jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
Izvēlēties likmju tipu kuru vēlaties apskatīties:

MačsSpēles uzvarētājs iesk. papildlaiku un pēcspēles metienusLikme bez neizšķirtaDubultiespējaVairāk/Mazāk
HandikapsMačs + Vairāk/MazākPuslaiks/Pilns laiksPrecīzs rezultātsNepāra/Pāra
PapildiespējaIndividuālais totals1. periods1. puslaiks2. periods
2. puslaiks3. periodsUzvarētājsPapildlaiksPirmais/pēdējais vārtu guvējs
PeriodsAbas komandas gūs vārtusStatistikaSetsCeturtdaļa
Gūto vārtu skaits
Jūs varat pievienot koeficientus E-likmei spiežot uz tiem

Mačs
Futbols
Nr.Notikums1X2Laiks
8931Swansea City - Manchester United 9.754.901.3519.08 14:30
5045Southampton - West Ham United 1.703.804.9519.08 17:00
2652Burnley FC - West Bromwich 2.553.053.0519.08 17:00
1056Leicester City - Brighton & Hove Albion 1.753.754.8519.08 17:00
5668Bournemouth - Watford 1.953.553.8519.08 17:00
5392Liverpool FC - Crystal Palace 1.355.008.0019.08 17:00
98Stoke City - Arsenal FC 4.153.751.8519.08 19:30
52700Huddersfield - Newcastle United 2.403.203.1020.08 15:30
52693Tottenham Hotspur - Chelsea FC 2.053.453.6020.08 18:00
101157Manchester City - Everton FC 1.305.509.2521.08 22:00
52644Bournemouth - Manchester City 7.754.551.4526.08 14:30
17784Watford - Brighton & Hove Albion 2.103.403.5526.08 17:00
374Crystal Palace - Swansea City 1.953.504.1026.08 17:00
9910Newcastle United - West Ham United 2.453.302.9526.08 17:00
95Huddersfield - Southampton 3.703.402.0526.08 17:00
17708Manchester United - Leicester City 1.355.009.5026.08 19:30
2560Chelsea FC - Everton FC 1.504.107.2527.08 15:30
17738West Bromwich - Stoke City 2.253.253.3527.08 15:30
110856Tottenham Hotspur - Burnley FC 1.255.7512.5027.08 18:00
17753Liverpool FC - Arsenal FC 2.103.453.4527.08 18:00
49535Manchester City - Liverpool FC 1.753.654.7509.09 14:30
49538Brighton & Hove Albion - West Bromwich 2.453.302.9509.09 17:00
49534Arsenal FC - Bournemouth 1.355.008.2509.09 17:00
49537Everton FC - Tottenham Hotspur 3.103.402.3009.09 17:00
49536Leicester City - Chelsea FC 5.003.701.7009.09 17:00
49582Southampton - Watford 1.653.755.5009.09 17:00
49579Stoke City - Manchester United 6.753.901.5509.09 19:30
49581Burnley FC - Crystal Palace 2.403.253.0010.09 15:30
49580Swansea City - Newcastle United 2.153.403.4510.09 18:00
50479West Ham United - Huddersfield 1.803.654.6511.09 22:00
Nr.Notikums1X2Laiks
52226Oldenburg - Braunschweig II1.803.604.0018.08 19:30
419Schalding-Heining - Seligenporten1.604.154.6518.08 19:30
20157Buchbach - Garching1.853.703.6518.08 20:00
18942TSV 1860 Rosenheim - Ingolstadt II1.953.503.5518.08 20:00
47452Hoffenheim II - TSV Steinbach2.253.452.8518.08 20:00
58276Koblenz - Mainz II4.203.501.8018.08 20:00
58345Astoria Walldorf - FSV Frankfurt2.003.453.5518.08 20:00
58206VfB Stuttgart II - Elversberg4.403.651.7518.08 20:00
57546Babelsberg 03 - FSV Union Fürstenwalde1.703.804.2518.08 20:00
57473Germania Halberstadt - FC Oberlausitz Neugersdorf2.753.352.4018.08 20:00
23370Memmingen - FC Unterföhring1.454.505.7518.08 20:30
58874FC Wegberg-Beeck - Uerdingen6.754.551.4018.08 20:30
17312Wolfsburg II - Lubeck2.003.453.5019.08 13:00
13680Lokomotive Leipzig - FSV 63 Luckenwalde1.255.759.7519.08 14:30
80353Bonner SC - Wiedenbruck2.303.702.6519.08 15:00
4158Mgladbach II - Fortuna Dusseldorf II1.554.304.8019.08 15:00
80425Viktoria Koln - Alemannia Aachen1.554.255.2519.08 15:00
80270Westfalia Rhynern - Borussia Dortmund II3.453.701.9519.08 15:00
80118Verl - TUS Erndtebrück2.453.402.6019.08 15:00
17580SV Rodinghausen - Rot-Weiss Oberhausen2.653.802.2519.08 15:00
3796Wacker Burghausen - Greuther Furth ll1.753.904.0519.08 15:00
1458Bayreuth - Schweinfurt3.003.952.0519.08 15:00
932Nurnberg II - Augsburg II1.903.853.3019.08 15:00
5486Bayern Munchen II - FC Pipinsried1.305.507.5019.08 15:00
58507TSV Eintracht Stadtallendorf - Stuttgart Kickers2.153.802.8519.08 15:00
58417Saarbrucken - Röchling Völklingen1.554.205.0019.08 15:00
58613TSV Schott Mainz - SSV Ulm 18462.653.702.3019.08 15:00
20SV Eutin 08 - SV Drochtersen/Assel2.703.352.4019.08 16:00
1766SW Rehden - FC Altona 932.503.352.6019.08 17:00
29089Hannover II - 1. FC Germ Egestorf/Langreder2.103.503.1020.08 14:00
56909Hamburg II - SSV Jeddeloh2.003.903.1520.08 14:00
58137Budissa Bautzen - BSG Chemie Leipzig1.903.753.5020.08 14:30
57775Berliner AK - Viktoria Berlin2.103.453.1520.08 14:30
57995Meuselwitz - TSG Neustrelitz1.504.206.0020.08 14:30
57893BFC Dynamo - VSG Altglienicke2.003.503.4020.08 14:30
58066VfB Auerbach - Energie Cottbus4.604.001.6520.08 14:30
57683Hertha Berlin II - Wacker Nordhausen2.553.602.4020.08 14:30
80560Rot-Weiss Essen - FC Koln II1.604.054.9520.08 15:00
43383TSV Havelse - Norderstedt2.103.553.1020.08 15:00
56911St Pauli II - VFV Hildesheim2.203.552.9020.08 15:00
79901Kickers Offenbach - Hessen Kassel1.603.904.9020.08 15:00
3468Waldhof Mannheim - Freiburg II1.554.055.2520.08 15:00
56980Luneburg - Weiche Flensburg2.703.402.4020.08 16:00
Nr.Notikums1X2Laiks
66030Lindsdals IF - IFK Hassleholm1.604.304.6018.08 20:00
62736Motala - Sylvia IF2.053.903.0018.08 20:00
3123Ullareds IK - Assyriska Turab IK JKP2.104.302.7018.08 20:00
46136IFK Uddevalla - Grebbestads IF2.653.752.2518.08 20:00
65893Hassleholms - Kvarnby1.554.704.7018.08 20:30
66134Huddinge - Nacka2.653.652.3018.08 20:30
62840Harnosand - Soderhamns1.405.006.0018.08 20:30
44937Trollhattan - FBK Karlstad1.305.757.2518.08 20:30
77684Ostersunds FK - Moron BK2.004.202.9519.08 13:00
15890Lindome - Hittarps IK2.254.352.4519.08 14:00
13745Savedalens - IS Halmia1.654.603.8019.08 14:30
8041Torns - IFK Berga1.903.753.5019.08 15:00
7972Prespa Birlik - Rappe Goif1.504.555.0019.08 15:00
8033Vimmerby IF - Lunds BK3.804.151.7519.08 15:00
78145IFK Timrå - Valbo FF1.305.508.0019.08 15:00
43332Tenhults - Vinbergs IF3.254.301.8519.08 15:00
62737Karlbergs - BK Forward2.753.852.2019.08 15:00
65752Skiljebo - Sundbyberg IK1.206.5010.2519.08 15:00
21196Dalstorps IF - Torslanda1.604.604.2019.08 15:00
44211Varbergs Gif FF - Tvaakers4.404.551.6019.08 16:00
37391Hoganas BK - Eskilsminne3.604.451.7519.08 16:00
65687Norrtalje - Stromsberg1.704.203.9019.08 16:00
45915IK Gauthiod - Skoftebyns IF1.305.507.2519.08 16:00
48304Vanersborgs IF - Lerums IS1.148.2512.5019.08 16:00
78458Gallivare Malmbergets FF - Anundsjo2.054.002.9019.08 17:00
50156Vargarda IK - Stenungsunds IF1.854.253.3519.08 17:00
48517Nordvarmland - Vanersborgs IF2.004.252.9019.08 17:00
45983Karlstad - Lidkopings1.168.0011.0019.08 17:00
65821Gamla Upsala - Aspudden-Tellus2.203.902.7019.08 18:00
78392Bollnas Gif FF - Pitea IF4.304.701.5520.08 14:00
8039Osterlen FF - Asarums IF1.704.403.8520.08 15:00
78526Hudiksvalls FF - Taftea IK1.167.2512.5020.08 15:00
79227Skelleftea - Bodens1.255.758.2520.08 16:00
62746FC Gute - Karlslunds2.453.902.4020.08 17:30
Hokejs
Teniss