jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Maijs  >
PSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSv
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Svētdiena, 31. Mai. 2020. gada
Futbols
Krievija - Liga Pro 6vs6(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sinie Ptitsy - Ryzhiye Lisy2:407:59
 Sinie Ptitsy - Belye Rozy1:409:00
 Ryzhiye Lisy - Belye Rozy4:210:00
 Ryzhiye Lisy - Sinie Ptitsy4:310:59
 Belye Rozy - Ryzhiye Lisy3:113:00
 Zheltie Tulpany - Krasnie Maki3:213:59
 Zheltie Tulpany - Zelenie Berety3:215:00
 Krasnie Maki - Zelenie Berety5:416:00
 Krasnie Maki - Zheltie Tulpany1:616:59
 Zelenie Berety - Zheltie Tulpany1:518:00
 Zelenie Berety - Krasnie Maki5:419:00
 Zheltie Tulpany - Krasnie Maki4:119:59
 Zheltie Tulpany - Zelenie Berety5:221:00
 Krasnie Maki - Zelenie Berety4:322:00
Turkmenistan - Reserve League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nebitci II - FC Asgabat II1:114:15
Ķīna - Taiwan Football Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taiwan Power Company - Hang Yuen FC0:010:59
 Taiwan Power Company - Hang Yuen0:011:00
 Tainan City FC - Tatung FC3:111:00
Burundi - Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bumamuru - Olympic Star3:116:30
 Kayanza United FC - Les Lierres2:116:30
 Bumamuru - Olympic Star1:316:30
 Atletico Academy - Bujumbura City0:116:30
 Musongati FC - LLB Academic FC4:016:30
Vjetnama - Superkauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Binh Duong - Thanh Hoa1:013:00
 QNK Quang Nam - Hong Linh HA Tinh FC0:113:00
 XO SO Kien Thiet Can Tho - Binh Phuoc1:013:00
 Binh Duong - Thanh Hoa1:013:00
 QNK Quang Nam - Hong Linh HA Tinh FC0:113:00
 TT Ha Noi - Tdcs Dong Thap3:015:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Slavoj Olympia Bruntal - Hermanice2:116:00
 Breidablik - Valur Reykjavik3:321:00
Sievietes - Baltkrievija
 NotikumsRezultātsLaiks
 WFC Bobruichanka - FC Minsk0:313:59
 FC Dinamo Bgufk - Zorka-BDU3:016:59
 FC Dinamo Bgufk - Zorka-Bdu3:017:00
Sievietes - Igaunija - Meistriliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Flora Tallinn - Parnu JK Vaprus4:019:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alashkert - Ararat2:115:44
Kostarika - Liga de Ascenso
 NotikumsRezultātsLaiks
 AD Guanacasteca - Sporting San Jose0:123:00
Kostarika - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Municipal Grecia - Guadalupe FC2:000:00
 ADR Jicaral - Universidad de Costa Rica5:000:00
 Municipal Grecia - Guadalupe FC2:000:00
 Herediano - Santos de Guapiles3:104:00
Dienvidkoreja - K Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Greeners FC - Jeju United1:210:00
 Chungnam Asan FC - Seoul E-Land FC0:112:29
 Suwon FC - Bucheon FC 19951:212:29
 Chungnam Asan FC - Seoul E-Land FC0:112:30
 Suwon City - Bucheon FC 19951:212:30
Dienvidkoreja - K Līga 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Seoul - Seongnam FC0:110:30
 Incheon Utd - Pohang Steelers1:413:00
Horvātija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 HNK Rijeka - Osijek3:221:14
Serbija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Backa Topola - Habitfarm Javor6:118:29
 FK Macva Sabac - Vozdovac0:120:30
Ungārija - NB I
 NotikumsRezultātsLaiks
 Honved - VSC Debreceni3:119:55
 Puskas Akademia - Ferencvaros1:122:04
 Puskas Academia - Ferencvaros1:122:05
Polija - Ekstraklase
 NotikumsRezultātsLaiks
 Wisla Plock - Kielce Korona1:413:30
 Cracovia Krakow - Jagiellonia Bialystok0:116:00
 Lechia Gdansk - Arka Gdynia4:318:29
Baltkrievija - ALF Championship, Basic League(2x35min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Control - M1913:315:29
 Energia - Vetra Belarus2:316:00
 Avtozak - CSK0:016:30
Baltkrievija - ALF Championship, Second League (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orel - Mzkt2:017:30
 BHT - Kryly Radzimy0:418:44
 Black Label - Dublin1:319:59
 Celtic - Club LT1:521:14
Baltkrievija - AFL čempionāts, Pirmā līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 B 12 - Sputnik0:316:59
 Santos - Dinamo Living Air1:221:14
Baltkrievija - AFL čempionāts, augstākā Līga (2x35 min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gazgolder - Alfa10:117:30
 UNI Minsk - Urozhaynaya2:218:14
 Traktor - Zhodino-Uzhnoe3:118:44
 Minsk - Curva Nord3:019:30
 Syabar-Berton LI - University1:020:00
Baltkrievija - Dublieri
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Minsk (Rez.) - Slutsk(Rez.)3:313:00
Baltkrievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Vitebsk3:316:00
 BATE Borisov - FC Isloch1:018:00
 FC Ruh Brest - FC Brest1:419:59
 FC Ruh Brest - FC Dinamo Brest1:420:00
Igaunija - II Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tallinna Legion II - FCI Tallinn3:016:00
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Viljandu JK Tulevik - Nomme Kalju0:613:00
 FCI Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond4:115:00
Ukraina - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Vorskla Poltava - FC Lviv1:113:59
 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kiev3:116:59
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nykobing FC - Roskilde2:213:00
 Vejle - Naestved1:115:00
 Vendsyssel FF - Fredericia0:116:00
 Hjorring - Fredericia0:116:00
Dānija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Esbjerg - Aalborg1:119:00
Čehija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vlasim - Banik Sokolov1:118:00
 Pardubice - Usti Nad Labem5:018:00
 Graffin Vlasim - Banik Sokolov1:118:00
Čehija - Čehijas futbola 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Teplice - Opava2:215:00
 Bohemians 1905 - Ceske Budejovice3:216:59
 Karvina - Sparta Prague1:419:00
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 1860 Munchen - Duisburg3:213:59
 Preussen Munster - Hallescher FC4:215:00
 Carl Zeiss Jena - Chemnitzer0:118:00
Vācija - 2. Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hamburger SV - Wehen Wiesbaden3:214:30
 Dynamo Dresden - VfB Stuttgart0:214:30
 Heidenheim - Erzgebirge Aue3:014:30
 Hamburger SV - Wehen Wiesbaden3:214:30
 Heidenheim - Erzgebirge Aue3:014:30
 Dynamo Dresden - VfB Stuttgart0:214:30
Vācija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Borussia Monchengladbach - FC Union Berlin4:116:30
 Paderborn - Borussia Dortmund1:619:00
Basketbols
Nikaragva - Karlos Ulloa piemiņas nacionālais čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Esteli - Jinotega60:6401:00
 Leones De Managua - Costa Caribe73:8603:00
 Tipitapa - San Isidro96:8903:30
Turkmenistan - NBLT
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galkan - Binagar Asgabat55:9708:00
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lions - Hunters76:8504:00
 Lions - Road Warriors73:9513:00
 Flames - Hunters85:7714:30
Regbijs
Austrālija - NRL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Penrith Panthers - Newcastle Knights14:1409:05
 Manley Sea Eagles - Canterbury Bulldogs32:611:30
MMA
UFC
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gutierrez Chris - Morales Vince1:001:20
 Louis Smolka - Kenney Casey0:101:40
 Tim Elliott - Royval Brandon0:102:10
 Hill Jamahal - Farias Klidson1:002:30
 Rodriguez Daniel - Green Gabriel1:003:00
 Chookagian, Katlyn - Shevchenko Antonina1:003:30
 Dern Mackenzie - Cifers Hannah1:004:10
 Roberts Roosevelt - Weaver Brok1:004:35
 Quarantillo Billy - Carlyle Spike1:004:55
 Ivanov Blagoy - Sakai Augusto0:105:30
 Tyron Woodley - Gilbert Burns0:106:10
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fubon Guardians 2 - Chinatrust Brothers 211:608:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uni-President Lions - Rakuten Monkeys8:912:05
 Fubon Guardians - Chinatrust Brothers4:212:05
 Uni-President Lions - Rakuten Monkeys8:912:05
 Fubon Guardians - Chinatrust Brothers4:212:05
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Wyverns - Hanwha Eagles6:407:59
 Nexen Heroes - KT Wiz8:1207:59
 KIA Tigers - LG Twins5:1307:59
 Doosan Bears - Lotte Giants3:807:59
 Samsung Lions - NC Dinos7:1807:59
 Doosan Bears - Lotte Giants3:308:00
 Nexen Heroes - KT Wiz8:1208:00
 KIA Tigers - LG Twins5:1308:00
 Samsung Lions - NC Dinos7:1808:00
 SK Wyverns - Hanwha Eagles6:408:00
Telpu futbols
Baltkrievija - Augstākā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 VRZ Gomel - BCH Gomel2:513:59
 FC Stalitsa Minsk - Viten Novolukoml7:716:15
E-Sports
Rainbow Six - European Open Clash
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chaos Esports Club - Avez2:015:00
 Natus Vincere - Polska Gurom2:017:10
 Virtus.pro - Team Secret2:019:10
 BDS Esport - Movistar Riders2:021:10
LoL - Riot LoL - Mid-Season Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Funplus Phoenix - Topsports Gaming1:312:00
Starcraft 2 - TeamLiquid StarLeague
 NotikumsRezultātsLaiks
 uThermal - Trap2:316:00
 Elazer - Soo2:317:00
 Innovation - Reynor3:218:00
 TY - Zest0:320:00
Ice-Hockey - Cyber NHL League
 NotikumsRezultātsLaiks
 New York Islanders (MAGISTR) - Winnipeg Jets (JOKER)5:410:59
 New York Islanders (MAGISTR) - Arizona Coyotes (PHANTOM)5:511:19
 Winnipeg Jets (JOKER) - Arizona Coyotes (PHANTOM)3:311:39
 Winnipeg Jets (JOKER) - New York Islanders (MAGISTR)4:812:00
 Arizona Coyotes (PHANTOM) - New York Islanders (MAGISTR)0:612:20
 Arizona Coyotes (PHANTOM) - Winnipeg Jets (JOKER)3:312:40
 Vegas Golden Knights (MAGISTR) - Dallas Stars (SHKET)0:616:59
 Vegas Golden Knights (MAGISTR) - Washington Capitals (PHANTOM)5:217:19
 Dallas Stars (SHKET) - Washington Capitals (PHANTOM)4:317:39
 Dallas Stars (SHKET) - Vegas Golden Knights (MAGISTR)7:318:00
 Washington Capitals (PHANTOM) - Vegas Golden Knights (MAGISTR)2:218:20
 Washington Capitals (PHANTOM) - Dallas Stars (SHKET)2:218:40
Ice-Hockey - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Czech Republic (JOKER) - Finland (MAGISTR)7:309:00
 United States (PHANTOM) - Finland (MAGISTR)8:209:20
 United States (PHANTOM) - Czech Republic (JOKER)5:709:40
 Switzerland (SHKET) - Slovakia (PHANTOM)1:214:39
 Switzerland (SHKET) - Germany (MAGISTR)3:115:00
 Slovakia (PHANTOM) - Germany (MAGISTR)3:215:20
 Slovakia (PHANTOM) - Switzerland (SHKET)1:415:40
NBA2K - NBA Regular Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brooklyn Nets (ELLKA) - Dallas Mavericks (MISSY)105:9609:29
 Boston Celtics (JUDI) - Philadelphia 76ERS (HARDEN)73:8810:00
 Milwaukee Bucks (DAISY) - Boston Celtics (JUDI)105:9611:10
 Dallas Mavericks (MISSY) - Milwaukee Bucks (DAISY)145:12012:09
 Minnesota Timberwolves (RETA) - Miami Heat (JUDI)94:8113:00
 Portland Trail Blazers (MISSY) - Minnesota Timberwolves (RETA)26:1713:59
 Philadelphia 76ers (MOANA) - Los Angeles Lakers (MILLA)81:9016:59
 Brooklyn Nets (JASMINE) - Dallas Mavericks (WILLOW)94:10317:30
 Boston Celtics (TAMI) - Philadelphia 76ers (MOANA)80:8718:00
 Portland Trail Blazers (MILLA) - Minnesota Timberwolves (SPHYNX)101:8922:00
 Golden State Warriors (JASMINE) - Minnesota Timberwolves (SPHYNX)89:11423:10
Basketbols - NBA Cyber, Southwest Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Houston Rockets (TRANQUIL) - San Antonio Spurs (APHEX)61:5800:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Dallas Mavericks (IAMDEVILWALK)59:6200:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - San Antonio Spurs (APHEX)76:4600:29
 Memphis Grizzlies (ASH) - Dallas Mavericks (IAMDEVILWALK)64:3700:29
 New Orleans Pelicans (MILLER) - San Antonio Spurs (APHEX)76:4600:30
 Memphis Grizzlies (ASH) - Dallas Mavericks (IAMDEVILWALK)64:3700:30
 Memphis Grizzlies (ASH) - Houston Rockets (TRANQUIL)77:4219:59
 Dallas Mavericks (88FIREBURN) - San Antonio Spurs (APHEX)76:8019:59
 Memphis Grizzlies (ASH) - Houston Rockets (TRANQUIL)77:4220:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Dallas Mavericks (88FIREBURN)74:8120:30
 Memphis Grizzlies (ASH) - San Antonio Spurs (APHEX)76:4120:30
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Dallas Mavericks (88FIREBURN)74:8120:30
 Memphis Grizzlies (ASH) - Dallas Mavericks (88FIREBURN)86:9021:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Houston Rockets (TRANQUIL)62:5321:00
 Houston Rockets (TRANQUIL) - Dallas Mavericks (88FIREBURN)53:7421:29
 New Orleans Pelicans (MILLER) - San Antonio Spurs (APHEX)84:5321:30
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Memphis Grizzlies (ASH)65:8022:00
 Houston Rockets (TRANQUIL) - San Antonio Spurs (APHEX)51:5522:00
 New Orleans Pelicans (MILLER) - Memphis Grizzlies (ASH)65:8022:00
 Houston Rockets (TRANQUIL) - Memphis Grizzlies (ASH)48:6622:30
 San Antonio Spurs (APHEX) - Dallas Mavericks (88FIREBURN)68:7622:30
 Houston Rockets (TRANQUIL) - Memphis Grizzlies (ASH)48:6622:30
 San Antonio Spurs (APHEX) - Dallas Mavericks (88FIREBURN)68:7622:30
 San Antonio Spurs (APHEX) - Memphis Grizzlies (ASH)65:7922:59
 Dallas Mavericks (88FIREBURN) - New Orleans Pelicans (MILLER)58:8122:59
 San Antonio Spurs (APHEX) - Memphis Grizzlies (ASH)65:7923:00
 Houston Rockets (TRANQUIL) - New Orleans Pelicans (MILLER)57:7623:30
 Dallas Mavericks (88FIREBURN) - Memphis Grizzlies (ASH)57:7723:30
 Houston Rockets (TRANQUIL) - New Orleans Pelicans (MILLER)57:7623:30
Basketbols - NBA Cyber - Southeast Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Atlanta Hawks (CRAGE) - Washington Wizards (SMITH)56:6108:00
 Charlotte Hornets (SVEN) - Washington Wizards (SMITH)34:7008:30
 Charlotte Hornets (SVEN) - Atlanta Hawks (CRAGE)58:6309:00
 Miami Heat (SLEEPY) - Washington Wizards (SMITH)60:5709:29
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Atlanta Hawks (CRAGE)66:6109:29
 Miami Heat (SLEEPY) - Washington Wizards (SMITH)60:5709:30
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Washington Wizards (SMITH)75:6110:00
 Miami Heat (SLEEPY) - Charlotte Hornets (SVEN)58:4810:00
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Washington Wizards (SMITH)75:6110:00
 Washington Wizards (SMITH) - Atlanta Hawks (CRAGE)55:4310:30
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Charlotte Hornets (SVEN)86:4310:30
 Washington Wizards (SMITH) - Atlanta Hawks (CRAGE)55:4310:30
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Charlotte Hornets (SVEN)86:4310:30
 Washington Wizards (SMITH) - Charlotte Hornets (SVEN)65:5110:59
 Atlanta Hawks (CRAGE) - Miami Heat (SLEEPY)54:5810:59
 Atlanta Hawks (CRAGE) - Charlotte Hornets (SVEN)64:4811:30
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Miami Heat (SLEEPY)63:5911:30
 Atlanta Hawks (CRAGE) - Charlotte Hornets (SVEN)64:4811:30
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Miami Heat (SLEEPY)63:5911:30
 Washington Wizards (SMITH) - Miami Heat (SLEEPY)58:6412:00
 Atlanta Hawks (CRAGE) - Orlando Magic (BAD_TRIP)53:6412:00
 Charlotte Hornets (SVEN) - Miami Heat (SLEEPY)57:7012:29
 Washington Wizards (SMITH) - Orlando Magic (BAD_TRIP)60:7012:29
Basketbols - NBA Cyber, Eastern Conference
 NotikumsRezultātsLaiks
 Philadelphia 76ers (88FIREBURN) - Toronto Raptors (JOKER)60:6213:59
 Brooklyn Nets (CRUEL) - Atlanta Hawks (BAD_TRIP)56:4714:00
 Brooklyn Nets (CRUEL) - Toronto Raptors (JOKER)59:6614:30
 Boston Celtics (SLEEPY) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN)55:6814:30
 Boston Celtics (SLEEPY) - Atlanta Hawks (BAD_TRIP)62:5415:00
 Brooklyn Nets (CRUEL) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN)52:4915:00
 Boston Celtics (SLEEPY) - Atlanta Hawks (BAD_TRIP)62:5415:00
 Brooklyn Nets (CRUEL) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN)52:4915:00
 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN)70:6015:29
 Boston Celtics (SLEEPY) - Toronto Raptors (JOKER)54:5715:29
 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN)70:6015:30
 Boston Celtics (SLEEPY) - Toronto Raptors (JOKER)54:5715:30
 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (JOKER)51:8816:00
 Boston Celtics (SLEEPY) - Brooklyn Nets (CRUEL)35:7316:00
 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Toronto Raptors (JOKER)51:8816:00
 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Brooklyn Nets (CRUEL)55:6716:30
 Toronto Raptors (JOKER) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN)68:4216:30
 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Brooklyn Nets (CRUEL)55:6716:30
 Toronto Raptors (JOKER) - Philadelphia 76ers (88FIREBURN)68:4216:30
 Philadelphia 76ers (88FIREBURN) - Boston Celtics (SLEEPY)55:6016:59
 Toronto Raptors (JOKER) - Brooklyn Nets (CRUEL)59:5316:59
 Philadelphia 76ers (88FIREBURN) - Boston Celtics (SLEEPY)55:6017:00
 Philadelphia 76ers (88FIREBURN) - Brooklyn Nets (CRUEL)57:6117:30
 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Boston Celtics (SLEEPY)53:6317:30
 Philadelphia 76ers (88FIREBURN) - Brooklyn Nets (CRUEL)57:6117:30
 Atlanta Hawks (BAD_TRIP) - Boston Celtics (SLEEPY)53:6317:30
 Toronto Raptors (JOKER) - Boston Celtics (SLEEPY)66:5718:00
 Philadelphia 76ers (88FIREBURN) - Atlanta Hawks (BAD_TRIP)70:7718:00
 Brooklyn Nets (CRUEL) - Boston Celtics (SLEEPY)59:5018:29
 Toronto Raptors (JOKER) - Atlanta Hawks (BAD_TRIP)78:6418:29
 Brooklyn Nets (CRUEL) - Boston Celtics (SLEEPY)59:5018:30
Soccer - Serie A eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 UC Sampdoria (THUNDER) - Genoa CFC (TONY)3:119:44
 Genoa CFC (TONY) - Udinese Calcio (DIABLO)2:120:15
Soccer - Bundesliga eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (TACOMA) - VFL Wolfsburg (HOVHAR)5:109:44
 SC Freiburg (DANSEL) - TSG Hoffenheim (HARRY)1:310:00
 Bayer 04 Leverkusen (TACOMA) - Werder Bremen (ARCHI)3:110:15
 VFL Wolfsburg (HOVHAR) - SC Freiburg (DANSEL)5:110:44
Soccer - Champions League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (HOVHAR) - Atletico Madrid (ZAYN)4:015:55
 Liverpool FC (HANK) - Real Madrid (TACOMA)2:116:09
 FC Porto (WIZARD) - Olympique Lyonnais (THUNDER)1:022:09
 Valencia CF (TONY) - FC Porto (WIZARD)1:522:24
 Sevilla FC (FREDDY) - Valencia CF (TONY)2:522:39
 Tottenham Hotspur (TEKASHI) - Sevilla FC (FREDDY)7:023:25
Soccer - Cyber World Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mexico (BAPHOMET) - Poland (SUPERNOVA)2:004:00
 Denmark (DEN1BRAVO) - Switzerland (INDRA13_27)0:304:00
 Mexico (BAPHOMET) - Switzerland (INDRA13_27)2:004:10
 Mexico (BAPHOMET) - Denmark (DEN1BRAVO)3:304:20
 Poland (SUPERNOVA) - Denmark (DEN1BRAVO)1:404:30
 Poland (SUPERNOVA) - Switzerland (INDRA13_27)1:304:40
 Switzerland (INDRA13_27) - Denmark (DEN1BRAVO)2:104:50
 Poland (SUPERNOVA) - Mexico (BAPHOMET)4:304:50
 Switzerland (INDRA13_27) - Mexico (BAPHOMET)3:305:00
 Denmark (DEN1BRAVO) - Mexico (BAPHOMET)3:105:10
 Denmark (DEN1BRAVO) - Poland (SUPERNOVA)2:305:20
 Switzerland (INDRA13_27) - Poland (SUPERNOVA)1:205:30
 France (QUAVO) - Germany (WALKER)6:114:00
 Brazil (PRAYM) - Spain (SIMA)1:014:00
 Belgium (JENKO) - Brazil (PRAYM)1:014:10
 France (QUAVO) - Spain (SIMA)2:014:10
 France (QUAVO) - Brazil (PRAYM)2:314:20
 Belgium (JENKO) - Germany (WALKER)2:414:20
 Belgium (JENKO) - Spain (SIMA)3:414:30
 Germany (WALKER) - Brazil (PRAYM)1:314:30
 Germany (WALKER) - Spain (SIMA)2:114:40
 Belgium (JENKO) - France (QUAVO)2:414:40
 Germany (WALKER) - France (QUAVO)3:214:50
 Spain (SIMA) - Brazil (PRAYM)1:214:50
 Brazil (PRAYM) - Belgium (JENKO)3:015:00
 Spain (SIMA) - France (QUAVO)0:415:00
 Brazil (PRAYM) - Belgium (JENKO)3:015:00
 Germany (WALKER) - Belgium (JENKO)1:115:10
 Brazil (PRAYM) - France (QUAVO)5:215:10
 Spain (SIMA) - Belgium (JENKO)5:215:20
 Brazil (PRAYM) - Germany (WALKER)1:115:20
 Spain (SIMA) - Belgium (JENKO)5:215:20
 Brazil (PRAYM) - Germany (WALKER)1:115:20
 France (QUAVO) - Belgium (JENKO)4:115:30
 Spain (SIMA) - Germany (WALKER)0:615:30
 England (SUPERNOVA) - Argentina (INDRA13_27)5:318:00
 Netherlands (ISHKING11) - Uruguay (YOSHI)2:218:00
 England (SUPERNOVA) - Uruguay (YOSHI)3:118:10
 Portugal (SPURSMAX) - Netherlands (ISHKING11)1:418:10
 Portugal (SPURSMAX) - Argentina (INDRA13_27)1:518:20
 England (SUPERNOVA) - Netherlands (ISHKING11)2:218:20
 Argentina (INDRA13_27) - Netherlands (ISHKING11)0:218:30
 Portugal (SPURSMAX) - Uruguay (YOSHI)2:318:30
 Argentina (INDRA13_27) - Uruguay (YOSHI)1:518:40
 Portugal (SPURSMAX) - England (SUPERNOVA)3:118:40
 Uruguay (YOSHI) - Netherlands (ISHKING11)0:218:49
 Argentina (INDRA13_27) - England (SUPERNOVA)2:018:50
 Netherlands (ISHKING11) - Portugal (SPURSMAX)1:019:00
 Uruguay (YOSHI) - England (SUPERNOVA)4:319:00
 Netherlands (ISHKING11) - England (SUPERNOVA)3:419:09
 Argentina (INDRA13_27) - Portugal (SPURSMAX)4:219:10
 Netherlands (ISHKING11) - Argentina (INDRA13_27)1:219:20
 Uruguay (YOSHI) - Portugal (SPURSMAX)1:419:20
 Netherlands (ISHKING11) - Argentina (INDRA13_27)1:219:20
 Uruguay (YOSHI) - Argentina (INDRA13_27)2:019:30
 England (SUPERNOVA) - Portugal (SPURSMAX)2:119:30
Soccer - Italy Cyber Stars League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Juventus (JENKO) - SSC Napoli (SIMA)0:108:30
 SSC Napoli (SIMA) - Juventus (JENKO)0:209:20
 Orlando Magic (BAD_TRIP) - Juventus (JENKO)5:209:29
 ACF Fiorentina (ISHKING11) - Parma (YOSHI)0:220:30
 Udinese (SUPERNOVA) - Sassuolo (INDRA13_27)2:220:30
 ACF Fiorentina (ISHKING11) - Parma (YOSHI)0:220:30
 Sampdoria (SPURSMAX) - ACF Fiorentina (ISHKING11)2:020:40
 Udinese (SUPERNOVA) - Parma (YOSHI)1:220:40
 Sampdoria (SPURSMAX) - Sassuolo (INDRA13_27)0:620:50
 Udinese (SUPERNOVA) - ACF Fiorentina (ISHKING11)1:020:50
 Sampdoria (SPURSMAX) - Sassuolo (INDRA13_27)0:620:50
 Sampdoria (SPURSMAX) - Parma (YOSHI)6:321:00
 Sassuolo (INDRA13_27) - ACF Fiorentina (ISHKING11)2:321:00
 Sampdoria (SPURSMAX) - Udinese (SUPERNOVA)0:121:09
 Sassuolo (INDRA13_27) - Parma (YOSHI)1:121:10
 Sampdoria (SPURSMAX) - Udinese (SUPERNOVA)0:121:10
 Parma (YOSHI) - ACF Fiorentina (ISHKING11)3:021:20
 Sassuolo (INDRA13_27) - Udinese (SUPERNOVA)1:021:20
 ACF Fiorentina (ISHKING11) - Sampdoria (SPURSMAX)3:121:30
 Parma (YOSHI) - Udinese (SUPERNOVA)1:021:30
 Sassuolo (INDRA13_27) - Sampdoria (SPURSMAX)2:121:40
 ACF Fiorentina (ISHKING11) - Udinese (SUPERNOVA)0:421:40
 Sassuolo (INDRA13_27) - Sampdoria (SPURSMAX)2:121:40
 Parma (YOSHI) - Sampdoria (SPURSMAX)6:021:49
 ACF Fiorentina (ISHKING11) - Sassuolo (INDRA13_27)0:121:50
 Parma (YOSHI) - Sassuolo (INDRA13_27)3:122:00
 Udinese (SUPERNOVA) - Sampdoria (SPURSMAX)3:222:00
 Parma (YOSHI) - Sassuolo (INDRA13_27)3:122:00
Soccer - eSports Battle - Italian Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 AC Milan (HRUSCH) - Lazio (SLEZAINTIMA)0:219:30
 Lazio (SLEZAINTIMA) - Inter Milan (DM1TRENA)0:019:42
 AC Milan (HRUSCH) - SSC Napoli (VETALMON)2:119:54
 SSC Napoli (VETALMON) - Inter Milan (DM1TRENA)3:620:06
 Inter Milan (DM1TRENA) - AC Milan (HRUSCH)1:220:17
 Lazio (SLEZAINTIMA) - SSC Napoli (VETALMON)0:320:18
 Inter Milan (DM1TRENA) - AC Milan (HRUSCH)1:220:18
 Lazio (SLEZAINTIMA) - AC Milan (HRUSCH)0:120:30
 Inter Milan (DM1TRENA) - Lazio (SLEZAINTIMA)1:120:42
 SSC Napoli (VETALMON) - AC Milan (HRUSCH)3:020:54
 Inter Milan (DM1TRENA) - SSC Napoli (VETALMON)0:121:06
 SSC Napoli (VETALMON) - Lazio (SLEZAINTIMA)2:321:18
 AC Milan (HRUSCH) - Inter Milan (DM1TRENA)1:321:18
Soccer - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Madrid (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (ARCOS)2:200:11
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:000:11
 Paris Saint Germain (ARCOS) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)0:000:24
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - SSC Napol I(VRICO)0:100:24
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Real Madrid (LAIKINGDAST)0:200:36
 SSC Napol I(VRICO) - Paris Saint Germain (ARCOS)1:100:36
 Paris Saint Germain (ARCOS) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:200:47
 Real Madrid (LAIKINGDAST) - SSC Napol I(VRICO)1:100:47
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - SSC Napol I(VRICO)5:001:00
 Real Madrid (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:001:00
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)1:001:12
 Paris Saint Germain (ARCOS) - Real Madrid (LAIKINGDAST)1:101:12
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (ARCOS)1:401:23
 SSC Napol I(VRICO) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:001:23
 Real Madrid (LAIKINGDAST) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)4:001:36
 Paris Saint Germain (ARCOS) - SSC Napol I(VRICO)0:001:36
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (ARCOS)2:201:48
 SSC Napol I(VRICO) - Real Madrid (LAIKINGDAST)0:001:48
FIFA - FIFA 2020 - GT G-26 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SSC Napoli (GOSAS)4:006:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Paris Saint Germain (SAM)1:206:00
 FC Porto (ALEXX00000) - Galatasaray (GEROGIANNISC)5:206:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - AC Milan (VAL)1:206:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Borussia Dortmund (TEOK)2:206:20
 Inter Milan (STALKER) - CSKA Moscow (GARRY)4:206:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:106:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Inter Milan (STALKER)0:206:40
 CSKA Moscow (GARRY) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:306:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Manchester United (KARNEHSON)1:207:20
 Inter Milan (STALKER) - Galatasaray (GEROGIANNISC)0:207:20
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Paris Saint Germain (SAM)0:307:20
 SL Benfica (PAULARASYOU) - CSKA Moscow (GARRY)6:707:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - SSC Napoli (GOSAS)3:107:40
 AC Milan (VAL) - Borussia Dortmund (TEOK)0:107:40
 SSC Napoli (GOSAS) - SL Benfica (PAULARASYOU)3:608:00
 CSKA Moscow (GARRY) - AC Milan (VAL)2:308:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)2:308:00
 Paris Saint Germain (SAM) - Inter Milan (STALKER)0:208:20
 Chelsea FC (SAMSON) - FC Porto (ALEXX00000)0:308:20
 Manchester United (KARNEHSON) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:208:20
 Inter Milan (STALKER) - Manchester United (KARNEHSON)2:308:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Paris Saint Germain (SAM)2:108:40
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Chelsea FC (SAMSON)1:208:40
 AC Milan (VAL) - SSC Napoli (GOSAS)0:409:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:209:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - CSKA Moscow (GARRY)3:109:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Borussia Dortmund (TEOK)3:009:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - AC Milan (VAL)5:309:20
 Paris Saint Germain (SAM) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:209:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - AC Milan (VAL)5:309:20
 Manchester United (KARNEHSON) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)1:109:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:309:40
 Chelsea FC (SAMSON) - Inter Milan (STALKER)1:309:40
 FC Porto (ALEXX00000) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:309:40
 Inter Milan (STALKER) - FC Porto (ALEXX00000)4:110:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Manchester United (KARNEHSON)0:010:00
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Chelsea FC (SAMSON)1:010:00
 Inter Milan (STALKER) - FC Porto (ALEXX00000)4:110:00
 AC Milan (VAL) - Paris Saint Germain (SAM)4:210:20
 CSKA Moscow (GARRY) - SSC Napoli (GOSAS)2:410:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:210:20
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - CSKA Moscow (GARRY)5:410:40
 Paris Saint Germain (SAM) - Borussia Dortmund (TEOK)1:110:40
 Manchester United (KARNEHSON) - AC Milan (VAL)3:210:40
 Chelsea FC (SAMSON) - SL Benfica (PAULARASYOU)2:311:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Inter Milan (STALKER)1:211:00
 FC Porto (ALEXX00000) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)3:211:00
 SL Benfica (PAULARASYOU) - FC Porto (ALEXX00000)3:111:20
 AC Milan (VAL) - Chelsea FC (SAMSON)1:011:20
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:011:20
 CSKA Moscow (GARRY) - Paris Saint Germain (SAM)4:311:40
 Borussia Dortmund (TEOK) - Manchester United (KARNEHSON)3:011:40
 SSC Napoli (GOSAS) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:011:40
 Paris Saint Germain (SAM) - SSC Napoli (GOSAS)2:412:00
 Manchester United (KARNEHSON) - CSKA Moscow (GARRY)3:312:00
 Chelsea FC (SAMSON) - Borussia Dortmund (TEOK)0:312:00
 Bayern Munchen (SPYPSY) - SL Benfica (PAULARASYOU)1:412:20
 FC Porto (ALEXX00000) - AC Milan (VAL)5:212:20
 Inter Milan (STALKER) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:312:20
 Borussia Dortmund (TEOK) - FC Porto (ALEXX00000)1:412:40
 AC Milan (VAL) - Bayern Munchen (SPYPSY)1:512:40
 SL Benfica (PAULARASYOU) - Inter Milan (STALKER)3:212:40
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Paris Saint Germain (SAM)2:113:00
 SSC Napoli (GOSAS) - Manchester United (KARNEHSON)1:213:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Chelsea FC (SAMSON)2:213:00
 Manchester United (KARNEHSON) - Galatasaray (GEROGIANNISC)1:113:20
 FC Porto (ALEXX00000) - CSKA Moscow (GARRY)2:213:20
 Chelsea FC (SAMSON) - SSC Napoli (GOSAS)3:013:20
 Inter Milan (STALKER) - AC Milan (VAL)3:113:39
 Bayern Munchen (SPYPSY) - Borussia Dortmund (TEOK)3:113:40
 PSV Eindhoven (KOSTALFC) - SL Benfica (PAULARASYOU)0:113:40
 Inter Milan (STALKER) - AC Milan (VAL)3:113:40
 AC Milan (VAL) - PSV Eindhoven (KOSTALFC)0:014:00
 CSKA Moscow (GARRY) - Bayern Munchen (SPYPSY)2:314:00
 Borussia Dortmund (TEOK) - Inter Milan (STALKER)2:214:00
 Galatasaray (GEROGIANNISC) - Chelsea FC (SAMSON)14:20
 SSC Napoli (GOSAS) - FC Porto (ALEXX00000)0:514:20
 Paris Saint Germain (SAM) - Manchester United (KARNEHSON)1:214:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)14:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Juventus Turin (BEN)0:114:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)3:214:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Liverpool FC (TANTO)3:115:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Ajax Amsterdam (COBRA4)2:015:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Real Madrid (MAVERIK)3:215:00
 Real Madrid (MAVERIK) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)1:515:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:015:20
 Liverpool FC (TANTO) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)0:315:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Manchester City (SONEVIQUE)3:115:40
 Juventus Turin (BEN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:215:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Glasgow Rangers (DESO)2:415:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - FC Barcelona (KARETSOS4)3:216:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Juventus Turin (BEN)0:016:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)2:116:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Real Madrid (MAVERIK)5:116:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)4:116:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Liverpool FC (TANTO)3:116:20
 Liverpool FC (TANTO) - Ajax Amsterdam (COBRA4)0:316:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:116:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:316:40
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Manchester City (SONEVIQUE)4:017:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:217:00
 Juventus Turin (BEN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:117:00
 Manchester City (SONEVIQUE) - Glasgow Rangers (DESO)0:217:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:117:20
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Juventus Turin (BEN)5:117:20
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)2:117:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Liverpool FC (TANTO)2:217:40
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)4:217:40
 Juventus Turin (BEN) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:318:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:218:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Real Madrid (MAVERIK)1:318:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)2:518:20
 Glasgow Rangers (DESO) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)1:218:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Manchester City (SONEVIQUE)1:118:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:018:40
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Lokomotiv Moscow (BURTON)2:118:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Glasgow Rangers (DESO)1:218:40
 Real Madrid (MAVERIK) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:519:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Juventus Turin (BEN)2:419:00
 Liverpool FC (TANTO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:219:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:219:20
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Liverpool FC (TANTO)0:019:20
 Juventus Turin (BEN) - Real Madrid (MAVERIK)2:019:20
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:319:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)0:219:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:119:40
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Manchester City (SONEVIQUE)4:320:00
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Lokomotiv Moscow (BURTON)4:020:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Glasgow Rangers (DESO)1:320:00
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)1:420:20
 Real Madrid (MAVERIK) - FC Barcelona (KARETSOS4)1:120:20
 Liverpool FC (TANTO) - Juventus Turin (BEN)0:020:20
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Liverpool FC (TANTO)2:120:40
 Glasgow Rangers (DESO) - Real Madrid (MAVERIK)3:020:40
 Juventus Turin (BEN) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:020:40
 Manchester City (SONEVIQUE) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)0:221:00
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)3:121:00
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Ajax Amsterdam (COBRA4)3:221:00
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Manchester City (SONEVIQUE)1:121:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Lokomotiv Moscow (BURTON)1:321:20
 Olympique Lyonnais (LYLOS7000) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:321:20
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - FC Barcelona (KARETSOS4)2:321:40
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Juventus Turin (BEN)3:421:40
 Liverpool FC (TANTO) - Glasgow Rangers (DESO)0:221:40
 Lokomotiv Moscow (BURTON) - Liverpool FC (TANTO)2:122:00
 FC Barcelona (KARETSOS4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS)5:222:00
 Glasgow Rangers (DESO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN)1:122:00
 Atletico Madrid (YABOYMONDE) - Olympique Lyonnais (LYLOS7000)5:322:20
 Manchester City (SONEVIQUE) - Real Madrid (MAVERIK)3:022:20
 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Ajax Amsterdam (COBRA4)1:122:20
 Real Madrid (MAVERIK) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF)2:422:40
 Liverpool FC (TANTO) - Manchester City (SONEVIQUE)1:122:40
 Ajax Amsterdam (COBRA4) - Atletico Madrid (YABOYMONDE)1:322:40
 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Lokomotiv Moscow (BURTON)3:223:00
 Juventus Turin (BEN) - FC Barcelona (KARETSOS4)0:323:00
 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Glasgow Rangers (DESO)0:223:00
FIFA - FIFA 2020 - Premier League eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chelsea FC (TOTTI) - West Ham United (DIABLO)3:018:14
FIFA - FIFA 2020 - FIFA World Cup eSports
 NotikumsRezultātsLaiks
 Italy (ALPHA) - Argentina (HARRY)3:112:14
 England (HOVHAR) - Portugal (DANSEL)4:212:29
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Paris Saint Germain (VRICO) - Manchester City (SKROMNUY)1:204:30
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (LAIKINGDAST)0:004:30
 FC Barcelona (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (ARCOS)2:104:41
 Manchester City (SKROMNUY) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:404:41
 FC Barcelona (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (ARCOS)2:104:42
 Manchester City (SKROMNUY) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:404:42
 Liverpool FC (ARCOS) - Manchester City (SKROMNUY)2:004:54
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (VRICO)0:104:54
 Liverpool FC (ARCOS) - Manchester City (SKROMNUY)2:004:54
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (VRICO)0:104:54
 Manchester City (SKROMNUY) - FC Barcelona (LAIKINGDAST)2:305:06
 Paris Saint Germain (VRICO) - Liverpool FC (ARCOS)3:105:06
 Manchester City (SKROMNUY) - FC Barcelona (LAIKINGDAST)2:305:06
 Paris Saint Germain (VRICO) - Liverpool FC (ARCOS)3:105:06
 Liverpool FC (ARCOS) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:205:17
 FC Barcelona (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (VRICO)0:205:17
 Liverpool FC (ARCOS) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:205:18
 FC Barcelona (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (VRICO)0:205:18
 FC Barcelona (LAIKINGDAST) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:005:30
 Manchester City (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (VRICO)2:305:30
 FC Barcelona (LAIKINGDAST) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)0:005:30
 Liverpool FC (ARCOS) - FC Barcelona (LAIKINGDAST)1:105:42
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester City (SKROMNUY)0:205:42
 Liverpool FC (ARCOS) - FC Barcelona (LAIKINGDAST)1:105:42
 Manchester City (SKROMNUY) - Liverpool FC (ARCOS)2:105:53
 Paris Saint Germain (VRICO) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT)2:005:53
 Manchester City (SKROMNUY) - Liverpool FC (ARCOS)2:105:54
 FC Barcelona (LAIKINGDAST) - Manchester City (SKROMNUY)4:106:06
 Liverpool FC (ARCOS) - Paris Saint Germain (VRICO)1:106:06
 FC Barcelona (LAIKINGDAST) - Manchester City (SKROMNUY)4:106:06
 Liverpool FC (ARCOS) - Paris Saint Germain (VRICO)1:106:06
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (ARCOS)0:206:18
 Paris Saint Germain (VRICO) - FC Barcelona (LAIKINGDAST)0:106:18
 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (ARCOS)0:206:18
 Paris Saint Germain (VRICO) - FC Barcelona (LAIKINGDAST)0:106:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester United (VRICO) - CF Valencia (SKROMNUY)0:002:30
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax (LAIKINGDAST)0:002:30
 Manchester United (VRICO) - CF Valencia (SKROMNUY)0:002:30
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Ajax (LAIKINGDAST)0:002:30
 CF Valencia (SKROMNUY) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)3:002:42
 Ajax (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:102:42
 CF Valencia (SKROMNUY) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)3:002:42
 Ajax (LAIKINGDAST) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:102:42
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - CF Valencia (SKROMNUY)2:002:53
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (VRICO)2:102:53
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - CF Valencia (SKROMNUY)2:002:54
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (VRICO)2:102:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - Ajax (LAIKINGDAST)1:103:06
 Manchester United (VRICO) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:203:06
 CF Valencia (SKROMNUY) - Ajax (LAIKINGDAST)1:103:06
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)1:403:18
 Ajax (LAIKINGDAST) - Manchester United (VRICO)2:003:18
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)1:403:18
 Ajax (LAIKINGDAST) - Manchester United (VRICO)2:003:18
 Ajax (LAIKINGDAST) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)1:203:29
 CF Valencia (SKROMNUY) - Manchester United (VRICO)0:203:29
 Ajax (LAIKINGDAST) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)1:203:30
 CF Valencia (SKROMNUY) - Manchester United (VRICO)0:203:30
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (SKROMNUY)2:003:42
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Ajax (LAIKINGDAST)1:303:42
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - CF Valencia (SKROMNUY)2:003:42
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Ajax (LAIKINGDAST)1:303:42
 Manchester United (VRICO) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)1:003:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)2:003:54
 Manchester United (VRICO) - FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT)1:003:54
 CF Valencia (SKROMNUY) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)2:003:54
 Ajax (LAIKINGDAST) - CF Valencia (SKROMNUY)2:004:05
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Manchester United (VRICO)1:104:05
 Ajax (LAIKINGDAST) - CF Valencia (SKROMNUY)2:004:06
 Bayer 04 Leverkusen (ARCOS) - Manchester United (VRICO)1:104:06
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:104:18
 Manchester United (VRICO) - Ajax (LAIKINGDAST)0:004:18
 FC Porto (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayer 04 Leverkusen (ARCOS)1:104:18
 Manchester United (VRICO) - Ajax (LAIKINGDAST)0:004:18
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Basaksehir (YOSHI)2:313:00
 Celtic Glasgow (MR.JEY) - Basaksehir (YOSHI)0:413:10
 Sporting CP (SPURSMAX) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)2:113:10
 Celtic Glasgow (MR.JEY) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)1:413:20
 Sporting CP (SPURSMAX) - KAA Gent (SPECIALIST)2:113:20
 KAA Gent (SPECIALIST) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)5:213:30
 Sporting CP (SPURSMAX) - Basaksehir (YOSHI)3:213:30
 KAA Gent (SPECIALIST) - Basaksehir (YOSHI)3:113:40
 Sporting CP (SPURSMAX) - Celtic Glasgow (MR.JEY)4:113:40
 Basaksehir (YOSHI) - Shakhtar Donetsk (ISHKING11)1:313:50
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Sporting CP (SPURSMAX)1:214:00
 Basaksehir (YOSHI) - Celtic Glasgow (MR.JEY)6:214:00
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - Celtic Glasgow (MR.JEY)3:014:10
 KAA Gent (SPECIALIST) - Sporting CP (SPURSMAX)5:114:10
 Basaksehir (YOSHI) - Sporting CP (SPURSMAX)7:314:20
 Shakhtar Donetsk (ISHKING11) - KAA Gent (SPECIALIST)1:114:20
 Basaksehir (YOSHI) - KAA Gent (SPECIALIST)2:314:30
 Celtic Glasgow (MR.JEY) - Sporting CP (SPURSMAX)2:214:30
 Eintracht Frankfurt (QUAVO) - Wolfsburg (WALKER)1:017:00
 Getafe (PRAYM) - RCD Espanyol (SIMA)1:017:00
 Eintracht Frankfurt (QUAVO) - RCD Espanyol (SIMA)3:117:10
 Stade Rennais (JENKO) - Getafe (PRAYM)0:017:10
 Eintracht Frankfurt (QUAVO) - Getafe (PRAYM)0:017:19
 Stade Rennais (JENKO) - Wolfsburg (WALKER)0:117:20
 Stade Rennais (JENKO) - RCD Espanyol (SIMA)1:217:30
 Stade Rennais (JENKO) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)0:217:39
 Wolfsburg (WALKER) - RCD Espanyol (SIMA)2:217:40
 Stade Rennais (JENKO) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)0:217:40
 Wolfsburg (WALKER) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)0:317:50
 RCD Espanyol (SIMA) - Getafe (PRAYM)0:317:50
 Wolfsburg (WALKER) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)0:317:50
 RCD Espanyol (SIMA) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)0:218:00
 Getafe (PRAYM) - Eintracht Frankfurt (QUAVO)2:218:09
 Wolfsburg (WALKER) - Stade Rennais (JENKO)2:018:10
 RCD Espanyol (SIMA) - Stade Rennais (JENKO)4:118:20
 Eintracht Frankfurt (QUAVO) - Stade Rennais (JENKO)4:218:29
 RCD Espanyol (SIMA) - Wolfsburg (WALKER)0:118:30
 Eintracht Frankfurt (QUAVO) - Stade Rennais (JENKO)4:218:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - England
 NotikumsRezultātsLaiks
 Liverpool FC (SUPERNOVA) - Arsenal FC (INDRA13_27)6:015:30
 Manchester United (ISHKING11) - Manchester City (YOSHI)4:215:30
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Manchester United (ISHKING11)1:415:40
 Liverpool FC (SUPERNOVA) - Manchester City (YOSHI)0:115:40
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Arsenal FC (INDRA13_27)4:015:49
 Liverpool FC (SUPERNOVA) - Manchester United (ISHKING11)0:315:50
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Manchester City (YOSHI)1:416:00
 Arsenal FC (INDRA13_27) - Manchester United (ISHKING11)0:316:00
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Manchester City (YOSHI)1:416:00
 Arsenal FC (INDRA13_27) - Manchester United (ISHKING11)0:316:00
 Arsenal FC (INDRA13_27) - Manchester City (YOSHI)0:416:10
 Tottenham Hotspur (SPURSMAX) - Liverpool FC (SUPERNOVA)2:216:10
 Manchester City (YOSHI) - Manchester United (ISHKING11)3:216:20
 Arsenal FC (INDRA13_27) - Liverpool FC (SUPERNOVA)0:116:20
 Manchester City (YOSHI) - Manchester United (ISHKING11)3:216:20
 Manchester City (YOSHI) - Liverpool FC (SUPERNOVA)3:216:30
 Manchester United (ISHKING11) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)1:216:30
 Manchester City (YOSHI) - Liverpool FC (SUPERNOVA)3:216:30
 Manchester United (ISHKING11) - Liverpool FC (SUPERNOVA)2:416:39
 Arsenal FC (INDRA13_27) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)1:316:40
 Manchester United (ISHKING11) - Liverpool FC (SUPERNOVA)2:416:40
 Manchester United (ISHKING11) - Arsenal FC (INDRA13_27)2:216:50
 Manchester City (YOSHI) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)2:016:50
 Manchester United (ISHKING11) - Arsenal FC (INDRA13_27)2:216:50
 Manchester City (YOSHI) - Arsenal FC (INDRA13_27)6:116:59
 Liverpool FC (SUPERNOVA) - Tottenham Hotspur (SPURSMAX)3:316:59
 Manchester City (YOSHI) - Arsenal FC (INDRA13_27)6:117:00
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - France
 NotikumsRezultātsLaiks
 OGC Nice (ISHKING11) - Saint Etienne (YOSHI)10:30
 Stade Rennais (MR.JEY) - Saint Etienne (YOSHI)0:110:39
 Montpellier (SPURSMAX) - OGC Nice (ISHKING11)2:210:40
 Stade Rennais (MR.JEY) - Saint Etienne (YOSHI)0:110:40
 Montpellier (SPURSMAX) - Girondins Bordeux (SPECIALIST)2:310:50
 Stade Rennais (MR.JEY) - OGC Nice (ISHKING11)1:110:50
 Montpellier (SPURSMAX) - Saint Etienne (YOSHI)1:510:59
 Girondins Bordeux (SPECIALIST) - OGC Nice (ISHKING11)4:311:00
 Girondins Bordeux (SPECIALIST) - Saint Etienne (YOSHI)2:111:10
 Montpellier (SPURSMAX) - Stade Rennais (MR.JEY)5:211:10
 Saint Etienne (YOSHI) - OGC Nice (ISHKING11)2:211:20
 Saint Etienne (YOSHI) - Stade Rennais (MR.JEY)4:111:30
 OGC Nice (ISHKING11) - Montpellier (SPURSMAX)1:011:30
 Girondins Bordeux (SPECIALIST) - Montpellier (SPURSMAX)3:211:39
 OGC Nice (ISHKING11) - Stade Rennais (MR.JEY)4:211:40
 Girondins Bordeux (SPECIALIST) - Montpellier (SPURSMAX)3:211:40
 OGC Nice (ISHKING11) - Girondins Bordeux (SPECIALIST)0:411:50
 Saint Etienne (YOSHI) - Montpellier (SPURSMAX)2:111:50
 Saint Etienne (YOSHI) - Girondins Bordeux (SPECIALIST)2:312:00
 Stade Rennais (MR.JEY) - Montpellier (SPURSMAX)3:412:00
 Saint Etienne (YOSHI) - Girondins Bordeux (SPECIALIST)2:312:00
 Losc Lille (KLEXTER) - Marseille (FLESHKA77)2:419:59
 Paris Saint Germain (SKMGERY) - Monaco (RYUK)5:320:00
 Paris Saint Germain (SKMGERY) - Marseille (FLESHKA77)4:220:10
 Lyon (KISHE) - Losc Lille (KLEXTER)1:120:10
 Paris Saint Germain (SKMGERY) - Losc Lille (KLEXTER)4:120:19
 Lyon (KISHE) - Monaco (RYUK)3:420:20
 Lyon (KISHE) - Marseille (FLESHKA77)3:020:30
 Monaco (RYUK) - Marseille (FLESHKA77)0:020:39
 Lyon (KISHE) - Paris Saint Germain (SKMGERY)1:420:40
 Monaco (RYUK) - Marseille (FLESHKA77)0:020:40
 Monaco (RYUK) - Paris Saint Germain (SKMGERY)2:520:50
 Marseille (FLESHKA77) - Paris Saint Germain (SKMGERY)3:321:00
 Losc Lille (KLEXTER) - Lyon (KISHE)0:121:00
 Monaco (RYUK) - Lyon (KISHE)2:121:10
 Marseille (FLESHKA77) - Lyon (KISHE)2:021:20
 Paris Saint Germain (SKMGERY) - Lyon (KISHE)5:321:29
 Marseille (FLESHKA77) - Monaco (RYUK)0:021:29
 Paris Saint Germain (SKMGERY) - Lyon (KISHE)5:321:30
 Marseille (FLESHKA77) - Monaco (RYUK)0:021:30
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Germany
 NotikumsRezultātsLaiks
 Werder Bremen (DEN1BRAVO) - Schalke 04 (ZAZABAK)1:100:00
 Hertha BSC (INDRA13_27) - VfL Wolfsburg (BAPHOMET)1:100:00
 Werder Bremen (DEN1BRAVO) - VfL Wolfsburg (BAPHOMET)2:200:10
 Mainz 05 (SUPERNOVA) - Schalke 04 (ZAZABAK)0:100:10
 Hertha BSC (INDRA13_27) - Schalke 04 (ZAZABAK)1:200:20
 Werder Bremen (DEN1BRAVO) - Mainz 05 (SUPERNOVA)3:000:20
 Hertha BSC (INDRA13_27) - Mainz 05 (SUPERNOVA)4:200:30
 VfL Wolfsburg (BAPHOMET) - Schalke 04 (ZAZABAK)1:100:30
 FC Bayern Munich (QUAVO) - Borussia Monchengladbach (WALKER)1:111:00
 Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) - RB Leipzig (SIMA)0:111:00
 Borussia Dortmund (JENKO) - Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA)1:211:10
 FC Bayern Munich (QUAVO) - RB Leipzig (SIMA)1:011:10
 Borussia Dortmund (JENKO) - Borussia Monchengladbach (WALKER)1:111:19
 FC Bayern Munich (QUAVO) - Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA)3:011:20
 Borussia Dortmund (JENKO) - RB Leipzig (SIMA)0:211:30
 Borussia Monchengladbach (WALKER) - Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA)1:111:30
 Borussia Dortmund (JENKO) - RB Leipzig (SIMA)0:211:30
 Borussia Monchengladbach (WALKER) - RB Leipzig (SIMA)0:211:40
 Borussia Dortmund (JENKO) - FC Bayern Munich (QUAVO)1:311:40
 Borussia Monchengladbach (WALKER) - FC Bayern Munich (QUAVO)0:111:50
 RB Leipzig (SIMA) - Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA)2:211:50
 RB Leipzig (SIMA) - FC Bayern Munich (QUAVO)0:112:00
 Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) - Borussia Dortmund (JENKO)4:212:00
 Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) - FC Bayern Munich (QUAVO)2:412:09
 Borussia Monchengladbach (WALKER) - Borussia Dortmund (JENKO)3:212:10
 RB Leipzig (SIMA) - Borussia Dortmund (JENKO)8:012:20
 Bayer 04 Leverkusen (DIMQAA) - Borussia Monchengladbach (WALKER)1:112:20
 FC Bayern Munich (QUAVO) - Borussia Dortmund (JENKO)4:112:30
 RB Leipzig (SIMA) - Borussia Monchengladbach (WALKER)0:112:30
 Mainz 05 (BAPHOMET) - VfL Wolfsburg (AVENTON)0:122:59
 Werder Bremen (SUPERNOVA) - Schalke 04 (INDRA13_27)2:222:59
 Mainz 05 (BAPHOMET) - VfL Wolfsburg (AVENTON)0:123:00
 Werder Bremen (SUPERNOVA) - Schalke 04 (INDRA13_27)2:223:00
 Werder Bremen (SUPERNOVA) - VfL Wolfsburg (AVENTON)0:323:10
 Hertha BSC (THIAGO) - Mainz 05 (BAPHOMET)3:023:10
 Hertha BSC (THIAGO) - Schalke 04 (INDRA13_27)1:123:19
 Werder Bremen (SUPERNOVA) - Mainz 05 (BAPHOMET)0:023:20
 Schalke 04 (INDRA13_27) - Mainz 05 (BAPHOMET)2:223:30
 Hertha BSC (THIAGO) - VfL Wolfsburg (AVENTON)0:423:30
 Schalke 04 (INDRA13_27) - VfL Wolfsburg (AVENTON)0:323:40
 Hertha BSC (THIAGO) - Werder Bremen (SUPERNOVA)1:123:40
 Schalke 04 (INDRA13_27) - Werder Bremen (SUPERNOVA)0:223:50
 VfL Wolfsburg (AVENTON) - Mainz 05 (BAPHOMET)2:123:50
 Schalke 04 (INDRA13_27) - Werder Bremen (SUPERNOVA)0:223:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - CF Valencia (SKMGERY)0:700:00
 SSC Napoli (KLEXTER) - Ajax Amsterdam (KISHE)1:500:00
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - CF Valencia (SKMGERY)0:700:00
 Chelsea FC (RYUK) - Ajax Amsterdam (KISHE)2:000:09
 SSC Napoli (KLEXTER) - CF Valencia (SKMGERY)0:200:09
 Chelsea FC (RYUK) - Ajax Amsterdam (KISHE)2:000:10
 SSC Napoli (KLEXTER) - CF Valencia (SKMGERY)0:200:10
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - Ajax Amsterdam (KISHE)3:300:20
 SSC Napoli (KLEXTER) - Chelsea FC (RYUK)0:200:20
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - Ajax Amsterdam (KISHE)3:300:20
 SSC Napoli (KLEXTER) - Chelsea FC (RYUK)0:200:20
 CF Valencia (SKMGERY) - Ajax Amsterdam (KISHE)4:100:29
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - Chelsea FC (RYUK)4:200:29
 CF Valencia (SKMGERY) - Ajax Amsterdam (KISHE)4:100:30
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - Chelsea FC (RYUK)4:200:30
 FC Salzburg (DEN1BRAVO) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27)4:001:30
 Galatasaray (BAPHOMET) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27)2:101:40
 Club Brugge (ZAZABAK) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27)2:002:00
 SL Benfica (SUPERNOVA) - Lokomotiv Moscow (INDRA13_27)2:302:10
 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - FC Salzburg (DEN1BRAVO)1:202:20
 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - Galatasaray (BAPHOMET)1:102:30
 Liverpool FC (RYUK) - FC Barcelona (TRANQUIL)1:002:40
 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - Club Brugge (ZAZABAK)0:102:50
 Lokomotiv Moscow (INDRA13_27) - SL Benfica (SUPERNOVA)1:203:00
 FC Barcelona (TRANQUIL) - Liverpool FC (RYUK)4:103:30
 SSC Napoli (KLEXTER) - Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77)1:323:00
 CF Valencia (SKMGERY) - Chelsea FC (RYUK)5:123:00
 Ajax Amsterdam (KISHE) - SSC Napoli (KLEXTER)2:023:10
 CF Valencia (SKMGERY) - Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77)1:123:10
 Ajax Amsterdam (KISHE) - SSC Napoli (KLEXTER)2:023:10
 Ajax Amsterdam (KISHE) - Chelsea FC (RYUK)2:223:20
 CF Valencia (SKMGERY) - SSC Napoli (KLEXTER)4:223:20
 Ajax Amsterdam (KISHE) - Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77)1:323:30
 Chelsea FC (RYUK) - SSC Napoli (KLEXTER)1:123:30
 Ajax Amsterdam (KISHE) - CF Valencia (SKMGERY)3:323:39
 Chelsea FC (RYUK) - Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77)0:223:40
 Chelsea FC (RYUK) - CF Valencia (SKMGERY)2:123:50
 Bayer 04 Leverkusen (FLESHKA77) - SSC Napoli (KLEXTER)2:123:50
FIFA - FIFA 2020 - Cyber Leagues - Spain
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Barcelona (FRIC) - FC Sevilla (TRANQUIL)1:105:00
 Real Madrid (MILLER) - CF Valencia (RYUK)2:105:00
 Real Madrid (MILLER) - FC Sevilla (TRANQUIL)0:105:10
 Atletico Madrid (APHEX) - FC Barcelona (FRIC)2:505:10
 Atletico Madrid (APHEX) - CF Valencia (RYUK)2:405:20
 Real Madrid (MILLER) - FC Barcelona (FRIC)1:005:20
 CF Valencia (RYUK) - FC Barcelona (FRIC)2:305:30
 Atletico Madrid (APHEX) - FC Sevilla (TRANQUIL)0:305:30
 CF Valencia (RYUK) - FC Sevilla (TRANQUIL)4:405:40
 Atletico Madrid (APHEX) - Real Madrid (MILLER)4:105:40
 CF Valencia (RYUK) - Real Madrid (MILLER)0:205:50
 FC Sevilla (TRANQUIL) - FC Barcelona (FRIC)1:105:50
 FC Sevilla (TRANQUIL) - Real Madrid (MILLER)0:206:00
 FC Barcelona (FRIC) - Atletico Madrid (APHEX)1:106:00
 FC Barcelona (FRIC) - Real Madrid (MILLER)0:206:10
 CF Valencia (RYUK) - Atletico Madrid (APHEX)2:406:10
 FC Sevilla (TRANQUIL) - Atletico Madrid (APHEX)2:306:20
 FC Barcelona (FRIC) - CF Valencia (RYUK)4:306:20
 Real Madrid (MILLER) - Atletico Madrid (APHEX)0:206:30
 FC Sevilla (TRANQUIL) - CF Valencia (RYUK)3:206:30
FIFA - FIFA 2020 - eLiga MX
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gallos Blancos Queretaro - Atlas FC4:121:00
 Leon - Club Tijuana De Caliente2:422:00
 CF America - CA San Luis4:322:30
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Night Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napol I(VRICO) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)0:100:00
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (LAIKINGDAST)1:000:00
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:000:12
 Real Madrid (LAIKINGDAST) - Paris Saint Germain (ARCOS)2:200:12
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - SSC Napol I(VRICO)0:100:24
 Paris Saint Germain (ARCOS) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)0:000:24
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Real Madrid (LAIKINGDAST)0:200:36
 SSC Napol I(VRICO) - Paris Saint Germain (ARCOS)1:100:36
 Real Madrid (LAIKINGDAST) - SSC Napol I(VRICO)1:100:48
 Paris Saint Germain (ARCOS) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:200:48
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - SSC Napol I(VRICO)5:001:00
 Real Madrid (LAIKINGDAST) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)0:001:00
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)1:001:12
 Paris Saint Germain (ARCOS) - Real Madrid (LAIKINGDAST)1:101:12
 FC Bayern Munich (SKROMNUY) - Paris Saint Germain (ARCOS)1:401:24
 SSC Napol I(VRICO) - Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT)1:001:24
 Real Madrid (LAIKINGDAST) - FC Bayern Munich (SKROMNUY)4:001:36
 Paris Saint Germain (ARCOS) - SSC Napol I(VRICO)0:001:36
 Tottenham Hotspur (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris Saint Germain (ARCOS)2:201:48
 SSC Napol I(VRICO) - Real Madrid (LAIKINGDAST)0:001:48
FIFA - FIFA 2020 - Pro Player Cup - PS4
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rdt_vitorhugo94 - Spqr_Young0:300:40
 Sagravitor - Spqr Marcosab32:200:40
 Rdt_carlos_h10 - Ajax Tore0:001:00
 Joaomarcelo17 - Rdt_neneeterno102:301:00
 Wlb_eduardo - Doutoratcgouvea1:301:20
 Wlb_gustavo - Odlot_br0:301:20
 Rdt_vitorhugo94 - Joaomarcelo171:201:39
 Sagravitor - Rdt_carlos_h100:301:39
 Wlb_gustavo - Rdt_neneeterno101:301:59
 Wlb_eduardo - Ajax Tore3:001:59
 Odlot_br - Spqr_Young1:202:19
 Wlb_eduardo - Sagravitor3:002:39
 Wlb_gustavo - Rdt_vitorhugo942:102:39
 Joaomarcelo17 - Spqr_Young3:103:00
 Doutoratcgouvea - Ajax Tore3:303:20
 Odlot_br - Rdt_neneeterno102:303:20
 Wlb_gustavo - Spqr_Young0:403:40
 Sagravitor - Ajax Tore0:104:00
 Rdt_vitorhugo94 - Rdt_neneeterno100:004:00
 Joaomarcelo17 - Odlot_br2:604:20
 Rdt_carlos_h10 - Doutoratcgouvea2:004:20
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Euro 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spain (VETALMON) - Portugal (DANGERDIM77)13:00
 Belgium (HRUSCH) - Germany (SLEZAINTIMA)3:113:00
 Portugal (DANGERDIM77) - Belgium (HRUSCH)13:12
 Germany (SLEZAINTIMA) - France (DM1TRENA)3:013:12
 Belgium (HRUSCH) - Spain (VETALMON)1:113:23
 France (DM1TRENA) - Portugal (DANGERDIM77)13:24
 Belgium (HRUSCH) - Spain (VETALMON)1:113:24
 Portugal (DANGERDIM77) - Germany (SLEZAINTIMA)13:36
 Spain (VETALMON) - France (DM1TRENA)1:313:36
 France (DM1TRENA) - Belgium (HRUSCH)0:013:48
 Germany (SLEZAINTIMA) - Spain (VETALMON)0:013:48
 Germany (SLEZAINTIMA) - Belgium (HRUSCH)2:114:00
 Portugal (DANGERDIM77) - Spain (VETALMON)14:00
 France (DM1TRENA) - Germany (SLEZAINTIMA)2:114:12
 Belgium (HRUSCH) - Portugal (DANGERDIM77)14:12
 Spain (VETALMON) - Belgium (HRUSCH)1:114:24
 Portugal (DANGERDIM77) - France (DM1TRENA)14:24
 France (DM1TRENA) - Spain (VETALMON)1:014:36
 Germany (SLEZAINTIMA) - Portugal (DANGERDIM77)14:36
 Spain (VETALMON) - Germany (SLEZAINTIMA)1:114:48
 Belgium (HRUSCH) - France (DM1TRENA)1:214:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Europa League
 NotikumsRezultātsLaiks
 CF Valencia (HRUSCH) - Ajax Amsterdam (SLEZAINTIMA)0:015:00
 Ajax Amsterdam (SLEZAINTIMA) - FC Porto (DM1TRENA)1:015:12
 Bayer 04 Leverkusen (VETALMON) - FC Porto (DM1TRENA)2:015:36
 FC Porto (DM1TRENA) - CF Valencia (HRUSCH)0:115:48
 Ajax Amsterdam (SLEZAINTIMA) - CF Valencia (HRUSCH)1:116:00
 FC Porto (DM1TRENA) - Ajax Amsterdam (SLEZAINTIMA)1:016:12
 Bayer 04 Leverkusen (VETALMON) - CF Valencia (HRUSCH)2:116:23
 CF Valencia (HRUSCH) - FC Porto (DM1TRENA)1:116:48
 Bayer 04 Leverkusen (VETALMON) - Ajax Amsterdam (SLEZAINTIMA)2:316:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (VETALMON) - Liverpool FC (DANGERDIM77)17:30
 FC Barcelona (HRUSCH) - Real Madrid (SLEZAINTIMA)1:217:30
 Liverpool FC (DANGERDIM77) - FC Barcelona (HRUSCH)17:42
 Real Madrid (SLEZAINTIMA) - Paris Saint Germain (DM1TRENA)0:317:42
 FC Barcelona (HRUSCH) - Manchester City (VETALMON)1:117:53
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Liverpool FC (DANGERDIM77)17:54
 FC Barcelona (HRUSCH) - Manchester City (VETALMON)1:117:54
 Liverpool FC (DANGERDIM77) - Real Madrid (SLEZAINTIMA)18:06
 Manchester City (VETALMON) - Paris Saint Germain (DM1TRENA)1:018:06
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - FC Barcelona (HRUSCH)3:218:18
 Real Madrid (SLEZAINTIMA) - Manchester City (VETALMON)1:018:18
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - FC Barcelona (HRUSCH)3:218:18
 Liverpool FC (DANGERDIM77) - Manchester City (VETALMON)18:30
 Real Madrid (SLEZAINTIMA) - FC Barcelona (HRUSCH)1:218:30
 FC Barcelona (HRUSCH) - Liverpool FC (DANGERDIM77)18:42
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Real Madrid (SLEZAINTIMA)0:218:42
 Liverpool FC (DANGERDIM77) - Paris Saint Germain (DM1TRENA)18:54
 Manchester City (VETALMON) - FC Barcelona (HRUSCH)1:118:54
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Manchester City (VETALMON)2:219:05
 Real Madrid (SLEZAINTIMA) - Liverpool FC (DANGERDIM77)19:06
 Paris Saint Germain (DM1TRENA) - Manchester City (VETALMON)2:219:06
 Manchester City (VETALMON) - Real Madrid (SLEZAINTIMA)2:119:18
 FC Barcelona (HRUSCH) - Paris Saint Germain (DM1TRENA)2:119:18
 Manchester City (VETALMON) - Real Madrid (SLEZAINTIMA)2:119:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - Champions League B
 NotikumsRezultātsLaiks
 SSC Napoli (D1PSEN) - Tottenham Hotspur (KODAK)0:110:30
 Bayern Munich (JKEY) - Real Madrid (GUSTAVO)1:010:30
 Tottenham Hotspur (KODAK) - Bayern Munich (JKEY)1:010:41
 Real Madrid (GUSTAVO) - Paris Saint Germain (BOMBI1T0)0:010:42
 Tottenham Hotspur (KODAK) - Bayern Munich (JKEY)1:010:42
 Paris Saint Germain (BOMBI1T0) - Tottenham Hotspur (KODAK)2:010:54
 Bayern Munich (JKEY) - SSC Napoli (D1PSEN)1:010:54
 SSC Napoli (D1PSEN) - Paris Saint Germain (BOMBI1T0)2:111:06
 Tottenham Hotspur (KODAK) - Real Madrid (GUSTAVO)1:111:06
 Real Madrid (GUSTAVO) - SSC Napoli (D1PSEN)1:011:17
 Paris Saint Germain (BOMBI1T0) - Bayern Munich (JKEY)2:211:18
 Real Madrid (GUSTAVO) - SSC Napoli (D1PSEN)1:011:18
 Real Madrid (GUSTAVO) - Bayern Munich (JKEY)1:211:30
 Tottenham Hotspur (KODAK) - SSC Napoli (D1PSEN)1:211:30
 Paris Saint Germain (BOMBI1T0) - Real Madrid (GUSTAVO)2:111:42
 Bayern Munich (JKEY) - Tottenham Hotspur (KODAK)1:011:42
 Tottenham Hotspur (KODAK) - Paris Saint Germain (BOMBI1T0)0:211:54
 SSC Napoli (D1PSEN) - Bayern Munich (JKEY)1:011:54
 Paris Saint Germain (BOMBI1T0) - SSC Napoli (D1PSEN)0:112:06
 Real Madrid (GUSTAVO) - Tottenham Hotspur (KODAK)1:212:06
 Bayern Munich (JKEY) - Paris Saint Germain (BOMBI1T0)2:112:18
 SSC Napoli (D1PSEN) - Real Madrid (GUSTAVO)3:012:18
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - EPL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Manchester City (VRICO) - Liverpool FC (SKROMNUY)0:022:00
 Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)1:022:00
 Liverpool FC (SKROMNUY) - Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:022:12
 Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST) - Manchester United (ARCOS)0:122:12
 Liverpool FC (SKROMNUY) - Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:022:12
 Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester City (VRICO)1:122:23
 Manchester United (ARCOS) - Liverpool FC (SKROMNUY)1:122:24
 Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester City (VRICO)1:122:24
 Liverpool FC (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:222:36
 Manchester City (VRICO) - Manchester United (ARCOS)0:022:36
 Liverpool FC (SKROMNUY) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:222:36
 Manchester United (ARCOS) - Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:022:48
 Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST) - Manchester City (VRICO)0:022:48
 Manchester United (ARCOS) - Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT)0:022:48
 Liverpool FC (SKROMNUY) - Manchester City (VRICO)0:122:59
 Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST) - Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT)1:023:00
 Liverpool FC (SKROMNUY) - Manchester City (VRICO)0:123:00
 Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (SKROMNUY)2:023:12
 Manchester United (ARCOS) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:223:12
 Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (SKROMNUY)2:023:12
 Liverpool FC (SKROMNUY) - Manchester United (ARCOS)0:423:24
 Manchester City (VRICO) - Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT)1:023:24
 Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST) - Liverpool FC (SKROMNUY)4:223:35
 Manchester United (ARCOS) - Manchester City (VRICO)2:223:36
 Manchester City (VRICO) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:023:48
 Arsenal FC (BOULEVARD_PROSPECT) - Manchester United (ARCOS)2:023:48
 Manchester City (VRICO) - Tottenham Hotspur (LAIKINGDAST)0:023:48
FIFA - FIFA 2020 - eSports Battle - CIS Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lokomotiv Moscow (KODAK) - CSKA Moscow (JKEY)0:208:42
 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Lokomotiv Moscow (KODAK)2:208:54
 Lokomotiv Moscow (KODAK) - Shakhtar Donetsk (GUSTAVO)2:009:06
 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - CSKA Moscow (JKEY)1:109:18
 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Shakhtar Donetsk (GUSTAVO)2:109:42
 CSKA Moscow (JKEY) - Lokomotiv Moscow (KODAK)0:009:42
 Lokomotiv Moscow (KODAK) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0)1:009:54
 Spartak Moscow (D1PSEN) - CSKA Moscow (JKEY)2:209:54
 Dynamo Kyiv (BOMBI1T0) - Spartak Moscow (D1PSEN)0:110:06
 Shakhtar Donetsk (GUSTAVO) - Lokomotiv Moscow (KODAK)0:110:06
 CSKA Moscow (JKEY) - Dynamo Kyiv (BOMBI1T0)2:210:18
 Spartak Moscow (D1PSEN) - Shakhtar Donetsk (GUSTAVO)3:110:18
FIFA - FIFA 2020 - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 INA InactiveTV - Veg Vega Squadron1:210:55
 CFC Catalonia FC - PWR Pele Warriors2:220:25
Hearthstone - Blizzard - Grandmasters
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zalae - Fr0zen3:000:00
 Papajason - ETC1:301:00
 Glory - Flurry3:212:00
 Ryvius - Alutemu1:313:00
 Blitzchung - Tom602293:214:00
 Samueltsao - Shaxy2:315:00
 Pavel - Bozzton3:116:00
 Viper - Thijsnl0:317:00
 Casie - Zhym3:218:00
 RDU - Kolento3:019:00
 Swidz - Hunterace3:120:00
 Gallon - Eddie0:321:00
 Justsaiyan - Lnguagehackr3:222:00
 Monsanto - Empanizado3:023:00
CS:GO - Gamers Without Borders
 NotikumsRezultātsLaiks
 Natus Vincere - Mousesports3:220:00
CS:GO - Finnish Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Veto Esports - Conquer Gaming0:217:45
CS:GO - SAZKA eLeague Spring
 NotikumsRezultātsLaiks
 Brute - Sinners Esports0:212:00
 Team Sampi - Gunrunners2:014:00
 eSuba - Enterprise2:016:00
 Sinners Esports - Defeaters2:018:00
 Brute - Rams0:221:00
CS:GO - Home Sweet Home Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heroic - Forze2:015:50
 Complexity Gaming - Gambit Youngsters2:118:50
CS:GO - Huya DarkHorse League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lynn Vision Gaming - TSG Zero1:009:00
 O2 Esports - Very1zgaming1:012:00
CS:GO - Svenska Elitserien
 NotikumsRezultātsLaiks
 Prima Esport - Lilmix2:018:20
 Fightclub - Sons of Lennart2:020:30
CS:GO - Sector MB
 NotikumsRezultātsLaiks
 HellRaisers - Espada0:216:00
 Natus Vincere Junior - Espada0:219:30
CS:GO - ESL Deutsche Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alternate aTTax - Sprout0:213:30
 Unicorns of Love - BIG0:216:00
 Sprout - BIG2:019:00
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chiefs Esports Club - Bantz1:012:10
 Pc419 - Chiefs Esports Club0:113:10
CS:GO - ESL Mistrzostwa Polski - Playoffs
 NotikumsRezultātsLaiks
 AGO Gaming - Avez2:019:00
CS:GO - ESL National Leagues
 NotikumsRezultātsLaiks
 SAW - Movistar Riders0:219:59
Dota 2 - Vulkan Fights Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nova - KHAN2:113:55
Dota 2 - China Dota 2 - Huya Legendary League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lgd.int - Cignal Ultra2:106:00
 THE Best Team - Rise Esports1:209:00
 Lgd.int - Rise Esports14:00
Dota 2 - China Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Never Give UP - Invictus Gaming0:207:00
 LGD-Gaming - Invictus Gaming3:110:00
Dota 2 - ESL One Birmingham
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fnatic - Boom ID3:112:00
 Team Liquid - Na'Vi2:116:59
 Gambit Esports - Team Unique0:216:59
 Team Secret - Nigma2:016:59
 Vikin.GG - Aggressive Mode2:116:59
 Team Liquid - Na'Vi2:117:00
 Vikin.GG - Family Team2:117:00
 Gambit Esports - Team Unique0:217:00
 Team Secret - Nigma2:017:00
 OG - Alliance0:219:59
 Hellraisers - Winstrike2:020:39
 Vp.prodigy - Ninjas IN Pyjamas2:120:39
 Flytomoon - Cyber Legacy2:020:39
 Vp.prodigy - Ninjas IN Pyjamas2:120:40
 OG - Alliance0:220:40
 Flytomoon - Cyber Legacy2:020:40
 Hellraisers - Winstrike2:020:40
Galda Teniss
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khmelevskaia Natalia - Sova Aleksandra1:308:34
 Kurtenko Victoria - Tsiupko Oleksandra2:309:09
 Melnik Olga - Sova Aleksandra3:009:44
 Khmelevskaia Natalia - Kurtenko Victoria3:210:20
 Melnik Olga - Tsiupko Oleksandra3:010:55
 Kurtenko Victoria - Sova Aleksandra3:011:30
 Melnik Olga - Kurtenko Victoria2:312:05
 Khmelevskaia Natalia - Tsiupko Oleksandra2:312:40
 Melnik Olga - Khmelevskaia Natalia1:313:15
 Tsiupko Oleksandra - Sova Aleksandra1:313:50
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:300:00
 Hovanhannistan Melkon - Apriyan Ernest3:100:00
 Sahakyan Andranik - Nikoghosyan Narek0:300:20
 Antonyan Edvard - Apriyan Ernest0:300:20
 Malkhasyan Gagik - Sahakyan Andranik3:000:40
 Hovanhannistan Melkon - Nikoghosyan Narek3:200:40
 Antonyan Edvard - Vardanian Davit1:301:00
 Apriyan Ernest - Nikoghosyan Narek1:301:00
 Hovanhannistan Melkon - Malkhasyan Gagik2:301:20
 Antonyan Edvard - Nikoghosyan Narek0:301:20
 Vardanian Davit - Sahakyan Andranik3:001:39
 Apriyan Ernest - Malkhasyan Gagik1:301:39
 Antonyan Edvard - Sahakyan Andranik3:001:59
 Nikoghosyan Narek - Malkhasyan Gagik3:101:59
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik3:002:19
 Vardanian Davit - Hovanhannistan Melkon2:302:19
 Vardanian Davit - Apriyan Ernest3:102:39
 Sahakyan Andranik - Hovanhannistan Melkon1:302:39
 Sahakyan Andranik - Apriyan Ernest0:303:00
 Antonyan Edvard - Hovanhannistan Melkon0:303:00
 Apriyan Ernest - Hovanhannistan Melkon2:303:20
 Nikoghosyan Narek - Vardanian Davit1:303:20
 Vardanian Davit - Malkhasyan Gagik3:004:20
 Nikoghosyan Narek - Sahakyan Andranik3:004:20
 Apriyan Ernest - Antonyan Edvard3:204:39
 Nikoghosyan Narek - Hovanhannistan Melkon2:304:39
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:004:59
 Sahakyan Andranik - Malkhasyan Gagik0:304:59
 Vardanian Davit - Antonyan Edvard3:005:00
 Nikoghosyan Narek - Apriyan Ernest3:005:19
 Malkhasyan Gagik - Hovanhannistan Melkon0:305:19
 Nikoghosyan Narek - Apriyan Ernest3:005:20
 Nikoghosyan Narek - Antonyan Edvard3:005:39
 Sahakyan Andranik - Vardanian Davit0:305:39
 Malkhasyan Gagik - Apriyan Ernest3:206:00
 Sahakyan Andranik - Antonyan Edvard1:306:00
 Hovanhannistan Melkon - Vardanian Davit3:206:20
 Malkhasyan Gagik - Nikoghosyan Narek2:306:20
 Malkhasyan Gagik - Antonyan Edvard3:106:40
 Hovanhannistan Melkon - Sahakyan Andranik3:006:40
 Apriyan Ernest - Vardanian Davit2:307:00
 Hovanhannistan Melkon - Antonyan Edvard3:007:00
 Vardanian Davit - Nikoghosyan Narek3:207:20
 Apriyan Ernest - Sahakyan Andranik3:107:20
 Hovanhannistan Melkon - Apriyan Ernest3:007:39
 Malkhasyan Gagik - Vardanian Davit0:307:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Khakhamidi Pavel - Stepanov Denis3:100:20
 Mashtakov Alexander - Kovorotushin Evgeniy3:000:20
 Gavrilov Yuriy - Shtaer Arkadiy2:300:20
 Mashtakov Alexander - Kovorotushin Evgeniy3:000:20
 Isakov Vyacheslav - Vakhrushev Victor2:300:55
 Marchenko Denis - Reznichenko Denis0:300:55
 Pitsyk Sergey - Berezan Oleg3:000:55
 Vakhrushev Victor - Khakhamidi Pavel3:001:30
 Reznichenko Denis - Mashtakov Alexander1:301:30
 Berezan Oleg - Gavrilov Yuriy2:301:30
 Isakov Vyacheslav - Stepanov Denis3:202:04
 Pitsyk Sergey - Shtaer Arkadiy3:002:04
 Marchenko Denis - Kovorotushin Evgeniy1:302:05
 Isakov Vyacheslav - Stepanov Denis3:202:05
 Pitsyk Sergey - Shtaer Arkadiy3:002:05
 Marchenko Denis - Mashtakov Alexander1:302:39
 Isakov Vyacheslav - Khakhamidi Pavel2:302:39
 Pitsyk Sergey - Gavrilov Yuriy3:102:39
 Isakov Vyacheslav - Khakhamidi Pavel2:302:40
 Marchenko Denis - Mashtakov Alexander1:302:40
 Pitsyk Sergey - Gavrilov Yuriy3:102:40
 Reznichenko Denis - Kovorotushin Evgeniy1:303:14
 Berezan Oleg - Shtaer Arkadiy2:303:14
 Vakhrushev Victor - Stepanov Denis1:303:14
 Reznichenko Denis - Kovorotushin Evgeniy1:303:15
 Vakhrushev Victor - Stepanov Denis1:303:15
 Berezan Oleg - Shtaer Arkadiy2:303:15
 Shtaer Arkadiy - Gavrilov Yuriy2:303:49
 Kovorotushin Evgeniy - Mashtakov Alexander0:303:49
 Stepanov Denis - Khakhamidi Pavel2:303:49
 Shtaer Arkadiy - Gavrilov Yuriy2:303:50
 Stepanov Denis - Khakhamidi Pavel2:303:50
 Kovorotushin Evgeniy - Mashtakov Alexander0:303:50
 Berezan Oleg - Pitsyk Sergey3:104:24
 Vakhrushev Victor - Isakov Vyacheslav1:304:24
 Reznichenko Denis - Marchenko Denis3:104:24
 Vakhrushev Victor - Isakov Vyacheslav1:304:25
 Reznichenko Denis - Marchenko Denis3:104:25
 Berezan Oleg - Pitsyk Sergey3:104:25
 Romanenko Andrii - Shukin Dmitriy3:208:00
 Kanunnikov Ilya - Derypaska Roman3:108:00
 Ratushniak Vladislav - Matveev Denis3:008:30
 Butkov Maksim - Borodachev Aleksander2:308:30
 Andreev Oleg - Ptitsyn Dmitriy1:309:00
 Kanunnikov Ilya - Matveev Denis1:309:00
 Butkov Maksim - Shukin Dmitriy3:209:30
 Pavlyuk Roman - Dyakov Vladimir3:109:30
 Andreev Oleg - Dyakov Vladimir3:110:00
 Kanunnikov Ilya - Ratushniak Vladislav0:310:00
 Romanenko Andrii - Butkov Maksim1:310:00
 Pavlyuk Roman - Ptitsyn Dmitriy3:210:30
 Matveev Denis - Derypaska Roman3:010:30
 Andreev Oleg - Pavlyuk Roman2:310:59
 Derypaska Roman - Kanunnikov Ilya3:210:59
 Andreev Oleg - Pavlyuk Roman2:311:00
 Derypaska Roman - Kanunnikov Ilya3:211:00
 Shukin Dmitriy - Romanenko Andrii0:311:00
 Dyakov Vladimir - Ptitsyn Dmitriy1:311:30
 Matveev Denis - Ratushniak Vladislav3:111:30
 Ptitsyn Dmitriy - Andreev Oleg3:012:00
 Matveev Denis - Kanunnikov Ilya2:312:00
 Dyakov Vladimir - Pavlyuk Roman1:312:30
 Butkov Maksim - Romanenko Andrii2:313:00
 Dyakov Vladimir - Andreev Oleg3:013:00
 Ratushniak Vladislav - Kanunnikov Ilya3:013:00
 Derypaska Roman - Matveev Denis3:013:30
 Ptitsyn Dmitriy - Pavlyuk Roman1:313:30
 Pavlyuk Roman - Andreev Oleg2:313:59
 Teteruk Michael - Kebalo Denis2:314:30
 Kuzo Lev - Kryvorotko Yevhen2:314:30
 Ptitsyn Dmitriy - Dyakov Vladimir0:314:30
 Matiushenko Andrii - Masko Yevhen2:315:00
 Grishchenko Aleksandr - Pirvelli Rodion0:315:00
 Nemchenko Denis - Deynega Kirill3:115:15
 Pirvelli Rodion - Matiushenko Andrii2:315:30
 Kebalo Denis - Masko Yevhen3:015:30
 Teteruk Michael - Kuzo Lev2:316:00
 Kryvorotko Yevhen - Grishchenko Aleksandr3:116:00
 Grishchenko Aleksandr - Teteruk Michael0:316:30
 Kuzo Lev - Kebalo Denis3:216:30
 Smetenko Vadim - Deynega Kirill3:216:44
 Masko Yevhen - Pirvelli Rodion2:316:59
 Matiushenko Andrii - Kryvorotko Yevhen1:317:00
 Nemchenko Denis - Smetenko Vadim3:217:15
 Kryvorotko Yevhen - Masko Yevhen3:017:30
 Kebalo Denis - Pirvelli Rodion3:117:30
 Kutniy Ilya - Deynega Kirill3:117:45
 Kuzo Lev - Grishchenko Aleksandr3:018:00
 Teteruk Michael - Matiushenko Andrii3:218:00
 Grishchenko Aleksandr - Kebalo Denis3:218:29
 Matiushenko Andrii - Kuzo Lev2:318:30
 Masko Yevhen - Teteruk Michael3:219:00
 Pirvelli Rodion - Kryvorotko Yevhen3:219:00
 Teteruk Michael - Pirvelli Rodion1:319:30
 Kebalo Denis - Kryvorotko Yevhen1:319:30
 Grishchenko Aleksandr - Matiushenko Andrii1:320:00
 Kuzo Lev - Masko Yevhen3:020:00
 Masko Yevhen - Grishchenko Aleksandr3:220:30
 Matiushenko Andrii - Kebalo Denis2:320:30
 Deynega Kirill - Nemchenko Denis3:120:45
 Pirvelli Rodion - Kuzo Lev2:321:00
 Kryvorotko Yevhen - Teteruk Michael3:021:00
 Khakhamidi Pavel - Gavrilov Yuriy3:222:00
 Kireev Sergey - Sarma Sergey2:322:00
 Khakhamidi Pavel - Gavrilov Yuriy3:222:00
 Demchenko Vladislav - Boychuk Vladimir3:222:00
 Gaynyuk Vladimir - Chukanov Marat2:322:35
 Rybakov Yuriy - Kushko Dmitriy0:322:35
 Gaynyuk Vladimir - Chukanov Marat2:322:35
 Kireev Sergey - Chukanov Marat1:323:10
 Demchenko Vladislav - Kushko Dmitriy3:123:10
 Khakhamidi Pavel - Vakhrushev Victor3:123:10
 Rybakov Yuriy - Boychuk Vladimir1:323:45
 Stepanov Denis - Gavrilov Yuriy3:223:45
 Gaynyuk Vladimir - Sarma Sergey3:223:45
 Rybakov Yuriy - Boychuk Vladimir0:123:45
 Gaynyuk Vladimir - Sarma Sergey3:223:45
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sedin Volodymyr - Kozachenko Anatoly3:007:59
 Tkachenko Yaroslav - Kondratenko Vasiliy2:308:15
 Zhyrnov Oleksandr - Vlasenko Valeriy3:208:30
 Kolesnykov Valeriy - Havryliuk Bohdan3:108:45
 Nadoporozhsky Alexey - Babenko Pavlo1:309:00
 Dulientsov Denys - Mrykh Maksym1:309:14
 Sedin Volodymyr - Vlasenko Valeriy2:309:29
 Tkachenko Yaroslav - Havryliuk Bohdan1:309:44
 Babenko Pavlo - Kozachenko Anatoly3:010:00
 Mrykh Maksym - Kondratenko Vasiliy3:110:15
 Zhyrnov Oleksandr - Nadoporozhsky Alexey0:310:30
 Kolesnykov Valeriy - Dulientsov Denys3:110:44
 Sedin Volodymyr - Babenko Pavlo1:311:00
 Tkachenko Yaroslav - Mrykh Maksym3:011:15
 Nadoporozhsky Alexey - Vlasenko Valeriy0:311:30
 Dulientsov Denys - Havryliuk Bohdan0:311:45
 Zhyrnov Oleksandr - Kozachenko Anatoly1:312:00
 Kolesnykov Valeriy - Kondratenko Vasiliy3:212:14
 Sedin Volodymyr - Nadoporozhsky Alexey1:312:30
 Tkachenko Yaroslav - Dulientsov Denys3:112:44
 Zhyrnov Oleksandr - Babenko Pavlo0:313:00
 Kolesnykov Valeriy - Mrykh Maksym2:313:15
 Vlasenko Valeriy - Kozachenko Anatoly3:013:30
 Havryliuk Bohdan - Kondratenko Vasiliy3:013:44
 Tkachenko Yaroslav - Kolesnykov Valeriy3:214:15
 Nadoporozhsky Alexey - Kozachenko Anatoly0:314:30
 Dulientsov Denys - Kondratenko Vasiliy0:314:45
 Babenko Pavlo - Vlasenko Valeriy3:015:00
 Mrykh Maksym - Havryliuk Bohdan3:015:14
 Hudushyn Ihor - Yakimenko Stefan3:015:30
 Dynaburg Leonid - Gonchurak Alexander3:115:44
 Yakubov Marat - Troian Andrii3:116:00
 Vasko Vitaly - Solomko Serhii3:216:15
 Pereguda Oleg - Semenets Sergey0:316:30
 Udovenko Ivan - Populovskyi Eduard3:216:44
 Hudushyn Ihor - Troian Andrii3:117:00
 Dynaburg Leonid - Solomko Serhii3:217:15
 Semenets Sergey - Yakimenko Stefan3:217:30
 Populovskyi Eduard - Gonchurak Alexander3:017:45
 Yakubov Marat - Pereguda Oleg2:318:00
 Vasko Vitaly - Udovenko Ivan3:118:14
 Hudushyn Ihor - Semenets Sergey0:318:30
 Dynaburg Leonid - Populovskyi Eduard1:318:44
 Pereguda Oleg - Troian Andrii3:119:00
 Udovenko Ivan - Solomko Serhii1:319:15
 Yakubov Marat - Yakimenko Stefan3:119:30
 Vasko Vitaly - Gonchurak Alexander3:219:44
 Hudushyn Ihor - Pereguda Oleg3:120:00
 Dynaburg Leonid - Udovenko Ivan2:320:15
 Yakubov Marat - Semenets Sergey3:120:30
 Vasko Vitaly - Populovskyi Eduard3:220:45
 Troian Andrii - Yakimenko Stefan3:021:00
 Solomko Serhii - Gonchurak Alexander1:321:14
 Hudushyn Ihor - Yakubov Marat2:321:30
 Dynaburg Leonid - Vasko Vitaly3:021:44
 Pereguda Oleg - Yakimenko Stefan3:022:00
 Udovenko Ivan - Gonchurak Alexander3:122:15
 Semenets Sergey - Troian Andrii2:322:30
 Populovskyi Eduard - Solomko Serhii3:122:44
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey1:300:00
 Igor Tukh - Vukolov Andrey3:200:00
 Yanshaev Alexey - Vakar Sergey1:300:00
 Igor Tukh - Vukolov Andrey3:200:00
 Elistratov Igor - Demic Ying3:200:00
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill0:300:29
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey2:300:29
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander2:300:29
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey2:300:30
 Nikiforov Oleg - Gribkov Alexander2:300:30
 Shirokov Vladimir - Abramov Kirill0:300:30
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:101:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey3:101:00
 Abramov Kirill - Demic Ying3:001:00
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:101:00
 Gribkov Alexander - Vakar Sergey3:101:00
 Abramov Kirill - Demic Ying3:001:00
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg1:301:30
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir3:201:30
 Igor Tukh - Klimentev Vladimir2:301:30
 Elistratov Igor - Shirokov Vladimir3:201:30
 Andreev Danila - Khudaiberdiev Zhasur2:307:00
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:207:00
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis3:107:00
 Andreev Danila - Khudaiberdiev Zhasur2:307:00
 Kirilenko Andrey - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:207:00
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis3:107:00
 Rakhmanov Viktor - Pinkovskii Pavel2:307:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy1:307:30
 Ogay Sergey - Evgeniy Ilyukhin1:307:30
 Bazilevsky Vitaly - Merkushin Yuriy1:307:30
 Molodtsov Denis - Ogay Sergey1:307:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Rakhmanov Viktor0:307:59
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly0:307:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Rakhmanov Viktor0:308:00
 Molodtsov Denis - Ogay Sergey1:308:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky Vitaly0:308:00
 Pinkovskii Pavel - Andreev Danila2:308:30
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Nemashkalo3:208:30
 Merkushin Yuriy - Kirilenko Andrey1:308:30
 Pinkovskii Pavel - Andreev Danila2:308:30
 Evgeniy Ilyukhin - Vladimir Nemashkalo3:208:30
 Vladimir Nemashkalo - Ogay Sergey2:309:00
 Andreev Danila - Rakhmanov Viktor3:109:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly0:309:00
 Vladimir Nemashkalo - Ogay Sergey2:309:00
 Andreev Danila - Rakhmanov Viktor3:109:00
 Kirilenko Andrey - Bazilevsky Vitaly0:309:00
 Molodtsov Denis - Evgeniy Ilyukhin0:309:29
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy0:309:29
 Khudaiberdiev Zhasur - Pinkovskii Pavel1:309:29
 Molodtsov Denis - Evgeniy Ilyukhin0:309:30
 Khudaiberdiev Zhasur - Pinkovskii Pavel1:309:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy0:309:30
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery1:310:59
 Demic Ying - Shirokov Vladimir0:310:59
 Zhulyabin Vladimir - Menshikov Andrey3:110:59
 Vladimir Safonov - Ivanov Valery1:311:00
 Demic Ying - Shirokov Vladimir0:311:00
 Zhulyabin Vladimir - Menshikov Andrey3:111:00
 Novikov Ilya - Ramenskiy Igor2:311:30
 Serebrennikov Alexandr - Pravednov Andrey3:111:30
 Elistratov Igor - Alexander Frolov1:311:30
 Novikov Ilya - Ramenskiy Igor2:311:30
 Elistratov Igor - Alexander Frolov1:311:30
 Ivanov Valery - Serebrennikov Alexandr3:212:00
 Menshikov Andrey - Novikov Ilya3:212:00
 Shirokov Vladimir - Elistratov Igor0:312:00
 Menshikov Andrey - Novikov Ilya3:212:00
 Ramenskiy Igor - Zhulyabin Vladimir0:312:29
 Pravednov Andrey - Vladimir Safonov3:112:29
 Ramenskiy Igor - Zhulyabin Vladimir0:312:30
 Alexander Frolov - Demic Ying3:212:30
 Vladimir Safonov - Serebrennikov Alexandr3:113:00
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya2:313:00
 Demic Ying - Elistratov Igor1:313:00
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya2:313:00
 Demic Ying - Elistratov Igor1:313:00
 Menshikov Andrey - Ramenskiy Igor2:313:30
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov3:013:30
 Ivanov Valery - Pravednov Andrey3:013:30
 Menshikov Andrey - Ramenskiy Igor2:313:30
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg0:315:00
 Pyshkin Sergey - Igor Tukh3:115:00
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem0:315:00
 Vakar Sergey - Nikiforov Oleg0:315:00
 Pyshkin Sergey - Igor Tukh3:115:00
 Yanshaev Alexey - Ivanov Viktor3:015:29
 Vukolov Andrey - Klimentev Vladimir0:315:29
 Yanshaev Alexey - Ivanov Stanislavovic Viktor3:015:30
 Vukolov Andrey - Klimentev Vladimir0:315:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Kryuchkov Evgenii3:015:30
 Arutiunyan Artem - Vladimirovich Vahnin Georgiy0:316:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey1:316:00
 Igor Tukh - Vukolov Andrey3:116:00
 Nikiforov Oleg - Yanshaev Alexey1:316:00
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Vakar Sergey1:316:30
 Kryuchkov Evgenii - Homutov Serguei3:016:30
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey1:316:30
 Ivanov Stanislavovic Viktor - Vakar Sergey1:316:30
 Klimentev Vladimir - Pyshkin Sergey1:316:30
 Kryuchkov Evgenii - Homutov Serguei3:016:30
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:016:59
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey3:116:59
 Homutov Serguei - Vladimirovich Vahnin Georgiy2:317:00
 Vakar Sergey - Yanshaev Alexey3:117:00
 Pyshkin Sergey - Vukolov Andrey3:017:00
 Arutiunyan Artem - Kryuchkov Evgenii3:117:30
 Igor Tukh - Klimentev Vladimir3:217:30
 Nikiforov Oleg - Ivanov Stanislavovic Viktor3:217:30
 Nikiforov Oleg - Ivanov Viktor3:217:30
 Igor Tukh - Klimentev Vladimir3:217:30
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy2:319:00
 Ogay Sergey - Vladimir Nemashkalo0:319:00
 Bazilevsky Vitaly - Kolesnikov Dmitriy2:319:00
 Molodtsov Denis - Evgeniy Ilyukhin1:319:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Merkushin Yuriy0:319:30
 Rakhmanov Viktor - Khudaiberdiev Zhasur1:319:30
 Vladimir Nemashkalo - Molodtsov Denis2:319:59
 Pinkovskii Pavel - Rakhmanov Viktor3:219:59
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:119:59
 Khudaiberdiev Zhasur - Andreev Danila3:020:30
 Evgeniy Ilyukhin - Ogay Sergey3:120:30
 Bazilevsky Vitaly - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:221:00
 Ogay Sergey - Molodtsov Denis3:121:00
 Vladimir Nemashkalo - Evgeniy Ilyukhin1:321:29
 Pinkovskii Pavel - Khudaiberdiev Zhasur2:321:29
 Kolesnikov Dmitriy - Merkushin Yuriy2:321:30
 Elistratov Igor - Abramov Kirill2:322:59
 Vladimir Safonov - Shagarov Oleg3:223:00
 Pandur Ivan - Kuzmin Sergey3:223:30
 Serebrennikov Alexandr - Pravednov Andrey3:223:30
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov3:223:30
 Serebrennikov Alexandr - Pravednov Andrey3:223:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kovalenko Vyacheslav - Chaplyanka Anatoliy3:100:00
 Chaplyanka Anatoliy - Kryshtal Dmytro3:000:30
 Kovalenko Vyacheslav - Kozyr Ivan2:301:00
 Kozyr Ivan - Kryshtal Dmytro3:001:30
 Kovalenko Vyacheslav - Chaplyanka Anatoliy3:202:00
 Kozyr Ivan - Kryshtal Dmytro2:302:30
 Kovalenko Vyacheslav - Kozyr Ivan1:303:00
 Kozyr Ivan - Chaplyanka Anatoliy2:303:30
 Kovalenko Vyacheslav - Kryshtal Dmytro3:104:00
 Kryshtal Dmytro - Chaplyanka Anatoliy2:304:30
 Telnoy Nikolay - Pismenniy Evgeniy2:307:50
 Arzanov Dmitry - Zaitsev Andrii3:007:55
 Didukh Viktor - May Ivan1:308:25
 Kolos Maksym - Yehorov Kyrylo2:308:30
 Kurotich Anatoliy - Tovkach Mykola0:308:39
 Tkachuk Oleksii - Vakarash Roman0:308:50
 Reva Anatoliy - Makarchuk Konstantin0:308:54
 Gogenko Sergiy - Artem Gubenko3:009:00
 Zaitsev Nikolai - Kinash Sergey2:309:05
 Zaitsev Mykola - Kinash Sergey2:309:05
 Chyzh Pavlo - Khvysiuk Andrii3:109:14
 Pavlyuk Oleg - Kovrikov Andrey0:309:15
 Chyzh Pavlo - Khvysiuk Andrii3:109:15
 Zenyuk Andrey - Pidleteichuk Petro2:309:25
 Zharko Igor - Abanshyn Igor3:009:30
 Telnoy Nikolay - May Ivan0:309:34
 Arzanov Dmitry - Yehorov Kyrylo3:109:40
 Kryvyi Ivan - Tovkach Mykola3:109:49
 Presnyakov Mikhail - Vakarash Roman3:210:00
 Timchenko Roman - Makarchuk Konstantin0:310:04
 Artem Gubenko - Pismenniy Evgeniy1:310:09
 Pavlyuk Oleg - Zuber Roman2:310:15
 Kinash Sergey - Zaitsev Andrii3:010:15
 Kurotich Anatoliy - Chyzh Pavlo3:210:24
 Tkachuk Oleksii - Zenyuk Andrey1:310:35
 Reva Anatoliy - Zharko Igor3:110:39
 Didukh Viktor - Gogenko Sergiy3:110:44
 Kolos Maksym - Zaitsev Nikolai0:310:50
 Kolos Maksym - Zaitsev Mykola0:310:50
 Kryvyi Ivan - Khvysiuk Andrii3:111:00
 Presnyakov Mikhail - Pidleteichuk Petro3:011:10
 Pavlyuk Oleg - Glivenko Ilya1:311:15
 Timchenko Roman - Abanshyn Igor2:311:15
 Telnoy Nikolay - Artem Gubenko1:311:19
 Arzanov Dmitry - Kinash Sergey3:111:25
 Chyzh Pavlo - Tovkach Mykola1:311:34
 Zuber Roman - Kovrikov Andrey3:111:45
 Zenyuk Andrey - Vakarash Roman1:311:45
 Zharko Igor - Makarchuk Konstantin3:111:50
 Gogenko Sergiy - May Ivan3:211:54
 Zaitsev Nikolai - Yehorov Kyrylo2:312:00
 Kryvyi Ivan - Chyzh Pavlo3:112:10
 Kovrikov Andrey - Pavlyuk Oleg0:312:15
 Presnyakov Mikhail - Zenyuk Andrey3:012:20
 Timchenko Roman - Zharko Igor1:312:25
 Didukh Viktor - Pismenniy Evgeniy3:012:30
 Arzanov Dmitry - Zaitsev Mykola1:312:34
 Arzanov Dmitry - Zaitsev Nikolai1:312:35
 Zuber Roman - Glivenko Ilya3:112:45
 Kurotich Anatoliy - Khvysiuk Andrii3:112:45
 Tkachuk Oleksii - Pidleteichuk Petro2:312:55
 Reva Anatoliy - Abanshyn Igor0:313:00
 Telnoy Nikolay - Gogenko Sergiy2:313:04
 Kolos Maksym - Kinash Sergey1:313:10
 Zuber Roman - Pavlyuk Oleg3:213:15
 Kryvyi Ivan - Kurotich Anatoliy3:013:20
 Presnyakov Mikhail - Tkachuk Oleksii2:313:30
 Timchenko Roman - Reva Anatoliy3:113:35
 Didukh Viktor - Artem Gubenko3:013:40
 Arzanov Dmitry - Kolos Maksym1:313:44
 Kovrikov Andrey - Glivenko Ilya3:213:45
 Arzanov Dmitry - Kolos Maksym1:313:45
 Khvysiuk Andrii - Tovkach Mykola2:313:55
 Pidleteichuk Petro - Vakarash Roman3:214:04
 Abanshyn Igor - Makarchuk Konstantin3:214:10
 Glivenko Ilya - Pavlyuk Oleg3:114:15
 May Ivan - Pismenniy Evgeniy3:114:15
 Kinash Sergey - Yehorov Kyrylo2:314:19
 Kovrikov Andrey - Zuber Roman3:014:45
 Telnoy Nikolay - Didukh Viktor3:014:50
 Gogenko Sergiy - Pismenniy Evgeniy3:015:25
 Zazimko Sergey - Udovichenko Serhii3:115:35
 Savenkov Oleg - Tymchyshyn Ivan0:315:49
 Artem Gubenko - May Ivan0:316:00
 Volynets Oleg - Matviienko Serhii3:216:09
 Kostjuk Oleksandr - Lugovskyi Sergii2:316:15
 Aksenin Vasyl - Petryshyn Igor2:316:24
 Panchenko Bogdan - Udovichenko Serhii3:116:45
 Voytovich Sergiy - Semeniuk Illya0:316:50
 Sydorak Nazarii - Tymchyshyn Ivan3:116:59
 Zazimko Sergey - Volynets Oleg3:017:20
 Rybachuk Roman - Lugovskyi Sergii2:317:25
 Savenkov Oleg - Aksenin Vasyl2:317:34
 Panchenko Bogdan - Matviienko Serhii1:317:55
 Kostjuk Oleksandr - Voytovich Sergiy3:118:00
 Sydorak Nazarii - Petryshyn Igor2:318:09
 Kuznetsov Ihor - Banetskiy Ilya0:318:20
 Kubrak Serhii - Pugach Prokhor3:118:25
 Volynets Oleg - Udovichenko Serhii0:318:29
 Rybachuk Roman - Semeniuk Illya1:318:34
 Aksenin Vasyl - Tymchyshyn Ivan3:018:45
 Ivanica Yaroslav - Brezitskiy Alexandr3:018:55
 Kuznetsov Ihor - Pugach Prokhor1:319:00
 Panchenko Bogdan - Volynets Oleg3:119:05
 Voytovich Sergiy - Lugovskyi Sergii1:319:09
 Sydorak Nazarii - Aksenin Vasyl3:119:20
 Brezitskiy Alexandr - Banetskiy Ilya1:319:30
 Kubrak Serhii - Ivanica Yaroslav2:319:35
 Zazimko Sergey - Matviienko Serhii3:019:40
 Rybachuk Roman - Voytovich Sergiy0:319:45
 Savenkov Oleg - Petryshyn Igor1:319:55
 Kuznetsov Ihor - Brezitskiy Alexandr0:320:05
 Ivanica Yaroslav - Pugach Prokhor3:220:10
 Panchenko Bogdan - Zazimko Sergey3:020:15
 Kostjuk Oleksandr - Semeniuk Illya2:320:19
 Sydorak Nazarii - Savenkov Oleg3:020:30
 Kubrak Serhii - Banetskiy Ilya3:120:40
 Kuznetsov Ihor - Ivanica Yaroslav3:120:45
 Matviienko Serhii - Udovichenko Serhii3:220:50
 Rybachuk Roman - Kostjuk Oleksandr3:020:54
 Petryshyn Igor - Tymchyshyn Ivan3:221:05
 Kubrak Serhii - Brezitskiy Alexandr3:221:15
 Pugach Prokhor - Banetskiy Ilya0:321:20
 Semeniuk Illya - Lugovskyi Sergii3:021:30
 Kuznetsov Ihor - Kubrak Serhii0:321:50
 Ivanica Yaroslav - Banetskiy Ilya1:321:55
 Brezitskiy Alexandr - Pugach Prokhor2:322:25
 Paukov Vadim - Anton Myrza2:322:40
 Voitenko Yaroslav - Krivenko Vitalii2:323:10
 Holoborodko Yevhenii - Anton Myrza3:123:40
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes1:313:30
 Foxes - Panthers3:015:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Stars - Red Fox3:114:00
 Eurasia - Ural Mountains0:316:00
 Energy - Ural City1:318:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 University - Military3:206:15
 AIR Force - Ural Raiders1:308:00
Badmintons
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Nikoyan Marieta0:215:10
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S2:009:00
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg1:209:50
 Rsyan Spartak - Nazaretyan Edgar1:210:30
 Rsyan Spartak - Isahakyan Gevorg2:011:20
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:012:00
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:012:50
 Rsyan Spartak - Isahakyan Sargis2:013:30
Teniss
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lepčenko Varvara - Mendezs Seone2:015:00
 Bleka Harrikaine Tira - Sevinga Sofija2:015:00
 Lepčenko Varvara - Mendezs Seone2:015:00
 Bleka Harrikaine Tira - Sevinga Sofija2:015:00
 Nefedova Anastasia - Livianu Džesika2:116:30
 Sleeth Layne - Aikawa Mayuka0:217:19
 Bleka Harrikaine Tira - Mendezs Seone2:018:40
 Lepčenko Varvara - Sevinga Sofija2:119:24
 Livianu Džesika - Sleeth Layne2:020:50
 Nefedova Anastasia - Aikawa Mayuka2:021:49
Exhibition Games - Austrian Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alexander Erler - Neumayer Lukas2:010:59
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puets Tims - Broska Florians2:010:59
 Gelharts Luka - Haerteis Johannes0:212:34
 Šmits Konstantīns - Čoinskis Jans0:213:59
Exhibition Games - International Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daciek Patrick - Metz David2:015:00
 Daciek Patrick - Lapides Sam2:016:20
 Metz David - Vojciks Jakubs0:217:19
 Daciek Patrick - Vojciks Jakubs2:017:54
 Metz David - Lapides Sam1:218:49
 Vojciks Jakubs - Lapides Sam2:120:25
 Jatsiks Jahors - Carnevale-Miino Tommaso2:121:49
 Jatsiks Jahors - Bradford Carter2:123:04
Krievijas PRO līga(3. sets supertaibreiks)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bonev Mitko - Tanev Ivan2:010:00
 Zgurov Philip - Mitev Kristian0:211:30
 Slavov Gergi - Simov Tihomir0:213:00
 Andonov Ivailo - Boyanov Daniel1:214:30
 Kolev Martin - Manolov Stanislav2:016:00
 Dimov Deyan - Tanev Boncho0:217:30
Šautriņas
Remote Darts League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Oshea John - Herewini Darren6:200:00
 James Richardson - Farlama Lorraine6:000:30
 James Richardson - Herewini Darren5:501:00
 Farlama Lorraine - Oshea John0:601:30
 Osborne Tina - Herewini Darren0:623:05
 Tomsons Džastins - Jim Williams1:623:30
PDC Home Tour
 NotikumsRezultātsLaiks
 Woodhouse Luke - Cross Rob6:500:20
 Džo Kalens - Kleermaker Martijn1:021:29
 Chris Dobey - Smits Džefs1:622:00
 Kleermaker Martijn - Smits Džefs0:122:24
 Džo Kalens - Chris Dobey6:522:55
 Chris Dobey - Kleermaker Martijn1:023:19
 Smits Džefs - Džo Kalens0:123:39
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zvukovaya Ataka - Lyutiye Vepri00:50
 Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi5:403:49
 Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony4:504:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry5:912:49
 Stalker - Ledovyy Desant6:513:50
 Ershistyye Tigry - Stalker9:714:50
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia10:715:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant4:616:50
 Stalker - Krasnyye Krylia9:617:50
 Voiny Suomi - Besheniye Psy7:418:49
 Goryachiye - Gladiator4:519:50
 Zvukovaya Ataka - Lyutiye Vepri5:622:50
 Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery2:423:50