jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Piektdiena, 13. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltimore Ravens - New York Jets42:2103:20
Basketbols
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM 2007 Focsani - CSM Sighetu Marmatiei17:00
 BC Timisoara - CSA Steaua CSM Eximbank84:7918:00
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensor - Urunday Universitario97:8001:15
 Capitol Montevideo - Hebraica Macabi87:10001:15
 Club Goes - Club Nacional86:8502:15
Irāna - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ararat Tehran - Kouchin Amol59:8714:29
Anglija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 London City Royals - Bristol Flyers82:8421:30
 Worcester Wolves - Leicester Riders63:6621:30
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haukar - Stjarnan86:10620:29
 Grindavik - Thor AK Akureyri100:9421:15
 Thor Porlakshofn - Keflavik89:8122:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlin - BK Snakes Ostrava97:8920:00
 SA Brno - Basket Opava 201077:6420:45
 BK Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc81:8021:00
 BCM Orli Prostejov - Geofin Novy Jicin82:6121:00
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bornova BLD - Anadolu Basket Ankara17:00
 Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket - Socar Spor82:7318:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 PVSK Pannonpower Pecs - Soproni Sordogok73:9118:59
 Debreceni Egyetem - Jaszberenyi Kosarlabda SE83:6619:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ufimets Ufa - Temp-Sumz Revda86:7316:15
 Samara SGEU - BK Uralmash Yekaterinburg76:5817:00
Grūzija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energy Invest Rustavi - BC Titebi66:7116:30
Pasaule - Recopa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Corinthians Paulista - Botafogo64:7401:39
Sievietes - Africa Clubs Champions Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fap Yaounde - MFM Queens Basketball60:4215:44
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alvik Bbk - Wetterbygden Sparks88:7220:00
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Campus Promete - Al-Qazeres Extremadura49:5121:45
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Southside Flyers - Townsville Fire81:6210:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheongju KB Stars - Yongin Samsung Life Blue Minx70:5912:00
 Cheongju KB Stars - Samsung Life Bichumi70:5912:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basquete Cearense - Interforce Minas79:8200:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sichuan Blue Whales - Jiangsu Zhongtian Steel108:10513:34
 Shenzhen Leopards - Tianjin Gold Lions92:8713:34
 Sichuan Blue Whales - Jiangsu Dragons108:10513:35
 Shenzhen Leopards - Tianjin Gold Lions92:8713:35
 Xinjiang Tigers - Qingdao Eagles14:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Canoe NC - CE Lleida Basquet89:7121:00
 Club Melilla Baloncesto - Aguas de Sousas Ourense80:7521:15
 Caceres Patrimonio De La Humanidad - CB Lucentum Alicante63:6521:59
 Lobe Huesca - Amics Castello76:9022:00
 Caceres Patrimonio De La Humanidad - Lucentum Alicante63:6522:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Skrljevo - Zadar72:7919:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academic Bultex 99 Plovdiv - Spartak Pleven79:7018:30
 Lukoil Levski - Euroins Cherno More100:6019:00
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spirou Charleroi - Telindus BC Oostende76:7221:30
 Hubo Limburg United - Leuven Bears84:8121:30
 Basic-Fit Brussels - Okapi Aalstar79:8321:30
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belfius Mons - Antwerp Giants76:5921:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gumma Crane Thunders - Hiroshima Dragonflies81:8512:00
 Sendai 89ers - Tokyo Excellence75:7512:00
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sendai 89ers - Tokyo Excellence95:8912:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Obras Sanitaras - Argentino Junin89:9002:00
 Gymnasia - Platense103:6802:30
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Nokia - Helsinki Seagulls83:9018:30
 Salon Vilpas - Lapuan Korikobrat105:9118:30
 KTP Basket - Uu-Korihait Uusikaupunki99:8418:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon ET Land Elephants - Mobis Phoebus70:5712:00
 Seoul SK Knights - Goyang Orions89:7212:00
 Incheon ET Land Elephants - Mobis Phoebus70:5712:00
 Seoul SK Knights - Goyang Orions89:7212:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfum Umea - Wetterbygden Stars93:10719:34
 Sodertalje Kings - Jamtland Basket92:8620:04
 Boras Basket - LF Basket98:8820:04
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kharkivski Sokoly - MBK Nikolaev98:10019:30
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide 36ers - South East Melbourne Phoenix113:11110:30
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anwil Wloclawek - Wilki Morskie Szczecin110:8218:30
 Polpharma Starogard Gdanski - Rosasport Radom78:8620:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEK Athens - Aris Thessaloniki92:7918:59
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 JA Vichy Clermont - ADA Blois93:9921:00
 Saint-Quentin - Poitiers Basket 8678:5921:00
 Fos Ouest - Saint-Chamond73:7721:00
 Aix-Maurienne - Rouen Spo68:9321:00
 BC Gries Oberhoffen - Denain-Voltaire76:9821:00
 Antibes Sharks - Evreux Alm102:7421:30
 Nantes Atlantique - Paris Basketball79:5621:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gravelines-Dunkerque - Strasbourg IG73:9121:00
 Reims - Roanne74:7621:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakvere Tarvas - BK Ventspils87:7818:59
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalgiris Kaunas - Valencia BC82:8620:00
 Zalgiris Kaunas - Valencia82:8620:00
 Bayern Munich - Zenit St Petersburg77:6921:30
 Bayern Munich - Zenit Petersburg77:6921:30
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Emporio Armani Milano89:8221:44
 FC Barcelona - Panathinaikos AO98:8621:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Celtics - Philadelphia 76ers109:11503:00
 San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers103:10303:30
 Detroit Pistons - Dallas Mavericks111:12203:59
 Denver Nuggets - Portland Trail Blazers114:9905:29
Futbols
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Thaid - AL Bataeh (AAE)2:114:40
 AL Arabi - AL Tawon SC3:114:40
 Al-Hamriyah - Dubba Al-Husun0:114:45
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerkyra Corfu - Pas Giannina0:417:00
 Kassiopi - Giannina0:417:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Markez Balata - Hilal Al-Quds2:014:30
 Jabal EL Mokaber - Mosaset AL Bireh1:115:00
 Thagafi Tulkarem - Ahli AL Khalil0:215:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFM FC - Akwa United FC3:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 SOL FC - AF Amadou Diallo1:217:30
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovan Bratislava(U19) - Trencin(U19)0:114:00
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Josephs FC - Lincoln FC2:121:30
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirbat SC - Bahla0:115:05
 Muscat - Dhofar0:116:15
 AL Nassr FC - Al-Rustaq0:218:00
 Saham - Sohar SC4:118:15
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerala Blasters FC - Jamshedpur FC2:215:59
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cape Umoya United FC - Mbombela United2:115:30
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Tecla FC - CD Fas1:103:30
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kortrijk - Mouscron1:221:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roeselare - Oud-Heverlee Leuven2:221:30
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Eupen(Rez) - Charleroi(Rez)1:020:30
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Capiata(Res.) - Libertad Asuncion (Res.)1:112:30
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humble Lions - UWI FC2:000:00
 Mount Pleasant FC - Dunbeholden FC2:102:00
Ukraina - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Lviv(youth) - Kolos Kovalivka(jaun.)1:012:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raja Beni Mellal - Hassania Agadir1:318:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Lucia FC - Balzan Youths0:315:00
 Birkirkara - Sirens FC2:015:00
 Hibernians - Gzira United2:017:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guabira Montero - Sports Boys Warnes0:002:00
 The Strongest - Oriente Petrolero2:002:30
 Clube Aurora - Jorge Wilstermann0:202:30
Bahreina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ahli Manama - Busaiteen1:215:15
 East Riffa - Al Najma Manama2:017:00
 Al Hadd - Al Muharraq4:117:45
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Psis Semarang - Semen Padang2:013:30
 Persija Jakarta - Persepam Madura4:013:30
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizani Tirana - FK Tirana1:220:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nassaji Mazandaran - Padideh Khorasan FC0:013:30
 Tractor Sazi Tabriz FC - Foolad Kuzestan FC1:014:00
 Foolad Mobarakeh Sepahan SC - Paykan FC2:015:10
Sievietes - Panama - Profesional Soccer League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Universitario - SD Atletico Nacional4:100:59
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RSC Anderlecht - Ladies Genk4:021:00
 Oud-Heverlee Leuven - KAA Gent21:30
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perth Glory - Canberra United1:113:15
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FCC Frankfurt - Bayern Munich2:320:15
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazīlija - Meksika6:002:00
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Ettifaq - Al-Fath1:016:30
 Al-Ettifaq - Al Fateh1:016:30
 Al-Nasr - Al-Taawon2:118:44
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Svansijas Universitāte FC - Taffs Well3:221:30
 Llangefni Town FC - FC Rhyl0:021:30
 Llanelli AFC - Goytre Utd2:221:30
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cefn Druids AFC - Gap Connahs Quay2:021:45
 Caernarfon Town - Airbus UK5:021:45
 Barry Town - The New Saints1:422:00
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Othellos Athienou - Ermis1:318:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Doxa - Olympiakos Nicosia2:619:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Gorica - Inter Zapresic1:118:59
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucharest - Sepsi Osk Sfantu Gheorghe1:220:29
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arka Gdynia - Zaglebie Lubin2:118:59
 Wisla Krakow - Pogon Szczecin1:021:30
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Etar 1924 Veliko Tarnovo - Botev Vratsa1:117:00
 Etar - Botev Vratsa1:117:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Roar - Western United FC0:210:30
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Bney Mmba Hagolan Galil - Maccabi Maalot Tarshiha2:111:00
 Hapoel Kiryat Ono - Ironi Beit Dagan2:213:30
 Hapoel Bueine - Tzeirei Sakhnin4:014:00
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Kiryat Gat - Shimshon Kfar Kasem0:111:14
 Hapoel Herzliya - Maccabi Tzur Shalom2:012:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon1:015:00
 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel UM EL Fahem2:115:00
 Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod1:015:00
 SC Kfar Qasem - Maccabi Akhi Nazareth2:115:00
 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ramat Hasharon2:215:00
 SC Kfar Qasem - Maccabi Akhi Nazareth2:115:00
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon1:015:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grasshoppers - Lausanne1:221:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC - Colon2:102:00
 Independiente - Newells Old Boys2:322:10
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altay - Adana Demirspor1:018:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alanyaspor - Antalyaspor0:019:30
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 De Graafschap - Telstar2:221:00
 Cambuur - Jong Ajax0:221:00
 NEC Nijmegen - Almere2:321:00
 NAC Breda - Den Bosch1:221:00
 Roda - AZ Alkmaar(U23)2:221:00
 FC Oss - Excelsior0:221:00
 Helmond Sport - Go Ahead Eagles1:221:00
 Jong PSV - Dordrecht0:121:00
 Jong FC Utrecht - FC Eindhoven2:221:00
 Volendam - Maastricht4:121:00
 NEC Nijmegen - Almere2:321:00
 Cambuur - Jong Ajax0:221:00
 De Graafschap - Telstar2:221:00
 Helmond Sport - Go Ahead Eagles1:221:00
 Jong PSV - Dordrecht0:121:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heerenveen - Willem II1:221:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Ferriolense - CE Constancia1:021:15
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Numancia - Girona FC2:021:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alaves - Leganes1:121:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aalborg - Nordsjelland1:320:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield Wednesday(U23) - Nottingham Forest FC(U23)3:315:00
 Watford FC - Millwall(U23)1:115:00
 Hull City(U23) - Barnsley(U23)1:121:00
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blackburn Rovers(Jun.) - Leicester City(Jun.)3:121:00
 Hove Albion(Jun.) - Arsenal FC(Jun.)1:021:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlton Athletic - Hull City2:221:44
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mlada Boleslav - Jablonec2:318:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sampdoria(Jaun) - Genoa(Jaun)1:015:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chievo - Juve Stabia2:321:59
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Maritimo (U23) - Vitoria Guimaraes (U23)3:212:59
 Estoril Praia (U23) - Benfica (U23)3:013:45
 Sporting CP (U23) - FC Famalicao (U23)1:216:30
 Vitoria Setubal (U23) - Rio Ave (U23)0:517:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academica Viseu - Cova da Piedade4:117:00
 Porto B - Chaves1:119:15
 Benfica B - Varzim3:320:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portimonense - Rio Ave1:122:30
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunkerque - Boulogne1:119:00
 Villefranche Sur Saone - FC Bastia Borgo4:121:00
 Bourg-Peronnas - Cholet3:121:00
 Toulon Le Las - Lyon Duchere1:121:00
 Red Star FC 93 - US Quevilly Rouen1:021:00
 Laval - Avranches3:021:00
 Creteil - Concarneau4:221:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chambly Thelle - Niort3:221:00
 Clermont - Le Havre2:121:00
 Rodez Aveyron - Caen2:121:00
 Lorient - Auxerre1:021:00
 Valenciennes - Paris FC1:021:00
 Sochaux - Grenoble Foot1:121:00
 Le Mans UC 72 - Orleans3:221:00
 Nancy - Chateauroux2:121:00
 Chambly Thelle - Niort3:221:00
 Rodez Aveyron - Caen2:121:00
 Sochaux - Grenoble Foot1:121:00
 Nancy - Chateauroux2:121:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lille - Montpellier2:121:44
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greifswalder FC - Torgelower Greif2:120:00
 FC Eilenburg - 1. FC Merseburg2:120:00
 Hamm United FC - SV Curslack-Neuengamme4:220:30
 Tennis Borussia Berlin - SC Tasmania 1900 Berlin3:220:30
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfB Auerbach - VSG Altglienicke0:519:30
 Viktoria Berlin - BSG Chemie Leipzig1:020:00
 Fortuna Koln - SV Rodinghausen0:120:30
 Rot-Weiss Essen - VfB Homberg0:220:30
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Preussen Munster - FC Magdeburg2:020:00
 Preussen Munster - 1. FC Magdeburg2:020:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erzgebirge Aue - Jahn Regensburg1:019:30
 VfL Bochum - Hannover 962:119:30
 Erzgebirge Aue - Jahn Regensburg1:019:30
 VfL Bochum - Hannover 962:119:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoffenheim - Augsburg2:421:30
Hokejs
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - HC Bratislava0:318:00
 Spisska Nova Ves - HK Levice3:318:30
 HC Topolcany - SKP Zilina2:219:00
 HK Spartak Dubnica - MHK Martin1:319:00
 HK 95 Povazska Bystrica - HK Trnava6:219:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman-2 - HK Mogilev 23:112:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niagara Icedogs - London Knights02:00
 North Bay Battalion - Erie Otters4:302:00
 Windsor Spitfires - Saginaw Spirit3:302:05
 Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs7:402:05
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zviedrija - Somija4:116:00
 Vācija - Šveice4:419:30
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee Stars - Belfast Giants2:421:30
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jastrzebie JKH GKS - Janow18:59
 Unia Oswiecim - MKS Cracovia Krakow6:118:59
 Jastrzebie JKH GKS - Janow14:018:59
 Unia Oswiecim - MKS Cracovia Krakow6:119:00
 Jastrzebie JKH GKS - Janow14:019:00
 Torun - Podhale Nowy Targ2:219:30
 Stoczniowiec Gdansk - Tauron KH Gks Katowice1:019:30
 KH Zaglebie Sosnowiec - Gorniczy Klub Sportowy Tychy0:520:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampa Bay Lightning - Boston Bruins3:202:00
 Florida Panthers - New York Islanders1:302:00
 Tampa Bay Lightning - Boston Bruins3:202:00
 Florida Panthers - New York Islanders1:302:00
 Buffalo Sabres - Nashville Predators4:302:00
 Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets0:002:00
 Buffalo Sabres - Nashville Predators4:302:00
 Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets0:002:00
 Detroit Red Wings - Winnipeg Jets5:202:29
 Minnesota Wild - Edmonton Oilers6:503:00
 St. Louis Blues - Vegas Golden Knights4:203:00
 Minnesota Wild - Edmonton Oilers6:503:00
 Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks5:203:59
 Calgary Flames - Toronto Maple Leafs4:203:59
 Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks5:204:00
 Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes0:005:00
 Anaheim Ducks - Los Angeles Kings1:205:00
 San Jose Sharks - New York Rangers3:605:29
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertalje - MoDo4:620:00
 Timra - Karlskrona5:120:00
 Vasterviks - IK Kristiastads0:420:00
 Bofors - AIF Tingsrids2:020:00
 Timra - Karlskrona5:120:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Taifun - CSKA Red Army1:309:00
 Sibirskie Snaipery - Tolpar Ufa1:613:30
 Kuznec Medvedi - Avto0:613:30
 Sibirskie Snaipery - Tolpar Ufa1:613:30
 Kuznec Medvedi - Avto0:613:30
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Stalnye Lisy2:314:29
 Omskie Jastreby - Sarmaty Orenburg2:215:00
 Sneznije Barsi - Belye Medvedi2:415:00
 Irbis Kazan - Sputnik Almetievsk2:015:59
 Tyumenskiy Legion - Ladja Togliatti3:115:59
 Irbis Kazan - Sputnik Almetievsk2:016:00
 Tyumenskiy Legion - Ladja Togliatti3:116:00
 Chajka - Reaktor6:417:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KRS Heilongjiang - Kazcink-Torpedo3:313:30
 Sariarka - HK Torpedo Gorkii1:115:00
 CSK VVS Samara - Ijstal0:317:00
 Lada - Neftianik Al0:217:00
 CSK VVS Samara - Ijstal0:317:00
 HC Lada Togliatti - Neftianik Al0:217:00
 Dizelj - Toros2:118:00
Pasaule - Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Īslande - Izraēla5:014:41
 Serbia - Turcija15:59
 Meksika - Holande1:1717:00
 Rumānija - Kirgizstāna18:59
 Bulgārija - Horvātija20:00
 Spānija - Ķīnas Taipeja11:021:00
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Latvija (līdz 20) - Austrija (līdz 20)1:211:29
 Latvija (U20) - Austrija (U20)1:211:30
 Norvēģija (U20) - Danija U200:015:00
 Norvēģija (līdz 20) - Danija U200:015:00
 Baltkrievija (līdz 20) - Slovēnija (U20)4:118:30
 Baltkrievija (U20) - Slovēnija (U20)4:118:30
Pasaule - Draudzības spēles(Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dienvidkoreja - Ukraina4:217:00
 Norvēģija - Slovākija4:117:14
 Ungārija - Francija2:520:29
 Šveice - Krievija8:220:44
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC VSV - Red Bull Salzburg2:320:14
 Innsbruck - KAC Klagenfurt4:120:14
 EC Vienna Capitals - EC Graz 99ers0:320:15
 Liwest Linz - HC Bolzano-Bozen Foxes6:420:15
 Dornbirn - SAPA Fehervar AV192:620:15
 EC VSV - Red Bull Salzburg2:320:15
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esbjerg Energy - Herlev Eagles5:320:00
 Rodovre Mighty Bulls - Frederikshavn White Hawks1:420:00
 Rungsted - AaB Ishockey3:520:29
 Odense Bulldogs - Sonderjyske Ishockey1:220:30
 Rungsted - AaB Ishockey3:520:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lausitzer Fuchse - EK Bad Tolz6:320:30
 Dresdner Eislowen - ESV Kaufbeuren5:120:30
 Kassel Huskies - Eispiraten Crimmitschau2:620:30
 Heilbronner Falken - Landshut Cannibals3:321:00
 EV Ravensburg - SC Bietigheim Steelers5:521:00
 EHC Bayreuth - Wolfe Freiburg3:021:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adler Mannheim - SERC Wild Wings3:020:29
 ERC Ingolstadt - Nurnberg Ice Tigers3:320:29
 Straubing Tigers - Wolfsburg Grizzly5:320:29
 ERC Ingolstadt - Nurnberg Ice Tigers3:320:30
 Iserlohn Roosters - EHC Munchen1:020:30
 Augsburger Panther - Kolner Haie5:120:30
 Adler Mannheim - SERC Wild Wings3:020:30
 Straubing Tigers - Wolfsburg Grizzly5:320:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 HT Keupa - Kettera3:618:30
 Iisalmen Peli-Karhut - Kiekko-Vantaa2:218:30
 Roki - Peliitat3:218:30
 Hermes - Hokki4:418:30
 SaPKo - TuTo4:018:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TPS Turku - JYP Jyvaskyla3:318:30
 Tappara Tampere - Ilves Tampere3:418:30
 Assat Pori - HIFK2:018:30
 Jukurit - SaiPa Lappeenranta3:118:30
 TPS Turku - JYP Jyvaskyla3:318:30
 Jukurit - SaiPa Lappeenranta3:118:30
 Tappara Tampere - Ilves Tampere3:418:30
 Assat Pori - HIFK2:018:30
 Lukko Rauma - KalPa Kuopio5:218:30
 Vaasan Sport - Karpat Oulu2:118:30
 Lukko Rauma - KalPa Kuopio5:218:30
 KooKoo - Pelicans Lahti4:018:30
Telpu futbols
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burela - Palma Futsal2:421:30
 Magna Navarra - Jaen5:421:30
 Elpozo Murcia - Peniscola3:222:00
 Vina Albali Caldepenas - FC Barcelona4:322:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASD Sandro Abate - Real Rieti2:221:00
 Signor Prestito Cmb Grassano - Todis Lido DI Ostia4:421:00
 Italservice Pesarofano - Feldi Eboli5:121:30
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Visoke - Tango Brno10:321:00
 Slavia Praha - FC Balticflora Teplice6:521:00
 Demoni Ceska Lipa - FK EP Chrudim1:721:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFK Tyumen - Dinamo Samara3:116:00
 MFK Gazprom Yugra - Golden Eagle6:118:00
Florbols
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapūra - Austrālija1:311:00
 Dānija - Norvēģija2:314:00
 Čehija - Polija11:417:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oilers Espoo - TPS Turku8:618:30
 Westend Indians - Classic Tampere3:718:30
 Tiikerit - Adalens IF2:319:00
Latvija - Elvi liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Pārgauja - Fk Bauska10:720:00
 Ķekava - Lekrings5:820:00
Handbols
Brazil - Liga Handebol Brasil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esporte Clube Pinheiros - GHC Pi00:00
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Metaloplastika - MKB Veszprem KC30:2620:00
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esbm Besancon - Pontault Combault27:3021:15
 Grand Nancy Asptt HB - Billere25:2421:30
 Selestat - Cesson24:3221:30
 Cavigal Nice - Valence Handball36:2821:30
 Strasbourg Schiltigheim HB - USM Saran HB25:2721:30
 Cavigal Nice - Valence Handball36:2821:30
 Limoges Hand 87 - Dijon23:1921:30
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HKM Slovan Duslo Sala - HK Agro Topolcany32:1821:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Slovenj Gradec - RD Izola28:2520:00
 RD Ribnica Riko Hise - RK Trimo Trebnje29:2821:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Dormagen - TUSEM Essen31:2820:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Vive Targi Kielce - KS Gwardia Opole18:59
 Wisla Plock - Pogon Handball Szczecin26:2519:00
 MKS Kalisz - Gornik Zabrze17:2820:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pick Szeged - FTC Budapest38:2517:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aifk - Dicken23:3118:00
 PIF - SIF26:2919:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fivers WAT Margareten - SG West Wien33:3420:00
 Alpla HC Hard - Moser Medical UHK Krems26:2120:00
 HSG Graz - Bregenz Handball25:2620:00
 HC Linz AG - ULZ Sparkasse Schwaz25:3220:00
 HSG Barnbach/Koflach - Ferlach19:2420:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaustik - Chehovskie Medvedi21:3716:00
 Sgau-Saratov - Spartak Moscow31:3116:30
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Onnereds HK - IFK Ystad24:2720:00
 IF Hallby HK - HK Varberg34:1820:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Odense Herrer - HC Midtjylland23:2620:30
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolding KIF - Sonderjyske24:3320:00
 Bjerringbro-Silkeborg - Lemvig Handbold31:3020:00
 Kolding KIF - Sonderjyske24:3320:00
 AaB Handbold - Arhus GF28:2620:30
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serbija - Melnkalne26:2804:30
 Vācija - Zviedrija24:3507:30
 Krievija - Nīderlande32:3310:30
 Krievija - Holande32:3310:30
 Norvēģija - Spānija22:2813:30
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 WP-35 - HIFK4:519:00
 Akilles - Kampparit6:219:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falu BS/BK - IFK Rättvik3:320:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - Aby/Tjureda IF8:320:00
 Sandvikens - Bollnas6:320:00
 Vasteras SK - Villa-Lidkoping3:620:00
 Hammarby - Vetlanda BK5:320:00
 IK Sirius BK - IFK Motala Bandy1:420:00
Regbijs
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austrālija - Anglija32:014:00
 ASV - Īrija38:014:22
 Francija - Spānija36:1214:44
 Kanāda - Brazīlija32:015:06
 Krievija - Fidži19:3815:28
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austrālija - Īrija21:2616:37
 Samoa - Kenija19:2416:59
 Francija - Spānija40:717:21
 Anglija - Skotija24:2617:43
 Argentīna - Kanāda33:2118:35
 Jaunzēlande - Velsa43:719:05
 ASV - Fidži14:2819:35
 DĀR - Japāna49:020:03
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valence Romans Drome - USA Perpignan28:2921:00
 Soyaux Angouleme - Pays D Aix19:1521:00
 Mont De Marsan - Nevers6:1121:00
 Rouen Normandy - Rugby Club Vannes29:1521:00
 Aurillac - Oyonnax15:1221:00
 Beziers Herault - Carcassonnaise22:921:45
Eiropa - Euro Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castres Olympique - Yenisei-Stm22:1019:00
 Brive - Zebre24:1021:00
 Newport Gwent Dragons - Worcester Warriors25:1622:00
Eiropa - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harlequins - Ulster10:3421:45
 Racing Metro - Ospreys40:2721:45
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džells Klāsens - Burness Kevin3:121:15
 Kim Huybrechts - Nentjes Geert3:222:10
 Humphries Luke - Devons Petersons3:123:25
Volejbols
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Subotica - Zeleznicar Lajkovac0:320:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasas Obuda Budapest - MTK Budapest3:020:00
Sievietes - Kazahstāna - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Irtish Kazkhrom - VC Almaty3:106:59
 Kuanysh And K Petropavlovsk - VC Altai-23:009:30
 Karaganda - Altai0:312:00
 Astana - VC Zhetysu0:314:29
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LP Kangasala - Salon Viesti3:018:30
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakovski Dimitrovgrad - Slavia-SU Sofia3:215:59
 Maritsa Plovdiv - VK Beroe Stara Zagora3:016:00
 Rakovski Dimitrovgrad - Slavia-SU Sofia3:216:00
 Perun Varna - Kazanlak Volley0:318:30
 Levski Sofia - CSKA Sofia2:318:30
Sievietes - Austrija - AVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Sparkasse Hartberg - UVC Holding Graz0:321:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banana Boat/Praia Cl. - Sesi Volleyball Bauru3:023:00
 Praia Clube - Sesi Volleyball Bauru3:023:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Warszawa - Pila1:318:30
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Warszawa - Pila1:318:30
Sievietes - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Kazan - Dinamo Moskva1:313:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minchanka Minsk - Uralochka-NTMK1:314:00
 Dinamo Moskva - Proton Saratov3:017:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selver Tallinn - Tartu Pere Leib2:318:59
 Selver Tallin - Bigbank Tartu2:319:00
Vīrieši - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fino Kaposvar SE - Mav Elore SC3:018:59
Vīrieši - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakel Noviy Urengoy (res.) - Lokomotiv Civs (Res.)1:315:00
 Berkuty Urala Ufa - Yaroslavskie Medvedi Yaroslavl0:317:00
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prefaxis Menen - Noliko Maaseik0:321:30
Vīrieši - Katara - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sadd - Police Club0:315:00
 Al Ahli - Al Wakra2:316:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon KEPCO Vixtorm - Ansan Rush&Cash0:312:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherno More - Marek Dupnitsa3:218:00
 CSKA Sofia - Arda3:118:30
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arago de Sete - Narbonne1:320:29
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vojvodina - Spartak Subotica3:019:00
 Ribnica - VK Nis0:320:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Slepsk Suwalki - Delecta Bydgoszcz3:221:30
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spandau Berlin - Szolnoki Dozsa10:1420:00
 Jadran Split - CN Atletic-Barceloneta5:1320:00
Teniss
ATP - Pārbaudes turnīrs - Diriyah tenisā kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isners Džons - Vavrinka Staņislass2:012:00
 Fognini Fabio - Monfilss Gaels2:015:59
 Medvedevs Danils - Goffins Davids2:017:34
ATP - Australian Open Australian Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolts Alekss - Parsells Maks0:303:30
 Smits Džons Patriks - Beins Maveriks3:005:34
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kobelts Peters - Parks Uisungs2:110:30
 Pablo Vivero Gonzales - Aleksandrs Donskis2:010:30
 Kobelts Peters - Parks Uisungs2:110:45
 Pablo Vivero Gonzales - Aleksandrs Donskis2:010:45
 Smirnovs Artjoms - Sačko Vitālijs1:211:55
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakundo Huarezs - Correija Passos DO Carmo Džordans2:009:30
 Tenti Fermins - Grigelis Laurinas0:209:30
 Guinards Manuels - Vaiss Aleksanders2:009:30
 Lotsma Nils - Marti Pujolrass Alekss2:111:05
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martinesa Sarrasaga Felipe - Panta Ereross1:217:00
 Ortlip Joshua - Kirkovs Vasils1:217:00
 Chappell Nick - Butčs Džastins2:017:00
 Martinesa Sarrasaga Felipe - Panta Ereross1:217:09
 Chappell Nick - Butčs Džastins2:017:49
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pecotičs Matija - Džonatans Mridha2:113:54
 Karatcevs Aslans - Kuzmanovs Dimitars0:214:00
 Kaļeņičenko Danila - Freund Simon2:014:00
 Bergs Zizu - Martins Tobijs2:016:15
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorēns Tomass - Tamms Kristjans2:011:00
 Krepaldi Eriks - Palosi, Stefan1:212:39
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lopezs San Martins Alvaro - Erel Yanki2:008:29
 Lingua Lavallen Alejo Lorenzo - Dižhujzens Marks2:008:30
 Pavlovičs Luka - Miladinovic Marko2:108:30
 Bortolotti Marko - Frost Linus2:108:30
 Zekičs Miljans - Gustav Hansson2:008:30
 Bartolotti Marco - Frost Linus2:108:44
 Zekičs Miljans - Gustav Hansson2:008:44
 Pavlovičs Luka - Miladinovic Marko2:109:04
 Jorda Sanchis David - Valkusz Mate0:210:15
 Gelharts Luka - Slobodčikovs Rolands0:210:15
 Van Bīms Kolins - Marozans Fabians0:210:40
 Jekans Mircea - Cekirge Kuzejs2:011:25
 Bortolotti Marko - Zekičs Miljans0:212:30
 Lingua Lavallen Alejo Lorenzo - Pavlovičs Luka2:114:00
ATP - ITF Future - Dominican Republic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mendez Matthew - Huertas Del Pino Cordova Arklon0:215:59
 Bertrans Peters - Rodriguess-Pace Ricarko2:016:00
 Perez Alfredo - Verniers Mihels0:216:00
 Hards Niks - Katanzariti A.Dž.2:016:00
WTA - Dubultspēles - Australian Open Australian Wildcard
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bozovic A / Marshall A - DA Silva Fick G / Tjandramulia O2:002:00
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kawaguchi Natsumi - Fortin Sarah-Maude2:017:00
 Christensen Elle - Kukharčuka Nika0:217:00
 Kawaguchi Natsumi - Fortin Sarah-Maude2:017:25
 Mushika, Mio - Klaine Peidža0:218:00
 Sanz Llaneza Fernandez Almudena - Matiushova, Sofia2:019:19
 Sanz Llaneza Fernandez Almudena - Sysoeva Anastasia0:220:30
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raggi Andželika - Gillan Alice0:211:00
 Mogilnitskaya Yana - Gioroje Ilona Georgijana2:011:00
 Karpovich Jana - Gioroje Ilona Georgijana2:011:09
 Raggi Andželika - Gillan Alice0:211:14
 Alise Rame - Kulikova Anastasia0:212:40
 Miyazaki Yuriko - Priibilova Anastasia2:112:45
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stamatova Jūlija - Šūla Čiara0:210:30
 Šhaedera Laura - Oliynykova Oleksandra0:210:30
 Stamatova Jūlija - Šola Čiči0:210:39
 Leikina Polina - Fossa Huergo Nikola2:012:20
 Gavrila Oana - Spigarelli Martina0:212:40
WTA - ITF - Puna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raducanu Emma - Talbi Shalimar2:107:30
 Plipueča Peangtana - Smita Alisija2:007:30
 Bains Naikta - Kovapitukted Punnin2:007:30
 Plipueča Peangtana - Smita Alisija2:007:30
 Bains Naikta - Kovapitukted Punnin2:007:30
 Sato Naho - Dorošina Olga0:208:49
WTA - ITF - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Greetje Minnen - Bogdana Ana1:211:29
 Mladenoviča Kristina - Snigur Daria0:213:50
Galda Teniss
Jauktās Dubultspeles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 XU X / Liu S - LIN Y J / Cheng I C3:008:00
 Wong C T / Dooh H K - Mizutani J / Ito M0:308:00
Sievietes - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheng I-Ching - Ito Mima3:404:00
 Čena Ksingtona - Feng Tianwei4:004:00
 Chen Meng - Qian Tianyi4:304:50
 Sun Yingsha - HE Zhuojia4:204:50
 Sato Hitomi - Ito Mima0:413:00
 Chen Meng - Lju Šivena4:313:00
 Sun Yingsha - Wang Yidi1:413:50
 Čena Ksingtona - Wang Manyu1:414:40
Sievietes - Dubultspēles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kihara M / Nagasaki M - SUN Y / Wang M3:209:00
Vīrieši - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lins Gaojuans - Ovtcharov Dimitrij4:205:40
 Calderano Hugo - Mizutani Jun4:105:40
 Jung Youngsik - Ma Longs2:406:30
 Franziska Patriks - Harimoto Tomokazu0:406:30
 Lins Gaojuans - Lin Jun-Ju4:013:15
 Ksju Ksins - Harimoto Tomokazu4:314:40
Vīrieši - Challenger Series 2019
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanamitsu Koyo - Majoros Janos Bence1:309:30
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Jakubs Folvarskis1:310:10
 Majoros Janos Bence - Platonov Pavel2:310:50
 Christensen Thor - Jakubs Folvarskis0:311:30
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - De Saintilan Mathieu1:312:10
 Jakubs Folvarskis - Majoros Janos Bence3:213:45
Vīrieši - Dubultspēles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liao C-T / Lin Y-J - Boll T / Franziska P3:209:40
 Liang J / Lin G - FAN Z / XU X0:309:40
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox1:210:00
 Brisbane Bandits - Auckland Tuatara4:710:00
 Adelaide Bite - Melbourne Aces4:310:50
 Perth Heat - Geelong-Korea4:813:00
Venecuēla - Profesionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiburones De La Guaira - Navegantes De Magallanes7:600:00
Snūkers
Skotija atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alens Marks - Donaldsons Skots5:114:00
 O'Salivans Ronijs - Selbijs Marks4:516:39
 Gilberts Deivids - Tramps Džuds5:221:00
 Lisovskis Džeks - Un-Nohs Tepčaija5:321:00
 Gilberts Deivids - Tramps Džuds5:221:00
 Lisovskis Džeks - Un-Nohs Tepčaija5:321:00
E-Sports
Dota 2 - Supreme Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparking Arrow Gaming - Team Adroit0:204:00
 Team Spirit - Royal Never Give UP0:214:00
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Five Brothers0:204:30
 Team Rockets - Five Brothers0:308:30
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Knights - Dignitas2:318:00
 Team Reciprocity - Spacestation Gaming1:319:00
 Veloce Esports - Lowkey Esports1:319:50
 NRG Esports - Lowkey Esports3:022:00
CS:GO - BLAST Pro Series Global Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ninjas IN Pyjamas - Astralis0:214:00
 Faze Clan - Liquid1:218:00
CS:GO - Dreamhack Sevilla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cr4zy - Movistar Riders16:812:00
 GODSENT - Illuminar Gaming0:113:19
 North - BIG1:014:49
 Tricked Esport - Gambit Youngsters1:016:30
 MAD Lions E.c. - Gambit Youngsters1:016:39
 Cr4zy - North1:017:55
 MAD Lions E.c. - Illuminar Gaming1:019:25
CS:GO - Summit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Virtus Pro0:101:10
 Furia Esports - G2 Esports0:102:14
 G2 Esports - Furia Esports1:003:44
 G2 Esports - MiBR0:105:09
 MiBR - G2 Esports0:106:30
 OG - Virtus Pro0:118:59
 Virtus Pro - OG0:120:00
 OG - G2 Esports0:121:39
 G2 Esports - OG0:123:00
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Riot Squad - Intz E-Sports2:323:20
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Havu Gaming3:018:59
Biatlons
Vīrieši - Sprints - Hohfilcene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Johannes Tingnes Bo - Martins Furkade1:015:20
 Ēriks Lessers - Leitner Felix0:115:20
 Samuelsson Sebastian - Lukas Hofers0:115:20
 Julians Eberhards - Guigonnat Antonin0:115:20
 Andrejs Rastorgujevs - Claude Fabien0:115:20
 Andrejs Rastorgujevs - Vetle Šostads Kristiansens0:115:20
 Dominiks Vindišs - Nelin Jasper1:015:20
 Loginovs Aleksandrs - Kventins Fillons Mailets1:015:20
 Vegers Benjamins - Eliseev Matvey0:115:20
 Simons Destjē - Loginovs Aleksandrs1:015:20
 Kūns Johaness - Benedikts Dols0:115:20
 Ondrejs Moravecs - Aņevs Krasimirs1:015:20
 Julians Eberhards - Samuelsson Sebastian1:015:20
 Benedikts Dols - Lukas Hofers0:115:20
 Jakovs Faks - Vetle Šostads Kristiansens1:015:20
 Claude Fabien - Vegers Benjamins1:015:20
 Kūns Johaness - Vladimirs Iļijevs1:015:20
 Tarjeijs Bē - Kventins Fillons Mailets1:015:20
 Tarjeijs Bē - Simons Destjē0:115:20
 Mihals Krčmars - Pidruchnyi Dmytro0:115:20
 Mališko Dmitrijs - Prima A.1:015:20
 Nelin Jasper - Horn Philipp0:115:20
 Bauers Klemens - Seppaelae Tero1:015:20
 Simons Šemps - Dominiks Landertingers15:20
 Guigonnat Antonin - Saimons Eders15:20
 Jacquelin Emilien - Erlends Overengs Bjontegartds0:115:20
Sievietes - Sprint - Hohfilcene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jurlova Jekaterina - Hausera Lisa Tereza0:112:30
 Simon Julia - Brorsson Mona1:012:30
 Tachizaki Fuyuko - Bendika Baiba0:112:30
 Simon Julia - Braisaz Justine1:012:30
 Vita Semerenko - Puskarcikova Eva0:112:30
 Preuss Franziska - Aymonier Celia0:112:30
 Sanfilippo Federika - Fialkova Ivona0:112:30
 Persson Linn - Landmark Tandrevold Ingrid0:112:30
 Marte Olsbu Roiseland - Wierer Dorothea0:112:30
 Marte Olsbu Roiseland - Hermane Denīze1:012:30
 Makarainen Kaisa - Persson Linn1:012:30
 Innerhofer Katharina - Hausera Lisa Tereza0:112:30
 Hinz Vanessa - Kryuko Iryna0:112:30
 Hojnisz Monika - Bescond Anais0:112:30
 Haecki Lena - Preuss Franziska1:012:30
 Fialkova Paulina - Landmark Tandrevold Ingrid0:112:30
 Hermane Denīze - Davidova Marketa0:112:30
 Gasparin Selina - Innerhofer Katharina0:112:30
 Ekhofa Tirila - Braisaz Justine1:012:30
 Davidova Marketa - Oeberg Hanna0:112:30
 Ekhofa Tirila - Haecki Lena1:012:30
 Egan Clare - Dunklee Susan1:012:30
 Aymonier Celia - Laukkanen Mari0:112:30
 Vittozzi Lisa - Oeberg Hanna0:112:30
 Wierer Dorothea - Vittozzi Lisa1:012:30
 Talihaerm Johanna - Tomingas Tuuli1:012:30
Badmintons
Jauktās dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Higashino A / Watanabe Y - Faizal H / Widjaja G E2:005:40
 Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D2:106:00
 Puavaranukroh D / Taerattanacha S - Wang Y / Huang D0:212:20
 Chan P S / Goh L Y - SEO S J / Chae Y0:212:40
Sievietes - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polii G / Rahayu A - DU Y / LI Y H1:206:00
 Fukushima Y. /Hirota S. - Chen Q / Jia Y F2:006:20
 LEE S H / Shin S C - Kititarakul J / Prajongaj R2:012:00
 Matsumoto M / Nagahara W - Kim S Y / Kong H Y2:012:40
Sievietes - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Intanon Ratchanok - Okuhara Nozomi0:205:00
 Tai Cu Iņa - Ongbumrungpana Busanana2:005:20
 Čena JU Fei - Yamaguchi Akane2:012:00
 Bing Jiao He - Pusarla Venkata, Sindhu0:212:20
Vīrieši - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 YAO C L / Han Y P - Chia A / Soh W Y1:205:00
 Ahsan M / Setiawan H - LEE Y / Wang C L0:205:20
 Gideon M F / Sukamuljo K S - Kamura T / Sonoda K2:013:20
 Junhui L / Yuchen L - Endo H / Watanabe Y0:213:20
Vīrieši - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chou Tien Chen - Čens L.0:205:40
 Antonsen Anders - Vangs Tsū Vei2:113:00
 Momota Kento - Jonatan Christie2:013:00