jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Pirmdiena, 30. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seattle Seahawks - San Francisco 49ers21:2603:20
Basketbols
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palayesh Naft Abadan - Avijeh Sanat Mashhad59:7414:29
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KSC Szekszard - MKB Euroleasing Vasas86:6119:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Cheongju KB Stars67:6812:00
 Yongin Samsung Life Blue Minx - KB Kookmin Savers67:6812:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Astros Jalisco - Soles de Mexicali80:9200:00
 Libertadores De Queretaro - Capitanes82:8300:00
 Plateros De Fresnillo - Huracanes de Tampico82:9500:00
 Panteras de Aguascalientes - Abejas96:7000:00
 Correcaminos UAT Victoria - Lenadores De Durango99:9600:00
 Mineros - Fuerza Regia99:9200:00
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bakken Bears - Team Fog Naestved91:7218:30
 Svendborg Rabbits - Bk Amager20:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beroe Stara Zagora - Chernomorets Burgas101:6118:00
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gumma Crane Thunders - Takamatsu Five Arrows91:6510:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osaka Evessa - Alvark Tokyo55:6206:04
 Hamamatsu Phoenix - Kyoto Hannarizu71:8207:04
 Ryukyu Golden Kings - Shimane Susanoo Magic75:7012:04
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gumma Crane Thunders - Takamatsu Five Arrows91:6509:59
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaarinan Ura Basket - BC Nokia92:7618:30
 Uu-Korihait Uusikaupunki - Salon Vilpas63:9518:30
 Kataja Joensuu - KTP Basket91:8618:30
 Kaarinan Ura Basket - BC Nokia92:7618:30
 Kouvot Kouvola - Helsinki Seagulls66:8518:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Haifa - Ironi Nahariya84:7818:15
 Ironi Nes - Maccabi Ashdod88:9718:30
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LF Basket - Kfum Umea83:6018:03
 Jamtland Basket - Wetterbygden Stars108:10820:04
 Boras Basket - Sodertalje Kings81:6220:04
 Nassjo - Djurgarden Basket90:10420:04
 Norrkoping Dolphins - Koping Stars76:8120:04
 Boras Basket - Sodertalje Kings81:6220:04
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GTK Fluor Gliwice - Zastal Zielona Gora39:3618:30
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 IAU Buyukcekmece Basketbol - Fenerbahce Ulker68:9218:59
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MHP Riesen Ludwigsburg - Skyliners Frankfurt82:6420:00
 Lowen Braunschweig - EWE Baskets Oldenburg71:9320:00
 Brose Baskets - Bayern Munich76:8221:30
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus Utena - Zalgiris Kaunas77:10118:50
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buducnost - Crvena Zvezda20:019:00
 Mega Vizura - FMP95:9121:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Banco di Sardegna Sassari - Vanoli-Braga Cremona84:7421:30
ASV - NBA Attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Cruz Warriors - Texas Legends106:11904:00
 Memphis Hustle - Agua Caliente Clippers107:11020:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 South Florida Bulls - Florida Atlantic Owls60:5800:00
 Western Illinois Leathernecks - South Dakota Coyotes82:7500:30
 Indiana Hoosiers - Arkansas Razorbacks64:7100:59
 California Golden Bears - Harvard Crimson63:7100:59
 Alabama Crimson Tide - Richmond Spiders90:7801:30
 Pittsburgh Panthers - Canisius87:7918:59
 New Hampshire Wildcats - Dartmouth Big Green70:5621:00
 Miami Ohio Redhawks - Wilberforce Bulldogs119:5221:00
 Emory Eagles - Guilford Quakers69:7023:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder97:9800:59
 Denver Nuggets - Sacramento Kings120:11503:00
 Memphis Grizzlies - Charlotte Hornets117:10403:00
 New Orleans Pelicans - Houston Rockets127:11203:00
 Denver Nuggets - Sacramento Kings120:11503:00
 New Orleans Pelicans - Houston Rockets127:11203:00
 Memphis Grizzlies - Charlotte Hornets117:10403:00
 Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks108:9504:30
Futbols
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ankaragucu (U19) - Osmanlispor Futbol Kulubu (U19)2:213:30
Tanzānija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lipuli FC - Mbao FC3:015:00
 Young Africans - Biashara United Mara1:015:00
 Mtibwa Sugar - Alliance FC0:115:00
 Coastal Union - Mbeya City FC2:015:00
 Ruvu Shooting - Kagera Sugar2:115:00
 Lipuli FC - Mbao FC3:015:00
 Ruvu Shooting - Kagera Sugar2:115:00
 Coastal Union - Mbeya City FC2:015:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlas - Necaxa18:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 WAC D'Adjame - SOL FC1:017:30
Kuveita - Crown Price Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Naser - Al Sulaibikhat2:015:10
 Burgan SC - Al Arabi1:318:30
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mirbat SC - Al-Nahda1:115:15
 Saham - Al Seeb0:117:29
 Bahla - Al Suwaiq1:217:30
 Saham - Al Seeb0:117:30
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humble Lions - Arnett Gardens1:200:00
 Harbour View FC - Portmore United FC1:002:00
 Cavalier SC - Waterhouse1:003:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raja Casablanca - FUS Rabat0:218:00
 Mouloudia Oujda - Renaissance Ezzmamra2:120:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club America - Monterrey2:104:15
Honkonga - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kitchee - Pegasus2:114:00
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Khaleej - Al-Shoalah0:014:00
 AL Thoqbah Club - Al Jeel1:216:34
 Ohud Medina - AL Tai1:017:20
Saūda Arābija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Hilal - Al Adalh7:016:54
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Masr Club - Tanta FC2:114:30
 El Gounah - El-Entag El-Harby0:017:00
 El Gounah - El Entag El Harby0:017:00
Velsa - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bala Town - Caernarfon Town3:021:44
 Aberystwyth Town - Newtown1:221:44
 Cardiff Met Uni - Barry Town0:121:44
 Bala Town - Caernarfon Town3:021:45
 The New Saints - Cefn Druids AFC2:121:45
 Airbus UK - Gap Connahs Quay0:421:45
 Cardiff Met Uni - Barry Town0:121:45
 Aberystwyth Town - Newtown1:221:45
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Tzeirei Kfar Kanna - SC Bney Mmba Hagolan Galil6:214:29
 Hapoel Qalansawe - Shimshon Bnei Taibe0:114:29
 Hapoel Mahane Yehuda - Hapoel Kiryat Ono1:220:00
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Tzur Shalom - Maccabi Ironi Qiryat Atta0:013:30
 Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Marmurek1:014:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - Ironi Rishon LeZion4:018:59
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Ramat Gan0:218:59
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Bnei Sakhnin1:118:59
 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Rishon Lezion4:019:00
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Ramat Gan0:219:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Bnei Sakhnin1:119:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem1:420:14
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Derby County - Charlton Athletic2:121:44
Hokejs
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions GCK - EHC Visp2:421:00
 EHC Winterthur - HC Biasca4:221:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman - Metalurg Zhlobin3:018:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neman-2 - Metalurg Zhlobin-24:212:00
 Vitebsk-2 - HK Mogilev 24:412:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oshawa Generals - North Bay Battalion5:501:05
 Guelph Storm - Hamilton Bulldogs4:302:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belfast Giants - Dundee Stars3:621:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks2:200:00
 Ottawa Senators - New Jersey Devils3:300:00
 Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks2:200:00
 Minnesota Wild - New York Islanders1:300:59
 Boston Bruins - Buffalo Sabres3:202:00
 Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings2:102:00
 Boston Bruins - Buffalo Sabres3:202:00
 Florida Panthers - Montreal Canadiens6:502:00
 Arizona Coyotes - Dallas Stars2:403:00
 Anaheim Ducks - Philadelphia Flyers1:103:30
 Calgary Flames - Vancouver Canucks2:504:30
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tucson Roadrunners - Colorado Eagles1:402:05
 San Jose Barracuda - Bakersfield Condors5:703:00
 Lake Erie Monsters - Charlotte Checkers1:319:00
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouen - HC Nice6:021:00
 Mulhouse - Anglet Hormadi Elite9:021:00
 Briancon - Angers2:921:00
 Amiens - Gap4:521:15
 Chamonix-Morzine HC - Grenoble6:321:30
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corona Brasov - Gyergyoi HK8:518:30
 DAB Docler - Ferencvarosi TC1:619:00
 Ujpest Budapest - Fehervari Titanok5:219:00
 Hokiklub Budapest - Debreceni Egyetem AC1:519:00
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vienna Capitals II - EC Kac II5:519:30
 HC Jesenice - EK Zell AM See3:320:00
 EHC Lustenau - EHC Bregenzerwald5:320:30
 Vipiteno - EC Red Bull Salzburg U202:121:00
 HC Pustertal - FBI Veu Feldkirch9:321:00
 EC Die Adler Kitzbuhel - Steel Wings Linz5:221:00
 Ritten - HC Gherdeina8:221:00
 Asiago - Cortina1:121:30
 Fassa - HK Olimpija2:321:45
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun2:115:30
 Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk1:515:59
 Dinamo Minsk - Dinamo Rīga0:218:09
 Jokerit Helsinki - HC Vityaz4:118:30
 CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl3:318:30
 Jokerit Helsinki - HC Vityaz4:118:30
Eiropa - Špenglera Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanāda - TPS Turku6:016:10
 HC Ambri Piotta - Trinec2:221:15
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazahstāna (U20) - Zviedrija (U20)2:615:59
 Vācija (U20) - Kanāda (līdz 20)1:415:59
 Kazahstāna (U20) - Zviedrija (U20)2:616:00
 Slovākija (U20) - Šveice (līdz 20)2:720:00
 ASV (līdz 20) - Čehija (līdz 20)3:320:00
 Slovākija (U20) - Šveice (līdz 20)2:720:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manglerud Star - Stavanger1:419:30
 Stjernen - Sparta Sarpsbourg9:319:30
 Lillehammer - Storhamar1:419:30
 Stjernen - Sparta Sarpsborg9:319:30
 Lillehammer - Storhamar1:419:30
 Frisk-Asker - Valerenga4:020:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orli Znojmo - EC Vienna Capitals0:519:30
 EC VSV - KAC Klagenfurt1:120:14
 SAPA Fehervar AV19 - Liwest Linz3:320:15
 EC VSV - KAC Klagenfurt1:120:15
 Dornbirn - HC Bolzano-Bozen Foxes5:420:15
 Red Bull Salzburg - Innsbruck5:120:15
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sonderjyske Ishockey - Esbjerg Energy0:020:29
 Herlev Eagles - Rodovre Mighty Bulls3:220:30
 Frederikshavn White Hawks - AaB Ishockey1:720:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EK Bad Tolz - Dresdner Eislowen1:219:30
 Frankfurt Lions - Heilbronner Falken3:320:30
 Wolfe Freiburg - EV Ravensburg4:220:30
 ESV Kaufbeuren - EK Bad Nauheim4:220:30
 Landshut Cannibals - Lausitzer Fuchse4:420:30
 Eispiraten Crimmitschau - EHC Bayreuth0:621:00
 SC Bietigheim Steelers - Kassel Huskies1:721:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nurnberg Ice Tigers - Iserlohn Roosters4:420:29
 SERC Wild Wings - Straubing Tigers2:220:29
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Wolfsburg Grizzly5:220:29
 Eisbaren Berlin - Augsburger Panther3:220:29
 Kolner Haie - Adler Mannheim4:420:30
 SERC Wild Wings - Straubing Tigers2:220:30
 Nurnberg Ice Tigers - Iserlohn Roosters4:420:30
 Eisbaren Berlin - Augsburger Panther3:220:30
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Wolfsburg Grizzly5:220:30
 EHC Munchen - Krefeld Pinguine6:120:30
 Fischtown Pinguins - ERC Ingolstadt4:320:30
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - HK Spartak Dubnica4:418:00
 HK Trnava - SKP Zilina1:518:30
 HK 95 Povazska Bystrica - Spisska Nova Ves3:419:00
 MHK Martin - HK Levice3:219:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dukla Trencin - Banska Bystrica2:317:00
 HK Dukla Michalovce - Nove Zamky4:118:30
 SKP Poprad - Mac Budapest5:318:59
 DVTK Jegesmedvek - HKM Zvolen2:619:00
 SKP Poprad - Mac Budapest5:319:00
 HC 07 Detva - MHK 32 Liptovsky Mikulas3:219:00
 Slovan Bratislava - HKM Nitra2:319:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC AZ Havirov 2010 - HC RT Torax Poruba2:118:00
 HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ustecti Lvi7:218:30
 Litomerice - Chomutov3:318:30
 Ceske Budejovice - HC Slovnaft Vsetin5:218:30
 Jestrabi Prostejov - HC Benatky Nad Jizerou5:119:00
 SK Kadan - HC Banik Sokolov1:119:00
 Zubr Prerov - Slavia Prague4:119:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plzen - Mlada Boleslav2:218:00
 Kladno - HC Olomouc3:318:59
 Liberec - Zlin2:119:00
 Pardubice - Vitkovice2:419:00
 Kometa Brno - Karlovy Vary9:119:00
 Kladno - HC Olomouc3:319:00
 Sparta Prague - Litvinov8:419:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jukurit - KooKoo1:318:30
 Karpat Oulu - KalPa Kuopio3:118:30
 Assat Pori - Ilves Tampere1:118:30
 HPK Hameenlinna - JYP Jyvaskyla4:218:30
 Pelicans Lahti - HIFK1:118:30
 Lukko Rauma - Vaasan Sport2:218:30
 Jukurit - KooKoo1:318:30
 HPK Hameenlinna - JYP Jyvaskyla4:218:30
 Assat Pori - Ilves Tampere1:118:30
 Lukko Rauma - Vaasan Sport2:218:30
 SaiPa Lappeenranta - Tappara Tampere1:718:30
 Pelicans Lahti - HIFK1:118:30
 SaiPa Lappeenranta - Tappara Tampere1:718:30
Zviedrija - Allettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Halmstad Hammers - IK Grums3:020:00
 Troja-Ljungby - Kallinge/Ronneby3:420:00
 HK Visbi-Roma - IK Skovde3:420:00
 Huddinge - Mariestads Bois4:220:00
 AIF Tranas - IF Nibro1:420:00
 Kiruna - HF Bodens0:420:00
 Vasby - HC Borlange3:220:00
 Pitea - IK Ostersunds3:420:00
 Vallentuna - IF Lindlovens4:520:00
 SK Tegs - HC Hudiksvalls2:620:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hammarby IF - HC Arlanda2:220:00
 HK Enkopings - Sollentuna HC2:520:00
 Segeltorps IF - Hanvikens SK2:420:00
 IF Foršaga - Koping HC1:220:00
 Lindens Hockey - Surahammare6:520:00
 Malungs IF - Gripen HC Nykoping2:520:00
 Kalmar HC - HC Boras3:120:00
 HC Vimmerbju - Tiringe Sos3:020:00
 Hanhals IF - IK Morrums Gois0:420:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlskrona - IK Kristiastads5:120:00
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brynas - Malmo2:320:00
 Linkoping - Orebro1:220:00
 Rogle - Djurgarden3:120:00
 Skelleftea AIK - Farjestad5:120:00
 Linkoping - Orebro1:220:00
 Lulea - Leksand2:020:00
 Vaxjo Lakers - Oskarshamn3:120:00
 Lulea - Leksand2:020:00
 Skelleftea AIK - Farjestad5:120:00
 Rogle - Djurgarden3:120:00
 Vaxjo Lakers - Oskarshamn3:120:00
 HV 71 - Vastra Frolunda1:220:00
Handbols
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV Hamm-Westfalen - Gummersbach25:2120:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 GT Soder - Onnereds HK19:2320:00
 Vasteras - Kungalvs HK24:2020:00
Vīrieši - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tunisija - Maroka24:1718:59
Šautriņas
PDC Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pīters Raits - Gervins Praiss6:321:09
 Maikls van Gervens - Aspinalls Nathans6:323:09
Regbijs
Anglija - A līga, Ziemeļu konference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sale Jets - Gloucester34:521:30
 Worcester Warriors - Northampton Wanderers34:2821:30
E-Sports
Dota 2 - Gold Occupation Invitational Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Aspirations - Team Wolf2:110:30
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Youknowwho - Ig.vitality0:205:00
 Team Serenity - Ig.vitality2:008:00
 Sparking Arrow Gaming - Aster.aries2:011:00
Starcraft 2 - Copa America
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cham - TA Erik3:100:00
 Special - Kelazhur3:001:20
LoL - Kespa Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandbox Gaming - Griffin2:009:59
 Hanwa Life Esports - Afreeca Freecs1:217:00
Volejbols
Vīrieši - Irāna - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Safir Javan Ramsar - Pas Gorgan3:013:30
 Ofoq Qom - Shahrdari Qazvin3:113:30
Sievietes - Alžīrija - Nationale 1A
 NotikumsRezultātsLaiks
 OS Tichy - NC Bejaia1:318:00
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney Blue Sox - Perth Heat3:1003:00
Teniss
ATP - ITF Future - Te Anau
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pannu Kiranpal - Delanijs Džeiks2:123:00
 Sūktons-Eng. Čančais - Stoupe Džordžs0:223:00
 Pursels Rets - Bouzige Moerani2:023:00
WTA - ITF - Hong Kong
 NotikumsRezultātsLaiks
 Morita Ajumi - Maligina Jeļena2:005:00
 Kozaki Funa - Cao Sigi2:005:00
 Dorošina Olga - Kuearuma Supapitča2:105:00
 Park Sohyun - Ki Jan-Tungs2:005:00
 Mojuka Ucižima - Easvaramurthi Ašmitha2:005:00
 Čanga Linga - Fanning Emily2:105:00
 Ma Yexin - Lin Wing KA2:005:00
 Jamaguči Mei - Žibeka Kulambajeva2:005:00
 Inoue Mijabi - Kwan Yau Ng0:205:00
 Čanta Aunčisa - Morisaki Kanako0:205:00
 Hontama Maija - Sato Himari2:005:00
 Hajaši Erina - Leong Justine Sophie Kwan Tung2:005:00
 Ženga Vušuanga - Vanga Dana NI2:005:00
 Look Avril - Hondo Sakura0:205:00
 NG Man Jing Megija - Sato Naho0:205:00
 Yeung Venia - Žanga Jinga0:205:00