jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Pirmdiena, 16. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pittsburgh Steelers - Buffalo Bills10:1703:20
Basketbols
Grieķija - Eska-Eskana A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Pekfis - AS Niki Amarousiou85:6619:45
 Asteras Agiou Dimitrou - AS Ilektroupoli Argiroupolis74:6420:00
 Ikaros Kallitheas - Dafni Agiou Dimitriou Ao92:7020:14
 GS Ilioupolis - GS Kifisias59:6220:29
 AO Pikermiou - AO Dafnis80:5521:30
 AO Galatsiou - GS Apollon79:5021:30
 GS Ermis Peramatos - Polis Kallitheas68:5621:59
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 ABA Ancud - CD Atletico Puerto Varas0:2000:00
 CD Las Animas - Leones De Quilpue78:8701:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pol Stella(U20) - Pallacanestro Castel S Pietro T 2010(U20)51:7020:00
 Chiesina Basket(U20) - Laurenziana Basket70:5720:40
 Sora 2000 (U20) - Virtus 2012 Cassino (U20)108:9721:00
 San Giuliano Milan(U20) - Milanotre Basket Bianco (U20)55:6521:00
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Petrochimi Bandar Imam - Shahrdari Bandar Abbas78:5814:29
 MES Kerman - Avijeh Sanat Mashhad70:6014:29
 Tourfaghan Azarshar - Niroye Zamini79:5315:59
 Shahrdari Gorgan Municipality - Naft Abadan53:6116:30
 Mahram - Padafand Raad Havaei Dezful73:4716:30
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aisin Seahorses Mikawa - Brave Thunders Kawasaki82:9012:04
 Hamamatsu Phoenix - Niigata Albirex BB67:6412:04
 Aisin Seahorses Mikawa - Brave Thunders Kawasaki82:9012:05
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BCM Pitesti - CSM Craiova91:9018:30
Rumānija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 BCM Pitesti - SCM Craiova91:9018:30
Sievietes - Ukraina - Vyscha Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mobi Brovary - KSLI-SKUF Kiev74:7518:59
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernie Medved Politehnik - UGMK- Junior Yekaterinburg63:5315:59
 Zyryanochka Syktyvkar - MBA-2 Moscow75:6317:29
Sievietes - Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Ramat Hasharon - Elizur Ramla77:9018:59
 Hapoel Petach Tikva - Maccabi Ashdod73:7818:59
 Bnot Hertzeliya - Elizur Holon83:5118:59
 Maccabi Ramat Gan / Hen - Maccabi Raanana80:7818:59
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayi Kilin - Fujian92:8213:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shinhan S-Birds - Guri Kdb Life Winnus59:6312:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Capitanes - Abejas100:9000:00
 Libertadores De Queretaro - Soles de Mexicali79:10700:00
 BC Laguneros Comarca - Dorados De Cihuahua77:9700:00
 Lenadores De Durango - Fuerza Regia81:8902:00
 Panteras de Aguascalientes - Aguacateros De Michoacan84:7902:30
 Santos De San Luis - Angeles De Puebla BC90:6503:00
 Plateros De Fresnillo - Astros Jalisco76:7803:00
 Mineros - Huracanes de Tampico83:7903:00
Filipīnas - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barangay Ginebra San Miguel - Northport Batang Pier113:8812:59
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad - Estudiantes66:6601:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaarinan Ura Basket - KTP Basket82:7718:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod98:7819:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nassjo - Kfum Umea100:8620:04
 LF Basket - Sodertalje Kings87:7820:04
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Illawara Hawks - Melbourne Kmart Tigers73:9410:30
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Nevezis Kedainiai - BC Prienai73:6918:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clemson Tigers - South Carolina Gamecocks54:6700:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers - Charlotte Hornets107:8500:00
 Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers109:8900:59
 Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers96:10100:59
 Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers109:8901:00
 Denver Nuggets - New York Knicks111:10503:00
 Golden State Warriors - Sacramento Kings79:10003:30
Futbols
Skotija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kilmarnock FC (Rez.) - ST Mirren FC (Rez.)4:116:00
Pasaule - Arab Club Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 MC Alger - AL Quwa AL Jawiya0:021:00
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Managua FC - Real Esteli1:002:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kissamikos - Levadiakos2:016:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC San Pedro - AS Tanda1:117:30
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Europa Point FC - College 1975 FC6:121:30
Dienvidāfrika - Premier League, Reserve
 NotikumsRezultātsLaiks
 Black Leopards - Orlando Pirates0:412:59
 Polokwane City - Kaizer Chiefs2:015:00
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 TS Galaxy FC - Tshakhuma3:115:30
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alianza FC - CD Sonsonate4:100:59
Alžīrija - Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Medea - MC Saīda4:116:00
 RC Relizane - A Bou Saada2:116:00
 OM Arzew - WA Tlemcen1:116:00
 MO Bejaia - USM Annaba1:218:00
 Eulma - JSM Bejaia2:118:00
 DRB Tadjenant - JSM Skikda1:119:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ain M'Lila - Constantine0:015:59
 MC Magra - US Biskra1:015:59
 Ain M'Lila - Constantine0:016:00
 MC Magra - US Biskra1:016:00
 Bordj Bou Arreridj - JS Kabylie1:116:00
 NA Hussein Dey - Paradou AC1:316:00
 Saoura - USM Bel Abbes0:118:00
 MC Oran - ASO Chlef1:218:00
 USM Alger - CR Belouizdad1:019:45
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lommel SK(Res) - Zulte-Waregem(Rez)2:420:00
 Antwerp (Rez) - Kortrijk(Rez)3:020:29
 Lokeren(Rez) - Oostende(Rez)4:120:30
 ST. Truidense VV(Rez) - Mechelen(Rez)0:320:30
 Waasland-Beveren(Rez) - R.mouscron-Peruwelz(Rez)20:30
 Gent(Rez) - Anderlecht(Rez)5:220:30
 Standard Liege (Res.) - Jeugd Oud Heverlee Leuven(Rez)1:120:30
 Antwerp (Rez) - Kortrijk(Rez)3:020:30
 KVC Westerlo(Rez) - Cercle Brugge(Rez)0:521:00
 Union Saint Gilloise(Res) - KSV Roeselare(Res)2:321:00
 Kfco Beerschot Wilrijk(Res) - Royal Excelsior Virton(Res)1:321:15
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guarani Asuncion(Res.) - Nacional Asuncion (Res.)2:212:30
Azerbaidžāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neftchi Baku - Sumqayit0:116:00
 Qarabag - Keshla1:018:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yarmouk - Al Kuwait1:115:04
 Al Shabab - Al Qadisiya1:117:29
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harbour View FC - Arnett Gardens1:202:00
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyirmot - Gyori ETO1:120:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herediano - Alajuelense1:000:30
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oriente Petrolero - Nacional Potosi2:201:30
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persipura Jayapura - Barito Putera1:010:30
 Arema - Bali United3:210:30
 Persib Bandung - Perseru Badak Lampung FC4:013:30
 Bhayangkara Surabaya United - Persepar Kalteng Putra1:013:30
 PS Tni - Persela Lamongan1:113:30
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Wahda Scc (UAE) - AL Khaleej Khor Fakkan2:216:00
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Wasl1:118:30
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wahda - AL Khaleej Khor Fakkan2:215:59
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Wasl1:118:30
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanta FC - El Entag El Harby0:114:29
 Tanta FC - El-Entag El-Harby0:114:30
 Al Mokawloon - Vadi Degla0:117:00
 Misr Lel Makasa - El Ettehad El Sakandary2:317:00
 Tala El Geish - El Zamalek3:219:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 APOEL - Ethnikos Achna2:019:00
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minerva Punjab - Indian Arrows1:010:30
 Minerva FC - Indian Arrows1:010:30
 Mohun Bagan AC - Gokulam Kerala FC2:113:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CFR Cluj - Astra Ploiesti2:020:00
 CFR Cluj - Astra Giurgiu2:020:00
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Tzeirey Taibe - Shimshon Bnei Taibe1:114:00
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Asi Gilboa1:014:29
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Akko - Maccabi Petah Tikva2:218:59
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Afula2:018:59
 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Katamon Jerusalem FC0:019:00
 Hapoel Akko - Maccabi Petah Tikva2:219:00
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Afula2:019:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem0:120:14
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trabzonspor - Denizlispor1:218:59
 Buyuksehyr Bld.spor - Konyaspor1:118:59
 Trabzonspor - Denizlispor1:219:00
 Istanbul Basaksehir FK - Torku Konyaspor1:119:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Copenhagen - Odense2:120:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Aves (U23) - Portimonense (U23)1:017:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Clara - Sporting Lisbon0:421:00
 Porto - Tondela3:022:15
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reggio Audace FC - Padova1:021:59
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trapani - Pisa1:321:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cagliari - Lazio1:221:44
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guingamp - Troyes0:121:44
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ingolstadt 04 - 1860 Munchen2:220:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Darmstadt - VfB Stuttgart1:121:30
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ipswich Town(U23) - Crystal Palace(U23)2:115:00
 Queens Park Rangers(U23) - Cardiff City(U23)4:115:00
 Colchester United(U23) - Charlton Athletic(U23)3:221:00
 Bolton Wanderers(U23) - Leeds United(U23)1:521:00
 Sheffield United(U23) - Wigan Athletic U212:221:00
 Bolton Wanderers(U23) - Leeds United(U23)1:521:00
 Sheffield United(U23) - Wigan Athletic(U23)2:221:00
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 West Ham United(Jun.) - Newcastle United(Jun.)4:014:00
 Reading(Jun.) - Manchester United(Jun.)1:421:00
 West Bromwich Albion(Jun.) - Fulham FC(Jun.)3:121:00
 Aston Villa(Jun.) - Swansea City(Jun.)1:121:00
 Stoke City(Jun.) - Middlesbrough (Jun.)2:321:00
 Derby County(Jun.) - Southampton FC(Jun.)4:221:00
 FC Everton(Jun.) - Wolverhampton Wanderers(Jun.)3:221:00
Anglija - FA Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aveley - Carshalton Ath2:021:45
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston United - Rochdale1:221:30
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace - Brighton & Hove Albion1:121:44
Hokejs
Lietuva - Lietuvas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltu Ainiai-HC Klaipeda - Kaunas Hockey18:59
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Bratislava - HK Levice5:019:30
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Mogilev - Himik-SKA3:318:00
 HK Brest - HK Lida2:218:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minskie Zubry - HK Gomel-21:112:00
 HC BOBRUISK - Lida-26:412:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Regina Pats - Kootenay Ice4:400:00
 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders4:100:00
 Everett Silvertips - Spokane Chiefs3:302:05
 Portland Winter Hawks - Seattle Thunderbirds3:303:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oshawa Generals - Guelph Storm5:201:05
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altai Torpedo - Beibarys0:109:00
 HC Astana - HC Temirtau2:109:00
 Almaty - Gornyak Rudny4:109:59
 HC Kulager Petropavlsk - Humo Tashkent II3:113:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - Vita Hasten1:120:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Taifun - Mytish Atlanty0:109:00
 Sahalinskie Akuly - CSKA Red Army1:310:00
 Amurskie Tigry - Russkije Vitiazi0:611:29
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Belye Medvedi2:612:59
 Kuznec Medvedi - Tolpar Ufa2:713:30
 Irbis Kazan - Reaktor0:215:59
 Chajka - Sputnik Almetievsk4:217:00
 MHC Dynamo Moscow - Ska-Varyagi5:118:00
 MHK Krylia Sovetov - Kapitan6:218:30
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Ryazan - Bars Kazan2:518:00
 SKA-Neva - Rubin Tyumen1:118:00
 HC Ryazan - Bars Kazan2:518:00
 MHK Dinamo St Petersburg - HC Yugra0:218:30
 HC Rostov - Chelmet1:318:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers7:300:00
 Chicago Blackhawks - Minnesota Wild5:302:00
 Detroit Red Wings - Los Angeles Kings2:402:00
 Chicago Blackhawks - Minnesota Wild5:302:00
 Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks6:303:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms3:100:00
 Ontario Reign - Houston Aeros4:300:59
 Ontario Reign - Iowa4:301:00
 Stockton Heat - San Jose Barracuda5:203:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Kometa Brno1:418:00
Florbols
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBS Bohemians - AC Sparta Praha4:418:00
Latvija - Elvi liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ogres Vilki - Talsu NSS/Krauzers5:1220:00
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Croatia Osiguranje Zagreb - HC Brest (BLR)30:2419:00
 Zaporozhye - RK Vojvodina37:2920:45
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 IEK Xyni Dikeas - AEK Athens24:2719:15
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Permskie Medvedi - Universitet Neva28:3215:59
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Kristianstad - Ystads IF HF31:2720:00
 OV Helsingborg - Skovde IFK26:2920:00
 Lugi - IF Hallby HK35:2620:00
 OV Helsingborg - Skovde IFK26:2920:00
 IFK Kristianstad - Ystads IF HF31:2720:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ribe-Esbjerg - FHK Elite28:2819:30
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Michael Smith - Woodhouse Luke1:300:30
 Lennon Steve - Rydz Callan2:321:09
 Viljamss O Konorss - Kantele Marko3:022:10
 Vincents van der Vurts - Berrijs Kīns3:023:00
 Garijs Andersons - Brendans Dolans3:023:55
Volejbols
Sievietes - Grieķija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Papagou - Neoi Vironos3:021:30
Sievietes - Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zok Ferivi Visnjevac - OK Porec1:318:59
Sievietes - Kazahstāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khromtau - Kostanaj0:309:00
Sievietes - Kazahstāna - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astana - VC Almaty0:306:59
 Irtish Kazkhrom - VC Zhetysu0:314:29
Vīrieši - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Panionios - AE Armenion3:022:15
Vīrieši - Katara - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Arabi - Al Ahli3:016:15
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sesi - Sesc-Rj3:000:59
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belediyesi I. - Bursa B.sehir Bld2:318:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pribram - Brno1:320:20
Telpu futbols
Sievietes - Copa America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peru - Kolumbija0:200:59
Polija - Ekstraklasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 GI Malepszy Futsal Leszno - Piast Gliwice0:321:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Elpozo Murcia2:122:00
Regbijs
Anglija - A līga, Ziemeļu konference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sale Jets - Leicester Tigers25:1921:30
 Worcester Warriors - London Wasps75:2121:30
Teniss
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bortnichek, Nikita - Khans Šahbaazs0:214:09
 Pare Francis - Cherkasau Artsiom1:215:04
 Mahadevans Arjuns - Komičs Aleksejs0:215:30
 Congcars Congsups - Kumar T Vinay2:016:50
 Blokhins Romāns - Abdulla Mohammed2:017:00
 Rogičs Hadzaličs Alens - Paty Michael2:017:00
 Liaonenka Aliaksandrs - Macherla Theertha Shashank2:018:20
 Portmann Kevin - Šarma Arpits2:118:45
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mazo Leonid - Mugelli Pietro0:208:30
 Valkusz Mate - Lopezs San Martins Alvaro1:209:00
 Gusev Daniil - Suntic Sabit2:110:00
 Kubeličs Karlo - Yehayan Mikhail2:010:00
 Komac Rok - Šaja-Zubrovs Pāvels0:210:00
 Ergenemans Gokberks - Cacciapuoti Simone2:010:00
 Van Bīms Kolins - Trocker Moritz2:010:00
 Mascarini Riccardo - Sakellaridis Stefanos2:010:00
 Kureoka Takuya - Frost Linus0:210:30
 Sītens Neitans - Stoica Vlad2:010:30
 Virdžili Augusto - Kumasaka Takuya0:213:30
ATP - Pārbaudes turnīrs - Czech Tennis Extraliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kližans Martins - Deseins Nīls2:114:00
 Kolars Zdeneks - Stahovskis Sergejs0:214:10
 Safraneks Vaclavs - Holis Stepans2:014:15
WTA - Limoges
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gibsa Nikola - Zidanseka Tamāra2:111:00
 Gibsa Nikola - Zidanseka Tamara2:111:00
 Teičmane Džila - Korpatsča Tamara2:013:34
 Kornē Alīze - Vogele Stefanie2:015:20
 Maria Tatjana - Kirstea Sorana1:216:50
 Dodina Oseana - Vikmaijera Janīna2:019:34
 Giorgi Kamila - Samsonova Ludmilla1:221:00
 Kozlova Katerina - Pončē Džesika0:223:05
WTA - ITF - Navi Mumbai
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berberovica Nefisa - Munijana Arti2:012:15
 Muntīna Viktorija - Karrutersa Stefija2:112:24
 Jeonga Sunama - Chilakalapudi Sravya Shivani2:012:30
 Kim NA RI - Lihama Dženifera2:012:30
 Čoi Džī-Hē - Desai Zeela1:213:45
 Dentoni Korinna - Kato Miju1:213:54
E-Sports
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Sun-Rise2:010:30
 Team Rockets - Team Lightning1:212:30
 Team Aspirations - Nightmare Team0:214:30
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome.immortal - Team Serenity05:00
 Typhoon E-Sports Club - Youknowwho0:208:00
 Keen Gaming Luminous - Team Serenity0:211:00
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sprout - Movistar Riders1:219:55
 Defusekids - Phoenix0:220:55
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winstrike Team - Wisla Krakow2:013:30
 SJ Gaming - Nordavind0:216:30
 Pact - AGO Gaming0:219:30
CS:GO - Summit
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mousesports - G2 Esports2:102:09
CS:GO - ESEA Global Challenge - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Riot Squad2:002:34
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series 2019
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vrablik Jiri - Petr David (CZE)3:109:30
 Konecny Tomas - Cheaib Dauud3:210:10
 Kuzmins Fjodors - Evgueni Chtchetinine (BLR)2:310:50
 Yannick Vostes - Kosovskis Jakubs3:211:30
 Vrablik Jiri - Cheaib Dauud0:312:10
 Konecny Tomas - Petr David (CZE)3:212:50
 Kuzmins Fjodors - Kosovskis Jakubs2:313:30
 Yannick Vostes - Evgueni Chtchetinine (BLR)3:214:10
 Vrablik Jiri - Konecny Tomas0:314:50
 Cheaib Dauud - Petr David (CZE)3:015:30