jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Ceturdiena, 12. Dec. 2019. gada
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rotterdam Challengers - Basketball Academie Limburg70:8420:45
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gessi Valsesia Borgosesia - Fortitudo Alessandria47:5321:30
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Athletic System San Giorgio(U20) - Basket Volla(U20)79:4021:59
Lietuva - NKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sintek Jonava - Delikatesas Joniskis76:8118:00
 Silales Lusis - Kursiai Palanga56:6618:00
 Telsiai - Gargzdai SC81:7018:00
 Neptunas-Akvaservis Klaipeda - Silute65:5618:00
 Vytis Sakiai - Ezerunas Moletai85:6518:00
 Suduva Mantinga Marijampole - Vilnius-Mru88:8818:00
 Mazeikiai - Taurages Krepsinio Klubas123:8518:00
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niroye Zamini - MES Kerman76:8014:29
 Shahrdari Gorgan Municipality - Petrochimi Bandar Imam66:4714:44
 Avijeh Sanat Mashhad - Mahram71:8115:30
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fjolnir - Umfn Njardvik81:8821:15
 KR Reykjavik - Valur Reykjavik87:7621:15
 IR Reykjavik - Tindastoll92:8221:59
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SZTE-Szedeak - OSE Lions91:8418:59
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astros Jalisco - Santos De San Luis83:8804:00
 Aguacateros De Michoacan - Abejas79:7604:00
 Angeles De Puebla BC - Libertadores De Queretaro86:8104:00
 Huracanes de Tampico - Correcaminos UAT Victoria109:10404:15
 Plateros De Fresnillo - BC Laguneros Comarca97:8804:30
 Capitanes - Fuerza Regia86:9305:00
 Dorados De Cihuahua - Mineros93:7505:00
 Soles de Mexicali - Panteras de Aguascalientes80:7406:15
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unifacisa - Mogi das Cruzes99:8301:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jilin Northeast Tigers - Jiangsu Tongxi124:10812:59
 Jilin Northeast Tigers - Nanjing Tongxi Monkey King124:10813:00
 Guandong Southern Tigers - Zhejiang Golden Bulls108:10613:34
 Shandong Golden Stars - Shanxi Brave Dragons8:213:34
 Zhejiang Guangsha Lions - Bayi Rocket95:7613:34
 Beijing Konggu - Guangzhou Longlions122:10513:34
 Guandong Southern Tigers - Zhejiang Golden Bulls108:10613:35
 Liaoning Flying Leopards - Shanghai Sharks111:9413:35
 Zhejiang Guangsha Lions - Bayi Rocket95:7613:35
 Chongqing Fly Dragons - Guangzhou Longlions122:10513:35
 Fujian Sturgeons - Beijing Ducks111:10713:35
 Shandong Golden Stars - Shanxi Brave Dragons106:9713:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horsens IC - Randers Cimbria75:6519:45
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolf Warriors - Fubon Braves88:8314:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penarol - Comunicaciones81:8902:00
 Instituto Atletico Central Cordoba - Club Deportivo Hispano Americano77:7202:00
 La Union - San Lorenzo De Almagro86:8303:00
 Quimsa - Estudiantes79:6803:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karhut Kauhajoen - Kataja Joensuu89:7418:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 KCC Egis - LG Sakers72:7912:00
 KCC Egis - Changwon LG Sakers72:7912:00
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Himik - SK Prometey84:9318:00
 Dynamo-Bipa Odessa - BC Zaporizhya94:8418:59
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cairns Taipans - Perth Wildcats84:8810:30
Sievietes - Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helmi Basket HBA - Vimpeli Veto58:9117:29
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernie Medved Politehnik - Neftyanik-Avangard Omsk59:8015:59
 Stavropolchanka-SKFU - Dinamo- Farm Kursk53:6417:00
 Zyryanochka Syktyvkar - Vologda Chevakata89:6417:29
 BC Spartak Saint Petersburg - UGMK- Junior Yekaterinburg89:5718:59
Sievietes - Starptautiskā sieviešu reģionalā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZKK Buducnost Podgorica - Montana 200382:6720:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tianjin Gold Lions - Beijing Greatwalls83:10013:30
 Inner Mongolia BC - Xinjiang Wojiang80:9413:30
 Shaanxi Tianze - Shanghai Octopus76:10313:30
 Jiangsu Phoenixs - Shandong Sports Lottery76:5813:30
 Zhejiang Golden Bulls - Fujian92:8913:30
 Hebei - Shanxi Xing Rui Flame57:7313:30
 Sichuan Jinqiang Blue Whale - Henan Elephants98:6313:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Woori Hansae - Shinhan S-Birds81:5312:00
 Woori Hansae - Ansan Shinhan S-Birds81:5312:00
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uniqa Sopron - Famila Basket Schio59:5118:59
 Uniqa Sopron - Famila Wuber Schio59:5119:00
 SPAR City Girona - Lattes Montpellier56:5521:15
 SPAR City Girona - Montpellier56:5521:15
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parma Perm(Jaun.) - MBA-2 Moscow(Youth)62:7509:00
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Siroki - Split Ko103:8418:00
 KK Lovcen Cetinje - MZT Skopje73:6919:00
 KK Dynamic BG - Sutjeska100:9720:00
 OKK Novi Pazar - KK Borac Cacak95:9920:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Khimki - Alba Berlin104:8718:59
 Fenerbahce Ulker - Anadolu Efes Istanbul73:8119:45
 Crvena Zvezda - CD Saski Baskonia64:7220:00
 Maccabi Tel Aviv - CSKA Moscow90:8021:04
 Maccabi Tel-Aviv - CSKA Moscow90:8021:05
 Real Madrid - Olympiakos Pireus93:7721:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Raptors - Los Angeles Clippers92:11202:00
 Indiana Pacers - Boston Celtics122:11702:00
 Orlando Magic - Los Angeles Lakers87:9602:00
 Cleveland Cavaliers - Houston Rockets110:11602:00
 Brooklyn Nets - Charlotte Hornets108:11302:29
 Minnesota Timberwolves - Utah Jazz116:12703:00
 Chicago Bulls - Atlanta Hawks136:10203:00
 Minnesota Timberwolves - Utah Jazz116:12703:00
 Phoenix Suns - Memphis Grizzlies108:11503:59
 Milwaukee Bucks - New Orleans Pelicans127:11204:30
 Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder94:9305:00
 Golden State Warriors - New York Knicks122:12405:29
Hokejs
Lietuva - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hockey Punks Vilnius - Geleznis Vilkas Vilnius8:020:14
Austrija - Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Okanagan Hockey Club Europe(U20) - HC Twk Innsbruck Die Haie(U20)3:518:45
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats3:101:00
 Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads1:401:00
 Acadie-Bathurst Titans - Cape Breton Screaming Eagles5:101:00
 Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix3:402:00
 Gatineau Olympiques - Armada Blainville Boisbriand2:302:30
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince Albert Raiders - Medicine Hat Tigers4:803:00
 Regina Pats - Kamloops Blazers2:403:00
 Kootenay Ice - Kelowna Rockets3:103:30
 Lethbridge Hurricanes - Red Deer Rebels4:204:00
 Edmonton Oil Kings - Swift Current Broncos3:104:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sault Ste Marie Greyhounds - Sudbury Wolves6:302:07
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vācija - Zviedrija3:217:00
 Somija - Šveice4:420:30
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jertis Pavlodar - Beibarys8:115:00
 HC Astana - Humo Tashkent II3:515:00
 Gornyak Rudny - HC Kulager Petropavlsk1:515:00
 Arlan - Almaty1:315:00
Krievija - VHL-B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Junior Kurgan - HC Chelny3:415:30
 Sokol Novocheboksarsk - Kristall - 2 Saratov8:017:29
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Taifun - CSKA Red Army2:209:00
 Sneznije Barsi - Belye Medvedi3:715:00
 Irbis Kazan - Sputnik Almetievsk1:315:59
 Chajka - Reaktor3:017:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KRS Peking - Metallurg Novokuzneck3:613:30
 HK Dynamo Tver - Sokol Kr0:315:59
 Buran Voronezh - Zauralje2:218:00
 HC Rostov - Gornyak Uchaly18:30
 MHK Dinamo St Petersburg - Jermak Angarsk5:018:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Capitals - Boston Bruins3:202:00
 Montreal Canadiens - Ottawa Senators2:202:29
 Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers3:104:30
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Providence Bruins - Syracuse Crunch1:401:05
 Utica Comets - Toronto Marlies6:402:00
 Hartfordas Wolf Pack - Albany Devils3:102:00
 Rochester Americans - Wilkes-Barre Penguins4:202:05
 Texas Stars - Manitoba Moose3:103:00
 Ontario Reign - Stockton Heat2:205:00
 San Diego Gulls - Grand Rapids Griffins3:405:00
 Ontario Reign - Abbotsford Heat2:205:00
 San Jose Barracuda - Bakersfield Condors6:205:00
Eiropa - Eirotūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Zviedrija3:418:59
 Čehija - Somija3:319:30
Pasaule - Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Īslande - Kirgizstāna9:415:00
 Izraēla - Rumānija18:59
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovēnija (U20) - Latvija (līdz 20)1:911:29
 Slovēnija (U20) - Latvija (U20)1:911:30
 Itālija (U20) - Polija (U20)3:1512:59
 Danija U20 - Austrija (U20)2:415:00
 Danija U20 - Austrija (līdz 20)2:415:00
 Igaunija (U20) - Francija (U20)1:616:30
 Baltkrievija (U20) - Norvēģija (U20)2:218:30
 Baltkrievija (līdz 20) - Norvēģija (līdz 20)2:218:30
 Ukraina (U20) - Ungārija(U20)1:520:00
Pasaule - Draudzības spēles(Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltkrievija - Dienvidkoreja5:517:00
 Krievija - Slovākija2:217:14
 Ungārija - Japāna1:220:29
 Šveice - Norvēģija5:020:44
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisbaren Berlin - Dusseldorfer EG Metro Stars3:120:29
Handbols
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Politechnica Timisiora - Steaua Bucharest34:2915:59
 CSM Bucuresti - HC Potaissa Tudra30:2617:00
 HC Buzau - HC Adrian Petrea Resita25:2017:00
 CSM Bucuresti - Potaissa Turda30:2617:00
 HC Buzau - CSM Resita25:2017:00
 CSM Calarasi - Stiinta Municipal32:2718:00
 HC Vaslui - Dinamo Bucuresti33:3618:00
 HC Vaslui - Dinamo Bucharest33:3618:00
 Dobrogea Sud - HCM Baia Mare32:2818:25
 CSM Focsani 2007 - CSM Fagaras29:3118:30
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjerringbro FH - Hadsten Sports Klub29:2220:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tapa - Arukula32:2518:59
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nantes - Aix25:2421:44
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savehof - Lugi27:2520:00
 Alingsas - Redbergslids25:2720:00
 Ystads IF HF - Eskilstuna Guif36:2820:00
 IFK Kristianstad - OV Helsingborg29:2520:00
 Skovde IFK - HK Malmo32:2620:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 TM Tonder Handbold - TMS Ringsted21:3320:30
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skjern - Tvis Holstebro33:3621:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Die Eulen Ludwigshafen - Burgdorf-Hannover24:2620:00
 Fuchse Berlin - THW Kiel29:2820:00
 TBV Lemgo - Rhein Neckar Lowen30:2520:00
 Flensburg-Handewitt - Balingen-Weilstetten32:2520:00
 TV Bittenfeld - Melsungen31:2820:00
Telpu futbols
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Latina Calcio - CDM Futsal Genova3:421:45
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFK Sinara - Novaja Generatsija5:416:00
Volejbols
Sievietes - Kazahstāna - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Irtish Kazkhrom - VC Altai-23:006:59
 Kuanysh And K Petropavlovsk - VC Almaty3:009:30
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Scmu Arges Pitesti - CSM Targoviste2:315:00
Sievietes - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khimik Yuzhny - VK Polissia3:017:00
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levski Sofia - Rakovski Dimitrovgrad3:016:00
 Maritsa Plovdiv - Perun Varna3:016:00
 VK Beroe Stara Zagora - Kazanlak Volley3:018:30
 CSKA Sofia - Slavia-SU Sofia3:018:30
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zwolle Volleyball - Eurosped Almelo3:221:00
Sievietes - Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bakirkoy Bld Yesilyurt - Ankara Karayollari3:115:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fluminense F.c - Volei Nestle Osasco2:300:59
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kralovo Pole - Frydek-Mistek3:219:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bartoccini Gioiellerie Perugia - Conegliano3:221:30
 Novara - Fenera Chieri1:321:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - Hungkuk Pink Spiders1:312:00
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - Incheon Hungkuk1:312:00
Vīrieši - Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elizur Ashkelon - Sapir Hapoel Shaar Hanegev3:020:29
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon Korean Air Jumbos - KB Stars2:312:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levski Volley - Pirin Balkanstroy3:118:30
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Banimex Bedzin - Asseco Resovia Rzeszow2:321:30
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnu VK - OK Mladost Marina Kastela3:118:59
 Buducnost Podgoricka Banka - VK Ekonom Spu Nitra3:220:00
 KV Luboteni Ferizaj - Maliye Piyango0:320:00
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiakos Piraeus - Modena2:318:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceske Budejovice - Lube Macerata1:318:59
 Ceske Budejovice - Macerata1:319:00
 Trentino - Fenerbahce3:221:30
 Trentino - Fenerbache3:221:30
Bokss
Matchups
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martin Sandor - Hughes Joe1:019:30
 Avanesyan David - DEL Rio Jose1:019:30
Futbols
Kuveita - Super Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Kuwait - Al-Qadsia0:117:29
Līdz 20 gadiem - COSAFA U20 Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dienvidāfrika(U20) - Madagaskara(U20)2:212:00
 Zambija - Angola (U20)3:015:30
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Paranaense PR (U20) - America De Cali SA (U20)2:100:00
 Vasco Da Gama RJ (U20) - Club Atletico Independiente (Arg) (U20)2:102:30
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qalali - Al-Tadhmon3:117:00
 Isa Town - Sitra0:417:00
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Notwane - Molepolole City Stars2:119:00
 Botswana Railways Hihlanders - Township Rollers0:019:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tijuana - Santos Laguna(U20)1:007:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navad Urmia FC - Esteghlal Khuzestan1:012:15
 Malavan Bandar Anzali FC - Qashqai Shiraz1:112:30
 Damash Gilan FC - Aluminium Arak FC0:012:30
 Fajr Sepasi - Sepidrood Rasht3:012:30
 Arman Gohar Sirjan - Rayka Babol FC2:112:30
 MES Kerman FC - Shahrdari Tabriz12:30
 Oxin Alborz - Niroye Zamini Tehran1:012:30
 Baderan Tehran - Mes Rafsanjan0:212:30
 Khosheh Talaei - Persepolis Pakdasht1:012:30
 Baderan Tehran - Mes Rafsanjan0:212:30
 Khosheh Talaei - Persepolis Pakdasht1:012:30
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enyimba - Rivers United FC1:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 WAC D'Adjame - FC San Pedro0:017:30
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester 62 FC - FCB Magpies0:221:30
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Sonsonate - Alianza FC0:003:15
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne City FC - Melbourne Victory1:010:30
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Sanarate - Antigua GFC0:020:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AFC Leopards SC - Kenya Commercial Bank0:014:00
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 R.mouscron-Peruwelz(Rez) - KSV Roeselare(Res)4:120:30
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harbour View FC - Jamalco FC2:002:00
 Arnett Gardens - Waterhouse1:103:00
 Portmore United FC - Cavalier SC2:122:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blooming - Real Potosi2:000:15
 San Jose - Bolivar2:202:29
 Nacional Potosi - Royal Pari Sion5:221:00
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persebaya Surabaya - Arema4:110:30
 Bali United - PS Tni0:112:45
 Perseru Badak Lampung FC - Bhayangkara Surabaya United2:313:30
 Persepar Kalteng Putra - Persipura Jayapura0:013:30
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 LDU Quito - Delfin SC0:002:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lamontville Golden Arrows - Bidvest Wist0:118:00
 Golden Arrows - Bidvest Wist0:118:00
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Hazm - Abha Club2:314:20
 Al-Shabab - Al-Raed3:416:45
 Al Wehda - Al Adalh2:018:44
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ettehad El Sakandary - Tanta FC0:014:29
 Al Masry - Al Mokawloon0:117:00
 El Zamalek - Pyramids FC2:019:30
Eiropa - Eiropas Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LASK Linz - Sporting Lisbon3:019:54
 Getafe - Krasnodar FK3:019:54
 PSV Eindhoven - Rosenborg1:119:54
 Dinamo Kiev - Lugano1:119:54
 Basel - Trabzonspor2:019:54
 FC Copenhagen - Malmo0:119:54
 Eintracht Frankfurt - Vitoria Guimaraes2:319:54
 CFR Cluj - Celtic2:019:54
 Rennes - Lazio2:019:54
 APOEL - Sevilla1:019:54
 Qarabag - F91 Dudelange1:119:54
 Standard Liege - Arsenal FC2:219:54
 Eintracht Frankfurt - Vitoria Guimaraes2:319:55
 Dynamo Kiev - Lugano1:119:55
 FC Copenhagen - Malmo FF0:119:55
 Rennes - Lazio2:019:55
 LASK Linz - Sporting Lisbon3:019:55
 PSV Eindhoven - Rosenborg1:119:55
 Getafe - Krasnodar FK3:019:55
 CFR Cluj - Celtic Glasgow2:019:55
 Standard Liege - Arsenal FC2:219:55
 APOEL - Sevilla1:019:55
 Qarabag - F91 Dudelange1:119:55
 Basel - Trabzonspor2:019:55
 Glasgow Rangers - Young Boys1:121:59
 Borussia Monchengladbach - Istanbul Basaksehir FK1:221:59
 AS Roma - Wolfsberger2:221:59
 Wolfsburg - Saint-Etienne1:021:59
 Espanyol - CSKA Moscow0:121:59
 Porto - Feyenoord3:221:59
 Ludogorets - Ferencvaros1:121:59
 Slovan Bratislava - Sporting Braga2:421:59
 Wolverhampton Wanderers - Besiktas4:021:59
 Gent - Olexandria2:121:59
 Manchester United - AZ Alkmaar4:021:59
 Partizan Belgrad - FK Astana4:121:59
 AS Roma - Wolfsberger2:222:00
 Wolfsburg - Saint-Etienne1:022:00
 Espanyol - CSKA Moscow0:122:00
 Glasgow Rangers - Young Boys1:122:00
 Ludogorets - Ferencvaros1:122:00
 Slovan Bratislava - Sporting Braga2:422:00
 Porto - Feyenoord3:222:00
 Borussia Monchengladbach - Istanbul Basaksehir FK1:222:00
 Wolverhampton Wanderers - Besiktas4:022:00
 Gent - Olexandria2:122:00
 Manchester United - AZ Alkmaar4:022:00
 Partizan Belgrad - FK Astana4:122:00
Urugvaja - Primera Division Reserve League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penarol Montevideo(Res.) - CA River Plate (Rez.)3:115:00
 Juventud De Las Piedras(Res.) - Nacional de Montevideo1:221:00
 Atletico Fenix Montevideo (Rez.) - Progreso (Res.)5:121:00
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Penarol - Club Nacional0:201:30
 CA Penarol - Nacional de Montevideo0:201:30
Florbols
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Astra Sarnen - ZUG United2:721:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBS Bohemians - Billy Boy Mlada Boleslav5:711:00
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - ASV10:611:00
 Dānija - Singapūra9:413:00
 Japāna - Igaunija4:314:00
 Austrālija - Norvēģija2:716:00
 Somija - Slovākija8:617:00
 Šveice - Latvija10:420:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jonkopings - IBK Dalen5:419:30
 Warberg IC - Visby Ibk8:720:00
Teniss
ATP - Pārbaudes turnīrs - Diriyah tenisā kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fognini Fabio - Isners Džons2:015:00
 Monfilss Gaels - Vavrinka Staņislass2:016:39
 Medvedevs Danils - Strufs Jans-Lennards2:018:59
 Goffins Davids - Pulle Lukass2:020:14
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kobelts Peters - Hodkin Sean2:111:00
 Shumeiko Pavel - Sačko Vitālijs0:211:00
 Pablo Vivero Gonzales - Biljesko Domogojs2:011:00
 Picčers Dāvids - Reči Meisons2:011:00
 Kobelts Peters - Hodkin Sean2:111:20
 Parks Uisungs - Zukas Matias2:012:40
 Pervolarakis Mikails - Smirnovs Artjoms1:212:55
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakundo Huarezs - Feits Franco2:010:55
 Guinards Manuels - Litvinov Daniel2:010:55
 Tenti Fermins - Uspenskis Denniss2:111:00
 Marti Pujolrass Alekss - Vidals Azorins Hosē2:111:00
 Lotsma Nils - Caldes Jaime2:111:00
 Battaglino Stefano - Grigelis Laurinas0:211:00
 Lotsma Nils - Caldes Jaime2:111:00
 Fellin Manfred - Vaiss Aleksanders1:212:50
 Simone Ronkalli - Correija Passos DO Carmo Džordans0:214:40
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bredlijs Džulians - Butčs Džastins1:217:00
 Braimers Geidžs - Mochizuki Shintaro1:217:00
 Ortlip Joshua - Agilars Huans Karlos Manuels2:117:00
 Chappell Nick - Smith Tanner K2:017:00
 Stalder Reese - Kanters Aleksis2:017:00
 Ortlip Joshua - Agilars Huans Karlos Manuels2:117:34
 Chappell Nick - Smith Tanner K2:017:44
 Bredlijs Džulians - Butčs Džastins1:218:00
 Braimers Geidžs - Mochizuki Shintaro1:218:00
 Barros Manuels - Kirkovs Vasils0:218:40
 Hernandez Serrano Juan Alejandro - Panta Ereross1:219:55
 Martinesa Sarrasaga Felipe - Pīrss Ārons2:020:55
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaļeņičenko Danila - Fribergs Karls2:014:00
 Pecotičs Matija - Wendelken Harry2:014:00
 Smola Maciejs - Džonatans Mridha0:214:00
 Freund Simon - Liaonenka Aliaksandrs2:014:00
 Bergs Zizu - Komičs Aleksejs2:015:09
 Šila Jaroslavs - Kuzmanovs Dimitars0:215:24
 Karatcevs Aslans - Jogansons Niklass2:015:39
 Martins Tobijs - Moundir Adam2:115:59
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guerjeri Andreas - Lorēns Tomass0:211:00
 Kirkins Ergi - Moreno De Alborans Nikolass2:011:00
 Guerjeri Andreas - Lorēns Tomass0:211:00
 Krepaldi Eriks - Droguet Titouan2:112:40
 Vilardo Frančesko - Dumbija Sadio0:212:40
 Džiakomini Luka - Palosi, Stefan0:212:45
 Rebuls Fabjens - Tamms Kristjans1:214:00
 Mansori Skanders - Kiumanovs Timurs2:014:10
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marozans Fabians - Netušils Marvins2:112:15
 Ergenemans Gokberks - Van Bīms Kolins0:212:15
 Marozans Fabians - Netušils Marvins2:112:24
 Ergenemans Gokberks - Van Bīms Kolins0:212:24
 Zusman Richard - Cekirge Kuzejs0:212:39
 Purtseladze Saba - Šells Niklass0:213:00
 Jekans Mircea - Saveļjičs Igors2:014:05
 Shevchenko Alexander - Valkusz Mate0:214:25
 Sorrentino Luigi - Jorda Sanchis David0:214:55
 Lopezs San Martins Alvaro - Erel Yanki2:015:45
ATP - ITF Future - Dominican Republic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hinsching Joao - Huertas Del Pino Cordova Arklon1:215:30
 Echazu Maurisio - Perez Alfredo0:215:30
 Mbithi Mendva - Verniers Mihels0:215:30
 Tikhomirovs Maksims - Bertrans Peters0:215:30
 Echazu Maurisio - Perez Alfredo0:215:39
 Katanzariti A.Dž. - Olivares Hosē2:016:40
 Itbareks Simons - Mendez Matthew0:216:54
 Hards Niks - Rodrigues Laelson2:017:29
 Kodat Toby Alex - Rodriguess-Pace Ricarko0:217:55
WTA - Australian Open Australian Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodionova Arina - Tjandramulia Olivia2:000:59
 Ingliša Medisone - Vulkoka Belinda0:202:25
 Mijersa Abbī - DA Silva Fika Gabriella2:104:10
 Sandersa Storma - Aiava Destanee2:006:24
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kawaguchi Natsumi - Portalatin Karla2:017:00
 Christensen Elle - Ladhani Ariša2:019:30
 Poling, Lilian - Sysoeva Anastasia1:220:20
 Townsend Katya - Kukharčuka Nika0:220:55
 Klaine Peidža - Funga Steisija2:022:15
 Sanz Llaneza Fernandez Almudena - Matiushova, Sofia2:022:50
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siskova Anna - Mogilnitskaya Yana0:211:00
 Marinkoviča Bojana - Gillan Alice1:211:00
 Helgo Malene - Gioroje Ilona Georgijana0:212:24
 Bouzas Maniero, Jessica - Kulikova Anastasia1:215:39
 Alise Rame - Ruzic Antonia2:115:50
 Mutavdzic Matilda - Priibilova Anastasia0:216:55
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spigarelli Martina - Gluško Lina2:109:55
 Gavrila Oana - Kallistrou, Maria2:009:59
 Leikina Polina - Cvetkovic Tina2:009:59
 Bulema Josepfīne - Oliynykova Oleksandra1:210:00
 Gavrila Oana - Kallistrou, Maria2:010:00
 Leikina Polina - Cvetkovic Tina2:010:00
 Mesochoritou Galateia - Šūla Čiara0:211:30
 Šhaedera Laura - Drahota Szabo Dorka2:012:20
 Stamatova Jūlija - Krasnova Diāna2:013:04
WTA - ITF - Puna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luangnama Nudnida - Sato Naho1:207:30
 Ušijima Risa - Talbi Shalimar0:207:30
 Plipueča Peangtana - Caregaro Martina2:007:30
 Eikeri Ulrike - Raducanu Emma0:207:30
 Luangnama Nudnida - Sato Naho1:207:30
 Ušijima Risa - Talbi Shalimar0:207:30
 Plipueča Peangtana - Caregaro Martina2:007:30
 Smita Alisija - Dentoni Korinna2:008:49
 Smita Alisija - Dentoni Corinna2:008:50
 Bhamidipaty Shrivalli Rashmikaa - Kovapitukted Punnin0:209:20
 Dorošina Olga - Marcinkeviča Diāna2:110:15
WTA - ITF - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mladenoviča Kristina - Sorribesa Tormo Sara2:109:00
 Freča Magdalena - Snigur Daria0:209:00
 Greetje Minnen - Hāsa Barbara2:011:00
 Kava Katarzina - Bogdana Ana0:212:24
 Kava Kataržina - Bogdana Ana0:212:25
Regbijs
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Biarritz Olympique - Grenoble FC33:721:45
Galda Teniss
Jauktās Dubultspeles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wong C T / Dooh H K - Pistej L / Balazova B3:007:00
 XU X / Liu S - CHO D / Shin Y3:007:00
 Flore T / Gasnier L - Mizutani J / Ito M0:307:40
 Szudi A / Pergel S - LIN Y J / Cheng I C0:307:40
Sievietes - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ishikawa Kasumi - Lju Šivena0:413:20
 Žu Julinga - Wang Manyu0:413:20
 Dinga Ninga - Sato Hitomi2:414:10
 Hirano Miu - Wang Yidi1:414:10
Sievietes - Dubultspēles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chen S-Y / Cheng H-T - Hirano M / Shibata S3:108:20
 NG W N / Soo W Y M - SUN Y / Wang M0:308:20
 Kihara M / Nagasaki M - Balazova B / Matelova H3:210:15
 DOO H K / Lee H C - Jeon J / Yang H1:310:20
Vīrieši - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bols Timo - Fans Žendongs0:412:30
 Falck Mattias - Lin Jun-Ju0:412:30
 Ksju Ksins - Zhao Zihao4:215:00
 Liang Jingkun - Wong Chun Ting4:015:00
Vīrieši - Challenger Series 2019
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bagalejs Andreus - Jakubs Folvarskis1:309:30
 Christensen Thor - Kanamitsu Koyo0:310:10
 Jakubs Folvarskis - Platonov Pavel1:310:50
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Majoros Janos Bence2:311:30
 Kanamitsu Koyo - Platonov Pavel1:312:10
 Jakubs Folvarskis - De Saintilan Mathieu3:112:50
 Christensen Thor - Majoros Janos Bence1:313:30
 De Saintilan Mathieu - Platonov Pavel2:314:10
Vīrieši - Dubultspēles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Duda B / Qiu D - Boll T / Franziska P2:309:00
 Liang J / Lin G - Chen C-A / Chuang C-Y3:109:00
 Jung Y / Lee S - Liao C-T / Lin Y-J1:309:40
 Ho K. K. / Wong C. T. - FAN Z / XU X0:309:40
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Bandits - Auckland Tuatara4:210:00
 Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox3:510:00
 Perth Heat - Geelong-Korea12:913:00
Snūkers
Skotija atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perijs Džo - Okonors Džo4:212:00
 Donaldsons Skots - Vilsons Kirens4:212:00
 Fords Toms - Jiankang Zhang3:412:00
 Higinss Džons - Higinsons Endrjū4:312:00
 Un-Nohs Tepčaija - Fu Marko4:212:00
 Ebdons Pīters - Robertsons Nīls0:412:00
 Lisovskis Džeks - Dans Maiks4:112:00
 Alens Marks - Slesors Eliots4:112:00
 Perijs Džo - Okonors Džo4:212:00
 Ebdons Pīters - Robertsons Nīls0:412:00
 Alens Marks - Slesors Eliots4:112:00
 Gilberts Deivids - Goudongs Ksjau4:315:00
 Mērfijs Šauns - Valdens Rikijs4:215:00
 Robertson Džimmijs - Maflins Kurt4:315:00
 Ning Lu - Veikelins Kriss0:415:00
 Dots Grems - Junhujs Dings4:015:00
 O'Salivans Ronijs - Golds Martins4:015:00
 Mērfijs Šauns - Valdens Rikijs4:215:00
 O'Salivans Ronijs - Golds Martins4:015:00
 Vatana Džeimss - Tramps Džuds1:416:30
 Haighfilds Liams - Selbijs Marks0:417:25
 Jiankang Zhang - Donaldsons Skots2:421:00
 Mērfijs Šauns - Gilberts Deivids2:421:00
 O'Salivans Ronijs - Perijs Džo4:221:00
 Higinss Džons - Lisovskis Džeks2:421:00
 Un-Nohs Tepčaija - Robertsons Nīls4:021:00
 Alens Marks - Veikelins Kriss4:122:40
 Dots Grems - Tramps Džuds2:422:50
E-Sports
Dota 2 - Sector: MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cyberdogs - Wind And Rain0:216:00
Dota 2 - China Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vici Gaming - Typhoon E-Sports Club11:00
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albatross Club - Team Rockets1:204:30
 Sun-Rise - Team Wolf0:207:30
 Five Brothers - Nightmare Team2:110:30
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heretics Gaming - Defusekids2:015:05
 Team Brute - Cream Esports0:215:30
 Team LDLC - Vexed Gaming2:117:55
 Offset Esports - Movistar Riders1:218:30
CS:GO - BLAST Pro Series Global Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Faze Clan - Ninjas IN Pyjamas0:214:00
 Astralis - Liquid2:018:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winstrike Team - Pact2:015:30
CS:GO - United Masters League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sprout - Giants2:120:05
CS:GO - Summit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mousesports - OG1:019:04
 OG - Mousesports0:120:05
 Mousesports - Virtus Pro1:021:39
 Virtus Pro - Mousesports1:022:30
 Virtus Pro - Furia Esports0:123:55
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oceanus Gaming - Faint2:104:30
 Bushido Boyz - Peekers Advantage2:004:30
Badmintons
Jauktās dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jordan P / Oktavianti M D - Higashino A / Watanabe Y1:206:00
 Zheng S / Huang Y - Faizal H / Widjaja G E2:107:00
 Wang Y / Huang D - SEO S J / Chae Y2:112:00
 Puavaranukroh D / Taerattanacha S - Chan P S / Goh L Y2:012:30
Sievietes - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kim S Y / Kong H Y - Kititarakul J / Prajongaj R2:005:00
 Matsumoto M / Nagahara W - LEE S H / Shin S C1:205:40
 Fukushima Y. /Hirota S. - DU Y / LI Y H2:112:00
 Chen Q / Jia Y F - Polii G / Rahayu A2:112:40
Sievietes - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Okuhara Nozomi - Ongbumrungpana Busanana2:006:30
 Intanon Ratchanok - Tai Cu Iņa1:206:59
 Čena JU Fei - Pusarla Venkata, Sindhu2:113:20
 Yamaguchi Akane - Bing Jiao He2:113:30
Vīrieši - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 LEE Y / Wang C L - Chia A / Soh W Y2:105:00
 Ahsan M / Setiawan H - YAO C L / Han Y P2:105:40
 Gideon M F / Sukamuljo K S - Endo H / Watanabe Y1:214:00
 Kamura T / Sonoda K - Junhui L / Yuchen L1:215:00
Vīrieši - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čens L. - Antonijs Gintings0:206:20
 Čens Longs - Antonijs Gintings0:206:20
 Chou Tien Chen - Akselsens Viktors2:107:39
 Jonatan Christie - Vangs Tsū Vei0:213:00
 Momota Kento - Antonsen Anders2:115:40