jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
Izvēlēties likmju tipu kuru vēlaties apskatīties:

MačsTiks nākamajā kārtāSpēles uzvarētājs iesk. papildlaiku un pēcspēles metienusLikme bez neizšķirtaDubultiespēja
Vairāk/MazākHandikapsMačs + Vairāk/MazākPuslaiks/Pilns laiksPrecīzs rezultāts
Nepāra/PāraPapildiespējaIndividuālais totals1. periods1. puslaiks
2. periods2. puslaiks3. periodsUzvarētājsPapildlaiks
Pirmais/pēdējais vārtu guvējsPeriodsAbas komandas gūs vārtusStatistikaSets
CeturtdaļaGūto vārtu skaitsSpēlētāju īpašās likmes
Jūs varat pievienot koeficientus E-likmei spiežot uz tiem

Likme bez neizšķirta
Futbols
Nr.Notikums12Laiks
21114Chesterfield - Notts County1.941.8014.12 15:00
32449AFC Fylde - Curzon Ashton FC1.253.6814.12 17:00
36269Tonbridge Angels - Richmond Borough FC1.871.8714.12 17:00
57176Madstone United - Concord Rangers1.542.3714.12 17:00
26560Halifax Town FC - Wrexham1.752.0114.12 17:00
34683Yeovil - Welling Utd1.214.1614.12 17:00
36562Chelmsford City - Waterlooville1.911.8314.12 17:00
63330Royston Town FC - Boreham Wood3.291.3114.12 17:00
27267Harrogate Town - Hartlepool United1.382.9114.12 17:00
33123Matlock Town - Chorley3.151.3314.12 17:00
35132Carshalton Ath - Aveley1.273.5514.12 17:00
55876Maidenhead United - Hemel Hempstead1.313.2714.12 17:00
41117Barnet - Weymouth FC1.263.5814.12 17:00
63369Torquay United - Aldershot1.313.2414.12 17:00
31025Solihull Moors FC - Darlington1.263.6014.12 17:00
30984Telford - Leamington1.572.3214.12 17:00
34749Hornchurch - Dulwich Hamlet2.071.7014.12 17:00
52107Enfield Town - Ebbsfleet United2.681.4314.12 17:00
31961FC United of Manchester - Kettering Town1.911.8314.12 17:00
41096Eastleigh - Yate Town1.106.1414.12 17:00
47848Sutton Utd - Redbridge1.582.3014.12 17:00
27197Hednesford - Chester City2.341.5614.12 17:00
33093Atherton Collieries - Barrow4.831.1614.12 17:00
63460Dorking Wanderers - Bromley2.441.5214.12 17:00
26460Bradford Park Avenue - Halesowen Town1.662.1314.12 17:00
24129Farsley AFC - Altrincham1.462.6014.12 17:00
34661Kings Lynn - Dover Athletic2.091.6914.12 17:00
46307Eastbourne Borough - Salisbury City1.392.8314.12 17:00
63428Stockport - Blyth Spartans1.184.5514.12 17:00
63298South Shields - Southport1.592.2714.12 17:00
63407Kingstonian - Woking3.931.2315.12 17:00
Nr.Notikums12Laiks
23095Brescia - Lecce1.492.5114.12 16:00
24499Napoli - Parma1.096.4114.12 19:00
26318Genoa - Sampdoria1.821.9214.12 21:45
22810Hellas Verona - Torino1.891.8515.12 13:30
23001AC Milan - Sassuolo1.223.9915.12 16:00
23672Bologna - Atalanta2.681.4315.12 16:00
23268Juventus - Udinese1.067.9915.12 16:00
26298AS Roma - Spal1.077.1715.12 19:00
25457Fiorentina - Inter Milan2.471.5015.12 21:45
23680Cagliari - Lazio2.891.3816.12 21:45
19422Sampdoria - Juventus3.691.2518.12 19:55
23656Brescia - Sassuolo1.801.9518.12 21:45
19766Fiorentina - AS Roma2.041.7220.12 21:45
19501Udinese - Cagliari1.732.0321.12 16:00
19522Inter Milan - Genoa1.068.1121.12 19:00
19124Torino - Spal1.263.5921.12 21:45
19150Atalanta - AC Milan1.442.6522.12 13:30
19017Parma - Brescia1.492.5122.12 16:00
19641Lecce - Bologna2.121.6722.12 16:00
19723Sassuolo - Napoli3.731.2522.12 21:45
Nr.Notikums12Laiks
22181Juventus - Lazio1.343.0822.12 18:45
Nr.Notikums12Laiks
51632Atletico Baleares - LAS Rozas1.194.4214.12 13:00
10532CD Ebro - CD Castellon1.971.7714.12 13:00
10281Ath Bilbao B - Barakaldo1.303.3514.12 16:30
16755Valladolid B - CF Salmantino1.512.4514.12 17:00
59914Osasuna B - CD Calahorra1.572.3114.12 17:00
59839Unionistas CF - Guijuelo1.831.9114.12 17:00
36621FC Andorra - Valencia CF Mestalla1.502.4714.12 17:00
59836Racing de Ferrol - Langreo1.273.5214.12 18:00
60014Llagostera - Olot1.572.3114.12 18:00
60087Orihuela CF - Espanyol B2.011.7514.12 18:00
60816Marbella - Algeciras CF1.303.3114.12 18:00
60772Villarrubia CF - CD Badajoz2.041.7314.12 18:30
54616Arenas Club De Getxo - Club Haro Deportivo1.851.8814.12 19:00
60200Villarreal B - SD Ejea1.303.3614.12 19:00
57238Cartagena - UCAM Murcia1.204.2014.12 19:00
60438Granada B - Sevilla B1.752.0014.12 19:30
60629Recreativo De Huelva - Cadiz B1.582.2914.12 19:30
51629Pontevedra - CF Rayo Majadahonda1.642.1714.12 20:00
55386Hercules - Badalona1.353.0314.12 20:00
59500Coruxo - Las Palmas B1.582.2815.12 12:00
62193Real Oviedo B - Melilla1.582.2915.12 12:30
59667Sporting Gijon B - SCR Pena Deportiva1.752.0115.12 13:00
54662Real Madrid Castilla - Getafe B1.293.3715.12 13:00
59574Atl Madrid B - Celta Vigo B1.303.3115.12 13:00
59809CF International de Madrid - de Los Rejes1.233.9415.12 13:00
59736UD Ibiza Eivissa - Marino Luanco1.243.8215.12 13:00
55383Logrones - Leioa1.223.9515.12 13:00
55381Tudelano - Cultural Leonesa2.461.5115.12 13:00
57236Real Murcia - Yeclano Deportivo1.861.8815.12 13:00
60857CD Don Benito - CF Talavera De La Reina1.363.0115.12 13:00
62235Linense - Cordoba1.761.9915.12 13:30
60567Atletico Sanluqueno CF - CD San Fernando1.582.2815.12 17:30
55379Burgos - CD Izarra1.323.2015.12 18:00
55377Real Union - Real Sociedad B1.871.8715.12 18:00
36604Sabadell - AE Prat1.214.1115.12 18:00
60354UD Levante B - Gimnastic Tarragona1.582.2915.12 18:00
60650Merida AD - CP Villarrobledo1.542.3715.12 18:00
60245FC Barcelona B - CF La Nucia1.412.7815.12 19:00
59959Cornella - Lleida1.582.2815.12 21:00
Nr.Notikums12Laiks
5801Isa Town - Sitra1.732.0412.12 17:00
11300Qalali - Al-Tadhmon1.058.7712.12 17:00
Nr.Notikums12Laiks
31520Mirbat SC - Bahla2.271.5913.12 15:05
31511Muscat - Dhofar5.781.1113.12 16:15
31514Saham - Sohar SC2.011.7513.12 18:00
31523AL Nassr FC - Al-Rustaq1.343.1113.12 18:00
Nr.Notikums12Laiks
30473St. Gallen - Zurich1.362.9814.12 20:00
30211Servette - Thun1.263.6314.12 20:00
30302Lugano - Young Boys3.121.3415.12 17:00
30621Luzern - Basel3.031.3515.12 17:00
30557Sion - Neuchatel Xamax FC1.572.3115.12 17:00
Hokejs
Nr.Notikums12Laiks
45347Florida Panthers - New York Islanders1.692.1013.12 02:00
45437Buffalo Sabres - Nashville Predators2.141.6613.12 02:00
45052Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets1.452.6213.12 02:00
44759Tampa Bay Lightning - Boston Bruins1.592.2713.12 02:00
51435Detroit Red Wings - Winnipeg Jets2.751.4213.12 02:30
45279St. Louis Blues - Vegas Golden Knights1.831.9013.12 03:00
44847Minnesota Wild - Edmonton Oilers1.682.1013.12 03:00
45095Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks1.522.4213.12 04:00
45251Calgary Flames - Toronto Maple Leafs1.931.8213.12 04:00
45172Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes2.091.6913.12 05:00
44908Anaheim Ducks - Los Angeles Kings1.602.2513.12 05:00
45121San Jose Sharks - New York Rangers1.512.4413.12 05:30
25199Dallas Stars - Vegas Golden Knights1.642.1714.12 03:00
28695Colorado Avalanche - New Jersey Devils1.353.0614.12 04:00
15495Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets1.951.7914.12 20:00
18223New York Islanders - Buffalo Sabres1.462.5914.12 20:00
15887Anaheim Ducks - New York Rangers1.722.0514.12 23:00
16646Calgary Flames - Carolina Hurricanes1.662.1414.12 23:00
15637Nashville Predators - Dallas Stars1.662.1415.12 01:30
20048Minnesota Wild - Philadelphia Flyers1.662.1415.12 02:00
20065Florida Panthers - Boston Bruins2.061.7115.12 02:00
15392Montreal Canadiens - Detroit Red Wings1.362.9715.12 02:00
15801Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings1.382.8815.12 02:00
16487Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs2.121.6715.12 02:00
16716Tampa Bay Lightning - Washington Capitals1.712.0615.12 02:00
16529Arizona Coyotes - New Jersey Devils1.532.4015.12 03:00
18895St. Louis Blues - Chicago Blackhawks1.572.3015.12 03:00
18827San Jose Sharks - Vancouver Canucks1.632.1815.12 05:00
Nr.Notikums12Laiks
3758Krievija - Zviedrija1.342.9912.12 19:00
3213Čehija - Somija1.682.0612.12 19:30
15200Somija - Zviedrija1.811.9014.12 10:00
17913Krievija - Čehija1.432.6214.12 14:00
6402Zviedrija - Čehija1.891.8115.12 13:00
5422Krievija - Somija1.432.6415.12 15:00
Nr.Notikums12Laiks
18287HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.722.0017.12 13:30
1838Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk1.184.2617.12 16:00
114Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk1.154.6817.12 16:00
18315Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk1.313.1717.12 16:00
1334Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl3.001.3417.12 18:10
3754SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec1.135.2117.12 18:30
4273Spartak Moscow - HC Vityaz1.801.9017.12 18:30
2630HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki1.712.0117.12 18:30
3220Dinamo Rīga - CSKA Moscow4.661.1617.12 19:30
33714HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.712.0118.12 13:30
8626Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan1.751.9618.12 18:00
34359Dinamo Minsk - HC Sochi1.931.7818.12 18:10
34292Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk1.702.0319.12 16:00
34049Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk1.313.1719.12 16:00
34514Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl1.702.0419.12 18:30
34405AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.352.9419.12 18:30
8523HC Vityaz - Dinamo Rīga1.293.2519.12 18:30
32574HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec1.392.7919.12 18:30
34370Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk1.333.0619.12 18:30
8817SKA St. Petersburg - CSKA Moscow1.851.8519.12 19:00
14205HC Vityaz - Barys Nur-Sultan1.791.9220.12 18:30
13259Spartak Moscow - HC Sochi1.412.7120.12 18:30
26828Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk1.512.3921.12 09:00
23055HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod1.811.9021.12 09:00
28390Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk1.771.9421.12 14:00
14783Jokerit Helsinki - Dinamo Rīga1.164.5721.12 16:00
50984Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec1.233.7721.12 16:00
27683Avangard Omsk - Salavat Julaev1.422.6521.12 16:30
15776AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk1.204.1121.12 16:30
49107HC Dinamo Moscow - HC Sochi1.352.9322.12 16:00
63810SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk1.342.9722.12 16:00
63859HC Vityaz - CSKA Moscow3.491.2622.12 16:00
52785Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan1.642.1222.12 16:30
21091Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod1.811.8923.12 11:00
26615Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk1.462.5423.12 11:00
15617HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg1.981.7423.12 13:30
50379Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk1.712.0123.12 18:00
57226Salavat Julaev - AK Bars Kazan2.331.5423.12 20:30
48921CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk1.184.2824.12 18:30
47034Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod1.851.8525.12 11:00
36968Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg2.011.7225.12 11:30
29960HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk1.422.6525.12 13:30
46887Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow1.672.0825.12 14:30
37105Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg2.681.4125.12 15:30
45862Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan2.681.4125.12 18:00
30941Severstal Cherepovec - HC Sochi1.851.8525.12 18:00
44476Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk1.184.3325.12 18:30
37404CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow1.174.3725.12 18:30
31649Dinamo Rīga - Metallurg Magnitogorsk3.021.3426.12 17:00
43571Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.731.9926.12 18:00
43460Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.151.6227.12 11:00
37459Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg2.881.3627.12 14:30
43364Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow1.731.9927.12 15:30
33849Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow1.941.7727.12 16:00
43277Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun1.462.5228.12 12:30
42917HC Sochi - Jokerit Helsinki2.071.6728.12 16:00
42968Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk2.251.5728.12 16:00
48751CSKA Moscow - HC Vityaz1.115.5728.12 16:00
38623AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl1.362.9028.12 16:00
35419Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Rīga1.233.7228.12 16:00
42039Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk1.622.1629.12 09:00
47557Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg1.771.9429.12 13:00
35596Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow1.622.1629.12 14:00
42567HC Sochi - Spartak Moscow1.851.8629.12 16:00
47357Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg3.301.2929.12 16:30
47158Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun1.333.0630.12 15:30
35693Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk3.141.3130.12 16:00
47058Dinamo Minsk - Dinamo Rīga1.452.5630.12 18:10
42631Jokerit Helsinki - HC Vityaz1.412.6830.12 18:30
47109CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl1.184.2830.12 18:30