtodor-Metar2:316:00
Vīrieši - Pasaule - South Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šrilanka - Pakistāna1:311:14
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Naefels - TV Schonenwerd0:318:00
 Lausanne UC - Chenois Geneve3:118:30
 VBC Lutry-Lavaux - Volley Top Luzern1:319:00
 Burgerstein Volley Jona - Volley Amriswil0:319:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JT Thunders - FC Tokyo3:005:00
 VC Nagano Tridents - Oita Miyoshi Weisse Adler3:106:00
 Wolfdogs Nagoya - Osaka Blazers Sakai1:306:04
 Toray Arrows - Jtekt Stings2:307:30
 Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds3:108:30
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sliedrecht Sport - TT Papendal/Arnhem3:020:30
 Vocasa Volleybal Nijmegen - Bmc/Sss3:121:00
 Taurus - Draisma Dynamo Apeldoorn0:321:00
 Orion Doetinchem - Abiant Lycurgus Groningen1:321:30
Vīrieši - Nīderlande - A-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vocasa Volleybal Nijmegen - Bmc/Sss3:121:00
 Orion Doetinchem - Abiant Lycurgus Groningen1:321:30
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucuresti - CSU Uvt Timisoara3:012:00
 Universitatea Cluj - Craiova0:316:00
 Volei Zalau - Stiinta Explorari Baia Mare3:118:00
 CSM Campia Turzii - SCM Gloria Buzau1:318:00
 Unirea Dej - C.s. Arcada Galati1:318:00
Vīrieši - Horvātija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Trnje - OK Split0:315:45
 OK Varazdin Volley - OK Sisak2:318:00
 OK Zadar - MOK Rijeka0:318:00
 MOK Marsonia - OKM Centrometal3:220:00
 OK Rovinj - MOK Mursa Osijek1:320:00
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gentofte Volley - Amager VK3:015:59
 Aalborg Hik - Nordenskov Uif0:317:00
 BK Marienlyst - ASV Arhus3:118:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Komarno - Svidnik3:214:30
 Zvolen - Presov2:319:00
 Myjava - Trencin3:019:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sollentuna - Lunds VK A3:015:30
 Saters IF Vbk - Linkopings0:316:00
 Hylte - Sodertelge3:016:30
 Habo - Vingaker3:117:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TTU - RTU/Robezsardze3:117:00
 Tartu Pere Leib - Biolars/Olaine3:018:59
 Bigbank Tartu - Biolars/Jelgava3:019:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Mladost Marina Kastela - SK Posojilnica3:220:00
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria SC - SL Benfica1:317:00
 Sporting de Espinho - Esmoriz GC3:218:00
 Castelo Maia GC - AS Sao Mamede0:319:00
 Clube K - Sporting CP0:320:00
 Famalicense AC - SC Caldas1:320:00
 VC Viana - CN Ginastica3:020:00
 AJF Bastardo - Leixoes SC3:021:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ried - UVC Graz2:319:00
 VBK Klagenfurt - Weiz3:019:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - Volei Renata/Campinas2:321:59
 UM Itapetininga - Funvic0:323:00
 UM Itapetininga - Taubate/Funvic0:323:00
 Moda/Maringa - Sesi0:323:29
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savo Volley - Akaa Volley2:316:00
 Tiikerit - Lakkapaa3:017:00
Vīrieši - Turcija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ziraat Bankasi Ankara - Haliliye BLD1:312:59
 Kocaeli BSB Kagit Spor - Tofas3:012:59
 Inegol Belediyespor - Milas BLD0:312:59
 Alanya Belediye - Istanbul BBSK 23:114:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inegol - Halkbank Ankara3:215:00
 Inegol - Halk Bankasi3:215:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB Stars - Daejeon KGC2:307:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunav Ruse - Levski Volley2:317:00
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rennes - Montpellier3:120:00
 Chaumont - Narbonne3:021:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostrava - Dukla Liberec0:317:00
 Pribram - VK Karlovarsko0:318:00
 Ceske Budejovice - Kladno3:218:59
 Odolena Voda - Brno1:318:59
 Ceske Budejovice - Kladno3:219:00
 Odolena Voda - Brno1:319:00
Vīrieši - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grau - CV Almoradi3:018:00
 Emeve Lugo - Ushuaia Ibiza3:218:30
 CDV Textil Santanderina - Conectabalear CV Manacor0:319:00
 Palma Volley Mallorca - Rio Deuro3:120:00
 CAI Voleibol Teruel - Unicaja Almeria3:120:00
 CV Melilla - Islas - Vecindario1:320:29
 CV Melilla - Vecindario ACE Gran Canaria1:320:30
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Nis - OK Radnicki3:219:00
 Mladi Radnik - Vojvodina2:320:00
 Novi Pazar Junior - Jedinstvo Stara Pazova3:220:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jastrzebski Wegiel - PGE Skra Belchatow3:215:45
 ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - GKS Katowice3:118:30
 MKS Slepsk Suwalki - MKS Cuprum Mundo Lubin0:321:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI - Elpida Ampelokipon3:016:30
 GS Iraklis - Olympiakos Piraeus2:317:29
 Foinikas Syrou - PAOK Thessaloniki1:318:00
 AO Foinikas Sirou - PAOK Thessaloniki1:318:00
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berlin Recycling Volleys - TV Buhl3:019:30
 TSV Herrsching - Friedrichshafen3:220:00
 SVG Luneburg - TSV Giesen Grizzlys3:120:00
 Rottenburg - UV Rhein-Main3:220:30
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzbass Kemerovo - NOVA3:212:00
 Jurga Samotlor Nizniewartovsk - Gazprom-Yugra Surgut2:314:00
 VC Enisey Krasnoyarsk - ASK Nizhegorodskaya Oblast3:114:00
 Lokomotiv Novosibirsk - Belogorye Belgorod3:014:00
 Zenit ST Petersburg - Dinamo Moscow3:117:00
 Fakel Noviy Urengoy - Dinamo LO3:117:00
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fredrikstad - Tunet Ibk6:915:00
 Gjellerasen IF - Greaker Ibk4:1817:30
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UHC Uster - AD Astra Sarnen3:318:30
 UHC Waldkirch ST Gallen - Floorball Koniz3:819:00
 Grasshopper Club Zürich - HC Rychenberg Winterthur6:620:00
 Chur Unihockey - UHC Thun11:720:00
 Tigers Langnau - ZUG United3:420:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Sparta Praha - Billy Boy Mlada Boleslav4:520:15
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lillan Ibk - Craftstadens Ibk Oskarshamn7:415:00
 Strangnas Ibk - RIG Umea Ibf5:317:00
 Salems IF - Gavle Gik3:417:00
 IBK Lockerud Mariestad - Lindas Ibk6:417:00
 Onyx Ibk - Lagan Ibk9:417:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBC Kalmarsund - Vaxjo6:618:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viikingit - OLS Oulu10:1117:00
 Tiikerit - SPV Seinajoki3:1318:00
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Tellus - Örebro SK Bandy3:115:00
 Unik BK - Boltic/Gota3:616:00
 Falu BS/BK - Nassjo6:116:00
 Kaliks - Tillberga TB Vasteras5:316:00
 IFK Rättvik - IFK Kungalv7:216:00
 Borlange Bandy - Katrineholm Bandy4:716:00
 Skutskärs If/Bk - Lidköpings Aik1:1016:00
 Ljusdals BK - Gripen/Trollhattan7:117:00
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veitera - LRK Tornio11:115:00
 Narukera - WP-355:115:00
 HIFK - JPS3:415:00
 Kampparit - OLS5:216:00
 Akilles - Botnia6:017:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baikal-Energija - Kuzbass8:107:00
 SKA-Neftjanik - Sibseljmash17:009:00
 Ur. Trubnik - Start7:010:00
 HK Murmansk - Volga4:412:00
 Rodina - Enisey5:812:00
 Dinamo Kazan - Vodnik4:412:00
Ūdenspolo
Sievietes(Pamatlaiks) - Eiro līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utrecht - Uvse Budapest13:1312:15
 CN Mataro - CE Mediterrani12:820:15
Vīrieši(Pamatlaiks) - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ortigia - AN Brescia5:616:00
 SC Quinto - Posillipo11:1119:00
 Teli Mar - Lazio10:1019:00
 Roma Nuoto - CC Napoli15:619:00
 SM Verona - Pro Recco6:1319:00
 Savona - Pallanuoto Trieste16:919:00
 Florentia - Rari Nantes Salerno13:719:00
Telpu futbols
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Betis Fsn - Atletico Mengibar2:214:00
 Elche CF - CFS Bisontes Castellon2:317:00
 Noia Portus Apostoli - Rivas Futsal4:319:00
 Talavera FS - Colo Colo Zaragoza6:119:00
 Manzanares FS - Africa Ceuti3:119:15
 Ciudad De Mostoles - Elpozo Ciudad Murcia4:119:30
 Santiago Futsal - UMA Antequera1:320:00
 Alzira FS - FC Barcelona B Alusport5:220:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levante UD - FC Barcelona4:414:00
 Futsal Cartagena - Palma Futsal0:518:00
 Inter Movistar - Peniscola5:419:30
 Vina Albali Caldepenas - Elpozo Murcia4:220:00
 Itea Cordoba CF - Aspil Ribera Navarra3:320:00
 Magna Navarra - Rios Renovables Zaragoza6:221:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cybertel Aniene - Colormax Pescara C53:319:00
 Acqua Sapone - Feldi Eboli4:119:30
 Came Dosson - Todis Lido DI Ostia2:119:30
 Petrarca Padova - CDM Futsal Genova3:320:00
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Braga - Portimonense SC5:118:00
 Electrico FC - CF OS Belenenses4:218:00
 Modicus Sandim - Viseu 2001 Adsc4:320:00
 CD Burinhosa - Futsal Clube Azemeis2:521:00
 AD Fundao - Benfica5:523:00
Kalnu slēpošana
Sievietes - Milzu slaloms - Kilington
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shiffrin Mikaela - Robinson Alice1:016:45
 Vorlija Tessa - Briņjone Federika0:116:45
 Vlhova Petra - Rēbensburga Viktorija1:016:45
 Hrovat Meta - Hector Sara1:016:45
 Ellenberger Andrea - Frasse-Sombet Coralie0:116:45
 Stjernesund Thea Louise - Truppe Karin1:016:45
 Guta Lara - Fuerst Holtmann Mina0:116:45
 Bassino Marta - Holdenera Vendija1:016:45
 Liensberger Katharina - Lysdahl Kristin0:116:45
 Gisina Mišela - Robnika Tina1:016:45
Vīrieši - Nobrauciens - Leikluīza
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thomas Dressen - Ganongs Travis1:021:15
 Jansruds Kjetils - Klarejs Johans1:021:15
 Brjus Bennetts - Bendžamins Tomsens1:021:15
 Paris Dominik - Kriechmayr Vincent1:021:15
 Karlo Janka - Majers Matiass1:021:15
 Bīts Fīcs - Frans Makss1:021:15
 Danklmaier Daniel - Ferstls Josefs0:121:15
 Otmars Strīdingers - Teaukss Adrians0:121:15
 Caviezel Mauro - Reičelts Hannes1:021:15
 Stivens Naimans - Sejersted Adrian Smiseth1:021:15
Galda Teniss
Vīrieši - ITTF - Pasaules Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gauzijs Simons - Ma Longs2:404:30
 Harimoto Tomokazu - Aruna Quadri4:104:30
 Lī Sang Su - Niva Koki2:405:14
 Falck Mattias - Ovtcharov Dimitrij3:405:14
 Lī Sang Su - Niva Koki2:405:15
 Falck Mattias - Ovčarovs Dmitrijs3:405:15
 Lin Jun-Ju - Karlsson Kristian4:106:00
 Fans Žendongs - Habesohn Daniel4:006:00
 Jha Kanak - Calderano Hugo3:406:45
 Gnanasekaran Sathiyan - Bols Timo1:406:45
 Ovčarovs Dmitrijs - Ma Longs1:411:30
 Harimoto Tomokazu - Niva Koki4:312:15
 Fans Žendongs - Bols Timo4:113:00
 Lin Jun-Ju - Calderano Hugo4:113:45
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Bandits - Geelong-Korea8:506:30
 Melbourne Aces - Auckland Tuatara1:007:30
 Sydney Blue Sox - Adelaide Bite9:109:30
 Perth Heat - Canberra Cavalry10:210:00
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Pasaules Kauss - Ruka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ričards Freitags - Sato Yukiya1:016:20
 Hoerl Jan - Pedersen Robin1:016:20
 Junširo Kobajaši - Ito Daiki1:016:20
 Zajc Timi - Kobayashi Ryoyu0:116:20
 Johansson Robert - Krafts Stefans0:116:20
 Tande Daniesl Andre - Laniseks Anze1:016:20
 Prevc Domen - Killians Peijers1:016:20
 Geigers Karls - Stohs Kamils1:016:20
 Dāvids Kubackis - Zila Pjotrs1:016:20
 Prevcs Peters - Forfang Johann Andre1:016:20
 Huber Daniel - Aschenwald Philipp0:116:20
 Kobayashi Ryoyu - Geigers Karls1:016:20
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gicquel T / Delrue D - Alimov R / Davletova A1:211:20
 Ellis M / Smith L - Lamsfuss M / Herttrich I2:012:00
Sievietes - Dubultspēles - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Efler L / Herttrich I - Chang Y N / Kim H R0:211:00
 Baek H N / Jung K E - NG W Y / Yeung NG T2:011:10
Sievietes - BWF - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaiwan Phittayaporn - Das Rituparna2:010:50
 Kim Ga Auns - Marina Karolina0:211:50
Vīrieši - Dubultspēles - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 HAN C / Zhou H - Choi S / Seo S J0:210:30
Vīrieši - BWF - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vangs Tsū Vei - Son Wan Ho2:011:30
 Varma Sourabh - Kwang Hee Heo (KOR)2:112:10
E-Sports
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Space - Team Wolf0:204:30
 Five Brothers - Albatross Club1:206:30
 Punch Gaming - Team Aspirations2:009:25
Dota 2 - Parimatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - Hellraisers3:014:00
LoL - Iberian Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giants Gaming Spain - For The Win Esports3:116:00
LoL - Superliga ABCDE
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pain Gaming - Redemption Poa2:002:00
 Team One Esports - Falkol2:018:00
 Kabum Esports - Uppercut Esports0:220:45
CS:GO - ECS League Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Made in Brazil2:002:29
 Astralis - Evil Geniuses2:120:00
CS:GO - ESL Proximus Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sector One - Game Fist1:211:29
 Vanguard Belgium - Intech Tenerife Titans0:215:24
 Game Fist - Intech Tenerife Titans0:218:59
CS:GO - ESL Mistrzostwa Polski - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aristocracy - AGO Gaming1:219:50
CS:GO - FACEIT - ECS Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astralis - Evil Geniuses2:120:00
CS:GO - Dreamhack Winter
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marskalk - Forze0:211:00
 Heroic - co1:213:04
 Heroic - Cr4zy1:213:05
 Furia Esports - Forze1:217:34
 SJ Gaming - Cr4zy0:221:35
 SJ Gaming - co0:221:35
Biatlons
Individuālā jauktā stafete - Oestersund
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV - Igaunija0:114:10
Rink Hockey
Portugal - 1 Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sanjoanense - FC Porto3:918:00
 SL Benfica - HC Turquel3:219:00
 HC Braga Sad - Riba D Ave HC6:220:00