jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Ceturdiena, 05. Dec. 2019. gada
Basketbols
Grieķija - ESKA-ESKANA A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foinkas Peiraia AFMS - Pigasos Koridalou67:4220:00
Lietuva - NKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silute - Telsiai74:8718:00
 BC Zalgiris Kaunas II - Suduva Mantinga Marijampole75:8818:00
 Delikatesas Joniskis - Silales Lusis80:7018:00
 Neptunas-Akvaservis Klaipeda - Mazeikiai72:7818:00
 Ezerunas Moletai - Kursiai Palanga93:8418:00
 Sintek Jonava - Vytis Sakiai84:8318:00
 Ezerunas Moletai - Kursiai Palanga93:8418:00
 Gargzdai SC - Taurages Krepsinio Klubas93:8119:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anspi Santa Rita Taranto(U20) - Millenium BK Taranto(U20)96:4920:29
 AP Monopoli(U20) - Cmalifts Ruvo(U20)53:6021:15
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Remer Treviglio - M Rinnovabili Agrigento84:7521:59
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shahrdari Gorgan Municipality - MES Kerman84:4714:29
 Avijeh Sanat Mashhad - Exxon Tehran70:6715:30
 Niroye Zamini - Shora Shahrdari Qazvin81:7216:30
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AEL Limassol - Omonia65:7819:00
 Apoel Nicosia - Forex Time Apollon82:7719:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kte-Duna Aszfalt - Soproni Sordogok90:8019:00
 PVSK Pannonpower Pecs - Atomeromu78:10319:00
Venecuēla - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diablos De Miranda - Espartanos Basket Team98:9200:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mogi das Cruzes - Interforce Minas91:8400:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayi Rocket - Guandong Southern Tigers97:11613:34
 Shenzhen Leopards - Sichuan Blue Whales98:9513:34
 Bayi Rocket - Guandong Southern Tigers97:11613:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bakken Bears - Team Fog Naestved95:7919:30
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chocolates Trapa Palencia - Caceres Patrimonio De La Humanidad87:8621:59
Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kambodža - Taizeme68:8306:00
 Vjetnama - Singapūra99:7808:14
 Indonēzija - Malaizija101:9214:14
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolf Warriors - Westports Malaysia Dragons83:9014:00
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Earthfriends Tokyo Z - Oita Heat Devils55:6512:00
 Aomori Wats - Tsukuba Robots60:8912:00
Japāna - BJ League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Earthfriends Tokyo Z - Oita Heat Devils55:6512:00
 Aomori Wats - Tsukuba Robots60:8912:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Mart Corrientes - Instituto Atletico Central Cordoba80:8302:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul SK Knights - Goyang Orions62:6012:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Haifa88:8118:59
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boras Basket - Nassjo76:7220:04
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Legia Warszawa - Trefl Sopot71:9221:30
Sievietes - Southeast Asian GamesDienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Filipīnas - Indonēzija63:5612:00
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 MBA-2 Moscow - BC Spartak Saint Petersburg76:7817:29
Sievietes - Starptautiskā sieviešu reģionalā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan Galenika Belgrade - ZKK Buducnost Podgorica50:7916:30
Sievietes - Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Rishon-Leizon - Maccabi Ashdod82:7718:59
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shaanxi Tianze - Guangdong Dolphins76:10413:30
 Sichuan Jinqiang Blue Whale - Inner Mongolia BC90:9613:30
 Heilongjiang Dragons - Shanxi Xing Rui Flame64:10813:30
 Jiangsu Phoenixs - Bayi Kilin80:7313:30
 Tianjin Gold Lions - Zhejiang Golden Bulls70:10713:30
 Shanghai Octopus - Fujian68:6413:30
 Shandong Sports Lottery - Xinjiang Wojiang75:8013:30
 Shanghai Octopus - Fujian68:6413:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guri Kdb Life Winnus - Woori Hansae75:7012:00
Sievietes - Eirokauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hatay BSB - Enisey Krasnojarsk92:8617:00
 WBC Spartak Moscow Region - MBA Moscow80:6017:00
 WBC Spartak Moscow Region - PBC MBA Moscow80:6017:00
 Adana Botas - AZS Gorzow Wielkopolski49:8318:00
 Besiktas - KBF Prishtina98:5218:00
 Adana Botas - AZS Gorzow Wielkopolski49:8318:00
 ACS Sepsi Sic - Lulea BBK64:4819:00
 VBW Cekk Cegled - Olympiakos Pireus54:7819:30
 VBW Cekk Cegled - Olympiakos Pireaus54:7819:30
 Rutronik Stars Keltern - KSC Szekszard63:9020:00
 Elfic Fribourg - Flammes Carolo59:9820:30
 BBC Sint Katelijne Waver - TC Herner73:6421:30
 BC Namur Capitale - Valencia BC45:5021:30
Sievietes - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lyon - Basket Gdynia71:8721:00
 Famila Wuber Schio - SPAR City Girona58:5521:30
Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kupol-Rodniki Izhevsk - PBC Uralmash85:8017:00
Eiropa - ABA League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 OKK Spars Sarajevo - KK Lovcen Cetinje69:6719:00
 KK Borac Cacak - KK Dynamic BG87:8020:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Moscow - Zalgiris Kaunas85:8218:59
 Maccabi Tel Aviv - Bayern Munich77:5521:04
 Maccabi Tel-Aviv - Bayern Munich77:5521:05
 Emporio Armani Milano - Crvena Zvezda67:7721:44
 Real Madrid - Valencia111:9921:59
 Real Madrid - Valencia BC111:9922:00
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villanova Wildcats - Pennsylvania Quakers80:6901:30
 San Francisco Dons - California Golden Bears76:6406:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons - Milwaukee Bucks103:12702:00
 Orlando Magic - Phoenix Suns128:11402:00
 Charlotte Hornets - Golden State Warriors106:9102:00
 Atlanta Hawks - Brooklyn Nets118:13002:29
 Boston Celtics - Miami Heat112:9302:29
 Atlanta Hawks - Brooklyn Nets118:13002:30
 Chicago Bulls - Memphis Grizzlies106:9903:00
 Oklahoma City Thunder - Indiana Pacers100:10703:00
 Chicago Bulls - Memphis Grizzlies106:9903:00
 Oklahoma City Thunder - Indiana Pacers100:10703:00
 Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves121:11403:30
 Utah Jazz - Los Angeles Lakers96:12103:59
 Portland Trail Blazers - Sacramento Kings127:11605:00
Futbols
Līdz 20 gadiem - COSAFA U20 Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dienvidāfrika(U20) - Maurīcija(U20)5:015:30
Paragvaja - Copa Paraguay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertad - Club Guarani Asuncion3:000:00
 Libertad Asuncion - Club Guarani Asuncion3:000:00
Līdz 22 gadam - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vjetnama(U22) - Taizeme (U22)2:209:59
 Bruneja(U22) - Singapūra(U22)0:709:59
 Indonēzija (U22) - Laosa(U22)4:010:00
 Vjetnama(U22) - Taizeme (U22)2:210:00
 Bruneja(U22) - Singapūra(U22)0:710:00
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Managua FC - Deportivo Walter Ferreti2:202:00
Spānija - Federācijas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Murcia - Tudelano1:121:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportiva Minera - Los Garres0:421:00
 Atletico Pulpileno - Lorca Deportiva CF1:121:30
 CD Villegas - Cdfc La Calzada0:221:30
 Comillas CF - CD Pradejon0:121:30
 Ciudad De Murcia - Cartagena Fc-Ucam0:022:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 WAC D'Adjame - Sporting Club De Gagnoa0:117:30
 SOL FC - Africa Sports National1:120:00
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Hemelingen - Habenhauser FV2:320:29
Saūda Arābija - Karaļa kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Adalh - Al Rawdhah8:013:55
 Dhamk - Al Jeel2:114:20
Saūda Arābija - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Adalh - Al Rawdhah8:013:54
 Dhamk - Al Jeel2:114:20
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glacis United FC - FC Boca Juniors0:221:30
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Coton Sport FC de Garoua - Bamboutos FC De Mbouda2:116:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mumbai City FC - Kerala Blasters FC1:115:59
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santa Tecla FC - CD Municipal Limeno3:003:15
Sievietes - Dienvidaustrumāzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vjetnama - Filipīnas2:014:00
 Mjanma - Taizeme0:114:00
 Vjetnama - Filipīnas2:014:00
 Mjanma - Taizeme0:114:00
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canberra United - Brisbane Roar1:210:30
Dienvidkoreja - K Līga 1 - Classic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busan lPark - Gyeongnam0:012:00
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Xelaju - Antigua GFC2:004:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lobos Upnfm - CD Olimpia0:303:00
 Marathon CD - CDS Vida2:223:00
Melnkalne - Prva Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFK Petrovac - Rudar1:414:00
 Grbalj - Sutjeska1:114:00
 FK Kom - FK Mladost Ljeskopolje1:114:00
 Zeta - Mladost Podgorica1:014:00
 Buducnost - FK Iskra Danilovgrad1:020:00
Krievija - Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arsenal Tula(Jaun) - Lokomotiv Moscow(Jaun)2:311:00
 Zenit Petersburg(Jaun) - Dynamo Moscow(Jaun)1:012:00
 Zenit Petersburg(Jaun) - Dinamo Moscow1:012:00
Gruzija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sioni Bolnisi - Samtredia0:012:00
 FC Telavi - Metallurg Rustavi1:012:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tijuana - Atlas2:007:00
 Monterrey - Santos Laguna(U20)1:217:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterrey - Necaxa2:105:06
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Herediano - Alajuelense2:003:59
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 The Strongest - Sports Boys Warnes7:002:30
 Always Ready - Real Potosi5:121:00
 Club Destroyers - Bolivar2:321:00
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 El-Entag El-Harby - Abo Qair Semads1:114:30
 Al Masry - Qena Sporting Club4:017:00
 Pyramids FC - Nogoom EL Mostakbal6:119:30
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esteghlal FC - Padideh Khorasan FC1:013:30
 Tractor Sazi Tabriz FC - Shahin Bushehr0:014:00
 Gol Gohar - Naft Masjed Soleyman0:014:29
 Nassaji Mazandaran - Foolad Mobarakeh Sepahan SC2:214:30
 Gol Gohar - Naft Masjed Soleyman0:014:30
 Sanat Naft Abadan FC - Paykan FC3:214:44
 ZOB Ahan Isfahan FC - Persepolis0:315:59
Portugāle - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Casa Pia Atletico - Porto0:322:15
Slovēnija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mura 05 - ASK Bravo1:118:00
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Cristal - Alianza Lima1:103:00
Polija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blektini Stargard - FKS Stal Mielec1:213:15
 Miedz Legnica - Stomil Olsztyn1:118:44
 Cracovia Krakow - Rakow Czestochowa0:021:44
Bulgārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Arda Kurdzhali - CSKA Sofia0:113:30
 Lokomotiv Plovdiv - Litex Lovech2:117:29
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitatea Craiova - Botosani FC3:118:00
 Viitorul Constanta - Astra Ploiesti0:120:29
 Viitorul Constanta - Astra Giurgiu0:120:30
Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lamia - Eolikos3:015:00
 Volos Nps - Panserraikos1:117:14
 Panathinaikos - Panachaiki2:019:30
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montevideo Wanderers - CA Cerro0:221:59
 CA Boston River - Danubio FC3:121:59
 Liverpool FC Montevideo - River Plate Montevideo0:121:59
 Montevideo Wanderers - CA Cerro0:222:00
 Rampla Juniors - Fenix Montevideo2:122:00
 CA Boston River - Danubio FC3:122:00
 Liverpool FC Montevideo - River Plate Montevideo0:122:00
 Racing Montevideo - Plaza Colonia3:222:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ruh Brest - FK Dnyapro Mogilev2:113:00
Turcija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kirklarelispor - Gaziantep BB2:112:00
 Kayserispor - Manisa Futbol Kulubu3:213:30
 Altinordu - Denizlispor3:515:30
 Rizespor - Samsunspor3:217:29
 Besiktas - Anagold 24Erzincanspor3:019:45
Beļģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mouscron - Anderlecht2:321:44
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lincoln FC - Malmo FF0:519:00
Pasaule - Persijas Līča Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Irāka - Bahreina2:215:59
 Sauda Arābija - Katara1:018:59
Brazīlija - U20 Paulista 1st Division - U20 Copa Internacional Ipiranga, Group C
 NotikumsRezultātsLaiks
 America De Cali SA (U20) - Racing Club De Avellaneda (ARG) (U20)1:120:30
 Palmeiras SP (U20) - Defensor Sporting (U20)1:122:30
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ca River Plate (Arg U20) - Hammarby Idrottsforening Fotbollsforening (U20)1:100:00
 Gremio Baruri(U20) - Club Nacional De Football (U20)2:202:00
 Club Estudiantes De La Plata (U20) - Club Atletico Penarol (U20)3:021:00
 Fluminense RJ (U20) - Club Atletico Independiente (Arg) (U20)0:123:00
 Fluminense RJ(U20) - Club Atletico Independiente (Arg) (U20)0:123:00
Brazīlija - A Sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Paranaense - Santos1:000:00
 Ceara - Corinthians0:100:30
 Horizonte - Botafogo RJ2:000:30
 Atletico Mineiro - Botafogo RJ2:000:30
 Chapecoense - CSA AL3:002:00
 Sao Paulo - Internacional SC2:102:29
 Fluminense - Fortaleza0:002:29
 Sao Paulo - Internacional SC2:102:30
 Fluminense - Fortaleza0:002:30
Itālija - Coppa Italia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parma - Frosinone2:118:59
 Cagliari - Sampdoria2:121:59
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sheffield United - Newcastle United0:221:30
 Arsenal FC - Brighton & Hove Albion1:222:15
Hokejs
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HS Rīga - HK Zemgale LLU3:119:15
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Molodechno - Neman4:418:00
 Shakhtyor Solihorsk - Yunost Minsk1:218:00
 HC Bobruisk - HK Vitebsk1:118:00
 HK Gomel - Metalurg Zhlobin2:518:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic1:202:00
 Drummondville Voltigeurs - Quebec Remparts7:202:00
 Gatineau Olympiques - Saint John Sea Dogs4:802:30
 Baie-Comeau Drakkar - Acadie-Bathurst Titans3:502:30
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kootenay Ice - Swift Current Broncos4:203:30
 Lethbridge Hurricanes - Everett Silvertips1:304:00
 Red Deer Rebels - Moose Jaw Warriors5:204:00
 Prince George Cougars - Portland Winter Hawks4:405:00
 Victoria Royals - Vancouver Giants3:105:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Owen Sound Attack - Niagara Icedogs5:502:00
 Saginaw Spirit - Guelph Storm2:202:05
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humo Tashkent II - Jertis Pavlodar0:411:00
 Humo Tashkent II - Irtysh Pavlodar0:411:00
 HC Kulager Petropavlsk - HC Astana8:015:00
 Almaty - Altai Torpedo4:115:30
 HC Aktobe - Arlan0:516:00
Pasaule - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malaizija - Indonēzija5:409:00
 Taizeme - Singapūra12:212:59
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakhalin - Daemyung Killer Whales3:410:10
Pasaule - Pasaules Čempionāts 3.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bulgārija - Lietuva2:120:00
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gorniczy Klub Sportowy Tychy - Kadra Pzhl U235:112:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belye Medvedi - Stalnye Lisy3:115:00
 Ladja Togliatti - Sibirskie Snaipery4:515:00
 Belye Medvedi - Stalnye Lisy3:115:00
 Ladja Togliatti - Sibirskie Snaipery4:515:00
 CSKA Red Army - HC Taifun2:215:59
 MHK Spartak Moscow - Almaz4:015:59
 CSKA Red Army - HC Taifun2:216:00
 MHK Spartak Moscow - Almaz4:016:00
 Russkije Vitiazi - Amurskie Tigry3:117:00
 MHK Dinamo St Petersburg - SKA-19460:117:29
 Kapitan - MHK Krylia Sovetov7:118:00
 Ska-Varyagi - MHC Dynamo Moscow1:218:00
 ORG Junior - Loko1:1218:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazcink-Torpedo - HC Ryazan1:314:29
 Rubin Tyumen - HC Rostov3:215:59
 HC Yugra - Buran Voronezh2:215:59
 Rubin Tyumen - HC Rostov3:216:00
 Humo Tashkent - CSK VVS Samara3:316:30
 Humo Tashkent - CSK VVS3:316:30
 HK Dynamo Tver - MHK Dinamo St Petersburg2:018:00
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Debreceni Egyetem AC - HSC Csikszereda1:319:30
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steel Wings Linz - FBI Veu Feldkirch3:320:00
 HC Pustertal - EK Zell AM See8:621:00
 Fassa - HC Gherdeina4:321:30
 Cortina - EHC Bregenzerwald2:421:30
 Asiago - Ritten3:521:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salavat Julaev - Metallurg Magnitogorsk1:115:59
 HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg1:118:30
 Neftehimik Niznekamsk - Traktor Chelabinsk6:418:30
 HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg1:118:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche1:302:00
 Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues3:003:00
 Edmonton Oilers - Ottawa Senators2:504:30
 Los Angeles Kings - Washington Capitals1:305:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laval Rocket - Lake Erie Monsters3:202:00
 Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves2:502:00
 Syracuse Crunch - Charlotte Checkers1:502:00
 Springfield Thunderbirds - Lehigh Valley Phantoms3:102:05
 Rochester Americans - Toronto Marlies4:002:05
 Tucson Roadrunners - Colorado Eagles2:104:05
 Stockton Heat - Ontario Reign2:305:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stavanger - Stjernen5:118:59
 Lillehammer - Valerenga4:319:30
 HK Narvik - Sparta Sarpsbourg5:119:30
 Manglerud Star - Gruner Ishockey7:119:30
 Storhamar - Frisk-Asker4:120:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fischtown Pinguins - SERC Wild Wings4:120:29
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HPK Hameenlinna - TPS Turku4:218:30
 Assat Pori - Jukurit5:118:30
 Vaasan Sport - Tappara Tampere1:118:30
 HIFK - Ilves Tampere2:418:30
 SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma2:318:30
 Karpat Oulu - KooKoo6:318:30
 Pelicans Lahti - JYP Jyvaskyla2:618:30
 HIFK - Ilves Tampere2:418:30
 SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma2:318:30
 Pelicans Lahti - JYP Jyvaskyla2:618:30
 Karpat Oulu - KooKoo6:318:30
 Vaasan Sport - Tappara Tampere1:118:30
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkoping - Skelleftea AIK5:320:00
 Vastra Frolunda - Djurgarden2:120:00
 Vaxjo Lakers - Orebro2:020:00
 Rogle - Brynas4:220:00
 Vaxjo Lakers - Orebro2:020:00
 Leksand - Oskarshamn4:120:00
 Malmo - Farjestad3:420:00
 Leksand - Oskarshamn4:120:00
 Vastra Frolunda - Djurgarden2:120:00
 Rogle - Brynas4:220:00
 Malmo - Farjestad3:420:00
 HV 71 - Lulea0:420:00
Handbols
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Focsani 2007 - Dinamo Bucharest29:3317:29
 CSM Focsani 2007 - Dinamo Bucuresti29:3317:30
 HC Vaslui - HC Potaissa Tudra32:3518:00
 CSM Fagaras - HC Buzau24:2118:00
 CSM Calarasi - CSM Resita31:2618:00
 CSM Fagaras - HC Buzau24:2118:00
Igaunija - Meistarlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper - Polva Serviti28:2819:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Handball - Montpellier34:3021:44
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ystads IF HF - Alingsas25:3120:00
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kongo - Ķīna25:2408:00
 Kuba - Slovēnija26:3908:00
 Japāna - Krievija23:3311:00
 Serbija - Nīderlande23:3611:00
 Serbija - Holande23:3611:00
 Japāna - Krievija23:3311:00
 Norvēģija - Angola30:2413:30
 Zviedrija - Argentīna30:2313:30
 Norvēģija - Angola30:2413:30
 Zviedrija - Argentīna30:2313:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melsungen - Die Eulen Ludwigshafen26:2520:00
 Magdeburg - Flensburg-Handewitt26:2520:00
 Balingen-Weilstetten - Bergischer29:2720:00
Volejbols
Sievietes - Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vjetnama - Indonēzija3:209:30
 Filipīnas - Taizeme0:312:00
Sievietes - Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 MCM Diamant Kaposvar - Szombathely Haladas3:018:59
Sievietes - Challenge Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 SIP Sempeter - Askö Linz-Steg1:318:59
Sievietes - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Novara - Vakifbank Turk Telekom3:211:00
 Igor Gorgonzola Novara - Vakifbank Istanbul3:211:00
 Bohai Bank - Banana Boat/Praia Cl.3:214:00
Sievietes - CEV Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 UOK BL Volley - Jedinstvo Brcko3:220:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hungkuk Pink Spiders - Hyundai Hillstate2:312:00
 Hungkuk Pink Spiders - Suwon Hyundai2:312:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Politekh Kursk - Sparta Nizhniy Novgorod3:217:29
Vīrieši - Kazahstāna - Nacionala līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taraz-Targu - VC Atyrau3:212:59
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Grozny - Universitet Barnaul3:111:00
 Lokomotiv- Izumrud Ekaterinburg - Vladimir3:014:00
 Dynamo II Moscow - Avtomobilist St Petersburg3:015:00
Vīrieši - Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Haifa HO - Hapoel Hamaapil1:321:00
 KK Tel Aviv 1 - Elizur Ashkelon0:321:00
Vīrieši - Pasaule - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - Macerata0:301:30
 Macerata - Zenit Kazan2:323:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Caramuru Castro - UM Itapetininga3:200:00
 SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao - America Volei3:200:30
 Sesc-Rj - Barao Blumenau3:000:30
 Taubate/Funvic - Moda/Maringa3:002:00
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karelian Hurmos - ETTA3:118:30
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Suwon KEPCO Vixtorm - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers0:312:00
Vīrieši - Grieķija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - Olympiakos Piraeus3:018:00
Vīrieši - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evivo Duren - Heitec Volleys Eltmann3:120:09
Vīrieši - Eiropa - Čempionu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Ceske Budejovice2:317:00
 Fenerbache - Ceske Budejovice2:317:00
Snūkers
Lielbritānijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vilsons Gerijs - Bonds Naidžels5:615:00
 O'Salivans Ronijs - Junhujs Dings4:615:00
 Vilsons Gerijs - Bonds Naidžels5:615:00
 O'Salivans Ronijs - Junhujs Dings4:615:00
 Stīvenss Metjū - Selbijs Marks6:521:00
 Vaits Maikls - Magvaiers Stīvens4:621:00
 Stīvenss Metjū - Selbijs Marks6:521:00
 Vaits Maikls - Magvaiers Stīvens4:621:00
Florbols
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Sirius IBK - Jonkopings11:220:40
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westend Indians - Viikingit9:418:30
Bendijs
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Vanersborg - IFK Motala Bandy4:120:00
Telpu futbols
Čehija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Dynamo Ceske Budejovice - Olympik Melnik4:421:15
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alexander Valuch (SVK) - Tomaszuk Tomasz3:009:30
 Guerricabeitia Jon Ander - Marinkovic Nikola3:110:10
 Tomaszuk Tomasz - Cheaib Dauud0:310:50
 Happeks Svens - Beness Mihals1:311:30
 Alexander Valuch (SVK) - Yadav Abhishek3:212:10
 Marinkovic Nikola - Cheaib Dauud0:312:50
 Guerricabeitia Jon Ander - Beness Mihals0:313:30
 Tomaszuk Tomasz - Yadav Abhishek1:314:10
 Happeks Svens - Alexander Valuch (SVK)0:314:50
 Yadav Abhishek - Cheaib Dauud0:315:30
Regbijs
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spānija - Īrija12:1012:50
 Austrālija - Fidži38:013:12
 Kanāda - Krievija24:1913:34
 ASV - Brazīlija29:713:58
 Francija - Anglija29:014:20
 Jaunzēlande - Japāna48:014:42
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samoa - Kanāda19:1215:06
 Jaunzēlande - Velsa36:715:28
 Austrālija - Skotija43:1415:50
 ASV - Īrija24:1916:12
 Francija - Argentīna12:1016:40
 Fidži - Japāna24:1717:02
 Anglija - Spānija36:717:32
 DĀR - Kenija17:1217:54
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 USA Perpignan - Biarritz Olympique29:2521:45
Teniss
ATP - ITF Future - Santa Marta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mejia Nikolass - Iamačkine Pedro2:003:30
 March Antonio Cayetano - Riquelme Coppari Agustin2:021:15
 Kordonnjers Gregorio - Eguez Sebastian2:021:20
 Sepulveda Navarro Karlos Andres - Karū Ignasio0:221:30
 Kordonnjers Gregorio - Eguez Sebastian2:021:35
 Mendoza Alehandro - Martinesa Sarrasaga Felipe2:122:35
 Bendeks Hose Daniels - Gomežs Huans Sebastians0:223:25
 Gomezs Alehandro - Murillo Sebastian2:023:25
 Bendeks Hose Daniels - Gomežs Huans Sebastians0:223:34
ATP - ITF Future - Santo Domingo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zeballos Frederiko - Tikhomirovs Maksims2:015:59
 Kuhar Matt - Itbareks Simons0:215:59
 Čoinskis Jans - Kodat Toby Alex2:015:59
 Zeballos Frederiko - Tikhomirovs Maksims2:016:00
 Scots Flečers - Olivares Hosē0:216:00
 Kuhar Matt - Itbareks Simons0:216:00
 Čoinskis Jans - Kodat Toby Alex2:016:00
 Scots Flečers - Olivares Hosē0:216:10
 Mora Maksime - Bicknell Blaise0:217:25
 Perez Alfredo - Jubb Paul0:217:49
 Nordkvists Arvids - UGO Karabelli Kamilo0:217:50
 Rodriguess-Pace Ricarko - Mendez Matthew2:118:15
ATP - ITF Future - Talahasī
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pourroy Loris - Novikovs Dennis1:217:00
 Kiršhaimers Strongs - Kros Jason2:017:00
 Kirčheimers Strongs - Kros Jason2:017:00
 Mārtiņš Rocēns - Findel-Hawkins Jack0:217:00
 Smith Tanner K - Foks Davids0:218:25
 Blumberg William - Iradukunda Gajs Orli1:218:50
 Spizzirri Eliot - Galarneau Aleksis0:220:49
 Matusevich Anton - Kaipsons Patrick2:121:10
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čungs Hongs - Oči Makoto1:204:30
 Kuzmanovs Dimitars - Lee Jea Moon2:004:30
 Pietri Benžamins - Fankuts Tomas2:004:30
 LO Chien Hsun - Kaļeņičenko Danila0:204:30
 Devs S.D. Pradžvals - Palan Dominik0:205:35
 Noguči Rio - Ho Rejs1:206:10
 Argavals Rišabs - Kims Čeongs2:106:15
 Krnokaks Aleksandrs - Yamanaka Taiyo2:008:44
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paul Jakub - Karrs Saimons0:209:59
 Džanašia Šalva - Parkers Stuarts1:210:00
 Paul Jakub - Karrs Saimons0:210:00
 Pervolarakis Mikails - Kachmazov Alibek0:210:00
 Gramaticopolo Biagio - Zukas Matias0:210:00
 Picčers Dāvids - Aleksandrs Donskis2:111:49
 Sačko Vitālijs - Oliels Išais0:212:04
 Lazarovs Aleksandrs - Kobelts Peters2:112:10
 Pokotilovs Boriss - Kočevars-Desmans Toms2:013:04
 Pokotilovs Boriss - Kocevars-Desmans Toms2:013:05
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lotsma Nils - Simone Ronkalli0:209:30
 Feits Franco - Prihodko Oļegs0:209:30
 Vaiss Aleksanders - Marti Pujolrass Alekss1:209:30
 Sabrijs Šerifs - Tenti Fermins0:210:40
 Uspenskis Denniss - Michalski Daniel0:211:00
 Ornago Fabrizio - Sunish Dhruv2:011:10
 Yulik Viacheslav - Mikeli Marko0:211:30
 Lavaņē Eduardo - Fakundo Huarezs0:212:30
 Martins Tifons Pols - Marti Pujolrass Alekss2:012:50
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hernandez Serrano Juan Alejandro - Butčs Džastins2:016:50
 Bredlijs Džulians - Panta Ereross1:217:00
 Chappell Nick - Ansari, Austin Ansari2:017:00
 Banthia Siddhant - Lipovseks Pučezs Tomass2:017:00
 Martins Dans - Mochizuki Shintaro0:218:25
 Patino Luis - Ortlip Joshua0:218:44
 Braimers Geidžs - Ribeiro Eduardo2:119:20
 Volfsons Davids - Jamasita Fernando2:120:15
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bolotovs Sergejs - Roberts Kventins0:212:45
 Musialeks Aleksis - Tčutakians Maksims2:013:05
 Alvarez Varona Nicolas - Krepaldi Eriks2:014:20
 Hersey Jake - Žu Maikls0:214:30
 Alvarez Varona Nicolas - Krepaldi Eriks2:014:34
 Svrcina Dalibor - Satrals Jans2:014:49
 Onklins Gutjers - Mihņevs Peters0:215:10
 Krstevs Ondrejs - Roberts Kventins0:215:30
 Rinderknečs Arturs - Martiness Mirko2:016:35
 Musialeks Aleksis - Hemerijs Kalvins0:216:40
 Kirkins Ergi - Žu Maikls2:018:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nejedlijs Pavels - Lingua Lavallen Alejo Lorenzo2:109:00
 Srbljaks Gorazds - Netušils Marvins0:209:00
 Jekans Mircea - Marozans Fabians0:209:00
 Dižhujzens Marks - Valkusz Mate1:209:00
 Nejedlijs Pavels - Lingua Lavallen Alejo Lorenzo2:109:00
 Jekans Mircea - Marozans Fabians0:209:00
 Shevchenko Alexander - Stīvens Barts1:210:45
 Kotovs Pavels - Makk Peter2:011:00
 Saveļjičs Igors - Slobodčikovs Rolands0:211:09
 Gelharts Luka - Zemels Jankels2:012:10
ATP - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard PO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zhao Z / Zheng B - Purcell R / Yamasaki J1:206:59
 Kadhe A / Ramanathan R - Mochizuki Y / Shimabukuro S1:208:40
ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jangs Sungs Hua - Močiduki Juki0:203:59
 Lī Daks Hī - Šimabukuro Šo2:003:59
 Jangs Sungs Hua - Močiduki Juki0:204:00
 Ramanatans Ramkumars - Žangs Ze0:205:14
 Džangs Džeisons - Cuja Jie2:006:55
WTA - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chang K-C / Hsu C-W - Choi J-H / Han N-L0:206:59
 Lee Y-H / Wu F-H - Hozumi E / Namigata J2:008:29
WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tere-Apisaha Abigaila - Šimizu Ajano1:203:59
 Tanga Kianhui - Kima Dabina2:105:00
 Park Sohyun - Lī Ja-Hsuana2:005:20
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wijesundera, Rushri - Price Gabriella0:217:00
 Christensen Elle - Raszkievica Eva2:019:05
 Droguet Aubane - Morvajova Viktoria2:119:30
 Mushika, Mio - Bourguinona Medisona2:120:20
 Ostrzygalo, Martyna - Kukharčuka Nika0:220:44
 Lindh Gallagher Emilie - Klaine Peidža1:222:00
 Portalatin Karla - Kawaguchi Natsumi0:223:00
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aziza Rania - Raggi Andželika2:012:15
 Kalaitzis Victoria - Gadjēna Nikole1:212:44
 Bečri Širaza - Traversi Kostanza2:012:55
 Kulikova Anastasia - Ečeverija Alama Nadja2:013:15
 Priibilova Anastasia - Monnet Carole0:213:45
 Wildgruber, Anja - Cavalle-Reimersa Ivonne0:214:05
 Partaud Marine - Mogilnitskaya Yana2:014:15
 Zantedesčii Aurora - Ruzic Antonia0:214:55
 Prati Federika - Mansauri Jasmīne0:215:04
 Alibaliča Nina - Miyazaki Yuriko1:216:25
 Monnet Carole - Bečri Širaza2:016:30
 Aziza Rania - Dema Viktoriia1:216:35
 Hertel Ania - Cavalle-Reimersa Ivonne0:216:50
 Arsanžioli Manona - Gadjēna Nikole2:016:55
 Kulikova Anastasia - Mansauri Jasmīne2:018:35
WTA - ITF - Jablonec Nad Nisou
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hennemanna Kaijsa Vilda - Berankova Karolina0:211:00
 Kajuru Ange Obi - Gettwart Fabienne2:011:00
 Tomanova Nikola - Vlkovska Veronika2:012:09
 Munzarova Lenka - Pepelyaeva, Veronika1:212:59
 Sedlackova Petra - Maligina Jeļena0:213:30
 Gutjerreza Carrasco Marija - Miriama Kolodziejova0:213:45
 Robbe Alice - Miklova Barbora0:214:34
 Breckova Nikola - Petruzelova Lucie1:216:15
WTA - ITF - Norman
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ašgāra Jasmīne Ambera - Kobelta Madeleine2:117:55
 Montez Pamela - Millera Nella2:018:00
 Šaffere Kennedi - Korašvili Oleksandra2:018:00
 Montez Pamela - Millera Nella2:018:00
 Šaffere Kennedi - Korašvili Oleksandra2:018:00
 Fikē Tifānija - Clousing, Keisha R.2:018:55
 Zhang Anna - Funga Steisija0:219:35
 Kapurro Taborda Martina - Failla Džesika0:219:55
 Davis Emma - Žu Amija2:120:49
 Dekmeijere Līga - Riū Lisa Marie2:122:00
WTA - ITF - Solapura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Batia Rija - Raina Ankita0:206:00
 Mishina Daria - Marcinkeviča Diāna0:206:00
 Juana Jū - Lihama Dženifera2:006:00
 Samira Sandra - Sawangkaew Manachaya2:007:40
 Savinjuha Valerija - Cengiza Berfu2:007:55
 Kristija Freja - Eikeri Ulrike0:207:55
 Chaudhari Vaidehi - Bains Naikta1:210:05
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buajama Kamonvana - Žanga Jinga1:204:30
 Okuno Ajaka - Guo Meiqi0:204:30
 Kang Jia Kvi - Lū Džiasi2:106:10
 Ma Yexin - Nirundorn Mai Napatt2:006:50
 Hondo Sakura - Lju Čanga0:206:55
 Jandakate Čompotipa - Abduraimova Nigina0:207:39
 Garland Joanna - Han Jiangxue0:208:25
 Vu Ho Činga - Lī Pei Či0:209:24
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cvetkovic Tina - Bulema Josepfīne0:209:59
 Spigarelli Martina - Nepliy Elina2:110:00
 Hoste Ferrera Klaudia - Mesochoritou Galateia2:110:00
 Cvetkovic Tina - Bulema Josepfīne0:210:00
 Gamiza Andrea - Oliynykova Oleksandra0:210:00
 Lovric Pia - Ogescu Simona2:011:40
 Krasnova Diāna - Noelija Zeballosa0:211:44
 Lovric Pia - Ogescu Simona2:011:55
 Bergen Mariia - Šhaedera Laura0:212:05
 Astakhova Darya - Stamatova Jūlija2:013:10
E-Sports
Dota 2 - WePlay Bukovel Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cignal Ultra - Neon Esports2:106:59
 Ehome - Royal Never Give UP2:106:59
 Look For Smile - Cdec Gaming1:206:59
Dota 2 - WePlay Bukovel Minor - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cignal Ultra - Neon Esports2:107:00
 Look For Smile - Cdec Gaming1:207:00
 Ehome - Royal Never Give UP2:107:00
 Geek Fam - Boom ID2:007:00
 Ehome - Cdec Gaming0:209:59
 Royal Never Give UP - Look For Smile2:010:10
 Cignal Ultra - Geek Fam0:210:30
 Neon Esports - Boom ID2:010:50
 Team Spirit - Gentlemen2:114:00
 Gambit Esports - Hellraisers2:014:00
 Nigma - Team Singularity2:014:09
 Ad Finem - Vikin.GG1:214:09
 Nigma - Team Singularity2:014:10
 Gentlemen - Hellraisers1:217:29
 Team Spirit - Gambit Esports0:217:29
 Nigma - Vikin.GG1:217:34
 Team Singularity - Ad Finem2:117:40
 Egoboys - G-Pride2:021:04
 Fighting Pepegas - J.storm1:221:20
 Vicious Gaming - Furia Esports0:221:20
 Ninjas IN Pyjamas - Team Xolotl2:021:20
 Fighting Pepegas - J.storm1:221:20
 Vicious Gaming - Furia Esports0:221:20
 Ninjas IN Pyjamas - Team Xolotl2:021:20
 Egoboys - Furia Esports0:223:44
Dota 2 - Dreamleague - NA Closed Qualifier
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fighting Pepegas - Evil Geniuses0:200:20
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heroic - Copenhagen Flames2:122:00
CS:GO - Sector MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Spirit - Havu Gaming2:018:00
CS:GO - ESEA Advanced Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unicorns of Love - ALTERNATE aTTaX2:122:00
CS:GO - United Masters League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hard Legion Esports - GODSENT2:116:00
 Virtus Pro - Illuminar Gaming0:219:20
CS:GO - ESL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mousesports - Renegades2:112:59
 G2 Esports - ATK0:012:59
 Mousesports - Renegades2:113:00
 Natus Vincere - Evil Geniuses2:115:59
 100 Thieves - Fnatic0:216:30
 Astralis - Liquid2:118:59
 Mousesports - ATK2:019:30
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auckland Tuatara - Canberra Cavalry5:708:00
 Geelong-Korea - Adelaide Bite8:209:30
Biatlons
Sievietes - Oestersund
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marte Olsbu Roiseland - Hermane Denīze0:117:20
 Landmark Tandrevold Ingrid - Simon Julia0:117:20
 Hausera Lisa Tereza - Kuklina Larisa0:117:20
 Bescond Anais - Hojnisz Monika0:117:20
 Egan Clare - Sanfilippo Federika1:017:20
 Davidova Marketa - Makarainen Kaisa1:017:20
 Jurlova Jekaterina - Kryuko Iryna1:017:20
 Mironova Svetlana - Haecki Lena0:117:20
 Vita Semerenko - Puskarcikova Eva0:117:20
 Ekhofa Tirila - Aymonier Celia1:017:20
 Braisaz Justine - Gontjē Nikola1:017:20
 Persson Linn - Brorsson Mona0:117:20
 Wierer Dorothea - Vittozzi Lisa1:017:20
 Merkušina Anastasija - Horchler Karolin1:017:20
 Semerenko Valj - Hinz Vanessa0:117:20
 Oeberg Hanna - Preuss Franziska1:017:20
 Dunklee Susan - Gasparin Selina0:117:20
 Fialkova Paulina - Hildebrand Franziska17:20