jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Otrdiena, 03. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seattle Seahawks - Minnesota Vikings37:3003:15
Basketbols
Vjetnama - U23 National University Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 DH SP TDTT HN(U23) - DH Luat(U23)54:1614:29
Cuba - Torneo Nacional de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matanzas - Artemisa70:4815:59
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CDS Quilicura Basket - Deportivo Valdivia68:8301:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polisportiva San Nazario Varazze(U20) - ASD PGS Auxilium B(U20)72:4120:00
 Old Wild West Udine (U20) - Gemona Basket(U20)91:4521:59
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket - Fethiye Belediye89:7818:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berums Verk Defenders - Kongsberg Miners60:9120:00
Urugvaja - Liga Capital
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensor - Club Goes112:10701:15
 Club Bigua De Villa Biarritz - Malvin78:7401:15
 Club Nacional - Trouville85:9001:15
 Club Atletico Olimpia - CS Deportivo Sayago89:7001:15
Sievietes - CEWL
 NotikumsRezultātsLaiks
 UBI Graz - Slovanka MB43:7820:00
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stetson Hatters - Florida National Conquistadors80:3718:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beijing Greatwalls - Zhejiang Golden Bulls98:7013:30
 Shanghai Octopus - Bayi Kilin66:8413:30
 Shanxi Xing Rui Flame - Wuhan Shengfan85:4913:30
 Hebei - Shandong Sports Lottery70:7313:30
 Heilongjiang Dragons - Sichuan Jinqiang Blue Whale72:9713:30
 Shaanxi Tianze - Xinjiang Wojiang78:9413:30
 Jiangsu Phoenixs - Guangdong Dolphins93:9913:30
 Fujian - Inner Mongolia BC69:11613:30
 Henan Elephants - Tianjin Gold Lions56:7813:30
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Krakow - AZS Uniwersytet Gdanski65:4019:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Laguneros Comarca - Mineros72:9704:00
 Dorados De Cihuahua - Aguacateros De Michoacan88:7305:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vivo Franca - Botafogo85:6801:00
 Mogi das Cruzes - BC Brasilia93:8401:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shandong Golden Stars - Jiangsu Tongxi132:12213:34
 Guangzhou Longlions - Beijing Ducks86:10913:34
 Shandong Golden Stars - Nanjing Tongxi Monkey King132:12213:35
 Guangzhou Longlions - Beijing Ducks86:10913:35
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CE Lleida Basquet - Oviedo Baloncesto83:8921:30
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weber Bahia - Obras Sanitaras86:9301:30
 Penarol - Platense67:7402:00
 Club Deportivo Hispano Americano - San Lorenzo De Almagro72:6702:00
 La Union - Instituto Atletico Central Cordoba84:9203:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busan KT Sonicboom - Seoul Samsung Thunders96:8312:00
Izraēla - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Haifa BC - Maccabi Kiryat Motzkin96:7818:59
 Hapoel Afula - Hapoel Hevel Modiin114:9419:00
 Hapoel Haifa BC - Maccabi Kiryat Motzkin96:7819:00
 Maccabi Raanana - Hapoel Galil Elion Safed94:7819:30
 Elizur Ashkelon - Elityur Ironi Netanya84:9019:30
 Elitzur Yavne - Elitzur Kiryat Ata77:6520:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nahariya - Maccabi Tel-Aviv62:8919:34
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enisey Krasnojarsk(Jaun.) - Parma Perm(Jaun.)75:7809:59
 CSKA(Jaun.) - Khimky Moscow (Jaun.)88:7212:59
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Split Ko - Helios Domzale90:7919:00
 Sutjeska - KK Siroki82:7320:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peristeri - CEZ Basket Nymburk75:6518:59
 Besiktas JK - Dijon Bourgogne65:9818:59
 Peristeri - CEZ Basket Nymburk75:6519:00
 Besiktas JK - Dijon Bourgogne65:9819:00
 Fehtas SC Rasta - San Pablo Burgos87:9321:00
 Lietkabelis - Hapoel Holon78:7221:00
 Telindus BC Oostende - Siden Torun84:8421:00
 Fehtas SC Rasta - San Pablo Burgos87:9321:00
 Lietkabelis - Hapoel Holon78:7221:00
 Banco di Sardegna Sassari - Manresa73:7421:30
 Pau-Lacq-Orthez - Banvit Bandirma76:9621:30
 Iberostar Tenerife - Brose Baskets82:6421:30
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 BK Synthesia Pardubice - KK Skrljevo88:6718:30
 Hopsi Polzela - Swans Gmunden85:8719:00
 Levice - MMCite Brno82:6219:00
 UBSC Raiffeisen Graz - Vros Darda20:30
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Petersburg - Parma Perm80:8618:59
 Zenit St Petersburg - Parma Perm80:8619:00
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Mans - Paris Levallois104:8321:00
 Bourg - Roanne83:7121:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Diego Toreros - Illinois Chicago Flames83:8900:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets - Phoenix Suns104:10902:00
 Philadelphia 76ers - Utah Jazz103:9402:00
 Atlanta Hawks - Golden State Warriors104:7902:29
 Milwaukee Bucks - New York Knicks132:8803:00
 Memphis Grizzlies - Indiana Pacers104:11703:00
 Milwaukee Bucks - New York Knicks132:8803:00
 Memphis Grizzlies - Indiana Pacers104:11703:00
 Sacramento Kings - Chicago Bulls106:11305:00
Futbols
Līdz 22 gadam - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laosa(U22) - Taizeme (U22)0:209:59
 Indonēzija (U22) - Bruneja(U22)8:014:00
 Singapūra(U22) - Vjetnama(U22)0:114:00
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malkiya - Al Bahrain SC2:117:00
 Al-Ittifaq - Al Ittihad Bhr2:217:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gicumbi - APR FC1:115:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thagafi Tulkarem - Hilal Al-Quds0:318:00
Uganda - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Proline FC - Kampala City Council FC0:415:30
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jong FC Volendam - Jong Utrecht5:314:00
Kuveita - Federācijas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Naser - Al-Qadsia1:016:25
 Kazma SC - Yarmouk1:016:30
 Al Jahra - Al Sulaibikhat2:018:30
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SFL Bremerhaven - Brinkumer SV3:120:29
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunajska Streda - Ruzomberok(U19)5:015:00
Saūda Arābija - Karaļa kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wehda - Al Khaleej1:017:15
Saūda Arābija - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Akhdood - Ohud Medina1:214:25
 Al Wehda - Al Khaleej1:017:14
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Motagua - CDS Vida5:203:00
Ekvadora - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manta - Orense SC2:222:30
 LDU Portoviejo - CD Alianza Cotopaxi2:122:30
 Manta - Orense SC2:222:30
Azerbaidžāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Keshla - Kapaz3:113:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arnett Gardens - Mount Pleasant FC1:003:00
Ziemeļīrija - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linfield - Coleraine0:321:45
 Crusaders - Institute2:021:45
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Pari Sion - San Jose0:101:30
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pss Sleman - Perseru Badak Lampung FC5:110:30
 Persib Bandung - Persela Lamongan0:213:30
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Gounah - Masr Club0:017:00
 Al Ahly Cairo - Bani Swief3:119:30
Līdz 20 gadiem - Draudzības speles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venecuēla(U20) - Kuba(U20)0:022:30
Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibenik - Lokomotiva Zagreb0:418:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academica Coimbra (U23) - Leixoes SC (U23)0:113:00
 Sporting CP (U23) - Vitoria Guimaraes (U23)0:113:00
 Estoril Praia (U23) - CF Belenenses (U23)0:213:45
 CD Feirense (U23) - Benfica (U23)0:417:00
 Vitoria Setubal (U23) - Portimonense (U23)2:117:00
 CD Aves (U23) - CS Maritimo (U23)3:017:00
 Rio Ave (U23) - CD Cova DA Piedade (U23)2:117:00
 CD Aves (U23) - CS Maritimo (U23)3:017:00
 Vitoria Setubal (U23) - Portimonense (U23)2:117:00
Portugāle - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Covilha - Benfica1:122:15
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goytre Utd - Svansijas Universitāte FC2:121:30
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cefn Druids AFC - Cardiff Met Uni2:121:44
 The New Saints - Carmarthen Town1:021:45
Polija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legia II Warszawa - Piast Gliwice0:218:45
 Gornik Leczna - Legia Warszawa0:221:45
Bulgārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beroe Stara - CSKA 19483:414:30
 Slavia Sofia - Botev Plovdiv1:217:29
Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 MTK Budapest - Diosgyor VTK0:018:00
 Szeged 2011 - Videoton0:021:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gaz Metan Medias - SC FC Voluntari SA1:018:00
 CSMS Iasi - Steaua Bucharest1:220:29
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panaitolikos - Ialysos5:113:45
 Ergotelis - Trikala0:117:15
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stenhousemuir - Elgin City2:221:45
Skotija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brora Rangers - Greenock Morton1:321:45
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ayr Utd. - Dunfermline0:121:45
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bnei Yehuda - Hapoel Raanana1:118:59
 Maccabi Netanya - Hapoel Ironi Kiryat Shmona1:019:45
 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Beer Sheva0:120:14
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karagumruk - Goztepe1:212:00
 Yeni Malatyaspor - Keciorengucu Ankara3:113:30
 Alanyaspor - Adanaspor AS5:115:30
 Kasimpasa Erokspor - Sivasspor0:217:29
 Fenerbahce - Istanbulspor4:019:45
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antwerpen - Genk2:221:44
Argentīna - Primera D Metropolitana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Centro Espanol - CA Lugano0:022:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Platense - CA Atlanta2:102:09
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santamarina - Villa Dalmine2:101:30
 Atletico de Rafaela - Chacarita Juniors2:002:00
 Quilmes - Brown de Adrogue1:102:00
 Platense - CA Atlanta2:102:10
 Gimnasia Y Esgrima Mendoza - San Martin de Tucuman0:302:30
 San Martin San Juan - Alvarado1:102:30
 Mitre Santiago Del Estero - Independiente Rivadavia0:002:30
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal FC - Lanus1:100:00
 Union Santa Fe - Huracan1:002:09
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Paranaense PR (U20) - Club Estudiantes De La Plata (U20)3:020:30
 Club Atletico Penarol (U20) - Fluminense RJ (U20)2:122:30
Brazīlija - A Sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasco da Gama - Cruzeiro1:000:59
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cremonese - Empoli1:015:59
 Genoa - Ascoli3:218:59
 Fiorentina - Cittadella2:021:59
Francija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auxerre - Valenciennes1:122:04
 Chateauroux - Sochaux1:122:04
 Paris FC - Guingamp0:322:04
 Niort - Ajaccio0:122:04
 Grenoble Foot - Clermont1:122:04
 Troyes - Rodez Aveyron1:022:05
 Niort - Ajaccio0:122:05
 Chateauroux - Sochaux1:122:05
 Paris FC - Guingamp0:322:05
 Grenoble Foot - Clermont1:122:05
 Lens - Chambly Thelle3:022:05
 Le Havre - Le Mans UC 722:022:05
 Auxerre - Valenciennes1:122:05
 Orleans - Lorient0:422:05
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Girondins de Bordeaux - Nimes6:020:00
 Girondins de Bordeaux - Olympique Nimes6:020:00
 Angers - Olympique Marseille0:220:00
 Brest - Racing Strasbourg5:020:00
 Angers - Olympique Marseille0:220:00
 Brest - Racing Strasbourg5:020:00
 Olympique Lyon - Lille0:122:04
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bishop Stortford - East Thurrock1:021:44
 Bognor Regis - Enfield Town4:121:45
 Frinchley - Carshalton Ath0:221:45
 Potters Bar Town - Brightlingsea Regent4:221:45
 Folkestone Invicta - Kingstonian1:121:45
 Bishop Stortford - East Thurrock1:021:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hungerford Town - Tonbridge Angels1:021:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stratford Town - Barwell FC1:521:45
 Bromsgrove Rovers - Kings Langley4:121:45
 Royston Town FC - Leiston0:021:45
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hereford United - York City2:221:45
 Kidderminster Harriers - Gateshead1:121:45
 Farsley AFC - Brackley Town1:121:45
 Leamington - Darlington3:021:45
Anglija - EFL Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brighton And Hove Albion (U21) - Newport County0:021:00
 Shrewsbury - Manchester City (U21)1:121:30
 Colchester - Stevenage Borough1:221:30
 Port Vale - Mansfield Town2:221:45
 Salford City - Wolverhampton Wanderers (U21)3:021:45
 MK Dons - Coventry City2:021:45
 Walsall - Chelsea FC (U21)3:221:45
 Portsmouth FC - Northampton2:121:45
Anglija - FA Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 South Shields - Stourbridge4:021:45
 Alfreton Town - Blyth Spartans1:321:45
Anglija - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hungerford Town - Tonbridge Angels1:021:44
Anglija - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kidderminster Harriers - Gateshead1:121:44
 Leamington - Darlington 18833:021:44
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eastleigh - Wrexham0:221:44
Anglija - Džonstona Pointa Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 MK Dons - Coventry City2:021:44
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burton Albion - Southend1:121:44
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crystal Palace - Bournemouth1:021:30
 Burnley FC - Manchester City1:422:15
Hokejs
Pasaule - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Filipīnas - Singapūra5:312:59
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metalurg Zhlobin - Yunost Minsk1:318:00
 Shakhtyor Solihorsk - Dinamo Molodechno3:318:00
 HK Gomel - Neman2:418:00
Lietuva - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltu Ainiai-HC Klaipeda - Geleznis Vilkas Vilnius3:618:59
Slovēnija - DP liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SD HS Olimpija - HK Slavija Ljubljana7:021:00
Ukraina - PFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Donbass - HC Wolves Brovary9:118:30
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gorniczy Klub Sportowy Tychy - Torun3:319:00
 Tauron KH Gks Katowice - Podhale Nowy Targ1:219:30
 MKS Cracovia Krakow - Jastrzebie JKH GKS2:319:30
 KH Zaglebie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdansk1:420:00
 Janow - Unia Oswiecim2:720:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buffalo Sabres - New Jersey Devils7:102:00
 New York Rangers - Vegas Golden Knights1:402:00
 Detroit Red Wings - New York Islanders1:402:29
 Chicago Blackhawks - St. Louis Blues0:403:30
 Anaheim Ducks - Los Angeles Kings4:205:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Landshut Cannibals - EK Bad Nauheim6:120:30
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vita Hasten - Timra1:220:00
Krievija - VHL-B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altay Barnaul - HK Orenburg11:214:00
 Kristall - 2 Saratov - Sokol Novocheboksarsk7:415:59
 HC Chelny - Junior Kurgan3:217:29
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mamonti Jugri - Chajka3:009:59
 Tolpar Ufa - HC Altay Ust-Kamengorsk7:109:59
 Mamonti Jugri - Chajka3:010:00
 Tolpar Ufa - HC Altay Ust-Kamengorsk7:110:00
 Ladja Togliatti - Sibirskie Snaipery3:515:00
 Avto - Sneznije Barsi2:315:30
 Sarmaty Orenburg - Kuznec Medvedi7:215:30
 Avto - Sneznije Barsi2:315:30
 Sputnik Almetievsk - Omskie Jastreby4:615:59
 Reaktor - Tyumenskiy Legion2:017:00
 Mytish Atlanty - Sahalinskie Akuly1:218:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Yugra - HC Rostov4:315:59
 Humo Tashkent - HC Lada Togliatti2:416:30
 Humo Tashkent - Lada2:416:30
 Khimik Vs - CSK VVS3:217:29
 Khimik Vs - CSK VVS Samara3:217:30
 HK Dynamo Tver - SKA-Neva3:418:00
Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mountfield HK - EV Zug1:118:59
 Djurgarden - EHC Munchen5:118:59
 Vastra Frolunda - EHC Biel2:318:59
 Djurgarden - EHC Munchen5:119:00
 Mountfield HK - EV Zug1:119:00
 Vastra Frolunda - EHC Biel2:319:00
 Lausanne HC - Lulea1:221:15
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salavat Julaev - Traktor Chelabinsk5:215:59
 Lokomotiv Jaroslavl - Metallurg Magnitogorsk2:218:00
 Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg2:218:30
 HC Sochi - Dinamo Minsk4:118:30
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chamonix-Morzine HC - Mulhouse4:521:00
 Grenoble - Angers2:421:00
 Bordeaux - Anglet Hormadi Elite3:121:15
 Amiens - Briancon2:021:15
 Bordeaux - Anglet Hormadi Elite3:121:15
 Gap - Rouen1:421:30
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frisk-Asker - Stavanger1:320:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 EC VSV - Innsbruck4:320:14
 Dornbirn - EC Graz 99ers4:320:14
 EC Vienna Capitals - KAC Klagenfurt0:120:15
 EC VSV - Innsbruck4:320:15
 Dornbirn - EC Graz 99ers4:320:15
 Red Bull Salzburg - Orli Znojmo1:420:15
 HC Bolzano-Bozen Foxes - SAPA Fehervar AV193:020:45
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Kloten Flyers - HC Sierre-Anniviers4:120:45
 EHC Visp - HC Ajoie3:220:45
 Hockey Academy Zug - HC Biasca6:120:45
 EHC Winterthur - Lions GCK1:721:00
 HC Thurgau - SC Langenthal3:021:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Davos - Langnau Tigers5:320:44
 HC Fribourg Gotteron - HC Lugano1:320:45
 HC Davos - Langnau Tigers5:320:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodovre Mighty Bulls - Odense Bulldogs4:320:00
 Rungsted - Herning Blue Fox1:420:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHK 32 Liptovsky Mikulas - HC Kosice18:00
 HKM Zvolen - SKP Poprad3:518:59
 DVTK Jegesmedvek - HKM Nitra2:519:00
 HC 07 Detva - Slovan Bratislava1:119:00
 HKM Zvolen - SKP Poprad3:519:00
 Banska Bystrica - HK Dukla Michalovce3:319:00
 Nove Zamky - Mac Budapest5:319:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mlada Boleslav - Litvinov4:618:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tappara Tampere - Pelicans Lahti6:318:30
 Jukurit - Ilves Tampere2:518:30
 KooKoo - JYP Jyvaskyla4:218:30
 TPS Turku - Karpat Oulu1:418:30
 KalPa Kuopio - SaiPa Lappeenranta2:518:30
 TPS Turku - Karpat Oulu1:418:30
 KalPa Kuopio - SaiPa Lappeenranta2:518:30
 HIFK - HPK Hameenlinna3:218:30
Volejbols
Sievietes - Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Indonēzija3:009:30
 Filipīnas - Vjetnama2:312:00
Sievietes - Pasaule - South Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Nepāla3:212:15
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thy - Ibsa CV Gran Canaria3:015:30
 Holte IF - Kanti Schaffhausen0:319:30
 Engelholms VS - Aachen0:320:00
 Volley Lugano - Polkky Kuusamo0:321:00
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UKF Nitra - RD Svk 20023:112:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Cannet - VBC Chamalieres3:021:00
Sievietes - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Conegliano - Eczacibasi3:104:00
 Vakifbank Turk Telekom - Banana Boat/Praia Cl.3:008:00
 Vakifbank Istanbul - Banana Boat/Praia Cl.3:008:00
 Evergrade - Minas3:111:00
 Bohai Bank - Novara2:314:00
 Bohai Bank - Igor Gorgonzola Novara2:314:00
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Targoviste - Fatum Nyiregyhaza2:318:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Altos - KGC Pro VC3:212:00
Vīrieši - Turcija - Jaunatne Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arkasspor - TFL Altekma-B3:017:29
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Myjava - RD Svk 20013:012:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peimar Vbc Calci PI - Castellana Grotte3:120:00
Vīrieši - Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Menashe/Hader/Emek Hefer - Hapoel Kfar Saba0:318:59
Vīrieši - Pasaule - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Macerata - Al-Rayyan3:023:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KB Stars - Ansan Rush&Cash3:012:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Vojvodina3:018:59
 SCC Berlin - Ach Volley Ljubljana3:020:29
 Berlin Recycling Volleys - Ach Volley Ljubljana3:020:30
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Eurofarm Rabotnik - RK Croatia Osiguranje Zagreb27:2813:03
 RK Eurofarm Rabotnik - RK Zagreb27:2818:15
 Nasica Nexe - Zaporozhye25:2820:00
 RK Vojvodina - Vardar Skopje33:3521:45
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Bucuresti - Stiinta Municipal23:2117:29
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Azoty Pulawy - Wisla Plock20:2419:15
Izraēla - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Kiryat Ono - Maccabi Rishon Le Zion20:3219:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veseli - Dukla Prague23:2921:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Moser Medical UHK Krems - Bregenz Handball27:2720:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redbergslids - Savehof24:2420:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 FHK Elite - Tvis Holstebro28:3820:00
 Skjern - Skanderborg29:2421:00
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krievija - Kongo34:1307:30
 Ungārija - Melnkalne24:2508:00
 Dienvidkoreja - Brazīlija33:2708:00
 Spānija - Senegāla29:2008:00
 Dienvidkoreja - Brazīlija33:2708:00
 Nīderlande - Kuba51:2308:00
 Holande - Kuba51:2308:00
 Ķīna - Argentīna28:3410:00
 Slovēnija - Angola24:3311:00
 Rumānija - Kazahstāna22:2012:00
 Francija - Austrālija46:712:00
 Rumānija - Kazahstāna22:2012:00
 Francija - Austrālija46:712:00
 Zviedrija - Japāna34:2612:30
 Norvēģija - Serbija28:2513:30
 Dānija - Vācija25:2613:30
 Norvēģija - Serbija28:2513:30
 Dānija - Vācija25:2613:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 BM Benidorm - Ademar Leon24:3021:59
Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melsungen - Fuchse Berlin33:3020:00
 Die Eulen Ludwigshafen - TBV Lemgo23:2620:00
 TV Bittenfeld - THW Kiel34:3521:00
Snūkers
Lielbritānijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Venbo Liangs - Šaravs Edens6:415:00
 Junhujs Dings - Kārters Ali6:415:00
 Magvaiers Stīvens - Dots Grems6:215:00
 O'Salivans Ronijs - Saengkhams Nopons6:215:00
 Junhujs Dings - Kārters Ali6:415:00
 Venbo Liangs - Šaravs Edens6:415:00
 O'Salivans Ronijs - Saengkhams Nopons6:215:00
 Magvaiers Stīvens - Dots Grems6:215:00
 Vaits Maikls - Deiviss Marks6:521:00
 Odonnell Martin - Selbijs Marks3:621:00
 Bingtao Jans - Lisovskis Džeks6:321:00
 Vilsons Gerijs - Perijs Džo6:121:00
 Vaits Maikls - Deiviss Marks6:521:00
 Odonnell Martin - Selbijs Marks3:621:00
 Bingtao Jans - Lisovskis Džeks6:321:00
 Vilsons Gerijs - Perijs Džo6:121:00
Bendijs
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hammarby - IFK Vanersborg5:220:00
 IFK Motala Bandy - Broberg/Soderhamn3:220:00
 Aby/Tjureda IF - Sandvikens2:720:00
 Edsbyns IF - Vetlanda BK7:220:00
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sintez Kazan - Spandau Berlin11:1219:00
 Jug Dubrovnik - Szolnoki Dozsa14:1120:00
 CN Atletic-Barceloneta - Olympiakos11:1120:15
 Jadran Split - Jadran Herceg Novi6:1221:30
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alto Gaston Diego - Beness Mihals3:110:00
 Shamruk Gleb - Putuntica Andrei0:310:40
 Salifou Abdel-Kader - Evgueni Chtchetinine (BLR)3:211:20
 Santos Emil - Beness Mihals0:312:00
 Alexander Valuch (SVK) - Evgueni Chtchetinine (BLR)3:112:40
 Alto Gaston Diego - Salifou Abdel-Kader1:313:20
 Shamruk Gleb - Alexander Valuch (SVK)1:314:00
 Santos Emil - Putuntica Andrei0:314:40
 Salifou Abdel-Kader - Alexander Valuch (SVK)3:215:35
 Putuntica Andrei - Alto Gaston Diego3:116:15
Teniss
ATP - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vattanakuls Pols - Bava Gadins2:104:30
 Delanei Džesī - Čungs Hongs0:204:30
 Pietri Benžamins - Čanta TanapetA2:004:30
 Lee Jea Moon - Kovapitukted Palaphoom2:005:45
 Palan Dominik - Court Jayden2:006:05
 Gao Qun - Kunsuvans Natasits2:006:35
ATP - ITF Future - Santa Marta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manji Rafaels - Kordonnjers Gregorio0:221:20
 Murillo Sebastian - Alvarez Vergara, Camilo Andres2:021:30
 Jimeno Mora, Santiago - Sepulveda Navarro Karlos Andres1:222:30
 Ečavarria Rodrigo - Bernard John2:022:45
 Gomezs Alehandro - Perez Kowoll, Alejandro2:023:20
ATP - ITF Future - Santo Domingo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hinsching Joao - UGO Karabelli Kamilo1:216:00
 Zeballos Frederiko - Filips Roulands2:116:00
 Villar Yeudy - Tikhomirovs Maksims0:216:00
 Kodat Toby Alex - Maginlijs Herberts Džodijs2:016:00
 Villar Yeudy - Tikhomirovs Maksims0:216:30
 Kodat Toby Alex - Maginlijs Herberts Džodijs2:016:30
 Hinsching Joao - UGO Karabelli Kamilo1:216:45
 Zeballos Frederiko - Filips Roulands2:116:50
 Verniers Mihels - Jubb Paul0:218:10
 Mora Maksime - Barrett, Henry2:018:15
 Verniers Mihels - Jubb Paul0:218:20
 Rodriguess-Pace Ricarko - Blumenbergs Alekss2:018:59
 Katanzariti A.Dž. - Mendez Matthew0:219:15
ATP - ITF Future - Talahasī
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foks Davids - Giddens Maxwell2:017:00
 Thongoana Richard - Kasabons Džeremijs2:117:00
 Overmaiers Kails - Labrador Daniel0:217:00
 Asaba Abraham - Segura Matthew1:217:00
 Mārtiņš Rocēns - Arsila Sebastjans2:117:00
 Hohmann Ronald - Snaiders Kvins2:017:00
 Kros Jason - Rajia Youssef2:019:30
 Smith Tanner K - Bullars Rana Roop Singh2:020:00
 Matusevich Anton - Knight Alexander2:020:00
 Stalder Reese - Blumberg William0:221:00
 Matusevich Anton - Knight Alexander2:021:39
 Stalder Reese - Blumberg William0:221:44
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ho Rejs - Voračons Rakpuangčons2:007:00
 Lī Kuan-Jī - Devs S.D. Pradžvals07:25
 Saitoh Keisuke - Oči Makoto0:207:30
 LO Chien Hsun - Sūktons-Eng. Čančais2:008:25
 Yamanaka Taiyo - Lju Šao-Fans2:108:30
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glinka Daniil - Kraufords Klejs0:210:00
 Pokotilovs Boriss - Amatiste Gianmarco2:110:00
 Parkers Stuarts - Reči Meisons2:010:00
 Lebedev Alexander - Skorilas Alexandros2:010:00
 Parks Uisungs - Simon Sahar2:010:00
 Paul Jakub - Guenther Valentin2:011:29
 Aleksandrs Donskis - Stamoulos Ioannis2:011:29
 Kachmazov Alibek - Trinkers Jonass2:011:30
 Lazarovs Aleksandrs - Shumeiko Pavel2:011:30
 Paul Jakub - Guenther Valentin2:011:30
 Aleksandrs Donskis - Stamoulos Ioannis2:011:30
 Lazarovs Aleksandrs - Shumeiko Pavel2:011:49
 Kachmazov Alibek - Trinkers Jonass2:012:20
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nusdeo Joao Marcos - Hernandez Carles0:209:30
 Volpi Octavio - Wuyts, Karsten0:209:30
 Marti Pujolrass Alekss - De Nardi Carlo2:009:30
 Lavaņē Eduardo - Sigurdssons Egills2:009:30
 Ornago Fabrizio - Battaglino Stefano2:011:00
 Hastings Fernandez Oro Alejandro - Tenti Fermins0:211:00
 Coelho Fabio - Yulik Viacheslav1:212:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Farrens Konors - Hernandez Serrano Juan Alejandro0:215:59
 Mayagoitia Ricardo David - Lipovseks Pučezs Tomass0:215:59
 Farrens Konors - Hernandez Serrano Juan Alejandro0:216:00
 Ribeiro Eduardo - Rejess Nikolass Aleksandrs2:016:00
 Mochizuki Shintaro - Langmo Kristians2:016:00
 Mayagoitia Ricardo David - Lipovseks Pučezs Tomass0:216:00
 Banthia Siddhant - Bergs Konors2:016:00
 Volfsons Davids - Pārkers Džordans16:00
 Mochizuki Shintaro - Langmo Kristians2:016:10
 Stone Zakai - Panta Ereross0:217:15
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krepaldi Eriks - Vehnelt Kai2:110:30
 Forti Francesco - Onklins Gutjers1:212:10
 Vilardo Frančesko - Hemerijs Kalvins0:213:10
 Vilardo Frančesko - Emerijs Kalvins0:213:10
 Davidov Ivans - Krstevs Ondrejs0:213:15
 Brovills Maksens - Adas Seifs2:014:00
 Janis Jason - Satrals Jans0:214:49
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diarra Gibrils - Srbljaks Gorazds1:209:00
 Andrejs Čepelevs - Gelharts Luka0:209:00
 Kirči Korajs - Stīvens Barts1:209:00
 Diarra Gibrils - Srbljaks Gorazds1:209:00
 Kirči Korajs - Stīvens Barts1:209:00
 Jandric Darko - Zemels Jankels1:212:00
ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yamasaki Jumpei - Pursels Rets2:105:00
 Močiduki Juki - Žao Žao2:006:15
 Rawat Sindharth - Kadhe Arjūns2:107:25
 Šimabukuro Šo - LI Zekai2:007:25
WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hanatani Nagi - Ye Qiu Yu0:203:59
 Čenga Kei-Čena - LI Xiuyuan2:003:59
 Hanatani Nagi - Ye Qiu Yu0:204:00
 Čenga Kei-Čena - LI Xiuyuan2:004:00
 Džianga Siņjū - Čena Pei Hsuana2:105:34
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borovinskaya Anna - Wijesundera, Rushri0:217:29
 Droguet Aubane - Ladhani Ariša2:017:29
 Borovinskaya Anna - Wijesundera, Rushri0:217:30
 Price Gabriella - Piai Eduarda2:017:34
 Raszkievica Eva - Mar Tricia2:018:15
 Arangio, Gala - Klaine Peidža0:218:59
 Sanz Llaneza Fernandez Almudena - Mushika, Mio2:419:34
 Lindh Gallagher Emilie - Fordham Dakota2:019:40
 Sysoeva Anastasia - Bourguinona Medisona1:219:55
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marie Mettraux - Miyazaki Yuriko0:210:30
 Ruzic Antonia - Gillan Alice2:110:30
 Marie Mettraux - Miyazaki Yuriko0:210:45
 Villet Marie - Alibaliča Nina0:211:00
 Zantedesčii Aurora - Koller Arabella2:112:00
 Arsanžioli Manona - Ukolova Anna2:012:39
 Mogilnitskaya Yana - Sipek Lana2:014:05
 Krescenzi Džulija - Dema Viktoriia0:214:15
WTA - ITF - Jablonec Nad Nisou
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pulchartova Laetitia - Hennemanna Kaijsa Vilda1:214:00
 Rogozinska Dzika Stefānija - Miklova Barbora0:214:40
 Hindova Denisa - Robbe Alice1:215:50
 Laboutkova Aneta - Mikulskite Justīna16:05
 Seibolda Emīlija - Maligina Jeļena0:216:15
 Kanev Kathleen - Berankova Karolina0:218:09
WTA - ITF - Norman
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atturu Shria - Abdelouahid Hind0:217:00
 Thompson Brooke - Millera Nella0:217:00
 Clousing, Keisha R. - Wilkinson Cydnee2:017:00
 Bonilla Angela - Dekmeijere Līga0:217:00
 Abrams Sophie - Hatton Sophia1:217:00
 Corley Ivana - Mahajan Muskan0:217:00
 Leslie Jaleesa - Ašgāra Jasmīne Ambera0:217:00
 Matoula Marta - Podlinska Marselina2:017:00
WTA - ITF - Solapura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ekšibarova Vlada - Marcinkeviča Diāna1:206:00
 Yadav Mihika - Mishina Daria0:206:00
 Jain Mahak - Cengiza Berfu0:206:00
 Juana Jū - Jadlapalli Praņala2:009:05
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jošiitomi Aiko - Kwan Yau Ng2:004:30
 Momkūntoda Tamačana - Kobayashi Honoka0:204:30
 Kim DA Hje - Kavamura Mana2:004:30
 Chikaraishi Yui - Helmi Olga0:206:15
 Matsumoto Ari - Han Jiangxue0:206:20
 Lī Pei Či - Lee Ya-Hsin2:006:40
 Savasdī Vatsačola - Kang Jia Kvi1:207:39
 Vu Ho Činga - NG Man Jing Megija2:107:45
 Jandakate Čompotipa - Guo Šanšan2:009:50
 Garland Joanna - Smita Alisija2:010:20
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nepliy Elina - Gavrila Oana2:111:30
 Audenaert Eline - Oliynykova Oleksandra0:211:30
 Hoste Ferrera Klaudia - Drahota Szabo Dorka2:111:30
 Gamiza Andrea - Meidani Čara2:011:30
 Bulema Josepfīne - Nadel Nikola2:113:30
 Kallistrou, Maria - Šhaedera Laura0:213:30
 Bulema Josepfīne - Nadel Nikola2:113:39
 Gluško Lina - Cvetkovic Tina1:214:40
E-Sports
Dota 2 - Dreamleague - EU Minor Qualifier Decider
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Singularity - Wind And Rain2:119:00
Dota 2 - Dreamleague - SA Closed Qualifier, Tiebreaker
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beastcoast - Furia Esports1:017:05
 Team Unknown - Egoboys0:118:00
Dota 2 - Dreamleague - CN Minor Qualifier Decider
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newbee - Royal Never Give UP0:211:49
Dota 2 - Dreamleague - NA Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos Esports Club - Ninjas IN Pyjamas2:123:00
 Evil Geniuses - Fighting Pepegas1:223:00
Dota 2 - Dreamleague - EU Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nigma - Ad Finem1:013:00
 Team Secret - Nigma2:116:04
 Team Liquid - Alliance2:016:04
 Team Secret - Nigma2:116:05
 Team Liquid - Alliance2:016:05
 Alliance - Nigma2:019:25
Dota 2 - Dreamleague - CN Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ehome - Invictus Gaming1:209:00
 Team Aster - Vici Gaming0:209:00
 Ehome - Invictus Gaming1:209:00
 Team Aster - Vici Gaming0:209:00
 Ehome - Team Aster0:212:09
Dota 2 - Dreamleague - CIS Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Esports - Virtus Pro0:212:00
 Na'Vi - Team Spirit1:214:34
 Virtus Pro - Team Spirit2:118:20
Dota 2 - Dreamleague - SEA Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reality Rift - Cignal Ultra2:109:00
 Fnatic - TNC Pro Team2:009:00
 Reality Rift - Cignal Ultra2:109:00
 Fnatic - TNC Pro Team2:009:00
 Cignal Ultra - TNC Pro Team1:212:55
Dota 2 - Dreamleague - SA Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Furia Esports - Pain Gaming1:100:10
 Team Unknown - Vicious Gaming0:202:09
 Beastcoast - Vira-Lata Caramelo2:002:15
 Pain Gaming - Egoboys2:019:04
 Vicious Gaming - Beastcoast0:221:09
 Pain Gaming - Beastcoast2:123:09
Dota 2 - Dreamleague - NA Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Demon Slayers - Noescape Esports1:100:10
 Ninjas IN Pyjamas - Team Xolotl2:002:14
 Fighting Pepegas - Chaos Esports Club0:202:30
 Evil Geniuses - Noescape Esports2:004:15
CS:GO - ESEA Premier Relegation, Climber Cup, Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Offset Esports - Defusekids1:219:00
 Endpoint - Intech Tenerife Titans2:019:00
 Fate - Sangal Esports2:019:00
 Wisla Krakow - HSL Esports2:119:05
 Endpoint - Fate1:222:00
 Wisla Krakow - Defusekids2:023:35
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGO Gaming - Enrage2:022:20
CS:GO - United Masters League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sprout - Arcy0:216:00
CS:GO - ESL Brasil Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Falkol Esports - Team Rufus1:200:05
CS:GO - ESL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Faze Clan - Made in Brazil0:112:59
 Natus Vincere - Tyloo1:013:04
 Heroic - 100 Thieves0:114:14
 Fnatic - Evil Geniuses0:114:29
 Astralis - Grayhound Gaming1:015:30
 Astralis - Renegades1:015:30
 G2 Esports - Sharks Esports1:015:30
 Astralis - Renegades1:015:30
 Natus Vincere - Made in Brazil2:016:50
 Mousesports - ATK1:016:50
 Natus Vincere - Made in Brazil2:016:50
 Mousesports - ATK1:016:50
 Faze Clan - Tyloo2:118:00
 North - Liquid0:119:15
 100 Thieves - Evil Geniuses0:220:40
 Fnatic - Heroic2:121:15