jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2019  >
<  Decembris  >
SvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPO
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Piektdiena, 06. Dec. 2019. gada
Amerikāņu futbols
NFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chicago Bears - Dallas Cowboys31:2403:20
Basketbols
Japāna - B2.Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gumma Crane Thunders - Hyogo Storks62:6412:00
 Aomori Wats - Tsukuba Robots60:8212:00
 Earthfriends Tokyo Z - Oita Heat Devils51:7312:00
 Tokyo Excellence - Shinshu Brave Warriors67:8012:00
Pasaule - Dienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mjanma - Singapūra62:10206:00
 Malaizija - Kambodža100:6408:14
 Filipīnas - Vjetnama110:6914:14
Pasaule - Recopa Sudamericana
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botafogo - SC Corinthians Paulista74:8801:39
Sievietes - South Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Maldives38:1011:14
Sievietes - Southeast Asian GamesDienvidaustrumu Āzijas spēles
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Indonēzija67:5812:00
Sievietes - Austrālija - WNBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bendigo Spirit - Canberra Capitals66:9110:00
 Adelaide Lightning - Perth Lynx79:6910:05
Sievietes - Dienvidkoreja
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cheongju KB Stars - Yongin Samsung Life Blue Minx69:6712:00
 Cheongju KB Stars - Samsung Life Bichumi69:6712:00
Meksika - LNBP
 NotikumsRezultātsLaiks
 Correcaminos UAT Victoria - Dorados De Cihuahua97:10203:00
 Abejas - Soles de Mexicali84:9604:15
 Mineros - Plateros De Fresnillo84:8404:30
 Lenadores De Durango - Huracanes de Tampico97:9504:30
 Panteras de Aguascalientes - Angeles De Puebla BC133:8604:30
 Lenadores De Durango - Huracanes de Tampico97:9504:30
 Capitanes - Aguacateros De Michoacan79:6805:00
Brazīlija - NBB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Itabom Bauru - Flamengo Petrobras66:7900:59
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nanjing Tongxi Monkey King - Zhejiang Golden Bulls119:11613:34
 Beijing Konggu - Shandong Golden Stars90:9513:34
 Zhejiang Guangsha Lions - Tianjin Gold Lions102:9313:34
 Fujian Sturgeons - Shanghai Sharks124:9013:34
 Nanjing Tongxi Monkey King - Zhejiang Golden Bulls119:11613:35
 Chongqing Fly Dragons - Shandong Golden Stars90:9513:35
 Zhejiang Guangsha Lions - Tianjin Gold Lions102:9313:35
 Fujian Sturgeons - Shanghai Sharks124:9013:35
Argentīna - Nacionālā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 San Lorenzo De Almagro - Obras Sanitaras106:9402:00
 Platense - Ferro Carril Oeste71:6402:00
 Comunicaciones - La Union96:7802:00
 Platense - Ferro Carril Oeste71:6402:00
Somija - Korisliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lapuan Korikobrat - Kouvot Kouvola88:7715:00
Dienvidkoreja - KBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Seoul Samsung Thunders - Busan KT Sonicboom87:10012:00
 Anyang KGC - Mobis Phoebus65:6012:00
 Seoul Samsung Thunders - Busan KT Sonicboom87:10012:00
 Anyang KGC - Mobis Phoebus65:6012:00
Austrālija - NBL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cairns Taipans - New Zealand Breakers108:9010:30
 Perth Wildcats - Sydney Kings96:7712:30
ASV - NCAA(2x20min)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auburn Tigers - Furman Paladins81:7803:59
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Washington Wizards - Philadelphia 76ers119:11302:00
 Toronto Raptors - Houston Rockets109:11902:29
 New York Knicks - Denver Nuggets92:12902:29
 Toronto Raptors - Houston Rockets109:11902:30
 New York Knicks - Denver Nuggets92:12902:30
 New Orleans Pelicans - Phoenix Suns125:12503:00
Futbols
Paragvaja - Copa Paraguay
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sol de America - Deportivo Capiata0:000:00
Itālija - Campionato Primavera 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Cittadella(Jaun) - Cremonese0:015:30
Anglija - Premjerlīga 2
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tottenham Hotspur(Jun.) - Liverpool FC(Jun.)4:014:00
Nikaragva - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Real Esteli - Diriangen FC0:003:00
AAE - Divīzija 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dubba Al-Husun - AL Arabi2:014:40
Palestīna - West Bank Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ahli AL Khalil - Al Quwwat Al Falistinia4:215:00
Irāna - Azadegan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shahrdari Tabriz - Oxin Alborz1:112:30
 Mes Rafsanjan - Navad Urmia FC3:112:30
 Esteghlal Khuzestan - Khosheh Talaei4:112:30
 Qashqai Shiraz - Damash Gilan FC1:012:30
 Sepidrood Rasht - Baderan Tehran1:312:30
 Aluminium Arak FC - MES Kerman FC0:012:30
 Mes Rafsanjan - Navad Urmia FC3:112:30
 Rayka Babol FC - Malavan Bandar Anzali FC0:112:30
 Persepolis Pakdasht - Arman Gohar Sirjan1:112:30
 Niroye Zamini Tehran - Fajr Sepasi1:012:30
Saūda Arābija - Karaļa kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Raed - Al Mojzel0:014:15
 Al Ain - Al-Taawon0:214:35
Saūda Arābija - Čempionu kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al-Raed - Al Mojzel0:014:14
 Al Ain - Al-Taawon0:214:34
Dienvidāfrika - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ajax Cape Town - JDR Stars2:015:30
Salvadora - Pirmā divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Aguila - CD Sonsonate1:003:15
Kenija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kariobangi Sharks - Tusker1:312:30
 Bandari - Wazito FC4:112:59
Ķīna - FA Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shanghai Shenhua - Shandong Luneng3:013:34
Krievija - Jaunatnes līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Terek Grozni(Jaun) - Ufa(Jaun)3:212:59
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monarcas Morelia - Club America2:004:30
Bolīvija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Clube Aurora - Royal Pari Sion2:000:15
 Blooming - Jorge Wilstermann0:302:29
 San Jose - Oriente Petrolero3:102:30
Indonēzija - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pusamania Borneo FC - PS Tni4:110:30
 Pusamania Borneo - PS Tni4:110:30
 Persepar Kalteng Putra - Persepam Madura1:413:30
 Barito Putera - Semen Padang0:313:30
Ēģipte - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Smouha - Al Obour1:015:00
Indija - I-Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neroca FC - Aizawl FC1:010:30
 North Eastern RE Organising Cultural Association - Aizawl FC1:010:30
 Indian Arrows - Gokulam Kerala FC0:113:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne City - Perth Glory0:310:30
Urugvaja - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 CA Penarol - Cerro Largo2:101:30
 Juventud - Club Nacional0:301:30
 Defensor Sporting - Progreso2:401:30
Izraēla
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hapoel Ironi Gedera - Beitar Yavne0:011:29
Izraēla - Leumit līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Maccabi Petah Tikva - SC Kfar Qasem4:215:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Akko0:015:00
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Nazareth Illit0:015:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Petah Tikva1:115:00
 Hapoel Bnei Lod - Beitar Tel Aviv Ramla1:215:00
 Hapoel Katamon Jerusalem FC - Hapoel Akko0:015:00
 Hapoel UM EL Fahem - Hapoel Nazareth Illit0:015:00
 Maccabi Petah Tikva - SC Kfar Qasem4:215:00
 Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Petah Tikva1:115:00
Spānija - Division de Honor Juvenil
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sevilla SC(Jaun.) - Granada2:014:00
 San Felix C.F - AD Nervion4:014:00
Spānija - Tercera Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elche B - CF Intercity2:112:00
 Elche CF Ilicitano - CF Intercity2:112:00
 Trival Valderas - ED Moratalaz2:312:30
 Villaverde Boetticher - AD Alcorcon B0:212:30
 CD Berceo - CA Vianes3:113:00
 DAV Santa Ana - AD Union Adarve3:213:00
 ED Churra - CF Castillo Huercal Overa2:113:00
 Mirandes B - Atletico Tordesillas1:113:45
 Panaderia Pulido San Mateo - CD Atletico Paso0:214:00
Spānija - Segunda B Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 CD Izarra - Logrones2:213:00
Spānija - 2.divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Albacete - Extremadura1:112:59
Brazīlija - A Sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio Porto Alegre - Cruzeiro2:000:15
 Bahia - Vasco da Gama1:100:15
 Palmeiras - Goias5:100:15
 Bahia - Vasco da Gama1:100:15
 Palmeiras - Goias5:100:15
 Flamengo - Avai6:100:59
Bokss
Matchups
 NotikumsRezultātsLaiks
 Quigley Jason - Cordero Abraham1:003:00
 Ulysse Jr Yves - Ismael Barroso0:105:00
 Broadhurst Trent - Light David0:110:00
 Tszyu Tim - Brubaker Jack1:012:00
Handbols
Pasaule - South Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Indija - Maldives47:1509:59
Sievietes - Pasaules Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melnkalne - Spānija26:2708:00
 Brazīlija - Austrālija31:908:00
 Senegāla - Kazahstāna30:2008:00
 Japāna - Ķīna35:1808:00
 Serbija - Slovēnija29:2708:00
 Angola - Kuba40:3011:00
 Argentīna - Kongo25:1611:00
 Angola - Kuba11:00
 Argentīna - Kongo25:1611:00
 Rumānija - Ungārija28:2712:00
 Vācija - Dienvidkoreja27:2712:00
 Rumānija - Ungārija28:2712:00
 Vācija - Dienvidkoreja27:2712:00
 Francija - Dānija18:2013:30
 Krievija - Zviedrija30:2213:30
 Nīderlande - Norvēģija30:2813:30
 Francija - Dānija18:2013:30
 Holande - Norvēģija30:2813:30
 Krievija - Zviedrija30:2213:30
Hokejs
Pasaule - Southeast Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Singapūra - Malaizija14:309:00
 Filipīnas - Taizeme1:1012:59
Kanāda - Kvebekas Junioru hokeja līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Victoriaville Tigres - Moncton Wildcats2:602:00
Kanāda - OHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niagara Icedogs - Sault Ste Marie Greyhounds1:502:00
 Oshawa Generals - Kingston Frontenacs4:402:05
 Windsor Spitfires - Kitchener Rangers3:402:05
 Peterborough Petes - London Knights3:202:05
 Barrie Colts - Flint Firebirds2:502:30
Somija - SM-Līga(U20)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ilves Tampere - TPS(U20)4:312:30
Kazahstāna - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Humo Tashkent II - Irtysh Pavlodar3:111:00
 Humo Tashkent II - Jertis Pavlodar3:111:00
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Carolina Hurricanes - San Jose Sharks2:202:00
 Montreal Canadiens - Colorado Avalanche2:302:00
 Philadelphia Flyers - Arizona Coyotes1:302:00
 New York Islanders - Vegas Golden Knights2:202:00
 Columbus Blue Jackets - New York Rangers2:302:00
 Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4:502:00
 Boston Bruins - Chicago Blackhawks3:302:00
 Philadelphia Flyers - Arizona Coyotes1:302:00
 Boston Bruins - Chicago Blackhawks3:302:00
 Columbus Blue Jackets - New York Rangers2:302:00
 Carolina Hurricanes - San Jose Sharks2:202:00
 Tampa Bay Lightning - Minnesota Wild4:502:00
 New York Islanders - Vegas Golden Knights2:202:00
 Dallas Stars - Winnipeg Jets2:203:30
 Calgary Flames - Buffalo Sabres4:303:59
Krievija - MHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tolpar Ufa - Sneznije Barsi5:214:00
 Belye Medvedi - Stalnye Lisy4:215:00
Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Metallurg Novokuzneck - HK Torpedo Gorkii2:114:00
Eiropa - KHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Admiral Vladivostok - HC Vityaz3:111:29
 Sibir Novosibirsk - Jokerit Helsinki3:414:29
Volejbols
Sievietes - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Conegliano - Minas3:204:00
 Novara - Banana Boat/Praia Cl.3:008:00
 Eczacibasi - Evergrade3:011:00
 Bohai Bank - Vakifbank Turk Telekom0:314:00
 Bohai Bank - Vakifbank Istanbul0:314:00
Vīrieši - Argentīna - Liga Argentina A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ciudad Voley - Gigantes Del Sur3:101:30
 Obras San Juan - Personal Bolivar0:303:00
Vīrieši - Krievija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yaroslavich - Lokomotiv- Izumrud Ekaterinburg2:314:00
 Avtomobilist St Petersburg - MGTU3:115:00
Vīrieši - Pasaule - Southeastern Asian Games
 NotikumsRezultātsLaiks
 Taizeme - Mjanma3:006:59
 Vjetnama - Kambodža2:309:30
 Indonēzija - Filipīnas3:012:00
Vīrieši - Pasaule - Pasaules klubu čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Sada Cruzeiro - Al-Rayyan3:001:30
Vīrieši - Somija - Mestaruusliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Savo Volley - ETTA3:015:00
Vīrieši - Dienvidkoreja - V-līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ansan Rush&Cash - Incheon Korean Air Jumbos1:312:00
 Ansan Rush&Cash - KAL Jumbos1:312:00
Galda Teniss
Vīrieši - Challenger Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Marinkovic Nikola - Beness Mihals0:309:30
 Guerricabeitia Jon Ander - Alexander Valuch (SVK)2:310:10
 Happeks Svens - Tomaszuk Tomasz2:310:50
 Beness Mihals - Cheaib Dauud3:011:30
 Marinkovic Nikola - Alexander Valuch (SVK)0:312:10
 Guerricabeitia Jon Ander - Tomaszuk Tomasz3:012:50
 Happeks Svens - Yadav Abhishek1:313:30
 Alexander Valuch (SVK) - Beness Mihals3:115:05
Telpu futbols
Japāna - F. League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Voscuore Sendai - Pescadola Machida7:212:30
Teniss
ATP - ITF Future - Santa Marta
 NotikumsRezultātsLaiks
 Mejia Nikolass - Ečavarria Rodrigo2:000:00
ATP - ITF Future - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palan Dominik - Argavals Rišabs2:004:30
 Kuzmanovs Dimitars - Pietri Benžamins2:004:30
 Ho Rejs - Kaļeņičenko Danila0:204:30
 Krnokaks Aleksandrs - Oči Makoto0:206:09
ATP - ITF Future - Heraklion
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kachmazov Alibek - Zukas Matias2:010:00
 Parkers Stuarts - Karrs Saimons0:210:00
 Picčers Dāvids - Oliels Išais0:210:00
 Lazarovs Aleksandrs - Pokotilovs Boriss1:212:15
ATP - ITF Future - Kaira
 NotikumsRezultātsLaiks
 Fakundo Huarezs - Michalski Daniel2:110:00
 Ornago Fabrizio - Tenti Fermins0:210:00
 Fakundo Huarezs - Michalski Daniel2:110:10
 Martins Tifons Pols - Mikeli Marko2:113:10
 Simone Ronkalli - Prihodko Oļegs1:213:20
ATP - ITF Future - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rinderknečs Arturs - Roberts Kventins2:011:00
 Kirkins Ergi - Svrcina Dalibor0:211:00
 Mihņevs Peters - Hemerijs Kalvins0:211:00
 Kirkins Ergi - Svrcina Dalibor0:211:09
 Rinderknečs Arturs - Roberts Kventins2:011:09
ATP - ITF Future - Antālija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kotovs Pavels - Valkusz Mate2:109:00
 Nejedlijs Pavels - Marozans Fabians1:209:00
 Stīvens Barts - Netušils Marvins2:009:00
 Kotovs Pavels - Valkusz Mate2:109:00
 Nejedlijs Pavels - Marozans Fabians1:209:00
 Gelharts Luka - Slobodčikovs Rolands0:211:05
ATP - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard PO
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gong M-X / Žangs Z - Mochizuki Y / Shimabukuro S2:006:59
 Purcell R / Yamasaki J - NAM J S / Song M-K0:209:30
ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žangs Ze - Lī Daks Hī0:203:59
 Džangs Džeisons - Močiduki Juki2:003:59
 Žangs Ze - Lī Daks Hī0:204:00
 Džangs Džeisons - Močiduki Juki2:004:00
 Nam Ji Sung - Ito Tatsuma1:205:55
 Sasi Kumar Mukund - Čungs Junseongs0:208:00
WTA - Dubultspēles - Australian Open Asia-Pacific Wildcard
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jiang X / Tang Q - Jang S J / Kim N R1:208:29
 Choi J-H / Han N-L - Lee Y-H / Wu F-H0:208:40
WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff
 NotikumsRezultātsLaiks
 Janga Sujeonga - Čenga Kei-Čena0:203:59
 Tanga Kianhui - Park Sohyun1:205:25
 Han Na-Lae - Hozumi Eri2:005:49
 Namigata Junri - Šimizu Ajano0:207:19
WTA - ITF - Monastir
 NotikumsRezultātsLaiks
 Monnet Carole - Cavalle-Reimersa Ivonne2:011:00
 Arsanžioli Manona - Dema Viktoriia0:212:39
 Kulikova Anastasia - Ruzic Antonia2:012:50
WTA - ITF - Jablonec Nad Nisou
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tomanova Nikola - Maligina Jeļena0:211:00
 Kajuru Ange Obi - Miklova Barbora2:112:00
 Miriama Kolodziejova - Berankova Karolina2:012:10
 Pepelyaeva, Veronika - Petruzelova Lucie2:014:00
WTA - ITF - Solapura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samira Sandra - Raina Ankita1:207:00
 Boultere Keitija - Eikeri Ulrike2:007:00
 Juana Jū - Bains Naikta0:208:55
 Savinjuha Valerija - Marcinkeviča Diāna0:209:55
WTA - ITF - Nonthaburi
 NotikumsRezultātsLaiks
 Žanga Jinga - Abduraimova Nigina1:204:30
 Han Jiangxue - Guo Meiqi2:004:30
 Lī Pei Či - Lju Čanga2:106:25
 Ma Yexin - Kang Jia Kvi2:007:10
WTA - ITF - Iraklija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hoste Ferrera Klaudia - Noelija Zeballosa2:110:00
 Oliynykova Oleksandra - Spigarelli Martina2:010:00
 Bulema Josepfīne - Lovric Pia2:011:44
 Astakhova Darya - Šhaedera Laura0:212:15
Bendijs
Somija - Bandyliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Botnia - HIFK2:313:00
 WP-35 - Kampparit0:515:00
Beisbols
Austrālija - ABL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Auckland Tuatara - Canberra Cavalry4:008:00
 Geelong-Korea - Adelaide Bite4:2509:30
 Melbourne Aces - Perth Heat3:110:00
 Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits1:010:30
Regbijs
Sievietes - Rugby Union - Sevens - Pasaules sērija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Spānija - Fidži19:1907:00
 Austrālija - Īrija38:507:22
 Kanāda - Brazīlija43:007:44
 ASV - Krievija33:1408:06
 Francija - Japāna21:708:28
 Jaunzēlande - Anglija40:1208:50
 Īrija - Fidži12:2812:12
 Austrālija - Spānija38:512:34
 Krievija - Brazīlija22:712:56
 ASV - Kanāda34:1013:18
 Anglija - Japāna31:1413:40
 Jaunzēlande - Francija14:1914:02
Pasaule - World Rugby Sevens World Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Samoa - Velsa29:1209:14
 Jaunzēlande - Kanāda31:709:36
 Austrālija - Īrija45:2109:58
 ASV - Skotija31:2110:20
 Francija - Japāna41:510:42
 Fidži - Argentīna21:2411:04
 Anglija - Kenija12:511:26
 DĀR - Spānija33:511:48
 Kanāda - Velsa31:1415:06
 Jaunzēlande - Samoa40:715:28
 Skotija - Īrija29:3115:50
 ASV - Austrālija12:2416:12
 Argentīna - Japāna33:716:40
 Fidži - Francija24:1417:02
E-Sports
Dota 2 - WePlay Bukovel Minor - Kvalifikācija
 NotikumsRezultātsLaiks
 J.storm - Ninjas IN Pyjamas1:200:20
 Fighting Pepegas - Team Xolotl2:000:20
 Egoboys - G-Pride0:202:40
 Ehome - Royal Never Give UP0:206:55
 Cignal Ultra - Neon Esports2:106:59
 Cdec Gaming - Royal Never Give UP0:309:00
 Geek Fam - Cignal Ultra3:010:25
Dota 2 - Gold Occupation Competition
 NotikumsRezultātsLaiks
 Punch Gaming - Sun-Rise0:206:30
 Nightmare Team - Sun-Rise1:208:30
CS:GO - Dreamhack Delhi Invitational
 NotikumsRezultātsLaiks
 Goliath Gaming - Orgless5ive2:007:30
 Orgless5ive - Pro1001:110:30
CS:GO - ESEA Advanced Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Thunder Logic - Faint1:204:30
LoL - All-Star Tournament - 1v1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Corejj - Mikyx0:103:00
 Clid - Ahahacik0:103:10
 Theshy - Exosen1:003:15
 ZIV - EVI0:103:20
 Bwipo - Bolulu1:003:25
 Pabu - Seiya1:003:25
 Doinb - Ceros1:003:30
 Fofo - Optimus1:003:30
 Sneaky - Closer0:106:55
 Caps - Chippys1:007:10
 UZI - Nomanz1:007:15
 Bang - Goku1:007:25
 Levi - Shrimp1:007:30
 Faker - G41:007:45
 Jankos - Plugo1:007:50
 Tian - Peanut1:007:55