jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Svētdiena, 29. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cincinnati Bengals - Cleveland Browns33:2320:00
 Detroit Lions - Green Bay Packers20:2320:00
 Carolina Panthers - New Orleans Saints10:4220:00
 New England Patriots - Miami Dolphins24:2720:00
 Kansas City Chiefs - Los Angeles Chargers31:2120:00
 Cincinnati Bengals - Cleveland Browns33:2320:00
 Buffalo Bills - New York Jets6:1320:00
 Kansas City Chiefs - Los Angeles Chargers31:2120:00
 Minnesota Vikings - Chicago Bears19:2120:00
 Detroit Lions - Green Bay Packers20:2320:00
 Tampa Bay Buccaneers - Atlanta Falcons22:2220:00
 Carolina Panthers - New Orleans Saints10:4220:00
 New England Patriots - Miami Dolphins24:2720:00
 Buffalo Bills - New York Jets6:1320:00
 Minnesota Vikings - Chicago Bears19:2120:00
 Los Angeles Rams - Arizona Cardinals31:2423:25
 New York Giants - Philadelphia Eagles17:3423:25
 Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers28:1023:25
 Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts38:2023:25
 Houston Texans - Tennessee Titans14:3523:25
 Dallas Cowboys - Washington Redskins47:1623:25
 Denver Broncos - Oakland Raiders16:1523:25
 New York Giants - Philadelphia Eagles17:3423:25
 Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts38:2023:25
 Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers28:1023:25
 Houston Texans - Tennessee Titans14:3523:25
 Denver Broncos - Oakland Raiders16:1523:25
 Los Angeles Rams - Arizona Cardinals31:2423:25
 Dallas Cowboys - Washington Redskins47:1623:25
Basketbols
Tunisija - National A League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Etoile Sportive Sahel - Club Africain55:5817:00
Chinese Taipei - SBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taiwan Beer - Bank of Taiwan81:7611:00
 Yulon Luxgen Dinos - Pauian Archiland97:10513:00
Bosnija un Hercogovina - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Siroki - HKK Zrinski Mostar90:7619:00
 HKK Capljina Lasta - Kakanj73:7020:00
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 UD Oliveirense - Ovarenze87:6918:00
 FC Barreirense - Maia Basket107:7920:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Soproni Sordogok - Alba Fehervar88:8218:59
 Atomeromu - SZTE-Szedeak86:7919:00
 Jaszberenyi Kosarlabda SE - OSE Lions67:9319:00
 Kormend - Kaposvari KK91:7119:00
 Szolnoki Olaj - Kte-Duna Aszfalt94:6919:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield Sharks - Leicester Riders18:00
 Manchester Giants - Worcester Wolves76:7919:00
 Glasgow Rocks - Newcastle Eagles76:8020:29
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pepperdine Waves - San Diego Toreros73:5700:00
 Loyola Marymount Lions - Brigham Young Cougars44:5900:00
 Indiana Hoosiers - Michigan State Spartans79:6700:59
 Florida Gators - Davidson Wildcats55:5021:00
 Miami Florida Hurricanes - Wake Forest Demon Deacons59:5621:00
 Utah Utes - Colorado Buffaloes70:8023:00
 Ziemeļteksasas Mean Green - Texas AM Texarkana Eagles114:5423:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 UNI Gjor - ZTE Nkk71:6819:00
 VBW Cekk Cegled - Uniqa Sopron66:7519:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ormanspor Genclik - Homend Antakya Belediyesi93:8212:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayi Kilin - Hebei91:6613:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pallacanestro Vigarano - Gesam Gas Lucca79:7419:00
 Andros Basket Palermo - BK Rosa Empoli89:6319:00
 Geas S.s.giovanni - Umana Reyer Venezia77:7419:00
 Virtus Pallacanestro Bologna - Famila Wuber Schio57:7021:30
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mann Filter Zaragoza - Perfumerias Avenida53:8413:15
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perth Lynx - Canberra Capitals59:7607:00
 Sydney Flames - Adelaide Lightning72:8008:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guri Kdb Life Winnus - Bucheon KEB-Hana63:6707:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos De San Luis - Aguacateros De Michoacan68:7703:00
 Dorados De Cihuahua - Angeles De Puebla BC94:6105:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mogi das Cruzes - Sao Jose Unimed85:7800:00
 Interforce Minas - BC Brasilia90:6015:59
 SAO Paulo FC - Pato Basquete87:6316:00
 Interforce Minas - BC Brasilia90:6016:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shanghai Sharks - Sichuan Blue Whales105:10113:34
 Qingdao Eagles - Xinjiang Tigers125:12813:34
 Liaoning Flying Leopards - Shanxi Brave Dragons116:10813:35
 Guandong Southern Tigers - Jiangsu Dragons129:11413:35
 Shanghai Sharks - Sichuan Blue Whales105:10113:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Copenhagen Wolfpack - Ebaa100:9916:00
 Randers Cimbria - Vaerlose95:8516:00
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sendai 89ers - Yamagata Wyverns87:6606:00
 Shinshu Brave Warriors - Fighting Eagles Nagoya79:5807:00
 Tsukuba Robots - Tokyo Excellence86:7707:00
 Bambitos Nara - Koshigaya Alphas101:8707:00
 Hiroshima Dragonflies - Fukushima Fire Bonds91:7811:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sun Rockers Shibuya - Diamond Dolphins Nagoya96:7706:04
 Akita Northern Happinets - Link Tochigi Brex69:7807:04
 Yokohama B-Corsairs - Aisin Seahorses Mikawa67:8107:04
 Akita Northern Happinets - Link Tochigi Brex69:7807:05
 Yokohama B-Corsairs - Aisin Seahorses Mikawa67:8107:05
 Osaka Evessa - Alvark Tokyo66:6708:05
 Levanga Hokkaido - Toyama Grouses94:9608:05
 Chiba Jets - Niigata Albirex BB91:6608:05
 Osaka Evessa - Alvark Tokyo66:6708:05
 Levanga Hokkaido - Toyama Grouses94:9608:05
 Brave Thunders Kawasaki - Shiga Lake Stars80:7109:05
 Hamamatsu Phoenix - Kyoto Hannarizu61:7510:04
 Ryukyu Golden Kings - Shimane Susanoo Magic89:6912:05
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bambitos Nara - Koshigaya Alphas101:8706:59
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lahti Basketball - Lapuan Korikobrat81:9217:00
 Pyrinto Tampere - Karhut Kauhajoen92:9017:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul SK Knights - Dongbu Promy85:6908:00
 Goyang Orions - Incheon ET Land Elephants65:7809:59
 KCC Egis - Mobis Phoebus83:9209:59
 Goyang Orions - Incheon ET Land Elephants65:7810:00
 KCC Egis - Mobis Phoebus83:9210:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Galil Gilboa - Hapoel Eilat76:7417:00
 AS Galil Elyon - Hapoel Eilat76:7417:00
 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel-Aviv63:8019:30
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swans Gmunden - Arkadia Traiskirhcen90:4918:30
 Oberwart - BC Hallmann Vienna85:8518:30
 UBSC Raiffeisen Graz - Kapfenberg Bulls78:8520:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adelaide 36ers - New Zealand Breakers87:9606:00
 Melbourne Kmart Tigers - Brisbane Bullets96:10208:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trefl Sopot - Rosasport Radom84:8315:59
 Wikana Start Lublin - Legia Warszawa79:8418:30
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bursaspor Durmazlar - Afyon Belediyespor90:8112:00
 OGM Ormanspor - Pinar Karsiyaka70:8614:14
 Anadolu Efes - Darussafaka Cooper Tires89:8316:30
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panionios On Telecoms - Panathinaikos AO74:11517:00
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rostock Seawolves - BV TU Hemnic 9991:10117:00
 Eisbaren Bremerhaven - VfL Kirchheim Knights102:7918:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburg Towers - Fehtas SC Rasta72:7915:59
 Crailsheim Merlins - Ratiopharm Ulm91:7915:59
 BBC Bayreuth - Giessen 46ers115:9915:59
 Hamburg Towers - Fehtas SC Rasta72:7916:00
 Crailsheim Merlins - Ratiopharm Ulm91:7916:00
 BBC Bayreuth - Giessen 46ers115:9916:00
 S.Oliver Baskets - Telekom Baskets Bonn100:9318:59
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Prienai - Siauliai85:7615:59
 BC Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes88:8717:20
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liepāja - BC Kalev/Cramo59:9814:00
 BK Ogre - VEF Rīga70:8817:00
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cibona - Olimpija Ljubljana82:8412:59
 Cibona - Union Olimpija82:8413:00
 Krka - Zadar76:7418:59
 Partizan - KK Primorska81:6222:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Melilla Baloncesto - CB Almansa90:7412:59
 Lobe Huesca - Chocolates Trapa Palencia92:8413:00
 Club Melilla Baloncesto - CB Almansa90:7413:00
 Palma Air Europa - CE Lleida Basquet73:8318:30
 Leyma Basquet Coruna - Caceres Patrimonio De La Humanidad88:7718:59
 Lagun Aro GBC - Lucentum Alicante83:5819:00
 Leyma Basquet Coruna - Caceres Patrimonio De La Humanidad88:7719:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Betis Energia Plus - Manresa88:8913:30
 Baloncesto Fuenlabrada - Unicaja Malaga81:8213:30
 Real Betis Energia Plus - Assignia Manresa88:8913:30
 River Andorra - FIATC Mutua Joventut90:7618:00
 FC Barcelona Regal - Real Madrid83:6319:30
 Valencia BC - Iberostar Tenerife98:9121:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manital Torino - Capo d'Orlando81:8518:30
 Roseto Basket Taun - Juve Caserta84:7218:59
 Assigeco - Poderosa Pallacanestro Montegranaro76:8018:59
 M Rinnovabili Agrigento - Angelico Biella84:6818:59
 NPC Rieti - Remer Treviglio70:6318:59
 Ferrara - Acmar Ravenna69:8818:59
 Trapani - Givova Scafati89:8818:59
 Aget Service Imola - Allianz Pazienza Cestistica San Severo78:6718:59
 M Rinnovabili Agrigento - Angelico Biella84:6819:00
 Assigeco Casalpusterlengo - Poderosa Pallacanestro Montegranaro76:8019:00
 Pallacanestro 2.015 Forli - Pallacanestro Orzinuovi92:9619:00
 NPC Rieti - Remer Treviglio70:6319:00
 Latina Basket - Napoli Basket68:8219:00
 Roseto Basket Taun - Juve Caserta84:7219:00
 Trapani - Givova Scafati89:8819:00
 Mobyt Ferrara - Acmar Ravenna69:8819:00
 Aget Service Imola - Allianz Pazienza Cestistica San Severo78:6719:00
 Bergamo Basket - Derthona Tortona89:6519:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pallacanestro Cantu - Centrale del Latte Brescia82:9312:59
 Boloņas Granarolo - Emporio Armani Milano83:7016:30
 Canadian Solar Bologna - Emporio Armani Milano83:7016:30
 Cimberio Varese - Dolomiti Energia Trento81:8618:15
 Pallacanestro Trieste - Fortitudo Bologna 10389:6918:30
 Umana Reyer Venezia - Scavolini Siviglia Pesaro98:9218:59
 Grissin Bon Reggio Emilia - Virtus Roma96:8819:30
 Enel Brindisi - Universo Treviso81:7420:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portland State Vikings - Northern Colorado Bears69:6500:04
 San Jose State Spartans - Pepperdine Waves42:3203:59
 Ohio State Buckeyes - West Virginia Mountaneers59:6718:59
 Sacred Heart Pioneers - Lafayette Leopards66:6721:00
 Stanford Cardinal - Kansas Jayhawks56:7221:59
 Rice Owls - Sam Houston State Bearkats61:7521:59
 Princeton Tigers - Lehigh Mountain Hawks71:6223:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Denver Nuggets - Memphis Grizzlies119:11000:00
 Boston Celtics - Toronto Raptors97:11302:00
 New Orleans Pelicans - Indiana Pacers120:9802:00
 Boston Celtics - Toronto Raptors97:11302:00
 New Orleans Pelicans - Indiana Pacers120:9802:00
 Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers88:9403:00
 Washington Wizards - New York Knicks100:10703:00
 Houston Rockets - Brooklyn Nets108:9803:00
 Miami Heat - Philadelphia 76ers108:10803:00
 Chicago Bulls - Atlanta Hawks116:8103:00
 Miami Heat - Philadelphia 76ers117:11603:00
 Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers88:9403:00
 Chicago Bulls - Atlanta Hawks116:8103:00
 Houston Rockets - Brooklyn Nets108:9803:00
 Washington Wizards - New York Knicks100:10703:00
 Golden State Warriors - Dallas Mavericks121:14103:30
 San Antonio Spurs - Detroit Pistons136:10903:30
 Milwaukee Bucks - Orlando Magic111:10003:30
 San Antonio Spurs - Detroit Pistons136:10903:30
 Milwaukee Bucks - Orlando Magic111:10003:30
 Sacramento Kings - Phoenix Suns110:11203:59
 Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers120:12805:00
 Los Angeles Clippers - Utah Jazz107:12005:29
Futbols
Salvadora - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Platense Municipal Zacatecoluca - CD Racing Junior De Armenia3:222:30
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polisi Tanzania FC - Azam FC0:115:00
 JKT Tanzania - Namungo FC0:115:00
 Polisi Tanzania FC - Azam FC0:115:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thagafi Tulkarem - Shabab AL Amari1:116:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD San Juan De Mozarrifar - SD Borja4:212:30
 Real Zaragoza DA - Sarinena3:112:30
 Real Zaragoza DA - CD Sarinena3:112:30
 CD Valdefierro - CD Brea0:412:59
 Virgen Del Camino - Arandina CF1:512:59
 CD Valdefierro - CD Brea0:413:00
 Virgen Del Camino - Arandina CF1:513:00
 CD Cuarte - CD Binefar1:113:00
 CD Numancia B - SD Almazan3:014:00
 Calamocha - Utebo2:216:30
 AD Almudevar - CD Belchite 972:017:00
 Villanueva CF - UD Fraga1:417:00
 Alfaro CD - CD Calahorra B3:217:30
 Becerril - Real Burgos CF3:217:30
 Sociedad Deportivo Tarazona - Teruel0:017:30
 Illueca - Robres CD4:317:30
 Real Avila CF - Gimnastica Segoviana CF2:118:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Forest Rangers - Red Arrows1:115:00
 Nkana - Nkwazi1:015:00
 Forest Rangers - Red Arrows1:115:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akwa United FC - Lobi Stars1:017:00
 Warri Wolves FC - Kwara United2:117:00
 Katsina United FC - Jigawa Golden Stars3:217:00
 Sunshine Stars FC - Akwa Starlets FC1:117:00
 Adamawa United FC - Rivers United FC0:217:00
 Gabros International FC - Heartland FC Owerri1:017:00
 Abia Warriors FC - Plateau United3:017:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bouake FC - AS Tanda3:017:30
Gana - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ebusua Dwarfs - Medeama SC1:317:00
 Liberty Professionals - ALL Stars2:217:00
 Karela FC - Sogakope Wafa0:117:00
 Hearts of Oak - Berekum Chelsea FC0:117:00
 Asante Kotoko - Eleven Wonders FC1:017:00
 Ashanti Gold FC - Accra Great Olympics3:017:00
Alžīrija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 NSR EL Fedjoudj - US Biskra1:215:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toure Kounda - Cneps0:018:30
 ASC Jaraaf - Casa Sport2:118:30
 Toure Kounda - Cneps0:018:30
 Asec Ndiambour - US Goree2:119:00
Kuveita - Crown Price Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Fehaiheel - Khaitan0:215:10
 Al Kuwait - Yarmouk2:018:30
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Arouba - Al-Rustaq0:014:40
 Fanja - Sohar SC1:314:44
 AL Nassr FC - Dhofar0:217:00
 Muscat - Oman FC2:017:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mumbai City FC - Hyderabad FC2:115:59
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney FC - Adelaide United2:007:00
 Brisbane Roar - Newcastle Jets2:108:00
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Municipal - Antigua GFC2:223:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Posta Ranger FC - GOR Mahia FC1:112:59
 Mathare United - Nzoia United4:014:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sfaxien - CS Chebba2:015:00
 AS Slimane - Metlaoui1:015:00
Pasaule - CAF Confederations Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esae FC - Zanaco0:015:00
 FC San Pedro - Hassania Agadir1:115:00
 Esae FC - Zanaco0:015:00
 Bidvest Wist - AL Nasr SC Benghazi0:018:00
 Horoya AC - Djoliba1:018:00
 Al Masry - Pyramids FC1:218:00
 Horoya AC - Djoliba1:018:00
 Bidvest Wist - AL Nasr SC Benghazi0:018:00
 RSB Berkane - Daring Club Motema Pembe3:021:00
 FC Nouadhibou - Enugu Rangers International FC0:021:00
 Paradou AC - Enyimba1:021:00
 FC Nouadhibou - Enugu Rangers International FC0:021:00
 RSB Berkane - Daring Club Motema Pembe3:021:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molynes - Dunbeholden FC2:322:00
 Jamalco FC - Tivoli Gardens1:122:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Khouribga - FAR Rabat0:115:59
 Olympique Khouribga - AS Far0:116:00
 Athletic Youssoufia - Rapide Oued Zem0:418:00
Brazīlija - Karioka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Friburguense AC RJ - Portuguesa RJ0:220:00
 Macae - Nova Iguacu2:020:00
 Friburguense AC RJ - Portuguesa RJ0:220:00
Honkonga - Sapling Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yuen Long FC - Wofoo Tai Po6:308:29
Honkonga - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 BIU Chun Glory Sky - Shatin3:207:30
 Citizen AA - South China3:409:30
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aswan FC - Tala El Geish1:114:29
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting CP(U19) - CD Tondela (U19)5:013:00
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Covilha - Benfica B2:213:15
 Feirense - Casa Pia Atletico1:117:00
 Mafra - Academica Viseu1:117:00
 Feirense - Casa Pia Atletico1:117:00
 Chaves - Vilafranquense2:119:15
Austrālija - A-Līga Nacionāla Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Victory(Jaun.) - Brisbane Roar FC Youth3:101:30
 Sydney FC(Jaun.) - Central Coast Mariners(Jaun.)5:312:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney FC - Melbourne City2:109:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Netanya - Bnei Yehuda0:318:59
 Sectzya Nes Ziona - Hapoel Tel Aviv0:120:14
Turcija - Bayanlar Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fatih Vatan Spor - KDZ Ereglispor3:011:29
 Kirecburnu - Hakkarigucu Spor0:411:29
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keciorengucu Ankara - Akhisar Belediye1:012:59
 Boluspor - Eskisehirspor1:113:00
 Istanbulspor - Adana Demirspor0:215:30
 Altay - Giresunspor0:018:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sivasspor - Goztepe1:012:59
 Alanyaspor - Konyaspor2:115:30
 Gaziantep BB - Yeni Malatyaspor1:115:30
 Alanyaspor - Torku Konyaspor2:115:30
 Rizespor - Fenerbahce1:218:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers1:214:29
 Hearts - Aberdeen1:116:00
 St. Mirren - Kilmarnock1:017:00
 Livingston - Hibernian2:017:00
 St. Johnstone - Ross County1:117:00
 Motherwell - Hamilton Academica1:217:00
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pescara - Chievo0:013:30
 Juve Stabia - Cosenza1:015:59
 Pordenone - Cremonese1:015:59
 Perugia - Venezia0:115:59
 Pisa - Frosinone0:015:59
 Juve Stabia - Cosenza1:016:00
 Cittadella - Virtus Entella1:316:00
 Pisa - Frosinone0:016:00
 Perugia - Venezia0:116:00
 Crotone - Trapani3:016:00
 Spezia - Salernitana2:116:00
 Pordenone - Cremonese1:016:00
 Benevento - Ascoli4:018:59
 Empoli - Livorno1:121:59
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northampton - Cheltenham1:117:00
 Forest Green Rovers - Macclesfield1:017:00
 Cambridge United - Morecambe1:017:00
 Newport County - Leyton Orient1:117:00
 Crewe - Scunthorpe3:117:00
 Bradford City - Mansfield Town2:017:00
 Oldham - Salford City1:417:00
 Grimsby - Crawley Town1:117:00
 Colchester - Exeter City2:217:00
 Port Vale - Swindon2:017:00
 Plymouth - Stevenage Borough2:117:00
 Walsall - Carlisle United1:217:00
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gillingham - Rochdale1:015:00
 Doncaster - Sunderland1:217:00
 AFC Wimbledon - Oxford United1:217:00
 Rotherham - Peterborough4:017:00
 Doncaster - Sunderland1:217:00
 Bolton Wanderers - Shrewsbury1:117:00
 Accrington - Burton Albion2:017:00
 MK Dons - Portsmouth FC3:117:00
 Fleetwood Town - Bristol Rovers0:017:00
 Wycombe - Coventry City1:417:00
 MK Dons - Portsmouth FC3:117:00
 Lincoln City - Ipswich5:317:00
 Rotherham - Peterborough4:017:00
 Bolton Wanderers - Shrewsbury1:117:00
 Tranmere Rovers - Blackpool1:117:00
 Accrington - Burton Albion2:017:00
 Tranmere Rovers - Blackpool1:117:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huddersfield - Blackburn Rovers2:117:00
 Nottingham Forest - Wigan Athletic1:017:00
 Fulham FC - Stoke City1:017:00
 Preston NE - Reading0:217:00
 Bristol City - Luton Town3:017:00
 Swansea City - Barnsley0:017:00
 Sheffield Wednesday - Cardiff1:217:00
 Huddersfield - Blackburn Rovers2:117:00
 Birmingham City - Leeds United4:517:00
 West Bromwich - Middlesbrough0:217:00
 Queens Park Rangers - Hull City1:217:00
 Fulham FC - Stoke City1:017:00
 Millwall - Brentford1:017:00
 Preston NE - Reading0:217:00
 Queens Park Rangers - Hull City1:217:00
 Millwall - Brentford1:017:00
 Swansea City - Barnsley0:017:00
 Bristol City - Luton Town3:017:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC - Chelsea FC1:215:59
 Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers1:018:30
 Manchester City - Sheffield United2:020:00
Hokejs
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Kloten Flyers - Olten EHC2:216:45
 HC Thurgau - Hockey Academy Zug5:118:30
 La Chaux de Fonds - SC Langenthal2:018:45
 HC Sierre-Anniviers - HC Ajoie0:419:00
Austrija - Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC VSV(U20) - Graz99ers(U20)3:318:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goteborg HC 1 - Brynas1:713:30
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles1:701:00
 Rouyn-Noranda Huskies - VAL Dor Foreurs5:202:00
 Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats1:021:00
 Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titans4:121:00
 Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques1:222:00
 Sherbrooke Phoenix - Baie-Comeau Drakkar4:422:00
 Rimouski Oceanic - Armada Blainville Boisbriand2:522:00
 VAL Dor Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies4:122:00
 Quebec Remparts - Sagueneens Chicoutimi3:322:00
 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads5:322:00
 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes5:323:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders6:303:00
 Regina Pats - Moose Jaw Warriors5:003:00
 Kootenay Ice - Brandon Wheat Kings3:203:30
 Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels8:304:00
 Lethbridge Hurricanes - Swift Current Broncos6:004:00
 Seattle Thunderbirds - Portland Winter Hawks1:404:05
 Medicine Hat Tigers - Calgary Hitmen3:104:30
 Kamloops Blazers - Everett Silvertips5:705:00
 Vancouver Giants - Kelowna Rockets6:205:00
 Spokane Chiefs - Tri-City Americans5:305:05
 Victoria Royals - Prince George Cougars5:105:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flint Firebirds - Sarnia Sting4:102:00
 Erie Otters - Niagara Icedogs5:402:00
 Kingston Frontenacs - Ottawa 67'S2:702:00
 Peterborough Petes - Guelph Storm2:202:05
 Saginaw Spirit - Windsor Spitfires4:102:05
 Sault Ste Marie Greyhounds - Sudbury Wolves4:302:07
 Owen Sound Attack - Mississauga Steelheads3:602:30
 Barrie Colts - Oshawa Generals5:502:30
 Owen Sound Attack - Barrie Colts3:421:00
 Flint Firebirds - Windsor Spitfires2:521:00
 Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs2:421:00
 Kitchener Rangers - Erie Otters6:221:00
 Ottawa 67'S - Peterborough Petes6:121:00
 Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs2:421:00
 Kitchener Rangers - Erie Otters6:221:00
 Sarnia Sting - London Knights3:323:05
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HF Kaliks - SK Ornskoldsviks5:217:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 MoDo - Timra3:715:59
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peliitat - Jokipojat Joensuu2:316:00
 Iisalmen Peli-Karhut - Hokki3:416:00
 Koo-Vee - Kiekko-Vantaa4:117:00
 HT Keupa - TuTo5:217:00
 Kettera - SaPKo1:017:00
 Hermes - Roki2:018:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amurskie Tigry - ORG Junior5:105:00
 Almaz - Ska-Varyagi2:111:00
 Russkije Vitiazi - Sahalinskie Akuly4:212:00
 SKA-1946 - CSKA Red Army2:012:00
 MHK Krylia Sovetov - HK Riga4:212:00
 Loko - MHK Dinamo St Petersburg0:212:00
 Kapitan - HC Taifun0:312:00
 Mytish Atlanty - MHC Dynamo Moscow2:312:00
 Ladja Togliatti - Irbis Kazan1:312:00
 Sarmaty Orenburg - Chajka2:612:00
 Russkije Vitiazi - Sahalinskie Akuly4:212:00
 SKA-1946 - CSKA Red Army2:012:00
 Mytish Atlanty - MHC Dynamo Moscow2:312:00
 Ladja Togliatti - Irbis Kazan1:312:00
 MHK Krylia Sovetov - HK Riga4:212:00
 Sarmaty Orenburg - Chajka2:612:00
 Kapitan - HC Taifun0:312:00
 Loko - MHK Dinamo St Petersburg0:212:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KRS Heilongjiang - Ceng Tou5:409:00
 ORG - Ceng Tou5:409:00
 Chelmet - MHK Dinamo St Petersburg2:311:00
 HK Torpedo Gorkii - HC Tambov5:112:00
 Khimik Vs - Zvezda Chekhov1:112:00
 HK Torpedo Gorkii - HC Tambov5:112:00
 Khimik Vs - Zvezda Chekhov1:112:00
 Sariarka - CSK VVS3:012:59
 Sariarka - CSK VVS Samara3:013:00
 Zauralje - SKA-Neva2:214:00
 Juznij Ural - HK Dynamo Tver1:214:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Maple Leafs - New York Rangers4:402:00
 Dallas Stars - Colorado Avalanche2:202:00
 Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens5:402:00
 Dallas Stars - Colorado Avalanche2:202:00
 Toronto Maple Leafs - New York Rangers4:402:00
 Pittsburgh Penguins - Nashville Predators6:402:00
 Carolina Hurricanes - Washington Capitals6:402:00
 Florida Panthers - Detroit Red Wings5:402:00
 Vancouver Canucks - Los Angeles Kings3:205:00
 Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes4:105:00
 San Jose Sharks - Philadelphia Flyers6:105:29
 St. Louis Blues - Winnipeg Jets4:121:59
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins2:302:00
 Belleville Senators - Syracuse Crunch8:202:00
 Hartfordas Wolf Pack - Providence Bruins4:102:00
 Hershey Bears - Wilkes-Barre Penguins1:202:00
 Iowa - Chicago Wolves3:402:00
 Houston Aeros - Chicago Wolves3:402:00
 Lake Erie Monsters - Charlotte Checkers1:502:00
 Bridgeport Sound Tigers - Springfield Thunderbirds3:302:00
 Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins2:302:00
 Lehigh Valley Phantoms - Utica Comets2:402:05
 Albany Devils - Rochester Americans2:002:05
 Texas Stars - San Antonio Rampage4:403:00
 Tucson Roadrunners - Colorado Eagles3:404:05
 Bakersfield Condors - Abbotsford Heat4:305:00
 Bakersfield Condors - Stockton Heat4:305:00
 San Diego Gulls - Ontario Reign2:205:00
 Manitoba Moose - Rockford IceHogs3:222:00
 Lehigh Valley Phantoms - Hershey Bears0:322:05
 Chicago Wolves - Milwaukee Admirals2:223:00
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyergyoi HK - Schiller-Vasas HC3:118:30
 Debreceni Egyetem AC - DAB Docler3:119:30
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Debreceni Egyetem AC - DAB Docler3:119:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk0:209:00
 Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg4:212:59
 Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow4:414:00
 HC Sochi - Spartak Moscow0:015:59
 Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg2:216:30
Eiropa - Špenglera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 TPS Turku - HC Davos3:116:10
 TPS Turku - Davos3:116:10
 Trinec - Salavat Julaev3:221:15
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tohoku Free Blades - East Hokkaido Cranes0:108:30
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazahstāna (U20) - Somija (U20)1:715:59
 ASV (līdz 20) - Krievija (U20)3:120:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Narvik - Gruner Ishockey5:215:00
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rungsted - Rodovre Mighty Bulls4:020:00
 Esbjerg Energy - Sonderjyske Ishockey0:320:00
 Odense Bulldogs - Herning Blue Fox2:620:29
 AaB Ishockey - Frederikshavn White Hawks5:120:30
 Odense Bulldogs - Herning Blue Fox2:620:30
Handbols
Sievietes - Francija - D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CJF Fleury Loiret HB - Bourg De Peage30:2217:00
 Merignac Handball - OGC Nice Cote D'Azur25:3117:00
 Issy Paris Hand - Brest Bretagne Handball19:3117:00
 Metz Moselle - Nantes Loire Atlantique HB25:2418:00
 ES Besancon Feminine - Chambray Touraine24:2318:00
 Toulon Saint CYR VAR Handball - Cercle Dijon Bourgogne26:2818:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 ERD - Fehervar KC35:2516:45
 MTK Budapest - Siofok KC26:3718:00
 Mosonmagyarovari Kcse - Kisvarda24:2418:59
 Dunaferr NK - Szent Istvan SE33:2219:00
 Bekescsabai - Vaci Nkse29:3119:00
 Dvsc - Szombathelyi Kka30:1819:00
 Mosonmagyarovari Kcse - Kisvarda24:2419:00
 FTC Budapest - Gyori Audi ETO27:2819:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buxtehuder SV - Blomberg-Lippe27:3215:59
 Thuringer - HSG Bensheim/Auerbach29:2216:00
 Bayer Leverkusen - Bad Wildungen25:2417:00
 Fsv Mainca 05 - Goppingena17:2717:00
 Oldenburg - Metzingen26:3017:30
 Dortmunde Borussija - Bietigheim38:3218:00
 Neckarsulmer SU - TSG Ketšs30:2818:00
 Dortmunde Borussija - Bietigheim38:3218:00
Sievietes - Dānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kobenhavn - Holstebro24:2814:30
 Odense - Midtjylland25:3317:00
Sievietes - Rumānija - Liga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CS Magura Cisnadiei - CSM Bistrita24:2618:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skara HF - Hoor29:3918:30
 Lugi - Savehof21:2421:30
Vīrieši - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alžīrija - Nīderlande26:2815:59
 Serbija - Ēģipte29:1718:59
 Polija - Baltkrievija24:2521:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Erlangen - Melsungen25:3014:29
 TV Bittenfeld - Fuchse Berlin32:3314:29
 Die Eulen Ludwigshafen - Goppingen24:2314:29
 TV Bittenfeld - Fuchse Berlin32:3314:30
 HC Erlangen - Melsungen25:3014:30
 Magdeburg - Wetzlar34:2714:30
 Balingen-Weilstetten - SC Dhfk Leipzig26:2417:00
 GWD Minden - Burgdorf-Hannover32:3217:00
 Balingen-Weilstetten - SC Dhfk Leipzig26:2417:00
 THW Kiel - TBV Lemgo31:2417:00
 GWD Minden - Burgdorf-Hannover32:3217:00
 Bergischer - Nordhorn31:1817:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leo Angelo - Huaress Cēzars1:001:45
 Paskāls Žans - Badou Džeks1:004:00
 Uzcategui Jose - Thompson Lionell0:104:00
 Davis Gervonta - Gamboa Yuriolkis1:005:00
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Pasaules līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serbija - Horvātija15:1118:00
Regbijs
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Exeter Chiefs - Saracens14:717:00
Francija - Čempionāts Top 14
 NotikumsRezultātsLaiks
 Section Paloise - Union Bordeaux Begles23:2716:45
 La Rochelle - Agen40:816:45
 Section Paloise - Union Bordeaux Begles23:2716:45
 Clermont Auvergne - Castres Olympique39:2219:00
 Stade Toulouse - Toulon13:1322:00
Florbols
Sievietes - Zviedrija - Superligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlstad Ibf - IBK Dalen4:514:00
 Taby FC Ibk - Warberg IC6:414:30
 KAIS Mora - Pixbo Wallenstam5:516:00
 Skoghalls Ibk - Malmo Fbc0:917:00
 Iksu - Ronnby Ibk4:017:00
 IK Sirius Fbc - Endre IF3:518:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Billy Boy Mlada Boleslav - FBC Liberec9:214:30
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Happee Jyvaskyla - Nokian KrP3:417:00
 SPV Seinajoki - Westend Indians1:1017:00
 Tiikerit - OLS Oulu9:417:00
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gervins Praiss - Saimons Vitloks4:200:20
 Aspinalls Nathans - Van Den Bergs Dimitris5:314:40
 Humphries Luke - Pīters Raits3:516:39
 Maikls van Gervens - Labanauskas Darjuss5:221:09
 Glen Durrant - Gervins Praiss1:522:50
Volejbols
Sievietes - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quang Ninh - Mikado Thai Binh3:009:00
 Ngan Hang Cong Thuong - Dak Lak0:309:00
 Truyen Hinh Vinh Long - Hoa Chat Duc Giang Ha Noi3:112:59
 Kihn Bac Bac Ninh - Tien Nong Thanh Hoa3:012:59
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Italia - Soverato2:315:59
 Sigel Marsala - P2P Givova Baronissi2:317:00
 Battistelli S.g. Marignano - Cutrofiano Volley2:318:00
 Futura Volley Giovani Busto Arsizio - CMC Olimpia Ravenna3:218:00
 Exacer Montale - Olbia2:318:00
 Helvia Recina Macerata - Delta Informatica Trentino1:318:00
 CDA Talmassons - Volley Sassuolo Asd3:118:00
 Eurospin Ford Sara Pinerolo - Libertas Martignacco3:218:00
 Volley Group Roma - Sorella Ramonda Ipag3:118:00
 Futura Volley Giovani Busto Arsizio - CMC Olimpia Ravenna3:218:00
 Eurospin Ford Sara Pinerolo - Libertas Martignacco3:218:00
 Volley Group Roma - Sorella Ramonda Ipag3:118:00
Sievietes - Japāna - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kurobe Aqua Fairies - Toyota Autobody Queensesis2:305:00
 Himeji Victorina VC - Okayama1:306:04
 Himeji Victorina VC - Okayama Seagulls1:306:05
 Ageo Medics - PFU Blue Cats3:008:00
 Hisamitsu Springs - Nec Red Rockets3:009:00
Sievietes - Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silivri Spor - Istanbul BBSK0:312:59
 Manisa Ata Okul Spor - Nova Genclik3:112:59
 Soke Voleybol - Ates Celik Bergama BLD0:315:00
Vīrieši - Vjetnama - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Binh Duong - XSKT Vinh Long3:011:00
 The Cong Binh Doan - HA TIN3:015:00
 Sacombank Bien Phong - Long An2:315:00
Vīrieši - Igaunija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sārema - BIGBANK Tartu2:317:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rinascita Lagonegro - Castellana Grotte3:019:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB Stars - KAL Jumbos3:106:59
 KB Stars - Incheon Korean Air Jumbos3:107:00
MMA
Bellator
 NotikumsRezultātsLaiks
 Michael Chandler - Outlaw Sidney1:005:00
 Joanne Ilara - Watanabe Kana0:105:00
 Larkin Lorenz - Keita Nakamura1:005:00
 Goiti Yamauchi - Daron Cruickshank1:005:00
 Jemeļjaņenko Fjodors - Jackson Rampage1:005:00
 Page Michael - Shinsho Anzai1:005:00
Telpu futbols
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR Candoso - Sporting Clube De Portugal1:418:00
E-Sports
CS:GO - GG Winter Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix - Skade3:219:25
Dota 2 - China Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keen Gaming - Royal Never Give UP0:208:00
 LGD-Gaming - Keen Gaming2:009:59
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Venture - Team Rockets2:010:30
 Team Aspirations - Nightmare Team2:012:40
 Team Wolf - Five Brothers2:014:40
Starcraft 2 - Copa America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Special - TA Erik3:100:00
 Cham - Kelazhur2:301:20
 TA Erik - Pacomike2:003:10
LoL - Kespa Cup - Qualification
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gen.G Esports - Team Dynamics2:009:59
 Longzhu - Spear Gaming2:012:59
LoL - Demacia Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vici Gaming - JD Gaming0:305:00
 Edward Gaming - Royal Never Give Up1:307:45
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geelong-Korea - Canberra Cavalry4:304:00
 Sydney Blue Sox - Perth Heat8:407:00
 Brisbane Bandits - Melbourne Aces1:707:00
 Adelaide Bite - Auckland Tuatara2:109:00
Bendijs
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Katrineholm Bandy - Nassjo4:414:15
 Borlange Bandy - Falu BS/BK2:814:15
 Örebro SK Bandy - Tillberga TB Vasteras2:515:00
 Boltic/Gota - Lidköpings Aik4:715:00
 Gripen/Trollhattan - IFK Kungalv3:515:00
 IK Tellus - Kaliks1:116:00
 Skutskärs If/Bk - Unik BK8:416:00
 Ljusdals BK - IFK Rättvik6:318:00
Distanču slēpošana
Sievietes - Sprints - Lenzerheide
 NotikumsRezultātsLaiks
 Faehndrich Nadine - Lampic Anamarija0:109:50
 Sundling Jonna - Caldwell Sophie0:109:50
 Diggins Jessica - Dahlqvist Maja1:009:50
 Nilsson Stina - Caspersen Falla Maiken09:50
Vīrieši - Sprints - Lenzerheide
 NotikumsRezultātsLaiks
 Klaebo Johannes Hoesflot - Ustiugov Sergey1:009:50
 Bolšūnovs Aleksandrs - Haggstrom Johan0:109:50
 Valnes Erik - Jouve Richard0:109:50
 Iversen Emil - Retivykh Gleb0:109:50
 Chanavat Lucas - Pellegrino Federico09:50
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Kombinacija - Bormio
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jansruds Kjetils - Baumans Romeds1:012:00
 Pinturaults Aleksis - Žandets Victors Muffats1:012:00
 Hadalin Stefan - Tonetti Rikkardo0:112:00
 Meillard Loic - Aerni Luca1:012:00
 Kriechmayr Vincent - Majers Matiass1:012:00
 Paris Dominik - Kilde Aleksander Aamodt0:112:00
Sievietes - Slaloms - Lienz
 NotikumsRezultātsLaiks
 Danioth Aline - Mielzinski Erina1:011:00
 Lysdahl Kristin - Durr Lena0:111:00
 Vlhova Petra - Holdenera Vendija1:011:00
 Geigere Kristina - Gisina Mišela0:111:00
 Gallhubera Katarina - Remme Roni1:011:00
 Liensberger Katharina - Truppe Karin1:011:00
 Svena-Larsone Anna - Haver-Loeseth Nina0:111:00
 Kurtoni Irēna - Huber Katharina1:011:00
 Skjoeld Maren - Fjallstrom Magdalena0:111:00
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Oberstdorfa - Individuāli
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šlirenzauers Gregors - Taku Takeuči1:017:00
 Dāvids Kubackis - Sato Yukiya1:017:00
 Haibeks Maikls - Laniseks Anze1:017:00
 Stohs Kamils - Lindvik Marius0:117:00
 Johansson Robert - Hoerl Jan1:017:00
 Krafts Stefans - Geigers Karls0:117:00
 Prevcs Peters - Eisenbihlers Markus0:117:00
 Prevc Domen - Koudelka Romans1:017:00
 Leihe Stefans - Junširo Kobajaši1:017:00
 Zila Pjotrs - Forfang Johann Andre1:017:00
 Paschke Pius - Schmid Constantin1:017:00
 Kobayashi Ryoyu - Aschenwald Philipp1:017:00
Teniss
ATP - ITF Future - Te Anau
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stoupe Džordžs - O Hanlons Massimo2:023:00
 Šeps Antons - Korkhs Makss2:023:00
 Žangs Kriss - Djurovičs Blazo N0:223:00
 Osborne Zac - Hatzis Viljams1:223:00
 Villans Timotijs - Shtengelov Alexey0:223:00
 Reynolds Rob - Boldvins Sems Trevors2:023:00
 Kubo Takahiro - Birrell Cade0:223:00
WTA - Pārbaudes turnīrs - Hawaii Open
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kollinsa Daniela Rouza - Kerbera Anželika00:20