jaunumi
palīdzība
kontakti
vakances
 
<  2020  >
<  Augusts  >
SSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvPOTCPSSvP
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Pirmdiena, 03. Aug. 2020. gada
Beisbols
Dienvidkorejas līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KT Wiz - SK Wyverns12:30
 LG Twins - Hanwha Eagles12:30
MLB
 NotikumsRezultātsLaiks
 Detroit Tigers - Cincinnati Reds0:400:25
 NY Yankees - Boston Red Sox9:702:08
Basketbols
Ķīna - CBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Xinjiang Tigers - Beijing Royal Fighters103:9110:00
 Liaoning Flying Leopards - Zhejiang Golden Bulls127:12315:00
ASV - WNBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Las Vegas Aces - Dallas Wings79:7001:00
ASV - NBA
 NotikumsRezultātsLaiks
 Orlando Magic - Sacramento Kings132:11601:00
 Houston Rockets - Milwaukee Bucks120:11603:29
 Phoenix Suns - Dallas Mavericks117:11504:00
 Miami Heat - Toronto Raptors103:10720:30
Futbols
Nīderlande - Eredivisie Comeback Tournament
 NotikumsRezultātsLaiks
 Roda - FC Eindhoven3:121:00
Mongolia - Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Deren - Erchim FC1:013:59
ASV - USL - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Hartford Athletic - Loudoun United FC4:101:59
Nikaragva - 1. Divīzija - Apertura
 NotikumsRezultātsLaiks
 Diriangen FC - Chinandega FC2:000:00
 ART Municipal Jalapa - Juventus Managua1:002:00
Pasaule - Klubu draudzības spēles (Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Red Bull Salzburg - ASK Bravo2:218:00
 Hapoel Haifa - Hapoel Hadera0:118:00
 Rakow Czestochowa - Kielce Korona5:018:00
 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ramat Gan0:219:00
Zambija - Premjerlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Power Dynamos - Forest Rangers2:116:00
Gruzija - Pirmā Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 WIT Georgia - FC Gagra0:416:30
 Sioni Bolnisi - Merani Martvili1:016:30
Brazīlija - Mineiro - Modulo I, Trofeu Inconfidencia
 NotikumsRezultātsLaiks
 Uberlandia MG - Boa EC2:201:00
Brazīlija - Paulista - A1
 NotikumsRezultātsLaiks
 Palmeiras - Ponte Preta1:001:00
Brazīlija - Catarinense
 NotikumsRezultātsLaiks
 Chapecoense - Criciuma1:000:00
Brazīlija - Gaucho
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gremio Porto Alegre - Novo Hamburgo4:301:00
 Gremio Fpba RS - Novo Hamburgo4:301:00
Sievietes - Dienvidkoreja - Čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gyeongju FC - Hwacheon Kspo FC2:012:00
 Busan Sangmu - Suwon0:212:00
Sievietes - Zviedrija - Dammallsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Eskilstuna United - IK Uppsala1:319:59
 Goteborg - Linkopings2:020:00
 Eskilstuna United - IK Uppsala1:320:00
Jordānija - Jordānijas Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Wihdat - Al Salt3:018:00
 Ramtha SC - Al Ahly3:120:30
Paragvaja - Primera divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Guairena FC - Olimpia Asuncion0:101:30
Katara - Stars Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Al Ahli - Al Sadd0:116:30
 Qatar SC - Umm Salal1:118:44
Meksika - Primera Division
 NotikumsRezultātsLaiks
 Queretaro - Monarcas Morelia1:101:00
 Santos Laguna - Guadalajara Chivas2:003:00
Rumānija - 1. Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Universitatea Craiova - CFR Cluj1:320:30
Austrālija - Augstākā līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Melbourne Victory - Central Coast Mariners2:312:29
Īrija - 1. divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Longford Town - Bray0:221:30
Igaunija - Kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parnu Jalgpalliklubi - Flora Tallinn1:419:00
Somija - Veikkausliiga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Lahti - Honka0:018:29
Zviedrija - Superettan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Umea FC - Dalkurd FF1:219:00
 Orgryte Goteborg - Vasteras SK2:119:59
 Brage IK - Trelleborgs3:019:59
 Orgryte Goteborg - Vasteras SK2:120:00
 Brage IK - Trelleborgs3:020:00
Zviedrija - Allsvenskan
 NotikumsRezultātsLaiks
 Elfsborg - Sirius3:319:59
 Norrkoping - Mjallby1:119:59
 Elfsborg - Sirius3:320:00
 Norrkoping - Mjallby1:120:00
Norvēģija - 2. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Odd BK II - Levanger0:114:00
 Rosenborg II - Asker0:216:30
 Kvik Halden - Valerenga 25:020:00
Norvēģija - 1. Divīzija
 NotikumsRezultātsLaiks
 Grorud - Ull/Kisa3:119:00
 Raufoss - Strommen1:119:00
 Kongsvinger - Oeygarden FK1:119:00
 Sandnes Ulf - Ranheim2:119:00
 Asane - Tromso0:119:00
 Stjordals Blink - Jerv2:219:00
 Ham-Kam - KFUM Oslo2:219:00
 Grorud - Ullensaker/Kisa3:119:00
 Sandnes Ulf - Ranheim2:119:00
 Asane - Tromso0:119:00
 Stjordals Blink - Jerv2:219:00
Latvija - Optibet Virslīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 FK Jelgava - FK Metta2:218:00
 BFC Daugavpils - Tukums-20001:118:00
 FK Spartaks Jūrmala - RFS1:118:00
 FK Jelgava - FK Metta2:218:00
 Valmiera - FK Ventspils3:019:00
 FK Liepaja - Riga FC1:419:59
Šveice - Super Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Neuchatel Xamax FC - Lugano0:121:29
 Young Boys - St. Gallen3:121:29
 Zurich - Thun3:321:29
 Basel - Luzern0:021:29
 Neuchatel Xamax FC - Lugano0:121:30
 Young Boys - St. Gallen3:121:30
 Basel - Luzern0:021:30
 Zurich - Thun3:321:30
Telpu futbols
Krievija - Superlīga
 NotikumsRezultātsLaiks
 KPRF - Uhta2:119:30
Hokejs
Krievija - Comet Division Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia5:613:50
 Stalker - Ershistyye Tigry2:214:50
 Krasnyye Krylia - Stalker4:215:49
 Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant4:416:50
 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry2:317:50
 Stalker - Ledovyy Desant4:218:49
Krievija - Liga Pro Short Hockey 3x10mins
 NotikumsRezultātsLaiks
 Shest Trolley - Ice Banda3:300:05
 Four Icebreakers - Moskovskiy Eshelon0:301:04
 Centrovye Kuluturologi - Moskovskie Kremlevtsy6:407:00
 Centrovye Kuluturologi - Blue Tigers3:408:10
 Moskovskie Kremlevtsy - Blue Tigers6:309:20
 Moskovskie Kremlevtsy - Centrovye Kuluturologi5:710:30
 Blue Tigers - Centrovye Kuluturologi8:311:39
 Blue Tigers - Moskovskie Kremlevtsy2:612:49
 Ice Banda - Moskovskiy Eshelon2:519:50
 Hammers - Four Icebreakers2:420:50
 Hammers - Ice Banda1:121:55
ASV - NHL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2:101:30
 Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets0:203:00
 Vancouver Canucks - Minnesota Wild0:305:30
 Carolina Hurricanes - New York Rangers4:119:00
Pasaule - Draudzības spēles(Spēles formāts var tikt mainīts)
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salavat Julaev - Avtomobilist Yekaterinburg1:311:00
Snūkers
Pasaules čempionāts
 NotikumsRezultātsLaiks
 O'Salivans Ronijs - Un-Nohs Tepčaija10:112:00
 Bingtao Jans - Slesors Eliots10:716:30
Teniss
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Sievietes - German Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Bulgaru Mirjama Bjanka - Rusiti Arlinda2:010:30
 Oane Džeogreta Simione - Mordergera Tajisija2:010:30
 Kadara Jeļena Teodora - Hartono Arianne0:210:30
 Cadar Elena - Hartono Arianne0:210:30
 Rosca Andreea Amalia - Vanlangendonka Eliessa2:011:50
 Klasena Šarlote - Vangelova Ani2:012:00
 Ponomara Lisa - Lemoina Kverina0:212:44
 Klasena Anna - Gabriela Duka2:014:25
 Kanev Kathleen - Mordergera Jana0:215:44
 Hering Katharina - Hogenkampa Ričela1:216:00
 Heringa Katarina - Hogenkampa Ričela1:216:00
 Intert Sofija - Meļņikova Marina0:217:30
 Gavrila Oana - Romy Koelzer1:217:39
 Zaņevska Marina - Lamens Suzan1:219:35
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Sievietes - UTR Pro Tennis Series France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Noela Mallaurija - Cascino Estelle2:010:00
 Ņiriča Silvija - Monnet Carole0:211:50
 Romeo Karolīna - Martynov Diana2:013:20
 Kabaja Avāda Žaklīne - Žonžeana Leolija0:215:34
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Sievietes - St Georges Hill Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Niholsa Olīvija - Amos Abigail2:012:00
 Brodī Naomi - Melonī Eliza2:014:30
 Epltone Emīlija - Allen Victoria2:019:00
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Sievietes - ASV Pro Tenisa sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parksa Alisia - Aikawa Mayuka2:015:00
 Udvardi Panna - Sysoeva Anastasia2:015:00
 Parksa Alisia - Jevtimova Dia2:016:15
 Udvardi Panna - Aikawa Mayuka2:016:15
 Sysoeva Anastasia - Sleeth Layne0:217:30
 Davis Emma - Zakaria Marsela0:219:00
 Sherif Jwany - Hanna Čanga0:220:15
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Vīrieši - German Premier League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Olivetti Albano - Mimnagh-Flemming Peter2:011:30
 Zverevs Miša - Robert Strombachs0:213:00
 Vatutins Aleksejs - Folliots Kventins2:013:04
 Khotkovs Oļegs - Gerčs Lukas0:213:39
 Rosenkranz Mats - Hāse Robins0:214:19
 Netušils Marvins - Zukas Matias1:214:30
 Loks Bendžamins - Vessels Luiss0:215:09
 Ofners Sebastians - Moraing Oscar2:117:39
 Mannapovs Aleksanders - Lencs Julians0:217:50
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Vīrieši - UTR Pro Tennis Series France
 NotikumsRezultātsLaiks
 Parkers Stuarts - Lokoli Laurents2:010:00
 Pazs Juan Pablo - Escoffier Antoine0:211:50
 Gīrts Maikls - Saharovs Glebs2:013:09
 Valkusz Mate - Cačins Pedro1:214:54
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Vīrieši - St Georges Hill Pro Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Koks Daniels - Kešs Julians2:112:00
 Hands, Tom - Foks Davids2:013:15
 Džonsons Luks - Martins Tobijs2:014:30
 Penistons Raijens - Villiss Markuss2:016:00
 Patten Henry - Hodkin Sean2:017:30
 Harris Billy - Periss Džošua1:219:00
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Vīrieši - International Tennis Series
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ariass Boriss - Pervun Kirill1:215:00
 Brown Preston - Ore Žuniors Aleksanders2:015:00
 Ore Žuniors Aleksanders - Goldhoffs Džordžs2:016:15
 Mensour Ghali - Ariass Boriss2:017:20
 Brown Preston - Goldhoffs Džordžs2:017:35
Exhibition Games(Spēles formāts var tikt mainīts) - Vīrieši - ASV Pro Tenisa sērijas
 NotikumsRezultātsLaiks
 Gerasimovs Jegors - Karlovskijs Jevgēnijs2:015:00
 Dmitrijs Popko - Gomezs Alehandro0:216:35
 Popko Dmitrijs - Gomezs Alehandro0:216:35
 Lomakins Grigorijs - Kirčheimers Strongs0:218:14
 Lomakins Grigorijs - Kiršhaimers Strongs0:218:15
 Redlicki Martins - Sarmiento Reimonds0:219:00
 Karimovs Djurabeks - Nedeļko Ivans0:220:20
 Arkonada Džordi - Lomakins Grigorijs2:020:34
WTA - Dubultspēles - Palermo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Heisen V / Webley-Smith E - Minnen G / Van Uytvanck A0:221:25
WTA - Palermo
 NotikumsRezultātsLaiks
 Arruabarrena-Vesino Lāra - Sasnoviča Aliaksandra0:216:59
 Zīgemunda Laura - Begu Irina2:016:59
 Trevisana Martina - Juvana Kaja0:216:59
 Ruse Arantksa - Vekiča Donna0:216:59
 Arruabarrena-Vesino Lāra - Sasnoviča Aliaksandra0:217:00
 Zīgemunda Laura - Begu Irina2:017:00
 Trevisana Martina - Juvana Kaja0:217:00
 Ruse Arantksa - Vekiča Donna0:217:00
 Errani Sāra - Kirstea Sorana2:118:29
 Dodina Oseana - Podoroska Nadja1:219:00
 Hercoga Polona - Cocciaretto Elisabetta0:219:04
 Andreja Laura-Jana - Samsonova Ludmilla0:219:15
Austrālijas futbols
AFL
 NotikumsRezultātsLaiks
 Port Adelaide Power - Western Bulldogs55:4212:09
E-Sports
CS:GO - Malta Vibes
 NotikumsRezultātsLaiks
 Nordavind - Natus Vincere Junior0:216:00
 Tikitakan - Gambit Youngsters0:218:40
 Natus Vincere Junior - Gambit Youngsters0:221:00
CS:GO - Nine to Five
 NotikumsRezultātsLaiks
 Avez - Izako Boars1:210:00
 Syman Gaming - Tikitakan2:110:00
 Team LDLC - S-Gaming2:113:00
 Gambit Youngsters - ALTERNATE aTTaX2:013:00
Rainbow Six - GSA League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Divizon - Team Secret0:121:00
Counter Strike - Gamers Club Masters
 NotikumsRezultātsLaiks
 paiN Gaming - Boom.id0:200:00
Dota 2 - ESL One Thailand Americas
 NotikumsRezultātsLaiks
 G-Pride - Omega Gaming3:200:00
Dota 2 - The Great American Rivalry Div. 1
 NotikumsRezultātsLaiks
 CR4ZY - Quincy Crew0:201:59
Dota 2 - LPL Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Oracle - Neet Uprising0:311:30
Dota 2 - Asian Dota 2 League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Boom ID - 496 Gaming0:207:59
 Neon Esports - Team Black0:210:39
 Blaze - Ig.vitality1:112:55
 Execration - Ehome.immortal1:114:50
Overwatch - Overwatch League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Los Angeles Gladiators - Florida Mayhem1:300:00
 Philadelphia Fusion - Los Angeles Valiant3:001:30
LoL - LDL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 87 - Estar Young0:208:00
 Royal Club - Edward Gaming Youth Team2:110:00
 Lingan E-Sport - Victorious Gaming0:210:00
 Jingnetgame - Young Miracles2:012:00
 LNG Academy - Dominus Esports Y0:212:00
LoL - LVP Superliga Orange
 NotikumsRezultātsLaiks
 Team Queso - Origen Bcn1:019:00
 Ucam Esports Club - Emonkeyz1:020:00
 G2 Arctic - Cream Real Betis0:121:00
LoL - Latin America League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Infinity Esports CR - ALL Knights0:100:00
 Rainbow7 - Isurus Gaming0:101:00
 Furious Gaming - Azules Esports0:102:00
LoL - LPL China
 NotikumsRezultātsLaiks
 Funplus Phoenix - Sinodragon Gaming2:012:00
 Bilibili Gaming - LGD Gaming1:214:19
LoL - LCS North America
 NotikumsRezultātsLaiks
 FlyQuest - Evil Geniuses1:000:44
 100 Thieves - Immortals1:001:55
LoL - Challengers Korea
 NotikumsRezultātsLaiks
 OZ Gaming - Jin Air Green Wings0:211:00
 Griffin - ESC Shane2:014:00
LoL - Esport Balkan League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Zero Tenacity - Cr4zy0:119:59
 Crvena Zvezda - Energypot Wizards0:121:00
 Asus Rog Elite - Nexus Gaming0:122:00
Galda Teniss
Sievietes - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Yaroshenko Tatyana - Zaytseva Viktoriya2:308:30
 Orobinskaya Yulia - Lesnaya Yaroslava2:309:00
 Yaroshenko Tatyana - Lesnaya Yaroslava3:009:30
 Orobinskaya Yulia - Zaytseva Viktoriya3:210:00
 Yaroshenko Tatyana - Orobinskaya Yulia0:310:30
 Lesnaya Yaroslava - Zaytseva Viktoriya3:211:00
 Zaytseva Viktoriya - Yaroshenko Tatyana0:311:30
 Lesnaya Yaroslava - Orobinskaya Yulia3:112:00
 Lesnaya Yaroslava - Yaroshenko Tatyana3:212:29
 Zaytseva Viktoriya - Orobinskaya Yulia3:213:00
Sievietes - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Tsiupko Oleksandra - Mikhailik Yana3:015:40
 Mydvetskaya Anastasia - Novosad Alina3:116:10
 Yureneva Svitlana - Mikhailik Yana3:116:39
 Tsiupko Oleksandra - Mydvetskaya Anastasia3:217:10
 Yureneva Svitlana - Novosad Alina0:317:39
 Mydvetskaya Anastasia - Mikhailik Yana3:018:09
 Tsiupko Oleksandra - Novosad Alina0:318:40
 Yureneva Svitlana - Mydvetskaya Anastasia1:319:09
 Novosad Alina - Mikhailik Yana2:319:40
 Yureneva Svitlana - Tsiupko Oleksandra1:320:10
Sievietes - TT Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Kondratenko Victoriia - Evtodiy Iolanta0:308:54
 Khmelevskaia Natalia - Palamarchuk Ulyana3:109:29
 Kondratenko Victoriia - Khmelevskaia Natalia3:110:40
 Telnaya Galyna - Palamarchuk Ulyana3:111:15
 Khmelevskaia Natalia - Evtodiy Iolanta2:311:50
 Telnaya Galyna - Khmelevskaia Natalia1:312:25
 Kondratenko Victoriia - Palamarchuk Ulyana3:113:00
 Telnaya Galyna - Kondratenko Victoriia0:313:35
Vīrieši - ITT Cup Līga
 NotikumsRezultātsLaiks
 Jokaklian Trasdamad - Hrutyunyan Davit3:203:20
 Baghdasaryan Gevorg - Parsadanyan Samvel0:304:20
 Karapetyan Artur - Sargsyan Khachatur,0:304:20
 Altunyan Karen - Tovmasyan Gagik0:304:39
 Hrutyunyan Davit - Karapetyan Artur3:104:39
 Jokaklian Trasdamad - Sargsyan Khachatur,1:304:59
 Gevorgyan Gegham - Parsadanyan Samvel1:304:59
 Hrutyunyan Davit - Sargsyan Khachatur,1:305:19
 Karapetyan Artur - Jokaklian Trasdamad0:305:39
 Tovmasyan Gagik - Sahakyan Andranik2:306:00
 Hrutyunyan Davit - Jokaklian Trasdamad3:106:00
 Grigoryan Erik - Baghdasaryan Gevorg3:006:20
 Sargsyan Khachatur, - Karapetyan Artur3:006:20
 Karapetyan Artur - Hrutyunyan Davit3:006:40
 Altunyan Karen - Sahakyan Andranik0:306:40
 Sargsyan Khachatur, - Jokaklian Trasdamad3:107:00
 Gevorgyan Gegham - Grigoryan Erik1:307:20
 Sargsyan Khachatur, - Hrutyunyan Davit3:107:20
 Jokaklian Trasdamad - Karapetyan Artur1:007:39
 Sahakyan Andranik - Grigoryan Erik2:307:39
Vīrieši - Ukraine Win Cup
 NotikumsRezultātsLaiks
 Rodin Aleksey - Khorolsky Vitaly3:203:00
 Rodin Aleksey - Yunusov Elshad2:304:09
 Gusev Vitaliy - Lytvynenko Oleg3:004:24
 Zemyancev Sergei - Sazhnev Vitalii0:307:59
 Derevinskiy Dmitriy - Stepanov Denis1:307:59
 Zemyancev Sergei - Sazhnev Vitalii0:308:00
 Dyakov Vladimir - Ivlev Aleksandr3:108:30
 Zaychenko Valentin - Borodachev Aleksander2:308:30
 Zemyancev Sergei - Malov Oleksandr2:308:30
 Gutnichenko Aleksey - Plakhteev Nikolay0:308:45
 Sazhnev Vitalii - Malov Oleksandr1:309:00
 Derevinskiy Dmitriy - Borodachev Aleksander0:309:00
 Gutnichenko Aleksey - Kidalov Valeriy0:309:15
 Zemyancev Sergei - Cherevko Roman3:209:30
 Zaychenko Valentin - Stepanov Denis3:009:30
 Reznichenko Denis - Kidalov Valeriy3:209:45
 Sazhnev Vitalii - Zemyancev Sergei1:310:00
 Derevinskiy Dmitriy - Zaychenko Valentin1:310:00
 Reznichenko Denis - Plakhteev Nikolay3:010:15
 Borodachev Aleksander - Stepanov Denis3:010:30
 Malov Oleksandr - Cherevko Roman3:010:30
 Gutnichenko Aleksey - Reznichenko Denis3:110:44
 Stepanov Denis - Derevinskiy Dmitriy3:211:00
 Cherevko Roman - Sazhnev Vitalii3:211:00
 Kidalov Valeriy - Plakhteev Nikolay3:111:15
 Borodachev Aleksander - Zaychenko Valentin1:311:30
 Malov Oleksandr - Zemyancev Sergei3:011:30
 Plakhteev Nikolay - Gutnichenko Aleksey1:311:45
 Borodachev Aleksander - Derevinskiy Dmitriy0:312:00
 Malov Oleksandr - Sazhnev Vitalii3:212:00
 Kidalov Valeriy - Reznichenko Denis3:112:15
 Cherevko Roman - Zemyancev Sergei1:312:30
 Stepanov Denis - Zaychenko Valentin0:312:30
 Kidalov Valeriy - Gutnichenko Aleksey3:012:45
 Sazhnev Vitalii - Cherevko Roman2:313:00
 Zaychenko Valentin - Derevinskiy Dmitriy3:213:00
 Plakhteev Nikolay - Reznichenko Denis0:313:15
 Cherevko Roman - Malov Oleksandr2:313:30
 Reznichenko Denis - Gutnichenko Aleksey3:213:45
 Plakhteev Nikolay - Kidalov Valeriy1:314:15
 Plyushch Pavel - Yushko Roman3:014:30
 Gaynyuk Vladimir - Lytvynenko Oleg3:014:30
 Reva Anatoliy - Andreev Oleg1:314:45
 Surzhik Vladimir - Kireev Sergey1:315:00
 Morgun Gleb - Shapoval Aleksandr2:315:00
 Chernetskiy Igor - Bonishchuk Taras0:315:00
 Morgun Gleb - Shapoval Aleksandr2:315:00
 Surzhik Vladimir - Kireev Sergey1:315:00
 Komendant Yuriy - Ptitsyn Dmitriy3:015:14
 Yushko Roman - Kireev Sergey3:215:30
 Bonishchuk Taras - Surzhik Vladimir3:015:30
 Smetenko Vadim - Ermolaev Aleksandr0:315:30
 Pavlyuk Roman - Komendant Yuriy1:315:45
 Plyushch Pavel - Gaynyuk Vladimir3:216:00
 Morgun Gleb - Ermolaev Aleksandr3:216:00
 Lytvynenko Oleg - Chernetskiy Igor3:016:00
 Kushko Dmitriy - Reva Anatoliy3:116:15
 Chernetskiy Igor - Plyushch Pavel1:316:30
 Smetenko Vadim - Shapoval Aleksandr0:316:30
 Gaynyuk Vladimir - Yushko Roman0:316:30
 Smetenko Vadim - Shapoval Aleksandr0:316:30
 Kubrak Serhii - Kushko Dmitriy3:016:45
 Morgun Gleb - Smetenko Vadim1:317:00
 Kireev Sergey - Bonishchuk Taras0:317:00
 Surzhik Vladimir - Lytvynenko Oleg0:317:00
 Ptitsyn Dmitriy - Pavlyuk Roman2:317:15
 Yushko Roman - Bonishchuk Taras1:317:30
 Lytvynenko Oleg - Kireev Sergey0:317:30
 Ermolaev Aleksandr - Shapoval Aleksandr3:117:30
 Andreev Oleg - Ptitsyn Dmitriy3:117:45
 Gaynyuk Vladimir - Chernetskiy Igor3:018:00
 Plyushch Pavel - Surzhik Vladimir3:018:00
 Reva Anatoliy - Kubrak Serhii0:318:15
 Ermolaev Aleksandr - Smetenko Vadim3:118:29
 Surzhik Vladimir - Gaynyuk Vladimir0:318:29
 Chernetskiy Igor - Yushko Roman2:318:30
 Surzhik Vladimir - Gaynyuk Vladimir0:318:30
 Komendant Yuriy - Reva Anatoliy3:118:44
 Kireev Sergey - Plyushch Pavel1:319:00
 Bonishchuk Taras - Lytvynenko Oleg3:119:00
 Kireev Sergey - Plyushch Pavel1:319:00
 Pavlyuk Roman - Andreev Oleg3:219:15
 Plyushch Pavel - Bonishchuk Taras2:319:30
 Yushko Roman - Lytvynenko Oleg0:319:30
 Shapoval Aleksandr - Smetenko Vadim3:019:30
 Kushko Dmitriy - Pavlyuk Roman1:319:45
 Chernetskiy Igor - Surzhik Vladimir3:120:00
 Gaynyuk Vladimir - Kireev Sergey3:220:00
 Kubrak Serhii - Komendant Yuriy2:320:15
 Kireev Sergey - Chernetskiy Igor3:220:30
 Surzhik Vladimir - Yushko Roman3:020:30
 Ptitsyn Dmitriy - Kubrak Serhii0:320:45
 Lytvynenko Oleg - Plyushch Pavel1:321:00
 Bonishchuk Taras - Gaynyuk Vladimir0:321:00
 Andreev Oleg - Kushko Dmitriy2:321:15
 Boychuk Vladimir - Shalgorodskiy Nikolay1:322:20
 Kovalenko Oleg - Chilikin Aleksandr1:322:35
 Dotsenko Vladislav - Shalgorodskiy Nikolay3:122:55
 Ushakov Serhii - Chilikin Aleksandr0:323:10
Vīrieši - Setka kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Muliukin Yevhen - Kolbasenko Alexander3:100:20
 Shukin Dmitriy - Droshchynskyi Andrii3:100:49
 Kozachuk Ivan - Levshin Anatoly2:308:00
 Paniotov Aleksandr - Marchuk Maksym3:208:04
 Mateush Vitalii - Avgustov Aleksey3:208:10
 Khakhamidi Pavlo - Mrykh Maksym3:008:15
 Lukatskyi Andrii - Voronenkov Vladimir3:208:30
 Kostuk Borys - Hnoievoi Roman0:308:34
 Zarovnyi Petro - Shtukovanyi Roman0:308:39
 Kolodiy Denis - Tkachenko Yaroslav1:308:45
 Gatsenko Igor - Myrzak Volodymyr3:208:50
 Yemelianov Taras - Ivchenko Kirill0:308:55
 Bochkovskiy Vadim - Levshin Anatoly3:209:00
 Ivchenko Denis - Maxim Balakirev3:109:05
 Riadynskyi Yehor - Yakymchuk Yevhen3:209:10
 Muliukin Yevhen - Kovpak Egor3:209:15
 Hryshyn Oleksandr - Khomutovsky Julius3:009:20
 Oranskiy Igor - Litvinov Vladislav3:109:25
 Kozachuk Ivan - Lukatskyi Andrii0:309:30
 Paniotov Aleksandr - Hnoievoi Roman0:309:35
 Mateush Vitalii - Shtukovanyi Roman1:309:40
 Khakhamidi Pavlo - Tkachenko Yaroslav1:309:45
 Stroilov Oleh - Obukhov Vitalii2:309:49
 Peretiatko Andrii - Rybalka Roman0:309:55
 Bochkovskiy Vadim - Voronenkov Vladimir3:010:00
 Maxim Balakirev - Marchuk Maksym3:110:04
 Yakymchuk Yevhen - Avgustov Aleksey1:310:10
 Kovpak Egor - Mrykh Maksym3:010:15
 Gatsenko Igor - Khomutovsky Julius1:310:20
 Yemelianov Taras - Litvinov Vladislav2:310:24
 Lukatskyi Andrii - Levshin Anatoly2:310:30
 Kostuk Borys - Ivchenko Denis3:010:35
 Zarovnyi Petro - Riadynskyi Yehor2:310:39
 Kolodiy Denis - Muliukin Yevhen2:310:45
 Obukhov Vitalii - Myrzak Volodymyr1:310:50
 Rybalka Roman - Ivchenko Kirill3:210:55
 Kozachuk Ivan - Voronenkov Vladimir2:310:59
 Paniotov Aleksandr - Maxim Balakirev3:111:04
 Mateush Vitalii - Yakymchuk Yevhen2:311:10
 Khakhamidi Pavlo - Kovpak Egor1:311:15
 Hryshyn Oleksandr - Stroilov Oleh3:111:19
 Oranskiy Igor - Peretiatko Andrii3:111:25
 Bochkovskiy Vadim - Lukatskyi Andrii3:111:30
 Ivchenko Denis - Hnoievoi Roman1:311:34
 Riadynskyi Yehor - Shtukovanyi Roman3:211:39
 Muliukin Yevhen - Tkachenko Yaroslav3:111:45
 Gatsenko Igor - Obukhov Vitalii0:311:50
 Yemelianov Taras - Rybalka Roman3:011:54
 Voronenkov Vladimir - Levshin Anatoly0:312:00
 Kostuk Borys - Marchuk Maksym3:112:05
 Zarovnyi Petro - Avgustov Aleksey1:312:09
 Kolodiy Denis - Mrykh Maksym3:212:15
 Stroilov Oleh - Khomutovsky Julius2:312:20
 Peretiatko Andrii - Litvinov Vladislav1:312:25
 Bochkovskiy Vadim - Kozachuk Ivan3:112:30
 Paniotov Aleksandr - Ivchenko Denis1:312:34
 Mateush Vitalii - Riadynskyi Yehor3:212:40
 Khakhamidi Pavlo - Muliukin Yevhen1:312:45
 Hryshyn Oleksandr - Myrzak Volodymyr1:312:49
 Oranskiy Igor - Ivchenko Kirill2:312:55
 Kostuk Borys - Maxim Balakirev3:013:04
 Zarovnyi Petro - Yakymchuk Yevhen3:213:09
 Kolodiy Denis - Kovpak Egor3:213:15
 Gatsenko Igor - Stroilov Oleh3:113:20
 Yemelianov Taras - Peretiatko Andrii1:313:24
 Hnoievoi Roman - Marchuk Maksym2:313:35
 Shtukovanyi Roman - Avgustov Aleksey3:113:39
 Tkachenko Yaroslav - Mrykh Maksym3:013:45
 Hryshyn Oleksandr - Obukhov Vitalii1:313:50
 Oranskiy Igor - Rybalka Roman3:013:55
 Paniotov Aleksandr - Kostuk Borys3:114:04
 Mateush Vitalii - Zarovnyi Petro14:10
 Khakhamidi Pavlo - Kolodiy Denis0:314:15
 Khomutovsky Julius - Myrzak Volodymyr0:314:20
 Litvinov Vladislav - Ivchenko Kirill1:314:25
 Ivchenko Denis - Marchuk Maksym0:314:34
 Riadynskyi Yehor - Avgustov Aleksey3:214:39
 Muliukin Yevhen - Mrykh Maksym1:314:45
 Gatsenko Igor - Hryshyn Oleksandr3:214:50
 Yemelianov Taras - Oranskiy Igor3:214:54
 Maxim Balakirev - Hnoievoi Roman3:215:05
 Yakymchuk Yevhen - Shtukovanyi Roman1:315:09
 Kovpak Egor - Tkachenko Yaroslav1:315:14
 Stroilov Oleh - Myrzak Volodymyr1:315:20
 Peretiatko Andrii - Ivchenko Kirill1:315:25
 Tkachenko Artem - Akimov Yehor3:015:30
 Likhitsky Alexander - Solomko Ruslan3:115:34
 Stepankov Sergii - Lazuryk Dmytro3:215:45
 Obukhov Vitalii - Khomutovsky Julius2:315:49
 Rybalka Roman - Litvinov Vladislav3:015:55
 Oleh Kasian - Antonyan Armen1:316:00
 Bilous Vladislav - Turchenko Tymur3:216:05
 Shukin Dmitriy - Nazarov Anatoliy3:216:15
 Evgeniy Ivanov - Hrytsai Andrii2:316:24
 Kokunin Yuriy - Volkov Pavlo3:116:30
 Makarenko Roman - Sulim Aleksandr3:116:35
 Kolbasenko Alexander - Lazuryk Dmytro3:016:45
 Pitsyk Sergey - Sokoltsov Yevhenii3:016:55
 Tkachenko Artem - Antonyan Armen2:317:00
 Likhitsky Alexander - Turchenko Tymur2:317:04
 Stepankov Sergii - Shukin Dmitriy0:317:15
 Kobets Vitalii - Holomoz Aleksey0:317:25
 Volkov Pavlo - Akimov Yehor2:317:30
 Sulim Aleksandr - Solomko Ruslan1:317:34
 Kolbasenko Alexander - Nazarov Anatoliy3:117:45
 Evgeniy Ivanov - Sokoltsov Yevhenii3:217:54
 Oleh Kasian - Kokunin Yuriy0:318:00
 Bilous Vladislav - Makarenko Roman3:218:05
 Shukin Dmitriy - Lazuryk Dmytro1:318:15
 Holomoz Aleksey - Hrytsai Andrii1:318:25
 Tkachenko Artem - Volkov Pavlo3:218:30
 Likhitsky Alexander - Sulim Aleksandr1:318:34
 Stepankov Sergii - Nazarov Anatoliy3:018:45
 Pitsyk Sergey - Kobets Vitalii3:018:55
 Kokunin Yuriy - Antonyan Armen2:319:00
 Makarenko Roman - Turchenko Tymur3:019:04
 Kolbasenko Alexander - Shukin Dmitriy3:019:15
 Teteruk Michael - Kovalchuk Oleksandr0:319:20
 Evgeniy Ivanov - Holomoz Aleksey3:119:24
 Oleh Kasian - Akimov Yehor3:019:30
 Bilous Vladislav - Solomko Ruslan2:319:35
 Nazarov Anatoliy - Lazuryk Dmytro0:319:45
 Halynskyi Mykola - Moroz Kostiantyn3:119:50
 Kobets Vitalii - Sokoltsov Yevhenii1:319:55
 Tkachenko Artem - Kokunin Yuriy2:319:59
 Likhitsky Alexander - Makarenko Roman3:020:04
 Kolbasenko Alexander - Stepankov Sergii3:020:15
 Teteruk Michael - Moroz Kostiantyn1:320:19
 Pitsyk Sergey - Hrytsai Andrii2:320:25
 Oleh Kasian - Volkov Pavlo3:020:30
 Bilous Vladislav - Sulim Aleksandr0:320:34
 Halynskyi Mykola - Kovalchuk Oleksandr3:220:50
 Evgeniy Ivanov - Kobets Vitalii2:320:54
 Antonyan Armen - Akimov Yehor3:021:00
 Turchenko Tymur - Solomko Ruslan3:121:05
 Teteruk Michael - Halynskyi Mykola0:321:20
 Pitsyk Sergey - Holomoz Aleksey3:021:25
 Tkachenko Artem - Oleh Kasian0:321:30
 Likhitsky Alexander - Bilous Vladislav3:221:34
 Moroz Kostiantyn - Kovalchuk Oleksandr3:121:49
 Sokoltsov Yevhenii - Hrytsai Andrii3:021:55
 Kokunin Yuriy - Akimov Yehor0:322:00
 Makarenko Roman - Solomko Ruslan3:022:04
 Halynskyi Mykola - Teteruk Michael3:022:20
 Evgeniy Ivanov - Pitsyk Sergey0:322:24
 Volkov Pavlo - Antonyan Armen3:122:30
 Sulim Aleksandr - Turchenko Tymur2:322:35
 Kovalchuk Oleksandr - Moroz Kostiantyn2:322:50
 Kobets Vitalii - Hrytsai Andrii3:222:55
Vīrieši - Liga Pro
 NotikumsRezultātsLaiks
 Pravednov Andrey - Zhurba Nikolai1:300:00
 Marshalov Vladimir - Klavdenkov Alexander3:200:14
 Myagkov Sergey - Molodtsov Denis0:300:14
 Marshalov Vladimir - Klavdenkov Alexander3:200:15
 Myagkov Sergey - Molodtsov Denis0:300:15
 Yusipov Timofey - Ogay Sergey0:300:29
 Merkushin Yuriy - Kudryavtsev Aleksey3:000:44
 Tarasenkov Nikolay - Lavrinenko Dmitry3:200:45
 Petrov Aleksandr - Pravednov Andrey2:301:00
 Churin Konstantin - Myagkov Sergey1:301:15
 Kolesnikov Dmitriy - Marshalov Vladimir0:301:15
 Churin Konstantin - Myagkov Sergey1:301:15
 Kolesnikov Dmitriy - Marshalov Vladimir0:301:15
 Ogay Sergey - Zhurba Nikolai3:101:30
 Kudryavtsev Aleksey - Klavdenkov Alexander3:201:44
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:001:44
 Kudryavtsev Aleksey - Klavdenkov Alexander3:201:45
 Lavrinenko Dmitry - Molodtsov Denis3:001:45
 Yusipov Timofey - Pravednov Andrey3:201:59
 Tarasenkov Nikolay - Myagkov Sergey1:302:15
 Merkushin Yuriy - Marshalov Vladimir3:102:15
 Tarasenkov Nikolay - Myagkov Sergey1:302:15
 Merkushin Yuriy - Marshalov Vladimir3:102:15
 Zhurba Nikolai - Petrov Aleksandr3:002:30
 Molodtsov Denis - Churin Konstantin3:202:45
 Klavdenkov Alexander - Kolesnikov Dmitriy3:002:45
 Molodtsov Denis - Churin Konstantin3:202:45
 Klavdenkov Alexander - Kolesnikov Dmitriy3:002:45
 Pravednov Andrey - Ogay Sergey3:203:00
 Marshalov Vladimir - Kudryavtsev Aleksey3:203:14
 Myagkov Sergey - Lavrinenko Dmitry3:103:14
 Marshalov Vladimir - Kudryavtsev Aleksey3:203:15
 Myagkov Sergey - Lavrinenko Dmitry3:103:15
 Zhurba Nikolai - Yusipov Timofey3:103:29
 Molodtsov Denis - Tarasenkov Nikolay3:103:44
 Klavdenkov Alexander - Merkushin Yuriy3:003:44
 Molodtsov Denis - Tarasenkov Nikolay3:103:45
 Klavdenkov Alexander - Merkushin Yuriy3:003:45
 Ogay Sergey - Petrov Aleksandr3:004:00
 Kudryavtsev Aleksey - Kolesnikov Dmitriy3:104:15
 Lavrinenko Dmitry - Churin Konstantin3:104:15
 Kudryavtsev Aleksey - Kolesnikov Dmitriy3:104:15
 Lavrinenko Dmitry - Churin Konstantin3:104:15
 Sergey Muslikov - Kozlovcev Vladimir0:307:30
 Nikiforov Oleg - Moklozyan Sarkis3:007:44
 Popov Dmitry - Belugin Oleg3:107:44
 Nikiforov Oleg - Moklozyan Sarkis3:007:45
 Popov Dmitry - Belugin Oleg3:107:45
 Vshivkov Pavel - Kolmin Alexander0:308:00
 Tsvetkov Andrey - Arutiunyan Artem1:308:15
 Sadkov Andrey - Sinkovskiy Vladimir3:008:15
 Tsvetkov Andrey - Arutiunyan Artem1:308:15
 Sadkov Andrey - Sinkovskiy Vladimir3:008:15
 Kozlovcev Vladimir - Vshivkov Pavel3:208:30
 Belugin Oleg - Sadkov Andrey1:308:45
 Moklozyan Sarkis - Tsvetkov Andrey3:008:45
 Belugin Oleg - Sadkov Andrey1:308:45
 Kolmin Alexander - Sergey Muslikov2:309:00
 Sinkovskiy Vladimir - Popov Dmitry2:309:14
 Arutiunyan Artem - Nikiforov Oleg3:009:14
 Sinkovskiy Vladimir - Popov Dmitry2:309:15
 Arutiunyan Artem - Nikiforov Oleg3:009:15
 Sergey Muslikov - Vshivkov Pavel3:009:30
 Nikiforov Oleg - Tsvetkov Andrey3:209:44
 Popov Dmitry - Sadkov Andrey3:209:44
 Nikiforov Oleg - Tsvetkov Andrey3:209:45
 Popov Dmitry - Sadkov Andrey3:209:45
 Kozlovcev Vladimir - Kolmin Alexander2:310:00
 Moklozyan Sarkis - Arutiunyan Artem1:310:15
 Belugin Oleg - Sinkovskiy Vladimir0:310:15
 Moklozyan Sarkis - Arutiunyan Artem1:310:15
 Belugin Oleg - Sinkovskiy Vladimir0:310:15
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Migalov Igor0:311:30
 Demic Ying - Alexander Shirshov2:311:45
 Minchenkov Igor - Lobanov Aleksej3:011:45
 Demic Ying - Alexander Shirshov2:311:45
 Minchenkov Igor - Lobanov Aleksej3:011:45
 Dmitry Sebekin - Novikov Ilya3:212:00
 Mikhail Cheklin - Innazarov Alexey3:212:14
 Glazun Evgeniy - Zhurba Nikolai0:312:14
 Mikhail Cheklin - Innazarov Alexey3:212:15
 Glazun Evgeniy - Zhurba Nikolai0:312:15
 Migalov Igor - Dmitry Sebekin0:312:29
 Alexander Shirshov - Mikhail Cheklin3:012:44
 Lobanov Aleksej - Glazun Evgeniy0:312:44
 Alexander Shirshov - Mikhail Cheklin3:012:45
 Lobanov Aleksej - Glazun Evgeniy0:312:45
 Novikov Ilya - Basmanov Dmitry Evgenievich3:113:00
 Zhurba Nikolai - Minchenkov Igor0:313:15
 Innazarov Alexey - Demic Ying0:313:15
 Zhurba Nikolai - Minchenkov Igor0:313:15
 Innazarov Alexey - Demic Ying0:313:15
 Basmanov Dmitry Evgenievich - Dmitry Sebekin0:313:30
 Demic Ying - Mikhail Cheklin0:313:44
 Minchenkov Igor - Glazun Evgeniy0:313:44
 Demic Ying - Mikhail Cheklin0:313:45
 Minchenkov Igor - Glazun Evgeniy0:313:45
 Migalov Igor - Novikov Ilya3:213:59
 Alexander Shirshov - Innazarov Alexey3:214:15
 Lobanov Aleksej - Zhurba Nikolai3:014:15
 Alexander Shirshov - Innazarov Alexey3:214:15
 Lobanov Aleksej - Zhurba Nikolai3:014:15
 Yakovlev Andrey - Akekseev Aleksandr3:215:29
 Lanovenko Sergey - Sergey Muslikov3:015:44
 Vladimir Nemashkalo - Antonov Vitaly0:315:44
 Lanovenko Sergey - Sergey Muslikov3:015:45
 Vladimir Nemashkalo - Antonov Vitaly0:315:45
 Suraev-Korolev Pavel - Artamonov Nikolay1:316:00
 Abelmasov Igor - Semeshin Pavel3:016:15
 Simonov Konstantin - Sergeevich Igor0:316:15
 Abelmasov Igor - Semeshin Pavel3:016:15
 Simonov Konstantin - Sergeevich Igor0:316:15
 Akekseev Aleksandr - Suraev-Korolev Pavel2:316:30
 Antonov Vitaly - Abelmasov Igor3:216:44
 Sergey Muslikov - Simonov Konstantin3:016:44
 Antonov Vitaly - Abelmasov Igor3:216:45
 Sergey Muslikov - Simonov Konstantin3:016:45
 Artamonov Nikolay - Yakovlev Andrey2:316:59
 Sergeevich Igor - Lanovenko Sergey3:217:15
 Semeshin Pavel - Vladimir Nemashkalo3:017:15
 Sergeevich Igor - Lanovenko Sergey3:217:15
 Semeshin Pavel - Vladimir Nemashkalo3:017:15
 Yakovlev Andrey - Suraev-Korolev Pavel2:317:30
 Vladimir Nemashkalo - Abelmasov Igor1:317:45
 Lanovenko Sergey - Simonov Konstantin3:017:45
 Vladimir Nemashkalo - Abelmasov Igor1:317:45
 Lanovenko Sergey - Simonov Konstantin3:017:45
 Akekseev Aleksandr - Artamonov Nikolay2:318:00
 Sergey Muslikov - Sergeevich Igor3:218:14
 Antonov Vitaly - Semeshin Pavel0:318:14
 Sergey Muslikov - Sergeevich Igor3:218:15
 Antonov Vitaly - Semeshin Pavel0:318:15
 Vladimir Kasatkin - Vladimir Beliakov1:319:30
 Voronov Alexander - Efimov Mihail1:319:44
 Nikulin Sergey - Vakar Sergey3:019:44
 Voronov Alexander - Efimov Mihail1:319:45
 Nikulin Sergey - Vakar Sergey3:019:45
 Ilin Anatoliy - Dmitriy Balakin3:119:59
 Medvedev Sergey - Tarutin Pavel3:020:15
 Gribkov Alexander - Moshkov Ivan0:320:15
 Medvedev Sergey - Tarutin Pavel3:020:15
 Gribkov Alexander - Moshkov Ivan0:320:15
 Vladimir Beliakov - Ilin Anatoliy0:320:30
 Efimov Mihail - Medvedev Sergey1:320:45
 Vakar Sergey - Gribkov Alexander3:220:45
 Efimov Mihail - Medvedev Sergey1:320:45
 Vakar Sergey - Gribkov Alexander3:220:45
 Dmitriy Balakin - Vladimir Kasatkin3:021:00
 Tarutin Pavel - Voronov Alexander1:321:14
 Moshkov Ivan - Nikulin Sergey1:321:14
 Tarutin Pavel - Voronov Alexander1:321:15
 Moshkov Ivan - Nikulin Sergey1:321:15
 Vladimir Kasatkin - Ilin Anatoliy2:321:29
 Voronov Alexander - Medvedev Sergey0:321:44
 Nikulin Sergey - Gribkov Alexander3:021:44
 Voronov Alexander - Medvedev Sergey0:321:45
 Nikulin Sergey - Gribkov Alexander3:021:45
 Vladimir Beliakov - Dmitriy Balakin2:322:00
 Efimov Mihail - Tarutin Pavel2:322:15
 Vakar Sergey - Moshkov Ivan3:222:15
 Efimov Mihail - Tarutin Pavel2:322:15
 Vakar Sergey - Moshkov Ivan3:222:15
Vīrieši - TT kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ivanov Ruslan - Vakulin Artem3:107:50
 Vovk Vitalii - Kebalo Denis2:308:25
 Elkhov Artur - Presnyakov Mikhail1:308:30
 Tuchkevych Volodymyr - Melkumyan Samvel3:208:34
 Paukov Vadim - Panchenko Serhii3:008:39
 Gritsienko Nazar - Nechyporuk Vadym3:208:45
 Plishilo Volodymyr - Mosuk Nazar2:308:50
 Gorbanenko Alexey - Baranovskiy Sergey3:008:54
 Simonchuk David - Skachenko Serhii3:109:00
 Kovalenko Vyacheslav - Kozyr Ivan1:309:05
 Illiushchenko Serhii - Holoborodko Yevhenii3:209:09
 Sydorenko Andrii - Belanchik Dmitriy1:309:15
 Kotik Andrey - Didukh Viktor3:109:20
 Kovalchuk Nazar - Zholubak Roman3:109:25
 Yunchyk Valentyn - Kibka Evgenii1:309:29
 Ivanov Ruslan - Kebalo Denis3:109:34
 Gubarev Ilya - Presnyakov Mikhail0:309:40
 Anton Myrza - Melkumyan Samvel1:309:45
 Nesterenko Artem - Panchenko Serhii1:309:49
 Verbyany Vasily - Nechyporuk Vadym1:309:55
 Gordiy Andrey - Mosuk Nazar2:310:00
 Oleskevych Olexander - Tsybulin Sergey0:310:04
 Skachenko Serhii - Vakulin Artem3:210:09
 Tuchkevych Volodymyr - Illiushchenko Serhii2:310:20
 Paukov Vadim - Sydorenko Andrii3:010:24
 Gritsienko Nazar - Kotik Andrey3:010:30
 Plishilo Volodymyr - Kovalchuk Nazar3:110:35
 Gorbanenko Alexey - Kibka Evgenii3:210:39
 Vovk Vitalii - Simonchuk David1:310:44
 Anton Myrza - Holoborodko Yevhenii3:010:55
 Nesterenko Artem - Belanchik Dmitriy2:310:59
 Verbyany Vasily - Didukh Viktor0:311:04
 Gordiy Andrey - Zholubak Roman2:311:10
 Tsybulin Sergey - Baranovskiy Sergey0:311:15
 Ivanov Ruslan - Skachenko Serhii3:011:19
 Gubarev Ilya - Kozyr Ivan2:311:25
 Illiushchenko Serhii - Melkumyan Samvel0:311:30
 Sydorenko Andrii - Panchenko Serhii1:311:34
 Kotik Andrey - Nechyporuk Vadym0:311:39
 Kovalchuk Nazar - Mosuk Nazar3:111:45
 Yunchyk Valentyn - Oleskevych Olexander3:011:50
 Simonchuk David - Kebalo Denis3:111:54
 Anton Myrza - Illiushchenko Serhii1:312:05
 Nesterenko Artem - Sydorenko Andrii3:212:10
 Verbyany Vasily - Kotik Andrey2:312:15
 Gordiy Andrey - Kovalchuk Nazar3:112:20
 Gorbanenko Alexey - Tsybulin Sergey3:112:25
 Vovk Vitalii - Vakulin Artem3:212:30
 Elkhov Artur - Maruschak Vitaly2:312:34
 Tuchkevych Volodymyr - Holoborodko Yevhenii3:112:40
 Paukov Vadim - Belanchik Dmitriy1:312:45
 Gritsienko Nazar - Didukh Viktor3:112:49
 Plishilo Volodymyr - Zholubak Roman3:212:55
 Oleskevych Olexander - Kibka Evgenii1:313:00
 Ivanov Ruslan - Simonchuk David3:013:04
 Gubarev Ilya - Kovalenko Vyacheslav3:013:09
 Anton Myrza - Tuchkevych Volodymyr1:313:15
 Nesterenko Artem - Paukov Vadim1:313:20
 Nesterenko Artem - Vadim Paukov1:313:20
 Verbyany Vasily - Gritsienko Nazar3:013:24
 Gordiy Andrey - Plishilo Volodymyr3:213:30
 Yunchyk Valentyn - Baranovskiy Sergey2:313:35
 Vovk Vitalii - Skachenko Serhii3:013:39
 Holoborodko Yevhenii - Melkumyan Samvel1:313:50
 Belanchik Dmitriy - Panchenko Serhii3:213:55
 Didukh Viktor - Nechyporuk Vadym1:313:59
 Zholubak Roman - Mosuk Nazar0:314:04
 Gorbanenko Alexey - Oleskevych Olexander3:114:10
 Kebalo Denis - Vakulin Artem0:314:15
 Presnyakov Mikhail - Maruschak Vitaly3:014:19
 Yunchyk Valentyn - Tsybulin Sergey3:214:45
 Ivanov Ruslan - Vovk Vitalii0:314:50
 Gubarev Ilya - Elkhov Artur0:314:54
 Kibka Evgenii - Baranovskiy Sergey3:115:20
 Simonchuk David - Vakulin Artem1:315:25
 Halai Dmitry - Sidorenko Vadim3:115:34
 Zhuravlev Aleksandr - Voitenko Yaroslav1:315:40
 Zharskiy Vitaliy - Vadim Tokar3:215:49
 Gorbanenko Alexey - Yunchyk Valentyn3:015:55
 Skachenko Serhii - Kebalo Denis0:316:00
 Udod Illia - Semeniuk Illya3:016:10
 Kostjuk Oleksandr - Tsykhotskiy Andrey3:216:20
 Kostjuk Oleksandr - Andrey Tsykhotskiy3:216:20
 Oleskevych Olexander - Baranovskiy Sergey0:316:30
 Popov Mihail - Alekseenko Dmytro1:316:35
 Laevsky Maksim - Rubtsov Eduard3:116:40
 Ulianchych Mykola - Sidorenko Vadim0:316:45
 Semenenko Artem - Voitenko Yaroslav2:316:50
 Levytskyi Maksym - Hilitukha Serhii1:316:55
 Tsybulin Sergey - Kibka Evgenii3:217:04
 Vakulenko Denis - Alekseenko Dmytro3:017:10
 Popov Mihail - Laevsky Maksim0:317:15
 Halai Dmitry - Udod Illia0:317:19
 Shipilov Anton - Tsykhotskiy Andrey3:217:30
 Shipilov Anton - Andrey Tsykhotskiy3:217:30
 Zharskiy Vitaliy - Zenyuk Dmitry1:317:34
 Vakulenko Denis - Rubtsov Eduard2:317:45
 Laevsky Maksim - Alekseenko Dmytro3:017:50
 Ulianchych Mykola - Semeniuk Illya3:217:54
 Kostjuk Oleksandr - Levytskyi Maksym3:018:05
 Haievyi Nazarii - Zenyuk Andrey3:018:09
 Vakulenko Denis - Laevsky Maksim3:118:20
 Popov Mihail - Rubtsov Eduard1:318:25
 Udod Illia - Sidorenko Vadim3:118:30
 Shipilov Anton - Hilitukha Serhii3:118:40
 Zenyuk Dmitry - Vadim Tokar2:318:44
 Vakulenko Denis - Popov Mihail3:018:55
 Rubtsov Eduard - Alekseenko Dmytro2:319:00
 Ulianchych Mykola - Udod Illia1:319:04
 Levytskyi Maksym - Tsykhotskiy Andrey1:319:15
 Levytskyi Maksym - Andrey Tsykhotskiy1:319:15
 Halai Dmitry - Semeniuk Illya3:219:40
 Shipilov Anton - Levytskyi Maksym3:019:50
 Zharskiy Vitaliy - Zenyuk Andrey2:319:55
 Poltavetc Philip - Tytyunnik Oleksii1:320:05
 Ivanica Yaroslav - Brezitskiy Alexandr2:320:10
 Ulianchych Mykola - Halai Dmitry3:220:15
 Kostjuk Oleksandr - Hilitukha Serhii3:220:25
 Pugach Prokhor - Tytyunnik Oleksii1:320:40
 Poltavetc Philip - Ivanica Yaroslav3:020:45
 Semeniuk Illya - Sidorenko Vadim2:320:50
 Volynets Oleg - Voitenko Yaroslav3:120:54
 Shipilov Anton - Kostjuk Oleksandr2:321:00
 Zenyuk Andrey - Vadim Tokar3:221:05
 Pugach Prokhor - Brezitskiy Alexandr3:021:15
 Ivanica Yaroslav - Tytyunnik Oleksii0:321:20
 Hilitukha Serhii - Andrey Tsykhotskiy3:121:34
 Hilitukha Serhii - Tsykhotskiy Andrey3:121:35
 Pugach Prokhor - Ivanica Yaroslav3:121:50
 Poltavetc Philip - Brezitskiy Alexandr2:321:55
 Pugach Prokhor - Poltavetc Philip3:022:25
 Brezitskiy Alexandr - Tytyunnik Oleksii3:122:30
Vīrieši - Čalendžer sērijas 2020
 NotikumsRezultātsLaiks
 Salifou Abdel-Kader - Lorentz Romain3:109:29
 Jezo Filip - Alexander Valuch (SVK)0:310:09
 Kosovskis Jakubs - Bankosz Michal2:310:50
 Išijs Vitors - Picard Vincent3:111:30
 Salifou Abdel-Kader - Jezo Filip3:012:09
 Kosovskis Jakubs - Alexander Valuch (SVK)2:312:50
 Išijs Vitors - Bankosz Michal3:213:30
 Picard Vincent - Lorentz Romain0:314:10
 Salifou Abdel-Kader - Kosovskis Jakubs2:314:50
 Jezo Filip - Lorentz Romain1:315:29
 Picard Vincent - Bankosz Michal3:016:59
 Išijs Vitors - Alexander Valuch (SVK)3:017:39
 Jezo Filip - Kosovskis Jakubs0:318:20
 Bankosz Michal - Lorentz Romain0:319:00
 Picard Vincent - Alexander Valuch (SVK)3:219:39
 Salifou Abdel-Kader - Išijs Vitors3:120:19
 Kosovskis Jakubs - Lorentz Romain2:321:00
 Salifou Abdel-Kader - Picard Vincent2:321:40
 Bankosz Michal - Alexander Valuch (SVK)3:222:20
 Jezo Filip - Išijs Vitors0:322:59
Volejbols
Sievietes - Krievija - Liberty League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Panthers - Foxes2:313:30
 Foxes - Panthers3:015:00
Sievietes - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Ural Mountains - Ural Stars3:212:00
 Red Fox - Eurasia0:314:00
Vīrieši - Krievija - Ural Championship
 NotikumsRezultātsLaiks
 Military - Ural Raiders3:106:00
 Academy - Ural Elevation2:308:00
 AIR Force - University0:310:00
 University - Academy3:118:00
Vīrieši - Krievija - Pro League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Berkut - Titans1:310:05
 Enerdzhi - Plamya Pro3:211:50
 Eagles-Pro - Legion2:313:35
 Uragan Pro - Tornado0:315:20
Šautriņas
Modus Icons of Darts Live League
 NotikumsRezultātsLaiks
 Evans David - Berrijs Kīns0:112:29
 Adamss Martins - Evans David2:512:55
 Berrijs Kīns - Adamss Martins2:513:20
 Justicia Jose - Evans David0:113:44
 Marsh Scott - Berrijs Kīns2:514:10
 Portela Diogo - Adamss Martins0:114:34
 Evans David - Marsh Scott5:215:00
 Berrijs Kīns - Portela Diogo5:115:40
 Adamss Martins - Justicia Jose1:016:04
 Portela Diogo - Evans David4:516:30
 Justicia Jose - Berrijs Kīns5:416:55
 Marsh Scott - Adamss Martins0:117:19
 Justicia Jose - Portela Diogo3:517:45
 Marsh Scott - Justicia Jose1:018:09
 Portela Diogo - Marsh Scott0:118:34
Badmintons
Jauktās dubultspēles - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isaakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H0:210:30
 Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan L0:211:50
 Nazaretyan E / Papyan M - Isaakyan G / Nikoyan M2:012:30
 Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan L0:214:30
Sievietes - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Dzavaryan Hermine - Papyan Milena2:108:10
 Nikoyan Marieta - Babajanyan Lusine2:008:40
 Dzavaryan Hermine - Babajanyan Lusine2:109:50
Vīrieši - Armēnijas bezgalības kauss
 NotikumsRezultātsLaiks
 Isahakyan Sargis - Isahakyan Gevorg2:015:10