jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Sestdiena, 14. Dec. 2019. gada
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZZ Leiden - SPM Shoeters Den Bosch88:7821:00
 Basketball Academie Limburg - Apollo Amsterdam75:7321:00
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ABC Athletic Constanta - CSM Targu Jiu68:6718:00
 Gaz Metan Medias - CSO Voluntari83:8518:00
 CSU Atlassib Sibiu - CS Dinamo Bucuresti76:7618:30
 CSM Galati - CSM Miercurea Ciuc95:7719:00
 CSM Oradea - U-Mobitelco Cluj82:7420:30
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Deportivo Sayago - CA Aguada92:8801:15
 CS Deportivo Sayago - Aguada92:8801:15
 Trouville - Club Atletico Olimpia89:6502:15
Krievija - Superlīga - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo SBK Stavropol - Bars-Rgeu Rostov na donu91:5712:59
 Altay Basket Barnaul - Rusichi Kursk68:6614:00
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Sport Clube - Ovarenze75:7116:30
 Illiabum - FC Porto63:8417:00
 SC Lusitania Expert - Sport Lisboa Benfika60:10318:00
 Forum Terceira Basket - UD Oliveirense71:11018:00
 Maia Basket - Esgueira / Oli87:8418:30
 Galitos - Tley - FC Barreirense86:8320:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kormend - Falco KC Szombathely83:7014:00
 Zalakeramia-Zte KK - Alba Fehervar88:8617:29
 Atomeromu - Szolnoki Olaj75:8420:00
 Kaposvari KK - Kte-Duna Aszfalt87:6220:00
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Okapi Aalstar - Basic-Fit Brussels80:7221:30
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions De Geneve - Swiss Central Basket110:6618:30
 Regio Basel - Neuchatel62:6818:30
 Lugano Tigers - BC Boncourt Red Team89:8018:30
 Fribourg Olympic - SAM Massagno71:7918:30
 BBC Nyon - Pully Lausanne Foxes75:7218:30
 Vevey Riviera Basket - BBC Monthey70:7718:45
Pasaule - Recopa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Corinthians Paulista - Botafogo70:7402:30
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol Flyers - Worcester Wolves81:6621:30
Venecuēla - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cancrejeros De Monaga - Diablos De Miranda84:8900:59
Filipīnas - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northport Batang Pier - Barangay Ginebra San Miguel124:9012:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Claro Basquete - Vivo Franca98:8402:10
 Paulistano Amil - SAO Paulo FC85:8517:50
 Unifacisa - Interforce Minas84:9221:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhejiang Golden Bulls - Zhejiang Guangsha Lions121:9113:34
 Shanghai Sharks - Beijing Ducks87:8813:34
 Liaoning Flying Leopards - Jilin Northeast Tigers115:10513:34
 Nanjing Tongxi Monkey King - Guangzhou Longlions128:9813:34
 Zhejiang Golden Bulls - Zhejiang Guangsha Lions121:9113:35
 Liaoning Flying Leopards - Jilin Northeast Tigers115:10513:35
 Shanghai Sharks - Beijing Ducks87:8813:35
 Nanjing Tongxi Monkey King - Guangzhou Longlions128:9813:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Svendborg Rabbits - Horsens IC83:8815:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vros Darda - Cibona87:9918:00
 KK Gorica - Split Ko81:8718:30
 Hermes Analitica Zagreb - GKK Sibenik62:8819:00
 KK Sonik-Puntamika - Alkar64:7419:00
 Zabok - Zagrebas KK Dubrava99:6620:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sencur - Zlatorog Lasko95:6220:00
 Hopsi Polzela - Rogaska Crystal86:8720:00
 Helios Domzale - KK Sentjur76:7320:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balkan Botevgrad - Academic Sofia101:7818:00
 Rilski Sportist - Chernomorets Burgas115:6819:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fighting Eagles Nagoya - Bambitos Nara102:8007:00
 Koshigaya Alphas - Hyogo Storks77:7608:00
 Sendai 89ers - Tokyo Excellence90:8509:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akita Northern Happinets - Diamond Dolphins Nagoya67:7707:04
 Yokohama B-Corsairs - Alvark Tokyo58:7808:05
 Osaka Evessa - Chiba Jets84:6908:05
 Levanga Hokkaido - Ryukyu Golden Kings69:8208:05
 Osaka Evessa - Chiba Jets84:6908:05
 Sun Rockers Shibuya - Shiga Lake Stars84:7610:04
 Kyoto Hannarizu - Link Tochigi Brex67:8711:05
 Shimane Susanoo Magic - Toyama Grouses75:7811:34
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fighting Eagles Nagoya - Bambitos Nara102:8006:59
 Sendai 89ers - Tokyo Excellence90:8509:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpico - Estudiantes92:6700:00
 La Union - Boca Juniors86:7403:00
 San Lorenzo De Almagro - Argentino Junin97:7318:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lahti Basketball - Kaarinan Ura Basket84:8117:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 KCC Egis - Seoul Samsung Thunders83:7508:00
 Changwon LG Sakers - Busan KT Sonicboom73:7409:59
 Dongbu Promy - Anyang KGC82:8210:00
 LG Sakers - Busan KT Sonicboom73:7410:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Ramat Gan/Givataiym - Maccabi Kiryat Motzkin87:8220:00
 Elitzur Yavne - Maccabi Hod Hasharon76:8920:00
 Hapoel Haifa BC - Hapoel Hevel Modiin92:7321:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Holon - Ironi Nes99:8018:00
 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel-Aviv84:9120:00
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna D.c. Timberwolves - Raiffelsen Wels61:8318:30
 Oberwart - Swans Gmunden85:9021:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koping Stars - Nassjo102:7717:04
 Norrkoping Dolphins - Djurgarden Basket94:8618:34
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Schalke 04 - Erdgas Ehingen/Urspringschule72:7320:30
Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lowen Braunschweig - Brose Baskets69:8018:59
 Ratiopharm Ulm - BG Gottingen86:8021:30
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Himik - BC Zaporizhya92:8414:00
 Dynamo-Bipa Odessa - SK Prometey81:7916:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Kmart Tigers - Sydney Kings81:10408:30
 Perth Wildcats - Brisbane Bullets86:7811:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asco Slask Wroclaw - Siden Torun86:10815:00
 Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz87:7818:30
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Eos - Sodertallje51:7615:30
 Norrkoping Dolphins - Hogsbo Basket71:7115:30
Sievietes - Japāna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aisin Aw Wings - Toyota Boshoku Sunshine Rabbits59:6306:00
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Zadar - Plamen Pozega66:7619:00
 KK Flumen Sancti Viti - ZKK Pula78:5919:00
 Sibenikas Jolli Jbs - Zagrebas Zkk Medvešak65:7019:00
Sievietes - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SBK Samorin - Good Angels Kosice83:6319:00
 Dubcek Bratislava - Piestanske Cajky44:10219:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KSC Szekszard - UNI Gjor102:6918:00
 MTK Budapest - Beac-Ujbuda77:7519:00
 ZTE Nkk - MKB Euroleasing Vasas96:8420:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray - Adana Basketbol101:8313:00
 Elazig IL Ozel Idare - Ormanspor Genclik105:7613:00
 Izmit Belediyespor - Fenerbahce66:8514:15
 Abdullah Gul University - Canik73:5815:00
 Cankaya Universitesi - Cukurova Basketbol71:7017:30
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhejiang Golden Bulls - Wuhan Shengfan93:7713:30
 Shanghai Octopus - Tianjin Gold Lions79:7213:30
 Shaanxi Tianze - Shanxi Xing Rui Flame82:9513:30
 Shandong Sports Lottery - Bayi Kilin73:9313:30
 Hebei - Inner Mongolia BC78:6613:30
 Sichuan Jinqiang Blue Whale - Xinjiang Wojiang92:10113:30
 Henan Elephants - Heilongjiang Dragons90:10313:30
 Beijing Greatwalls - Jiangsu Phoenixs75:6213:30
 Guangdong Dolphins - Fujian106:5813:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fila San Martino - Transporti Ragusa64:7921:30
 ASD Basket Costa - BK Rosa Empoli71:6722:00
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Zamarat - Cadi ICG Software60:7618:00
 Universidad Del Pais Vasco - Valencia BC57:5819:00
 Perfumerias Avenida - Bizkaia63:5919:00
 Araski Aes - Mann Filter Zaragoza65:6019:30
 Porta XI Ensino - CDB Clarinos64:5220:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guri Kdb Life Winnus - Woori Hansae60:7307:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Politechnika Gdanska - Sleza Wroclaw54:6719:00
 Widzew Lodz - Wisla Krakow61:7119:00
 Energa Torun - AZS Uniwersytet Gdanski79:5419:00
 Inea Azs Poznan - AZS Umcs Lublin74:7819:30
 Artego Bydgoszcz - Basket Gdynia64:7120:10
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Kursk - Dinamo-Guvd Novosibirsk85:5815:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 IAU Buyukcekmece Basketbol - Galatasaray Medical Park77:8712:00
 OGM Ormanspor - Tofas Bursa76:9414:14
 Anadolu Efes - Fenerbahce Ulker79:6616:30
 Bursaspor Durmazlar - Bahcesehir Koleji79:7818:59
 Bursaspor Durmazlar - Bahcesehir Okullari79:7819:00
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Pagkratiou - Apollon Patron17:00
 GS Dafni Dafniou - Oiakas Nafpliou64:8417:00
 AE Psuchikou - Amintas76:5917:00
 ASA Koroivos Amaliadas - GS Xarilaos Trikoupis68:8417:00
 AO Triton - Filippos Veroias78:7117:00
 AO Agriniou - AS Diagoras Driopideon85:9017:00
 Saak Anatolia - Eleftheroupoli88:7017:00
 AS Karditsas - Olympiakos Pireus58:4917:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gymnastikos Larisas Faros - Kolossos Rhodes37:3315:30
 Panionios On Telecoms - GS Ermis Agias74:7115:44
 A.G.O Aegean Rethimo - AO Ionikos Nikaias90:7615:44
 Iraklis Thessaloniki - ASP Promitheas70:7215:44
 A.G.O Aegean Rethimo - AO Ionikos Nikaias90:7615:45
 Panionios On Telecoms - GS Ermis Agias74:7115:45
 GS Lavriou - PAOK Thessaloniki92:8817:44
Lietuva - NKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kursiai Palanga - Suduva Mantinga Marijampole79:7219:30
 Kursiai Palanga - Suduva Mantinga79:7219:30
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pieno Zvaigzdes - Lietuvos Rytas72:9316:30
 Juventus Utena - Neptunas Klaipeda80:7617:00
 Alytaus Dzukija - Lietkabelis54:6318:30
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khimky Moscow (Jaun.) - Spartak Primorie(Jaun.)99:8414:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VEF Rīga - AVIS/UTILITAS Rapla91:8517:00
 Tal Tech - BK Ventspils83:9517:00
 Jūrmala - Valmiera Glass VIA92:10017:00
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avtodor Saratov - Nizhniy Novgorod92:9015:00
 Lokomotiv Kuban - Parma Perm83:7516:00
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mornar - Mega Vizura85:6818:59
 FMP - Buducnost89:7921:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marin Peixegalego - CB Almansa74:7920:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Pablo Inmobiliaria Burgos - Bizkaia Bilbao Basket93:9518:59
 FIATC Mutua Joventut - Manresa91:9121:30
 FIATC Mutua Joventut - Assignia Manresa104:10621:30
 River Andorra - Iberostar Tenerife76:8621:30
 Real Betis Energia Plus - Real Madrid64:8421:30
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ujap Quimper - Lille Metropole80:6621:00
 Nancy Sluc Basket - Souffelweyersheim67:6921:15
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boulazac - Pau-Lacq-Orthez83:8421:00
 Chalon/Saone - Le Portel95:8421:00
 Le Mans - Cholet Basket81:7521:00
 Dijon Bourgogne - Limoges79:7321:00
 Nanterre - Bourg85:7021:30
 JSF Nanterre - Bourg85:7021:30
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basketball Club Lucca - Basket Cecina80:8019:30
 Bava Virtus Pozzuoli - Sidigas Avellino20:00
 Rucker Sanve San Vendemiano - LTC Sangiorgese Basket71:5421:30
 Virtus Valmontone - Pallacanestro Palestrina79:8021:30
 Pallacanestro Bernareggio - Basket Monfalcone92:6921:50
 Gilbertina Basket Soresina - Juvi Cremona 1952 Ferraroni65:6122:00
 MG Kvis Piadena - Omnia Basket Pavia73:7522:00
 Gordon Nuova Pallacanestro Olginate - Tramarossa Vicenza83:9022:00
 US Empolese - Mamy EU Oleggio79:7222:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dolomiti Energia Trento - Virtus Roma82:8821:00
 Boloņas Granarolo - Enel Brindisi99:8721:30
 Canadian Solar Bologna - Enel Brindisi99:8721:30
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Michigan Wolverines - Oregon Ducks70:7118:59
 IUPUI Jaguars - IPFW Mastodons74:6518:59
 Georgetown Hoyas - Syracuse Orange89:7920:00
 Fairleigh Dickinson Knights - Princeton Tigers65:8020:00
 ST Francis NY Terriers - NJIT Highlanders73:7121:00
 Tennessee Volunteers - Memphis Tigers47:5121:59
 Denver Pioneers - Air Force Falcons75:7921:59
 Wake Forest Demon Deacons - Xavier Musketeers80:7823:00
 Rutgers Scarlet Knights - Seton Hall Pirates68:4823:00
 Utah Utes - Weber State Wildcats60:4923:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miami Heat - Los Angeles Lakers110:11302:00
 Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans116:10902:00
 Miami Heat - Los Angeles Lakers110:11302:00
 Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans116:10902:00
 Orlando Magic - Houston Rockets107:13002:00
 Atlanta Hawks - Indiana Pacers100:11002:29
 Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks114:12703:00
 Chicago Bulls - Charlotte Hornets73:8303:00
 Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks114:12703:00
 Chicago Bulls - Charlotte Hornets73:8303:00
 Utah Jazz - Golden State Warriors114:10603:59
 Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers117:12404:30
 Sacramento Kings - New York Knicks101:10305:00
Futbols
Līdz 20 gadiem - COSAFA U20 Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Madagaskara(U20) - Angola (U20)1:511:29
 Dienvidāfrika(U20) - Zambija0:315:00
Peru - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Coopsol - Sport Chavelines Jaunieši4:020:00
 Atletico Grau - Deportivo Llacuabamba0:022:15
Zimbabve - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mushowani Stars FC - Yadah FC2:315:00
 Bulawayo Chiefs FC - Herentals FC0:115:00
 Triangle FC - Dynamos Harare FC1:015:00
 Caps United FC - Platinum0:115:00
 Chapungu United - Highlanders FC2:215:00
 Hwange Colliery FC - ZPC Kariba1:015:00
 Chicken Inn - Telone FC4:115:00
 Harare City - Ngezi Platinum0:015:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ca River Plate (Arg U20) - Vasco Da Gama RJ (U20)1:200:00
 Ca River Plate (Arg U20) - Vasco RJ(U20)1:200:00
 Gremio RS(U20) - CA Paranaense PR (U20)1:002:29
 Gremio Baruri(U20) - CA Paranaense PR (U20)1:002:30
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antwerpen - Eupen1:018:59
 Zulte-Waregem - Sint-Truiden5:121:00
 Charleroi - Cercle Brugge3:021:00
 Genk - Waasland-Beveren4:121:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virton - Lommel United3:118:00
 Westerlo - Kfco Beerschot Wilrijk0:121:30
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Emirates Club - Dibba Al Fujairah2:014:40
 Al Oruba - Masfoot Sports Club2:214:40
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Police XI - Morupule Wanderes1:116:00
 Orapa United - Galaxy FC2:016:00
 Tafic FC - Security Systems FC0:116:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gasogi United - AS Kigali1:115:00
 Heroes FC - APR FC0:115:00
 Gicumbi - Bugesera FC1:215:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taraji Wadi Al-Nes - Shabab Alsamu3:215:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos Laguna(U20) - Tijuana2:019:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kabwe Youth Soccer Acad - Kansanshi Dynamos3:213:00
 Nkana - Zesco United FC1:015:00
 Kabwe Warriors - Napsa Stars1:315:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Club De Gagnoa - Issia Wazi0:017:30
 Africa Sports National - Asec Mimosas1:018:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Teungueth - US Goree0:018:30
 ASC Diambars - Casa Sport1:218:30
 ASC Jaraaf - AS Pikine0:119:00
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Arouba - Al Suwaiq2:014:40
 Al Seeb - Oman FC3:014:40
 Fanja - Al-Nahda2:417:29
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fovu De Baham - UMS De Loum1:016:00
Urugvaja - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rentistas - Villa Espanola2:021:00
Dienvidāfrika - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritzburg United - Mamelodi Sundowns1:218:00
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pretoria University - Royal Eagles3:212:59
 Free State Stars - Jomo Cosmos1:115:30
 Uthongathi - Moroka Swallows1:215:30
 Steenberg United - JDR Stars3:215:30
 Real Kings FC - TS Sporting FC2:015:30
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kisumu All Stars FC - Bandari0:214:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avenir Rjich - AS Kasserine3:015:00
 Club Menzel Bouzelfa - Gafsa0:015:00
 Croissant Sportif De Msaken - AS Ariana1:015:00
 ES Hammam Sousse - Djerba1:115:00
 ES Rades - Gabes1:115:00
 AS Marsa - SS Sfaxien0:015:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monastir - AS Slimane0:015:00
Ekvadora - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orense SC - LDU Portoviejo2:221:59
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wellington Phoenix - Canterbury3:302:00
 Auckland - Eastern Suburbs0:005:30
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Naser - Al Arabi0:115:05
Sievietes - Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK - Atromitos Athinwn7:014:00
Sievietes - Šveice
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC ST Gallen-Staad - Grasshopper Zurich0:217:00
 Zurich - BSC Young Boys7:017:00
 FC Basel - Servette FC Chenois2:418:00
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Standard Femina de Lige - Club Brugge2:016:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Sociedad - Cdef Logrono5:013:00
 RCD Espanyol Barcelona - FC Barcelona0:418:00
 Real Betis Balompie - Cajasol Trigueros U.1:119:30
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Roar - Adelaide United3:208:29
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus Women - ASD Pink Sport Time Bari2:013:00
 Hellas Verona - A.c. Milan0:113:00
 AS Roma - Bergamo6:015:30
 Empoli FC - Sassuolo Calcio Femminile2:215:30
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Marseille - Girondins Bordeaux1:415:30
 EA Guingamp - Stade De Reims1:115:30
 Olympique Lyon - Dijon Fco2:016:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VFL Wolfsburg - MSV Duisburg4:014:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 RSB Berkane - Difaa El Jadidi1:118:59
Argentīna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Central Cordoba - CA River Plate0:302:09
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Always Ready - Blooming3:021:00
Bahreina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Riffa - Al Hala Muharraq5:015:15
 Manama - Al Shabab0:017:45
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sol de America - Olimpia Asuncion0:423:00
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laci - Luftetari Gjirokaster4:014:00
 Flamurtari - Bylis Ballsh2:214:00
 Skenderbeu - Vllaznia0:117:00
 Kukesi - Teuta Durres4:017:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saipa - Persepolis0:213:30
 Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman1:114:00
 Gol Gohar - ZOB Ahan Isfahan FC0:014:29
 Sanat Naft Abadan FC - Machine Sazi Tabriz1:015:09
 Esteghlal FC - Shahin Bushehr4:116:00
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dhamk - Al Feiha2:114:34
 Al Ittihad - Al Faisaly1:218:45
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novi Sad - Radnicki Nis1:115:00
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Town United FC - Colwyn Bay1:216:30
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cardiff Met Uni - Aberystwyth Town1:216:30
 Newtown - Carmarthen Town1:016:30
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omonia Psevda - Aris Limassol0:214:30
 Onisilos Sotira - Akritas Chlorakas4:214:30
 Alki Oroklini - Ypsonas FC2:014:30
 Digenis Morphou - Anagennisi Deryneia0:214:30
 Omonia Aradippou - Karmiotissa Pano Polemidion14:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEK Larnaca - Pafos FC1:017:00
 Apollon Limassol - Anorthosis2:019:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Goa - Atletico De Kolkata2:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 East Bengal Club - Aciesta Trau Football Club2:113:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Rijeka - NK Varazdin3:116:00
 Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb1:018:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Academica Arges - Botosani FC1:112:59
 CSMS Iasi - Gaz Metan Medias1:215:00
 Universitatea Craiova - SC FC Voluntari SA2:120:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaposvari Rakoczi - VSC Debreceni4:118:00
 Varda - Videoton0:218:00
 Paksi SE - Mezokovesd-Zsory1:018:00
 Puskas Academia - Zalaegerszeg0:118:00
 Honved - Ujpest FC0:020:30
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakow Czestochowa - Gornik Zabrze2:115:59
 Slask Wroclaw - Lech Poznan1:118:30
 Legia Warszawa - Wisla Plock3:121:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beroe Stara - Carsko Selo 20152:012:00
 Cherno More Varna - FK Arda Kurdzhali1:114:15
 CSKA Sofia - FC Dunav Ruse4:016:30
Āzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīna - Japāna0:308:55
Ziemeļīrija - Čempionāts 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Loughgall - Queens University0:115:59
 Dergview - Newry City16:00
 HW Welders - Knockbreda2:316:00
 Loughgall - Queens University0:116:00
 Dundela - Ards0:317:00
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warrenpoint Town - Linfield0:217:00
 Ballymena - Dungannon3:217:00
 Larne - Coleraine2:217:00
 Cliftonville - Carrick Rangers17:00
 Institute - Glenavon1:417:00
 Glentoran - Crusaders1:117:00
 Institute - Glenavon1:417:00
Austrālija - A-Līga Nacionāla Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Roar FC Youth - Adelaide United Youth FC5:102:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Victory - Wellington Phoenix0:008:00
 Sydney FC - Central Coast Mariners1:010:30
 Perth Glory - Western Sydney Wanderers2:012:44
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Tel Aviv - Sectzya Nes Ziona1:115:00
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda2:117:29
 Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba0:218:30
 Hapoel Raanana - Maccabi Haifa0:019:50
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panaitolikos (U19) - PAOK Thessaloniki (U19)0:311:29
 OFI (U19) - Aris (U19)3:312:00
 Volos Nps (U19) - Panionios (U19)2:112:30
 AE Larissa FC (U19) - Atromitos Athinon (U19)2:213:00
 Panathinaikos (U19) - Lamia 1964(U19)4:014:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OF Ierapetras - Egaleo0:015:00
 Doxa Dramas - Ergotelis1:215:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI Crete - Aris Thessaloniki3:117:14
 Panathinaikos - Lamia2:019:30
 Skoda Xanthi - AEK Athens0:120:00
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shonan Bellmare - Tokushima1:106:00
Pasaule - Cecafa Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenija - Zanzibāra1:012:30
 Sudāna - Tanzānija0:015:00
Pasaule - Austrumāzijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Japāna - Honkonga12:30
Pasaule - FIFA Pasaules čempionāts klubiem
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Hilal - Esperance Tunis1:015:59
 Al Hilal - Esperance Tunis1:016:00
 Monterrey - Al-Sadd3:219:30
 Monterrey - Al Sadd3:219:30
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Lviv - Kolos Kovalivka3:214:00
 Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk1:217:00
 Olimpik Donetsk - Mariupol1:219:30
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aytemiz Alanyaspor (U19) - Antalyaspor AS(U19)0:112:00
 Istanbulspor AS (U19) - Eskisehirspor (U19)5:212:00
 Trabzonspor (U19) - Osmanlispor Futbol Kulubu (U19)2:112:00
 Altay (U19) - Adana Demirspor (U19)0:013:30
 Balikesirspor (U19) - Akhisarspor (U19)0:013:30
 Bursaspor U19 - Kayserispor (U19)3:113:30
 Istanbul Basaksehir AS(U19) - Atiker Konyaspor (U19)1:113:30
 Umraniyespor (U19) - Kocaelispor (U19)2:213:30
 Galatasaray(U19) - Ankaragucu (U19)2:013:30
 Genclerbirligi(U19) - Hatayspor (U19)2:213:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hekimoglu Trabzon - Bugsasspor2:112:00
 Samsunspor - Anadolu Selcukluspor2:012:30
 Tuzlaspor - Eyupspor1:012:30
 Kirsehir Belediye Spor - Belediye Vanspor0:112:30
 Sancaktepe Belediye - Manisa Buyuksehir Belediyespor4:412:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayrampasa - Halide Edip Adivarspor1:112:30
 Ankara Adliyespor - Silivrispor3:512:30
 Manisaspor - Tokatspor2:412:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erzurum BB - Giresunspor2:013:00
 Boluspor - Karagumruk0:213:00
 Istanbulspor - Eskisehirspor1:015:30
 Adanaspor AS - Menemen Belediyespor1:318:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rizespor - Kasimpasa0:314:00
 Genclerbirligi - Goztepe3:115:59
 Galatasaray - Ankaragucu2:218:59
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 TEC - Amsterdamsche FC2:215:30
 HHC - Quick Boys3:115:30
 Scheveningen - Kozakken Boys3:115:30
 Noordwijk - Volendam(U23)5:115:30
 Excelsior - De Treffers1:115:30
 Excelsior Maassluis - De Treffers1:115:30
 GVVV - Koninklijke Hfc2:015:30
 Spakenburg - Rijnsburgse Boys2:216:00
 Sparta Rotterdam(U23) - ASWH6:216:30
 Katwijk - VV IJsselmervogels2:116:30
 Katwijk - Ijsselmeer Vogels2:116:30
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Den Haag - Groningen1:119:30
 VVV Venlo - Zwolle1:220:44
 Fortuna Sittard - Waalwijk3:220:44
 VVV Venlo - Zwolle1:220:45
 Fortuna Sittard - Waalwijk3:220:45
 Twente - Vitesse0:321:44
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Portugalete - Santutxu FC1:113:00
 CD Melilla - Antequera CF2:114:00
 UD Tamaraceite - UD San Fernando1:014:00
 UD Logrones B - CD Villegas7:016:30
 Cultural Guarnizo - CF Vimenor3:016:30
 SD Barreda Balompie - Tropezon1:416:30
 CD Ibiza Islas Pitiusas - CE Andratx3:117:00
 AD Llerenense - CD Diocesano0:217:00
 Atzeneta UE - Eldense2:017:00
 SFC Minerva - Olimpico Totana0:217:15
 Atletico Astorga - SD Almazan2:117:30
 CSD Arzua - Deportivo La Coruna B2:018:00
 CD Tarancon - Toledo3:118:00
 CD Roda - FC Jove Espanol De San Vicente1:018:00
 Flat Earth FC - Futbol Alcobendas Sport1:018:00
 Real Zaragoza DA - CD Brea2:118:15
 CD Santa Ursula - CD Mensajero1:118:30
 EMD Aceuchal - Extremadura UD B3:118:30
 UD Paiosaco - Bergantinos0:018:30
 Felanitx - Mallorca B1:019:00
 UM Escobedo - Centro Deportivo Bezana1:019:00
 Linares - Loja3:019:00
 UD Las Palmas C - Union Viera CF1:219:00
 Santfeliuenc FC - UA Horta2:219:00
 Becerril - Gimnastica Segoviana CF0:119:00
 Yague CF - Comillas CF0:119:30
 CD Illescas - Atletico Ibanes0:119:30
 CE Banyoles - L Hospitalet3:119:30
 Caudal Deportivo - Lealtad0:019:30
 Ourense - CD Arenteiro1:120:30
 Real Jaen - UD Maracena2:020:45
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Andorra - Valencia CF Mestalla4:313:00
 CD Ebro - CD Castellon2:113:00
 Atletico Baleares - LAS Rozas2:013:00
 Ath Bilbao B - Barakaldo0:116:30
 Osasuna B - CD Calahorra3:017:00
 Unionistas CF - Guijuelo2:117:00
 Valladolid B - CF Salmantino3:017:00
 Amorebieta - Deportivo Alaves B1:117:30
 Racing de Ferrol - Langreo3:018:00
 Orihuela CF - Espanyol B1:318:00
 Llagostera - Olot1:018:00
 Marbella - Algeciras CF0:018:00
 Villarrubia CF - CD Badajoz1:318:30
 Cartagena - UCAM Murcia2:119:00
 Arenas Club De Getxo - Club Haro Deportivo2:019:00
 Villarreal B - SD Ejea3:119:00
 Recreativo De Huelva - Cadiz B1:019:30
 Granada B - Sevilla B0:019:30
 Hercules - Badalona1:220:00
 Pontevedra - CF Rayo Majadahonda2:120:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirandes - SD Huesca2:017:00
 Mirandes - Huesca2:017:00
 Tenerife - Alcorcon0:018:59
 Ponferradina - Deportivo La Coruna2:018:59
 Tenerife - Alcorcon0:019:00
 Ponferradina - Deportivo La Coruna2:019:00
 Zaragoza - Racing Santander2:022:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Granada - Levante1:214:00
 Real Sociedad - FC Barcelona2:217:00
 Athletic Bilbao - Eibar0:019:30
 Atletico Madrid - Osasuna2:021:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Stade LS Ouchy - Schaffhausen2:018:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Servette - Thun2:120:00
 St. Gallen - Zurich1:320:00
 Servette - Thun2:120:00
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Queens Park - Stirling Albion1:117:00
 Brechin City - Cowdenbeath2:117:00
 Elgin City - Albion Rovers2:217:00
 Cove Rangers - Stenhousemuir2:117:00
 Annan Athletic - Edinburgh City0:217:00
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Airdrieonians - Peterhead2:117:00
 Montrose - Clyde4:017:00
 Forfar - Dumbarton3:417:00
 Stranraer - East Fife0:217:00
 Falkirk - Raith1:117:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee FC - Dunfermline4:317:00
 Partick Thistle - Inverness3:117:00
 Arbroath - Dundee United0:117:00
 Ayr Utd. - Alloa Athletic2:117:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hearts - St. Johnstone0:017:00
 Ross County - Kilmarnock1:017:00
 Hearts - St. Johnstone0:117:00
 St. Mirren - Livingston3:317:00
 Aberdeen - Hamilton Academica1:017:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sigma Olomouc - Bohemians 19051:115:30
 Zlin - Opava2:015:30
 Pribram - Slovacko1:415:30
 Marila Pribram - Slovacko1:415:30
 Slovan Liberec - Karvina3:015:30
 Sigma Olomouc - Bohemians 19051:115:30
 Banik Ostrava - Sparta Prague0:018:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 SP. Braga (U23) - Leixoes SC (U23)1:012:59
 Academica Coimbra (U23) - CF Belenenses (U23)1:312:59
 SP. Braga (U23) - Leixoes SC (U23)1:013:00
 Academica Coimbra (U23) - CF Belenenses (U23)1:313:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cfc-Cf Canelas 2010 - Trofense2:117:00
 CSD Camara De Lobos - Berco SC4:317:00
 Valadares Gaia FC - Amarante FC1:217:00
 GD Fontinhas - Marinhense1:218:00
 Agueda - Anadia0:119:45
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estoril(U19) - Sporting CP(U19)1:213:45
 Pacos de Ferreira(U19) - Leixoes(U19)1:117:00
 CD Aves(U19) - Nacional Madeira(U19)1:017:00
 Porto(U19) - CD Feirense(U19)6:117:00
 Rio Ave(U19) - FC Vizela(U19)4:017:00
 Academica(U19) - Belenenses(U19)1:017:00
 Vitoria Guimaraes(U19) - Gil Vicente(U19)3:117:00
 Amora FC(U19) - Benfica(U19)0:317:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estoril - Nacional Madeira1:212:59
 Casa Pia Atletico - Mafra0:117:00
 Vilafranquense - Leixoes1:119:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritimo - Boavista1:017:29
 Benfica - Famalicao4:020:00
 Vitoria Setubal - Aves1:022:30
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benevento - US Lecce(Jaun)2:312:00
 Benevento Calcio(Jaun) - US Lecce(Jaun)2:312:00
 Trapani(Jaun) - Cosenza(Jaun)1:312:30
 Juve Stabia - Frosinone(Jaun)3:212:30
 Ascoli - Livorno(Jaun)3:212:30
 Juve Stabia - Frosinone(Jaun)3:212:30
 Parma(Jaun) - Virtus Entella(Jaun)3:115:00
 Verona(Jaun) - Cremonese4:315:30
 Salernitana(Youth) - Crotone(Jaun)0:015:30
 Pordenone Calcio - Venezia2:115:30
 AC Pisa 1909(Jaun) - Perugia(Jaun)0:015:30
 Brescia(Jaun) - Spal 2013(Jaun)3:415:30
 Spezia(Jaun) - AC Milan0:315:30
 Cittadella(Jaun) - Udinese(Jaun)4:117:00
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fiorentina(Jaun) - Cagliari(Jaun)2:012:00
 Inter Milan(Jaun) - Sassuolo(Jaun)1:114:00
 Torino(Jaun) - Empoli(Jaun)0:015:30
 Torino(U20) - Empoli(Jaun)0:015:30
 Napoli(Jaun) - Lazio Roma (Jaun)1:215:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Modena - Ravenna2:016:15
 SS Cavese - Ternana1:121:59
 Carrarese - Pianese1:122:00
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ascoli - Cittadella1:015:59
 Venezia - Spezia0:015:59
 Ascoli - Cittadella1:016:00
 Venezia - Spezia0:016:00
 Virtus Entella - Empoli2:016:00
 Frosinone - Pescara2:016:00
 Livorno - Benevento0:218:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brescia - Lecce3:015:59
 Napoli - Parma1:219:30
 Genoa - Sampdoria0:121:44
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAU FC - Le Puy2:320:00
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajaccio - Lens1:217:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metz - Olympique Marseille1:118:30
 Angers - Monaco0:021:00
 Brest - Nice0:021:00
 Amiens - Dijon1:121:00
 Toulouse - Reims0:121:00
 Nimes - Nantes0:121:00
 Toulouse - Reims0:121:00
 Brest - Nice0:021:00
 Angers - Monaco0:021:00
 Olympique Nimes - Nantes0:121:00
 Amiens - Dijon1:121:00
Vācija - U19 DFB Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfB Stuttgart(U19) - VfL Bochum(U19)2:013:00
Vācija - Hessenlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TUS Dietkirchen - SV Neuhof4:015:00
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Einheit Rudolstadt - VFC Plauen3:114:00
 FC Oberlausitz Neugersdorf - FSV Martinroda3:314:00
 Askania Bernburg - FC Grimma4:514:00
 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - VfB 1921 Krieschow4:014:00
 FC Hertha 03 Zehlendorf - MSV Pampow1:214:00
 FSV Wacker 90 Nordhausen II - FSV 63 Luckenwalde0:215:00
 FC International Leipzig - VfL Halle 962:015:00
 FC Eintracht Rheine - ROT Weiss Ahlen15:00
 Ssvg Velbert - 1 FC Bocholt2:115:00
 1. FC Kleve - 1.fc Monheim2:316:00
 SC Preussen Munster II - Hammer Spvg3:016:00
 VfB 03 Hilden - Ratingen SV Germania 04/19 EV3:016:00
 Sportfreunde Baumberg - Cronenberger SC3:116:00
 TVD Velbert 1870 - Schwarz Weiss Essen2:017:00
 SC Union Nettetal - FC Kray2:317:00
 Spvg Schonnebeck 1910 - Turu Düsseldorf2:117:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburg II - St Pauli II1:114:00
 FSV Optik Rathenow - SV Lichtenberg 473:014:30
 Energie Cottbus - Hertha Berlin II3:114:30
 Meuselwitz - Germania Halberstadt2:014:30
 Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund II1:115:00
 SV Bergisch Gladbach 09 - FC Koln II1:115:00
 Fortuna Dusseldorf II - Alemannia Aachen2:318:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viktoria Koln - Uerdingen0:115:00
 FSV Zwickau - Waldhof Mannheim0:115:00
 Eintracht Braunschweig - Meppen1:215:00
 Bayern Munchen II - Kaiserslautern1:315:00
 Hansa Rostock - Chemnitzer1:215:00
 Hallescher FC - Wurzburger Kickers2:515:00
 FSV Zwickau - Waldhof Mannheim0:115:00
 Hansa Rostock - Chemnitzer1:215:00
 Viktoria Koln - Uerdingen0:115:00
 Hallescher FC - Wurzburger Kickers2:515:00
 Bayern Munchen II - Kaiserslautern1:315:00
 Eintracht Braunschweig - Meppen1:215:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 St. Pauli - Wehen Wiesbaden3:114:00
 Karlsruher - Greuther Furth1:514:00
 Heidenheim - Arminia Bielefeld0:014:00
 St. Pauli - Wehen Wiesbaden3:114:00
 Heidenheim - Arminia Bielefeld0:014:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FC Koln - Bayer Leverkusen2:016:30
 Hertha Berlin - Freiburg1:016:30
 FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund0:416:30
 Paderborn - FC Union Berlin1:116:30
 Bayern Munich - Werder Bremen6:116:30
 1. FC Koln - Bayer Leverkusen2:016:30
 Hertha Berlin - Freiburg1:016:30
 Bayern Munich - Werder Bremen6:116:30
 FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund0:416:30
 Paderborn - FC Union Berlin1:116:30
 Dusseldorf Fortuna - RB Leipzig0:319:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hartberg - Red Bull Salzburg2:218:00
 SKN St.Polten - Altach0:318:00
 Admira Wacker - Rapid Vienna0:318:00
 Hartberg - Red Bull Salzburg2:218:00
 Admira Wacker - Rapid Vienna0:318:00
 SKN St.Polten - Altach0:318:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Potters Bar Town - Haringey Borough17:00
 Bishop Stortford - Worthing FC17:00
 Corinthian Casuals - Frinchley3:317:00
 Merstham - Lewes2:417:00
 Leatherhead - Brightlingsea Regent1:017:00
 Horsham - East Thurrock1:017:00
 Bognor Regis - Cray Wanderers7:217:00
 Bowers Pitsea - Folkestone Invicta3:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dartford - Billericay Town3:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST Ives Town - Redditch United2:117:00
 Leiston - Peterborough Sports FC2:417:00
 Barwell FC - Nuneaton Town0:117:00
 Langley - Beaconsfield Sycob FC0:117:00
 Gosport Borough - Harrow Borough1:017:00
 Lowestoft Town - Rushall Olympic0:017:00
 Stourbridge - Kings Langley1:317:00
 Needham Market FC - Bromsgrove Rovers0:317:00
 Merthyr Town - Walton Casuals0:217:00
 Taunton Town - Metropolitan Police4:317:00
 Coalville Town - Banbury United1:117:00
 Hayes & Yeading United - Truro City0:117:00
 Biggleswade Town - Alvechurch17:00
 Stratford Town - Hitchin Town17:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warrington Town - Basford United1:117:00
 Nantwich Town - Buxton FC2:217:00
 Grantham Town - Morpeth Town1:217:00
 Radcliffe Bor - Witton Albion1:017:00
 Hyde - Gainsborough1:117:00
 Whitby Town - Bamber Bridge0:117:00
 Lancaster City - Stalybridge0:017:00
 Scarborough Athletic - Mickleover Sports4:117:00
 Ashton Utd - Stafford Rangers17:00
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC(Jun.) - Chelsea FC(Jun.)1:117:00
Anglija - FA Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chesterfield - Notts County0:115:00
 Kings Lynn - Dover Athletic2:217:00
 Maidenhead United - Hemel Hempstead4:217:00
 Madstone United - Concord Rangers2:317:00
 Bradford Park Avenue - Halesowen Town2:217:00
 Torquay United - Aldershot5:117:00
 Hednesford - Chester City0:017:00
 Dorking Wanderers - Bromley3:017:00
 Hornchurch - Dulwich Hamlet1:017:00
 FC United of Manchester - Kettering Town2:117:00
 Matlock Town - Chorley2:217:00
 Yeovil - Welling Utd3:117:00
 South Shields - Southport2:217:00
 AFC Fylde - Curzon Ashton FC1:017:00
 Stockport - Blyth Spartans4:217:00
 Carshalton Ath - Aveley3:317:00
 Tonbridge Angels - Richmond Borough FC2:217:00
 Eastleigh - Yate Town6:117:00
 Barnet - Weymouth FC2:117:00
 Eastbourne Borough - Salisbury City2:217:00
 Enfield Town - Ebbsfleet United0:217:00
 Royston Town FC - Boreham Wood2:017:00
 Sutton Utd - Redbridge1:117:00
 Halifax Town FC - Wrexham4:017:00
 Chelmsford City - Waterlooville2:117:00
 Harrogate Town - Hartlepool United3:217:00
 Farsley AFC - Altrincham2:217:00
 Solihull Moors FC - Darlington2:217:00
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swindon - Oldham2:017:00
 Crewe - Mansfield Town1:117:00
 Walsall - Macclesfield1:117:00
 Northampton - Forest Green Rovers1:017:00
 Crawley Town - Port Vale0:017:00
 Salford City - Exeter City0:117:00
 Leyton Orient - Bradford City0:017:00
 Scunthorpe - Colchester2:217:00
 Plymouth - Morecambe3:017:00
 Newport County - Stevenage Borough1:117:00
 Cheltenham - Cambridge United1:117:00
 Carlisle United - Grimsby0:017:00
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Accrington - Portsmouth FC4:117:00
 AFC Wimbledon - Doncaster2:117:00
 Wycombe - Burton Albion2:017:00
 Ipswich - Bristol Rovers1:217:00
 AFC Wimbledon - Doncaster2:117:00
 MK Dons - Oxford United1:017:00
 Fleetwood Town - Gillingham1:117:00
 Southend - Rotherham2:217:00
 Accrington - Portsmouth FC4:117:00
 Lincoln City - Tranmere Rovers1:017:00
 Shrewsbury - Coventry City2:117:00
 Sunderland - Blackpool1:117:00
 Peterborough - Bolton Wanderers1:017:00
 Shrewsbury - Coventry City2:117:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Birmingham City - West Bromwich2:314:29
 Leeds United - Cardiff3:317:00
 Stoke City - Reading0:017:00
 Swansea City - Middlesbrough3:117:00
 Preston NE - Luton Town2:117:00
 Leeds United - Cardiff3:317:00
 Wigan Athletic - Huddersfield1:117:00
 Brentford - Fulham FC1:017:00
 Barnsley - Queens Park Rangers5:317:00
 Bristol City - Blackburn Rovers0:217:00
 Nottingham Forest - Sheffield Wednesday0:417:00
 Derby County - Millwall0:117:00
 Bristol City - Blackburn Rovers0:217:00
 Stoke City - Reading0:017:00
 Brentford - Fulham FC1:017:00
 Barnsley - Queens Park Rangers5:317:00
 Nottingham Forest - Sheffield Wednesday0:417:00
 Derby County - Millwall0:117:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC - Watford2:014:29
 Leicester City - Norwich1:117:00
 Sheffield United - Aston Villa2:017:00
 Leicester City - Norwich1:117:00
 Chelsea FC - Bournemouth0:117:00
 Burnley FC - Newcastle United1:017:00
 Chelsea FC - Bournemouth0:117:00
 Burnley FC - Newcastle United1:017:00
 Sheffield United - Aston Villa2:017:00
 Southampton - West Ham United0:119:30
Hokejs
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Olimp Riga - HK Kurbads3:119:30
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hasle/Loren Ishockey - Nidaros Hockey4:717:00
 Tonsberg Og Omegn Ihk - Comet Halden2:718:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders0:501:00
 Moncton Wildcats - Cape Breton Screaming Eagles4:001:00
 Acadie-Bathurst Titans - Saint John Sea Dogs3:601:00
 Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs2:402:00
 Sagueneens Chicoutimi - Baie-Comeau Drakkar6:302:30
 Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres2:502:30
 Armada Blainville Boisbriand - Gatineau Olympiques7:402:30
 Rouyn-Noranda Huskies - VAL Dor Foreurs4:402:30
 Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts4:302:30
 Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titans3:022:00
 Victoriaville Tigres - Armada Blainville Boisbriand4:223:00
 VAL Dor Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies1:123:00
 Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix2:323:00
 Baie-Comeau Drakkar - Sagueneens Chicoutimi1:223:00
 Rimouski Oceanic - Quebec Remparts5:323:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saskatoon Blades - Kamloops Blazers2:503:00
 Prince Albert Raiders - Kootenay Ice3:103:00
 Regina Pats - Kelowna Rockets4:303:00
 Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors11:103:30
 Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers6:404:00
 Edmonton Oil Kings - Swift Current Broncos5:104:00
 Prince George Cougars - Victoria Royals2:205:00
 Portland Winter Hawks - Everett Silvertips2:205:00
 Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans5:105:34
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Firebirds - Saginaw Spirit4:502:00
 Kingston Frontenacs - Barrie Colts6:302:00
 Mississauga Steelheads - North Bay Battalion4:202:00
 Sudbury Wolves - Erie Otters4:702:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - Owen Sound Attack4:202:07
 Kitchener Rangers - Hamilton Bulldogs9:602:30
 London Knights - Sarnia Sting3:502:30
 Guelph Storm - Windsor Spitfires6:302:30
 Oshawa Generals - Peterborough Petes2:302:35
 Guelph Storm - Kitchener Rangers1:621:00
 Ottawa 67'S - Barrie Colts7:221:00
 Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs5:223:00
 Sarnia Sting - Mississauga Steelheads7:623:05
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šveice - Zviedrija4:015:00
 Vācija - Somija2:318:30
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasgow Clan - Guildford Flames1:321:00
 Sheffield Steelers - Fife Flyers6:221:00
 Manchester Storm - Coventry Blaze3:421:00
 Cardiff Devils - Nottingham Panthers2:221:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EK Bad Nauheim - Frankfurt Lions2:221:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mora - Vasteras1:416:15
 Bjorkloven - Almtuna1:018:59
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hokki - Peliitat4:317:00
 Koo-Vee - SaPKo5:317:00
 Jokipojat Joensuu - Kiekko-Vantaa4:317:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuznec Medvedi - Avto3:1408:00
 Sibirskie Snaipery - Tolpar Ufa1:308:00
 Omskie Jastreby - Sarmaty Orenburg3:109:00
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Stalnye Lisy3:309:59
 Tyumenskiy Legion - Ladja Togliatti2:109:59
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Stalnye Lisy3:310:00
 Tyumenskiy Legion - Ladja Togliatti2:110:00
 Almaz - MHK Spartak Moscow1:012:59
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Rostov - Juznij Ural4:212:00
 Ceng Tou - Metallurg Novokuzneck1:412:00
 HC Rostov - Juznij Ural4:212:00
 Humo Tashkent - Khimik Vs2:414:00
 SKA-Neva - HC Yugra5:315:59
 HC Tambov - Zauralje1:115:59
 HK Dynamo Tver - Rubin Tyumen1:115:59
 SKA-Neva - HC Yugra5:316:00
 HC Tambov - Zauralje1:116:00
 HK Dynamo Tver - Rubin Tyumen1:116:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dallas Stars - Vegas Golden Knights2:203:00
 Colorado Avalanche - New Jersey Devils3:103:59
 Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets3:320:00
 New York Islanders - Buffalo Sabres2:220:00
 Anaheim Ducks - New York Rangers3:323:00
 Calgary Flames - Carolina Hurricanes0:423:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lake Erie Monsters - Wilkes-Barre Penguins4:002:00
 Belleville Senators - Rockford IceHogs5:202:00
 Utica Comets - Bridgeport Sound Tigers3:402:00
 Charlotte Checkers - Syracuse Crunch3:202:00
 Springfield Thunderbirds - Albany Devils5:302:05
 Hartfordas Wolf Pack - Lehigh Valley Phantoms4:002:15
 Laval Rocket - Rochester Americans2:302:29
 San Antonio Rampage - Tucson Roadrunners1:103:00
 Milwaukee Admirals - Chicago Wolves4:103:00
 Texas Stars - Manitoba Moose3:203:00
 Colorado Eagles - San Diego Gulls1:104:05
 Bakersfield Condors - Grand Rapids Griffins5:505:00
 Laval Rocket - Rochester Americans0:521:59
 Toronto Marlies - Belleville Senators1:423:00
 San Jose Barracuda - Stockton Heat2:323:15
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steel Wings Linz - Fassa3:820:00
 Vipiteno - Ritten3:320:30
 EHC Bregenzerwald - EC Die Adler Kitzbuhel4:320:30
 EK Zell AM See - Asiago1:620:30
 FBI Veu Feldkirch - HC Gherdeina4:320:30
 Cortina - HC Pustertal2:421:30
Eiropa - Eirotūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Somija - Zviedrija5:109:59
 Krievija - Čehija3:314:00
Pasaule - Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serbia - Bulgārija7:016:00
 Nīderlande - Ķīnas Taipeja17:00
 Horvātija - Turcija10:220:00
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ungārija(U20) - Igaunija (U20)4:212:59
 Francija (U20) - Itālija (U20)4:116:30
 Polija (U20) - Ukraina (U20)0:320:00
Pasaule - Draudzības spēles(Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ungārija - Ukraina4:213:30
 Dienvidkoreja - Japāna5:217:00
 Baltkrievija - Francija3:220:30
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodovre Mighty Bulls - Esbjerg Energy3:320:00
Telpu futbols
Polija - Ekstraklasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moks Bialystok - Clearex Chorzow3:619:00
 Red Dragons Pniewy - Bielsko Biala3:719:00
Japāna - F. League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fugador Semida - Shonan Bellmare4:710:00
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elpozo Ciudad Murcia - Africa Ceuti0:313:00
 CFS Bisontes Castellon - Santiago Futsal2:318:30
 Alzira FS - Rivas Futsal5:519:00
 Noia Portus Apostoli - Elche CF2:219:00
 Talavera FS - Atletico Mengibar3:019:00
 Manzanares FS - FC Barcelona B Alusport4:219:15
 Ciudad De Mostoles - Colo Colo Zaragoza6:219:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Futsal Cartagena - Itea Cordoba CF6:113:00
 Levante UD - O Parrulo Ferrol4:414:00
 Inter Movistar - Rios Renovables Zaragoza3:119:30
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cybertel Aniene - Mantova Calcio A 54:619:00
 Acqua Sapone - Colormax Pescara C55:019:30
 Came Dosson - ASD Meta7:319:30
 Petrarca Padova - Real Futsal Arzignano4:320:00
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benfica - Electrico FC5:316:00
 CF OS Belenenses - CR Candoso8:217:00
 Quinta Dos Lombos - CD Burinhosa4:118:00
 Futsal Clube Azemeis - SC Braga1:019:30
 Leoes Porto Salvo - Modicus Sandim4:022:00
 Viseu 2001 Adsc - AD Fundao3:323:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MFK Gazprom Yugra - Golden Eagle7:613:00
 MFK Tyumen - Dinamo Samara2:413:00
 Uhta - Norilskiy Nikel0:316:00
Bokss
Matchups
 NotikumsRezultātsLaiks
 Azeez Dan - Osueke Lawrence1:021:30
 Ward Steven - Bolotniks Ricards0:122:30
 Sterlings Andre - Conroy Liam0:123:30
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beijing Sports University - Zaporozhye23:3018:15
 RK Croatia Osiguranje Zagreb - MKB Veszprem KC23:2621:45
Austrija - Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voslauer HC - HC Bruck28:2518:30
 ATV Trofaiach - SU Falkensteiner Katschberg St. Pölten33:2420:00
 UHC Goldmann Druck Tulln - UHC Hollabrunn22:2620:30
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fram - Afurelding22:2318:00
 HK Kopavogs - IR Reykjavik26:3418:00
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Massy Essonne Handball - JS Cherbourg Manche HB28:3221:30
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK - Feakas Kerkiras30:2616:30
 GS Drama 86 - Ionikos NF32:2818:00
 Aeropos Edessas - A.c. Doukas24:2118:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AM Madeira And Sad - SL Benfica27:2917:00
 AA Aguas Santas - ADA Maia-Ismai42:3420:00
 Vitoria FC - BOA Hora FC22:2220:00
 FC Gaia - FC Porto Vitalis21:3520:00
 AA Avanca - Sporting CP21:3120:00
 Delta Belenenses - Boavista FC37:2623:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovan Modra - Tatran Presov9:3319:00
 MSK Povazska Bystrica - SKP Bratislava28:1919:00
 HC Sporta Hlohovec - HC Start Nove Zamky21:3019:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 TyresoHF - Hasto IF24:2615:00
 Kungalvs HK - RP Linkoping29:2416:00
 Alstermo IF - Rimbo HK41:3416:00
 Kaerra HF - Hammarby27:3017:15
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sokol Pisek - Slavia Prague24:3316:00
 DHK Banik Most - MSK Dunajska Streda39:2416:00
 Slovan Duslo Sala - HC Britterm Veseli Nad Moravou34:2619:00
 HK Sokol Rmk Banovce N B - Sporta Hlohovec26:4120:00
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Tonsberg - Fjellhammer33:1817:00
 Raelingen - Skrim32:1717:00
 Charlottenlund SK - Aalgaard30:2618:30
 Volda - Fyllingen23:2619:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Celje Pivovarna Lasko - RD Loka40:2119:00
 RK Gorenje - RK Maribor Branik36:2120:00
 RD Koper - MRK Krka27:2120:00
 RK Jeruzalem Ormoz - MRD Dobova31:2720:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Partizan - RK Novi Pazar32:2819:30
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gummersbach - ThSV Eisenach30:2519:30
 HSG Krefeld - HSG Konstanz18:2820:00
 TUS Ferndorf - VfL Bad Schwartau23:1920:29
 Huttenberg - ASV Hamm-Westfalen22:2420:29
 TUS Ferndorf - VfL Bad Schwartau23:1920:30
 HSC 2000 Coburg - DJK Rimpar Wolfe28:2020:30
 Huttenberg - ASV Hamm-Westfalen22:2420:30
 TuS N-Lubbecke - HSV Hamburg24:2221:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wybrzeze Gdansk - SPR Stal Mielec19:2418:00
 Chrobry Glogow - SPR Tarnow34:2718:59
 MKS Zaglebie Lubin - KS Azoty Pulawy28:2620:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - Winterthur16:3019:00
 Endingen - Kadetten26:3619:00
 RTV 1879 Basel - Bern36:3320:00
 Kriens - Wacker Thun28:3321:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umag - Dubrava34:3220:00
 Spacva-Vinkovci - Rkhm Dubrovnik31:3020:00
 Zamet - Varazdin26:2520:00
 Porec - MRK Sesvete24:1920:00
 Bjelovar - Gorica27:2920:14
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mezokovesdi - Gyongyosi26:2419:00
 Csurgoi - Balatonfuredi26:2519:00
 Vaci Kse - Eger Sbs23:2919:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grifk - Hifk28:4016:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SHC Malomerice - Plzen21:3212:00
 Dukla Prague - Hranice33:2417:30
 Brno - Lovosice23:2018:00
 Koprivnice - Karvina30:3419:00
 Jicin - Veseli26:2519:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Chelyabinsk - Ugntu-Vnzm28:2311:00
 Zarja Kaspija - Dinamo-Viktor22:2612:00
 SKIF - Fakel25:2515:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlottenlund SKH Elite - Notteroja23:3316:30
 Viking Handball - Sandefjord Tif24:2317:00
 Lillestrom - Fjellhammer20:3118:59
 Sandnes HK - Kristiansand IF27:2818:59
 Lillestrom - Fjellhammer20:3119:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fyllingen - Haslum HK40:2915:59
 Il Runar - Elverum30:4117:00
 ST Hallvard - Naerbo27:3517:00
 Follo HK - Kolstad25:2617:00
 ST Hallvard - Naerbo27:3517:00
 HK Halden - Drammen HK22:2318:00
 Arendal - BSK Handball Elite34:3019:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FIF - Roskilde Handbold29:2815:30
 Skive FH - Ajax Kobenhavn29:3115:30
 HOJ - HEI Skaering19:2816:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordsjalland - Skanderborg29:3015:59
 GOG Handbold - Mors-Thy Handbold26:2517:00
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klaipeda Dragunas - Polva Serviti (EST)31:2814:00
 VHC Sviesa Vilnius - Granitas/Kaunas (LTU)30:2715:00
 Celtnieks/LSPA - HC Tallin29:2916:00
 Dobeles Tenax - Riihimaki Cocks31:3016:00
 Viljandi - HC Kehra (EST)28:2819:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Ademar Leon39:3020:00
 Recoletas Atletico Valladolid - Bidasoa Irun28:2822:00
Florbols
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gavle Gik - Team Thorengruppen SK1:1617:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Black Angels - FBC Liberec2:1117:00
 1 SC Woow Vitkovice - FBC Pullo Trade Ceska Lipa12:418:00
 Billy Boy Mlada Boleslav - Tatran Omlux Stresovice15:120:00
 Sokol Kral Vinohrady - FBC Ostrava2:720:30
 TJ JM Chodov - Sokol Pardubice17:420:30
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vācija - Slovākija1:611:00
 Latvija - Polija1:612:30
 Zviedrija - Somija5:415:30
 Šveice - Čehija6:618:45
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steelers - Lasb4:617:00
 Tiikerit - Classic Tampere3:917:00
 TPS Turku - Westend Indians3:218:30
 Happee Jyvaskyla - Viikingit4:918:30
Latvija - Elvi liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Betsafe/ Ulbroka - Lielvārde5:316:30
 Rubene - FK Kurši5:518:00
 Irlava Avant - FBK Valmiera10:718:00
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forde Vbk - Koll1:315:00
 BK Tromso - Kfum Volda3:115:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Developres Rzeszow - MKS E Leclerc Radomka Radom3:016:00
 Chemik Police - Energa Mks Kalisz3:017:00
 Bielsko-Biala - LKS Commercecon Lodz3:119:00
Sievietes - Argentīna - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA San Lorenzo - River Plate3:200:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 SM Aesch Pfeffingen - Kanti Schaffhausen3:018:00
 Sagres Neuchatel - Geneve Volley3:018:30
 Volley Toggenburg - Groupe E Valtra0:318:30
 Volley Lugano - VBC Cheseaux1:320:00
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vizura Beograd - Klek MD Zrenjanin3:118:30
 ZOK UB - Crvena Zvezda Beograd1:319:00
 Jedinstvo Stara Pazova - Partizan Beograd3:020:00
 OK Beograd - Tent Obrenovac0:321:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Koge Wildcard - VK Vestsjaelland3:014:00
 Brondby VK - Holte IF2:315:00
 Fortuna Odense Volley - Frederiksberg3:117:00
 Gentofte Volley - Aarhus1:318:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oriveden Ponnistus Orivesi - Hameenlinna3:117:00
 Puijo - Liigaploki3:117:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 U Jolidon Cluj - Dinamo Romprest Bucuresti0:313:30
 Rapid Aibo Bucuresti - CSO Voluntari 20053:016:30
 CS Medgidia - Stiinta Bacau1:317:00
 Volei Alba Blaj - CSM Lugoj3:018:00
Sievietes - Ķīna - China Volleyball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sichuan University - Henan Zhengzhou3:110:00
 Jiangsu - Evergrade2:310:00
 BA YI - Shanghai Dunlop1:310:00
 Liaoning Huachen Auto - Tianjin Bridgstone0:310:00
 Shangdong LS Bank - Beijing Auto3:010:00
 He Bei - Fujian Xi Meng Bao0:313:30
Sievietes - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Sofia - Rakovski Dimitrovgrad3:016:00
 Slavia-SU Sofia - Levski Sofia0:318:30
 Kazanlak Volley - Maritsa Plovdiv0:318:30
Sievietes - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOK Kastela DC - Nova Kbm Branik Maribor1:318:00
 Calcit Kamnik - Jedinstvo Brcko1:320:00
 Mladost Zagreb - Hit Nova Gorica3:020:30
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Sneek - Apollo 81:321:00
 Alterno Apeldoorn - Zwolle Volleyball2:321:00
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibsa CV Gran Canaria - Horo Rioja Volley3:017:00
 CV Kiele Socuellamos - AD Algar Surmenor3:019:00
 Avarca de Menorca - CV Haris3:120:00
 MAY Deco Voleibol Logrono - Feel Volley Alcobendas3:020:00
 CV Madrid Chamberi - CV Barcelona3:020:30
Sievietes - Austrija - AVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 TI Volley - Askö Linz-Steg0:317:30
 SG Prinz Brunnenbau - SG Erzberglandmadln3:120:00
 Sparkasse Klagenfurt - Sokol Post NO1:320:00
 Sparkasse Klagenfurt - SVS Post Schwechat1:320:00
 Psvbg Salzburg - VC Tirol1:321:30
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Kupele Brusno - VC Dobre ZO Slovenska Presov2:318:00
 VTC Pezinok - HIT Ucm Trnava3:119:30
 Nove Mesto Nad Vahom - UKF Nitra2:321:00
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGS Artemis - AEK Athens0:319:00
 APS Navarchos Votsis - Makedones Axiou2:320:00
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Markopoulou - Olympiacos Piraeus1:318:00
 ASP Thetis - AO Ilisiakos3:019:00
 AOF Porfyras - PAOK1:320:00
 Aris Thessaloniki - Aias Euosmou3:020:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBF Rig Falköping - Lunds VK3:115:00
 Gislaveds Vbk - Linkopings VC3:015:00
 Lindesberg Volley BK - Varnamo FK1:316:00
 Sollentuna VK - Svedala Vbk3:018:00
Sievietes - Japāna - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toyota Autobody Queensesis - JT Marvelous0:305:00
 Nec Red Rockets - Okayama Seagulls1:306:00
 Denso Airybees - Himeji Victorina VC3:006:00
 Hitachi Rivale - Hisamitsu Springs2:308:00
 Toray Arrows - PFU Blue Cats3:108:00
 Ageo Medics - Kurobe Aqua Fairies3:008:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR Flamengo - Volei Nestle Osasco2:300:00
 Pinheiros - Curitiba Volei0:300:00
 Sao Caetano - Fluminense F.c2:322:00
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olymp Prague - Sternberk2:318:00
 Olomouc - VK Dukla Liberec1:318:00
 Prostejov - Brno SG1:318:00
 Prerov - Ostrava0:319:00
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Cannet - Nantes3:021:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Institut Federal De Volley-Ball - Nancy0:318:00
 AS Saint Raphael VB - MO Mougins VB3:120:00
 Volley Club Marcq Baroeul - Paris1:320:30
 Venelles - Mulhouse1:321:00
 VBC Chamalieres - RC Cannes1:321:00
 Terville Florange Olympique - Beziers2:321:00
 Le Cannet - Nantes3:021:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dresdner - Nawaro Straubing3:018:30
 Swe Volley-Team - Aachen3:219:00
 Vilsbiburg - Stuttgart1:320:00
 SC Schweriner - Potsdam3:220:00
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barricalla Collegno - Delta Informatica Trentino0:318:00
 Volley Group Roma - LPM Bam Mondovi0:318:00
 Club Italia - Cutrofiano Volley1:318:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bergamo - Millenium Brescia3:121:30
 Cassalmagiore - UBI Banca San Bernardo Cuneo3:021:30
Sievietes - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eczacibasi - Vakifbank Turk Telekom0:317:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Altos - GS Caltex Kixx3:109:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenisei Krasnoyarsk - Dinamo Krasnodara0:312:00
 Lokomotiv Kaliningrad Region - Avtodor-Metar3:018:30
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 OSI Volleyball - Askim Vbk3:014:00
 Forde VBK - Randaberg Volleyball3:017:00
 BK Tromso - Koll1:317:30
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sliedrecht Sport - Taurus3:120:30
 Bmc/Sss - Draisma Dynamo Apeldoorn0:320:30
 TT Papendal/Arnhem - ZVH Volleybal0:320:30
 Orion Doetinchem - Vocasa Volleybal Nijmegen3:021:30
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Amriswil - Volley Top Luzern3:018:00
 Lausanne UC - TV Schonenwerd3:018:30
 Burgerstein Volley Jona - Traktor Basel3:019:00
 Chenois Geneve - Volley Naefels3:219:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Tokyo - VC Nagano Tridents3:105:00
 Jtekt Stings - Suntory Sunbirds3:206:00
 Panasonic Panthers - Wolfdogs Nagoya3:007:00
 Oita Miyoshi Weisse Adler - Toray Arrows0:308:00
 JT Thunders - Osaka Blazers Sakai3:009:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Bucuresti - SCM Gloria Buzau3:013:30
 Universitatea Cluj - CSM Campia Turzii3:015:30
 Unirea Dej - CSU Uvt Timisoara3:017:00
Vīrieši - Horvātija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Varazdin Volley - OK Zadar3:018:00
 MOK Rijeka - OK Rovinj3:018:00
 OKM Centrometal - OK Trnje3:019:00
 OK Sisak - MOK Marsonia3:020:00
 MOK Mursa Osijek - OK Split2:321:00
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Middelfart VK - Amager VK3:015:00
 Gentofte Volley - ASV Arhus3:016:00
 Aalborg Hik - VK Vestsjaelland3:017:00
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VDK Gent Heren - Tectum Achel3:021:30
 VC Haasrode Leuven - Knack Roeselare3:021:30
 Lindemans Aalst - VBC Waremme3:121:30
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Presov - Prievidza3:018:00
 Komarno - VK Ekonom Spu Nitra3:019:00
 Svidnik - Zvolen3:019:00
 Trencin - Kosice0:319:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sollentuna - Vingaker3:015:30
 Saters IF Vbk - Sodertelge2:316:00
 Habo - Orkelljunga2:317:00
 RIG Falkoping - Hylte0:318:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bigbank Tartu - Jēkabpils Lūši3:017:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haok Mladost - Waldviertel1:318:00
 Ach Volley Ljubljana - OK Maribor3:019:00
 SK Posojilnica - Mladost Brcko2:320:00
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leixoes SC - CN Ginastica2:317:00
 Sporting de Espinho - Sporting CP1:317:00
 Clube K - SL Benfica0:317:00
 SC Caldas - Esmoriz GC1:318:00
 AS Sao Mamede - Famalicense AC3:120:00
 VC Viana - Castelo Maia GC1:320:00
 AJF Bastardo - Vitoria SC1:321:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weiz - UVC Graz3:220:30
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Funvic - Vivo Minas3:102:29
 Taubate/Funvic - Vivo Minas3:102:30
 Barao Blumenau - Sada Cruzeiro0:321:00
 SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao - Moda/Maringa3:221:59
 Caramuru Castro - Volei Renata/Campinas0:323:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ETTA - Akaa Volley0:315:30
 Karelian Hurmos - Savo Volley1:317:00
 Valepa - Loimu3:117:00
 Vantaa Ducks - Hurrikaani0:317:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Woori Card Hansae - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers0:307:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunav Ruse - Montana1:317:00
 Slaviya Sofia - Levski Volley0:317:00
 Lukoil Neftohimik - Dobrunja3:018:00
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cannes - Nice3:018:00
 Paris Volley - Toulouse3:218:59
 Poitevin vb Poitiers - Tours1:320:29
 Chaumont - Tourcoing Lille3:121:00
 Nantes - Rennes1:321:00
 Montpellier - Ajaccio3:021:00
 Chaumont - Tourcoing Lille3:121:00
 Nantes - Rennes1:321:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ostrava - Odolena Voda3:017:29
 Usti nad Labem - Kladno1:318:00
 Fatra Zlin - Dukla Liberec0:318:00
 Ceske Budejovice - VK Karlovarsko2:318:59
 Prague - Black Volley Beskydy3:019:00
Vīrieši - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grau - Unicaja Almeria2:318:00
 Emeve Lugo - Rio Deuro3:018:30
 Conectabalear CV Manacor - CAI Voleibol Teruel0:320:00
 Palma Volley Mallorca - CDV Textil Santanderina3:020:00
 CV Melilla - CV Almoradi3:120:29
 Vecindario ACE Gran Canaria - Ushuaia Ibiza3:021:30
 Islas - Vecindario - Ushuaia Ibiza3:021:30
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novi Pazar Junior - Crvena Zvezda3:119:00
 Mladi Radnik - Jedinstvo Stara Pazova3:020:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jastrzebski Wegiel - GKS Katowice3:215:45
 ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - AZS UWM Olsztyn3:118:30
 Politechnika Warszawska - Lotos Trefl Gdansk3:021:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foinikas Syrou - Elpida Ampelokipon3:018:00
 AO Kifisias - Pamvochaikos3:118:30
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Netzhoopers - Rottenburg2:318:59
 Friedrichshafen - Berlin Recycling Volleys2:319:00
 Netzhoopers - Rottenburg2:319:00
 SVG Luneburg - Heitec Volleys Eltmann3:220:00
 TSV Giesen Grizzlys - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching1:320:00
 TV Buhl - Evivo Duren3:221:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Edilesse Cavriago - Atlantide Pallavolo Brescia0:321:30
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 GAS Sales Piacenza - Ravenna3:218:59
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jurga Samotlor Nizniewartovsk - Kuzbass Kemerovo1:314:00
 NOVA - Belogorye Belgorod0:315:00
 Fakel Noviy Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut3:115:59
 ASK Nizhegorodskaya Oblast - Zenit Kazan0:317:00
 Dinamo LO - Lokomotiv Novosibirsk0:318:59
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veitera - Botnia9:215:00
 OLS - JPS4:1415:00
 LRK Tornio - Narukera4:715:00
 WP-35 - Akilles0:617:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stroitel Syktyvkar - Kuzbass3:311:00
 Volga - SKA-Neftjanik7:811:00
 Rodina - Start4:512:00
 Dinamo Maskava - Sibseljmash9:212:00
 Vodnik - Baikal-Energija7:312:00
 HK Murmansk - Enisey2:712:00
 Dinamo Kazan - Ur. Trubnik5:212:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Örebro SK Bandy - Lidköpings Aik5:315:00
 Boltic/Gota - IFK Kungalv5:415:00
 Gripen/Trollhattan - Katrineholm Bandy2:415:00
 Nassjo - Tillberga TB Vasteras4:715:00
 Skutskärs If/Bk - Borlange Bandy7:716:00
 Ljusdals BK - Kaliks7:216:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Broberg/Soderhamn - Frillesas BK4:216:00
 IFK Vanersborg - Edsbyns IF0:918:00
Regbijs
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austrālija - Īrija29:008:45
 ASV - Anglija21:709:07
 Francija - Brazīlija45:009:29
 Kanāda - Spānija28:709:51
 Krievija - DĀR31:1210:13
 Jaunzēlande - Fidži12:1010:35
 Anglija - Īrija36:714:35
 ASV - Austrālija14:1914:57
 Spānija - Brazīlija29:1415:19
 Kanāda - Francija12:1415:41
 Fidži - DĀR27:516:03
 Jaunzēlande - Krievija12:016:25
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austrālija - Kenija7:1210:57
 Samoa - Īrija14:2811:19
 Francija - Skotija24:1912:01
 Anglija - Spānija33:712:22
 Argentīna - Velsa45:012:44
 Jaunzēlande - Kanāda13:07
 ASV - Japāna42:013:29
 DĀR - Fidži26:1413:51
 Īrija - Kenija24:2416:47
 Samoa - Austrālija14:2417:08
 Spānija - Skotija19:2217:50
 Anglija - Francija12:3318:13
 Kanāda - Velsa17:1418:35
 Jaunzēlande - Argentīna19:1419:04
 Fidži - Japāna19:34
 DĀR - ASV21:1520:03
Gruzija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIA Kutaisi - Iunkerebi Kiketi46:315:00
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swansea City - Pontyprid26:2416:30
 EBBW Vale - Bridgend15:1816:30
 RGC 1404 - Aberavon36:3016:30
 Carmarthen Quins - Newport26:2016:30
 Cardiff - Merthyr20:316:30
Eiropa - Euro Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Section Paloise - Cardiff Blues34:2914:00
 Union Bordeaux Begles - Agen33:615:00
 Cammi Calvisano - Leicester Tigers13:2015:30
 London Wasps - Edinburgh7:917:00
 London Irish - Toulon20:2617:00
 Scarlets - Bayonne46:521:45
 Stade Francais - Bristol16:1822:00
Eiropa - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Connacht - Gloucester27:2414:44
 Benetton Treviso - Lyon Olympique Universitaire25:2214:44
 Connacht - Gloucester27:2414:45
 Benetton Treviso - Lyon Olympique Universitaire25:2214:45
 Saracens - Munster15:617:00
 Montpellier - Stade Toulouse18:2617:00
 Montpellier - Toulon18:2617:00
 Glasgow Warriors - Atlantique Stade Rochelais7:1219:15
 Leinster - Northampton Saints50:2119:15
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maikls van Gervens - Džells Klāsens3:100:20
 Labanauskas Darjuss - Edgar Matthew3:014:40
 Meikle Ryan - Yamada Yuki1:315:25
 Woodhouse Luke - Lims Pols3:016:45
 Vattimena Žermeins - Humphries Luke2:317:40
 Mark McGeeney - Campbell Matthew3:121:10
 Hughes Jamie - Zorans Lerčbačers2:322:15
 Reimonds van Barnevelds - Jangs Darins1:323:40
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osc-Ujbuda - FTC Waterpolo10:1020:00
Teniss
ATP - Pārbaudes turnīrs - Diriyah tenisā kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Strufs Jans-Lennards - Isners Džons1:215:00
 Medvedevs Danils - Fognini Fabio2:016:50
ATP - Pārbaudes turnīrs - Czech Tennis Extraliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Štaneks Robins - Rosols Lukašs0:211:00
 Poļaks Dāvids - Gengels Mareks0:212:50
 Satrals Jans - Fuksovičs Martons0:213:30
 Kopriva Vits - Vanni Luka2:113:35
 Kolars Zdeneks - Fabiano Tomass2:014:15
 Kližans Martins - Coričs Borna1:214:30
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakundo Huarezs - Grigelis Laurinas0:210:00
 Guinards Manuels - Lotsma Nils2:010:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mochizuki Shintaro - Chappell Nick1:215:59
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bergs Zizu - Kaļeņičenko Danila1:215:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palosi, Stefan - Kirkins Ergi0:211:00
 Mansori Skanders - Lorēns Tomass2:011:00
 Palosi, Stefan - Kirkins Ergi0:211:09
ATP - ITF Future - Dominican Republic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hards Niks - Verniers Mihels2:015:55
WTA - Pārbaudes turnīrs - Czech Tennis Extraliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martincova Terēza - Siniakova Katerina2:011:00
 Ribakina Jelena - Aleksandrova Jekaterina1:212:20
 Mučova Karolina - Zahlavova Stricova Barbora2:012:45
WTA - Australian Open Australian Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vulkoka Belinda - Rodionova Arina1:202:00
 Sandersa Storma - Mijersa Abbī2:004:19
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kawaguchi Natsumi - Kukharčuka Nika1:215:59
 Klaine Peidža - Sysoeva Anastasia2:015:59
 Kawaguchi Natsumi - Kukharčuka Nika1:216:00
 Klaine Peidža - Sysoeva Anastasia2:016:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gillan Alice - Karpovich Jana0:211:00
 Kulikova Anastasia - Miyazaki Yuriko0:211:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oliynykova Oleksandra - Spigarelli Martina2:110:00
 Leikina Polina - Šūla Čiara0:210:00
WTA - ITF - Puna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bains Naikta - Plipueča Peangtana2:107:30
 Dorošina Olga - Raducanu Emma1:207:30
 Bains Naikta - Plipueča Peangtana2:107:39
WTA - ITF - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Snigur Daria - Bogdana Ana0:212:50
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Slaloms - Val d Isere
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolega Elias - Digrubers Marks12:30
 Švarcs Marko - Hiršbuels Kristians12:30
 Gross Stefano - Lizerū Žuljēns12:30
 Meillard Loic - Žandets Victors Muffats12:30
 Zenhauserns Ramons - Jule Daniels12:30
 Kristofersens Henriks - Noel Clement12:30
 Istoks Rodes - Vinatzer Alex12:30
 Mihrers Andre - Ridings Davids12:30
 Ridings Davids - Hiršbuels Kristians12:30
 Pinturaults Aleksis - Matts Maikls12:30
 Jule Daniels - Mihrers Andre12:30
 Manfreds Moelgs - Solevags Sebastians-Foss12:30
 Matts Maikls - Manfreds Moelgs12:30
 Pinturaults Aleksis - Zenhauserns Ramons12:30
Sievietes - Supergigants - Sanktmorica
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stuheca Ilka - Siebenhofere Ramona1:011:30
 Miradoli Romane - Marsaglia Frančeska1:011:30
 Shiffrin Mikaela - Rēbensburga Viktorija1:011:30
 Lie Kajsa Vickhoff - Gisina Mišela1:011:30
 Veiratera Tina - Briņjone Federika0:111:30
 Goggia Sofija - Guta Lara1:011:30
 Schmidhofer Nicole - Tipplera Tamara1:011:30
 Sutera Korinne - Venier Stephanie1:011:30
 Delago Nicol - Pušnere Mirjama1:011:30
 Ledecka Ester - Haehlen Joana1:011:30
Badmintons
Vīrieši - Itāijas International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abians Pablo - Popov Christo1:210:19
 Popov Toma Junior - Ho Šu Džeisons Entonijs2:010:19
Vīrieši - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endo H / Watanabe Y - Gideon M F / Sukamuljo K S2:112:39
 Ahsan M. / Setiawan H - LEE Y / Wang C L2:013:19
 Ahsan M / Setiawan H - LEE Y / Wang C L2:013:20
Vīrieši - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čens L. - Antonijs Gintings0:206:20
 Momota Kento - Vangs Tsū Vei2:012:00
Sievietes - Itālijas International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Christophersen Line - QI Xuefei0:211:29
 Jakobsena Džūlija Davalla - Lī Ivonne2:111:49
Sievietes - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chen Q / Jia Y F - LEE S H / Shin S C2:012:20
 Fukushima Y. /Hirota S. - Matsumoto M / Nagahara W1:212:59
Sievietes - Dubultspēles - Italian International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akchurina A / Morozova O - Nistad C / Sjoo M2:011:49
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Bandits - Auckland Tuatara4:606:30
 Adelaide Bite - Melbourne Aces1:007:30
 Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox9:1210:00
 Perth Heat - Geelong-Korea9:713:00
Snūkers
Skotija atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Selbijs Marks - Gilberts Deivids6:115:00
 Alens Marks - Lisovskis Džeks5:621:00
E-Sports
Dota 2 - Supreme Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Adroit - Dota MY Goal1:206:00
 Apollo - Royal Never Give UP0:210:00
 Sparking Arrow Gaming - Blaze1:013:00
 Brothers United - Team Spirit1:014:55
 Apollo - Sparking Arrow Gaming0:116:00
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aspirations - Team Lightning2:113:30
 Team Aspirations - Team Venture2:116:00
Dota 2 - China Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aster - Ehome2:008:00
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Knights - Canberra Havoc3:016:00
 Team Reciprocity - THE Three Sins3:117:00
 Spacestation Gaming - Dignitas0:318:00
 Pittsburgh Knights - Team Reciprocity3:018:30
 Eunited - Veloce Esports2:319:30
 Lowkey Esports - Renegades2:320:30
 NRG Esports - Renault Vitality3:221:30
 Veloce Esports - Renegades3:122:30
LoL - Superliga ABCDE
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pain Gaming - Prodigy Esports3:218:00
CS:GO - Qi Banja Luka - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arcy - EX-Bluejays0:212:40
 Pro100 - Copenhagen Flames2:116:10
 Arcy - Copenhagen Flames1:219:55
CS:GO - BLAST Pro Series Global Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ninjas IN Pyjamas - Liquid0:214:00
 Astralis - Liquid2:018:59
CS:GO - Dreamhack Sevilla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Movistar Riders - BIG2:012:00
 Gambit Youngsters - GODSENT1:215:00
 North - Movistar Riders2:018:55
 Illuminar Gaming - GODSENT1:221:15
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGO Gaming - Wisla Krakow1:213:30
CS:GO - Summit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mousesports - G2 Esports0:100:24
 G2 Esports - Mousesports1:001:19
 Mousesports - MiBR1:002:00
 MiBR - Mousesports1:003:00
 Furia Esports - MiBR1:004:25
 MiBR - Furia Esports0:105:25
 Virtus Pro - G2 Esports0:119:04
 G2 Esports - Virtus Pro1:020:20
 Virtus Pro - MiBR1:021:30
 MiBR - Virtus Pro1:022:54
CS:GO - ESEA Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Rugratz1:018:30
 Intz E-Sports - Order1:019:04
 Riot Squad - Team Spirit0:120:05
 Havu Gaming - Triumph Gaming1:020:29
 Forze - Team Spirit1:021:20
 Intz E-Sports - Havu Gaming0:121:35
 Rugratz - Riot Squad0:223:25
 Order - Triumph Gaming2:023:34
CS:GO - ESL National Leagues
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sprout - Touch The Crown2:012:04
 Unicorns of Love - Alternate aTTax0:214:05
 Sprout - Alternate aTTax2:018:59
Distanču slēpošana
Vīrieši - Sprints - Davosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jouve Richard - Chanavat Lucas0:113:05
 Gros Baptiste - Retivykh Gleb0:113:05
 Retivykh Gleb - Golbergs P.1:013:05
 Klaebo Johannes Hoesflot - Pellegrino Federico1:013:05
 Iversen Emil - Valnes Erik0:113:05
 Bjoernestad Skar Sindre - Taugboel Haavard Solaas0:113:05
Sievietes - Sprints - Davosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sundling Jonna - Diggins Jessica1:012:30
 Nilsson Stina - Caspersen Falla Maiken0:112:30
 Sundling Jonna - Dahlqvist Maja1:012:30
 Diggins Jessica - Caldwell Sophie0:112:30
 Caldwell Sophie - Dahlqvist Maja1:012:30
Biatlons
Vīrieši - Pakaļdzīšanās - Hohfilcene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Martins Furkade - Kventins Fillons Mailets0:115:55
 Tarjeijs Bē - Loginovs Aleksandrs0:115:55
 Eliseev Matvey - Pidruchnyi Dmytro1:015:55
 Simons Šemps - Mališko Dmitrijs0:115:55
 Erlends Overengs Bjontegartds - Guigonnat Antonin1:015:55
 Arnds Peiffers - Vetle Šostads Kristiansens1:015:55
 Jakovs Faks - Leitner Felix1:015:55
 Samuelsson Sebastian - Vegers Benjamins1:015:55
 Andrejs Rastorgujevs - Vladimirs Iļijevs1:015:55
 Claude Fabien - Horn Philipp1:015:55
 Benedikts Dols - Johannes Kēns0:115:55
 Mihals Krčmars - Jevģenijs Garaničevs1:015:55
 Dale Johannes - Jacquelin Emilien0:115:55
 Bo Johanes Tinnes - Simons Destjē1:015:55
 Lukas Hofers - Dominiks Vindišs1:015:55
Sievietes - Stafete - Hohfilcene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šveice - Austrija1:012:30
 Vācija - Ukraina0:112:30
 Norvēģija - Zviedrija1:012:30
 Itālija - Čehija0:112:30
 Francija - Krievija0:112:30
 ASV - Igaunija1:012:30
 Francija - Itālija1:012:30
 Ukraina - Čehija1:012:30
 Krievija - Vācija1:012:30
Galda Teniss
Vīrieši - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liang Jingkun - Ma Longs3:407:00
 Calderano Hugo - Fans Žendongs1:407:50
 Lins Gaojuans - Fans Žendongs2:414:40
 Ksju Ksins - Ma Longs2:415:30
Sievietes - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chen Meng - Ito Mima4:112:59
 Wang Yidi - Wang Manyu0:413:50
Jauktās Dubultspeles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mizutani J / Ito M - XU X / Liu S2:308:40
MMA
EFC (Ekstrēmo cīņu čempionāts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolindo Diego - Botha JT16:00
 Strydom Tommy - Ngwalangwala Elvis0:116:00
 Roets Roedie - Kasanda Serge1:016:00
 De La Rey Stephan - Kabeya Amisi1:016:00
 Saaiman Cameron - Blom Corne1:016:00
 Simoes Nerik - Richards Warren1:016:00
 Tshitamba Asiashu - Chipfumbu Sylvester0:120:10
 Cutendana Marino - Cronje Devon0:120:45
 Kanyeba Anciet - Delafield Saxon1:021:25
 Lino Amanda - Fiorot Manon0:122:10
 DU Plessis Dricus - Lesar Brendan1:022:55
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Komandas Lielais tramplīns - Klingentāle
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norvēģija - Japāna0:115:45
 Norvēģija - Vācija1:015:45
 Japāna - Polija0:115:45
 Japāna - Vācija1:015:45
 Austrija - Polija0:115:45
 Slovēnija - Vācija1:015:45
 Norvēģija - Slovēnija1:015:45
 Norvēģija - Polija0:115:45
 Austrija - Slovēnija1:015:45
 Norvēģija - Austrija0:115:45
 Austrija - Vācija1:015:45
 Slovēnija - Japāna0:115:45
 Slovēnija - Polija0:115:45
 Polija - Vācija1:015:45