jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Jūlijs  >
TCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCP
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Trešdiena, 01. Jūl. 2020. gada
Futbols
Mongolia - Super Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ulaanbaatar City - Erchim FC0:413:00
Mongolia - Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 SP Falcons FC - Deren1:009:00
Brazīlija - Carioca, Serie A
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bangu - Cabofriense1:021:15
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Partizan Bardejov - MFK Kosice1:817:00
 Jaszbereny - Kecskemeti2:318:30
 KS Polonia Nysa - Orzel Zabkowice Slaskie0:319:00
Vjetnama - V-Līga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hung Vuong An Giang - Binh Phuoc0:111:30
 DAK Lak - XM Fico Tay Ninh1:011:30
 Sanna Khanh Hoa Bvn - PHO Hien FC1:113:00
Sievietes - ASV - NWSL Challenge Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seattle Reign FC - Sky Blue FC0:004:59
 Portland Thorns FC - Chicago Red Stars0:019:30
Sievietes - Islande - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stjarnan - UMF Selfoss1:422:15
 Stjarnan Gardabae - Selfoss1:422:15
Dienvidkoreja - FA Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gwangju FC - Gimpo Citizen1:113:00
 Gangwon - Gangneung City1:113:00
 Jeju United - Seoul E-Land FC2:213:00
 Gimhae City - Nuclear Power FC0:213:00
 Daejeon Citizen - Ansan Greeners FC2:013:00
 Anyang - Daegu FC0:213:00
 Ulsan Citizen FC - Sangju Sangmu0:213:00
 Jeonnam Dragons - Gyeongnam4:013:00
 Busan lPark - Hwaseong FC4:013:00
 Suwon City - Incheon Utd2:213:30
 Seongnam FC - Chungnam Asan FC1:013:30
 Pohang Steelers - Gyeongju Citizen FC1:013:30
Uzbekistāna - Profesionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lok. Taškenta - Qizilqum Zarafshon3:016:59
 FK Qoqon 1912 - Mashal Muborak2:017:00
 Andijon - Bunyodkor0:017:00
 Lok. Taškenta - Qizilqum Zarafshon3:017:00
Armēnija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pyunik - Gandzasar Kapan2:318:00
Kazahstāna - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tobol Kostanay - Kaspyi Aktau2:015:00
 FK Kyzylzhar Petropavlovsk - Okzhetpes3:115:00
 Kairat Almaty - Zhetysu3:015:00
 Ordabasy - Shakhter Karagandy0:116:59
 Kaisar - Taraz1:117:00
 Ordabasy - Shakhter Karagandy0:117:00
Polija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olimpia Elblag - Pogon Siedlce1:016:59
 Resovia - Garbarnia Krakow1:218:00
 Resovia - Garbania Krakow1:218:00
 Blektini Stargard - Gornik Leczna1:218:00
 Stalowa Wola - Lech II Poznan2:118:00
 Znicz Pruszkow - KS Legionovia Legionowo4:018:00
 Gryf Wejherowo - Stal Rzeszow0:218:00
 Stalowa Wola - Lech 2 Poznan2:118:00
 Blektini Stargard - Gornik Leczna1:218:00
 Gryf Wejherowo - Stal Rzeszow0:218:00
 Katowice - KS Polkowice1:219:00
 Bytovia Bytow - Skra Czestochowa1:119:00
 Widzew Lodz - Elana Torun1:121:05
Polija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica0:118:40
 GKS Tychy - Nieciecza1:021:40
Turcija - 1. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boluspor - Hatayspor1:017:30
 Erzurum BB - Adana Demirspor1:220:00
 Altay - Osmanlispor FK3:020:00
Horvātija - 1. HNL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Inter Zapresic - Dinamo Zagreb0:119:55
 Osijek - HNK Rijeka1:022:04
Vācija - 3. līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bayern Munchen II - Duisburg2:219:59
 Hallescher FC - Kaiserslautern1:119:59
 Viktoria Koln - Wurzburger Kickers5:119:59
 Bayern Munchen II - Duisburg2:220:00
 Hallescher FC - Kaiserslautern1:120:00
 FSV Zwickau - Chemnitzer2:120:00
 Ingolstadt 04 - FC Magdeburg0:220:00
 Sonnenhof Grossaspach - 1860 Munchen2:420:00
 Hansa Rostock - Uerdingen1:020:00
 Eintracht Braunschweig - Waldhof Mannheim3:220:00
 Viktoria Koln - Wurzburger Kickers5:120:00
 Unterhaching - Carl Zeiss Jena2:220:00
 Preussen Munster - Meppen0:320:00
Bulgārija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv0:019:15
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Academica Arges - Sepsi Osk Sfantu Gheorghe1:016:59
 SC FC Voluntari SA - FC Chindia Targoviste2:020:00
Izraēla - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Raanana - Bnei Yehuda0:420:15
 Hapoel Haifa - Maccabi Haifa1:420:30
 Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem1:021:00
Grieķija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panathinaikos - Aris Thessaloniki2:019:15
 PAOK Thessaloniki - AEK Athens0:221:00
 Olympiakos Piraeus - OFI Crete2:121:29
Slovākija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dunajska Streda - Slovan Bratislava1:321:00
Igaunija - Premium Liiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kuressaare - Viljandu JK Tulevik3:019:00
 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka3:019:00
 Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu3:019:00
 Kuressaare - Viljandu JK Tulevik3:019:00
 FCI Levadia Tallinn - Nomme Kalju1:119:30
Somija - Veikkausliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 HIFK - KuPS Kuopio0:318:29
 SJK - Turku PS1:018:29
 Ilves Tampere - Mariehamn4:318:29
 Haka Valkeakoski - Honka1:118:29
 Lahti - HJK Helsinki0:418:29
 HIFK - KuPS Kuopio0:318:30
 Lahti - HJK Helsinki0:418:30
 Seinajoen JK - Turku PS1:018:30
 Ilves Tampere - Mariehamn4:318:30
 Haka Valkeakoski - Honka1:118:30
Zviedrija - 1. Divīzija dienvidi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lunds BK - Eskilsminne3:120:00
 Karlskrona - Landskrona0:320:00
 Motala - Assyriska Turab IK JKP2:320:00
 Oskarshamns AIK - Linkoping City1:020:00
 IFK Varnamo - Utsiktens0:120:00
 Torns - Lindome3:020:00
 Skovde AIK - Qviding FIF3:120:30
 Tvaakers - Trollhattan2:121:00
Zviedrija - 1. Divīzija ziemeļi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tegs SK - Karlslunds2:116:00
 IFK Lulea - Gefle1:417:00
 IK Frej - IFK Berga3:018:30
 Orebro Syrianska - Brommapojkarna0:120:00
 Sandvikens - Taby FK2:220:00
 IFK Haninge - Nykopings BIS4:021:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kalmar - Ostersunds FK1:219:59
 Malmo FF - Djurgardens1:019:59
 Norrkoping - Elfsborg1:119:59
 Malmo FF - Djurgardens1:020:00
 Kalmar - Ostersunds FK1:220:00
 Norrkoping - Elfsborg1:120:00
Krievija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FC Ufa - Rubin Kazan0:015:00
 Arsenal Tula - Akhmat Grozny1:317:30
 Tambov - Zenit St Petersburg1:217:30
 Arsenal Tula - Akhmat Grozny1:317:30
 Rostov - Krasnodar FK1:119:59
 Sochi - Dinamo Moscow1:119:59
 Rostov - Krasnodar FK1:120:00
 Sochi - Dinamo Moscow1:120:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Oviedo - Mirandes1:020:30
 Lugo - Numancia3:120:30
 Almeria - Sporting Gijon1:020:30
 Lugo - Numancia3:120:30
 Almeria - Sporting Gijon1:020:30
 Ponferradina - Fuenlabrada0:322:44
 Extremadura - Racing Santander3:122:44
 Ponferradina - Fuenlabrada0:322:45
Spānija - Primera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Alaves - Granada0:220:30
 Valencia - Athletic Bilbao0:220:30
 Alaves - Granada0:220:30
 Valencia - Athletic Bilbao0:220:30
 Valladolid - Levante0:022:59
 Real Betis - Villareal0:222:59
 Valladolid - Levante0:023:00
Norvēģija - Tippeligaen
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aalesunds - Mjondalen1:319:00
 Viking - Sandefjord2:019:00
 Stabek - Stromsgodset2:019:00
 Haugesund - Start1:019:00
 Odd BK - Bodo/Glimt0:419:00
 Viking - Sandefjord2:019:00
 Odd BK - Bodo/Glimt0:419:00
 Stabek - Stromsgodset2:019:00
 Rosenborg - Valerenga1:121:29
Dānija - 2. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Frem Copenhagen - Jammerbught FC0:119:00
 Skovshoved IF - Dalum1:120:00
 Hillerod Fodbold - Naesby2:020:00
 FA 2000 - Ringkobing1:120:00
 FC Helsingor - Akademisk Boldklub Gladsaxe3:120:00
 Slagelse BI - VSK Arhus3:020:00
 Vanlose - Thisted FC0:120:00
 Bronshoj - Brabrand1:120:00
 Holbaek - FC Sydvest0:220:00
 HIK - Aarhus Fremad1:520:00
 Avarta - Middelfart1:220:00
 B93 Kobenhavn - Vejgaard1:320:00
Dānija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fremad Amage - Nykobing FC4:019:00
 Roskilde - Vendsyssel FF1:319:59
Dānija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Aalborg - Sonderjyske0:221:00
Šveice - Challenge Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kriens - Chiasso4:119:15
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lugano - Basel2:119:15
 Neuchatel Xamax FC - St. Gallen1:221:29
 Thun - Zurich3:221:29
 Neuchatel Xamax FC - St. Gallen1:221:30
 Thun - Zurich3:221:30
Čehija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Slovan Liberec - Sparta Prague1:221:14
Portugāle - Primera Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Belenenses - Tondela1:121:00
 Sporting Lisbon - Gil Vicente2:123:15
Itālija - Lega Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ternana - Avellino0:021:30
Itālija - A sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bologna - Cagliari1:120:30
 Inter Milan - Brescia6:020:30
 Bologna - Cagliari1:120:30
 Inter Milan - Brescia6:020:30
 Lecce - Sampdoria1:222:44
 Fiorentina - Sassuolo1:322:44
 Spal - AC Milan2:222:44
 Hellas Verona - Parma3:222:44
 Spal - AC Milan2:222:45
 Lecce - Sampdoria1:222:45
 Hellas Verona - Parma3:222:45
 Fiorentina - Sassuolo1:322:45
Austrija - Bundeslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rapid Vienna - LASK Linz3:121:30
 Red Bull Salzburg - Sturm Graz5:221:30
Anglija - Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Preston NE - Derby County0:119:00
 Nottingham Forest - Bristol City1:019:59
 Birmingham City - Huddersfield0:319:59
 Nottingham Forest - Bristol City1:020:00
 Birmingham City - Huddersfield0:320:00
 Sheffield Wednesday - West Bromwich0:321:44
Anglija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Everton FC - Leicester City2:119:59
 Bournemouth - Newcastle United1:419:59
 Arsenal FC - Norwich4:019:59
 Bournemouth - Newcastle United1:420:00
 Everton FC - Leicester City2:120:00
 Arsenal FC - Norwich4:020:00
 West Ham United - Chelsea FC3:222:15
Bokss
Cīņas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vargas Josue - Briceno Salvador1:003:00
 Saucedo Alex - Fredrickson Sonny1:004:00
Beisbols
CPBL Minor
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Monkeys 2 - Chinatrust Brothers 211:208:00
 Fubon Guardians 2 - Wei Chuan Dragons 26:208:00
CPBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uni-President Lions - Fubon Guardians7:213:35
 Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers0:2013:35
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samsung Lions - SK Wyverns7:112:29
 NC Dinos - Lotte Giants6:212:29
 LG Twins - KT Wiz5:1112:29
 KIA Tigers - Hanwha Eagles4:312:30
 Nexen Heroes - Doosan Bears5:1412:30
 LG Twins - KT Wiz5:1112:30
 Samsung Lions - SK Wyverns7:112:30
 NC Dinos - Lotte Giants6:212:30
Japānas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines5:312:00
 Yakult Swallows - Hiroshima Carp4:312:00
 Yomiuri Giants - Yokohama Bay Stars3:512:00
 Nippon Ham Fighters - Softbank Hawks0:412:00
 Seibu Lions - Orix Buffaloes0:612:00
 Nippon Ham Fighters - Softbank Hawks0:412:00
 Seibu Lions - Orix Buffaloes0:612:00
 Chunichi Dragons - Hanshin Tigers6:312:00
Basketbols
Izraēla - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Eilat - AS Galil Elyon83:9519:24
 Hapoel Eilat - Hapoel Galil Gilboa83:9519:25
 Ironi Nes - Hapoel Tel-Aviv75:10519:30
Sīrija - Līga D1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Yarmouk - Al Hurriyahsa47:10516:59
 Al Jallaa - AL Ittihad77:7219:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Qingdao Eagles - Zhejiang Guangsha Lions88:10006:00
 Sichuan Blue Whales - Shenzhen Leopards76:9207:00
 Shanghai Sharks - Xinjiang Tigers77:10810:30
 Jiangsu Dragons - Fujian Sturgeons96:10710:59
 Beijing Ducks - Guangzhou Longlions96:7214:34
 Guandong Southern Tigers - Chongqing Fly Dragons136:9115:00
 Guandong Southern Tigers - Beijing Royal Fighters136:9115:00
Jaunzēlande - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taranaki Mountainairs - Otago Nuggets107:8108:30
 Manawatu Jets - Canterbury Rams108:9310:30
Pasaule - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Galaxy Armour - Road Warriors88:7413:00
 Bull - Zhong Xin Brothers94:10314:30
 Gemini Star - Buck76:8816:00
Volejbols
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Elevation - Ural Raiders2:306:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berkut - Payp1:309:20
 Plamya Pro - Enerdzhi2:310:59
 Lions - Titans2:312:29
 Empire - Alliance3:114:15
Vīrieši - Grieķija - A1 Ethniki
 NotikumsRezultātsLaiks
 PAOK Thessaloniki - Panathinaikos3:216:59
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Foxes - Panthers00:00
 Panthers - Foxes3:113:30
 Foxes - Panthers3:115:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eurasia - Red Fox1:310:00
 Energy - Ural City3:012:00
Sievietes - Draudzības spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Polija - Čehija3:221:29
Pesapallo
Vīrieši - Somija - Ykkospesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sotkamon Jymy 2 - Kannuksen Ura2:018:00
Sievietes - Somija - Superpesis
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lapuan Virkia - Siilinjarven Pesis1:118:00
 Pesa Ysit Lappeenranta - Kirittaret Jyvaskyla0:218:00
 Hyvinkaan Tahko - Mynamaen Vesa2:018:00
E-Sports
Rainbow Six - European League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Empire - Natus Vincere0:119:00
 Virtus.pro - Team Vitality1:020:00
 BDS Esport - G2 Esports1:021:00
 Tempra Esports - Team Secret1:023:00
Dota 2 - Dota Pit - China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Invictus Gaming - Team Aster2:009:00
 Invictus Gaming - Sparking Arrow Gaming2:111:30
 Cdec Gaming - Ehome1:215:00
Dota 2 - ESL Meisterschaft
 NotikumsRezultātsLaiks
 Airgerlich - IVY2:020:15
 5upjungz - Hehe United1:122:30
Dota 2 - DPL-CDA Professional League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Royal Never Give UP - Ig.vitality2:010:59
 LGD-Gaming - Vici Gaming2:113:59
Dota 2 - Arena of Blood
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga Gaming - Team Unique2:113:55
 Extremum - Team Empire2:017:55
Starcraft 2 - Blizzard SC2 - GSL Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dear - DongRaeGu0:212:30
 Dream - SOS2:012:30
 Dear - SOS2:114:20
LoL - NLC, Summer Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ence - Godsent1:020:00
 Phelan Gaming - Dusty1:021:00
 Fnatic Rising - Tricked Esport1:022:00
 MNM Gaming - Barrage Esports0:123:00
LoL - PG Nationals Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Daydreamers - Sparks Esports0:120:00
 Cyberground Gaming - Samsung Morning Stars1:021:00
 Mkers - Racoon1:022:00
 Outplayed - YDN Devils1:023:00
LoL - Liga Portuguesa
 NotikumsRezultātsLaiks
 Electronik Generation - GTZ Bulls1:000:00
 Geekcase Esports - Karma Clan Esports1:001:00
 GTZ Bulls - For The Win Esports0:122:00
 Karma Clan Esports - Electronik Generation0:123:00
LoL - Ultraliga Season
 NotikumsRezultātsLaiks
 7more7 Pompa Team - Illuminar Gaming0:118:30
 Gentlemens Gaming - Piratesports1:019:30
 Rogue Esports Club - Komputronik H34t0:120:30
 Pride - K1ck Esports Club0:121:30
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Estar Young - Royal Club2:008:00
 ALL Combo - Oh My Dream2:110:00
 Bilibili Gaming Junior - Dominus Esports Y0:210:00
 Wanzhen Esports Club - TOP Esports Challenger0:212:00
 LNG Academy - Invictus Gaming Youth0:212:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sinodragon Gaming - Invictus Gaming1:212:00
 Suning Gaming - LGD Gaming2:014:45
LoL - LCK Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 SK Telecom T1 - Damwon Gaming0:210:59
 Sandbox Gaming - Gen.G Esports0:213:59
CS:GO - Nine to Five
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lvlup Esport - Adaptation1:210:00
 Cr4zy - Esport Rhein-Neckar2:110:00
CS:GO - Asia League Summer
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lucid Dream - Beyond Esports0:207:59
 Mazaalai - Bren Esports2:110:59
 Vici Gaming - Invictus Gaming2:113:59
CS:GO - BTS CS_Summit - NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 100 Thieves - Liquid1:201:00
CS:GO - BTS CS_Summit - EU
 NotikumsRezultātsLaiks
 OG - Team Vitality0:216:00
 Fnatic - BIG0:219:00
 G2 Esports - ENCE2:022:00
 Movistar Riders - FaZe Clan0:222:00
CS:GO - ESL India Premiership
 NotikumsRezultātsLaiks
 Global Esports - Phoenix Esports0:111:30
CS:GO - Finnish Esports League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Helsinki Reds - Conquer Gaming2:118:00
CS:GO - 99Liga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Unicorns of Love - NO Limit Gaming2:019:00
 Big Omen Academy - Berzerk1:121:15
CS:GO - LOOTBET/CS
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fate - Pact1:211:55
 AGF Esport - Hard4u2:014:55
CS:GO - ESEA Premier Division Australia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Order - Bantz2:014:10
CS:GO - ESL ANZ Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ex-Paradox Gaming - Avant Garde0:212:40
 Ex-Paradox Gaming - Avant Gaming0:212:40
CS:GO - Hellcase Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Endpoint - Nordavind0:213:00
 Espada - Havu Gaming1:216:00
CS:GO - ESEA Premier Division NA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mythic - Chaos0:201:59
 New England Whalers - Levitate Esports1:202:00
 Recon 5 - Swedish Canadians2:002:00
 Mythic - Chaos0:202:00
CS:GO - ESEA Premier Division Europe
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nemiga - ALTERNATE aTTaX2:118:00
 Sprout - Nemiga21:29
Galda Teniss
Sievietes - Armenia - ITT Cup League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parsadanyan Raisa - Ghazaryan Mane0:007:59
 Stepanyan Mariam - Simonyan Anahit3:008:19
 Parsadanyan Raisa - Gazaryan Milena3:008:39
 Stepanyan Mariam - Ghazaryan Mane1:309:00
 Simonyan Anahit - Gazaryan Milena3:009:20
 Parsadanyan Raisa - Stepanyan Mariam3:109:40
 Parsadanyan Raisa - Simonyan Anahit3:010:20
 Stepanyan Mariam - Gazaryan Milena3:010:39
 Gazaryan Milena - Parsadanyan Raisa0:311:20
 Stepanyan Mariam - Parsadanyan Raisa0:312:40
 Simonyan Anahit - Stepanyan Mariam1:313:20
 Simonyan Anahit - Parsadanyan Raisa0:314:20
 Gazaryan Milena - Simonyan Anahit3:015:00
 Bakhchajyan Elen - Galstyan, Marine3:016:00
 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery3:016:20
 Bakhchajyan Elen - Hovhannisyan, Mery3:118:20
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine0:319:00
 Vardanyan, Rubina - Bakhchajyan Elen3:020:40
 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina0:322:00
 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine3:022:20
 Bakhchajyan Elen - Vardanyan, Rubina0:322:40
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guseva Viktoriya - Grushko Irina0:308:00
 Severina Yevgeniya - Gubskaya Ekaterina3:208:30
 Yaroshenko Tatyana - Lesnaya Yaroslava1:308:45
 Guseva Viktoriya - Gubskaya Ekaterina3:109:00
 Orobinskaya Yulia - Zaytseva Viktoriya1:309:15
 Severina Yevgeniya - Grushko Irina3:209:30
 Yaroshenko Tatyana - Zaytseva Viktoriya3:109:45
 Guseva Viktoriya - Severina Yevgeniya1:310:00
 Orobinskaya Yulia - Lesnaya Yaroslava3:010:15
 Gubskaya Ekaterina - Grushko Irina1:310:30
 Yaroshenko Tatyana - Orobinskaya Yulia3:010:45
 Zaytseva Viktoriya - Lesnaya Yaroslava2:311:15
 Gubskaya Ekaterina - Severina Yevgeniya0:311:30
 Lesnaya Yaroslava - Yaroshenko Tatyana3:111:45
 Gubskaya Ekaterina - Guseva Viktoriya2:312:00
 Zaytseva Viktoriya - Orobinskaya Yulia3:112:14
 Grushko Irina - Severina Yevgeniya0:312:30
 Zaytseva Viktoriya - Yaroshenko Tatyana2:312:45
 Severina Yevgeniya - Guseva Viktoriya3:213:00
 Lesnaya Yaroslava - Orobinskaya Yulia0:313:15
 Grushko Irina - Guseva Viktoriya3:113:30
 Orobinskaya Yulia - Yaroshenko Tatyana3:213:45
 Lesnaya Yaroslava - Zaytseva Viktoriya3:214:15
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dyakun Tatyana - Tiutiunyk Iryna3:208:10
 Zharkova Karina - Kravchuk Tamara3:208:39
 Malyuta Martha - Tiutiunyk Iryna0:309:09
 Dyakun Tatyana - Zharkova Karina0:309:40
 Zharkova Karina - Tiutiunyk Iryna1:310:39
 Dyakun Tatyana - Kravchuk Tamara3:211:10
 Kravchuk Tamara - Tiutiunyk Iryna1:312:10
 Svydnytska Nataliia - Harmash Nadiia3:215:40
 Kovtun Nadiia - Tsoma Svitlana2:315:45
 Ostrovska Nataliia - Yugan Tatiana0:316:10
 Kolosovska, Oksana - Kuznets Olena3:016:15
 Kozak Anastasiya - Izhakovskaya Inga0:316:39
 Kovalenko Valentina - Faflei Romana3:116:45
 Svydnytska Nataliia - Yugan Tatiana3:117:10
 Kovtun Nadiia - Kuznets Olena3:017:15
 Izhakovskaya Inga - Harmash Nadiia1:317:40
 Faflei Romana - Tsoma Svitlana3:117:45
 Ostrovska Nataliia - Kozak Anastasiya0:318:10
 Kolosovska, Oksana - Kovalenko Valentina1:318:15
 Svydnytska Nataliia - Izhakovskaya Inga3:218:40
 Kovtun Nadiia - Faflei Romana1:318:45
 Kozak Anastasiya - Yugan Tatiana1:319:10
 Kovalenko Valentina - Kuznets Olena3:019:15
 Ostrovska Nataliia - Harmash Nadiia1:319:40
 Kolosovska, Oksana - Tsoma Svitlana3:119:45
 Svydnytska Nataliia - Kozak Anastasiya1:320:10
 Kovtun Nadiia - Kovalenko Valentina3:120:15
 Ostrovska Nataliia - Izhakovskaya Inga0:320:40
 Kolosovska, Oksana - Faflei Romana3:220:45
 Yugan Tatiana - Harmash Nadiia3:021:10
 Kuznets Olena - Tsoma Svitlana0:321:15
 Svydnytska Nataliia - Ostrovska Nataliia3:121:40
 Kovtun Nadiia - Kolosovska, Oksana0:321:45
 Kozak Anastasiya - Harmash Nadiia2:322:10
 Kovalenko Valentina - Tsoma Svitlana3:022:15
 Izhakovskaya Inga - Yugan Tatiana0:322:39
 Faflei Romana - Kuznets Olena3:022:45
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zaytseva Lilium - Vasileva, Maria0:307:50
 Telnaya Galyna - Palamarchuk Ulyana3:008:25
 Zaytseva Lilium - Palamarchuk Ulyana0:309:35
 Tatianina Tatiana - Vasileva, Maria3:210:10
 Telnaya Galyna - Khmelevskaia Natalia3:210:45
 Zaytseva Lilium - Tatianina Tatiana2:311:20
 Khmelevskaia Natalia - Palamarchuk Ulyana3:211:55
 Telnaya Galyna - Vasileva, Maria1:312:30
 Zaytseva Lilium - Khmelevskaia Natalia3:213:05
 Telnaya Galyna - Tatianina Tatiana3:113:39
 Palamarchuk Ulyana - Vasileva, Maria2:314:15
 Zaytseva Lilium - Telnaya Galyna1:314:50
 Khmelevskaia Natalia - Vasileva, Maria0:315:25
 Tatianina Tatiana - Palamarchuk Ulyana3:016:00
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Altunyan Karen - Baghdasaryan Gevorg1:300:00
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik3:100:20
 Sargsyan Khachatur, - Jokaklian Trasdamad3:000:20
 Altunyan Karen - Hrutyunyan Davit1:300:40
 Sargsyan Khachatur, - Baghdasaryan Gevorg2:301:00
 Jokaklian Trasdamad - Hrutyunyan Davit1:301:20
 Mkrtchyan Andranik - Parsadanyan Samvel3:001:20
 Tovmasyan Gagik - Grigoryan Erik0:301:39
 Altunyan Karen - Sargsyan Khachatur,3:001:39
 Tovmasyan Gagik - Mkrtchyan Andranik0:302:19
 Altunyan Karen - Jokaklian Trasdamad3:002:19
 Grigoryan Erik - Parsadanyan Samvel3:102:39
 Sargsyan Khachatur, - Hrutyunyan Davit3:002:39
 Jokaklian Trasdamad - Baghdasaryan Gevorg0:303:00
 Mkrtchyan Andranik - Gevorgyan Gegham3:003:00
 Parsadanyan Samvel - Tovmasyan Gagik3:203:20
 Hrutyunyan Davit - Sargsyan Khachatur,3:103:20
 Gevorgyan Gegham - Grigoryan Erik1:304:20
 Jokaklian Trasdamad - Altunyan Karen0:304:20
 Parsadanyan Samvel - Mkrtchyan Andranik0:304:39
 Baghdasaryan Gevorg - Hrutyunyan Davit3:104:39
 Grigoryan Erik - Tovmasyan Gagik3:204:59
 Sargsyan Khachatur, - Altunyan Karen0:304:59
 Gevorgyan Gegham - Mkrtchyan Andranik1:305:19
 Baghdasaryan Gevorg - Jokaklian Trasdamad3:005:19
 Hrutyunyan Davit - Altunyan Karen0:305:39
 Parsadanyan Samvel - Grigoryan Erik0:305:39
 Mkrtchyan Andranik - Tovmasyan Gagik3:106:00
 Baghdasaryan Gevorg - Sargsyan Khachatur,3:006:00
 Hrutyunyan Davit - Jokaklian Trasdamad0:306:20
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel3:106:20
 Baghdasaryan Gevorg - Altunyan Karen3:106:40
 Mkrtchyan Andranik - Grigoryan Erik3:006:40
 Gevorgyan Gegham - Tovmasyan Gagik2:307:00
 Jokaklian Trasdamad - Sargsyan Khachatur,0:307:00
 Altunyan Karen - Baghdasaryan Gevorg2:307:20
 Grigoryan Erik - Mkrtchyan Andranik3:107:20
 Tovmasyan Gagik - Gevorgyan Gegham3:107:39
 Sargsyan Khachatur, - Jokaklian Trasdamad3:107:39
 Harutyunyan Harutyun - Ghotanyan Davit3:208:19
 Baghdasaryan Varuzhan - Gaibakyan Ruben3:108:39
 Ghotanyan Davit - Gaibakyan Ruben0:309:20
 Baghdasaryan Varuzhan - Harutyunyan Harutyun3:109:40
 Harutyunyan Harutyun - Gaibakyan Ruben3:110:40
 Papyan Karen - Gaibakyan Ruben2:312:40
 Gaibakyan Ruben - Harutyunyan Harutyun1:314:20
 Papyan Karen - Ghotanyan Davit1:314:40
 Ghotanyan Davit - Papyan Karen2:315:20
 Malkhasyan Gagik - Nikoghosyan Narek0:316:00
 Antonyan Edvard - Nikoghosyan Narek3:217:00
 Malkhasyan Gagik - Sahakyan Andranik3:017:20
 Nikoghosyan Narek - Sahakyan Andranik0:318:20
 Antonyan Edvard - Sahakyan Andranik3:019:00
 Sahakyan Andranik - Galoyan Ruben3:121:00
 Antonyan Edvard - Malkhasyan Gagik3:022:40
 Antonyan Edvard - Nikoghosyan Narek3:123:00
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rybakov Yuriy - Zakharov Yan0:300:05
 Sarma Sergey - Gaynyuk Vladimir0:300:20
 Lukander Daniil - Pasternak Vladimir3:000:40
 Plyushch Pavel - Diachenko Ivan0:300:55
 Pasternak Vladimir - Rybakov Yuriy1:301:15
 Diachenko Ivan - Sarma Sergey3:001:30
 Lukander Daniil - Zakharov Yan3:001:50
 Plyushch Pavel - Gaynyuk Vladimir3:202:05
 Lukander Daniil - Rybakov Yuriy3:102:25
 Plyushch Pavel - Sarma Sergey3:002:39
 Pasternak Vladimir - Zakharov Yan2:303:00
 Diachenko Ivan - Gaynyuk Vladimir3:103:14
 Zakharov Yan - Rybakov Yuriy3:103:34
 Gaynyuk Vladimir - Sarma Sergey3:203:49
 Pasternak Vladimir - Lukander Daniil1:304:09
 Diachenko Ivan - Plyushch Pavel2:304:24
 Naida Alexander - Borodachev Aleksander3:208:30
 Ermolaev Aleksandr - Novikov Yuriy1:308:30
 Turchenko Tymur - Borodachev Aleksander3:209:00
 Shapoval Aleksandr - Vavrenyuk Sergey1:309:00
 Naida Alexander - Butkov Maksim3:009:30
 Ermolaev Aleksandr - Vavrenyuk Sergey3:009:30
 Turchenko Tymur - Naida Alexander3:010:00
 Shapoval Aleksandr - Novikov Yuriy3:110:00
 Turchenko Tymur - Naida Alexander3:010:00
 Shapoval Aleksandr - Novikov Yuriy3:110:00
 Borodachev Aleksander - Butkov Maksim3:110:30
 Ermolaev Aleksandr - Shapoval Aleksandr1:310:30
 Butkov Maksim - Turchenko Tymur1:311:00
 Vavrenyuk Sergey - Novikov Yuriy2:311:00
 Borodachev Aleksander - Naida Alexander2:311:30
 Novikov Yuriy - Ermolaev Aleksandr3:211:30
 Borodachev Aleksander - Turchenko Tymur3:112:00
 Vavrenyuk Sergey - Shapoval Aleksandr1:312:00
 Butkov Maksim - Naida Alexander1:312:30
 Vavrenyuk Sergey - Ermolaev Aleksandr3:112:30
 Naida Alexander - Turchenko Tymur2:313:00
 Novikov Yuriy - Shapoval Aleksandr0:313:00
 Butkov Maksim - Borodachev Aleksander2:313:30
 Shapoval Aleksandr - Ermolaev Aleksandr3:013:30
 Novikov Yuriy - Vavrenyuk Sergey1:314:00
 Gusev Vitaliy - Kovalenko Vladislav3:214:30
 Surzhik Vladimir - Diachenko Ivan0:314:30
 Gusev Vitaliy - Kovalenko Vladislav3:214:30
 Lazebny Ruslan - Yunusov Elshad0:314:45
 Chernetskiy Igor - Obrazkov Oleg2:315:00
 Bonishchuk Taras - Kim Dmitriy3:115:00
 Rafikov Rafael - Kushko Dmitriy3:115:00
 Rodin Aleksey - Goloveshkin Aleksey0:315:15
 Obrazkov Oleg - Bonishchuk Taras3:115:30
 Rafikov Rafael - Boychuk Vladimir3:115:30
 Diachenko Ivan - Kim Dmitriy1:315:30
 Krokhmal Vitaliy - Rodin Aleksey1:315:45
 Surzhik Vladimir - Gusev Vitaliy3:116:00
 Burdakov Andrey - Boychuk Vladimir1:316:00
 Kovalenko Vladislav - Chernetskiy Igor1:316:00
 Khoroshko Aleksandr - Lazebny Ruslan3:016:15
 Gusev Vitaliy - Diachenko Ivan2:316:30
 Burdakov Andrey - Kushko Dmitriy1:316:30
 Chernetskiy Igor - Surzhik Vladimir3:016:30
 Khorolsky Vitaly - Khoroshko Aleksandr2:316:45
 Rafikov Rafael - Burdakov Andrey3:217:00
 Bonishchuk Taras - Kovalenko Vladislav1:317:00
 Kim Dmitriy - Obrazkov Oleg0:317:00
 Goloveshkin Aleksey - Krokhmal Vitaliy0:317:15
 Boychuk Vladimir - Kushko Dmitriy3:217:30
 Diachenko Ivan - Obrazkov Oleg1:317:30
 Kovalenko Vladislav - Kim Dmitriy3:117:30
 Yunusov Elshad - Goloveshkin Aleksey3:017:45
 Gusev Vitaliy - Chernetskiy Igor3:218:00
 Surzhik Vladimir - Bonishchuk Taras0:318:00
 Lazebny Ruslan - Khorolsky Vitaly2:318:15
 Bonishchuk Taras - Gusev Vitaliy2:318:30
 Chernetskiy Igor - Diachenko Ivan2:318:30
 Rodin Aleksey - Lazebny Ruslan0:318:45
 Obrazkov Oleg - Kovalenko Vladislav3:019:00
 Kim Dmitriy - Surzhik Vladimir0:319:00
 Krokhmal Vitaliy - Yunusov Elshad0:319:15
 Surzhik Vladimir - Obrazkov Oleg3:219:30
 Diachenko Ivan - Kovalenko Vladislav3:219:30
 Khoroshko Aleksandr - Krokhmal Vitaliy1:319:44
 Chernetskiy Igor - Bonishchuk Taras1:320:00
 Gusev Vitaliy - Kim Dmitriy1:320:00
 Khorolsky Vitaly - Rodin Aleksey0:320:15
 Kim Dmitriy - Chernetskiy Igor3:220:30
 Bonishchuk Taras - Diachenko Ivan3:120:30
 Goloveshkin Aleksey - Khorolsky Vitaly0:320:45
 Obrazkov Oleg - Gusev Vitaliy3:121:00
 Kovalenko Vladislav - Surzhik Vladimir3:021:00
 Yunusov Elshad - Khoroshko Aleksandr3:221:14
 Khurtak Evgeniy - Yushko Roman1:322:00
 Misevra Vadim - Kravchenko Yuriy3:222:20
 Lytvynenko Oleg - Marchenko Sergey1:322:35
 Strelets Vitaliy - Kravchenko Yuriy3:022:55
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vasko Vitaly - Burdelnyy Sergey1:300:20
 Kovalchuk Pavlo - Levytskyi Vitalii1:300:49
 Evtodiy Victor - Vadim Ishchuk3:107:59
 Voytekhov Timur - Trofimov Nikita0:308:05
 Chernayvskiy Serhii - Vlasenko Valeriy0:308:15
 Aliyev Anar - Merzlikin Valery3:208:30
 Korovychenko Valentyn - Yolkin Anton2:308:34
 Teteruk Michael - Chepurnyi Artem1:308:45
 Zhyrnov Oleksandr - Hrymovskyi Oleksii2:308:50
 Havrysh Daniil - Babenko Pavlo3:008:55
 Muliukin Yevhen - Kovpak Egor3:209:00
 Masko Yevhen - Derypaska Roman2:309:05
 Nadoporozhsky Alexey - Kurchitsky Vladislav3:009:15
 Gudimenko Evgeniy - Sedin Volodymyr2:309:20
 Malinka Roman - Kovalchuk Oleksandr3:109:25
 Evtodiy Victor - Merzlikin Valery1:309:29
 Voytekhov Timur - Yolkin Anton2:309:34
 Chernayvskiy Serhii - Chepurnyi Artem2:309:44
 Kapinus Rodion - Fedoryshyn Ivan2:309:49
 Pirvelli Rodion - Mishchenko Alexander2:309:55
 Kovpak Egor - Vadim Ishchuk2:310:00
 Derypaska Roman - Trofimov Nikita2:310:05
 Kurchitsky Vladislav - Vlasenko Valeriy3:010:15
 Zhyrnov Oleksandr - Sedin Volodymyr2:310:20
 Havrysh Daniil - Kovalchuk Oleksandr3:110:24
 Aliyev Anar - Muliukin Yevhen3:210:30
 Korovychenko Valentyn - Masko Yevhen1:310:35
 Teteruk Michael - Nadoporozhsky Alexey1:310:44
 Fedoryshyn Ivan - Hrymovskyi Oleksii3:210:50
 Mishchenko Alexander - Babenko Pavlo2:310:55
 Evtodiy Victor - Kovpak Egor3:011:00
 Voytekhov Timur - Derypaska Roman3:211:05
 Chernayvskiy Serhii - Kurchitsky Vladislav3:111:15
 Gudimenko Evgeniy - Kapinus Rodion3:011:20
 Malinka Roman - Pirvelli Rodion3:011:25
 Muliukin Yevhen - Merzlikin Valery3:111:30
 Masko Yevhen - Yolkin Anton3:011:35
 Nadoporozhsky Alexey - Chepurnyi Artem1:311:45
 Zhyrnov Oleksandr - Fedoryshyn Ivan3:211:50
 Havrysh Daniil - Mishchenko Alexander3:011:54
 Aliyev Anar - Vadim Ishchuk3:212:00
 Korovychenko Valentyn - Trofimov Nikita2:312:05
 Teteruk Michael - Vlasenko Valeriy2:312:15
 Kapinus Rodion - Sedin Volodymyr0:312:20
 Pirvelli Rodion - Kovalchuk Oleksandr0:312:25
 Evtodiy Victor - Muliukin Yevhen3:112:30
 Voytekhov Timur - Masko Yevhen0:312:35
 Chernayvskiy Serhii - Nadoporozhsky Alexey0:312:44
 Gudimenko Evgeniy - Hrymovskyi Oleksii2:312:50
 Malinka Roman - Babenko Pavlo3:012:55
 Aliyev Anar - Kovpak Egor3:013:00
 Korovychenko Valentyn - Derypaska Roman2:313:04
 Teteruk Michael - Kurchitsky Vladislav3:013:15
 Zhyrnov Oleksandr - Kapinus Rodion2:313:20
 Havrysh Daniil - Pirvelli Rodion3:113:25
 Merzlikin Valery - Vadim Ishchuk3:013:30
 Yolkin Anton - Trofimov Nikita0:313:35
 Chepurnyi Artem - Vlasenko Valeriy3:213:45
 Gudimenko Evgeniy - Fedoryshyn Ivan3:213:50
 Malinka Roman - Mishchenko Alexander3:213:55
 Evtodiy Victor - Aliyev Anar3:013:59
 Voytekhov Timur - Korovychenko Valentyn3:214:05
 Chernayvskiy Serhii - Teteruk Michael0:314:15
 Sedin Volodymyr - Hrymovskyi Oleksii3:114:20
 Kovalchuk Oleksandr - Babenko Pavlo3:114:25
 Muliukin Yevhen - Vadim Ishchuk0:314:30
 Masko Yevhen - Trofimov Nikita3:014:34
 Nadoporozhsky Alexey - Vlasenko Valeriy1:314:45
 Zhyrnov Oleksandr - Gudimenko Evgeniy1:314:50
 Havrysh Daniil - Malinka Roman1:314:55
 Kovpak Egor - Merzlikin Valery0:315:00
 Derypaska Roman - Yolkin Anton3:015:05
 Kurchitsky Vladislav - Chepurnyi Artem2:315:15
 Kapinus Rodion - Hrymovskyi Oleksii0:315:20
 Pirvelli Rodion - Babenko Pavlo3:115:25
 Voronenkov Vladimir - Kilyakin Petro3:215:30
 Yevhen Kyi - Maxim Balakirev3:015:35
 Fedoryshyn Ivan - Sedin Volodymyr2:315:50
 Mishchenko Alexander - Kovalchuk Oleksandr1:315:55
 Lukatskyi Andrii - Levshin Anatoly1:316:00
 Trydukh Igor - Shukin Dmitriy0:316:05
 Litvinov Vladislav - Oranskiy Igor3:116:25
 Shulepov Maksym - Korniyenko Nikolay1:316:30
 Paniotov Aleksandr - Hnoievoi Roman2:316:35
 Pitsyk Sergey - Kuvaiev Roman3:116:55
 Voronenkov Vladimir - Levshin Anatoly3:217:00
 Yevhen Kyi - Shukin Dmitriy2:317:05
 Kobets Vitalii - Sokoltsov Yevhenii1:317:25
 Korniyenko Nikolay - Kilyakin Petro0:317:30
 Hnoievoi Roman - Maxim Balakirev3:017:35
 Samokysh Kirill - Chornobab Volodymyr3:117:50
 Litvinov Vladislav - Kuvaiev Roman3:017:55
 Lukatskyi Andrii - Shulepov Maksym3:018:00
 Trydukh Igor - Paniotov Aleksandr3:218:05
 Kalachevskiy Denis - Diachenko Viacheslav1:318:20
 Sokoltsov Yevhenii - Oranskiy Igor2:318:25
 Voronenkov Vladimir - Korniyenko Nikolay0:318:29
 Yevhen Kyi - Hnoievoi Roman1:318:35
 Rybka Aleksey - Kanunnikov Ilya3:118:50
 Pitsyk Sergey - Kobets Vitalii3:218:55
 Shulepov Maksym - Levshin Anatoly3:219:00
 Paniotov Aleksandr - Shukin Dmitriy3:019:05
 Samokysh Kirill - Diachenko Viacheslav2:319:20
 Litvinov Vladislav - Sokoltsov Yevhenii3:119:25
 Lukatskyi Andrii - Kilyakin Petro3:019:30
 Trydukh Igor - Maxim Balakirev1:319:35
 Kanunnikov Ilya - Chornobab Volodymyr1:319:50
 Kobets Vitalii - Kuvaiev Roman3:019:55
 Voronenkov Vladimir - Shulepov Maksym0:320:00
 Yevhen Kyi - Paniotov Aleksandr3:220:04
 Pitsyk Sergey - Oranskiy Igor3:020:25
 Lukatskyi Andrii - Korniyenko Nikolay3:120:30
 Trydukh Igor - Hnoievoi Roman0:320:35
 Samokysh Kirill - Kanunnikov Ilya3:120:50
 Litvinov Vladislav - Kobets Vitalii3:220:55
 Levshin Anatoly - Kilyakin Petro1:321:00
 Shukin Dmitriy - Maxim Balakirev3:021:05
 Rybka Aleksey - Diachenko Viacheslav3:021:20
 Pitsyk Sergey - Sokoltsov Yevhenii3:221:25
 Voronenkov Vladimir - Lukatskyi Andrii2:321:30
 Yevhen Kyi - Trydukh Igor3:021:35
 Kuvaiev Roman - Oranskiy Igor2:321:55
 Shulepov Maksym - Kilyakin Petro1:322:00
 Paniotov Aleksandr - Maxim Balakirev2:322:04
 Samokysh Kirill - Rybka Aleksey3:222:20
 Litvinov Vladislav - Pitsyk Sergey3:122:24
 Korniyenko Nikolay - Levshin Anatoly3:022:30
 Hnoievoi Roman - Shukin Dmitriy1:322:35
 Kobets Vitalii - Oranskiy Igor2:322:55
 Diachenko Viacheslav - Chornobab Volodymyr1:323:19
 Sokoltsov Yevhenii - Kuvaiev Roman3:223:25
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Serebrennikov Alexandr - Lavrinenko Dmitry3:100:00
 Pinkovskii Pavel - Vladimir Petrov3:100:00
 Yusipov Timofey - Vladimir Safonov0:300:00
 Pinkovskii Pavel - Vladimir Petrov3:100:00
 Ivanov Valery - Minchenkov Igor3:200:29
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry2:300:29
 Ivanov Valery - Minchenkov Igor3:200:30
 Abramov Kirill - Merzlikin Dmitry2:300:30
 Molodtsov Denis - Vladimir Nemashkalo3:100:30
 Minchenkov Igor - Vladimir Safonov3:201:00
 Merzlikin Dmitry - Vladimir Petrov3:001:00
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry0:301:00
 Minchenkov Igor - Vladimir Safonov3:201:00
 Vladimir Nemashkalo - Lavrinenko Dmitry0:301:00
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery0:301:30
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis3:101:30
 Pinkovskii Pavel - Abramov Kirill0:301:30
 Yanshaev Alexey - Nikiforov Oleg1:307:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:007:00
 Poletaev Igor - Arutiunyan Artem3:207:00
 Kuzmin Sergey - Novikov Ilya3:007:00
 Matveev Igor - Andreev Danila1:307:30
 Zhulyabin Vladimir - Sukharnikov Nikita0:307:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Bazilevsky Vitaly3:007:30
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor0:307:59
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich0:307:59
 Novikov Ilya - Zhulyabin Vladimir3:208:00
 Nikiforov Oleg - Skotnikov Sergey Yurevich0:308:00
 Arutiunyan Artem - Matveev Igor0:308:00
 Sukharnikov Nikita - Kuzmin Sergey3:208:30
 Bazilevsky Vitaly - Yanshaev Alexey2:308:30
 Andreev Danila - Poletaev Igor3:008:30
 Bazilevsky Vitaly - Yanshaev Alexey2:308:30
 Andreev Danila - Poletaev Igor3:008:30
 Poletaev Igor - Matveev Igor2:309:00
 Kuzmin Sergey - Zhulyabin Vladimir1:309:00
 Yanshaev Alexey - Skotnikov Sergey Yurevich0:309:00
 Nikiforov Oleg - Bazilevsky Vitaly1:309:29
 Arutiunyan Artem - Andreev Danila1:309:29
 Novikov Ilya - Sukharnikov Nikita2:309:30
 Nikiforov Oleg - Bazilevsky Vitaly1:309:30
 Arutiunyan Artem - Andreev Danila1:309:30
 Kolesnikov Dmitriy - Nikulin Sergey3:110:59
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill0:310:59
 Kolesnikov Dmitriy - Nikulin Sergey3:111:00
 Smirnov Igor - Evgeniy Ilyukhin2:311:00
 Vladimir Petrov - Abramov Kirill0:311:00
 Pinkovskii Pavel - Elistratov Igor3:211:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:011:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Grebenyuk Bogdan3:011:30
 Pinkovskii Pavel - Elistratov Igor3:211:30
 Pravednov Andrey - Petrochenko Dmitry3:011:30
 Nikulin Sergey - Volkov Aleksandr Dmitrievich2:312:00
 Abramov Kirill - Pinkovskii Pavel3:112:00
 Evgeniy Ilyukhin - Pravednov Andrey3:012:00
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov3:112:29
 Grebenyuk Bogdan - Kolesnikov Dmitriy0:312:29
 Petrochenko Dmitry - Smirnov Igor3:012:29
 Elistratov Igor - Vladimir Petrov3:112:30
 Grebenyuk Bogdan - Kolesnikov Dmitriy0:312:30
 Petrochenko Dmitry - Smirnov Igor3:012:30
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:113:00
 Smirnov Igor - Pravednov Andrey0:313:00
 Vladimir Petrov - Pinkovskii Pavel0:313:00
 Kolesnikov Dmitriy - Volkov Aleksandr Dmitrievich3:113:00
 Vladimir Petrov - Pinkovskii Pavel0:313:00
 Smirnov Igor - Pravednov Andrey0:313:00
 Abramov Kirill - Elistratov Igor3:213:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry1:313:30
 Nikulin Sergey - Grebenyuk Bogdan1:313:30
 Shirokov Vladimir - Vladimirovich Vahnin Georgiy3:115:00
 Lavrinenko Dmitry - Serebrennikov Alexandr3:115:00
 Minchenkov Igor - Yusipov Timofey3:115:00
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:115:29
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:115:29
 Alexander Frolov - Demic Ying0:315:29
 Ivanov Valery - Shagarov Oleg3:115:30
 Molodtsov Denis - Aleksandr Skrebnev3:115:30
 Alexander Frolov - Demic Ying0:315:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Alexander Frolov0:316:00
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery3:116:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis0:316:00
 Yusipov Timofey - Ivanov Valery3:116:00
 Serebrennikov Alexandr - Molodtsov Denis0:316:00
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Alexander Frolov0:216:00
 Shagarov Oleg - Minchenkov Igor3:016:30
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry1:316:30
 Demic Ying - Shirokov Vladimir3:016:30
 Aleksandr Skrebnev - Lavrinenko Dmitry1:316:30
 Demic Ying - Shirokov Vladimir3:016:30
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:016:59
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov0:316:59
 Minchenkov Igor - Ivanov Valery2:317:00
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:017:00
 Shirokov Vladimir - Alexander Frolov0:317:00
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg3:217:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev0:317:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Demic Ying1:317:30
 Yusipov Timofey - Shagarov Oleg3:217:30
 Vladimirovich Vahnin Georgiy - Demic Ying1:317:30
 Serebrennikov Alexandr - Aleksandr Skrebnev0:317:30
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander3:119:00
 Matveev Igor - Homutov Serguei2:319:00
 Zhulyabin Vladimir - Pandur Ivan3:119:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Gribkov Alexander3:119:00
 Matveev Igor - Homutov Serguei2:319:00
 Zhulyabin Vladimir - Pandur Ivan3:119:00
 Nikiforov Oleg - Bazilevsky Vitaly1:319:30
 Arutiunyan Artem - Andreev Danila2:319:30
 Novikov Ilya - Sukharnikov Nikita2:319:30
 Nikiforov Oleg - Bazilevsky Vitaly1:319:30
 Arutiunyan Artem - Andreev Danila2:319:30
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem2:319:59
 Gribkov Alexander - Nikiforov Oleg1:319:59
 Pandur Ivan - Novikov Ilya1:319:59
 Homutov Serguei - Arutiunyan Artem2:320:00
 Gribkov Alexander - Nikiforov Oleg1:320:00
 Pandur Ivan - Novikov Ilya1:320:00
 Sukharnikov Nikita - Zhulyabin Vladimir3:220:30
 Bazilevsky Vitaly - Skotnikov Sergey Yurevich3:120:30
 Andreev Danila - Matveev Igor3:020:30
 Sukharnikov Nikita - Zhulyabin Vladimir3:220:30
 Bazilevsky Vitaly - Skotnikov Sergey Yurevich3:120:30
 Andreev Danila - Matveev Igor3:020:30
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem0:321:00
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya0:321:00
 Matveev Igor - Arutiunyan Artem0:321:00
 Zhulyabin Vladimir - Novikov Ilya0:321:00
 Skotnikov Sergey Yurevich - Nikiforov Oleg3:021:00
 Gribkov Alexander - Bazilevsky Vitaly2:321:29
 Pandur Ivan - Sukharnikov Nikita2:321:29
 Homutov Serguei - Andreev Danila0:321:29
 Pandur Ivan - Sukharnikov Nikita2:321:30
 Gribkov Alexander - Bazilevsky Vitaly2:321:30
 Homutov Serguei - Andreev Danila0:321:30
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis2:322:59
 Vladimir Petrov - Elistratov Igor1:322:59
 Kolesnikov Dmitriy - Grebenyuk Bogdan3:122:59
 Pravednov Andrey - Sayanov Denis2:323:00
 Vladimir Petrov - Elistratov Igor1:323:00
 Kolesnikov Dmitriy - Grebenyuk Bogdan3:123:00
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey3:223:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry1:323:30
 Pinkovskii Pavel - Abramov Kirill1:323:30
 Volkov Aleksandr Dmitrievich - Nikulin Sergey3:223:30
 Evgeniy Ilyukhin - Petrochenko Dmitry1:323:30
 Pinkovskii Pavel - Abramov Kirill1:323:30
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kryshtal Dmytro - Selin Andriy3:100:05
 Tuchkevych Volodymyr - Melkumyan Samvel2:300:20
 Semenets Oleksandr - Baystryuchenko Dmitriy3:100:34
 Tsykhotskiy Andrey - Medvedev Aleksandr3:000:45
 Yehorov Kyrylo - Kryshtal Dmytro3:001:05
 Savchenko Andriy - Tuchkevych Volodymyr1:301:15
 Semenets Oleksandr - Selin Andriy3:001:35
 Tsykhotskiy Andrey - Melkumyan Samvel3:201:45
 Kryshtal Dmytro - Baystryuchenko Dmitriy3:002:04
 Tuchkevych Volodymyr - Medvedev Aleksandr3:102:15
 Semenets Oleksandr - Kryshtal Dmytro3:102:34
 Tsykhotskiy Andrey - Tuchkevych Volodymyr3:202:45
 Yehorov Kyrylo - Selin Andriy3:103:05
 Savchenko Andriy - Melkumyan Samvel3:103:14
 Semenets Oleksandr - Yehorov Kyrylo2:303:34
 Tsykhotskiy Andrey - Savchenko Andriy3:203:45
 Selin Andriy - Baystryuchenko Dmitriy1:304:04
 Melkumyan Samvel - Medvedev Aleksandr3:104:15
 Obidnyi Oleg - Yanishevskiy Ilya2:307:55
 Gerasimov Oleksandr - Stets Pavlo2:308:30
 Pismenniy Evgeniy - Teterya Yuriy0:308:35
 Krivenko Vitalii - Holoborodko Yevhenii3:108:40
 Lohosha Dmytro - Guchok Andrey1:308:45
 Palamarchuk Valeriy - Ivanov Leonid1:308:54
 Yarovoy Viacheslav - Tarasov Yuriy2:309:05
 Pismenniy Evgeniy - Molochko Anton1:309:10
 Kazmirchuk Vadim - Volynets Oleg3:109:15
 Tovkach Mykola - Kundeus Igor3:009:20
 Kizian Volodymyr - Omelchuk Bogdan3:209:30
 Obidnyi Oleg - Stets Pavlo3:109:40
 Belskyi Oleksandr - Teterya Yuriy0:309:45
 Anton Myrza - Holoborodko Yevhenii3:109:50
 Bondar Valentin - Guchok Andrey2:309:55
 Akhlamov Sergiy - Ivanov Leonid1:310:05
 Tarasov Yuriy - Yanishevskiy Ilya1:310:15
 Molochko Anton - Levadniy Aleksandr3:210:20
 Krivenko Vitalii - Kazmirchuk Vadim0:310:25
 Lohosha Dmytro - Tovkach Mykola3:210:30
 Danilyuk Nazar - Verbyany Vasily3:210:35
 Palamarchuk Valeriy - Kizian Volodymyr3:110:40
 Belskyi Oleksandr - Levadniy Aleksandr0:310:55
 Anton Myrza - Volynets Oleg1:311:00
 Bondar Valentin - Kundeus Igor2:311:05
 Didukh Viktor - Yaremchuk Dmytro1:311:10
 Akhlamov Sergiy - Omelchuk Bogdan2:311:15
 Obidnyi Oleg - Tarasov Yuriy3:011:25
 Molochko Anton - Teterya Yuriy3:011:30
 Kazmirchuk Vadim - Holoborodko Yevhenii3:011:35
 Tovkach Mykola - Guchok Andrey1:311:40
 Verbyany Vasily - May Ivan0:311:45
 Kizian Volodymyr - Ivanov Leonid3:011:50
 Yarovoy Viacheslav - Stets Pavlo2:312:00
 Belskyi Oleksandr - Molochko Anton0:312:05
 Anton Myrza - Kazmirchuk Vadim2:312:09
 Bondar Valentin - Tovkach Mykola0:312:14
 Didukh Viktor - Verbyany Vasily1:312:20
 Akhlamov Sergiy - Kizian Volodymyr3:112:25
 Gerasimov Oleksandr - Yanishevskiy Ilya0:312:34
 Pismenniy Evgeniy - Levadniy Aleksandr3:212:40
 Krivenko Vitalii - Volynets Oleg3:212:44
 Lohosha Dmytro - Kundeus Igor2:312:49
 Danilyuk Nazar - Yaremchuk Dmytro1:312:55
 Palamarchuk Valeriy - Omelchuk Bogdan3:113:00
 Obidnyi Oleg - Yarovoy Viacheslav3:213:09
 Belskyi Oleksandr - Pismenniy Evgeniy0:313:15
 Anton Myrza - Krivenko Vitalii2:313:20
 Bondar Valentin - Lohosha Dmytro1:313:24
 Didukh Viktor - Danilyuk Nazar2:313:30
 Akhlamov Sergiy - Palamarchuk Valeriy2:313:35
 Gerasimov Oleksandr - Tarasov Yuriy3:013:44
 Levadniy Aleksandr - Teterya Yuriy1:313:50
 Volynets Oleg - Holoborodko Yevhenii3:013:55
 Kundeus Igor - Guchok Andrey1:313:59
 Yaremchuk Dmytro - May Ivan3:014:04
 Omelchuk Bogdan - Ivanov Leonid3:214:10
 Stets Pavlo - Yanishevskiy Ilya0:314:19
 Obidnyi Oleg - Gerasimov Oleksandr3:214:54
 Yarovoy Viacheslav - Yanishevskiy Ilya2:315:29
 Bondarchuk Alexander - Sidorenko Vadim3:115:34
 Shvidkiy Vadim - Halai Dmitry0:315:40
 Vakarash Roman - Vorsulyak Yaroslav3:115:49
 Rusin Dmytro - Bratukhin Yuriy3:015:55
 Tarasov Yuriy - Stets Pavlo3:016:04
 Ulianchych Mykola - Molochko Aleksey1:316:09
 Shvidkiy Vadim - Zinov Nikita0:316:15
 Bivinis Igor - Chyzh Pavlo3:116:20
 Ivasiv Volodymyr - Sydorak Nazarii0:316:25
 Timchenko Roman - Polosa Maksym2:316:30
 Kogut Bogdan - Tuzhylin Alexander3:216:35
 Skok Pavel - Limonov Anton3:216:40
 Kubov Vadim - Sidorenko Vadim3:016:44
 Solovyov Ihor - Halai Dmitry3:216:50
 Bortnikov Igor - Demchuk Igor1:316:55
 Aksenin Vasyl - Vorsulyak Yaroslav3:017:00
 Ivchenko Vitalii - Bratukhin Yuriy0:317:04
 Sinkevych Bogdan - Tuzhylin Alexander0:317:10
 Kogut Bogdan - Skok Pavel2:317:15
 Bondarchuk Alexander - Ulianchych Mykola3:017:19
 Zinov Nikita - Udovichenko Serhii3:217:25
 Krivoy Ivan - Chyzh Pavlo3:017:30
 Vakarash Roman - Ivasiv Volodymyr2:317:34
 Rusin Dmytro - Timchenko Roman3:217:39
 Sinkevych Bogdan - Limonov Anton3:017:45
 Skok Pavel - Tuzhylin Alexander1:317:50
 Kubov Vadim - Molochko Aleksey1:317:54
 Solovyov Ihor - Udovichenko Serhii0:318:00
 Bivinis Igor - Bortnikov Igor3:218:05
 Aksenin Vasyl - Sydorak Nazarii1:318:09
 Ivchenko Vitalii - Polosa Maksym0:318:14
 Sinkevych Bogdan - Skok Pavel2:318:20
 Kogut Bogdan - Limonov Anton1:318:25
 Ulianchych Mykola - Sidorenko Vadim3:118:29
 Zinov Nikita - Halai Dmitry1:318:34
 Krivoy Ivan - Demchuk Igor3:218:40
 Kryvyi Ivan - Demchuk Igor3:218:40
 Ivasiv Volodymyr - Vorsulyak Yaroslav3:018:44
 Timchenko Roman - Bratukhin Yuriy1:318:49
 Sinkevych Bogdan - Kogut Bogdan1:318:55
 Limonov Anton - Tuzhylin Alexander3:019:00
 Kubov Vadim - Ulianchych Mykola3:219:05
 Solovyov Ihor - Zinov Nikita3:019:09
 Bortnikov Igor - Chyzh Pavlo2:319:15
 Aksenin Vasyl - Ivasiv Volodymyr3:119:20
 Ivchenko Vitalii - Timchenko Roman3:119:24
 Bondarchuk Alexander - Molochko Aleksey3:119:39
 Shvidkiy Vadim - Udovichenko Serhii3:219:44
 Kryvyi Ivan - Bortnikov Igor3:219:50
 Krivoy Ivan - Bortnikov Igor3:219:50
 Vakarash Roman - Sydorak Nazarii2:319:55
 Rusin Dmytro - Polosa Maksym3:120:00
 Vakulenko Denis - Kozyr Ivan3:120:05
 Rubtsov Eduard - Laevsky Maksim0:320:10
 Kubov Vadim - Bondarchuk Alexander3:220:15
 Solovyov Ihor - Shvidkiy Vadim1:320:19
 Bivinis Igor - Demchuk Igor3:220:25
 Aksenin Vasyl - Vakarash Roman2:320:30
 Ivchenko Vitalii - Rusin Dmytro1:320:34
 Vovk Vitalii - Kozyr Ivan3:020:40
 Vakulenko Denis - Rubtsov Eduard0:320:45
 Molochko Aleksey - Sidorenko Vadim3:220:50
 Udovichenko Serhii - Halai Dmitry3:220:54
 Krivoy Ivan - Bivinis Igor3:121:00
 Sydorak Nazarii - Vorsulyak Yaroslav3:121:05
 Polosa Maksym - Bratukhin Yuriy1:321:09
 Vovk Vitalii - Laevsky Maksim3:121:15
 Rubtsov Eduard - Kozyr Ivan3:021:20
 Demchuk Igor - Chyzh Pavlo2:321:34
 Vovk Vitalii - Rubtsov Eduard3:121:50
 Vakulenko Denis - Laevsky Maksim0:321:55
 Vovk Vitalii - Vakulenko Denis3:022:25
 Laevsky Maksim - Kozyr Ivan2:322:30
 Ivanov Ruslan - Kovalov Oleksandr3:023:35
 Kostjuk Oleksandr - Novak Ruslan2:323:45
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chamorro Miguel - Wong Miguel3:009:29
 Bluhms Florians - Happeks Svens3:110:09
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - De Saintilan Mathieu2:310:50
 Schmid Elia - Uribe Salvador3:111:30
 Chamorro Miguel - Bluhms Florians1:312:09
 Evgueni Chtchetinine (BLR) - Happeks Svens3:212:49
 Schmid Elia - De Saintilan Mathieu0:313:30
 Uribe Salvador - Wong Miguel3:014:10
 Chamorro Miguel - Evgueni Chtchetinine (BLR)0:314:50
 Bluhms Florians - Wong Miguel3:015:29
 Schmid Elia - Happeks Svens3:016:09
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berrijs Kīns - Cole Jarred1:012:29
 Koļtsovs Boriss - Berrijs Kīns5:312:55
 Cole Jarred - Koļtsovs Boriss5:313:20
 Adamss Martins - Berrijs Kīns5:413:45
 Deivs Parletti - Cole Jarred5:414:10
 Justicia Jose - Koļtsovs Boriss4:514:35
 Berrijs Kīns - Deivs Parletti5:115:00
 Cole Jarred - Justicia Jose5:315:40
 Koļtsovs Boriss - Adamss Martins1:016:04
 Justicia Jose - Berrijs Kīns3:516:30
 Adamss Martins - Cole Jarred5:116:55
 Deivs Parletti - Koļtsovs Boriss5:317:20
 Adamss Martins - Justicia Jose5:217:45
 Deivs Parletti - Adamss Martins0:118:09
 Justicia Jose - Deivs Parletti5:118:35
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan L10:00
 Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H2:111:20
 Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan L12:40
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Papyan Milena2:009:20
Vīrieši - Dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan E / Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S1:214:00
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Sargis2:008:39
 Nazaretyan Edgar - Isahakyan Gevorg2:010:40
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:012:00
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goryachiye - Voiny Suomi6:106:49
 Gladiator - Besheniye Psy7:507:50
 Voiny Suomi - Besheniye Psy8:508:50
 Goryachiye - Gladiator4:309:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant3:811:50
 Stalker - Krasnyye Krylia2:412:49
 Ledovyy Desant - Stalker4:213:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry8:614:50
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia2:415:49
 Stalker - Ershistyye Tigry5:716:50
 Bystriye Rysi - Zvukovaya Ataka4:117:50
 Ogneniye Pantery - Lyutiye Vepri7:318:49
 Zolotye Drakony - Reaktivnye Bizony2:721:49
 Snezhnye Medvedi - Chernye Grifony7:622:50
Teniss
Exhibition Games - National Tennis Tour Switzerland
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tanner Gian Luca - VON Der Schulenburg Henry0:213:30
Exhibition Games - National Tennis Tour Switzerland, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cigurova Katerīna - Zugere Joanne0:211:30
 Sabino Lisa - Sugnauksa Tesa1:213:30
Exhibition Games - Sievietes - Austrijas tenisa čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pirker Betina - Grabhere Jūlija1:213:15
 Glanzer Daniela - Rothensteiner Liel2:013:50
 Kraus Sinja - Gross Anna2:017:25
 Michalitsch Alina - Antonitša Mira0:217:55
Exhibition Games - Sievietes - Vācijas pro sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šhaedera Laura - Vachaczika Julija0:211:00
 Klasena Anna - Jebavija Jasmine2:012:00
 Zīgemunda Laura - Nimeijere Jule2:012:30
 Schultheiss Carmen - Hering Katharina1:213:45
 Virges Angelina - Rivkin Nicole0:213:45
 Ponomara Lisa - Steur Joelle Lilly Sophie0:214:55
 Mueller Sarah - Kanev Kathleen0:215:00
 Romy Koelzer - Hodzic Mina2:017:00
Exhibition Games - Sievietes - Čehijas elites kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siniakova Katerina - Pliskova Kristīna2:013:00
 Zahlavova Stricova Barbora - Martincova Terēza2:114:50
 Krejčikova Barbora - Mučova Karolina2:117:00
Exhibition Games - Sievietes - Austrumeiropas čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Vangelova Ani - Djakovic Mihaela0:212:00
 Šinikova Izabella - Berberovica Nefisa2:113:00
 Tomova Viktorija - Draziča Mariana2:015:35
 Marinkoviča Bojana - Joksovic Doroteja0:217:10
Exhibition Games - Sievietes - Itālijas nacionālā tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stefanini Lucrezia - Cocciaretto Elisabetta2:010:00
 Zantedesčii Aurora - Ormaečea Paula0:210:00
 Stefanini Lucrezia - Cocciaretto Elisabetta2:010:00
 Rubini Stefania - Turati Anna2:012:15
 Samsonova Ludmilla - Skala Kamilla2:019:15
 Paoletti Matilde - Turati Bianca2:119:30
 Caregaro Martina - Bronzetti Lucia0:219:35
Exhibition Games - Vīrieši - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hurrion, Millen - Braswell Micah0:221:40
Exhibition Games - Vīrieši - Austrijas tenisa čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ramskoglers Gregors - Noikrists Maksimilians2:110:59
 Novaks Deniss - Krainer Lucas2:012:00
 Andrejic Marko - Hampels Lenijs1:213:50
 Picčers Dāvids - Tomass Stacbergers2:014:45
 Alexander Erler - Goldsteiners Peters2:015:29
 Rodionovs Jurijs - Šmidts Gabriels2:116:30
 Neumayer Lukas - Midlers Lukass0:216:39
 Tristan-Samuels Veissborns - Ofners Sebastians1:219:10
Exhibition Games - Vīrieši - ASV Pro Tenisa sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kumar Omni - Redlicki Martins1:200:05
 Karlovskijs Jevgēnijs - Dmitrijs Popko1:215:00
 Mihaels Redlickis - Rajffis Sems0:215:00
 Arkonada Džordi - Gomezs Alehandro1:216:35
 Dmitrijs Popko - Draxl, Liam1:217:55
 Altamirano Kolins - Bojers Dastijs H2:119:00
 Nedeļko Ivans - Smits Kīgans0:220:20
 Braimers Geidžs - Korvins Feliks0:222:50
 Chappell Nick - Redlicki Martins2:023:15
Exhibition Games - Vīrieši - Itālijas nacionālā tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gigante, Matteo - Fabiano Tomass2:112:44
 Bonadio Rikardo - Moroni Gians Marko2:113:00
 Taberners Karloss - Rondoni Pietro2:114:50
 Džiustino Lorenso - Vavassori Andrea2:116:04
 Forti Francesco - Galovičs Viktors0:217:54
 Brankačio Rauls - Vanni Luka2:019:24
 Sonego Lorenco - Grigelis Laurinas2:019:44
 Nardi Luca - Anduhars Pablo1:223:19
Exhibition Games - Eastern European Championship, Women
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šinikova Izabella - Berberovica Nefisa2:113:00
 Marinkoviča Bojana - Joksovic Doroteja0:217:10
Exhibition Games - Nacionālā Izraēlas tenisa tūre
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cohen Amit - Hassons Jordans0:210:00
 Amojals Ofeks - Amars Rans1:212:30
Exhibition Games - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goldhoffs Džordžs - Schachter Noah0:200:35
 Storch Stefan - Braswell Micah0:215:00
 Šeins Raiens - Cerretani Jamie1:216:20
 Storch Stefan - Hurrion, Millen2:018:05
 Cerretani Jamie - Ore Žuniors Aleksanders0:219:39
 Hurrion, Millen - Braswell Micah0:221:40
 Ore Žuniors Aleksanders - Šeins Raiens1:222:59
Exhibition Games - German Pro Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Šhaedera Laura - Vachaczika Julija0:210:59
 Klasena Anna - Jebavija Jasmine2:012:00
 Schultheiss Carmen - Heringa Katarina1:213:44
 Virges Angelina - Rivkin Nicole0:213:44
 Ponomara Lisa - Steur Joelle Lilly Sophie0:214:54
 Korpatsča Tamara - Zaja Anna2:015:00
 Mueller Sarah - Kanev Kathleen0:215:00
 Romy Koelzer - Hodzic Mina2:016:59
Exhibition Games - Dubultspēles - Sievietes - Čehijas elites kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krejcikova B / Strycova B - Muchova K / Vondrusova M0:219:15
Exhibition Games - Dubultspēles - Izraēlas nacionalā tenisa tūre Vīrieši
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goldenberg L / Hasson J - Dagan G / Zonder I2:013:50
Exhibition Games - Dubultspēles - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Krejcikova B / Strycova B - Muchova K / Vondrusova M0:219:15
Exhibition Games - Čehijas elites kauss sievietēm
 NotikumsRezultātsLaiks
 Siniakova Katerina - Pliskova Kristīna2:013:00
 Zahlavova Stricova Barbora - Martincova Terēza2:114:50
 Krejčikova Barbora - Mučova Karolina2:116:59
Exhibition Games - US Pro Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kumar Omni - Redlicki Martins1:200:05
 Mihaels Redlickis - Rajffis Sems0:215:00
 Arkonada Džordi - Gomezs Alehandro1:216:35
 Altamirano Kolins - Bojers Dastijs H2:119:00
 Braimers Geidžs - Korvins Feliks0:222:50
 Chappell Nick - Redlicki Martins2:023:15
Exhibition Games - GTS MatchPlay Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Glača Aleksa - Lu Klaire0:201:59
Exhibition Games - GST MatchPlay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Blanšs Ulisess - Jubenks Kristofers2:018:00
US Pro Tennis Series Sievietes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Stevarta Katerina - Mendezs Seone2:015:00
 Sevinga Sofija - Ksu Šilina1:215:00
 Sleeth Layne - Nefedova Anastasia0:216:15
 Clousing, Keisha R. - Khazaniuka Deniza0:216:15
 Sevinga Sofija - Stevarta Katerina0:217:30
 Nefedova Anastasia - Aikawa Mayuka2:018:44
 Clousing, Keisha R. - Sleeth Layne2:018:44
 Hance Kimmi - Volynets Katie0:219:00
 Wijesundera, Rushri - Gamiza Andrea0:220:15
 Gamiza Andrea - Hance Kimmi2:022:44
Pludmales volejbols
Sievietes - Vācijas pludmales volejbols kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Barber N / Overlander L - Gernert M / Schulz S0:213:00
 Stautz A / Welsch L - Grune A L / Schneider I0:213:59
 Kortzinger L / Schneider S - Borger K / Christ C2:115:00
 Klinke L / Ottens L - Behrens K / Tillmann C0:216:00
 Gernert M / Schulz S - Grune A L / Schneider I1:216:59
 Klinke L / Ottens L - Borger K / Christ C2:019:00
 Behrens K / Tillmann C - Kortzinger L / Schneider S1:219:59