jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
Izvēlēties likmju tipu kuru vēlaties apskatīties:

MačsSpēles uzvarētājs iesk. papildlaiku un pēcspēles metienusLikme bez neizšķirtaDubultiespējaVairāk/Mazāk
HandikapsMačs + Vairāk/MazākPuslaiks/Pilns laiksPrecīzs rezultātsNepāra/Pāra
PapildiespējaIndividuālais totals1. periods1. puslaiks2. periods
2. puslaiks3. periodsUzvarētājsPapildlaiksPirmais/pēdējais vārtu guvējs
PeriodsAbas komandas gūs vārtusStatistikaSetsCeturtdaļa
Gūto vārtu skaits
Jūs varat pievienot koeficientus E-likmei spiežot uz tiem

Mačs
Futbols
Nr.Notikums1X2Laiks
321Le Havre - Sochaux 2.152.953.5503.10 21:30
Nr.Notikums1X2Laiks
98126Mainz II - Rot-Weis Erfurt 2.553.102.7002.10 15:00
Nr.Notikums1X2Laiks
47125SC Condor Hamburg - VfL Pinneberg1.704.203.9502.10 12:30
43502Klub Kosova - TUS Osdorf2.353.902.5502.10 14:00
23930Charlottenburger FC Hertha 06 - SV Grun Weiss Brieselang1.504.904.9002.10 15:00
37528Malchower SV 90 - Hansa Rostock II2.954.401.9502.10 15:00
30891FSV Optik Rathenow - FC Strausberg1.804.203.4502.10 15:00
46418SV Halstenbek-Rellingen - Buxtehuder SV1.954.203.0502.10 15:00
49154TSG Pfeddersheim - SV Gonsenheim1.953.903.2002.10 15:30
73015SC Paderborn 07 II - SC Roland Beckum2.553.952.3002.10 16:00
70298SUS Neuenkirchen - SC Hassel2.153.902.8002.10 16:00
76117Arminia Bielefeld II - ASC 09 Dortmund1.754.203.6002.10 16:00
1198511. FC Kaan Marienborn - Hammer Spvg2.453.802.4502.10 16:00
70331Westfalia Rhynern - SpVgg Erkenschwick1.604.254.5502.10 16:00
71104SUS Stadtlohn - TUS Erndtebrück3.604.201.8002.10 16:00
53112TUS Ennepetal - TSV Marl-Huels2.353.952.5002.10 16:00
70829SV Lippstadt 08 - FC Gütersloh 20001.604.254.5502.10 16:00
46456Concordia Hamburg - FC Altona 931.953.903.1502.10 16:00
69897SV Hönnepel-Niedermörmter - Ratingen SV Germania 04/19 EV2.753.902.1502.10 16:00
69967TUS 64 Bösinghoven - VfR Krefeld-Fischeln3.104.201.9502.10 16:00
69598Ssvg Velbert - Turu Düsseldorf1.604.254.6002.10 16:00
70075Sportfreunde Baumberg - SC 1911 Kapellen-Erft2.503.802.4002.10 16:00
69932TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Schwarz Weiss Essen1.854.153.3502.10 16:00
69752FC Kray - Cronenberger SC2.153.952.8002.10 16:00
69823SC Duesseldorf West - VfB 03 Hilden2.053.902.9502.10 16:00
702011 FC Bocholt - Spvg Schonnebeck 19102.353.852.5502.10 16:00
8618FC Wegberg-Beeck - VfL Rheinbach1.187.509.7502.10 16:00
19358VfL Alfter - Borussia Freialdenhoven2.203.802.8002.10 16:00
9332Viktoria Arnoldsweiler - FC Hennef1.654.503.9502.10 16:00
6730TSC Euskirchen - TSV Germania Windeck1.853.953.4502.10 16:00
9007FC Inde Hahn - SV Bergisch Gladbach 093.654.251.7502.10 16:00
58101Röchling Völklingen - TSV Schott Mainz2.203.802.8002.10 16:00
54835Rot-Weiss Koblenz - FSV Jaegersburg2.203.902.7502.10 16:00
54882FK Pirmasens II - Burgbrohl1.355.506.0002.10 16:00
119882FC Eintracht Rheine - FC Brunninghausen2.203.952.7002.10 16:00
13321Wesseling-Urfeld - Siegburger SV 042.103.952.9002.10 16:15
52279Maroc Bergheim - Blau-Weiss Friesdorf2.553.952.3002.10 16:30
52246TV Herkenrath - FC Hürth2.853.752.1502.10 16:30
70158VfB Homberg - Uerdingen5.255.251.4502.10 19:00
17524SV Lichtenberg 47 - SV Altlüdersdorf1.704.253.9503.10 15:00
Nr.Notikums1X2Laiks
21914Pescara - Chievo
Match! Football 2
 
2.603.102.8501.10 19:00
7745Udinese - Lazio
Match! Football 2
 
2.903.252.5001.10 21:45
81722Empoli - Juventus
Match! Football 2
 
10.255.251.3002.10 13:30
90301Atalanta - Napoli
Match! Football 2
 
5.754.051.6002.10 16:00
81410Bologna - Genoa 2.303.253.3002.10 16:00
8753Cagliari - Crotone 1.554.255.7502.10 16:00
75108Sampdoria - Palermo 1.703.705.2502.10 16:00
90305Torino - Fiorentina
Match! Arena
 
2.403.203.1002.10 19:00
90297AC Milan - Sassuolo
Match! Football 2
 
1.603.955.5002.10 19:00
3504AS Roma - Inter Milan
Match! Football 2
 
2.003.553.7502.10 21:45
2654Napoli - AS Roma 1.903.703.9015.10 16:00
5066Pescara - Sampdoria 2.603.302.7515.10 19:00
3949Juventus - Udinese 1.226.5013.0015.10 21:45
29215Fiorentina - Atalanta 1.653.905.5016.10 13:30
30660Genoa - Empoli 1.753.704.8016.10 16:00
32080Inter Milan - Cagliari 1.504.506.5016.10 16:00
31862Sassuolo - Crotone 1.355.008.5016.10 16:00
30283Lazio - Bologna 1.604.005.5016.10 16:00
30598Chievo - AC Milan 3.053.202.4516.10 21:45
31986Palermo - Torino 3.653.402.0517.10 21:45
Nr.Notikums1X2Laiks
76171Cesena - Latina 1.753.404.7002.10 16:00
76478Ascoli - Spezia 3.002.952.4502.10 18:30
140961Carpi - Pisa 1.753.304.7503.10 21:30
Nr.Notikums1X2Laiks
40086SSD Group Citta DI Castello - SC Trestina2.203.203.1501.10 21:30
120821U.s. Bustese Calcio - Legnano1.903.304.0002.10 16:00
120712Varese Calcio - ASD Oltrepovoghera1.953.353.8002.10 16:00
120206Borgosesia - Pinerolo2.103.203.4502.10 16:00
120138Caratese - Casale Calcio2.303.202.9502.10 16:00
120498US Inveruno - Caronnese3.053.152.3002.10 16:00
120171Cuneo - Eureka2.103.153.5002.10 16:00
120287Gozzano - ASD Varesina Calcio1.953.403.7502.10 16:00
120327Verbania - PRO Sesto3.253.302.1502.10 16:00
120853Olginatese - DRO Calcio2.303.252.9502.10 16:00
121030Virtus Bergamo - USD 1913 Seregno Calcio1.853.304.2502.10 16:00
120917Pro Patria - Ciserano2.003.353.6002.10 16:00
120963USD Grumellese Calcio - SSD Monza 19123.853.401.9002.10 16:00
30775Virtus Vecomp Verona - ACD Campodarsego Calcio2.503.302.6502.10 16:00
31438Unione Triestina - Altovicentino1.953.303.8002.10 16:00
31372Montebelluna - Cordenons2.003.253.7002.10 16:00
31537Albano Calcio Srl - ADC Carenipievigina1.653.654.9502.10 16:00
31499FC Calvi Noale - San Paolo Padova2.303.302.9002.10 16:00
31263Belluno - Este2.553.202.6502.10 16:00
30532Tamai - Union Arzignanochiampo2.503.302.6502.10 16:00
29344ACD Castelvetro - Ribelle2.803.202.4502.10 16:00
11389Ravenna - Castelfranco1.903.403.8502.10 16:00
14658Porto Tolle - Sangiovannivaldarno1.903.403.8502.10 16:00
23597Poggibonsi - Correggese3.453.202.1002.10 16:00
21659Imolese Calcio - Mezzolara1.753.504.4002.10 16:00
32052Ligorna 1922 - Gavorrano2.903.102.4002.10 16:00
30824Ghivizzano Borgoamozzano - Savona2.703.052.6002.10 16:00
30916Jolly Montemurlo - US Massese1.903.303.9502.10 16:00
34033Sestri Levante - Valdinievole Montecatini2.353.202.9502.10 16:00
37831Civitanovese - Matelica3.203.202.2002.10 16:00
35700Castelfidardo - Citta DI Campobasso2.603.052.7002.10 16:00
38869S.nicolocalcio Teramo - VIS Pesaro1.903.453.7002.10 16:00
39061Sammaurese - Olympia Agnonese2.303.253.0002.10 16:00
6616Albalonga - Nuorese Calcio 19302.053.303.4002.10 16:00
39845Vivialtoteveresansepolcro - Latte Dolce Calcio1.903.503.7502.10 16:00
39992Ostia Mare - Foligno Calcio1.225.5011.0002.10 16:00
39673Arzachena - L Aquila2.253.203.1502.10 16:00
25398Virtus Flaminia - San Teodoro1.953.453.6002.10 16:00
45230ASD Trastevere - Anziolavinio1.553.855.7502.10 16:00
41790Gelbison Vallo D L - Madre Pietra Daunia2.153.203.3002.10 16:00
43134Potenza SC - FC Francavilla2.003.353.5002.10 16:00
42771Cynthia - Agropoli 19212.353.153.0002.10 16:00
49003Vultur Rionero - ASG Nocerina3.403.202.1002.10 16:00
42975San Severo - Herculaneum2.203.253.1502.10 16:00
51356SS Cavese - Turris Neapolis2.453.152.8502.10 16:00
51537ASD San Felice Gladiator - Rende2.753.152.5002.10 16:00
7428Roccella - Sicula Leonzio2.903.202.3502.10 16:00
9244FC Igea Virtus Barcellona - US Palmese 19121.803.304.5002.10 16:00
51572Nerostellati Frattese - Pomigliano1.703.504.8002.10 16:00
4695Sarnese - A.s.d. Sancataldese Calcio2.453.152.8002.10 16:00
41933Manfredonia Calcio - Citta DI Ciampino1.853.454.0502.10 17:00
51252Gravina - Bisceglie2.153.253.2502.10 17:00
Nr.Notikums1X2Laiks
31095Guijuelo - Tudelano2.352.903.3001.10 18:30
53674FC Barcelona B - Cornella1.653.754.9001.10 18:30
31750Caudal Deportivo - Ponferradina3.153.052.3001.10 19:00
9689Real Sociedad B - Fuenlabrada2.353.202.9501.10 19:00
58218UD Levante B - CF Gava2.153.203.3001.10 19:00
71028Linense - Recreativo De Huelva1.953.204.0001.10 19:00
71029Real Murcia - Granada B1.803.254.4501.10 19:00
79407Real Madrid Castilla - CF Rayo Majadahonda 1.604.004.9001.10 20:00
53673Valencia CF Mestalla - Alcoyano 2.603.052.7001.10 20:00
71019Sabadell - Mallorca B 1.853.404.1501.10 20:00
71021Atletico Sanluqueno CF - CD EL Ejido 2012 2.253.053.2001.10 20:00
31559Celta Vigo B - Burgos 2.003.303.7002.10 13:00
85908de Los Rejes - SD Zamudio 1.603.555.5002.10 13:00
32572AE Prat - Espanyol B 2.303.053.1502.10 13:00
55297Llagostera - Atletico Baleares 1.953.153.9002.10 13:00
56099L Hospitalet - CD Ebro 2.552.952.9002.10 13:00
71025CD San Fernando - Melilla 2.752.952.6502.10 13:00
79281CD Mensajero - Toledo 2.552.952.8502.10 13:30
85959Navalcarnero - Socuellamos 2.303.153.0502.10 17:30
33229CD Izarra - Coruxo 1.953.104.0002.10 18:00
32779Union Mutilvera - Osasuna B 2.952.952.5002.10 18:00
32013Pontevedra - Racing de Ferrol 2.103.053.6002.10 18:00
32692Racing Santander - Valladolid B 1.453.907.5002.10 18:00
86098Real Union - Leioa 1.753.204.9002.10 18:00
54879Badalona - Hercules 2.952.902.5502.10 18:00
33013Arandina CF - Cultural Leonesa 3.453.102.1502.10 19:00
86161Albacete - Sestao River 1.453.707.7502.10 19:00
43708Logrones - Ath Bilbao B 2.353.053.0502.10 19:00
71024Real Jaen - La Roda 1.553.955.7502.10 19:00
33874CD Palencia Balompie - Lealtad 2.802.902.6502.10 19:30
71020Lleida - Atletico Saguntino 1.703.404.8502.10 19:30
70795Eldense - Villarreal B 4.003.301.9002.10 19:30
71022Cartagena - La Hoya Lorca 1.853.254.3002.10 19:30
71023Villanovense - Cordoba B 1.803.304.4002.10 19:30
71026Extremadura - Atletico Mancha Real 2.053.203.5502.10 19:30
71027Marbella - Merida AD 1.603.556.0002.10 19:30
Nr.Notikums1X2Laiks
19937ASA - Guarani SP 2.253.352.9502.10 01:00
Nr.Notikums1X2Laiks
7923Galway - Finn Harps 2.003.253.7501.10 21:00
Nr.Notikums1X2Laiks
33507Buducnost - Rudar1.703.654.4502.10 19:00
Nr.Notikums1X2Laiks
117310Muscat - Al-Khaboora2.303.103.1501.10 19:15
Hokejs
Nr.Notikums1X2Laiks
73838Bordeaux - Epinal2.354.552.3501.10 19:15
Nr.Notikums1X2Laiks
80528TPS Turku - Lukko Rauma 1.804.403.5501.10 18:30
Teniss
Nr.Notikums12Laiks
128263Ramoss Alberts - Kačanovs Karens 2.051.7002.10 11:30
Basketbols
Nr.Notikums12Laiks
73738Mornar - Partizan 3.301.3001.10 20:00
73722Igokea - Cibona 1.851.9002.10 18:00
60695Buducnost - Zadar 1.184.6002.10 20:00
Nr.Notikums12Laiks
14721Rapla - BC Kalev/Cramo7.001.0802.10 17:00
Nr.Notikums12Laiks
77503LU - Barons Kvartals4.401.1802.10 17:00
77502Liepāja - Jūrmala1.353.1502.10 17:00
Handbols
Nr.Notikums1X2Laiks
764