jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Sestdiena, 07. Dec. 2019. gada
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Donar Groningen - Basketball Academie Limburg89:5220:30
 SPM Shoeters Den Bosch - Aris Friesland Leeuwarden82:7121:00
 Apollo Amsterdam - ZZ Leiden81:10021:00
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Miercurea Ciuc - ABC Athletic Constanta65:5817:00
 CS Dinamo Bucuresti - CSM Oradea62:7817:00
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Atletico Puerto Varas - CD Las Animas77:7102:15
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tokyo Excellence - Shinshu Brave Warriors79:6907:00
 Koshigaya Alphas - Fukushima Fire Bonds73:8008:00
 Takamatsu Five Arrows - Fighting Eagles Nagoya82:10111:00
 Yamagata Wyverns - Kumamoto Vorters82:8911:00
 Rizing Fukuoka BB - Bambitos Nara73:7811:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Akita Northern Happinets - Alvark Tokyo76:7907:04
 Shiga Lake Stars - Aisin Seahorses Mikawa80:6507:04
 Akita Northern Happinets - Alvark Tokyo76:7907:05
 Link Tochigi Brex - Diamond Dolphins Nagoya81:7708:05
 Niigata Albirex BB - Yokohama B-Corsairs64:7108:05
 Levanga Hokkaido - Hamamatsu Phoenix61:7408:05
 Brave Thunders Kawasaki - Ryukyu Golden Kings90:8711:05
 Toyama Grouses - Chiba Jets67:7711:05
 Kyoto Hannarizu - Osaka Evessa71:7911:05
 Brave Thunders Kawasaki - Ryukyu Golden Kings90:8711:05
 Kyoto Hannarizu - Osaka Evessa71:8111:05
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sport Lisboa Benfika - CAB Madeira114:6017:00
 Forum Terceira Basket - FC Barreirense75:8918:00
 SC Lusitania Expert - Maia Basket87:9020:00
 Esgueira / Oli - Ovarense Dolce Vita87:5923:29
 Esgueira / Oli - Ovarenze87:5923:30
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Apop Paphos - Nikozijas Keravinos Strovolou57:9416:00
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 OSE Lions - Alba Fehervar89:8919:00
 Zalakeramia-Zte KK - Kormend82:7620:00
 Debreceni Egyetem - Falco KC Szombathely73:8820:00
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions De Geneve - Vevey Riviera Basket86:7118:30
 Pully Lausanne Foxes - BBC Monthey66:7818:30
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nidaros Jets - Froja Ambassadors79:10915:30
 Gimle BK - Asker Aliens81:7319:00
Urugvaja - Liga Capital
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Aguada - Club Bigua De Villa Biarritz92:7401:15
 Club Nacional - CS Deportivo Sayago106:7201:15
 Aguada - Bigua92:7401:15
 Club Nacional - CS Deportivo Sayago106:7201:15
 Trouville - Urunday Universitario100:9202:15
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Surrey United - Bristol Flyers93:8721:00
Venecuēla - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cancrejeros De Monaga - Gladiatores BBC78:7400:00
 Espartanos Basket Team - Diablos De Miranda67:7200:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Laguneros Comarca - Santos De San Luis84:10903:59
 Libertadores De Queretaro - Astros Jalisco88:9605:00
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sodertallje - Norrkoping Dolphins74:7415:00
 Wetterbygden Sparks - Lulea Basket58:7115:00
 Hogsbo Basket - Alvik Bbk84:6817:00
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Zadar - KK Flumen Sancti Viti82:5317:00
 Zagrebas Zkk Medvešak - ZKK Split75:4920:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pinkk Pecsi 424 - PEAC Pecs64:7716:00
 Beac-Ujbuda - ZTE Nkk71:9416:00
 MTK Budapest - MKB Euroleasing Vasas81:6019:00
 UNI Gjor - NKE Csata74:7619:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cukurova Basketbol - Kayseri Basketbol82:7612:59
 Canik - Izmit Belediyespor77:9013:00
 Cukurova Basketbol - Abdullah Gul University82:7613:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shaanxi Tianze - Bayi Kilin84:10413:30
 Heilongjiang Dragons - Beijing Greatwalls67:10013:30
 Inner Mongolia BC - Shanxi Xing Rui Flame84:8913:30
 Tianjin Gold Lions - Wuhan Shengfan93:6813:30
 Guangdong Dolphins - Xinjiang Wojiang95:8813:30
 Jiangsu Phoenixs - Fujian93:8413:30
 Zhejiang Golden Bulls - Hebei81:7813:30
 Shanghai Octopus - Sichuan Jinqiang Blue Whale84:8413:30
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Qazeres Extremadura - Araski Aes45:6714:00
 Embutidos Pajariel - CD Zamarat54:6719:15
 Bizkaia - Campus Promete74:5719:30
 Cadi ICG Software - Valencia BC51:6621:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Southside Flyers - Melbourn Boomers89:8210:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shinhan S-Birds - Bucheon KEB-Hana77:7110:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZS Umcs Lublin - Sleza Wroclaw61:5616:00
 Politechnika Gdanska - Wisla Krakow70:6318:00
 CCC Polkowice - Energa Torun82:5820:00
Sievietes - Francija - LFB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charnay Basket Bourgogne Sud - Villeneuve dAscq Lille58:6721:00
 Bourges - Landerneau Bretagne Basket73:5521:00
 Tarbes - Lattes Montpellier73:7321:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basquete Cearense - BC Brasilia91:5600:59
 Sao Jose Unimed - Interforce Minas93:10902:09
 Vivo Franca - Flamengo Petrobras78:8217:44
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shanxi Brave Dragons - Sichuan Blue Whales13:34
 Qingdao Eagles - Guandong Southern Tigers112:13613:34
 Shanxi Brave Dragons - Sichuan Blue Whales107:9413:34
 Guangzhou Longlions - Liaoning Flying Leopards115:12313:34
 Shanxi Brave Dragons - Sichuan Blue Whales107:9413:35
 Guangzhou Longlions - Liaoning Flying Leopards115:12313:35
 Qingdao Eagles - Guandong Southern Tigers112:13613:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bk Amager - Horsens IC70:9715:30
Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Malaizija80:6912:00
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Formosa Dreamers - Fubon Braves81:9009:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Skrljevo - Cibona55:11419:00
 KK Gorica - Zagrebas KK Dubrava95:6019:00
 GKK Sibenik - Vros Darda74:8519:00
 KK Sonik-Puntamika - Split Ko93:9020:00
Slovēnija - SKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sencur - Helios Domzale67:7120:00
 KK Sentjur - Hopsi Polzela85:6920:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yambol - Academic Bultex 99 Plovdiv66:8118:00
 Spartak Pleven - Rilski Sportist91:10918:00
Beļģija - 1.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telindus BC Oostende - Spirou Charleroi85:8521:30
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Argentino Junin - Quimsa90:7802:00
 Penarol - Weber Bahia86:7402:00
 Regatas - Instituto Atletico Central Cordoba71:6902:30
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salon Vilpas - BC Nokia77:7417:00
 Uu-Korihait Uusikaupunki - Lahti Basketball66:8717:00
 Pyrinto Tampere - KTP Basket103:9918:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goyang Orions - LG Sakers72:6408:00
 Goyang Orions - Changwon LG Sakers72:6408:00
 Dongbu Promy - KCC Egis63:6609:59
 Incheon ET Land Elephants - Seoul SK Knights73:8009:59
 Dongbu Promy - KCC Egis63:6610:00
 Incheon ET Land Elephants - Seoul SK Knights73:8010:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ironi Nes - Maccabi Rishon Lezion93:8818:00
 Hapoel Jerusalem - Hapoel Galil Gilboa88:7320:00
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Raiffelsen Wels - BasketClubs Vienna76:8418:30
 Kapfenberg Bulls - Oberwart87:8018:30
 Raiffelsen Wels - BC Hallmann Vienna76:8418:30
 Arkadia Traiskirhcen - Klosterneuburg72:7621:00
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koping Stars - Kfum Umea85:8117:04
 Sodertalje Kings - Wetterbygden Stars91:7617:34
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Kmart Tigers - Adelaide 36ers112:9008:29
 Brisbane Bullets - Illawara Hawks101:9111:00
 Brisbane Bullets - Wollongong Hawks101:9111:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wikana Start Lublin - Anwil Wloclawek96:7118:30
 Astoria Bydgoszcz - Spojnia Stargard90:8220:30
Turcija - TBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Balikesir Belediye Spor - Manisa Buyuksehir Belediye78:8215:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rojal Hali Gbb - ITU BK96:9412:00
 Gaziantep Bsb - ITU BK96:9412:00
 Galatasaray Medical Park - Banvitspor91:7014:14
 Galatasaray Medical Park - Banvit Bandirma91:7014:15
 Darussafaka Cooper Tires - Besiktas JK78:5916:30
 Tofas Bursa - Pinar Karsiyaka94:8818:59
Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Filippos Veroias - GS Dafni Dafniou81:8417:00
 GS Xarilaos Trikoupis - AO Triton80:7317:00
 Amintas - AO Pagkratiou74:5817:00
 Oiakas Nafpliou - AE Psuchikou76:8017:00
 Olympiakos Pireus - AO Agriniou90:7317:00
 Eleftheroupoli - AS Karditsas87:6317:00
 Apollon Patron - Saak Anatolia75:6817:00
 AS Diagoras Driopideon - ASA Koroivos Amaliadas113:8017:00
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - AEK Athens67:7115:30
 Kolossos Rhodes - Iraklis Thessaloniki86:8815:30
 PAOK Thessaloniki - AEK Athens67:7115:30
 AO Ionikos Nikaias - Peristeri100:9515:44
 GS Ermis Agias - A.G.O Aegean Rethimo82:6515:44
 AO Ionikos Nikaias - Peristeri77:7715:45
 GS Ermis Agias - A.G.O Aegean Rethimo82:6515:45
 ASP Promitheas - GS Lavriou77:6617:44
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Phoenix Hagen - MLP Academics Heidelberg78:6720:00
 PS Karlsruhe Lions - Rostock Seawolves79:9420:30
 Tubingen Tigers - Nirnberger Basketball Club93:8821:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Giessen 46ers - S.Oliver Baskets91:8718:59
 Crailsheim Merlins - Skyliners Frankfurt68:7621:30
 Fehtas SC Rasta - MHP Riesen Ludwigsburg77:7221:30
 Crailsheim Merlins - Skyliners Frankfurt68:7621:30
 Telekom Baskets Bonn - Mitteldeutscher BC103:8521:30
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neptunas Klaipeda - BC Nevezis Kedainiai88:7817:00
 Juventus Utena - Siauliai77:7217:20
 BC Prienai - Lietkabelis80:7418:00
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parma Perm(Jaun.) - Spartak Primorie(Jaun.)80:7609:00
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AVIS/UTILITAS Rapla - Latvijas Universitāte80:5417:00
 VEF Rīga - Tal Tech74:6917:00
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Astana - Nizhniy Novgorod79:8411:00
 Lokomotiv Kuban - Avtodor Saratov74:7615:59
 Uniks Kazaņa - Zastal Zielona Gora86:7317:00
 Uniks Kazaņa - Stelmet Zielona Gora86:7317:00
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Buducnost - Olimpija Ljubljana93:8018:59
 Buducnost - Union Olimpija93:8019:00
 Krka - Mornar67:7621:00
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oviedo Baloncesto - CB Granada82:8119:30
 Breogan Lugo - Club Melilla Baloncesto88:8420:00
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iberostar Tenerife - UCAM Murcia85:7818:59
 Baloncesto Fuenlabrada - Valencia BC70:8118:59
 Iberostar Tenerife - UCAM Murcia85:7819:00
 Baloncesto Fuenlabrada - Valencia BC70:8119:00
 Unicaja Malaga - Gran Canaria79:7621:30
 Bizkaia Bilbao Basket - River Andorra82:8721:30
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Poitiers Basket 86 - Nancy Sluc Basket83:8821:00
 ADA Blois - Ujap Quimper84:5821:00
 Souffelweyersheim - Saint-Quentin83:7721:00
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pau-Lacq-Orthez - AS Monaco75:10121:00
 Orleans - Gravelines-Dunkerque90:7821:00
 Limoges - Chalon/Saone75:7321:00
 Cholet Basket - Reims76:6821:00
 Bourg - Dijon Bourgogne73:10121:00
 Cholet Basket - Chalons-Reims76:6821:00
 Strasbourg IG - Nanterre90:9321:30
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Talos Ruvo DI Puglia - Formia Basketball91:8119:00
 Fortitudo Alessandria - Montecatiniterme Basketball73:6321:30
 Juvi Cremona 1952 Ferraroni - Pallacanestro Bernareggio54:7222:00
 Mamy EU Oleggio - Cestistica Torrenovese80:8122:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Urania Milano - Roseto Basket Taun73:6221:30
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fortitudo Bologna 103 - Dolomiti Energia Trento93:6821:30
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tulsa Golden Hurricane - Arkansas State Red Wolves63:6621:59
 Texas-Arlington Mavericks - UC Santa Barbara68:7221:59
 George Washington Colonials - Delaware Blue Hens66:5623:00
 Illinois Chicago Flames - IPFW Mastodons62:4923:11
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Pistons - Indiana Pacers108:10102:00
 Charlotte Hornets - Brooklyn Nets104:11102:00
 Cleveland Cavaliers - Orlando Magic87:9302:00
 Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves122:12203:00
 Boston Celtics - Denver Nuggets108:9503:00
 Miami Heat - Washington Wizards112:10303:00
 Chicago Bulls - Golden State Warriors98:10003:00
 Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves139:12703:00
 Boston Celtics - Denver Nuggets108:9503:00
 Miami Heat - Washington Wizards112:10303:00
 Chicago Bulls - Golden State Warriors98:10003:00
 San Antonio Spurs - Sacramento Kings100:10003:30
 Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers119:9103:30
 Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers113:13605:29
 Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans130:8421:00
Futbols
Peru - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Grau - Deportivo Coopsol2:022:15
Līdz 22 gadam - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mjanma (U22) - Indonēzija (U22)2:209:59
 Vjetnama(U22) - Kambodža (U22)4:014:00
Brazīlija - U20 Paulista 1st Division - U20 Copa Internacional Ipiranga, Group C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensor Sporting (U20) - America De Cali SA (U20)1:122:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Mineiro MG (U20) - Atletico Nacional SA (U20)3:400:15
 Internacional RS(U20) - FC Midtjylland (U20)0:002:30
 Club Atletico Penarol (U20) - CA Paranaense PR (U20)1:320:30
 Club Atletico Independiente (Arg) (U20) - Club Estudiantes De La Plata (U20)2:022:30
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mechelen - Kortrijk1:118:59
 Cercle Brugge - Genk1:221:00
 Gent - Zulte-Waregem2:021:00
 Cercle Brugge - Genk1:221:00
 Gent - Zulte-Waregem2:021:00
 Sint-Truiden - Club Brugge1:221:30
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kfco Beerschot Wilrijk - Virton1:118:00
 Lokeren - Roeselare1:321:30
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Juventud Escazucena - Puerto Golfito FC0:222:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Muhanga - Kiyovu Sports1:015:00
 Etincelles - SUN Rise0:015:00
 Bugesera FC - Musanze0:015:00
 APR FC - Gasogi United3:215:00
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shabab Alsamu - Hilal Al-Quds1:015:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nakambala Leopards - Lumwana Radiants0:213:00
Sanmarīno - Sammarinese čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 SP Tre Fiori - SP Tre Penne3:316:00
Gibraltārs - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Europa Point FC - Manchester 62 FC1:319:15
Urugvaja - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Villa Espanola - Rentistas1:122:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemelil Sugar FC - Western Stima FC1:213:25
 Nzoia United - Kakamega Homeboyz1:214:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 SS Sfaxien - Club Menzel Bouzelfa0:015:00
 AS Sbikha - SA Meanzel Bourguiba1:015:00
 AS Ariana - Sfax Railways2:315:00
 Olympique Beja - ES Rades1:015:00
 Sporting Ben Arous - Croissant Sportif De Msaken0:015:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bizertin - Metlaoui1:115:00
 US Ben Guerdene - Africain0:015:00
 Bizertin - Metlaoui1:115:00
Alžīrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NA Hussein Dey - MC Magra0:116:00
 USM Bel Abbes - MC Alger3:116:00
 ES Setif - Ain M'Lila4:016:00
 CR Belouizdad - Saoura1:016:00
 US Biskra - Bordj Bou Arreridj0:017:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Southern United - Hawke's Bay2:208:00
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waterhouse - Mount Pleasant FC1:202:00
Sievietes - Beļģija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Brugge - RSC Anderlecht0:115:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cdef Logrono - Valencia Feminas CF1:012:00
 Cajasol Trigueros U. - Real Sociedad0:217:00
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Victory - Western Sydney Wanderers1:107:00
 Perth Glory - Newcastle Jets1:213:15
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Empoli FC - Fiorentina Women FC0:313:00
 UPC Tavagnacco - Hellas Verona0:315:30
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Girondins Bordeaux - Stade De Reims2:015:30
 Olympique Marseille - Soyaux Asj1:315:30
 EA Guingamp - Dijon Fco1:115:30
 FC Fleury 91 - Paris FC2:315:30
 Paris Saint Germain - HSC Montpellier1:116:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1. FFC Turbine Potsdam - FCC Frankfurt4:314:00
Bosnija un Hercogovina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Tuzla City - Siroki Brijeg1:014:00
 FK Zvijezda Brezde - FK Sarajevo1:114:00
 Mladost Doboj Kakanj - Celik4:214:00
 Zrinjski - Radnik Bijeljina1:014:00
 Zeljeznicar - Velez Mostar0:217:00
Pasaule - CAF Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Petro Luanda - USM Alger1:115:00
 Platinum - Etoile Sahel0:315:00
 Zesco United FC - Mazembe1:218:00
 Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns0:021:00
 El Zamalek - Primeiro De Agosto2:021:00
Maķedonija - Pirmā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sileks - Akademija Pandev3:114:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 FUS Rabat - Moghreb Tetouan1:016:00
 Rapide Oued Zem - Olympique de Safi3:118:00
Saūda Arābija - Karaļa kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Safa - Al Ittihad1:416:25
 Al Hilal - Al-Jabalain4:216:45
Saūda Arābija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Khaleej - AL Baten0:217:50
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gzira United - Mosta FC3:115:00
 Floriana - ST Lucia FC2:115:00
 Sliema Wanderers - Birkirkara2:117:00
 Gudja United - Senglea Athletic4:117:15
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sports Boys Warnes - Nacional Potosi0:021:00
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Sportivo Luqueno - Club Cerro Porteno1:223:00
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Persela Lamongan - PSM Makassar3:110:30
 Pss Sleman - Persib Bandung0:013:30
Honkonga - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 R&F Hong Kong FC - Happy Valley2:008:30
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bylis Ballsh - Partizani Tirana2:114:30
 Luftetari Gjirokaster - Vllaznia0:214:30
Katara - Stars Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qatar SC - Al Khor0:117:10
 Al Arabi - Lekhwiya2:217:10
 Al Sailiya SC - Al Gharrafa1:217:10
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 El Ettehad El Sakandary - AL Nasr1:014:30
 Haras El Hodood - Petrojet1:014:30
Kolumbija - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boyaca Chico - Cortulua1:003:00
Kolumbija - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 America de Cali - Junior Barranquilla2:023:00
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSD Macara - Delfin SC1:123:00
Velsa - Velsa Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gresford Athletic - Conwy Borough1:216:00
Velsa - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 The New Saints - Mold Alex FC9:013:50
 FC Rhyl - STM Sports FC2:014:30
 Pontardawe Town - Buckley Town3:115:30
 Penybont - Porthmadog FC6:116:30
 Flint Town United FC - Bala Town2:016:30
 Cefn Druids AFC - Guilsfield FC2:016:30
 Goytre Utd - Caernarfon Town0:416:30
 Aberystwyth Town - Ruthin Town2:116:30
 Afan Lido - Llandudno FC5:116:30
 Svansijas Universitāte FC - Clydach3:016:30
 Penrhyncoch - Prestatyn Town1:216:30
 Cardiff Met Uni - Pontypridd Town AFC1:016:30
 Barry Town - Newtown0:116:30
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Eagles - Richards Bay FC3:115:30
 Moroka Swallows - Pretoria University1:215:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baroka FC - Orlando Pirates2:215:30
 Black Leopards - AmaZulu0:015:30
 Cape Town City FC - Chippa United0:118:00
 Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic5:320:14
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - Spartak Subotica3:116:30
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karmiotissa Pano Polemidion - Omonia Psevda6:114:30
 Aris Limassol - Alki Oroklini1:014:30
 Asil Lysi - Omonia Aradippou3:014:30
 Ermis - Digenis Morphou4:214:30
 AEZ Zakakiou - Onisilos Sotira2:214:30
 Akritas Chlorakas - Othellos Athienou0:314:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Anorthosis - AEL Limassol2:017:00
 Olympiakos Nicosia - APOEL2:019:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northeast United FC - Atletico De Kolkata0:316:00
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Minerva Punjab - East Bengal Club1:110:30
 Minerva FC - East Bengal Club1:110:30
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlas - Tijuana2:118:00
Meksika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oaxaca - Zacatepec2:204:30
Horvātija - 2. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hrvatski Dragovoljac - NK Solin1:014:30
 NK Dugopolje - Kustosija2:214:30
 Cibalia Vinkovci - NK Sesvete0:014:30
 NK Dubrava - NK Croatia Zmijavci1:014:30
 HNK Orijent 1919 - Medimurje Cakovec0:215:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Gorica - Slaven Belupo2:015:59
 Inter Zapresic - Hajduk Split1:118:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Chindia Targoviste - CSMS Iasi2:118:00
 FC Hermanstadt - Dinamo Bucharest4:220:29
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mezokovesd-Zsory - Diosgyor VTK0:115:30
 Ujpest FC - Varda1:018:00
 Videoton - Paksi SE0:218:00
 VSC Debreceni - Honved1:118:00
 Zalaegerszeg - Kaposvari Rakoczi2:018:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jagiellonia Bialystok - Zaglebie Lubin0:115:59
 Lech Poznan - LKS Lodz2:018:30
 Lechia Gdansk - Wisla Plock2:021:00
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Sofia - CSKA 19482:312:00
 Spartak Varna - Neftochimik 1962 Bourgas0:414:00
 Spartak Pleven - Hebar Pazardzhik1:314:00
 OFC Pomorie - Chernomorets Balchik0:014:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botev Plovdiv - Beroe Stara3:114:14
 Ludogorets - Cherno More Varna1:116:30
Ziemeļīrija - Čempionāts 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ballyclare - Dundela0:117:00
Ziemeļīrija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carrick Rangers - Institute3:017:00
 Dungannon - Warrenpoint Town3:117:00
 Coleraine - Glentoran2:217:00
 Linfield - Cliftonville1:017:00
 Glenavon - Larne1:317:00
 Crusaders - Ballymena0:117:00
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wellington Phoenix - Western Sydney Wanderers2:108:00
 Sydney FC - Brisbane Roar5:110:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Raanana - Hapoel Kfar Saba1:115:00
 Hapoel Haifa - Bnei Yehuda3:017:29
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Sectzya Nes Ziona1:018:30
 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Netanya0:019:50
Grieķija - U19 Football League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Asteras Tripolis(U19) - AE Larissa FC (U19)2:111:29
 AEK Athens (U19) - Panionios (U19)0:011:29
 Asteras Tripolis(U19) - AE Larissa FC (U19)2:111:30
 AEK Athens (U19) - Panionios (U19)0:011:30
 Panaitolikos (U19) - Olympiakos(U19)1:111:30
 Atromitos Athinon (U19) - Aris (U19)0:212:00
 Volos Nps (U19) - Panathinaikos (U19)0:112:00
 Lamia 1964(U19) - OFI (U19)0:113:30
 PAOK Thessaloniki (U19) - AO Xanthi FC (U19)2:013:30
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kalamata - Trikala0:115:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - Skoda Xanthi2:018:00
 AEK Athens - Panionios5:019:30
 Panaitolikos - Olympiakos Piraeus0:320:00
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vissel Kobe - Jubilo Iwata4:106:59
 Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale1:206:59
 Yokohama - FC Tokyo3:006:59
 Nagoya Grampus - Kashima Antlers0:106:59
 Yokohama - FC Tokyo3:007:00
 Urawa Reds - Gamba Osaka2:307:00
 Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale1:207:00
 Nagoya Grampus - Kashima Antlers0:107:00
 Vissel Kobe - Jubilo Iwata4:107:00
 Matsumoto Yamaga - Shonan Bellmare1:107:00
 Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai1:007:00
 Oita Trinita - Cerezo Osaka0:207:00
 Shimizu S-Pulse - Sagan Tosu1:007:00
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ruzomberok(U19) - Slovan Bratislava(U19)0:511:00
 FC Nitra(U19) - FK Senica(U19)1:212:00
 Podbrezova(U19) - FK Poprad (U19)3:112:00
 Dunajska Streda - Spartak Trnava(U19)4:112:00
 Zilina(U19) - Trencin(U19)2:112:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ruzomberok - Zlate Moravce0:015:00
 FK Pohronie - SK Sered2:115:00
 Zemplin - Spartak Trnava2:015:00
 FC Nitra - Trencin1:115:00
 FK Pohronie - SK Sered2:115:00
 FC Nitra - Trencin1:115:00
 Slovan Bratislava - Dunajska Streda2:016:30
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olexandria - FC Vorskla Poltava3:014:00
 Kolos Kovalivka - SC Dnipro-14:017:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Maipu - Ferro Carril Oeste0:102:44
 Desamparados San Juan - Huracan Las Heras2:202:45
 Deportivo Maipu - CA Ferro Carril Oeste General Pico0:102:45
 Club Circulo Deportivo - Deportivo Madryn2:122:00
 Gimnasia Y Esgrima - CA Sarmiento de Resistencia0:122:00
 Atletico Camioneros - Estudiantes San Luis2:022:00
 Sportivo Belgrano - San Martin Formosa2:122:30
 CA Juventud Unida Universitario San Luis - Olimpo2:022:30
 Crucero del Norte - Club Atletico Guemes2:223:00
 Villa Mitre De Bahia Blanca - Sportivo Penarol San Juan2:023:00
 Villa Mitre - Sportivo Penarol San Juan2:023:00
 Union De Sunchales - Sportivo Las Parejas4:223:29
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dep Laferrere - Deportivo Espanol3:122:00
 Central Cordoba De Rosario - Canuelas FC0:122:00
Argentīna - Primera D Metropolitana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Muniz - Puerto Nuevo2:022:00
 Argentino De Rosario - Centro Espanol2:122:00
 CA Lugano - Defensores Cambaceres0:022:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atletico Acasuso - San Telmo0:121:59
 Argentino De Quilmes - Deportivo Armenio3:121:59
 Villa San Carlos - CSD Flandria0:022:00
 Atletico Acasuso - San Telmo0:122:00
 Argentino De Quilmes - Deportivo Armenio3:122:00
 UAI Urquiza - Almirante Brown0:022:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colon - Aldosivi0:200:00
 Independiente - Banfield0:102:09
 Huracan - Arsenal FC0:222:34
Turcija - U19 Elite Super Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 Menemen Belediye Spor (U19) - Genclerbirligi(U19)0:011:00
 Kocaelispor (U19) - Altay (U19)1:013:30
 Osmanlispor Futbol Kulubu (U19) - Istanbul Basaksehir AS(U19)1:013:30
 Atiker Konyaspor (U19) - Bursaspor U190:013:30
 Erokspor (U19) - Balikesirspor (U19)2:113:30
 Ankaragucu (U19) - Goztepe AS (U19)0:313:30
 Kasimpasa (U19) - Besiktas JK (U19)0:313:30
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bugsasspor - Hacettepe3:012:30
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Modafen FK - Bayrampasa0:012:30
 Halide Edip Adivarspor - Yeni Altindag Belediyespor0:012:30
 Silivrispor - CI Group Buca1:112:30
 Muglaspor - Batman Petrolspor2:312:30
 Silivrispor - Tire 1922 Spor1:112:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hatayspor - Boluspor3:013:00
 Karagumruk - Balikesirspor0:015:30
 Akhisar Belediye - Istanbulspor4:318:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yeni Malatyaspor - Sivasspor1:314:00
 Ankaragucu - Goztepe1:316:30
 Galatasaray - Alanyaspor1:018:59
Nīderlande - Tweede Divisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amsterdamsche FC - Scheveningen0:115:00
 Rijnsburgse Boys - TEC1:016:00
 VV IJsselmervogels - Noordwijk4:216:00
 ASWH - HHC0:416:00
 Quick Boys - Excelsior1:116:00
 Volendam(U23) - Sparta Rotterdam(U23)5:016:00
 Koninklijke Hfc - Katwijk1:116:30
 Kozakken Boys - GVVV4:216:30
 De Treffers - Spakenburg4:019:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Den Haag - Twente0:019:30
 VVV Venlo - Emmen2:020:44
 PSV Eindhoven - Fortuna Sittard5:020:44
 VVV Venlo - Emmen2:020:45
 PSV Eindhoven - Fortuna Sittard5:020:45
 Zwolle - AZ Alkmaar0:321:44
Krievija - Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krasnodar(Jaun) - CSKA Moscow(Jaun)2:309:59
 PFC Soči (Jaun) - Rubin Kazan(Jaun)5:212:00
 Spartak Moscow(Jaun) - FK Rostov(Jaun)2:112:59
 Samara Kryliya Sovetov (Jaun) - Ural Ekaterinburg (Jaun)4:217:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tambov - FC Orenburg3:012:59
 Krasnodar FK - CSKA Moscow1:115:30
 Akhmat Grozny - FC Ufa0:118:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD La Granja - Atletico Bembibre1:017:30
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla B - Recreativo De Huelva1:312:59
 Real Sociedad B - Amorebieta4:217:00
 Guijuelo - Burgos3:018:00
 Real Madrid Castilla - CF International de Madrid2:220:00
 Cornella - Sabadell2:021:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SD Huesca - Rayo Vallecano0:217:00
 Huesca - Rayo Vallecano0:217:00
 Sporting Gijon - Ponferradina1:018:59
 Almeria - Mirandes3:121:00
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid - Espanyol2:014:00
 Granada - Alaves3:017:00
 Levante - Valencia2:419:30
 FC Barcelona - Mallorca5:221:59
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Start - Lillestrom2:118:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chiasso - Grasshoppers0:118:00
 Kriens - Will2:118:30
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Young Boys - Luzern1:020:00
 Neuchatel Xamax FC - Lugano1:120:00
 Young Boys - Luzern1:020:00
Skotija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albion Rovers - Queens Park2:017:00
 Edinburgh City - Cove Rangers2:117:00
 Stirling Albion - Brechin City2:417:00
 Cowdenbeath - Elgin City0:017:00
 Stenhousemuir - Annan Athletic1:217:00
Skotija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 East Fife - Falkirk0:017:00
 Dumbarton - Montrose0:217:00
 Raith - Airdrieonians1:017:00
 Clyde - Forfar0:017:00
 Peterhead - Stranraer3:017:00
Skotija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Queen of the South - Partick Thistle1:217:00
 Dundee United - Alloa Athletic2:117:00
 Inverness - Ayr Utd.2:017:00
 Dunfermline - Greenock Morton3:117:00
 Arbroath - Dundee FC1:117:00
Skotija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Livingston - Kilmarnock3:017:00
 Motherwell - Hearts1:017:00
 Hibernian - Aberdeen3:017:00
 Hamilton Academica - St. Mirren0:117:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Opava - Jablonec1:215:30
 Teplice - Zlin2:115:30
 Opava - Jablonec1:215:30
 Teplice - Zlin2:115:30
 Slovacko - Viktoria Plzen2:118:00
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Feirense (U23) - Estoril Praia (U23)1:312:59
 CS Maritimo (U23) - Sporting CP (U23)0:112:59
 CD Feirense (U23) - Estoril Praia (U23)1:313:00
 CF Belenenses (U23) - CD Cova DA Piedade (U23)1:213:00
 Vitoria Guimaraes (U23) - Benfica (U23)0:416:00
 Leixoes SC (U23) - Vitoria Setubal (U23)1:017:00
Portugāle - U19 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nacional Madeira(U19) - Rio Ave(U19)0:213:00
 Belenenses(U19) - Estoril(U19)1:117:00
 FC Famalicao(U19) - Vitoria Guimaraes(U19)0:417:00
 Leixoes(U19) - Porto(U19)0:117:00
 Sporting Braga(U19) - FC Vizela(U19)1:117:00
 Vilafranquense(U19) - Vitoria Setubal(U19)1:217:00
 Sacavenense(U19) - Amora FC(U19)1:017:00
 Gil Vicente(U19) - Pacos de Ferreira(U19)0:017:00
 Uniao de Leiria(U19) - Futebol Clube Alverca (U19)1:417:00
 CD Feirense(U19) - CD Aves(U19)1:317:30
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penafiel - Porto B2:212:59
 Nacional Madeira - Farense1:017:00
 Cova da Piedade - Vilafranquense0:017:00
 Chaves - UD Oliveirense0:219:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maritimo - Santa Clara2:217:00
 Famalicao - Tondela2:320:00
 Aves - Sporting Braga1:022:30
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juve Stabia - Trapani(Jaun)1:210:30
 US Lecce(Jaun) - Livorno(Jaun)0:012:00
 Udinese(Jaun) - AC Milan1:212:00
 Frosinone(Jaun) - AC Pisa 1909(Jaun)3:112:00
 Benevento - Salernitana(Youth)2:312:30
 Ascoli - Cosenza(Jaun)6:112:30
 Parma(Jaun) - Spezia(Jaun)2:115:30
 Brescia(Jaun) - Pordenone Calcio1:115:30
 Virtus Entella(Jaun) - Spal 2013(Jaun)1:316:00
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazio Roma (Jaun) - Inter Milan(Jaun)0:212:00
 Juventus(Jaun) - Torino(Jaun)1:114:00
 Atalanta Bergamo (Jaun) - Chievo Verona(Jaun)2:015:30
 Genoa(Jaun) - Napoli(Jaun)0:315:30
 Sassuolo(Jaun) - Fiorentina(Jaun)0:018:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pro Vercelli - AC Pistoiese0:016:00
 Pianese - Pontedera1:216:00
 Paganese - Catanzaro1:118:30
 Cesena - Fano Calcio0:421:45
 Siena - Como1:021:45
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Empoli - Ascoli2:115:59
 Pescara - Venezia2:215:59
 Empoli - Ascoli2:116:00
 Spezia - Livorno2:016:00
 Cittadella - Salernitana4:316:00
 Chievo - Cremonese1:018:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atalanta - Hellas Verona3:215:59
 Udinese - Napoli1:118:59
 Lazio - Juventus3:121:44
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castelnau Le Cres(U19) - US Colomiers(U19)1:115:00
 Nantes(U19) - Trelissac FC(U19)3:115:00
 OGC Nice(U19) - AC Ajaccio(U19)4:215:30
 Evreux FC(U19) - Amiens SC(U19)2:315:30
 RC Lens(U19) - Quevilly RM(U19)2:215:30
 Paris St-G(U19) - Lille OSC (U19)3:015:30
 Dijon FCO (U19) - Paris FC(U19)1:119:00
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Prix Les Mezieres - US Quevilly Rouen3:114:30
 Annecy FC - Chambly Thelle1:215:00
 Stade Pontivyen - Lorient0:115:15
 Chartres FC - Caen0:115:15
 Tours - Club Franciscain1:116:00
 FC Mulhouse - Epinal2:318:00
 Plabennec - US Granville0:219:00
 Chateaubriant - Saint Brieuc0:019:00
 Bergerac Perigord FC - Trelissac0:019:00
 Limonest - Villefranche Sur Saone0:019:00
 Croix Football IC - Sannois ST Gratien0:119:00
 Montceau - RCF Besancon3:019:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montpellier - Paris Saint Germain1:318:30
 Monaco - Amiens3:021:00
 Rennes - Angers2:121:00
 Nice - Metz4:121:00
 Racing Strasbourg - Toulouse4:221:00
 Nice - Metz4:121:00
 Rennes - Angers2:121:00
 Monaco - Amiens3:021:00
 Racing Strasbourg - Toulouse4:221:00
Vācija - Hessenlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SV Steinbach - SV Rot-Weiss Hadamar15:00
 Hessen Kassel - FV Bad Vilbel 19196:115:00
 TUS Dietkirchen - SC Waldgirmes2:315:00
 KSV Baunatal - Hessen Dreieich0:115:00
 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV Rot-Weiss Walldorf5:015:00
 SC Viktoria Griesheim - SV Neuhof4:117:00
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brinkumer SV - FC Oberneuland3:215:00
 SC Borgfeld - Bremer SV0:816:00
 ESC Geestemunde - SG Aumund Vegesack7:116:00
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spfr Dorfmerkingen - Neckarslumer Sport Union1:114:00
 SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin - Torgelower Greif4:014:00
 TUS Dassendorf - HSV Barmbek-Uhlenhorst2:014:00
 Ludwigsfelder FC - SC Staaken 19191:414:00
 Tennis Borussia Berlin - MSV Pampow4:114:00
 FC Oberlausitz Neugersdorf - SG Union Sandersdorf1:214:30
 U.s.i. Lupo-Martini - VFV Hildesheim0:415:00
 1. FC Germ Egestorf/Langreder - Atlas Delmenhorst3:115:00
 HSC Tundern - TB Uphusen3:015:00
 TSV Ilshofen - 1. FC Rielasingen-Arlen2:015:00
 SV Sandhausen II - FSV 08 Bissingen0:415:00
 SGV Freiberg - SV Linx1:215:00
 1 Cfr Pforzheim - Freiburger FC2:115:00
 FC 08 Villingen - Goeppinger SV0:215:00
 Stuttgart Kickers - FV Ravensburg3:015:00
 SV Oberachern - SSV Reutlingen2:115:00
 USC Paloma - Niendorfer Tsv1:215:30
 FSV 63 Luckenwalde - VfB 1921 Krieschow1:316:00
 SC Spelle-Venhaus - Braunschweig5:117:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chemnitzer FC - Hamburger SV(U19)0:412:00
 Schalke(U19) - Borussia Monchengladbach(U19)2:112:00
 Offenbacher Kickers - FC Ingolstadt 04(U19)2:012:00
 Eintracht Frankfurt(U19) - Freiburg(U19)1:012:00
 Bayer Leverkusen(U19) - Viktoria Koln(U19)4:012:00
 Dusseldorf Fortuna(U19) - VfL Bochum(U19)0:112:00
 Dortmund(U19) - Wuppertaler SV(U19)3:112:00
 FSV Mainz 05(U19) - 1. FC Heidenheim3:012:00
 Werder Bremen(U19) - Dynamo Dresden(U19)3:112:00
 Dortmund(U19) - Wuppertaler SV(U19)3:112:00
 1. FC Magdeburg(U19) - RB Leipzig(U19)3:113:00
 St. Pauli(U19) - Wolfsburg(U19)2:314:00
 Preussen Munster(U19) - 1 FC Cologne(U19)0:014:00
 Hoffenheim(U19) - VfB Stuttgart(U19)1:314:00
 Karlsruher(U19) - SpVgg Greuther Fürth(U19)1:114:00
 Augsburg(U19) - Bayern Munich(U19)0:214:00
 TSV Alemannia Aachen - Duisburg(U19)0:114:00
 Niendorfer Tsv 1919(U19) - Hertha Berlin(U19)1:615:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Holstein Kiel II - Norderstedt1:214:00
 Hannover II - Heider SV2:114:00
 Weiche Flensburg - Oldenburg2:114:30
 VSG Altglienicke - Energie Cottbus0:314:30
 Bischofswerdaer FV - Berliner AK1:114:30
 FC Giessen - Pirmasens1:115:00
 Bahlinger - Hoffenheim II0:115:00
 Luneburg - SV Drochtersen/Assel0:115:00
 Mainz II - FSV Frankfurt2:115:00
 Alemannia Aachen - Wuppertaler1:215:00
 SV Rodinghausen - Mgladbach II4:115:00
 SSV Ulm 1846 - Homburg2:015:00
 Astoria Walldorf - TSG Balingen4:015:00
 VfB Homberg - SV Bergisch Gladbach 090:215:00
 Saarbrucken - Rot-Weiss Koblenz7:015:00
 Rot-Weiss Oberhausen - Schalke 041:017:30
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uerdingen - Hansa Rostock4:115:00
 Kaiserslautern - Hallescher FC1:015:00
 1860 Munchen - Sonnenhof Grossaspach1:115:00
 Carl Zeiss Jena - Unterhaching0:315:00
 FC Magdeburg - Ingolstadt 040:215:00
 Wurzburger Kickers - Viktoria Koln3:115:00
 1. FC Magdeburg - Ingolstadt 040:215:00
 Carl Zeiss Jena - Unterhaching0:315:00
 Uerdingen - Hansa Rostock4:115:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hannover 96 - Erzgebirge Aue3:214:00
 Holstein Kiel - Osnabruck2:414:00
 Greuther Furth - VfL Bochum3:114:00
 Holstein Kiel - Osnabruck2:414:00
 Hannover 96 - Erzgebirge Aue3:214:00
 Greuther Furth - VfL Bochum3:114:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Augsburg - FSV Mainz 052:116:30
 RB Leipzig - Hoffenheim3:116:30
 Borussia Monchengladbach - Bayern Munich2:116:30
 Freiburg - Wolfsburg1:016:30
 Borussia Dortmund - Dusseldorf Fortuna5:016:30
 Freiburg - Wolfsburg1:016:30
 Augsburg - FSV Mainz 052:116:30
 Borussia Monchengladbach - Bayern Munich2:116:30
 RB Leipzig - Hoffenheim3:116:30
 Borussia Dortmund - Dusseldorf Fortuna5:016:30
 Bayer Leverkusen - Schalke 042:119:30
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hartberg - SKN St.Polten3:218:00
 Red Bull Salzburg - Wattens5:118:00
 Wolfsberger - LASK Linz1:318:00
 Red Bull Salzburg - Wattens5:118:00
 Wolfsberger - LASK Linz1:318:00
 Hartberg - SKN St.Polten3:218:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Isthmian Football League - Premjerdivīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cray Wanderers - Potters Bar Town4:017:00
 East Thurrock - Haringey Borough4:217:00
 Cheshunt FC - Bishop Stortford0:117:00
 Brightlingsea Regent - Corinthian Casuals2:117:00
 Worthing FC - Margate2:117:00
 Frinchley - Hornchurch2:317:00
 Lewes - Leatherhead0:117:00
 Kingstonian - Merstham4:017:00
 Folkestone Invicta - Horsham2:117:00
 Enfield Town - Bowers Pitsea0:417:00
 Carshalton Ath - Bognor Regis1:017:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slough Town - Braintree Town1:017:00
 Chelmsford City - Hungerford Town4:117:00
 Tonbridge Angels - Billericay Town3:217:00
 Dorking Wanderers - Weymouth FC1:017:00
 Dulwich Hamlet - Dartford1:117:00
 Welling Utd - Hemel Hempstead2:017:00
 Bath City - Wealdstone FC0:017:00
 Oxford City - Madstone United1:417:00
 Concord Rangers - Eastbourne Borough5:017:00
 Waterlooville - Chippenham Town2:117:00
 St. Albans City - Richmond Borough FC1:117:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Weston-super-Mare - Farnborough Town1:317:00
 Harrow Borough - Tiverton Town1:517:00
 Hendon - Merthyr Town2:117:00
 Salisbury City - Langley1:117:00
 Banbury United - Tamworth0:117:00
 Barwell FC - ST Ives Town1:017:00
 Hednesford - Hitchin Town4:217:00
 Kings Langley - Diamonds1:017:00
 Needham Market FC - Biggleswade Town0:117:00
 Lowestoft Town - Alvechurch4:017:00
 Nuneaton Town - Rushall Olympic1:317:00
 Royston Town FC - Peterborough Sports FC4:117:00
 Stourbridge - Coalville Town1:117:00
 Stratford Town - Bromsgrove Rovers1:217:00
 Chesham Utd - Poole Town2:117:00
 Dorchester Town - Metropolitan Police0:317:00
 Gosport Borough - Yate Town1:117:00
 Hartley Wintney - Hayes & Yeading United1:517:00
 Taunton Town - Beaconsfield Sycob FC3:017:00
 Truro City - Walton Casuals5:117:00
 Redditch United - Leiston0:617:00
 Wimborne Town - Swindon Supermarine0:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 South Shields - Warrington Town1:117:00
 Witton Albion - Grantham Town3:117:00
 Stafford Rangers - Radcliffe Bor2:017:00
 Gainsborough - Scarborough Athletic2:317:00
 Buxton FC - Lancaster City1:117:00
 Atherton Collieries - Hyde2:117:00
 Stalybridge - Whitby Town2:117:00
 Basford United - Ashton Utd3:217:00
 Bamber Bridge - Mickleover Sports3:217:00
 Morpeth Town - Nantwich Town1:017:00
 FC United of Manchester - Matlock Town5:217:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Ziemeļu Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Telford - Farsley AFC0:217:00
 Guiseley - Brackley Town0:217:00
 Kidderminster Harriers - Boston United1:317:00
 Leamington - Spennymoor Town2:217:00
 Darlington - Chester City2:017:00
 Curzon Ashton FC - Hereford United2:017:00
 Bradford Park Avenue - Altrincham2:017:00
 Gateshead - Alfreton Town3:117:00
 Kings Lynn - Blyth Spartans3:017:00
 Southport - Gloucester City1:017:00
 Kettering Town - York City0:017:00
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle United(Jun.) - Reading(Jun.)0:114:00
 Chelsea FC(Jun.) - Derby County(Jun.)3:314:00
Anglija - Nacionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redbridge - Maidenhead United1:217:00
 Yeovil - Halifax Town FC2:017:00
 Barrow - Aldershot1:017:00
 Eastleigh - Ebbsfleet United1:117:00
 Wrexham - Solihull Moors FC2:017:00
 Woking - Hartlepool United2:117:00
 Harrogate Town - Torquay United2:117:00
 Stockport - Chorley4:217:00
 Notts County - Sutton Utd1:117:00
 Chesterfield - Bromley1:217:00
 Dover Athletic - Boreham Wood0:217:00
 Barnet - AFC Fylde2:119:20
Anglija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bradford City - Newport County1:017:00
 Exeter City - Northampton3:217:00
 Oldham - Leyton Orient1:117:00
 Grimsby - Swindon0:317:00
 Stevenage Borough - Crawley Town0:017:00
 Morecambe - Carlisle United1:117:00
 Forest Green Rovers - Scunthorpe0:217:00
 Port Vale - Walsall0:117:00
 Mansfield Town - Cheltenham0:317:00
 Colchester - Salford City1:017:00
 Cambridge United - Plymouth1:017:00
Anglija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Doncaster - MK Dons1:117:00
 Blackpool - Fleetwood Town3:117:00
 Coventry City - Ipswich1:117:00
 Bristol Rovers - Southend4:217:00
 Burton Albion - Lincoln City0:217:00
 Gillingham - Sunderland1:017:00
 Bolton Wanderers - AFC Wimbledon2:217:00
 Tranmere Rovers - Accrington1:117:00
 Oxford United - Shrewsbury0:017:00
 Rotherham - Rochdale0:117:00
 Portsmouth FC - Peterborough2:217:00
Anglija - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Huddersfield - Leeds United0:214:29
 Reading - Birmingham City2:317:00
 Fulham FC - Bristol City1:217:00
 Luton Town - Wigan Athletic2:117:00
 Sheffield Wednesday - Brentford2:117:00
 Reading - Birmingham City2:317:00
 Luton Town - Wigan Athletic2:117:00
 Middlesbrough - Charlton Athletic1:017:00
 Fulham FC - Bristol City1:217:00
 Cardiff - Barnsley3:217:00
 Queens Park Rangers - Preston NE2:017:00
 Cardiff - Barnsley3:217:00
 Hull City - Stoke City2:117:00
 Blackburn Rovers - Derby County1:017:00
 Hull City - Stoke City2:117:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton FC - Chelsea FC3:114:29
 Watford - Crystal Palace0:017:00
 Tottenham Hotspur - Burnley FC5:017:00
 Bournemouth - Liverpool FC0:317:00
 Tottenham Hotspur - Burnley FC5:017:00
 Watford - Crystal Palace0:017:00
 Bournemouth - Liverpool FC0:317:00
 Manchester City - Manchester United1:219:30
Hokejs
Latvija - Optibet Hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HS Rīga - HK Kurbads2:612:59
 HK Prizma - HK Olimp Riga3:612:59
 HS Rīga - HK Kurbads2:613:00
 HK Zemgale LLU - HK Liepāja/ Optibet3:416:00
 HK Dinaburga Daugapils - HK Mogo4:517:00
Baltkrievija - Extraleague
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belarus U-18 - HC Baranovichi3:612:00
 Metalurg Zhlobin - Shakhtyor Solihorsk1:116:00
 HK Gomel - Dinamo Molodechno1:116:00
 Neman - Yunost Minsk1:016:00
Pasaule - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Malaizija09:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakhalin - Daemyung Killer Whales6:308:10
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lulea - AIK Stockholm4:014:30
 Linkoping - Goteborg HC 18:116:30
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Halifax Mooseheads - Cape Breton Screaming Eagles6:501:00
 Sherbrooke Phoenix - Moncton Wildcats6:302:00
 VAL Dor Foreurs - Rimouski Oceanic8:1002:00
 Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders4:102:30
 Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs2:502:30
 Sagueneens Chicoutimi - Acadie-Bathurst Titans4:202:30
 Armada Blainville Boisbriand - Shawinigan Cataractes4:202:30
 Sagueneens Chicoutimi - Charlottetown Islanders1:223:00
 Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres2:223:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Swift Current Broncos - Everett Silvertips1:503:00
 Prince Albert Raiders - Kelowna Rockets1:203:00
 Moose Jaw Warriors - Red Deer Rebels3:703:00
 Brandon Wheat Kings - Kamloops Blazers4:403:30
 Kootenay Ice - Regina Pats2:203:30
 Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers3:304:00
 Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings2:404:00
 Victoria Royals - Seattle Thunderbirds1:405:05
 Vancouver Giants - Spokane Chiefs1:205:30
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Erie Otters - Sault Ste Marie Greyhounds1:202:00
 Kingston Frontenacs - Peterborough Petes7:202:00
 Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs4:602:00
 Sudbury Wolves - Flint Firebirds8:502:05
 Sarnia Sting - Saginaw Spirit8:1102:05
 Guelph Storm - Barrie Colts4:002:30
 London Knights - Owen Sound Attack3:602:30
 Kitchener Rangers - Oshawa Generals6:402:30
 Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads0:323:00
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beibarys - HC Temirtau3:114:00
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guildford Flames - Manchester Storm4:120:00
 Belfast Giants - Sheffield Steelers0:421:00
 Dundee Stars - Fife Flyers1:521:00
 Coventry Blaze - Nottingham Panthers3:621:00
 Glasgow Clan - Cardiff Devils2:521:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mamonti Jugri - Irbis Kazan3:109:59
 Tolpar Ufa - Sneznije Barsi2:109:59
 Mamonti Jugri - Irbis Kazan3:110:00
 Reaktor - Omskie Jastreby5:511:29
 Sputnik Almetievsk - Tyumenskiy Legion7:012:00
 Ladja Togliatti - Kuznec Medvedi8:112:00
 Sputnik Almetievsk - Tyumenskiy Legion7:012:00
 Ladja Togliatti - Kuznec Medvedi8:112:00
 Sarmaty Orenburg - Sibirskie Snaipery1:114:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazcink-Torpedo - Bars Kazan2:512:59
 Nomad Nur-Sultan - HC Ryazan0:012:59
 Kazcink-Torpedo - Bars Kazan2:513:00
 Rubin Tyumen - Buran Voronezh3:014:00
 HC Yugra - HC Tambov2:314:00
 Dizelj - Molot Prikamje2:216:00
 Zvezda Chekhov - Khimik Vs2:116:00
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corona Brasov - Hokiklub Budapest4:418:30
 Gyergyoi HK - DAB Docler5:218:30
Eiropa - Alpu Hokeja Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 EHC Bregenzerwald - Fassa1:220:30
 FBI Veu Feldkirch - Vipiteno2:320:30
 Ritten - EHC Lustenau4:121:00
 HC Gherdeina - HC Pustertal4:1021:30
 Cortina - EC Die Adler Kitzbuhel6:321:30
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyergyoi HK - DAB Docler5:218:30
 Corona Brasov - Hokiklub Budapest4:418:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Admiral Vladivostok - HC Red Star Kunlun4:409:00
 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Rīga5:414:00
 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelabinsk0:114:00
 HC Sochi - Barys Nur-Sultan1:416:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Jersey Devils - Chicago Blackhawks1:102:00
 Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes2:002:00
 New York Rangers - Montreal Canadiens1:202:00
 New Jersey Devils - Chicago Blackhawks1:102:00
 Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes2:002:00
 New York Rangers - Montreal Canadiens1:202:00
 Edmonton Oilers - Los Angeles Kings2:103:59
 Anaheim Ducks - Washington Capitals2:305:00
 Philadelphia Flyers - Ottawa Senators4:320:00
 Vancouver Canucks - Buffalo Sabres5:523:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Utica Comets - Bridgeport Sound Tigers4:402:00
 Syracuse Crunch - Laval Rocket5:202:00
 Belleville Senators - Lake Erie Monsters2:602:00
 Grand Rapids Griffins - Rockford IceHogs1:102:00
 Springfield Thunderbirds - Hartfordas Wolf Pack2:502:05
 Lehigh Valley Phantoms - Hershey Bears1:202:05
 Wilkes-Barre Penguins - Texas Stars3:402:05
 Providence Bruins - Albany Devils6:202:05
 Rochester Americans - Charlotte Checkers4:002:05
 Milwaukee Admirals - Iowa7:103:00
 Manitoba Moose - Chicago Wolves3:103:00
 Milwaukee Admirals - Houston Aeros7:103:00
 Ontario Reign - San Jose Barracuda2:905:00
 Toronto Marlies - San Antonio Rampage3:223:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lorenskog - Ringerike Ihk3:118:00
 Gjovik Mammuts - Nidaros Hockey5:018:00
 Haugesund - Furuset Ishockey IF6:418:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gruner Ishockey - Storhamar2:917:00
 Valerenga - Stavanger1:217:00
 Stjernen - Manglerud Star5:217:00
 Valerenga - Stavanger1:217:00
 Stjernen - Manglerud Star5:217:00
Šveice - Šveices līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Biasca - La Chaux de Fonds1:817:00
 Lions GCK - HC Thurgau1:218:00
 Olten EHC - Hockey Academy Zug10:518:30
 SC Langenthal - EHC Visp2:318:30
 HC Sierre-Anniviers - EHC Winterthur7:219:00
 HC Ajoie - EHC Kloten Flyers1:321:00
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Lugano - Zurich3:120:44
 HC Davos - Lausanne HC1:120:45
 EV Zug - Langnau Tigers5:220:45
 HC Lugano - Zurich3:120:45
 Rapperswil Jona Lakers - Servette HC4:120:45
 SC Bern - HC Fribourg Gotteron4:220:45
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slavia Prague - SK Kadan4:316:00
 HC RT Torax Poruba - HC Frydek Mistek0:317:00
 Chomutov - HC AZ Havirov 20103:217:00
 Ceske Budejovice - Jestrabi Prostejov6:018:00
 Zubr Prerov - HC Banik Sokolov3:118:00
 HC Benatky Nad Jizerou - HC Slovan Ustecti Lvi1:318:00
 Litomerice - HC Slovnaft Vsetin2:118:00
 HC Dukla Jihlava - Horacka Trebic3:118:30
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pardubice - Sparta Prague4:315:59
Somija - Mestis
 NotikumsRezultātsLaiks
 SaPKo - Hokki3:315:00
 TuTo - Jokipojat Joensuu2:617:00
 Iisalmen Peli-Karhut - Roki6:317:00
 Peliitat - Hermes4:317:00
 Kiekko-Vantaa - HT Keupa3:117:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HPK Hameenlinna - Tappara Tampere3:115:59
 Karpat Oulu - HIFK1:417:00
 Ilves Tampere - Assat Pori2:017:00
 JYP Jyvaskyla - Vaasan Sport2:317:00
 Ilves Tampere - Assat Pori2:017:00
 JYP Jyvaskyla - Vaasan Sport2:317:00
 Jukurit - KalPa Kuopio0:617:00
 SaiPa Lappeenranta - TPS Turku2:218:30
 Lukko Rauma - KooKoo3:318:30
 SaiPa Lappeenranta - TPS Turku2:218:30
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIF Tranas - Hanhals IF4:116:00
 Surahammare - Koping HC3:517:00
 IK Morrums Gois - HC Boras6:317:00
 IK Ostersunds - Pitea2:319:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bjorkloven - MoDo3:316:15
 Vasterviks - Vasteras4:618:59
Zviedrija - SHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vastra Frolunda - HV 712:416:15
 Oskarshamn - Orebro0:216:15
 Skelleftea AIK - Leksand3:216:15
 Vastra Frolunda - HV 712:416:15
 Oskarshamn - Orebro0:216:15
 Skelleftea AIK - Leksand3:216:15
 Lulea - Farjestad3:418:59
 Brynas - Vaxjo Lakers3:318:59
 Malmo - Linkoping0:018:59
 Brynas - Vaxjo Lakers3:319:00
 Lulea - Farjestad3:419:00
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Vojvodina - Tatran Presov23:2216:00
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 VS Ibv - Fram23:2318:00
 IR Reykjavik - Selfoss29:3118:00
 Haukar - KA Akureyri28:2219:30
 Afurelding - Stjarnan30:3020:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 A.c. Diomidis Argous - GS Drama 8639:2417:00
 Feakas Kerkiras - Aesx Pylaias26:2918:00
 Aris Nikaias - IEK Xyni Dikeas19:3918:45
 Ionikos NF - A.c. Doukas22:2020:00
Portugāle - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting CP - SL Benfica26:2117:00
 AM Madeira And Sad - BOA Hora FC33:1719:00
 Vitoria FC - FC Porto Vitalis17:2220:00
 AA Aguas Santas - Boavista FC24:2220:00
 FC Gaia - ABC/UMinho28:2720:00
 AA Avanca - ADA Maia-Ismai33:3020:00
 Delta Belenenses - SP C Horta41:2821:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kosice Crows - HKM Slovan Duslo Sala30:2519:00
 HK Agro Topolcany - MSK Povazska Bystrica18:2919:00
 SKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec29:3219:00
Sievietes - Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fram - Valur24:1916:00
 Ka/Thor - Haukar Hafnarfjördur21:2718:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 DHK Banik Most - Slavia Prague32:2519:00
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haslum - Charlottenlund SK30:1917:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hadsten Sports Klub - DHG Odense28:2815:00
 TMS Ringsted - Saeby HK34:2415:00
 Gudme HK - IF Stjernen Odense26:2416:00
 Sonderjyske HK - Rodovre HK29:2316:00
Slovēnija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Maribor Branik - RD Ribnica Riko Hise25:2619:00
 RD Izola - RK Jeruzalem Ormoz23:2620:00
 RD Loka - RD Koper26:3021:00
 MRK Krka - RK Gorenje33:3721:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Pancevo - RK Obilic36:3219:00
 Samot 65 - RK Spartak Vojput21:2120:00
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SPR Gks Zukowo - MKS Mazur Sierpc29:2619:00
 KU Azs UW Warszawa - SMS Kielce29:2121:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mmts Kwidzyn - Chrobry Glogow25:2614:00
 Wybrzeze Gdansk - KS Azoty Pulawy25:2614:00
 KS Vive Targi Kielce - Pogon Handball Szczecin45:2817:00
 MKS Kalisz - SPR Stal Mielec26:2019:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - Endingen38:2219:00
 Kriens - Winterthur27:2519:00
 RTV 1879 Basel - Kadetten24:2921:15
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rkhm Dubrovnik - Bjelovar35:2719:00
 Dubrava - Porec30:2819:30
 Varazdin - Spacva-Vinkovci26:2620:15
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyongyosi - Tatabanja29:3119:00
 FTC Budapest - Csurgoi24:2219:00
 Dabas - Vaci Kse34:2119:00
 Eger Sbs - Komloi Bsk22:2419:00
 Veszprem - Pick Szeged29:2820:30
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SIF - Bk-4625:3217:15
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hranice - SHC Malomerice27:1811:00
 Karvina - Jicin28:2011:30
 Lovosice - Zubri30:2518:00
Austrija - HLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Linz AG - HSG Graz29:2920:00
 Moser Medical UHK Krems - ULZ Sparkasse Schwaz29:2220:00
 Ferlach - Alpla HC Hard23:2320:00
 SG West Wien - HSG Barnbach/Koflach33:2720:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakel - Ugntu-Vnzm21:2015:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlottenlund SKH Elite - Lillestrom23:3516:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Naerbo - Il Runar33:2517:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rimbo HK - Alstermo IF39:2717:00
 Hasto IF - TyresoHF24:2717:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IFK Ystad - Skovde IFK28:2917:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FIF - Team Sydhavsoerne23:2715:30
 HOJ - HC Midtjylland21:2316:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 AaB Handbold - GOG Handbold32:2615:00
 Lemvig Handbold - Skjern27:2415:30
Spānija - Liga Asobal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viveros Herol Bm. Nava - Bidasoa Irun18:2712:00
 Frigorificos Morrazo Cangas - BM Huesca23:1918:00
 Puerto Sagunto - Granollers BM28:2518:59
 BM Sinfin - Anaitasuna29:3219:00
 Puerto Sagunto - Granollers BM28:2519:00
 Naturhause La Rioja - Recoletas Atletico Valladolid32:2820:00
 Ademar Leon - Angel Zimenez P. Genil35:2720:29
 Globalcaja Ciudad Encantada - Guadalajara28:2320:30
 Ademar Leon - Angel Zimenez P. Genil35:2720:30
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV Hamm-Westfalen - Bayer Dormagen32:2920:15
 ThSV Eisenach - TuS N-Lubbecke24:2620:30
 Huttenberg - HC Elbflorenz Dresden32:2720:30
 HSG Konstanz - Gummersbach24:3021:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wetzlar - TV Bittenfeld27:2821:30
Telpu futbols
Polija - Ekstraklasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clearex Chorzow - KS Constract Lubawa4:418:00
 Zdunska Wola - GSF Gliwice4:519:00
 Bielsko Biala - Moks Bialystok8:219:00
 GI Malepszy Futsal Leszno - Orzel Futsal Jelcz Laskowice1:119:00
 Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy6:319:30
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona B Alusport - Talavera FS3:617:00
 CFS Bisontes Castellon - Elpozo Ciudad Murcia2:018:30
 Africa Ceuti - Ciudad De Mostoles3:419:00
 Colo Colo Zaragoza - Manzanares FS3:819:20
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peniscola - Vina Albali Caldepenas4:519:00
 Rios Renovables Zaragoza - Levante UD3:319:00
 Elpozo Murcia - Futsal Cartagena6:319:00
 Aspil Ribera Navarra - Burela5:619:30
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colormax Pescara C5 - Latina Calcio5:219:30
 Mantova Calcio A 5 - Petrarca Padova3:219:30
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quinta Dos Lombos - AD Fundao2:118:00
 CF OS Belenenses - SC Braga0:318:00
 Portimonense SC - CR Candoso9:318:00
 Viseu 2001 Adsc - Leoes Porto Salvo4:718:00
 Futsal Clube Azemeis - Electrico FC1:318:00
 Benfica - CD Burinhosa5:320:00
Krievija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uhta - MFK Tyumen1:514:00
Bokss
Matchups
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hrgovic Filip - Molina Eric1:019:00
 Whyte Dillian - Wach Mariusz1:020:30
 Joshua Anthony - Andy Ruiz Jr.1:022:45
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Harstad - Fredrikstad5:515:00
 Sandnes - IK Akerselva3:615:30
 Sarpsborg Ibk - Valerenga12:416:00
 Slevik Ibk - Gjellerasen IF8:617:00
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Floorball Koniz - UHC Uster9:119:00
 HC Rychenberg Winterthur - Tigers Langnau6:419:00
 UHC Thun - UHC Waldkirch ST Gallen5:920:00
 SV Wiler Ersigen - Grasshopper Club Zürich3:620:00
 AD Astra Sarnen - UHC Alligator Malans5:921:00
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Japāna - Dānija0:513:00
 Somija - Polija14:313:00
 Šveice - Vācija12:116:15
 Igaunija - Norvēģija4:716:15
 Slovākija - Zviedrija1:2319:15
 Austrālija - ASV5:419:15
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBF Orebro - IBK Lockerud Mariestad9:315:00
 Wibax Patriot Ibk Pitea - Sundsvall Fbc10:516:00
 Astorp/Kvidinge Ibs - Lillan Ibk8:416:00
 Djurgardens IF Ibs - Strangnas Ibk4:616:00
 FBI Tullinge - Salems IF5:416:00
 Lagan Ibk - Karlstad3:817:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hollvikens Ibf - FC Helsingborg6:917:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adalens IF - Happee Jyvaskyla5:1216:00
 TPS Turku - Nokian KrP8:417:00
 Viikingit - Steelers6:417:00
 Lasb - Oilers Espoo4:317:00
 Tiikerit - SB Welhot6:217:00
Latvija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pārgauja - Lekrings3:314:00
 FK Kurši - Irlava Avant6:618:00
 Rubene - Talsu NSS/Krauzers7:918:00
 Ulbroka - Valmiera7:219:00
Snūkers
Lielbritānijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Junhujs Dings - Bingtao Jans6:215:00
 Magvaiers Stīvens - Alens Marks6:021:00
Volejbols
Sievietes - Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Vjetnama09:30
 Filipīnas - Indonēzija1:312:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kanti Schaffhausen - Sagres Neuchatel3:117:30
 Groupe E Valtra - Volley Lugano0:318:30
 Geneve Volley - Volley Toggenburg3:018:30
Sievietes - Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Beograd - Jedinstvo Stara Pazova1:317:00
 Partizan Beograd - ZOK UB1:318:00
 Zeleznicar Lajkovac - Vizura Beograd2:319:00
 Tent Obrenovac - Klek MD Zrenjanin3:020:00
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 VK Vestsjaelland - Fortuna Odense Volley3:215:00
 Aarhus - Team Koge Wildcard2:317:00
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LP Kangasala - Oriveden Ponnistus Orivesi3:117:00
 Puijo - Salon Viesti0:317:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dinamo Romprest Bucuresti - CS Medgidia3:112:30
 CSO Voluntari 2005 - U Jolidon Cluj13:00
 CSM Targoviste - Volei Alba Blaj3:213:30
Sievietes - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova Kbm Branik Maribor - Mladost Zagreb3:019:00
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 TT Papendal/Arnhem - Apollo 80:315:30
 Eurosped Almelo - Alterno Apeldoorn3:021:00
 Sliedrecht Sport - Springendal Set-up 653:021:00
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Horo Rioja Volley - CV Kiele Socuellamos3:119:00
 CV Haris - MAY Deco Voleibol Logrono1:320:00
 AD Algar Surmenor - Avarca de Menorca0:320:00
 Feel Volley Alcobendas - C V Sant Cugat Tma3:020:00
Sievietes - Austrija - AVL
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Tirol - SG Prinz Brunnenbau3:119:00
 SG Erzberglandmadln - TI Volley3:019:30
 Askö Linz-Steg - Sparkasse Klagenfurt3:019:30
 Sokol Post NO - TSV Sparkasse Hartberg3:020:00
 UVC Holding Graz - Psvbg Salzburg3:021:00
Sievietes - Slovākija - Ektralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VTC Pezinok - Slavia UK Bratislava3:219:00
 VC Dobre ZO Slovenska Presov - UKF Nitra0:319:00
 VK Kupele Brusno - HIT Ucm Trnava1:320:00
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Makedones Axiou - AEK Athens0:319:00
Sievietes - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ilioupoli GS - Aias Euosmou0:318:00
 AO Markopoulou - PAOK0:318:00
 AO Thiras - Olympiacos Piraeus2:319:00
 ASP Thetis - Panathinaikos Athens0:319:00
 AOF Porfyras - AON Panaxiakos0:320:00
 Aris Thessaloniki - AO Ilisiakos3:020:00
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkopings VC - Hylte/Halmstad Volley0:314:00
 Svedala Vbk - Gislaveds Vbk1:316:00
 Varnamo FK - Sollentuna VK1:316:00
 Lunds VK - Örebro Vbs0:318:30
Sievietes - Japāna - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toray Arrows - Nec Red Rockets3:005:00
 JT Marvelous - Hitachi Rivale3:005:00
 Okayama Seagulls - Ageo Medics3:106:00
 Denso Airybees - PFU Blue Cats3:208:00
 Kurobe Aqua Fairies - Himeji Victorina VC0:308:00
 Hisamitsu Springs - Toyota Autobody Queensesis3:109:00
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fluminense F.c - CC Valinhos3:000:00
 Curitiba Volei - Sao Caetano3:202:00
 Sesi Volleyball Bauru - Volei Nestle Osasco2:302:30
Sievietes - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evergrade - Banana Boat/Praia Cl.0:304:00
 Bohai Bank - Minas0:308:00
 Conegliano - Vakifbank Turk Telekom3:211:00
 Conegliano - Vakifbank Istanbul3:211:00
 Novara - Eczacibasi2:314:00
 Igor Gorgonzola Novara - Eczacibasi2:314:00
Sievietes - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sternberk - Prerov3:218:00
 Ostrava - Kralovo Pole3:218:00
 Prostejov - Olymp Prague2:318:00
 Frydek-Mistek - Olomouc0:318:00
 Brno SG - VK Dukla Liberec3:019:30
Sievietes - Francija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Club Marcq Baroeul - RC Cannes3:220:29
 Le Cannet - Mulhouse3:121:00
Sievietes - Francija - Līga A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Institut Federal De Volley-Ball - Nantes0:318:00
 Volley Club Marcq Baroeul - RC Cannes3:220:30
 Terville Florange Olympique - Paris3:021:00
 VBC Chamalieres - Venelles1:321:00
 Le Cannet - Mulhouse3:121:00
 Beziers - MO Mougins VB3:021:30
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aachen - Thuringen3:018:59
 VC Wiesbaden - SC Schweriner0:320:00
 Potsdam - Vilsbiburg3:020:00
 Nawaro Straubing - Munster2:320:30
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 IBK Altos - Gyeongbuk Gimcheon High Pass2:309:00
 Hwaseong IBK Altos - Gyeongbuk Gimcheon High Pass2:309:00
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Warszawa - Energa Mks Kalisz2:317:00
 Bydgoszcz - MKS E Leclerc Radomka Radom2:318:00
 Developres Rzeszow - LKS Commercecon Lodz3:218:00
 Chemik Police - Bielsko-Biala3:019:00
Sievietes - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Warszawa - Energa Mks Kalisz2:317:00
 Chemik Police - Bielsko-Biala3:018:59
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avtodor-Metar - Proton Saratov2:314:00
 Dinamo Krasnodara - Zarechje-Odintsovo3:215:59
 Dinamo Moskva - Sakhalin3:016:00
Vīrieši - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 TT Papendal/Arnhem - Vocasa Volleybal Nijmegen3:118:00
 Bmc/Sss - Taurus2:320:30
 ZVH Volleybal - Orion Doetinchem1:320:30
 Draisma Dynamo Apeldoorn - Zaanstad3:021:00
 Abiant Lycurgus Groningen - Sliedrecht Sport3:121:00
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Traktor Basel - Chenois Geneve1:318:00
 TV Schonenwerd - Volley Amriswil1:318:30
 VBC Lutry-Lavaux - Burgerstein Volley Jona2:319:00
Vīrieši - Japāna - V League 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toyota Sunhawks - Voreas Hokkaido3:109:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jtekt Stings - Oita Miyoshi Weisse Adler3:005:00
 Osaka Blazers Sakai - Suntory Sunbirds1:306:05
 FC Tokyo - Panasonic Panthers1:306:05
 VC Nagano Tridents - JT Thunders0:308:30
 Toray Arrows - Wolfdogs Nagoya3:109:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ateneo - PSM3:002:00
 River Plate - Gigantes Del Sur3:202:00
 UPCN Volley Club - Personal Bolivar0:302:00
Vīrieši - Kazahstāna - Nacionala līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mangystau - Burevstnik Almaty1:310:30
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 C.s. Arcada Galati - Volei Zalau3:117:00
 Craiova - Unirea Dej1:317:00
 CSU Uvt Timisoara - Universitatea Cluj0:317:00
 CSM Campia Turzii - Dinamo Bucuresti0:318:00
Vīrieši - Horvātija - 1.līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MOK Mursa Osijek - OK Trnje3:117:30
 OKM Centrometal - OK Rovinj3:019:00
 OK Split - OK Varazdin Volley3:019:00
 OK Sisak - OK Zadar3:020:00
 MOK Rijeka - MOK Marsonia3:020:30
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 ASV Arhus - Ishoj Volley3:115:00
 Middelfart VK - Gentofte Volley0:315:00
 VK Vestsjaelland - Amager VK2:317:00
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Knack Roeselare - VDK Gent Heren3:121:30
 VC Haasrode Leuven - Lindemans Aalst0:321:30
 Tectum Achel - Prefaxis Menen3:021:30
Vīrieši - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prievidza - Zvolen3:019:00
 Svidnik - Myjava3:019:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vingaker - Saters IF Vbk3:015:00
 Lunds VK A - Habo3:116:00
 Linkopings - Hylte0:317:00
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saaremaa VK - Jēkabpils Lūši3:217:00
 Biolars/Jelgava - Parnu VK0:319:00
 RTU/Robezsardze - Selver Tallin1:319:00
Vīrieši - Eiropa - MEVZA
 NotikumsRezultātsLaiks
 OK Mladost Marina Kastela - Haok Mladost2:319:00
 Waldviertel - SK Posojilnica0:320:00
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 VC Viana - Clube K3:017:00
 Sporting de Espinho - AS Sao Mamede3:118:00
 Famalicense AC - SL Benfica0:318:00
 Leixoes SC - Vitoria SC0:319:00
 Castelo Maia GC - SC Caldas1:319:00
 CN Ginastica - Esmoriz GC0:320:00
Vīrieši - Pasaule - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - Zenit Kazan3:018:59
 Macerata - Al-Rayyan3:021:59
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 UVC Graz - TJ Sokol Wien3:018:30
 Ried - VBK Klagenfurt3:019:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vivo Minas - Sesi2:321:00
 UM Itapetininga - SAO Francisco Saude/Volei Ribeirao1:323:00
 Moda/Maringa - Caramuru Castro3:023:29
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hurrikaani - Karelian Hurmos3:018:30
Vīrieši - Turcija - 2. Lig
 NotikumsRezultātsLaiks
 SGK - Siram Akademi3:109:59
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ziraat Bankasi - Spor Toto2:318:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Woori Card Hansae - KB Stars2:307:00
Vīrieši - Bulgārija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dobrunja - Arda3:018:00
Vīrieši - Francija - A līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tours - Montpellier3:120:29
Vīrieši - Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brno - Prague3:217:00
 Odolena Voda - Pribram3:219:00
 Dukla Liberec - Ceske Budejovice3:019:00
 Kladno - Fatra Zlin3:119:00
 Black Volley Beskydy - Usti nad Labem3:120:30
Vīrieši - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CV Almoradi - Emeve Lugo0:318:30
 CDV Textil Santanderina - CAI Voleibol Teruel0:319:00
 Ushuaia Ibiza - CV Melilla3:020:00
 Conectabalear CV Manacor - Vecindario ACE Gran Canaria3:220:00
 Unicaja Almeria - Palma Volley Mallorca3:020:30
 Rio Deuro - Grau3:220:30
Vīrieši - Serbija - Savezna līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jedinstvo Stara Pazova - OK Radnicki3:120:00
 Mladi Radnik - Novi Pazar Junior3:120:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GKS Katowice - Politechnika Warszawska2:315:44
 AZS UWM Olsztyn - MKS Banimex Bedzin2:318:30
 Czarni Radom - MKS Slepsk Suwalki2:321:30
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 OFI - Foinikas Syrou2:317:00
 OFI - AO Foinikas Sirou2:317:00
 Pamvochaikos - GS Iraklis3:118:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peimar Vbc Calci PI - Edilesse Cavriago3:121:30
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vero Volley Monza - Argos3:021:30
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuzbass Kemerovo - VC Enisey Krasnoyarsk3:212:00
 Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa3:114:00
 Belogorye Belgorod - Dinamo Moscow0:316:30
 Dinamo LO - Zenit ST Petersburg3:118:00
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Narukera - Akilles5:113:00
 JPS - Kampparit5:315:00
 Veitera - HIFK5:215:00
 Botnia - WP-353:415:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sibseljmash - Rodina5:308:00
 Kuzbass - Start5:708:00
 Ur. Trubnik - Volga8:310:00
 HK Murmansk - Dinamo Maskava6:612:00
 Dinamo Kazan - Stroitel Syktyvkar10:612:00
 Enisey - Vodnik6:512:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boltic/Gota - Katrineholm Bandy4:215:00
 Örebro SK Bandy - Gripen/Trollhattan11:215:00
 IK Tellus - Borlange Bandy7:215:00
 Ljusdals BK - Skutskärs If/Bk15:218:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - Hammarby3:215:00
 Vetlanda BK - Frillesas BK12:217:00
Regbijs
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Japāna - Brazīlija12:1407:00
 Anglija - Īrija21:2107:22
 Austrālija - Spānija21:007:44
 Francija - Kanāda7:1908:06
 Fidži - Jaunzēlande10:2408:28
 ASV - Krievija28:708:50
 Austrālija - Kanāda12:2612:14
 Jaunzēlande - ASV24:712:36
 Austrālija - ASV7:2415:38
 Kanāda - Jaunzēlande14:1716:33
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Francija - Anglija12:1909:14
 Jaunzēlande - ASV26:509:36
 DĀR - Argentīna12:509:58
 Austrālija - Samoa14:1910:20
 Velsa - Japāna38:1211:30
 Kenija - Skotija26:1411:52
 Anglija - Jaunzēlande12:1913:00
 DĀR - Samoa38:713:22
 Īrija - Spānija14:1913:44
 Fidži - Kanāda40:1714:06
 Anglija - Samoa19:1716:00
 Jaunzēlande - DĀR0:1517:02
Velsa - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Merthyr - Llanelli20:2216:30
 Newport - Cardiff7:2416:30
 Llandovery - Pontyprid18:816:30
 Bridgend - RGC 14045:2416:30
 EBBW Vale - Swansea City10:1316:30
Eiropa - Euro Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toulon - London Irish37:1715:00
 Zebre - Brive27:2417:00
 Worcester Warriors - Newport Gwent Dragons34:2817:00
 Bristol - Stade Francais37:1117:00
 Cardiff Blues - Section Paloise54:2221:45
 Bayonne - Scarlets11:1922:00
Eiropa - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Northampton Saints - Leinster16:4315:00
 Lyon Olympique Universitaire - Benetton Treviso28:015:00
 Ulster - Harlequins25:2417:15
 Atlantique Stade Rochelais - Glasgow Warriors24:2717:15
 Ospreys - Racing Metro19:4019:30
 Munster - Saracens10:319:30
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lazio - Ortigia11:1316:00
 Posillipo - SM Verona7:1318:00
 Pro Recco - Teli Mar24:619:00
 SC Quinto - Savona9:819:00
 AN Brescia - Roma Nuoto15:919:00
 Rari Nantes Salerno - Pallanuoto Trieste8:519:00
 CC Napoli - Florentia15:1020:30
Kalnu slēpošana
Sievietes - Nobrauciens - Leikluīza
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lie Kajsa Vickhoff - Rēbensburga Viktorija0:121:30
 Delago Nicol - Weidle Kira0:121:30
 Stuheca Ilka - Gisina Mišela0:121:30
 Haehlen Joana - Haaser Ricarda0:121:30
 Veiratera Tina - Guta Lara1:021:30
 Siebenhofere Ramona - Tipplera Tamara0:121:30
 Goggia Sofija - Šifrina Mikaela0:121:30
 Ledecka Ester - Sutera Korinne1:021:30
 Schmidhofer Nicole - Venier Stephanie1:021:30
 Pušnere Mirjama - Mckennis Alice0:121:30
Vīrieši - Nobrauciens - Bīverkrīka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cochran-Siegle Ryan - Karlo Janka1:020:00
 Kilde Aleksander Aamodt - Caviezel Mauro1:020:00
 Paris Dominik - Thomas Dressen1:020:00
 Jansruds Kjetils - Stivens Naimans1:020:00
 Keissa Mattia - Ganongs Travis1:020:00
 Kriechmayr Vincent - Odermatt Marco1:020:00
 Frans Makss - Klarejs Johans0:120:00
 Reičelts Hannes - Danklmaier Daniel1:020:00
 Bīts Fīcs - Majers Matiass1:020:00
Teniss
ATP - ITF Future - Santa Marta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gomežs Huans Sebastians - Barientoss Nikolā0:222:00
 Mejia Nikolass - Gomezs Alehandro0:223:30
ATP - ITF Future - Santo Domingo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zeballos Frederiko - UGO Karabelli Kamilo1:216:00
 Čoinskis Jans - Jubb Paul2:018:15
ATP - ITF Future - Talahasī
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iradukunda Gajs Orli - Kiršhaimers Strongs2:118:00
 Iradukunda Gajs Orli - Kirčheimers Strongs2:118:00
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaļeņičenko Danila - Kuzmanovs Dimitars2:105:00
 Palan Dominik - Oči Makoto0:207:25
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karrs Saimons - Kachmazov Alibek0:210:30
 Pokotilovs Boriss - Oliels Išais2:112:35
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tenti Fermins - Prihodko Oļegs2:109:59
 Fakundo Huarezs - Martins Tifons Pols0:209:59
 Tenti Fermins - Prihodko Oļegs2:110:00
 Fakundo Huarezs - Martins Tifons Pols0:210:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mochizuki Shintaro - Panta Ereross0:215:59
 Braimers Geidžs - Chappell Nick0:215:59
 Mochizuki Shintaro - Panta Ereross0:216:00
 Braimers Geidžs - Chappell Nick0:216:00
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rinderknečs Arturs - Tjurņevs Jevgenijs2:011:00
 Hemerijs Kalvins - Svrcina Dalibor2:011:00
 Emerijs Kalvins - Svrcina Dalibor2:011:00
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kotovs Pavels - Marozans Fabians0:209:00
 Stīvens Barts - Slobodčikovs Rolands0:209:00
 Kotovs Pavels - Marozans Fabians0:209:00
ATP - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard PO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gong M-X / Žangs Z - NAM J S / Song M-K1:209:44
ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džangs Džeisons - Lī Daks Hī2:006:30
 Čungs Junseongs - Ito Tatsuma1:207:30
WTA - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jang S J / Kim N R - Lee Y-H / Wu F-H1:207:30
WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Park Sohyun - Šimizu Ajano0:205:00
 Han Na-Lae - Čenga Kei-Čena2:005:00
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zakaria Marsela - Kawaguchi Natsumi2:015:59
 Kukharčuka Nika - Droguet Aubane0:216:00
WTA - ITF - Jablonec Nad Nisou
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maligina Jeļena - Kajuru Ange Obi2:011:00
 Pepelyaeva, Veronika - Miriama Kolodziejova0:212:39
WTA - ITF - Norman
 NotikumsRezultātsLaiks
 Montez Pamela - Šaffere Kennedi0:219:35
WTA - ITF - Solapura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boultere Keitija - Raina Ankita1:207:00
 Marcinkeviča Diāna - Bains Naikta0:207:00
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abduraimova Nigina - Ma Yexin2:105:00
 Lī Pei Či - Han Jiangxue2:007:10
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oliynykova Oleksandra - Hoste Ferrera Klaudia1:210:30
 Bulema Josepfīne - Šhaedera Laura0:213:39
E-Sports
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albatross Club - Team Aspirations2:004:30
 Five Brothers - Sun-Rise2:106:55
 Five Brothers - Team Space2:009:55
LoL - Superliga ABCDE
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prodigy Esports - Pain Gaming1:218:00
 Uppercut Esports - Team One Esports2:021:00
LoL - All-Star Tournament - 1v1
 NotikumsRezultātsLaiks
 UZI - Bang1:004:00
 Caps - UZI0:107:00
CS:GO - Dreamhack Delhi Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yalla Esports - Lucid Dream1:107:30
 HellRaisers - Lucid Dream2:010:54
 HellRaisers - Yalla Esports2:013:50
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team GamerLegion - North0:215:55
 AGO Gaming - Skade2:017:55
 Heroic - Maquinas2:118:55
CS:GO - ESEA Advanced Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Unicorns of Love3:020:00
CS:GO - FantasyExpo CS:GO - Polska Liga Esportowa - Group Stage
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cleantmix - Izako Boars0:111:00
 Cleantmix - Giants8:1612:30
 Izako Boars - Giants0:115:00
 Avez - Pact1:018:05
 Avez - Wisla Krakow1:019:20
 Pact - Wisla Krakow1:021:40
CS:GO - ESL National Leagues
 NotikumsRezultātsLaiks
 THE Dice - Hellside2:012:00
 Team LDLC - Apologis Esport1:015:04
CS:GO - ESL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Fnatic1:217:09
 Mousesports - Astralis2:122:19
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits0:106:30
 Melbourne Aces - Perth Heat4:307:30
 Auckland Tuatara - Canberra Cavalry4:208:00
 Geelong-Korea - Adelaide Bite7:510:00
Venecuēla - Profesionālā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tiburones De La Guaira - Tigres De Aragua4:200:00
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Pasaules Kauss - Nizhny Tagil HS134 Day 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šlirenzauers Gregors - Pedersen Robin1:015:30
 Dāvids Kubackis - Hoerl Jan1:015:30
 Killians Peijers - Klimov Evgeniy1:015:30
 Geigers Karls - Aschenwald Philipp1:015:30
 Kobayashi Ryoyu - Stohs Kamils1:015:30
 Prevcs Peters - Zila Pjotrs1:015:30
 Tande Daniesl Andre - Forfang Johann Andre0:115:30
 Johansson Robert - Krafts Stefans0:115:30
 Huber Daniel - Lindvik Marius0:115:30
 Prevc Domen - Ričards Freitags0:115:30
Biatlons
Vīrieši - Stafete - Ostersund
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ukraina - Šveice1:018:30
 Krievija - Vācija1:018:30
 Austrija - Zviedrija0:118:30
 Itālija - Čehija1:018:30
 Baltkrievija - Kanāda0:118:30
 Norvēģija - Francija1:018:30
 Bulgārija - Slovēnija0:118:30
Distanču slēpošana
Vīrieši - Skiatlons - Lillehammer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niskanen Iivo - Bolšūnovs Aleksandrs0:113:30
 Roethe Sjur - Martins Sandbais0:113:30
 Holund Hans Christer - Martins Sandbais1:013:30
 Klaebo Johannes Hoesflot - Iversen Emil0:113:30
 Klaebo Johannes Hoesflot - Ustiugov Sergey1:013:30
 Burman Jens - Belov Evgeniy1:013:30
 Krueger Simen Hegstad - Musgrave Andrew1:013:30
 Niskanen Iivo - Holund Hans Christer0:113:30
 Bolšūnovs Aleksandrs - Roethe Sjur1:013:30
Sievietes - Skiatlons - Lillehammer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diggins Jessica - Kalla Charlotte1:012:00
 Diggins Jessica - Parmakoski Krista1:012:00
 Uhrenholdt Jacobsen Astrid - Kalla Charlotte1:012:00
 Parmakoski Krista - Nepryaeva Natalia1:012:00
 Fossesholm Helene Marie - Haga Ragnhild1:012:00
 Weng Heidi - Uhrenholdt Jacobsen Astrid1:012:00
 Johaug Therese - Weng Heidi1:012:00