jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Trešdiena, 04. Dec. 2019. gada
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZZ Leiden - Aris Friesland Leeuwarden73:6221:00
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 U-Mobitelco Cluj - BCM Pitesti89:8019:00
 CSU Atlassib Sibiu - CSM Craiova72:6019:00
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Puente Alto - Deportivo Valdivia101:8201:00
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oiakas Nafpliou - Olympiakos Pireus85:8917:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manital Torino - Napoli Basket77:5921:30
Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Indonēzija98:7608:15
 Singapūra - Filipīnas58:11014:14
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bandirma Kirmizi - Yalova Beledyie97:7515:00
 Duzce Genclik - Anadolu Basket Ankara109:9217:00
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sport Lisboa Benfika - Ovarenze74:7023:00
 Sport Lisboa Benfika - Ovarense Dolce Vita74:7023:00
 Vitoria Sport Clube - Illiabum89:8123:00
 Vitoria SC - Illiabum89:8123:00
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEK Larnaca - Apop Paphos81:5619:00
 Nikozijas Keravinos Strovolou - Enosis Neon Paralimni85:7319:00
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vevey Riviera Basket - BC Boncourt Red Team82:7420:30
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Froja Ambassadors - Fyllingen93:7420:30
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AVIS/UTILITAS Rapla - Parnu Sadam86:6819:00
 Latvijas Universitāte - Tal Tech71:6319:30
 Liepāja - Tartu Universitate93:8719:30
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 MZT Skopje - OKK Novi Pazar89:8720:00
 Rogaska Crystal - KK Sloboda Dita Tuzla87:7420:00
Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nizhniy Novgorod - VEF Rīga80:7818:00
 Hapoel Jerusalem - Antwerp Giants94:7218:59
 Falco KC Szombathely - Neptunas Klaipeda97:7318:59
 Turk Telekom - Strasbourg IG75:8318:59
 Hapoel Jerusalem - Antwerp Giants94:7219:00
 Turk Telekom - Strasbourg IG75:8319:00
 Falco KC Szombathely - Neptunas Klaipeda97:7319:00
 Anwil Wloclawek - AEK Athens77:7919:30
 Mornar - Rojal Hali Gbb84:7721:00
 Telekom Baskets Bonn - PAOK Thessaloniki83:8521:00
 Mornar - Rojal Hali Gbb84:7721:00
 Telekom Baskets Bonn - PAOK Thessaloniki83:8521:00
 CAI Zaragoza - Enel Brindisi71:7121:30
Eiropa - AlpeAdria Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Usti nad Labem - BK Decin76:7219:00
 BK Opava - BC Zepter Vienna101:6919:00
 GTK Fluor Gliwice - Klosterneuburg20:00
Eiropa - Balkānu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Academic Bultex 99 Plovdiv - KS Vllaznia91:7418:30
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Laguneros Comarca - Mineros83:11404:00
 Dorados De Cihuahua - Aguacateros De Michoacan84:7405:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAO Paulo FC - Unifacisa79:8900:59
 Paulistano Amil - Rio Claro Basquete87:9001:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jilin Northeast Tigers - Fujian Sturgeons125:10512:59
 Shanghai Sharks - Qingdao Eagles113:11213:34
 Jiangsu Dragons - Xinjiang Tigers106:11613:34
 Tianjin Gold Lions - Chongqing Fly Dragons90:10513:34
 Jiangsu Dragons - Xinjiang Tigers106:11613:35
 Zhejiang Golden Bulls - Liaoning Flying Leopards115:10413:35
 Shanxi Brave Dragons - Zhejiang Guangsha Lions107:8813:35
 Tianjin Gold Lions - Chongqing Fly Dragons90:10513:35
 Shanghai Sharks - Qingdao Eagles113:11213:35
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlatorog Lasko - KK Primorska56:10220:00
 KK Terme Olimia Podcetrtek - Krka60:8820:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spirou Charleroi - Leuven Bears84:9422:15
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad - Boca Juniors67:9102:30
 Quimsa - Gymnasia64:6103:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kouvot Kouvola - Lahti Basketball71:7118:30
 Lapuan Korikobrat - Pyrinto Tampere97:9218:30
 Helsinki Seagulls - Karhut Kauhajoen72:6618:30
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dongbu Promy - Incheon ET Land Elephants89:9512:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Ashdod - Ironi Nes69:9318:50
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertalje Kings - Koping Stars75:8420:04
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zastal Zielona Gora - Polpharma Starogard Gdanski93:8420:00
Sievietes - Southeast Asian GamesDienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malaizija - Taizeme47:7012:00
Sievietes - Islande - Urvalsdeild
 NotikumsRezultātsLaiks
 Breidablik - Haukar83:9221:15
 Keflavik - Valur Reykjavik81:8121:15
 KR Reykjavik - Skallagrimur83:6021:15
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Energiya Ivanovo - Shakhty-URGPU59:7017:00
Sievietes - ASV - NCAA Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akron Zips - Duquesne Dukes63:8817:29
 Houston Cougars - Florida Gulf Coast Eagles45:5721:59
Sievietes - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSU Acsa Terapia Cluj Napoca - ACS KSE Targu Secuiesc75:4515:59
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bucheon KEB-Hana - Yongin Samsung Life Blue Minx77:7212:00
 Bucheon KEB-Hana - Samsung Life Bichumi77:7212:00
Sievietes - Eirokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 SCP Ruzomberok - Tsmoki-Minsk56:6218:00
 CCC Polkowice - Udominate Umea Basket83:7018:30
 Galatasaray - Artego Bydgoszcz85:7618:30
 Ormanspor Genclik - Abdullah Gul University69:6218:30
 Galatasaray - Artego Bydgoszcz85:7618:30
 UNI Gjor - Perfumerias Avenida35:6719:00
 BK Imos Brno - Elitzur Ramla72:6920:09
 Valosun KP Brno - Elitzur Ramla72:6920:10
 Basket Landes - Aluinvent Dvtk Miskolc81:6621:00
 PEAC Pecs - Cadi ICG Software55:7121:00
 Liege Panthers - Roche Vendee Basket Club58:7421:30
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UMMC Jekaterinburg - Bourges Basket86:4715:59
 UMMC Jekaterinburg - Bourges86:4716:00
 Nadezda Orenburg - TTT Rīga69:6116:00
 Dinamo Kursk - Uniqa Sopron78:4718:00
 Mithra Castors Braine - Cukurova Basketbol90:5919:15
 Umana Reyer Venezia - USK Praha50:7720:30
 Lattes Montpellier - Fenerbahce76:7421:00
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siauliai - Lietuvos Rytas81:8618:59
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 JSF Nanterre - ASVEL Lyon-Villeurbanne66:9121:44
 Nanterre - ASVEL Lyon-Villeurbanne66:9121:45
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards - Orlando Magic120:12702:00
 Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons94:12702:00
 Toronto Raptors - Miami Heat110:12102:29
 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks97:11802:29
 Toronto Raptors - Miami Heat108:10802:30
 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks97:11802:30
 San Antonio Spurs - Houston Rockets115:11503:30
 Denver Nuggets - Los Angeles Lakers96:10503:59
 Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers117:9705:00
Futbols
Līdz 22 gadam - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kambodža (U22) - Malaizija(U22)3:109:59
 Austrumtimora (U22) - Filipīnas(U22)1:609:59
 Kambodža (U22) - Malaizija(U22)3:110:00
 Austrumtimora (U22) - Filipīnas(U22)1:610:00
Brazīlija - U20 Paulista 1st Division - U20 Copa Internacional Ipiranga, Group C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasco Da Gama RJ (U20) - America De Cali SA (U20)0:000:15
 Racing Club De Avellaneda (ARG) (U20) - Palmeiras SP (U20)2:102:30
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Midtjylland (U20) - Atletico Mineiro MG (U20)0:119:00
 Talleres De Cordoba (U20) - Internacional RS(U20)0:021:00
Bahreina - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isa Town - Al-Budaiya0:017:00
 Al-Tadhmon - Sitra0:517:00
Honkonga - Reserve Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eastern Long Lions (Res.) - Kitchee(Res.)3:212:30
 Yuen Long FC (Res.) - Wofoo Tai Po(Res.)2:812:30
 Hong Kong Pegasus FC (Res.) - Lee Man Warriors FC (Rez.)1:714:30
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Espoir - Etincelles2:315:00
 Mukura - AS Muhanga0:115:00
 SUN Rise - Bugesera FC2:215:00
 Kiyovu Sports - Marines FC Gisenyi1:215:00
 Musanze - AS Kigali1:115:00
 Heroes FC - Gasogi United0:115:00
 Rayon Sports FC - Rwanda Police FC0:018:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Green Eagles - Green Buffaloes1:015:00
Kuveita - Federācijas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Tadamon - Al Kuwait5:016:25
 Burgan SC - Al Salmiya3:116:25
 Khaitan - Al Arabi1:118:30
 Al Shabab - Al Sahel3:218:30
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bassam - AF Amadou Diallo1:117:30
 Asec Mimosas - AS Tanda4:020:00
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovan Bratislava(U19) - FK Senica(U19)3:215:00
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions Gibraltar - College Europa FC2:521:30
Omāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oman FC - Mirbat SC1:114:35
 Sohar SC - Muscat1:114:40
 Al-Nahda - AL Nassr FC0:114:45
 Bahla - AL Arouba3:114:45
 Al-Rustaq - Saham5:114:55
 Dhofar - Al Seeb1:117:00
 Al Suwaiq - Fanja3:118:09
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 PWD Bamenda - Sportive De Douala1:014:00
 Eding Sport FC - Tonnerre Kalara Club De Yaoundé0:114:00
 UMS De Loum - Feutcheu FC0:116:00
 Young Sports Academy - Panthere Sportive2:216:00
 Stade Renard - Colombe FC3:116:00
 AS Fortuna - Dragon FC Yaounde1:216:00
 Canon Sportif De Yaounde - Apejes De Mfou0:116:00
 Avion FC DU Nkam - Fovu De Baham1:016:00
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malacateco - Siquinala FC6:120:00
 Municipal - Guastatoya1:020:30
 Deportivo Iztapa - Santa Lucia Cotzumalguapa FC1:021:00
 Deportivo Mixco - Coban Imperial3:023:00
 Deportivo Sanarate - Comunicaciones2:123:29
Maķedonija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skendija 79 - Rabotnicki Skopje1:114:00
 FC Struga Trim - Renova0:014:00
 KF Shkupi Skopje - Akademija Pandev0:114:00
 Bregalnica Stip - FK Labunishta1:017:30
Līdz 19 gadiem - UEFA Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva(U19) - Rennes Stade FC(U19)0:115:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Menor Club De futbol - Ucam Murcia II2:017:30
 FC Cartagena II - La Hoya Lorca1:120:30
 Real Murcia II - Mazarron2:321:30
 Muleno CF - Cda Aguilas1:121:30
 SD Logrones - CA River Ebro4:021:30
 UD Tamaraceite - UD Las Palmas C1:022:00
 Estrella Grana El Palmar CF - Olimpico Totana1:022:00
 UD San Fernando - UD Villa Santa Brigida3:023:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Oviedo B - Atl Madrid B3:216:45
 Melilla - Coruxo1:117:30
Azerbaidžāna - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zira - FK Garadag Lokbatan4:012:00
 Sabah - Agsu5:013:00
 Sumqayit - PFK Simurq2:015:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RB Leipzig(U19) - Energie Cottbus3:119:30
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburg II - Luneburg0:020:30
Sievietes - Anglija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Birmingham City LFC - Tottenham Hotspur LFC1:121:30
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 IR Tanger - Olympique Khouribga1:120:00
Saūda Arābija - Karaļa kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Najran - Al-Fath1:314:25
 Al-Shoalah - Al-Shabab1:116:45
 Jeddah Club - Al Faisaly1:217:20
Saūda Arābija - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Najran - Al-Fath1:314:25
 Al-Shoalah - Al-Shabab1:116:45
 Jeddah Club - Al Faisaly1:217:20
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Nahdha - Ansar Medina1:213:50
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guabira Montero - Nacional Potosi1:121:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Temperley - Ferro Carril Oeste0:102:09
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Temperley - Ferro Carril Oeste0:102:10
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Sportivo Luqueno - General Diaz0:500:59
Paragvaja - Primera divīzija - Rezerves
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sportivo Luqueno (Res.) - General Diaz(Res.)2:212:30
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persipura Jayapura - Psis Semarang2:010:30
 Bhayangkara Surabaya United - Persija Jakarta3:013:30
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pars Jonoubi Jam - Machine Sazi Tabriz1:113:30
 Saipa - Foolad Kuzestan FC0:013:45
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arab Contractors - Aljazeera Matrouh2:014:29
 Al Mokawloon - Aljazeera Matrouh2:014:30
 El Zamalek - EL Sharkeyah3:119:30
Ēģipte - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ismaily - Tanta FC0:017:00
 Haras El Hodood - El Ettehad El Sakandary0:119:30
Kipra - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Othellos Athienou - Enosis Paralimni2:314:30
 Apollon Limassol - Aris Limassol5:114:30
 Akritas Chlorakas - Doxa0:714:30
Horvātija - 2. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 NK Osijek II - NK Dinamo Zagreb II0:114:29
Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Zapresic - Osijek0:217:29
 HNK Gorica - NK Slaven Belupo1:220:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Rad Beograd1:014:00
 Mladost Lucani - Crvena Zvezda0:116:00
 Vozdovac - Radnicki Nis1:016:00
 Cukaricki - Backa Topola2:116:00
 Partizan Belgrad - Napredak2:318:00
 Vojvodina - FK Radnik Surdulica1:018:00
 FK Macva Sabac - Habitfarm Javor2:118:00
 Spartak Subotica - Novi Sad4:118:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 SP. Braga (U23) - FC Famalicao (U23)1:012:59
Portugāle - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes0:220:45
 Gil Vicente - Sporting Lisbon0:222:45
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Delhi Dynamos FC - Bengaluru0:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 East Bengal Club - Real Kashmir1:113:30
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tabor Sezana - Celje0:414:00
 NK Aluminij - Triglav8:116:45
 Rudar Velenje - Maribor1:118:55
 Olimpija Ljubljana - Domzale0:121:15
Polija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stalowa Wola - Lech Poznan0:213:15
 Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin3:218:44
 GKS Tychy - LKS Lodz2:021:45
Bulgārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Septemvri Sofia - Ludogorets0:313:30
 Botev Galabovo - FC Vitosha Sofia2:115:00
 Botev Vratsa - Kariana Erden4:015:59
 Levski Sofia - Cherno More Varna1:017:29
Ungārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lipot SK - Gyirmot1:113:00
 Szarvasi FC - Zalaegerszeg0:213:00
 III Ker Tue Upe - Vasas Budapest1:113:00
 Monori SE - Honved1:313:00
 Ozdi FC - Kaposvari Rakoczi13:00
 Pecsi MFC - Varda1:013:00
 Mosonmagyarovar - Paksi SE0:413:00
 Dabas-Gyon FC - Puskas Academia0:313:00
 Szombathelyi Haladas - Ujbuda2:116:30
 Gyori ETO - Mezokovesd-Zsory1:118:59
 Dunaujvaros - BFC Siofok2:119:00
 Bekescsaba - Ferencvaros2:021:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Academica Arges - FC Hermanstadt1:114:00
 CFR Cluj - Sepsi Osk Sfantu Gheorghe1:018:00
 Dinamo Bucharest - FC Chindia Targoviste4:120:29
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asteras Tripolis - Platanias FC0:115:00
 OFI Crete - AO Nea Kavala4:015:00
 Asteras Tripolis - Platanias FC0:115:00
 Panionios - ASK Olympiakos Volou6:017:14
 Skoda Xanthi - Apollon Larisas3:017:15
 Larissa - Kalamata1:019:30
 Veria - Pas Giannina1:219:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sectzya Nes Ziona - Hapoel Haifa1:219:45
 Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera2:020:00
 Maccabi Haifa - FC Ashdod3:320:10
 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv0:320:14
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hekimoglu Trabzon - Istanbul Basaksehir FK0:112:00
 Duzyurtspor - Buyuksehyr Bld.spor0:112:00
 Eyupspor - Antalyaspor0:312:44
 Kasimpasa - Belediye Vanspor2:113:30
 Erzurum BB - Bursaspor4:215:30
 Altay - Trabzonspor1:217:30
 Galatasaray - Tuzlaspor0:219:45
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ST. Truidense VV(Rez) - Standard Liege (Res.)1:421:00
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zulte-Waregem - Sint-Truiden3:021:00
 Union St Gilloise - Westerlo0:021:00
 Kortrijk - Eupen2:121:00
 Standard Liege - RUS Rebecquoise3:021:00
 Union St Gilloise - Westerlo0:021:00
 Oostende - Club Brugge1:121:30
 Charleroi - Gent1:021:45
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ross County - Hibernian2:121:45
 Hearts - Livingston1:121:45
 Celtic Glasgow - Hamilton Academica2:121:45
 St. Mirren - Motherwell0:321:45
 Kilmarnock - St. Johnstone0:021:45
 Aberdeen - Glasgow Rangers2:221:45
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta Bergamo (Jaun) - Empoli(Jaun)4:013:30
 Inter Milan(Jaun) - Bologna(Jaun)0:015:30
 Genoa(Jaun) - Juventus(Jaun)2:215:30
 Inter Milan(Jaun) - Bologna(Jaun)4:015:30
 Genoa(Jaun) - Juventus(Jaun)2:215:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Imolese Calcio - Unione Triestina1:118:00
 Alessandria 1912 - Juventus (U23)1:121:00
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sassuolo - Perugia1:215:59
 Spal - Lecce5:118:59
 Udinese - Bologna4:021:59
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dijon - Montpellier2:220:00
 Metz - Rennes0:120:00
 Dijon - Montpellier2:220:00
 Metz - Rennes0:120:00
 Toulouse - Monaco1:220:00
 Saint-Etienne - Nice4:120:00
 Toulouse - Monaco1:220:00
 Amiens - Reims20:00
 Paris Saint Germain - Nantes2:022:04
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crewe Alexandra(U23) - Wigan Athletic U210:115:00
Anglija - EFL Trofeja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Exeter City - Oxford United0:021:00
 Peterborough - Ipswich1:121:30
 Bristol Rovers - Leyton Orient1:121:45
 Tranmere Rovers - Manchester United (U21)3:221:45
 Doncaster - Leicester City (U21)0:321:45
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United - Tottenham Hotspur2:121:30
 Leicester City - Watford2:021:30
 Chelsea FC - Aston Villa2:121:30
 Southampton - Norwich2:121:30
 Leicester City - Watford2:021:30
 Manchester United - Tottenham Hotspur2:121:30
 Southampton - Norwich2:121:30
 Chelsea FC - Aston Villa2:121:30
 Wolverhampton Wanderers - West Ham United2:021:30
 Liverpool FC - Everton FC5:222:15
Volejbols
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geneve Volley - VFM Franches-Montagnes1:321:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salon Viesti - Oriveden Ponnistus Orivesi3:118:30
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ibsa CV Gran Canaria - Thy0:315:30
 Slavia UK Bratislava - Beylikduzu Voleybol Ihtisas3:018:00
 Olympiacos Piraeus - Hapoel Kfar Saba3:018:59
 Ujpesti Torna Egylet Budapest - Yenisei Krasnoyarsk1:319:00
 CSM Lugoj - VK Dukla Liberec3:019:00
 Olympiacos Piraeus - Hapoel Kfar Saba3:019:00
 RSR Walfer - Beziers0:320:30
 Calcit Kamnik - Olymp Prague3:121:00
 SM Aesch Pfeffingen - Levski Sofia3:121:00
 CK Ponta Delgada - Stiinta Bacau0:323:30
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Dobre ZO Slovenska Presov - RD Svk 20022:320:00
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK - Aris Thessaloniki2:319:30
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CC Valinhos - Sesi Volleyball Bauru0:300:00
 Sao Caetano - Rexona Ades Rio0:302:30
Sievietes - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eczacibasi - Minas3:011:00
 Evergrade - Conegliano0:314:00
Sievietes - Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce Gelisim - Vakifbank Gunes Sigorta2:317:00
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minchanka Minsk - Sagres Neuchatel3:018:00
 Chemik Police - Galatasaray3:118:59
 Developres Rzeszow - Mulhouse3:219:00
 Brno SG - Hameenlinna3:219:00
 Chemik Police - Galatasaray3:119:00
 ZOK Kastela DC - Mladost Zagreb0:319:30
 Potsdam - Dinamo Kazan2:320:00
 Hit Nova Gorica - Hermes Oostende0:320:00
 Sliedrecht Sport - SC Schweriner0:320:30
 Asterix Kieldrecht - Prostejov3:221:30
 Busto Arsizio - Olomouc3:021:30
 CV Haris - Partizani Tirana3:022:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stuttgart - Swe Volley-Team3:020:10
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Caltex Kixx - Gyeongbuk Gimcheon High Pass1:312:00
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZVH Volleybal - Bmc/Sss3:120:30
 Taurus - Abiant Lycurgus Groningen0:321:00
 Zaanstad - TT Papendal/Arnhem3:021:00
 Draisma Dynamo Apeldoorn - Orion Doetinchem3:021:00
 Vocasa Volleybal Nijmegen - Sliedrecht Sport0:321:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Ekonom Spu Nitra - Svidnik1:319:00
Vīrieši - Pasaule - Southeastern Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mjanma - Singapūra3:006:59
 Kambodža - Indonēzija0:309:30
 Filipīnas - Vjetnama3:012:00
Vīrieši - Pasaule - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - Zenit Kazan3:001:30
 Zenit Kazan - Al-Rayyan3:123:00
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ried - Waldviertel3:120:00
 SK Posojilnica - UVC Graz3:220:00
 Weiz - TJ Sokol Wien3:021:30
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sesi - Volei Renata/Campinas1:323:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akaa Volley - Vantaa Ducks3:018:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daejeon KGC - Seoul Woori Card Hansae2:312:00
 Samsung Blue Fangs - Seoul Woori Card Hansae2:312:00
Vīrieši - Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foinikas Syrou - Panathinaikos3:218:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aluron Warta Zawiercie - Lotos Trefl Gdansk0:319:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Revivre Milano - Tonno Callipo Vibo Valentia3:121:30
 Revivre Milano - Valentina3:121:30
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saaremaa VK - OC Limbaži/Msģ3:019:00
 TTU - Bigbank Tartu1:319:00
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzbass Kemerovo - Fakel Noviy Urengoy3:014:00
 Halkbank Ankara - Noliko Maaseik2:316:30
 Politechnika Warszawska - Tours3:020:00
 Politechnika Warszawska - Tours Volley-Ball3:020:00
 Friedrichshafen - Knack Roeselare0:321:00
 VfB Friedrichshafen - Knack Roeselare0:321:00
 Perugia - SL Benfica3:121:30
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatran Presov - Beijing Sports University38:2518:15
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dobrogea Sud - Steaua Bucharest31:3118:24
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista FC - AM Madeira And Sad22:2221:30
 FC Porto Vitalis - AA Aguas Santas36:2322:30
 SP C Horta - Vitoria FC24:2123:00
 ABC/UMinho - SL Benfica28:2723:00
 ADA Maia-Ismai - Sporting CP29:4223:00
 FC Gaia - Delta Belenenses29:3523:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viljandi - Tapa29:2018:59
 HC Tallin - Arukula39:2118:59
 Viljandi - Tapa29:2019:00
 HC Tallin - Arukula39:2119:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chrobry Glogow - Wybrzeze Gdansk29:2919:00
 SPR Tarnow - Gornik Zabrze23:3319:00
 SPR Stal Mielec - KS Vive Targi Kielce20:3619:30
 MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb. - MKS Kalisz23:2619:30
 MKS Zaglebie Lubin - Mmts Kwidzyn27:2419:30
 Pogon Handball Szczecin - KS Gwardia Opole26:2320:15
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kadetten - Kriens29:2120:30
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Istres - Chambery25:2820:30
 Nimes - Toulouse37:4021:30
 Dunkerque HB - Nantes20:2221:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koprivnice - Plzen35:4219:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodo - Falk Horten24:3218:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kolstad - BSK Handball Elite27:2519:00
 Elverum - Fyllingen43:2819:00
 Il Runar - HK Halden22:2920:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skovde IFK - Lugi30:2820:00
 Onnereds HK - HK Varberg24:2520:00
 IFK Kristianstad - IFK Ystad25:2020:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjerringbro-Silkeborg - Arhus GF29:3219:30
 Kolding KIF - AaB Handbold29:3220:00
 GOG Handbold - Nordsjalland34:2120:00
 Mors-Thy Handbold - Lemvig Handbold29:2720:30
Sievietes - Turcija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kastamonu Belediyesi - Uskudar Belediye34:2615:59
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fjellhammer - Raelingen29:2820:00
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melnkalne - Rumānija27:2608:00
 Kazahstāna - Spānija16:4308:00
 Austrālija - Dienvidkoreja17:3408:00
 Kazahstāna - Spānija16:4308:00
 Ungārija - Senegāla30:2012:00
 Vācija - Francija25:2712:00
 Ungārija - Senegāla30:2012:00
 Vācija - Francija25:2712:00
 Dānija - Brazīlija24:1813:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ciudad Encantada BM - FC Barcelona28:3920:29
 Globalcaja Ciudad Encantada - FC Barcelona28:3920:30
 Anaitasuna - Viveros Herol Bm. Nava27:2221:00
 Bidasoa Irun - Frigorificos Morrazo Cangas32:1921:15
 Angel Zimenez P. Genil - BM Sinfin32:2321:30
 Recoletas Atletico Valladolid - Puerto Sagunto28:2321:30
 BM Huesca - Naturhause La Rioja28:2921:30
 Granollers BM - Guadalajara27:2321:59
Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rhein Neckar Lowen - Burgdorf-Hannover30:3121:00
Hokejs
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 La Chaux de Fonds - Olten EHC1:720:45
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Olimp Riga - HK Mogo5:118:59
 HK Dinaburga Daugapils - HK Kurbads1:619:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Mogilev - HK Brest2:718:00
 HC Lokomotiv Orsha - Pinskie Jastreby3:118:00
 Himik-SKA - HK Lida3:218:00
 HC Bobruisk - HK Vitebsk4:218:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brandon Wheat Kings - Swift Current Broncos7:303:00
 Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes8:304:00
 Edmonton Oil Kings - Moose Jaw Warriors3:104:00
 Prince George Cougars - Portland Winter Hawks0:305:00
 Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds4:105:05
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ringerike Ihk - Lorenskog1:319:30
 Hasle/Loren Ishockey - Comet Halden2:1020:00
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Skalica - HC Topolcany0:218:00
 Spisska Nova Ves - HC Bratislava4:418:30
 HK Trnava - HK Spartak Dubnica3:318:30
 SKP Zilina - HK Levice4:219:00
 MHK Martin - HK 95 Povazska Bystrica11:219:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leksand - Brynas5:520:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Panthers - Manchester Storm5:121:30
Pasaule - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indonēzija - Filipīnas1:812:59
Pasaule - Pasaules Čempionāts 3.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lietuva - Honkonga4:116:30
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horacka Trebic - Slavia Prague4:118:30
 HC Slovnaft Vsetin - HC RT Torax Poruba3:218:30
 Jestrabi Prostejov - HC Dukla Jihlava3:319:00
 HC Frydek Mistek - Chomutov3:219:00
 HC Banik Sokolov - Ceske Budejovice1:619:00
 SK Kadan - HC Benatky Nad Jizerou5:419:00
 HC Slovan Ustecti Lvi - Litomerice4:219:00
 HC AZ Havirov 2010 - Zubr Prerov1:219:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Janow - Kadra Pzhl U236:420:00
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Segeltorps IF - Sollentuna HC3:320:00
 Huddinge - Vallentuna2:220:00
 IF Lindlovens - Malungs IF5:220:00
 Surahammare - Mariestads Bois2:720:00
 HC Borlange - IK Skovde4:220:00
 IFK Kumla - IK Grums0:520:00
 IK Morrums Gois - HC Vimmerbju1:420:00
 Stromsbro IF - Hanvikens SK4:520:00
 IF Foršaga - Koping HC6:120:00
 Kalmar HC - HC Boras4:220:00
 Hammarby IF - Vasby3:320:00
 HC Dalen - Hanhals IF2:020:00
 HF Bodens - HC Vannas5:220:00
 HC Arlanda - HC Hudiksvalls3:220:00
 IF Nibro - HC Halmstad Hammers3:520:00
 Kallinge/Ronneby - Troja-Ljungby4:220:00
 Tiringe Sos - AIF Tranas1:320:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasteras - AIK Stockholm3:320:00
 Karlskrona - Bjorkloven3:020:00
 Almtuna - Bofors3:520:00
 Karlskrona - Bjorkloven3:020:00
 MoDo - Vasterviks1:420:00
 Vasteras - AIK Stockholm3:320:00
 MoDo - Vasterviks1:420:00
 IK Kristiastads - AIF Tingsrids0:320:00
 Sodertalje - Mora3:120:00
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kettera - Kiekko-Vantaa1:118:30
 Hermes - SaPKo3:018:30
 TuTo - Peliitat2:118:30
 Jokipojat Joensuu - Hokki2:118:30
 Koo-Vee - HT Keupa3:318:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sputnik Almetievsk - Omskie Jastreby3:512:00
 MHK Spartak Moscow - Almaz0:312:00
 Sputnik Almetievsk - Omskie Jastreby3:512:00
 MHK Spartak Moscow - Almaz0:312:00
 Tolpar Ufa - HC Altay Ust-Kamengorsk6:114:00
 Sarmaty Orenburg - Kuznec Medvedi1:015:30
 Mamonti Jugri - Chajka2:315:59
 CSKA Red Army - HC Taifun0:015:59
 Mamonti Jugri - Chajka2:316:00
 CSKA Red Army - HC Taifun0:016:00
 Reaktor - Tyumenskiy Legion6:417:00
 Mytish Atlanty - Sahalinskie Akuly1:318:00
 ORG Junior - Loko0:718:00
 Mytish Atlanty - Sahalinskie Akuly1:318:00
 ORG Junior - Loko0:718:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jermak Angarsk - HC Tambov4:112:59
 Metallurg Novokuzneck - Bars Kazan3:114:00
 Zauralje - Gornyak Uchaly3:215:30
 Chelmet - Sariarka1:515:30
 Toros - KRS Heilongjiang5:315:59
 Ijstal - Ceng Tou6:317:00
 Neftianik Al - KRS Peking3:217:29
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - HC Vityaz2:211:00
 HC Red Star Kunlun - Spartak Moscow3:313:30
 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk5:214:29
 Barys Nur-Sultan - Jokerit Helsinki2:415:30
 SKA St. Petersburg - AK Bars Kazan1:118:30
 CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow2:118:30
 Dinamo Rīga - Severstal Cherepovec0:119:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montreal Canadiens - New York Islanders4:202:00
 New Jersey Devils - Vegas Golden Knights3:402:00
 Boston Bruins - Carolina Hurricanes2:002:00
 New Jersey Devils - Vegas Golden Knights3:402:00
 Boston Bruins - Carolina Hurricanes2:002:00
 Florida Panthers - Minnesota Wild2:402:00
 Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs6:102:00
 Florida Panthers - Minnesota Wild2:402:00
 Columbus Blue Jackets - Arizona Coyotes2:402:00
 Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs6:102:00
 Nashville Predators - Tampa Bay Lightning2:203:00
 Winnipeg Jets - Dallas Stars5:103:00
 Nashville Predators - Tampa Bay Lightning2:203:00
 Vancouver Canucks - Ottawa Senators5:205:00
 San Jose Sharks - Washington Capitals2:505:29
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rockford IceHogs - Manitoba Moose4:203:00
 Texas Stars - Milwaukee Admirals5:103:00
 Tucson Roadrunners - Colorado Eagles6:304:04
 San Antonio Rampage - Iowa5:118:30
Snūkers
Lielbritānijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Higinss Džons - Binghams Stjuarts6:415:00
 Alens Marks - Maflins Kurt6:515:00
 Higinss Džons - Binghams Stjuarts6:415:00
 Alens Marks - Maflins Kurt6:515:00
 Hangs Li - Venbo Liangs4:621:00
 Bingtao Jans - Robertsons Nīls6:121:00
 Hangs Lī - Venbo Liangs4:621:00
Florbols
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pixbo Wallenstam - Warberg IC8:419:30
 Storvreta IBK - IBK Dalen2:520:00
 FC Helsingborg - Vaxjo4:320:00
 Visby Ibk - Hollvikens Ibf4:520:00
 Mullsjo - Linkoping4:320:15
Bendijs
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hovik - Stabaek IF2:1120:00
 Mjondalen - Drammen Bandy4:320:00
 Solberg - Ullevaal6:220:00
 Ullern - Sarpsborg5:120:00
 Oevrevoll/Hosle - Ready2:1121:30
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKA-Neftjanik - Baikal-Energija5:311:00
 Kuzbass - Rodina9:413:30
 Enisey - Volga16:214:00
 Sibseljmash - Start6:514:00
 Ur. Trubnik - Vodnik3:316:00
 HK Murmansk - Stroitel Syktyvkar4:317:30
 Dinamo Kazan - Dinamo Maskava1:318:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bollnas - Vasteras SK2:420:00
 Villa-Lidkoping - IK Sirius BK9:120:00
 Frillesas BK - AIK Stockholm3:720:00
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 WP Club Tbilisi - Waspo 98 Hannover10:1116:30
 Osc-Ujbuda - Pro Recco10:1419:30
 FTC Waterpolo - Mladost14:520:00
 CN Marseille - Terrassa9:1021:30
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Happeks Svens - Cheaib Dauud0:309:30
 Guerricabeitia Jon Ander - Yadav Abhishek0:310:10
 Marinkovic Nikola - Tomaszuk Tomasz3:110:50
 Beness Mihals - Alexander Valuch (SVK)2:311:30
 Happeks Svens - Guerricabeitia Jon Ander0:312:10
 Marinkovic Nikola - Yadav Abhishek0:312:50
 Beness Mihals - Tomaszuk Tomasz3:213:30
 Alexander Valuch (SVK) - Cheaib Dauud1:314:10
 Happeks Svens - Marinkovic Nikola1:314:50
 Guerricabeitia Jon Ander - Cheaib Dauud1:315:30
 Beness Mihals - Yadav Abhishek1:316:10
Teniss
ATP - ITF Future - Santa Marta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mora Daniels - Gomežs Huans Sebastians0:200:15
 Agilārs Federiko Huans - Barientoss Nikolā0:200:55
 Foote Taylor - Jianu Filip Cristian0:202:00
 March Antonio Cayetano - Ojos Franko Alehandro2:021:30
 Martinesa Sarrasaga Felipe - Kūpers Džo2:021:30
 March Antonio Cayetano - Ojos Franko Alehandro2:021:30
 Rico Arias Nicolas Esteban - Karū Ignasio0:221:30
 Riquelme Coppari Agustin - Beltran Rubio Michael Alejandro2:122:50
 Eguez Sebastian - Kanters Aleksis2:122:54
 Bendeks Hose Daniels - Santamarija Felipe2:023:05
ATP - ITF Future - Santo Domingo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huertas Del Pino Cordova Arklon - Kuhar Matt0:215:30
 Bicknell Blaise - Hards Niks2:015:30
 Rodrigues Laelson - Itbareks Simons0:215:30
 Casso Alfredo - Perez Alfredo0:215:30
 Huertas Del Pino Cordova Arklon - Kuhar Matt0:216:34
 Olivares Hosē - Echazu Maurisio2:118:05
 Nordkvists Arvids - DU Toit Rians2:018:20
 Čoinskis Jans - Bertrans Peters2:018:40
 Scots Flečers - Segarelli Emilio Andrea2:018:55
ATP - ITF Future - Talahasī
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pourroy Loris - Ignats Dragos Konstantīns2:100:20
 Dunbars Džeikobs - Iradukunda Gajs Orli1:200:30
 Danbars Jakobs - Iradukunda Gajs Orli1:200:30
 Penistons Raijens - Valters Markus2:017:00
 Thongoana Richard - Galarneau Aleksis0:217:00
 Ajaps Sagadats - Šabazs Maikls0:217:00
 Penistons Raijens - Valters Markus2:017:00
 Thongoana Richard - Galarneau Aleksis0:217:00
 Ajaps Sagadats - Šabazs Maikls0:217:00
 Labrador Daniel - Findel-Hawkins Jack0:218:35
 Kirkovs Vasils - Novikovs Dennis1:218:39
 Andrejevs Adrians - Smith Tanner K0:218:40
 Hohmann Ronald - Kaipsons Patrick0:219:54
 Kiršhaimers Strongs - Asaba Abraham2:020:25
 Kirčheimers Strongs - Asaba Abraham2:020:25
 Spizzirri Eliot - Smits Errols2:021:20
 Foks Davids - Spec Matič2:121:30
 Mārtiņš Rocēns - Segura Matthew2:121:59
 Knafs Alekss - Kros Jason1:222:54
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nithithananont Natthayut - Fankuts Tomas0:204:30
 Bava Gadins - Kaļeņičenko Danila0:204:30
 Vattanakuls Pols - Devs S.D. Pradžvals1:205:40
 Noguči Rio - Čanta TanapetA2:005:45
 El Midavijs Adams - Krnokaks Aleksandrs0:206:00
 Kelsi Stevensons - Palan Dominik1:206:05
 Kaljanpurs Adils - Pietri Benžamins0:206:20
 Court Jayden - Lee Jea Moon0:207:40
 Čungs Hongs - Šanmugam Abinavs Saņevs2:008:25
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pervolarakis Mikails - Smirnovs Artjoms2:010:00
 Kobelts Peters - Parks Uisungs2:110:00
 Lebedev Alexander - Oliels Išais0:210:00
 Pablo Vivero Gonzales - Džanašia Šalva0:210:00
 Biloborodko Illia - Pokotilovs Boriss1:211:50
 Simon Sahar - Gramaticopolo Biagio0:212:10
 Nijboer Ryan - Karrs Saimons0:212:35
 Cicipas Petross - Zukas Matias0:212:55
 Picčers Dāvids - Kraufords Klejs2:014:10
 Kocevars-Desmans Toms - Pecotičs Matija2:014:15
 Sačko Vitālijs - Vincent Ruggeri Samuel2:114:40
 Manekas Atanasioss - Parkers Stuarts0:214:44
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mikeli Marko - Grigelis Laurinas2:109:30
 Prihodko Oļegs - Perezs Sanzs Deivids2:109:30
 Amirov Davud - Sunish Dhruv0:209:30
 Prehtels Sebstjans - Simone Ronkalli0:209:30
 Sabrijs Šerifs - Dica Nini Gabriel2:010:55
 Monzon Ignacio - Michalski Daniel0:211:10
 Lotsma Nils - Vidals Azorins Hosē2:012:25
 Wuyts, Karsten - Yulik Viacheslav0:212:40
 Andrea Del Federico - Feits Franco1:213:25
 Martins Tifons Pols - Hernandez Carles2:013:55
 Fellin Manfred - Uspenskis Denniss0:214:40
 Vaiss Aleksanders - Marti Pujolrass Alekss1:215:30
 Correija Passos DO Carmo Džordans - Lavaņē Eduardo0:216:10
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamasita Fernando - Gonzalez Javier2:016:30
 Patino Luis - Benjamin Jordan2:116:30
 Chappell Nick - Berry Noah2:016:30
 Barros Manuels - Ansari, Austin Ansari0:216:30
 Braimers Geidžs - Lage Castelan Lance Amaury2:016:30
 Skailers Bats - Ortlip Joshua0:216:30
 Jamasita Fernando - Gonzalez Javier2:016:30
 Chappell Nick - Berry Noah2:016:30
 Barros Manuels - Ansari, Austin Ansari0:216:30
 Braimers Geidžs - Lage Castelan Lance Amaury2:016:30
 Martinez Esdras - Butčs Džastins0:217:40
 Martins Dans - Cigarran, Thiago2:018:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rinderknečs Arturs - Kilani Majeds2:014:10
 Kirkins Ergi - Kiumanovs Timurs2:014:15
 Ouakaa Aziz - Martiness Mirko0:214:15
 Lakats Florians - Mihņevs Peters1:215:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hermans Mats - Jekans Mircea0:208:50
 Zekičs Miljans - Netušils Marvins1:209:00
 Jorda Sanchis David - Marozans Fabians0:209:00
 Shevchenko Alexander - Koroļevs Vladimirs2:009:00
 Erel Yanki - Slobodčikovs Rolands1:210:20
 Nejedlijs Pavels - Jotovski Tomislavs2:010:25
 Van Bīms Kolins - Makk Peter1:210:30
 Kotovs Pavels - Senguls Bora2:011:55
 Saveļjičs Igors - Šaja-Zubrovs Pāvels2:012:15
 Purtseladze Saba - Dižhujzens Marks0:212:45
 Sorrentino Luigi - Valkusz Mate0:213:05
 Alkaja Merts - Lingua Lavallen Alejo Lorenzo0:213:25
ATP - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard PO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mochizuki Y / Shimabukuro S - Peng H-Y / Yang T-H2:007:10
 LI Zek / LU P - NAM J S / Song M-K0:208:29
 Gong M-X / Žangs Z - CUI J / Yunchaokete B2:008:40
ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yamasaki Jumpei - Ito Tatsuma0:205:34
 Yunchaokete Bu - Nam Ji Sung0:205:49
 Čungs Junseongs - Istomins Deniss2:006:00
 Rawat Sindharth - Sasi Kumar Mukund0:206:59
WTA - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard
 NotikumsRezultātsLaiks
 KIM D / YE Q Y - Hayashi E / Tere-Apisah A2:006:59
 Lee Y-H / Wu F-H - SUN X L / Sun Z2:107:39
WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suna Zijue - Čenga Kei-Čena1:203:59
 Janga Sujeonga - Džianga Siņjū2:003:59
 Hozumi Eri - Sun Xu Liu2:003:59
 Han Na-Lae - Hajaši Erina2:003:59
 Suna Zijue - Čenga Kei-Čena1:204:00
 Janga Sujeonga - Džianga Siņjū2:004:00
 Hozumi Eri - Sun Xu Liu2:004:00
 Han Na-Lae - Hajaši Erina2:004:00
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Christensen Elle - Krite Castellanos, Maria Jimena2:018:00
 Portalatin Karla - Berry Misha Aliza2:018:39
 Appel Madison - Kukharčuka Nika0:219:15
 Baez Brenda Sarahi - Morvajova Viktoria0:219:30
 Monroe, Patience - Kawaguchi Natsumi0:219:30
 Baez Brenda Sarahi - Morvajova Viktoria0:219:39
 Zakaria Marsela - Castillo Huerta Fernanda2:020:30
 Snells, Jamilah - Ostrzygalo, Martyna0:220:40
 Zakaria Marsela - Castillo Huerta Fernanda2:020:40
 Snells, Jamilah - Ostrzygalo, Martyna0:220:55
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partaud Marine - Le Bihana Kelija2:014:15
 Kalaitzis Victoria - Gadjēna Nikole1:214:45
 Aziza Rania - Raggi Andželika2:014:45
WTA - ITF - Jablonec Nad Nisou
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miriama Kolodziejova - Tomajkova, Kristyna2:011:00
 Gutjerreza Carrasco Marija - Nolla Ksenija2:012:20
 Pantuckova Magdalena - Munzarova Lenka0:213:30
 Jaruskova Timea - Breckova Nikola1:213:45
 Daniels Sierra Maria - Gettwart Fabienne1:214:00
 Jablonovska Jana - Pepelyaeva, Veronika0:215:10
 Noskova, Linda - Sedlackova Petra1:216:10
 Vlckova Karolina - Vlkovska Veronika1:216:25
 Kajuru Ange Obi - Pradova Martina2:016:34
WTA - ITF - Norman
 NotikumsRezultātsLaiks
 Romero Kamila - Žu Amija0:216:50
 Clousing, Keisha R. - Cataldi Taylor2:016:54
 Fikē Tifānija - Hatton Sophia2:117:00
 Davis Emma - Able Emeralda2:117:00
 Romero Kamila - Žu Amija0:217:05
 Šaffere Kennedi - Epps, Gracie2:018:35
 Abdelouahid Hind - Funga Steisija0:218:50
 Millera Nella - Mahajan Muskan2:019:15
 Korašvili Oleksandra - Mays Lisa2:019:50
 Montez Pamela - Williford Kelly2:020:00
 Leduka Katrīna - Dekmeijere Līga1:220:05
 Detkovskaja Darja - Zhang Anna0:220:44
 Matoula Marta - Kapurro Taborda Martina1:220:49
 Kobelta Madeleine - Corley Carmen2:021:39
 Riū Lisa Marie - Ong Vanessa2:022:10
 Failla Džesika - Guillermo Lorraine M2:022:54
WTA - ITF - Solapura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nitture Akanksha Dileep - Eikeri Ulrike0:206:00
 Strakhova Valerija - Raina Ankita0:206:00
 Natarajana Ramja - Bains Naikta0:206:00
 Strakhova Valerija - Raina Ankita0:206:00
 Sawangkaew Manachaya - Veblija-Smita Emīlija2:007:25
 Karrutersa Stefija - Chaudhari Vaidehi0:207:39
 Savinjuha Valerija - Jašina Jekaterina2:007:50
 Lihama Dženifera - Morgina Anna2:009:00
 Batia Rija - Viga Saumja2:009:30
 Luangnama Nudnida - Samira Sandra1:209:35
 Kristija Freja - Sadika Soha2:110:50
 Bosale Rutuha - Boultere Keitija0:211:05
 Papamiheila Despina - Raducanu Emma0:212:15
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Okuno Ajaka - Piwbangruk Natthapat2:004:25
 Lī Sāra - Lū Džiasi1:204:30
 Helmi Olga - Lju Čanga0:204:30
 Žanga Jinga - Jošiitomi Aiko2:004:30
 Lee Warisara - Lī Pei Či0:204:30
 Lī Sāra - Lū Džiasi1:204:30
 Žanga Jinga - Jošiitomi Aiko2:004:39
 Kim DA Hje - Nirundorn Mai Napatt0:206:04
 Ma Yexin - Andreeva Erika2:106:59
 Kozaki Funa - Abduraimova Nigina0:207:50
 Han Jiangxue - Kuearuma Supapitča2:007:50
 Kobayashi Honoka - Guo Meiqi0:208:55
 Ušijima Risa - Buajama Kamonvana0:209:00
 Kobayashi Honoka - Guo Meiqi0:209:04
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lovric Pia - Svatikova Laura2:009:59
 Gabriela Duka - Krasnova Diāna0:209:59
 Ciuca Alessia Beatrice - Mesochoritou Galateia1:210:00
 Lovric Pia - Svatikova Laura2:010:00
 Gabriela Duka - Krasnova Diāna0:210:00
 Astakhova Darya - Pavlou, Dimitra2:010:00
 Ogescu Simona - Vukoviča Draginja2:011:14
 Stamatova Jūlija - Arkadianou Anna2:111:20
 Stara Lenka - Noelija Zeballosa0:212:30
 Bergen Mariia - Gemovic Elena2:114:00
E-Sports
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sun-Rise - Albatross Club1:204:30
 Team Rockets - Team Space1:207:30
 Five Brothers - Team Aspirations2:010:20
Dota 2 - Dreamleague - NA Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos Esports Club - Fighting Pepegas2:003:20
 Ninjas IN Pyjamas - Evil Geniuses0:221:59
Dota 2 - Dreamleague - CIS Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gambit Esports - Na'Vi1:214:05
 Team Spirit - Na'Vi0:217:25
Dota 2 - Dreamleague - SA Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Egoboys - Vicious Gaming2:120:05
 Beastcoast - Egoboys2:023:44
CS:GO - ESEA Premier Relegation, Climber Cup, Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endpoint - Offset Esports0:222:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winstrike Team - AGO Gaming0:220:40
CS:GO - ESEA Advanced Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thunder Logic - Recon 51:204:00
 Faint - Intact Esports2:104:30
CS:GO - ESL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sharks Esports - Renegades1:212:59
 North - ATK0:212:59
 Sharks Esports - Renegades1:213:00
 North - ATK0:213:00
 Astralis - G2 Esports2:115:24
 100 Thieves - Faze Clan2:116:19
 Mousesports - Liquid1:219:45
 Made in Brazil - Fnatic1:220:09
Biatlons
Vīrieši - Individuālās sacensības - Estešunda
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pidruchnyi Dmytro - Jevģenijs Garaničevs0:117:15
 Martins Furkade - Johannes Tingnes Bo1:017:15
 Simons Šemps - Dominiks Landertingers0:117:15
 Saimons Eders - Ēriks Lessers1:017:15
 Jakovs Faks - Bikelands Lars Helge0:117:15
 Mališko Dmitrijs - Prima A.0:117:15
 Guigonnat Antonin - Mihals Krčmars0:117:15
 Julians Eberhards - Benedikts Dols0:117:15
 Nelin Jesper - Dominiks Vindišs0:117:15
 Erlends Overengs Bjontegartds - Jacquelin Emilien0:117:15
 Aņevs Krasimirs - Gow Christian1:017:15
 Simons Destjē - Lukas Hofers1:017:15
 Vetle Šostads Kristiansens - Vegers Benjamins0:117:15
 Kūns Johaness - Vladimirs Iļijevs1:017:15
 Kventins Fillons Mailets - Samuelsson Sebastian1:017:15
 Tarjeijs Bē - Aleskandrs Loginovs1:017:15