jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Trešdiena, 25. Dec. 2019. gada
Basketbols
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 MBA-2 Moscow(Youth) - Spartak Primorie(Jaun.)91:6315:59
 Uniks Kazaņa - Nizhniy Novgorod(Jaun.)92:6017:00
Krievija - Superlīga - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Mgtu Maikop - Neftekhimik Tobolsk88:6718:00
Katara - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qatar SC - Al Ahli71:8516:15
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niigata Albirex BB - Aisin Seahorses Mikawa91:9212:04
 Link Tochigi Brex - Chiba Jets82:7912:04
 Levanga Hokkaido - Sun Rockers Shibuya104:10312:04
 Diamond Dolphins Nagoya - Ryukyu Golden Kings80:9212:04
 Yokohama B-Corsairs - Hamamatsu Phoenix86:9212:04
 Kyoto Hannarizu - Osaka Evessa70:7312:04
 Levanga Hokkaido - Sun Rockers Shibuya88:8812:05
 Toyama Grouses - Brave Thunders Kawasaki80:8012:05
 Yokohama B-Corsairs - Hamamatsu Phoenix76:7612:05
 Alvark Tokyo - Akita Northern Happinets79:7112:05
 Diamond Dolphins Nagoya - Ryukyu Golden Kings80:9212:05
 Kyoto Hannarizu - Osaka Evessa70:7312:05
 Niigata Albirex BB - Aisin Seahorses Mikawa91:9212:05
 Link Tochigi Brex - Chiba Jets82:7912:05
 Shiga Lake Stars - Shimane Susanoo Magic84:8512:15
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Spartak Saint Petersburg - Chernie Medved Politehnik61:6918:59
Sievietes - Starptautiskā sieviešu reģionalā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZKK Crvena Zvezda - ZKK KRraljevo69:8419:30
 Partizan Galenika Belgrade - ZKK RMU Banovici83:7821:30
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cankaya Universitesi - Fenerbahce59:7513:00
 Abdullah Gul University - Izmit Belediyespor82:7617:00
 Kayseri Basketbol - Izmit Belediyespor82:7617:00
 Adana Basketbol - Ormanspor Genclik84:10617:00
 Elazig IL Ozel Idare - Cukurova Basketbol79:8517:00
 Adana Basketbol - Ormanspor Genclik84:10617:00
 Galatasaray - Homend Antakya Belediyesi105:9618:00
 Galatasaray Medical Park - Homend Antakya Belediyesi105:9618:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Guri Kdb Life Winnus68:7610:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beijing Ducks - Xinjiang Tigers87:8813:34
 Jilin Northeast Tigers - Qingdao Eagles108:11813:34
 Shenzhen Leopards - Jiangsu Zhongtian Steel109:10213:34
 Jilin Northeast Tigers - Qingdao Eagles108:11813:35
 Shenzhen Leopards - Jiangsu Dragons109:10213:35
 Beijing Ducks - Xinjiang Tigers87:8813:35
 Zhejiang Golden Bulls - Guangzhou Longlions119:10713:35
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Incheon ET Land Elephants - Busan KT Sonicboom87:8108:00
 Mobis Phoebus - Dongbu Promy76:6610:00
 Seoul SK Knights - Seoul Samsung Thunders78:8010:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Afula - Hapoel Haifa BC79:8319:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Rishon Lezion - Hapoel Jerusalem65:7321:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boloņas Granarolo - Fortitudo Bologna 10394:6221:30
 Canadian Solar Bologna - Fortitudo Bologna 10394:6221:30
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ball State Cardinals - Portland Pilots61:4620:29
 UTEP Miners - Boise State Broncos67:7222:30
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Raptors - Boston Celtics102:11818:59
 Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks123:10921:30
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Himik-SKA - HC Mogilev2:312:00
 HK Lida - HK Brest4:116:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Astana - HC Kulager Petropavlsk0:810:00
 Jertis Pavlodar - Altai Torpedo3:215:00
 HC Temirtau - Arlan1:615:00
 Gornyak Rudny - HC Aktobe1:015:00
 Almaty - Humo Tashkent II3:215:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amurskie Tigry - HK Riga3:205:00
 Ladja Togliatti - Chajka3:215:00
 Sarmaty Orenburg - Irbis Kazan0:415:59
 CSKA Red Army - MHC Dynamo Moscow2:315:59
 Sarmaty Orenburg - Irbis Kazan0:416:00
 Loko - Ska-Varyagi6:017:00
 Russkije Vitiazi - HC Taifun3:217:00
 MHK Krylia Sovetov - ORG Junior13:118:00
 Kapitan - Sahalinskie Akuly3:418:00
 MHK Krylia Sovetov - ORG Junior13:118:00
 Kapitan - Sahalinskie Akuly3:418:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nomad Nur-Sultan - HC Lada Togliatti2:309:00
 KRS Peking - KRS Heilongjiang4:113:30
 KRS-BSU - ORG4:113:30
 Kazcink-Torpedo - CSK VVS8:014:29
 Kazcink-Torpedo - CSK VVS Samara8:014:30
 Sariarka - Dizelj4:115:00
 Zauralje - HK Dynamo Tver2:415:30
 Gornyak Uchaly - MHK Dinamo St Petersburg1:315:30
 Juznij Ural - SKA-Neva0:415:30
 Zauralje - HK Dynamo Tver2:415:30
 Bars Kazan - Buran Voronezh4:317:29
 HK Torpedo Gorkii - HC Rostov2:317:29
 Bars Kazan - Buran Voronezh4:317:30
 HK Torpedo Gorkii - HC Rostov2:317:30
 HC Ryazan - HC Tambov0:318:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod2:011:00
 Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg1:111:29
 HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk2:113:30
 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow0:514:29
 Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg2:615:30
 Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan1:118:00
 Severstal Cherepovec - HC Sochi4:218:00
 Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan1:118:00
 Severstal Cherepovec - HC Sochi4:218:00
 Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1:318:30
 CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow0:318:30
Volejbols
Sievietes - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VTV Binh Dien Long An - Tien Nong Thanh Hoa3:015:00
Sievietes - Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uralochka-NTMK - Dinamo Moskva1:315:00
 Dinamo Kazan - Lokomotiv Kaliningrad Region3:118:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Severyanka Cherepovets - Ufimochka-UGNTU3:115:30
 Tyumen-Tyumgu - Impuls-Sport3:015:30
 Sparta Nizhniy Novgorod - Dinamo Kazan3:018:00
Vīrieši - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Binh Duong - Sacombank Bien Phong3:112:30
 Trang An Ninh Binh - HA TIN3:012:59
 Thanh Pho Ho Chi Minh - The Cong Binh Doan3:115:00
Vīrieši - Kazahstāna - Nacionala līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaznau - Kaisar Kyzylorda1:312:59
Vīrieši - Katara - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Shamal - Al Khor1:316:30
Vīrieši - Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halkbank Ankara - Arhavi Bld3:018:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon KEPCO Vixtorm - Seoul Woori Card Hansae1:307:00
Vīrieši - Krievija - Vysshaya Liga B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kristall Voronezh - Dinamo-Tsop Krasnodar3:114:00
 Neftyannik-2 Orenburg - Dagestan Makhachkala3:114:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UOR Orenburg - VC Tyumen0:312:00
 Yaroslavich - Magnitka-Universitet Magnitagorsk3:012:59
 Sportacademy-VRZ Sterlitamak - Lokomotiv- Izumrud Ekaterinburg0:314:00
 Universitet Barnaul - Dynamo II Moscow0:314:29
 Tekhnolog-Belogorie - VC Grozny3:215:00
 Vladimir - Torpedo Chelyabinsk0:315:30
 Lokomotiv 2 Novosibirsk - MGTU1:317:00
 Akademiya-Kazan - Stavropol Georgievsk0:317:29
Vīrieši - Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Kazan - Kemerovo3:015:59
 Dinamo M - Zenit St. Petersburg0:318:59
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trentino - Ravenna3:118:59
Futbols
Sudāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Merrikh SC - AL Shorta AL Gadarif4:018:30
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isa Town - Qalali2:016:30
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray(U19) - Aytemiz Alanyaspor (U19)3:012:00
 Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor (U19)3:012:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Simba SC - Lipuli FC4:015:00
Kuveita - Crown Price Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Sahel - Khaitan0:015:05
 Al Fehaiheel - Al Salmiya1:118:30
 Al Tadamon - Yarmouk4:518:30
 Al Fehaiheel - Al Salmiya1:118:30
Omāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Arouba - AL Nassr FC1:014:34
 Oman FC - Dhofar0:317:09
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico De Kolkata - Bengaluru1:015:59
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hassania Agadir - Renaissance Ezzmamra1:115:00
 RSB Berkane - Athletic Youssoufia1:120:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Nahdha - Al-Shoalah2:213:55
 Al Kawkab - Al Khaleej0:114:09
 AL Taqadom - AL Baten0:114:20
 Ansar Medina - Al Jeel0:217:20
 Al Ain - Jeddah Club1:017:20
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 The Strongest - Always Ready3:221:59
 Guabira Montero - Oriente Petrolero1:321:59
 San Jose - Blooming4:022:00
 Sports Boys Warnes - Bolivar1:322:00
 The Strongest - Always Ready3:222:00
 Clube Aurora - Club Destroyers1:022:00
 Royal Pari Sion - Jorge Wilstermann0:222:00
 Nacional Potosi - Real Potosi1:222:00
 Guabira Montero - Oriente Petrolero1:322:00
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enppi - Haras El Hodood0:014:29
 Tala El Geish - Al Masry0:117:00
 Smouha - El Gounah2:117:00
 Tala El Geish - Al Masry0:117:00
 Smouha - El Gounah2:117:00
 Pyramids FC - Vadi Degla1:019:30
Izraēla - U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Ness Toubruk (U19) - Hapoel Beer Sheva (U19)0:112:00
 Maccabi Haifa(U19) - Beitar Jerusalem (U19)2:012:59
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ironi Rishon Leizon (U19)1:116:30
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Rishon LeZion - Hapoel Katamon Jerusalem FC0:119:39
 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Katamon Jerusalem FC0:119:40
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sectzya Nes Ziona - Maccabi Netanya1:018:59
 Hapoel Tel Aviv - FC Ashdod0:019:30
 Beitar Jerusalem - Hapoel Raanana2:020:14
Bendijs
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKA-Neftjanik - HK Murmansk11:311:00
 Stroitel Syktyvkar - Enisey3:911:00
 Dinamo Maskava - Ur. Trubnik6:411:15
 Baikal-Energija - Dinamo Kazan3:313:00
 Kuzbass - Sibseljmash9:213:30
 Start - Vodnik1:517:30
 Rodina - Volga3:317:30
E-Sports
CS:GO - GG Winter Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremum - Fate1:217:00
 Rocketlaunchers - Brute2:120:00
LoL - Kespa Cup - Qualification
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gen.G Esports - GC Busan Ascension2:009:59
 Team Dynamics - Asura2:012:59
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nightmare Team - Team Wolf1:210:30
 Team Rockets - Sun-Rise2:013:30
 Team Aspirations - Five Brothers2:015:30
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Youknowwho - Ig.vitality05:00
 Typhoon E-Sports Club - Vici Gaming Potential2:108:00
 Typhoon E-Sports Club - Ehome.immortal0:211:00