jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Svētdiena, 08. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampa Bay Buccaneers - Indianapolis Colts38:3520:00
 Atlanta Falcons - Carolina Panthers40:2020:00
 New York Jets - Miami Dolphins22:2120:00
 Atlanta Falcons - Carolina Panthers40:2020:00
 Tampa Bay Buccaneers - Indianapolis Colts38:3520:00
 Minnesota Vikings - Detroit Lions20:720:00
 Houston Texans - Denver Broncos24:3820:00
 Green Bay Packers - Washington Redskins20:1520:00
 Buffalo Bills - Baltimore Ravens17:2420:00
 Minnesota Vikings - Detroit Lions20:720:00
 New York Jets - Miami Dolphins22:2120:00
 New Orleans Saints - San Francisco 49ers46:4820:00
 Cleveland Browns - Cincinnati Bengals27:1920:00
 Buffalo Bills - Baltimore Ravens17:2420:00
 Houston Texans - Denver Broncos24:3820:00
 Green Bay Packers - Washington Redskins20:1520:00
 Jacksonville Jaguars - Los Angeles Chargers10:4523:05
 New England Patriots - Kansas City Chiefs16:2323:25
 Oakland Raiders - Tennessee Titans21:4223:25
 Arizona Cardinals - Pittsburgh Steelers17:2323:25
 New England Patriots - Kansas City Chiefs16:2323:25
 Oakland Raiders - Tennessee Titans21:4223:25
 Arizona Cardinals - Pittsburgh Steelers17:2323:25
Basketbols
Nīderlande - DBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Landstede Zwolle - Rotterdam Challengers103:6315:00
Rumānija - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSM Sighetu Marmatiei - Gaz Metan Medias67:8317:00
 CSA Steaua CSM Eximbank - CSU Atlassib Sibiu72:7417:15
 CSM Craiova - BC Timisoara69:8419:00
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Universidad Catolica De Santiago - CD Puente Alto50:8201:00
 ABA Ancud - Club AB Temuco89:7101:00
 Deportivo Valdivia - CEB Puerto Montt67:6301:00
 Deportes Castro - CD Universidad De Concepcion79:8201:00
Beļģija - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Guco Lier - LDP Donza84:6918:00
Čehija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geofin Novy Jicin - BK Synthesia Pardubice78:10117:00
 Baketball Polabi - BK Kondori Liberec95:8418:00
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Takamatsu Five Arrows - Fighting Eagles Nagoya94:8106:00
 Rizing Fukuoka BB - Bambitos Nara88:9107:00
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toyama Grouses - Chiba Jets72:7306:04
 Shimane Susanoo Magic - Sun Rockers Shibuya85:9206:35
 Akita Northern Happinets - Alvark Tokyo85:7407:04
 Niigata Albirex BB - Yokohama B-Corsairs63:6707:04
 Akita Northern Happinets - Alvark Tokyo85:7407:05
 Niigata Albirex BB - Yokohama B-Corsairs63:6707:05
 Shiga Lake Stars - Aisin Seahorses Mikawa82:7307:05
 Kyoto Hannarizu - Osaka Evessa80:8607:05
 Levanga Hokkaido - Hamamatsu Phoenix78:5508:05
 Link Tochigi Brex - Diamond Dolphins Nagoya87:7108:05
 Brave Thunders Kawasaki - Ryukyu Golden Kings98:7509:04
Portugāle - Pro Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Porto B - Sampaense Basket53:4920:00
Portugāle - LPB
 NotikumsRezultātsLaiks
 UD Oliveirense - Illiabum78:8316:30
 FC Porto - Sporting CP78:8917:00
 Vitoria Sport Clube - Galitos - Tley93:8119:00
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omonia - Apoel Nicosia75:6318:30
Ungārija - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaposvari KK - Jaszberenyi Kosarlabda SE68:6919:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spartak Primorje - BC Burevestnik86:6511:00
 Khimky M. B - Ural82:8814:00
Šveice - LNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 BC Boncourt Red Team - BBC Nyon96:9017:00
 Swiss Central Basket - Lugano Tigers107:10217:00
 SAM Massagno - Regio Basel91:7717:00
Norvēģija - BLNO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fyllingen - Asker Aliens99:8316:00
 Tromso Storm - Berums Verk Defenders90:8017:30
 Kongsberg Miners - Ammerud100:7419:00
Lielbritānija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plymouth Raiders - Newcastle Eagles103:11017:00
 London Lions - Glasgow Rocks88:7218:00
 Manchester Giants - Cheshire Phoenix69:7718:59
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Correcaminos UAT Victoria - Dorados De Cihuahua91:9101:00
 Abejas - Soles de Mexicali86:10601:00
 Capitanes - Aguacateros De Michoacan99:10102:00
 BC Laguneros Comarca - Santos De San Luis85:9503:00
 Lenadores De Durango - Huracanes de Tampico100:10003:00
 Mineros - Plateros De Fresnillo63:6104:30
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo - Rio Claro Basquete92:7215:00
 Unifacisa - BC Brasilia91:7221:00
 Itabom Bauru - SAO Paulo FC70:7323:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Beijing Ducks - Shenzhen Leopards102:10013:34
 Jilin Northeast Tigers - Xinjiang Tigers124:10713:34
 Bayi Rocket - Jiangsu Dragons103:11813:35
 Beijing Ducks - Shenzhen Leopards102:10013:35
 Jilin Northeast Tigers - Xinjiang Tigers124:10713:35
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vaerlose - Copenhagen Basketball88:7517:00
Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapūra - Malaizija89:7514:14
Pasaule - ASEAN basketbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Formosa Dreamers - Macau Black Bears100:9409:00
Horvātija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hermes Analitica Zagreb - Alkar76:7913:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lukoil Levski - Beroe Stara Zagora85:7619:00
Argentīna - TNA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gimnasia Y Esgrima - Tomas De Rocamora80:6302:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boca Juniors - Club Deportivo Hispano Americano81:6202:00
 Estudiantes - La Union89:8002:29
 Ferro Carril Oeste - San Lorenzo De Almagro77:8318:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Busan KT Sonicboom - Mobis Phoebus83:7208:00
 Goyang Orions - Anyang KGC69:8508:00
 Busan KT Sonicboom - Mobis Phoebus83:7208:00
 KCC Egis - Incheon ET Land Elephants89:8109:59
 Seoul Samsung Thunders - Changwon LG Sakers72:7509:59
 KCC Egis - Incheon ET Land Elephants89:8110:00
 Seoul Samsung Thunders - LG Sakers72:7510:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa75:7719:00
 Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Holon94:7621:00
Austrija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 UBSC Raiffeisen Graz - Chin Min Dragons St. Polten75:9818:30
 Swans Gmunden - Vienna D.c. Timberwolves91:6618:30
 UBSC Raiffeisen Graz - UBC St Polten75:9818:30
Ukraina - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cherkasski Mavpy - BC Himik74:8114:00
 BC Zaporizhya - Kharkivski Sokoly102:8714:00
 SK Prometey - BC Dnipro93:9916:00
 Kyiv-Basket - Dynamo-Bipa Odessa76:7618:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 South East Melbourne Phoenix - Perth Wildcats98:10806:00
 Sydney Kings - Cairns Taipans98:10908:00
Polija - Energa Basket Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rosasport Radom - Asseco Prokom Gdynia68:8518:30
 Wilki Morskie Szczecin - MKS Dabrowa Gornicza97:4418:30
Sievietes - Southeast Asian GamesDienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malaizija - Filipīnas75:8112:00
Sievietes - Zviedrija - Damligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uppsala Basket - Mark Basket53:6317:00
Sievietes - Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - Kronos Agiou Dimitrou79:6912:00
 AO Sporting - Esperides Kallitheas58:6513:00
 OA Chanion - Pas Giannina71:6114:00
 Panathinaikos - KAO Melission76:3914:30
 AO Dafni Agiou Dimitriou - AO Eleutheria Mochatou78:6916:45
Sievietes - Horvātija - A1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZKK Zagreb - ZKK Pula99:4716:45
 ZKK Tresnjevka - Sibenikas Jolli Jbs82:6520:30
Sievietes - Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubcek Bratislava - Good Angels Kosice55:8012:00
Sievietes - Ungārija - A divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 KSC Szekszard - VBW Cekk Cegled97:5218:00
 Uniqa Sopron - Aluinvent Dvtk Miskolc89:5219:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Galatasaray69:6614:15
 Adana Botas - Cankaya Universitesi61:7115:00
 Homend Antakya Belediyesi - Elazig IL Ozel Idare80:7916:00
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Transporti Ragusa - ASD Basket Costa18:00
 OMC Cignoli Broni - Famila Wuber Schio53:7519:00
 Andros Basket Palermo - Techmania Battipaglia80:5719:00
 Pallacanestro Torino - Geas S.s.giovanni53:7119:00
 Umana Reyer Venezia - Virtus Pallacanestro Bologna78:5519:00
 Fila San Martino - Pallacanestro Vigarano85:7419:00
 BK Rosa Empoli - Gesam Gas Lucca56:6820:30
Sievietes - Spānija - Liga Feminina
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universidad Del Pais Vasco - Perfumerias Avenida58:8213:10
 Mann Filter Zaragoza - Porta XI Ensino71:6813:15
 CDB Clarinos - SPAR City Girona61:7914:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney Flames - Adelaide Lightning81:6905:35
 Townsville Fire - Bendigo Spirit94:8007:05
 Melbourn Boomers - Perth Lynx72:6308:00
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheongju KB Stars - Guri Kdb Life Winnus93:7510:00
Sievietes - Polija - PLKK
 NotikumsRezultātsLaiks
 Basket Gdynia - Inea Azs Poznan72:4518:00
 Widzew Lodz - AZS Gorzow Wielkopolski77:9320:00
Sievietes - Francija - LFB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flammes Carolo - Roche Vendee Basket Club89:6316:30
 Reze Basket 44 - Basket Landes58:7916:30
 Lyon - Hainaut Basket79:6617:30
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nadezda Orenburg - Spartak Noginsk95:5214:00
 k Moscow Region - Vidnoje - Enisey Krasnojarsk74:7015:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce Ulker - OGM Ormanspor85:5212:00
 Bahcesehir Okullari - IAU Buyukcekmece Basketbol96:8114:14
 Turk Telekom - Bursaspor Durmazlar80:6216:30
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aris Thessaloniki - Panionios On Telecoms80:8617:00
Vācija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer Giants Leverkusen - Panthers Schwenningen90:8117:00
 FC Schalke 04 - Finke Baskets Paderborn75:7719:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munich - MEG Gottingen82:8115:59
 BBC Bayreuth - Alba Berlin78:8215:59
 Bayern Munich - BG Gottingen82:8116:00
 EWE Baskets Oldenburg - Ratiopharm Ulm91:10418:59
Lietuva - LKL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes74:7515:59
 Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas78:7217:20
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parma Perm(Jaun.) - Spartak Primorie(Jaun.)88:7809:00
 Khimky Moscow (Jaun.) - MBA-2 Moscow(Youth)68:6111:00
 Samara(Jaun.) - Uniks Kazaņa87:6412:59
 Zenit Petersburg - Enisey Krasnojarsk(Jaun.)12:59
Eiropa - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liepāja - Valmiera Glass VIA93:10114:00
 Tartu Universitate - Jūrmala77:8017:00
 Tallinna Kalev/TLU - Parnu Sadam102:9918:59
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parma Perm - CSKA Moscow70:8914:29
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Crvena Zvezda - FMP95:8918:59
Spānija - LEB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palma Air Europa - Leyma Basquet Coruna99:7118:59
 Aguas de Sousas Ourense - Real Canoe NC77:7319:15
Spānija - ACB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Natura Monbus - Real Betis Energia Plus82:7313:30
 Asefa Estudiantes - CAI Zaragoza67:8513:30
 Rio Natura Monbus - Real Betis Energia Plus82:7313:30
 Asefa Estudiantes - CAI Zaragoza67:8513:30
 Baskonia Vitoria Gasteiz - FIATC Mutua Joventut87:8618:00
 Manresa - FC Barcelona Regal75:8419:30
 Assignia Manresa - FC Barcelona Regal75:8419:30
 Real Madrid - San Pablo Inmobiliaria Burgos104:9321:00
Francija - Pro B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Basketball - BC Gries Oberhoffen92:8318:00
Francija - Pro A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Levallois - ASVEL Lyon-Villeurbanne76:8617:00
Itālija - Serie B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bawer Matera - Luiss Roma87:6919:00
 Virtus Basket Civitanova March - Benedetto Xiv Cento86:8419:00
 Rinascita Basket Rimini - Sutor Montegranaro106:7119:00
 Gessi Valsesia Borgosesia - Green Basket Palermo64:6719:00
 Etrusca San Miniato - Firenze Basket68:6719:00
 Luciana Mosconi Ancona - Giulianova Basket 8565:6919:00
 Tramarossa Vicenza - Basket Monfalcone59:7019:00
 Basket Cecina - Paffoni Omegna62:7219:00
 Solbat Basket Golfo Piombino - Basketball Club Lucca95:7919:00
 Basket Mestre 1958 - Elachem Vigevano 195565:7819:00
Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Remer Treviglio - Eurobasket Roma75:7118:00
 Givova Scafati - Angelico Biella59:5318:00
 Dinamica Mantova - Acmar Ravenna74:7519:00
 Poderosa Pallacanestro Montegranaro - Tezenis Verona86:8919:00
 Trapani - NPC Rieti77:6619:00
 Allianz Pazienza Cestistica San Severo - Amici Pallacanestro Udinese80:8319:00
 Pallacanestro Orzinuovi - Aget Service Imola72:7919:00
 Mobyt Ferrara - Juve Caserta94:7819:00
 Pallacanestro 2.015 Forli - Assigeco Casalpusterlengo81:6719:00
 Capo d'Orlando - Bergamo Basket67:5419:00
 Napoli Basket - M Rinnovabili Agrigento64:7419:00
 Derthona Tortona - Latina Basket83:7719:00
 Novipiu Casale Monferrato - Manital Torino63:8520:00
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Centrale del Latte Brescia - Giorgio Tesi Group Pistoia86:7412:59
 Scavolini Siviglia Pesaro - Emporio Armani Milano65:7117:29
 Enel Brindisi - Banco di Sardegna Sassari77:8318:00
 Pallacanestro Cantu - Cimberio Varese74:6718:00
 Enel Brindisi - Banco di Sardegna Sassari77:8318:00
 Pallacanestro Cantu - Cimberio Varese74:6718:00
 Vanoli-Braga Cremona - Canadian Solar Bologna78:6618:59
 Vanoli-Braga Cremona - Boloņas Granarolo78:6619:00
 Universo Treviso - Grissin Bon Reggio Emilia91:8320:00
 Virtus Roma - Pallacanestro Trieste82:7221:44
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Xavier Musketeers - Cincinnati Bearcats73:6600:00
 Santa Clara Broncos - California Golden Bears71:5200:00
 North Texas Mean Green - Arkansas Little Rock76:5300:59
 Jacksonville Dolphins - Bethune Cookman Wildcats82:6000:59
 Kansas State Wildcats - Marquette Golden Eagles65:7303:59
 Valparaiso Crusaders - Central Michigan Chippewas77:5521:00
 Fairfield Stags - William And Mary Tribe58:6221:00
 Hartford Hawks - Sacred Heart Pioneers62:7921:00
 Oklahoma State Cowboys - Wichita State Shockers61:8021:00
 Dayton Flyers - Saint Marys Gaels78:6823:00
 Virginia Cavaliers - North Carolina Tar Heels56:4723:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers141:9402:29
 New York Knicks - Indiana Pacers103:10402:29
 Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers141:9402:30
 Houston Rockets - Phoenix Suns115:10903:00
 Utah Jazz - Memphis Grizzlies126:11205:00
 Brooklyn Nets - Denver Nuggets105:10221:59
Futbols
Beļģija - First Division A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mouscron - Standard Liege2:215:30
 Anderlecht - Charleroi0:018:59
 Eupen - Oostende1:021:00
Beļģija - 1. Divīzija B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Westerlo - Union St Gilloise0:317:00
Ruanda - NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rwanda Police FC - Mukura2:213:00
 AS Kigali - Gicumbi1:215:00
 Heroes FC - Rayon Sports FC1:415:00
 Marines FC Gisenyi - Espoir0:015:00
Nigērija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Warri Wolves FC - Lobi Stars0:017:00
 Sunshine Stars FC - Nasarawa United4:217:00
 Katsina United FC - MFM FC1:017:00
 Heartland FC Owerri - Plateau United1:017:00
 Akwa United FC - Adamawa United FC4:017:00
 Abia Warriors FC - Akwa Starlets FC1:117:00
 Gabros International FC - Wikki Tourist2:017:00
 Kano Pillars FC - Kada City FC6:117:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 SOL FC - Sporting Club De Gagnoa1:117:30
 ASI D'Abengourou - Asec Mimosas2:020:00
Senegāla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Pikine - Asec Ndiambour3:219:00
 Stade De Mbour - AS Douanes0:219:00
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Feutcheu FC - PWD Bamenda0:314:00
 Colombe FC - AS Fortuna2:114:00
 Coton Sport FC de Garoua - Eding Sport FC2:016:00
 Stade Renard - Apejes De Mfou1:016:00
 Sportive De Douala - Canon Sportif De Yaounde0:016:00
 Fovu De Baham - Panthere Sportive1:016:00
 Tonnerre Kalara Club De Yaoundé - Young Sports Academy1:016:00
 Dragon FC Yaounde - Avion FC DU Nkam1:116:00
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Sonsonate - CD Aguila1:003:00
 CD Municipal Limeno - Santa Tecla FC2:022:30
Dienvidkoreja - K Līga 1 - Classic
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongnam - Busan lPark0:206:59
Gvatemala - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Antigua GFC - Municipal1:019:00
 Guastatoya - Malacateco0:019:00
 Santa Lucia Cotzumalguapa FC - Deportivo Mixco4:019:00
 Coban Imperial - Deportivo Sanarate1:019:00
 Comunicaciones - Xelaju1:019:00
 Siquinala FC - Deportivo Iztapa0:119:00
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kenya Commercial Bank - Posta Ranger FC5:114:00
Tunisija - Ligue 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Oued Ellil - ES Jerba Midoun1:015:00
 Jendouba Sport - Avenir Rjich1:015:00
Tunisija - Ligue 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 US Tataouine - JS Kairouan1:015:00
 AS Slimane - CS Chebba4:215:00
 Sfaxien - Stade Tunisien1:219:00
Jaunzēlande
 NotikumsRezultātsLaiks
 Canterbury - Auckland0:303:00
 Hamilton Wanderers AFC - Waitakere03:00
 Tasman United - Wellington Phoenix1:103:00
 Eastern Suburbs - Team Wellington2:305:00
Gruzija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Saburtalo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi3:113:30
Jamaika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Molynes - Portmore United FC0:222:00
 UWI FC - Harbour View FC1:122:00
 Dunbeholden FC - Tivoli Gardens0:122:00
 Jamalco FC - Arnett Gardens1:122:00
Sievietes - Dienvidaustrumāzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mjanma - Filipīnas2:109:59
 Taizeme - Vjetnama0:014:00
Sievietes - Mexico
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monterrey - Uanl1:001:00
Sievietes - Spānija - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rayo Vallecano - UD Granadilla Tenerife3:112:00
 FC Barcelona - Real Betis Balompie3:013:00
 Atletico Madrid Feminas - Athletic Bilbao2:213:00
 Sevilla FC - Madrid Ccf1:014:00
 CD Tacon - RCD Espanyol Barcelona2:118:00
 Levante UD - RC Deportivo La Coruna1:019:30
Sievietes - Austrālija - W-League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sydney FC - Melbourne City FC1:206:59
Sievietes - Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Milan - AS Roma1:413:30
Sievietes - Francija - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympique Lyon - Metz FC6:015:45
Sievietes - Anglija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United LFC - Everton LFC3:114:00
 Chelsea LFC - Manchester City LFC2:114:00
 Tottenham Hotspur LFC - Hove Albion Lfc1:016:00
 Liverpool LFC - West Ham United Lfc1:116:00
 Reading - Arsenal LFC0:316:30
 Bristol Academy LFC - Birmingham City LFC0:217:00
Sievietes - Vācija - 2. Bundesliga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Werder Bremen - 1. FC Saarbrücken5:112:00
 1 Ffc Frankfurt II - FC Bayern Munchen II1:112:00
 1 Ffc Turbine Potsdam II - FSV Gutersloh3:112:00
 VfL Wolfsburg II - SG 99 Andernach1:112:00
 FC Ingolstadt 04 - SV Meppen4:112:00
 Arminia Bielefeld - Borussia Mönchengladbach3:015:00
Sievietes - Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoffenheim - USV Jena2:015:00
 Bayer Leverkusen - Essen Schonebeck2:015:00
 SC Sand - VFL Wolfsburg0:415:00
Bosnija un Hercogovina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borac Banja Luka - Sloboda2:115:59
Maķedonija - Pirmā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KF Shkupi Skopje - FK Makedonija Gjorce Petrov2:314:00
 Vardar Skopje - Skendija 792:214:00
 Renova - Rabotnicki Skopje4:314:00
 FC Struga Trim - Borec1:114:00
 Renova - Rabotnicki Skopje4:314:00
 KF Shkupi Skopje - GP Skopje2:314:00
Maroka - Botola
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mouloudia Oujda - AS Far0:218:00
 IR Tanger - Raja Beni Mellal1:020:00
Meksika - U20 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Santos Laguna(U20) - Monterrey2:019:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Necaxa - Monterrey0:104:30
Malta - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tarxien Rainbows - Sirens FC0:315:00
 Valletta - Hibernians1:117:00
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting San Jose - Municipal Garabito2:121:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alajuelense - Herediano0:023:00
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Potosi - Club Destroyers5:021:00
 Always Ready - Guabira Montero4:021:00
 Bolivar - Blooming6:022:00
 Jorge Wilstermann - San Jose1:123:15
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Psis Semarang - Arema5:110:30
 Persebaya Surabaya - Bhayangkara Surabaya United4:010:30
 Perseru Badak Lampung FC - Persija Jakarta2:013:15
 Bali United - Persipura Jayapura1:115:30
Honkonga - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wing Yee FT - Citizen AA5:307:30
 Tai Chung - Icanfield1:109:30
 Shatin - South China2:109:30
 Western - BIU Chun Glory Sky0:309:30
Albānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Laci - Flamurtari3:014:30
 Teuta Durres - Skenderbeu1:017:30
Azerbaidžāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zira - Sabayil4:113:00
 Sumqayit - Gabala1:113:00
 Sabah - Neftchi Baku0:215:00
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aswan FC - Tanta FC1:113:45
Ekvadora - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orense SC - Manta2:122:30
 CD Alianza Cotopaxi - LDU Portoviejo0:022:30
Ekvadora - Primera A
 NotikumsRezultātsLaiks
 LDU Quito - SD Aucas0:002:00
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 TS Galaxy FC - Uthongathi1:115:30
 Jomo Cosmos - Steenberg United15:30
 Tshakhuma - Free State Stars0:215:30
Dienvidāfrika - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polokwane City - Maritzburg United0:115:30
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rad Beograd - Partizan Belgrad1:214:29
 Habitfarm Javor - Vozdovac1:215:59
 Backa Topola - Vojvodina2:015:59
 Novi Sad - Cukaricki2:116:00
 Habitfarm Javor - Vozdovac1:216:00
 FK Radnik Surdulica - Indija2:016:00
 Backa Topola - Vojvodina2:016:00
 Napredak - FK Macva Sabac2:116:00
 Radnicki Nis - Mladost Lucani3:016:00
Kipra - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ypsonas FC - Agia Napa0:514:30
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Omonia Nicosia - Doxa2:016:00
 Apollon Limassol - AEK Larnaca3:118:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hyderabad FC - FC Goa0:116:00
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mohun Bagan AC - Churchill Brothers2:413:30
Horvātija - 2. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Hajduk Split II - Sibenik1:014:00
 Rudes - Bijelo Brdo1:014:30
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osijek - Lokomotiva Zagreb4:016:00
 HNK Rijeka - Istra 19612:018:30
Peru - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Escuela Municipal Deportivo Binacional - Alianza Lima4:122:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botosani FC - CFR Cluj2:117:30
 Astra Ploiesti - Universitatea Craiova1:020:29
 Astra Giurgiu - Universitatea Craiova1:020:30
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nyiregyhaza - Budaorsi SC4:014:00
 Kazincbarcika - Soroksar0:114:00
 Dunakanyar-Vac - Szolnoki MAV2:214:00
 Ujbuda - Szeged 20111:014:00
 Gyori ETO - Ajka2:114:00
 Duna Aszfalt Tvse - Bekescsaba0:118:00
 Vasas Budapest - Dorogi FC2:018:00
 Szombathelyi Haladas - Gyirmot0:118:00
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ferencvaros - Puskas Academia2:216:45
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cracovia Krakow - Rakow Czestochowa3:013:30
 Pogon Szczecin - Piast Gliwice1:015:59
 Slask Wroclaw - Legia Warszawa0:318:30
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Strumska Slava - FK Septemvri Sofia0:414:00
 Botev Galabovo - Ludogorets Razgrad B1:014:00
 Montana 1921 - Kariana Erden3:115:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botev Vratsa - Slavia Sofia0:212:00
 FK Arda Kurdzhali - CSKA Sofia0:014:14
 Levski Sofia - FC Vitosha Bistrica2:016:30
Austrālija - A-Līga Nacionāla Jauniešu līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perth Glory - Brisbane Roar FC Youth0:404:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Western United FC - Melbourne Victory3:106:59
 Adelaide United - Newcastle Jets2:109:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv0:119:45
 FC Ashdod - Beitar Jerusalem2:220:14
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 PO Triglias - Diagoras Rodos1:115:00
 AO Nea Kavala - Ionikos Nikea0:015:00
 OF Ierapetras - Thesprotos1:015:00
 Apollon Smirnis - AE Karaiskakis1:215:00
 Platanias FC - Kerkyra Corfu4:015:00
 Niki Volou - Enosi Panaspropyrgiakou Doxas3:015:00
 Apollon Larisas - Apollon Pontou4:015:00
 Ialysos - AS Elpis Skoutareos1:015:00
 Egaleo - ASK Olympiakos Volou0:115:00
 Pas Giannina - Doxa Dramas1:017:30
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lamia - OFI Crete2:115:00
 Asteras Tripolis - Larissa1:117:15
 Atromitos - Aris Thessaloniki2:219:30
 Volos Nps - Panathinaikos1:119:30
Japāna - J3 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grulla - Kamatamare Sanuki1:106:00
 Fujieda MYFC - Giravanz Kitakyushu1:006:00
 Nagano Parceiro - Kumamoto1:006:00
 Vanraure Hachnohe FC - Cerezo Osaka U232:306:00
 Fukushima Utd - Thespa Kusatsu1:206:00
 Blaubitz Akita - Sagahimara0:006:00
 Gainare Tottori - Yokohama SCC0:306:00
 Azul Claro Numazu - Kataller Toyama0:306:00
 FC Tokyo U23 - Gamba Osaka U235:106:00
Japāna - J1 Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tokushima - Montedio Yamagata1:006:04
Slovākija - U19 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zemplin(U19) - Banska Bystrica(U19)3:012:00
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Senica - Zilina1:215:59
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Dnyapro Mogilev - FC Ruh Brest2:113:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karpaty Lviv - Desna2:614:00
 Mariupol - FC Lviv0:014:00
 Dynamo Kiev - Zorya Lugansk1:217:00
Argentīna - Torneo Federal A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensores De Belgrano De Villa Ramallo - Juventud Unida Universitario2:101:00
 Boca Unidos - Douglas Haig1:202:29
 Chaco For Ever - CD De Pronunciamiento1:002:45
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Midland - Argentino Merlo2:321:59
 CS Dock Sud - CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem1:122:00
 Ferrocarril Midland - Argentino De Merlo2:322:00
Argentīna - Primera D Metropolitana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Csyd Liniers - Sportivo Barracas0:222:00
Argentīna - Primera B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Defensores Unidos - Tristan Suarez1:122:00
 Club Comunicaciones - Atletico Los Andes1:022:00
 CA San Miguel - Justo Jose De Urquiza1:022:00
Argentīna - Primera B - Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club Almagro - Tigre0:300:09
 Estudiantes Buenos Aires - Guillermo Brown1:122:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tucuman - Newells Old Boys2:200:39
 Talleres - Union Santa Fe0:000:39
 Tucuman - Newells Old Boys2:200:40
 Talleres - Union Santa Fe0:000:40
 Lanus - Racing Club1:002:44
 Gimnasia La Plata - Central Cordoba2:122:34
 Defensa y Justicia - Godoy Cruz2:022:34
 Gimnasia La Plata - Central Cordoba2:122:35
 Defensa y Justicia - Godoy Cruz2:022:35
Skotija - Līgas Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glasgow Rangers - Celtic Glasgow0:117:00
Turcija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sivas Dorteylul - Bandirmaspor3:011:30
 Belediye Vanspor - Tuzlaspor3:012:00
 Gumushanespor - Sanliurfaspor3:112:00
 Utas Usakspor A.s - Karabukspor3:012:30
 Eyupspor - Elazigspor1:012:30
 Ergene Velimese Spor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor2:112:30
 Etimesgut Bld Spor - Kirsehir Belediye Spor0:112:30
 Ankara Demirspor - Nigde Belediyespor3:112:30
 Corum Belediyespor - Samsunspor2:112:30
 Tarsus Yurdu - Zonguldakspor7:112:30
 Manisa Buyuksehir Belediyespor - Inegolspor0:212:30
 Anadolu Selcukluspor - Sariyer0:012:30
 Afjet Afyonspor - Sancaktepe Belediye0:212:30
 Kastamonuspor - Bayburt Grup IOI4:212:30
 Sakaryaspor - Kahramanmaras2:013:00
Turcija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Golcukspor - 1954 Kelkit Belediyespor1:312:00
 Fethiyespor - Fatsa Belediyespor1:012:00
 Yeni Orduspor Kulubu - Sile Yildizspor1:012:00
 Artvin Hopaspor - Manisaspor4:012:00
 Serik Belediyespor - Erzin Belediyespor3:212:30
 Kizilcabolukspor - Catalca Spor0:012:30
 Duzcespor - Yomraspor2:112:30
 Sultanbeyli Belediyespor - Anagold 24erzincanspor1:312:30
 Bursa Niluferspor - Darica Gligi0:012:30
 Osmaniyespor 2011 - Diyarbakirspor2:212:30
 Turgutluspor - Erbaaspor2:212:30
 Payas Belediye - Tekirova Belediyespor1:212:30
 Derince Belediyespor - Karsiyaka4:212:30
 Ofspor - Kozan Belediyespor2:012:30
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Osmanlispor FK - Altay0:013:00
 Altinordu - Adanaspor AS1:015:30
 Bursaspor - Giresunspor2:315:30
 Adana Demirspor - Erzurum BB1:018:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Konyaspor - Gaziantep BB0:012:59
 Torku Konyaspor - Gaziantep BB0:013:00
 Denizlispor - Istanbul Basaksehir FK1:115:30
 Antalyaspor - Trabzonspor1:315:30
 Denizlispor - Buyuksehyr Bld.spor1:115:30
 Antalyaspor - Trabzonspor1:315:30
 Kasimpasa - Besiktas2:318:00
Pasaule - Cecafa Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zanzibāra - Sudāna1:112:30
 Kenija - Tanzānija1:015:00
Pasaule - CAF Confederations Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esae FC - Daring Club Motema Pembe0:215:00
 Zanaco - RSB Berkane1:115:00
 Enyimba - FC San Pedro1:015:00
 Djoliba - Bidvest Wist1:018:00
 Horoya AC - AL Nasr SC Benghazi3:018:00
 Al Masry - Enugu Rangers International FC4:218:00
 Djoliba - Bidvest Wist1:018:00
 Al Masry - Enugu Rangers International FC4:218:00
 Horoya AC - AL Nasr SC Benghazi3:018:00
 Pyramids FC - FC Nouadhibou6:021:00
 Paradou AC - Hassania Agadir0:221:00
Pasaule - Persijas Līča Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bahreina - Sauda Arābija1:018:00
Nīderlande - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitesse - Feyenoord0:013:15
 Waalwijk - Heerenveen1:315:30
 Groningen - Utrecht0:115:30
 Waalwijk - Heerenveen1:315:30
 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo0:017:44
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krylya Sovietov Samara - Ural Ekaterinburg2:312:59
 Sochi - Rubin Kazan1:115:30
 Spartak Moscow - Rostov1:418:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Murcia II - Cda Aguilas2:013:00
 La Hoya Lorca - Muleno CF0:013:00
 Los Garres - Atletico Pulpileno0:113:00
 FC Cartagena II - ED Churra1:113:15
 RSD Alcala - AD Parla2:017:00
 Deportiva Minera - Estrella Grana El Palmar CF4:017:15
 Cartagena Fc-Ucam - CD Plus Ultra3:117:30
 Ciudad De Murcia - Menor Club De futbol1:017:30
 CF Castillo Huercal Overa - SFC Minerva4:117:30
 Mazarron - Lorca Deportiva CF2:118:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melilla - Atletico Baleares0:012:30
 SCR Pena Deportiva - Racing de Ferrol1:112:30
 Getafe B - Atl Madrid B0:212:30
 Espanyol B - Hercules3:213:00
 LAS Rozas - UD Ibiza Eivissa1:113:00
 CF Rayo Majadahonda - de Los Rejes1:013:00
 Valencia CF Mestalla - FC Barcelona B0:013:00
 Gimnastic Tarragona - Villarreal B0:113:00
 SD Ejea - AE Prat3:013:00
 Olot - Orihuela CF0:113:00
 Celta Vigo B - Real Oviedo B3:113:00
 Langreo - Coruxo3:213:00
 Yeclano Deportivo - Villarrubia CF1:013:00
 Las Palmas B - Pontevedra1:214:00
 Las Palmas - Pontevedra1:214:00
 Cadiz B - Marbella0:117:00
 CD Badajoz - Granada B4:018:00
 CF Talavera De La Reina - Merida AD2:118:00
 CD San Fernando - CD Don Benito0:118:00
 Barakaldo - Real Union2:118:00
 CF La Nucia - Llagostera0:018:00
 Algeciras CF - Linense2:018:00
 CD Calahorra - Tudelano1:118:00
 Lleida - CD Ebro0:018:00
 CD Castellon - FC Andorra3:118:00
 Cordoba - Atletico Sanluqueno CF3:118:00
 Badalona - UD Levante B1:018:00
 Real Murcia - Cartagena2:019:00
 CP Villarrobledo - UCAM Murcia2:120:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Girona FC - Lugo3:112:59
 Deportivo La Coruna - Zaragoza1:317:00
 Las Palmas - Numancia3:118:59
 Cadiz - Elche0:021:59
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eibar - Getafe0:112:59
 Real Betis - Athletic Bilbao3:215:00
 Valladolid - Real Sociedad0:017:00
 Leganes - Celta Vigo3:219:30
 Osasuna - Sevilla1:121:59
Norvēģija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haugesund - Viking0:114:14
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Silkeborg - Randers Freja2:112:59
 Silkeborg - Randers2:113:00
 Sonderjyske - Esbjerg2:115:00
 AGF Aarhus - Lyngby BK1:115:00
 Sonderjyske - Esbjerg2:115:00
 AGF Aarhus - Lyngby BK1:115:00
 Nordsjelland - FC Copenhagen0:117:00
 Brondby - Midtjylland1:218:59
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winterthur - FC Stade LS Ouchy1:215:59
 Lausanne - Vaduz0:216:00
 Winterthur - FC Stade LS Ouchy1:216:00
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zurich - Servette0:517:00
 Basel - Sion4:017:00
 Thun - St. Gallen1:417:00
 Zurich - Servette0:517:00
 Thun - St. Gallen1:417:00
 Basel - Sion4:017:00
Brazīlija - U20 Paulista 1st Division - U20 Copa Internacional Ipiranga, Group C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Racing Club De Avellaneda (ARG) (U20) - Vasco Da Gama RJ (U20)2:200:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corinthians SP (U20) - Club Nacional De Football (U20)4:020:30
 Ca River Plate (Arg U20) - Gremio Baruri(U20)0:022:30
Brazīlija - A Sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cruzeiro - Palmeiras0:221:00
 Botafogo RJ - Ceara1:121:00
 Fortaleza - Bahia2:121:00
 CSA AL - Sao Paulo1:221:00
 Goias - Gremio Porto Alegre3:221:00
 Santos - Flamengo4:021:00
 Avai - Atletico Paranaense0:021:00
 Internacional SC - Atletico Mineiro2:121:00
 Corinthians - Fluminense1:221:00
 Vasco da Gama - Chapecoense1:121:00
 Corinthians - Fluminense1:221:00
 Goias - Gremio Porto Alegre3:221:00
 Corinthians - Fluminense21:00
 Botafogo RJ - Ceara1:121:00
 CSA AL - Sao Paulo1:221:00
 Internacional SC - Horizonte2:121:00
 Fortaleza - Bahia2:121:00
 Avai - Atletico Paranaense0:021:00
 Santos - Flamengo4:021:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Karvina - Sigma Olomouc1:115:30
 Ceske Budejovice - Pribram2:015:30
 Sparta Prague - Mlada Boleslav5:218:00
Portugāle - Campeonato de Portugal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vitoria Guimaraes B - Sao Martinho2:312:59
 ARC Oleiros - Praiense1:112:59
 Vitoria Guimaraes B - Sao Martinho2:313:00
 ARC Oleiros - Praiense1:113:00
 Torreense - Kaldas1:113:45
 Real Massama - Lusitano GC4:116:15
 Cerveira - Berco SC1:217:00
 AD Sanjoanense - Ginasio Figueirense2:017:00
 Anadia - CD Fatima0:217:00
 Clube Oriental De Lisboa - Fabril Barreiro1:017:00
 Beira Mar - GD Fontinhas2:017:00
 Arouca - Valadares Gaia FC4:117:00
 Esperanca De Lagos - Sintra Football2:117:00
 Gondomar - Vila Real2:017:00
 Sintrense - Sacavenense3:117:00
 Louletano - Alverka0:217:00
 CD OS Armacenenses - 1O Dezembro0:217:00
 Vitoria Sernache - Sertanense1:217:00
 Amarante FC - Cfc-Cf Canelas 20100:017:00
 Lusitania - Coimbroes1:117:00
 Pinhalnovense - Grupo Sportivo de Loures0:017:00
 Maria DA Fonte - Merelinense FC4:317:00
 AD Fafe - Mirandela2:017:00
 Pedras Salgadas - Maritimo B2:117:00
 Oliveira Hospital - Agueda1:117:00
 Felgueiras - AD Castro Daire0:117:00
 Pedras Rubras - Leca FC1:117:00
 Associacao Oliveirense - Bragansa1:117:00
 Sporting Clube Ideal - Uniao de Leiria0:118:00
 Sporting Braga B - CDC Montalegre1:118:15
 Trofense - Espinho0:322:30
Portugāle - 2. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Feirense - Benfica B1:113:15
 Leixoes - Academica Viseu0:117:00
 Mafra - Estoril3:117:00
 Academica - Casa Pia Atletico3:117:00
 Mafra - Estoril3:117:00
 Varzim - Sporting Covilha1:019:15
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pacos de Ferreira - Vitoria Setubal2:317:00
 Vitoria Guimaraes - Portimonense2:017:00
 Pacos de Ferreira - Vitoria Setubal2:317:00
 Vitoria Guimaraes - Portimonense2:017:00
 Sporting Lisbon - Moreirense1:019:30
 Belenenses - Porto1:121:59
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Empoli(Jaun) - AS Roma(Jaun)2:111:00
 Cagliari(Jaun) - Sampdoria(Jaun)2:013:00
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avellino - Sicula Leonzio3:115:30
 Padova - Imolese Calcio2:016:00
 Arezzo - Gozzano1:016:00
 Reggio Calabria - Viterbo Calcio1:016:00
 Catania - Rende1:016:00
 Rieti Srl - Bisceglie2:216:00
 Ravenna - Sudtirol0:216:00
 Pro Patria - Novara1:216:00
 Juventus (U23) - Carrarese1:316:00
 Piacenza Calcio 1919 - Rimini Calcio3:016:00
 Virtus Francavilla - SS Cavese1:016:00
 US Vibonese - Teramo0:016:00
 AZ Picerno - AC Monopoli0:116:00
 Calcio Lecco 1912 - Olbia Calcio2:016:00
 Albinoleffe - Renate1:218:30
 Unione Triestina - Modena0:118:30
 Monza Brianza - Giana Erminio3:018:30
 Fermana - Union Arzignanochiampo1:118:30
 Virtus Vecomp Verona - Reggio Audace FC1:418:30
 Bari - Potenza SC2:118:30
 Ternana - Casertana0:118:30
 VIS Pesaro - Carpi0:118:30
 Vicenza - Feralpisalo3:118:30
 US Pergolettese 1932 - Alessandria 19122:118:30
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pisa - Entella0:215:59
 Juve Stabia - Frosinone0:215:59
 Pisa - Virtus Entella0:216:00
 Pordenone - Crotone1:021:59
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lecce - Genoa2:213:30
 Torino - Fiorentina2:115:59
 Sassuolo - Cagliari2:215:59
 Spal - Brescia0:115:59
 Torino - Fiorentina2:116:00
 Spal - Brescia0:116:00
 Sassuolo - Cagliari2:216:00
 Sampdoria - Parma0:118:59
 Bologna - AC Milan2:321:44
Francija - Championnat National U19
 NotikumsRezultātsLaiks
 Toulouse(U19) - Bastia(U19)1:112:00
 AS Saint Etienne(U19) - AS Cannes(U19)6:112:00
 EA Guingamp (U19) - La Berrichonne De Chateauroux(U19)2:112:00
 Vannes OC(U19) - FC Girondins De Bordeaux (U19)3:612:00
 Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) - RC Strasbourg Alsace(U19)0:412:00
 FC Montceau Bourgogne(U19) - FC Sochaux-Montbeliard(U19)0:413:30
 Rennes Stade FC(U19) - US Concarneau(U19)3:015:30
 Tours FC(U19) - Stade Lavallois Mayenne FC(U19)2:515:30
 US Boulogne CO(U19) - US Orleans(U19)2:415:30
Francija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reims Ste Anne - Dunkerque1:014:30
 Olympique De Valence - Paris FC0:015:00
 LES Herbiers - Le Mans UC 721:116:00
Francija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Reims - Saint-Etienne3:115:59
 Nantes - Dijon1:018:00
 Olympique Marseille - Girondins de Bordeaux3:121:59
Vācija - Hessenlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfB Ginsheim - 1. Hanauer FC 936:115:00
 FC 1931 Eddersheim - TSV Eintracht Stadtallendorf1:216:30
Vācija - Brēmenes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Werder Bremen Iii - Leher TS3:115:00
 BSC Hastedt - FC Union 60 Bremen0:416:00
 SFL Bremerhaven - BTS Neustadt4:216:30
Vācija - Oberlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC International Leipzig - FSV Martinroda4:114:00
 FC Carl Zeiss Jena II - VFC Plauen5:114:00
 FC Einheit Rudolstadt - 1. FC Merseburg2:014:00
 Charlottenburger FC Hertha 06 - FC Strausberg2:014:00
 SV Victoria Seelow - SC Tasmania 1900 Berlin2:314:00
 1 FC Lok Stendal - Brandenburger SC Süd1:014:00
 FSV Wacker 90 Nordhausen II - FC Grimma1:114:00
 TSG Neustrelitz - Hansa Rostock II1:514:30
 FC Hertha 03 Zehlendorf - Greifswalder FC0:115:00
 MTV Eintracht Celle - TUS Bersenbruck3:315:00
 VfL Oldenburg - FC Hagen/Uthlede3:015:00
 TUS 64 Bösinghoven - Spvg Schonnebeck 19101:015:15
 Cronenberger SC - SV 19 Straelen2:315:15
 FC Kray - 1. FC Kleve0:015:15
 SC Westfalia 04 Herne - Sportfreunde Siegen0:315:30
 SV Schermbeck - SC Paderborn 07 II2:115:30
 Wiedenbruck - ASC 09 Dortmund1:015:30
 1. FC Kaan Marienborn - FC Gütersloh 20000:015:30
 FC Eintracht Rheine - TUS Erndtebrück6:015:30
 1. FC Duren - Spvg Frechen 202:015:30
 Holzwickeder SC - Hammer Spvg4:215:30
 TUS Ennepetal - RSV Meinerzhagen2:215:30
 Westfalia Rhynern - TSG Sprockhövel4:115:30
 FC Wegberg-Beeck - Siegburger SV 040:015:30
 Wesseling-Urfeld - SV Deutz 053:215:45
 Blau-Weiss Friesdorf - Viktoria Arnoldsweiler3:615:45
 SV 1914 Eilendorf - FC Hürth1:216:00
 1.fc Monheim - VfB 03 Hilden3:016:00
 1 FC Bocholt - TVD Velbert 18705:216:00
 TSV Sasel - TSV Buchholz 087:116:00
 SV Breinig - Fortuna Koln II6:316:00
 SC Velbert - Ssvg Velbert0:416:00
 FC Hennef - Borussia Freialdenhoven1:016:00
 Turu Düsseldorf - SF Niederwenigern1:016:00
 Ratingen SV Germania 04/19 EV - Sportfreunde Baumberg0:216:00
 FC Pesch - VfL Vichttal4:416:00
Vācija - Junioru Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Energie Cottbus - Holstein Kiel(U19)2:112:00
 Kaiserslautern(U19) - SSV Ulm 184612:00
 Energie Cottbus - Holstein Kiel(U19)2:112:00
 Rot-Weiss Oberhausen - Arminia Bielefeld(U19)2:214:00
Vācija - Reģionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Germania Halberstadt - FSV Optik Rathenow1:114:30
 FSV Union Fürstenwalde - Meuselwitz3:314:30
 Babelsberg 03 - BFC Dynamo0:314:30
 Rot-Weis Erfurt - Viktoria Berlin1:014:30
 BSG Chemie Leipzig - Wacker Nordhausen1:114:30
 SV Lichtenberg 47 - VfB Auerbach2:114:30
 Wolfsburg II - Werder Bremen II5:015:00
 Freiburg II - Elversberg0:015:00
 Borussia Dortmund II - Rot-Weiss Essen0:115:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waldhof Mannheim - Eintracht Braunschweig0:014:00
 Duisburg - Bayern Munchen II3:215:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jahn Regensburg - St. Pauli1:014:29
 Wehen Wiesbaden - SV Darmstadt0:014:29
 Dynamo Dresden - Sandhausen1:114:29
 Jahn Regensburg - St. Pauli1:014:30
 Wehen Wiesbaden - SV Darmstadt0:014:30
 Dynamo Dresden - Sandhausen1:114:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Union Berlin - 1. FC Koln2:016:30
 Werder Bremen - Paderborn0:118:59
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sturm Graz - Altach1:215:30
 Mattersburg - Admira Wacker1:215:30
 Rapid Vienna - Austria Vienna2:218:00
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 West Bromwich - Swansea City5:114:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Newcastle United - Southampton2:115:59
 Aston Villa - Leicester City1:415:59
 Norwich - Sheffield United1:215:59
 Newcastle United - Southampton2:116:00
 Aston Villa - Leicester City1:416:00
 Norwich - Sheffield United1:216:00
 Brighton & Hove Albion - Wolverhampton Wanderers2:218:30
Hokejs
Sievietes - Zviedrija - Riksserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Djurgarden - Goteborg HC 13:113:00
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads5:101:00
 Sherbrooke Phoenix - Saint John Sea Dogs7:301:00
 Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic6:602:00
 Drummondville Voltigeurs - Moncton Wildcats6:302:00
 Quebec Remparts - Acadie-Bathurst Titans8:522:00
 VAL Dor Foreurs - Rimouski Oceanic4:122:00
 Armada Blainville Boisbriand - Sherbrooke Phoenix2:622:00
 Victoriaville Tigres - Charlottetown Islanders4:423:00
 Shawinigan Cataractes - Sagueneens Chicoutimi4:623:00
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Regina Pats - Red Deer Rebels3:203:00
 Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes3:503:00
 Moose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders1:503:00
 Saskatoon Blades - Kelowna Rockets3:303:00
 Kootenay Ice - Kamloops Blazers4:403:30
 Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen2:204:00
 Portland Winter Hawks - Prince George Cougars3:004:00
 Medicine Hat Tigers - Everett Silvertips0:504:30
 Spokane Chiefs - Tri-City Americans4:305:05
 Victoria Royals - Seattle Thunderbirds3:105:05
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niagara Icedogs - Sarnia Sting6:502:00
 Peterborough Petes - Kingston Frontenacs3:102:05
 Saginaw Spirit - Windsor Spitfires0:302:05
 Owen Sound Attack - Kitchener Rangers2:202:30
 Erie Otters - Sarnia Sting3:621:00
 Mississauga Steelheads - Sault Ste Marie Greyhounds3:621:00
 Guelph Storm - London Knights1:321:00
 North Bay Battalion - Flint Firebirds3:521:00
 Ottawa 67'S - Olympiques De Gatineau5:121:00
 Mississauga Steelheads - Sault Ste Marie Greyhounds3:621:00
 Sudbury Wolves - Barrie Colts5:321:05
Lielbritānija - Elites līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nottingham Panthers - Guildford Flames2:318:00
 Dundee Stars - Coventry Blaze3:519:00
 Fife Flyers - Cardiff Devils4:619:30
Pasaule - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malaizija - Filipīnas09:00
Pasaule - Āzijas hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sakhalin - Daemyung Killer Whales9:208:10
Pasaule - Pasaules Čempionāts 3.Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Honkonga - Beļģija1:812:59
 Lietuva - Rumānija2:416:30
Polija - PLH
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gorniczy Klub Sportowy Tychy - Unia Oswiecim1:018:00
 Tauron KH Gks Katowice - Torun7:118:00
 Janow - KH Zaglebie Sosnowiec1:918:00
 Podhale Nowy Targ - Jastrzebie JKH GKS2:119:00
 MKS Cracovia Krakow - Stoczniowiec Gdansk6:219:30
Zviedrija - Hockeyettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Vannas - SK Tegs1:117:00
 Malungs IF - Mariestads Bois4:217:00
 Vasby - Sollentuna HC7:217:00
 Lindens Hockey - IF Foršaga3:017:00
 Kiruna - HF Kaliks2:217:00
 Troja-Ljungby - HC Vimmerbju2:217:00
 SK Lejons - Kiruna Aif3:517:00
 Huddinge - HC Arlanda7:117:00
 Segeltorps IF - Hanvikens SK2:617:00
 IFK Kumla - Gripen HC Nykoping4:117:00
 Tiringe Sos - Kallinge/Ronneby2:517:00
 HF Bodens - SK Ornskoldsviks5:117:00
 HC Borlange - IF Lindlovens5:317:00
 HC Dalen - IF Nibro0:317:00
 IK Skovde - IK Grums2:320:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bofors - IK Kristiastads7:315:59
 Karlskrona - Sodertalje3:318:30
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avto - HC Altay Ust-Kamengorsk10:009:59
 Mamonti Jugri - Irbis Kazan0:010:00
 Avto - HC Altay Ust-Kamengorsk10:010:00
 Ladja Togliatti - Kuznec Medvedi3:412:00
 MHK Spartak Moscow - Loko2:412:00
 Mytish Atlanty - HC Taifun1:012:00
 CSKA Red Army - Sahalinskie Akuly2:212:00
 ORG Junior - Almaz4:1612:00
 Sputnik Almetievsk - Tyumenskiy Legion4:112:00
 Mytish Atlanty - HC Taifun1:012:00
 ORG Junior - Almaz4:1612:00
 Ladja Togliatti - Kuznec Medvedi3:412:00
 MHK Spartak Moscow - Loko2:412:00
 Sputnik Almetievsk - Tyumenskiy Legion4:112:00
 ORG Junior - Almaz12:00
 CSKA Red Army - Sahalinskie Akuly2:212:00
 Sarmaty Orenburg - Sibirskie Snaipery3:014:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gornyak Uchaly - Chelmet5:112:00
 Toros - Ceng Tou4:314:00
 HK Dynamo Tver - Jermak Angarsk4:415:59
 SKA-Neva - Sokol Kr2:215:59
 HK Dynamo Tver - Jermak Angarsk4:416:00
 SKA-Neva - Sokol Kr2:216:00
Eiropa - MOL Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Debreceni Egyetem AC - Ferencvarosi TC0:119:30
 Ujpest Budapest - HSC Csikszereda2:219:30
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Jaroslavl2:215:59
 Avangard Omsk - AK Bars Kazan3:015:59
 Neftehimik Niznekamsk - Salavat Julaev1:215:59
 Avangard Omsk - AK Bars Kazan3:016:00
 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Jaroslavl2:216:00
 Dinamo Minsk - CSKA Moscow2:516:10
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks7:102:00
 St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs2:502:00
 Carolina Hurricanes - Minnesota Wild6:202:00
 Florida Panthers - Columbus Blue Jackets4:102:00
 St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs2:502:00
 Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins3:502:00
 Florida Panthers - Columbus Blue Jackets4:102:00
 Boston Bruins - Colorado Avalanche1:402:00
 Carolina Hurricanes - Minnesota Wild6:202:00
 Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins3:502:00
 Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks7:102:00
 Nashville Predators - New Jersey Devils6:403:00
 Dallas Stars - New York Islanders3:103:59
 Calgary Flames - Los Angeles Kings4:305:00
 Winnipeg Jets - Anaheim Ducks3:221:59
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms1:002:00
 Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals2:502:00
 Manitoba Moose - Chicago Wolves2:402:00
 Belleville Senators - Lake Erie Monsters7:102:00
 Syracuse Crunch - Bridgeport Sound Tigers5:202:00
 Rochester Americans - Charlotte Checkers1:302:05
 Springfield Thunderbirds - Laval Rocket3:402:05
 Wilkes-Barre Penguins - Texas Stars3:502:05
 Providence Bruins - Utica Comets2:202:05
 Hartfordas Wolf Pack - Albany Devils5:202:30
 Iowa - Tucson Roadrunners1:403:00
 Stockton Heat - Bakersfield Condors7:304:00
 Ontario Reign - San Jose Barracuda4:404:00
 San Diego Gulls - Colorado Eagles3:305:00
 Providence Bruins - Hartfordas Wolf Pack1:422:05
 Toronto Marlies - San Antonio Rampage4:123:00
Francija - Magnus līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amiens - Angers3:217:00
 Grenoble - Bordeaux2:218:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gjovik Mammuts - Nidaros Hockey0:315:00
 Haugesund - Furuset Ishockey IF5:115:00
 Comet Halden - Hasle/Loren Ishockey10:018:00
Norvēģija - Get Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frisk-Asker - HK Narvik4:315:00
 Sparta Sarpsbourg - Lillehammer3:217:30
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Bolzano-Bozen Foxes - KAC Klagenfurt0:317:00
 Dornbirn - Orli Znojmo2:418:30
 SAPA Fehervar AV19 - EC Graz 99ers4:118:30
 EC VSV - EC Vienna Capitals1:418:30
 Red Bull Salzburg - Liwest Linz4:118:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Ambri Piotta - EV Zug2:216:45
Dānija - Superisligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rungsted - Odense Bulldogs5:416:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heilbronner Falken - Lausitzer Fuchse7:118:00
 Landshut Cannibals - EHC Bayreuth4:318:00
 ESV Kaufbeuren - SC Bietigheim Steelers5:118:00
 Wolfe Freiburg - EK Bad Nauheim1:019:30
 Kassel Huskies - EK Bad Tolz6:319:30
 EV Ravensburg - Dresdner Eislowen4:319:30
 Frankfurt Lions - Eispiraten Crimmitschau1:419:30
Vācija - DEL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wolfsburg Grizzly - Krefeld Pinguine3:215:00
 Augsburger Panther - Iserlohn Roosters1:015:00
 ERC Ingolstadt - Fischtown Pinguins4:315:00
 Augsburger Panther - Iserlohn Roosters1:015:00
 Wolfsburg Grizzly - Krefeld Pinguine3:215:00
 Straubing Tigers - Dusseldorfer EG Metro Stars2:117:29
 Kolner Haie - Nurnberg Ice Tigers17:30
 EHC Munchen - Adler Mannheim2:218:00
 SERC Wild Wings - Eisbaren Berlin5:420:00
Slovākija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Kosice - HC 07 Detva3:216:30
 Banska Bystrica - SKP Poprad1:217:00
 MHK 32 Liptovsky Mikulas - Mac Budapest1:218:00
 DVTK Jegesmedvek - Nove Zamky4:418:30
 HK Dukla Michalovce - Slovan Bratislava2:518:30
 Dukla Trencin - HKM Nitra2:018:59
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Trinec - Plzen5:216:00
 Litvinov - Kladno4:116:30
 Sparta Prague - HC Olomouc1:217:00
 Mountfield HK - Vitkovice0:217:00
 Sparta Prague - HC Olomouc1:217:00
 Mlada Boleslav - Zlin3:617:00
 Mountfield HK - Vitkovice0:217:00
 Karlovy Vary - Liberec2:217:20
 Pardubice - Kometa Brno6:218:00
Handbols
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fjoelnir - HK Kopavogs29:3019:30
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Turbursa Nilüfer BK - Guneysu Spor Kulubu34:2912:00
 Spor Toto SK - Antalyaspor25:2212:00
Grieķija - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK - Aeropos Edessas25:2313:00
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RK Dubocica - MRK Crvena Zvezda26:2419:00
 RK Proleter Zrenjanin - RK Partizan26:2919:00
Polija - I Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Meble Wojcik Elblag - Okpr Warmia-Traveland26:2818:00
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 KS Gwardia Opole - Gornik Zabrze19:2014:00
 MKS Zaglebie Lubin - SPR Tarnow28:2617:00
 Wisla Plock - MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb.35:2219:30
Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSC Suhr Aarau - Wacker Thun20:1917:00
 St. Gallen - Bern31:3218:00
Horvātija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MRK Sesvete - Zamet31:2420:00
 Gorica - Umag42:3320:00
Somija - SM-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hifk - Dicken22:3115:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Plzen - Brno34:3111:30
 Frydek-Mistek - Koprivnice16:2818:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chehovskie Medvedi - Dinamo Chelyabinsk30:2015:00
 Dinamo-Viktor - Permskie Medvedi28:2416:00
Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Notteroja - Lfh0930:3319:00
 Sandnes HK - Fjellhammer31:2519:00
 Viking Handball - Kristiansand IF29:2619:00
 Viking Tif - Sandefjord Tif23:2820:00
Norvēģija - Postenligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Haslum HK - Arendal28:2618:59
 Drammen HK - Fyllingen33:3019:00
 BSK Handball Elite - Follo HK32:2219:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bodens BK - Torslanda HK30:3516:45
 Skanela IF - Lindesberg30:2717:15
 RP Linkoping - Kungalvs HK29:4117:30
 HK Aranas - AIK29:2618:00
 Hammarby - Kaerra HF31:2819:00
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Redbergslids - IF Hallby HK29:2015:59
 Lugi - Onnereds HK30:1916:00
 Redbergslids - IF Hallby HK29:2016:00
Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 TM Tonder Handbold - Odder Handbold29:3317:00
 Roskilde Handbold - HEI Skaering27:2217:45
 Skive FH - IK Skovbakken29:2920:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 FHK Elite - Mors-Thy Handbold22:2615:00
 Sonderjyske - Bjerringbro-Silkeborg28:3016:00
Sievietes - Eiropa - WHIL
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSK Presov - Sporta Hlohovec42:2816:00
 Sokol Poruba - HK Zlin24:2519:00
 HK Sokol Rmk Banovce N B - MSK Dunajska Streda20:4319:00
Sievietes - Norvēģija - 1. Divizija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volda - Aalgaard22:3214:00
 Larvik - Flint Tonsberg21:2017:00
 Skrim - Grane Arendal20:2519:00
 Fyllingen - Forde IL24:1919:00
Sievietes - Dānija - 1.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roskilde Handbold - Saeby HK33:2615:30
 Ringkobing - Vendsyssel Handbold30:1816:00
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuba - Austrālija45:2503:00
 Ungārija - Argentīna34:2605:29
 Angola - Francija17:2805:29
 Kazahstāna - Ķīna29:2305:29
 Angola - Francija17:2805:30
 Ungārija - Argentīna34:2605:30
 Slovēnija - Brazīlija19:3208:00
 Serbija - Dienvidkoreja36:3308:00
 Rumānija - Krievija18:2708:00
 Serbija - Dienvidkoreja36:3308:00
 Senegāla - Kongo28:2311:00
 Melnkalne - Japāna30:2611:00
 Senegāla - Kongo28:2311:00
 Melnkalne - Japāna30:2611:00
 Nīderlande - Vācija23:2511:00
 Holande - Vācija23:2511:00
 Spānija - Zviedrija28:2813:30
 Norvēģija - Dānija22:1913:30
 Spānija - Zviedrija28:2813:30
Vācija - 2.Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HSV Hamburg - TV Emsdetten37:1718:00
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Burgdorf-Hannover - Fuchse Berlin31:2814:29
 Nordhorn - TBV Lemgo24:2917:00
 Rhein Neckar Lowen - Goppingen28:2117:00
 THW Kiel - GWD Minden29:2717:00
 HC Erlangen - SC Dhfk Leipzig25:2217:00
 Nordhorn - TBV Lemgo24:2917:00
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iwasa Ryosuke - Tapales Marlon1:003:00
 Jermell Charlo - Hogan Dennis1:003:00
 Čarlo Jermals - Hogan Dennis1:004:00
 Chris Eubank Jr - Korobov Matvey1:004:00
 Ancajas Jerwin - Gonzalez Miguel Angel1:004:00
 David Lemieux - Max Bursak1:004:00
Snūkers
Lielbritānijas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Junhujs Dings - Magvaiers Stīvens10:615:00
Volejbols
Sievietes - Polija - Siatkowski Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lodz - Legionovia Legionowo1:318:30
Sievietes - Grieķija - A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Panionios - APS Navarchos Votsis3:012:00
Sievietes - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 VFM Franches-Montagnes - SM Aesch Pfeffingen1:317:30
Sievietes - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frederiksberg - Brondby VK1:314:30
 Holte IF - Gentofte Volley3:115:00
Sievietes - Rumānija - Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stiinta Bacau - Scmu Arges Pitesti3:017:00
 CSM Lugoj - CSU Galati3:218:30
Sievietes - Nīderlande - Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Peelpush Meijel - VC Sneek1:316:30
 Fast DS 1 - Zwolle Volleyball3:116:30
Sievietes - Spānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CV Barcelona - Ibsa CV Gran Canaria0:311:00
 Juvasa Cajasol Volleyball - CV Madrid Chamberi3:012:59
Sievietes - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Engelholms VS - Lindesberg Volley BK3:017:00
Sievietes - Japāna - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JT Marvelous - Himeji Victorina VC3:005:00
 Toray Arrows - Denso Airybees2:305:00
 Okayama Seagulls - Toyota Autobody Queensesis3:006:05
 PFU Blue Cats - Nec Red Rockets1:308:00
 Hitachi Rivale - Kurobe Aqua Fairies3:008:00
 Hisamitsu Springs - Ageo Medics0:309:05
Sievietes - Brazīlija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pinheiros - CR Flamengo3:100:00
Sievietes - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evergrade - Bohai Bank3:004:00
 Banana Boat/Praia Cl. - Minas2:308:00
 Vakifbank Istanbul - Igor Gorgonzola Novara3:011:00
 Vakifbank Turk Telekom - Novara3:011:00
 Conegliano - Eczacibasi3:114:00
Sievietes - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 P2P Givova Baronissi - Barricalla Collegno1:317:00
 LPM Bam Mondovi - Sorella Ramonda Ipag0:318:00
 Futura Volley Giovani Busto Arsizio - Volley Group Roma3:018:00
 Eurospin Ford Sara Pinerolo - Cutrofiano Volley3:018:00
 Delta Informatica Trentino - CMC Olimpia Ravenna3:118:00
 Libertas Martignacco - Exacer Montale3:118:00
 Olbia - Soverato1:318:00
 CDA Talmassons - Battistelli S.g. Marignano1:318:00
 Volley Sassuolo Asd - Club Italia2:318:00
 Sigel Marsala - Helvia Recina Macerata2:318:00
Sievietes - Itālija - Serie A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volalto Caserta 2.0 - Bergamo2:318:00
 Bartoccini Gioiellerie Perugia - Savino Del Bene Scandicci1:318:00
 Busto Arsizio - Cassalmagiore3:018:00
 Fenera Chieri - Saugella Team Monza0:318:00
 UBI Banca San Bernardo Cuneo - Lardini Filottrano3:118:00
 Volalto Caserta 2.0 - Bergamo2:318:00
 Busto Arsizio - Cassalmagiore3:018:00
 UBI Banca San Bernardo Cuneo - Filottrano3:118:00
 Torino - Saugella Team Monza0:318:00
Sievietes - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 GS Caltex Kixx - Hungkuk Pink Spiders0:307:15
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yenisei Krasnoyarsk - Uralochka-NTMK1:312:00
 Dinamo Kazan - Minchanka Minsk3:116:00
 Lokomotiv Kaliningrad Region - Leningradka3:018:30
Vīrieši - Eiropa - Baltijas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 RTU/Robezsardze - Parnu VK3:115:00
 Biolars/Jelgava - Selver Tallin3:216:00
Vīrieši - Šveice - NLA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volley Naefels - Lausanne UC1:318:00
Vīrieši - Japāna - V Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 JT Thunders - Oita Miyoshi Weisse Adler3:004:30
 Panasonic Panthers - Toray Arrows3:205:00
 FC Tokyo - Wolfdogs Nagoya3:208:00
 VC Nagano Tridents - Jtekt Stings0:308:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ciudad Voley - River Plate3:001:00
Vīrieši - Rumānija
 NotikumsRezultātsLaiks
 SCM Gloria Buzau - Stiinta Explorari Baia Mare3:117:00
Vīrieši - Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foolad Sirjan Iranian - Shahrdary Urmia15:30
 Foolad Sepahan - Payam Mashhad15:30
 Shahrdari Varamin - Shahrdari Arak15:30
 Paykan Tehran - Shahdab Yazd15:30
 RAH Yab Marivan - Kaleh Mazandaran15:30
 Shahrdari Gonbad - Khatam Ardakan15:30
Vīrieši - Dānija - VolleyLigaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordenskov Uif - Hvidovre VK3:014:00
 Aalborg Hik - BK Marienlyst1:317:00
Vīrieši - Beļģija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VBC Waremme - Noliko Maaseik1:315:00
Vīrieši - Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orkelljunga - Sollentuna2:317:00
 Sodertelge - Falkenberg0:317:00
Vīrieši - Portugāle - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 SC Caldas - Clube K0:318:00
Vīrieši - Pasaule - Southeastern Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapūra - Vjetnama0:307:00
 Indonēzija - Mjanma3:009:30
 Taizeme - Filipīnas2:312:00
Vīrieši - Pasaule - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Rayyan - Zenit Kazan0:314:29
 Macerata - Sada Cruzeiro3:117:30
Vīrieši - Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hypo Niederosterreich Amstetten - Weiz3:018:00
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 America Volei - Barao Blumenau2:300:59
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hurrikaani - Loimu3:117:00
 Vantaa Ducks - Karelian Hurmos3:217:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fenerbahce - Arhavi Bld3:013:00
 Galatasaray - Belediyesi I.3:017:30
 Halkbank Ankara - Arkas Izmir0:318:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samsung Blue Fangs - Suwon KEPCO Vixtorm3:006:59
 Daejeon KGC - Suwon KEPCO Vixtorm3:007:00
Vīrieši - Polija - PlusLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lotos Trefl Gdansk - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle1:313:30
 Trefl Sopot Gdansk - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle1:313:30
 PGE Skra Belchatow - Aluron Warta Zawiercie3:015:45
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olympiakos Piraeus - AO Kifisias2:317:00
 PAOK Thessaloniki - Ethnikos Alexandroupolis3:019:00
Vīrieši - Vācija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evivo Duren - Rottenburg3:015:30
 Berlin Recycling Volleys - TSV Herrsching3:016:00
Vīrieši - Itālija - Serie A2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cassa Rurale Cantu - Rinascita Lagonegro2:317:00
 Emma Villas Volley Siena - BCC Castellana Grotte - New Mater3:218:59
 Sieco Service Ortona - Atlantide Pallavolo Brescia3:118:59
 Castellana Grotte - VBC Mondovi3:219:00
 Emma Villas Volley Siena - BCC Castellana Grotte - New Mater3:219:00
 Sieco Service Ortona - Atlantide Pallavolo Brescia3:119:00
 Agnelli Metalli Bergamo - NGM Mobile Santa Croce3:020:00
Vīrieši - Itālija - SuperLega
 NotikumsRezultātsLaiks
 Modena - Verona2:315:59
 Ravenna - Padova3:018:59
 Revivre Milano - GAS Sales Piacenza3:119:00
 Latina - Tonno Callipo Vibo Valentia2:319:00
 Ravenna - Padova3:019:00
Vīrieši - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 NOVA - Fakel Noviy Urengoy0:315:00
Florbols
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tunet Ibk - Sveiva6:617:00
 Greaker Ibk - NOR 9213:317:00
Šveice - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 ZUG United - Chur Unihockey10:319:00
Čehija - Ekstralīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tatran Omlux Stresovice - TJ JM Chodov6:418:00
 FBS Hattrick Brno - Panthers Otrokovice2:418:00
 FBC Ostrava - 1 SC Woow Vitkovice6:1118:00
 Sokol Pardubice - Black Angels9:1018:00
 Sokol Kral Vinohrady - AC Sparta Praha4:419:00
 FBC Liberec - FBC Pullo Trade Ceska Lipa7:519:00
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Latvija - Čehija2:1411:30
 Taizeme - Singapūra1:313:00
 Somija - Šveice4:714:30
 Japāna - Igaunija4:616:00
 Polija - Vācija4:117:30
 Dānija - Norvēģija4:519:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Ibf - Bele Barkarby IF Ibf6:214:00
 Lindas Ibk - Fagerhult Habo Ibk12:1216:00
 IBK Lidkoping - Nykvarns Ibf Ungdom8:916:00
 Craftstadens Ibk Oskarshamn - Onyx Ibk7:817:00
Zviedrija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Linkoping - IK Sirius IBK9:214:00
 Pixbo Wallenstam - FBC Kalmarsund8:216:00
 Vaxjo - Visby Ibk12:417:30
 Jonkopings - Mullsjo4:918:00
 IBK Dalen - IBF Falun2:718:00
Somija - Salibandyliigan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Classic Tampere - Happee Jyvaskyla7:517:00
 OLS Oulu - SPV Seinajoki4:918:00
Bendijs
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ready - Stabaek IF6:319:00
 Hovik - Solberg4:519:00
 Ullern - Drammen Bandy4:219:00
 Mjondalen - Ullevaal7:019:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaliks - Falu BS/BK5:715:00
Zviedrija - Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 IK Sirius BK - Edsbyns IF2:214:15
 Vasteras SK - Aby/Tjureda IF6:016:00
Regbijs
Francija - Pro D2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oyonnax - Mont De Marsan23:2115:25
Eiropa - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gloucester - Connacht26:1715:00
 Sale Sharks - Exeter Chiefs20:2217:14
 Toulon - Montpellier23:917:14
 Sale Sharks - Exeter Chiefs20:2217:15
 Stade Toulouse - Montpellier23:917:15
Teniss
ATP - ITF Future - Santa Marta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mejia Nikolass - Gomezs Alehandro0:200:04
 Gomezs Alehandro - Barientoss Nikolā2:122:54
ATP - ITF Future - Santo Domingo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Čoinskis Jans - UGO Karabelli Kamilo2:017:00
ATP - ITF Future - Talahasī
 NotikumsRezultātsLaiks
 Iradukunda Gajs Orli - Matusevich Anton1:217:50
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kaļeņičenko Danila - Oči Makoto2:005:00
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kachmazov Alibek - Pokotilovs Boriss1:212:00
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tenti Fermins - Martins Tifons Pols0:209:59
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chappell Nick - Panta Ereross2:015:59
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rinderknečs Arturs - Hemerijs Kalvins0:212:30
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marozans Fabians - Slobodčikovs Rolands2:009:00
ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Džangs Džeisons - Ito Tatsuma0:208:00
WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Han Na-Lae - Šimizu Ajano2:006:30
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zakaria Marsela - Droguet Aubane2:015:59
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kulikova Anastasia - Miyazaki Yuriko2:012:30
WTA - ITF - Jablonec Nad Nisou
 NotikumsRezultātsLaiks
 Miriama Kolodziejova - Maligina Jeļena0:211:00
WTA - ITF - Norman
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šaffere Kennedi - Failla Džesika2:118:59
WTA - ITF - Solapura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bains Naikta - Raina Ankita0:207:00
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Abduraimova Nigina - Lī Pei Či2:105:00
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoste Ferrera Klaudia - Šhaedera Laura0:211:00
WTA - ITF - Puna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kate Tejasvi - Kovapitukted Punnin07:39
 Sawangkaew Manachaya - Shaik Humera Begum07:50
WTA - ITF - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivakņenko Valentīna - Namigata Junri2:114:09
 Amanmuradova Akgula - Lukasa Tena2:014:25
 Heisen Vivian - Dascalu Nikoleta0:215:00
 Komardina Anastasija - Šošina Anastasija1:215:50
 Zakharova Anastasia - Kana Viktorija0:216:50
Telpu futbols
Japāna - F. League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nagoya Oceans - Fuchu Athletic5:107:00
Spānija - Segunda Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rivas Futsal - Real Betis Fsn4:813:30
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona - Inter Movistar5:317:30
Brazīlija - Liga Futsal
 NotikumsRezultātsLaiks
 Magnus Futsal - Pato Futsal0:616:00
Itālija - Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Todis Lido DI Ostia - Italservice Pesarofano4:417:30
Portugāle - Augstākā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sporting Clube De Portugal - Modicus Sandim5:316:20
Kalnu slēpošana
Sievietes - Supergigants - Leikluīza
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shiffrin Mikaela - Goggia Sofija1:020:00
 Shiffrin Mikaela - Schmidhofer Nicole0:120:00
 Veiratera Tina - Lie Kajsa Vickhoff1:020:00
 Miradoli Romane - Marsaglia Frančeska1:020:00
 Tipplera Tamara - Gisina Mišela1:020:00
 Ledecka Ester - Rēbensburga Viktorija0:120:00
 Delago Nicol - Haaser Ricarda1:020:00
 Briņjone Federika - Gisina Mišela1:020:00
 Sutera Korinne - Ledecka Ester1:020:00
 Goggia Sofija - Sutera Korinne0:120:00
 Schmidhofer Nicole - Rēbensburga Viktorija0:120:00
 Venier Stephanie - Guta Lara1:020:00
 Curtoni Elena - Gagnona Marija-Mišela1:020:00
 Tipplera Tamara - Miradoli Romane1:020:00
 Stuheca Ilka - Briņjone Federika0:120:00
Vīrieši - Milzu slaloms - Bīverkrīka
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kranjec Zan - Faivre Matjē1:018:45
 Lidžetijs Teds - Tommijs Fords0:118:45
 Rasmus Vindingštads - Žandets Victors Muffats0:118:45
 Stefans Brennšteiners - Zubcic Filip0:118:45
 Odermatt Marco - Meillard Loic0:118:45
 De Aliprandini Luca - Kavizels Džino0:118:45
 Tumlers Tomas - Schmid Alexander0:118:45
 Luitz Stefan - Olsson Matts0:118:45
 Pinturaults Aleksis - Kristofersens Henriks0:118:45
E-Sports
Dota 2 - Sector: MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 KHAN - Team Singularity1:216:00
 Cyberium - Extremum0:219:00
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nightmare Team - Team Wolf1:204:30
 Team Aspirations - Sun-Rise2:107:30
 Team Aspirations - Team Wolf2:010:15
CS:GO - Dreamhack Delhi Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pro100 - Yalla Esports2:006:30
 Goliath Gaming - HellRaisers0:209:44
 Pro100 - HellRaisers2:014:00
CS:GO - WESG - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arcy - AGO Gaming0:214:55
 Heroic - Team GamerLegion2:115:30
 Illuminar Gaming - AGO Gaming2:117:55
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unique Team - SJ Gaming1:213:30
 Nordavind - Team Heretics2:016:55
CS:GO - United Masters League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team GamerLegion - Havu Gaming1:220:10
CS:GO - ESL National Leagues
 NotikumsRezultātsLaiks
 THE Dice - Team LDLC2:011:14
 Giants - Pact0:212:30
 Avez - Izako Boars1:216:05
 Pact - Izako Boars2:120:55
CS:GO - ESL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Mousesports0:317:00
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Geelong-Korea - Adelaide Bite3:603:59
 Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits1:504:00
 Melbourne Aces - Perth Heat3:704:00
 Geelong-Korea - Adelaide Bite3:604:00
Tramplīnlēkšana
Vīrieši - Pasaules Kauss - Nizhny Tagil HS134 Day 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kobayashi Ryoyu - Stohs Kamils1:015:00
 Sato Yukiya - Šlirenzauers Gregors1:015:00
 Prevcs Peters - Zila Pjotrs1:015:00
 Dāvids Kubackis - Lindvik Marius1:015:00
 Koudelka Romans - Aalto Antti0:115:00
 Hoerl Jan - Killians Peijers0:115:00
 Leihe Stefans - Ito Daiki1:015:00
 Geigers Karls - Aschenwald Philipp1:015:00
 Tande Daniesl Andre - Johansson Robert1:015:00
 Huber Daniel - Laniseks Anze1:015:00
 Pedersen Robin - Markeng Thomas Aasen0:115:00
 Forfang Johann Andre - Krafts Stefans0:115:00
MMA
UFC - Washington
 NotikumsRezultātsLaiks
 Muradov Makhmud - Trevor Smith1:000:45
 Jandiroba Virna - Martin Mallory1:001:35
 Solecki Joseph - Wiman Matt1:001:55
 Mitchell Bryce - Sayles Matt1:002:40
 Quarantillo Billy - Kilburn Jacob1:003:00
 Thiago Alves - Tim Means0:103:30
 Fonts Robs - Simon Ricky1:004:00
 Ladd Aspen - Kunitskaya Yana1:005:15
 Stefan Struve - Rothwell Ben0:105:50
 Alistair Overeem - Rozenstruik Jairzinho0:107:05
Biatlons
Sievietes - Stafete - Oestersund
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ukraina - Šveice0:116:30
 Itālija - Krievija0:116:30
 Baltkrievija - ASV0:116:30
 Norvēģija - Zviedrija1:016:30
 Čehija - Austrija0:116:30
 Vācija - Francija1:016:30
 Polija - Igaunija1:016:30