jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Otrdiena, 24. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minnesota Vikings - Green Bay Packers10:2303:15
Basketbols
Vjetnama - Audi Cup U23
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicken Drunk(U23) - Ba Dinh(U23)09:59
 Thang Long Warriors 2(U23) - Catfish Jumpers(U23)71:7811:29
Irāna - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khaneh Farhang - Danesh Faraz Alborz65:9314:29
 Oghab Tehran - Ararat Tehran77:6114:29
 Mahram - Kouchin Amol77:7914:29
 Omid Tehran - Ayandeh Sazan47:5416:30
Katara - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Gharafa - Al Sadd16:15
 Al Rayyan - Al Arabi75:9518:30
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elitzur Yavne - Hapoel Galil Elion Safed79:8718:59
 AS Ramat Hasharon - Maccabi Raanana96:7218:59
 Elitzur Yavne - Hapoel Galil Elion Safed79:8719:00
 Elityur Ironi Netanya - Maccabi Hod Hasharon74:6319:30
 Hapoel Hevel Modiin - Hapoel Ramat Gan/Givataiym89:9219:30
Sievietes - Ukraina - Vyscha Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Poltava - Kozachka-KPU Zaporizhya43:6310:30
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo- Farm Kursk - Kazanochka96:3915:59
 Stavropolchanka-SKFU - Rostov-Don65:9017:00
 MBA-2 Moscow - Vologda Chevakata80:5617:29
Sievietes - Starptautiskā sieviešu reģionalā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montana 2003 - KK Orlovi70:6114:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas - Adana Botas80:6417:00
 Besiktas JK - Adana Botas80:6417:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhejiang Golden Bulls - Jiangsu Phoenixs61:9213:30
 Wuhan Shengfan - Shanghai Octopus81:8613:30
 Hebei - Xinjiang Wojiang77:8813:30
 Shandong Sports Lottery - Sichuan Jinqiang Blue Whale83:6113:30
 Beijing Greatwalls - Bayi Kilin89:8513:30
 Fujian - Shanxi Xing Rui Flame57:8613:30
 Heilongjiang Dragons - Inner Mongolia BC85:10513:30
 Henan Elephants - Shaanxi Tianze52:9613:30
 Tianjin Gold Lions - Guangdong Dolphins71:10213:30
 Heilongjiang Dragons - Inner Mongolia BC13:30
 Fujian - Shanxi Xing Rui Flame57:8613:30
 Heilongjiang Dragons - Inner Mongolia BC85:10513:30
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tianjin Gold Lions - Shandong Golden Stars115:13213:34
 Zhejiang Guangsha Lions - Liaoning Flying Leopards111:11413:34
 Tianjin Gold Lions - Shandong Golden Stars115:13213:35
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anyang KGC - KCC Egis63:7012:00
Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burevestnik Jaroslav - Vostok 65 Uzhno71:8418:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 UTEP Miners - Ball State Cardinals71:7008:29
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indiana Pacers - Toronto Raptors107:10702:00
 Detroit Pistons - Philadelphia 76ers109:12502:00
 Orlando Magic - Chicago Bulls103:9502:00
 New York Knicks - Washington Wizards115:12102:00
 Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks121:11802:00
 Orlando Magic - Chicago Bulls103:9502:00
 New York Knicks - Washington Wizards115:12102:00
 Miami Heat - Utah Jazz107:10402:29
 Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs115:14503:00
 Phoenix Suns - Denver Nuggets111:11303:59
 Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans94:10205:00
 Sacramento Kings - Houston Rockets104:11305:00
 Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves113:10405:29
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metalurg Zhlobin - Neman1:018:00
 Yunost Minsk - Dinamo Molodechno4:218:00
 HK Gomel - Shakhtyor Solihorsk1:418:00
 Yunost Minsk - Dinamo Molodechno4:218:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakhalin - East Hokkaido Cranes6:210:10
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Almaty - Humo Tashkent II4:515:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minnesota Wild - Calgary Flames3:000:00
 Boston Bruins - Washington Capitals7:302:00
 Philadelphia Flyers - New York Rangers5:102:00
 Tampa Bay Lightning - Florida Panthers6:102:00
 New York Islanders - Columbus Blue Jackets2:302:00
 Ottawa Senators - Buffalo Sabres3:102:29
 Winnipeg Jets - Montreal Canadiens2:603:00
 Nashville Predators - Arizona Coyotes3:203:00
 Winnipeg Jets - Montreal Canadiens2:603:00
 Chicago Blackhawks - New Jersey Devils1:703:30
 Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche3:705:00
 Vancouver Canucks - Edmonton Oilers4:205:00
 Los Angeles Kings - St. Louis Blues1:405:00
 Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche3:705:00
 Vancouver Canucks - Edmonton Oilers4:205:00
 Los Angeles Kings - St. Louis Blues1:405:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amurskie Tigry - HK Riga2:411:00
 Tolpar Ufa - Omskie Jastreby4:414:00
 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery2:514:00
 Ladja Togliatti - Chajka0:315:00
 Belye Medvedi - Kuznec Medvedi4:115:00
 Ladja Togliatti - Chajka0:315:00
 Belye Medvedi - Kuznec Medvedi4:115:00
 Avto - Tyumenskiy Legion2:015:30
 CSKA Red Army - MHC Dynamo Moscow0:315:59
 Sarmaty Orenburg - Irbis Kazan2:316:00
 Reaktor - Mamonti Jugri3:817:00
 Russkije Vitiazi - HC Taifun1:217:00
 Loko - Ska-Varyagi7:117:00
 Reaktor - Mamonti Jugri3:817:00
 Loko - Ska-Varyagi7:117:00
 Russkije Vitiazi - HC Taifun1:217:00
 Almaz - MHK Dinamo St Petersburg3:317:29
 Kapitan - Sahalinskie Akuly3:318:00
 SKA-1946 - Mytish Atlanty4:118:00
 MHK Krylia Sovetov - ORG Junior5:118:00
 Kapitan - Sahalinskie Akuly3:318:00
 MHK Krylia Sovetov - ORG Junior5:118:00
 SKA-1946 - Mytish Atlanty4:118:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toros - Zvezda Chekhov1:215:59
 Ijstal - Humo Tashkent1:217:00
 Neftianik Al - Khimik Vs2:317:29
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk3:218:30
Futbols
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mbeya City FC - Young Africans0:015:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lusaka Dynamos - Green Eagles1:015:00
Omāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Nahda - Sur4:117:09
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metlaoui - Esperance Tunis1:215:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waterhouse - Molynes1:203:00
Saūda Arābija - Karaļa kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dhamk - Al-Nasr2:414:40
Saūda Arābija - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dhamk - Al-Nasr2:414:40
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Qadasiya - AL Tai0:113:54
 Al Mojzel - Najran3:114:14
 AL Bukayriyah FC - Hottain0:114:20
 AL Nojoom - AL Thoqbah Club0:216:40
 Al-Jabalain - Ohud Medina1:317:05
AAE - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ittihad Kalba - AL Bataeh (AAE)4:214:40
 Al Nasr - Shabab AL Ahli Dubai Club1:214:49
 Al Wasl - Al Khaleej1:017:49
 Al Jazira - AL Wahda Scc (UAE)3:217:49
 Al Wasl - AL Khaleej Khor Fakkan1:017:50
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pars Jonoubi Jam - Paykan FC3:112:59
 Gol Gohar - Machine Sazi Tabriz1:013:30
 Tractor Sazi Tabriz FC - Padideh Khorasan FC3:114:00
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanta FC - Aswan FC2:214:29
 Masr Club - Misr Lel Makasa2:217:00
 El-Entag El-Harby - El Zamalek0:019:30
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel UM EL Fahem1:118:59
 Hapoel Akko - SC Kfar Qasem1:018:59
 Hapoel Bnei Lod - Maccabi Akhi Nazareth1:118:59
 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel UM EL Fahem1:119:00
 Hapoel Akko - SC Kfar Qasem1:019:00
 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ashkelon2:019:00
 Hapoel Nazareth Illit - Maccabi Petah Tikva1:119:00
 Hapoel Bnei Lod - Maccabi Akhi Nazareth1:119:00
 Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ramat Hasharon4:119:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ironi Kiryat Shmona0:318:59
 Hapoel Hadera - Hapoel Beer Sheva0:119:30
 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa3:020:14
 Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv0:320:14
 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa3:020:15
 Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv0:320:15
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pīters Raits - Asada Seigo4:200:00
Volejbols
Vīrieši - Krievija - Vysshaya Liga B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neftyannik-2 Orenburg - Dagestan Makhachkala3:014:00
 Kristall Voronezh - Dinamo-Tsop Krasnodar3:015:59
 Rostov-Voley Rostov-Na-Donu - Dinamo-MGTU Maykop0:317:00
Vīrieši - Kazahstāna - Nacionala līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Kazgurt - VK Astaņa1:306:59
 Kaisar Kyzylorda - Turkestan3:109:00
 Zhaik Kondensant - Dinamo-Kostanai3:011:00
 VC Aktobe - Kaznau3:115:00
Vīrieši - Turcija - Jaunatne Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gok Spor(Jaun.) - Fenerbahce(Jaun.)0:318:30
Vīrieši - Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maliye Piyango - Sorgun Bld3:112:00
 Belediyesi I. - Tokat Belediye Plevne3:215:59
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Rush&Cash - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers0:312:00
Sievietes - Ķīna - China Volleyball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shanghai Dunlop - Evergrade3:113:30
 Shangdong LS Bank - Liaoning Huachen Auto3:113:30
 Henan Zhengzhou - He Bei3:113:30
 Yunnan - Fujian Xi Meng Bao3:013:30
 Jiangsu - BA YI1:313:30
 Tianjin Bridgstone - Beijing Auto3:013:30
 Zhejiang Kaiyuan - Sichuan University3:013:30
 Shanghai Dunlop - Guangdong Hengda3:113:30
 Shangdong LS Bank - Liaoning Huachen Auto3:113:30
 Zhejiang Kaiyuan - Sichuan University3:013:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenisei Krasnoyarsk - Avtodor-Metar2:314:00
Handbols
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Volgograd - Stavropolye-Uor Stavropol27:3316:00
 Astrakhanochka - Zvezda Zvenigorod30:2716:30
 Agu-Adiif - Lada Toljatti19:3517:00
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Lielais tramplīns - Oberstdorfa - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ričards Freitags - Eisenbihlers Markus0:112:33
 Huber Daniel - Hoerl Jan0:112:33
 Junširo Kobajaši - Ammans Simons1:012:33
 Kobayashi Ryoyu - Krafts Stefans0:112:33
 Dāvids Kubackis - Johansson Robert1:012:33
 Leihe Stefans - Ito Daiki1:012:33
 Lindvik Marius - Sato Yukiya1:012:34
 Killians Peijers - Forfang Johann Andre0:112:34
 Prevcs Peters - Laniseks Anze0:112:34
 Stohs Kamils - Geigers Karls0:112:34
 Tande Daniesl Andre - Aschenwald Philipp0:112:34
 Zajc Timi - Zila Pjotrs0:112:34
E-Sports
LoL - Kespa Cup - Qualification
 NotikumsRezultātsLaiks
 KT Rolster - Ulsan2:009:59
 Hanwa Life Esports - BBQ Olivers2:012:59
Dota 2 - Rivalry Winter Blast
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Singularity - MR0:314:00
Dota 2 - Sector: MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vikin.GG - Extremum3:214:00
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albatross Club - Team Aspirations1:210:30
 Five Brothers - Sun-Rise2:013:30
 Five Brothers - Team Lightning0:215:00
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome.immortal - Team Serenity2:005:00
 Keen Gaming Luminous - Cdec Gaming0:208:00
 Cdec Gaming - Vici Gaming Potential2:011:00