jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Svētdiena, 15. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Green Bay Packers - Chicago Bears21:1320:00
 Washington Redskins - Philadelphia Eagles27:3720:00
 New York Giants - Miami Dolphins36:2020:00
 Green Bay Packers - Chicago Bears21:1320:00
 Detroit Lions - Tampa Bay Buccaneers17:3820:00
 Tennessee Titans - Houston Texans21:2420:00
 Detroit Lions - Tampa Bay Buccaneers17:3820:00
 New York Giants - Miami Dolphins36:2020:00
 Cincinnati Bengals - New England Patriots13:3420:00
 Carolina Panthers - Seattle Seahawks24:3020:00
 Cincinnati Bengals - New England Patriots13:3420:00
 Washington Redskins - Philadelphia Eagles27:3720:00
 Carolina Panthers - Seattle Seahawks24:3020:00
 Tennessee Titans - Houston Texans21:2420:00
 Kansas City Chiefs - Denver Broncos23:320:00
 Arizona Cardinals - Cleveland Browns38:2423:05
 Los Angeles Chargers - Minnesota Vikings10:3923:05
 Oakland Raiders - Jacksonville Jaguars16:2023:05
 Arizona Cardinals - Cleveland Browns38:2423:05
 Oakland Raiders - Jacksonville Jaguars16:2023:05
 Los Angeles Chargers - Minnesota Vikings10:3923:05
 Dallas Cowboys - Los Angeles Rams44:2123:25
 San Francisco 49ers - Atlanta Falcons22:2923:25
 Dallas Cowboys - Los Angeles Rams44:2123:25
 San Francisco 49ers - Atlanta Falcons22:2923:25
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 DEN Helder Suns - Donar Groningen70:8817:00
 Aris Friesland Leeuwarden - Rotterdam Challengers74:7517:00
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Las Animas - CD Universidad Catolica De Santiago92:7701:00
 Club AB Temuco - CD Puente Alto84:7302:30
 CD Universidad De Concepcion - CD Puente Alto81:8823:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baketball Polabi - Sokol Prazsky100:6318:00
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telindus BC Oostende - Spirou Charleroi82:8017:15
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plymouth Raiders - London City Royals90:9817:00
 Manchester Giants - London Lions73:10319:00
 Cheshire Phoenix - Leicester Riders79:7919:30
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lenadores De Durango - Fuerza Regia90:9203:00
 Santos De San Luis - Angeles De Puebla BC106:9303:00
 BC Laguneros Comarca - Dorados De Cihuahua85:10203:00
 Mineros - Huracanes de Tampico88:7304:30
 Plateros De Fresnillo - Astros Jalisco79:7804:30
 Panteras de Aguascalientes - Aguacateros De Michoacan97:9204:30
Filipīnas - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Talk N Text - Meralco Bolts103:9412:30
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tianjin Gold Lions - Jiangsu Zhongtian Steel113:11413:34
 Qingdao Eagles - Shanxi Brave Dragons105:9613:34
 Tianjin Gold Lions - Jiangsu Dragons113:11413:35
 Chongqing Fly Dragons - Guandong Southern Tigers126:11113:35
 Qingdao Eagles - Shanxi Brave Dragons105:9613:35
 Bayi Rocket - Sichuan Blue Whales81:9213:35
 Shenzhen Leopards - Fujian Sturgeons77:11413:35
 Xinjiang Tigers - Shandong Golden Stars107:11614:00
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ebaa - Copenhagen Basketball87:6814:00
 Bakken Bears - Copenhagen Wolfpack96:9916:15
 Vaerlose - Team Fog Naestved83:10017:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alab Pilipinas - Singapore Slingers90:8313:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koshigaya Alphas - Hyogo Storks83:7906:00
 Fukushima Fire Bonds - Yamagata Wyverns82:7506:30
 Aomori Wats - Takamatsu Five Arrows75:7107:00
 Shinshu Brave Warriors - Rizing Fukuoka BB82:4407:00
 Fighting Eagles Nagoya - Bambitos Nara81:6707:00
 Oita Heat Devils - Kumamoto Vorters89:8207:00
 Tsukuba Robots - Earthfriends Tokyo Z85:5308:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sun Rockers Shibuya - Shiga Lake Stars79:9206:05
 Shimane Susanoo Magic - Toyama Grouses80:5906:35
 Akita Northern Happinets - Diamond Dolphins Nagoya72:5807:04
 Yokohama B-Corsairs - Alvark Tokyo69:8207:05
 Kyoto Hannarizu - Link Tochigi Brex58:7807:05
 Osaka Evessa - Chiba Jets80:8008:05
 Levanga Hokkaido - Ryukyu Golden Kings69:8408:05
 Osaka Evessa - Chiba Jets105:10608:05
 Levanga Hokkaido - Ryukyu Golden Kings69:8408:05
 Hamamatsu Phoenix - Niigata Albirex BB65:8311:05
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oita Heat Devils - Kumamoto Vorters89:8206:59
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Instituto Atletico Central Cordoba - Weber Bahia106:9500:59
 Club Deportivo Hispano Americano - Regatas78:7902:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kataja Joensuu - Kouvot Kouvola95:8617:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon ET Land Elephants - Seoul Samsung Thunders86:7808:00
 Mobis Phoebus - KCC Egis69:7108:00
 Goyang Orions - Dongbu Promy73:8209:59
 Seoul SK Knights - Anyang KGC76:7109:59
 Goyang Orions - Dongbu Promy73:8210:00
 Seoul SK Knights - Anyang KGC76:7110:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Galil Elyon - Maccabi Rishon Lezion75:9618:59
 Hapoel Galil Gilboa - Maccabi Rishon Lezion75:9619:00
 Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa95:8120:40
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 UBC St Polten - Kapfenberg Bulls89:6918:30
 Chin Min Dragons St. Polten - Kapfenberg Bulls89:6918:30
 Klosterneuburg - UBSC Raiffeisen Graz92:8418:30
 BC Hallmann Vienna - Arkadia Traiskirhcen100:6718:30
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Science City Jena - Artland Dragons81:7417:00
 TBB Trier - Tubingen Tigers87:6418:00
 Nirnberger Basketball Club - MLP Academics Heidelberg55:7119:00
Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alba Berlin - Mitteldeutscher BC82:7715:59
 Telekom Baskets Bonn - EWE Baskets Oldenburg81:8818:59
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Dnipro - MBK Nikolaev94:8714:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Zealand Breakers - Adelaide 36ers96:9906:00
 South East Melbourne Phoenix - Cairns Taipans95:9508:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asseco Prokom Gdynia - MKS Dabrowa Gornicza95:6816:00
 Wikana Start Lublin - Gipsar Stal Ostrow84:7218:30
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Udominate Umea Basket - Uppsala Basket81:7316:30
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esperides Kallitheas - Niki Leukados83:7612:30
 AO Eleutheria Mochatou - Panathinaikos68:6413:00
 KAO Melission - PAOK Thessaloniki66:8314:00
 Kronos Agiou Dimitrou - OA Chanion63:8615:00
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubrovnikas Zkk Ragusa - ZKK Tresnjevka80:5416:30
 ZKK Split - ZKK Zagreb62:6217:45
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 PEAC Pecs - Aluinvent Dvtk Miskolc63:9519:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas - Homend Antakya Belediyesi81:5315:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Virtus Pallacanestro Bologna - Andros Basket Palermo57:4617:00
 Techmania Battipaglia - Pallacanestro Torino75:7719:00
 Gesam Gas Lucca - Umana Reyer Venezia72:8819:00
 Geas S.s.giovanni - Famila Wuber Schio64:6919:00
 Pallacanestro Vigarano - OMC Cignoli Broni83:7519:00
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPAR City Girona - Embutidos Pajariel62:4819:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide Lightning - Bendigo Spirit91:7504:35
 Townsville Fire - Sydney Flames61:5705:05
 Perth Lynx - Melbourn Boomers68:6607:05
 Canberra Capitals - Southside Flyers65:7008:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bucheon KEB-Hana - Cheongju KB Stars58:8011:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS Gorzow Wielkopolski - CCC Polkowice84:8219:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnojarsk - Nadezda Orenburg77:6313:00
 MBA Moscow - k Moscow Region - Vidnoje71:7315:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas JK - Rojal Hali Gbb78:7312:00
 Besiktas JK - Gaziantep Bsb78:7312:00
 Pinar Karsiyaka - Darussafaka Cooper Tires84:7814:14
 ITU BK - Turk Telekom85:10116:30
 Banvitspor - Afyon Belediyespor80:8318:59
 Banvit Bandirma - Afyon Belediyespor80:8319:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peristeri - Panathinaikos AO82:7819:00
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalgiris Kaunas - Siauliai86:8017:20
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnu Sadam - BC Valga-Valka/Maks&Moorits73:7117:00
 Tartu Universitate - BK Ogre76:9717:00
 Latvijas Universitāte - Tallinna Kalev/TLU83:8017:30
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow - BC Astana104:9112:00
 Khimki Moscow - BC Kalev/Cramo118:8112:59
 Stelmet Zielona Gora - BC Tsmoki-Minsk102:9618:59
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Igokea - KK Primorska84:8812:59
 Zadar - Crvena Zvezda78:7619:00
 Union Olimpija - Krka72:5621:00
 Partizan - Cibona102:6621:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CB Granada - Chocolates Trapa Palencia73:6818:00
 Leyma Basquet Coruna - Blancos de Rueda Valladolid83:8118:59
 Lagun Aro GBC - Oviedo Baloncesto76:6319:00
 Leyma Basquet Coruna - Blancos de Rueda Valladolid83:8119:00
 Palma Air Europa - Breogan Lugo102:8420:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CAI Zaragoza - Baloncesto Fuenlabrada75:6513:30
 Gran Canaria - Rio Natura Monbus102:10014:00
 UCAM Murcia - Baskonia Vitoria Gasteiz75:8618:00
 FC Barcelona Regal - Unicaja Malaga95:10519:30
 Valencia BC - Asefa Estudiantes79:6321:00
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Monaco - Paris Levallois98:6717:00
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Orleans97:8018:00
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 PSA Sant Antimo - Virtus Cassino75:7019:00
 Lions Basket Bisceglie - Basket Corato75:5219:00
 Virtus Arechi Salerno - Talos Ruvo DI Puglia83:7019:00
 Goldengas Pallacanestro Senigallia - Porto Sant Elpidio Basket98:7919:00
 Virtus Basket Civitanova March - Ristopro Fabriano61:6819:00
 Adriatica Press Teramo - Luciana Mosconi Ancona57:6819:00
 Basket Mestre 1958 - Virtus Basket Padova87:7619:00
 Sutor Montegranaro - Fileni BPA Jesi75:6019:00
 Pallacanestro Crema - Basket Lecco64:7519:00
 Cestistica Torrenovese - Fortitudo Alessandria64:5519:00
 Montecatiniterme Basketball - Solbat Basket Golfo Piombino67:7519:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Acmar Ravenna - Poderosa Pallacanestro Montegranaro87:8119:00
 Angelico Biella - Capo d'Orlando88:7419:00
 Assigeco Casalpusterlengo - Allianz Pazienza Cestistica San Severo78:7519:00
 Juve Caserta - Urania Milano70:7019:00
 Eurobasket Roma - Napoli Basket85:8219:00
 M Rinnovabili Agrigento - Derthona Tortona74:6319:00
 Tezenis Verona - Dinamica Mantova56:6919:00
 Latina Basket - Givova Scafati76:7719:00
 NPC Rieti - Novipiu Casale Monferrato82:5819:00
 Aget Service Imola - Pallacanestro 2.015 Forli77:9919:00
 Roseto Basket Taun - Mobyt Ferrara82:6819:00
 Bergamo Basket - Remer Treviglio64:8219:00
 Amici Pallacanestro Udinese - Pallacanestro Orzinuovi84:6319:00
 Manital Torino - Trapani96:7319:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banco di Sardegna Sassari - Fortitudo Bologna 10386:8012:59
 Umana Reyer Venezia - Emporio Armani Milano70:7118:00
 Grissin Bon Reggio Emilia - Pallacanestro Trieste87:8618:30
 Cimberio Varese - Scavolini Siviglia Pesaro103:8718:59
 Pallacanestro Cantu - Universo Treviso77:7419:30
 Giorgio Tesi Group Pistoia - Vanoli-Braga Cremona84:7121:44
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Richmond Spiders - College of Charlston78:7100:00
 California State Fullerton Titans - San Francisco Dons69:9100:00
 Wichita State Shockers - Oklahoma Sooners80:7500:59
 Arizona Wildcats - Gonzaga Bulldogs80:8405:00
 San Diego Toreros - UC Davis Aggies58:5405:00
 Umbc Retrievers - Coppin State86:7720:29
 Fordham Rams - Tennessee State Tigers61:6621:00
 NKU Norse - Illinois State Redbirds79:6421:00
 North Carolina Greensboro - North Carolina State Wolfpack77:8021:59
 Houston Cougars - Oklahoma State Cowboys55:6121:59
 Stetson Hatters - Longwood Lancers72:7623:00
 Nebraska Cornhuskers - Purdue Boilermakers70:5623:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Suns - San Antonio Spurs109:10900:00
 Toronto Raptors - Brooklyn Nets110:10202:29
 Chicago Bulls - Los Angeles Clippers109:10603:00
 Memphis Grizzlies - Washington Wizards128:11103:00
 Chicago Bulls - Los Angeles Clippers109:10603:00
 Memphis Grizzlies - Washington Wizards128:11103:00
 Dallas Mavericks - Miami Heat112:11203:30
 Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers125:10803:30
 Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder110:10203:59
 Houston Rockets - Detroit Pistons107:11503:59
 Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder110:10204:00
 New Orleans Pelicans - Orlando Magic119:13022:30
Futbols
Zimbabve - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Black Rhinos FC - Manica Diamonds FC0:115:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasco Da Gama RJ (U20) - Gremio Baruri(U20)0:121:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Standard Liege - Anderlecht1:115:30
 Club Brugge - Mechelen3:018:59
 Oostende - Gent2:121:00
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union St Gilloise - Lokeren1:117:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puerto Golfito FC - Sporting San Jose2:119:10
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prisons XI Gaborone - Notwane2:015:30
 Township Rollers - Gaborone United0:315:30
 Miscellaneous SC - Botswana Railways Hihlanders3:516:00
 Molepolole City Stars - Extension Gunners0:316:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kiyovu Sports - Rwanda Police FC1:315:00
 Musanze - Etincelles0:015:00
 Rayon Sports FC - Mukura5:115:00
 Espoir - AS Muhanga0:015:00
 SUN Rise - Marines FC Gisenyi1:115:00
 Musanze - Etincelles0:015:00
 Kiyovu Sports - Rwanda Police FC1:315:00
 Espoir - AS Muhanga0:015:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forest Rangers - Green Buffaloes0:013:00
 Buildcon - Mufulira Wanderers2:115:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adamawa United FC - Sunshine Stars FC0:316:45
 Jigawa Golden Stars - Warri Wolves FC2:117:00
 Rivers United FC - Katsina United FC2:017:00
 Akwa Starlets FC - Enyimba2:117:00
 Lobi Stars - Abia Warriors FC1:017:00
 Plateau United - Gabros International FC5:117:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bouake FC - WAC D'Adjame3:217:30
 ASI D'Abengourou - Racing Club Dabidjan0:117:30
 Bassam - Societe Omnisport2:220:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dakar Sacre Coeur - Stade De Mbour2:018:30
 AS Douanes - NGB Dakar1:018:30
 Toure Kounda - Generation Foot0:119:00
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Young Sports Academy - Sportive De Douala2:114:00
 Feutcheu FC - Canon Sportif De Yaounde1:014:00
 Apejes De Mfou - Tonnerre Kalara Club De Yaoundé1:114:00
 Eding Sport FC - Dragon FC Yaounde2:016:00
 Panthere Sportive - Colombe FC0:216:00
 PWD Bamenda - Avion FC DU Nkam3:016:00
 AS Fortuna - Coton Sport FC de Garoua1:216:00
 Bamboutos FC De Mbouda - Stade Renard1:016:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bengaluru - Mumbai City FC2:316:00
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Richards Bay FC - Ajax Cape Town2:315:30
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Fas - Santa Tecla FC0:023:00
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Comunicaciones - Guastatoya3:103:59
 Antigua GFC - Deportivo Sanarate0:019:30
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenya Commercial Bank - Wazito FC2:113:00
 Kariobangi Sharks - Posta Ranger FC3:314:00
 Nzoia United - Western Stima FC1:314:00
 Ulinzi Stars - Kakamega Homeboyz2:214:00
 Nzoia United - Western Stima FC1:314:00
 Ulinzi Stars - Kakamega Homeboyz2:214:00
 Tusker - AFC Leopards SC0:015:15
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 SA Meanzel Bourguiba - CO Mednine0:015:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Chebba - US Ben Guerdene3:115:00
 Hammam-Lif - US Tataouine2:115:00
 Stade Tunisien - Etoile Sahel3:115:00
 JS Kairouan - Bizertin3:015:00
 CS Chebba - US Ben Guerdene3:115:00
 JS Kairouan - Bizertin3:015:00
 Africain - Sfaxien1:018:59
Melnkalne - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Iskra Danilovgrad - FK Mladost Ljeskopolje1:114:00
 Sutjeska - Zeta1:014:00
 OFK Petrovac - Mladost Podgorica2:014:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grbalj - Buducnost0:414:00
Azerbaidžāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gabala - Sabah3:012:59
 Sabayil - Zira0:015:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hawke's Bay - Waitakere4:203:00
 Tasman United - Hamilton Wanderers AFC2:303:00
 Team Wellington - Southern United6:103:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazma SC - Al Tadamon3:115:05
 Al Salmiya - Al Sahel5:117:30
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunbeholden FC - Waterhouse1:122:00
 Molynes - Mount Pleasant FC1:422:00
 UWI FC - Portmore United FC1:222:00
 Jamalco FC - Humble Lions1:122:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rapide Oued Zem - Raja Casablanca0:016:00
 Wydad Casablanca - AS Far1:018:00
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sliema Wanderers - Floriana1:215:00
 Hamrun Spartans - Valletta0:117:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Destroyers - Guabira Montero0:021:00
 Real Potosi - San Jose1:421:00
 Bolivar - Clube Aurora22:00
 Royal Pari Sion - Sports Boys Warnes0:123:15
 Jorge Wilstermann - The Strongest1:123:15
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Capiata - Libertad1:123:00
 Club Guarani Asuncion - Club Nacional Asuncion0:523:00
 Deportivo Santani - Club Sportivo Luqueno2:323:00
 Deportivo Capiata - Libertad1:123:00
 Deportivo Santani - Club Sportivo Luqueno2:323:00
 Club Cerro Porteno - General Diaz2:423:00
 Sp. San Lorenzo - River Plate2:023:00
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PSM Makassar - Pss Sleman1:113:30
Honkonga - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wong Tai Sin - Sham Shui Po SA1:209:30
 Hong Kong FC - Tai Chung0:114:15
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delfin SC - LDU Quito0:021:59
Sievietes - Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odusseas Glufadas - Agrotikos Asteras2:015:00
 Giannina - AE Larissa0:017:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Athletic Bilbao - Sevilla FC0:012:00
 Rayo Vallecano - CD Tacon1:113:00
 Madrid Ccf - RC Deportivo La Coruna2:213:00
 Valencia Feminas CF - Levante UD0:114:00
 UD Granadilla Tenerife - Atletico Madrid Feminas0:219:30
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Jets - Sydney FC0:207:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fiorentina Women FC - Inter Milan4:013:30
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metz FC - HSC Montpellier0:315:45
 Paris FC - Paris Saint Germain0:315:45
Sievietes - Anglija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton LFC - Arsenal LFC1:314:30
 Manchester City LFC - Hove Albion Lfc5:014:30
 Reading - Tottenham Hotspur LFC3:116:00
 Liverpool LFC - Chelsea LFC1:116:00
 Bristol Academy LFC - West Ham United Lfc17:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Freiburg - Bayer Leverkusen1:115:00
 1. FC Koln - Hoffenheim0:115:00
 USV Jena - 1. FFC Turbine Potsdam1:615:00
 Essen Schonebeck - SC Sand5:215:00
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brazīlija - Meksika4:023:30
Pasaule - Austrumāzijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dienvidkoreja - Ķīna1:012:30
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajman - Al Ain1:416:00
 Al Jazira - Ahli Al-Fujirah1:016:00
 Al Dhafra - Al Ittihad Kalba1:116:00
 Al Nasr - Sharjah1:318:30
 Baniyas - Hatta1:018:30
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajman - Al Ain1:415:59
 Al Dhafra - Al Ittihad Kalba1:115:59
 Al Nasr - Al Sharjah1:318:30
 Baniyas - Hatta1:018:30
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Masr Club - El Ismaily0:114:29
 Smouha - Aswan FC1:017:00
 Al Ahly Cairo - Haras El Hodood1:019:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Radnik Surdulica - Partizan Belgrad1:214:00
 Crvena Zvezda - Cukaricki3:115:59
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol2:217:00
 Nea Salamina - Omonia Nicosia0:319:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osijek - Slaven Belupo3:215:59
 Hajduk Split - Istra 19612:118:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alianza Lima - Escuela Municipal Deportivo Binacional2:022:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Chindia Targoviste - FC Hermanstadt1:118:00
 Viitorul Constanta - Steaua Bucharest0:220:29
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunakanyar-Vac - Csakvari TK0:314:00
 Soroksar - Vasas Budapest5:314:00
 BFC Siofok - Szombathelyi Haladas2:014:00
 Bekescsaba - Kazincbarcika0:114:00
 Szolnoki MAV - Ujbuda0:114:00
 Budaorsi SC - MTK Budapest1:214:00
 Dorogi FC - Nyiregyhaza0:314:00
 Ajka - Duna Aszfalt Tvse1:018:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diosgyor VTK - Ferencvaros0:119:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Piast Gliwice - LKS Lodz2:113:30
 Kielce Korona - Cracovia Krakow1:015:59
 Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk3:018:30
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Vitosha Bistrica - Botev Plovdiv0:212:00
 Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia0:014:14
 Slavia Sofia - Ludogorets1:116:30
Āzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Korejas Republika - Ķīnas Taipeja3:009:15
Austrālija - A-Līga Nacionāla Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne City(Jaun.) - Melbourne Victory(Jaun.)1:306:00
 Canberra United Academy(Jaun.) - Sydney FC(Jaun.)2:207:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Jets - Melbourne City0:409:30
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Nacional - CA Penarol1:022:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ashdod - Hapoel Hadera0:218:59
 Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv4:020:14
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Xanthi FC (U19) - AEK Athens (U19)0:113:00
 Asteras Tripolis(U19) - Olympiakos(U19)0:014:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trikala - Ialysos3:013:45
 Diagoras Rodos - AO Nea Kavala0:014:00
 AE Karaiskakis - Platanias FC4:214:00
 Diagoras Rodos - AO Nea Kavala0:014:00
 Apollon Larisas - Apollon Smirnis1:014:45
 Thesprotos - Kalamata3:115:00
 ASK Olympiakos Volou - PO Triglias3:115:00
 Apollon Pontou - Panachaiki0:315:00
 AS Elpis Skoutareos - Niki Volou3:015:00
 Ionikos Nikea - Enosi Panaspropyrgiakou Doxas2:015:00
 AS Elpis Skoutareos - Niki Volou3:015:00
 AS Olympiakos Volou 1937 - PO Triglias3:115:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Larissa - Atromitos1:215:00
 Volos Nps - Panionios2:117:15
 Panaitolikos - PAOK Thessaloniki0:319:30
 Asteras Tripolis - Olympiakos Piraeus0:519:30
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Desna - Dynamo Kiev0:114:00
 FC Vorskla Poltava - Karpaty Lviv2:114:00
 SC Dnipro-1 - Olexandria1:217:00
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kahramanmaras - Ergene Velimese Spor0:412:00
 Sanliurfaspor - Pendikspor1:412:00
 Bayburt Grup IOI - Sakaryaspor0:212:00
 Elazigspor - Kastamonuspor0:212:00
 Karabukspor - Ankara Demirspor0:112:30
 Hacettepe - Tarsus Yurdu4:012:30
 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Utas Usakspor A.s1:212:30
 Nigde Belediyespor - Sivas Dorteylul3:012:30
 Inegolspor - Amedspor4:112:30
 Sariyer - Gumushanespor2:212:30
 Bandirmaspor - Etimesgut Bld Spor2:112:30
 Kirklarelispor - Corum Belediyespor2:012:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1954 Kelkit Belediyespor - Muglaspor3:211:00
 Pazarspor - Osmaniyespor 20112:212:00
 Fatsa Belediyespor - Cizrespor0:112:00
 Yomraspor - Kizilcabolukspor2:212:00
 68 Yeni Aksarayspor - Sultanbeyli Belediyespor3:212:30
 Erzin Belediyespor - Sanliurfa Karakopru Belediye Spor1:112:30
 Catalca Spor - Artvin Hopaspor0:012:30
 Sile Yildizspor - Serik Belediyespor0:012:30
 CI Group Buca - Duzcespor0:012:30
 Kocaelispor - Elaziz Belediyespor5:012:30
 Tekirova Belediyespor - Fethiyespor0:112:30
 1877 Alemdag Spor - Turgutluspor0:212:30
 Kasimpasa Erokspor - Payas Belediye0:112:30
 Kozan Belediyespor - Buyukcekmece Tepecikspor1:212:30
 Karsiyaka - Ofspor4:112:30
 Nazilli Belediyespor - Golcukspor1:312:30
 Darica Gligi - Nevsehir Belediye Spor0:012:30
 Yeni Altindag Belediyespor - Malatya Yesilyurt Belediyespor1:012:30
 Somaspor - Modafen FK2:012:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keciorengucu Ankara - Hatayspor0:113:00
 Umraniyespor - Osmanlispor FK1:013:00
 Balikesirspor - Akhisar Belediye0:015:30
 Altinordu - Bursaspor0:018:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaziantep BB - Kayserispor3:012:59
 Sivasspor - Fenerbahce3:115:30
 Besiktas - Yeni Malatyaspor0:218:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Emmen - Sparta Rotterdam2:013:15
 Feyenoord - PSV Eindhoven3:115:30
 AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam1:017:44
 Heracles Almelo - Utrecht1:317:44
 AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam1:017:45
 Heracles Almelo - Utrecht1:317:45
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UD Beniganim - Elche B2:312:00
 SD Deusto - CD Aurrera De Vitoria0:012:15
 AD Parla - Trival Valderas0:212:30
 CD Acero - Hercules CF B3:112:30
 AD Alcorcon B - RSD Alcala1:112:30
 CD Colunga - Real Aviles2:113:00
 Condal Club - CD Mosconia4:113:00
 CD Gerena - Cordoba B3:213:00
 Arroyo - Olivenza1:313:00
 UD Montijo - Cacereno2:313:00
 Ibiza San Rafel - CF Soller1:113:00
 Muleno CF - Mazarron0:213:00
 CD Ariznabarra - SD Beasain0:313:00
 Atletico De Pinto - Villaverde Boetticher3:013:00
 Recambios Colon CD - CF Intercity0:113:00
 CD Huetor Vega - Club Polideportivo Almeria1:113:00
 Velez - Atletico Mancha Real0:013:00
 CD Varea - Alfaro CD2:113:00
 CF Trujillo - Villanovense0:213:00
 CD Covadonga - Siero3:313:00
 Navarro CF - Union Ceares0:013:00
 SD Lenense - CD Praviano3:313:00
 Paterna CF - Olimpic Xativa3:013:00
 Sant Andreu - FC Vilafranca0:013:00
 Granollers - Peralada CF0:013:00
 Almeria B - CD EL Ejido 20121:013:00
 Pozuelo Alarcon - DAV Santa Ana3:413:00
 SD Gernika - CD Santurtzi5:213:00
 Rota CD - Conil FC3:313:00
 CD Mostoles - Carabanchel1:013:00
 CE Europa - CE Manresa2:013:00
 CD Cuarte - Sarinena2:013:00
 U Pva Plasencia - CP Moralo0:213:00
 UE Sants - UE Castelldefels1:213:15
 UD Collerense - SD Formentera1:313:30
 Estrella Grana El Palmar CF - Ciudad De Murcia1:013:30
 UE Figueres - Pobla De Mafumet CF2:113:30
 Club San Ignacio - Club Deportivo Basconia1:113:45
 CD Buzanada - UD Gran Tarajal1:314:00
 UD Villa Santa Brigida - UD Ibarra1:114:00
 CD Marino - Lanzarote2:114:00
 CD Atletico Paso - Atletico Tacoronte2:114:00
 Calamocha - UD Fraga1:016:30
 CD Cayon - Rayo Cantabria0:016:30
 SD Borja - CD Binefar1:017:00
 Casalarreina CF - Naxara CD3:117:00
 CD Pradejon - SD Logrones1:217:00
 CDJ Tamarite - Villanueva CF0:017:00
 CD Llosetense - Santa Catalina Atletico2:117:00
 CD Tuilla - CD Vallobin2:017:00
 CD Torrijos - Guadalajara1:217:00
 CP Calasancio - CA Vianes3:217:00
 AD Almudevar - Barbastro0:517:00
 ED Churra - Deportiva Minera1:117:15
 CD Plus Ultra - Los Garres0:317:15
 CD Valdefierro - Utebo1:117:30
 Racing Valverdeno - CD Coria0:117:30
 CD Madridejos - Calvo Sotelo Puertollano1:117:30
 Cda Aguilas - Ucam Murcia II2:317:30
 Arosa SC - CD Barco2:117:30
 Navalcarnero - EL Alamo0:017:30
 Tolosa CF - SD Balmaseda FC1:017:30
 SD Textil Escudo - SD Atletico Albericia3:117:30
 Menor Club De futbol - Cartagena Fc-Ucam0:117:30
 CD San Fernando De Henares - AD Torrejon CF1:117:30
 CD Manchego Ciudad Real - CD Villacanas1:218:00
 La Roda - Almansa2:318:00
 Teruel - AD San Juan De Mozarrifar0:018:00
 Atletico Saguntino - Silla CF2:218:00
 Novelda - Villarreal C1:118:00
 Almagro CF - La Solana0:018:00
 CA River Ebro - CD Berceo1:118:00
 Alcoyano - Alzira4:018:00
 AD San Juan - CD Subiza3:118:00
 Atletico Pulpileno - La Hoya Lorca0:018:00
 CD Lagun Onak - Urduliz FT1:018:00
 UE Vilassar De Mar - Igualada CF1:118:00
 Terrassa - San Cristobal CP3:018:00
 CD Choco - Alondras CF6:118:00
 Xerez FC Deportivo - CD Ciudad De Lucena1:018:00
 San Roque - Xerez1:018:00
 Lorca Deportiva CF - CF Castillo Huercal Overa4:118:00
 Real Avila CF - Salamanca CF Uds B1:318:00
 SCD Durango - Sestao River2:418:00
 Puente Genil - UB Lebrijana2:218:30
 Sodupe UC - Pasaia KE0:218:30
 JD Somorrostro - Real Sociedad C3:018:30
 CD El Palo - Atletico De Porcuna CF1:018:30
 Huetor Tajar - CF Malaga B2:118:30
 Real Murcia II - FC Cartagena II1:118:30
 Los Barrios - CD Utrera0:118:30
 Vilamarxant CF - Crevillente Deportivo2:118:30
 Sociedad Deportiva Oyonesa - Club Deportivo Alberite1:019:30
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coruxo - Las Palmas B4:112:00
 Real Oviedo B - Melilla1:112:30
 Real Murcia - Yeclano Deportivo0:112:59
 Sporting Gijon B - SCR Pena Deportiva6:013:00
 UD Ibiza Eivissa - Marino Luanco3:113:00
 Logrones - Leioa4:113:00
 CD Don Benito - CF Talavera De La Reina1:013:00
 Real Murcia - Yeclano Deportivo0:113:00
 Tudelano - Cultural Leonesa2:313:00
 CF International de Madrid - de Los Rejes3:313:00
 Atl Madrid B - Celta Vigo B3:113:00
 Real Madrid Castilla - Getafe B3:013:00
 Linense - Cordoba0:113:30
 Atletico Sanluqueno CF - CD San Fernando0:017:30
 UD Levante B - Gimnastic Tarragona1:018:00
 Sabadell - AE Prat3:018:00
 Real Union - Real Sociedad B2:218:00
 Burgos - CD Izarra1:118:00
 Merida AD - CP Villarrobledo0:018:00
 FC Barcelona B - CF La Nucia3:119:00
 Cornella - Lleida1:021:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremadura - Malaga0:012:59
 Real Oviedo - Cadiz0:217:00
 Elche - Las Palmas2:318:59
 Lugo - Sporting Gijon1:218:59
 Elche - Las Palmas2:319:00
 Lugo - Sporting Gijon1:219:00
 Rayo Vallecano - Albacete21:00
 Fuenlabrada - Almeria2:221:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Getafe - Valladolid2:012:59
 Celta Vigo - Mallorca2:215:00
 Espanyol - Real Betis2:217:00
 Sevilla - Villareal1:219:30
 Valencia - Real Madrid1:121:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Horsens - Sonderjyske2:112:59
 Randers - Esbjerg3:015:00
 Lyngby BK - Silkeborg1:015:00
 Randers Freja - Esbjerg3:015:00
 Lyngby BK - Silkeborg1:015:00
 Brondby - Hobro1:117:00
 Midtjylland - AGF Aarhus1:318:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Will - Winterthur4:015:30
 Aarau - Chiasso3:315:59
 Vaduz - Kriens1:217:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Luzern - Basel2:117:00
 Lugano - Young Boys0:017:00
 Sion - Neuchatel Xamax FC1:117:00
 Lugano - Young Boys0:017:00
 Sion - Neuchatel Xamax FC1:117:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Motherwell - Glasgow Rangers0:214:00
 Celtic Glasgow - Hibernian2:017:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viktoria Plzen - Teplice1:115:30
 Slavia Praha - Ceske Budejovice4:118:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benfica e CB - Sporting Clube Ideal1:012:59
 Amora - Clube Oriental De Lisboa1:017:00
 Kaldas - Oliveira Hospital2:017:00
 Leca FC - AD Sanjoanense0:017:00
 Espinho - Lusitania1:117:00
 Sacavenense - Louletano0:117:00
 Sao Martinho - AD Fafe2:117:00
 Alverka - Aljustrelense2:017:00
 Fabril Barreiro - Sintrense1:317:00
 Grupo Sportivo de Loures - Olhanenses1:117:00
 CO DO Montijo - Esperanca De Lagos3:217:00
 Maritimo B - Maria DA Fonte1:117:00
 Uniao Madeira - Associacao Oliveirense1:017:00
 Merelinense FC - Sporting Braga B1:017:00
 Coimbroes - Felgueiras0:517:00
 Cerveira - G.d. Chaves B2:517:00
 Mirandela - Pedras Salgadas3:217:00
 Merelinense FC - Sporting Braga B1:017:00
 Cerveira - G.d. Chaves B2:517:00
 Mirandela - Pedras Salgadas3:217:00
 Praiense - Vitoria Sernache3:118:00
 CD Fatima - Beira Mar3:120:00
 Uniao de Leiria - Torreense1:122:30
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Famalicao(U19) - Sporting Braga(U19)0:213:30
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UD Oliveirense - Penafiel2:113:15
 Sporting Covilha - Academica1:217:00
 Farense - Feirense1:017:00
 Sporting Covilha - Academica1:217:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moreirense - Belenenses2:117:00
 Gil Vicente - Vitoria Guimaraes2:219:30
 Sporting Braga - Pacos de Ferreira0:121:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bologna(Jaun) - Atalanta Bergamo (Jaun)1:411:00
 AS Roma(Jaun) - Juventus(Jaun)0:013:00
 Chievo Verona(Jaun) - Pescara(Jaun)2:215:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gubbio - Fermana0:116:15
 Sudtirol - Piacenza Calcio 19190:216:15
 Teramo - Catania1:116:15
 Rende - Rieti Srl1:016:15
 Viterbo Calcio - Virtus Francavilla2:116:15
 Rimini Calcio - Unione Triestina0:116:15
 Giana Erminio - Pro Patria0:316:15
 Renate - Arezzo1:116:15
 Feralpisalo - VIS Pesaro1:116:15
 Novara - Siena4:016:15
 Alessandria 1912 - Pro Vercelli2:116:15
 Olbia Calcio - Juventus (U23)1:116:15
 Union Arzignanochiampo - Cesena0:116:15
 Potenza SC - Paganese1:018:45
 Catanzaro - AZ Picerno1:018:45
 Carpi - Sambenedettese1:018:45
 AC Monopoli - Avellino0:218:45
 Fano Calcio - Virtus Vecomp Verona0:118:45
 AC Pistoiese - Calcio Lecco 19120:018:45
 Como - Albinoleffe0:018:45
 Bisceglie - US Vibonese1:118:45
 Sicula Leonzio - Reggio Calabria1:218:45
 Casertana - Bari0:318:45
 Imolese Calcio - Vicenza0:318:45
 Gozzano - US Pergolettese 19320:118:45
 Pontedera - Monza Brianza2:218:45
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cosenza - Pordenone1:215:59
 Cremonese - Perugia2:115:59
 Cosenza - Pordenone1:216:00
 Cremonese - Perugia2:116:00
 Salernitana - Crotone3:221:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hellas Verona - Torino3:313:30
 AC Milan - Sassuolo0:015:59
 Juventus - Udinese3:115:59
 Bologna - Atalanta2:115:59
 AC Milan - Sassuolo0:016:00
 Juventus - Udinese3:116:00
 AS Roma - Spal3:118:59
 Fiorentina - Inter Milan1:121:44
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Girondins de Bordeaux - Racing Strasbourg0:115:59
 Olympique Lyon - Rennes0:118:00
 Saint-Etienne - Paris Saint Germain0:421:59
Vācija - U19 DFB Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dynamo Dresden(U19) - Bayer Leverkusen(U19)4:112:00
 FSV Mainz 05(U19) - Schalke(U19)1:012:00
 Energie Cottbus - Werder Bremen(U19)0:212:00
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlottenburger FC Hertha 06 - Hansa Rostock II0:414:00
 TSG Neustrelitz - SC Staaken 19190:114:30
 TUS Ennepetal - TUS Erndtebrück4:415:30
 ASC 09 Dortmund - SC Paderborn 07 II1:215:30
 1. FC Kaan Marienborn - TSG Sprockhövel3:115:30
 SF Niederwenigern - SC Velbert3:216:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Alemannia Aachen - Dortmund(U19)1:614:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotive Leipzig - Rot-Weis Erfurt2:114:30
 Berliner AK - FSV Union Fürstenwalde3:314:30
 BFC Dynamo - Bischofswerdaer FV4:014:30
 Holstein Kiel II - Lubeck0:515:00
 Holstein Kiel II - VfB Lubeck0:515:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonnenhof Grossaspach - Carl Zeiss Jena1:214:00
 SG Sonnenhof - Carl Zeiss Jena1:214:00
 Unterhaching - Duisburg2:215:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandhausen - Hamburger SV1:114:29
 1. FC Nurnberg - Holstein Kiel2:214:29
 Osnabruck - Dynamo Dresden3:014:29
 1. FC Nurnberg - Holstein Kiel2:214:30
 Sandhausen - Hamburger SV1:114:30
 Osnabruck - Dynamo Dresden3:014:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolfsburg - Borussia Monchengladbach2:116:30
 Schalke 04 - Eintracht Frankfurt1:018:59
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austria Vienna - Wolfsberger1:115:30
 Wattens - Mattersburg1:315:30
 LASK Linz - Sturm Graz3:318:00
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City(Jun.) - Tottenham Hotspur(Jun.)2:014:00
 Norwich City(Jun.) - Sunderland(Jun.)3:115:00
Anglija - FA Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kingstonian - Woking3:117:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United - Everton FC1:115:59
 Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur1:215:59
 Manchester United - Everton FC1:116:00
 Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur1:216:00
 Arsenal FC - Manchester City0:318:30
Hokejs
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haugesund - Lorenskog1:415:00
 Hasle/Loren Ishockey - Nidaros Hockey2:615:30
 Furuset Ishockey IF - Gjovik Mammuts4:516:45
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spisska Nova Ves - MHK Martin5:218:30
Šveice - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rapperswil Jona Lakers - HC Davos1:415:45
 HC Ajoie - EHC Biel4:318:30
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlottetown Islanders - Cape Breton Screaming Eagles2:201:00
 Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads4:201:00
 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs3:402:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince Albert Raiders - Kamloops Blazers2:403:00
 Moose Jaw Warriors - Kelowna Rockets4:403:00
 Red Deer Rebels - Swift Current Broncos3:104:00
 Lethbridge Hurricanes - Calgary Hitmen3:004:00
 Seattle Thunderbirds - Spokane Chiefs2:504:05
 Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings1:704:30
 Prince George Cougars - Victoria Royals4:205:00
 Everett Silvertips - Vancouver Giants3:205:05
 Tri-City Americans - Portland Winter Hawks1:805:05
 Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes5:223:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saginaw Spirit - Flint Firebirds5:302:05
 Sudbury Wolves - Owen Sound Attack0:402:05
 North Bay Battalion - Owen Sound Attack1:321:00
 Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs5:221:00
 Windsor Spitfires - London Knights6:321:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - Erie Otters2:521:07
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altai Torpedo - Beibarys2:209:00
 HC Kulager Petropavlsk - Humo Tashkent II3:113:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Panthers - Manchester Storm2:318:00
 Belfast Giants - Glasgow Clan6:118:00
 Fife Flyers - Guildford Flames2:519:30
 Coventry Blaze - Dundee Stars6:319:30
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Janow - Gorniczy Klub Sportowy Tychy0:716:06
 Unia Oswiecim - Tauron KH Gks Katowice5:318:00
 KH Zaglebie Sosnowiec - MKS Cracovia Krakow1:518:00
 Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ1:318:00
 Torun - Jastrzebie JKH GKS2:118:00
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 TuTo - Kettera4:217:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amurskie Tigry - Russkije Vitiazi1:209:00
 HC Taifun - Mytish Atlanty4:609:00
 Amurskie Tigry - Russkije Vitiazi1:209:00
 MHK Krylia Sovetov - Kapitan4:412:00
 MHC Dynamo Moscow - Ska-Varyagi3:012:00
 SKA-1946 - MHK Dinamo St Petersburg2:212:00
 MHK Krylia Sovetov - Kapitan4:412:00
 SKA-1946 - MHK Dinamo St Petersburg2:212:00
 Almaz - MHK Spartak Moscow2:212:59
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KRS Heilongjiang - Nomad Nur-Sultan6:309:00
 KRS Peking - Kazcink-Torpedo1:609:00
 Humo Tashkent - Khimik Vs3:014:00
 HC Lada Togliatti - Toros2:115:00
 CSK VVS Samara - Neftianik Al0:115:00
 Lada - Toros2:115:00
 CSK VVS Samara - Neftianik Al0:115:00
Pasaule - Olimpiskā kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turcija - Bulgārija4:114:00
 Kirgizstāna - Izraēla4:415:00
 Ķīnas Taipeja - Meksika7:117:00
 Horvātija - Serbia2:118:00
 Rumānija - Īslande10:118:59
 Holande - Spānija21:00
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austrija (līdz 20) - Slovēnija (U20)4:111:29
 Austrija (U20) - Slovēnija (U20)4:111:30
 Igaunija (U20) - Itālija (U20)5:412:59
 Norvēģija (U20) - Latvija (U20)0:215:00
 Norvēģija (līdz 20) - Latvija (līdz 20)0:215:00
 Polija (U20) - Ungārija(U20)7:1016:30
 Danija U20 - Baltkrievija (U20)2:718:30
 Danija U20 - Baltkrievija (līdz 20)2:718:30
 Francija (U20) - Ukraina (U20)3:120:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nashville Predators - Dallas Stars1:401:30
 Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings4:402:00
 Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs1:402:00
 Florida Panthers - Boston Bruins2:402:00
 Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs1:402:00
 Tampa Bay Lightning - Washington Capitals2:502:00
 Montreal Canadiens - Detroit Red Wings1:202:00
 Florida Panthers - Boston Bruins2:402:00
 Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings4:402:00
 Tampa Bay Lightning - Washington Capitals2:502:00
 Montreal Canadiens - Detroit Red Wings1:202:00
 Minnesota Wild - Philadelphia Flyers4:102:00
 Arizona Coyotes - New Jersey Devils1:203:00
 St. Louis Blues - Chicago Blackhawks4:303:00
 Arizona Coyotes - New Jersey Devils1:203:00
 St. Louis Blues - Chicago Blackhawks4:303:00
 San Jose Sharks - Vancouver Canucks4:205:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Checkers - Syracuse Crunch4:500:59
 Lake Erie Monsters - Wilkes-Barre Penguins1:302:00
 Hershey Bears - Bridgeport Sound Tigers5:202:00
 Lehigh Valley Phantoms - Hartfordas Wolf Pack4:202:05
 Springfield Thunderbirds - Providence Bruins4:402:05
 Albany Devils - Utica Comets5:102:05
 Texas Stars - Tucson Roadrunners1:303:00
 Chicago Wolves - Milwaukee Admirals2:203:00
 San Antonio Rampage - Manitoba Moose2:403:00
 Ontario Reign - Houston Aeros3:303:59
 Ontario Reign - Iowa3:304:00
 Colorado Eagles - San Diego Gulls3:104:05
 Bakersfield Condors - Grand Rapids Griffins2:105:00
 Providence Bruins - Springfield Thunderbirds5:022:05
 Toronto Marlies - Rockford IceHogs2:423:00
Eiropa - Eirotūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zviedrija - Čehija3:112:59
 Krievija - Somija2:015:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Graz 99ers - Orli Znojmo3:317:00
 Red Bull Salzburg - SAPA Fehervar AV192:517:00
 HC Bolzano-Bozen Foxes - EC Vienna Capitals0:317:00
 KAC Klagenfurt - Liwest Linz4:518:30
 Dornbirn - EC VSV1:318:30
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herning Blue Fox - Rungsted3:316:00
 Herlev Eagles - Sonderjyske Ishockey3:616:00
 AaB Ishockey - Odense Bulldogs6:416:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eispiraten Crimmitschau - Kassel Huskies1:418:00
 ESV Kaufbeuren - Dresdner Eislowen6:118:00
 SC Bietigheim Steelers - EV Ravensburg5:318:00
 Landshut Cannibals - Heilbronner Falken6:318:00
 EK Bad Tolz - Lausitzer Fuchse2:219:30
 Wolfe Freiburg - EHC Bayreuth4:119:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Munchen - Adler Mannheim2:415:00
 Kolner Haie - ERC Ingolstadt2:217:29
 SERC Wild Wings - Nurnberg Ice Tigers4:617:29
 Fischtown Pinguins - Iserlohn Roosters3:217:29
 Kolner Haie - ERC Ingolstadt2:217:30
 SERC Wild Wings - Nurnberg Ice Tigers4:617:30
 Wolfsburg Grizzly - Eisbaren Berlin5:518:00
 Krefeld Pinguine - Straubing Tigers3:320:00
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Moscow - RK Eurofarm Rabotnik21:3315:30
 Nasica Nexe - Vardar Skopje42:2618:00
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stjarnan - Haukar31:2418:00
 FH Hafnarfjordur - VS Ibv32:3318:00
 FH Hafnarfjordur - IBV32:3318:00
 KA Akureyri - Fjoelnir35:3219:00
 Selfoss - Valur Reykjavik31:3321:30
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guneysu Spor Kulubu - MYK Hentbol29:2412:00
 Antalyaspor - Beykoz Bld SK24:2616:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aesx Pylaias - Aris Nikaias31:3416:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falk Horten - Viking Tif27:2719:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torslanda HK - Bodens BK38:4315:09
 AIK - HK Aranas24:3217:00
 Lindesberg - Skanela IF30:3318:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Otterup HK - Odder Handbold25:2716:00
 Team Sydhavsoerne - IK Skovbakken28:3016:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zeleznicar 1949 - RK Dubocica39:2219:25
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mmts Kwidzyn - MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb.28:2614:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Suhr Aarau - St. Gallen23:1917:00
Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stiinta Municipal - HC Buzau28:2611:00
 Dinamo Bucuresti - HC Potaissa Tudra36:2815:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatabanja - Dabas28:1919:00
 Oroshazi - Cyeb Budakalasz28:2419:00
Austrija - Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HBA Fivers Wat Margareten - Union Korneuburg35:2916:00
 Tecton Wat Atzgersdorf - Union Juri Leoben29:2818:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fivers WAT Margareten - Ferlach35:3018:00
 ULZ Sparkasse Schwaz - Alpla HC Hard23:2618:00
 SG West Wien - HSG Graz23:2020:00
 Bregenz Handball - HC Linz AG33:2820:00
 Moser Medical UHK Krems - HSG Barnbach/Koflach34:2420:00
Eiropa - Baltijas handbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klaipeda Dragunas - Riihimaki Cocks25:3514:00
 Dobeles Tenax - Polva Serviti (EST)26:2615:00
 Viljandi - HC Tallin24:2415:00
 Celtnieks/LSPA - HC Kehra (EST)32:2816:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSK Presov - HK Zlin27:3016:00
 Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc23:2619:00
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forde IL - Larvik20:2019:00
 Grane Arendal - Haslum27:2219:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodovre HK - TMS Ringsted25:2616:00
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Norvēģija33:2810:30
 Nīderlande - Spānija30:2913:30
 Holande - Spānija30:2913:30
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Bidasoa Irun30:2218:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Elbflorenz Dresden - SG BBM Bietigheim25:2918:00
 TV Emsdetten - EHV Aue28:2518:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TV Bittenfeld - THW Kiel21:2914:30
 SC Dhfk Leipzig - Wetzlar26:2917:00
 Bergischer - Magdeburg23:2417:00
 GWD Minden - HC Erlangen26:2917:00
 Goppingen - Nordhorn28:2617:00
 GWD Minden - HC Erlangen26:2917:00
 Bergischer - Magdeburg23:2417:00
Telpu futbols
Sievietes - Copa America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolīvija - Venecuēla1:023:00
Japāna - F. League
 NotikumsRezultātsLaiks
 F-League Selection - Voscuore Sendai3:204:30
 Nagoya Oceans - Espolada Hokkaido6:107:00
 Pescadola Machida - Shriker Osaka2:409:00
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Betis Fsn - UMA Antequera4:313:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marfil Santa Coloma - Aspil Ribera Navarra1:113:00
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ftzs Liberec - Helas Brno2:220:30
 SK Indoss Plzen - Sparta Prague2:621:00
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portimonense SC - Sporting Clube De Portugal5:716:20
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uhta - Norilskiy Nikel5:414:00
Bokss
Matchups
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajisafe Bob - Hosea Burton0:100:30
 Commey Richard - Lopez Teofimo0:104:00
 Conlan Michael John - Nikitin Vladimir1:004:15
 Crawford Terence - Kavaliauskas Egidijus1:005:00
Volejbols
Sievietes - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ntnui - Oslo Volley2:318:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 TSV Duedingen - VFM Franches-Montagnes1:314:30
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nurmon Jymy - Polkky Kuusamo2:317:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eurosped Almelo - Springendal Set-up 653:016:30
 Fast DS 1 - Sliedrecht Sport0:316:30
 TT Papendal/Arnhem - Peelpush Meijel0:317:00
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juvasa Cajasol Volleyball - C V Sant Cugat Tma3:012:59
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AON Amazones - Xanth3:016:00
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 AON Panaxiakos - Panathinaikos Athens2:319:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Örebro Vbs - Engelholms VS1:314:30
 Hylte/Halmstad Volley - Lunds VK3:015:00
Sievietes - Japāna - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toyota Autobody Queensesis - Toray Arrows0:305:00
 Hisamitsu Springs - Denso Airybees0:306:00
 Hitachi Rivale - Himeji Victorina VC3:208:00
 JT Marvelous - PFU Blue Cats3:008:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CC Valinhos - SAO Paulo F.c Baruer1:300:00
 Minas - Rexona Ades Rio3:002:30
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 P2P Givova Baronissi - Futura Volley Giovani Busto Arsizio0:316:30
 Battistelli S.g. Marignano - Eurospin Ford Sara Pinerolo3:118:00
 Exacer Montale - CDA Talmassons2:318:00
 Olbia - Libertas Martignacco3:118:00
 Soverato - Volley Sassuolo Asd3:218:00
 Helvia Recina Macerata - Sorella Ramonda Ipag0:318:00
 CMC Olimpia Ravenna - Sigel Marsala3:018:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saugella Team Monza - Busto Arsizio1:318:00
 Novara - Bartoccini Gioiellerie Perugia3:118:00
 Savino Del Bene Scandicci - Volalto Caserta 2.03:018:00
 Lardini Filottrano - IL Bisonte Firenze3:018:00
 Conegliano - Fenera Chieri3:018:00
 Saugella Team Monza - Busto Arsizio1:318:00
 Lardini Filottrano - IL Bisonte Firenze3:018:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KGC Pro VC - Hyundai Hillstate1:309:00
 KGC Pro VC - Suwon Hyundai1:309:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bydgoszcz - Legionovia Legionowo1:318:00
 Lodz - Wroclaw3:018:00
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bydgoszcz - Legionovia Legionowo1:318:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leningradka - Zarechje-Odintsovo3:215:59
 Dinamo Kazan - Sakhalin3:016:00
Vīrieši - Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ntnui Volleyball - OSI Volleyball3:014:00
 Vbk Nyborg Bergen 1981 - Randaberg Volleyball3:018:00
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abiant Lycurgus Groningen - Zaanstad3:017:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 TTU - Jēkabpils Lūši1:319:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toray Arrows - VC Nagano Tridents3:105:00
 Jtekt Stings - Osaka Blazers Sakai3:006:00
 Oita Miyoshi Weisse Adler - FC Tokyo3:008:00
 JT Thunders - Suntory Sunbirds3:009:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volei Zalau - Craiova3:217:00
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hvidovre VK - BK Marienlyst1:316:00
 Ishoj Volley - Nordenskov Uif1:317:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hylte - Lunds VK A3:217:30
 Falkenberg - Linkopings3:218:00
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AJF Bastardo - SL Benfica0:318:30
 Clube K - Vitoria SC3:121:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 America Volei - UM Itapetininga2:300:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Loimu - Tiikerit3:217:00
 Lakkapaa - Akaa Volley1:317:00
 Hurrikaani - Vantaa Ducks3:017:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arkas Izmir - Spor Toto3:214:00
 Arkasspor - Maliye Piyango3:214:00
 Halkbank Ankara - Tokat Belediye Plevne3:014:00
 Inegol - Fenerbahce2:315:00
 Arhavi Bld - Galatasaray0:316:00
 Sorgun Genclik - Ziraat Bankasi1:318:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon Korean Air Jumbos - Samsung Blue Fangs3:006:59
 Incheon Korean Air Jumbos - Daejeon KGC3:007:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pirin Balkanstroy - Hebar Pazardzhik3:118:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kladno - Black Volley Beskydy3:116:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan - OK Radnicki3:018:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asseco Resovia Rzeszow - Aluron Warta Zawiercie3:115:44
 Czarni Radom - PGE Skra Belchatow1:318:30
 MKS Banimex Bedzin - MKS Cuprum Mundo Lubin3:221:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos - Olympiakos Piraeus2:316:45
 GS Iraklis - PAOK Thessaloniki17:30
 Ethnikos Alexandroupolis - OFI1:320:00
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UV Rhein-Main - TSV Herrsching3:117:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 BCC Castellana Grotte - New Mater - Peimar Vbc Calci PI3:018:00
 NGM Mobile Santa Croce - Sieco Service Ortona2:318:59
 VBC Mondovi - Emma Villas Volley Siena0:319:00
 Cassa Rurale Cantu - Agnelli Metalli Bergamo1:319:00
 NGM Mobile Santa Croce - Sieco Service Ortona2:319:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valentina - Vero Volley Monza3:218:59
 Perugia - Modena3:118:59
 Tonno Callipo Vibo Valentia - Vero Volley Monza3:219:00
 Revivre Milano - Latina3:119:00
 Perugia - Modena3:119:00
 Argos - Trentino0:319:00
 Padova - Macerata0:319:00
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit ST Petersburg - VC Enisey Krasnoyarsk3:017:30
Florbols
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Black Angels - Tatran Omlux Stresovice8:617:30
 AC Sparta Praha - FBS Hattrick Brno7:218:00
 Panthers Otrokovice - FBS Bohemians2:719:00
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Latvija - Vācija3:411:00
 Polija - Slovākija8:411:30
 Somija - Čehija4:414:30
 Zviedrija - Šveice2:217:30
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPV Seinajoki - Happee Jyvaskyla3:817:00
 SB Welhot - Oilers Espoo2:818:00
Regbijs
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Krievija31:009:50
 Austrālija - Fidži38:710:12
 Kanāda - ASV15:1410:34
 Jaunzēlande - Anglija26:2110:56
 Brazīlija - Īrija7:2613:11
 Spānija - DĀR19:713:33
 Francija - Austrālija19:2413:55
 Kanāda - Jaunzēlande5:1514:17
 Francija - Kanāda17:1717:37
 Austrālija - Jaunzēlande7:1718:26
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 DĀR - Kenija17:511:18
 Francija - Argentīna19:1011:40
 Īrija - Fidži12:3112:02
 Jaunzēlande - Skotija35:1912:23
 DĀR - Francija21:1414:39
 Fidži - Jaunzēlande7:2415:01
 Velsa - Japāna15:1915:48
 Samoa - Spānija38:716:10
 Austrālija - Kanāda5:2216:32
 ASV - Anglija17:1216:53
 Francija - Fidži24:2417:59
 DĀR - Jaunzēlande5:718:56
Gruzija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akademia - Kharebi27:2713:00
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montauban - Colomiers19:2115:25
Eiropa - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Exeter Chiefs - Sale Sharks35:1015:00
 Clermont Auvergne - Bath52:2617:15
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cross Rob - Kim Huybrechts0:300:50
 Kails Andersons - Zong Xiaochen3:214:44
 Smith Ross - Teehan Ciaran0:315:59
 Brendans Dolans - Kumar Nitan3:016:55
 Īans Vaits - Labanauskas Darjuss1:317:44
 Ārons Monks - Justicia Jose0:321:15
 Bultons Endijs - Baggish Daniel2:322:00
 James Richardson - Suzuki Mikuru3:223:15
Teniss
ATP - Pārbaudes turnīrs - Czech Tennis Extraliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gengels Mareks - Stahovskis Sergejs1:212:20
 Holis Stepans - Fuksovičs Martons0:214:00
 Vanni Luka - Kovaliks Džozefs2:014:34
 Fabiano Tomass - Majčrzaks Kamil0:214:40
 Deseins Nīls - Coričs Borna2:116:20
ATP - Australian Open Australian Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parsells Maks - Smits Džons Patriks0:303:50
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kobelts Peters - Picčers Dāvids0:212:00
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guinards Manuels - Grigelis Laurinas2:009:59
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chappell Nick - Kirkovs Vasils1:217:00
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzmanovs Dimitars - Kaļeņičenko Danila2:018:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mansori Skanders - Kirkins Ergi2:011:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zekičs Miljans - Slobodčikovs Rolands2:008:30
 Lopezs San Martins Alvaro - Lingua Lavallen Alejo Lorenzo2:008:30
 Rikls Patriks - Marozans Fabians0:208:30
 Jekans Mircea - Valkusz Mate0:208:30
 Marozans Fabians - Valkusz Mate0:212:35
 Lopezs San Martins Alvaro - Zekičs Miljans2:113:00
ATP - ITF Future - Dominican Republic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hards Niks - Bertrans Peters1:216:30
WTA - Pārbaudes turnīrs - Czech Tennis Extraliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aleksandrova Jekaterina - Tomanova Nikola2:112:25
WTA - Australian Open Australian Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodionova Arina - Sandersa Storma2:002:00
WTA - Limoges
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gibsa Nikola - Meļņikova Marina2:111:00
 Vikmaijera Janīna - Buča Kristina2:013:15
 Šinikova Izabella - Andrianjafitrimo Tessa2:014:30
 Pončē Džesika - Hesse Amandine2:016:20
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klaine Peidža - Kukharčuka Nika1:217:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miyazaki Yuriko - Karpovich Jana2:011:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oliynykova Oleksandra - Spigarelli Martina2:109:59
 Leikina Polina - Šola Čiči0:209:59
 Oliynykova Oleksandra - Šūla Čiara1:213:15
WTA - ITF - Puna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raducanu Emma - Bains Naikta2:106:30
Badmintons
Jauktās dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wang Y / Huang D - Zheng S / Huang Y0:206:59
Sievietes - Itālijas International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marina Karolina - Das Rituparna2:010:39
Sievietes - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čena JU Fei - Tai Cu Iņa2:108:29
Sievietes - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matsumoto M / Nagahara W - Chen Q / Jia Y F0:208:00
Sievietes - Dubultspēles - Italian International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stoeva G / Stoeva S - Bolotova E / Davletova A2:011:00
Vīrieši - Itāijas International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Popov Christo - Dey Subhankar2:010:19
Vīrieši - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Momota Kento - Antonijs Gintings2:107:30
Vīrieši - Dubultspēles - World Tour Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endo H / Watanabe Y - Ahsan M / Setiawan H0:209:00
 Endo H / Watanabe Y - Ahsan M. / Setiawan H0:209:00
Vīrieši - Dubultspēles - Italian International
 NotikumsRezultātsLaiks
 Popov C / Popov T J - Geiss B / Volker J C0:211:20
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unik BK - Kaliks7:415:00
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LRK Tornio - JPS2:713:00
 OLS - Narukera2:713:00
 HIFK - Kampparit3:413:00
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oevrevoll/Hosle - Stabaek IF2:815:30
 Drammen Bandy - Sarpsborg6:019:00
 Ullevaal - Ullern3:519:00
 Hovik - Mjondalen1:1419:00
 Solberg - Ready2:619:00
Galda Teniss
Sievietes - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wang Manyu - Chen Meng1:407:50
Sievietes - Dubultspēles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kihara M / Nagasaki M - Jeon J / Yang H3:013:30
Vīrieši - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ma Longs - Fans Žendongs1:414:29
Vīrieši - Dubultspēles - World Tour Grand Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liao C-T / Lin Y-J - FAN Z / XU X1:307:00
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide Bite - Melbourne Aces9:705:30
 Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox18:207:00
 Perth Heat - Geelong-Korea7:310:00
Snūkers
Skotija atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lisovskis Džeks - Selbijs Marks6:915:00
Distanču slēpošana
Sievietes - Distance - Davosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diggins Jessica - Parmakoski Krista1:011:45
 Kalla Charlotte - Parmakoski Krista0:111:45
 Kalla Charlotte - Nepryaeva Natalia1:011:45
 Weng Heidi - Kalla Charlotte1:011:45
 Weng Heidi - Diggins Jessica1:011:45
 Stadlober Teresa - Bjornsen Sadie1:011:45
 Weng Heidi - Parmakoski Krista1:011:45
 Brennan Rosie - Kalvaa Anne Kjersti11:45
Vīrieši - Brīvais stils - Davosa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belov Evgeniy - Burman Jens15:55
 Bolšūnovs Aleksandrs - Holund Hans Christer1:015:55
 Ustiugov Sergey - Moris Manifika1:015:55
 Niskanen Iivo - Martins Sandbais1:015:55
 Bolšūnovs Aleksandrs - Ustiugov Sergey0:115:55
 Melnichenko Andrey - Dario Kolonja0:115:55
 Spitsov Denis - Toensets Didriks1:015:55
 Burman Jens - Musgrave Andrew1:015:55
 Krueger Simen Hegstad - Roethe Sjur1:015:55
 Holund Hans Christer - Moris Manifika0:115:55
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Slaloms - Val d Isere
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vinatzer Alex - Simonet Sandro10:30
 Pinturaults Aleksis - Zenhauserns Ramons1:010:30
 Kristofersens Henriks - Noel Clement1:010:30
 Ridings Davids - Manfreds Moelgs0:110:30
 Kolega Elias - Digrubers Marks1:010:30
 Jule Daniels - Matts Maikls0:110:30
 Razzoli Džuliāno - Alberts Popovs0:110:30
 Mihrers Andre - Hiršbuels Kristians1:010:30
 Pinturaults Aleksis - Matts Maikls1:010:30
 Meillard Loic - Žandets Victors Muffats1:010:30
 Mihrers Andre - Ridings Davids1:010:30
 Aerni Luka - Kranjec Zan1:010:30
 Viktors Muffats Žandē - Gross Stefano0:110:30
 Istoks Rodes - Vinatzer Alex1:010:30
 Manfreds Moelgs - Solevags Sebastians-Foss0:110:30
 Istoks Rodes - Lizerū Žuljēns1:010:30
 Zenhauserns Ramons - Jule Daniels0:110:30
 Meillard Loic - Solevags Sebastians-Foss1:010:30
 Hadalin Stefan - Kolega Elias0:110:30
 Švarcs Marko - Hiršbuels Kristians0:110:30
Vīrieši - Milzu slaloms - Val d'Isere
 NotikumsRezultātsLaiks
 Read Erik - Zubcic Filip1:010:30
Biatlons
Vīrieši - Stafete - Hohfilcene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Vācija0:115:15
 Čehija - Austrija1:015:15
 Norvēģija - Francija1:015:15
 Bulgārija - Baltkrievija0:115:15
 Ukraina - Šveice1:015:15
 Francija - Krievija1:015:15
 Francija - Vācija0:115:15
 Itālija - Zviedrija1:015:15
Sievietes - Pakaļdzīšanās - Hohfilcene
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persson Linn - Brorsson Mona0:113:00
 Vittozzi Lisa - Braisaz Justine0:113:00
 Eckhoff Tiril - Makarainen Kaisa1:013:00
 Haecki Lena - Simon Julia0:113:00
 Fialkova Paulina - Mironova Svetlana1:013:00
 Marte Olsbu Roiseland - Oeberg Hanna0:113:00
 Aymonier Celia - Laukkanen Mari1:013:00
 Jurlova Jekaterina - Kryuko Iryna1:013:00
 Davidova Marketa - Hermane Denīze1:013:00
 Zuk Kamila - Fialkova Ivona1:013:00
 Bescond Anais - Semerenko Valj1:013:00
 Reztsova Kristina - Knotten Karoline Offigstad1:013:00
 Puskarcikova Eva - Hinz Vanessa1:013:00
 Pidhrušna Oļena - Hausera Lisa Tereza1:013:00
 Jislova Jessica - Zbylut Kinga0:113:00
 Wierer Dorothea - Landmark Tandrevold Ingrid0:113:00
 Innerhofer Katharina - Oberg Elvira0:113:00
E-Sports
Dota 2 - Supreme Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dota MY Goal - Royal Never Give UP0:205:00
 Dota MY Goal - Team Adroit1:209:00
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Five Brothers2:110:30
 Team Venture - Five Brothers2:012:50
 Albatross Club - Nightmare Team0:214:25
Dota 2 - China Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keen Gaming - Typhoon E-Sports Club2:011:00
Rainbow Six - US Nationals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Susquehanna Soniqs - Spacestation Gaming0:200:30
 Team Reciprocity - Team Solomid2:001:15
 Spacestation Gaming - Team Reciprocity3:022:20
Rocket League - Championship Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spacestation Gaming - Veloce Esports4:116:00
 Renault Vitality - Pittsburgh Knights4:217:05
 Dignitas - Renault Vitality3:419:20
 NRG Esports - Renault Vitality4:320:45
CS:GO - Dreamhack Sevilla - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 MAD Lions E.c. - North1:212:00
 Cr4zy - GODSENT2:115:20
 North - Cr4zy2:118:59
CS:GO - Qi Banja Luka - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 EX-Bluejays - Pro1001:212:15
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - Skade12:55
CS:GO - Summit
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG - MiBR1:000:00
 MiBR - OG0:101:10
 OG - Furia Esports1:002:00
 Furia Esports - OG0:103:00
 Mousesports - Furia Esports1:004:45
 Furia Esports - Mousesports0:106:00
 Mousesports - OG2:119:04
 G2 Esports - Virtus Pro2:122:50
CS:GO - ESEA Global Challenge - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Intz E-Sports2:118:30
 Havu Gaming - Riot Squad1:222:15
CS:GO - ESEA Challenge
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Spirit - Riot Squad1:202:25
 Intz E-Sports - Order2:002:29
MMA
UFC - Las Vegas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soriano Punahele - Piechota Oskar1:001:15
 Jessica Eye - Araujo Viviane1:001:35
 Moreno Brandon - Kara-France Kai1:002:10
 Teymur Daniel - Hooper Chase0:102:35
 Matt Brown - Saunders Ben1:003:00
 Heinisch Ian - Akhmedov Omari0:103:30
 Vieira Ketlen - Aldana Irene0:104:05
 Perry Mike - Neal Geoffrey0:104:25
 Yan Petr - Faber Urijah1:005:00
 Moraes Marlon - Jose Aldo1:005:40
 Nunes Amanda - Germaine De Randamie1:006:20
 Holloway Max - Volkanovski Alex0:107:10
 Kamaru Usman - Colby Covington1:008:00
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Lielais tramplīns - Klingentāle
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šlirenzauers Gregors - Junširo Kobajaši1:015:45
 Kobayashi Ryoyu - Krafts Stefans1:015:45
 Aschenwald Philipp - Johansson Robert1:015:45
 Stohs Kamils - Prevcs Peters0:115:45
 Zila Pjotrs - Wolny Jakub1:015:45
 Geigers Karls - Dāvids Kubackis1:015:45
 Killians Peijers - Laniseks Anze0:115:45
 Zajc Timi - Markeng Thomas Aasen0:115:45
 Forfang Johann Andre - Huber Daniel1:015:45
 Haibeks Maikls - Eisenbihlers Markus0:115:45