jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Ceturdiena, 19. Dec. 2019. gada
Basketbols
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASD CUS Pisa(U20) - ASD Pall Audax Carrara(U20)85:6720:44
 Salus Pallacanestro Bologna (U20) - Vis Basket Ferrara 2012(U20)89:6520:44
 BI Auto Spa Calenzano(U20) - ASD Rossoblu Junior(U20)95:6220:49
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shora Shahrdari Qazvin - MES Kerman75:6114:29
Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keflavik - IR Reykjavik93:7020:30
 Thor AK Akureyri - KR Reykjavik21:15
 Stjarnan - Fjolnir95:8821:15
 Tindastoll - Grindavik106:8821:15
 Umfn Njardvik - Thor Porlakshofn101:7722:15
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 USK Praha B - Sokol Vysehrad80:4721:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Temp-Sumz Revda - Khimky M. B110:6715:00
 BK Uralmash Yekaterinburg - MBA Moscow78:8415:59
 BC Burevestnik - Ufimets Ufa102:8118:00
 MBK Spartak St Petersburg - Samara SGEU58:6719:30
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ammerud - Centrum Tigers Oslo77:8320:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lenadores De Durango - Huracanes de Tampico105:9604:30
Filipīnas - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Talk N Text - Meralco Bolts101:9713:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo - Sao Jose Unimed93:7500:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sichuan Blue Whales - Zhejiang Guangsha Lions116:11213:34
 Shandong Golden Stars - Liaoning Flying Leopards114:9413:34
 Beijing Konggu - Qingdao Eagles109:12113:34
 Jiangsu Dragons - Guangzhou Longlions110:9913:34
 Chongqing Fly Dragons - Qingdao Eagles109:12113:35
 Sichuan Blue Whales - Zhejiang Guangsha Lions116:11213:35
 Shandong Golden Stars - Liaoning Flying Leopards114:9413:35
 Xinjiang Tigers - Nanjing Tongxi Monkey King107:9814:00
 Xinjiang Tigers - Jiangsu Tongxi107:9814:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aguas de Sousas Ourense - Palma Air Europa75:8721:45
Pasaule - FIBA Africa Basketball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenya Ports Authority - Ferroviario de Maputo79:6715:00
 Cobra Sport Club - City Oilers71:10817:29
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Macau Black Bears - Wolf Warriors91:9413:30
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zadar - Cibona79:7718:59
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leuven Bears - Liege BC79:5621:30
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferro Carril Oeste - Regatas78:6902:00
 Estudiantes - San Mart Corrientes55:6502:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 LG Sakers - Seoul SK Knights71:9212:00
 Changwon LG Sakers - Seoul SK Knights71:9212:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legia Warszawa - Asco Slask Wroclaw7:1221:30
Lietuva - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pieno Zvaigzdes - Lietkabelis72:7819:00
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo-Guvd-2 Novosivirsk - Enisey Krasnojarsk 236:6609:00
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Georiga Bulldogs - UCLA Bruins50:5918:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhejiang Golden Bulls - Inner Mongolia BC75:6713:30
 Jiangsu Phoenixs - Hebei82:5413:30
 Heilongjiang Dragons - Wuhan Shengfan90:8013:30
 Tianjin Gold Lions - Shaanxi Tianze100:9213:30
 Fujian - Shandong Sports Lottery72:8013:30
 Shanxi Xing Rui Flame - Guangdong Dolphins74:8513:30
 Shanghai Octopus - Henan Elephants91:6613:30
 Xinjiang Wojiang - Beijing Greatwalls73:8814:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fila San Martino - OMC Cignoli Broni53:5921:30
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bendigo Spirit - Sydney Flames81:8810:05
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Shinhan S-Birds76:7012:00
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Ansan Shinhan S-Birds76:7012:00
Sievietes - Francija - LFB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villeneuve dAscq Lille - Landerneau Bretagne Basket86:8421:00
Sievietes - Eirokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aluinvent Dvtk Miskolc - Olympiakos Pireus59:5419:00
 AZS Gorzow Wielkopolski - Enisey Krasnojarsk67:6619:00
 Elfic Fribourg - WBC Spartak Moscow Region72:8920:30
 Cadi ICG Software - BBC Sint Katelijne Waver59:4621:00
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPAR City Girona - Fenerbahce57:6221:15
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce Ulker - Zenit St Petersburg81:8419:45
 Fenerbahce Ulker - Zenit Petersburg81:8419:45
 Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos AO88:7921:04
 Maccabi Tel-Aviv - Panathinaikos AO88:7921:05
 Emporio Armani Milano - Valencia78:7121:44
 Emporio Armani Milano - Valencia BC78:7121:45
 CD Saski Baskonia - Real Madrid55:7721:59
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 La Verne Leopards - Elmhurst Bluejays64:9700:00
 UNLV Runnin Rebels - Pacific Tigers66:7405:00
 Utah Utes - Kentucky Wildcats69:6606:00
 Oregon Ducks - Montana Grizzlies81:4806:00
 Gardner-Webb Runnin Bulldogs - Bob Jones Bruins94:7018:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards - Chicago Bulls109:11002:00
 Philadelphia 76ers - Miami Heat104:10802:00
 Washington Wizards - Chicago Bulls98:9802:00
 Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets100:9802:00
 Philadelphia 76ers - Miami Heat104:10802:00
 Detroit Pistons - Toronto Raptors99:11202:00
 Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies126:12203:00
 Minnesota Timberwolves - New Orleans Pelicans99:10703:00
 Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies126:12203:00
 Denver Nuggets - Orlando Magic113:10403:59
 Dallas Mavericks - Boston Celtics103:10904:30
 Portland Trail Blazers - Golden State Warriors122:11205:00
Futbols
Bangladeša - Federation cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saif SC - Rahmatgonj MFS0:011:29
Brazīlija - U20 Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flamengo RJ(U20) - Palmeiras3:000:59
Botsvāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaborone United - Morupule Wanderes0:119:00
 Botswana Railways Hihlanders - Orapa United0:219:00
Pasaule - Cecafa Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenija - Tanzānija2:112:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Herzliya - Hapoel Ramat Gan1:409:59
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sunshine Stars FC - MFM FC1:117:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC San Pedro - Racing Club Dabidjan0:317:30
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamshedpur FC - Mumbai City FC1:215:59
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne City FC - Perth Glory1:010:30
Bahreina - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Riffa - East Riffa2:216:30
 Al Shabab - Al Hadd1:119:00
Azerbaidžāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zira - Sabayil0:013:00
 Sabah - Gabala2:316:00
Kuveita - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Tadamon - Al Naser1:115:04
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tivoli Gardens - Waterhouse0:122:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Jose - Always Ready2:300:15
 Clube Aurora - Real Potosi0:000:15
 Blooming - Club Destroyers1:002:29
Izraēla - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Bney Reine - Maccabi Ironi Sderot2:013:00
 SC Kfar Qasem - Hapoel Kfar Saba1:019:30
 Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon2:119:40
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat Hasharon2:219:50
 Bnei Yehuda - Hapoel Hadera0:020:00
 AS Ashdod - Hapoel Petah Tikva0:020:15
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pars Jonoubi Jam - Persepolis0:113:30
 Tractor Sazi Tabriz FC - Naft Masjed Soleyman1:014:00
 Foolad Mobarakeh Sepahan SC - Shahin Bushehr5:014:55
 Esteghlal FC - Machine Sazi Tabriz1:215:59
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ain - Al Dhafra1:216:00
 Ahli Al-Fujirah - Baniyas1:016:00
 Hatta - Al Nasr1:218:30
 Sharjah - Ajman1:118:30
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sharjah - Ajman1:118:30
 Hatta - Al Nasr1:218:30
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Feiha - Al Ittihad4:114:14
 Abha Club - Al-Shabab2:014:40
 Al Adalh - Al-Nasr0:316:34
 Al-Taawon - Al Wehda2:116:54
 Al Ahli - Dhamk5:118:50
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ismaily - Al Ahly Cairo0:119:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botosani FC - Dinamo Bucharest1:020:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 LKS Lodz - Wisla Krakow2:418:59
 Lech Poznan - Arka Gdynia1:121:30
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - Volos Nps4:017:14
 Panionios - PAOK Thessaloniki0:219:30
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manisa Futbol Kulubu - Kayserispor3:312:00
 Denizlispor - Altinordu2:213:30
 Buyuksehyr Bld.spor - Duzyurtspor2:015:30
 Istanbul Basaksehir FK - Duzyurtspor2:015:30
 Bursaspor - Erzurum BB2:117:29
 Trabzonspor - Altay4:119:45
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anderlecht - Club Brugge0:221:44
Nīderlande - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Groningen - Utrecht0:119:30
 Cambuur - Feyenoord1:221:45
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esporles - Manacor2:120:00
Spānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lleida - Espanyol0:220:00
 CD Pena Azagresa - Celta Vigo0:220:00
 SCR Pena Deportiva - Ponferradina0:020:00
 CD Melilla - Levante0:520:00
 Amorebieta - CD Badajoz0:120:00
 CA Antoniano - Real Betis0:420:00
 Cultural Leonesa - LAS Rozas3:020:00
 Amorebieta - CD Badajoz0:120:00
 Cultural Leonesa - LAS Rozas3:020:00
 Lleida - Espanyol0:220:00
 CA Antoniano - Real Betis0:420:00
 Llagostera - Club Haro Deportivo0:021:00
 CF Rayo Majadahonda - Racing de Ferrol1:021:00
 Llagostera - Club Haro Deportivo0:121:00
 CF Rayo Majadahonda - Racing de Ferrol1:021:00
 UD Tamaraceite - Almeria2:221:30
 CD Laredo - SD Huesca0:121:30
 Cornella - Orihuela CF0:021:30
 Gimnastic Tarragona - Olot1:121:30
 Cornella - Orihuela CF0:021:30
 Gimnastic Tarragona - Olot1:121:30
 Merida AD - CF La Nucia2:221:45
 Lorca Deportiva CF - Osasuna0:321:59
 Becerril - Real Sociedad0:821:59
 Linares - Girona FC1:222:00
 Becerril - Real Sociedad0:822:00
 Lorca Deportiva CF - Osasuna0:322:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Guimaraes (U23) - Estoril Praia (U23)1:313:45
 CD Feirense (U23) - Academica Coimbra (U23)2:217:00
 Benfica (U23) - CD Cova DA Piedade (U23)1:120:00
Portugāle - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Porto - Santa Clara1:021:15
 Famalicao - Mafra3:023:45
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yunost Minsk - Metalurg Zhlobin1:118:00
 HC Baranovichi - HC Bobruisk2:118:00
 Dinamo Molodechno - Shakhtyor Solihorsk4:318:00
 HK Vitebsk - Belarus U-182:518:00
 Neman - HK Gomel4:218:30
Austrija - Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Twk Innsbruck Die Haie(U20) - Graz99ers(U20)4:319:45
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Victoria Royals - Spokane Chiefs1:305:05
 Kelowna Rockets - Vancouver Giants3:405:05
 Everett Silvertips - Tri-City Americans4:305:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Owen Sound Attack - Kitchener Rangers0:302:00
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Donbass - HC Wolves Brovary7:118:30
 Bilyi Bars - Dinamo Kharkiv4:118:44
Čehija - Junioru Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Litvinov(Jun.) - Vitkovice2:517:00
 PSG Zlin(Jun.) - Ceske Budejovice(Jun.)4:617:00
 Slavia Prague - Plzen(Jun.)2:118:59
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC AZ Havirov 2010 - Slavia Prague3:018:00
 HC Dukla Jihlava - Jestrabi Prostejov3:318:30
 Ceske Budejovice - Zubr Prerov9:318:30
 HC RT Torax Poruba - Litomerice9:118:30
 HC Slovnaft Vsetin - Chomutov3:318:30
 SK Kadan - HC Benatky Nad Jizerou2:419:00
 HC Banik Sokolov - HC Frydek Mistek4:719:00
 HC Slovan Ustecti Lvi - Horacka Trebic2:219:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sahalinskie Akuly - Mytish Atlanty1:310:00
 Amurskie Tigry - Kapitan3:311:00
 Loko - MHK Spartak Moscow2:317:00
 MHC Dynamo Moscow - MHK Dinamo St Petersburg0:018:00
 MHK Krylia Sovetov - Russkije Vitiazi1:318:00
 MHC Dynamo Moscow - MHK Dinamo St Petersburg0:018:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ceng Tou - Nomad Nur-Sultan1:313:00
 KRS Peking - Sariarka2:513:30
 Neftianik Al - Toros4:217:29
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna Capitals II - EHC Bregenzerwald4:420:00
 EC Red Bull Salzburg U20 - EK Zell AM See5:320:15
 EC Die Adler Kitzbuhel - EC Kac II1:020:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk4:315:59
 Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk2:215:59
 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk4:316:00
 Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk2:216:00
 Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl4:418:30
 AK Bars Kazan - Salavat Julaev2:118:30
 HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec8:118:30
 Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl4:418:30
 HC Vityaz - Dinamo Rīga1:018:30
 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk3:118:30
 AK Bars Kazan - Salavat Julaev2:118:30
 HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec8:118:30
 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk3:118:30
 HC Vityaz - Dinamo Rīga1:018:30
 SKA St. Petersburg - CSKA Moscow0:118:59
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Jersey Devils - Anaheim Ducks3:102:00
 Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche1:403:00
 St. Louis Blues - Edmonton Oilers2:103:30
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belleville Senators - Utica Comets3:402:00
 Charlotte Checkers - Hartfordas Wolf Pack7:102:00
 Bridgeport Sound Tigers - Syracuse Crunch3:202:00
 Wilkes-Barre Penguins - Providence Bruins0:602:05
 Albany Devils - Rochester Americans2:102:05
 Milwaukee Admirals - San Antonio Rampage2:103:00
 Colorado Eagles - Manitoba Moose10:404:05
 Stockton Heat - Iowa3:305:00
 San Jose Barracuda - Ontario Reign3:405:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stavanger - Sparta Sarpsborg6:118:59
 Stavanger - Sparta Sarpsbourg6:119:00
 Lillehammer - HK Narvik7:419:30
 Gruner Ishockey - Frisk-Asker6:319:30
 Storhamar - Stjernen3:020:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leksand - Farjestad3:420:00
 Linkoping - Oskarshamn2:320:00
 Malmo - Djurgarden4:020:00
 Skelleftea AIK - HV 710:320:00
 Brynas - Orebro2:120:00
 Vastra Frolunda - Lulea1:020:00
 Leksand - Farjestad3:420:00
 Linkoping - Oskarshamn2:320:00
 Vastra Frolunda - Lulea1:020:00
 Skelleftea AIK - HV 710:320:00
 Brynas - Orebro2:120:00
 Rogle - Vaxjo Lakers1:220:00
Handbols
Krievija - Super League Reserve
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aviator- OKB Sukhogo Astrakhan(Rez.) - Skif-2 Krasnodar (Res.)24:1908:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto Vitalis - SP C Horta35:2700:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Agro Topolcany - Kosice Crows33:2819:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tapa - Polva Serviti28:3018:59
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Dimona - MK Beer Sheva25:2920:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skovde - Lugi26:2820:00
 Heid - Boden Handball IF31:1820:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuban - Agu-Adiif45:2313:00
Francija - D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valence Handball - Grand Nancy Asptt HB28:2821:00
 Limoges Hand 87 - Strasbourg Schiltigheim HB26:2621:00
 Billere - Cavigal Nice24:2321:30
 JS Cherbourg Manche HB - Esbm Besancon26:2321:30
 Dijon - Massy Essonne Handball28:3121:30
 USM Saran HB - Cesson26:2921:30
 Pontault Combault - Selestat30:2221:45
Francija - LNH Division 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chambery - Istres29:2319:45
 Aix - Tremblay28:2621:30
 Montpellier - Nantes28:2921:44
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Die Eulen Ludwigshafen - Flensburg-Handewitt25:2320:00
 Rhein Neckar Lowen - Nordhorn32:2820:00
 Fuchse Berlin - Wetzlar32:2720:00
 THW Kiel - Balingen-Weilstetten36:2620:00
 Burgdorf-Hannover - HC Erlangen29:2520:00
 Rhein Neckar Lowen - Nordhorn32:2820:00
 THW Kiel - Balingen-Weilstetten36:2620:00
Volejbols
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levski Sofia - SM Aesch Pfeffingen0:317:00
 Hapoel Kfar Saba - Olympiacos Piraeus2:319:00
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prostejov - Asterix Kieldrecht2:319:00
 Olomouc - Busto Arsizio0:319:00
 Mladost Zagreb - ZOK Kastela DC3:021:00
 Saugella Team Monza - Zaporizhya3:021:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyundai Hillstate - GS Caltex Kixx3:012:00
 Suwon Hyundai - Seoul GS Caltex3:012:00
Sievietes - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uralochka-NTMK - Maritsa Plovdiv3:215:59
 Vasas Obuda Budapest - Volei Alba Blaj1:320:00
Vīrieši - Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 MOK Marsonia - MOK Mursa Osijek0:319:00
Vīrieši - Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Hod Hasharon - Asa Ben Guryion Beer Sheva3:121:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moda/Maringa - America Volei3:100:30
 Vivo Minas - Caramuru Castro3:100:30
 Sada Cruzeiro - Sesi3:100:59
 Volei Renata/Campinas - SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao3:001:00
 UM Itapetininga - Barao Blumenau3:001:00
 Sesc-Rj - Taubate/Funvic3:202:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Woori Card Hansae - Incheon Korean Air Jumbos3:212:00
 Seoul Woori Card Hansae - KAL Jumbos3:212:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marek Dupnitsa - CSKA Sofia3:218:15
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti nad Labem - Odolena Voda0:319:00
Vīrieši - Eiropa - Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abiant Lycurgus Groningen - Fino Kaposvar3:021:00
 Revivre Milano - Erzeni3:021:00
Vīrieši - Eiropa - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arkas Izmir - Dinamo Bucuresti3:118:00
 Dukla Liberec - Galatasaray3:018:59
 PAOK Thessaloniki - Barkom-Kazhany Lviv0:318:59
 Dukla Liberec - Galatasaray3:019:00
 IBB Polonia London - Draisma Dynamo Apeldoorn0:321:00
 Modena - Olympiakos Piraeus3:021:30
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbache - Lube Macerata1:317:29
 Fenerbahce - Macerata1:317:30
 Jastrzebiski - Noliko Maaseik3:018:59
 Jastrzebski Wegiel - Noliko Maaseik3:019:00
 Trentino - Ceske Budejovice3:021:30
 SL Benfica - Tours Volley-Ball1:321:59
 SL Benfica - Tours1:322:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clay Luther - Kiwitt Freddy1:021:00
 Konvejs Kierons - O'Brien Craig1:021:00
 Riakporhe Richard - Massey Jack1:023:00
Florbols
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vaxjo - Hollvikens Ibf8:519:30
 Mullsjo - IBF Falun4:620:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adalens IF - Classic Tampere4:1418:00
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džeimss Veids - Ričijs Edhauss3:000:00
 Justin Pipe - Pratnemer Benjamin3:214:40
 Džoiss Rajens - Jan Dekker2:316:04
 Džons Hendersons - James Richardson3:017:25
 Stīvs Bītons - Kails Andersons3:118:09
 Chris Dobey - Ron Meulenkamp3:221:09
 Noperts Denijs - Rydz Callan3:222:19
 Deivs Čisnols - Vincents van der Vurts3:123:29
Teniss
WTA - Pārbaudes turnīrs - Mubadala World Tennis Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šarapova Marija - Tomļanoviča Ajla2:018:00
WTA - Limoges
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sorribesa Tormo Sara - Kirstea Sorana0:211:00
 Bogdana Ana - Pera Bernarda2:112:35
 Aleksandrova Jekaterina - Dodina Oseana2:014:55
 Bļinkova Anna - Sasnoviča Aliaksandra1:216:15
 Greetje Minnen - Parmentjē Paulīne2:018:15
 Teičmane Džila - Breidija Dženifera2:020:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siskova Anna - Lukic Tea2:110:30
 Marinkoviča Bojana - Orlova Natālija2:110:30
 Bouzas Maniero, Jessica - Rouvroy Margaux2:110:30
 Raggi Andželika - Helgo Malene0:210:30
 Prati Federika - Cavalle-Reimersa Ivonne0:210:30
 Koussenkova Valeria - Priibilova Anastasia0:210:30
 Raggi Andželika - Helgo Malene0:210:30
 Siskova Anna - Lukic Tea2:110:39
 Gioroje Ilona Georgijana - Gravouila Teo2:013:50
 Draziča Mariana - Mansauri Jasmīne2:014:30
WTA - ITF - Navi Mumbai
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savinjuha Valerija - Morgina Anna2:011:29
 Plipueča Peangtana - Batia Rija2:011:29
 Savinjuha Valerija - Morgina Anna2:011:30
 Jeonga Sunama - Eikeri Ulrike2:011:30
 Plipueča Peangtana - Batia Rija2:011:30
 Amina Anšba - Marcinkeviča Diāna2:011:30
 Strakhova Valerija - Caregaro Martina0:212:44
 Hāsa Barbara - Luangnama Nudnida2:113:00
 Dorošina Olga - Kato Miju2:013:15
 Desai Zeela - Lu Jia-Jinga2:113:20
WTA - Dubultspēles - Limoža
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blinkova A / Niculescu M - Shapatava S / Webley-Smith E2:022:19
ATP - Pārbaudes turnīrs - Mubadala World Tennis Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tsitsipas Stefanos - Rubļevs Andrejs2:014:00
 Kačanovs Karens - Čunga Heons2:015:59
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lopezs San Martins Alvaro - Erel Yanki2:109:00
 Jekans Mircea - Van Bīms Kolins2:009:00
 Cekirge Kuzejs - Andrejs Čepelevs0:211:34
ATP - ITF Future - Katara
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liaonenka Aliaksandrs - Noguči Rio1:211:00
 Bergs Zizu - Congcars Congsups2:011:00
 Bakši Aleksandre - Kaļeņičenko Danila2:011:00
 Bava Gadins - Gautiers Aleksis1:211:00
 Civadze Džorže - Džonatans Mridha1:212:20
 Fribergs Karls - Samrej Kasidit2:112:24
 Karatcevs Aslans - Čanta TanapetA2:012:24
 Fribergs Karls - Samrej Kasidit2:112:25
 Karatcevs Aslans - Čanta TanapetA2:012:25
 Freund Simon - Wendelken Harry0:213:40
ATP - ITF Future - Turcija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lopezs San Martins Alvaro - Erel Yanki2:109:00
 Jekans Mircea - Van Bīms Kolins2:009:00
 Gustav Hansson - Koroļevs Vladimirs2:009:00
 Smits Glenn - Miladinovic Marko0:209:00
 Dhoe Benjamin - Sijslings Igors2:011:20
 Cekirge Kuzejs - Andrejs Čepelevs0:211:35
Telpu futbols
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Futsal Arzignano - Cybertel Aniene1:121:45
Regbijs
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grenoble FC - Oyonnax28:1321:45
Snūkers
European Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odonnell Martin - Velss Daniels3:512:00
 Hangs Li - Haotians Lu4:512:00
 Goudongs Ksjau - Kleckers, Lukas5:212:00
 Yuelong Zhou - Greiss Deivids5:212:00
 Grīns Džerards - Robertsons Nīls3:512:00
 Zifans Čens - Vilsons Kirens1:512:00
 Filipiaks Kacpers - Vilsons Gerijs1:512:00
 Džordans Brauns - Viljamss Robijs1:512:00
 Maflins Kurt - Dots Grems0:512:00
 Un-Nohs Tepčaija - Honghao Luo5:412:00
 Lillī Davids - Dejs Raians5:012:00
 Maflins Kurt - Dots Grems0:512:00
 Grīns Džerards - Robertsons Nīls3:512:00
 Patrick Fraser - O Braiens Fergals3:516:30
 Venbo Liangs - Binghams Stjuarts5:416:30
 Mans Mičels - Holts Maikls3:516:30
 Higinss Džons - Sijuns Juans5:216:30
 Ebdons Pīters - Junhujs Dings3:516:30
 Milkinss Roberts - Fords Toms5:216:30
 Kārters Ali - Deils Dominiks5:216:30
 Brecel Luca - Golds Martins5:216:30
 Vaits Maikls - Loulers Rods5:116:30
 Pengfei Tians - Keihils Džeimss5:016:30
 Žao Ksintongs - Berns Jans5:216:30
 Venbo Liangs - Binghams Stjuarts5:416:30
 Ebdons Pīters - Junhujs Dings3:516:30
 Kārters Ali - Deils Dominiks5:216:30
 Viljamss Marks - Šaravs Edens5:021:00
 Ksivens Meijs - Donaldsons Skots4:521:00
 Džounss Džaks - Selt Metjū5:221:00
 Lisovskis Džeks - Page Jackson4:521:00
 Vaits Džimijs - Selbijs Marks2:521:00
 Mērfijs Šauns - Burdens Alfijs2:521:00
 Bingtao Jans - Hicks Andy5:121:00
 Valkers Lī - Havkinss Berijs1:521:00
 Alens Marks - Ning Lu0:521:00
 Fu Marko - Volestons Bens5:021:00
 Vaits Džimijs - Selbijs Marks2:521:00
 Alens Marks - Ning Lu0:521:00
 Viljamss Marks - Šaravs Edens5:021:00
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auckland Tuatara - Sydney Blue Sox6:208:00
 Melbourne Aces - Geelong-Korea1:210:00
 Canberra Cavalry - Brisbane Bandits8:310:00
Biatlons
Vīrieši - Sprints - Annecy-Le Grand Bornand
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pidruchnyi Dmytro - Leitner Felix1:015:15
 Jakovs Faks - Horn Philipp0:115:15
 Kūns Johaness - Jacquelin Emilien1:015:15
 Kūns Johaness - Benedikts Dols0:115:15
 Andrejs Rastorgujevs - Vegers Benjamins1:015:15
 Benedikts Dols - Guigonnat Antonin1:015:15
 Vetle Šostads Kristiansens - Guigonnat Antonin1:015:15
 Johannes Tingnes Bo - Martins Furkade1:015:15
 Simons Destjē - Kventins Fillons Mailets0:115:15
 Eliseev Matvey - Dale Johannes0:115:15
 Tarjeijs Bē - Loginovs Aleksandrs1:015:15
 Arnds Peiffers - Claude Fabien1:015:15
 Dominiks Vindišs - Vladimirs Iļijevs1:015:15
 Seppaelae Tero - Stvrtecky Jakub0:115:15
 Johannes Tingnes Bo - Tarjeijs Bē0:115:15
 Loginovs Aleksandrs - Kventins Fillons Mailets0:115:15
 Martins Furkade - Simons Destjē0:115:15
 Arnds Peiffers - Dale Johannes0:115:15
 Mihals Krčmars - Jevģenijs Garaničevs1:015:15
 Erlends Overengs Bjontegartds - Vegers Benjamins1:015:15
 Jacquelin Emilien - Eliseev Matvey1:015:15
 Jakovs Faks - Samuelsson Sebastian0:115:15
 Bormolini Thomas - Latipovs Eduards0:115:15
 Erlends Overengs Bjontegartds - Dominiks Vindišs1:015:15
 Erlends Overengs Bjontegartds - Claude Fabien1:015:15
E-Sports
Dota 2 - Rivalry Winter Blast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gentlemen - Nemiga Gaming2:016:00
 Nemiga Gaming - MR1:121:00
Dota 2 - World Pro Invitational Singapore
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alliance - Gambit Esports0:203:59
 Evil Geniuses - Team Secret2:006:35
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Rockets - Albatross Club2:110:30
 Team Rockets - Team Aspirations0:213:30
 Five Brothers - Nightmare Team2:015:10
Dota 2 - China Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome - Royal Never Give UP11:00
CS:GO - Champions Cup Finals
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Tyloo16:1411:00
 Hard Legion Esports - Team Spirit1:012:30
 Ence Esports - Movistar Riders0:114:00
 G2 Esports - BIG1:015:30
 Furia Esports - Movistar Riders2:017:00
 Hard Legion Esports - G2 Esports0:220:20
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fierce Esports - Phoenix1:220:55
 Movistar Riders - Owned2:121:10
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Krakow - Nordavind0:218:55
CS:GO - Sector MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Havu Gaming - Espada2:018:00
 Arcy - Nemiga2:021:00
CS:GO - United Masters League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard Legion Esports - Virtus Pro2:015:10
CS:GO - EPICENTER
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome - Heroic0:211:00
 Forze - Virtus Pro2:112:59
 Natus Vincere - Heroic2:116:45
 Evil Geniuses - Forze1:220:34