jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Svētdiena, 01. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carolina Panthers - Washington Redskins21:2920:00
 Miami Dolphins - Philadelphia Eagles37:3120:00
 Jacksonville Jaguars - Tampa Bay Buccaneers11:2820:00
 Indianapolis Colts - Tennessee Titans17:3120:00
 Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns20:1320:00
 Baltimore Ravens - San Francisco 49ers20:1720:00
 Cincinnati Bengals - New York Jets22:620:00
 New York Giants - Green Bay Packers13:3120:00
 Miami Dolphins - Philadelphia Eagles37:3120:00
 Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns20:1320:00
 Jacksonville Jaguars - Tampa Bay Buccaneers11:2820:00
 Cincinnati Bengals - New York Jets22:620:00
 Indianapolis Colts - Tennessee Titans17:3120:00
 New York Giants - Green Bay Packers13:3120:00
 Baltimore Ravens - San Francisco 49ers20:1720:00
 Arizona Cardinals - Los Angeles Rams7:3423:05
 Denver Broncos - Los Angeles Chargers23:2023:25
 Kansas City Chiefs - Oakland Raiders40:923:25
 Denver Broncos - Los Angeles Chargers23:2023:25
 Kansas City Chiefs - Oakland Raiders40:923:25
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Landstede Zwolle - DEN Helder Suns89:5715:00
 Aris Friesland Leeuwarden - Basketball Academie Limburg72:8017:00
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leones De Quilpue - Club AB Temuco107:10001:00
 CD Las Animas - Deportes Castro76:6501:00
 CEB Puerto Montt - ABA Ancud74:6401:00
 CD Universidad Catolica De Santiago - CD Universidad De Concepcion71:8401:00
 CDS Quilicura Basket - CD Atletico Puerto Varas81:8723:00
Anglija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield Sharks - Bristol Flyers58:8118:00
 London City Royals - Cheshire Phoenix100:8218:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Visocina - Geofin Novy Jicin83:6316:30
 USK Praha B - Jindrichuv Hradec79:7720:00
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting CP - UD Oliveirense94:7017:00
 CAB Madeira - FC Porto59:8518:00
 Ovarenze - SC Lusitania Expert76:7018:00
 Maia Basket - Sport Lisboa Benfika68:9919:00
 Vitoria Sport Clube - Forum Terceira Basket98:7419:30
 Galitos - Tley - Esgueira / Oli78:7920:00
 Illiabum - FC Barreirense69:8220:00
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forex Time Apollon - Nikozijas Keravinos Strovolou85:8815:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kte-Duna Aszfalt - Falco KC Szombathely81:9319:00
Grūzija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Tbilisi - Kutaisi84:8314:00
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antwerp Giants - Belfius Mons78:7019:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fyllingen - Ammerud86:7616:00
Venecuēla - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atleticos UCV - Broncos De Caracas70:8400:59
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Capitanes - Soles de Mexicali90:11002:00
 Angeles De Puebla BC - Abejas75:8103:00
 Santos De San Luis - Libertadores De Queretaro76:7503:00
 BC Laguneros Comarca - Mineros82:10603:00
 Huracanes de Tampico - Fuerza Regia93:9104:15
 Plateros De Fresnillo - Correcaminos UAT Victoria81:7204:30
 Dorados De Cihuahua - Lenadores De Durango80:7305:00
 Astros Jalisco - Panteras de Aguascalientes96:8805:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pinheiros - Unifacisa83:8215:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liaoning Flying Leopards - Tianjin Gold Lions13:34
 Beijing Ducks - Guandong Southern Tigers78:9313:34
 Liaoning Flying Leopards - Tianjin Gold Lions123:10913:34
 Sichuan Blue Whales - Chongqing Fly Dragons97:10313:35
 Zhejiang Golden Bulls - Jilin Northeast Tigers127:11213:35
 Liaoning Flying Leopards - Tianjin Gold Lions123:10913:35
 Beijing Ducks - Guandong Southern Tigers78:9313:35
 Jiangsu Dragons - Shanxi Brave Dragons113:12113:35
 Xinjiang Tigers - Fujian Sturgeons14:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Formosa Dreamers - Macau Black Bears85:9109:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alkar - GKK Sibenik87:7318:00
 Zadar - KK Gorica67:6121:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beroe Stara Zagora - Euroins Cherno More86:8518:00
 Lukoil Levski - Academic Bultex 99 Plovdiv96:6418:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weber Bahia - Platense98:8701:30
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uu-Korihait Uusikaupunki - Kataja Joensuu69:8419:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anyang KGC - Incheon ET Land Elephants82:7008:00
 Busan KT Sonicboom - Seoul SK Knights85:7709:59
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nes - Hapoel Galil Gilboa86:8620:00
 Ironi Nes - AS Galil Elyon106:11520:00
 Maccabi Ashdod - Hapoel Jerusalem69:8420:10
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chin Min Dragons St. Polten - Arkadia Traiskirhcen84:6918:30
 Klosterneuburg - BC Hallmann Vienna89:6918:30
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertalje Kings - Djurgarden Basket81:7717:04
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Dnipro - Kyiv-Basket75:7814:00
 Kharkivski Sokoly - Cherkasski Mavpy77:7216:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney Kings - Melbourne Kmart Tigers111:10106:00
 Perth Wildcats - Adelaide 36ers88:9908:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wilki Morskie Szczecin - Rosasport Radom77:7816:00
 Asco Slask Wroclaw - Wikana Start Lublin70:7818:30
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Udominate Umea Basket - Wetterbygden Sparks81:7415:30
 Lulea Basket - Hogsbo Basket77:6217:00
 Mark Basket - Visby Ladies91:7517:00
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidablik - Keflavik71:7518:00
 Valur Reykjavik - KR Reykjavik74:6819:00
 Skallagrimur - Snaefell76:6520:00
 Haukar - UMF Grindavik70:6021:15
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esperides Kallitheas - OA Chanion61:7312:30
 KAO Melission - AO Dafni Agiou Dimitriou56:6814:00
 Kronos Agiou Dimitrou - Panathinaikos48:5517:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 NKE Csata - KSC Szekszard71:6618:00
 PEAC Pecs - Uniqa Sopron83:7719:00
 VBW Cekk Cegled - UNI Gjor72:8019:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cankaya Universitesi - Ormanspor Genclik76:8212:00
 Galatasaray - Besiktas83:6714:15
 Abdullah Gul University - Adana Botas61:5815:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayi Kilin - Inner Mongolia BC83:7113:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gesam Gas Lucca - Fila San Martino76:5319:00
 Pallacanestro Vigarano - BK Rosa Empoli66:7819:00
 Techmania Battipaglia - Transporti Ragusa67:8719:00
 Geas S.s.giovanni - OMC Cignoli Broni66:8319:00
 Famila Wuber Schio - Umana Reyer Venezia85:7620:30
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Zamarat - CDB Clarinos74:7413:00
 Campus Promete - Perfumerias Avenida57:6613:00
 Valencia BC - Embutidos Pajariel56:5318:30
 SPAR City Girona - Mann Filter Zaragoza52:4019:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide Lightning - Southside Flyers85:9108:35
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shinhan S-Birds - Guri Kdb Life Winnus76:6609:59
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice67:6216:40
 Sleza Wroclaw - Basket Gdynia58:6318:00
 Energa Torun - AZS Gorzow Wielkopolski61:9018:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Noginsk - k Moscow Region - Vidnoje78:9314:00
 Dinamo-Guvd Novosibirsk - Enisey Krasnojarsk61:7914:00
 Dinamo Kursk - UMMC Jekaterinburg72:9315:30
 Dinamo Moscow - MBA Moscow54:8218:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bursaspor Durmazlar - Gaziantep Bsb87:10614:14
 Bursaspor Durmazlar - Rojal Hali Gbb87:10614:15
 Pinar Karsiyaka - Fenerbahce Ulker68:5716:30
 OGM Ormanspor - Afyon Belediyespor77:7618:59
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saak Anatolia - Amintas60:6218:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolossos Rhodes - Panathinaikos AO15:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giessen 46ers - Ratiopharm Ulm77:9715:59
 MHP Riesen Ludwigsburg - Lowen Braunschweig91:7716:00
 Giessen 46ers - Ratiopharm Ulm77:9716:00
 EWE Baskets Oldenburg - Brose Baskets71:6819:00
 Bayern Munich - Crailsheim Merlins82:6319:00
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Prienai - Juventus Utena74:8015:59
 Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda100:8217:20
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Igokea - Mega Vizura69:7213:00
 Union Olimpija - Crvena Zvezda75:6418:00
 Olimpija Ljubljana - Crvena Zvezda75:6418:00
 Partizan - Krka102:8021:00
 Cibona - KK Primorska80:7821:00
 Partizan - Krka102:8021:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blancos de Rueda Valladolid - Chocolates Trapa Palencia86:7912:59
 Leyma Basquet Coruna - CB Lucentum Alicante100:7218:59
 Lagun Aro GBC - CB Almansa74:6619:00
 Leyma Basquet Coruna - Lucentum Alicante100:7219:00
 CB Granada - Amics Castello72:6519:30
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Betis Energia Plus - Asefa Estudiantes88:6613:30
 Gran Canaria - Baloncesto Fuenlabrada102:7814:00
 FIATC Mutua Joventut - Bizkaia Bilbao Basket97:8618:00
 CAI Zaragoza - Real Madrid84:6719:30
 FC Barcelona Regal - Iberostar Tenerife103:7121:00
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nanterre - Limoges93:7117:00
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Portel94:6918:00
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Formia Basketball - Sidigas Avellino66:6619:00
 Lions Basket Bisceglie - Luiss Roma86:7519:00
 PSA Sant Antimo - Basket Corato77:7219:00
 Virtus Arechi Salerno - Stella Azzurra Roma87:6519:00
 Sutor Montegranaro - Tigers Cesena66:6619:00
 Goldengas Pallacanestro Senigallia - Sinermatic Ozzano79:6319:00
 Gordon Nuova Pallacanestro Olginate - Juvi Cremona 1952 Ferraroni62:6819:00
 Pallacanestro Crema - Omnia Basket Pavia67:7819:00
 Pallacanestro Bernareggio - LTC Sangiorgese Basket67:6519:00
 Montecatiniterme Basketball - Gessi Valsesia Borgosesia69:7419:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Angelico Biella - Napoli Basket72:6313:00
 Acmar Ravenna - Pallacanestro Orzinuovi81:7419:00
 M Rinnovabili Agrigento - NPC Rieti92:8119:00
 Remer Treviglio - Derthona Tortona69:7219:00
 Juve Caserta - Dinamica Mantova77:6119:00
 Amici Pallacanestro Udinese - Assigeco Casalpusterlengo73:8319:00
 Aget Service Imola - Mobyt Ferrara81:7219:00
 Manital Torino - Givova Scafati79:5019:00
 Roseto Basket Taun - Pallacanestro 2.015 Forli56:6919:00
 Latina Basket - Novipiu Casale Monferrato82:8419:00
 Poderosa Pallacanestro Montegranaro - Allianz Pazienza Cestistica San Severo98:7419:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cimberio Varese - Virtus Roma99:6912:59
 Pallacanestro Trieste - Universo Treviso69:6118:00
 Giorgio Tesi Group Pistoia - Umana Reyer Venezia89:8718:30
 Banco di Sardegna Sassari - Centrale del Latte Brescia76:7018:59
 Emporio Armani Milano - Grissin Bon Reggio Emilia89:7819:30
 Scavolini Siviglia Pesaro - Vanoli-Braga Cremona63:7421:15
 Boloņas Granarolo - Pallacanestro Cantu89:7021:30
 Canadian Solar Bologna - Pallacanestro Cantu89:7021:30
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pennsylvania Quakers - Long Beach State 49ers95:7920:29
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sacramento Kings - Denver Nuggets90:9000:00
 Philadelphia 76ers - Indiana Pacers119:11602:00
 Houston Rockets - Atlanta Hawks158:11103:00
 Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets137:9603:00
 Houston Rockets - Atlanta Hawks158:11103:00
 Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets137:9603:00
 Brooklyn Nets - Miami Heat106:10921:59
 New York Knicks - Boston Celtics104:11322:30
 Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies107:11522:30
 New York Knicks - Boston Celtics104:11322:30
 Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies107:11522:30
 Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks100:11423:00
Futbols
Līdz 22 gadam - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme (U22) - Singapūra(U22)3:009:59
 Laosa(U22) - Bruneja(U22)3:010:00
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Managua FC - Juventus Managua0:002:00
 Real Esteli - LAS Sabanas CF1:003:00
Kosova - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Gjilani - FC Prishtina0:013:55
 Trepca 89 - KF Drita3:113:55
 KF Llapi - KF Flamurtari1:413:55
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oostende - Anderlecht3:215:30
 Standard Liege - Cercle Brugge2:118:59
 Kortrijk - Gent0:221:00
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union St Gilloise - Kfco Beerschot Wilrijk0:217:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Azam FC - JKT Tanzania2:215:00
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molepolole City Stars - BDF XI1:015:35
 Gilport Lions - Police XI0:216:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Muhanga - Rwanda Police FC1:015:00
 AS Kigali - SUN Rise2:215:00
 Marines FC Gisenyi - Mukura0:015:00
 Bugesera FC - Espoir2:015:00
 Kiyovu Sports - Rayon Sports FC0:118:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Markez Balata - Shabab Alsamu1:015:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forest Rangers - Kansanshi Dynamos1:013:00
 Buildcon - Lusaka Dynamos2:215:00
Luksemburga - Division Nationale
 NotikumsRezultātsLaiks
 UNA Strassen - FC Victoria Rosport2:216:00
 Differdange FC 03 - FC Rodange2:117:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adamawa United FC - Katsina United FC4:017:00
 Sunshine Stars FC - Akwa United FC1:017:00
 Nasarawa United - Kada City FC0:117:00
 Akwa Starlets FC - Warri Wolves FC1:017:00
 Rivers United FC - Abia Warriors FC0:017:00
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apejes De Mfou - Avion FC DU Nkam0:014:00
 Fovu De Baham - AS Fortuna1:114:00
 Colombe FC - Young Sports Academy3:114:00
 Feutcheu FC - Dragon FC Yaounde1:116:00
 Tonnerre Kalara Club De Yaoundé - Stade Renard1:016:00
 Canon Sportif De Yaounde - Coton Sport FC de Garoua3:016:00
 Panthere Sportive - Eding Sport FC0:016:00
 Sportive De Douala - UMS De Loum0:316:00
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jocoro FC - Chalatenango4:123:00
 CD Fas - CD Municipal Limeno0:123:00
 CD Aguila - AD Isidro Metapan1:223:00
 Alianza FC - CD EL Vencedor4:323:00
 Santa Tecla FC - 11 Deportivo De Ahuachapan2:123:00
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Costa Del Este FC - Plaza Amador0:201:00
Dienvidkoreja - K Līga 1 - Classic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jeonbuk Motors - Gangwon1:008:00
 Daegu FC - FC Seoul0:008:00
 Ulsan Hyundai Horang-i - Pohang Steelers1:408:00
 Daegu FC - FC Seoul0:008:00
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coban Imperial - Deportivo Iztapa1:003:00
 Deportivo Sanarate - Deportivo Mixco2:019:00
 Comunicaciones - Antigua GFC1:119:00
 Santa Lucia Cotzumalguapa FC - Malacateco1:020:00
 Guastatoya - Xelaju2:022:30
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOO Kericho - Kisumu All Stars FC3:014:00
 Tusker - Bandari1:014:00
 Western Stima FC - Sofapaka1:114:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Olimpia - CD Motagua2:001:00
 Lobos Upnfm - Marathon CD2:203:00
Malta - FA Trophy
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sliema Wanderers - ST Lucia FC0:215:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stade Tunisien - US Ben Guerdene1:115:00
 Hammam-Lif - JS Kairouan1:215:00
 Monastir - Bizertin2:015:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rudar - FK Kom3:214:00
 FK Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac1:214:00
 Mladost Podgorica - Grbalj1:016:00
 Sutjeska - Buducnost0:216:00
 FK Mladost Ljeskopolje - Zeta2:017:00
Pasaule - CAF Confederations Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Nasr SC Benghazi - Djoliba1:115:00
 Enugu Rangers International FC - Pyramids FC1:315:00
 Daring Club Motema Pembe - Zanaco1:115:00
 FC San Pedro - Paradou AC0:018:00
 Bidvest Wist - Horoya AC0:018:00
 RSB Berkane - Esae FC3:018:00
 FC Nouadhibou - Al Masry2:321:00
 Hassania Agadir - Enyimba2:021:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hawke's Bay - Eastern Suburbs3:303:00
 Hamilton Wanderers AFC - Wellington Phoenix2:403:00
 Team Wellington - Canterbury2:103:00
 Auckland - Tasman United2:105:00
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cortulua - Boyaca Chico0:022:15
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamalco FC - UWI FC0:022:00
 Tivoli Gardens - Waterhouse22:00
 Portmore United FC - Dunbeholden FC1:222:00
 Humble Lions - Molynes1:022:00
Bosnija un Hercogovina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Celik - Borac Banja Luka1:214:00
 Radnik Bijeljina - Velez Mostar0:114:00
 Siroki Brijeg - FK Zvijezda Brezde4:017:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Excelsior/Barendrecht - ADO Den Haag1:315:30
 PSV Eindhoven - Twente1:015:30
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 RC Deportivo La Coruna - Sevilla FC2:112:44
 UD Granadilla Tenerife - CD Tacon1:114:00
 Madrid Ccf - Levante UD0:417:30
 Real Sociedad - Rayo Vallecano1:119:30
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perth Glory - Sydney FC1:307:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Roma - UPC Tavagnacco2:013:30
Sievietes - Vācija - 2. Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Meppen - FC Bayern Munchen II0:012:00
 Arminia Bielefeld - 1. FC Saarbrücken0:212:00
 1 Ffc Turbine Potsdam II - TSG 1899 Hoffenheim II2:412:00
 1 Ffc Frankfurt II - Borussia Mönchengladbach2:315:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich - Essen Schonebeck2:015:00
 Hoffenheim - 1. FFC Turbine Potsdam5:115:00
 SC Freiburg - FCC Frankfurt3:315:00
Sievietes - Anglija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton LFC - Chelsea LFC14:30
 Arsenal LFC - Bristol Academy LFC11:114:30
 Manchester City LFC - Liverpool LFC1:016:00
 West Ham United Lfc - Manchester United LFC3:217:00
Sievietes - Anglija - FA Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Derby County LFC - Nottingham Forest LFC2:315:00
 Stoke City LFC - Huddersfield Town LFC15:00
 Sunderland AFC Ladies - Middlesbrough LFC15:00
Sievietes - Norvēģija - Toppserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lyn - Fløya2:113:00
Maķedonija - Pirmā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skendija 79 - KF Shkupi Skopje4:014:00
 Akademija Pandev - Vardar Skopje0:314:00
 Borec - Renova1:014:00
 Rabotnicki Skopje - Sileks1:114:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Renaissance Ezzmamra - Difaa El Jadidi1:216:00
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torpedo Kutaisi - FC Chikhura Sachkhere1:212:00
 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi2:114:00
 Dinamo Tbilisi - WIT Georgia2:014:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tijuana - Morelia3:107:00
 Santos Laguna(U20) - Veracruz Tiburones Rojos(U20)2:119:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leon - Monarcas Morelia1:203:00
 Queretaro - Necaxa2:305:05
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alashkert - Pyunik1:112:00
 FC Lori Vanadzor - FC Yerevan8:012:30
 Ararat-Armenia - Banants0:013:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puerto Golfito FC - AD Juventud Escazucena1:119:10
 Municipal Garabito - Sporting San Jose0:121:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alajuelense - San Carlos3:002:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sports Boys Warnes - Clube Aurora4:021:00
 Nacional Potosi - The Strongest0:421:00
 Bolivar - Always Ready3:022:00
 Jorge Wilstermann - Club Destroyers7:123:15
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Santani - River Plate0:100:59
 Club Guarani Asuncion - Sol de America0:123:00
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arema - Persepar Kalteng Putra1:110:30
Honkonga - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Citizen AA - Western2:307:30
 South China - Tai Chung1:107:30
 LEE Man Warriors FC - Wofoo Tai Po4:108:29
 Happy Valley - Southern District Football Club1:408:30
 LEE Man Warriors FC - Wofoo tai Po4:108:30
 Hoi King - BIU Chun Glory Sky4:209:30
 Shatin - Eastern District0:409:30
 Icanfield - Hong Kong FC1:909:30
 Golik North District - Wong Tai Sin1:109:30
 Sham Shui Po SA - Wing Yee FT1:209:30
 Pegasus - Eastern Football Team0:111:29
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sabayil - Neftchi Baku0:012:59
Katara - Stars Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wakra - Al Rayyan SC1:015:00
 AL Shahaniya - Al Ahli1:217:10
 Al Sadd - Umm Salal2:217:10
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 SD Aucas - LDU Quito1:302:00
 Delfin SC - CSD Macara2:122:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chippa United - Baroka FC0:015:30
 AmaZulu - Maritzburg United0:015:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Macva Sabac - Partizan Belgrad0:216:00
Ķīna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beijing Gouan FC - Shandong Luneng3:209:00
 Tianjin Teda - Chongqing Lifan2:009:00
 Henan Jianye - Guangzhou R&F1:009:00
 Shanghai SIPG - Shenzhen Yuheng6:009:00
 Dalian Yifang FC - Beijing Renhe2:009:00
 Guangzhou Evergrande Pharma - Shanghai Shenhua3:009:00
 Wuhan Zall FC - Hebei Zhongji1:209:00
 Jiangsu Suning - Tianjin Quanjian2:009:00
 Tianjin Teda - Chongqing Lifan2:009:00
 Dalian Yifang FC - Beijing Renhe2:009:00
 Jiangsu Suning - Tianjin Songjiang2:009:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pafos FC - Doxa0:117:00
 Apollon Limassol - Nea Salamina4:118:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerala Blasters FC - FC Goa2:215:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Churchill Brothers - Minerva Punjab3:013:30
Slovēnija - 2. SNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brda - NK Rogaska1:014:00
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASK Bravo - Olimpija Ljubljana1:214:00
 Domzale - Rudar Velenje2:116:00
Horvātija - 2. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Croatia Zmijavci - Cibalia Vinkovci4:014:30
 Rudes - NK Dinamo Zagreb II0:014:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hajduk Split - HNK Rijeka0:418:30
Peru - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juan Aurich - Atletico Grau2:002:00
 Alianza Atl. - Deportivo Coopsol1:119:15
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alianza Lima - Sporting Cristal1:022:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Chindia Targoviste - FC Academica Arges2:516:00
 FC Hermanstadt - CFR Cluj1:119:00
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyori ETO - Szombathelyi Haladas2:114:00
 Kazincbarcika - Dorogi FC0:314:00
 Nyiregyhaza - Csakvari TK2:014:00
 Ujbuda - BFC Siofok0:014:00
 Duna Aszfalt Tvse - Soroksar0:314:00
 Vasas Budapest - Budaorsi SC3:018:00
 Ajka - Bekescsaba1:418:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaposvari Rakoczi - Ferencvaros2:319:00
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Znicz Pruszkow - Resovia2:113:30
 Pogon Siedlce - KS Legionovia Legionowo1:214:00
 Gryf Wejherowo - Stalowa Wola2:314:00
 Bytovia Bytow - Katowice1:214:05
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RKS Radomiak Radom - GKS Belchatow2:013:40
 Warta Poznan - Wigry Suwalki3:014:30
 Odra Opole - GKS Tychy0:016:00
 Chrobry Glogow - Miedz Legnica0:220:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakow Czestochowa - Jagiellonia Bialystok2:113:30
 LKS Lodz - Cracovia Krakow1:016:00
 Wisla Krakow - Lechia Gdansk0:118:30
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Plovdiv - FK Arda Kurdzhali0:012:00
 FC Vitosha Bistrica - FC Dunav Ruse1:114:30
 CSKA Sofia - Ludogorets0:018:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western United FC - Sydney FC0:206:59
 Adelaide United - Wellington Phoenix1:209:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Hadera - Maccabi Haifa0:320:00
 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem0:120:15
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos (U19) - Asteras Tripolis(U19)3:212:30
 Aris (U19) - Lamia 1964(U19)2:013:30
 AO Xanthi FC (U19) - Atromitos Athinon (U19)1:014:00
 Olympiacos Piraeus (U19) - PAOK Thessaloniki (U19)0:014:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thesprotos - Egaleo0:115:00
 Doxa Dramas - Levadiakos0:015:00
 Ionikos Nikea - PO Triglias2:015:00
 Diagoras Rodos - ASK Olympiakos Volou0:015:00
 AE Karaiskakis - Apollon Pontou2:115:00
 Pas Giannina - Platanias FC2:019:30
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos - Asteras Tripolis1:015:00
 Skoda Xanthi - Atromitos1:017:14
 Aris Thessaloniki - Lamia1:117:14
 Skoda Xanthi - Atromitos1:017:15
 Olympiakos Piraeus - PAOK Thessaloniki1:119:30
Japāna - J3 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachnohe FC1:006:00
 Sagahimara - Nagano Parceiro0:106:00
 Yokohama SCC - Fujieda MYFC3:007:00
 Kumamoto - Fukushima Utd2:107:00
 Gamba Osaka U23 - Azul Claro Numazu0:207:00
 Thespa Kusatsu - Grulla1:007:00
 Giravanz Kitakyushu - Gainare Tottori1:107:00
 Cerezo Osaka U23 - Blaubitz Akita1:307:00
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tokushima - Ventforet Kofu1:106:05
 Omiya - Montedio Yamagata0:206:05
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banska Bystrica(U19) - Trencin(U19)1:212:00
 Zemplin(U19) - FC Nitra(U19)0:215:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zilina - Slovan Bratislava0:015:59
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Minsk - FC Brest1:312:59
 Torpedo-BELAZ - BATE Borisov1:212:59
 FC Zvezda-Bgu Minsk - FK Dnyapro Mogilev5:313:00
 Vitebsk - Slavia Mozyr0:213:00
 FC Isloch - FC Minsk1:113:00
 Dinamo Minsk - FC Dinamo Brest1:313:00
 Torpedo-BELAZ - BATE Borisov1:213:00
 Slutsk - Neman Grodno2:113:00
 Shakhtyor Soligorsk - FC Gorodeya1:013:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mariupol - Shakhtar Donetsk1:114:00
 Desna - Olexandria2:014:00
 Mariupol - Shakhtar Donetsk1:114:00
 Olimpik Donetsk - Dynamo Kiev1:319:30
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Atletico Guemes - Chaco For Ever3:002:00
 San Martin Formosa - Union De Sunchales3:022:00
 Sportivo Penarol San Juan - Atletico Camioneros0:022:00
 Deportivo Madryn - CA Juventud Unida Universitario San Luis4:122:00
 Huracan Las Heras - SOL De Mayo0:022:00
 Olimpo - Desamparados San Juan2:022:00
 CD De Pronunciamiento - Boca Unidos2:122:30
 CA Ferro Carril Oeste General Pico - Villa Mitre De Bahia Blanca1:323:00
Argentīna - Primera D Metropolitana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventud Unida San Miguel - Argentino De Rosario3:022:00
 Claypole - Csyd Liniers1:022:00
 Defensores Cambaceres - Central Ballester2:122:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Justo Jose De Urquiza - Club Atletico Colegiales3:121:59
 Deportivo Armenio - Atletico Acasuso0:321:59
 Justo Jose De Urquiza - Club Atletico Colegiales3:122:00
 Atletico Los Andes - CA San Miguel1:022:00
 Almirante Brown - Talleres De Remedios De Escalada0:022:00
 CSD Flandria - Club Comunicaciones0:022:00
 Atletico Fenix - UAI Urquiza1:022:00
 Deportivo Armenio - Atletico Acasuso0:322:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estudiantes Buenos Aires - Belgrano0:000:10
 Deportivo Moron - Estudiantes Rio Cuarto1:322:00
 Barracas Central - Nueva Chicago2:122:00
 Instituto AC Cordoba - Club Almagro2:123:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Juniors - Argentinos Juniors1:100:40
 Newells Old Boys - River Plate2:302:44
 San Lorenzo - Patronato Parana2:022:10
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trabzonspor (U19) - Galatasaray(U19)0:113:30
 Besiktas JK (U19) - Kayserispor (U19)2:213:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayburt Grup IOI - Eyupspor1:012:00
 Kahramanmaras - Bodrum Belediyesi Bodrumspor1:212:00
 Kirklarelispor - Manisa Buyuksehir Belediyespor0:012:30
 Bandirmaspor - Ankara Demirspor1:112:30
 Karabukspor - Ergene Velimese Spor0:012:30
 Tuzlaspor - Etimesgut Bld Spor1:112:30
 Inegolspor - Afjet Afyonspor2:112:30
 Kastamonuspor - Sakaryaspor0:112:30
 Hacettepe - Pendikspor1:012:30
 Sancaktepe Belediye - Tarsus Yurdu1:012:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pazarspor - Diyarbakirspor3:211:00
 Fatsa Belediyespor - Payas Belediye2:012:00
 Bayrampasa - Nevsehir Belediye Spor0:112:30
 Darica Gligi - Osmaniyespor 20110:112:30
 Ankara Adliyespor - Serik Belediyespor2:112:30
 CI Group Buca - Sanliurfa Karakopru Belediye Spor1:112:30
 Buyukcekmece Tepecikspor - Ofspor1:412:30
 Muglaspor - Yimpas Yozgatspor1:112:30
 Nazilli Belediyespor - Halide Edip Adivarspor3:112:30
 Erzin Belediyespor - Yeni Orduspor Kulubu1:012:30
 Manisaspor - Kizilcabolukspor2:612:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giresunspor - Adana Demirspor1:013:00
 Umraniyespor - Akhisar Belediye2:213:00
 Boluspor - Menemen Belediyespor2:215:30
 Altay - Eskisehirspor1:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaziantep BB - Denizlispor1:212:59
 Istanbul Basaksehir FK - Antalyaspor2:015:30
 Buyuksehyr Bld.spor - Antalyaspor2:015:30
 Trabzonspor - Galatasaray1:118:00
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 TEC - Koninklijke Hfc0:215:30
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 De Graafschap - Go Ahead Eagles1:115:30
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Twente - Ajax Amsterdam2:513:15
 Utrecht - Waalwijk0:115:30
 Feyenoord - Zwolle1:017:44
 AZ Alkmaar - VVV Venlo1:017:44
 Feyenoord - Zwolle1:017:45
 Emmen - PSV Eindhoven1:121:00
Krievija - Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow(Jaun) - Arsenal Tula(Jaun)1:211:00
 Krasnodar(Jaun) - FK Tambov (Jaun)4:115:30
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Moscow - Dinamo Moscow1:215:30
 Zenit St Petersburg - Spartak Moscow1:018:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santutxu FC - SD Deusto2:211:45
 Club Portugalete - SD Gernika1:012:00
 Club Deportivo Basconia - CD Lagun Onak3:112:15
 SFC Minerva - Mazarron1:212:30
 ED Moratalaz - RSD Alcala0:212:30
 Recambios Colon CD - Elche B2:112:30
 CF Intercity - Alzira3:312:30
 AD San Juan De Mozarrifar - CDJ Tamarite1:112:30
 AD Parla - Villaverde Boetticher0:012:30
 AD Alcorcon B - AD Torrejon CF4:112:30
 Santa Catalina Atletico - UD Collerense1:213:00
 UD Logrones B - Alfaro CD2:113:00
 CD Covadonga - Lealtad2:213:00
 UD Maracena - Loja1:113:00
 Conil FC - CA Antoniano0:013:00
 Condal Club - CD Vallobin0:013:00
 CD Utrera - San Roque1:013:00
 SD Lenense - Navarro CF2:213:00
 CD Varea - Sociedad Deportiva Oyonesa2:013:00
 SD Beasain - Club San Ignacio1:113:00
 Real Sociedad C - CD Ariznabarra1:013:00
 Pobla De Mafumet CF - UE Vilassar De Mar0:113:00
 Atletico De Pinto - EL Alamo2:113:00
 Paterna CF - Hercules CF B2:113:00
 Club Polideportivo Almeria - Almeria B1:313:00
 CD Mostoles - Leganes B3:313:00
 Pozuelo Alarcon - Rayo Vallecano B0:113:00
 Alcoyano - Eldense2:013:00
 CF Malaga B - Velez1:013:00
 L Hospitalet - Sant Andreu0:013:00
 UA Horta - UE Sants1:013:00
 UE Castelldefels - FC Cerdanyola Del Valles0:213:00
 Jerez de Los Caballeros - Extremadura UD B0:213:15
 Llanes - CD Mosconia1:013:15
 CD Marino - Panaderia Pulido San Mateo1:014:00
 CD Buzanada - CD Mensajero2:214:00
 CD Colunga - L Entregu CF1:216:45
 Polvorin FC - CD AS Pontes6:017:00
 CF Soller - CD Ibiza Islas Pitiusas0:417:00
 Villanueva CF - Calamocha1:417:00
 ED Churra - Real Murcia II0:117:00
 La Baneza CF - Virgen Del Camino3:017:15
 Sevilla C - Xerez FC Deportivo1:017:30
 Utebo - Illueca0:217:30
 Atletico Tordesillas - Real Avila CF1:017:30
 Flat Earth FC - Trival Valderas0:118:00
 Atletico Saguntino - FC Jove Espanol De San Vicente1:018:00
 UD Gijon Industrial - Siero1:018:00
 Albacete Balompie B - CD Madridejos1:118:00
 CD Manchego Ciudad Real - CD Illescas1:118:00
 Cristo Atletico - Mirandes B2:118:00
 CD EL Ejido 2012 - Motril0:018:00
 Antequera CF - Real Jaen0:118:00
 Novelda - CD Acero2:018:00
 CF Vimenor - Selaya FC2:018:00
 Tropezon - SD Torina3:018:00
 Lorca Deportiva CF - La Hoya Lorca1:018:00
 UB Lebrijana - CD Gerena2:018:00
 Xerez - Puente Genil0:018:00
 Los Barrios - Arkos0:118:30
 Sestao River - CD Santurtzi0:118:30
 Alhaurin De La Torres CF - CD El Palo0:119:00
 CD San Fernando De Henares - Navalcarnero0:220:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granada B - Yeclano Deportivo2:312:00
 Atletico Baleares - Celta Vigo B6:113:00
 CD Ebro - Cornella1:113:00
 FC Andorra - Lleida1:013:00
 Tudelano - Club Haro Deportivo1:213:00
 CD Don Benito - Cordoba0:113:00
 Linense - Cadiz B0:013:00
 Valladolid B - Cultural Leonesa1:013:00
 CF International de Madrid - CF Rayo Majadahonda1:213:00
 Sporting Gijon B - LAS Rozas2:113:00
 Recreativo De Huelva - CD Badajoz0:113:00
 Llagostera - Valencia CF Mestalla1:113:00
 de Los Rejes - Las Palmas B1:213:00
 UCAM Murcia - CF Talavera De La Reina2:013:00
 Coruxo - SCR Pena Deportiva2:013:00
 AE Prat - Gimnastic Tarragona1:313:00
 UD Ibiza Eivissa - Melilla3:113:00
 Marbella - Sevilla B2:117:30
 Atletico Sanluqueno CF - Algeciras CF2:117:30
 Real Union - Leioa0:018:00
 Logrones - Guijuelo2:018:00
 Racing de Ferrol - Marino Luanco1:218:00
 Merida AD - CD San Fernando1:118:00
 CF Salmantino - CD Calahorra1:218:00
 Burgos - Unionistas CF0:318:00
 Villarreal B - Badalona0:018:00
 Pontevedra - Langreo0:018:00
 Cartagena - CP Villarrobledo2:119:00
 FC Barcelona B - CD Castellon2:119:00
 Hercules - Olot0:019:00
 Ath Bilbao B - CD Izarra3:319:30
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fuenlabrada - Cadiz1:013:00
 Real Oviedo - Rayo Vallecano2:117:00
 Lugo - Deportivo La Coruna0:019:00
 Elche - Racing Santander2:019:00
 Extremadura - Las Palmas0:121:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla - Leganes1:012:59
 Athletic Bilbao - Granada2:015:00
 Espanyol - Osasuna2:417:00
 Getafe - Levante4:019:30
 Atletico Madrid - FC Barcelona0:121:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Start - KFUM Oslo1:016:00
 Rosenborg - Ranheim3:218:59
 Lillestrom - Sparta Sarpsborg0:018:59
 Brann - Viking1:518:59
 Molde - Bodo/Glimt4:218:59
 Haugesund - Odd BK4:118:59
 Tromso - Stabek1:119:00
 Mjondalen - Valerenga1:019:00
 Lillestrom - Sarpsborg 080:019:00
 Rosenborg - Ranheim3:219:00
 Kristiansund - Stromsgodset1:219:00
 Haugesund - Odd BK4:119:00
 Brann - Viking1:519:00
 Molde - Bodo/Glimt4:219:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Copenhagen - Brondby2:112:44
 Randers Freja - Sonderjyske3:012:59
 Randers - Sonderjyske3:013:00
 AC Horsens - Odense2:115:00
 Esbjerg - AGF Aarhus1:217:00
 Aalborg - Hobro1:118:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vaduz - Chiasso4:217:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugano - Servette1:017:00
 Luzern - St. Gallen1:417:00
 Basel - Young Boys3:017:00
Brazīlija - U20 Paulista 1st Division - U20 Copa Internacional Ipiranga, Group C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palmeiras SP (U20) - Vasco Da Gama RJ (U20)1:420:30
 Defensor Sporting (U20) - Racing Club De Avellaneda (ARG) (U20)1:122:30
Brazīlija - Karioka - Serie C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceres Futebol Clube RJ - Campo Grande AC RJ3:220:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio Baruri(U20) - Corinthians SP (U20)1:000:00
 Fluminense RJ (U20) - Atletico PR (U20)1:120:30
Brazīlija - U20 Campeonato Brasileiro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo SP (U20) - Palmeiras SP (U20)3:019:00
Brazīlija - A Sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo RJ - Internacional SC0:100:00
 Ceara - Atletico Paranaense1:100:00
 Botafogo RJ - Internacional SC0:100:00
 Goias - Fortaleza1:221:00
 Avai - Fluminense1:121:00
 Palmeiras - Flamengo1:321:00
 Goias - Fortaleza1:221:00
 Palmeiras - Flamengo1:321:00
 Avai - Fluminense1:121:00
 Atletico Mineiro - Corinthians2:123:00
 Horizonte - Corinthians2:123:00
 CSA AL - Bahia1:223:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ross County - Celtic Glasgow1:414:00
 Glasgow Rangers - Hearts5:017:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viktoria Plzen - Bohemians 19051:015:30
 Mlada Boleslav - Teplice3:115:30
 Jablonec - Ceske Budejovice0:115:30
 Slavia Praha - Karvina2:018:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leca FC - Felgueiras2:113:00
 Praiense - Sertanense3:015:00
 GD Fontinhas - Oliveira Hospital0:215:00
 Agueda - Clube Condeixa0:217:00
 Uniao de Leiria - Anadia0:117:00
 Amora - Real Massama1:217:00
 AD Sanjoanense - Arouca0:017:00
 Coimbroes - Pedras Rubras0:217:00
 Sintra Football - Louletano0:417:00
 Sacavenense - Clube Oriental De Lisboa2:317:00
 Beira Mar - ARC Oleiros0:017:00
 Benfica e CB - Marinhense0:017:00
 Cerveira - Maria DA Fonte1:117:00
 Espinho - Paredes0:017:00
 Lusit.vildemoinhos - Amarante FC2:217:00
 CDC Montalegre - G.d. Chaves B0:017:00
 Mirandela - Maritimo B1:117:00
 Valadares Gaia FC - Cfc-Cf Canelas 20101:217:00
 Merelinense FC - Vitoria Guimaraes B1:317:00
 Sao Martinho - Pedras Salgadas1:117:00
 CSD Camara De Lobos - Sporting Braga B0:417:00
 Vila Real - Trofense1:317:00
 Uniao Madeira - Vizela0:218:00
 Alverka - Olhanenses0:219:00
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Porto(U19) - Gil Vicente(U19)1:020:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Casa Pia Atletico - Nacional Madeira0:113:15
 Benfica B - Mafra2:217:00
 Porto B - Cova da Piedade4:117:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tondela - Belenenses0:117:00
 Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes1:119:30
 Gil Vicente - Sporting Lisbon3:121:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chievo Verona(Jaun) - Inter Milan(Jaun)0:111:00
 Napoli(Jaun) - Cagliari(Jaun)0:112:00
 Napoli(Jaun) - Cagliari0:112:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Monopoli - Virtus Francavilla3:013:30
 Carpi - Unione Triestina1:016:00
 SS Cavese - Bisceglie2:216:00
 Catanzaro - Ternana1:316:00
 Modena - VIS Pesaro3:116:00
 Sudtirol - Vicenza0:116:00
 Novara - Pianese1:116:00
 Teramo - Reggio Calabria0:316:00
 Rende - Bari0:316:00
 Gubbio - Padova0:016:00
 Alessandria 1912 - Siena1:316:00
 Olbia Calcio - Monza Brianza0:316:00
 Pontedera - US Pergolettese 19322:216:00
 AC Pistoiese - Arezzo1:118:30
 Casertana - Paganese1:318:30
 Viterbo Calcio - Avellino0:118:30
 Gozzano - Calcio Lecco 19120:218:30
 Carrarese - Pro Vercelli3:218:30
 Feralpisalo - Cesena2:218:30
 Giana Erminio - Albinoleffe1:218:30
 Renate - Pro Patria1:118:30
 Sicula Leonzio - US Vibonese2:718:30
 Imolese Calcio - Sambenedettese1:118:30
 Fano Calcio - Fermana0:118:30
 Reggio Audace FC - Piacenza Calcio 19192:218:30
 Potenza SC - AZ Picerno1:021:00
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trapani - Chievo1:015:59
 Virtus Entella - Juve Stabia2:016:00
 Perugia - Pescara3:121:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus - Sassuolo2:213:30
 Inter Milan - Spal2:115:59
 Parma - AC Milan0:115:59
 Lazio - Udinese3:015:59
 Inter Milan - Spal2:116:00
 Parma - AC Milan0:116:00
 Lazio - Udinese3:016:00
 Napoli - Bologna1:218:59
 Hellas Verona - AS Roma1:321:44
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trelissac FC(U19) - US Concarneau(U19)0:212:00
 Stade Lavallois Mayenne FC(U19) - Rennes Stade FC(U19)0:012:00
 FC Girondins De Bordeaux (U19) - Le Mans FC(U19)15:30
 Montpellier HSC(U19) - OGC Nice(U19)3:015:30
 Olympique Lyonnais (U19) - Auxerre AJ(U19)3:215:30
 Lille OSC (U19) - Amiens SC(U19)0:115:30
 RC Strasbourg Alsace(U19) - FC Sochaux-Montbeliard(U19)1:415:30
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - Toulouse2:115:59
 Rennes - Saint-Etienne2:118:00
Vācija - Šlēsvigas-Holšteinas Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Todesfelde - SV Frisia 033:015:00
 Eckernforder SV - SV Preussen 09 Reinfeld1:315:00
Vācija - Hessenlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Rot-Weiss Walldorf - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz2:215:00
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TUS Schwachhausen - BSC Hastedt4:014:00
 FC Union 60 Bremen - SV Hemelingen1:116:00
 Habenhauser FV - SFL Bremerhaven2:216:30
 Leher TS - ESC Geestemunde1:516:30
Vācija - Bavārijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSV Jahn Regensburg II - SV Pullach7:217:00
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Grimma - FSV 63 Luckenwalde0:114:00
 1. FC Merseburg - FC Carl Zeiss Jena II1:314:00
 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - FC Einheit Rudolstadt2:114:00
 Hansa Rostock II - Ludwigsfelder FC3:014:00
 SC Tasmania 1900 Berlin - Charlottenburger FC Hertha 061:514:00
 SC Paderborn 07 II - Wiedenbruck5:014:30
 Heeslinger SC - TB Uphusen1:015:00
 Eintracht Northeim - MTV Wolfenbüttel2:115:00
 VFV Hildesheim - SV Arminia Hannover6:215:00
 Braunschweig - TUS Bersenbruck1:115:00
 SC Spelle-Venhaus - Kickers Emden4:115:00
 VfL Oldenburg - MTV Eintracht Celle2:215:00
 SV 19 Straelen - Sportfreunde Baumberg4:215:15
 FC Kray - VfB 03 Hilden1:215:15
 TUS 64 Bösinghoven - SF Niederwenigern4:215:15
 Schwarz Weiss Essen - 1. FC Kleve2:315:15
 Cronenberger SC - Spvg Schonnebeck 19100:115:15
 VfL Vichttal - Wesseling-Urfeld0:015:30
 Viktoria Arnoldsweiler - FC Hennef2:215:30
 Borussia Freialdenhoven - SV 1914 Eilendorf0:015:30
 ROT Weiss Ahlen - Holzwickeder SC1:215:30
 Hammer Spvg - SC Westfalia 04 Herne1:215:30
 TUS Erndtebrück - SC Preussen Munster II1:115:30
 FC Gütersloh 2000 - Westfalia Rhynern3:015:30
 RSV Meinerzhagen - FC Eintracht Rheine6:115:30
 Sportfreunde Siegen - SV Schermbeck2:215:30
 Spvg Frechen 20 - Blau-Weiss Friesdorf2:015:45
 FC Hürth - SV Breinig2:016:00
 1.fc Monheim - Ratingen SV Germania 04/19 EV2:316:00
 Siegburger SV 04 - 1. FC Duren0:216:00
 1 FC Bocholt - SC Union Nettetal4:016:00
 Turu Düsseldorf - Ssvg Velbert1:016:00
 SV Deutz 05 - FC Wegberg-Beeck1:416:00
 SC Velbert - TVD Velbert 18700:316:00
 ASC 09 Dortmund - 1. FC Kaan Marienborn1:216:15
 Fortuna Koln II - FC Pesch1:116:30
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dortmund(U19) - VfL Bochum(U19)3:112:00
 Viktoria Koln(U19) - Duisburg(U19)0:112:00
 Werder Bremen(U19) - RB Leipzig(U19)4:312:00
 Rot-Weiss Oberhausen - Borussia Monchengladbach(U19)1:012:00
 Karlsruher(U19) - Bayern Munich(U19)1:412:00
 Schalke(U19) - 1 FC Cologne(U19)0:212:00
 Dusseldorf Fortuna(U19) - TSV Alemannia Aachen5:012:00
 Hannover 96(U19) - Niendorfer Tsv 1919(U19)1:113:00
 Offenbacher Kickers - Freiburg(U19)1:213:00
 Preussen Munster(U19) - Wuppertaler SV(U19)1:114:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bischofswerdaer FV - Meuselwitz2:214:30
 Wacker Nordhausen - Viktoria Berlin0:114:30
 SV Lichtenberg 47 - Energie Cottbus0:214:30
 FSV Union Fürstenwalde - FSV Optik Rathenow3:114:30
 Germania Halberstadt - VfB Auerbach0:214:30
 Kickers Offenbach - Freiburg II3:115:00
 Norderstedt - St Pauli II0:015:00
 FC Koln II - Mgladbach II1:115:00
 Oldenburg - Hannoverscher SC1:115:00
 Rot-Weiss Koblenz - Mainz II1:415:00
 TSV Havelse - SSV Jeddeloh2:215:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ingolstadt 04 - Meppen1:114:00
 Unterhaching - 1860 Munchen2:315:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandhausen - VfB Stuttgart2:114:29
 SV Darmstadt - Arminia Bielefeld1:314:30
 Heidenheim - Greuther Furth1:014:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach - Freiburg4:216:30
 Wolfsburg - Werder Bremen2:318:59
Austrija - 2. Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liefering - Blau-Weis Linz5:111:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altach - Wolfsberger2:115:30
 Admira Wacker - Red Bull Salzburg1:115:30
 Altach - Wolfsberger2:115:30
 LASK Linz - Rapid Vienna0:418:00
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gillingham - Doncaster3:016:00
 Coventry City - Ipswich1:116:00
 Crawley Town - Fleetwood Town1:216:00
 Peterborough - Dover Athletic3:016:00
 Rochdale - Boston United0:016:00
 Bristol Rovers - Plymouth1:116:00
 Northampton - Notts County3:116:00
 Exeter City - Hartlepool United2:216:00
 Blackpool - Madstone United3:116:00
 Tranmere Rovers - Chichester City FC5:117:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norwich - Arsenal FC2:215:59
 Wolverhampton Wanderers - Sheffield United1:115:59
 Norwich - Arsenal FC2:216:00
 Leicester City - Everton FC2:118:30
 Manchester United - Aston Villa2:218:30
Hokejs
Pasaule - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indonēzija - Taizeme09:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daemyung Killer Whales - Tohoku Free Blades1:408:00
 Sakhalin - OJI Eagles3:108:10
 Anyang Halla - Nikko Kobe Ice Bucks7:108:30
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leksand - Goteborg HC 16:415:00
 Linkoping - SDE Hockey0:318:00
 Djurgarden - AIK Stockholm1:119:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Acadie-Bathurst Titans - VAL Dor Foreurs4:601:00
 Saint John Sea Dogs - Shawinigan Cataractes3:401:00
 Sherbrooke Phoenix - Quebec Remparts3:001:00
 Halifax Mooseheads - Armada Blainville Boisbriand3:001:00
 Acadie-Bathurst Titans - Shawinigan Cataractes3:521:00
 Saint John Sea Dogs - Armada Blainville Boisbriand1:121:00
 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads5:221:00
 Rimouski Oceanic - Drummondville Voltigeurs5:422:00
 Cape Breton Screaming Eagles - Moncton Wildcats5:422:00
 Quebec Remparts - Sherbrooke Phoenix3:722:00
 Sagueneens Chicoutimi - Rouyn-Noranda Huskies3:323:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swift Current Broncos - Prince Albert Raiders1:403:00
 Brandon Wheat Kings - Kootenay Ice5:603:30
 Kootenay Ice - Brandon Wheat Kings6:503:30
 Red Deer Rebels - Regina Pats3:404:00
 Medicine Hat Tigers - Saskatoon Blades5:304:30
 Kamloops Blazers - Portland Winter Hawks4:105:00
 Spokane Chiefs - Victoria Royals3:305:05
 Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds1:205:05
 Kelowna Rockets - Prince George Cougars3:205:05
 Tri-City Americans - Vancouver Giants5:105:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Firebirds - London Knights1:402:00
 Erie Otters - Peterborough Petes1:302:00
 Windsor Spitfires - Niagara Icedogs2:302:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - Sarnia Sting3:802:07
 Barrie Colts - Hamilton Bulldogs3:302:30
 Owen Sound Attack - Saginaw Spirit4:402:30
 Flint Firebirds - Sarnia Sting5:321:00
 Kitchener Rangers - Guelph Storm2:121:00
 Ottawa 67'S - North Bay Battalion6:121:00
 Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads4:421:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - London Knights5:521:07
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humo Tashkent II - Altai Torpedo4:309:00
 Almaty - Jertis Pavlodar1:113:00
 HC Temirtau - HC Kulager Petropavlsk1:313:00
 HC Aktobe - Gornyak Rudny5:114:00
 Beibarys - Arlan5:114:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Panthers - Sheffield Steelers1:318:00
 Dundee Stars - Belfast Giants1:419:00
 Coventry Blaze - Manchester Storm1:419:30
 Fife Flyers - Guildford Flames3:419:30
 Cardiff Devils - Glasgow Clan7:320:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torun - KH Zaglebie Sosnowiec3:218:00
 Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim6:318:00
 Jastrzebie JKH GKS - Gorniczy Klub Sportowy Tychy4:118:00
 Tauron KH Gks Katowice - Janow8:018:00
 Podhale Nowy Targ - MKS Cracovia Krakow1:219:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sollentuna HC - HK Visbi-Roma4:416:00
 Koping HC - IFK Kumla1:117:00
 Hanhals IF - Kallinge/Ronneby1:717:00
 HC Hudiksvalls - HK Enkopings4:417:00
 Vallentuna - Hammarby IF6:317:00
 IF Foršaga - Surahammare5:317:00
 IK Ostersunds - HF Kaliks4:117:00
 Lindens Hockey - HC Borlange0:217:00
 SK Tegs - Kiruna4:317:00
 Hanvikens SK - Huddinge0:1017:00
 HC Arlanda - Vasby0:417:00
 IK Grums - IF Lindlovens1:417:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Kristiastads - Timra1:316:00
 Vita Hasten - Almtuna1:116:00
 Bofors - MoDo7:018:30
 AIF Tingsrids - Vasteras2:318:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koo-Vee - Hokki6:217:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humo Tashkent - Dizelj7:114:00
 Zvezda Chekhov - CSK VVS Samara5:016:00
 Khimik Vs - HC Lada Togliatti3:216:00
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Csikszereda - Gyergyoi HK8:118:30
 Ferencvarosi TC - Hokiklub Budapest8:019:00
 DAB Docler - Schiller-Vasas HC5:019:00
 Ujpest Budapest - Corona Brasov1:919:30
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Lustenau - Asiago4:218:30
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferencvarosi TC - Hokiklub Budapest18:59
 Ujpest FC - Corona Brasov1:919:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barys Nur-Sultan - Dinamo Minsk5:112:59
 Neftehimik Niznekamsk - HC Sochi4:115:59
 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk4:615:59
 Lokomotiv Jaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg0:115:59
 AK Bars Kazan - HC Dinamo Moscow5:215:59
 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk4:616:00
 Neftehimik Niznekamsk - HC Sochi4:116:00
 AK Bars Kazan - HC Dinamo Moscow5:216:00
 Lokomotiv Jaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg0:116:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes2:302:00
 Calgary Flames - Ottawa Senators3:102:00
 Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres1:102:00
 Detroit Red Wings - Washington Capitals2:502:00
 Florida Panthers - Nashville Predators3:002:00
 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes2:302:00
 Calgary Flames - Ottawa Senators3:102:00
 Detroit Red Wings - Washington Capitals2:502:00
 Florida Panthers - Nashville Predators3:002:00
 New York Islanders - Columbus Blue Jackets2:002:00
 St. Louis Blues - Pittsburgh Penguins5:203:00
 Arizona Coyotes - San Jose Sharks2:403:00
 St. Louis Blues - Pittsburgh Penguins5:203:00
 Arizona Coyotes - San Jose Sharks2:403:00
 Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks7:303:59
 Edmonton Oilers - Vancouver Canucks2:505:00
 Los Angeles Kings - Winnipeg Jets2:105:00
 Minnesota Wild - Dallas Stars2:221:59
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Checkers - Providence Bruins1:401:00
 Rockford IceHogs - Grand Rapids Griffins3:101:00
 Lake Erie Monsters - Rochester Americans2:302:00
 Hershey Bears - Belleville Senators1:302:00
 Springfield Thunderbirds - Laval Rocket6:302:05
 Lehigh Valley Phantoms - Hartfordas Wolf Pack1:102:05
 Albany Devils - Syracuse Crunch3:302:05
 Wilkes-Barre Penguins - Bridgeport Sound Tigers5:202:05
 Chicago Wolves - Manitoba Moose2:203:00
 San Antonio Rampage - Milwaukee Admirals3:303:00
 Texas Stars - Iowa4:303:00
 Colorado Eagles - Stockton Heat4:404:05
 Bakersfield Condors - Ontario Reign3:105:00
 San Diego Gulls - Tucson Roadrunners6:205:00
 Charlotte Checkers - Providence Bruins0:420:00
 San Antonio Rampage - Iowa2:323:00
 Toronto Marlies - Utica Comets5:323:00
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouen - Grenoble5:217:00
 Angers - Bordeaux3:417:00
 Briancon - Gap2:219:30
 Anglet Hormadi Elite - HC Nice3:320:00
 Mulhouse - Amiens0:220:15
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comet Halden - Haugesund6:216:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valerenga - HK Narvik6:415:00
 Stjernen - Lillehammer3:318:00
 Frisk-Asker - Sparta Sarpsbourg2:418:00
 Storhamar - Manglerud Star5:018:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Bolzano-Bozen Foxes - Liwest Linz3:417:00
 EC Graz 99ers - Red Bull Salzburg3:417:00
 KAC Klagenfurt - Dornbirn4:018:30
 SAPA Fehervar AV19 - EC VSV3:218:30
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions GCK - La Chaux de Fonds4:416:45
 EHC Kloten Flyers - HC Thurgau5:116:45
 EHC Winterthur - SC Langenthal1:417:00
 HC Biasca - Olten EHC1:417:00
 HC Sierre-Anniviers - EHC Visp0:419:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Biel - Rapperswil Jona Lakers3:216:45
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frankfurt Lions - Wolfe Freiburg3:117:00
 Dresdner Eislowen - EHC Bayreuth6:517:00
 ESV Kaufbeuren - Kassel Huskies3:218:00
 Landshut Cannibals - EK Bad Tolz4:318:00
 SC Bietigheim Steelers - Eispiraten Crimmitschau4:018:00
 EK Bad Nauheim - Lausitzer Fuchse5:319:30
 EV Ravensburg - Heilbronner Falken3:219:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisbaren Berlin - Wolfsburg Grizzly5:515:00
 Adler Mannheim - Dusseldorfer EG Metro Stars5:315:00
 Eisbaren Berlin - Wolfsburg Grizzly5:515:00
 SERC Wild Wings - Krefeld Pinguine4:617:30
 Augsburger Panther - EHC Munchen5:217:30
 Straubing Tigers - ERC Ingolstadt4:117:30
 Kolner Haie - Iserlohn Roosters4:118:00
 Fischtown Pinguins - Nurnberg Ice Tigers4:220:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HKM Nitra - Mac Budapest1:117:00
 Dukla Trencin - HC Kosice1:117:15
 Banska Bystrica - DVTK Jegesmedvek4:218:00
 SKP Poprad - MHK 32 Liptovsky Mikulas8:018:00
 Banska Bystrica - DVTK Jegesmedvek4:218:00
 HK Dukla Michalovce - HC 07 Detva6:118:30
 Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:219:15
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Pardubice7:016:00
 Litvinov - Vitkovice6:216:30
 Sparta Prague - Zlin1:117:00
 Mountfield HK - HC Olomouc2:117:00
 Sparta Prague - Zlin1:117:00
 Mlada Boleslav - Karlovy Vary4:218:00
 Kometa Brno - Kladno4:118:20
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 KA Akureyri - Afurelding25:2818:59
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas - Beykoz Bld SK20:2316:00
 Antalyaspor - MYK Hentbol28:1916:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovan Modra - SKP Bratislava20:2220:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Partizan - RK Kikinda28:3520:30
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MRK Sesvete - Dubrava26:2620:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karvina - Frydek-Mistek30:2111:30
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Naerbo - HK Halden30:3018:00
 Drammen HK - Arendal31:3118:59
 Haslum HK - Follo HK26:2018:59
 Drammen HK - Arendal31:3119:00
 Haslum HK - Follo HK26:2019:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hasto IF - Bodens BK40:2316:30
 Alstermo IF - Skanela IF31:3217:14
 AIK - Rimbo HK29:2918:00
 Lindesberg - RP Linkoping45:3118:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugi - IFK Kristianstad28:3215:15
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Zlin - Slovan Duslo Sala24:3418:30
Sievietes - Austrija - WHA
 NotikumsRezultātsLaiks
 MGA Fivers - Uhlz Perchtoldsdorf Devils23:2619:00
 Hypo NO - ZV Wiener Neustadt31:1419:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roskilde Handbold - Bjerringbro FH28:2716:00
 Hadsten Sports Klub - Sonderjyske HK23:2216:00
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazīlija - Francija19:1908:00
 Kazahstāna - Melnkalne21:3008:00
 Austrālija - Vācija11:00
 Spānija - Ungārija29:2511:00
 Senegāla - Rumānija24:2911:00
 Spānija - Ungārija29:2511:00
 Austrālija - Vācija8:3411:00
 Senegāla - Rumānija24:2911:00
 Austrālija - Vācija8:3411:00
 Dienvidkoreja - Dānija26:2613:30
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASK Minsk (BLR) - Polva Serviti (EST)31:2513:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GOG Handbold - Dinamo Bucuresti31:3217:49
 Paris Handball - Barcelona32:3518:00
 Vardar PRO-Skopje - Veszprem29:3818:00
 PSG Handball - Barcelona32:3518:00
 Vardar PRO-Skopje - Veszprem29:3818:00
 Flensburg - AaB Handbold29:3220:00
 Elverum - Celje Pivovarna Lasko37:2620:00
 Flensburg - AaB Handbold29:3220:00
 Elverum - Celje Pivovarna Lasko37:2620:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TV Bittenfeld - Nordhorn29:2414:29
 SC Dhfk Leipzig - Burgdorf-Hannover30:2717:00
 HC Erlangen - Wetzlar25:3117:00
Bokss
Matchups
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barboza Jr Arnold - Silva William1:000:00
 Fremptons Karls - Mccreary Tyler1:003:00
 Adames Carlos - Patrick Teixeira0:104:00
 Valdez Oscar - Lopez Adam1:005:00
Autosports
Formula 1 - ASV GP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Verstapens Maks - Albon Alexander1:015:10
 Sainss Jr Karloss - Norris Lando0:115:10
 Vettel Sebastian - Bottas Valtteri0:115:10
 Vettel Sebastian - Leclerc Charles0:115:10
 Vettel Sebastian - Verstapens Maks0:115:10
 Raikkonen Kimi - Giovinazzi Antonio1:015:10
 Kvyat Daniil - Gasly Pierre1:015:10
 Perez Sergio - Stroll Lance1:015:10
 Leclerc Charles - Verstapens Maks0:115:10
 Ricciardo Daniel - Hulkenberg Nico1:015:10
 Magnusens Kevins - Grosjean Romain1:015:10
 Bottas Valtteri - Leclerc Charles0:115:10
 Kubica Roberts - Russell George0:115:10
 Hamilton Lewis - Leclerc Charles1:015:10
 Bottas Valtteri - Verstapens Maks0:115:10
 Hamilton Lewis - Vettel Sebastian1:015:10
 Hamilton Lewis - Bottas Valtteri1:015:10
 Hamilton Lewis - Verstapens Maks1:015:10
Pludmales futbols
Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Japāna5:421:15
 Itālija - Portugāle4:623:00
Snūkers
Lielbritānijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hetkots Luiss - Bonds Naidžels5:615:00
 Ebdons Pīters - Lisovskis Džeks2:615:00
 Žengijs Fans - Deiviss Marks4:615:00
 Kārters Ali - Milkinss Roberts6:215:00
 Karingtons Stuarts - Bingtao Jans2:615:00
 Junhujs Dings - Džordžiu Maikls6:215:00
 Dots Grems - Sijuns Juans6:015:00
 Ksivens Meijs - Tramps Džuds1:615:00
 Songsermsavads Akani - Perijs Džo3:621:00
 Veikelins Kriss - Vilsons Gerijs4:621:00
 Venbo Liangs - Greiss Deivids6:321:00
 Odonnell Martin - Valdens Rikijs6:221:00
 Higinss Džons - Ning Lu6:121:00
 Magvaiers Stīvens - Džordans Brauns6:221:00
 Viljamss Marks - Vaits Maikls2:621:00
 Robertson Džimmijs - Maflins Kurt2:621:00
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LKS Commercecon Lodz - Wisla Warszawa3:018:30
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AON Amazones - AO Egaleo3:019:30
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanti Schaffhausen - Geneve Volley3:017:30
 Sagres Neuchatel - SM Aesch Pfeffingen3:118:30
 VBC Cheseaux - Groupe E Valtra3:018:30
 Volley Lugano - VFM Franches-Montagnes1:319:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apollo 8 - Fast DS 13:215:30
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Örebro Vbs - Svedala Vbk3:016:00
Sievietes - Japāna - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toray Arrows - Himeji Victorina VC3:004:00
 Denso Airybees - Ageo Medics0:305:00
 Hisamitsu Springs - JT Marvelous0:305:35
 PFU Blue Cats - Hitachi Rivale3:207:00
 Toyota Autobody Queensesis - Nec Red Rockets3:008:00
 Okayama Seagulls - Kurobe Aqua Fairies3:008:30
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sao Caetano - Pinheiros2:300:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Schweriner - Nawaro Straubing3:015:30
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cutrofiano Volley - CDA Talmassons2:318:00
 Soverato - Libertas Martignacco3:218:00
 Volley Group Roma - Delta Informatica Trentino1:318:00
 CMC Olimpia Ravenna - P2P Givova Baronissi3:118:00
 Exacer Montale - Eurospin Ford Sara Pinerolo3:118:00
 Sorella Ramonda Ipag - Sigel Marsala3:018:00
 Battistelli S.g. Marignano - Volley Sassuolo Asd3:018:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saugella Team Monza - Millenium Brescia3:118:00
 Savino Del Bene Scandicci - Busto Arsizio2:318:00
 Lardini Filottrano - Volalto Caserta 2.03:118:00
 Bergamo - UBI Banca San Bernardo Cuneo3:118:00
 Cassalmagiore - IL Bisonte Firenze3:018:00
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antalyaspor - Iller Bankasi0:312:59
 Izmir B Sehir BLD - Goztepe3:213:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyundai Hillstate - Gyeongbuk Gimcheon High Pass3:109:00
 Suwon Hyundai - Gyeongbuk Gimcheon High Pass3:109:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minchanka Minsk - Dinamo Moskva0:315:59
 Zarechje-Odintsovo - Proton Saratov0:316:00
 Leningradka - Uralochka-NTMK0:316:00
 Minchanka Minsk - Dinamo Moskva0:316:00
 Lokomotiv Kaliningrad Region - Sakhalin3:118:30
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Draisma Dynamo Apeldoorn - TT Papendal/Arnhem3:016:00
 Zaanstad - ZVH Volleybal0:317:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jtekt Stings - FC Tokyo3:104:30
 Wolfdogs Nagoya - Suntory Sunbirds0:305:00
 JT Thunders - Toray Arrows3:207:00
 Panasonic Panthers - Osaka Blazers Sakai3:107:30
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gigantes Del Sur - River Plate3:101:30
 Monteros - Ateneo1:302:29
 PSM - Obras San Juan0:302:30
 Personal Bolivar - UPCN Volley Club3:002:30
Vīrieši - Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RAH Yab Marivan - Paykan Tehran1:314:30
 Saipa Tehran VC - Kaleh Mazandaran3:114:30
 Shahrdari Arak - Foolad Sepahan0:314:30
 Khatam Ardakan - Foolad Sirjan Iranian1:315:30
 Payam Mashhad - Shahrdary Urmia2:315:30
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hvidovre VK - VK Vestsjaelland3:016:00
 Ishoj Volley - Middelfart VK0:317:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Ekonom Spu Nitra - Prievidza1:319:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hylte - Vingaker3:117:29
 RIG Falkoping - Habo1:318:00
 Falkenberg - Orkelljunga3:018:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TTU - Biolars/Jelgava0:316:00
 Saaremaa VK - Parnu VK3:017:00
 Bigbank Tartu - RTU/Robezsardze3:118:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Calcit Kamnik - Ach Volley Ljubljana1:321:30
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube K - Leixoes SC3:116:00
 AJF Bastardo - Sporting CP0:318:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TJ Sokol Wien - Waldviertel0:319:30
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 America Volei - Caramuru Castro3:000:00
 Vivo Minas - Sesc-Rj0:302:30
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ETTA - Hurrikaani2:315:30
 Karelian Hurmos - Akaa Volley1:317:00
 Vantaa Ducks - Valepa0:317:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sorgun Genclik - Galatasaray0:313:00
 Spor Toto - Bursa B.sehir Bld3:214:00
 Arhavi Bld - Tokat Belediye Plevne2:315:59
 Belediyesi I. - Fenerbahce1:318:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - KAL Jumbos2:306:59
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Incheon Korean Air Jumbos2:307:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aluron Warta Zawiercie - Czarni Radom1:315:45
 Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszow3:121:00
Vīrieši - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Panionios - AS Kerkis3:012:00
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ethnikos Alexandroupolis - Pamvochaikos0:317:29
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Netzhoopers3:018:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Emma Villas Volley Siena - Castellana Grotte3:119:00
 Rinascita Lagonegro - VBC Mondovi3:019:00
 Atlantide Pallavolo Brescia - Peimar Vbc Calci PI1:319:00
 BCC Castellana Grotte - New Mater - Sieco Service Ortona3:019:00
 NGM Mobile Santa Croce - Cassa Rurale Cantu3:120:00
 Edilesse Cavriago - Agnelli Metalli Bergamo0:320:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trentino - Perugia1:317:44
 Verona - Latina3:118:00
 Padova - Revivre Milano3:218:59
 Argos - GAS Sales Piacenza2:318:59
 Padova - Revivre Milano3:219:00
 Tonno Callipo Vibo Valentia - Ravenna2:319:00
 Vero Volley Monza - Modena1:319:00
Regbijs
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol - London Irish27:2717:00
 NEC Harlequins - Gloucester23:1917:00
Francija - Čempionāts Top 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brive - Stade Francais Paris26:2113:30
 Stade Toulouse - Aviron Bayonnais45:1017:50
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 NOR 92 - Sarpsborg Ibk3:518:00
 Sveiva - Slevik Ibk4:419:00
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UHC Alligator Malans - SV Wiler Ersigen2:518:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatran Omlux Stresovice - 1 SC Woow Vitkovice6:917:00
 FBS Bohemians - FBC Pullo Trade Ceska Lipa7:318:00
 Panthers Otrokovice - FBC Ostrava8:319:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bele Barkarby IF Ibf - Wibax Patriot Ibk Pitea9:314:00
 IBF Orebro - Nykvarns Ibf Ungdom6:715:00
 Fagerhult Habo Ibk - Astorp/Kvidinge Ibs8:517:00
 Sundsvall Fbc - Djurgardens IF Ibs7:917:00
 Team Thorengruppen SK - AIK Ibf9:417:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Sirius IBK - IBK Dalen4:417:00
 Pixbo Wallenstam - FC Helsingborg5:917:00
 Warberg IC - Hollvikens Ibf3:417:00
 Linkoping - Storvreta IBK4:418:00
 Jonkopings - IBF Falun4:518:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Happee Jyvaskyla - SB Welhot6:617:00
 Lasb - Westend Indians5:517:00
 Nokian KrP - OLS Oulu3:217:00
 SPV Seinajoki - Classic Tampere3:718:30
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veitera - OLS16:113:00
 Botnia - JPS4:713:00
 Kampparit - LRK Tornio7:113:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falu BS/BK - Katrineholm Bandy3:814:15
 Skutskärs If/Bk - Boltic/Gota4:715:00
 IK Tellus - Tillberga TB Vasteras5:115:00
 Kaliks - Örebro SK Bandy1:215:00
 Borlange Bandy - Nassjo1:715:00
 Unik BK - Lidköpings Aik3:315:45
 IFK Rättvik - Gripen/Trollhattan9:516:00
 Ljusdals BK - IFK Kungalv10:216:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Motala Bandy - Frillesas BK4:015:00
Teniss
ATP - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kumthonkittikul Woravin - Zo Veibovens2:004:30
 Delanei Džesī - Jins Bangs Šuo2:106:15
 Koaykul Krittin - Court Jayden0:207:04
 Kunsuvans Natasits - Reddy Rishi2:008:09
 Čungs Hongs - Baks Florents2:008:29
 Pietri Benžamins - Mathayomchand, Michael13:19
 Sinčaroenvattana Nutdanai - Kovapitukted Palaphoom13:30
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lī Daks Hī - Imais Shintaro2:004:54
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Smirnovs Artjoms - Pecotičs Matija0:212:00
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Michalski Daniel - Fakundo Huarezs2:009:59
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dougaz Azizs - Satrals Jans2:011:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kotovs Pavels - Zekičs Miljans1:209:00
ATP - ITF Future - Urugvaja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodriguez Taverna Santiago FA - Kestelboims Mariano2:115:00
ATP - ITF Future - Dominican Republic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čoinskis Jans - Altmaiers Daniels1:215:59
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monnet Carole - Tkacheva Mariia2:011:00
WTA - ITF - Milovice
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanepi Kaija - Kulikova Anastasia2:010:54
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abduraimova Nigina - Sakatsume Himeno1:205:00
 Matsumoto Ari - Cho I-Hsuan2:008:09
 Shigeta Mua - Sabatini Fitriani1:210:34
 Jang Eun SE - Kwan Yau Ng1:212:24
 Maslenkova Milana - Žao Kjuankjuan0:212:50
 Sabrina Fitriana - Teerachodjiranon Natcharee2:012:55
WTA - ITF - Solarīno
 NotikumsRezultātsLaiks
 Radvanska Urszula - De Vrūma Indija0:211:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astakhova Darya - Noelija Zeballosa2:011:00
Galda Teniss
Vīrieši - ITTF - Pasaules Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harimoto Tomokazu - Ma Longs4:204:30
 Fans Žendongs - Lin Jun-Ju4:005:15
 Lin Jun-Ju - Ma Longs4:310:30
 Fans Žendongs - Harimoto Tomokazu4:211:30
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Aces - Auckland Tuatara5:404:00
 Sydney Blue Sox - Adelaide Bite4:704:00
 Perth Heat - Canberra Cavalry6:1010:00
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ellis M / Smith L - Alimov R / Davletova A0:210:30
Sievietes - Dubultspēles - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chang Y N / Kim H R - Baek H N / Jung K E0:210:50
Sievietes - BWF - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marina Karolina - Chaiwan Phittayaporn2:011:30
Vīrieši - Dubultspēles - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Choi S / Seo S J - HE J / Tan Q0:211:50
Vīrieši - BWF - Syed Modi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vangs Tsū Vei - Varma Sourabh2:011:10
E-Sports
LoL - Iberian Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions - Giants Gaming Spain3:016:00
LoL - Superliga ABCDE
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intz E-Sports - Uppercut Esports1:218:00
 Redemption Poa - Team One Esports0:221:00
Dota 2 - Dreamleague - EU Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alliance - Wind And Rain2:013:00
 Team Liquid - Godsent2:013:00
 Ad Finem - Team Singularity1:114:40
 Sworddark - Vikin.GG1:114:55
 Wind And Rain - Team Secret0:217:30
 Godsent - Nigma0:217:30
 Wind And Rain - Team Secret0:217:30
 Team Singularity - Team Liquid0:219:00
 Vikin.GG - Alliance0:219:35
 Nigma - Ad Finem1:121:10
 Team Secret - Sworddark2:021:35
Dota 2 - Dreamleague - CN Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vici Gaming - Newbee2:006:00
 Team Aster - Cdec Gaming2:006:00
 Ehome - Look For Smile2:007:45
 Royal Never Give UP - Team Aster0:211:45
 Look For Smile - Vici Gaming0:212:10
 Revive - Invictus Gaming0:213:20
 Dark Knight - Ehome0:214:35
Dota 2 - Dreamleague - CIS Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Esports - Team Spirit1:111:00
 Virtus Pro - Unique Nova2:011:00
 Hellraisers - Na'Vi0:212:59
 Jfshfh178 - Gentlemen0:213:30
 Unique Nova - Winstrike0:215:00
 Team Spirit - KHAN2:015:59
 Na'Vi - Virtus Pro2:016:54
 Gentlemen - Gambit Esports0:217:25
 Winstrike - Hellraisers0:219:15
 KHAN - Jfshfh1781:119:45
Dota 2 - Dreamleague - SEA Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Cignal Ultra2:006:00
 Boom ID - Sterling Global Dragons2:007:55
 Team Adroit - Reality Rift0:208:00
 Cignal Ultra - Alpha X Hashtag2:009:45
 Geek Fam - Neon Esports2:010:00
 Sterling Global Dragons - Fnatic0:211:30
 Reality Rift - TNC Pro Team2:012:00
 Alpha X Hashtag - Boom ID1:113:35
Dota 2 - Dreamleague - SA Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Unknown - Incubus Gaming1:117:05
 Beastcoast - Pain Gaming1:117:05
 Furia Esports - Infamous2:019:10
 G-Pride - Egoboys1:119:40
 Pain Gaming - Vira-Lata Caramelo2:020:55
 Incubus Gaming - Vicious Gaming1:122:10
 Infamous - Beastcoast1:122:40
Dota 2 - Dreamleague - NA Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 J.storm - Chaos Esports Club0:220:00
 Evil Geniuses - Team Xolotl2:020:00
 Ninjas IN Pyjamas - Demon Slayers2:021:45
 Fighting Pepegas - Midsolokillnoob2:022:10
 Team Xolotl - Noescape Esports2:023:30
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winstrike Team - AGO Gaming0:219:55
CS:GO - ECS League Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liquid - Fnatic2:100:15
 Astralis - Liquid2:123:00
CS:GO - ESL Mistrzostwa Polski - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Krakow - Illuminar Gaming1:200:00
 Wisla All In Games! Krakow - Illuminar Gaming1:200:00
 AGO Gaming - Illuminar Gaming1:220:09
CS:GO - FACEIT - ECS Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liquid - Fnatic2:100:15
 Astralis - Liquid2:123:00
CS:GO - Dreamhack Winter - Izslēgšanas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 GODSENT - Forze1:211:00
 Tricked Esport - co2:014:55
 Tricked Esport - Cr4zy2:014:55
 Forze - Tricked Esport2:117:40
CS:GO - Global Offensive - ESL Masters Espana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Offset Esports - Wild Gaming2:012:50
 Exploit Esports - Vodka Juniors1:215:30
 Offset Esports - Vodka Juniors2:120:25
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Supergigants - Luīzes ezers
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ganongs Travis - Cochran-Siegle Ryan1:021:15
 Bendžamins Tomsens - Danklmaier Daniel0:121:15
 Jansruds Kjetils - Caviezel Mauro0:121:15
 Klarejs Johans - Krenn Christoph1:021:15
 Klarejs Johans - Kilde Aleksander Aamodt0:121:15
 Walder Christian - Keissa Mattia0:121:15
 Paris Dominik - Thomas Dressen1:021:15
 Frans Makss - Odermatt Marco0:121:15
 Thomas Dressen - Bīts Fīcs1:021:15
 Paris Dominik - Kriechmayr Vincent1:021:15
 Sejersted Adrian Smiseth - Reičelts Hannes0:121:15
 Bīts Fīcs - Teaukss Adrians0:121:15
 Caviezel Mauro - Majers Matiass0:121:15
 Kosi Klemens - Dominiks Švaigers0:121:15
 Reičelts Hannes - Ferstls Josefs1:021:15
 Ganongs Travis - Stivens Naimans1:021:15
 Teaukss Adrians - Odermatt Marco0:121:15
 Cochran-Siegle Ryan - Cater Martin1:021:15
 Jansruds Kjetils - Kriechmayr Vincent0:121:15
 Frans Makss - Ferstls Josefs1:021:15
 Majers Matiass - Kilde Aleksander Aamodt1:021:15
Sievietes - Slaloms - Kilingtona
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haver-Loeseth Nina - Gisina Mišela1:016:45
 Svena-Larsone Anna - Truppe Karin1:016:45
 Geigere Kristina - Gallhubera Katarina1:016:45
 Wallner Marina - Vikstroma Emīlija0:116:45
 Mielzinski Erina - Danioth Aline0:116:45
 Hector Sara - Skjoeld Maren1:016:45
 Liensberger Katharina - Lysdahl Kristin1:016:45
 Vlhova Petra - Holdenera Vendija1:016:45
 Alphand Estelle - Moltzan Paula16:45
Biatlons
Vīrieši - Sprints - Oestersund
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benedikts Dols - Lukas Hofers0:113:30
 Andrejs Rastorgujevs - Jacquelin Emilien0:113:30
 Eliseev Matvey - Prima A.1:013:30
 Leitner Felix - Šons Doertijs0:113:30
 Johannes Tingnes Bo - Martins Furkade1:013:30
 Simons Destjē - Julians Eberhards0:113:30
 Kūns Johaness - Claude Fabien1:013:30
 Jevģenijs Garaničevs - Pidruchnyi Dmytro1:013:30
 Saimons Eders - Ēriks Lessers0:113:30
 Bauers Klemens - Vladimirs Iļijevs0:113:30
 Vegers Benjamins - Mihals Krčmars0:113:30
 Guigonnat Antonin - Jakovs Faks1:013:30
 Kventins Fillons Mailets - Samuelsson Sebastian1:013:30
 Erlends Overengs Bjontegartds - Dominiks Vindišs1:013:30
 Mališko Dmitrijs - Nelin Jasper0:113:30
 Aņevs Krasimirs - Gow Christian1:013:30
 Simons Šemps - Dominiks Landertingers1:013:30
 Tarjeijs Bē - Arnds Peiffers13:30
 Wiestner Serafin - Matejs Kazars13:30
Sievietes - Sprint - Oestersund
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vita Semerenko - Dzhima Yuliia16:30
 Landmark Tandrevold Ingrid - Mironova Svetlana0:116:30
 Preuss Franziska - Bescond Anais1:016:30
 Jurlova Jekaterina - Kryuko Iryna1:016:30
 Wierer Dorothea - Vittozzi Lisa1:016:30
 Hojnisz Monika - Brorsson Mona1:016:30
 Braisaz Justine - Aymonier Celia0:116:30
 Bendika Baiba - Tachizaki Fuyuko0:116:30
 Hermane Denīze - Ekhofa Tirila1:016:30
 Makarainen Kaisa - Marte Olsbu Roiseland0:116:30
 Persson Linn - Hausera Lisa Tereza1:016:30
 Egan Clare - Haecki Lena0:116:30
 Oeberg Hanna - Fialkova Paulina1:016:30
 Puskarcikova Eva - Hinz Vanessa1:016:30
 Frolina Anna - Sanfilippo Federika0:116:30
 Zuk Kamila - Gontjē Nikola1:016:30
 Dunklee Susan - Gasparin Selina1:016:30
 Hildebrand Franziska - Simon Julia0:116:30
 Tomingas Tuuli - Talihaerm Johanna0:116:30
 Semerenko Valj - Horchler Karolin1:016:30
Ūdenspolo
Sievietes(Pamatlaiks) - Eiro līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CE Mediterrani - Dunaujvaros8:1010:30
 Kinef-Surgutneftegaz Kirishi - CS Plebiscito Padova14:1111:45
 SIS Roma - Utrecht11:1012:00