jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Sestdiena, 28. Dec. 2019. gada
Basketbols
Beļģija - Visu zvaigžņu spēle
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beļģijas komanda - Pasaules komanda111:11821:00
Chinese Taipei - SBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pauian Archiland - Bank of Taiwan96:8011:00
Grūzija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Vera - Mega Basket Tbilisi91:6214:00
Krievija - Superlīga - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv-Kuban-TSOP - BC Tambov82:9315:59
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Sloboda Dita Tuzla - Mladost Mrkonjic98:6619:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eurobasket Roma - Novipiu Casale Monferrato72:7219:00
 Urania Milano - Dinamica Mantova72:7821:30
 Tezenis Verona - Amici Pallacanestro Udinese68:7021:44
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Hagen - Bayer Giants Leverkusen99:8120:00
 TBB Trier - Finke Baskets Paderborn91:7620:29
 PS Karlsruhe Lions - FC Schalke 0478:7420:30
 Nirnberger Basketball Club - Science City Jena87:6920:30
 TBB Trier - Finke Baskets Paderborn91:7620:30
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Sport Clube - Sport Lisboa Benfika83:9017:00
 Illiabum - CAB Madeira66:7320:00
 FC Porto - Galitos - Tley85:6920:00
 Esgueira / Oli - SC Lusitania Expert70:7323:30
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falco KC Szombathely - PVSK Pannonpower Pecs101:6916:30
 Debreceni Egyetem - Zalakeramia-Zte KK98:9218:59
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plymouth Raiders - Bristol Flyers69:7521:30
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wetterbygden Sparks - Norrkoping Dolphins75:6616:00
 Visby Ladies - Alvik Bbk66:7717:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 MTK Budapest - PEAC Pecs80:8018:00
 MTK Budapest - Peac-Pecs93:8918:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canik - Elazig IL Ozel Idare56:9613:00
 Cukurova Basketbol - Besiktas72:10413:00
 Adana Botas - Adana Basketbol80:8315:00
 Izmit Belediyespor - Cankaya Universitesi81:6915:59
 Abdullah Gul University - Galatasaray61:8216:30
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhejiang Golden Bulls - Xinjiang Wojiang76:10813:30
 Shaanxi Tianze - Wuhan Shengfan92:9513:30
 Tianjin Gold Lions - Fujian77:8213:30
 Shanghai Octopus - Inner Mongolia BC80:7913:30
 Sichuan Jinqiang Blue Whale - Beijing Greatwalls71:9413:30
 Shanxi Xing Rui Flame - Shandong Sports Lottery96:7013:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASD Basket Costa - Techmania Battipaglia67:6822:00
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Embutidos Pajariel - Araski Aes53:6619:00
 Valencia BC - SPAR City Girona62:7320:15
 CD Zamarat - Universidad Del Pais Vasco73:6720:30
 CDB Clarinos - Campus Promete58:7721:00
 Cadi ICG Software - Porta XI Ensino74:6821:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bendigo Spirit - Townsville Fire79:7810:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shinhan S-Birds - Cheongju KB Stars86:6510:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Correcaminos UAT Victoria - Lenadores De Durango69:9903:00
 Astros Jalisco - Soles de Mexicali88:7203:59
 Panteras de Aguascalientes - Abejas111:8104:30
 Santos De San Luis - Aguacateros De Michoacan86:9104:30
 Plateros De Fresnillo - Huracanes de Tampico98:10304:30
 Mineros - Fuerza Regia87:7104:30
 Santos De San Luis - Aguacateros De Michoacan86:9104:30
 Mineros - Fuerza Regia87:7104:30
 Libertadores De Queretaro - Capitanes109:10505:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paulistano Amil - Pato Basquete74:9600:30
 Pinheiros - Botafogo92:9800:59
 Itabom Bauru - Vivo Franca61:8002:10
 SC Corinthians Paulista - Flamengo Petrobras68:7217:49
 Unifacisa - Basquete Cearense65:5521:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nanjing Tongxi Monkey King - Beijing Ducks101:10013:34
 Bayi Rocket - Chongqing Fly Dragons108:12413:34
 Tianjin Gold Lions - Fujian Sturgeons114:13313:34
 Jilin Northeast Tigers - Shandong Golden Stars104:12413:34
 Bayi Rocket - Chongqing Fly Dragons108:12413:35
 Nanjing Tongxi Monkey King - Beijing Ducks101:10013:35
 Tianjin Gold Lions - Fujian Sturgeons114:13313:35
 Jilin Northeast Tigers - Shandong Golden Stars104:12413:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Copenhagen Basketball - Horsens IC61:10315:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rilski Sportist - Balkan Botevgrad93:9418:00
 Yambol - Euroins Cherno More74:8818:00
 Academic Bultex 99 Plovdiv - Academic Sofia88:7018:00
 Rilski Sportist - Balkan Botevgrad93:9418:00
 Yambol - Euroins Cherno More74:8818:00
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rizing Fukuoka BB - Hyogo Storks71:7707:00
 Sendai 89ers - Yamagata Wyverns69:5409:00
 Kumamoto Vorters - Earthfriends Tokyo Z70:8210:00
 Tsukuba Robots - Tokyo Excellence99:9410:00
 Aomori Wats - Oita Heat Devils101:8811:00
 Bambitos Nara - Koshigaya Alphas81:9311:00
 Shinshu Brave Warriors - Fighting Eagles Nagoya86:6811:30
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levanga Hokkaido - Toyama Grouses72:7508:05
 Chiba Jets - Niigata Albirex BB70:7408:05
 Yokohama B-Corsairs - Aisin Seahorses Mikawa78:8308:05
 Levanga Hokkaido - Toyama Grouses72:7508:05
 Chiba Jets - Niigata Albirex BB70:7408:05
 Sun Rockers Shibuya - Diamond Dolphins Nagoya85:6510:04
 Brave Thunders Kawasaki - Shiga Lake Stars81:8111:05
 Akita Northern Happinets - Link Tochigi Brex61:7411:05
 Brave Thunders Kawasaki - Shiga Lake Stars90:8911:05
 Akita Northern Happinets - Link Tochigi Brex61:7411:05
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rizing Fukuoka BB - Hyogo Storks71:7706:59
 Sendai 89ers - Yamagata Wyverns69:5409:00
 Bambitos Nara - Koshigaya Alphas81:9311:00
 Shinshu Brave Warriors - Fighting Eagles Nagoya86:6811:29
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lapuan Korikobrat - Kataja Joensuu82:9417:00
 KTP Basket - Lahti Basketball94:8517:00
 Karhut Kauhajoen - Pyrinto Tampere79:7517:00
 BC Nokia - Kouvot Kouvola68:7717:00
 Salon Vilpas - Kaarinan Ura Basket100:7617:00
 Helsinki Seagulls - Uu-Korihait Uusikaupunki109:7517:00
 Lapuan Korikobrat - Kataja Joensuu82:9417:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goyang Orions - Busan KT Sonicboom91:8708:00
 Changwon LG Sakers - Mobis Phoebus67:8009:59
 Anyang KGC - Seoul Samsung Thunders81:8009:59
 LG Sakers - Mobis Phoebus67:8010:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Rishon Lezion - Hapoel Tel-Aviv94:8518:09
 Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon91:8420:00
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna D.c. Timberwolves - Chin Min Dragons St. Polten91:9118:30
 Raiffelsen Wels - Klosterneuburg58:7318:30
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jūrmala - Parnu Sadam78:8017:00
 AVIS/UTILITAS Rapla - Tallinna Kalev/TLU90:7817:00
 BK Ventspils - BC Kalev/Cramo85:8617:00
 Jūrmala - Parnu Sadam78:8017:00
 AVIS/UTILITAS Rapla - Tallinna Kalev/TLU90:7817:00
 BK Ventspils - BC Kalev/Cramo85:8617:00
 Valmiera Glass VIA - Tal Tech104:10618:59
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Tsmoki-Minsk - CSKA Moscow91:9415:00
 Stelmet Zielona Gora - Lokomotiv Kuban83:8518:59
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney Kings - Perth Wildcats85:9808:29
 South East Melbourne Phoenix - Wollongong Hawks112:10211:00
 South East Melbourne Phoenix - Illawara Hawks112:10211:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polpharma Starogard Gdanski - Wilki Morskie Szczecin89:7115:59
 Spojnia Stargard - MKS Dabrowa Gornicza84:7017:00
 Gipsar Stal Ostrow - Siden Torun85:7218:30
 Asco Slask Wroclaw - Astoria Bydgoszcz90:8820:29
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rojal Hali Gbb - Bahcesehir Okullari79:7912:00
 Gaziantep Bsb - Bahcesehir Koleji90:9212:00
 ITU BK - Galatasaray Medical Park83:8614:14
 Besiktas JK - Turk Telekom78:7416:30
 Banvitspor - Tofas Bursa86:8018:59
 Banvit Bandirma - Tofas Bursa86:8019:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.G.O Aegean Rethimo - Kolossos Rhodes72:6115:30
 GS Lavriou - GS Ermis Agias78:9815:44
 ASP Promitheas - Aris Thessaloniki95:7915:45
 Peristeri - Gymnastikos Larisas Faros75:7915:45
 AEK Athens - AO Ionikos Nikaias103:7017:00
 Iraklis Thessaloniki - PAOK Thessaloniki99:8217:44
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lietuvos Rytas - Lietkabelis82:7717:20
 Alytaus Dzukija - Neptunas Klaipeda80:7718:30
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CB Granada - Blancos de Rueda Valladolid63:7018:00
 Breogan Lugo - Aguas de Sousas Ourense85:5220:14
 Marin Peixegalego - Oviedo Baloncesto53:7321:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Natura Monbus - Asefa Estudiantes16:1618:59
 UCAM Murcia - Bizkaia Bilbao Basket56:5718:59
 Rio Natura Monbus - Asefa Estudiantes78:5719:00
 CAI Zaragoza - Baskonia Vitoria Gasteiz101:8021:30
 Gran Canaria - San Pablo Inmobiliaria Burgos92:8921:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Gravelines-Dunkerque103:8618:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tennessee Volunteers - Wisconsin Badgers48:6820:29
 Drexel Dragons - College of Charlston65:7621:00
 UNLV Runnin Rebels - Eastern Michigan Eagles64:4921:59
 Kentucky Wildcats - Louisville Cardinals78:7022:45
 Minnesota Golden Gophers - Florida International Panthers89:6223:00
 George Washington Colonials - Longwood Lancers78:6523:00
 Illinois Chicago Flames - Cleveland State Vikings71:6623:11
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets - Oklahoma City Thunder94:9402:00
 Orlando Magic - Philadelphia 76ers98:9702:00
 Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks86:11202:29
 Miami Heat - Indiana Pacers113:11203:00
 Golden State Warriors - Phoenix Suns105:9605:29
Futbols
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gresford Athletic - Llanrhaedr YM Mochnant FC1:115:59
 Cwmbran Celtic - Undy0:315:59
 Gresford Athletic - Llanrhaedr YM Mochnant FC1:116:00
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KMC FC - Simba SC0:215:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Markez Balata - Taraji Wadi Al-Nes1:114:30
 Mosaset AL Bireh - Ahli AL Khalil0:015:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anguiano - Casalarreina CF2:016:30
 Club Deportivo Alberite - CD Varea1:117:00
 CD Beroil Bupolsa - Cristo Atletico0:017:00
 UD Santa Marta Tormes - La Baneza CF0:017:00
 Atletico Astorga - Burgos Promesas1:017:30
 CDJ Tamarite - Barbastro2:017:30
 Sociedad Deportiva Oyonesa - CP Calasancio4:018:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kabwe Youth Soccer Acad - Green Eagles1:612:59
 Power Dynamos - Napsa Stars1:015:00
 Lumwana Radiants - Green Buffaloes0:115:00
 Nakambala Leopards - Mufulira Wanderers1:015:00
 Kabwe Warriors - Lusaka Dynamos4:215:00
 Nakambala Leopards - Mufulira Wanderers1:015:00
 Kabwe Warriors - Lusaka Dynamos4:215:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Societe Omnisport - Africa Sports National1:117:30
 ASI D'Abengourou - Bassam1:117:30
 AF Amadou Diallo - Sporting Club De Gagnoa1:120:00
Alžīrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 ES Guelma - Harrach0:015:00
 CB Mila - A Bou Saada0:015:00
 Tighenif - CR Belouizdad0:215:00
 Arba - MO Constantine1:015:00
 Olympique Medea - MO Bejaia3:015:00
 CR Village Moussa - WA Tlemcen2:015:00
 ES Guelma - Harrach0:015:00
 Constantine - MC Magra4:118:30
 Saoura - DRB Tadjenant3:018:30
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Generation Foot - AS Douanes0:218:00
 ASC Diambars - Stade De Mbour1:118:30
 Teungueth - Dakar Sacre Coeur2:018:30
 NGB Dakar - AS Pikine0:018:59
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perth Glory - Melbourne Victory1:213:15
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Ben Guerdene - Monastir0:215:00
 Stade Tunisien - Hammam-Lif2:015:00
 Bizertin - US Tataouine1:215:00
 US Ben Guerdene - Monastir0:215:00
Pasaule - Arab Club Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ettehad El Sakandary - El Ismaily0:119:30
Pasaule - CAF Confederations Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 USM Alger - Mamelodi Sundowns0:118:00
Pasaule - CAF Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zesco United FC - El Zamalek1:115:00
 Zesco United FC - Zamalek1:115:00
 Etoile Sahel - AL Hilal0:118:00
 USM Alger - Mamelodi Sundowns0:118:00
 Wydad Casablanca - Petro Luanda4:121:00
 Al Ahly Cairo - Platinum2:021:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Difaa El Jadidi - Olympique de Safi1:116:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Always Ready - Nacional Potosi3:221:59
 San Jose - Guabira Montero2:122:00
 Bolivar - Royal Pari Sion2:222:00
 Club Destroyers - The Strongest2:322:00
 Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero3:122:00
 Always Ready - Nacional Potosi3:222:00
 Real Potosi - Sports Boys Warnes22:00
 Blooming - Clube Aurora0:122:00
Brazīlija - Karioka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Americano RJ - America RJ0:020:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paykan FC - Tractor Sazi Tabriz FC2:313:30
 Sanat Naft Abadan FC - Foolad Mobarakeh Sepahan SC4:215:15
AAE - Arabian Gulf League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baniyas - Al Jazira1:216:00
 Al Nasr - Ahli Al-Fujirah1:016:00
 AL Khaleej Khor Fakkan - Al Wasl1:316:00
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Ittihad Kalba5:018:30
 AL Wahda Scc (UAE) - Al Ain0:218:30
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Arabi - Dibba Al Fujairah1:214:45
 AL Tawon SC - Dubba Al-Husun1:214:45
 Al-Thaid - Emirates Club3:414:50
AAE - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Khaleej Khor Fakkan - Al Wasl1:315:59
 Al Nasr - Dibba Al Fujairah1:015:59
 Baniyas - Al Jazira1:215:59
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Ittihad Kalba5:018:30
 Al Wahda - Al Ain0:218:30
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Feiha - Al-Nasr1:414:20
 Abha Club - Dhamk3:214:40
 Al-Ettifaq - Al-Taawon1:016:34
 Al-Shabab - Al Ahli1:016:50
 Al Ittihad - Al-Fath1:118:50
 Al Ittihad - Al Fateh1:118:50
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sertanense - Clube Condeixa0:117:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penafiel - Estoril1:012:59
 Academica - UD Oliveirense4:319:15
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerala Blasters FC - Northeast United FC1:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Churchill Brothers - Indian Arrows1:215:30
Ziemeļīrija - Čempionāts 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dundela - HW Welders1:017:00
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Institute - Carrick Rangers0:317:00
 Coleraine - Linfield1:117:00
 Larne - Cliftonville1:217:00
 Glenavon - Warrenpoint Town1:117:00
 Crusaders - Dungannon5:017:00
 Institute - Carrick Rangers0:317:00
 Glentoran - Ballymena2:017:00
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brechin City - Albion Rovers0:017:00
 Edinburgh City - Cowdenbeath2:017:00
 Annan Athletic - Queens Park3:217:00
 Stenhousemuir - Stirling Albion0:217:00
 Cove Rangers - Elgin City2:017:00
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 East Fife - Raith3:517:00
 Peterhead - Clyde2:017:00
 Airdrieonians - Falkirk1:117:00
 Forfar - Montrose2:317:00
 Dumbarton - Stranraer1:117:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunfermline - Alloa Athletic1:317:00
 Greenock Morton - Partick Thistle1:217:00
 Ayr Utd. - Queen of the South1:217:00
 Inverness - Arbroath0:117:00
Austrālija - A-Līga Nacionāla Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide United Youth FC - Perth Glory4:200:30
 Canberra United Academy(Jaun.) - Western Sydney Wanderers(Jaun.)09:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western United FC - Wellington Phoenix1:308:00
 Newcastle Jets - Brisbane Roar1:110:30
Izraēla - U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Ironi Rishon Leizon (U19) - Maccabi Haifa(U19)1:211:00
 Hapoel Nir Ramat Hasharon (U19) - Maccabi Petah Tikva0:211:00
 Maccabi Netanya (U19) - Hapoel Beer Sheva (U19)2:011:00
 Maccabi Tel Aviv (U19) - Hapoel Tel Aviv (U19)0:012:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba4:015:00
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa1:217:29
 Hapoel Raanana - Hapoel Hadera1:118:30
 Hapoel Beer Sheva - FC Ashdod2:119:50
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galatasaray(U19) - Antalyaspor AS(U19)2:212:00
 Istanbulspor AS (U19) - Adana Demirspor (U19)2:012:30
 Genclerbirligi(U19) - Akhisarspor (U19)2:113:30
 Altay (U19) - Gazisehir Gaziantep FK (U19)1:213:30
 Caykur Rizespor (U19) - Hatayspor (U19)4:113:30
 Boluspor (U19) - Fenerbahce (U19)3:013:30
 Afjet Afyonspor (U19) - Menemen Belediye Spor (U19)1:313:30
 Aytemiz Alanyaspor (U19) - Atiker Konyaspor (U19)0:113:30
 Trabzonspor (U19) - Kayserispor (U19)3:113:30
 Balikesirspor (U19) - Kocaelispor (U19)2:413:30
 Istanbul Basaksehir AS(U19) - Kasimpasa (U19)0:113:30
 Umraniyespor (U19) - BB Erzurumspor (U19)2:313:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umraniyespor - Erzurum BB1:212:59
 Balikesirspor - Ankaraspor1:115:30
 Bursaspor - Hatayspor2:115:30
 Balikesirspor - Osmanlispor FK1:115:30
 Bursaspor - Hatayspor2:115:30
 Altinordu - Menemen Belediyespor1:018:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankaragucu - Denizlispor2:214:00
 Trabzonspor - Kayserispor6:216:30
 Istanbul Basaksehir FK - Kasimpasa5:116:30
 Trabzonspor - Kayserispor6:216:30
 Buyuksehyr Bld.spor - Kasimpasa5:116:30
 Galatasaray - Antalyaspor5:018:59
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corinthian Casuals - Cheshunt FC3:117:00
 Hornchurch - Brightlingsea Regent3:017:00
 Potters Bar Town - Kingstonian1:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eastbourne Borough - Welling Utd2:117:00
 Chippenham Town - Dorking Wanderers0:217:00
 Wealdstone FC - St. Albans City1:017:00
 Madstone United - Dulwich Hamlet4:117:00
 Billericay Town - Chelmsford City1:117:00
 Hungerford Town - Waterlooville1:317:00
 Braintree Town - Concord Rangers0:117:00
 Dartford - Tonbridge Angels3:017:00
 Richmond Borough FC - Bath City0:017:00
 Hemel Hempstead - Slough Town1:117:00
 Weymouth FC - Oxford City2:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Biggleswade Town - Stourbridge1:217:00
 Hayes & Yeading United - Metropolitan Police0:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ashton Utd - FC United of Manchester1:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altrincham - Southport3:017:00
 Gloucester City - Telford0:117:00
 Spennymoor Town - Gateshead1:317:00
 Blyth Spartans - Darlington0:217:00
 Hereford United - Leamington1:217:00
 Chester City - Curzon Ashton FC0:117:00
 Boston United - Kettering Town2:117:00
 York City - Guiseley1:217:00
 Alfreton Town - Kings Lynn2:217:00
 Farsley AFC - Bradford Park Avenue5:017:00
 Brackley Town - Kidderminster Harriers2:017:00
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sutton Utd - Yeovil3:214:29
 AFC Fylde - Stockport1:217:00
 Torquay United - Woking4:117:00
 Hartlepool United - Barrow2:217:00
 Chorley - Harrogate Town0:217:00
 Aldershot - Barnet0:017:00
 Boreham Wood - Eastleigh2:217:00
 Chorley - Harrogate Town0:217:00
 Aldershot - Barnet0:017:00
 Boreham Wood - Eastleigh2:217:00
 Maidenhead United - Wrexham2:017:00
 Solihull Moors FC - Notts County0:117:00
 Ebbsfleet United - Dover Athletic0:117:00
 AFC Fylde - Stockport1:217:00
 Ebbsfleet United - Dover Athletic0:117:00
 Bromley - Redbridge3:017:00
 Halifax Town FC - Chesterfield1:017:00
 Hartlepool United - Barrow2:217:00
 Torquay United - Woking4:117:00
 Bromley - Redbridge3:017:00
 Halifax Town FC - Chesterfield1:017:00
 Maidenhead United - Wrexham2:017:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brighton & Hove Albion - Bournemouth2:014:29
 Watford - Aston Villa3:017:00
 Southampton - Crystal Palace1:117:00
 Newcastle United - Everton FC1:217:00
 Southampton - Crystal Palace1:117:00
 Watford - Aston Villa3:017:00
 Norwich - Tottenham Hotspur2:219:30
 West Ham United - Leicester City1:219:30
 Norwich - Tottenham Hotspur2:219:30
 West Ham United - Leicester City1:219:30
 Burnley FC - Manchester United0:221:44
Hokejs
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Gomel - Yunost Minsk2:412:00
 Shakhtyor Solihorsk - Neman3:314:29
 Metalurg Zhlobin - Dinamo Molodechno1:116:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 MoDo - Lulea1:717:00
 Goteborg HC 1 - Leksand0:517:00
 HV 71 - Brynas7:119:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Acadie-Bathurst Titans - Saint John Sea Dogs5:222:00
 Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders2:222:00
 Quebec Remparts - Armada Blainville Boisbriand2:723:00
 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres2:623:00
 Gatineau Olympiques - Sherbrooke Phoenix3:323:00
 Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar1:523:00
 Rimouski Oceanic - Sagueneens Chicoutimi3:623:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades2:303:00
 Moose Jaw Warriors - Regina Pats2:503:00
 Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers3:303:00
 Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings1:204:00
 Lethbridge Hurricanes - Calgary Hitmen4:404:00
 Victoria Royals - Vancouver Giants1:205:05
 Kelowna Rockets - Kamloops Blazers0:405:05
 Tri-City Americans - Portland Winter Hawks2:205:05
 Everett Silvertips - Prince George Cougars3:405:35
 Seattle Thunderbirds - Spokane Chiefs9:505:35
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamilton Bulldogs - North Bay Battalion5:123:00
 London Knights - Kitchener Rangers2:723:00
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dnipro Kherson - Dinamo Kharkiv18:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasgow Clan - Belfast Giants1:421:00
 Manchester Storm - Sheffield Steelers3:421:00
 Coventry Blaze - Nottingham Panthers3:321:00
 Cardiff Devils - Guildford Flames5:421:00
 Fife Flyers - Dundee Stars1:421:15
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amurskie Tigry - ORG Junior9:205:00
 Stalnye Lisy - Kuznec Medvedi6:009:59
 Avto - Omskie Jastreby3:509:59
 Stalnye Lisy - Kuznec Medvedi6:010:00
 Avto - Omskie Jastreby3:510:00
 Belye Medvedi - Sibirskie Snaipery4:411:00
 Loko - MHK Dinamo St Petersburg4:412:00
 Russkije Vitiazi - Sahalinskie Akuly1:212:00
 Ladja Togliatti - Irbis Kazan0:912:00
 MHK Krylia Sovetov - HK Riga1:212:00
 Mytish Atlanty - MHC Dynamo Moscow1:512:00
 Sputnik Almetievsk - Mamonti Jugri2:312:00
 Kapitan - HC Taifun3:412:00
 Sputnik Almetievsk - Mamonti Jugri2:312:00
 Ladja Togliatti - Irbis Kazan0:912:00
 MHK Krylia Sovetov - HK Riga1:212:00
 Loko - MHK Dinamo St Petersburg4:412:00
 Russkije Vitiazi - Sahalinskie Akuly1:212:00
 Mytish Atlanty - MHC Dynamo Moscow1:512:00
 SKA-1946 - CSKA Red Army2:212:30
 Almaz - Ska-Varyagi4:212:59
 Sarmaty Orenburg - Chajka1:414:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toros - Humo Tashkent0:109:59
 Metallurg Novokuzneck - Dizelj4:212:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Rangers - Carolina Hurricanes5:302:00
 New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs4:402:00
 Buffalo Sabres - Boston Bruins0:302:00
 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets1:102:00
 New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs4:402:00
 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets1:102:00
 New York Rangers - Carolina Hurricanes5:302:00
 Buffalo Sabres - Boston Bruins0:302:00
 Colorado Avalanche - Minnesota Wild4:603:00
 Nashville Predators - Pittsburgh Penguins2:503:00
 Winnipeg Jets - St. Louis Blues4:403:00
 Nashville Predators - Pittsburgh Penguins2:503:00
 Winnipeg Jets - St. Louis Blues4:403:00
 Colorado Avalanche - Minnesota Wild4:603:00
 Chicago Blackhawks - New York Islanders5:203:30
 Edmonton Oilers - Calgary Flames1:503:59
 San Jose Sharks - Los Angeles Kings2:205:00
 Anaheim Ducks - Vegas Golden Knights4:305:00
 San Jose Sharks - Los Angeles Kings2:205:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bridgeport Sound Tigers - Hartfordas Wolf Pack5:102:00
 Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals0:302:00
 Syracuse Crunch - Albany Devils1:102:00
 Utica Comets - Hershey Bears5:502:00
 Springfield Thunderbirds - Providence Bruins3:402:05
 Wilkes-Barre Penguins - Lehigh Valley Phantoms4:202:05
 Rochester Americans - Belleville Senators4:302:05
 Laval Rocket - Toronto Marlies2:302:30
 San Antonio Rampage - Texas Stars2:203:00
 Rockford IceHogs - Iowa2:603:00
 Ontario Reign - San Diego Gulls1:605:00
 Laval Rocket - Toronto Marlies6:121:59
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Angers - Mulhouse1:119:00
 Bordeaux - Chamonix-Morzine HC2:419:30
 Rouen - Briancon6:221:00
 Grenoble - Amiens3:221:00
 Gap - Anglet Hormadi Elite6:421:30
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corona Brasov - Schiller-Vasas HC7:218:30
 Fehervari Titanok - Hokiklub Budapest1:318:30
 Ferencvarosi TC - Ujpest Budapest5:519:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC Kac II - Ritten2:215:30
 HK Olimpija - Vipiteno4:318:30
 EC Red Bull Salzburg U20 - Vienna Capitals II8:120:15
 EK Zell AM See - Cortina2:220:30
 HC Pustertal - HC Jesenice4:121:00
 HC Gherdeina - Steel Wings Linz5:121:30
 Fassa - Asiago5:621:45
 EC Die Adler Kitzbuhel - EHC Lustenau1:522:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun2:212:30
 Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk2:615:59
 HC Sochi - Jokerit Helsinki3:315:59
 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga5:215:59
 CSKA Moscow - HC Vityaz3:015:59
 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga5:216:00
 CSKA Moscow - HC Vityaz3:016:00
 Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk2:616:00
 HC Sochi - Jokerit Helsinki3:316:00
 AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl3:018:30
Eiropa - Špenglera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Ambri Piotta - TPS Turku3:016:10
 Kanāda - HC Davos5:121:15
 Kanāda - Davos5:121:15
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tohoku Free Blades - East Hokkaido Cranes3:510:00
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čehija (līdz 20) - Vācija (U20)3:415:59
 Somija (U20) - Slovākija (U20)8:115:59
 Čehija (līdz 20) - Vācija (U20)3:416:00
 Somija (U20) - Slovākija (U20)8:116:00
 Krievija (U20) - Kanāda (līdz 20)6:020:00
 Šveice (līdz 20) - Zviedrija (U20)2:520:00
 Krievija (U20) - Kanāda (līdz 20)6:020:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sparta Sarpsbourg - Stjernen1:217:00
 Storhamar - Lillehammer5:217:00
 HK Narvik - Gruner Ishockey2:117:00
 Valerenga - Frisk-Asker0:317:00
 Stavanger - Manglerud Star6:117:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orli Znojmo - SAPA Fehervar AV193:318:30
 EC Vienna Capitals - Liwest Linz8:020:15
 KAC Klagenfurt - EC Graz 99ers2:220:15
 Dornbirn - Red Bull Salzburg3:320:15
 HC Bolzano-Bozen Foxes - Innsbruck7:020:45
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kassel Huskies - Heilbronner Falken2:515:00
 Dresdner Eislowen - EK Bad Nauheim4:117:00
 EHC Bayreuth - EV Ravensburg5:317:00
 Lausitzer Fuchse - SC Bietigheim Steelers2:418:00
 Landshut Cannibals - ESV Kaufbeuren2:118:00
 EK Bad Tolz - Frankfurt Lions1:219:30
 Wolfe Freiburg - Eispiraten Crimmitschau5:020:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krefeld Pinguine - Wolfsburg Grizzly1:518:00
 Straubing Tigers - Kolner Haie2:218:00
 Dusseldorfer EG Metro Stars - SERC Wild Wings2:218:00
 ERC Ingolstadt - Adler Mannheim3:318:00
 Nurnberg Ice Tigers - EHC Munchen1:518:00
 Iserlohn Roosters - Augsburger Panther1:618:00
 Krefeld Pinguine - Wolfsburg Grizzly1:518:00
 ERC Ingolstadt - Adler Mannheim3:318:00
 Nurnberg Ice Tigers - EHC Munchen1:518:00
 Iserlohn Roosters - Augsburger Panther1:618:00
 Straubing Tigers - Kolner Haie2:218:00
 Dusseldorfer EG Metro Stars - SERC Wild Wings2:218:00
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Topolcany - HK 95 Povazska Bystrica1:118:00
 HC Bratislava - HK Spartak Dubnica5:118:00
 SKP Zilina - HK Skalica2:218:59
 HK Levice - HK Trnava8:319:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC 07 Detva - Dukla Trencin3:718:00
 HKM Zvolen - MHK 32 Liptovsky Mikulas6:118:00
 HC 07 Detva - Dukla Trencin3:718:00
 HC Kosice - DVTK Jegesmedvek3:318:30
 HKM Nitra - HK Dukla Michalovce4:418:59
 Mac Budapest - Slovan Bratislava0:418:59
 Banska Bystrica - Nove Zamky1:019:00
 HKM Nitra - HK Dukla Michalovce4:419:00
 Mac Budapest - Slovan Bratislava0:419:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Slovan Ustecti Lvi - HC Banik Sokolov5:217:00
 Chomutov - Zubr Prerov3:117:00
 HC Slovnaft Vsetin - HC RT Torax Poruba3:118:00
 Litomerice - HC AZ Havirov 20105:618:00
 Slavia Prague - Ceske Budejovice4:218:00
 Horacka Trebic - Jestrabi Prostejov0:718:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kometa Brno - Vitkovice3:115:59
 Karlovy Vary - Plzen3:316:30
 Litvinov - Liberec3:416:30
 Zlin - Kladno6:016:30
 Karlovy Vary - Plzen3:316:30
 Litvinov - Liberec3:416:30
 Mountfield HK - Sparta Prague5:217:00
 HC Olomouc - Pardubice1:218:00
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 SaPKo - Kettera0:217:00
 TuTo - HT Keupa4:217:00
 Jokipojat Joensuu - Peliitat4:517:00
 Roki - Hermes4:317:00
 Kiekko-Vantaa - Koo-Vee5:117:00
 Roki - Hermes4:317:00
 Hokki - Iisalmen Peli-Karhut2:418:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KooKoo - Ilves Tampere1:217:00
 Vaasan Sport - HIFK2:417:00
 Tappara Tampere - HPK Hameenlinna3:317:00
 Karpat Oulu - Pelicans Lahti5:317:00
 KooKoo - Ilves Tampere1:117:00
 Karpat Oulu - Pelicans Lahti5:317:00
 KalPa Kuopio - SaiPa Lappeenranta2:317:00
 Tappara Tampere - HPK Hameenlinna3:317:00
 KalPa Kuopio - SaiPa Lappeenranta2:317:00
 JYP Jyvaskyla - Jukurit2:117:00
 Assat Pori - Lukko Rauma2:118:30
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IF Nibro - HC Halmstad Hammers3:417:00
 IF Lindlovens - Vallentuna1:317:00
 Kallinge/Ronneby - HK Visbi-Roma4:117:00
 Mariestads Bois - Troja-Ljungby3:117:00
 IK Skovde - AIF Tranas5:317:00
 HC Hudiksvalls - SK Tegs8:117:00
 HF Bodens - Kiruna3:017:00
 IK Grums - Huddinge1:417:00
 IK Ostersunds - Pitea4:019:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Dalen - Hanhals IF1:216:00
 IK Morrums Gois - HC Vimmerbju1:216:00
 Surahammare - Malungs IF0:617:00
 HC Arlanda - HK Enkopings4:317:00
 Gripen HC Nykoping - IF Foršaga3:117:00
 Tiringe Sos - Kalmar HC0:717:00
 Hanvikens SK - Stromsbro IF5:217:00
 Sollentuna HC - Segeltorps IF0:517:00
 Koping HC - IFK Kumla3:117:00
 SK Ornskoldsviks - SK Lejons2:317:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Kristiastads - Sodertalje2:216:15
 Almtuna - Karlskrona1:316:15
 Bjorkloven - AIF Tingsrids7:016:15
 IK Kristiastads - Sodertalje3:216:15
 Bofors - Vasterviks3:318:59
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Djurgarden - Skelleftea AIK3:116:15
 Malmo - Rogle1:416:15
 Farjestad - Lulea2:316:15
 Vastra Frolunda - Vaxjo Lakers4:016:15
 Orebro - HV 712:416:15
 Malmo - Rogle1:416:15
 Farjestad - Lulea2:316:15
 Djurgarden - Skelleftea AIK3:116:15
 Vastra Frolunda - Vaxjo Lakers4:016:15
 Leksand - Brynas4:218:59
 Oskarshamn - Linkoping2:218:59
 Leksand - Brynas4:219:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čarrats Dilans - Mikhailenko Dmitrijs1:022:00
 Goulamirian Arsen - Bejenaru Constantin1:023:00
Handbols
Igaunija - Esiliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coop Polva - Viimsi/Tooriistamarket33:2414:00
Sievietes - Spānija - Division de Honor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guardes - BMC Mavi Nuevas Tecnologias23:2320:00
 Viveros - Elche-Mustang18:2120:00
 Zuazo Barakaldo - Alcobendas26:2520:00
 Malaga - Porrino30:2920:00
 CB Salud Tenerife - BM Granollers31:3221:00
Sievietes - Dānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odense - Kobenhavn26:2514:29
 Midtjylland - Holstebro21:1817:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 RP Linkoping - Lindesberg34:4517:00
 Kungalvs HK - TyresoHF40:3218:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugi - Savehof25:2421:30
Vīrieši - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maķedonija - Alžīrija25:2415:59
 Slovākija - Čehija24:2117:00
 Rumānija - Nīderlande27:2518:15
 Serbija - Ēģipte27:2818:59
 Polija - AAE20:44
Regbijs
A līga, Dienvidu konference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bristol - Exeter Chiefs14:3616:00
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Llandovery - Carmarthen Quins13:1316:30
 Llanelli - Swansea City14:2016:30
 Pontyprid - Cardiff26:2519:15
Eiropa - Pro 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benetton Treviso - Zebre36:2515:00
 Edinburgh - Glasgow Warriors29:1917:00
 Munster - Leinster6:1320:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northampton Saints - Gloucester33:2615:59
 Worcester Warriors - London Irish20:617:00
 Bath - Sale Sharks16:1417:00
 NEC Harlequins - Leicester Tigers30:3018:30
Francija - Čempionāts Top 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lyon Olympique Universitaire - Aviron Bayonnais52:915:00
 Brive - Racing-Metro 9220:4417:00
 Montpellier - Stade Francais Paris20:2019:00
Florbols
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacka Wallenstam Ibk - Jonkopings6:317:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBC Kalmarsund - Visby Ibk8:618:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 SB Welhot - Westend Indians3:1114:00
 Lasb - Tiikerit3:817:00
 Steelers - OLS Oulu7:417:00
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kampparit - WP-354:315:00
 Narukera - JPS6:215:00
 Akilles - Veitera3:317:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baikal-Energija - HK Murmansk6:007:00
 SKA-Neftjanik - Dinamo Kazan7:309:00
 Stroitel Syktyvkar - Ur. Trubnik1:111:00
 Rodina - Vodnik3:912:00
 Dinamo Maskava - Enisey3:312:00
 Start - Volga4:412:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Sirius BK - Villa-Lidkoping1:715:00
 Edsbyns IF - Hammarby3:216:00
 Vasteras SK - Frillesas BK10:216:00
 AIK Stockholm - IFK Motala Bandy6:116:00
 Vetlanda BK - Sandvikens4:717:00
 IFK Vanersborg - Aby/Tjureda IF7:417:00
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stīvs Bītons - Labanauskas Darjuss2:414:40
 Kim Huybrechts - Humphries Luke1:415:59
 Van Den Bergs Dimitris - Adrians Luiss4:317:00
 Pīters Raits - De Zwaan Jeffrey4:321:09
 Glen Durrant - Chris Dobey4:322:50
Volejbols
Vīrieši - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Long An - XSKT Vinh Long3:011:00
 Sacombank Bien Phong - Sanest Khanh Hoa1:315:00
 The Cong Binh Doan - Trang An Ninh Binh3:115:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magnitka-Universitet Magnitagorsk - Vladimir3:112:00
 VC Tyumen - Sportacademy-VRZ Sterlitamak3:012:00
 Dynamo II Moscow - Lokomotiv 2 Novosibirsk3:112:30
 UOR Orenburg - Lokomotiv- Izumrud Ekaterinburg3:014:00
 Akademiya-Kazan - VC Grozny1:314:00
 Yaroslavich - Torpedo Chelyabinsk1:314:29
 Universitet Barnaul - MGTU2:315:00
 Stavropol Georgievsk - Tekhnolog-Belogorie3:015:59
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Agnelli Metalli Bergamo - Atlantide Pallavolo Brescia3:221:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Rush&Cash - Samsung Blue Fangs3:006:59
 Ansan Rush&Cash - Daejeon KGC3:007:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odolena Voda - Fatra Zlin3:018:59
Sievietes - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoa Chat Duc Giang Ha Noi - Dak Lak0:309:00
 Tien Nong Thanh Hoa - Mikado Thai Binh1:309:00
 Truyen Hinh Vinh Long - Thong Tin Lienvietpostbank0:312:59
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan Beograd - Tent Obrenovac0:318:00
Sievietes - Ķīna - China Volleyball League
 NotikumsRezultātsLaiks
 BA YI - Jiangsu1:309:59
 Sichuan University - Zhejiang Kaiyuan0:310:00
 Fujian Xi Meng Bao - Yunnan2:310:00
 Beijing Auto - Tianjin Bridgstone2:310:00
 Liaoning Huachen Auto - Shangdong LS Bank3:110:00
 He Bei - Henan Zhengzhou0:313:30
 Evergrade - Shanghai Dunlop3:113:30
 He Bei - Henan Zhengzhou0:313:30
Sievietes - Japāna - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurobe Aqua Fairies - PFU Blue Cats0:304:00
 Himeji Victorina VC - Nec Red Rockets1:306:00
 JT Marvelous - Toray Arrows3:206:30
 Toyota Autobody Queensesis - Ageo Medics3:109:00
 Hisamitsu Springs - Okayama Seagulls3:209:00
 Hisamitsu Springs - Okayama3:209:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Primorochka - SHVSM Tulu1:311:00
 Impuls-Sport - Uralochkka-2-Urgeu0:312:59
 Tyumen-Tyumgu - VK Lipetsk2:315:00
 Dinamo Kazan - Severyanka Cherepovets0:315:30
 Sparta Nizhniy Novgorod - Ufimochka-UGNTU3:018:00
Kalnu slēpošana
Sievietes - Milzu slaloms - Lienca
 NotikumsRezultātsLaiks
 Robinson Alice - Fuerst Holtmann Mina0:111:15
 Holdenera Vendija - Hector Sara0:111:15
 Goggia Sofija - Alphand Estelle0:111:15
 Vorlija Tessa - Bassino Marta0:111:15
 Gisina Mišela - Tviberg Maria Therese0:111:15
 Shiffrin Mikaela - Briņjone Federika1:011:15
 Rēbensburga Viktorija - Vlhova Petra0:111:15
 Guta Lara - Hrovat Meta0:111:15
 Brema Eva Maria - Tilley Alexandra1:011:15
 Haaser Ricarda - Lysdahl Kristin1:011:15
Vīrieši - Nobrauciens - Bormio
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frans Makss - Sejersted Adrian Smiseth0:112:30
 Majers Matiass - Kilde Aleksander Aamodt0:112:30
 Karlo Janka - Otmars Strīdingers0:112:30
 Kriechmayr Vincent - Jansruds Kjetils1:012:30
 Paris Dominik - Bīts Fīcs1:012:30
 Reičelts Hannes - Ganongs Travis0:112:30
 Rodžers Bris - Muzatons Meksens0:112:30
 Danklmaier Daniel - Hintermann Niels0:112:30
 Cochran-Siegle Ryan - Teaukss Adrians0:112:30
 Thomas Dressen - Klarejs Johans12:30
E-Sports
CS:GO - GG Winter Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ambush E-Sport - Skade1:216:00
 Fate - Rocketlaunchers3:219:50
Dota 2 - China Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 LGD-Gaming - Newbee2:011:00
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Wolf - Team Rockets0:213:30
 Team Lightning - Nightmare Team1:215:20
 Five Brothers - Sun-Rise2:017:45
Starcraft 2 - Copa America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Special - RYU3:000:00
 TA Erik - Halfbreed3:001:05
 Cham - Pacomike3:101:55
 Kelazhur - Eggz3:003:15
 RYU - Halfbreed2:023:00
LoL - Kespa Cup - Qualification
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afreeca Freecs - Brion Blade2:009:59
 KT Rolster - Hanwa Life Esports1:212:59
LoL - Demacia Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vici Gaming - Edward Gaming2:305:00
 JD Gaming - Royal Never Give Up0:309:24
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brisbane Bandits - Melbourne Aces5:306:30
 Adelaide Bite - Auckland Tuatara3:107:30
 Sydney Blue Sox - Perth Heat2:209:30
 Geelong-Korea - Canberra Cavalry0:710:00
Teniss
WTA - Pārbaudes turnīrs - Hawaii Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kerbera Anželika - Doi Misaki2:003:09
ATP - Pārbaudes turnīrs - Hawaii Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kjurejs Sems - Tompsons Džordans2:101:34
 Nakashima Brandon - Kjurejs Sems1:223:00
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Lielais tramplīns - Oberstdorfa - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zila Pjotrs - Killians Peijers1:015:30
 Schmid Constantin - Junširo Kobajaši0:115:30
 Sato Yukiya - Paschke Pius0:115:30
 Šlirenzauers Gregors - Paschke Pius0:115:30
 Schmid Constantin - Prevc Domen0:115:30
 Leihe Stefans - Haibeks Maikls1:015:30
 Laniseks Anze - Ito Daiki0:115:30
 Lindvik Marius - Prevcs Peters1:015:30
 Kobayashi Ryoyu - Stohs Kamils1:015:30
 Krafts Stefans - Geigers Karls1:015:30
 Aschenwald Philipp - Johansson Robert1:015:30
 Forfang Johann Andre - Dāvids Kubackis0:115:30
 Eisenbihlers Markus - Šlirenzauers Gregors1:015:30
Amerikāņu futbols
NCAA - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Louisiana State Tigers - Oklahoma Sooners63:2823:00
Distanču slēpošana
Sievietes - Distance - Lenzerheide - 10km (F) Masu Starts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nepryaeva Natalia - Kalla Charlotte1:013:45
 Razymova Katerina - Novakova Petra0:113:45
 Stadlober Teresa - Niskanen Kerttu0:113:45
 Diggins Jessica - Weng Heidi0:113:45
Vīrieši - Distance - Lenzerheide 15km (F) Masu starts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krueger Simen Hegstad - Melnichenko Andrey1:015:15
 Roethe Sjur - Burman Jens1:015:15
 Klaebo Johannes Hoesflot - Ustiugov Sergey0:115:15
 Dario Kolonja - Bolšūnovs Aleksandrs0:115:15
 Dobler Jonas - Backscheider Adrien1:015:15
 Niskanen Iivo - Spitsov Denis1:015:15
 Holund Hans Christer - Moris Manifika1:015:15