jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Piektdiena, 06. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicago Bears - Dallas Cowboys31:2403:20
Basketbols
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Targu Jiu - CSM 2007 Focsani89:7718:30
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gumma Crane Thunders - Hyogo Storks62:6412:00
 Aomori Wats - Tsukuba Robots60:8212:00
 Earthfriends Tokyo Z - Oita Heat Devils51:7312:00
 Tokyo Excellence - Shinshu Brave Warriors67:8012:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zlin - SA Brno89:8420:00
 Sokol Vysehrad - Slavoj BK Litomerice59:8220:00
 Basketbal Olomouc - BC Visocina86:7220:00
 Sokol Prazsky - BK Loko Interconex Plzen96:6820:30
 Basket Opava 2010 - BCM Orli Prostejov90:8421:00
Turcija - TB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ted Ankara Kolejliler - Murat Pasaoglu Spor77:5915:59
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anadolu Basket Ankara - Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket91:11216:30
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SZTE-Szedeak - Szolnoki Olaj69:9019:00
Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mjanma - Singapūra62:10206:00
 Malaizija - Kambodža100:6408:14
 Filipīnas - Vjetnama110:6914:14
Pasaule - Recopa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo - SC Corinthians Paulista74:8801:39
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leicester Riders - Plymouth Raiders97:7921:30
 Worcester Wolves - Surrey United93:7521:30
 Bristol Flyers - Sheffield Sharks71:8521:30
Sievietes - South Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Maldives38:1011:14
Sievietes - Southeast Asian GamesDienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Indonēzija67:5812:00
Sievietes - Turcija - TKB2L
 NotikumsRezultātsLaiks
 Urla Belediyesi - Bayrakli Belediyesi63:7817:00
Sievietes - Krievija - Superlīga - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 MBA-2 Moscow - BC Spartak Saint Petersburg60:6817:29
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bendigo Spirit - Canberra Capitals66:9110:00
 Adelaide Lightning - Perth Lynx79:6910:05
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheongju KB Stars - Yongin Samsung Life Blue Minx69:6712:00
 Cheongju KB Stars - Samsung Life Bichumi69:6712:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Correcaminos UAT Victoria - Dorados De Cihuahua97:10203:00
 Abejas - Soles de Mexicali84:9604:15
 Mineros - Plateros De Fresnillo84:8404:30
 Lenadores De Durango - Huracanes de Tampico97:9504:30
 Panteras de Aguascalientes - Angeles De Puebla BC133:8604:30
 Lenadores De Durango - Huracanes de Tampico97:9504:30
 Capitanes - Aguacateros De Michoacan79:6805:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itabom Bauru - Flamengo Petrobras66:7900:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nanjing Tongxi Monkey King - Zhejiang Golden Bulls119:11613:34
 Beijing Konggu - Shandong Golden Stars90:9513:34
 Zhejiang Guangsha Lions - Tianjin Gold Lions102:9313:34
 Fujian Sturgeons - Shanghai Sharks124:9013:34
 Nanjing Tongxi Monkey King - Zhejiang Golden Bulls119:11613:35
 Chongqing Fly Dragons - Shandong Golden Stars90:9513:35
 Zhejiang Guangsha Lions - Tianjin Gold Lions102:9313:35
 Fujian Sturgeons - Shanghai Sharks124:9013:35
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CB Almansa - Lobe Huesca86:7618:00
 Lucentum Alicante - Blancos de Rueda Valladolid77:8121:45
 CE Lleida Basquet - Marin Peixegalego82:7022:00
 Amics Castello - Lagun Aro GBC79:7922:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zabok - Zadar59:8019:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chernomorets Burgas - Balkan Botevgrad79:8818:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antwerp Giants - Hubo Limburg United101:9021:00
 Basic-Fit Brussels - Okapi Aalstar89:7521:30
 Willebroek - Leuven Bears63:7321:30
 Liege BC - Belfius Mons53:9021:30
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Lorenzo De Almagro - Obras Sanitaras106:9402:00
 Platense - Ferro Carril Oeste71:6402:00
 Comunicaciones - La Union96:7802:00
 Platense - Ferro Carril Oeste71:6402:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lapuan Korikobrat - Kouvot Kouvola88:7715:00
 Kaarinan Ura Basket - Kataja Joensuu85:7315:59
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Samsung Thunders - Busan KT Sonicboom87:10012:00
 Anyang KGC - Mobis Phoebus65:6012:00
 Seoul Samsung Thunders - Busan KT Sonicboom87:10012:00
 Anyang KGC - Mobis Phoebus65:6012:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norrkoping Dolphins - Jamtland Basket94:8020:04
 LF Basket - Djurgarden Basket97:8320:04
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Zaporizhya - BC Dnipro81:9418:00
 Cherkasski Mavpy - Dynamo-Bipa Odessa92:7618:30
 Kyiv-Basket - BC Himik91:5619:00
 SK Prometey - Kharkivski Sokoly114:7719:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cairns Taipans - New Zealand Breakers108:9010:30
 Perth Wildcats - Sydney Kings96:7712:30
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gipsar Stal Ostrow - Asco Slask Wroclaw80:10021:15
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lowen Braunschweig - Hamburg Towers94:9721:30
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aix-Maurienne - Antibes Sharks81:8221:00
 Saint-Chamond - Denain-Voltaire82:8021:00
 Lille Metropole - JA Vichy Clermont69:7921:00
 Rouen Spo - Nantes Atlantique83:7821:30
 Evreux Alm - Fos Ouest90:8621:30
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Le Portel - Le Mans76:8521:00
 Roanne - Boulazac83:6821:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakvere Tarvas - BK Ogre79:10218:59
 BK Ventspils - BC Valga-Valka/Maks&Moorits109:7118:59
 Rakvere Tarvas - BK Ogre79:10219:00
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Kalev/Cramo - Enisey Krasnoyarsk94:8718:59
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cibona - Igokea66:9118:00
 Mega Vizura - Partizan77:9821:00
Eiropa - Eirolīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Khimki - FC Barcelona94:10218:59
 Zenit Petersburg - ASVEL Lyon-Villeurbanne75:7018:59
 BC Khimki - FC Barcelona94:10219:00
 Zenit St Petersburg - ASVEL Lyon-Villeurbanne75:7019:00
 Fenerbahce Ulker - Alba Berlin88:8819:45
 Panathinaikos AO - Olympiakos Pireus86:8621:30
 CD Saski Baskonia - Anadolu Efes Istanbul77:10221:59
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auburn Tigers - Furman Paladins81:7803:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards - Philadelphia 76ers119:11302:00
 Toronto Raptors - Houston Rockets109:11902:29
 New York Knicks - Denver Nuggets92:12902:29
 Toronto Raptors - Houston Rockets109:11902:30
 New York Knicks - Denver Nuggets92:12902:30
 New Orleans Pelicans - Phoenix Suns125:12503:00
Futbols
Paragvaja - Copa Paraguay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sol de America - Deportivo Capiata0:000:00
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Esteli - Diriangen FC0:003:00
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waasland-Beveren - Antwerpen0:421:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lommel United - Oud-Heverlee Leuven3:221:30
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Levadiakos - Ergotelis1:015:59
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ahli AL Khalil - Al Quwwat Al Falistinia4:215:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shahrdari Tabriz - Oxin Alborz1:112:30
 Mes Rafsanjan - Navad Urmia FC3:112:30
 Esteghlal Khuzestan - Khosheh Talaei4:112:30
 Qashqai Shiraz - Damash Gilan FC1:012:30
 Sepidrood Rasht - Baderan Tehran1:312:30
 Aluminium Arak FC - MES Kerman FC0:012:30
 Mes Rafsanjan - Navad Urmia FC3:112:30
 Rayka Babol FC - Malavan Bandar Anzali FC0:112:30
 Persepolis Pakdasht - Arman Gohar Sirjan1:112:30
 Niroye Zamini Tehran - Fajr Sepasi1:012:30
Saūda Arābija - Karaļa kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Raed - Al Mojzel0:014:15
 Al Ain - Al-Taawon0:214:35
 AL Nojoom - Al Ahli1:316:25
 Al-Ettifaq - AL Tai2:116:25
 Al-Nasr - AL Bukayriyah FC4:118:45
Saūda Arābija - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Raed - Al Mojzel0:014:14
 Al Ain - Al-Taawon0:214:34
 AL Nojoom - Al Ahli1:316:25
 Al-Ettifaq - AL Tai2:116:25
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Aguila - CD Sonsonate1:003:15
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kariobangi Sharks - Tusker1:312:30
 Bandari - Wazito FC4:112:59
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AL Bataeh (AAE) - Masafi2:014:40
 Dubba Al-Husun - AL Arabi2:014:40
AAE - Līgas kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ahli Al-Fujirah - Al Nasr0:115:59
 Al Ain - Sharjah2:115:59
 Ahli Al-Fujirah - Al Nasr0:116:00
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Wasl5:118:30
 AL Wahda Scc (UAE) - Al Jazira0:418:30
 Shabab AL Ahli Dubai Club - Al Wasl5:118:30
Ķīna - FA Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shanghai Shenhua - Shandong Luneng3:013:34
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KAA Gent - Standard Femina de Lige2:021:30
 Ladies Genk - Oud-Heverlee Leuven3:021:30
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sassuolo Calcio Femminile - CF Florentia3:018:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich - SC Freiburg2:020:15
Pasaule - CAF Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Vita Club - Raja Casablanca0:118:00
 Al Ahly Cairo - AL Hilal2:121:00
 Esperance Tunis - JS Kabylie1:021:00
 Al Ahly Cairo - Al-Hilal Omdurman2:121:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monarcas Morelia - Club America2:004:30
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balzan Youths - Hamrun Spartans1:120:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube Aurora - Royal Pari Sion2:000:15
 Blooming - Jorge Wilstermann0:302:29
 San Jose - Oriente Petrolero3:102:30
Argentīna - Primera D Metropolitana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yupanqui - Deportivo Paraguayo0:022:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Atletico Colegiales - Atletico Fenix0:021:59
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pusamania Borneo FC - PS Tni4:110:30
 Pusamania Borneo - PS Tni4:110:30
 Persepar Kalteng Putra - Persepam Madura1:413:30
 Barito Putera - Semen Padang0:313:30
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qarabag - Keshla2:217:00
Katara - Stars Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umm Salal - AL Shahaniya2:017:09
 Al Ahli - Al Wakra6:017:10
 Al Rayyan SC - Al Sadd0:617:10
 Umm Salal - AL Shahaniya2:017:10
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Smouha - Al Obour1:015:00
 Enppi - El Terasanah0:017:00
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Briton Ferry - Caerau Ely3:021:30
Velsa - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colwyn Bay - Airbus UK0:021:45
 Carmarthen Town - Ammanford0:422:00
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Cape Town - JDR Stars2:015:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Supersport United - Highlands Park2:020:00
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anagennisi Deryneia - PO Xylotymbou2:018:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pafos FC - Nea Salamina1:019:00
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neroca FC - Aizawl FC1:010:30
 North Eastern RE Organising Cultural Association - Aizawl FC1:010:30
 Indian Arrows - Gokulam Kerala FC0:113:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Zagreb - NK Varazdin1:018:59
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Steaua Bucharest - Gaz Metan Medias2:020:29
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kielce Korona - Arka Gdynia0:118:59
 Gornik Zabrze - Wisla Krakow4:221:30
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carsko Selo 2015 - Etar 1924 Veliko Tarnovo2:217:00
 Carsko Selo 2015 - Etar2:217:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne City - Perth Glory0:310:30
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Penarol - Cerro Largo2:101:30
 Juventud - Club Nacional0:301:30
 Defensor Sporting - Progreso2:401:30
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Ironi Gedera - Beitar Yavne0:011:29
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - SC Kfar Qasem4:215:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Akko0:015:00
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Nazareth Illit0:015:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Petah Tikva1:115:00
 Hapoel Bnei Lod - Beitar Tel Aviv Ramla1:215:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Akko0:015:00
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Nazareth Illit0:015:00
 Maccabi Petah Tikva - SC Kfar Qasem4:215:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Petah Tikva1:115:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Schaffhausen - Aarau0:021:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk3:018:59
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskisehirspor - Umraniyespor3:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Genclerbirligi5:219:30
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telstar - NAC Breda1:121:00
 Maastricht - Jong FC Utrecht1:121:00
 Go Ahead Eagles - Jong PSV1:121:00
 Dordrecht - Cambuur2:421:00
 Almere - FC Oss3:021:00
 Excelsior - NEC Nijmegen2:121:00
 Den Bosch - De Graafschap2:221:00
 FC Eindhoven - Volendam1:421:00
 Go Ahead Eagles - Jong PSV1:121:00
 FC Eindhoven - Volendam1:421:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Amsterdam - Willem II0:221:15
Krievija - Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Terek Grozni(Jaun) - Ufa(Jaun)3:212:59
 FK Tambov (Jaun) - FC Orenburg (Jaun)3:217:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit St Petersburg - Dinamo Moscow3:018:30
 Arsenal Tula - Lokomotiv Moscow4:018:30
 Zenit St Petersburg - Dinamo Moscow3:018:30
 Arsenal Tula - Lokomotiv Moscow4:018:30
Spānija - Division de Honor Juvenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla SC(Jaun.) - Granada2:014:00
 San Felix C.F - AD Nervion4:014:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elche B - CF Intercity2:112:00
 Elche CF Ilicitano - CF Intercity2:112:00
 Trival Valderas - ED Moratalaz2:312:30
 Villaverde Boetticher - AD Alcorcon B0:212:30
 CD Berceo - CA Vianes3:113:00
 DAV Santa Ana - AD Union Adarve3:213:00
 ED Churra - CF Castillo Huercal Overa2:113:00
 Mirandes B - Atletico Tordesillas1:113:45
 Panaderia Pulido San Mateo - CD Atletico Paso0:214:00
 Leganes B - Carabanchel3:116:30
 Union Ceares - SD Lenense3:016:45
 Guadalajara - Almansa4:017:30
 EL Alamo - CD San Fernando De Henares1:421:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Izarra - Logrones2:213:00
 Deportivo Alaves B - Arenas Club De Getxo0:217:00
 Unionistas CF - Valladolid B0:017:00
 Club Haro Deportivo - Osasuna B1:018:00
 Marino Luanco - Sporting Gijon B1:018:00
 Cultural Leonesa - CF Salmantino3:118:30
 Leioa - Ath Bilbao B1:018:30
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albacete - Extremadura1:112:59
 Racing Santander - Fuenlabrada2:217:00
 Alcorcon - Real Oviedo1:319:30
 Malaga - Tenerife2:021:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villareal - Atletico Madrid0:021:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hobro - AC Horsens0:020:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hammarby Idrottsforening Fotbollsforening (U20) - Corinthians SP (U20)4:320:30
 Club Nacional De Football (U20) - Ca River Plate (Arg U20)0:422:30
Brazīlija - A Sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio Porto Alegre - Cruzeiro2:000:15
 Bahia - Vasco da Gama1:100:15
 Palmeiras - Goias5:100:15
 Bahia - Vasco da Gama1:100:15
 Palmeiras - Goias5:100:15
 Flamengo - Avai6:100:59
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Forest FC(U23) - Birmingham City(U23)3:221:00
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur(Jun.) - Liverpool FC(Jun.)4:014:00
 Fulham FC(Jun.) - West Ham United(Jun.)3:321:00
 Arsenal FC(Jun.) - Blackburn Rovers(Jun.)3:121:00
 Southampton FC(Jun.) - Manchester City(Jun.)2:021:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Millwall - Nottingham Forest2:221:44
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bohemians 1905 - Banik Ostrava0:218:30
 Slovan Liberec - Slavia Praha0:320:29
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boavista - Benfica1:422:30
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cittadella(Jaun) - Cremonese0:015:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Benevento - Trapani5:021:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Milan - AS Roma0:021:44
Francija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toulon Le Las - Boulogne1:221:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lille - Brest1:020:00
 Olympique Nimes - Olympique Lyon0:421:44
 Nimes - Olympique Lyon0:421:45
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bramfelder SV - SV Rugenbergen0:220:00
 FC Eilenburg - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal2:220:00
 TUS Osdorf - Union Tornesch2:220:30
 Victoria Hamburg - Wandsbeker Tsv Concordia10:120:30
 Hamm United FC - FC Teutonia 050:120:30
 FC Süderelbe - Meiendorfer SV4:321:00
 Hamburger SV Iii - SV Curslack-Neuengamme3:321:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hertha Berlin II - Lokomotive Leipzig1:219:00
 SW Rehden - TSV Havelse2:220:00
 FC Koln II - Fortuna Koln0:120:30
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemnitzer - FSV Zwickau2:220:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arminia Bielefeld - Karlsruher2:219:30
 Hamburger SV - Heidenheim0:119:30
 Arminia Bielefeld - Karlsruher2:219:30
 Hamburger SV - Heidenheim0:119:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin2:221:30
Hokejs
Pasaule - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapūra - Malaizija14:309:00
 Filipīnas - Taizeme1:1012:59
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Himik-SKA - HK Brest3:318:00
 HC Lokomotiv Orsha - HK Lida4:018:00
 HC Mogilev - Pinskie Jastreby9:418:00
 Belarus U-18 - HC Baranovichi1:418:00
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lulea - SDE Hockey6:119:00
 MoDo - AIK Stockholm2:319:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Victoriaville Tigres - Moncton Wildcats2:602:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niagara Icedogs - Sault Ste Marie Greyhounds1:502:00
 Oshawa Generals - Kingston Frontenacs4:402:05
 Windsor Spitfires - Kitchener Rangers3:402:05
 Peterborough Petes - London Knights3:202:05
 Barrie Colts - Flint Firebirds2:502:30
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humo Tashkent II - Irtysh Pavlodar3:111:00
 Humo Tashkent II - Jertis Pavlodar3:111:00
 HC Kulager Petropavlsk - HC Astana3:215:00
 Almaty - Altai Torpedo0:215:30
 HC Aktobe - Arlan Kokshetau2:315:59
 Beibarys Atyrau - HC Temirtau5:115:59
 Beibarys - HC Temirtau5:116:00
 HC Aktobe - Arlan2:316:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belfast Giants - Sheffield Steelers6:221:00
 Manchester Storm - Glasgow Clan5:521:30
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Podhale Nowy Targ - Janow7:018:59
 Jastrzebie JKH GKS - Tauron KH Gks Katowice1:219:00
 Unia Oswiecim - KH Zaglebie Sosnowiec4:519:00
 Podhale Nowy Targ - Janow7:019:00
 Torun - MKS Cracovia Krakow1:319:30
 Stoczniowiec Gdansk - Gorniczy Klub Sportowy Tychy2:219:30
 Stoczniowiec Gdansk - Tychy2:219:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carolina Hurricanes - San Jose Sharks2:202:00
 Montreal Canadiens - Colorado Avalanche2:302:00
 Philadelphia Flyers - Arizona Coyotes1:302:00
 New York Islanders - Vegas Golden Knights2:202:00
 Columbus Blue Jackets - New York Rangers2:302:00
 Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4:502:00
 Boston Bruins - Chicago Blackhawks3:302:00
 Philadelphia Flyers - Arizona Coyotes1:302:00
 Boston Bruins - Chicago Blackhawks3:302:00
 Columbus Blue Jackets - New York Rangers2:302:00
 Carolina Hurricanes - San Jose Sharks2:202:00
 Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4:502:00
 New York Islanders - Vegas Golden Knights2:202:00
 Dallas Stars - Winnipeg Jets2:203:30
 Calgary Flames - Buffalo Sabres4:303:59
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Hudiksvalls - Stromsbro IF1:120:00
 HK Visbi-Roma - Vallentuna1:220:00
 HC Halmstad Hammers - Kalmar HC1:520:00
 Gripen HC Nykoping - Lindens Hockey3:520:00
 HK Enkopings - Hammarby IF3:220:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Timra - Sodertalje6:320:00
 Mora - Karlskrona2:220:00
 AIF Tingsrids - Vita Hasten1:120:00
 Mora - Karlskrona2:220:00
Somija - SM-Līga(U20)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ilves Tampere - TPS(U20)4:312:30
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kettera - Hermes4:017:00
 Koo-Vee - Jokipojat Joensuu2:217:00
 Roki - Iisalmen Peli-Karhut1:217:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tolpar Ufa - Sneznije Barsi5:214:00
 Belye Medvedi - Stalnye Lisy4:215:00
 Avto - HC Altay Ust-Kamengorsk2:015:30
 Reaktor - Omskie Jastreby0:617:00
 Russkije Vitiazi - Amurskie Tigry3:217:00
 MHK Dinamo St Petersburg - SKA-19464:317:29
 Ska-Varyagi - MHC Dynamo Moscow1:418:00
 Kapitan - MHK Krylia Sovetov2:418:00
 Ska-Varyagi - MHC Dynamo Moscow1:418:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metallurg Novokuzneck - HK Torpedo Gorkii2:114:00
 Zauralje - Juznij Ural5:015:30
 Toros - KRS Peking3:215:59
 Neftianik Al - Ceng Tou3:317:29
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyergyoi HK - Hokiklub Budapest2:218:30
 Corona Brasov - DAB Docler2:018:30
 Ferencvarosi TC - HSC Csikszereda4:119:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Admiral Vladivostok - HC Vityaz3:111:29
 Sibir Novosibirsk - Jokerit Helsinki3:414:29
 Torpedo Nizhny Novgorod - AK Bars Kazan3:418:00
 Lokomotiv Jaroslavl - HC Dinamo Moscow0:418:00
 Torpedo Nizhny Novgorod - AK Bars Kazan3:418:00
 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec3:318:09
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mulhouse - Grenoble3:621:00
 Chamonix-Morzine HC - Briancon5:221:00
 HC Nice - Bordeaux3:321:00
 Rouen - Amiens8:121:00
 Angers - Gap5:221:30
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orli Znojmo - EC VSV3:019:30
 Liwest Linz - Dornbirn5:420:14
 KAC Klagenfurt - Red Bull Salzburg2:020:14
 Innsbruck - EC Vienna Capitals1:320:15
 Liwest Linz - Dornbirn5:420:15
 EC Graz 99ers - HC Bolzano-Bozen Foxes4:120:15
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - Rapperswil Jona Lakers4:420:44
 Servette HC - EHC Biel3:220:45
 Lausanne HC - SC Bern2:520:45
 Langnau Tigers - HC Lugano3:220:45
 HC Fribourg Gotteron - HC Davos3:120:45
 Zurich - Rapperswil Jona Lakers4:420:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odense Bulldogs - Esbjerg Energy1:220:29
 Herning Blue Fox - AaB Ishockey0:420:30
 Odense Bulldogs - Esbjerg Energy1:220:30
 Sonderjyske Ishockey - Rungsted2:320:30
 Frederikshavn White Hawks - Herlev Eagles1:120:30
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dresdner Eislowen - Heilbronner Falken8:520:30
 EK Bad Nauheim - EV Ravensburg5:120:30
 EK Bad Tolz - Wolfe Freiburg3:420:30
 Lausitzer Fuchse - ESV Kaufbeuren4:120:30
 EHC Bayreuth - Kassel Huskies3:321:00
 Eispiraten Crimmitschau - Landshut Cannibals3:321:00
 SC Bietigheim Steelers - Frankfurt Lions3:021:00
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Augsburger Panther3:220:29
 Nurnberg Ice Tigers - Straubing Tigers2:320:29
 Iserlohn Roosters - Wolfsburg Grizzly1:520:29
 Adler Mannheim - ERC Ingolstadt4:120:30
 Dusseldorfer EG Metro Stars - Augsburger Panther3:220:30
 Nurnberg Ice Tigers - Straubing Tigers2:320:30
 Iserlohn Roosters - Wolfsburg Grizzly1:520:30
 Krefeld Pinguine - EHC Munchen5:820:30
 Eisbaren Berlin - Kolner Haie4:420:30
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spisska Nova Ves - HK Skalica3:418:30
 HC Topolcany - HK Trnava7:619:00
 HK 95 Povazska Bystrica - HC Bratislava2:519:00
 MHK Martin - SKP Zilina4:119:00
 HK Spartak Dubnica - HK Levice1:019:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Dukla Michalovce - DVTK Jegesmedvek3:618:30
 HC Kosice - HKM Zvolen4:118:30
 Banska Bystrica - Slovan Bratislava1:118:59
 SKP Poprad - HC 07 Detva3:018:59
 Banska Bystrica - Slovan Bratislava1:119:00
 SKP Poprad - HC 07 Detva3:019:00
 HKM Nitra - Nove Zamky2:119:00
 Dukla Trencin - Mac Budapest8:219:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karlovy Vary - Vitkovice9:118:30
 Zlin - Mountfield HK0:418:30
 Plzen - Kometa Brno4:218:30
 Liberec - Trinec5:018:59
 Kladno - Mlada Boleslav3:118:59
 HC Olomouc - Litvinov3:118:59
 Liberec - Trinec5:019:00
 HC Olomouc - Litvinov3:119:00
 Kladno - Mlada Boleslav3:119:00
Bokss
Matchups
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quigley Jason - Cordero Abraham1:003:00
 Ulysse Jr Yves - Ismael Barroso0:105:00
 Broadhurst Trent - Light David0:110:00
 Tszyu Tim - Brubaker Jack1:012:00
Handbols
Pasaule - South Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Maldives47:1509:59
Rumānija - Līga Nationala
 NotikumsRezultātsLaiks
 Politechnica Timisiora - Stiinta Municipal25:2116:00
 CSM Bucuresti - HCM Baia Mare29:2417:29
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Start Nove Zamky - Slovan Modra35:1819:30
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Trimo Trebnje - RK Slovenj Gradec26:2220:00
 MRD Dobova - RK Celje Pivovarna Lasko24:3220:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Odense Herrer - TMS Ringsted25:2520:30
 Otterup HK - Ajax Kobenhavn35:2620:30
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SG BBM Bietigheim - TUS Ferndorf30:2920:30
 VfL Bad Schwartau - HSC 2000 Coburg29:2720:30
 TUSEM Essen - HSG Krefeld33:2220:30
 DJK Rimpar Wolfe - EHV Aue22:2021:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cyeb Budakalasz - Mezokovesdi25:2518:59
 Balatonfuredi - Oroshazi37:2919:00
Austrija - Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Union Juri Leoben - Voslauer HC29:2120:00
 SU Falkensteiner Katschberg St. Pölten - HC Bruck21:3121:00
 Union Korneuburg - UHC Goldmann Druck Tulln38:3221:00
 UHC Hollabrunn - Tecton Wat Atzgersdorf33:2821:00
 ATV Trofaiach - HBA Fivers Wat Margareten30:3021:30
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bregenz Handball - Fivers WAT Margareten28:2820:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskilstuna Guif - Savehof31:3120:00
 OV Helsingborg - HK Malmo25:2820:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Hodonin - HC Britterm Veseli Nad Moravou30:3918:30
 Slovan Duslo Sala - DHK Zora Olomouc31:2819:00
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melnkalne - Spānija26:2708:00
 Brazīlija - Austrālija31:908:00
 Senegāla - Kazahstāna30:2008:00
 Japāna - Ķīna35:1808:00
 Serbija - Slovēnija29:2708:00
 Angola - Kuba40:3011:00
 Argentīna - Kongo25:1611:00
 Angola - Kuba11:00
 Argentīna - Kongo25:1611:00
 Rumānija - Ungārija28:2712:00
 Vācija - Dienvidkoreja27:2712:00
 Rumānija - Ungārija28:2712:00
 Vācija - Dienvidkoreja27:2712:00
 Francija - Dānija18:2013:30
 Krievija - Zviedrija30:2213:30
 Nīderlande - Norvēģija30:2813:30
 Francija - Dānija18:2013:30
 Holande - Norvēģija30:2813:30
 Krievija - Zviedrija30:2213:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - BM Benidorm42:2522:30
Florbols
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FBC Ostrava - AC Sparta Praha5:619:00
 FBC Pullo Trade Ceska Lipa - Sokol Pardubice9:320:00
 TJ JM Chodov - FBS Bohemians8:320:00
 1 SC Woow Vitkovice - FBC Liberec13:720:00
 Billy Boy Mlada Boleslav - FBS Hattrick Brno10:120:00
 Panthers Otrokovice - Sokol Kral Vinohrady10:620:00
Latvija - Elvi liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ķekava - Lielvārde1:120:00
Snūkers
Lielbritānijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Higinss Džons - Bingtao Jans3:615:00
 Junhujs Dings - Venbo Liangs6:215:00
 Higinss Džons - Bingtao Jans3:615:00
 Junhujs Dings - Venbo Liangs6:215:00
 Alens Marks - Bonds Naidžels6:521:00
 Magvaiers Stīvens - Stīvenss Metjū6:421:00
 Alens Marks - Bonds Naidžels6:521:00
 Magvaiers Stīvens - Stīvenss Metjū6:421:00
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botnia - HIFK2:313:00
 WP-35 - Kampparit0:515:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tillberga TB Vasteras - Lidköpings Aik5:520:00
 Nassjo - IFK Kungalv7:420:00
 Falu BS/BK - Unik BK9:720:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sandvikens - Villa-Lidkoping4:420:00
 Broberg/Soderhamn - Bollnas8:420:00
Regbijs
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spānija - Fidži19:1907:00
 Austrālija - Īrija38:507:22
 Kanāda - Brazīlija43:007:44
 ASV - Krievija33:1408:06
 Francija - Japāna21:708:28
 Jaunzēlande - Anglija40:1208:50
 Īrija - Fidži12:2812:12
 Austrālija - Spānija38:512:34
 Krievija - Brazīlija22:712:56
 ASV - Kanāda34:1013:18
 Anglija - Japāna31:1413:40
 Jaunzēlande - Francija14:1914:02
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samoa - Velsa29:1209:14
 Jaunzēlande - Kanāda31:709:36
 Austrālija - Īrija45:2109:58
 ASV - Skotija31:2110:20
 Francija - Japāna41:510:42
 Fidži - Argentīna21:2411:04
 Anglija - Kenija12:511:26
 DĀR - Spānija33:511:48
 Kanāda - Velsa31:1415:06
 Jaunzēlande - Samoa40:715:28
 Skotija - Īrija29:3115:50
 ASV - Austrālija12:2416:12
 Argentīna - Japāna33:716:40
 Fidži - Francija24:1417:02
 Spānija - Kenija22:1917:32
 DĀR - Anglija19:1417:54
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aberavon - Carmarthen Quins29:3421:05
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carcassonnaise - Aurillac21:1621:00
 Nevers - Colomiers13:2421:00
 Rugby Club Vannes - Soyaux Angouleme26:2521:00
 Pays D Aix - Valence Romans Drome26:2321:00
 Beziers Herault - Montauban28:2521:00
 Grenoble FC - Rouen Normandy46:321:45
Eiropa - Euro Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenisei-Stm - Castres Olympique12:2816:00
 Agen - Union Bordeaux Begles3:7321:00
 Edinburgh - London Wasps31:2021:35
Eiropa - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bath - Clermont Auvergne17:3421:45
Volejbols
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda Beograd - Spartak Subotica3:019:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Saint Raphael VB - Nancy3:021:00
Sievietes - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Conegliano - Minas3:204:00
 Novara - Banana Boat/Praia Cl.3:008:00
 Eczacibasi - Evergrade3:011:00
 Bohai Bank - Vakifbank Turk Telekom0:314:00
 Bohai Bank - Vakifbank Istanbul0:314:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ciudad Voley - Gigantes Del Sur3:101:30
 Obras San Juan - Personal Bolivar0:303:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yaroslavich - Lokomotiv- Izumrud Ekaterinburg2:314:00
 Avtomobilist St Petersburg - MGTU3:115:00
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Presov - Kosice20:00
Vīrieši - Katara - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wakra - Police Club1:316:30
Vīrieši - Pasaule - Southeastern Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Mjanma3:006:59
 Vjetnama - Kambodža2:309:30
 Indonēzija - Filipīnas3:012:00
Vīrieši - Pasaule - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - Al-Rayyan3:001:30
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hypo Niederosterreich Amstetten - VBK Klagenfurt0:319:30
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiikerit - Valepa3:215:00
 Savo Volley - ETTA3:015:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tokat Belediye Plevne - Inegol0:317:29
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Rush&Cash - Incheon Korean Air Jumbos1:312:00
 Ansan Rush&Cash - KAL Jumbos1:312:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherno More - CSKA Sofia3:218:00
 Marek Dupnitsa - Slaviya Sofia3:018:15
 Montana - Lukoil Neftohimik3:118:30
 Hebar Pazardzhik - Dunav Ruse3:018:30
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tourcoing Lille - Cannes3:221:00
 Narbonne - Poitevin vb Poitiers3:221:00
 Ajaccio - Paris Volley3:121:00
 Rennes - Arago de Sete3:221:00
 Nice - Nantes0:321:00
 Toulouse - Chaumont0:321:00
 Tourcoing Lille - Cannes3:221:00
 Ajaccio - Paris Volley3:121:00
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Karlovarsko - Ostrava3:217:00
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Subotica - Ribnica3:020:00
 Crvena Zvezda - Vojvodina3:221:30
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MKS Cuprum Mundo Lubin - Delecta Bydgoszcz3:018:30
 Asseco Resovia Rzeszow - Jastrzebski Wegiel0:321:30
Telpu futbols
Japāna - F. League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voscuore Sendai - Pescadola Machida7:212:30
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elche CF - Santiago Futsal1:319:00
 Atletico Mengibar - Alzira FS4:419:30
 UMA Antequera - Noia Portus Apostoli4:222:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jaen - Marfil Santa Coloma6:419:30
 O Parrulo Ferrol - Magna Navarra2:220:00
 Palma Futsal - Itea Cordoba CF5:321:30
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Feldi Eboli - Came Dosson1:117:00
 ASD Meta - Acqua Sapone0:419:00
 CDM Futsal Genova - Cybertel Aniene4:421:30
 Real Futsal Arzignano - ASD Sandro Abate0:421:30
 Real Rieti - Signor Prestito Cmb Grassano6:421:30
Kalnu slēpošana
Vīrieši - Supergigants - Bīverkrīka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Majers Matiass - Caviezel Mauro1:019:45
 Teaukss Adrians - Odermatt Marco0:119:45
 Bīts Fīcs - Frans Makss1:019:45
 Kilde Aleksander Aamodt - Thomas Dressen1:019:45
 Paris Dominik - Kriechmayr Vincent0:119:45
 Keissa Mattia - Ganongs Travis0:119:45
 Reičelts Hannes - Rodžers Bris1:019:45
 Kriechmayr Vincent - Caviezel Mauro0:119:45
 Ferstls Josefs - Sejersted Adrian Smiseth0:119:45
 Jansruds Kjetils - Klarejs Johans1:019:45
 Jansruds Kjetils - Thomas Dressen1:019:45
 Kilde Aleksander Aamodt - Frans Makss1:019:45
 Bīts Fīcs - Keissa Mattia0:119:45
 Ferstls Josefs - Pinturaults Aleksis0:119:45
 Paris Dominik - Majers Matiass0:119:45
 Klarejs Johans - Odermatt Marco0:119:45
 Karlo Janka - Reičelts Hannes0:119:45
 Teaukss Adrians - Ganongs Travis0:119:45
Sievietes - Nobrauciens - Leikluīza
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lie Kajsa Vickhoff - Ledecka Ester0:121:30
 Mckennis Alice - Pušnere Mirjama0:121:30
 Gisina Mišela - Stuheca Ilka0:121:30
 Delago Nicol - Rēbensburga Viktorija0:121:30
 Michaela Wenig - Haaser Ricarda1:021:30
 Venier Stephanie - Veiratera Tina1:021:30
 Sutera Korinne - Tipplera Tamara1:021:30
 Goggia Sofija - Šifrina Mikaela1:021:30
 Weidle Kira - Haehlen Joana1:021:30
 Schmidhofer Nicole - Stuheca Ilka1:021:30
 Rēbensburga Viktorija - Guta Lara1:021:30
 Veiratera Tina - Siebenhofere Ramona0:121:30
 Gisina Mišela - Tipplera Tamara0:121:30
 Ledecka Ester - Mckennis Alice1:021:30
 Weidle Kira - Pušnere Mirjama1:021:30
 Sutera Korinne - Siebenhofere Ramona1:021:30
 Schmidhofer Nicole - Lie Kajsa Vickhoff1:021:30
 Guta Lara - Miradoli Romane1:021:30
 Venier Stephanie - Delago Nicol1:021:30
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marinkovic Nikola - Beness Mihals0:309:30
 Guerricabeitia Jon Ander - Alexander Valuch (SVK)2:310:10
 Happeks Svens - Tomaszuk Tomasz2:310:50
 Beness Mihals - Cheaib Dauud3:011:30
 Marinkovic Nikola - Alexander Valuch (SVK)0:312:10
 Guerricabeitia Jon Ander - Tomaszuk Tomasz3:012:50
 Happeks Svens - Yadav Abhishek1:313:30
 Alexander Valuch (SVK) - Beness Mihals3:115:05
Teniss
ATP - ITF Future - Santa Marta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mejia Nikolass - Ečavarria Rodrigo2:000:00
 Mendoza Alehandro - Barientoss Nikolā0:221:50
 Gomezs Alehandro - Karū Ignasio2:021:59
 Mendoza Alehandro - Barientoss Nikolā0:222:00
 Mejia Nikolass - Kordonnjers Gregorio2:123:30
 March Antonio Cayetano - Gomežs Huans Sebastians0:223:40
 Mejia Nikolass - Kordonnjers Gregorio2:123:40
 March Antonio Cayetano - Gomežs Huans Sebastians0:223:49
ATP - ITF Future - Santo Domingo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zeballos Frederiko - Bicknell Blaise2:015:55
 Itbareks Simons - UGO Karabelli Kamilo0:215:59
 Rodriguess-Pace Ricarko - Jubb Paul0:217:45
 Čoinskis Jans - Olivares Hosē2:017:50
 Rodriguess-Pace Ricarko - Jubb Paul0:217:55
 Čoinskis Jans - Olivares Hosē2:018:00
ATP - ITF Future - Talahasī
 NotikumsRezultātsLaiks
 Matusevich Anton - Novikovs Dennis2:118:00
 Kiršhaimers Strongs - Findel-Hawkins Jack2:018:00
 Matusevich Anton - Novikovs Dennis2:118:00
 Kirčheimers Strongs - Findel-Hawkins Jack2:018:00
 Foks Davids - Galarneau Aleksis0:219:39
 Šabazs Maikls - Iradukunda Gajs Orli0:219:54
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palan Dominik - Argavals Rišabs2:004:30
 Kuzmanovs Dimitars - Pietri Benžamins2:004:30
 Ho Rejs - Kaļeņičenko Danila0:204:30
 Krnokaks Aleksandrs - Oči Makoto0:206:09
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kachmazov Alibek - Zukas Matias2:010:00
 Parkers Stuarts - Karrs Saimons0:210:00
 Picčers Dāvids - Oliels Išais0:210:00
 Lazarovs Aleksandrs - Pokotilovs Boriss1:212:15
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakundo Huarezs - Michalski Daniel2:110:00
 Ornago Fabrizio - Tenti Fermins0:210:00
 Fakundo Huarezs - Michalski Daniel2:110:10
 Martins Tifons Pols - Mikeli Marko2:113:10
 Simone Ronkalli - Prihodko Oļegs1:213:20
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hernandez Serrano Juan Alejandro - Panta Ereross0:217:00
 Braimers Geidžs - Banthia Siddhant2:017:00
 Chappell Nick - Ortlip Joshua2:018:50
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rinderknečs Arturs - Roberts Kventins2:011:00
 Kirkins Ergi - Svrcina Dalibor0:211:00
 Mihņevs Peters - Hemerijs Kalvins0:211:00
 Kirkins Ergi - Svrcina Dalibor0:211:09
 Rinderknečs Arturs - Roberts Kventins2:011:09
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kotovs Pavels - Valkusz Mate2:109:00
 Nejedlijs Pavels - Marozans Fabians1:209:00
 Stīvens Barts - Netušils Marvins2:009:00
 Kotovs Pavels - Valkusz Mate2:109:00
 Nejedlijs Pavels - Marozans Fabians1:209:00
 Gelharts Luka - Slobodčikovs Rolands0:211:05
ATP - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard PO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gong M-X / Žangs Z - Mochizuki Y / Shimabukuro S2:006:59
 Purcell R / Yamasaki J - NAM J S / Song M-K0:209:30
ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žangs Ze - Lī Daks Hī0:203:59
 Džangs Džeisons - Močiduki Juki2:003:59
 Žangs Ze - Lī Daks Hī0:204:00
 Džangs Džeisons - Močiduki Juki2:004:00
 Nam Ji Sung - Ito Tatsuma1:205:55
 Sasi Kumar Mukund - Čungs Junseongs0:208:00
WTA - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jiang X / Tang Q - Jang S J / Kim N R1:208:29
 Choi J-H / Han N-L - Lee Y-H / Wu F-H0:208:40
WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Janga Sujeonga - Čenga Kei-Čena0:203:59
 Tanga Kianhui - Park Sohyun1:205:25
 Han Na-Lae - Hozumi Eri2:005:49
 Namigata Junri - Šimizu Ajano0:207:19
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mushika, Mio - Kukharčuka Nika1:217:00
 Zakaria Marsela - Price Gabriella2:017:00
 Christensen Elle - Droguet Aubane0:217:00
 Zakaria Marsela - Price Gabriella2:017:00
 Christensen Elle - Droguet Aubane0:217:00
 Klaine Peidža - Kawaguchi Natsumi1:218:35
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monnet Carole - Cavalle-Reimersa Ivonne2:011:00
 Arsanžioli Manona - Dema Viktoriia0:212:39
 Kulikova Anastasia - Ruzic Antonia2:012:50
WTA - ITF - Jablonec Nad Nisou
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomanova Nikola - Maligina Jeļena0:211:00
 Kajuru Ange Obi - Miklova Barbora2:112:00
 Miriama Kolodziejova - Berankova Karolina2:012:10
 Pepelyaeva, Veronika - Petruzelova Lucie2:014:00
WTA - ITF - Norman
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šaffere Kennedi - Funga Steisija2:018:55
 Ašgāra Jasmīne Ambera - Failla Džesika0:220:29
 Montez Pamela - Dekmeijere Līga2:021:00
WTA - ITF - Solapura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samira Sandra - Raina Ankita1:207:00
 Boultere Keitija - Eikeri Ulrike2:007:00
 Juana Jū - Bains Naikta0:208:55
 Savinjuha Valerija - Marcinkeviča Diāna0:209:55
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žanga Jinga - Abduraimova Nigina1:204:30
 Han Jiangxue - Guo Meiqi2:004:30
 Lī Pei Či - Lju Čanga2:106:25
 Ma Yexin - Kang Jia Kvi2:007:10
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoste Ferrera Klaudia - Noelija Zeballosa2:110:00
 Oliynykova Oleksandra - Spigarelli Martina2:010:00
 Bulema Josepfīne - Lovric Pia2:011:44
 Astakhova Darya - Šhaedera Laura0:212:15
E-Sports
Dota 2 - WePlay Bukovel Minor - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 J.storm - Ninjas IN Pyjamas1:200:20
 Fighting Pepegas - Team Xolotl2:000:20
 Egoboys - G-Pride0:202:40
 Ehome - Royal Never Give UP0:206:55
 Cignal Ultra - Neon Esports2:106:59
 Cdec Gaming - Royal Never Give UP0:309:00
 Geek Fam - Cignal Ultra3:010:25
 Nigma - Team Singularity2:015:24
 Team Spirit - Hellraisers3:215:30
 Vikin.GG - Nigma0:318:09
 Furia Esports - G-Pride3:021:04
 J.storm - Fighting Pepegas0:323:34
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Punch Gaming - Sun-Rise0:206:30
 Nightmare Team - Sun-Rise1:208:30
LoL - All-Star Tournament - 1v1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corejj - Mikyx0:103:00
 Clid - Ahahacik0:103:10
 Theshy - Exosen1:003:15
 ZIV - EVI0:103:20
 Bwipo - Bolulu1:003:25
 Pabu - Seiya1:003:25
 Doinb - Ceros1:003:30
 Fofo - Optimus1:003:30
 Sneaky - Closer0:106:55
 Caps - Chippys1:007:10
 UZI - Nomanz1:007:15
 Bang - Goku1:007:25
 Levi - Shrimp1:007:30
 Faker - G41:007:45
 Jankos - Plugo1:007:50
 Tian - Peanut1:007:55
CS:GO - Dreamhack Delhi Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goliath Gaming - Orgless5ive2:007:30
 Orgless5ive - Pro1001:110:30
 Pro100 - Goliath Gaming2:015:50
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skade - Virtus Pro2:114:55
 Ambush E-Sport - Maquinas0:215:55
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Heretics - 21152:113:30
 Team Secret - SJ Gaming0:217:15
CS:GO - Sector MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - GODSENT1:216:00
CS:GO - ESEA Advanced Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thunder Logic - Faint1:204:30
CS:GO - ESL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Liquid2:017:09
 Evil Geniuses - Mousesports1:220:49
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auckland Tuatara - Canberra Cavalry4:008:00
 Geelong-Korea - Adelaide Bite4:2509:30
 Melbourne Aces - Perth Heat3:110:00
 Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits1:010:30