jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Trešdiena, 11. Dec. 2019. gada
Basketbols
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Bigua De Villa Biarritz - CS Deportivo Sayago93:8801:15
 CA Aguada - Malvin56:6102:15
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 TBB Trier - Science City Jena100:7920:29
 Artland Dragons - BV TU Hemnic 9983:9920:30
 PS Karlsruhe Lions - MLP Academics Heidelberg76:8020:30
 TBB Trier - Science City Jena100:7920:30
 Tubingen Tigers - VfL Kirchheim Knights97:10321:00
 Finke Baskets Paderborn - Bayer Giants Leverkusen94:8321:00
 Tubingen Tigers - VfL Kirchheim Knights97:10321:00
 Panthers Schwenningen - FC Schalke 0482:7921:30
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kapfenberg Bulls - Oberwart83:8320:00
 Swans Gmunden - Raiffelsen Wels88:8720:00
 Vienna D.c. Timberwolves - BC Zepter Vienna80:7920:00
 UKJ Hypo Mistelbach - Chin Min Dragons St. Polten65:8720:00
 Kelag Worthersee Piraten - Klosterneuburg76:11420:00
 Jennersdorf Blackbirds - Arkadia Traiskirhcen70:6920:30
 Basket Flames - UBSC Raiffeisen Graz71:7521:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vostok 65 Uzhno - BC Burevestnik102:7610:15
 Spartak Primorje - MBK Spartak St Petersburg83:6911:09
 BC Novosibirsk - Kupol-Rodniki Izhevsk103:8414:00
 Khimky M. B - Runa Mosow112:10615:00
 MBA Moscow - Ural85:7918:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gimle BK - Fyllingen65:7120:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astros Jalisco - Santos De San Luis106:9004:00
 Aguacateros De Michoacan - Abejas99:9104:00
 Huracanes de Tampico - Correcaminos UAT Victoria101:9804:15
 Plateros De Fresnillo - BC Laguneros Comarca104:5504:30
 Capitanes - Fuerza Regia92:8605:00
 Dorados De Cihuahua - Mineros68:10405:00
 Soles de Mexicali - Panteras de Aguascalientes76:6706:15
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vivo Franca - SAO Paulo FC87:8800:59
 Flamengo Petrobras - Rio Claro Basquete91:7801:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sichuan Blue Whales - Tianjin Gold Lions94:9813:34
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bk Amager - Svendborg Rabbits79:9620:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krka - KK Primorska80:8119:45
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yamagata Wyverns - Tsukuba Robots80:8911:30
 Kumamoto Vorters - Takamatsu Five Arrows85:10312:00
 Fukushima Fire Bonds - Aomori Wats81:8412:00
 Bambitos Nara - Oita Heat Devils92:9512:00
 Shinshu Brave Warriors - Koshigaya Alphas95:5112:00
 Hyogo Storks - Earthfriends Tokyo Z62:6312:00
 Tokyo Excellence - Fighting Eagles Nagoya67:8912:00
 Rizing Fukuoka BB - Hiroshima Dragonflies77:10412:00
 Gumma Crane Thunders - Sendai 89ers70:6612:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chiba Jets - Levanga Hokkaido84:4712:04
 Hamamatsu Phoenix - Aisin Seahorses Mikawa61:6612:04
 Diamond Dolphins Nagoya - Shimane Susanoo Magic78:7012:05
 Chiba Jets - Levanga Hokkaido84:4712:05
 Niigata Albirex BB - Toyama Grouses72:8212:05
 Alvark Tokyo - Sun Rockers Shibuya74:7212:05
 Hamamatsu Phoenix - Aisin Seahorses Mikawa61:6612:05
 Brave Thunders Kawasaki - Yokohama B-Corsairs97:7012:05
 Shiga Lake Stars - Osaka Evessa67:5712:15
 Link Tochigi Brex - Akita Northern Happinets81:6312:25
 Ryukyu Golden Kings - Kyoto Hannarizu80:6012:35
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yamagata Wyverns - Tsukuba Robots80:8911:29
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Mart Corrientes - Regatas78:6802:00
 Ferro Carril Oeste - Argentino Junin89:6902:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul SK Knights - Busan KT Sonicboom68:8112:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spojnia Stargard - Zastal Zielona Gora76:9620:00
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 UMF Grindavik - KR Reykjavik53:7620:15
 Skallagrimur - Keflavik63:6921:15
 Haukar - Snaefell101:8121:15
 Valur Reykjavik - Breidablik90:6921:15
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernie Medved Politehnik - Neftyanik-Avangard Omsk75:8315:59
 Stavropolchanka-SKFU - Dinamo- Farm Kursk71:7017:00
 Zyryanochka Syktyvkar - Vologda Chevakata86:8317:29
Sievietes - Starptautiskā sieviešu reģionalā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Orlovi - ZKK Crvena Zvezda76:6418:00
 ZKK Tresnjevka - Partizan Galenika Belgrade92:8118:00
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Princeton Tigers - Hartford Hawks73:4200:00
Sievietes - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Good Angels Kosice - SCP Ruzomberok71:7619:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guri Kdb Life Winnus - Bucheon KEB-Hana58:7112:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS Umcs Lublin - Widzew Lodz85:5218:03
 Artego Bydgoszcz - Energa Torun92:6019:00
 Inea Azs Poznan - AZS Gorzow Wielkopolski69:7419:30
 Sleza Wroclaw - CCC Polkowice76:7019:30
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cukurova Basketbol - UMMC Jekaterinburg56:11217:00
 Fenerbahce - Lyon82:6718:30
 Basket Gdynia - Dinamo Kursk86:9218:59
 TTT Rīga - Umana Reyer Venezia60:6818:59
 Basket Gdynia - Dinamo Kursk78:7819:00
 TTT Rīga - Umana Reyer Venezia60:6819:00
 USK Praha - Mithra Castors Braine102:6220:09
 Bourges - Nadezda Orenburg66:5721:00
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parma Perm(Jaun.) - MBA-2 Moscow(Youth)61:7909:00
 Avtodor Saratov(Jaun.) - Uniks Kazaņa90:6712:00
 Samara(Jaun.) - Nizhniy Novgorod(Jaun.)84:4912:59
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Sloboda Dita Tuzla - OKK Spars Sarajevo77:7320:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peristeri - Rojal Hali Gbb87:7918:59
 Siden Torun - Manresa102:12118:59
 Peristeri - Rojal Hali Gbb87:7919:00
 Siden Torun - Manresa102:12119:00
 Mornar - VEF Rīga88:8819:30
 Turk Telekom - Hapoel Holon85:7119:30
 Mornar - VEF Rīga106:9919:30
 Turk Telekom - Hapoel Holon85:7119:30
 Telindus BC Oostende - Strasbourg IG64:7121:00
 CAI Zaragoza - Telekom Baskets Bonn72:7721:30
 Enel Brindisi - Neptunas Klaipeda96:8221:30
 CAI Zaragoza - Telekom Baskets Bonn72:7721:30
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kormend - BK Opava80:10019:00
Eiropa - Balkānu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Rahoveci - KB Peja106:9420:00
Eiropa - FIBA Europe Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 U-Mobitelco Cluj - CSM Oradea81:7619:00
 Bakken Bears - BBC Bayreuth110:9219:30
 Ironi Nes - BC Tsmoki-Minsk84:7519:30
 Sport Lisboa Benfika - Spirou Charleroi89:6223:00
Eiropa - EiroKauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnojarsk - Bahcesehir Okullari105:9014:29
 Enisey Krasnoyarsk - Bahcesehir Okullari105:9014:30
 Lokomotiv Kuban - Partizan83:7619:00
 Ironi Nes - BC Tsmoki-Minsk84:7519:30
 Buducnost - Galatasaray Medical Park94:7820:00
 Buducnost - Galatasaray Cafe Crown94:7820:00
 Kormend - BK Ventspils76:9620:00
 Ratiopharm Ulm - AS Monaco63:7820:29
 Landstede Zwolle - Kyiv-Basket68:7720:29
 Ratiopharm Ulm - AS Monaco63:7820:30
 Landstede Zwolle - Kyiv-Basket68:7720:30
 Asseco Prokom Gdynia - Dolomiti Energia Trento78:8521:00
 River Andorra - Maccabi Rishon Lezion84:6121:00
 ZZ Leiden - Pinar Karsiyaka65:10521:00
 Asseco Prokom Gdynia - Dolomiti Energia Trento78:8521:00
 Boloņas Granarolo - ASP Promitheas88:7521:30
 Nanterre - Union Olimpija90:8721:44
 FIATC Mutua Joventut - Unics Kazan90:7321:44
 Nanterre - Union Olimpija90:8721:45
 FIATC Mutua Joventut - Unics Kazan90:7321:45
 Sport Lisboa Benfika - Spirou Charleroi89:6223:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Hoosiers - Connecticut Huskies57:5404:50
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets - Washington Wizards114:10702:00
 Miami Heat - Atlanta Hawks117:11703:00
 Philadelphia 76ers - Denver Nuggets97:9203:00
 Miami Heat - Atlanta Hawks135:12103:00
 Philadelphia 76ers - Denver Nuggets97:9203:00
 Portland Trail Blazers - New York Knicks115:8705:00
Futbols
Zimbabve - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herentals FC - Chicken Inn0:215:00
 Highlanders FC - Bulawayo Chiefs FC0:115:00
 Dynamos Harare FC - Harare City1:315:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ca River Plate (Arg U20) - Internacional RS (U20)2:102:29
 Ca River Plate (Arg U20) - Internacional RS(U20)2:102:30
Sievietes - Itālija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASD Pink Sport Time Bari - AS Roma0:013:30
 Empoli FC - UPC Tavagnacco1:015:00
 Inter Milan - A.c. Milan1:415:30
 GS Roma CF - Sassuolo Calcio Femminile0:515:30
 Bergamo - CF Florentia1:317:00
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Bahrain SC - Al-Ittifaq5:117:00
 Al Ittihad Bhr - Al-Budaiya1:317:00
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miscellaneous SC - Gilport Lions0:219:00
 Galaxy FC - Prisons XI Gaborone3:019:00
 BDF XI - Police XI2:219:00
 Security Systems FC - Gaborone United1:219:00
Honkonga - Reserve Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eastern Long Lions (Res.) - F (HK) (Rezerves)3:712:30
 Kwoon Chung Southern (Res.) - Hong Kong Pegasus FC (Res.)3:012:30
 Kwoon Chung Southern (Res.) - Sun Pegasus (Res.)3:012:30
 Happy Valley (Res.) - Kitchee(Res.)0:114:30
 Hong Kong Rangers FC(Rez.) - Lee Man Warriors FC (Rez.)2:114:30
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Green Eagles - Kansanshi Dynamos2:014:00
 Zanaco - Power Dynamos0:315:00
Sanmarīno - Titano kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Domagnano - SP Tre Fiori1:422:15
 SP Tre Penne - SP Cailungo6:022:15
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SFL Bremerhaven - SG Aumund Vegesack4:121:00
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 College Europa FC - Lynx FC2:021:30
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 PWD Bamenda - Panthere Sportive0:016:00
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guastatoya - Comunicaciones3:122:30
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemelil Sugar FC - Ulinzi Stars1:412:00
 Kakamega Homeboyz - Bandari1:012:59
 Western Stima FC - ZOO Kericho4:114:00
 Wazito FC - Tusker0:115:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Etoile Sahel - Hammam-Lif4:015:00
Ekvadora - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 LDU Portoviejo - Orense SC1:222:30
Līdz 19 gadiem - UEFA Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk(U19) - Atalanta Bergamo (Jaun)1:212:00
 Dinamo Zagreb (U19) - Manchester City(U19)1:014:00
 Bayer Leverkusen(U19) - Juventus(Jaun)0:515:00
 Club Brugge (U19) - Real Madrid(U19)2:215:00
 Bayer Leverkusen(U19) - Juventus(U19)0:515:00
 Paris St-G(U19) - Galatasaray(U19)1:015:59
 Bayern Munich(U19) - Tottenham (U19)3:017:00
 Athletico Madrid(U19) - Locomotiv Moscow(U19)3:017:00
 Bayern Munich(U19) - Tottenham (U19)3:017:00
 Olympiakos(U19) - FK Crvena Zvezda(U19)0:117:00
 Athletico Madrid(U19) - Locomotiv Moscow(U19)3:017:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grbalj - FK Iskra Danilovgrad3:114:00
 FK Kom - Zeta1:014:00
 OFK Petrovac - FK Mladost Ljeskopolje1:114:00
 Mladost Podgorica - Sutjeska1:116:00
 Buducnost - Rudar2:018:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tivoli Gardens - Molynes2:022:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Khouribga - Wydad Casablanca0:418:00
 Raja Casablanca - Moghreb Tetouan1:020:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Khaleej - AL Taqadom1:213:50
 Al-Shoalah - AL Bukayriyah FC0:014:05
 Al-Jabalain - AL Nojoom2:114:20
 Ansar Medina - AL Tai1:117:15
 Jeddah Club - AL Nahdha2:117:20
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samtredia - Sioni Bolnisi4:111:30
 Metallurg Rustavi - FC Telavi1:211:30
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Destroyers - Always Ready1:321:00
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persela Lamongan - Pss Sleman1:010:30
 Pusamania Borneo FC - Persib Bandung0:112:45
 Barito Putera - PSM Makassar3:213:30
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shabab AL Ahli Dubai Club - AL Wahda Scc (UAE)4:016:00
 Hatta - Al Jazira0:216:00
 Al Ain - Al Nasr2:218:30
 Al Wasl - Ahli Al-Fujirah3:218:30
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ain - Al Nasr2:218:30
 Al Wasl - Dibba Al Fujairah3:218:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mamelodi Sundowns - Vasco da Gama3:119:30
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ismaily - Misr Lel Makasa2:017:00
 Haras El Hodood - Masr Club0:017:00
 Vadi Degla - Al Ahly Cairo0:319:30
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delhi Dynamos FC - Hyderabad FC3:215:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mohun Bagan AC - Aciesta Trau Football Club4:013:30
Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunakanyar-Vac - Ujpest FC0:313:00
 Dorogi FC - VSC Debreceni1:113:00
Āzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīnas Taipeja - Japāna0:909:20
Pasaule - Austrumāzijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dienvidkoreja - Honkonga2:012:30
Pasaule - FIFA Pasaules čempionāts klubiem
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sadd - Hienghene Sport1:119:30
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lealtad - Condal Club2:016:45
 Atletico Union Guimar - CD Atletico Paso3:017:00
 UD Ibarra - Union Puerto Del Rosario0:117:00
 Lanzarote - Union Viera CF3:318:00
 UD Gran Tarajal - CD Marino5:018:00
 Atletico Tacoronte - Tenisca3:218:00
 Hercules CF B - Novelda2:118:00
 Villarreal C - Paterna CF3:119:00
 Panaderia Pulido San Mateo - CD Buzanada6:019:15
 Olimpic Xativa - Vilamarxant CF4:420:00
 Navalcarnero - CD Mostoles2:120:00
 Urraca CF - CD Tuilla0:020:30
 Siero - Llanes0:220:30
 FC Jove Espanol De San Vicente - Atzeneta UE1:021:00
 L Entregu CF - Real Aviles1:021:00
 UD Llanera - UD Gijon Industrial0:121:00
 CD Praviano - EL San Martin RA4:121:00
 Alzira - UD Beniganim2:021:00
 CD Covadonga - CD Mosconia2:121:00
 CD Acero - Recambios Colon CD2:121:00
 Silla CF - Alcoyano0:021:15
 CD Vallobin - Caudal Deportivo0:021:30
 Crevillente Deportivo - CD Roda1:121:30
 Eldense - Atletico Saguntino0:121:30
 CD Vera - CD Santa Ursula3:223:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Logrones - Marino Luanco2:120:00
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lillestrom - Start4:320:00
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Zagreb - Manchester City1:419:54
 Shakhtar Donetsk - Atalanta0:319:54
 Dinamo Zagreb - Manchester City1:419:55
 Olympiakos - Crvena Zvezda1:021:59
 Atletico Madrid - Lokomotiv Moscow2:021:59
 Bayer Leverkusen - Juventus0:221:59
 Club Brugge - Real Madrid1:321:59
 Bayern Munich - Tottenham Hotspur3:121:59
 Paris Saint Germain - Galatasaray5:021:59
 Bayer Leverkusen - Juventus0:222:00
 Club Brugge - Real Madrid1:322:00
 Paris Saint Germain - Galatasaray5:022:00
 Olympiakos Piraeus - Crvena Zvezda1:022:00
 Atletico Madrid - Lokomotiv Moscow2:022:00
 Bayern Munich - Tottenham Hotspur3:122:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Derby County - Sheffield Wednesday1:121:44
 Brentford - Cardiff2:121:44
 Barnsley - Reading1:121:44
 Wigan Athletic - West Bromwich1:121:44
 Swansea City - Blackburn Rovers1:121:44
 Birmingham City - Queens Park Rangers0:221:44
 Brentford - Cardiff2:121:45
 Barnsley - Reading1:121:45
 Wigan Athletic - West Bromwich1:121:45
 Swansea City - Blackburn Rovers1:121:45
 Derby County - Sheffield Wednesday1:121:45
 Birmingham City - Queens Park Rangers0:221:45
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paganese - Catania3:115:30
 Juventus (U23) - Gozzano0:116:00
 Pontedera - Calcio Lecco 19124:118:59
 US Vibonese - Catanzaro0:021:30
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siena - Ternana0:119:30
Hokejs
Lietuva - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltu Ainiai Kaunas - Baltu Ainiai-HC Klaipeda20:00
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - HK 95 Povazska Bystrica0:318:00
 HK Trnava - Spisska Nova Ves2:118:30
 HK Levice - HC Topolcany3:319:00
 MHK Martin - HC Bratislava4:319:00
 SKP Zilina - HK Spartak Dubnica5:219:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saskatoon Blades - Medicine Hat Tigers3:1103:00
 Moose Jaw Warriors - Kamloops Blazers4:403:00
 Brandon Wheat Kings - Kelowna Rockets1:103:00
 Seattle Thunderbirds - Spokane Chiefs2:405:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kitchener Rangers - London Knights4:002:00
 Owen Sound Attack - Guelph Storm3:402:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arlan - Almaty3:315:00
 Gornyak Rudny - HC Kulager Petropavlsk2:415:00
 Jertis Pavlodar - Beibarys3:015:00
 HC Astana - Humo Tashkent II1:615:00
 HC Aktobe - HC Temirtau3:116:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kallinge/Ronneby - AIF Tranas5:320:00
 Kiruna Aif - HF Bodens3:320:00
 IF Lindlovens - IK Skovde3:320:00
 Hanhals IF - Troja-Ljungby5:320:00
 HC Boras - HC Halmstad Hammers3:420:00
 Koping HC - Lindens Hockey4:320:00
 Mariestads Bois - IFK Kumla5:220:00
 IF Foršaga - HC Borlange4:120:00
 Gripen HC Nykoping - Surahammare7:020:00
 IK Grums - Malungs IF2:620:00
 IF Nibro - IK Morrums Gois2:120:00
 Kalmar HC - Tiringe Sos3:120:00
 HC Vimmerbju - HC Dalen7:320:00
 Stromsbro IF - HK Enkopings6:420:00
 Sollentuna HC - Huddinge1:620:00
 Hammarby IF - HK Visbi-Roma1:720:00
 HC Arlanda - Segeltorps IF5:320:00
 SK Ornskoldsviks - HC Vannas4:620:00
 Pitea - Kiruna2:220:00
 HF Kaliks - SK Lejons5:020:00
 SK Tegs - IK Ostersunds1:420:00
 Vallentuna - Vasby4:020:00
 Hanvikens SK - HC Hudiksvalls1:620:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIF Tingsrids - Timra1:120:00
 Almtuna - Vasterviks4:120:00
 MoDo - Mora4:320:00
 Vita Hasten - Bofors4:120:00
 AIK Stockholm - IK Kristiastads2:020:00
 Vasteras - Bjorkloven1:120:00
 AIK Stockholm - IK Kristiastads2:020:00
 Vasteras - Bjorkloven1:120:00
 MoDo - Mora4:320:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ska-Varyagi - SKA-19462:418:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nomad Nur-Sultan - HK Torpedo Gorkii3:315:00
 Sariarka - Bars Kazan3:515:00
 Nomad Nur-Sultan - HK Torpedo Gorkii3:315:00
 Humo Tashkent - Zvezda Chekhov1:116:30
 CSK VVS Samara - Molot Prikamje3:317:00
 HC Lada Togliatti - Ijstal4:117:00
 CSK VVS Samara - Molot Prikamje3:317:00
 Lada - Ijstal4:117:00
 Dizelj - Neftianik Al2:118:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning1:202:00
 Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens1:402:00
 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning1:202:00
 Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens1:402:00
 Buffalo Sabres - St. Louis Blues5:202:29
 Minnesota Wild - Anaheim Ducks2:203:00
 Nashville Predators - San Jose Sharks3:103:00
 Winnipeg Jets - Detroit Red Wings5:103:00
 Minnesota Wild - Anaheim Ducks2:203:00
 Nashville Predators - San Jose Sharks3:103:00
 Winnipeg Jets - Detroit Red Wings5:103:00
 Dallas Stars - New Jersey Devils2:003:30
 Arizona Coyotes - Calgary Flames2:503:59
 Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes3:603:59
 Arizona Coyotes - Calgary Flames2:504:00
 Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs1:405:00
 Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks5:105:00
 Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs1:405:00
 Los Angeles Kings - New York Rangers3:105:29
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laval Rocket - Lake Erie Monsters2:202:00
 Iowa - Tucson Roadrunners0:203:00
 Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals1:103:00
Pasaule - Draudzības spēles(Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Japāna4:217:00
 Ukraina - Baltkrievija20:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krefeld Pinguine - Fischtown Pinguins2:320:29
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiekko-Vantaa - Koo-Vee5:318:30
 Kettera - Jokipojat Joensuu5:318:30
 Peliitat - HT Keupa1:118:30
 Roki - Hermes0:218:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tappara Tampere - KooKoo3:218:30
 Karpat Oulu - HPK Hameenlinna1:118:30
 TPS Turku - KalPa Kuopio2:218:30
 Tappara Tampere - KooKoo3:218:30
 Vaasan Sport - Ilves Tampere2:318:30
 JYP Jyvaskyla - Jukurit3:218:30
 Assat Pori - Pelicans Lahti1:218:30
 JYP Jyvaskyla - Jukurit3:218:30
 Assat Pori - Pelicans Lahti1:218:30
 TPS Turku - KalPa Kuopio2:218:30
 Karpat Oulu - HPK Hameenlinna1:118:30
Telpu futbols
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFK Sinara - Novaja Generatsija8:316:00
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS E Leclerc Radomka Radom - Wisla Warszawa3:219:00
 Bielsko-Biala - Lodz1:319:00
 Energa Mks Kalisz - Developres Rzeszow0:319:30
 Legionovia Legionowo - Wroclaw3:120:00
 LKS Commercecon Lodz - Chemik Police2:321:30
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jedinstvo Stara Pazova - Tent Obrenovac0:319:00
 Partizan Beograd - Spartak Subotica3:221:30
Sievietes - Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stuttgart - SC Schweriner3:219:10
 Dresdner - Thuringen3:119:30
Sievietes - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Moskva - Leningradka St Petersburg3:011:29
 Dinamo Kazan - Podmoscovie Moscow Region3:013:30
 Yenisey-2 Krasnoyarsk - Minchanka Minsk1:314:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sliedrecht Sport - VC Sneek3:020:30
 Springendal Set-up 65 - TT Papendal/Arnhem3:121:00
 Apollo 8 - Alterno Apeldoorn3:121:00
 Peelpush Meijel - Fast DS 10:321:00
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiacos Piraeus - Aris Thessaloniki3:115:00
 PAOK - ASP Thetis3:017:00
 AO Ilisiakos - AO Markopoulou1:319:00
 Panathinaikos Athens - AOF Porfyras3:019:00
 AON Panaxiakos - Ilioupoli GS3:019:00
 Aias Euosmou - AO Thiras0:319:30
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venelles - Volley Club Marcq Baroeul3:221:00
 MO Mougins VB - Terville Florange Olympique1:321:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sesi Volleyball Bauru - Sao Caetano3:000:30
 Rexona Ades Rio - Pinheiros3:100:30
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Duedingen - Luka Bar3:021:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KGC Pro VC - GS Caltex Kixx0:312:00
 KGC Pro VC - Seoul GS Caltex0:312:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 UPCN Volley Club - Obras San Juan3:003:00
 UPCN - Obras Pocito3:003:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trencin - Zvolen3:018:00
 Svidnik - Presov3:219:00
 Myjava - Komarno1:319:30
 Kosice - Prievidza3:119:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Daejeon KGC3:012:00
 Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Samsung Blue Fangs3:012:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Nis - Partizan1:318:00
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aluron Warta Zawiercie - Hebar Pazardzhik3:018:30
 Fino Kaposvar - Abiant Lycurgus Groningen1:319:00
 Saaremaa VK - Hapoel Kfar Saba3:119:00
 Gentofte Volley - Volei Zalau3:220:00
 Omonia Nicosia - Penzugyor SE0:320:00
 Volley Top Luzern - Montpellier0:320:29
 Calcit Kamnik - Sporting CP3:121:00
 Rennes - TV Schonenwerd3:021:00
 Calcit Kamnik - Sporting CP3:121:00
 Unicaja Almeria - UVC Graz3:021:30
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Novosibirsk - Chaumont3:014:00
 Dinamo Bucuresti - Arkas Izmir0:317:00
 Galatasaray - Dukla Liberec3:118:00
 Lukoil Neftohimik - Zenit ST Petersburg0:318:59
 Barkom-Kazhany Lviv - PAOK Thessaloniki1:319:00
 Lukoil Neftohimik - Zenit ST Petersburg0:319:00
 Savo Volley - C.s. Arcada Galati0:319:00
 Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Valepa3:020:00
 UV Rhein-Main - Shakhtyor Soligorsk2:320:30
 Lausanne UC - Mladost Brcko1:320:30
 Orion Doetinchem - Lindemans Aalst0:321:00
 Draisma Dynamo Apeldoorn - IBB Polonia London3:021:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakel Noviy Urengoy - SCC Berlin3:015:59
 Fakel Noviy Urengoy - Berlin Recycling Volleys3:016:00
 Ach Volley Ljubljana - Kuzbass Kemerovo3:218:59
 Jastrzebiski - Halkbank Ankara3:018:59
 Ach Volley Ljubljana - Kuzbass Kemerovo3:219:00
 Jastrzebski Wegiel - Halkbank Ankara3:019:00
 Tours - Perugia0:321:00
 Tours Volley-Ball - Perugia0:321:00
 Noliko Maaseik - Zenit Kazan3:221:30
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKB Veszprem KC - RK Eurofarm Rabotnik35:2418:00
 Beijing Sports University - Nasica Nexe26:3519:45
 RK Croatia Osiguranje Zagreb - Spartak Moscow30:1721:55
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ADA Maia-Ismai - AM Madeira And Sad28:2921:00
 SL Benfica - AA Avanca38:2621:30
 Boavista FC - Vitoria FC26:2622:00
 BOA Hora FC - AA Aguas Santas18:2822:00
 FC Porto Vitalis - Delta Belenenses35:2922:30
 SP C Horta - FC Gaia23:2623:00
 ABC/UMinho - Sporting CP22:2623:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Maribor Branik - RD Loka23:2321:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Tallin - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper32:2418:59
 Polva Serviti - Viljandi34:2218:59
 HC Tallin - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper32:2419:00
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KU Azs Uniwersytetu Zielonogorskiego - Miedz Legnica28:3721:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Azoty Pulawy - Mmts Kwidzyn35:2719:00
 Chrobry Glogow - MKS Zaglebie Lubin26:2619:00
 Pogon Handball Szczecin - MKS Kalisz22:1919:00
 MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb. - Wybrzeze Gdansk32:2919:30
 SPR Stal Mielec - Wisla Plock22:3619:30
 SPR Tarnow - KS Gwardia Opole31:2620:14
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wacker Thun - St. Gallen44:3420:30
 Winterthur - RTV 1879 Basel27:2420:30
 Bern - Kriens25:2720:45
 Kadetten - Zurich26:2621:00
 Endingen - HSC Suhr Aarau22:2321:15
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hifk - Riihimaki Cocks32:3519:39
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodo - Lfh0928:2218:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolstad - ST Hallvard37:2219:00
 Elverum - HK Halden33:2919:30
 Follo HK - Il Runar23:2820:00
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivry - Chartres Metropole HB 2826:2821:30
 Dunkerque HB - Chambery22:2321:30
 Tremblay - Paris Handball32:4121:30
 Saint Raphael - Creteil32:2921:30
 Nimes - Istres34:2221:30
 Toulouse - Montpellier25:3321:44
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Hodonin - Iuventa Michalovce23:4118:30
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nīderlande - Dienvidkoreja40:3308:00
 Holande - Dienvidkoreja40:3308:00
 Spānija - Krievija26:3608:00
 Serbija - Dānija26:2611:00
 Rumānija - Japāna20:3711:00
 Melnkalne - Zviedrija26:2313:30
 Norvēģija - Vācija32:2913:30
 Melnkalne - Zviedrija26:2313:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Angel Zimenez P. Genil - FC Barcelona27:3320:29
 Bidasoa Irun - BM Sinfin35:2821:15
 Guadalajara - Puerto Sagunto24:2421:30
 Recoletas Atletico Valladolid - Frigorificos Morrazo Cangas29:2421:30
 Guadalajara - Puerto Sagunto24:2421:30
 BM Huesca - Viveros Herol Bm. Nava19:2321:30
 BM Benidorm - Ciudad Encantada BM26:2521:44
 BM Benidorm - Globalcaja Ciudad Encantada26:2521:45
 Anaitasuna - Ademar Leon24:3222:00
Florbols
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Wiler Ersigen - Tigers Langnau7:720:30
 Floorball Koniz - UHC Thun10:320:30
 UHC Uster - HC Rychenberg Winterthur1:121:00
 UHC Waldkirch ST Gallen - UHC Alligator Malans5:821:00
 Grasshopper Club Zürich - Chur Unihockey8:321:00
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Japāna3:611:00
 Latvija - Norvēģija6:413:00
 Vācija - Singapūra7:614:00
 Igaunija - ASV3:316:00
 Slovākija - Dānija6:317:00
 Polija - Austrālija10:320:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBF Falun - Linkoping10:519:30
 Pixbo Wallenstam - Vaxjo8:619:30
 Hollvikens Ibf - FBC Kalmarsund6:620:00
 Storvreta IBK - Mullsjo4:320:00
Bendijs
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ullevaal - Hovik6:620:00
 Sarpsborg - Solberg2:720:00
 Ullern - Oevrevoll/Hosle13:120:00
 Stabaek IF - Mjondalen3:420:00
 Drammen Bandy - Ready3:820:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stroitel Syktyvkar - Sibseljmash5:311:00
 Dinamo Maskava - Kuzbass6:411:15
 Volga - Baikal-Energija4:616:30
 HK Murmansk - Ur. Trubnik3:417:30
 Vodnik - SKA-Neftjanik1:418:00
 Dinamo Kazan - Enisey3:518:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villa-Lidkoping - Broberg/Soderhamn5:420:00
 Hammarby - Vasteras SK4:520:00
 Aby/Tjureda IF - IK Sirius BK2:820:00
 Bollnas - IFK Vanersborg6:320:00
 IFK Motala Bandy - Vetlanda BK4:420:00
Teniss
ATP - Australian Open Australian Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Smits Džons Patriks - Aleksandrs Vukičs3:100:59
 Bolts Alekss - Saville Luks3:104:10
 Beins Maveriks - Schoolkate Tristan3:204:15
 Parsells Maks - Buršjē Harrijs3:006:39
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pablo Vivero Gonzales - Moroni Filippo2:009:55
 Pervolarakis Mikails - Kalovelonis Markos2:110:00
 Parkers Stuarts - Jones Adam2:110:00
 Hegers Tims - Aleksandrs Donskis0:210:00
 Lebedev Alexander - Zukas Matias0:211:35
 Theodorou Eleftherios - Hodkin Sean1:212:35
 Tommaso Roggero - Sačko Vitālijs0:212:35
 Trinkers Jonass - Oliels Išais0:214:00
 Shumeiko Pavel - Kachmazov Alibek2:014:00
 Turko Andrea - Biljesko Domogojs1:214:05
 Reči Meisons - Thanos Aristotelis2:015:05
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nusdeo Joao Marcos - Caldes Jaime1:209:30
 Fakundo Huarezs - Sunish Dhruv2:109:30
 Prehtels Sebstjans - Marti Pujolrass Alekss0:209:30
 Lavaņē Eduardo - Simone Ronkalli0:209:30
 Guinards Manuels - Hernandez Carles2:009:30
 Lavaņē Eduardo - Simone Ronkalli0:209:30
 Volpi Octavio - Vidals Azorins Hosē1:212:00
 Lotsma Nils - El-Moslemany Omar2:012:24
 Monteiro Žoao - Correija Passos DO Carmo Džordans0:212:35
 Monzon Ignacio - Grigelis Laurinas0:212:40
 Fellin Manfred - Traskins Henriks2:112:55
 Uspenskis Denniss - Asrawy Amr2:014:05
 Litvinov Daniel - Muzajevs Ričards2:014:20
 Battaglino Stefano - Ginda Ianku-Lustinians2:015:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamasita Fernando - Panta Ereross1:216:00
 Obeid, Lucas - Agilars Huans Karlos Manuels0:216:00
 Chappell Nick - Wozniak Michal2:016:00
 Obeid, Lucas - Agilars Huans Karlos Manuels0:216:10
 Braimers Geidžs - Gamborino, Miguel2:017:34
 Vettengels Kriss - Kanters Aleksis0:217:40
 Martins Dans - Butčs Džastins1:219:30
 Eguez Sebastian - Barros Manuels1:219:30
 Patino Luis - Mochizuki Shintaro0:219:30
 Benjamin Jordan - Hernandez Serrano Juan Alejandro0:220:25
 Volfsons Davids - Martinesa Sarrasaga Felipe1:221:00
 Pīrss Ārons - Karū Ignasio2:021:00
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seno Jan Godfrey - Komičs Aleksejs0:209:59
 Liaonenka Aliaksandrs - Paty Daniel2:109:59
 Seno Jan Godfrey - Komičs Aleksejs0:210:00
 Pare Francis - Šila Jaroslavs0:210:00
 Krutykh Oleksii - Kuzmanovs Dimitars1:212:00
 Civadze Džorže - Džonatans Mridha0:212:00
 Rogičs Hadzaličs Alens - Khandge Kapeesh2:012:00
 Zajeds Mousa Šahans - Wendelken Harry0:212:00
 Rogičs Hadzaličs Alens - Khandge Kapeesh2:012:00
 Bava Gadins - Mahadevans Arjuns2:012:04
 Zajeds Mousa Šahans - Wendelken Harry0:212:09
 Civadze Džorže - Džonatans Mridha0:212:15
 Liutarevičs Ivans - Martins Tobijs1:213:30
 Kaļeņičenko Danila - Alabdullah Bader2:013:30
 Liutarevičs Ivans - Martins Tobijs1:213:30
 Glinka Daniil - Moundir Adam0:213:54
 Pecotičs Matija - Bakši Aleksandre2:114:10
 Pecotičs Matija - Bakši Aleksandrs2:114:25
 Liaonenka Aliaksandrs - Noguči Rio2:114:35
 Fribergs Karls - Gautiers Aleksis2:015:05
 Šila Jaroslavs - Tkemaladze Zura2:015:45
 Jogansons Niklass - Rogičs Hadzaličs Alens2:116:00
 Bava Gadins - Freund Simon0:216:05
 Karatcevs Aslans - Congcars Congsups2:016:45
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorēns Tomass - Kopini Alessandro2:110:30
 Kiumanovs Timurs - Verners Pauls2:110:30
 Tamms Kristjans - Rika Giorgio2:110:30
 Krepaldi Eriks - Pontjodikromo Sidane2:010:30
 Tamms Kristjans - Rika Giorgio2:111:09
 Palosi, Stefan - Rinderknečs Arturs2:013:50
 Droguet Titouan - Boči Lorenzo2:014:00
 Žu Maikls - Džiakomini Luka0:214:10
ATP - ITF Future - Dominican Republic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mbithi Mendva - Villar Yeudy2:115:00
 Kodat Toby Alex - Filips Roulands2:015:00
 Katanzariti A.Dž. - Kuhar Matt2:115:30
 DU Toit Rians - Perez Alfredo1:215:30
 Ponte, Maikol - Rodriguess-Pace Ricarko0:215:35
 Scots Flečers - Verniers Mihels0:215:55
 Hards Niks - Nordkvists Arvids2:017:14
 Carnevale-Miino Tommaso - Mendez Matthew0:217:40
 Casso Alfredo - Rodrigues Laelson0:217:44
 Itbareks Simons - Vlasčeanu Edvards2:118:20
 Schubert Hans Albert - Huertas Del Pino Cordova Arklon0:218:39
 Pereira Miguel Fernando - Hinsching Joao0:220:44
WTA - Dubultspēles - Australian Open Australian Wildcard
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gibson T / Poulos A - Bozovic A / Marshall A1:202:00
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fortin Sarah-Maude - Appel Madison2:015:59
 Mar Tricia - Funga Steisija0:215:59
 Fortin Sarah-Maude - Appel Madison2:016:00
 Baez Brenda Sarahi - Lindh Gallagher Emilie0:216:00
 Mar Tricia - Funga Steisija0:216:00
 Baez Brenda Sarahi - Lindh Gallagher Emilie0:216:10
 Klaine Peidža - Fordham Dakota2:017:14
 Portalatin Karla - Mpukusa Kimberli2:017:34
 Kawaguchi Natsumi - Raszkievica Eva2:019:00
 Arangio, Gala - Townsend Katya1:221:20
 Wijesundera, Rushri - Kukharčuka Nika0:222:04
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Janicijevic Selena - Raggi Andželika1:211:00
 Cavalle-Reimersa Ivonne - Gioroje Ilona Georgijana0:211:29
 Helgo Malene - Zantedesčii Aurora2:013:20
 Mogilnitskaya Yana - Prati Federika2:013:40
 Alise Rame - Mansauri Jasmīne2:014:30
 Partaud Marine - Vinsiane Remī2:015:25
 Koller Arabella - Mutavdzic Matilda0:216:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gavrila Oana - Ogescu Simona2:010:00
 Bolebruchova Ema - Oliynykova Oleksandra0:210:00
 Sandija Marti - Spigarelli Martina10:00
 Nepliy Elina - Romeo Karolīna1:211:30
 Vangelova Ani - Gluško Lina0:211:30
 Spasova Beatris - Šūla Čiara0:211:30
 Gabriela Duka - Fossa Huergo Nikola1:211:40
WTA - ITF - Puna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sato Naho - Amina Anšba2:106:59
 Dentoni Korinna - Savinjuha Valerija2:106:59
 Plipueča Peangtana - Kima Dabina2:006:59
 Mane Snehal - Boultere Keitija0:206:59
 Sato Naho - Amina Anšba2:107:00
 Dentoni Corinna - Savinjuha Valerija2:107:00
 Plipueča Peangtana - Kima Dabina2:007:00
 Mane Snehal - Boultere Keitija0:207:00
 Lu Jia-Jinga - Luangnama Nudnida0:208:00
 Bains Naikta - Mishina Daria2:008:55
 Caregaro Martina - Rajmohana Niditra2:009:30
 Samira Sandra - Smita Alisija0:209:35
WTA - ITF - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fridsema Anna-Lena - Freča Magdalena1:209:00
 Diačenko Vitālija - Greetje Minnen0:209:00
 Mladenoviča Kristina - Vogele Stefanie2:009:00
 Diačenko Vitālija - Greetje Minnen0:209:24
 Fridsema Anna-Lena - Freča Magdalena1:209:30
 Hāsa Barbara - Gracheva Varvara2:009:59
 Snigur Daria - Potapova Anastasija2:011:05
 Bogdana Ana - Kuzmova Viktorija2:012:30
 Maria Tatjana - Kava Katarzina0:212:59
 Maria Tatjana - Kava Kataržina0:213:00
Snūkers
Skotija atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pengfei Tians - Ebdons Pīters3:412:00
 Higinsons Endrjū - Jiahui SI4:212:00
 Alens Marks - Hetkots Luiss4:112:00
 Vilsons Gerijs - Veikelins Kriss1:412:00
 Jiankang Zhang - Estlijs Džons4:112:00
 Kings Marks - Fords Toms2:412:00
 Dejs Raians - Dans Maiks3:412:00
 Perijs Džo - Kishan Hirani4:312:00
 Pengfei Tians - Ebdons Pīters3:412:00
 Perijs Džo - Kishan Hirani4:312:00
 Kings Marks - Fords Toms2:412:00
 Makgils Entonijs - Slesors Eliots2:413:40
 Bingtao Jans - Okonors Džo2:413:50
 Goudongs Ksjau - Lee Chun Wai4:014:09
 Golds Martins - Filipiaks Kacpers4:315:00
 Higinss Džons - Ursenbačers Aleksandrs4:115:00
 Lisovskis Džeks - Greiss Deivids4:015:00
 Milkinss Roberts - Un-Nohs Tepčaija1:415:00
 Higinss Džons - Ursenbačers Aleksandrs4:115:00
 Valdens Rikijs - Karingtons Stuarts4:315:04
 Castle Billy Joe - Donaldsons Skots2:416:00
 Lainzs Pīters - Vilsons Kirens1:416:30
 Burdens Alfijs - Selbijs Marks1:416:34
 Sijuns Juans - Tramps Džuds0:417:00
 Fu Marko - Magvaiers Stīvens4:218:20
 Berns Jans - Robertsons Nīls1:418:44
 Odonnell Martin - Robertson Džimmijs2:421:00
 Kārters Ali - Ning Lu3:421:00
 Gilberts Deivids - Bingyu Chang4:221:00
 Haighfilds Liams - Hangs Li4:321:00
 Volestons Bens - Dots Grems1:421:00
 Makmanuss Alans - Vatana Džeimss0:421:00
 Mērfijs Šauns - Deiviss Marks4:021:00
 O'Salivans Ronijs - Keihils Džeimss4:021:00
 Kārters Ali - Ning Lu3:421:00
 Volestons Bens - Dots Grems1:421:00
 Mērfijs Šauns - Deiviss Marks4:021:00
 O'Salivans Ronijs - Keihils Džeimss4:021:00
 Ksivens Meijs - Junhujs Dings0:421:59
 Maflins Kurt - Stīvenss Metjū4:322:10
E-Sports
Dota 2 - Supreme Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Youknowwho - Blaze1:207:00
 Apollo - Ling ER2:110:00
Dota 2 - Sector: MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Singularity - Cyberium2:013:00
 Wind And Rain - Vikin.GG0:216:00
 Gentlemen - Vikin.GG0:219:35
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albatross Club - Sun-Rise2:004:30
 Five Brothers - Team Rockets0:206:30
 Team Wolf - Team Space2:008:45
 Nightmare Team - Team Aspirations2:010:15
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Typhoon E-Sports Club - Vici Gaming Potential08:00
 Typhoon E-Sports Club - Sparking Arrow Gaming0:211:00
CS:GO - WESG - Iberia Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIG - Sprout2:014:30
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fierce Esports - Princeadil2:117:55
 KPI GAMING - Owned2:018:30
 THE Dice - Phoenix0:220:55
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Nordavind2:013:55
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intact Esports - Oceanus Gaming2:104:30
 Faint - Rebirth Esports2:104:30
 Thunder Logic - Bushido Boyz2:004:30
 Peekers Advantage - Just Swing2:004:30
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team GamerLegion - Fate2:119:00
 Pact - Wisla Krakow0:219:00
Badmintons
Jauktās dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puavaranukroh D / Taerattanacha S - SEO S J / Chae Y2:005:00
 Wang Y / Huang D - Chan P S / Goh L Y2:006:00
 Jordan P / Oktavianti M D - Faizal H / Widjaja G E0:212:00
 Zheng S / Huang Y - Higashino A / Watanabe Y0:213:30
Sievietes - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kim S Y / Kong H Y - LEE S H / Shin S C1:205:00
 Matsumoto M / Nagahara W - Kititarakul J / Prajongaj R2:106:00
 Chen Q / Jia Y F - DU Y / LI Y H2:112:30
 Fukushima Y. /Hirota S. - Polii G / Rahayu A2:113:00
Sievietes - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intanon Ratchanok - Ongbumrungpana Busanana2:007:00
 Okuhara Nozomi - Tai Cu Iņa2:112:30
 Čena JU Fei - Bing Jiao He2:013:30
 Yamaguchi Akane - Pusarla Venkata, Sindhu2:114:00
Vīrieši - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kamura T / Sonoda K - Endo H / Watanabe Y0:205:30
 LEE Y / Wang C L - YAO C L / Han Y P2:005:30
 Ahsan M / Setiawan H - Chia A / Soh W Y2:006:30
Vīrieši - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čens L. - Akselsens Viktors2:106:30
 Chou Tien Chen - Antonijs Gintings2:107:00
 Momota Kento - Vangs Tsū Vei2:013:00
 Jonatan Christie - Antonsen Anders2:014:00
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series 2019
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Platonov Pavel0:309:30
 Christensen Thor - De Saintilan Mathieu0:310:10
 Kanamitsu Koyo - Jakubs Folvarskis1:310:50
 Majoros Janos Bence - Bagalejs Andreus1:311:30
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Christensen Thor3:012:00
 Kanamitsu Koyo - De Saintilan Mathieu3:212:50
 Majoros Janos Bence - Jakubs Folvarskis0:313:30
 Bagalejs Andreus - Platonov Pavel1:314:10
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Kanamitsu Koyo3:014:50
 Christensen Thor - Platonov Pavel0:315:30
 Majoros Janos Bence - De Saintilan Mathieu3:016:10