jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Otrdiena, 17. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Orleans Saints - Indianapolis Colts34:703:15
Basketbols
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malvin - CS Deportivo Sayago92:6901:15
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportes Castro - CD Atletico Puerto Varas63:9201:00
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mladost Mrkonjic - Igokea69:8520:00
Japāna - B3.League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tryhoop Okayama - Saga Ballooners87:9012:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aisin Seahorses Mikawa - Brave Thunders Kawasaki76:8612:04
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forex Time Apollon - Omonia96:8119:00
 Apoel Nicosia - Apop Paphos78:6319:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wuhan Shengfan - Shandong Sports Lottery70:8113:30
 Shanghai Octopus - Hebei69:7813:30
 Heilongjiang Dragons - Zhejiang Golden Bulls86:9813:30
 Tianjin Gold Lions - Jiangsu Phoenixs58:9413:30
 Shaanxi Tianze - Beijing Greatwalls68:9413:30
 Guangdong Dolphins - Sichuan Jinqiang Blue Whale92:5013:30
 Xinjiang Wojiang - Shanxi Xing Rui Flame107:8814:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Transporti Ragusa - Pallacanestro Torino87:6221:30
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inea Azs Poznan - Wisla Krakow59:6619:30
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Capitanes - Abejas106:6305:00
Filipīnas - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Meralco Bolts - Talk N Text114:9412:59
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo Petrobras - Sao Jose Unimed103:8300:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jilin Northeast Tigers - Shenzhen Leopards103:10112:59
 Guangzhou Longlions - Fujian Sturgeons103:12213:34
 Sichuan Blue Whales - Shandong Golden Stars103:11913:34
 Qingdao Eagles - Liaoning Flying Leopards103:10113:34
 Bayi Rocket - Xinjiang Tigers97:10213:34
 Beijing Ducks - Zhejiang Guangsha Lions105:9513:35
 Guangzhou Longlions - Fujian Sturgeons103:12213:35
 Qingdao Eagles - Liaoning Flying Leopards103:10113:35
 Bayi Rocket - Xinjiang Tigers97:10213:35
 Jiangsu Dragons - Guandong Southern Tigers108:14313:35
 Tianjin Gold Lions - Nanjing Tongxi Monkey King116:11313:35
 Sichuan Blue Whales - Shandong Golden Stars103:11913:35
 Shanghai Sharks - Chongqing Fly Dragons95:9913:35
Pasaule - Amerikas Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mogi das Cruzes - Club Bigua De Villa Biarritz91:7600:59
 Fuerza Regia - Real Esteli92:9704:30
Pasaule - FIBA Africa Basketball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferroviario de Maputo - Cobra Sport Club74:5917:29
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alab Pilipinas - Mono Vampire Basketball Club96:7309:59
Slovēnija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Sentjur - KK Terme Olimia Podcetrtek90:7719:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hopsi Polzela - KK Primorska85:8420:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Juniors - Ferro Carril Oeste68:6902:00
 Comunicaciones - San Mart Corrientes81:8602:00
 Platense - Regatas83:7902:00
 Atenas - Weber Bahia96:5502:30
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helsinki Seagulls - Salon Vilpas111:7618:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anyang KGC - Busan KT Sonicboom84:7012:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bnei Herzelia - Elityur Ironi Netanya79:7518:59
 Maccabi Kiryat Motzkin - Elitzur Yavne80:6018:59
 Bnei Herzelia - Elityur Ironi Netanya79:7519:00
 Elitzur Kiryat Ata - Hapoel Afula74:7819:00
 Maccabi Kiryat Motzkin - Elitzur Yavne80:6019:00
 Hapoel Hevel Modiin - AS Ramat Hasharon94:8919:30
 Maccabi Hod Hasharon - Elizur Ashkelon85:7319:30
 Hapoel Hevel Modiin - AS Ramat Hasharon94:8919:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Beer Sheva - Ironi Nahariya87:8320:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norrkoping Dolphins - Boras Basket73:8320:04
 Djurgarden Basket - Wetterbygden Stars77:10520:04
 Norrkoping Dolphins - Boras Basket73:8320:04
 Djurgarden Basket - Wetterbygden Stars77:10520:04
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nizhniy Novgorod - Brose Baskets76:7518:00
 Rojal Hali Gbb - CEZ Basket Nymburk69:7918:59
 PAOK Thessaloniki - Falco KC Szombathely80:8918:59
 Lietkabelis - Manresa77:6118:59
 Rojal Hali Gbb - CEZ Basket Nymburk69:7919:00
 PAOK Thessaloniki - Falco KC Szombathely80:8919:00
 Lietkabelis - Manresa77:6119:00
 Fehtas SC Rasta - Pau-Lacq-Orthez93:8621:00
 Hapoel Holon - Telindus BC Oostende58:5921:00
 Fehtas SC Rasta - Pau-Lacq-Orthez93:8621:00
 Iberostar Tenerife - Mornar91:6121:30
 Strasbourg IG - Siden Torun75:9721:30
 Iberostar Tenerife - Mornar91:6121:30
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Opava - Sencur114:6219:00
 KK Skrljevo - BK Synthesia Pardubice66:7719:00
Eiropa - EiroKauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tofas Bursa - Lokomotiv Kuban92:9018:59
 ASP Promitheas - River Andorra66:8019:30
 AS Monaco - Boloņas Granarolo72:8119:45
 Dolomiti Energia Trento - Unicaja Malaga88:7621:44
 Centrale del Latte Brescia - Nanterre85:7821:59
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Petersburg - Maccabi Tel Aviv71:8218:59
 Zenit St Petersburg - Maccabi Tel-Aviv71:8219:00
 Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes Istanbul68:7420:00
 Real Madrid - Emporio Armani Milano76:6721:00
 Panathinaikos AO - Fenerbahce Ulker81:7821:00
 Real Madrid - Emporio Armani Milano76:6721:00
 FC Barcelona - ASVEL Lyon-Villeurbanne80:6721:59
 Valencia - CD Saski Baskonia105:7721:59
 FC Barcelona - ASVEL Lyon-Villeurbanne80:6722:00
 Valencia BC - CD Saski Baskonia105:7722:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ohio Dominican Panthers - Walsh Cavaliers48:7000:30
 UC Davis Aggies - Loyola Marymount Lions67:6505:00
 Portland Pilots - Florida A&M Rattlers66:6005:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons - Washington Wizards119:13302:00
 Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers133:11302:29
 Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks116:12003:00
 Memphis Grizzlies - Miami Heat118:11103:00
 Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls109:10603:00
 Houston Rockets - San Antonio Spurs109:10703:00
 Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls109:10603:00
 Houston Rockets - San Antonio Spurs109:10703:00
 Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks116:12003:00
 Memphis Grizzlies - Miami Heat118:11103:00
 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers110:11103:59
Futbols
Skotija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee United FC (Rez.) - Queen of The South (Rez.)15:30
 Hamilton FC (Rez.) - Ross County FC (Rez.)1:116:00
 Motherwell FC (Rez.) - Heart of Midlothian FC (Rez.)1:116:00
 Greenock Morton FC (Rez.) - Dunfermline Athletic FC (Rez.)6:116:00
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Security Systems FC - BDF XI1:119:00
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mons Calpe SC - College Europa FC0:719:15
 Lions Gibraltar - FC Boca Juniors6:421:30
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Nassr FC - Muscat2:215:10
 Dhofar - Mirbat SC2:018:10
Itālija - Primavera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Torino(Jaun) - AC Milan0:021:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cavalier SC - Tivoli Gardens2:303:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 RSB Berkane - IR Tanger2:018:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Bukayriyah FC - Al Khaleej0:214:20
 AL Tai - Al Jeel3:014:25
 Ohud Medina - Al Ain1:214:35
 AL Baten - AL Qadasiya16:45
 Jeddah Club - Al Mojzel1:117:25
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Semen Padang - Pusamania Borneo FC1:111:00
 Psis Semarang - Persepam Madura2:313:30
 Persija Jakarta - Persebaya Surabaya1:213:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bidvest Wist - Mamelodi Sundowns1:119:30
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enppi - Al Masry1:017:00
 Pyramids FC - El Gounah2:319:30
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haverfordwest - Svansijas Universitāte FC21:30
 Goytre Utd - Llantwit Major1:121:30
 Colwyn Bay - Conwy Borough4:421:45
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bala Town - Penybont4:021:45
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aizawl FC - Chennai City1:113:30
Āzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķīnas Taipeja - Ķīna0:109:15
 Korejas Republika - Japāna0:112:30
Pasaule - Cecafa Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenija - Eritreja1:412:00
 Uganda - Tanzānija1:014:44
Pasaule - FIFA Pasaules čempionāts klubiem
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sadd - Esperance Tunis2:616:30
 Flamengo - AL Hilal3:119:30
Francija - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reims - Montpellier1:019:45
 Monaco - Lille0:322:04
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belediye Vanspor - Kasimpasa2:112:00
 Antalyaspor - Eyupspor2:213:30
 Samsunspor - Rizespor1:115:30
 Adanaspor AS - Alanyaspor1:717:29
 Tuzlaspor - Galatasaray0:419:45
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zulte-Waregem - Charleroi2:021:45
Nīderlande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Twente - Go Ahead Eagles2:519:30
 Excelsior - FC Eindhoven0:220:44
 Katwijk - TOP Oss0:020:44
 IJsselmeervogels Spakenburg - Stedoco1:020:45
 Heerenveen - Roda2:020:45
 Excelsior - FC Eindhoven0:220:45
 Vitesse - Odin 594:020:45
 Katwijk - TOP Oss0:020:45
 Fortuna Sittard - Zwolle3:021:44
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lealtad - Cadiz0:116:30
 Coruxo - Mirandes4:417:00
 Illueca - Deportivo La Coruna0:220:00
 Real Jaen - Alaves3:120:00
 L Hospitalet - Granada2:220:00
 SD Logrones - Eibar0:520:00
 Langreo - CD Ebro2:320:29
 Marbella - Guijuelo2:120:29
 Langreo - CD Ebro2:320:30
 Marbella - Guijuelo2:120:30
 Club Portugalete - Extremadura1:021:00
 Socuellamos - Zaragoza0:121:00
 Cacereno - Alcorcon1:021:00
 Penas Sport - Fuenlabrada0:021:00
 CD Castellon - Las Palmas0:221:00
 Castellon - Las Palmas0:221:00
 Sociedad Deportivo Tarazona - Rayo Vallecano0:021:15
 UM Escobedo - Malaga2:021:30
 Gimnastica Segoviana - Elche0:221:30
 CD Mensajero - Tenerife0:321:30
 Unionistas CF - CD Athletico Baleares1:021:30
 Zamora - Sporting Gijon2:121:30
 Hercules - Recreativo Huelva0:121:44
 Hercules - Recreativo De Huelva0:121:45
 Cartagena - Leioa4:121:59
 CF Intercity - Athletic Bilbao0:321:59
 Real Murcia - Racing Santander1:021:59
 Ceuta - Numancia1:122:00
 FC Andorra - Leganes1:122:00
 Cartagena - Leioa4:122:00
 CF Intercity - Athletic Bilbao0:322:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Worthing FC - Enfield Town3:221:45
 Merstham - Haringey Borough1:021:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oxford City - St. Albans City3:321:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Langley - Tiverton Town0:121:45
 Coalville Town - Peterborough Sports FC1:221:45
 Walton Casuals - Hayes & Yeading United2:321:45
 Yate Town - Weston-super-Mare1:221:45
Anglija - FA Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halesowen Town - Bradford Park Avenue2:021:45
 Chester City - Hednesford2:121:45
 Chorley - Matlock Town1:121:45
 Altrincham - Farsley AFC1:121:45
 Atherton Collieries - Barrow2:221:45
 Redbridge - Sutton Utd1:121:45
 Salisbury City - Eastbourne Borough21:45
 Southport - South Shields3:121:45
 Telford - Leamington0:521:45
 Bath City - Sholing FC2:021:45
 Richmond Borough FC - Tonbridge Angels2:021:45
Anglija - FA kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plymouth - Bristol Rovers0:121:30
Anglija - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aston Villa - Liverpool FC5:021:44
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Famalicao (U23) - Vitoria Setubal (U23)1:012:59
Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academica Viseu - Chaves1:016:15
 Varzim - Anadia1:119:45
 Marinhense - Rio Ave0:222:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Werder Bremen - FSV Mainz 050:519:30
 FC Union Berlin - Hoffenheim0:221:30
 Borussia Dortmund - RB Leipzig3:321:30
 Augsburg - Dusseldorf Fortuna3:021:30
 FC Union Berlin - Hoffenheim0:221:30
 Borussia Dortmund - RB Leipzig3:321:30
 Augsburg - Dusseldorf Fortuna3:021:30
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman - Dinamo Molodechno4:418:00
 Yunost Minsk - Shakhtyor Solihorsk2:418:00
 Metalurg Zhlobin - HK Gomel1:118:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Astana - HC Temirtau2:709:00
 Almaty - Gornyak Rudny3:009:59
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anglet Hormadi Elite - Rouen3:721:30
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Cracovia Krakow - Torun2:319:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sahalinskie Akuly - CSKA Red Army0:309:59
 HC Altay Ust-Kamengorsk - Belye Medvedi4:412:59
 Kuznec Medvedi - Tolpar Ufa2:313:30
 Sibirskie Snaipery - Avto2:213:30
 Omskie Jastreby - Ladja Togliatti10:315:00
 Irbis Kazan - Reaktor5:215:59
 Tyumenskiy Legion - Sarmaty Orenburg1:316:00
 Chajka - Sputnik Almetievsk2:217:00
 SKA-1946 - MHK Dinamo St Petersburg1:118:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceng Tou - Kazcink-Torpedo2:312:30
 KRS Peking - Nomad Nur-Sultan4:313:30
 KRS Heilongjiang - Sariarka3:113:30
 CSK VVS Samara - Toros4:417:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna Capitals II - EC Die Adler Kitzbuhel2:520:00
 HC Jesenice - EC Red Bull Salzburg U203:320:00
 EC Kac II - HK Olimpija3:620:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok4:013:30
 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk3:015:59
 Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk2:315:59
 Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk3:315:59
 Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk2:316:00
 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk3:016:00
 Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl2:218:09
 SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec3:318:30
 HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki1:118:30
 SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec3:318:30
 Spartak Moscow - HC Vityaz6:018:30
 HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki1:118:30
 Spartak Moscow - HC Vityaz6:018:30
 Dinamo Rīga - CSKA Moscow1:419:30
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ungārija(U20) - Francija (U20)3:212:59
 Polija (U20) - Igaunija (U20)6:316:30
 Itālija (U20) - Ukraina (U20)1:120:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Columbus Blue Jackets - Washington Capitals3:002:00
 Florida Panthers - Ottawa Senators6:102:00
 New York Rangers - Nashville Predators2:502:00
 Florida Panthers - Ottawa Senators6:102:00
 St. Louis Blues - Colorado Avalanche5:203:00
 Dallas Stars - Edmonton Oilers1:203:30
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicago Wolves - San Antonio Rampage4:119:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manglerud Star - Valerenga6:220:00
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olten EHC - HC Sierre-Anniviers7:120:45
 La Chaux de Fonds - EHC Winterthur5:220:45
 EHC Kloten Flyers - Lions GCK5:020:45
 EHC Visp - HC Thurgau1:220:45
 HC Ajoie - HC Biasca4:221:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Ambri Piotta - HC Lugano7:220:44
 Langnau Tigers - Rapperswil Jona Lakers2:120:45
 Servette HC - HC Davos2:220:45
 HC Ambri Piotta - HC Lugano7:220:45
 Zurich - SC Bern1:420:45
 Lausanne HC - EV Zug0:320:45
 HC Fribourg Gotteron - EHC Biel3:220:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frederikshavn White Hawks - Esbjerg Energy2:220:00
 Rungsted - Herlev Eagles2:720:00
 Herning Blue Fox - Rodovre Mighty Bulls8:020:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dresdner Eislowen - SC Bietigheim Steelers3:320:30
 Landshut Cannibals - ESV Kaufbeuren5:820:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisbaren Berlin - Krefeld Pinguine1:520:29
 Nurnberg Ice Tigers - Adler Mannheim2:720:29
 Straubing Tigers - EHC Munchen2:220:30
 Eisbaren Berlin - Krefeld Pinguine1:520:30
 Iserlohn Roosters - Kolner Haie3:420:30
 Nurnberg Ice Tigers - Adler Mannheim2:720:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Dukla Jihlava - SK Kadan3:218:30
 Chomutov - Slavia Prague3:218:30
 Ceske Budejovice - HC AZ Havirov 20102:118:30
 Litomerice - HC Slovnaft Vsetin3:318:30
 Zubr Prerov - HC RT Torax Poruba1:219:00
 Jestrabi Prostejov - HC Banik Sokolov1:419:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mlada Boleslav - Pardubice4:118:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 MoDo - Karlskrona5:120:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lulea - Skelleftea AIK2:220:00
 Orebro - Leksand4:220:00
 Djurgarden - Brynas6:020:00
 Vaxjo Lakers - Vastra Frolunda4:220:00
 Oskarshamn - Rogle1:220:00
 Orebro - Leksand4:220:00
 Vaxjo Lakers - Vastra Frolunda4:220:00
 HV 71 - Malmo1:420:00
 Djurgarden - Brynas6:020:00
 HV 71 - Malmo1:420:00
 Oskarshamn - Rogle1:220:00
 Lulea - Skelleftea AIK2:220:00
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wroclaw - Bydgoszcz3:221:30
Sievietes - Kazahstāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kostanaj - Metallurg AMT3:009:00
 Kazgurt - Taraz0:311:00
Sievietes - Ķīna - China Volleyball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yunnan - Henan Zhengzhou3:013:30
 Liaoning Huachen Auto - Evergrade3:113:30
 Tianjin Bridgstone - Jiangsu3:213:30
 Shangdong LS Bank - BA YI3:113:30
 Zhejiang Kaiyuan - Fujian Xi Meng Bao3:013:30
 Shanghai Dunlop - Beijing Auto0:313:30
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Dukla Liberec - CSM Lugoj3:219:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Saint Raphael VB - Venelles3:021:00
 MO Mougins VB - Nancy0:321:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CC Valinhos - Sao Caetano3:000:59
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray - Chemik Police2:318:00
 Hameenlinna - Brno SG3:018:30
 Fatum Nyiregyhaza - CSM Targoviste3:219:00
 SC Schweriner - Sliedrecht Sport3:020:00
 Zaporizhya - Saugella Team Monza0:321:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Altos - Hungkuk Pink Spiders0:312:00
 Hwaseong IBK Altos - Incheon Hungkuk0:312:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khimik Yuzhny - Stuttgart1:318:00
 Lokomotiv Kaliningrad Region - Vakifbank2:318:59
 LKS Commercecon Lodz - Novara2:318:59
 Lokomotiv Kaliningrad Region - Vakifbank Turk Telekom2:319:00
 LKS Commercecon Lodz - Novara2:319:00
 Nantes - Conegliano0:320:29
 RC Cannes - Dinamo Moskva3:021:00
 Cannes - Dinamo Moscow3:021:00
Vīrieši - Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Zadar - MOK Rijeka0:321:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Slepsk Suwalki - Lotos Trefl Gdansk3:218:30
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maliye Piyango - KV Luboteni Ferizaj3:017:00
 Hapoel Kfar Saba - Saaremaa VK0:318:00
 VC Haasrode Leuven - Tokat Belediye Plevne3:121:30
 Sporting CP - Calcit Kamnik3:021:59
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 C.s. Arcada Galati - Savo Volley3:018:00
 Shakhtyor Soligorsk - UV Rhein-Main1:318:00
 C.s. Arcada Galati - Savo Volley3:018:00
 Shakhtyor Soligorsk - UV Rhein-Main1:318:00
 Valepa - Generali Haching2:318:30
 Valepa - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching2:318:30
 Budvanska Rivijera - Kakanj3:018:59
 Mladost Brcko - Lausanne UC0:320:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakel Noviy Urengoy - Ach Volley Ljubljana3:115:59
 Vojvodina - Knack Roeselare2:318:59
 Politechnika Warszawska - Perugia1:321:30
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Pasaules līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Francija8:818:00
 Itālija - Gruzija14:320:00
Handbols
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SL Benfica - AA Aguas Santas28:2422:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zubri - Frydek-Mistek31:2121:00
Dānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 TMS Ringsted - Skanderborg25:2719:30
 AaB Handbold - GOG Handbold24:2521:30
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Malmo - Onnereds HK41:1720:00
 HK Varberg - Alingsas25:3120:00
 HK Malmo - Onnereds HK41:1720:00
 HK Varberg - Alingsas25:3120:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 MMT Seguros Zamora - BM Benidorm29:3121:15
 Unio Esportiva Sarria - Anaitasuna20:2421:30
 Acanur Atletico Novas - Angel Zimenez P. Genil27:2921:45
 Guadalajara - BM Sinfin32:3222:00
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Akerselva - Valerenga7:621:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Storvreta IBK - IK Sirius IBK5:119:30
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Searle Ryan - King Robbie3:214:40
 Reijess Kristo - Ilagan Lourence3:215:50
 Rovbijs Džons Rodriguess - Malicdem Noel0:317:00
 Ratajskis Kžištofs - Zorans Lerčbačers3:117:55
 Ričijs Edhauss - Koļtsovs Boriss3:121:09
 Jose De Sousa - Heta Damon0:322:10
 Evetts Ted - Fallon Sherrock2:323:14
Teniss
WTA - Limoges
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šinikova Izabella - Sasnoviča Aliaksandra0:211:00
 Bļinkova Anna - Natalija Vihļanceva2:012:04
 Van Uitvanka Alisone - Sorribesa Tormo Sara0:213:54
 Pakē Šloe - Pera Bernarda0:215:50
 Kanepi Kaija - Breidija Dženifera0:217:14
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Komano Margaux - Raggi Andželika0:212:30
 Biolay Sophia - Cavalle-Reimersa Ivonne0:212:30
 Komano Margaux - Raggi Andželika0:213:54
 Prati Federika - Aponasenko Vasilija2:014:00
 Marinkoviča Bojana - Karpovich Jana2:114:00
 Biolay Sophia - Cavalle-Reimersa Ivonne0:214:05
 Orlova Natālija - Līne Emma2:015:30
 Rouvroy Margaux - Zantedesčii Aurora2:015:35
 Vinsiane Remī - Lukic Tea0:215:55
 Sandija Marti - Helgo Malene1:216:10
 Siskova Anna - Ečeverija Alama Nadja2:016:15
 Katini Čiara - Bouzas Maniero, Jessica0:218:20
WTA - ITF - Navi Mumbai
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amina Anšba - Jain Mahak2:011:29
 Plipueča Peangtana - Mishina Daria2:111:29
 Ušijima Risa - Luangnama Nudnida1:211:29
 Amina Anšba - Jain Mahak2:011:30
 Plipueča Peangtana - Mishina Daria2:111:30
 Talbi Shalimar - Jeonga Sunama0:215:15
WTA - Dubultspēles - Limoža
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minnen G / Van Uytvanck A - Alexandrova E / Kalashnikova O1:218:30
 Hesse A / Paquet C - Lister C / Voracova R1:220:00
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jogansons Niklass - Šila Jaroslavs2:114:00
 Bava Gadins - Komičs Aleksejs2:114:00
 Blokhins Romāns - Cherkasau Artsiom1:214:00
 Liaonenka Aliaksandrs - Khans Šahbaazs2:014:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boukuets Lukass - Kumasaka Takuya2:009:00
 Sorrentino Luigi - Frost Linus2:009:00
 Van Bīms Kolins - Šaja-Zubrovs Pāvels2:009:00
 Gusev Daniil - Smits Glenn1:209:00
 Kubeličs Karlo - Castagnola Luca1:209:00
 Mascarini Riccardo - Ergenemans Gokberks0:209:00
 Mikeli Marko - Erel Yanki0:210:45
 Zusman Richard - Sijslings Igors0:211:05
ATP - ITF Future - Turcija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dembeks Mičals - Nedeļko Ivans1:209:00
 Mikeli Marko - Erel Yanki0:209:00
 Zusman Richard - Sijslings Igors0:209:00
Telpu futbols
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palma Futsal - Marfil Santa Coloma8:021:30
 O Parrulo Ferrol - Inter Movistar1:521:45
 Rios Renovables Zaragoza - Vina Albali Caldepenas5:621:45
 Itea Cordoba CF - Burela5:122:00
 Aspil Ribera Navarra - Magna Navarra1:322:00
 Jaen - Levante UD3:822:30
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Signor Prestito Cmb Grassano - Italservice Pesarofano2:321:30
Snūkers
European Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Makgils Entonijs - Mans Mičels4:512:00
 Bingyu Chang - Keihils Džeimss4:512:00
 Onīls Džeimijs - Page Jackson4:512:00
 Kārters Ali - Jiankang Zhang5:312:00
 Fords Toms - Higinsons Endrjū5:312:00
 Slesors Eliots - Milkinss Roberts2:512:00
 Holts Maikls - Songsermsavads Akani5:112:00
 Deils Dominiks - Lainzs Pīters5:412:00
 Ksivens Meijs - Makmanuss Alans5:312:00
 Perijs Džo - Pengfei Tians4:512:00
 Fords Toms - Higinsons Endrjū5:312:00
 Grīns Džerards - Sargeant, Brandon5:416:30
 Robertson Džimmijs - Odonnell Martin3:516:30
 Viljamss Marks - Stedmans Kregs5:416:30
 Un-Nohs Tepčaija - Feilongs Čens5:316:30
 Velss Daniels - Castle Billy Joe5:316:30
 Gilberts Deivids - Džordans Brauns2:516:30
 Zifans Čens - Hetkots Luiss5:216:30
 Viljamss Robijs - Stīvenss Metjū5:316:30
 Donaldsons Skots - Parsons Railijs5:116:30
 Šaravs Edens - Estlijs Džons5:416:30
 Honghao Luo - Hamiltons Entonijs5:416:30
 Viljamss Marks - Stedmans Kregs5:416:30
 Robertson Džimmijs - Odonnell Martin3:516:30
 Haotians Lu - Figueiredo Igors5:321:00
 Lillī Davids - Lichtenberg Simon5:421:00
 Yuelong Zhou - Langnings Bai5:421:00
 Vilsons Kirens - Jiahui SI5:421:00
 Greiss Deivids - Borgs Alekss5:221:00
 Muirs Ross - Maflins Kurt2:521:00
 Lisovskis Džeks - Vafaei, Hossein5:421:00
 Robertsons Nīls - Bonds Naidžels5:221:00
 Dejs Raians - Deivisons Pols5:121:00
 Dots Grems - Čuans Liongs Rorijs Tors5:121:00
 Stefanovs Adams - Hangs Li1:521:00
 Dejs Raians - Deivisons Pols5:121:00
 Robertsons Nīls - Bonds Naidžels5:221:00
Kalnu slēpošana
Sievietes - Milzu slaloms - Courchevel
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gagnona Marija-Mišela - Tilley Alexandra0:111:30
 Brema Eva Maria - Hector Sara0:111:30
 Goggia Sofija - Alphand Estelle1:011:30
 Frasse-Sombet Coralie - Truppe Karin1:011:30
 Rēbensburga Viktorija - Vorlija Tessa1:011:30
 Robinson Alice - Gisina Mišela1:011:30
 Guta Lara - Alphand Estelle1:011:30
 Hector Sara - Stjernesund Thea Louise1:011:30
 Ellenberger Andrea - Veith Anna0:111:30
 Fuerst Holtmann Mina - Hrovat Meta1:011:30
 Robnika Tina - Lysdahl Kristin0:111:30
 Haaser Ricarda - Liensberger Katharina1:011:30
 Shiffrin Mikaela - Briņjone Federika0:111:30
 Holdenera Vendija - Stjernesund Thea Louise1:011:30
 Rēbensburga Viktorija - Vlhova Petra11:30
 Holdenera Vendija - Fuerst Holtmann Mina0:111:30
 Tilley Alexandra - Kurtoni Irēna1:011:30
 Truppe Karin - Ellenberger Andrea1:011:30
 Vorlija Tessa - Bassino Marta0:111:30
 Guta Lara - Robnika Tina1:011:30
 Vlhova Petra - Bassino Marta1:011:30
 Goggia Sofija - Haver-Loeseth Nina1:011:30
E-Sports
Dota 2 - Rivalry Winter Blast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gentlemen - MR1:121:00
Dota 2 - World Pro Invitational Singapore
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Secret - Virtus Pro2:003:59
 Alliance - Team Aster2:004:00
 TNC Pro Team - Alliance0:206:00
 J.storm - Team Secret0:206:10
 Vici Gaming - Evil Geniuses0:208:20
 LGD-Gaming - Na'Vi0:208:29
 Team Liquid - Gambit Esports0:208:30
 LGD-Gaming - Na'Vi0:208:30
 TNC Pro Team - Team Aster2:010:25
 J.storm - Virtus Pro0:210:47
 Gambit Esports - Na'Vi2:012:30
 Vici Gaming - Team Liquid2:013:04
 Evil Geniuses - LGD-Gaming2:013:19
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Serenity - Cdec Gaming0:205:00
 Typhoon E-Sports Club - Team Serenity0:208:00
 Keen Gaming Luminous - Vici Gaming Potential1:211:00
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vexed Gaming - Fierce Esports1:213:55
 Heretics Gaming - Team LDLC0:216:55
 Owned - Cream Esports2:119:00
CS:GO - EPICENTER
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Vitality - Ehome2:012:00
 Natus Vincere - Heroic2:014:29
 Team Vitality - Natus Vincere2:117:13
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series 2019
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzmins Fjodors - Yannick Vostes1:309:30
 Kosovskis Jakubs - Evgueni Chtchetinine (BLR)3:010:10
 Konecny Tomas - Kosovskis Jakubs2:311:40
 Cheaib Dauud - Yannick Vostes2:312:20
 Konecny Tomas - Cheaib Dauud2:313:50
 Kosovskis Jakubs - Yannick Vostes0:314:40