jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Trešdiena, 18. Dec. 2019. gada
Basketbols
Pasaule - Amerikas Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Valdivia - Instituto Atletico Central Cordoba77:8200:00
 Quimsa - Vivo Franca98:9202:30
Pasaule - FIBA Africa Basketball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 JKT Basketball Club - Gendarmie Nationale Basket Club63:8715:00
Urugvaja - LUB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Atletico Olimpia - Capitol Montevideo83:7001:15
 Hebraica Macabi - Club Goes98:7802:15
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AO Pagkratiou - Apollon Patron58:7617:00
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - Haukar78:9422:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basketbal Olomouc - BK Prostejov67:7920:44
 Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostejov67:7920:45
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEL Limassol - AEK Larnaca69:8219:00
 Nikozijas Keravinos Strovolou - ETHA Engomis77:5419:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kte-Duna Aszfalt - PVSK Pannonpower Pecs96:9419:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Raanana - Hapoel Haifa BC72:8619:30
 Maccabi Raanana - Hapoel Haifa72:8619:30
Austrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KOS Posojilnica Bank Celovec/Klagenfurt - ABC Lions Dornbirn82:9419:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural - BC Novosibirsk87:9312:00
 CSKA-2 Moscow - Vostok 65 Uzhno98:8517:00
 Kupol-Rodniki Izhevsk - Spartak Primorje77:7517:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gimle BK - Froja Ambassadors83:9321:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 London Lions - Bristol Flyers99:8821:30
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lenadores De Durango - Huracanes de Tampico93:10404:30
Filipīnas - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northport Batang Pier - Barangay Ginebra San Miguel105:13212:59
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAO Paulo FC - Rio Claro Basquete95:10601:00
 Pato Basquete - Itabom Bauru64:6401:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shanxi Brave Dragons - Zhejiang Golden Bulls127:11913:34
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Euroins Cherno More - Balkan Botevgrad67:8819:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Obras Sanitaras - Penarol75:7802:00
 Olimpico - La Union77:8203:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pyrinto Tampere - BC Nokia110:9018:30
 Uu-Korihait Uusikaupunki - Karhut Kauhajoen79:8118:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mobis Phoebus - Goyang Orions91:7312:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zastal Zielona Gora - Trefl Sopot110:8021:15
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keflavik - UMF Grindavik72:6720:00
 Valur Reykjavik - Haukar69:7420:00
 Breidablik - Skallagrimur54:7421:15
 KR Reykjavik - Snaefell88:5321:15
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBW Cekk Cegled - NKE Csata62:8119:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Woori Hansae - Bucheon KEB-Hana76:7212:00
 Woori Hansae - Shinsegae Coolcat76:7212:00
Sievietes - Eirokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tsmoki-Minsk - Bizkaia52:5714:00
 Adana Botas - CCC Polkowice56:7518:00
 ACS Sepsi Sic - Artego Bydgoszcz61:7019:00
 Besiktas - Roche Vendee Basket Club79:8319:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo-Guvd Novosibirsk - Dinamo Moscow73:5914:00
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nadezda Orenburg - Cukurova Basketbol74:6415:59
 UMMC Jekaterinburg - Mithra Castors Braine101:7315:59
 Nadezda Orenburg - Cukurova Basketbol74:6416:00
 Uniqa Sopron - Lattes Montpellier70:7719:00
 Basket Gdynia - Famila Wuber Schio47:7419:00
 USK Praha - TTT Rīga20:00
 Bourges - Umana Reyer Venezia68:4521:00
 Lyon - Dinamo Kursk84:5921:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tallinna Kalev/TLU - BC Valga-Valka/Maks&Moorits86:7518:59
 Valmiera Glass VIA - BC Kalev/Cramo80:8719:00
 Tallinna Kalev/TLU - BC Valga-Valka/Maks&Moorits86:7519:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VEF Rīga - Peristeri64:7118:59
 Banvit Bandirma - Antwerp Giants89:8118:59
 VEF Rīga - Peristeri64:7119:00
 Anwil Wloclawek - San Pablo Burgos100:9021:00
 Telekom Baskets Bonn - Enel Brindisi101:9321:00
 Anwil Wloclawek - San Pablo Burgos100:9021:00
 Telekom Baskets Bonn - Enel Brindisi101:9321:00
 Dijon Bourgogne - Neptunas Klaipeda92:7121:30
 CAI Zaragoza - Besiktas JK80:7321:30
 AEK Athens - Hapoel Jerusalem91:7821:30
 CAI Zaragoza - Besiktas JK80:7321:30
 Banco di Sardegna Sassari - Turk Telekom92:8921:30
 Dijon Bourgogne - Neptunas Klaipeda92:7121:30
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti nad Labem - UBSC Raiffeisen Graz113:8119:00
 Kormend - BC Zepter Vienna75:9419:00
 Swans Gmunden - MMCite Brno88:6019:30
Eiropa - FIBA Europe Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Tsmoki-Minsk - U-Mobitelco Cluj78:7618:00
 CSM Oradea - Ironi Nes86:8019:00
 BBC Bayreuth - Sport Lisboa Benfika96:7819:30
 Spirou Charleroi - Bakken Bears78:8221:30
Eiropa - EiroKauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bahcesehir Okullari - ZZ Leiden93:7115:59
 BC Tsmoki-Minsk - U-Mobitelco Cluj78:7618:00
 Unics Kazan - Darussafaka Cooper Tires71:6818:30
 Pinar Karsiyaka - Enisey Krasnojarsk85:7418:59
 Galatasaray Cafe Crown - Asseco Prokom Gdynia92:7318:59
 BK Ventspils - Landstede Zwolle111:7418:59
 Pinar Karsiyaka - Enisey Krasnoyarsk85:7419:00
 Kyiv-Basket - Kormend80:7819:00
 Galatasaray Medical Park - Asseco Prokom Gdynia92:7319:00
 BK Ventspils - Landstede Zwolle111:7419:00
 Maccabi Rishon Lezion - Ratiopharm Ulm83:8319:30
 Union Olimpija - FIATC Mutua Joventut103:8119:30
 Maccabi Rishon Lezion - Ratiopharm Ulm96:9219:30
 Umana Reyer Venezia - Lietuvos Rytas76:7421:00
 Partizan - Limoges77:5821:30
 EWE Baskets Oldenburg - Buducnost102:9921:44
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow - Crvena Zvezda100:7418:59
 Olympiakos Pireus - BC Khimki96:9621:00
 Alba Berlin - Bayern Munich72:7221:00
 Olympiakos Pireus - BC Khimki109:9821:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets - Sacramento Kings110:10202:00
 Indiana Pacers - Los Angeles Lakers105:10202:00
 New York Knicks - Atlanta Hawks143:12002:29
 New Orleans Pelicans - Brooklyn Nets93:9303:00
 Utah Jazz - Orlando Magic109:10203:59
 Los Angeles Clippers - Phoenix Suns120:9905:29
Futbols
Uganda - Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugazi Municipal FC - Kiyinda Boys3:115:00
 Lukaya TC - Kajjansi United0:115:00
Sievietes - Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Vagos - Guifoes SC69:4823:29
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Police XI - Molepolole City Stars0:115:30
 Prisons XI Gaborone - Gilport Lions0:019:00
 Galaxy FC - Miscellaneous SC2:019:00
 Township Rollers - Tafic FC19:00
 Extension Gunners - Notwane2:419:00
Honkonga - Reserve Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kitchee(Res.) - Kwoon Chung Southern (Res.)6:012:30
 Eastern Long Lions (Res.) - Happy Valley (Res.)2:112:30
 Yuen Long FC (Res.) - Hong Kong Pegasus FC (Res.)2:112:30
 Lee Man Warriors FC(Rez.) - Wofoo Tai Po(Res.)7:114:29
 Hong Kong Rangers FC(Rez.) - F (HK) (Rezerves)5:214:30
 Lee Man Warriors FC (Rez.) - Wofoo Tai Po(Res.)7:114:30
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esteghlal Khuzestan - Arman Gohar Sirjan0:012:30
 Aluminium Arak FC - Rayka Babol FC1:012:30
 Esteghlal Khuzestan - Arman Gohar Sirjan0:012:30
 Shahrdari Tabriz - Malavan Bandar Anzali FC1:112:30
 Qashqai Shiraz - Persepolis Pakdasht3:112:30
 Navad Urmia FC - Fajr Sepasi0:112:30
 Mes Rafsanjan - Khosheh Talaei1:012:30
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nkwazi - Lusaka Dynamos0:015:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gabros International FC - Kwara United1:017:00
 Enyimba - Lobi Stars1:117:00
 Warri Wolves FC - Wikki Tourist1:017:00
 Enugu Rangers International FC - Plateau United0:017:00
 Abia Warriors FC - Jigawa Golden Stars2:117:00
 Adamawa United FC - Nasarawa United2:117:00
 Heartland FC Owerri - Kano Pillars FC1:117:00
 Katsina United FC - Akwa Starlets FC0:017:00
 Akwa United FC - Rivers United FC2:117:00
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lynx FC - Glacis United FC3:221:30
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportive De Douala - Fovu De Baham1:114:00
 Canon Sportif De Yaounde - Eding Sport FC0:114:00
 Apejes De Mfou - AS Fortuna1:114:00
 Panthere Sportive - Feutcheu FC2:116:00
 Avion FC DU Nkam - Tonnerre Kalara Club De Yaoundé2:116:00
 Dragon FC Yaounde - Stade Renard1:016:00
 Colombe FC - PWD Bamenda0:216:00
 UMS De Loum - Coton Sport FC de Garoua0:016:00
 Young Sports Academy - Bamboutos FC De Mbouda3:116:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northeast United FC - Bengaluru0:214:29
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antigua GFC - Coban Imperial1:023:00
Bahreina - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manama - Busaiteen3:116:30
 Qalali - Al Muharraq0:519:00
Līdz 20 gadiem - Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta(Jaun) - Benevento12:00
 AS Roma(Jaun) - Napoli(Jaun)4:112:59
 Inter Milan(Jaun) - Frosinone(Jaun)1:215:00
 Fiorentina(U20) - Genoa(Jaun)1:115:30
 Juventus(Jaun) - Bologna(Jaun)3:117:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raja Beni Mellal - Wydad Casablanca1:215:59
 Raja Casablanca - Hassania Agadir2:118:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Thoqbah Club - Al-Jabalain1:213:50
 AL Nojoom - Ansar Medina2:113:55
 Najran - AL Nahdha1:214:29
 Al-Shoalah - Al Kawkab2:016:45
 Hottain - AL Taqadom0:117:20
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guabira Montero - Royal Pari Sion1:121:30
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vllaznia - Kukesi1:214:00
 Bylis Ballsh - Laci1:014:00
 Luftetari Gjirokaster - Skenderbeu2:014:00
 Teuta Durres - Partizani Tirana1:014:00
 FK Tirana - Flamurtari2:017:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Zagreb - HNK Rijeka3:019:00
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panaigialios - Iraklis Patron3:014:29
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skoda Xanthi - Panaitolikos0:017:00
 OFI Crete - Panathinaikos1:117:14
 Olympiakos Piraeus - Larissa4:117:14
 OFI Crete - Panathinaikos1:117:15
 Atromitos - Lamia1:119:30
 AEK Athens - Asteras Tripolis2:119:30
Pasaule - Austrumāzijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Honkonga - Ķīna0:209:15
 Dienvidkoreja - Japāna1:012:30
Pasaule - FIFA Pasaules čempionāts klubiem
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterrey - Liverpool FC1:219:30
 Monterrey - Liverpool1:219:30
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stade Lavallois Mayenne FC(U19) - FC Girondins De Bordeaux (U19)1:016:30
Francija - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Lyon - Toulouse4:119:45
 Le Mans - Paris Saint Germain1:422:04
 Nimes - Saint-Etienne1:222:04
 Brest - Girondins de Bordeaux2:022:04
 Nantes - Strasbourg0:122:04
 Amiens - Rennes3:222:04
 Le Mans UC 72 - Paris Saint Germain1:422:05
 Nimes - Saint-Etienne1:222:05
 Brest - Girondins de Bordeaux2:022:05
 Nantes - Strasbourg0:122:05
 Amiens - Rennes3:222:05
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anagold 24Erzincanspor - Besiktas2:012:00
 Keciorengucu Ankara - Yeni Malatyaspor2:212:45
 Gaziantep BB - Kirklarelispor3:213:30
 Sivasspor - Kasimpasa Erokspor0:115:30
 Goztepe - Karagumruk2:117:30
 Istanbulspor - Fenerbahce0:219:45
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union St Gilloise - Kortrijk0:121:00
 Standard Liege - Antwerpen1:321:45
Nīderlande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telstar - Ajax Amsterdam3:419:30
 Heracles Almelo - Dordrecht3:020:44
 Willem II - Sparta Rotterdam3:020:44
 Sparta Nijkerk - NAC Breda0:020:44
 Heracles Almelo - Dordrecht3:020:45
 Willem II - Sparta Rotterdam3:020:45
 OFC Oostzaan - Spakenburg0:020:45
 Sparta Nijkerk - NAC Breda0:020:45
 AZ Alkmaar - Groene Ster3:020:45
 GVVV - PSV Eindhoven1:121:45
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Futbol Alcobendas Sport - Pozuelo Alarcon0:120:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 de Los Rejes - Cordoba2:018:30
 Comillas CF - Villareal0:518:59
 Bergantinos CF - Sevilla0:118:59
 Comillas CF - Villareal18:59
 Estrella Grana El Palmar CF - Getafe18:59
 EL Alamo - Mallorca0:118:59
 Estrella Grana El Palmar CF - Getafe1:218:59
 EL Alamo - Mallorca0:119:00
 Tudelano - Albacete0:119:00
 Melilla - UCAM Murcia1:219:00
 Comillas CF - Villareal0:519:00
 Tolosa CF - Valladolid0:319:00
 Badalona - Real Oviedo3:119:00
 Estrella Grana El Palmar CF - Getafe1:219:00
 Bergantinos - Sevilla0:119:00
 Pontevedra - UD Ibiza Eivissa0:220:00
 Sestao River - Lugo1:121:00
 Barakaldo - Villarrubia CF0:021:15
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Real Madrid0:021:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hearts - Celtic Glasgow0:221:45
Anglija - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton FC - Leicester City2:221:44
 Oxford United - Manchester City1:321:44
 Everton FC - Leicester City2:221:45
 Oxford United - Manchester City1:321:45
 Manchester United - Colchester3:021:59
Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sertanense - Cfc-Cf Canelas 20100:116:15
 Pacos de Ferreira - Espinho3:020:44
 Benfica - Sporting Braga2:122:45
Itālija - Primavera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta(Jaun) - Benevento4:112:00
 Cagliari(Jaun) - Verona(Jaun)1:612:30
 AS Roma(U19) - Napoli(Jaun)4:113:00
 Inter Milan(Jaun) - Frosinone(Jaun)1:215:00
 Fiorentina(Jaun) - Genoa(Jaun)1:115:30
 Juventus(Jaun) - Bologna(Jaun)3:117:00
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Piacenza Calcio 1919 - Juventus (U23)1:215:30
 Catanzaro - Catania0:118:30
 Vicenza - Feralpisalo0:121:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sampdoria - Juventus1:219:54
 Brescia - Sassuolo0:221:44
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Leverkusen - Hertha Berlin0:119:30
 Eintracht Frankfurt - 1. FC Koln2:421:30
 Borussia Monchengladbach - Paderborn2:021:30
 Freiburg - Bayern Munich1:321:30
 Wolfsburg - Schalke 041:121:30
 Eintracht Frankfurt - 1. FC Koln2:421:30
 Wolfsburg - Schalke 041:121:30
 Borussia Monchengladbach - Paderborn2:021:30
 Freiburg - Bayern Munich1:321:30
Hokejs
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hockey Academy Zug - SC Langenthal3:220:45
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Olimp Riga - HK Zemgale LLU3:118:44
 HK Kurbads - Riga Prizma9:218:59
 HK Dinaburga Daugapils - HS Rīga4:019:00
 HK Kurbads - HK Prizma9:219:00
 HK Mogo - HK Liepāja/ Optibet5:019:15
 HK Mogo - HK Liepaja5:019:15
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Baranovichi - HC Bobruisk4:418:00
 Pinskie Jastreby - HK Lida3:018:00
 HC Lokomotiv Orsha - Himik-SKA4:018:00
 HK Vitebsk - Belarus U-182:618:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kootenay Ice - Brandon Wheat Kings3:403:30
 Vancouver Giants - Prince George Cougars0:305:00
 Victoria Royals - Spokane Chiefs5:405:05
 Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds3:305:05
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hasle/Loren Ishockey - Furuset Ishockey IF5:720:00
 Lorenskog - Comet Halden1:120:00
 Gjovik Mammuts - Ringerike Ihk3:320:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - SDE Hockey0:320:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neuilly Sur Marne - Mulhouse2:421:00
 Amiens - Gap4:421:15
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Kristiastads - Bjorkloven2:320:00
 AIF Tingsrids - AIK Stockholm5:220:00
 Vita Hasten - Vasterviks0:120:00
 IK Kristiastads - Bjorkloven2:320:00
 AIF Tingsrids - AIK Stockholm5:220:00
 Almtuna - Mora1:120:00
 Vasteras - Sodertalje2:220:00
 Bofors - Timra3:320:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibirskie Snaipery - Avto2:213:30
 Omskie Jastreby - Ladja Togliatti3:115:00
 Tyumenskiy Legion - Sarmaty Orenburg3:416:00
 Loko - MHK Spartak Moscow4:017:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molot Prikamje - Zvezda Chekhov3:515:59
 HC Tambov - Juznij Ural2:117:29
 HC Ryazan - HK Torpedo Gorkii1:118:00
 HK Dynamo Tver - HC Yugra1:318:00
 Buran Voronezh - Chelmet2:118:00
 HK Dynamo Tver - HC Yugra1:318:00
 HC Ryazan - HK Torpedo Gorkii1:118:00
 Buran Voronezh - Chelmet2:118:00
 MHK Dinamo St Petersburg - Rubin Tyumen1:118:30
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ujpest Budapest - Debreceni Egyetem AC4:119:00
 Ferencvarosi TC - DAB Docler1:119:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok6:313:30
 Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan0:418:00
 Dinamo Minsk - HC Sochi2:518:09
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija (U20) - Polija (U20)7:112:59
 Ungārija(U20) - Itālija (U20)7:416:30
 Ukraina (U20) - Igaunija (U20)7:320:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boston Bruins - Los Angeles Kings3:302:00
 Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators3:302:00
 New York Islanders - Nashville Predators3:802:00
 Philadelphia Flyers - Anaheim Ducks4:102:00
 New York Islanders - Nashville Predators3:802:00
 Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators4:302:00
 Boston Bruins - Los Angeles Kings3:302:00
 Philadelphia Flyers - Anaheim Ducks4:102:00
 Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres5:302:00
 Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets3:502:29
 Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes3:603:00
 Calgary Flames - Pittsburgh Penguins1:403:59
 Vegas Golden Knights - Minnesota Wild3:205:00
 Vancouver Canucks - Montreal Canadiens1:305:00
 Vegas Golden Knights - Minnesota Wild3:205:00
 San Jose Sharks - Arizona Coyotes2:305:29
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laval Rocket - Rockford IceHogs2:202:00
 Charlotte Checkers - Hartfordas Wolf Pack6:302:00
 Colorado Eagles - Manitoba Moose5:304:05
 San Diego Gulls - Grand Rapids Griffins2:205:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Fischtown Pinguins3:220:29
 Augsburger Panther - ERC Ingolstadt3:320:29
 Wolfsburg Grizzly - SERC Wild Wings3:020:29
 Augsburger Panther - ERC Ingolstadt3:320:30
 Wolfsburg Grizzly - SERC Wild Wings3:020:30
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Fischtown Pinguins2:220:30
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - MHK Martin3:218:00
 HK Trnava - HC Bratislava1:1118:30
 Spisska Nova Ves - SKP Zilina5:318:30
 HC Topolcany - HK Spartak Dubnica1:219:00
 HK 95 Povazska Bystrica - HK Levice4:319:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HKM Nitra - MHK 32 Liptovsky Mikulas2:118:59
 HC Kosice - Banska Bystrica4:218:59
 Mac Budapest - HKM Zvolen5:219:00
 SKP Poprad - HK Dukla Michalovce8:219:00
 HKM Nitra - MHK 32 Liptovsky Mikulas2:119:00
 Nove Zamky - Dukla Trencin3:319:30
 Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvek2:319:30
 Nove Zamky - Dukla Trencin3:319:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Slovan Ustecti Lvi - HC Frydek Mistek6:218:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Kladno1:118:00
 Karlovy Vary - Zlin2:218:30
 Vitkovice - HC Olomouc5:318:30
 Litvinov - Kometa Brno5:218:30
 Mountfield HK - Liberec2:218:59
 Sparta Prague - Plzen1:119:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 HT Keupa - Iisalmen Peli-Karhut1:118:30
 Peliitat - Kettera6:318:30
 Hokki - Jokipojat Joensuu2:218:30
 SaPKo - Roki2:518:30
 TuTo - Hermes2:018:30
 Koo-Vee - Kiekko-Vantaa8:518:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jukurit - TPS Turku4:518:30
 HIFK - Lukko Rauma2:518:30
 Assat Pori - KooKoo3:418:30
 HIFK - Lukko Rauma2:518:30
 Jukurit - TPS Turku4:518:30
 HPK Hameenlinna - Vaasan Sport2:218:30
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energa Mks Kalisz - Bielsko-Biala3:119:30
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barricalla Collegno - LPM Bam Mondovi3:221:30
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenisei Krasnoyarsk - Ujpesti Torna Egylet Budapest3:214:00
 Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Slavia UK Bratislava3:015:00
 Stiinta Bacau - CK Ponta Delgada3:117:00
 Olymp Prague - Calcit Kamnik3:117:00
 Polkky Kuusamo - Volley Lugano3:018:30
 Askö Linz-Steg - SIP Sempeter3:020:00
 Aachen - Engelholms VS3:020:30
 Kanti Schaffhausen - Holte IF3:021:00
 Beziers - RSR Walfer3:021:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fluminense F.c - Sesi Volleyball Bauru3:200:00
 SAO Paulo F.c Baruer - Minas0:302:00
 Banana Boat/Praia Cl. - Rexona Ades Rio0:323:00
 Praia Clube - Rexona Ades Rio0:323:00
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Kazan - Potsdam3:118:00
 Luka Bar - TSV Duedingen0:319:00
 Partizani Tirana - CV Haris0:319:00
 Mulhouse - Developres Rzeszow3:220:00
 Jedinstvo Brcko - UOK BL Volley3:020:00
 Sagres Neuchatel - Minchanka Minsk3:121:00
 Hermes Oostende - Hit Nova Gorica3:021:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Munster - VC Wiesbaden2:319:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - KGC Pro VC1:312:00
 Gyeongbuk Gimcheon High Pass - Daejeon KGC1:312:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lodz - Eczacibasi Istanbul0:318:59
 Salon Viesti - Fenerbahce0:318:59
 Lodz - Eczacibasi0:319:00
 Salon Viesti - Fenerbahce0:319:00
 Savino Del Bene Scandicci - Nova Kbm Branik Maribor21:30
Vīrieši - Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Trnje - OK Rovinj3:019:45
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Presov - Kosice2:320:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBC Mondovi - Edilesse Cavriago2:321:30
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ried - Hypo Niederosterreich Amstetten2:320:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiikerit - Loimu3:018:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB Stars - Suwon KEPCO Vixtorm1:312:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS UWM Olsztyn - PGE Skra Belchatow0:321:30
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stroitel Minsk - VK Karlovarsko0:317:29
 Volei Zalau - Gentofte Volley3:018:00
 Hebar Pazardzhik - Aluron Warta Zawiercie2:318:30
 OK Mladost Marina Kastela - Parnu VK3:118:59
 VK Ekonom Spu Nitra - Buducnost Podgoricka Banka3:019:00
 OK Mladost Marina Kastela - Parnu VK3:119:00
 UVC Graz - Unicaja Almeria2:320:00
 Kladno - Craiova3:020:00
 TV Schonenwerd - Rennes0:320:30
 Montpellier - Volley Top Luzern3:021:00
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit ST Petersburg - Lukoil Neftohimik18:30
 Volley Amriswil - Ajaccio2:320:00
 SK Zadruga Aich/Dob - Ostrava0:320:00
 Volley Amriswil - Ajaccio2:320:00
 Chaumont - Lokomotiv Novosibirsk3:021:00
 Lindemans Aalst - Orion Doetinchem3:021:30
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halkbank Ankara - Zenit Kazan1:316:30
 SCC Berlin - Kuzbass Kemerovo1:320:29
 Berlin Recycling Volleys - Kuzbass Kemerovo1:320:30
 Friedrichshafen - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle0:321:00
 VfB Friedrichshafen - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle0:321:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zerafa Michael - Horn Jeffrey0:112:00
Handbols
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting CP - AM Madeira And Sad30:1721:30
 BOA Hora FC - Delta Belenenses22:3322:00
 Boavista FC - FC Gaia22:2522:00
 ABC/UMinho - AA Avanca27:2323:00
 ADA Maia-Ismai - Vitoria FC30:2023:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatran Presov - HC Sporta Hlohovec34:2319:00
 HC Start Nove Zamky - MSK Povazska Bystrica22:2719:30
 SKP Bratislava - HKM Slovan Duslo Sala22:1920:00
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forde IL - Fjellhammer18:2518:30
 Charlottenlund SK - Grane Arendal31:2518:30
 Volda - Larvik24:3519:00
 Aalgaard - Fyllingen30:2019:00
 Raelingen - Haslum38:3020:00
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gummersbach - Huttenberg28:2120:30
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viljandi - HC Tallin24:2618:59
 Arukula - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper18:59
 Viljandi - HC Tallin24:2619:00
 Arukula - HC Kehra/Horizon Pulp&Paper26:2719:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bk-46 - Riihimaki Cocks29:2919:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HEI Skaering - HC Odense Herrer30:2921:00
Dānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arhus GF - Tvis Holstebro31:3419:30
 Bjerringbro-Silkeborg - Skjern32:2821:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKIF - Spartak Moscow25:2018:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falk Horten - Viking Handball23:2519:00
 Sandefjord Tif - Sandnes HK32:2219:00
 Lfh09 - Viking Tif28:3319:00
 Fjellhammer - Charlottenlund SKH Elite29:2619:00
 Kristiansand IF - Lillestrom31:3019:30
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Drammen HK - Il Runar34:2319:00
 BSK Handball Elite - Fyllingen30:3519:00
 Naerbo - Kolstad35:2919:00
 Elverum - ST Hallvard48:3319:30
 Follo HK - Arendal29:3319:30
 Haslum HK - HK Halden34:2819:30
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saint Raphael - Nimes30:2721:30
 Creteil - Ivry27:2421:30
 Chartres Metropole HB 28 - Toulouse24:3021:30
 Creteil - Ivry27:2421:30
 Paris Handball - Dunkerque HB36:2521:45
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodens BK - Hasto IF28:4320:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Ystad - Savehof27:2420:00
 Redbergslids - Eskilstuna Guif31:2720:00
 IFK Ystad - Savehof27:2420:00
 Redbergslids - Eskilstuna Guif31:2720:00
Florbols
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Dalen - Linkoping7:919:30
 Visby Ibk - FC Helsingborg4:520:00
 Warberg IC - FBC Kalmarsund3:420:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viikingit - TPS Turku2:518:30
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 De Zwaan Jeffrey - Jangs Darins3:200:35
 Ron Meulenkamp - Robb Ben3:014:40
 Michael Mansell - Asada Seigo0:315:30
 Ward Harry - Madars Razma3:216:25
 Stīvens Bantings - Justicia Jose3:217:25
 James Wilson - Kurz Nico1:321:15
 Džošs Pejns - Portela Diogo3:022:10
 Clemens Gabriel - Benito van de Pas2:323:00
Teniss
WTA - Pārbaudes turnīrs - Czech Tennis Extraliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Noskova, Linda - Martincova Terēza0:211:00
 Mučova Karolina - Tomanova Nikola2:012:05
WTA - Limoges
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ruse Arantksa - Bogdana Ana0:212:35
 Aleksandrova Jekaterina - Nikulesku Monika2:114:20
 Greetje Minnen - Burel Klara2:016:25
 Parmentjē Paulīne - Garsija Karoline2:017:49
 Kornē Alīze - Samsonova Ludmilla1:219:34
 Pončē Džesika - Gibsa Nikola1:221:50
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gioroje Ilona Georgijana - Lanka Sāra2:016:00
 Kehudi Diana - Koussenkova Valeria0:217:00
 Piangerelli Anastasia - Gravouila Teo0:218:00
 Aziza Rania - Priibilova Anastasia0:218:15
 Mansauri Jasmīne - Teodosescu, Nicole2:119:35
 Draziča Mariana - Nivboera Perla2:019:40
WTA - ITF - Navi Mumbai
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sama Sathwika - Lu Jia-Jinga0:211:25
 Bavisetti Sovjanija - Eikeri Ulrike0:211:29
 Muntīna Viktorija - Morgina Anna1:211:30
 Berberovica Nefisa - Marcinkeviča Diāna1:211:30
 Bavisetti Sovjanija - Eikeri Ulrike0:211:30
 Hāsa Barbara - Kima Dabina2:012:39
 Samira Sandra - Kato Miju1:214:00
 Savinjuha Valerija - Kim NA RI2:014:14
 Kuvata Hiroto - Dorošina Olga0:214:30
 Batia Rija - Jašina Jekaterina2:015:50
 Strakhova Valerija - Nitture Akanksha Dileep16:19
 Čoi Džī-Hē - Caregaro Martina0:216:34
WTA - Dubultspēles - Limoža
 NotikumsRezultātsLaiks
 Garcia-Perez G / Sorribes Tormo S - Pigossi L / Zidansek T2:011:00
ATP - Pārbaudes turnīrs - Czech Tennis Extraliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Satrals Jans - Kellovsky Dominik2:011:00
 Safraneks Vaclavs - Stahovskis Sergejs2:112:20
 Forejtek Jonas - Puets Tims0:213:15
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koaykul Krittin - Paty Daniel0:213:30
 Nivs Bendžamins - Čanta TanapetA0:213:30
 Jogansons Niklass - Šila Jaroslavs2:114:29
 Blokhins Romāns - Cherkasau Artsiom1:214:29
 Bava Gadins - Komičs Aleksejs2:114:29
 Liaonenka Aliaksandrs - Khans Šahbaazs2:014:29
 Rogičs Hadzaličs Alens - Portmann Kevin2:014:30
 Congcars Congsups - Peranamallurs Č.V.2:014:30
 Rogičs Hadzaličs Alens - Portmann Kevin2:015:59
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guinards Manuels - Shevchenko Alexander2:009:00
 Monzon Ignacio - Šells Niklass0:209:00
 Orlovs Vladislavs - Cekirge Kuzejs0:209:00
 Lopezs San Martins Alvaro - Boukuets Lukass2:009:00
 Smits Glenn - Tenti Fermins2:110:54
 Rikls Patriks - Van Bīms Kolins1:211:00
ATP - ITF Future - Katara
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krutykh Oleksii - Freund Simon1:215:30
 Glinka Daniil - Kaļeņičenko Danila0:215:30
 Karatcevs Aslans - Solbergs Kristofers2:015:30
 Alavadhi Abdulrahmans - Gautiers Aleksis15:50
 Bakši Aleksandre - Martins Tobijs2:015:55
 Alami Rayane - Džonatans Mridha0:215:55
 Bakši Aleksandrs - Martins Tobijs2:015:55
 Alami Rayane - Džonatans Mridha0:215:55
 Daņilovs Savrijans - Fribergs Karls0:216:19
 Wendelken Harry - Smola Maciejs2:118:00
ATP - ITF Future - Turcija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monzon Ignacio - Šells Niklass0:209:00
 Orlovs Vladislavs - Cekirge Kuzejs0:209:00
 Guinards Manuels - Shevchenko Alexander2:009:00
 Lopezs San Martins Alvaro - Boukuets Lukass2:009:00
 Rikls Patriks - Van Bīms Kolins1:210:50
 Smits Glenn - Tenti Fermins2:110:55
 Pavlovičs Luka - Gustav Hansson0:211:35
 Castagnola Luca - Miladinovic Marko0:211:45
 Koroļevs Vladimirs - Bortolotti Marko2:113:10
 Jekans Mircea - Sorrentino Luigi2:013:15
Telpu futbols
Polija - Ekstraklasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bielsko Biala - Zdunska Wola8:119:00
 FC Torun - Moks Bialystok4:220:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Futsal Cartagena - Peniscola2:422:00
Snūkers
European Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nuessle Florian - Džounss Džaks4:512:00
 Ebdons Pīters - Žangs Anda5:412:00
 Jamie Klarks Riss - Hicks Andy4:512:00
 Žengijs Fans - Volestons Bens2:512:00
 Binghams Stjuarts - Džounss Duane5:112:00
 Bingtao Jans - Bērds Sems5:212:00
 Mērfijs Šauns - Kārtijs Ešlijs5:212:00
 Valdens Rikijs - Fu Marko3:512:00
 Kishan Hirani - Burdens Alfijs0:512:00
 Venbo Liangs - Veikelins Kriss5:112:00
 Selt Metjū - Dans Maiks5:012:00
 Binghams Stjuarts - Džounss Duane5:112:00
 Mērfijs Šauns - Kārtijs Ešlijs5:212:00
 Valdens Rikijs - Fu Marko3:512:00
 Filipiaks Kacpers - Džoiss Marks5:316:30
 Selbijs Marks - Dohertijs Kens5:416:30
 Si Ksu - Kleckers, Lukas1:516:30
 Haighfilds Liams - O Braiens Fergals4:516:30
 Vaits Džimijs - Miahs Hamads5:416:30
 Deiviss Marks - Patrick Fraser3:516:30
 Vahedi Soheil - Sijuns Juans2:516:30
 Goudongs Ksjau - Lee Chun Wai5:316:30
 Vilsons Gerijs - Pinčes Berijs5:316:30
 Higinss Džons - Peifan Lei5:216:30
 Junhujs Dings - Ursenbačers Aleksandrs5:116:30
 Selbijs Marks - Dohertijs Kens5:416:30
 Vaits Džimijs - Miahs Hamads5:416:30
 Higinss Džons - Peifan Lei5:216:30
 Ning Lu - Lainss Olivers5:321:00
 Brecel Luca - Džordžiu Maikls5:421:00
 Magvaiers Stīvens - Golds Martins3:521:00
 Havkinss Berijs - Bulman Ross5:421:00
 Saengkhams Nopons - Loulers Rods3:521:00
 Okonors Džo - Valkers Lī3:521:00
 Žao Ksintongs - Craigie Sam5:021:00
 Vaits Maikls - Chandler Harvey5:021:00
 Alens Marks - Kings Marks5:221:00
 Tramps Džuds - Berns Jans3:521:00
 Magvaiers Stīvens - Golds Martins3:521:00
 Alens Marks - Kings Marks5:221:00
 Tramps Džuds - Berns Jans3:521:00
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Tellus - Unik BK6:120:00
E-Sports
Dota 2 - Rivalry Winter Blast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Empire Hope - Team Singularity0:216:00
 Peace - MR0:218:30
 OG Seed - Nemiga Gaming2:020:50
Dota 2 - World Pro Invitational Singapore
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alliance - Virtus Pro2:003:59
 TNC Pro Team - Team Secret0:203:59
 Alliance - Virtus Pro2:004:00
 Evil Geniuses - Na'Vi2:006:15
 TNC Pro Team - Virtus Pro0:208:05
 J.storm - Alliance0:208:25
 Team Liquid - Na'Vi0:210:30
 Evil Geniuses - Team Liquid2:012:50
Dota 2 - Sector: MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremum - Jfshfh1781:214:00
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Youknowwho - Team Serenity0:205:00
 Youknowwho - Cdec Gaming0:208:00
 Ig.vitality - Vici Gaming Potential0:210:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - Skade2:020:55
CS:GO - EPICENTER
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forze - Evil Geniuses0:212:00
 Virtus Pro - Mousesports1:214:29
 Avangar - Mousesports0:215:00
 Evil Geniuses - Mousesports0:218:59
Rink Hockey
Portugal - 1 Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SL Benfica - UD Oliveirense / Simoldes8:321:00
 AE Fisica D - FC Porto0:622:30
 AD Valongo - Sporting CP2:323:00