jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Piektdiena, 27. Dec. 2019. gada
Basketbols
Vjetnama - Audi Cup U23
 NotikumsRezultātsLaiks
 Catfish Jumpers(U23) - Nghe An(U23)76:9108:29
 Chicken Drunk(U23) - Chicken Dunk(U23)65:7609:59
Tunisija - National A League
 NotikumsRezultātsLaiks
 JS Manazeh - Stade Gabesien76:6718:00
 Stade Nabeulien - ES Goulette67:6119:00
 CA Bizertin - AS Hammamet19:00
Irāna - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ararat Tehran - Manizan87:7914:29
 Kouchin Amol - Khaneh Farhang105:5814:29
Alžīrija
 NotikumsRezultātsLaiks
 MT Eleulma - ASS Oum Bouaghi92:5715:59
 US Setif - MS Cherchell53:4718:00
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 OKK Spars Sarajevo - SL Iat Leotar Trebinje84:6520:00
Turcija - TB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beylikduzu Basket - Erzurum BSB Genclik79:8417:29
 Kocaeli BSB - Corlu Belediyesi76:6118:00
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bornova BLD - Selcuklu Belediye58:7617:00
 Duzce Genclik - Final Genclik62:7317:00
 Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket - Balikesir Belediye Spor70:8618:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle Eagles - Sheffield Sharks76:9921:30
 Worcester Wolves - London Lions80:7821:30
 Leicester Riders - Glasgow Rocks70:7121:30
Sievietes - Turcija - TKB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antalya 07 Basketbol - Nesibe Aydin63:5515:00
 Bayrakli Belediyesi - Mersin Universitesi76:7115:59
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Qazeres Extremadura - Bizkaia50:8121:45
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide Lightning - Canberra Capitals61:6110:05
 Melbourn Boomers - Townsville Fire77:6110:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bucheon KEB-Hana - Yongin Samsung Life Blue Minx78:8412:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guangzhou Longlions - Zhejiang Guangsha Lions102:10613:34
 Zhejiang Golden Bulls - Shenzhen Leopards96:9513:34
 Guangzhou Longlions - Zhejiang Guangsha Lions102:10613:35
 Zhejiang Golden Bulls - Shenzhen Leopards108:10513:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Fog Naestved - Svendborg Rabbits69:7919:30
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Canoe NC - Amics Castello85:9021:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spirou Charleroi - Belfius Mons90:6921:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rizing Fukuoka BB - Hyogo Storks84:8312:00
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rizing Fukuoka BB - Hyogo Storks84:8312:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dongbu Promy - Incheon ET Land Elephants75:7912:00
 KCC Egis - Seoul SK Knights85:6412:00
 Dongbu Promy - Incheon ET Land Elephants75:7912:00
 KCC Egis - Seoul SK Knights85:6412:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfum Umea - Jamtland Basket101:8219:34
 Koping Stars - LF Basket72:5620:04
 Wetterbygden Stars - Nassjo83:8120:04
 Djurgarden Basket - Boras Basket87:8720:04
 Sodertalje Kings - Norrkoping Dolphins85:6620:04
 Wetterbygden Stars - Nassjo83:8120:04
 Djurgarden Basket - Boras Basket92:9520:04
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Bullets - New Zealand Breakers96:9910:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lowen Braunschweig - Crailsheim Merlins92:9220:00
 Fehtas SC Rasta - S.Oliver Baskets89:8720:00
 Brose Baskets - MHP Riesen Ludwigsburg75:6821:30
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Gries Oberhoffen - Souffelweyersheim98:6921:00
 Denain-Voltaire - Evreux Alm82:7521:00
 JA Vichy Clermont - Antibes Sharks99:10121:00
 ADA Blois - Saint-Quentin82:6521:00
 Saint-Chamond - Aix-Maurienne76:8421:00
 Poitiers Basket 86 - Ujap Quimper64:9121:00
 Lille Metropole - Nantes Atlantique68:6821:00
 Fos Ouest - Nancy Sluc Basket68:6921:00
 Paris Basketball - Rouen Spo80:7321:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bourg - Boulazac96:7221:00
 Orleans - Chalon/Saone88:8821:00
 Roanne - Limoges73:8921:00
 Le Portel - Nanterre76:8521:00
 Pau-Lacq-Orthez - Le Mans85:6421:00
 Bourg - Boulazac96:7221:00
 Paris Levallois - Reims105:10521:30
 Paris Levallois - Chalons-Reims121:11521:30
 Cholet Basket - AS Monaco71:8421:45
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universo Treviso - Banco di Sardegna Sassari79:10121:30
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakvere Tarvas - VEF Rīga65:10018:59
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sencur - BC Zepter Vienna101:8219:00
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnoyarsk - Uniks Kazaņa95:9314:29
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Igokea - Mornar98:9121:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Petersburg - Crvena Zvezda58:6518:59
 Zenit St Petersburg - Crvena Zvezda58:6519:00
 Fenerbahce Ulker - Valencia BC84:8419:45
 Fenerbahce Ulker - Valencia98:10019:45
 Bayern Munich - Zalgiris Kaunas73:9821:30
 FC Barcelona - Olympiakos Pireus90:8021:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons - Washington Wizards132:10202:00
 Brooklyn Nets - New York Knicks82:9402:29
 Dallas Mavericks - San Antonio Spurs102:9803:00
 Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies97:11003:00
 Dallas Mavericks - San Antonio Spurs102:9803:00
 Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies97:11003:00
 Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves104:10505:00
 Utah Jazz - Portland Trail Blazers121:11505:29
 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers129:11723:00
Futbols
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haverfordwest - Llanelli AFC4:121:30
 Ammanford - Cwmamman United3:121:30
 Bangor City - Porthmadog FC1:021:45
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charleroi - Oostende5:018:59
 Antwerpen - Anderlecht0:021:30
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanzania Prisons - Young Africans0:115:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jabal EL Mokaber - Shabab AL Khaleel2:116:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delhi Dynamos FC - Jamshedpur FC2:115:59
Pasaule - CAF Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Primeiro De Agosto - Mazembe1:118:00
 Esperance Tunis - AS Vita Club0:021:00
 Raja Casablanca - JS Kabylie2:021:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterrey - Club America2:104:35
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persepolis - Nassaji Mazandaran1:015:00
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Dhafra - Sharjah3:116:00
 Ajman - Hatta3:118:30
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Masafi - Masfoot Sports Club0:214:45
 Al-Hamriyah - Al Oruba1:014:49
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Dhafra - Al Sharjah3:115:59
 Ajman - Hatta3:118:30
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wehda - Al Faisaly1:018:50
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundee United - Dundee FC1:121:44
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide United - Western Sydney Wanderers2:310:30
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beitar Ramat Gan - SC Bnei Yaffo Ortodoxim1:211:44
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hakoah Amidar Ramat Gan - Maccabi Yavne0:012:30
 Maccabi Herzelia - AS Ashdod1:112:44
 Maccabi Ironi Tamra - Hapoel Bnei Zalfa4:013:30
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Akko2:015:00
 SC Kfar Qasem - Hapoel Nazareth Illit0:215:00
 Hapoel Ashkelon - Beitar Tel Aviv Ramla0:015:00
 Hapoel Afula - Hapoel Bnei Lod2:215:00
 Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Petah Tikva4:415:00
 Hapoel Afula - Hapoel Bnei Lod2:215:00
 SC Kfar Qasem - Hapoel Nazareth Illit0:215:00
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adanaspor AS - Karagumruk2:018:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Besiktas - Genclerbirligi4:119:30
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolverhampton Wanderers - Manchester City3:221:44
Hokejs
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hockey Academy Zug - Lions GCK3:417:00
 EHC Visp - La Chaux de Fonds1:518:45
 Olten EHC - HC Thurgau5:320:45
 HC Biasca - EHC Kloten Flyers2:221:00
 HC Ajoie - EHC Winterthur7:121:00
 SC Langenthal - HC Sierre-Anniviers5:221:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Bobruisk - Belarus U-182:412:00
 HK Lida - Pinskie Jastreby3:318:00
 HC Mogilev - HC Lokomotiv Orsha4:018:00
 HC Baranovichi - HK Vitebsk3:318:00
 HC Mogilev - HC Lokomotiv Orsha4:018:00
 HK Lida - Pinskie Jastreby3:318:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 HV 71 - Leksand4:220:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belfast Giants - Glasgow Clan5:121:00
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Borlange - Vasby3:220:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasteras - MoDo1:420:00
 Timra - AIK Stockholm6:120:00
 Vita Hasten - Mora2:120:00
 Timra - AIK Stockholm6:120:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belye Medvedi - Sibirskie Snaipery2:211:00
 Stalnye Lisy - Kuznec Medvedi4:014:00
 Tolpar Ufa - Tyumenskiy Legion14:00
 Avto - Omskie Jastreby2:015:30
 Sputnik Almetievsk - Mamonti Jugri1:415:59
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KRS Peking - Ceng Tou1:407:00
 Nomad Nur-Sultan - CSK VVS Samara2:009:00
 Nomad Nur-Sultan - CSK VVS2:009:00
 Chelmet - HK Dynamo Tver4:309:59
 Jermak Angarsk - Sokol Kr2:212:59
 Sariarka - HC Lada Togliatti2:315:00
 Sariarka - Lada2:315:00
 Gornyak Uchaly - SKA-Neva4:115:30
 Zauralje - MHK Dinamo St Petersburg1:315:30
 Molot Prikamje - Ijstal3:315:59
 Bars Kazan - HC Tambov4:317:29
 HK Torpedo Gorkii - Buran Voronezh2:517:29
 Bars Kazan - HC Tambov4:317:30
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Jose Barracuda - Stockton Heat1:823:15
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyergyoi HK - HSC Csikszereda1:518:30
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Bregenzerwald - FBI Veu Feldkirch4:320:30
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyergyoi HK - HSC Csikszereda1:518:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg3:311:00
 Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg0:214:29
 Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow3:315:30
 Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow2:515:59
Eiropa - Špenglera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 TPS Turku - Salavat Julaev4:316:10
 HC Davos - Trinec1:421:15
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tohoku Free Blades - East Hokkaido Cranes4:412:00
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovākija (U20) - Kazahstāna (U20)3:115:59
 Vācija (U20) - ASV (līdz 20)20:00
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herning Blue Fox - Herlev Eagles3:620:00
 Rodovre Mighty Bulls - Rungsted0:220:29
 Sonderjyske Ishockey - AaB Ishockey3:320:29
 Rodovre Mighty Bulls - Rungsted0:220:30
 Sonderjyske Ishockey - AaB Ishockey3:320:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eisbaren Berlin - Fischtown Pinguins4:420:29
Telpu futbols
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Rieti - Feldi Eboli4:321:45
 Signor Prestito Cmb Grassano - ASD Meta5:221:45
 ASD Sandro Abate - Todis Lido DI Ostia3:121:45
 Came Dosson - CDM Futsal Genova6:221:45
 Acqua Sapone - Mantova Calcio A 53:121:45
 Italservice Pesarofano - Colormax Pescara C55:121:45
 Latina Calcio - Real Futsal Arzignano3:721:45
 Cybertel Aniene - Petrarca Padova3:321:45
Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 KPRF - Norilskiy Nikel3:418:30
Handbols
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHV Aue - Bayer Dormagen32:2920:00
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gran Canaria - Bera Bera21:3222:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blomberg-Lippe - Neckarsulmer SU33:2920:00
 Goppingena - Bayer Leverkusen28:2920:30
 HSG Bensheim/Auerbach - Oldenburg23:2420:30
 Bad Wildungen - Dortmunde Borussija29:4020:30
 Thuringer - TSG Ketšs34:2121:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kungalvs HK - Vasteras22:2420:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Varberg - IF Hallby HK24:2520:00
 Eskilstuna Guif - Ystads IF HF21:2820:00
 IFK Ystad - Onnereds HK30:2320:00
 Eskilstuna Guif - Ystads IF HF21:2820:00
Regbijs
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merthyr - RGC 140431:2421:15
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ulster - Connacht35:321:35
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol - London Wasps21:2621:45
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saimons Vitloks - Mervins Kings4:114:40
 Darils Garnijs - Durans Glens2:415:59
 Darils Garnijs - Glen Durrant2:416:00
 Fallon Sherrock - Chris Dobey2:417:34
 Gervins Praiss - Džons Hendersons4:021:09
 Garijs Andersons - Aspinalls Nathans2:422:10
 Maikls van Gervens - Stīvens Bantings4:023:29
Volejbols
Vīrieši - Turcija - Jaunatne Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 TVF Spor Lisesi - Anadolu Voleybol3:117:29
Vīrieši - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 XSKT Vinh Long - Sacombank Bien Phong2:311:00
 Trang An Ninh Binh - Thanh Pho Ho Chi Minh2:315:00
 Sanest Khanh Hoa - Binh Duong3:115:00
Vīrieši - Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BS Chernigiv - VCY Kharkiv2:318:00
 VC Zytychi - VC Vinnytsya0:318:00
 Novator Khmelnitsky - VC Serdce Podillya Vynnytsia0:318:59
Sievietes - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mikado Thai Binh - Kihn Bac Bac Ninh0:309:00
 Thong Tin Lienvietpostbank - Ngan Hang Cong Thuong3:012:59
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZOK UB - Klek MD Zrenjanin3:019:00
 Spartak Subotica - Vizura Beograd3:220:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SHVSM Tulu - Luch Moscow3:008:29
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Nobrauciens - Bormio
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Dominik - Bīts Fīcs1:012:30
 Teaukss Adrians - Stivens Naimans1:012:30
 Kilde Aleksander Aamodt - Majers Matiass0:112:30
 Kriechmayr Vincent - Klarejs Johans0:112:30
 Ganongs Travis - Ferstls Josefs1:012:30
 Danklmaier Daniel - Hintermann Niels1:012:30
 Jansruds Kjetils - Thomas Dressen0:112:30
 Rodžers Bris - Keissa Mattia1:012:30
 Frans Makss - Hintermann Niels1:012:30
E-Sports
CS:GO - GG Winter Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Extremum - Rocketlaunchers0:215:00
 Ambush E-Sport - Phoenix1:218:00
 SJ Gaming - Skade1:222:05
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Venture - Albatross Club1:210:30
 Team Wolf - Albatross Club2:013:30
 Team Venture - Team Lightning2:015:30
Dota 2 - China Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome - Royal Never Give UP0:208:05
 LGD-Gaming - Team Aster2:011:00
LoL - Demacia Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 JD Gaming - Bilibili Gaming3:105:00
 Rogue Warriors - Royal Never Give Up0:309:00
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geelong-Korea - Canberra Cavalry0:309:30
 Brisbane Bandits - Melbourne Aces1:510:00
 Sydney Blue Sox - Perth Heat3:510:30
 Adelaide Bite - Auckland Tuatara1:010:50
Teniss
WTA - Pārbaudes turnīrs - Hawaii Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kollinsa Daniela Rouza - Vikmaijera Janīna2:023:55
ATP - Pārbaudes turnīrs - Hawaii Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frics Teilors Harrijs - Nakashima Brandon0:221:59