jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Otrdiena, 10. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia Eagles - New York Giants17:1703:15
Basketbols
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Galati - CSO Voluntari83:7819:00
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Urunday Universitario - Club Goes89:9101:15
 Hebraica Macabi - Trouville90:9902:15
Cuba - Torneo Nacional de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huracanes De Mayabeque - Matanzas70:7815:59
 Artemisa - Pinar Del Rio73:6118:00
Katara - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Shamal - Al Khor0:016:15
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Igokea - Kakanj103:7320:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tigullio Sport Team (U20) - Pro Recoo Basket ASD(U20)71:6520:44
 Ambaradan Casati Arcore(U20) - Forti e Liberi Monza 1878(U20)35:8720:44
 Libertas Basket Lucca(U20) - Vela Basket(U20)41:6822:15
Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indonēzija - Vjetnama71:8609:44
 Filipīnas - Taizeme115:8114:14
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erdgas Ehingen/Urspringschule - Nirnberger Basketball Club79:8320:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bnei Herzelia - Elitzur Yavne77:7219:00
 Elitzur Kiryat Ata - Elizur Ashkelon79:7719:00
 Maccabi Kiryat Motzkin - AS Ramat Hasharon76:8619:00
 Hapoel Galil Elion Safed - Hapoel Haifa BC84:8419:30
 Hapoel Hevel Modiin - Maccabi Raanana72:9419:30
 Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Ramat Gan/Givataiym105:8219:30
Sievietes - Southeast Asian GamesDienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Filipīnas - Taizeme91:7112:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhejiang Golden Bulls - Henan Elephants81:6113:30
 Wuhan Shengfan - Hebei50:6113:30
 Guangdong Dolphins - Shandong Sports Lottery109:6913:30
 Inner Mongolia BC - Beijing Greatwalls75:7513:30
 Tianjin Gold Lions - Heilongjiang Dragons90:10113:30
 Jiangsu Phoenixs - Sichuan Jinqiang Blue Whale88:5213:30
 Fujian - Shaanxi Tianze77:8413:30
 Xinjiang Wojiang - Bayi Kilin92:10814:00
Slovēnija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlatorog Lasko - Hopsi Polzela57:8419:00
 KK Terme Olimia Podcetrtek - KK Sentjur74:8320:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ufimets Ufa - BK Uralmash Yekaterinburg57:7116:15
Krievija - Superlīga - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Irkut Irkuts - Rusichi Kursk78:6913:10
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basquete Cearense - Mogi das Cruzes67:7100:30
 SC Corinthians Paulista - Pinheiros81:8201:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jilin Northeast Tigers - Shanghai Sharks130:11812:59
 Shanxi Brave Dragons - Xinjiang Tigers110:11413:34
 Shandong Golden Stars - Jiangsu Zhongtian Steel107:9213:34
 Qingdao Eagles - Shenzhen Leopards94:7313:34
 Beijing Ducks - Guangzhou Longlions112:10413:34
 Guandong Southern Tigers - Zhejiang Guangsha Lions112:9713:35
 Zhejiang Golden Bulls - Bayi Rocket120:10313:35
 Shanxi Brave Dragons - Xinjiang Tigers110:11413:35
 Liaoning Flying Leopards - Nanjing Tongxi Monkey King117:10413:35
 Shandong Golden Stars - Jiangsu Dragons107:9213:35
 Qingdao Eagles - Shenzhen Leopards94:7313:35
 Beijing Ducks - Guangzhou Longlions112:10413:35
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weber Bahia - Comunicaciones106:9802:00
 Libertad - Olimpico78:7802:30
 Atenas - Club Deportivo Hispano Americano90:9402:30
 Gymnasia - Obras Sanitaras88:8202:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Samsung Thunders - Dongbu Promy93:8012:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wetterbygden Stars - Koping Stars92:9220:04
 Nassjo - Sodertalje Kings90:7920:04
 Djurgarden Basket - Kfum Umea77:8520:04
 Wetterbygden Stars - Koping Stars99:9820:04
 Djurgarden Basket - Kfum Umea77:8520:04
 Jamtland Basket - Boras Basket81:9921:04
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GTK Fluor Gliwice - Legia Warszawa86:8621:15
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helios Domzale - Rogaska Crystal48:7920:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nizhniy Novgorod - Iberostar Tenerife75:7218:00
 Falco KC Szombathely - Dijon Bourgogne82:8118:59
 Besiktas JK - PAOK Thessaloniki98:8318:59
 Lietkabelis - Banco di Sardegna Sassari82:8618:59
 Falco KC Szombathely - Dijon Bourgogne71:7119:00
 Besiktas JK - PAOK Thessaloniki98:8319:00
 Lietkabelis - Banco di Sardegna Sassari82:8619:00
 Anwil Wloclawek - Fehtas SC Rasta103:9219:30
 Hapoel Jerusalem - Banvit Bandirma83:7219:30
 Anwil Wloclawek - Fehtas SC Rasta103:9219:30
 Hapoel Jerusalem - Banvit Bandirma83:7219:30
 Brose Baskets - CEZ Basket Nymburk80:8421:00
 Antwerp Giants - San Pablo Burgos60:6521:00
 Brose Baskets - CEZ Basket Nymburk80:8421:00
 Antwerp Giants - San Pablo Burgos60:6521:00
 Pau-Lacq-Orthez - AEK Athens67:7921:30
Eiropa - Balkānu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibar - KS Vllaznia93:7519:00
Eiropa - EiroKauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lietuvos Rytas - Tofas Bursa99:8318:59
 Darussafaka Cooper Tires - Centrale del Latte Brescia61:7019:15
 Limoges - Umana Reyer Venezia71:7821:00
 Unicaja Malaga - EWE Baskets Oldenburg108:6821:44
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Francis NY Terriers - Presbyterian Blue Hose64:6321:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers - Los Angeles Clippers99:11002:00
 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers110:8802:29
 Chicago Bulls - Toronto Raptors92:9303:00
 Milwaukee Bucks - Orlando Magic110:10103:00
 New Orleans Pelicans - Detroit Pistons103:10503:00
 Houston Rockets - Sacramento Kings118:11903:00
 New Orleans Pelicans - Detroit Pistons103:10503:00
 Milwaukee Bucks - Orlando Magic110:10103:00
 Chicago Bulls - Toronto Raptors92:9303:00
 Houston Rockets - Sacramento Kings118:11903:00
 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves125:10903:59
 Utah Jazz - Oklahoma City Thunder90:10403:59
 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves125:10904:00
 Utah Jazz - Oklahoma City Thunder90:10404:00
 Golden State Warriors - Memphis Grizzlies102:11005:29
Futbols
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Ave (U23) - Academica Coimbra (U23)0:217:00
Gruzija - Erovnuli Liga 2 - Izkrišanas/Kvalifikācijas Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guria Lanchkuti - FC Aragvi Dusheti0:111:30
 FC Samgurali Tskaltubo - Kolkheti Poti6:011:30
Līdz 22 gadam - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mjanma (U22) - Kambodža (U22)2:209:59
 Indonēzija (U22) - Vjetnama(U22)0:314:00
Brazīlija - U20 Paulista 1st Division - U20 Copa Internacional Ipiranga, Group C
 NotikumsRezultātsLaiks
 America De Cali SA (U20) - Palmeiras SP (U20)3:000:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Nacional SA (U20) - Gremio Baruri(U20)0:221:00
 Atletico Nacional SA (U20) - Gremio RS(U20)0:221:00
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caykur Rizespor (U19) - Gazisehir Gaziantep FK (U19)2:012:00
 Fenerbahce (U19) - Altinordu(U19)1:413:30
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extension Gunners - Orapa United1:319:00
Sievietes - Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esgueira/Casadiamante - Galitos/CL Dr Semblano54:6223:29
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RSC Anderlecht - KAA Gent2:021:00
Sanmarīno - Titano kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 SP Libertas - SS Folgore / Falciano1:222:15
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ruzomberok(U19) - FK Senica(U19)3:014:00
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glacis United FC - Lions Gibraltar1:321:30
Itālija - Primavera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chievo Verona(Jaun) - Cremonese1:214:00
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pretoria University - Ajax Cape Town1:315:30
Panama - LPF
 NotikumsRezultātsLaiks
 Costa Del Este FC - Tauro FC0:200:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sofapaka - Kisumu All Stars FC2:114:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JS Kabylie - MC Oran17:00
Līdz 19 gadiem - UEFA Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Napoli(Jaun) - KRC Genk(U19)0:014:00
 SSC Napoli (U19) - KRC Genk(U19)0:014:00
 Ajax(U19) - CF Valencia (U19)1:115:00
 Chelsea(U19) - Lille OSC (U19)1:115:00
 FC Salzburg Youth (U19) - Liverpool(U19)2:315:00
 Chelsea(U19) - Lille OSC (U19)1:115:00
 Ajax(U19) - CF Valencia (U19)1:115:00
 FC Salzburg Youth (U19) - Liverpool(U19)2:315:00
 Olympique Lyonnais (U19) - RB Leipzig(U19)1:016:00
 Inter Milan(Jaun) - Barcelona(U19)2:017:00
 Dortmund(U19) - Slavia Prague(U19)5:117:00
 Benfica(U19) - Zenit St Petersburg(U19)1:017:00
 Dortmund(U19) - Slavia Prague(U19)5:117:00
 Inter Milan (U19) - Barcelona(U19)2:017:00
 Benfica(U19) - Zenit St Petersburg(U19)1:017:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cavalier SC - Humble Lions1:103:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Qadasiya - Hottain2:013:50
 Al Ain - AL Thoqbah Club1:114:35
 Al Jeel - AL Baten0:216:35
 Al Mojzel - Ohud Medina1:316:50
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oriente Petrolero - Clube Aurora2:102:30
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 River Plate - Deportivo Capiata1:100:30
 Club Nacional Asuncion - Sp. San Lorenzo4:200:30
 General Diaz - Sol de America0:300:30
 Club Sportivo Luqueno - Club Cerro Porteno1:200:30
 River Plate - Deportivo Capiata1:100:30
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shahin Bushehr - Sanat Naft Abadan FC1:115:00
 Naft Masjed Soleyman - Saipa Karadj FC2:115:04
 Naft Masjed Soleyman - Saipa2:115:05
 Persepolis - Gol Gohar2:115:59
Pasaule - Cecafa Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sudāna - Kenija1:212:30
Pasaule - Austrumāzijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīna - Japāna1:212:30
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Khaleej Khor Fakkan - Al Dhafra0:216:00
 Al Ittihad Kalba - Ajman6:216:00
 Sharjah - Baniyas0:018:30
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ittihad Kalba - Ajman6:215:59
 Al Sharjah - Baniyas0:018:30
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Gounah - Enppi1:417:00
 El-Entag El-Harby - Smouha1:119:30
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neroca FC - East Bengal Club1:410:30
 Minerva Punjab - Chennai City3:110:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Academica Arges4:015:59
Āzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korejas Republika - Ķīna0:009:15
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glenavon - Carrick Rangers1:021:45
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albion Rovers - Cowdenbeath21:45
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ayr Utd. - Arbroath1:121:45
 Greenock Morton - Dundee United1:221:45
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Talleres De Remedios De Escalada - Sacachispas0:002:10
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Patronato Parana - Velez Sarsfield0:100:00
 Argentinos Juniors - Estudiantes La Plata1:102:09
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salzburg - Liverpool FC0:219:54
 Napoli - Genk4:019:54
 Red Bull Salzburg - Liverpool FC0:219:55
 Napoli - Genk4:019:55
 Olympique Lyon - RB Leipzig2:221:59
 Chelsea - Lille2:121:59
 Ajax - Valencia0:121:59
 Inter Milan - Barcelona1:221:59
 Borussia Dortmund - Slavia Praha2:121:59
 Benfica Lisbon - Zenit St Petersburg3:021:59
 Olympique Lyon - RB Leipzig2:222:00
 Inter Milan - FC Barcelona1:222:00
 Ajax Amsterdam - Valencia0:122:00
 Chelsea FC - Lille2:122:00
 Borussia Dortmund - Slavia Praha2:122:00
 Benfica - Zenit St Petersburg3:022:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barnsley(U23) - Sheffield United(U23)0:116:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wealdstone FC - Eastbourne Borough2:021:45
 Madstone United - Chippenham Town0:021:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gosport Borough - Dorchester Town4:421:45
 Tamworth - Needham Market FC1:221:45
 Hednesford - Nuneaton Town21:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guiseley - Kidderminster Harriers1:221:45
Anglija - EFL Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Accrington - Bolton Wanderers2:021:45
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AFC Fylde - Sutton Utd0:021:45
 Chesterfield - Yeovil1:221:45
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crewe - Eastleigh3:121:44
 Hartlepool United - Exeter City0:021:44
 Crewe - Eastleigh3:121:45
 Carlisle United - Forest Green Rovers1:021:45
 Ipswich - Coventry City1:221:45
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Forest - Middlesbrough1:121:44
 Leeds United - Hull City2:021:44
 Preston NE - Fulham FC2:121:44
 Bristol City - Millwall1:221:44
 Preston NE - Fulham FC2:121:45
 Leeds United - Hull City2:021:45
 Bristol City - Millwall1:221:45
 Nottingham Forest - Middlesbrough1:121:45
 Charlton Athletic - Huddersfield0:121:55
 Stoke City - Luton Town3:021:59
Hokejs
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Aktobe - HC Temirtau3:316:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jastrzebie JKH GKS - MKS Cracovia Krakow2:218:59
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHK Dinamo St Petersburg - MHC Dynamo Moscow6:412:00
 Sneznije Barsi - Stalnye Lisy1:315:00
 Russkije Vitiazi - MHK Krylia Sovetov2:117:00
 Kapitan - Amurskie Tigry5:218:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KRS Heilongjiang - Metallurg Novokuzneck3:313:30
 Juznij Ural - Chelmet2:115:30
 Humo Tashkent - Zvezda Chekhov2:216:30
 SKA-Neva - Jermak Angarsk3:518:00
 MHK Dinamo St Petersburg - Sokol Kr3:218:30
 HC Rostov - Zauralje18:30
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lulea - Lausanne HC5:218:59
 EV Zug - Mountfield HK0:420:44
 EHC Biel - Vastra Frolunda3:420:44
 EV Zug - Mountfield HK0:420:45
 EHC Munchen - Djurgarden0:321:00
Pasaule - Pasaules Čempionāts 3.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 DĀR - Lietuva4:212:59
 Rumānija - Beļģija2:420:00
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovēnija (U20) - Danija U201:211:29
 Austrija (U20) - Norvēģija (U20)5:215:00
 Austrija (līdz 20) - Norvēģija (līdz 20)5:215:00
 Latvija (U20) - Baltkrievija (U20)2:218:30
 Latvija (līdz 20) - Baltkrievija (līdz 20)2:218:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampa Bay Lightning - New York Islanders1:502:00
 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets2:502:00
 Ottawa Senators - Boston Bruins5:202:29
 Colorado Avalanche - Calgary Flames4:403:59
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bridgeport Sound Tigers - Utica Comets3:602:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAPA Fehervar AV19 - HC Bolzano-Bozen Foxes2:220:14
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Ajoie - Hockey Academy Zug5:121:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Davos - HC Ambri Piotta1:220:44
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonderjyske Ishockey - Rodovre Mighty Bulls5:520:00
 Herning Blue Fox - Esbjerg Energy6:220:00
 Herlev Eagles - AaB Ishockey2:520:00
 Frederikshavn White Hawks - Rungsted8:220:00
 Herlev Eagles - AaB Ishockey2:520:00
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pila - Bydgoszcz0:318:30
Sievietes - Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasas Duna Auto Obuda - MTK Budapest3:220:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Koge Wildcard - Brondby VK1:320:30
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Woman Volley Rovaniemi - Vampula1:318:00
Sievietes - Ķīna - Nacionālais Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 BA YI - Shangdong LS Bank2:313:30
Sievietes - Ķīna - China Volleyball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jiangsu - Tianjin Bridgstone1:313:30
 BA YI - Shangdong LS Bank2:313:30
 Beijing Auto - Shanghai Dunlop2:313:30
 Evergrade - Liaoning Huachen Auto3:213:30
 Henan Zhengzhou - Yunnan3:113:30
 Fujian Xi Meng Bao - Zhejiang Kaiyuan0:313:30
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nancy - Le Cannet3:021:00
 Nantes - VBC Chamalieres3:021:00
 RC Cannes - AS Saint Raphael VB3:021:00
 Paris - Beziers0:321:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - VBC Chamalieres3:021:00
 Nancy - Le Cannet3:021:00
 RC Cannes - AS Saint Raphael VB3:021:00
 Paris - Beziers0:321:00
 Mulhouse - Institut Federal De Volley-Ball3:021:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyundai Hillstate - IBK Altos3:112:00
Vīrieši - Pasaule - Southeastern Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kambodža - Vjetnama0:307:00
 Taizeme - Mjanma3:009:30
 Filipīnas - Indonēzija0:312:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monteros - PSM3:002:30
Vīrieši - Igaunija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIGBANK Tartu - TTU3:118:59
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Middelfart VK - Nordenskov Uif0:320:29
Vīrieši - Katara - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sadd - Al Wakra0:316:15
 Al Ahli - Police Club2:317:29
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Rush&Cash - Seoul Woori Card Hansae3:212:00
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Craiova - Kladno2:318:00
 Tokat Belediye Plevne - VC Haasrode Leuven0:318:00
 Craiova - Kladno2:318:00
 VK Karlovarsko - Stroitel Minsk3:118:59
 Penzugyor SE - Omonia Nicosia3:020:00
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajaccio - Volley Amriswil3:021:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vojvodina - VfB Friedrichshafen0:318:59
 Vojvodina - Friedrichshafen0:319:00
 SL Benfica - Politechnika Warszawska3:119:15
 Knack Roeselare - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle0:321:30
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Brest (BLR) - RK Metaloplastika32:2118:15
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornik Zabrze - KS Vive Targi Kielce27:3418:59
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savehof - HK Varberg27:2520:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arhus GF - Nordsjalland30:2519:30
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Melnkalne35:2808:00
 Japāna - Spānija31:3311:00
 Zviedrija - Rumānija34:2213:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granollers BM - Naturhause La Rioja40:3521:00
Florbols
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Pardubice - FBC Liberec5:311:00
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapūra - Austrālija4:311:30
 Dānija - Igaunija8:314:30
 Čehija - Slovākija19:317:30
 ASV - Taizeme5:1017:30
 Zviedrija - Latvija16:120:30
 Polija - Šveice0:1120:30
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viikingit - Tiikerit10:518:30
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Katrineholm Bandy - Tillberga TB Vasteras4:220:00
 Lidköpings Aik - Nassjo4:220:00
 Skutskärs If/Bk - IK Tellus0:520:00
 Gripen/Trollhattan - Boltic/Gota5:620:00
 IFK Kungalv - Örebro SK Bandy1:520:00
 Unik BK - Ljusdals BK4:420:00
 Borlange Bandy - IFK Rättvik20:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frillesas BK - Sandvikens0:420:00
 Edsbyns IF - AIK Stockholm4:320:00
Teniss
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zgirovskis Aleksandrs - Smirnovs Artjoms1:214:00
 Bodmers Adrians - Cicipas Petross2:014:00
 Parks Uisungs - Haliaks Mikalais2:014:00
 Picčers Dāvids - Biloborodko Illia2:115:00
 Parks Uisungs - Haliaks Mikalais2:016:50
 Bodmers Adrians - Cicipas Petross2:016:54
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eksposito Adrians - Asrawy Amr1:209:30
 Caldes Jaime - Andrea Del Federico2:009:30
 Sharma Atharva - El-Moslemany Omar0:209:30
 Tenti Fermins - Dica Nini Gabriel2:010:55
 Sabrijs Šerifs - Vaiss Aleksanders0:211:05
 Ginda Ianku-Lustinians - Zaghloul Aly2:011:30
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ortlip Joshua - Rodrigezs Pedro Gabriels2:015:59
 Ribeiro Eduardo - Smith Tanner K1:216:00
 Skailers Bats - Kirkovs Vasils0:216:00
 Ortlip Joshua - Rodrigezs Pedro Gabriels2:016:00
 Skailers Bats - Kirkovs Vasils0:216:10
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jogansons Niklass - Khans Šahbaazs2:015:00
 Liaonenka Aliaksandrs - Paty Daniel2:115:00
 Koaykul Krittin - Milčenko Denis2:115:00
 Congcars Congsups - Hassans Al Mousa2:015:00
 Koaykul Krittin - Milčenko Denis2:117:29
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorēns Janaiss - Vilardo Frančesko1:211:00
 Kirkins Ergi - Hersey Jake2:011:00
 Adas Seifs - Moreno De Alborans Nikolass0:211:00
 Kirkins Ergi - Hersey Jake2:011:09
 Adas Seifs - Moreno De Alborans Nikolass0:211:09
 Houkes Max - Alkotops Mousa0:212:24
 Rebuls Fabjens - De Cuyper Julien2:015:00
 Lakats Florians - Dumbija Sadio1:215:15
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cekirge Kuzejs - Sakellaridis Michalis2:112:00
 Zemels Jankels - Šells Niklass0:212:00
 Suntic Sabit - Dižhujzens Marks0:212:00
 Van Bīms Kolins - RODRIGUEZ, LISANDRU2:012:00
 Pavlovičs Luka - Jotovski Tomislavs2:012:00
 Saveļjičs Igors - Cacciapuoti Simone2:012:00
 Andrejs Čepelevs - Slobodčikovs Rolands0:213:00
 Dhoe Benjamin - Rikls Patriks0:213:00
 Gelharts Luka - Jandric Darko2:013:00
 Sijslings Igors - Srbljaks Gorazds2:013:00
 Gelharts Luka - Jandric Darko2:013:54
ATP - ITF Future - Dominican Republic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tikhomirovs Maksims - Vega Kvintons2:015:30
 Bertrans Peters - Maginlijs Herberts Džodijs2:115:44
WTA - Australian Open Australian Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ingliša Medisone - Kempenaers-Pocz Charlotte2:100:59
 Rodionova Arina - Tomic Sara2:000:59
 Ingliša Medisone - Kempenaers-Pocz Charlotte2:101:00
 Rodionova Arina - Tomic Sara2:001:00
 Tjandramulia Olivia - Forlisa Džeimī2:102:29
 Gibson Talia - Aiava Destanee0:203:24
 Bai Alisona - Vulkoka Belinda0:204:39
 Pereza Elena - Sandersa Storma0:204:50
 DA Silva Fika Gabriella - Parnabija Alana2:106:04
 Mijersa Abbī - Bozoviča Aleksandra2:106:20
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poling, Lilian - Osabuohien Adesuwa2:015:59
 Matiushova, Sofia - Borovinskaya Anna2:117:05
 Sanz Llaneza Fernandez Almudena - Cardenas Rifka Romary2:117:30
 Mushika, Mio - Cataldi Taylor2:117:34
 Christensen Elle - Atturu Shria2:017:34
 Mushika, Mio - Cataldi Taylor2:117:35
 Christensen Elle - Atturu Shria2:017:35
 Sanz Llaneza Fernandez Almudena - Cardenas Rifka Romary2:117:44
 Prince Shelby - Ladhani Ariša0:217:44
 Ramirez Katya - Sysoeva Anastasia0:218:24
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gillan Alice - Dema Viktoriia2:111:00
 Rouvroy Margaux - Priibilova Anastasia0:211:00
 Bouzas Maniero, Jessica - Kalaitzis Victoria2:011:00
 Gravouila Teo - Draziča Mariana0:212:05
 Kehudi Diana - Ruzic Antonia0:212:24
 Līne Emma - Kulikova Anastasia0:212:44
 Janicijevic Selena - Raggi Andželika1:215:00
 Cavalle-Reimersa Ivonne - Gioroje Ilona Georgijana0:216:20
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bulema Josepfīne - Lovric Pia2:111:00
 Drahota Szabo Dorka - Sabino Lisa2:011:00
 Leikina Polina - Audenaert Eline2:011:00
 Bulema Josepfīne - Lovric Pia2:111:20
 Drahota Szabo Dorka - Sabino Lisa2:011:20
 Munteanu Daria Maria - Mesochoritou Galateia0:212:50
 Stamatova Jūlija - Fulop Rafailia Nikoletta2:013:00
 Krueger Adelina - Krasnova Diāna1:213:20
 Cvetkovic Tina - Pavlou, Dimitra2:014:05
WTA - ITF - Puna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jašina Jekaterina - Ušijima Risa0:206:59
 Kovapitukted Punnin - Kyoka Okamura2:006:59
 Morgina Anna - Marcinkeviča Diāna0:206:59
 Kovapitukted Punnin - Kyoka Okamura2:007:00
 Eikeri Ulrike - Gaware Sharannya2:007:00
 Dorošina Olga - Cengiza Berfu2:008:00
 Burdina Jevgenija - Bhamidipaty Shrivalli Rashmikaa0:208:30
 Talbi Shalimar - Papamiheila Despina2:109:00
 Raducanu Emma - Strakhova Valerija2:009:10
WTA - ITF - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Radvanska Urszula - Sorribesa Tormo Sara0:207:55
 Krejčikova Barbora - Vogele Stefanie0:208:00
 Radvanska Urszula - Sorribesa Tormo Sara0:211:29
 Krejčikova Barbora - Vogele Stefanie0:211:29
 Garcia Perez Georgina - Bolkvadze Mariama1:212:59
 Hāsa Barbara - Šošina Anastasija2:013:04
 Kruniča Aleksandra - Kuzmova Viktorija0:213:05
 Greetje Minnen - Molinaro Eleonora2:013:25
 Snigur Daria - Vikmaijera Janīna2:014:49
 Ivakņenko Valentīna - Freča Magdalena0:215:00
 Amanmuradova Akgula - Kava Kataržina0:215:10
 Maria Tatjana - Marija Tiga Patrisija2:115:35
Telpu futbols
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elche CF - Levante UD2:622:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASD Sandro Abate - Italservice Pesarofano5:521:30
Snūkers
Skotija atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ksivens Meijs - Tomsons Garijs4:312:00
 Valdens Rikijs - Honghao Luo4:312:00
 Feilongs Čens - Jiankang Zhang3:412:00
 Bingtao Jans - Pinčes Berijs4:112:00
 Langnings Bai - Okonors Džo2:412:00
 Haighfilds Liams - Džordans Brauns4:312:00
 Maflins Kurt - Borgs Alekss4:112:00
 Kishan Hirani - Lillī Davids4:212:00
 Bingtao Jans - Pinčes Berijs4:112:00
 Valdens Rikijs - Honghao Luo4:312:00
 Fords Toms - Valkers Lī4:114:00
 Pengfei Tians - Lainss Olivers4:214:20
 Goudongs Ksjau - Džounss Duane4:014:25
 Lisovskis Džeks - Žangs Anda4:115:00
 Junhujs Dings - Vaits Maikls4:115:00
 Vilsons Kirens - Vafaei, Hossein4:315:20
 Yuelong Zhou - Ebdons Pīters3:415:20
 Vilsons Kirens - Vafaei, Hossein4:315:20
 Burdens Alfijs - Vahedi Soheil4:215:55
 Makmanuss Alans - Žao Ksintongs4:116:10
 O'Salivans Ronijs - Deils Dominiks4:316:30
 Karingtons Stuarts - Si Ksu4:316:35
 Patrick Fraser - Bingyu Chang2:416:50
 Binghams Stjuarts - Stīvenss Metjū2:418:35
 Selt Metjū - Hangs Lī1:418:44
 Selt Metjū - Hangs Li1:418:45
 Gilberts Deivids - Šaravs Edens4:019:19
 Zifans Čens - Volestons Bens3:421:00
 Deiviss Marks - Bērds Sems4:321:00
 Page Jackson - Odonnell Martin3:421:00
 Sijuns Juans - Mans Mičels4:221:00
 Keihils Džeimss - Songsermsavads Akani4:221:00
 Saengkhams Nopons - Vatana Džeimss2:421:00
 Tramps Džuds - Amiri Amine4:021:00
 Robertson Džimmijs - Chandler Harvey4:121:15
 Magvaiers Stīvens - Vaits Džimijs4:022:19
 Mērfijs Šauns - Velss Daniels4:122:45
 Kārters Ali - Žengijs Fans4:323:35
E-Sports
Dota 2 - Supreme Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Youknowwho - Apollo2:105:00
 Blaze - Neon Esports2:107:00
 Flower Gaming - Ling ER0:110:00
 Busy Gaming - Leaf1:010:00
Dota 2 - Sector: MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cyberdogs - Gentlemen1:216:00
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Punch Gaming - Albatross Club1:204:30
 Team Wolf - Albatross Club2:007:30
 Punch Gaming - Team Space0:209:40
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vici Gaming Potential - Aster.aries0:208:00
 Youknowwho - Vici Gaming Potential2:011:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - SJ Gaming2:013:55
CS:GO - Sector MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 GODSENT - Team Spirit1:219:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pro - Team GamerLegion2:016:00
 Pact - Unicorns of Love1:219:00
 Ambush E-Sport - Wisla Krakow0:219:00
 AGF Esport - Fate1:219:00
 Offset Esports - Defusekids1:219:10
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series 2019
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brods Viktors - Platonov Pavel3:110:00
 Jakubs Folvarskis - Huzjaks Josips3:210:40
 Bagalejs Andreus - Grela Pawel3:111:20
 Salifou Abdel-Kader - Platonov Pavel3:012:00
 De Saintilan Mathieu - Grela Pawel3:112:40
 Brods Viktors - Bagalejs Andreus2:313:20
 Jakubs Folvarskis - De Saintilan Mathieu3:014:00
 Salifou Abdel-Kader - Huzjaks Josips2:314:40
 Bagalejs Andreus - Platonov Pavel0:316:15