jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Pirmdiena, 09. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Rams - Seattle Seahawks28:1203:20
Basketbols
Čīle - LNB
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Atletico Puerto Varas - CEB Puerto Montt61:6400:00
 ABA Ancud - CD Universidad De Concepcion72:7200:00
 CD Universidad Catolica De Santiago - CDS Quilicura Basket71:7400:00
 Deportivo Valdivia - CD Las Animas72:7800:00
 Deportes Castro - Club AB Temuco97:9000:00
 Leones De Quilpue - CD Puente Alto74:8301:00
Itālija - U20 Divisione Nazionale Giovanile
 NotikumsRezultātsLaiks
 Milanotre Basket Bianco (U20) - Cusano Milanino (U20)64:8420:29
 POL. UISP River Borgaro ASD(U20) - ASD Sea Basket Settimo Torinese (U20)52:8720:29
 San Vito Pallacanestro (U20) - ASAR AS AM Romans(U20)77:9421:59
 ASD Ardita Juventus(U20) - ASD Pallacanestro Busalla(U20)83:3222:15
Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Vjetnama101:9509:44
 Filipīnas - Indonēzija97:7014:14
Irāna - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shora Shahrdari Qazvin - Avijeh Sanat Mashhad64:8514:00
 Chemidor Tehran - ZOB Ahan Esfahan89:8214:29
 Exxon Tehran - Padafand Raad Havaei Dezful83:6116:30
Japāna - B.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shimane Susanoo Magic - Sun Rockers Shibuya71:7912:04
Kipra - A Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Enosis Neon Paralimni - Forex Time Apollon75:7619:00
 ETHA Engomis - AEL Limassol90:6119:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Libertadores De Queretaro - Astros Jalisco78:8300:00
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fujian Sturgeons - Chongqing Fly Dragons100:10513:34
Dānija - Basketlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Svendborg Rabbits - Copenhagen Wolfpack87:7020:00
Bulgārija - BBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Euroins Cherno More - Academic Sofia85:6418:00
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Platense - Quimsa78:9002:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kouvot Kouvola - Kataja Joensuu84:8818:30
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Eilat - Hapoel Tel-Aviv71:8419:30
 Ironi Nahariya - Maccabi Ashdod84:6819:45
Zviedrija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 LF Basket - Norrkoping Dolphins95:8720:04
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 New Zealand Breakers - Brisbane Bullets96:8508:29
Sievietes - Southeast Asian GamesDienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indonēzija - Malaizija70:5912:00
Sievietes - Ukraina - Vyscha Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Interkhim-2 Odessa - Kozachka-KPU Zaporizhya63:5911:00
Sievietes - Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Ashdod - Maccabi Ramat Gan / Hen75:7117:00
Sievietes - Turcija - TKBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Adana Basketbol - Besiktas72:7617:00
 Adana Basketbol - Besiktas JK72:7617:00
Sievietes - Ķīna - WCBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shanxi Xing Rui Flame - Shanghai Octopus96:5513:30
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Shinhan S-Birds65:7112:00
 Yongin Samsung Life Blue Minx - Ansan Shinhan S-Birds65:7112:00
Sievietes - Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 MBA Moscow - Dinamo-Guvd Novosibirsk90:7318:00
Turcija - Super Ligi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Afyon Belediyespor - Anadolu Efes84:8818:59
Grieķija - Eska-Eskana A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 AS Niki Amarousiou - Near East67:6319:45
 Dafni Agiou Dimitriou Ao - AO Tatavla61:8120:00
 AO Dafnis - AO Galatsiou85:6521:30
 GS Kifisias - AO Pekfis86:8521:30
Grieķija - A1 līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos AO - Gymnastikos Larisas Faros87:7418:59
Eiropa - United Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Petersburg - Enisey Krasnojarsk(Jaun.)89:9112:59
Eiropa - VTB Vienotā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zenit Petersburg - Khimki Moscow101:10818:30
 Zenit St Petersburg - Khimki Moscow101:10818:30
Eiropa - ABA Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KK Primorska - Zadar83:7819:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Charlotte Hornets - Atlanta Hawks107:12200:00
 Miami Heat - Chicago Bulls110:10500:59
 Philadelphia 76ers - Toronto Raptors110:10400:59
 Washington Wizards - Los Angeles Clippers119:13500:59
 Philadelphia 76ers - Toronto Raptors110:10401:00
 Miami Heat - Chicago Bulls97:9701:00
 Washington Wizards - Los Angeles Clippers119:13501:00
 Dallas Mavericks - Sacramento Kings106:11002:00
 Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder96:10803:59
 Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves142:12504:30
Futbols
Līdz 20 gadiem - COSAFA U20 Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Angola (U20) - Svatini (U20)4:112:44
 Mozambika (U20) - Seišelu salas (U20)3:212:44
 Zambija - Malavi(U20)2:115:30
Brazīlija - U20 Paulista 1st Division - U20 Copa Internacional Ipiranga, Group C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasco Da Gama RJ (U20) - Defensor Sporting (U20)3:022:00
Brazīlija - U20 Copa Ipiranga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Midtjylland (U20) - Talleres De Cordoba (U20)2:000:30
 Atletico Nacional SA (U20) - Internacional RS(U20)1:102:30
 Club Estudiantes De La Plata (U20) - Fluminense RJ (U20)4:320:30
 CA Paranaense PR (U20) - Club Atletico Independiente (Arg) (U20)4:322:30
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deportivo Walter Ferreti - Managua FC2:200:59
 Diriangen FC - Real Esteli1:103:00
Pasaule - Cecafa Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Somālija - Uganda0:215:00
Grieķija - Grieķijas Futbola Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panachaiki - Kissamikos0:117:00
 Panahaiki - Kissamikos0:117:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Navarro CF - CD Colunga0:116:45
Urugvaja - Primera Division Reserve League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Cerro - Rampla Juniors(Res.)2:314:00
 Danubio FC - Liverpool Montevideo (Rez.)1:221:00
Kotdivuāra - Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Racing Club Dabidjan - AS Tanda3:217:30
 Africa Sports National - Bouake FC1:120:00
Kamerūna - Elite One
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bamboutos FC De Mbouda - UMS De Loum3:216:00
Hondurasa - Liga Nacional
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Olimpia - Marathon CD4:000:00
 CD Motagua - Lobos Upnfm3:000:00
Beļģija - Rezerves līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 R.mouscron-Peruwelz(Rez) - AS Eupen(Rez)1:220:30
 Zulte-Waregem(Rez) - Lokeren(Rez)1:220:30
 Charleroi(Rez) - Union Saint Gilloise(Res)3:120:30
 Oostende(Rez) - Waasland-Beveren(Rez)3:220:30
 Cercle Brugge(Rez) - Kfco Beerschot Wilrijk(Res)5:021:00
 Kortrijk(Rez) - KVC Westerlo(Rez)3:321:00
 Jeugd Oud Heverlee Leuven(Rez) - Anderlecht(Rez)2:021:00
 KSV Roeselare(Res) - Antwerp (Rez)1:121:00
 Oud-Heverlee Leuven(Rez) - Anderlecht(Rez)2:021:00
Ungārija - NB II
 NotikumsRezultātsLaiks
 MTK Budapest - Csakvari TK3:020:00
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Club America - Monarcas Morelia2:002:29
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Pari Sion - The Strongest0:201:30
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpia Asuncion - Club Guarani Asuncion2:200:00
 Libertad - Deportivo Santani2:000:00
Irāna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Padideh Khorasan FC - Foolad Mobarakeh Sepahan SC1:112:59
 Machine Sazi Tabriz - Tractor Sazi Tabriz FC2:013:45
 Foolad Kuzestan FC - Pars Jonoubi Jam1:015:05
 ZOB Ahan Isfahan FC - Nassaji Mazandaran2:015:59
 Paykan FC - Esteghlal FC2:216:00
 ZOB Ahan Isfahan FC - Nassaji Mazandaran2:016:00
Kipra - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ethnikos Achna - Enosis Neon Paralimni2:219:00
Indija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jamshedpur FC - Club Chennai1:115:59
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indian Arrows - Aizawl FC1:215:30
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Academica Arges4:018:50
 SC FC Voluntari SA - Viitorul Constanta1:220:29
Bulgārija - 2. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Litex Lovech0:014:00
Bulgārija - B grupa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Litex Lovech0:014:00
Bulgārija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv0:317:00
Izraēla - 3. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Bney Arara - SC Tira2:214:00
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan1:018:59
 Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Sakhnin1:018:59
 Hapoel Ashkelon - Ironi Rishon LeZion1:218:59
 Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan1:019:00
 Hapoel Ashkelon - Hapoel Rishon Lezion1:219:00
 Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Sakhnin1:019:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa0:220:14
Nīderlande - Beloften Reservecompetitie
 NotikumsRezultātsLaiks
 RKC Waalwijk (U23) - Nec/Fc Oss(U23)0:119:30
 FC Den Bosch(U23) - NAC Breda(U23)1:119:30
 Willem II(U23) - Dordrecht(U23)3:019:30
 Fortuna Sittard(U23) - VVV Venlo(U23)3:119:30
 SBV Excelsior(U23) - Jong FC Eindhoven(U23)2:219:30
Nīderlande - Beloften Eredivisie
 NotikumsRezultātsLaiks
 Go Ahead Eagles(U23) - Vitesse/Agovv(U23)2:015:00
 Feyenoord Rotterdam(U23) - SC Cambuur(U23)4:215:00
 De Graafschap(U23) - Jong FC Emmen3:215:30
 Heerenveen(U23) - Jong FC Twente(U23)2:019:30
 Heracles(U23) - Zwolle(U23)0:219:30
Nīderlande - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 AZ Alkmaar(U23) - Helmond Sport4:121:00
 Jong Ajax - Roda2:021:00
 AZ Alkmaar(U23) - Helmond Sport4:121:00
Argentīna - Primera C
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lujan - Victoriano Arenas2:121:59
 San Martin De Burzaco - Excursionistas2:021:59
 General Lamadrid - El Porvenir3:022:00
 Deportivo Merlo - Ituzaingo0:022:00
 San Martin De Burzaco - Excursionistas2:022:00
 Club Lujan - Victoriano Arenas2:122:00
 Berazategui - Sportivo Italiano3:122:00
Argentīna - Primera D Metropolitana
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Atlas - Juventud Unida San Miguel0:122:00
 Central Ballester - Claypole0:222:00
Argentīna - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rosario Central - Boca Juniors1:000:40
 River Plate - San Lorenzo0:102:44
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Menemen Belediyespor - Keciorengucu Ankara1:118:00
Turcija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kayserispor - Rizespor1:018:59
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odense - Aalborg0:020:00
Itālija - Campeonato Primavera
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pescara(Jaun) - Bologna(Jaun)3:115:30
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sambenedettese - Gubbio2:021:44
Itālija - B sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Perugia - Cosenza2:221:59
Portugāle - U23 Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Portimonense (U23) - SP. Braga (U23)1:113:45
 FC Famalicao (U23) - CD Aves (U23)0:017:00
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rio Ave - Gil Vicente1:022:15
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Meppen - Preussen Munster3:120:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VfB Stuttgart - 1. FC Nurnberg3:121:30
Anglija - Anglija amatieru līgas - U23 profesionālās attīstības līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Leeds United(U23) - Sheffield Wednesday(U23)1:014:00
 Watford FC - Cardiff City(U23)1:115:00
 Charlton Athletic(U23) - Coventry City(U23)2:015:00
 Millwall(U23) - Ipswich Town(U23)4:115:00
 Crewe Alexandra(U23) - Hull City(U23)1:115:00
 Charlton Athletic(U23) - Coventry City2:015:00
 Watford FC - Cardiff City(U23)1:115:00
 Millwall(U23) - Ipswich Town(U23)4:115:00
 Burnley FC(U23) - Bolton Wanderers(U23)5:016:00
Anglija - Anglija amatieru līgas - Dienvidu Futbola līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stourbridge - Rushall Olympic2:121:45
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sunderland(Jun.) - Stoke City(Jun.)0:121:00
 Wolverhampton Wanderers(Jun.) - Hove Albion(Jun.)1:121:00
 Leicester City(Jun.) - FC Everton(Jun.)2:121:00
 Aston Villa(Jun.) - Middlesbrough (Jun.)5:321:00
 Swansea City(Jun.) - Norwich City(Jun.)2:121:00
 Manchester United(Jun.) - West Bromwich Albion(Jun.)3:121:00
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 West Ham United - Arsenal FC1:321:59
Hokejs
Kanāda - WHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Calgary Hitmen - Everett Silvertips3:601:00
 Vancouver Giants - Tri-City Americans4:102:00
 Portland Winter Hawks - Prince George Cougars4:103:00
Lietuva - Lietuvas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Baltu Ainiai-HC Klaipeda - Hockey Punks Vilnius2:1318:59
Slovākija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HC Bratislava - HC Topolcany2:019:30
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HK Gomel-2 - Metalurg Zhlobin-23:212:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 AIK Stockholm - Almtuna2:320:00
 Vasterviks - Sodertalje0:320:00
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sneznije Barsi - Stalnye Lisy1:409:59
 Russkije Vitiazi - MHK Krylia Sovetov1:412:00
 MHK Spartak Moscow - Loko2:415:59
 CSKA Red Army - Sahalinskie Akuly4:115:59
 MHK Spartak Moscow - Loko2:416:00
 CSKA Red Army - Sahalinskie Akuly4:116:00
 MHK Dinamo St Petersburg - MHC Dynamo Moscow7:317:29
 Ska-Varyagi - SKA-19462:218:00
 Kapitan - Amurskie Tigry3:318:00
 Mytish Atlanty - HC Taifun3:118:00
 ORG Junior - Almaz0:318:00
 Kapitan - Amurskie Tigry3:318:00
 ORG Junior - Almaz0:318:00
 Mytish Atlanty - HC Taifun3:118:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kazcink-Torpedo - HK Torpedo Gorkii6:014:29
 Sariarka - HC Ryazan1:215:00
 Nomad Nur-Sultan - Bars Kazan4:715:00
 Sariarka - HC Ryazan1:215:00
 Nomad Nur-Sultan - Bars Kazan4:715:00
 Rubin Tyumen - HC Tambov3:215:59
 HC Lada Togliatti - Molot Prikamje3:117:00
 Lada - Molot Prikamje3:117:00
 Dizelj - Ijstal2:418:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun2:311:00
 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Rīga5:115:59
 Traktor Chelabinsk - Sibir Novosibirsk1:215:59
 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Rīga5:116:00
 Traktor Chelabinsk - Sibir Novosibirsk1:216:00
 Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan2:318:30
 HC Dinamo Moscow - SKA St. Petersburg2:218:30
 HC Vityaz - Torpedo Nizhny Novgorod3:218:30
 Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan2:318:30
 Jokerit Helsinki - Spartak Moscow3:218:30
 HC Vityaz - Torpedo Nizhny Novgorod3:218:30
 HC Dinamo Moscow - SKA St. Petersburg2:218:30
Pasaule - Pasaules Čempionāts (līdz 20 gadiem). 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Norvēģija (līdz 20) - Slovēnija (U20)6:211:29
 Norvēģija (U20) - Slovēnija (U20)6:211:30
 Danija U20 - Latvija (U20)0:315:00
 Danija U20 - Latvija (līdz 20)0:315:00
 Baltkrievija (U20) - Austrija (U20)4:318:30
 Baltkrievija (līdz 20) - Austrija (līdz 20)4:318:30
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Florida Panthers - San Jose Sharks5:100:00
 Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes3:302:00
 Vegas Golden Knights - New York Rangers0:502:00
 Edmonton Oilers - Buffalo Sabres2:203:00
ASV - AHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hershey Bears - Wilkes-Barre Penguins2:200:00
Austrija - EHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Innsbruck - Orli Znojmo2:420:14
Handbols
Starptautiskās spēles - SEHA līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vardar Skopje - Tatran Presov28:2621:15
Islande - Olis deildin
 NotikumsRezultātsLaiks
 Valur Reykjavik - FH Hafnarfjordur29:2821:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veszprem - Mezokovesdi37:2619:00
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SKIF - Zarja Kaspija32:2918:00
 Universitet Neva - Sgau-Saratov31:2318:30
 Spartak Moscow - Kaustik34:2818:30
Zviedrija - Handbollsligan
 NotikumsRezultātsLaiks
 OV Helsingborg - Ystads IF HF29:2820:00
 Eskilstuna Guif - Alingsas24:3920:00
 HK Malmo - IFK Kristianstad18:2220:00
Dānija - Handboldligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Skanderborg - Kolding KIF35:2919:30
 Tvis Holstebro - Ribe-Esbjerg27:2721:00
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuba - Kazahstāna29:2905:29
 Austrālija - Ķīna15:3305:30
 Slovēnija - Kongo29:2708:00
 Angola - Argentīna30:2708:00
 Vācija - Serbija28:2908:00
 Dānija - Nīderlande27:2411:00
 Brazīlija - Senegāla22:1811:00
 Dānija - Holande27:2411:00
 Francija - Ungārija26:2111:00
 Brazīlija - Senegāla22:1811:00
 Dienvidkoreja - Norvēģija25:3613:30
Volejbols
Sievietes - Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indonēzija - Filipīnas3:209:30
 Taizeme - Vjetnama3:012:00
Sievietes - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avtodor-Metar - Leningradka St Petersburg2:315:30
Sievietes - Somija - SM Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polkky Kuusamo - Vampula3:018:30
 Hameenlinna - Liigaploki3:118:30
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monteros - PSM2:302:30
Vīrieši - Krievija - Youth League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova-2 - Universitet Nizhnevartovsk1:315:00
 Dinamo-Olimp Moscow - Kuzbass-23:017:00
Vīrieši - Kazahstāna - Nacionala līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taraz-Targu - Mangystau3:212:59
Vīrieši - Brazīlija - SuperLiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Volei Renata/Campinas - Taubate/Funvic0:301:00
Vīrieši - Turcija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bursa B.sehir Bld - Sorgun Genclik3:018:00
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elpida Ampelokipon - Panathinaikos0:318:59
Florbols
Sievietes - Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Austrālija - Taizeme4:111:30
 Slovākija - Latvija7:514:30
 ASV - Singapūra2:716:00
 Norvēģija - Japāna2:117:30
 Vācija - Somija0:1719:00
 Zviedrija - Čehija10:220:30
Ūdenspolo
Vīrieši(Pamatlaiks) - Eiropa - Čempionu Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Waspo 98 Hannover - Terrassa8:918:30
 Olympiakos - Jug Dubrovnik6:518:30
 Jadran Herceg Novi - Sintez Kazan12:920:00
 Pro Recco - WP Club Tbilisi24:921:30
 Mladost - CN Marseille12:1121:30
Teniss
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaghloul Aly - Čilakalapudi Taruns Anirudhs2:011:00
 Corino Marco - Caldes Jaime0:211:00
 Monteiro Žoao - Borai Ahmed2:011:00
ATP - ITF Future - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vettengels Kriss - Gonzalez Javier2:016:00
 Mayagoitia Ricardo David - Martins Dans0:216:00
 Martinesa Sarrasaga Felipe - Van Meter Joseph W2:016:00
 Vettengels Kriss - Gonzalez Javier2:016:10
 Mayagoitia Ricardo David - Martins Dans0:216:10
 Martinesa Sarrasaga Felipe - Van Meter Joseph W2:016:15
 Benjamin Jordan - Čamdani Adrians2:017:00
 Wozniak Michal - Panta Gianfranco2:117:00
 Eguez Sebastian - Foote Taylor2:017:00
 Wozniak Michal - Panta Gianfranco2:117:00
 Eguez Sebastian - Foote Taylor2:017:09
 Benjamin Jordan - Čamdani Adrians2:017:14
ATP - ITF Future - Doha
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Alawi Sultan Khalfan - Komičs Aleksejs0:209:59
 Blokhins Romāns - Seno Jan Godfrey1:209:59
 Nivs Bendžamins - Pare Francis0:209:59
 Alavadhi Abdulrahmans - Paty Daniel0:211:34
 Bava Gadins - Kumar T Vinay0:011:40
 Paty Michael - Khans Šahbaazs0:011:55
 Liaonenka Aliaksandrs - Macherla Theertha Shashank2:012:35
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Komac Rok - RODRIGUEZ, LISANDRU1:209:00
 Van Bīms Kolins - Arh Anze2:009:00
 Kubeličs Karlo - Cekirge Kuzejs0:209:00
 Cacciapuoti Simone - Baskovs Dmitrijs2:109:00
 Šaja-Zubrovs Pāvels - Jotovski Tomislavs0:209:00
 Pavlovičs Luka - Kureoka Takuya2:009:00
 Dembeks Mičals - Saveļjičs Igors0:209:00
 Zemels Jankels - Castagnola Luca2:111:30
 Bielinskis Oleksandrs - Šells Niklass0:211:30
 Gusev Daniil - Dižhujzens Marks0:211:30
ATP - Australian Open Australian Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fankuts Tomas - Saville Luks1:300:59
 Schoolkate Tristan - Harris Endrjū3:200:59
 Fankuts Tomas - Saville Luks2:301:00
 Beins Maveriks - Hijikata Rinky3:004:19
 Smits Džons Patriks - Brendons Valkins3:004:25
 Grills Džeikobs - Aleksandrs Vukičs0:304:34
 Parsells Maks - Sweeny Dane3:006:35
 Puttergills Kalums - Buršjē Harrijs0:106:44
WTA - Dubultspēles - Australian Open Australian Wildcard
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnaby A / Tomic S - DA Silva Fick G / Tjandramulia O1:200:59
 Fourlis J / Rodionova A - Gibson T / Poulos A0:203:55
 Myers A / Woolcock B - Bozovic A / Marshall A0:205:20
 Ashley L / Bozicevic I - Aiava D / Cabrera L0:207:10
WTA - ITF - Kankuna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Castillo Renata - Arangio, Gala0:218:15
 Mpukusa Kimberli - Brindis Sanchez Elva Andrea2:018:40
 Castillo Huerta Fernanda - Fortin Sarah-Maude0:219:00
 Fordham Dakota - Thompson Brooke2:019:19
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gravouila Teo - Lanka Sāra2:013:00
 Krescenzi Džulija - Kehudi Diana1:213:00
 Piangerelli Anastasia - Koller Arabella0:213:00
 Rouvroy Margaux - Aponasenko Vasilija2:013:00
 Līne Emma - Villet Marie2:013:00
 Mansauri Jasmīne - Mogilnitskaya Yana0:213:00
 Bouzas Maniero, Jessica - Traversi Kostanza2:013:00
WTA - ITF - Puna
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jašina Jekaterina - Lihama Dženifera2:007:30
 Dorošina Olga - Ekšibarova Vlada2:107:30
 Dentoni Corinna - Kristija Freja2:107:30
 Sawangkaew Manachaya - Kovapitukted Punnin1:207:30
 Sato Naho - Karrutersa Stefija2:109:15
 Berberovica Nefisa - Burdina Jevgenija0:209:20
 Ni Ma Žuoma - Smita Alisija0:209:35
 Raducanu Emma - Kang Jia Kvi2:009:50
WTA - ITF - Dubaija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Freča Magdalena - Cascino Estelle2:007:55
 Pakē Šloe - Molinaro Eleonora1:208:00
 Šinikova Izabella - Garcia Perez Georgina1:208:00
 Bondarenko Katrīna - Snigur Daria1:209:30
 Jani Reka-Luka - Amanmuradova Akgula0:209:30
 Bondarenko Katrīna - Snigur Daria1:209:30
 Kruniča Aleksandra - Gasanova Anastasija2:010:39
 Šošina Anastasija - Kana Viktorija2:111:00
 Ivakņenko Valentīna - Dascalu Nikoleta2:112:10
 Jani Reka-Luka - Pigossi Laura2:112:15
 Mladenoviča Kristina - Šerifa Majara2:012:35
 Diačenko Vitālija - Ruse Elena Gabriela2:012:35
 Ivakņenko Valentīna - Dascalu Nikoleta2:112:35
 Mladenoviča Kristina - Šerifa Majara2:012:35
 Diačenko Vitālija - Ruse Elena Gabriela2:012:35
 Pera Bernarda - Fridsema Anna-Lena0:214:00
 Gracheva Varvara - Zidanseka Tamāra2:014:05
 Gracheva Varvara - Zidanseka Tamara2:014:14
 Pera Bernarda - Fridsema Anna-Lena0:214:20
 Galfi Dalma - Bogdana Ana1:214:34
Bendijs
Norvēģija - Eliteserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sarpsborg - Oevrevoll/Hosle9:420:00
Telpu futbols
Polija - Ekstraklasa
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Torun - Red Devils Chojnice8:221:00
Snūkers
Skotija atklātais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lichtenberg Simon - Lainzs Pīters2:412:00
 Donaldsons Skots - Peifan Lei4:212:00
 Grīns Džerards - Slesors Eliots2:412:00
 Viljamss Robijs - Veikelins Kriss3:412:00
 Castle Billy Joe - Kārtijs Ešlijs4:212:00
 Lee Chun Wai - O Braiens Fergals4:212:00
 Hamiltons Entonijs - Hetkots Luiss1:412:00
 Makgils Entonijs - Miahs Hamads4:212:00
 Donaldsons Skots - Peifan Lei4:212:00
 Parsons Railijs - Ning Lu3:414:30
 Vilsons Gerijs - Loulers Rods4:014:45
 Haotians Lu - Higinsons Endrjū1:414:55
 Jiahui SI - Sargeant, Brandon4:115:00
 Ursenbačers Aleksandrs - Holts Maikls4:015:00
 Alens Marks - Hicks Andy4:215:00
 Milkinss Roberts - Bonds Naidžels4:115:00
 Alens Marks - Hiks Endijs4:215:00
 Havkinss Berijs - Estlijs Džons0:415:35
 Stefanovs Adams - Greiss Deivids3:416:00
 Un-Nohs Tepčaija - Venbo Liangs4:116:45
 Jamie Klarks Riss - Dans Maiks1:416:50
 Higinss Džons - Onīls Džeimijs4:117:34
 Perijs Džo - Kolumbs Maikls4:118:55
 Selbijs Marks - Džoiss Marks4:221:00
 Džounss Džaks - Kings Marks1:421:00
 Brecel Luca - Golds Martins1:421:00
 Berns Jans - Stedmans Kregs4:321:00
 Filipiaks Kacpers - Džordžiu Maikls4:321:00
 Craigie Sam - Fu Marko0:421:00
 Dots Grems - Figueiredo Igors4:021:00
 Selbijs Marks - Džoiss Marks4:221:00
 Dots Grems - Figueiredo Igors4:021:00
 Dejs Raians - Čuans Liongs Rorijs Tors4:221:59
 Robertsons Nīls - Dohertijs Kens4:123:09
E-Sports
Dota 2 - Sector: MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Singularity - Extremum0:216:00
 KHAN - Cyberium0:219:00
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Rockets - Five Brothers0:204:30
 Team Rockets - Nightmare Team2:006:45
Dota 2 - China Development League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Serenity - Cdec Gaming08:00
 Ehome.immortal - Vici Gaming Potential2:011:00
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Winstrike Team - Pact2:118:55
CS:GO - ESEA Advanced Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Recon 5 - Faint3:004:30
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGF Esport - Wisla Krakow2:119:00
 Unicorns of Love - Defusekids2:119:00
 Ambush E-Sport - Fate2:119:00
 Virtus Pro - Offset Esports2:120:30
 Team GamerLegion - Ambush E-Sport2:122:30
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series 2019
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jakubs Folvarskis - Grela Pawel3:009:30
 Salifou Abdel-Kader - De Saintilan Mathieu3:010:10
 Brods Viktors - Huzjaks Josips3:110:50
 Bagalejs Andreus - Platonov Pavel0:311:30
 Jakubs Folvarskis - Salifou Abdel-Kader1:312:10
 Brods Viktors - De Saintilan Mathieu3:012:50
 Bagalejs Andreus - Huzjaks Josips3:213:30
 Platonov Pavel - Grela Pawel3:014:10
 Jakubs Folvarskis - Brods Viktors1:314:50
 Salifou Abdel-Kader - Grela Pawel3:015:30
 Platonov Pavel - Huzjaks Josips2:317:00
 Bagalejs Andreus - De Saintilan Mathieu3:117:40
 Salifou Abdel-Kader - Brods Viktors0:318:20
 Huzjaks Josips - Grela Pawel3:119:00
 Platonov Pavel - De Saintilan Mathieu3:019:40
 Jakubs Folvarskis - Bagalejs Andreus0:320:20
 Brods Viktors - Grela Pawel3:021:00
 Jakubs Folvarskis - Platonov Pavel0:321:40
 Huzjaks Josips - De Saintilan Mathieu3:222:20
 Salifou Abdel-Kader - Bagalejs Andreus1:323:00